PORADNIK KUPUJĄCEGO. Multiroom WiFi Adapter

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PORADNIK KUPUJĄCEGO. Multiroom WiFi Adapter"

Transkrypt

1 Multiroom WiFi Adapter? PORADNIK KUPUJĄCEGO Zobacz, które z naszych rozwiązań najlepiej sprawdzi się w Twoim domu. Dowiedz się jak zaoszczędzić na abonamencie i oglądać telewizję, gdzie i kiedy tylko zechcesz. Multiroom WiFi Adapter

2 PORADNIK KUPUJĄCEGO Jeden abonament w nc+ i nawet 8 telewizorów Oglądaj to, co chcesz wtedy, kiedy chcesz Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą nc+, a chciałbyś podzielić sygnał na kilka odbiorników w zakresie jednego domu lub mieszkania, możesz udać się do Autoryzowanego Punktu Sprzedaży i podpisać umowę na pakiet START+ HD. Jest to podstawowy pakiet nc+ zawierający 39 kanałów w tym 12 kanałów HD. Więcej informacji uzyskasz w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży nc+. Nie płać abonamentu i korzystaj z usługi multiroom Wybierz ofertę nc+ na kartę SMART HD+ Nie interesuje Cię długa umowa abonamentowa i myślisz o podstawowym pakiecie kanałów? Oferta naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) to jednak dla Ciebie za mało? Chciałbyś mieć możliwość oglądania różnych kanałów, na różnych odbiornikach jednocześnie? Skorzystaj z oferty nc+ na kartę, czyli SMART HD+ (http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd). Nie musisz nawet wychodzić z domu. Kup zestaw Multiroom Clone+ ze starterem SMART HD+, dostępny w naszym sklepie internetowym: https://www.multiroom.sklep.pl/zestaw-multiroom-clone-i-karta-smart-hd-gratis. Dodatkowe dekodery do swojej konfiguracji sprzętowej również zakupisz w naszym sklepie internetowym. Podłącz sygnał z anteny satelitarnej do dekoderów i ciesz się najtańszą opcją multiroom w swoim domu. Obecnie pakiet ten jest oferowany przez operatora w kwocie 19,90 PLN/m-c. Aktywacja kosztuje 1,00 PLN. Od operatora otrzymujesz wówczas tylko kartę abonencką, bez dekodera. Po trzech dniach roboczych od podpisania umowy z operatorem na pakiet START+ HD możesz skontaktować się telefonicznie z Centrum Obsługi Abonenta nc+ i dokonać zmiany pakietu na jakikolwiek wyższy, dostępny w ofercie operatora. Umowa z operatorem dotyczy wyłącznie karty abonenckiej, zatem potrzebne będą dekodery. Możesz je kupić w naszym sklepie internetowym: https://www.multiroom.sklep.pl/dekodery. Podłącz dekodery do instalacji satelitarnej, kup zestaw Multiroom Clone+ (z ilością kart odpowiadającą ilości odbiorników TV w domu) i ciesz się możliwościami multiroom w ramach jednego abonamentu.

3 PORADNIK KUPUJĄCEGO Poznaj nowe oblicze usługi multiroom Sześć miejsc, sześć telewizorów i tylko jeden abonament! Jeżeli jesteś abonentem platformy cyfrowej nc+ i chcesz oglądać telewizję w kilku różnych, nawet bardzo oddalonych od siebie lokalizacjach, to rozwiązanie netclone+ jest właśnie dla Ciebie. Posiadasz Internet w Orange? Usługę multiroom skompletujesz w pięć minut Jeśli posiadasz już Internet w Orange, możesz dokupić pakiet TV, pytając operatora o białą kartę abonencką (dostarczaną przy pakietach z wyższą prędkością niż 10Mb/s). Kup dodatkowe dekodery lub moduły CAM/CI kompatybilne z systemem kodowania Viaccess, dostępne w naszym sklepie: https://www.multiroom.sklep.pl/dekodery, https://www.multiroom.sklep.pl/moduly-ci-cam. Wybierz zestaw Multiroom Clone+ na odpowiednią liczbę odbiorników. Pamiętaj o podłączeniu dodatkowych dekoderów oraz odbiorników TV do sygnału pochodzącego z anteny satelitarnej. UWAGA! Tylko posiadanie białej karty abonenckiej Orange daje możliwości wykorzystania w pełni zestawu Multiroom Clone+. W przypadku czarnej karty abonenckiej Orange na dodatkowych odbiornikach nie będziesz mógł oglądać wszystkich wykupionych w pakiecie kanałów. Wystarczy, że zamówisz i aktywujesz usługę multiroom w nc+ na odpowiednią liczbę odbiorników (max. 6). netclone+ Multiroom WiFi Adapter współpracuje z usługami operatora: Multiroom Standard HD oraz Multiroom Premium HD. Jedyne, czego potrzebujesz do funkcjonowania netclone+, to domowa sieć WiFi, instalacja satelitarna i aktywna usługa multiroom w nc+ (dekodery otrzymasz od operatora). Zanim kupisz netclone+ pamiętaj, że w każdej lokalizacji (strefie) potrzebne jest co najmniej jedno urządzenie. Urządzenie jest dostępne w specjalnej cenie w naszym sklepie online: https://www.multiroom.sklep.pl/multiroom-wifi-lan.

4 PORADNIK KUPUJĄCEGO Jeden abonament, wiele różnych lokalizacji Multiroom niezależny pozwoli Ci na jeszcze więcej! Jeśli chciałbyś korzystać z usługi multiroom w kilku różnych lokalizacjach i w każdej z nich chciałbyś oglądać telewizję na kilku odbiornikach, możesz kupić specjalny wariant usługi Multiroom Standard w nc+ i skorzystać z możliwości, jakie daje Multiroom Clone+. Operator oferuje tzw. multiroom niezależny, oparty na kartach Cameleon (po Cyfrze+). W tym wariancie zapytaj w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży nc+ o dekodery: WiFi Box Premium, WiFi Box lub Sagemcom DSI 87 i 83 HD - do nich dołączane są karty Cameleon. W innej konfiguracji dekoderów wydawane są karty sparowane z dekoderami - w takiej sytuacji możesz skorzystać z rozwiązania netclone+ Multiroom WiFi Adapter. Jesteś abonentem lokalnej sieci kablowej? Możesz cieszyć się pełnią rozrywki nawet na 8 TV Jeżeli jesteś w zasięgu sieci kablowej Multimedia Polska i chcesz skorzystać z rozwiązania Multiroom Clone+, podpisz umowę z operatorem na moduł CAM z kartą abonencką (http://www.multimedia.pl/modul_cam). Kup dodatkowe dekodery lub moduły CI/CAM w naszym sklepie internetowym: https://www.multiroom.sklep.pl/dekodery, https://www.multiroom.sklep.pl/moduly-ci-cam. Podłącz dekodery lub telewizory do instalacji satelitarnej. Wybierz zestaw Multiroom Clone+ na odpowiednią liczbę odbiorników i oglądaj w swoim domu różne kanały telewizji nawet na 8 odbiornikach jednocześnie, bez dodatkowych, comiesięcznych kosztów. Aby możliwe było rozdzielenie uprawnień za pomocą Multiroom Clone+, musisz wymienić tunery otrzymane od operatora na dekodery kompatybilne z zestawem Multiroom Clone+ (https://www.multiroom.sklep.pl/dekodery). Niezależne karty abonenckie i dodatkowe dekodery pozwalą Ci na korzystanie z usługi multiroom na niespotykaną dotąd skalę i oszczędności rzędu kilku tysięcy złotych w trakcie całej umowy. Jeśli jesteś abonentem sieci kablowej Elart, Petrus, TVK Toruń, TV Chopin lub innego operatora, który nadaje w takich systemach kodowania, jak Conax, CryptoWorks, MediaGuard, Viaccess i oferuje dostęp do cyfrowej telewizji, wystarczy, że wybierzesz zestaw Multiroom Clone+ na odpowiednią liczbę odbiorników oraz dodatkowe dekodery w naszym sklepie internetowym. Ty też możesz zaoszczędzić płacąc tylko jeden abonament. UWAGA! Karta abonencka operatora nie może być ściśle powiązana (parowana) z odbiornikiem lub modułem CI/CAM dostarczanym przez operatora.

