Dla traktujących pracę serio nowy SCORPION.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Dla traktujących pracę serio nowy SCORPION."

Transkrypt

1 Dla traktujących pracę serio nowy SCORPION.

2 To co robisz, traktujesz poważnie. My też. Po wprowadzeniu w roku 2005 na rynek ładowarki teleskopowej SCORPION, CLAAS prezentuje teraz całkowicie nową rodzinę SCORPION - i ponownie wyznacza keirunki rozwoju na rynku. Jako ważny element maszyn zajmujących się przemieszczaniem materiału, ładowarka teleskopowa odgrywa coraz ważniejszą funkcję w wielu gospodarstwach. Podczas projektowania nowych modeli SCORPION, braliśmy pod uwagę wydajność, łatwość obsługi i rentowność. Trzy nowe modele SCORPION 9055, 7055 oraz 7044 posiadają imponujące osiągi. We wszystkich modelach znacznie zwiększono udźwig oraz siłę z jaką maszyna ładuje materiał. Większy wydatek hydrauliki zapewnia maksymalną wydajność ładowania, sprawiając, że SCORPION jest cenną siłą roboczą w gospodarstwie. SCORPION udźwig i wysokość podnoszenia. SCORPION Udźwig Wysokość podnoszenia ,5 T 8,8 m ,5 T 7,0 m ,3 T 7,0 m Nowa, bardziej przestrzenna kabina z nową koncepcją obsługi. Elektroniczny dżojstik sterujący w podłokietniku. Wysokość podnoszenia do 7,0 m oraz 8,8 m Do 9 świateł roboczych, wraz z możliwością założenia świateł LED. Schowki robocze z pojemnością do 44 l zintegrowane z tylnymi obciążnikami. Hydraulika LS z wydatkiem do 187 l zapewnia wydajność oraz komfort obsługi niezależnie od obciążenia. Dostępny CLAAS TELEMATICS Moc silnika do 115 kw (zogdnie z ECE R 120), z większym momentem obrotowym, spełnia Stage IIIB (Tier 4i) VARIPOWER / VARIPOWER + jazda z większą siłą oraz funkcja SMART ROADING Max. ogumienie 600/

3 3 Siłowniki ramienia podnoszenia oraz przechylania wyposażone w tłumiki końcowe Nowy system SMART HANDLING z dodatkowymi funkcjami automatycznymi Odciążanie układu 3/ciej funkcji za pomocą przycisku z zewnątrz Do 5,5 T udźwigu oraz wzmocniona siła zrywania (przy załadunku materiału) Jednolita rama wraz z bocznym podparciem teleskopowego ramienia Przednia oś z 100% blokadą mechanizmu różnicowego

4 Kabina Naprawdę komfortowa. Nowe standardy w wygodzie kabiny. Nowa kabina jest bardziej przestrzenna i ma doskonałą widoczność na przestrzeni 360. Dolna część dzielonych drzwi jest wykonana ze szła. Z rozwiązaniami takimi, jak chłodzony schowek, egronomiczna pozycja pedałów, klimatyzacja, ogrzewanie szyb bocznych i szyby tylnej, radio z funkcją Bluetooth oraz elektryczna regulacją lusterek, SCORPION spełnia najbardziej indywidualne wymagania. Opcjonalnie nowe modele mogą być wyposażone w dynamicznie amortyzowane siedzisko. Kierowca czuje się tu dobrze, w najbardziej komfortowym środowisku pracy ładowarki SCORPION. Nowy zestaw wskaźników. Całkowicie od nowa zaprojektowana konsola po prawej stronie jest umieszczona pod delikatnym kątem, idealnie w polu widzenia operatora. Nowe funkcje obsługi dla różnych trybów sterowania są wygodnie dostępne w dżojstiku. Na nowo zaprojektowano także cyfrowy wyświetlacz. Pokazuje poszczególne tryby pracy, oraz służy do zarządzania dodatkowymi układami hydraulicznymi. Ta funkcja jest obsługiwana przez pokrętło i przycisk z boku wyświetlacza. Optymalna pozycja elementów sterujących pozwala operatorowi szybko reagować w każdej sytuacji, np. podczas zmiany trybu pracy, bądź regulować wydatek dodatkowego układu hydraulicznego podczas jego użytkowania.

