ASPIRIN PRO 500 mg tabletki powlekane Kwas acetylosalicylowy

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ASPIRIN PRO 500 mg tabletki powlekane Kwas acetylosalicylowy"

Transkrypt

1 ASPIRIN PRO 500 mg tabletki powlekane Kwas acetylosalicylowy ona lekarza lub farmaceuty. Patrz punkt Co to jest lek Aspirin Pro stosuje 2. Aspirin Pro 3. Aspirin Pro Aspirin Pro Co to jest lek Aspirin Pro go stosuje Lek Aspirin Pro zawiera kwas acetylosalicylowy. Kwas acetylosalicylowy jest lekiem przeciwbólowym Lek Aspirin Pro i (lub) nasileniu, np. de, bóle e Lek Aspirin Pro jest przeznaczony osób w wieku 12 lat kg. 4 pacjent czuje s 2. Aspirin Pro Aspirin Pro: as acetylosalicylowy, leku (wymienionych w punkcie 6); lub reakcja alergiczna (np. kwasu acetylosalicylowego oidowych leków przeciwzapalnych; ; krwawienia; je; ych 20 mg na ; i ; 2

2 farmaceuty. spirin Pro lekami ryzyka przedawkowania; pomimo dawek kwasu acetylosalicylowego wtedy lecz ; regularnie stosuje leki przeciwbólowe, a szczególnie kilka leków przeciwbólowych jednocto ; krwinek czerwonych enzymu - dehydrogenazy glukozo-6-kwasu acetylosalicylowego (niszczenia krwinek czerwonych);, krwawienia z przewodu pokarmowego lub zapalenie ; ; acetylosalicylowy. W takim przypadku nie zale w przypadku nasi; pogotowiem ratunkowym; przeciwzakrzepowe); k w przypa t niewielki zabieg chirurgiczny; k w przypadku gdy pacjent przyjmuje leki z powodu dny moczanowej; n. Dzieci U dzieci z chorobami wirusowymi, którym podano kwas acetylosalicylowy, obserwowano (rzadk, ale bardzo kwasu acetylosalicylowego bez uprzedniej konsultacji z lekarzem;, Lek Aspirin Pro a inne leki, zdefiniowanych jako: 1 i (lub) 3 3

3 zdefiniowanych jako: 500 (lub) spirin Pro: przyjmuje metotreksat w dawkach 20 ch (przeciwzapalnych) dawkach, a t przyjmuje doustne leki przeciwzakrzepowe i gdy kiedykolwiek. w stosowania kwasu acetylosalicylowego doustnych leków przeciwzakrzepowych, gdy kwas acetylosalicylowy jest stosowany w leczeniu bólu, icy; niesteroidowych leków przeciwzapalnych, gdy kwas acetylosalicylowy jest stosowany w ch ; heparyn lat), gdy kwas acetylos ; leków trombolitycznych; klopidogrelu; tyklopidyny; leków ych wydalanie kwasu moczowego z moczem, stosowanych w leczeniu dny moczanowej (np.: benzobromaron, probenecyd); glikokortykosteroidów gdy kwas acetylosalicylowy jest stosowany w ch (przeciwzapalnych) dawkach; pemetreksedu u pacjentów z lekkimi lub ; anagrelidu; leków stosowanych ów ych); inhibitorów konwertazy angiotensyny, antagonistów receptora angiotensyny II; metotreksatu stosowanego w dawce 20 mg l; leków ych miejscowo na przewód pokarmowy, taki aktywowany; deferazyroksu; selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (np.: citalopram, escitalopram, fluoksetyna, fluwoksamina, paroksetyna, sertralina). o wszystkich innych przyjmowanych lekach. Aspirin Pro z jedzeniem i piciem lub alkoholem spirin Pro z alkoholem. k innego leku. znacz 4

