brandrace innowacyjne rozwiązania internetowe spójny system identyfikacji wizualnej

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "brandrace innowacyjne rozwiązania internetowe spójny system identyfikacji wizualnej"

Transkrypt

1 brandrace innowacyjne rozwiązania internetowe spójny system identyfikacji wizualnej

2 Zwiększ efektywność działań w internecie poprzez wdrożenie nowych rozwiązań! strona internetowa + system identyfikacji wizualnej Idealna propozycja, zwłaszcza dla nowych firm. Pozwoli ona stworzyć spójny system identyfikacji wizualnej począwszy od projektu logo, poprzez projekt i wydruk wizytówek, a na projekcie i wydruku papieru firmowego skończywszy. Oczywiście wszystkie opracowane materiały będą spójne z projektem graficznym strony internetowej. Dzięki temu Państwa firma będzie postrzegana jako profesjonalna i godna zaufania. brandrace tel: mail:

3 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasz najnowszy projekt - stronę internetową Brandrace. Brandrace to wysokiej klasy rozwiązanie internetowe oparte na najnowszej technologi. Daje ona między innymi możliwość stworzenia strony responsywnej - dopasowanej do urządzeń mobilnych (smartfonów, tabletów). Stosujemy wzorzec MVC, PHP 5 obiektowe, komunikowane z bazą danych MySQL projektowanej w oparciu o mechanizm składowania danych: INNODB, ponadto zostaną wdrożone procedury AJAX. Strona zostanie wykonana przy użyciu technologi (HTML5, CSS3), zgodnie z obecnymi standardami W3C, dzięki czemu możliwe będzie również wdrożenie elementów animacji. Technologia, w której zostanie wykonana strona wpłynie również na bardziej efektywną promocję strony w wyszukiwarce Google. Pomimo, że użyty zostanie nowoczesny język programowania, to strona będzie w pełni kompatybilna ze starszymi przeglądarkami (IE+9). Przy realizacji projektów kładziemy duży nacisk zarówno na bezpieczeństwo strony, jak i serwera. Zachowana infrastruktura backendu i frontendu pozwala nam wyeliminować zagrożenie unieruchomienia strony przez czynniki zewnętrzne (takie jak na przykład atak hakera). Wszystkie próby nieautoryzowanego dotarcia do plików lub funkcji będą blokowane. System automatycznie będzie blokował dostęp do domeny oraz wyśle raport do administratora.

4 Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że dla naszych klientów prowadzimy bezpłatne wsparcie techniczne. Strona zostanie zintegrowana z najpopularniejszymi w Polsce serwisami społecznościowymi (Facebook, Twitter, Google+), dzięki czemu będą mogli Państwo również prowadzić działania w ramach mediów społecznościowych. Opis funkcjonalności podstawowej: tworzenie nieograniczonej mapy witryny (wielopoziomowego menu) wraz z zaawansowaną konfiguracją każdego z działów (widoczność, SEO, automatyczna data publikacji, integrowanie działu z modułami, zaawansowany edytor WYSWIG wraz z menadżerem plików). tworzenie nieograniczonej ilości albumów do których można przypisać nieograniczoną ilość zdjęć, możliwość osadzenia galerii w dowolnym miejscu na stronie, ustawienia pozycji zdjęć. Możliwość tworzenia kont użytkowników panelu administracyjnego wraz z określeniem praw dostępu. Historia logowań i czynności wykonanych przez użytkowników. Rotator banerów (slider) wraz z przyjaznym interfejsem do podlinkowania określonych obszarów zdjęcia w rotatorze. Prośba o kontakt, jest to funkcjonalność która pozwoli umieścić na stronie formularz typu Masz pytania? Zostaw nam kontakt do siebie! Oddzwonimy. Newsletter pozawala na gromadzenie bazy danych i z podziałem na grupy, możliwość wysyłania mailingów / newsletterów z poziomu panelu administracyjnego. Obsługa szablonów wiadomości. Zaawansowany moduł blogowy/aktualności. Połączenie strony z mediami społecznościowymi. Statystyki odwiedzin. Konfigurator boksów, czyli istniej możliwość dopasowania poszczególnych modułów do potrzeb klienta. Istnieje możliwość rozbudowy strony o kolejne funkcjonalności.