5 5 Jasna struktura miejsca pracy. W kabinie SCORPION, przełączniki są kodowane kolorami i pogrupowane według funkcji, sprawiając, że ich obsługa jest tak prosta jak to tylko możliwe. Kodowanie włączników kolorami Zielone: hydraulika Niebieskie: jazda Czerwone: bezpieczeństwo Szare: funkcje elektryki Pomarańczowe: kierunek jazdy oraz bieg neutralny Wszystkie przyciski są dodatkowo oznaczone czytelnymi symbolami i podświetlone nocą.

6 Praca Niezwykle ergonomiczny. Perfekcyjnie leży w dłoni. Kolejną cechą nowych modeli SCORPION jest perfekcyjna ergonomia kabiny. Dla przykładu dżojstik zintegrowany z podłokietnikiem podąża za kierowcą w każdej sytuacji. Dodatkowo, pozycja siedziska może zostać wyregulowana względem dżojstika, i każdy operator może dobrać pozycję pracy idealną dla siebie. Dżojstik jest elektroniczny i bardzo precyzyjny. Funkcja automatycznego powrotu szufli może zostać włączona przyciskiem. Dodatkowy układ hydrauliczny jest obsługiwany pokrętłem na przodzie dżojstika. Tak jak w poprzednich modelach, pomarańczowe przyciski są używane do zmiany kierunku jazdy albo włączenia biegu neutralnego. Zupełną nowością jest wybór trzech trybów jazdy bezpośrednio na dżojstiku.

7 7 Błyskawiczne przełączanie. Uważne manewrowanie i precyzyjne operowanie maszyną jest konieczne w wielu sytuacjach. Jeśli trzeba pracować w ciasnych przestrzeniach, pomaga ograniczenie prędkości maksymalnej. Do uzyskania wymaganego wydatku hydrauliki, zawsze można zwiększyć obroty silnika. Podczas wyboru innego zakresu pracy, zmienia się maksymalna prędkość oraz czułość pedału gazu. Wciskając przycisk "ślimak" przechodzi się do niższego zakresu prędkości. Naciśnięcie przycisku "zając" zmienia zakres prędkości jazdy na wyższy. Trzy lampki z prawej strony tablicy przyrządów informują o aktualnym zakresie prędkości jazdy. Koncepcja obsługi pozwala na osiąganie wysokiej wydajności załadunku: lewa dłoń kieruje maszyną, prawa dłoń obsługuje układ załadunku! Najlepsze warunki pracy. Czy będą to długie, gorące dni w czasie żniw, zmieniające się warunki pracy w budynkach inwentarskich lub chłodne okresy zimowe: SCORPION jest wyposażony w wydajny układ wentylacji. Obejmuje on liczne nawiewy w różnych miejscach kabiny. Zaparowane szyby szybko ulegają osuszeniu. Podgrzewane siedzisko dostępne jest seryjnie. Swobodny widok. Prawa szyba boczna i szyba tylna są opcjonalnie dostępne fabrycznie w wersji ogrzewanej. Do poprawy widoczności również prawe lusterko może być dodatkowo ogrzewane.

8 Silniki Naprawdę wydajne. Potencjalne możliwości SCORPION wymagają rezerw siły. Wybrane, wysokowydajne silniki Deutz gwarantują doskonałe rozwinięcie mocy przy niewielkim zużyciu paliwa. Oba modele, to jest 9055 i 7055 wyposażono w 4-cylindrowe jednostki o pojemności 4,1 litra i mocy115 kw/156 KM. W modelu 7044 zastosowano 4-cylindrowy silnik 3,6 litra o mocy 90 kw/122 KM. Tę nową generację silników wyróżnia zwiększony moment obrotowy. Wydajny układ wtrysku Common Rail gwarantuje oszczędne zużycie paliwa w każdej fazie działania. Dodatkowa obróbka spalin przez DOC oraz DPF. Dzięki efektywnej technologii obróbki spalin, silniki spełniają wymagania normy Stage IIIB (Tier 4i). Do spełnienia prawnie obowiązujących wartości CLAAS zastosował w nowych modelach SCORPION oba systemy, to jest filtr cząstek stałych (DPF) i katalizator oksydacji oleju napędowego (DOC). Silniki o pojemności 4,1 litra w SCORPION 9055 i 7055 pracują w połączeniu z samooczyszczającym się DPF i całkowicie bezobsługowym DOC. Przy silnikach o pojemności 3,6 litra w SCORPION 7044 dodatkowa obróbka spalin składa się z tylko z bezobsługowego systemu DOC Zbiorniki paliwa mieszczą 230 litrów, umieszczone są za kabiną i łatwo dostępne z prawej strony maszyny.

