PORADNIK KUPUJĄCEGO. Multiroom WiFi Adapter

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PORADNIK KUPUJĄCEGO. Multiroom WiFi Adapter"

Transkrypt

1 Multiroom WiFi Adapter? PORADNIK KUPUJĄCEGO Zobacz, które z naszych rozwiązań najlepiej sprawdzi się w Twoim domu. Dowiedz się jak zaoszczędzić na abonamencie i oglądać telewizję, gdzie i kiedy tylko zechcesz. Multiroom WiFi Adapter

2 PORADNIK KUPUJĄCEGO Jeden abonament w nc+ i nawet 8 telewizorów Oglądaj to, co chcesz wtedy, kiedy chcesz Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą nc+, a chciałbyś podzielić sygnał na kilka odbiorników w zakresie jednego domu lub mieszkania, możesz udać się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży i podpisać umowę na pakiet START+ HD. Jest to podstawowy pakiet nc+ zawierający 39 kanałów w tym 12 kanałów HD. Więcej informacji uzyskasz w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży nc+. Nie płać abonamentu i korzystaj z usługi multiroom Wybierz ofertę nc+ na kartę SMART HD+ Nie interesuje Cię długa umowa abonamentowa i myślisz o podstawowym pakiecie kanałów? Oferta naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) to jednak dla Ciebie za mało? Chciałbyś mieć możliwość oglądania różnych kanałów, na różnych odbiornikach jednocześnie? Skorzystaj z oferty nc+ na kartę, czyli SMART HD+ (http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd). Nie musisz nawet wychodzić z domu. Kup zestaw Multiroom Clone+ ze starterem SMART HD+, dostępny w naszym sklepie internetowym: https://www.multiroom.sklep.pl/zestaw-multiroom-clone-i-karta-smart-hd-gratis. Dodatkowe dekodery do swojej konfiguracji sprzętowej również zakupisz w naszym sklepie internetowym. Podłącz sygnał z anteny satelitarnej do dekoderów i ciesz się najtańszą opcją multiroom w swoim domu. Obecnie pakiet ten jest oferowany przez operatora w kwocie 19,90 PLN/m-c. Aktywacja kosztuje 1,00 PLN. Od operatora otrzymujesz wówczas tylko kartę abonencką, bez dekodera. Po trzech dniach roboczych od podpisania umowy z operatorem na pakiet START+ HD możesz skontaktować się telefonicznie z Centrum Obsługi Abonenta nc+ i dokonać zmiany pakietu na jakikolwiek wyższy, dostępny w ofercie operatora. Umowa z operatorem dotyczy wyłącznie karty abonenckiej, zatem potrzebne będą dekodery. Możesz je kupić w naszym sklepie internetowym: https://www.multiroom.sklep.pl/dekodery. Podłącz dekodery do instalacji satelitarnej, kup zestaw Multiroom Clone+ (z ilością kart odpowiadającą ilości odbiorników TV w domu) i ciesz się możliwościami multiroom w ramach jednego abonamentu.

3 PORADNIK KUPUJĄCEGO Poznaj nowe oblicze usługi multiroom Sześć miejsc, sześć telewizorów i tylko jeden abonament! Jeżeli jesteś abonentem platformy cyfrowej nc+ i chcesz oglądać telewizję w kilku różnych, nawet bardzo oddalonych od siebie lokalizacjach, to rozwiązanie netclone+ jest właśnie dla Ciebie. Posiadasz Internet w Orange? Usługę multiroom skompletujesz w pięć minut Jeśli posiadasz już Internet w Orange, możesz dokupić pakiet TV, pytając operatora o białą kartę abonencką (dostarczaną przy pakietach z wyższą prędkością niż 10Mb/s). Kup dodatkowe dekodery lub moduły CAM/CI kompatybilne z systemem kodowania Viaccess, dostępne w naszym sklepie: https://www.multiroom.sklep.pl/dekodery, https://www.multiroom.sklep.pl/moduly-ci-cam. Wybierz zestaw Multiroom Clone+ na odpowiednią liczbę odbiorników. Pamiętaj o podłączeniu dodatkowych dekoderów oraz odbiorników TV do sygnału pochodzącego z anteny satelitarnej. UWAGA! Tylko posiadanie białej karty abonenckiej Orange daje możliwości wykorzystania w pełni zestawu Multiroom Clone+. W przypadku czarnej karty abonenckiej Orange na dodatkowych odbiornikach nie będziesz mógł oglądać wszystkich wykupionych w pakiecie kanałów. Wystarczy, że zamówisz i aktywujesz usługę multiroom w nc+ na odpowiednią liczbę odbiorników (max. 6). netclone+ Multiroom WiFi Adapter współpracuje z usługami operatora: Multiroom Standard HD oraz Multiroom Premium HD. Jedyne, czego potrzebujesz do funkcjonowania netclone+, to domowa sieć WiFi, instalacja satelitarna i aktywna usługa multiroom w nc+ (dekodery otrzymasz od operatora). Zanim kupisz netclone+ pamiętaj, że w każdej lokalizacji (strefie) potrzebne jest co najmniej jedno urządzenie. Urządzenie jest dostępne w specjalnej cenie w naszym sklepie online: https://www.multiroom.sklep.pl/multiroom-wifi-lan.