5 Doskonały projekt graficzny strony Wspólnie z naszym działem graficznym ustalą Państwo zarówno pożądany układ, jak i kolorystykę strony. Pozwoli to na stworzenie profesjonalnej i nowoczesnej grafiki. W przeciwieństwie do konkurencji, dajemy Państwu możliwość nanoszenia zmian na projekt graficzny, łącznie aż dwóch iteracji poprawek do projektu graficznego co gwarantuje osiągniecie satysfakcjonującego efektu. Nasz dział graficzny przez cały czas opracowywania projektu pozostaje do Państwa dyspozycji. Doradzimy i wspólnie z Państwem wybierzemy najlepszą z opcji.

6 Identyfikacja wizualna W ramach pakietu zawierającego identyfikację wizualną wykonujemy: Projekt logo przygotowujemy 3 wstępne projekty, każdy w innej stylistyce i kolorystyce, do wybranego projektu klientowi przysługują dwie iteracje poprawek Projekt wizytówek drukujemy 250 szt 1 wzoru wizytówki Projekt papieru firmowego drukujemy 500 szt papieru firmowego Projekt kopert DL Projekt pieczątki Projekt stopki Projekt bloczka/notesu A5 Wszelkie pliki są przekazywane klientowi w postaci plików wektorowych AI, EPS, PDF oraz rastrowych JPG, PNG. Wydruki wizytówek oraz papieru firmowego przesłane są kurierem na wskazany przez klienta adres.

7 Całkowity koszt przygotowania spójnej identyfikacji wizualnej wraz ze stroną internetową wynosi : 2499 zł netto. Ponadto, przewidziany jest pakiet dodatkowych korzyści, który obejmuje: dla nowych kont adwords kupon na reklamę w wyszukiwarce Google na kwotę 250zł 1 miesiąc pozycjonowania GRATIS hosting na serwis www na 1 rok GRATIS dla nowych klientów.pl domena z końcówka pl na 1 rok GRATIS Demo strony Zapraszamy do zapoznania się z wersją demo:

8 Sam zarządzaj swoją strona internetową! panel administracyjny Autorski System CMS pozwala w intuicyjny i szybki sposób zarządzać wszelkimi treściami merytorycznymi na stronie www. brandrace tel: mail:

9 Panel Administracyjny CMS Do dyspozycji zostanie Państwu oddany nowy, przyjazny panel administracyjny. Nasz CMS charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością oraz łatwością nawigacji i obsługi, a także wysoką funkcjonalnością, co pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą serwisu. Naszym priorytetem podczas prac nad systemem było zbudowanie optymalnej intuicyjność obsługi, na co złożył się szereg działań włącznie z testami, opinią użytkowników oraz zdobywanym przez lata doświadczeniem. Silnik zarządzania Newsletterami Narzędzie to umożliwia dotarcie z ważnymi informacjami lub ofertą do osób, które wyrażą zainteresowanie i chęć subskrybowania takich wiadomości. Nasz silnik umożliwia określanie i obsługę wielu kategorii newsletterów. Funkcja ta pozwala na przypisywanie osób do konkretnych grup zainteresowań lub też tematycznych. Zapisać się na dany newsletter można samodzielnie uzupełniając formularz zawierający adres . System pozwala na wysyłanie wiadomości w formacie tekstowym lub html definiowanym za pomocą prostego w obsłudze edytora.

10 Zarządzanie stroną WWW Wszystko w jednym miejscu Mapa witryny, konfiguracja podstawowych danych, lista modułów. Te i inne zakładki znajdą Państwo z łatwością w jednym miejsu. Przejrzyste menu panelu administracyjnego znacznie ułatwia oraz skraca pracę nad treścią strony. Cenimy czas naszych klientów, więc naszym priorytetem było przygotowanie prostego i intuicyjnego CMS, dzięki czemu klient nie będzie musiał się uczyć skomplikowanej obsługi. Wszystko jest w jednym miejscu! Nasz panel administracyjny pozwala na zarządzanie zakładkami. Można je integrować na wiele sposobów: widoczna na www, widoczna w wersji mobilnej, menu górne, menu lewe, menu stopka, pokaż listę potomnych, pokaż treść, dołącz formularz kontaktowy Wszystkie te opcje pozwalają w jeszcze efektywniejszy sposób zarządzać Państwa stroną. W każdej chwili można konfigurować funkcje dzięki czemu w szybki sposób zwiększy ilość zakładek w menu głównym, dodamy formularz kontaktowy do zakładki, czy usuniemy pozycje z rozwijanego menu. Funkcje te są dostępne z panelu administracyjnego dzięki czemu nie jest wymagana ingerencja ze strony naszych programistów. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek niejasności służymy supportem w zakresie obsługi panelu administracyjnego.