9 9 Do najcięższych prac. Nowe modele SCORPION posiadają specjalny układ prowadzenia powietrza pozwalający pracować w każdych warunkach. Układ ten zapobiega zawirowaniu powietrza, powstawaniu i zasysaniu kurzu oraz brudu. Powietrze konieczne do chłodzenia zasysane jest w górnej części maski silnika. Przepływa przez chłodnicę obok bloku silnika i opuszcza przedział silnika z tyłu, w górnej strefie maski, razem ze spalinami. Załatwiony szybko i przejrzyście przegląd. Silnik jest ułożony pod kątem 90 do kierunku jazdy. To gwarancja dobrego dostępu i łatwego wykonania wszystkich prac konserwacyjnych. Wymianę filtrów umożliwia zamykane śrubowo otwory konserwacyjne w obudowie silnika. Duży kąt otwarcia maski silnika gwarantuje swobodny dostęp, choćby przy wymianie filtrów. Czyszczenie chłodnicy poprzez naciśnięcie przycisku. Podczas pracy nie można oczywiście całkowicie zapobiec zasysaniu kurzu i brudu w strefę chłodnicy. Naciśnięcie przycisku pozwala w każdej sytuacji roboczej na rewersję wentylatora. Hydraulicznie napędzany wentylator zmienia kierunek obrotów także przy pełnych obrotach silnika i wydajnie przedmuchuje chłodnicę. Czyste powietrze jest wtedy zasysane ze strefy z tyłu maszyny.

10 Napęd Naprawdę efektywny. Wydajność i precyzja: perfekcyjnie połączone. Pod nazwą CLAAS POWER SYSTEMS połączono najlepsze komponenty w niezrównany system napędowy firmy CLAAS. Wysoka moc pojawia się wtedy, gdy jest konieczna. Idealne dostosowanie do systemów roboczych sprawia, że mamy do czynienia z techniką, która oszczędzając paliwo, szybko się spłaca. Przepływ sił w jednej linii. Przekładnia VARIPOWER jest umieszczona po środku układu napędowego. Oba wałki Kardana przebiegają prostoliniowo do osi. W ten sposób nie traci się sił, a uzyskuje maksymalną wydajność w całej transmisji napędu. Bezstopniowy napęd jezdny VARIPOWER. Inteligentny napęd VARIPOWER zapewnia znakomite właściwości jezdne. Pozwala jechać precyzyjnie i dokładnie przy każdej prędkości oraz perfekcyjnie dozować siłę spychania. Serce napędu VARIPOWER to silnik hydrostatyczny o dużym kącie (45 ). SCORPION osiąga maksymalną prędkość 40 km/h bezstopniowo. Prędkość jazdy i siła spychania dostosowują się do siebie automatycznie. Wszystkie modele dostępne są w werjach 20 km/h-, 30 km/h- i 40 km/h. Trzy zakresy prędkości 0 7 km/h, 0 15 km/h, 0 30/40 km/h wybieramy dowolnie podczas jazdy i przy pełnym obciążeniu używając dżojstika. Taka kombinacja siły i precyzji sprawia, że SCORPION to wyjątkowa maszyna. Wersja 30 km/h z najwyższą siłą spychania. Wyposażenie w VARIPOWER PLUS łącznie z napędem jezdnym 30 km/h o krótkich przełożeniach daje niezwykłą siłę spychania, idealną do pracy w silosie.