5

6 Multiroom WiFi Adapter POZNAJ ZASADĘ DZIAŁANIA netclone+ Multiroom WiFi Adapter dla nc+ Sześć miejsc, sześć telewizorów i tylko jeden abonament! Nieograniczony zasięg Twojego multiroomu Zobacz jak działa urządzenie netclone+ Poznaj alternatywę dla tradycyjnej usługi multiroom. netclone+ Multiroom WiFi Adapter to innowacyjny adapter WiFi, dający możliwość korzystania z usługi multiroom w wielu lokalizacjach. Używanie netclone+ nie wpływa na jakość obrazu i dźwięku. Przeznaczony jest dla platform cyfrowych oferujących usługę multiroom, opartą o internetową sieć domową LAN. Chcesz swobodnie oglądać telewizję w wybranych przez siebie miejscach? netclone+ to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Dzięki wykorzystaniu połączenia WiFi i dowolnego łącza internetowego, netclone+ stanowi wygodne, bezprzewodowe rozwiązanie, które pozwala cieszyć się telewizją w dowolnym miejscu. netclone+ umożliwia korzystanie z usługi multiroom na dekoderach operatora, w sześciu niezależnych lokalizacjach. Wszystkie kanały i aplikacje mobilne Twojego pakietu dostępne są w każdym miejscu. Między urządzeniami netclone+ znajdującymi się w różnych, niezależnych lokalizacjach (strefach) tworzone są wirtualne kable LAN, łączące wszystkie dekodery w taki sam sposób, jak w jednej sieci domowej LAN. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość swobodnego i niczym nieograniczonego korzystania z usługi multiroom. Instalacja urządzenia netclone+ jest prosta i zajmuje tylko chwilę, a użytkowanie nie wymaga od Ciebie żadnych dodatkowych czynności. Wystarczy, że posiadasz aktywny pakiet kanałów z usługą multiroom oraz bezprzewodową sieć WiFi z dostępem do Internetu.

7 Multiroom WiFi Adapter SPRAWDŹ KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA Zapłać raz, oglądaj w sześciu miejscach netclone+ to oszczędność w comiesięcznym abonamencie. Nie musisz ponosić dodatkowych kosztów, ani opłacać kolejnego abonamentu, aby cieszyć się telewizją w kolejnych lokalizacjach. Poza kosztem zakupu, korzystanie z netclone+ jest darmowe. Możesz używać go dalej, nawet po zmianie operatora. Ciesz się pełnią rozrywki gdzie chcesz i kiedy chcesz Tylko netclone+ Multiroom WiFi Adapter daje nowy wymiar Twojej usłudze multiroom. Ograniczenia już Cię nie dotyczą. Pełna swoboda oglądania telewizji. Sam wybierz gdzie chcesz ją mieć. Bałagan z kablami? Nie z netclone+ Dzięki wykorzystaniu sieci WiFi, netclone+ zapewnia bezprzewodowe połączenie wszystkich dekoderów we wszystkich lokalizacjach. Nie musisz już się martwić stosami splątanych kabli. Wszystko masz w jednym miejscu Panel użytkownika netclone+ pozwala na zarządzanie wszystkimi urządzeniami online. Prosta, intuicyjna obsługa sprawia, że instalacja i konfiguracja urządzeń jest dziecinnie prosta.

8 Multiroom WiFi Adapter ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ KONFIGURACJĘ WIELOSTREFOWY MULTIROOM STREFA 1 STREFA 2 STREFA 3 Aby korzystać z netclone+, należy posiadać aktywną usługę multiroom operatora z dekoderami oraz instalacją satelitarną i bezprzewodowe połączenie z internetem. Aby utworzyć Sieć Multiroom, w pierwszej kolejności należy zarejestrować wszystkie urządzenia netclone+, które mają tworzyć sieć, w ramach swojego konta w panelu użytkownika online. Należy wybrać urządzenie netclone+, które będzie podłączone do głównego dekodera. Po utworzeniu sieci urządzenie to zostanie przełączone w tryb pracy serwera. DEKODER DEKODER DEKODER Aby stworzyć strefy należy pamiętać, że w każdej strefie musi znajdować się jedno urządzenie netclone+ podłączone do dekodera kablem Ethernet (lub bezprzewodowo), a dekoder musi być podłączony do anteny satelitarnej. netclone+ połączony jest bezprzewodowo z domową siecią WiFi, jak każde inne urządzenie. Dzięki specjalnemu panelowi użytkownika, zabezpieczonemu protokołem SSL, zarządzanie wszystkimi urządzeniami netclone+ w każdej ze stref, odbywa się w trybie online oraz jest w pełni intuicyjne i bezpieczne. Panel użytkownika działa na wszystkich urządzeniach mobilnych, możesz korzystać z niego w swoim telefonie. W panelu użytkownika istnieje możliwość definiowania stref, nadawania i odbierania im uprawnień oraz podglądu statusu pracy urządzeń. Znajduje się tam też rozbudowany system pomocy najważniejsze zagadnienia, związane z użytkowaniem netclone+, opisane krok po kroku. W strefie, w której znajduje się więcej dekoderów, można zastosować jedno urządzenie netclone+ i wykorzystując zwykły switch, podłączyć do niego wszystkie dekodery. W przypadku posiadania dekoderów z obsługą sieci WiFi (lub standardowych adapterów WiFi), można dekodery podłączyć bezprzewodowo. Gdy operator (np. nc+) oferuje maksymalnie sześć dekoderów w ramach usługi multiroom, przy zastosowaniu netclone+, utworzyć można maksymalnie sześć stref.

9 Multiroom WiFi Adapter ZANIM KUPISZ... Jeżeli jesteś abonentem platformy cyfrowej nc+ i chcesz oglądać telewizję w kilku różnych, nawet bardzo oddalonych od siebie lokalizacjach, to rozwiązanie netclone+ jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że zamówisz i aktywujesz usługę multiroom w nc+ na odpowiednią liczbę odbiorników (max. 6). netclone+ Multiroom WiFi Adapter współpracuje z usługami operatora: Multiroom Standard HD oraz Multiroom Premium HD. Jedyne, czego potrzebujesz do funkcjonowania netclone+, to domowa sieć WiFi, instalacja satelitarna i aktywna usługa multiroom w nc+. Wszystkie potrzebne dekodery otrzymasz od operatora. Zanim kupisz netclone+ Multiroom WiFi Adapter pamiętaj, że w każdej lokalizacji (strefie) potrzebne jest co najmniej jedno urządzenie.