11 Zarządzanie użytkownikami Dodawaj użytkowników, nadawaj im prawa dostępu do moderowania wybranych podstront i elementów. Dzięki temu osoby upoważnione przez Ciebie nie muszą mieć pełnego dostępu do treści i funkcji strony. Panel administracyjny jest naszym autorskim rozwiązaniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozbudować stronę o dowolne funkcje, jakie nie są oferowane w pakiecie podstawowym. Zapraszamy więc do testowania możliwości naszego CMS, oraz do zakupu. Demo panelu CMS Zapraszamy do zapoznania się z wersją demo: tel: mail:

Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy

Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy Załącznik nr 1 Szczegółowy zakres zadań Wykonawcy 1. Opracowanie kompleksowej koncepcji rozwoju i funkcjonowania Systemu Obsługi Inwestora. Wykonawca w oparciu o założenia przedstawione przez Zamawiającego

Bardziej szczegółowo

Klucz do sukcesu Promujemy Twój biznes niezaleznie od branzy

Klucz do sukcesu Promujemy Twój biznes niezaleznie od branzy Szablon allegro Allegro.pl każdego dnia rozpoczyna się i kończy, w tym miejscu kilkaset aukcji, za sprawą, których jeden użytkownik zyskuje pieniądze, a inny produkt. Każdy użytkownik Allegro, nastawiony

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Nazwa zamówienia Zaprojektowanie i wykonanie strony internetowej Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Knurowie. Cel zamówienia Strona internetowa

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT. W imieniu Partnerstwa lokalnych grup działania, zwanego dalej Partnerstwem, tworzonego przez:

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT. W imieniu Partnerstwa lokalnych grup działania, zwanego dalej Partnerstwem, tworzonego przez: ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT W imieniu Partnerstwa lokalnych grup działania, zwanego dalej Partnerstwem, tworzonego przez: 1. Lokalną Grupę Działania Białe Ługi, 2. Lokalną Grupę Działania Dorzecze Bobrzy,

Bardziej szczegółowo

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE obsługa stron WWW, e-sklepów oraz aukcji sprzedażowych Wybierz swój pakiet lub usługę... E-COMMERCE

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA: MICHAŁ HELMAN. Dotyczy: zaprojektowania strony internetowej

OFERTA DLA: MICHAŁ HELMAN. Dotyczy: zaprojektowania strony internetowej OFERTA DLA: MICHAŁ HELMAN Dotyczy: zaprojektowania strony internetowej Ponieważ stawiamy sobie za cel sukces naszego Klienta staramy się przygotować indywidualną ofertę jak najbardziej dopasowaną do jego

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. 1. Strona musi być zoptymalizowana pod kątem czasu ładowania (mała łączna wielkość plików tworzących pojedynczą stronę).

ZAPYTANIE OFERTOWE. 1. Strona musi być zoptymalizowana pod kątem czasu ładowania (mała łączna wielkość plików tworzących pojedynczą stronę). ZAPYTANIE OFERTOWE CUPT/DO/OZ/25/5/1/IM/15/SW Szanowni Państwo, Centrum Unijnych Projektów Transportowych zaprasza Państwa do złożenia oferty cenowej na Projekt i wykonanie serwisu internetowego dla Centrum

Bardziej szczegółowo

Oferta. Agencja Interaktywna LUCYGA NIP: 647-240-23-70. Ul. 8 Maja 18A 44-361 Syrynia. GSM: +48.518812606 info@projektowaniestroninternetowych.