11 11 SMART ROADING. Do zwiększenia dynamiki jazdy i siły spychania CLAAS proponuje w SCORPION napęd VARIPOWER w wersji PLUS. Przez powiększony napęd jezdny tworzą się całkiem nowe możliwości podniesienia wydajności, efektywności oraz komfortu jazdy. Po soiągnięciu prędkości końcowej w trybie kierowania wszystkimi kołami lub kołami przedniej osi można obniżyć liczbę obrotów do obr/min (2.000 obr/min w modelu SCORPION 7044 z VARIPOWER PLUS). SMART ROADING daje tym samym istotne korzyści w kwestii ekonomiki pracy i komfortu: zużycie oleju napędowego jest przy pracach w gospodarstwie i w transporcie zdecydowanie obniżone. Niska liczba obrotów silnika oznacza także zmniejszenie hałasu w miejscu pracy. Elektroniczny gaz ręczny z funkcją pamięci i regulowanym układem powolnej jazdy. W gospodarstwach hodujących bydło, do niektórych prac, przede wszystkim do zadawania pasz lub ścielenia, konieczny jest napęd maszyn roboczych ze stałą ilościa oleju. W tym celu, można przez elektroniczny gaz ręczny umieszczony w prawym podłokietniku ustawić stałą liczbę obrotów silnika. Jeśli dodatkowo konieczna jest stała prędkość jazdy, wykorzystuje się elektroniczny system powolnej jazdy. Umożliwia to bezstopniowe ustawienie prędkości jazdy do wszystkich planowanych prac. Przesunięcie dźwigni obsługowej zamontowanej w podłokietniku dopasowuje prędkość jazdy.

12 Rama, teleskopowe ramię, opony Rzeczywiście obciążane. Nowe wymiary. W nowych ładowarkach SCORPION firma CLAAS spełnia istotne życzenia wielu gospodarstw w zakresie siły udźwigu i siły używanej do ładowania materiału. Oba czołowe modele, SCORPION 9055 i 7055 dysponują udźwigiem do 5,5 t. Aby sprostać tym wymaganiom, całkowicie przebudowano nadwozie. Składa się ono z niepodzielnej, odpornej na skręcenia ramy, którą przetestowano w niezliczonej ilości godzin pracy. Aby można było wykorzystać pełną moc maszyny, fundamentalne znaczenie ma zapewnienie bezpieczeństwa pracy także z dużymi ładunkami. Nisko położony punkt ciężkości SCORPION w każdej gwarantuje bezpieczną pozycję maszyny. Osiągnięto ją przez niskie umieszczenie punktu obrotu teleskopowego ramienia w ramie. W stanie opuszczonym ramię teleskopowe jest całkowicie wsunięte w ramę i zapewnia wysokie bezpieczeństwo z optymalnym widokiem na prawą stronę maszyny. Kolejnym istotnym punktem jest boczne podparcie ramienia teleskopowego. Podczas napełniania szufli lub przy pracach spychowych siły przenoszone są na ramę maszyny. Zapewnia to większą wytrzymałość i pomaga w lepszym wykorzystaniu istniejących sił spychania. Elegancki ruch. Nowa pozycja i kształt obrotowego włącznika wyboru trzech rodzajów kierowania pozwala błyskawicznie dostosować się do każdej sytuacji. Naciśnięcie i obrót włącznika zmienia rodzaj kierowania. Dobra pozycja po prawej stronie tablicy przyrządów gwarantuje szybki dostęp. Przy kierowaniu wszystkimi kołami można jechać z prędkością maksymalnie 30 km/h. Przy zmianie rodzaju kierowania we wszystkich modelach SCORPION osie synchronizują się automatycznie.