10 Multiroom WiFi Adapter ZOBACZ ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ Zobacz jakie oszczędności w comiesięcznym abonanamencie daje zastosowanie urządzenia netclone+ Multiroom WiFi Adapter. W tabeli zaprezentowano symulację kosztów najwyższego abonamentu operatora (pełny pakiet HD) z wykorzystaniem netclone+ i bez niego (1). Kalkulacja dotyczy sześciu niezależnych lokalizacji. Miesięczny abonament (2) Bez urządzeń netclone+ i usługi multiroom W przeliczeniu na jedną lokalizację Łącznie w sześciu lokalizacjach Z usługą multiroom i urządzeniami netclone+ W przeliczeniu na jedną lokalizację Łącznie w sześciu lokalizacjach miesiące od 1. do ,90 zł 689,40 zł 25,82 zł 154,90 zł miesiące od 6. do ,90 zł 749,40 zł 27,48 zł 164,90 zł miesiące od 12. do ,90 zł 749,40 zł 29,15 zł 174,90 zł Łączna kwota abonamentu w trakcie trwania umowy (3) 2 947,60 zł ,60 zł 671,27 zł 4 027,60 zł Średnia miesięczna wysokość abonamentu (4) 122,82 zł 736,90 zł 27,97 zł 167,82 zł Koszty dodatkowe (jednorazowe) opłata aktywacyjna za dekodery operatora (5) ,00 zł zakup urządzeń netclone+ Multiroom WiFi Adapter (6) ,00 zł 1 194,00 zł instalacja satelitarna w ofercie operatora (7) - - 1,00 zł zakup pozostałej, niezbędnej instalacji satelitarnej (8) ,00 zł Łączne koszty w czasie trwania umowy 2 947,60 zł ,60 zł 1 068,93 zł 6 413,60 zł Oszczędzasz w sumie W jednej lokalizacji oszczędzasz Zakup urządzeń netclone+ zwróci się po ,00 zł 1 878,66 zł 4 miesiącach (1) Dane na podstawie oferty Comfort+ Extra+ Superpremium+ dostępnej na stronie internetowej operatora: https://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortplus-extraplus-superpremium (z dnia ). (2) Podział na okresy abonamentowe wynika z czasowych promocji operatora - na pakiet kanałów i opłatę za usługę multiroom. Do abonamentu wliczono opłatę za dzierżawę dekodera. (3) Łączna kwota wydana na abonament w trakcie trwania umowy (24 miesiące) w przeliczeniu na jedną i sześć lokalizacji. (4) Średnia wysokość miesięcznego abonamentu w okresie 24 miesięcy w przeliczeniu na jedną i sześć lokalizacji. (5) Operator nie pobiera opłaty aktywacyjnej za dekoder główny i pierwszy dekoder dodatkowy. Za pozostałe cztery dekodery w ramach usługi Multiroom Standard naliczana jest opłata 49 zł/szt. (6) Koszt zakupu sześciu urządzeń netclone+ w sklepie firmowym. Oferta pochodzi ze strony: https://www.multiroom.sklep.pl/netclone-multiroom-wifi-adapter-nc (z dnia ). (7) Operator oferuje instalację satelitarną dla jednej lokalizacji za 1 zł. (8) Koszt zakupu pełnego zestawu satelitarnego w sklepie firmowym w ramach oferty dostępnej na stronie: https://www.multiroom.sklep.pl/zestaw-montazowy-tv-sat-antena-telesystem-tef80-konwerter-quad-strong-srt-l741-akcesoria (z dnia ). Jeśli posiadasz już instalację satelitarną oszczędność będzie jeszcze wyższa.

11

12 POZNAJ ZASADĘ DZIAŁANIA Multiroom Clone+ Oglądaj co chcesz i kiedy chcesz Nie walcz o pilota Dowiedz się jak działa Multiroom Clone+ Przedstawiamy Multiroom Clone+, nowoczesny splitter, pozwalający na bezprzewodowe rozdzielenie uprawnień abonenckich telewizji cyfrowej. Multiroom Clone+ umożliwia oglądanie kanałów płatnej telewizji cyfrowej nawet na ośmiu odbiornikach telewizyjnych jednocześnie. Bez konfliktów, bez walki o pilota, każdy ogląda to, co chce wtedy, kiedy chce. Multiroom Clone+ to urządzenie, które pozwala na oglądanie kanałów płatnej telewizji cyfrowej, przesyłanej drogą satelitarną lub kablową (DVB-S, DVB-C) na więcej niż jednym odbiorniku telewizyjnym jednocześnie, bez konieczności płacenia dodatkowego abonamentu. Multiroom Clone+ to inteligentne rozwiązanie najwyższej jakości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Multiroom Clone+ zapewnia nieograniczony dostęp do Twoich ulubionych kanałów, jest kompatybilny ze sprzętem HD oraz 3D każdego typu i nie wpływa na jakość oglądanych programów telewizyjnych. Obsługuje wszystkie dodatkowe usługi oferowane przez operatora, takie jak PVR, VoD oraz wiele innych. Zakup Multiroom Clone+ nie wiąże się z ponoszeniem dodatkowych kosztów, poza abonamentem. Dzięki urządzeniu Clone+ możesz stworzyć własny multiroom, nawet jeśli operator nie oferuje takiej usługi. Urządzenie dostajesz na własność, możesz korzystać z niego również po zmianie operatora. Multiroom Clone+ doskonale funkcjonuje nawet w trudnych warunkach: pokonuje grube ściany, stropy, mury, ocieplenia budynków. Obsługuje urządzenia w promieniu 150 metrów.

13 SPRAWDŹ KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA Oszczędność Dzięki Multiroom Clone+ płacisz tylko jeden abonament, a oglądasz różne kanały telewizji nawet na ośmiu odbiornikach jednocześnie. Wygoda Z Multiroom Clone+ każdy może oglądać swoje ulubione programy wtedy, kiedy ma na to ochotę. Na każdym z telewizorów w tym samym czasie może być odbierany inny kanał. Interesują Cię programy znajdujące się w ofercie dwóch różnych operatorów? Tylko z Multiroom Clone+ masz możliwość oglądania ich jednocześnie, bez konieczności przekładania kart. Wystarczy dokupić interfejs dwuslotowy, który obsługuje dwie różne karty abonenckie. Brak kabli Bez zbędnych przewodów i plątaniny kabli, możesz cieszyć się rozrywką w każdym pomieszczeniu w Twoim domu. Multiroom Clone+ doskonale funkcjonuje w każdych warunkach: pokonuje grube ściany, stropy, mury. Maksymalny zasięg urządzenia to aż 150 metrów! Łatwość instalacji i użytkowania Multiroom Clone+ to urządzenie proste i intuicyjne w obsłudze. Rozbudowany system informacyjny oparty na diodach LED jest niespotykany w żadnym innym splitterze. Urządenie Multiroom Clone+ jest zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem przez niepowołane osoby. Aktualizacja oprogramowania wykonywana jest za pomocą portu USB.

14 ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ KONFIGURACJĘ Zobacz, jakie to proste! Kartę abonencką Twojego opereatora należy umieścić w urządzeniu Multiroom Clone+, a karty klienckie w Twoich dekoderach. Niezawodna, bezprzewodowa technologia zapewnia możliwość oglądania różnych kanałów telewizji nawet na ośmiu telewizorach w tym samym czasie.

15 ZANIM KUPISZ... Z usług jakiego operatora korzystasz? Lista operatorów i kart działających z Multiroom Clone+ Obecnie urządzenia Multiroom Clone+ współpracują, między innymi, z przedstawionymi poniżej kartami i ofertami operatorów: nc+ (karty Cameleon / Cyfra+ dostępne w pakiecie START+ HD), nc+ na kartę opcja SMART HD+, Orange TV biała karta abonencka ( czarna karta abonencka współpracuje w ograniczonym zakresie nie wszystkie wykupione w abonamencie kanały telewizji będą dostępne na dodatkowych odbiornikach), Telewizja Kablowa TV Chopin, Telewizja Kablowa Petrus DTV, Telewizja Kablowa TVK Toruń, Telewizja Kablowa Elart, Multimedia Polska - tylko opcja z modułem CI/CAM (więcej szczegółów na stronie: Pełna lista operatorów i ofert kompatybilnych z urządzeniami Multiroom Clone+ dostępna jest w serwisie internetowym produktu pod adresem: Urządzenia Multiroom Clone+ są kompatybilne z systemami kodowania: MediaGuard Seca, Conax, Irdeto, Viacces, CryptoWorks. Wszystkie dekodery i moduły CI/CAM działające w ramach wymienionych systemów kodowania będą współpracowały z urządzeniami Multiroom Clone+. Wyjątek mogą stanowić dekodery z hybrydowym oprogramowaniem, takie, jak np. Sagemcom HD lub WiFi Box oferowane przez operatora nc+.

16 ELEMENTY ZESTAWU Zestaw Multiroom Clone+ na 2 TV zawiera splitter bezprzewodowy i dwie karty do dekoderów. Umożliwia stworzenie multiroom aż do 8 TV, bez konieczności płacenia dodatkowego abonamentu. Bezprzewodowa karta Multiroom Clone+ na dodatkowy dekoder umożliwia rozszerzenie usługi multiroom o kolejny odbiornik telewizyjny. Maksymalny zasięg urządzenia to 150 metrów. Interfejs dwuslotowy dla Multiroom Clone+ pozwala na umieszczenie w splitterze (serwerze) dwóch różnych kart abonenckich i korzystanie z ofert dwóch różnych operatorów jednocześnie, bez konieczności przekładania kart. Miękki interfejs dla Multiroom Clone+ umożliwia ukrycie wystającej karty umieszczonej w dekoderze. Długość taśmy wynosi 30 centymetrów.