Oferta. Agencja Interaktywna LUCYGA NIP: 647-240-23-70. Ul. 8 Maja 18A 44-361 Syrynia. GSM: +48.518812606 info@projektowaniestroninternetowych. Oferta Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku firmy. Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę identyfikacji wizualnej firmy na którą składa

Bardziej szczegółowo

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best Witaj! Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy To zupełnie nic nie kosztuje kliknij O firmie Nasza Agencja Interaktywna jest już na rynku ponad

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe na przygotowanie projektu oraz wykonanie serwisu internetowego www.kfk.org.pl

Zapytanie ofertowe na przygotowanie projektu oraz wykonanie serwisu internetowego www.kfk.org.pl Warszawa, 29.09.2011 r. Zapytanie ofertowe na przygotowanie projektu oraz wykonanie serwisu internetowego www.kfk.org.pl I. Cel zapytania Serwis internetowy jest skierowany do funduszy oraz zarządzających

Bardziej szczegółowo

I. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

I. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do zaproszenia I. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zapytania ofertowego jest zakup i rejestracja domeny, opracowanie szaty graficznej i oprogramowania portalu promującego spożycie

Bardziej szczegółowo

Podręcznik działań w Internecie dla NGO

Podręcznik działań w Internecie dla NGO Podręcznik działań w Internecie dla NGO 1 Opracowanie merytoryczne: Socjomania Redakcja: Marzena Żeber Autorki tekstów: Marzena Żeber, Justyna Kwiecień Opracowanie graficzne i skład: Małgorzata Spasiewicz

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący zadania. pt.: Wykonanie, administrowanie, zarządzanie treścią oraz

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący zadania. pt.: Wykonanie, administrowanie, zarządzanie treścią oraz Załącznik nr 4 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący zadania pt.: Wykonanie, administrowanie, zarządzanie treścią oraz promocja portalu internetowego o tematyce kulturalnej Zamówienie

Bardziej szczegółowo

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl 1 O NAS Misją Media Solutions Group są kompleksowe, skuteczne i przejrzyste rozwiązania reklamowe. Nie jesteśmy agencją sieciową dlatego pozwala nam to głęboko zaangażować

Bardziej szczegółowo

Cross Media Publishing

Cross Media Publishing Cross Media Publishing Od początku powstania naszej firmy kładziemy specjalny nacisk na długoplanową perspektywę rozwoju produktu. Jesteśmy przekonani, że w działalności biznesowej kluczem do sukcesu staje

Bardziej szczegółowo

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Nauk Historycznych Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii. Dominik Mirosław Piotrowski

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Nauk Historycznych Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii. Dominik Mirosław Piotrowski Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Wydział Nauk Historycznych Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii Dominik Mirosław Piotrowski 199145 Praca magisterska Wdrażanie Open Source owych Systemów

Bardziej szczegółowo

Oferta firmy klikenter na świadczenie usług informatycznych

Oferta firmy klikenter na świadczenie usług informatycznych Oferta firmy klikenter na świadczenie usług informatycznych strona 1 z 17 Spis treści 1. O firmie... 3 2. Przedmiot oferty... 4 2.1. Tworzenie stron internetowych... 4 2.2. Tworzenie sieci komputerowej...

Bardziej szczegółowo

Opracowanie, wdrożenie i świadczenie innowacyjnej e-usługi w postaci interaktywnego agenta wydawniczego

Opracowanie, wdrożenie i świadczenie innowacyjnej e-usługi w postaci interaktywnego agenta wydawniczego Łomianki, 16.09.2013 EDUKACJA INTERNET DIALOG Sp. z o. o. z siedzibą w Łomiankach ul. Warszawska 141 05-092 Łomianki KRS 0000402668 NIP 1182081363 REGON 145887893 Zapytanie ofertowe dotyczące: 1. opracowania

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Kompleksowe wdrożenie e-commerce dla TIM SA 3. Kompleksowa optymalizacja e-commerce dla INTERSPORT Polska S.A. 17

Spis treści. Kompleksowe wdrożenie e-commerce dla TIM SA 3. Kompleksowa optymalizacja e-commerce dla INTERSPORT Polska S.A. 17 Spis treści Kompleksowe wdrożenie e-commerce dla TIM SA 3 Kompleksowa optymalizacja e-commerce dla INTERSPORT Polska S.A. 17 Rozwijanie sprzedaży e-commerce w modelu success fee dla In360.pl 25 Wsparcie