13 13 Zoptymalizowany diagram udźwigu. Ze wzglęu na budowę i kinematykę całego układu załadunku, nowe modele SCORPION mogą wykorzystywać swój maksymalny udźwig nie tylko w specjalnych punktach, ale także w wielu innych zakresach. SCORPION wyróżnia się także szczególnie wysokim, cząstkowym udźwigiem na maksymalnej wysokości. To zaleta, którą doceni każdy praktyk na codzień korzystający z pełnego potencjału maszyny. Silna i komfortowa. Zasadniczym kryterium oceny ładowarki jest obok wydajności, także komfort pracy. Siłowniki podnoszenia, wysypu oraz teleskopowego ramienia posiadają amortyzację pozycji końcowych. Wyeliminowano uderzenia przy załadunku, podnoszeniu, wysypie i wsuwaniu ramienia. Stabilizator ciężaru z funkcją automatyki Układ załadunku wyposażono w amortyzację wstrząsów, którą można włączać i wyłączać w dowolnym momencie pracy. W trybie automatyki, stabilizator ciężaru uaktywnia się prędkości 7 km/h a poniżej jej, wyłącza się. Gwarantuje to precyzję nabierania i osadzania ładunku: przy najlepszym komforcie jazdy podczas transportu. Ogumienie do każdej pracy. Każdy zakres zastosowań stawia specjalne wymagania odnośnie opon. Czy będzie to profil rolniczy, czy przemysłowy: fabrycznie dostępne są wszystkie warianty. Nowe nadwozie pozwala stosować opony w rozmiarze 600/ , co z kolei umożliwia bezproblemową jazdę po miękkim podłożu.

14 Hydraulika, oświetlenie i jescze więcej Naprawdę dojrzałe. Warunek wysokiej wydajności. Szybkie ruchy układu załadunku we współpracy z napędem jezdnym umożliwiają osiąganie przez SCORPION niezwykłych wydajności załadunku. Wszystkie modele posiadają hydraulikę roboczą Loadsening i montowane seryjnie zawory sterowania proporcjonalnego. Modele SCORPION 9055 i 7055 dysponują hydrauliką o wydatku 187 l/min, SCORPION 7044 ma 140 l/min. Na dźwigarze narzędzi można stosować do dwóch działających dwustronnie zespołów sterowania. Dla narzędzi specjalnych jak np. piła do gałęzi można zamówić obwód zewnętrzny z przewodem ciśnieniowym i swobodnym powrotem oraz przewodem wycieków. Z tyłu maszyny znajduje się działające dwukierunkowo przyłącze ze zbiornikiem wychwytującym wyciekający olej. Wymiana narzędzi bez ciśnienia. Łatwa i przede wszystkim szybka wymiana narzędzi możliwa jest tylko wtedy, gdy na przyłączach nie ma ciśnienia. Eliminuje to niepotrzebne wycieki oleju lub uszkodzone uszczelki złączy. Odciążenie ciśnienia na końcu teleskopowego ramienia jest bardzo proste. Przy pracującym silniku, naciskiem palca wyłącza się ciśnienie przyłączy dźwigara narzędzi. Komfortowe przestawianie. Przepustowości wszystkich dodatkowych zespołów sterowania można ustawić pokrętłami i przyciskami w prawej tablicy przyrządów. W ten sposób w kilka sekund dopasowuje się przepływy do odpowiednich narzędzi lub zmieniających się warunków pracy. Różne obwody sterowania wybiera się pokrętłami i przyciskami. Przestawianie można wykonywać w krokach pięcioprocentowych. Przełożenie widoczne jest podczas ustawiania narzędzi.

15 15 Pojemne schowki. Pas czy łańcuch, oprzyrządowanie do załadunku, smarownica, narzędzia i wszystko, co konieczne jest podczas pracy znalazło miejsce z tyłu maszyny. W nisko leżących obciążnikach balastowych zamontowano 2 duże schowki. Razem mieszczą 44 litry. Pokrywę można zabezpieczyć i zmaknąć. Jasne światła. Płynna, bezpieczna jazda bez wystarczającego oświetlenia jest nie tylko trudna ale także niebezpieczna. O właściwą widoczność dba do 9 reflektorów roboczych, do wyboru z LED. Rozmieszczone na kabinie, z tyłu, po prawej stronie maszyny i na teleskopowym ramieniu oświetlają całą strefę pracy. Reflektory są włączane grupowo. Zależnie od dołączonego narzędzia unikamy efektu oślepienia w otoczeniu. Szybko załatwione. Wszystko, co nie jest wygodnie dostępne, łatwo pomijamy kto tego nie zna? Przy konstruowaniu ładowarki teleskopowej SCORPION duży nacisk położono na wygodę wykonywania przeglądów. Trudno dostępne punkty smarowania zestawiono w pulpity smarowe z przewodami smaru. Opcjonalnie dostępny jest także układ centralnego smarowania, stale i niezawodnie zaopatrujący w smar każdy z punktów smarowania.