S.L.J. ELEKTRONIK. Jesteś abonentem Cyfry+ (nc+) bądź "Telewizji na Kartę" (TnK), lub nc+ SMART HD+??

S.L.J. ELEKTRONIK. Jesteś abonentem Cyfry+ (nc+) bądź Telewizji na Kartę (TnK), lub nc+ SMART HD+?? Serwer POWER3 TURBO v1.0.2 + zasilacz Cena : 48,78 zł (netto) 60,00 zł (brutto) Nr katalogowy : serwer POWER3 TURBO Producent : Dostępność : Dostępny Stan magazynowy : bardzo wysoki Średnia ocena : brak

Bardziej szczegółowo

Specjalna oferta. Sprawdź, co zyskasz, wybierając oferty

Specjalna oferta. Sprawdź, co zyskasz, wybierając oferty Specjalna oferta Sprawdź, co zyskasz, wybierając oferty Oferta telewizji satelitarnej w Cyfrowym Polsacie Poznaj korzyści Pełna oferta telewizyjna z kanałami HBO, Cinemax i kanałami Eleven za 79,99 zł/mies.

Bardziej szczegółowo

I OFERTA PODSTAWOWA* dla Usługi Telewizji Cyfrowej:

I OFERTA PODSTAWOWA* dla Usługi Telewizji Cyfrowej: Cennik Usług Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą w Toruniu przy ul. Tuwima 9, 87-100 Toruń, działająca i świadcząca usługi telewizji kablowej, wykonująca działalność w formie spółdzielni,

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA KONFIGURACJI DEKODERA GŁÓWNEGO WIFI PREMIUMBOX+ HD ITI-4740SF

INSTRUKCJA KONFIGURACJI DEKODERA GŁÓWNEGO WIFI PREMIUMBOX+ HD ITI-4740SF JAK PODŁĄCZYĆ MULTIROOM STANDARD? INSTRUKCJA KONFIGURACJI A GŁÓWNEGO HD ITI-4740SF WERSJA - 2 TELEWIZORY BEZ U cieszyć się możliwością oglądania telewizji na dwóch dekoderach jednocześnie WERSJA - 2 TELEWIZORY

Bardziej szczegółowo

Wspomniany system gwarantuje, że zawarcie umowy u dystrybutora jest wiarygodne i

Wspomniany system gwarantuje, że zawarcie umowy u dystrybutora jest wiarygodne i Kim jest dystrybutor? Dystrybutor to osoba będąca "źródłem informacji" o aktualnych pakietach, promocjach, programach i sprzęcie oferowanym przez CYFRĘ+. Rozmowa z dystrubutorem do niczego nie zobowiązuje.

Bardziej szczegółowo

TUNER TV SAT nbox Enigma 2 - tani tuner TV Sat z ogromnymi możliwościami

TUNER TV SAT nbox Enigma 2 - tani tuner TV Sat z ogromnymi możliwościami TUNER TV SAT nbox Enigma 2 - tani tuner TV Sat z ogromnymi możliwościami Tuner NC+ sprzedawany w cenie około 150 zł w opcji na kartę. Elektronicy kupują go a następnie odsprzedają z wymienionymi podzespołami

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG. świadczonych przez SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. komandytowa WSZYSTKIE KWOTY OKREŚLONE W CENNIKU SĄ KWOTAMI BRUTTO

CENNIK USŁUG. świadczonych przez SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. komandytowa WSZYSTKIE KWOTY OKREŚLONE W CENNIKU SĄ KWOTAMI BRUTTO CENNIK USŁUG świadczonych przez SAT FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. komandytowa WSZYSTKIE KWOTY OKREŚLONE W CENNIKU SĄ KWOTAMI BRUTTO OKRESEM ROZLICZENIOWYM DLA NW. USŁUG I PAKIETÓW JEST MIESIĄC KALENDARZOWY

Bardziej szczegółowo

S.L.J. ELEKTRONIK. Jesteś abonentem Cyfry+ (nc+) bądź "Telewizji na Kartę" (TnK), lub nc+ SMART HD+??

S.L.J. ELEKTRONIK. Jesteś abonentem Cyfry+ (nc+) bądź Telewizji na Kartę (TnK), lub nc+ SMART HD+?? Informacje o produkcie POWER3 TURBO (2*karta) v1.0.2 Cena : 101,63 zł (netto) 125,00 zł (brutto) Nr katalogowy : POWER3 TURBO 2k Producent : Dostępność : Dostępny Stan magazynowy : bardzo wysoki Średnia

Bardziej szczegółowo

Opłaty miesięczne przy korzystaniu z Promocji (umowa na czas określony 24 m-ce)

Opłaty miesięczne przy korzystaniu z Promocji (umowa na czas określony 24 m-ce) Warszawa, luty 2008r. Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej Osiedla Lewandów Warszawa Telekomunikacja Polska, Region Centrum Sprzedaży do Rynku Masowego przestawia ofertę dostarczenia usług telekomunikacyjnych

Bardziej szczegółowo

smarfon z tabletem, smartwatchem lub smartband em już za 1 zł

smarfon z tabletem, smartwatchem lub smartband em już za 1 zł ŚWIĘTA Z ORANGE smarfon z tabletem, smartwatchem lub smartband em już za 1 zł Świąteczna oferta Orange to świetna okazja, by zrealizować swoje marzenie o nowoczesnym smartfonie, a przy okazji sprawić

Bardziej szczegółowo

Oszczędzanie przez dodawanie 240 zł

Oszczędzanie przez dodawanie 240 zł Oszczędzanie przez dodawanie 240 zł na każdej dodanej usłudze Witaj w programie smartdom! Program smartdom to nowy sposób na oszczędzanie! Teraz, łącząc telewizję, Internet LTE i telefon, oszczędzasz 240

Bardziej szczegółowo

ServerRFLink100 INSTRUKCJA OBSŁUGI

ServerRFLink100 INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUKCJA OBSŁUGI SPIS TREŚCI 1. Bezpieczeństwo i obsługa Urządzenia zostały zaprojektowane z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Przed użytkowaniem należy zapoznać się z instrukcją obsługi oraz wszystkimi

Bardziej szczegółowo

Multiroom Standard HD. Zasady działania Wymagania instalacji Funkcjonalność

Multiroom Standard HD. Zasady działania Wymagania instalacji Funkcjonalność Multiroom Standard HD Zasady działania Wymagania instalacji Funkcjonalność 1 Zasada działania Dekodery są od siebie niezależne w większości realizowanych funkcji. Oznacza to, że dekodery uzupełniające

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG REALIZOWANYCH W SIECI ELTRONIK PODANE CENY ZAWIERAJĄ PODATEK VAT I OPŁATY ZWIĄZANE Z ODBIOREM PROGRAMÓW TELEWIZJI KABLOWEJ ELTRONIK TVK

CENNIK USŁUG REALIZOWANYCH W SIECI ELTRONIK PODANE CENY ZAWIERAJĄ PODATEK VAT I OPŁATY ZWIĄZANE Z ODBIOREM PROGRAMÓW TELEWIZJI KABLOWEJ ELTRONIK TVK CENNIK USŁUG REALIZOWANYCH W SIECI ELTRONIK PODANE CENY ZAWIERAJĄ PODATEK VAT I OPŁATY ZWIĄZANE Z ODBIOREM PROGRAMÓW TELEWIZJI KABLOWEJ ELTRONIK TVK 1. Opłata abonamentowa (płatna z góry najpóźniej do

Bardziej szczegółowo

OFERTA NA USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE

OFERTA NA USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE OFERTA NA USŁUGI TELEKOMUNIKACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA SREBRNA OSTOJA 17 lutego 2015 r. Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody TelKonekt jest zabronione. KIM JESTEŚMY? TelKonekt jest operatorem świadczącym

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 3 miesiące za 1 zł (Internetia)

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 3 miesiące za 1 zł (Internetia) Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 3 miesiące za 1 zł (Internetia) 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 29.09.2014 r. do 30.06.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania

Bardziej szczegółowo

Biuletyn IR Cyfrowego Polsatu. 5 11 marca 2012 r.