4 PORADNIK KUPUJĄCEGO Jeden abonament, wiele różnych lokalizacji Multiroom niezależny pozwoli Ci na jeszcze więcej! Jeśli chciałbyś korzystać z usługi multiroom w kilku różnych lokalizacjach i w każdej z nich chciałbyś oglądać telewizję na kilku odbiornikach, możesz kupić specjalny wariant usługi Multiroom Standard w nc+ i skorzystać z możliwości, jakie daje Multiroom Clone+. Operator oferuje tzw. multiroom niezależny, oparty na kartach Cameleon (po Cyfrze+). W tym wariancie zapytaj w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nc+ o dekodery: WiFi Box Premium, WiFi Box lub Sagemcom DSI 87 i 83 HD - do nich dołączane są karty Cameleon. W innej konfiguracji dekoderów wydawane są karty sparowane z dekoderami - w takiej sytuacji możesz skorzystać z rozwiązania netclone+ Multiroom WiFi Adapter. Jesteś abonentem lokalnej sieci kablowej? Możesz cieszyć się pełnią rozrywki nawet na 8 TV Jeżeli jesteś w zasięgu sieci kablowej Multimedia Polska i chcesz skorzystać z rozwiązania Multiroom Clone+, podpisz umowę z operatorem na moduł CAM z kartą abonencką (http://www.multimedia.pl/modul_cam). Kup dodatkowe dekodery lub moduły CI/CAM w naszym sklepie internetowym: https://www.multiroom.sklep.pl/dekodery, https://www.multiroom.sklep.pl/moduly-ci-cam. Podłącz dekodery lub telewizory do instalacji satelitarnej. Wybierz zestaw Multiroom Clone+ na odpowiednią liczbę odbiorników i oglądaj w swoim domu różne kanały telewizji nawet na 8 odbiornikach jednocześnie, bez dodatkowych, comiesięcznych kosztów. Aby możliwe było rozdzielenie uprawnień za pomocą Multiroom Clone+, musisz wymienić tunery otrzymane od operatora na dekodery kompatybilne z zestawem Multiroom Clone+ (https://www.multiroom.sklep.pl/dekodery). Niezależne karty abonenckie i dodatkowe dekodery pozwalą Ci na korzystanie z usługi multiroom na niespotykaną dotąd skalę i oszczędności rzędu kilku tysięcy złotych w trakcie całej umowy. Jeśli jesteś abonentem sieci kablowej Elart, Petrus, TVK Toruń, TV Chopin lub innego operatora, który nadaje w takich systemach kodowania, jak Conax, CryptoWorks, MediaGuard, Viaccess i oferuje dostęp do cyfrowej telewizji, wystarczy, że wybierzesz zestaw Multiroom Clone+ na odpowiednią liczbę odbiorników oraz dodatkowe dekodery w naszym sklepie internetowym. Ty też możesz zaoszczędzić płacąc tylko jeden abonament. UWAGA! Karta abonencka operatora nie może być ściśle powiązana (parowana) z odbiornikiem lub modułem CI/CAM dostarczanym przez operatora.