Bardziej szczegółowo

ZE Stronami internetowymi JESt PodobniE Jak Z książkami tam: okładka, SPiS treści,

ZE Stronami internetowymi JESt PodobniE Jak Z książkami tam: okładka, SPiS treści, 54 dodatek biura reklamy Media & Marketing Polska Użyteczna strona czerwiec 2011 najlepsze Praktyki na rynku ZE Stronami internetowymi JESt PodobniE Jak Z książkami tam: okładka, SPiS treści, ilustracje

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE

SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE Duże doświadczenie i stabilny zespół konsultantów gwarantuje powodzenie w realizacji nawet bardzo skomplikowanych wdrożeń. Sevenbridge istnieje na rynku od 2004

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. A. Specyfikacja wymagań na utworzenie portalu internetowego

ZAPYTANIE OFERTOWE. A. Specyfikacja wymagań na utworzenie portalu internetowego GPI.271.2.23.2014 ZAPYTANIE OFERTOWE Nowy Targ, dnia 3 września 2014 r. Gmina Nowy Targ, zwana dalej Zamawiającym zaprasza do złożenia oferty na wykonanie portalu internetowego, administrowanie portalem,

Bardziej szczegółowo

Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach.

Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach. Aby zaistnieć w Internecie wystarczy zadbać o profesjonalną promocję i obsługę dla swojej firmy. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach.

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 61/RTRP/SC/2014

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 61/RTRP/SC/2014 Tyczyn, 30 czerwca 2014 r. ZAPYTANIE OFERTOWE NR 61/RTRP/SC/2014 dotyczące: dostawy serwera z macierzą dyskową, wykonania i wdrożenia portalu internetowego oraz zapewnienie usługi kolokacji serwera w związku

Bardziej szczegółowo

Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014. Menedżer projektu: Radosław Karbowski

Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014. Menedżer projektu: Radosław Karbowski 1 Copyright by Vestigio Sp. z o.o. Warszawa 2014 Menedżer projektu: Radosław Karbowski Redakcja i korekta: Partnerzy: Vestigio Sp. z o.o. ul. Domaniewska 17/19 lok. 133 02-663 Warszawa http://vestigio.pl

Bardziej szczegółowo

Strony WWW dla bibliotek. WordPress dla początkujących. Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys

Strony WWW dla bibliotek. WordPress dla początkujących. Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys Strony WWW dla bibliotek WordPress dla początkujących Łukasz Stochniał Konrad Stepanajtys Po co bibliotece strona internetowa? Zanim zaczniesz W XXI wieku, w dobie Internetu, to pytanie wydaje się trywialne

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA W BIELSKU - BIAŁEJ WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI PRACA DYPLOMOWA. INŻYNIERSKA nr..

AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA W BIELSKU - BIAŁEJ WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI PRACA DYPLOMOWA. INŻYNIERSKA nr.. AKADEMIA TECHNICZNO-HUMANISTYCZNA W BIELSKU - BIAŁEJ WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI PRACA DYPLOMOWA INŻYNIERSKA nr.. Tomasz Stojecki Nr albumu: 10619/A/327 Kierunek: Informatyka Specjalność: Inżynieria

Bardziej szczegółowo

Twój Przewodnik po Shoplo

Twój Przewodnik po Shoplo Twój Przewodnik po Shoplo Skonfiguruj swój sklep krok po kroku. Cześć, Naprawdę cieszymy się, że jesteś z nami :) Zakładając swój sklep dołączyłeś do grona ponad 7000 e-sprzedawców, którzy już skorzystali

Bardziej szczegółowo

PROJEKTOWANIE I REALIZACJA STRON WWW. Wykład 2 system CMS na przykładzie Joomla. Informatyka i Technologia Informacyjna Suwałki - 2013

PROJEKTOWANIE I REALIZACJA STRON WWW. Wykład 2 system CMS na przykładzie Joomla. Informatyka i Technologia Informacyjna Suwałki - 2013 PROJEKTOWANIE I REALIZACJA STRON WWW Wykład 2 system CMS na przykładzie Joomla Informatyka i Technologia Informacyjna Suwałki - 2013 Kontakt Telefon: 504 495 217 E-mail: gabriel.rogowski@gmail.com Internet:

Bardziej szczegółowo