Biuletyn IR Cyfrowego Polsatu. 5 11 marca 2012 r. Biuletyn IR Cyfrowego Polsatu 5 11 marca 2012 r. Prasa o Nas Data Prasa o rynku TMT w Polsce 05.03 Bloomberg Businessweek Polska: Telewizja wszędzie cię dopadnie Komórka zamiast pilota. Telewizja obecna

Bardziej szczegółowo

Oszczędzanie przez dodawanie 240 zł

Oszczędzanie przez dodawanie 240 zł Oszczędzanie przez dodawanie 240 zł na każdej dodanej usłudze Witaj! Program smartdom to nowy sposób na oszczędzanie! Teraz, łącząc telewizję, Internet LTE i telefon, oszczędzasz 240 zł 1 na każdej dodanej

Bardziej szczegółowo

Co to jest DVB-T? Jakie są korzyści z DVB-T? Większa liczba kanałów

Co to jest DVB-T? Jakie są korzyści z DVB-T? Większa liczba kanałów Co to jest DVB-T? DVB-T to standard telewizji cyfrowej DVB nadawanej z nadajników naziemnych. W Polsce do 2013 roku zastąpi całkowicie telewizję analogową czyli taką jaką możemy odbierać teraz za pomocą

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III WWW (Internetia)

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III WWW (Internetia) Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III WWW (Internetia) 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 29.09.2014 r. do 30.06.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania Promocji.

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po usługach multimedialnych. wektormedia.pl

Przewodnik po usługach multimedialnych. wektormedia.pl Przewodnik po usługach multimedialnych wektormedia.pl Dlaczego wybór lokalnego operatora telekomunikacyjnego jest trafnym wyborem? Na wysoką jakość obsługi klienta wpływa nie tylko przyjazna atmosfera

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką na krótki okres

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką na krótki okres Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką na krótki okres 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 13.04.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent,

Bardziej szczegółowo

Mini Ethernet. Start Ethernet

Mini Ethernet. Start Ethernet Internet dla budynków jednorodzinnych pobierania w nocy Parametry pobierania w dzień wysyłania [KBit] Nieokreślony 12 miesięcy 24 miesiące 36 miesięcy Mini Start Basic Optimum Max 1 2 4 8 12 0,5 1 2 4

Bardziej szczegółowo

Dekoder cyfrowy SettopBox HD PVR (dekoder z nagrywarką)

Dekoder cyfrowy SettopBox HD PVR (dekoder z nagrywarką) Cennik Dostawcy Usług Echostar Studio (obowiązuje do umów podpisanych po 0.0.05r). Podane ceny są cenami brutto. CENNIK USŁUGI TELEWIZJI Cena przyłączenie do sieci (opłata jednorazowa) W przypadku braku

Bardziej szczegółowo

Regulamin promocji Internet dla Firm Pro w E-sklepie i Telesprzedaży" obowiązuje od dnia 13 lipca 2012 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów

Regulamin promocji Internet dla Firm Pro w E-sklepie i Telesprzedaży obowiązuje od dnia 13 lipca 2012 r. do odwołania lub wyczerpania zapasów Regulamin promocji w E-sklepie i 1 ZAKRES PROMOCJI 1. Promocja (dalej Promocja ), jest ofertą spółki pod firmą Polska Telefonia Komórkowa Centertel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zwanej dalej

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta BSA

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta BSA Szczegółowe Warunki Promocji Oferta BSA 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 13.04.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który zawrze z Operatorem

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka II

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka II Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka II 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 26.10.2014 r. do 31.12.2014 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania Promocji. 1.2. Z Promocji

Bardziej szczegółowo

Usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu

Usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu Usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu Strona 1 Agenda Usługa jednokierunkowego dostępu do Internetu ASTRA2Connect: nowa usługa triple play Strona 2 Szerokopasmowy dostęp do Internetu (1-way) Cechy

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta z urządzeniem (Internetia)

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta z urządzeniem (Internetia) Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta z urządzeniem (Internetia) 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 9.12.2014 r. do 31.12.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania Promocji.

Bardziej szczegółowo

Warszawa, 7 października 2009. Nowa oferta dostępu do telewizji i Internetu Telekomunikacji Polskiej

Warszawa, 7 października 2009. Nowa oferta dostępu do telewizji i Internetu Telekomunikacji Polskiej Warszawa, 7 października 2009 Nowa oferta dostępu do telewizji i Internetu Telekomunikacji Polskiej Dostępność usługi IPTV w Polsce (% gospodarstw domowych) gospodarstwa z infrastrukturą miedzianą i możliwością

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaPrezentem LLU

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaPrezentem LLU Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaPrezentem LLU 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 26.10.2015 r. do 30.12.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który zawrze

Bardziej szczegółowo

Regulamin promocji Mega szybkie i tanie trójpaki mobilne

Regulamin promocji Mega szybkie i tanie trójpaki mobilne Regulamin promocji Mega szybkie i tanie trójpaki mobilne 1 Definicje Karta SIM karta mikroprocesorowa stanowiąca własność Dostawcy Usługi mobilnego u LTE, przekazana Abonentowi w użyczenie za pośrednictwem

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III na krótki okres CU, PON, ETTH

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III na krótki okres CU, PON, ETTH Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III na krótki okres CU, PON, ETTH 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 29.09.2014 r. do 30.06.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania

Bardziej szczegółowo

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. operator sieci Era Al. Jerozolimskie Warszawa. Biuro Obsługi Abonenta:

Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. operator sieci Era Al. Jerozolimskie Warszawa. Biuro Obsługi Abonenta: Numer materiału: 1706921. Oddano do druku 07.01.2006 r. Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. operator sieci Era Al. Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa Biuro Obsługi Abonenta: 602 900 000 (opłata zgodna z

Bardziej szczegółowo

I N S T R U K C J A O B S Ł U G I

I N S T R U K C J A O B S Ł U G I INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUKCJA OBSŁUGI 1. Informacje na temat bezpieczeństwa i obsługi Urządzenia Clone+ zostały zaprojektowane z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Przed użytkowaniem należy zapoznać

Bardziej szczegółowo

Najwyższy standard usług w Państwa hotelu. Biznes Telewizja, Biznes Internet, Biznes Telefon

Najwyższy standard usług w Państwa hotelu. Biznes Telewizja, Biznes Internet, Biznes Telefon Najwyższy standard usług w Państwa hotelu Biznes Telewizja, Biznes Internet, Biznes Telefon Jeden dostawca i wszystko, czego Państwo potrzebują UPC Biznes w Państwa hotelu to najwyższy standard rozrywki

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką Specjalna 4 (Internetia)

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką Specjalna 4 (Internetia) Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką Specjalna 4 (Internetia) 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 11.05.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy

Bardziej szczegółowo

I N S T R U K C J A O B S Ł U G I

I N S T R U K C J A O B S Ł U G I I N S T R U K C J A O B S Ł U G I I N S T R U K C J A O B S Ł U G I Informacje na temat bezpieczeństwa i obsługi Urządzenia Clone+ zostały zaprojektowane z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Przed

Bardziej szczegółowo

Telewizja Cyfrowa UPC UPC MediaModuł CI+ Instrukcja Użytkownika

Telewizja Cyfrowa UPC UPC MediaModuł CI+ Instrukcja Użytkownika Telewizja Cyfrowa UPC UPC MediaModuł CI+ Instrukcja Użytkownika Instalacja UPC MediaModułu CI+ Przed przystąpieniem do instalacji: sprawdź na stronie www.upc.pl/mediamodul czy Twój telewizor jest w pełni

Bardziej szczegółowo

Terminal abonencki z siecią Internet, umożliwiające korzystanie z Usługi mobilnego Internetu za pośrednictwem Karty SIM.