4 Ten lek Aspirin Pro. 3. spirin Pro Ten lek Zalecana dawka Tylko do podawania doustnego. Stosowanie u lat i starszych) Zalecana pojedyncza dawka wynosi 1 dawka wynosi 2 4 godzin. e powinna 6 tabletek. Stosowanie u (65 lat i starszych) Zalecana pojedyncza dawka wynosi 1 godzin. 4 tabletki. Stosowanie u kg): wskazany wiek jest jedynie orientacyjny. Zalecana pojedyncza dawka wynosi 1 godzin. 6 tabletek. Stosowanie w szczególnych populacjach lub farmaceuty. kg): N przepisze go lekarz. Nie ) lub 3 4 dni (w przypadku inaczej. Aspirin Pro Podczas leczenia moy uszne typowe oznaki przedawkowania leku. z lekarzem. 5

5 Aspirin Pro Nie na 4. - oszacowana na podstawie kwasu acetylosalicylowego: do o szpitala: ; ; y uszne (dzwonienie w uszach), które ; krwawienie do mózgu; bóle brzucha; krwawienie z przewodu pokarmowego, patrz punkt Os- ch dawek; wykle odwracalne po przerwaniu leczenia, ; pokrzywka, reakcje skórne; 2. zastosowaniem leku Aspirin Pro). do Dzi i Produktów Biobójczych Al. Jerozolimskie 181C, Warszawa, Tel.: , Faks: spirin Pro blistrze Nie p 30 C. nie potrzebuje. 6

6 6. Co zawiera lek Aspirin Pro mg kwasu acetylosalicylowego. leku to: Krzemionka koloidalna bezwodna, s Otoczka tabletki: wosk Carnauba, hypromeloza, cynku stearynian. spirin Pro i co zawiera opakowanie Ten lek ek powlekanych mm symbolem drugiej stronie. Opakowanie zawiera 4, 8, 12, 20, 24, 40, 60, 80 tabletek powlekanych. Podmiot odpowiedzialny i wytwórca Podmiot odpowiedzialny: Bayer Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie Warszawa Tel.: Faks: Wytwórca: Bayer Bitterfeld GmbH Ortsteil Greppin, Salegaster Chaussee Bitterfeld-Wolfen Niemcy Obszaru Francja Asproflash 500 mg comprimé enrobé Austria Aspirin Express 500 mg überzogene Tablette Belgia Aspirine Fasttabs 500 mg omhulde tablet Republika Czeska Aspirin 500 mg obalené tablety Niemcy Aspirin 500 mg überzogene Tabletten Aspirin Ultra 500 mg bevont tabletta Luksemburg Aspirine Fasttabs 500 mg omhulde tablet Polska Aspirin Pro Portugalia Aspirina MicroActive 500 mg comprimido revestido Rumunia Aspirin 500 mg drajeuri S Aspirin 500 mg obložene tablete Data ostatniej aktualizacji ulotki:

ULOTKA DLA PACJENTA 1

ULOTKA DLA PACJENTA 1 ULOTKA DLA PACJENTA 1 Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika ASPIRIN PRO, 500 mg, tabletki powlekane Kwas acetylosalicylowy Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA 1

ULOTKA DLA PACJENTA 1 ULOTKA DLA PACJENTA 1 Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika ASPIRIN PRO, 500 mg, tabletki powlekane Kwas acetylosalicylowy Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. ASPIRIN PRO FORTE 1000 mg tabletki drażowane Kwas acetylosalicylowy

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. ASPIRIN PRO FORTE 1000 mg tabletki drażowane Kwas acetylosalicylowy Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika ASPIRIN PRO FORTE 1000 mg tabletki drażowane Kwas acetylosalicylowy Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Elicea, 5 mg, tabletki powlekane Elicea, 10 mg, tabletki powlekane Elicea, 20 mg, tabletki powlekane Escitalopramum

Elicea, 5 mg, tabletki powlekane Elicea, 10 mg, tabletki powlekane Elicea, 20 mg, tabletki powlekane Escitalopramum Elicea, 5 mg, tabletki powlekane Elicea, 10 mg, tabletki powlekane Elicea, 20 mg, tabletki powlekane Escitalopramum wiera ona - - - - lub farmaceucie. Patrz punkt 4. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 1. Lek Elicea zawiera

Bardziej szczegółowo

1. CO TO JEST LEK ASPIRIN I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE

1. CO TO JEST LEK ASPIRIN I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA ASPIRIN, 500 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek ten jest

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA Irprestan, 75 mg, tabletki powlekane Irprestan, 150 mg, tabletki powlekane Irprestan, 300 mg, tabletki powlekane (Irbesartanum) Należy zapoznać się z treścią

Bardziej szczegółowo

2. Informacje ważne przed zastosowaniem Coryzalia

2. Informacje ważne przed zastosowaniem Coryzalia Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Coryzalia, tabletki drażowane Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta.