5

6 Multiroom WiFi Adapter POZNAJ ZASADĘ DZIAŁANIA netclone+ Multiroom WiFi Adapter dla nc+ Sześć miejsc, sześć telewizorów i tylko jeden abonament! Nieograniczony zasięg Twojego multiroomu Zobacz jak działa urządzenie netclone+ Poznaj alternatywę dla tradycyjnej usługi multiroom. netclone+ Multiroom WiFi Adapter to innowacyjny adapter WiFi, dający możliwość korzystania z usługi multiroom w wielu lokalizacjach. Używanie netclone+ nie wpływa na jakość obrazu i dźwięku. Przeznaczony jest dla platform cyfrowych oferujących usługę multiroom, opartą o internetową sieć domową LAN. Chcesz swobodnie oglądać telewizję w wybranych przez siebie miejscach? netclone+ to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Dzięki wykorzystaniu połączenia WiFi i dowolnego łącza internetowego, netclone+ stanowi wygodne, bezprzewodowe rozwiązanie, które pozwala cieszyć się telewizją w dowolnym miejscu. netclone+ umożliwia korzystanie z usługi multiroom na dekoderach operatora, w sześciu niezależnych lokalizacjach. Wszystkie kanały i aplikacje mobilne Twojego pakietu dostępne są w każdym miejscu. Między urządzeniami netclone+ znajdującymi się w różnych, niezależnych lokalizacjach (strefach) tworzone są wirtualne kable LAN, łączące wszystkie dekodery w taki sam sposób, jak w jednej sieci domowej LAN. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość swobodnego i niczym nieograniczonego korzystania z usługi multiroom. Instalacja urządzenia netclone+ jest prosta i zajmuje tylko chwilę, a użytkowanie nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych czynności. Wystarczy, że posiadasz aktywny pakiet kanałów z usługą multiroom oraz bezprzewodową sieć WiFi z dostępem do Internetu.

7 Multiroom WiFi Adapter SPRAWDŹ KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA Zapłać raz, oglądaj w sześciu miejscach netclone+ to oszczędność w comiesięcznym abonamencie. Nie musisz ponosić dodatkowych kosztów, ani opłacać kolejnego abonamentu, aby cieszyć się telewizją w kolejnych lokalizacjach. Poza kosztem zakupu, korzystanie z netclone+ jest darmowe. Możesz używać go dalej, nawet po zmianie operatora. Ciesz się pełnią rozrywki gdzie chcesz i kiedy chcesz Tylko netclone+ Multiroom WiFi Adapter daje nowy wymiar Twojej usłudze multiroom. Ograniczenia już Cię nie dotyczą. Pełna swoboda oglądania telewizji. Sam wybierz gdzie chcesz ją mieć. Bałagan z kablami? Nie z netclone+ Dzięki wykorzystaniu sieci WiFi, netclone+ zapewnia bezprzewodowe połączenie wszystkich dekoderów we wszystkich lokalizacjach. Nie musisz już się martwić stosami splątanych kabli. Wszystko masz w jednym miejscu Panel użytkownika netclone+ pozwala na zarządzanie wszystkimi urządzeniami online. Prosta, intuicyjna obsługa sprawia, że instalacja i konfiguracja urządzeń jest dziecinnie prosta.

8 Multiroom WiFi Adapter ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ KONFIGURACJĘ WIELOSTREFOWY MULTIROOM STREFA 1 STREFA 2 STREFA 3 Aby korzystać z netclone+, należy posiadać aktywną usługę multiroom operatora z dekoderami oraz instalacją satelitarną i bezprzewodowe połączenie z internetem. Aby utworzyć Sieć Multiroom, w pierwszej kolejności należy zarejestrować wszystkie urządzenia netclone+, które mają tworzyć sieć, w ramach swojego konta w panelu użytkownika online. Należy wybrać urządzenie netclone+, które będzie podłączone do głównego dekodera. Po utworzeniu sieci urządzenie to zostanie przełączone w tryb pracy serwera. DEKODER DEKODER DEKODER Aby stworzyć strefy należy pamiętać, że w każdej strefie musi znajdować się jedno urządzenie netclone+ podłączone do dekodera kablem Ethernet (lub bezprzewodowo), a dekoder musi być podłączony do anteny satelitarnej. netclone+ połączony jest bezprzewodowo z domową siecią WiFi, jak każde inne urządzenie. Dzięki specjalnemu panelowi użytkownika, zabezpieczonemu protokołem SSL, zarządzanie wszystkimi urządzeniami netclone+ w każdej ze stref, odbywa się w trybie online oraz jest w pełni intuicyjne i bezpieczne. Panel użytkownika działa na wszystkich urządzeniach mobilnych, możesz korzystać z niego w swoim telefonie. W panelu użytkownika istnieje możliwość definiowania stref, nadawania i odbierania im uprawnień oraz podglądu statusu pracy urządzeń. Znajduje się tam też rozbudowany system pomocy najważniejsze zagadnienia, związane z użytkowaniem netclone+, opisane krok po kroku. W strefie, w której znajduje się więcej dekoderów, można zastosować jedno urządzenie netclone+ i wykorzystując zwykły switch, podłączyć do niego wszystkie dekodery. W przypadku posiadania dekoderów z obsługą sieci WiFi (lub standardowych adapterów WiFi), można dekodery podłączyć bezprzewodowo. Gdy operator (np. nc+) oferuje maksymalnie sześć dekoderów w ramach usługi multiroom, przy zastosowaniu netclone+, utworzyć można maksymalnie sześć stref.