Terminal abonencki z siecią Internet, umożliwiające korzystanie z Usługi mobilnego Internetu za pośrednictwem Karty SIM. Regulamin promocji Zawrotnie szybkie trójpaki mobilne 1 Definicje Karta SIM karta mikroprocesorowa stanowiąca własność Dostawcy Usługi mobilnego u, przekazana Abonentowi w użyczenie za pośrednictwem Dystrybutora

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z TV na próbę (Internetia)

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z TV na próbę (Internetia) Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z TV na próbę (Internetia) 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 13.04.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który

Bardziej szczegółowo

Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II to promocja (dalej: Promocja ) dostępna dla:

Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II to promocja (dalej: Promocja ) dostępna dla: regulamin promocji w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, obowiązuje od 10 lutego 2015 r. do odwołania Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, to promocja (dalej: Promocja ) dostępna dla:

Bardziej szczegółowo

1. INFORMACJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA I OBSŁUGI 1.1 MAŁE DZIECI I ZWIERZĘTA 1.2 ŚRODOWISKO PRACY 1.3 WYMAGANIA 1.4 INNE URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE

1. INFORMACJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA I OBSŁUGI 1.1 MAŁE DZIECI I ZWIERZĘTA 1.2 ŚRODOWISKO PRACY 1.3 WYMAGANIA 1.4 INNE URZĄDZENIA ELEKTRONICZNE S K R Ó C O N A I N S T R U K C J A O B S Ł U G I 1. INFORMACJE NA TEMAT BEZPIECZEŃSTWA I OBSŁUGI Urządzenia netclone+ zostały zaprojektowane z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Przed użytkowaniem

Bardziej szczegółowo

INTERNET. CENNIK PROMOCYJNY ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od 01.02.2016 r. PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO

INTERNET. CENNIK PROMOCYJNY ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od 01.02.2016 r. PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO INTERNET CENNIK PROMOCYJNY ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od 01.02.2016 r. Usługa PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO Pakiet INTERNET 1 Prędkość pobierania do 1 Mb/s Prędkość wysyłania

Bardziej szczegółowo

Branża kablowa na tle rynku telekomunikacyjnego

Branża kablowa na tle rynku telekomunikacyjnego Branża kablowa na tle rynku telekomunikacyjnego Jerzy Straszewski Prezes Zarządu Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej Konferencja Technik Szerokopasmowych VECTOR, Gdynia maj 2012 Polski rynek telekomunikacyjny

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI E-sales Oferty Specjalne. 1 Czas trwania i Uczestnicy promocji. 2 Oferta i dodatkowe usługi

REGULAMIN PROMOCJI E-sales Oferty Specjalne. 1 Czas trwania i Uczestnicy promocji. 2 Oferta i dodatkowe usługi REGULAMIN PROMOCJI E-sales Oferty Specjalne 1. Promocja trwa od dnia 12.09.2015 do 31.12.2015 roku, przy czym oferty z 3 miesiącami za 10 zł są oferowane do 30.09.2015r. 2. Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie

Bardziej szczegółowo

INTERNET. CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od 27.04.2015 r. PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO PAKIETY INTERNETU GPON

INTERNET. CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od 27.04.2015 r. PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO PAKIETY INTERNETU GPON INTERNET CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od 27.04.2015 r. Usługa PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO Pakiet INTERNET 1 Prędkość pobierania do 1 Mb/s Prędkość wysyłania do 0,1 Mb/s

Bardziej szczegółowo

NET-KONT@KT S.C. M. Pawlak P. Janicki ul. 1 Maja 18 27-300 Lipsko

NET-KONT@KT S.C. M. Pawlak P. Janicki ul. 1 Maja 18 27-300 Lipsko Regulamin promocji TrioPack HD 1. Organizatorem promocji jest NET-KONT@KT S.C. z siedzibą w Lipsku przy ulicy 1 Maja 18, zwany dalej operatorem. 2. Promocja trwa od 01.02.2015 do 30.04.2015. Operator zastrzega

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 18.08.2014 r. do 31.12.2014 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania Promocji. 1.2. Z Promocji może

Bardziej szczegółowo

cennik usługi Biznesowy Internet SDSL Zaawansowany

cennik usługi Biznesowy Internet SDSL Zaawansowany cennik usługi Biznesowy Internet SDSL Zaawansowany tabela Jednorazowe opłaty instalacyjne Jednorazowa opłata instalacyjna 3. wszystkich opcji SDSL umowa na czas nieokreślony. wszystkich opcji SDSL umowa

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG WDM CENNIK USŁUG WDM OBOWIĄZUJE OD 2017/06/01

CENNIK USŁUG WDM CENNIK USŁUG WDM OBOWIĄZUJE OD 2017/06/01 CENNIK USŁUG WDM OBOWIĄZUJE OD 2017/06/01 SPIS TREŚCI Postanowienia ogólne 2 Internet stacjonarny 3 Telefonia stacjonarna 3 Telewizja cyfrowa 4 Opłaty instalacyjne 5 Opłaty aktywacyjne 6 Usługi dodatkowe

Bardziej szczegółowo

nmultiroomhd INSTRUKCJA STANOWISKOWA Instrukcja opisuje sposób konfiguracji usługi multiroom

nmultiroomhd INSTRUKCJA STANOWISKOWA Instrukcja opisuje sposób konfiguracji usługi multiroom 1 INSTRUKCJA STANOWISKOWA Instrukcja opisuje sposób konfiguracji usługi multiroom nmultiroomhd Telewizja w jakości HD w 2 pokojach! Najnowocześniejsza usługa nmultiroomhd na rynku. Możliwość nagrywania,

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką Specjalna 3

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką Specjalna 3 Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką Specjalna 3 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 13.04.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent,

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka Premium

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka Premium Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka Premium 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 26.10.2014 r. do 30.06.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania Promocji. 1.2. Z Promocji

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI WIDZISZ WIĘCEJ

REGULAMIN PROMOCJI WIDZISZ WIĘCEJ REGULAMIN PROMOCJI WIDZISZ WIĘCEJ oraz wybrane usługi ASTA-NET (Telewizja cyfrowa, Internet, Telefon) 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Promocji jest ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, przy ul. Podgórnej

Bardziej szczegółowo

Regulamin i Cennik Promocji KOLNET TV POWER

Regulamin i Cennik Promocji KOLNET TV POWER Regulamin i Cennik Promocji TV POWER I. Organizator Promocji sp. z o.o. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickiej (43-0 Czechowice-Dziedzice) wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego

Bardziej szczegółowo

Specjalna oferta dla pracowników. Sprawdź, co zyskasz, wybierając oferty

Specjalna oferta dla pracowników. Sprawdź, co zyskasz, wybierając oferty Specjalna oferta dla pracowników Sprawdź, co zyskasz, wybierając oferty Oferta telefoniczna Korzyści Oferta telefoniczna w specjalnej promocji Oferta Tylko SIM: Nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci

Bardziej szczegółowo

INTERNET. CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od r. PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO PAKIETY INTERNETU GPON

INTERNET. CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od r. PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO PAKIETY INTERNETU GPON INTERNET CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od 03.10.2016 r. Usługa PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO Pakiet INTERNET 5 Prędkość pobierania do 5 Mb/s Prędkość wysyłania do 1 Mb/s

Bardziej szczegółowo

Instrukcja pobierania aplikacji na telewizor Samsung Smart TV

Instrukcja pobierania aplikacji na telewizor Samsung Smart TV Instrukcja pobierania aplikacji na telewizor Samsung Smart TV Poniżej znajdziesz instrukcję, dzięki której w prosty sposób podłączysz telewizor do sieci zarówno poprzez kabel sieciowy jak i router bezprzewodowy,