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta ASPIRIN C FORTE, 800 mg + 480 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum 400 mg + 50 mg, tabletki

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum 400 mg + 50 mg, tabletki Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta KOPIRYNA TABLETKI OD BÓLU GŁOWY Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum 400 mg + 50 mg, tabletki Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1 CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO ASPIRIN PRO, 500 mg, tabletki powlekane 2. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY 1 tabletka zawiera 500

Bardziej szczegółowo

KOFERINA TABLETKI OD BÓLU GŁOWY Acidum acetylsalicylicum + Ethenzamidum + Coffeinum 400 mg + 100 mg + 50 mg, tabletki

KOFERINA TABLETKI OD BÓLU GŁOWY Acidum acetylsalicylicum + Ethenzamidum + Coffeinum 400 mg + 100 mg + 50 mg, tabletki Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta KOFERINA TABLETKI OD BÓLU GŁOWY Acidum acetylsalicylicum + Ethenzamidum + Coffeinum 400 mg + 100 mg + 50 mg, tabletki Należy uważnie zapoznać się

Bardziej szczegółowo

Paracetamol Biofarm Paracetamolum 500 mg, tabletki

Paracetamol Biofarm Paracetamolum 500 mg, tabletki Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Paracetamol Biofarm Paracetamolum 500 mg, tabletki Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA Karbis, 4 mg, tabletki Karbis, 8 mg, tabletki Karbis, 16 mg, tabletki Karbis, 32 mg, tabletki Candesartanum cilexetilum Należy zapoznać się z treścią ulotki

Bardziej szczegółowo

1. CO TO JEST LEK ASPIRIN EXTRA I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE

1. CO TO JEST LEK ASPIRIN EXTRA I W JAKIM CELU SIĘ GO STOSUJE ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA ASPIRIN EXTRA, 500 mg + 50 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona informacje ważne

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. ZYX, 5 mg, tabletki powlekane. Levocetirizini dihydrochloridum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. ZYX, 5 mg, tabletki powlekane. Levocetirizini dihydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika ZYX, 5 mg, tabletki powlekane Levocetirizini dihydrochloridum Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera

Bardziej szczegółowo

Presartan H, 50 mg + 12,5 mg, tabletki powlekane Presartan H, 100 mg + 25 mg, tabletki powlekane Losartanum kalicum + Hydrochlorothiazidum

Presartan H, 50 mg + 12,5 mg, tabletki powlekane Presartan H, 100 mg + 25 mg, tabletki powlekane Losartanum kalicum + Hydrochlorothiazidum , 50 mg + 12,5 mg, tabletki powlekane, 100 mg + 25 mg, tabletki powlekane Losartanum kalicum + Hydrochlorothiazidum stosowaniem leku Na Lek ten przepisano N Lek zaszko innej osobie jej lekarzowi lub farmaceucie

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. KOPIRYNA TABLETKI OD BÓLU GŁOWY (Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum) 400 mg + 50 mg, tabletki

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. KOPIRYNA TABLETKI OD BÓLU GŁOWY (Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum) 400 mg + 50 mg, tabletki ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA KOPIRYNA TABLETKI OD BÓLU GŁOWY (Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum) 400 mg + 50 mg, tabletki Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona

Bardziej szczegółowo

Grypostop Control, 325 mg, tabletki dojelitowe Acidum acetylsalicylicum

Grypostop Control, 325 mg, tabletki dojelitowe Acidum acetylsalicylicum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Grypostop Control, 325 mg, tabletki dojelitowe Acidum acetylsalicylicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Irprestan, 75 mg, tabletki powlekane Irprestan, 150 mg, tabletki powlekane Irprestan, 300 mg, tabletki powlekane Irbesartanum Należy uważnie zapoznać