9 Multiroom WiFi Adapter ZANIM KUPISZ... Jeżeli jesteś abonentem platformy cyfrowej nc+ i chcesz oglądać telewizję w kilku różnych, nawet bardzo oddalonych od siebie lokalizacjach, to rozwiązanie netclone+ jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że zamówisz i aktywujesz usługę multiroom w nc+ na odpowiednią liczbę odbiorników (max. 6). netclone+ Multiroom WiFi Adapter współpracuje z usługami operatora: Multiroom Standard HD oraz Multiroom Premium HD. Jedyne, czego potrzebujesz do funkcjonowania netclone+, to domowa sieć WiFi, instalacja satelitarna i aktywna usługa multiroom w nc+. Wszystkie potrzebne dekodery otrzymasz od operatora. Zanim kupisz netclone+ Multiroom WiFi Adapter pamiętaj, że w każdej lokalizacji (strefie) potrzebne jest co najmniej jedno urządzenie.

10 Multiroom WiFi Adapter ZOBACZ ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ Zobacz jakie oszczędności w comiesięcznym abonanamencie daje zastosowanie urządzenia netclone+ Multiroom WiFi Adapter. W tabeli zaprezentowano symulację kosztów najwyższego abonamentu operatora (pełny pakiet HD) z wykorzystaniem netclone+ i bez niego (1). Kalkulacja dotyczy sześciu niezależnych lokalizacji. Miesięczny abonament (2) Bez urządzeń netclone+ i usługi multiroom W przeliczeniu na jedną lokalizację Łącznie w sześciu lokalizacjach Z usługą multiroom i urządzeniami netclone+ W przeliczeniu na jedną lokalizację Łącznie w sześciu lokalizacjach miesiące od 1. do ,90 zł 689,40 zł 25,82 zł 154,90 zł miesiące od 6. do ,90 zł 749,40 zł 27,48 zł 164,90 zł miesiące od 12. do ,90 zł 749,40 zł 29,15 zł 174,90 zł Łączna kwota abonamentu w trakcie trwania umowy (3) 2 947,60 zł ,60 zł 671,27 zł 4 027,60 zł Średnia miesięczna wysokość abonamentu (4) 122,82 zł 736,90 zł 27,97 zł 167,82 zł Koszty dodatkowe (jednorazowe) opłata aktywacyjna za dekodery operatora (5) ,00 zł zakup urządzeń netclone+ Multiroom WiFi Adapter (6) ,00 zł 1 194,00 zł instalacja satelitarna w ofercie operatora (7) - - 1,00 zł zakup pozostałej, niezbędnej instalacji satelitarnej (8) ,00 zł Łączne koszty w czasie trwania umowy 2 947,60 zł ,60 zł 1 068,93 zł 6 413,60 zł Oszczędzasz w sumie W jednej lokalizacji oszczędzasz Zakup urządzeń netclone+ zwróci się po ,00 zł 1 878,66 zł 4 miesiącach (1) Dane na podstawie oferty Comfort+ Extra+ Superpremium+ dostępnej na stronie internetowej operatora: https://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortplus-extraplus-superpremium (z dnia ). (2) Podział na okresy abonamentowe wynika z czasowych promocji operatora - na pakiet kanałów i opłatę za usługę multiroom. Do abonamentu wliczono opłatę za dzierżawę dekodera. (3) Łączna kwota wydana na abonament w trakcie trwania umowy (24 miesiące) w przeliczeniu na jedną i sześć lokalizacji. (4) Średnia wysokość miesięcznego abonamentu w okresie 24 miesięcy w przeliczeniu na jedną i sześć lokalizacji. (5) Operator nie pobiera opłaty aktywacyjnej za dekoder główny i pierwszy dekoder dodatkowy. Za pozostałe cztery dekodery w ramach usługi Multiroom Standard naliczana jest opłata 49 zł/szt. (6) Koszt zakupu sześciu urządzeń netclone+ w sklepie firmowym. Oferta pochodzi ze strony: https://www.multiroom.sklep.pl/netclone-multiroom-wifi-adapter-nc (z dnia ). (7) Operator oferuje instalację satelitarną dla jednej lokalizacji za 1 zł. (8) Koszt zakupu pełnego zestawu satelitarnego w sklepie firmowym w ramach oferty dostępnej na stronie: https://www.multiroom.sklep.pl/zestaw-montazowy-tv-sat-antena-telesystem-tef80-konwerter-quad-strong-srt-l741-akcesoria (z dnia ). Jeśli posiadasz już instalację satelitarną oszczędność będzie jeszcze wyższa.