Bardziej szczegółowo

PRZYJAZNY PRZEWODNIK PO SMARTFONACH

PRZYJAZNY PRZEWODNIK PO SMARTFONACH PRZYJAZNY PRZEWODNIK PO SMARTFONACH 01 NAJPOTRZEBNIEJSZE INFORMACJE I PODPOWIEDZI CO TO SĄ SMARTFONY I DO CZEGO SŁUŻĄ? SMARTFONY TO NIE TYLKO TELEFONY NOWEJ GENERACJI. TO MULTIFUNKCJONALNE URZĄDZENIA,

Bardziej szczegółowo

CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET

CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INTERNETU ASTA-NET Cennik obowiązuje od 18.09.2017 r. Usługa Cena brutto PAKIETY INTERNETU PRZEWODOWEGO Pakiet INTERNET 150 pobierania do 150 Mb/s wysyłania do 10 Mb/s 59,90 zł

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG. DLA USŁUG w SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ WAŻNY OD 15 SIERPNIA 2014 ROKU

CENNIK USŁUG. DLA USŁUG w SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ WAŻNY OD 15 SIERPNIA 2014 ROKU CENNIK USŁUG DLA USŁUG w SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ WAŻNY OD 15 SIERPNIA 2014 ROKU Cennik Pakietowy: INTERNET + TELEWIZJA Telewizja Internet Cena telewizja Cena Internet Razem Rabat dla Internetu Cena w pakiecie

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 6 miesięcy za 1 zł + rabat CU, PON, ETTH

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 6 miesięcy za 1 zł + rabat CU, PON, ETTH Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 6 miesięcy za 1 zł + rabat CU, PON, ETTH 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 29.09.2014 r. do 30.06.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Internet za grosz (Internetia)

Szczegółowe Warunki Promocji Internet za grosz (Internetia) Szczegółowe Warunki Promocji Internet za grosz (Internetia) 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 1.08.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta II z tabletem 2 (Internetia)

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta II z tabletem 2 (Internetia) Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta II z tabletem 2 (Internetia) 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 18.08.2014 r. do 31.12.2014 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania Promocji.

Bardziej szczegółowo

Wyszczególnienie tytułu opłaty. Instalacja Łącza, na którym świadczona będzie usługa dostęp do Internetu DSL tp 2.

Wyszczególnienie tytułu opłaty. Instalacja Łącza, na którym świadczona będzie usługa dostęp do Internetu DSL tp 2. cennik dostęp do internetu DSL tp Tabela 1 Opłaty instalacyjne Wyszczególnienie tytułu opłaty Podatek z podatkiem 1. Instalacja usługi dostęp do Internetu DSL TP dla wszystkich opcji modem podstawowy.

Bardziej szczegółowo

Regulamin. Regulamin promocji w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II

Regulamin. Regulamin promocji w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II MAS/PD17/0714 Regulamin Regulamin promocji w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II obowiązuje od 20 sierpnia 2014 r. do odwołania Smart Plan Halo

Bardziej szczegółowo

obowiązuje Abonentów, którzy od dnia 1 stycznia 2017 r. zawierają umowę lub aneks do umowy o świadczenie usługi Dostęp do Internetu DSL

obowiązuje Abonentów, którzy od dnia 1 stycznia 2017 r. zawierają umowę lub aneks do umowy o świadczenie usługi Dostęp do Internetu DSL cennik usługi Dostęp do Internetu DSL obowiązuje Abonentów, którzy od dnia 1 stycznia 2017 r. zawierają umowę lub aneks do umowy o świadczenie usługi Dostęp do Internetu DSL Opłaty instalacyjne opłaty

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta II na krótki okres CU, PON, ETTH

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta II na krótki okres CU, PON, ETTH Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta II na krótki okres CU, PON, ETTH 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 31.03.2014 r. do 31.12.2014 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania

Bardziej szczegółowo

Play domowy Telefon stacjonarny w Play

Play domowy Telefon stacjonarny w Play Play domowy Telefon stacjonarny w Play Nowa usługa ł łatwa t do aktywacji i nie wymagająca instalacji której Klient używa ż w: lub specjalnym telefonie stacjonarnym na kartę SIM za 199 zł poza promocją

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaNagrywarką 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 13.04.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który zawrze

Bardziej szczegółowo

WZORU UŻYTKOWEGO PL Y1. INTERPHONE SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Mielec, PL BUP 26/

WZORU UŻYTKOWEGO PL Y1. INTERPHONE SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Mielec, PL BUP 26/ PL 67418 Y1 RZECZPOSPOLITA POLSKA Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (12) OPIS OCHRONNY WZORU UŻYTKOWEGO (21) Numer zgłoszenia: 120114 (22) Data zgłoszenia: 10.06.2011 (19) PL (11) 67418 (13) Y1

Bardziej szczegółowo

Regulamin promocji Wygodne i tanie trójpaki mobilne

Regulamin promocji Wygodne i tanie trójpaki mobilne Regulamin promocji Wygodne i tanie trójpaki mobilne 1 Definicje Karta SIM karta mikroprocesorowa stanowiąca własność Dostawcy Usługi mobilnego u LTE, przekazana Abonentowi w użyczenie za pośrednictwem

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III Bezpieczny Dom (Internetia)

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III Bezpieczny Dom (Internetia) Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III Bezpieczny Dom (Internetia) 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 14.11.2014 r. do 24.12.2014 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III WWW

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III WWW Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III WWW 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 29.09.2014 r. do 30.06.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania Promocji. 1.2. Z Promocji

Bardziej szczegółowo

Rynek kablowy w Polsce i w Europie

Rynek kablowy w Polsce i w Europie Rynek kablowy w Polsce i w Europie Jerzy Straszewski Prezes Zarządu Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej 14 Konferencja Technik Szerokopasmowych VECTOR, Gdynia maj 2015 2015 wzrost ogólnej liczby klientów

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaPrezentem na krótki okres

Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaPrezentem na krótki okres Szczegółowe Warunki Promocji Oferta z GigaPrezentem na krótki okres 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 26.10.2015 r. do 30.12.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent,

Bardziej szczegółowo

Żyj swobodnie, bez przyrzeczeń! Online. Modem już za1zł w ofercie Play Online na Kartę z modemem. Tak, jak z Internetem na Kartę w Play!

Żyj swobodnie, bez przyrzeczeń! Online. Modem już za1zł w ofercie Play Online na Kartę z modemem. Tak, jak z Internetem na Kartę w Play! Żyj swobodnie, bez przyrzeczeń! Tak, jak z Internetem na Kartę w Play! Modem za 1 zł dostępny w Play na Kartę z modemem ofercie z regularnymi doładowaniami w zobowiązaniu 30 zł/24 miesiące. Modem już za1zł

Bardziej szczegółowo

Regulamin. co w standardzie?

Regulamin. co w standardzie? Regulamin Regulamin promocji w ofertach Smart Plan Halo II, Smart Plan Multi II, Smart Plan Multi II Max, Smart Plan Mix II obowiązuje od 11 kwietnia 2014 r. do odwołania Smart Plan Halo II, Smart Plan

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 3 miesiące za 1 zł CU, PON, ETTH

Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 3 miesiące za 1 zł CU, PON, ETTH Szczegółowe Warunki Promocji GigaOferta III 3 miesiące za 1 zł CU, PON, ETTH 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 29.09.2014 r. do 30.06.2015 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po promocjach TV nc+ z Internetem

Przewodnik po promocjach TV nc+ z Internetem Przewodnik po promocjach TV nc+ z Internetem 1 Proces obsługi bundli z Orange: APS nc+ Podpisanie umowy i wydanie sprzętu do odbioru TV Centrala nc+ przejmuje obsługę umowy z Orange Klient nie przechodzi

Bardziej szczegółowo

Usługa telefonii cyfrowej ACN. Warunki ogólne

Usługa telefonii cyfrowej ACN. Warunki ogólne Usługa telefonii cyfrowej ACN Warunki ogólne 1. Co jest potrzebne, aby móc korzystać z usługi telefonii cyfrowej ACN? Klient potrzebuje szerokopasmowego połączenia z internetem o minimalnej przepustowości