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika ASPIRIN COMPLEX 500 mg + 30 mg, granulat do sporządzania zawiesiny doustnej kwas acetylosalicylowy 500 mg + chlorowodorek pseudoefedryny 30 mg

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Asprocol, 500 mg mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum + Glycinum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Asprocol, 500 mg mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum + Glycinum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Asprocol, 500 mg + 200 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum + Glycinum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku,

Bardziej szczegółowo

Ginkgo bilobae folium extractum siccum

Ginkgo bilobae folium extractum siccum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Ginkofar 40 mg, tabletki powlekane Ginkgo bilobae folium extractum siccum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku,

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. ULTRAPIRYNA, tabletki dojelitowe, 325 mg. Acidum acetylsalicylicum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. ULTRAPIRYNA, tabletki dojelitowe, 325 mg. Acidum acetylsalicylicum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta ULTRAPIRYNA, tabletki dojelitowe, 325 mg Acidum acetylsalicylicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Zyx, 5 mg, tabletki powlekane. Levocetirizini dihydrochloridum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Zyx, 5 mg, tabletki powlekane. Levocetirizini dihydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Zyx, 5 mg, tabletki powlekane Levocetirizini dihydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. ASPIRIN C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. ASPIRIN C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta ASPIRIN C, 400 mg + 240 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem

Bardziej szczegółowo

Lavistina, 8 mg, tabletki Lavistina, 16 mg, tabletki. Betahistini dihydrochloridum

Lavistina, 8 mg, tabletki Lavistina, 16 mg, tabletki. Betahistini dihydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Lavistina, 8 mg, tabletki Lavistina, 16 mg, tabletki Betahistini dihydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku,

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. ASPIRIN EXTRA, 500 mg + 50 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. ASPIRIN EXTRA, 500 mg + 50 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta ASPIRIN EXTRA, 500 mg + 50 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum + Coffeinum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. DEPRIM, 60 mg, tabletki powlekane Hyperici herbae extractum siccum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. DEPRIM, 60 mg, tabletki powlekane Hyperici herbae extractum siccum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta DEPRIM, 60 mg, tabletki powlekane Hyperici herbae extractum siccum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA VERTIX, 24 MG, TABLETKI (BETAHISTINI DIHYDROCHLORIDUM)

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA VERTIX, 24 MG, TABLETKI (BETAHISTINI DIHYDROCHLORIDUM) ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA VERTIX, 24 MG, TABLETKI (BETAHISTINI DIHYDROCHLORIDUM) Należy zapoznać się z treścią ulotki przez zastosowaniem leku. - Należy zachować tę ulotkę, aby w

Bardziej szczegółowo

Asentra, 50 mg, tabletki powlekane Asentra, 100 mg, tabletki powlekane Sertralinum. Lek Asentra stosowany w leczeniu: lat).

Asentra, 50 mg, tabletki powlekane Asentra, 100 mg, tabletki powlekane Sertralinum. Lek Asentra stosowany w leczeniu: lat). Asentra, 50 mg, tabletki powlekane Asentra, 100 mg, tabletki powlekane Sertralinum acjenta. - - - - t 4. 1. 2. leku Asentra 3. 4. 5. lek Asentra 6. nne informacje 1. Lek Asentra stosowany w leczeniu: -

Bardziej szczegółowo

NIFUROKSAZYD GEDEON RICHTER, 100 mg, tabletki powlekane. Nifuroxazidum

NIFUROKSAZYD GEDEON RICHTER, 100 mg, tabletki powlekane. Nifuroxazidum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta NIFUROKSAZYD GEDEON RICHTER, 100 mg, tabletki powlekane Nifuroxazidum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Klimakt-HeelT. tabletki

Klimakt-HeelT. tabletki Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Klimakt-HeelT tabletki Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek

Bardziej szczegółowo

2. Informacje ważne przed zastosowaniem Homeogene 9

2. Informacje ważne przed zastosowaniem Homeogene 9 Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Homeogene 9, tabletki Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta.