11

12 POZNAJ ZASADĘ DZIAŁANIA Multiroom Clone+ Oglądaj co chcesz i kiedy chcesz Nie walcz o pilota Dowiedz się jak działa Multiroom Clone+ Przedstawiamy Multiroom Clone+, nowoczesny splitter, pozwalający na bezprzewodowe rozdzielenie uprawnień abonenckich telewizji cyfrowej. Multiroom Clone+ umożliwia oglądanie kanałów płatnej telewizji cyfrowej nawet na ośmiu odbiornikach telewizyjnych jednocześnie. Bez konfliktów, bez walki o pilota, każdy ogląda to, co chce wtedy, kiedy chce. Multiroom Clone+ to urządzenie, które pozwala na oglądanie kanałów płatnej telewizji cyfrowej, przesyłanej drogą satelitarną lub kablową (DVB-S, DVB-C) na więcej niż jednym odbiorniku telewizyjnym jednocześnie, bez konieczności płacenia dodatkowego abonamentu. Multiroom Clone+ to inteligentne rozwiązanie najwyższej jakości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Multiroom Clone+ zapewnia nieograniczony dostęp do Twoich ulubionych kanałów, jest kompatybilny ze sprzętem HD oraz 3D każdego typu i nie wpływa na jakość oglądanych programów telewizyjnych. Obsługuje wszystkie dodatkowe usługi oferowane przez operatora, takie jak PVR, VoD oraz wiele innych. Zakup Multiroom Clone+ nie wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów, poza abonamentem. Dzięki urządzeniu Clone+ możesz stworzyć własny multiroom, nawet jeśli operator nie oferuje takiej usługi. Urządzenie dostajesz na własność, możesz korzystać z niego również po zmianie operatora. Multiroom Clone+ doskonale funkcjonuje nawet w trudnych warunkach: pokonuje grube ściany, stropy, mury, ocieplenia budynków. Obsługuje urządzenia w promieniu 150 metrów.

13 SPRAWDŹ KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA Oszczędność Dzięki Multiroom Clone+ płacisz tylko jeden abonament, a oglądasz różne kanały telewizji nawet na ośmiu odbiornikach jednocześnie. Wygoda Z Multiroom Clone+ każdy może oglądać swoje ulubione programy wtedy, kiedy ma na to ochotę. Na każdym z telewizorów w tym samym czasie może być odbierany inny kanał. Interesują Cię programy znajdujące się w ofercie dwóch różnych operatorów? Tylko z Multiroom Clone+ masz możliwość oglądania ich jednocześnie, bez konieczności przekładania kart. Wystarczy dokupić interfejs dwuslotowy, który obsługuje dwie różne karty abonenckie. Brak kabli Bez zbędnych przewodów i plątaniny kabli, możesz cieszyć się rozrywką w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Multiroom Clone+ doskonale funkcjonuje w każdych warunkach: pokonuje grube ściany, stropy, mury. Maksymalny zasięg urządzenia to aż 150 metrów! Łatwość instalacji i użytkowania Multiroom Clone+ to urządzenie proste i intuicyjne w obsłudze. Rozbudowany system informacyjny oparty na diodach LED jest niespotykany w żadnym innym splitterze. Urządenie Multiroom Clone+ jest zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem przez niepowołane osoby. Aktualizacja oprogramowania wykonywana jest za pomocą portu USB.

14 ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ KONFIGURACJĘ Zobacz, jakie to proste! Kartę abonencką Twojego opereatora należy umieścić w urządzeniu Multiroom Clone+, a karty klienckie w Twoich dekoderach. Niezawodna, bezprzewodowa technologia zapewnia możliwość oglądania różnych kanałów telewizji nawet na ośmiu telewizorach w tym samym czasie.