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Voice Net Zostań z nami dla klienta indywidualnego (dla obecnych Abonentów)

Szczegółowe Warunki Promocji Voice Net Zostań z nami dla klienta indywidualnego (dla obecnych Abonentów) 1. Ogólne warunki Promocji 1.Niniejszy Regulamin Szczegółowe Warunki Promocji VN Zostań z nami zwany dalej Regulaminem promocji określa zasady przyznawania Abonentom preferencyjnych warunków korzystania

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka III oferta specjalna

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka III oferta specjalna Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka III oferta specjalna 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 13.04.2015 r. do 30.06.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka IV z HBO HD

Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka IV z HBO HD Szczegółowe Warunki Promocji GigaKablówka IV z HBO HD 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 26.10.2015 r. do 30.12.2016 r. 1.2. Z Promocji może skorzystać wyłącznie Nowy Abonent, który zawrze

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI #WIDZISZ WIĘCEJ WSZĘDZIE oraz wybrane usługi ASTA-NET (Telewizja cyfrowa, Internet, Telefon)

REGULAMIN PROMOCJI #WIDZISZ WIĘCEJ WSZĘDZIE oraz wybrane usługi ASTA-NET (Telewizja cyfrowa, Internet, Telefon) REGULAMIN PROMOCJI #WIDZISZ WIĘCEJ WSZĘDZIE oraz wybrane usługi ASTA-NET (Telewizja cyfrowa, Internet, Telefon) 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Promocji jest ASTA-NET S.A. z siedzibą w Pile, przy

Bardziej szczegółowo

GSMONLINE.PL. Darmowe Orange WiFi 2014-09-30. Darmowe Orange WiFi. Jeśli lubisz nasze newsy to polub także nasz profil na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ

GSMONLINE.PL. Darmowe Orange WiFi 2014-09-30. Darmowe Orange WiFi. Jeśli lubisz nasze newsy to polub także nasz profil na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ GSMONLINE.PL Darmowe Orange WiFi 2014-09-30 Darmowe Orange WiFi Jeśli lubisz nasze newsy to polub także nasz profil na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ Zgodnie z zapowiedziami Orange uruchomił darmowe WiFi dla

Bardziej szczegółowo

2 Zasady Promocji Korzyści dla Uczestnika Promocji

2 Zasady Promocji Korzyści dla Uczestnika Promocji REGULAMIN PROMOCJI Mistrzowskie zagranie. W paczce taniej! oraz wybrane usługi ASTA-NET (Telewizja cyfrowa, Internet, Telefon) 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Promocji jest ASTA-NET S.A. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Załącznik produktowy nr 4 do Umowy Ramowej - Usługa Transmisji Danych przy pomocy Kanałów Ethernet

Załącznik produktowy nr 4 do Umowy Ramowej - Usługa Transmisji Danych przy pomocy Kanałów Ethernet Załącznik produktowy nr 4 do Umowy Ramowej - Usługa Transmisji Danych przy pomocy Kanałów Ethernet 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy załącznik określa ramowe warunki współpracy Stron w zakresie świadczenia

Bardziej szczegółowo

1. Jak zamówić usługę USB PVR? 2. Mam dekoder, który nie obsługuje USB PVR, a chciałbym zamówić usługę. Co mam zrobić?

1. Jak zamówić usługę USB PVR? 2. Mam dekoder, który nie obsługuje USB PVR, a chciałbym zamówić usługę. Co mam zrobić? 1. Jak zamówić usługę USB PVR? Usługę można zamówić w lokalnym Biurze Obsługi Klienta i Salonie Firmowym lub za pomocą naszej infolinii: 601 601 601. Po zakupie usługi (bądź 48h po instalacji usługi TV)

Bardziej szczegółowo

brutto brutto Lp. Tytuł opłaty (Pakiet) Rodzaj opłaty Cena standardowa Uwagi brutto

brutto brutto Lp. Tytuł opłaty (Pakiet) Rodzaj opłaty Cena standardowa Uwagi brutto MULTIMEDIA POLSKA-POŁUDNIE S.A. CENNIK USŁUG STAŁEGO SZEROKOPASMOWEGO DOSTĘPU DO SIECI INTERNET (WYCIĄG DLA PAKIETÓW INTERNET+ z wyłączeniem Pakietów z bezpośrednim dostępem w technologii światłowodowej)

Bardziej szczegółowo

B E Z P R Z E W O D O W Y R O Z D Z I E L AC Z U P R AW N I E Ń K A R T C H I P O W YC H I N S T R U K C J A O B S Ł U G I

B E Z P R Z E W O D O W Y R O Z D Z I E L AC Z U P R AW N I E Ń K A R T C H I P O W YC H I N S T R U K C J A O B S Ł U G I B E Z P R Z E W O D O W Y R O Z D Z I E L AC Z U P R AW N I E Ń K A R T C H I P O W YC H PŁATNEJ TELEWIZJI CYFROWEJ I N S T R U K C J A O B S Ł U G I 1. Informacje na temat bezpieczeństwa i obsługi Urządzenia

Bardziej szczegółowo

odpowiedzi na pytania dotyczące MR z dekoderem wifi Premiumbox

odpowiedzi na pytania dotyczące MR z dekoderem wifi Premiumbox odpowiedzi na pytania dotyczące MR z dekoderem wifi Premiumbox Pytanie 1 Dotychczas, po uruchomieniu Multiroom Standard HD po otwarciu zakładki MULTIROOM STANDARD HD, była widoczna lista z numerami kart

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROMOCJI Wyjątkowe Pakiety Biznesowe (2015-2)

REGULAMIN PROMOCJI Wyjątkowe Pakiety Biznesowe (2015-2) II. TWOJE OPŁATY REGULAMIN PROMOCJI I. W PROMOCJI OTRZYMUJESZ Upusty na Usługę Internetową, Telewizyjną i Telefoniczną przez cały okres zobowiązania, Dodatkowe produkty w ramach oferty zintegrowanej przez

Bardziej szczegółowo

w zestawie adapter wifi USB

w zestawie adapter wifi USB O Qviart: QVIART to młoda firma utworzona przez zespół specjalistów z ponad 15 letnim doświadczeniem poświęconym na rozwój sprzętu i oprogramowania w dziedzinie odbiorników DVB i elektroniki użytkowej.

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe Warunki Promocji Na Maxa IV ETTH

Szczegółowe Warunki Promocji Na Maxa IV ETTH Szczegółowe Warunki Promocji Na Maxa IV ETTH 1. Ogólne warunki Promocji 1.1. Promocja trwa od 27.08.2012 r. do 31.12.2012 r. Zastrzegamy prawo do skrócenia czasu obowiązywania Promocji. 1.2. Z Promocji

Bardziej szczegółowo

CENNIK PODSTAWOWY USŁUG

CENNIK PODSTAWOWY USŁUG CENNIK PODSTAWOWY USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ NETRONIK SPÓŁKA Z O.O. Obowiązuje dla nowych abonentów od 01.05.2015 Tabela 1. Opłaty instalacyjne umowa promocyjna na czas określony 18 i 24 miesięcy Opłata

Bardziej szczegółowo

Regulamin promocji Jubileuszowy Internet za złotówkę

Regulamin promocji Jubileuszowy Internet za złotówkę Regulamin promocji Jubileuszowy Internet za złotówkę 1 Organizator Organizatorem promocji Jubileuszowy Internet za złotówkę, zwanej w dalszej części Regulaminu Promocją", jest Spółdzielnia Mieszkaniowa

Bardziej szczegółowo

1 2 3 4 5 1. Instalacja podstawowa usługi Dostęp do Internetu DSL. 799,00 183,77 982,77

1 2 3 4 5 1. Instalacja podstawowa usługi Dostęp do Internetu DSL. 799,00 183,77 982,77 cennik usługi Dostęp do Internetu DSL Cennik usługi Dostęp do Internetu DSL obowiązuje Abonentów/klientów, którzy po dniu 1 lutego 2014 r. zawarli z Orange umowę o świadczenie przez Orange Polska S.A.

Bardziej szczegółowo