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Paramax Comp, 500 mg + 65 mg, tabletki Paracetamolum + Coffeinum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Paramax Comp, 500 mg + 65 mg, tabletki Paracetamolum + Coffeinum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Paramax Comp, 500 mg + 65 mg, tabletki Paracetamolum + Coffeinum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. IRCOLON GASTRO, 100 mg, tabletki Trimebutini maleas

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. IRCOLON GASTRO, 100 mg, tabletki Trimebutini maleas Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika IRCOLON GASTRO, 100 mg, tabletki Trimebutini maleas Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona

Bardziej szczegółowo

Ulotka dla pacjenta: Informacja dla użytkownika Neuro-Medivitan tabletki powlekane

Ulotka dla pacjenta: Informacja dla użytkownika Neuro-Medivitan tabletki powlekane Nieoficjalne tłumaczenie niemieckiej ulotki dla pacjenta Ulotka dla pacjenta: Informacja dla użytkownika Neuro-Medivitan tabletki powlekane Substancje czynne: tiaminy chlorku chlorowodorek / pirydoksyny

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta 200 mg + 53,5 mg tabletka dojelitowa Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. GINKOFAR EXTRA 240 mg, tabletki powlekane

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. GINKOFAR EXTRA 240 mg, tabletki powlekane Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta GINKOFAR EXTRA 240 mg, tabletki powlekane Ginkgonis extractum siccum raffinatum et quantificatum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Histigen, 8 mg, tabletki Histigen, 16 mg, tabletki (Betahistini dihydrochloridum) Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta tabletki powlekane 100 mg Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta.

Bardziej szczegółowo

Lakozamid. strony mózgu, po obu stronach mózgu (napady

Lakozamid. strony mózgu, po obu stronach mózgu (napady Ulotka d : informacja dla pacjenta Vimpat 50 mg, tabletki powlekane Vimpat 100 mg, tabletki powlekane Vimpat 150 mg, tabletki powlekane Vimpat 200 mg, tabletki powlekane Lakozamid.. Lek ten przepisano.

Bardziej szczegółowo

Goldesin, 5 mg, tabletki powlekane Desloratadinum

Goldesin, 5 mg, tabletki powlekane Desloratadinum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Goldesin, 5 mg, tabletki powlekane Desloratadinum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Lirra Gem, 5 mg, tabletki powlekane. Levocetirizini dihydrochloridum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Lirra Gem, 5 mg, tabletki powlekane. Levocetirizini dihydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Lirra Gem, 5 mg, tabletki powlekane Levocetirizini dihydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Alerdes, 5 mg, tabletki powlekane. Desloratadinum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Alerdes, 5 mg, tabletki powlekane. Desloratadinum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Alerdes, 5 mg, tabletki powlekane Desloratadinum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Aspirin Complex Hot 500 mg + 30 mg, granulat do sporządzania zawiesiny doustnej Acidum Acetylsalicylicum + Pseudoephedrini hydrochloridum Należy

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Telfast 30, 30 mg, tabletki powlekane Fexofenadini hydrochloridum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Telfast 30, 30 mg, tabletki powlekane Fexofenadini hydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Telfast 30, 30 mg, tabletki powlekane Fexofenadini hydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. ASPIRIN EFFECT, 500 mg, granulat. Acidum acetylsalicylicum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. ASPIRIN EFFECT, 500 mg, granulat. Acidum acetylsalicylicum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta ASPIRIN EFFECT, 500 mg, granulat Acidum acetylsalicylicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera ona

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA 1

ULOTKA DLA PACJENTA 1 ULOTKA DLA PACJENTA 1 ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA Alerzina, 10 mg, tabletki powlekane (Cetirizini dihydrochloridum) Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona informacje

Bardziej szczegółowo

ULTRAPIRYNA, 325 mg, tabletki dojelitowe. Acidum acetylsalicylicum

ULTRAPIRYNA, 325 mg, tabletki dojelitowe. Acidum acetylsalicylicum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta ULTRAPIRYNA, 325 mg, tabletki dojelitowe Acidum acetylsalicylicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Toramide, 20 mg, tabletki Torasemidum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Toramide, 20 mg, tabletki Torasemidum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Toramide, 20 mg, tabletki Torasemidum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Paracetamol APTEO MED, 500 mg, tabletki Paracetamolum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Paracetamol APTEO MED, 500 mg, tabletki Paracetamolum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Paracetamol APTEO MED, 500 mg, tabletki Paracetamolum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona

Bardziej szczegółowo

Clopidix, 75 mg, tabletki powlekane (Clopidogrelum)

Clopidix, 75 mg, tabletki powlekane (Clopidogrelum) Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Clopidix, 75 mg, tabletki powlekane (Clopidogrelum) Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Sedatif PC, tabletki

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Sedatif PC, tabletki Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Sedatif PC, tabletki Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Maxipirin, 500 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Maxipirin, 500 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Maxipirin, 500 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. GROPRINOSIN, 500 mg, tabletki. Inozyny pranobeks (Inosinum pranobexum)

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. GROPRINOSIN, 500 mg, tabletki. Inozyny pranobeks (Inosinum pranobexum) Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta GROPRINOSIN, 500 mg, tabletki Inozyny pranobeks (Inosinum pranobexum) Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DOŁĄCZONA DO OPAKOWANIA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. ASPIRIN CARDIO, 100 mg, tabletki powlekane

ULOTKA DOŁĄCZONA DO OPAKOWANIA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. ASPIRIN CARDIO, 100 mg, tabletki powlekane ULOTKA DOŁĄCZONA DO OPAKOWANIA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA ASPIRIN CARDIO, 100 mg, tabletki powlekane Acidum acetylsalicylicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA. Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Vertix, 24 mg, tabletki. Betahistini dihydrochloridum

ULOTKA DLA PACJENTA. Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Vertix, 24 mg, tabletki. Betahistini dihydrochloridum ULOTKA DLA PACJENTA Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Vertix, 24 mg, tabletki Betahistini dihydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przez zastosowaniem leku,

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Panadol Rapid, 500 mg, tabletki powlekane Paracetamolum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Panadol Rapid, 500 mg, tabletki powlekane Paracetamolum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Panadol Rapid, 500 mg, tabletki powlekane Paracetamolum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Neosine, 500 mg, tabletki Inosinum pranobexum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Neosine, 500 mg, tabletki Inosinum pranobexum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Neosine, 500 mg, tabletki Inosinum pranobexum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne

Bardziej szczegółowo

U Vimpat 50 mg, tabletki powlekane Vimpat 100 mg, tabletki powlekane Vimpat 150 mg, tabletki powlekane Vimpat 200 mg, tabletki powlekane.

U Vimpat 50 mg, tabletki powlekane Vimpat 100 mg, tabletki powlekane Vimpat 150 mg, tabletki powlekane Vimpat 200 mg, tabletki powlekane. U Vimpat 50 mg, tabletki powlekane Vimpat 100 mg, tabletki powlekane Vimpat 150 mg, tabletki powlekane Vimpat 200 mg, tabletki powlekane Lakozamid.. Lek ten przepisano. N. Lek innej osobiejej powiedzieo

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA 1

ULOTKA DLA PACJENTA 1 ULOTKA DLA PACJENTA 1 ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA Alermed, 10 mg, tabletki powlekane (Cetirizini dihydrochloridum) Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku. - Należy

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. ASPIRIN EFFECT, 500 mg, granulat. (Acidum acetylsalicylicum)

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. ASPIRIN EFFECT, 500 mg, granulat. (Acidum acetylsalicylicum) ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA ASPIRIN EFFECT, 500 mg, granulat (Acidum acetylsalicylicum) Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek

Bardziej szczegółowo

Ulotka dla pacjenta: informacja dla użytkownika. Loratadyna EGIS, 10 mg, tabletki. Loratadinum

Ulotka dla pacjenta: informacja dla użytkownika. Loratadyna EGIS, 10 mg, tabletki. Loratadinum Ulotka dla pacjenta: informacja dla użytkownika Loratadyna EGIS, 10 mg, tabletki Loratadinum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Egitromb, 75 mg, tabletki powlekane Clopidogrelum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Egitromb, 75 mg, tabletki powlekane Clopidogrelum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Egitromb, 75 mg, tabletki powlekane Clopidogrelum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona

Bardziej szczegółowo

ETYKIETO-ULOTKA OZNAKOWANIE OPAKOWANIA BEZPOŚREDNIEGO PRODUKTU LECZNICZEGO

ETYKIETO-ULOTKA OZNAKOWANIE OPAKOWANIA BEZPOŚREDNIEGO PRODUKTU LECZNICZEGO ETYKIETO-ULOTKA OZNAKOWANIE OPAKOWANIA BEZPOŚREDNIEGO PRODUKTU LECZNICZEGO RUTINOSAL C Salicis cortex + Rutosidum + Vitaminum C tabletka, 300 mg + 20 mg + 40 mg Skład tabletki: kora wierzby - 300 mg rutozyd

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Cardiopirin, 100 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Cardiopirin, 100 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Cardiopirin, 100 mg, tabletki Acidum acetylsalicylicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Cezera, 5 mg, tabletki powlekane Levocetirizini dihydrochloridum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Cezera, 5 mg, tabletki powlekane Levocetirizini dihydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Cezera, 5 mg, tabletki powlekane Levocetirizini dihydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Rutinoscorbin Plus. tabletki powlekane

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Rutinoscorbin Plus. tabletki powlekane Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Rutinoscorbin Plus tabletki powlekane Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Toramide, 2,5 mg, tabletki Toramide, 5 mg, tabletki Toramide, 10 mg, tabletki.

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Toramide, 2,5 mg, tabletki Toramide, 5 mg, tabletki Toramide, 10 mg, tabletki. Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Toramide, 2,5 mg, tabletki Toramide, 5 mg, tabletki Toramide, 10 mg, tabletki Torasemidum Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem

Bardziej szczegółowo

ASMAG FORTE 34 mg jonów magnezu, tabletki Magnesii hydroaspartas

ASMAG FORTE 34 mg jonów magnezu, tabletki Magnesii hydroaspartas Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika ASMAG FORTE 34 mg jonów magnezu, tabletki Magnesii hydroaspartas Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Feminon PMS, 4 mg, kapsułki twarde Substancja czynna: Agni casti fructus extractum siccum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Feminon PMS, 4 mg, kapsułki twarde Substancja czynna: Agni casti fructus extractum siccum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Feminon PMS, 4 mg, kapsułki twarde Substancja czynna: Agni casti fructus extractum siccum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Zilola, 5 mg, tabletki powlekane. Levocetirizini dihydrochloridum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Zilola, 5 mg, tabletki powlekane. Levocetirizini dihydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Zilola, 5 mg, tabletki powlekane Levocetirizini dihydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. Nurofen dla dzieci 60 mg, czopki. (Ibuprofenum)

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. Nurofen dla dzieci 60 mg, czopki. (Ibuprofenum) ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA Nurofen dla dzieci 60 mg, czopki (Ibuprofenum) Należy przeczytać uważnie całą ulotkę, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek ten jest dostępny

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Flexove, 625 mg, tabletki. Glucosaminum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika. Flexove, 625 mg, tabletki. Glucosaminum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Flexove, 625 mg, tabletki Glucosaminum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje

Bardziej szczegółowo

Finospir, tabletki, 25 mg, 50 mg i 100 mg. Spironolactonum

Finospir, tabletki, 25 mg, 50 mg i 100 mg. Spironolactonum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika Finospir, tabletki, 25 mg, 50 mg i 100 mg Spironolactonum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Pulneo, 2 mg/ml, syrop Fenspiridi hydrochloridum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Pulneo, 2 mg/ml, syrop Fenspiridi hydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Pulneo, 2 mg/ml, syrop Fenspiridi hydrochloridum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Codipar, 500 mg, tabletki Paracetamolum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Codipar, 500 mg, tabletki Paracetamolum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Codipar, 500 mg, tabletki Paracetamolum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta /5002 GP PL

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta /5002 GP PL Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta 070801/5002 GP PL Vertigoheel, tabletki Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DOŁĄCZONA DO OPAKOWANIA: INFORMACJA DLA PACJENTA. Vertisan 24, tabletki, 24 mg. Substancja czynna: betahistyny dichlorowodorek