15 ZANIM KUPISZ... Z usług jakiego operatora korzystasz? Lista operatorów i kart działających z Multiroom Clone+ Obecnie urządzenia Multiroom Clone+ współpracują, między innymi, z przedstawionymi poniżej kartami i ofertami operatorów: nc+ (karty Cameleon / Cyfra+ dostępne w pakiecie START+ HD), nc+ na kartę opcja SMART HD+, Orange TV biała karta abonencka ( czarna karta abonencka współpracuje w ograniczonym zakresie nie wszystkie wykupione w abonamencie kanały telewizji będą dostępne na dodatkowych odbiornikach), Telewizja Kablowa TV Chopin, Telewizja Kablowa Petrus DTV, Telewizja Kablowa TVK Toruń, Telewizja Kablowa Elart, Multimedia Polska - tylko opcja z modułem CI/CAM (więcej szczegółów na stronie: Pełna lista operatorów i ofert kompatybilnych z urządzeniami Multiroom Clone+ dostępna jest w serwisie internetowym produktu pod adresem: Urządzenia Multiroom Clone+ są kompatybilne z systemami kodowania: MediaGuard Seca, Conax, Irdeto, Viacces, CryptoWorks. Wszystkie dekodery i moduły CI/CAM działające w ramach wymienionych systemów kodowania będą współpracowały z urządzeniami Multiroom Clone+. Wyjątek mogą stanowić dekodery z hybrydowym oprogramowaniem, takie, jak np. Sagemcom HD lub WiFi Box oferowane przez operatora nc+.

16 ELEMENTY ZESTAWU Zestaw Multiroom Clone+ na 2 TV zawiera splitter bezprzewodowy i dwie karty do dekoderów. Umożliwia stworzenie multiroom aż do 8 TV, bez konieczności płacenia dodatkowego abonamentu. Bezprzewodowa karta Multiroom Clone+ na dodatkowy dekoder umożliwia rozszerzenie usługi multiroom o kolejny odbiornik telewizyjny. Maksymalny zasięg urządzenia to 150 metrów. Interfejs dwuslotowy dla Multiroom Clone+ pozwala na umieszczenie w splitterze (serwerze) dwóch różnych kart abonenckich i korzystanie z ofert dwóch różnych operatorów jednocześnie, bez konieczności przekładania kart. Miękki interfejs dla Multiroom Clone+ umożliwia ukrycie wystającej karty umieszczonej w dekoderze. Długość taśmy wynosi 30 centymetrów.

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 13.04.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który zawrze

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III na krótki okres CU, PON, ETTH

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III na krótki okres CU, PON, ETTH Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III na krótki okres CU, PON, ETTH 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 29.09.2014 r. do 30.06.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania

Bardziej szczegółowo

Orange TV dekoder. Sagemcom WHD 80. Przewodnik użytkownika

Orange TV dekoder. Sagemcom WHD 80. Przewodnik użytkownika Orange TV dekoder Sagemcom WHD 80 Przewodnik użytkownika spis treści wstęp... 4 1. O instrukcji... 4 2. Korzyści z posiadania Orange TV... 4 3. Zawartość zestawu instalacyjnego... 4 4. Schemat panelu przedniego

Bardziej szczegółowo

Netia Spot bezprzewodowe serce Twojego domu lub biura

Netia Spot bezprzewodowe serce Twojego domu lub biura Netia Spot bezprzewodowe serce Twojego domu lub biura Spis treści Witaj w gronie użytkowników Netia Spota! 3 Zawartość zestawu instalacyjnego 4 Opis Netia Spota 4 Uruchomienie Netia Spota 5 Połączenie

Bardziej szczegółowo

Przewodnik szybkiego startu i rozwiązywania problemów

Przewodnik szybkiego startu i rozwiązywania problemów Przewodnik szybkiego startu i rozwiązywania problemów SPIS TREŚ CI Ważne informacje 3 Informacje podstawowe 5 Bezpieczeństwo i wygoda... 5 Środki ostrożności... 5 Zalecenia zdrowotne... 5 Poznawanie komputera...

Bardziej szczegółowo

Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II to promocja (dalej: Promocja ) dostępna dla:

Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II to promocja (dalej: Promocja ) dostępna dla: regulamin promocji w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, obowiązuje od 10 lutego 2015 r. do odwołania Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, to promocja (dalej: Promocja ) dostępna dla:

Bardziej szczegółowo

Microsoft. Dynamics. NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie. NAV.express. Microsoft. Microsoft Dynamics NAV

Microsoft. Dynamics. NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie. NAV.express. Microsoft. Microsoft Dynamics NAV Microsoft Dynamics NAV365 NAV365 System ERP z pakietem korzyści Dostępny w abonamencie Microsoft Dynamics NAV Microsoft NAV.express Spis treści Czym jest NAV365?...4 Dla kogo jest NAV365?... 6 Korzyści

Bardziej szczegółowo

xxhfl3xx9 xxhfl5xx9 xxhfl7xx9

xxhfl3xx9 xxhfl5xx9 xxhfl7xx9 xxhfl3xx9 xxhfl5xx9 xxhfl7xx9 Spis treści 10.1 Lista źródeł 46 10.2 Z trybu gotowości 46 10.3 EasyLink 46 1 Instalacja 4 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 Przeczytaj wskazówki dotyczące bezpieczeństwa 4 Podstawa telewizora