ULOTKA DOŁĄCZONA DO OPAKOWANIA: INFORMACJA DLA PACJENTA. Vertisan 24, tabletki, 24 mg. Substancja czynna: betahistyny dichlorowodorek ULOTKA DOŁĄCZONA DO OPAKOWANIA: INFORMACJA DLA PACJENTA Vertisan 24, tabletki, 24 mg Substancja czynna: betahistyny dichlorowodorek Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Polvertic, 8 mg, tabletki. Polvertic, 16 mg, tabletki. Betahistini dihydrochloridum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Polvertic, 8 mg, tabletki. Polvertic, 16 mg, tabletki. Betahistini dihydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Polvertic, 8 mg, tabletki Polvertic, 16 mg, tabletki Betahistini dihydrochloridum Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku,

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. NIVENOL 75 mg tabletki powlekane Klopidogrel

ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA. NIVENOL 75 mg tabletki powlekane Klopidogrel ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA NIVENOL 75 mg tabletki powlekane Klopidogrel Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. - Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. TANAKAN, 40 mg, tabletki powlekane (Ginkgo folii extractum siccum)

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. TANAKAN, 40 mg, tabletki powlekane (Ginkgo folii extractum siccum) Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta TANAKAN, 40 mg, tabletki powlekane (Ginkgo folii extractum siccum) Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

ASMAG B 20 mg jonów magnezu + 0,25 mg pirydoksyny chlorowodorku, tabletki Magnesii hydroaspartas + Pyridoxini hydrochloridum

ASMAG B 20 mg jonów magnezu + 0,25 mg pirydoksyny chlorowodorku, tabletki Magnesii hydroaspartas + Pyridoxini hydrochloridum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla użytkownika ASMAG B 20 mg jonów magnezu + 0,25 mg pirydoksyny chlorowodorku, tabletki Magnesii hydroaspartas + Pyridoxini hydrochloridum Należy uważnie zapoznać

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Plavix 300 mg tabletki powlekane klopidogrel

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. Plavix 300 mg tabletki powlekane klopidogrel Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Plavix 300 mg tabletki powlekane klopidogrel Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed przyjęciem leku, ponieważ zawiera ona informacje

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: Informacja dla pacjenta. Etopiryna MAX, 1000 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum

Ulotka dołączona do opakowania: Informacja dla pacjenta. Etopiryna MAX, 1000 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum Ulotka dołączona do opakowania: Informacja dla pacjenta Etopiryna MAX, 1000 mg, tabletki musujące Acidum acetylsalicylicum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. LORATADYNA GALENA, 10 mg, tabletki Loratadinum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. LORATADYNA GALENA, 10 mg, tabletki Loratadinum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta LORATADYNA GALENA, 10 mg, tabletki Loratadinum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta Amoxicillin CNP Pharma, 500 mg, tabletki Amoxicillin CNP Pharma, 750 mg, tabletki Amoxicillin CNP Pharma, 1000 mg, tabletki Amoxicillinum Należy

Bardziej szczegółowo

Tribux 100 mg, tabletki Trimebutini maleas

Tribux 100 mg, tabletki Trimebutini maleas ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA Tribux 100 mg, tabletki Trimebutini maleas Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Należy zachować tę ulotkę, aby w razie potrzeby

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. PRONORAN 50 mg tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu Piribedilum

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta. PRONORAN 50 mg tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu Piribedilum Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta PRONORAN 50 mg tabletki powlekane o przedłużonym uwalnianiu Piribedilum Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta /5001 GP PL

Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta /5001 GP PL Diarrheel S tabletki Ulotka dołączona do opakowania: informacja dla pacjenta 070805/5001 GP PL Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DLA PACJENTA 1

ULOTKA DLA PACJENTA 1 ULOTKA DLA PACJENTA 1 ULOTKA DLA PACJENTA: INFORMACJA DLA UŻYTKOWNIKA Clopidix, 75 mg, tabletki powlekane (Clopidogrelum) Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem

Bardziej szczegółowo