Bardziej szczegółowo

Mapa sieci szerokopasmowej Województwa Małopolskiego opis tekstowy i graficzna wizualizacja

Mapa sieci szerokopasmowej Województwa Małopolskiego opis tekstowy i graficzna wizualizacja DEPARTAMENT SPOŁECZEŃSTWA INFORMACYJNEGO Mapa sieci szerokopasmowej Województwa Małopolskiego opis tekstowy i graficzna wizualizacja Autor: TEL.P.P. Właściciel: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2014. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk

Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2014. Autorzy: Tomasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Instrukcja użytkownika programu Asystent Faktura 2014 Autorzy: omasz Fok Karol Wierzchołowski Dominik Samojluk Spis treści 1 WSĘP 3 2 Asystent Faktura 5 3 Instalacja 6 4 Pierwsze uruchomienie 8 4.1 Kreator

Bardziej szczegółowo

regulamin promocji Nowy Orange Biz przedłużam umowę obowiązuje od dnia 17 kwietnia 2015 roku do odwołania

regulamin promocji Nowy Orange Biz przedłużam umowę obowiązuje od dnia 17 kwietnia 2015 roku do odwołania regulamin promocji Nowy przedłużam umowę obowiązuje od dnia 17 kwietnia 2015 roku do odwołania 1 Definicje 1. Na potrzeby niniejszego Regulaminu zostają przyjęte następujące definicje pisane wielką literą:

Bardziej szczegółowo

Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP. - Hostowane usługi PBX -

Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP. - Hostowane usługi PBX - Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP - Hostowane usługi PBX - Spis treści Streszczenie... 3 Profesjonalny system telefoniczny elementem przewagi konkurencyjnej... 4 Co decyduje o atrakcyjności

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji i obsługi aplikacji. Manager Połączeń wersja 9

Instrukcja instalacji i obsługi aplikacji. Manager Połączeń wersja 9 Instrukcja instalacji i obsługi aplikacji Manager Połączeń wersja 9 Spis treści 1. Wstęp 2. Instalacja Managera Połączeń 3. Panel zarządzania Managera Połączeń 4. Uruchamianie Managera Połączeń 5. Połączenia

Bardziej szczegółowo

Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager 2.1

Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager 2.1 Podręcznik Użytkownika aplikacji iplus manager 2.1 iplus wita w świecie mobilnego internetu! iplus to najlepszy mobilny dostęp do internetu z dowolnego miejsca. Łącz się z siecią zawsze, kiedy potrzebujesz

Bardziej szczegółowo

Poradnik dla konsumentów usługi telekomunikacyjne

Poradnik dla konsumentów usługi telekomunikacyjne Poradnik dla konsumentów usługi telekomunikacyjne Warszawa, czerwiec 2014 r. Opracowanie: Departament Detalicznego Rynku Telekomunikacyjnego Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE) 1. Zawieranie umów o

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2012/13

Katalog produktów 2012/13 Katalog produktów 2012/13 P U R E I P - C O M M U N I C A T I O N S Wersja polska Communicate & Collaborate. Boost Your Efficiency. ESTOS Software for Unified Communications The ESTOS Unified Communications

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN UMOWY O ABONAMENT

REGULAMIN UMOWY O ABONAMENT REGULAMIN UMOWY O ABONAMENT PREAMBUŁA I. CANAL+ Cyfrowy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Warszawie ( Operator CYFRY+ ), udostępnia swoim Abonentom kodowane programy telewizyjne w ramach

Bardziej szczegółowo

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010 NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z DZIENNIKIEM GAZETą prawną nr 1/Marzec 2010 e-biznes 5KroKÓW do UdANeGo e-biznesu E-sklep Dla przedsiębiorcy to duża maszyneria logistyczna E-usługi Gospodarki

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24

PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24 PRZEWODNIK USŁUG BZWBK24 OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH I MAŁYCH FIRM Obowiązuje od dnia: 2013-09-30 2 Pierwsze kroki w BZWBK24 internet 1. Zaloguj się wykorzystując link na stronie www.bzwbk.pl UWAGA!

Bardziej szczegółowo

OSTRZEŻENIE!!! PAMIĘTAJ, ŻE: UWAGA

OSTRZEŻENIE!!! PAMIĘTAJ, ŻE: UWAGA OSTRZEŻENIE!!! Odbiorniki kablowe Ferguson umożliwiają nagrywanie na zewnętrznych dyskach twardych HDD oraz pamięciach flash (pendrive). Jakkolwiek prawidłowe działanie nagrywania uzależnione jest od rodzaju

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ FORMUŁA WSPÓLNY INTERNET Obowiązuje od 06.02.2015 r. do odwołania.

REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ FORMUŁA WSPÓLNY INTERNET Obowiązuje od 06.02.2015 r. do odwołania. REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ FORMUŁA WSPÓLNY INTERNET Obowiązuje od 06.02.2015 r. do odwołania. I. OGÓLNE WARUNKI SKORZYSTANIA Z OFERTY PROMOCYJNEJ 1. Na podstawie niniejszej Oferty Promocyjnej Operator

Bardziej szczegółowo

Najważniejsze pojęcia do zapamiętania... 3 Podstawy i wprowadzenie... 5 Co to jest reklama Google AdWords?... 5 Zalecenie redakcyjne tworzenia tekstu

Najważniejsze pojęcia do zapamiętania... 3 Podstawy i wprowadzenie... 5 Co to jest reklama Google AdWords?... 5 Zalecenie redakcyjne tworzenia tekstu Najważniejsze pojęcia do zapamiętania... 3 Podstawy i wprowadzenie... 5 Co to jest reklama Google AdWords?... 5 Zalecenie redakcyjne tworzenia tekstu reklamowego Google AdWords... 5 Wykorzystanie rabatów,

Bardziej szczegółowo

Synology NAS Przewodnik użytkownika

Synology NAS Przewodnik użytkownika Synology NAS Przewodnik użytkownika ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20130906 Spis treści Rozdział 1: Wprowadzenie Rozdział 2: Synology DiskStation Manager pierwsze kroki Instalacja serwera Synology NAS

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1

Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1 Przewodnik zabezpieczeń Windows Phone 8.1 Spis treści 1. Wstęp do przewodnika... 6 2. Cykl życia urządzeń mobilnych... 9 2.1 Rejestracja urządzenia... 9 2.2 Zarządzanie konfiguracją urządzenia... 9 2.2.1

Bardziej szczegółowo

KONCEPCJA ORGANIZACYJNO-TECHNICZNA

KONCEPCJA ORGANIZACYJNO-TECHNICZNA KONCEPCJA ORGANIZACYJNO-TECHNICZNA realizacji projektów z zakresu budowy sieci szerokopasmowych podlegających notyfikacji realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego

Bardziej szczegółowo

Przewodnik w zakresie usług dostępu do Internetu

Przewodnik w zakresie usług dostępu do Internetu Przewodnik w zakresie usług dostępu do Internetu Warszawa, 2007r. 2 Spis treści 1. WSTĘP... 5 1.1. GENEZA PRZEWODNIKA... 5 1.2. PRZEZNACZENIE PRZEWODNIKA... 5 1.3. DOSTĘP DO INTERNETU... 6 1.3.1. Internet...

Bardziej szczegółowo

OLE40350TI-B PL IT PT MANUAL DE INSTRUÇÕES TELEWIZOR 40 DVB-T/-C-S2 // 40 TELEVISIONE DVB-T/-C-S2 // 40 TELEVISÃO DVB-T/-C-S2 INSTRUKCJA UZYTKOWNIKA

OLE40350TI-B PL IT PT MANUAL DE INSTRUÇÕES TELEWIZOR 40 DVB-T/-C-S2 // 40 TELEVISIONE DVB-T/-C-S2 // 40 TELEVISÃO DVB-T/-C-S2 INSTRUKCJA UZYTKOWNIKA OLE40350TI-B TELEWIZOR 40 DVB-T/-C-S2 // 40 TELEVISIONE DVB-T/-C-S2 // 40 TELEVISÃO DVB-T/-C-S2 PL IT INSTRUKCJA UZYTKOWNIKA ISTRUZIONI PER L USO PT MANUAL DE INSTRUÇÕES Zawartość Informacje dotyczące

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI VADEMECUM KONSUMENTA KRZYSZTOF LEHMANN

SPIS TREŚCI VADEMECUM KONSUMENTA KRZYSZTOF LEHMANN VADEMECUM KONSUMENTA KRZYSZTOF LEHMANN Warszawa, październik 2014 3 Wstęp Kupując warzywa na bazarze lub bilet w kiosku czy zamawiając usługi telekomunikacyjne, każdorazowo zawierasz umowę z przedsiębiorcą.

Bardziej szczegółowo

Sage Symfonia e-deklaracje

Sage Symfonia e-deklaracje Sage Symfonia e-deklaracje Podręcznik użytkownika Wersja 2015.b Producent: Sage sp. z o.o. tel. 22 455 56 00 www.sage.com.pl Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Microsoft SQL Server

Bardziej szczegółowo