16 Naprawdę elastyczne. SMART HANDLING SMART HANDLING. Wsteczne prowadzenie szufli. Pojęcie SMART HANDLING oznacza w ładowarkach teleskopowych SCORPION funkcję innowacji, wspomagającą kierowcę. Oferuje ona wyższy komfort, większą produktywność i więsze bezpieczeństwo pracy SCORPION. Do wyboru są różne funkcje automatyki oraz rodzaje pracy z ograniczeniem przeciążenia. 4 rodzaje pracy Tryb pracy z łyżką Sztaplowanie Pionowe podnoszenie Tryb ręczny Zmiana rodzaju pracy jest bardzo prosta. Wystarczy jeden włącznik. Aby w każdej sytuacji roboczej zapewnić najwyższe bezpieczeństwo pracy, prędkość opuszczania dopasowana jest do obciążenia układu załadunku i kąta podnoszenia. Im ciężar jest większy i podnoszony wyżej, tym mniejsza jest maksymalna prędkość opuszczania. Przy całkowicie wsuniętym teleskopowym wysięgniku, zabezpieczenie przeciążeniowe jest wyłączone, aby można było podczas spychania z całą siłą napełniać szuflę. Wskaźnik ciężaru umieszczony w prawym słupku A zawsze informuje o aktualnym obciążeniu układu załadunku.

17 17 Tryb szufli. Tryb szufli jest idealnym rodzajem pracy do załadunku materiałów sypkich w szybkim cyklu ładowania. Dwa kroki robocze są wykonywane automatycznie i równolegle: opuszczanie i wsuwanie. W takim rodzaju pracy przy opuszczaniu układu załadunku teleskopowe ramię zawsze jest wsuwane automatycznie, niezależnie od wysokości podnoszenia i obciążenia układu. Podnoszenie pionowe. W trybie sztaplowania można dołączyć kolejną funkcję: pionowe podnoszenie. Do pionowego opuszczania ładunku dochodzi dodatkowo dokładnie pionowe podnoszenie ciężaru. Teleskopowe ramię będzie odpowiednio wysuwane podczas podnoszenia. Wszystkie funkcje automatyki można ręcznie przesterować aż do osiągnięcia granicy przeciążenia. Automatyczne wsuwanie teleskopowego wysięgnika można przesterować aż do osiągnięcia granicy przeciążenia. Kierowca i maszyna zawsze są w bezpiecznej strefie pracy. Przy osiągnięciu granicy przeciążenia aktywne są wszystkie funkcje poza wysuwaniem ramienia. Tryb sztaplowania. W trybie sztaplowania, bardzo łatwo osiągamy dokładną pozycję balotów lub palet, ponieważ układ załadunku automatycznie pracuje w linii pionowej. Opuszczanie i wsuwanie teleskopowego ramienia odbywa się dokładnie w linii pionu. Wysuwanie i podnoszenie ciężaru wykonywane jest zawsze ręcznie. Tryb ręczny. W trybie ręcznym żadna z funkcji automatyki nie jest aktywna. Wszystkie funkcje układu załadunku kierowca może wykonać aż do granicy przeciążenia. Jeśli po opuszczeniu układu załadunku lub przy wysuwaniu ramienia osiągnięta jest granica przeciążenia, to odpowiednia funkcja ulega ograniczneiu a potem wyłączeniu. Gdy obciążenie układu załadunku znajdzie się znowu w bezpiecznym zakresie, można ponownie korzystać ze wszystkich funkcji. Nie trzeba ponownie ich włączać. Ręczne zmostkowanie w razie potrzeby. W szczególnych sytuacjach kierowca może w trybie obsługi dwoma rękoma, na chwilę zmostkować granicę przeciążenia: aż do 60 sekund. Może to być pomocne przy pozycjonowaniu dużych ciężarów, gdy maszyna pracuje na granicy przeciążenia. Tryb pracy z łyżką Pionowe podnoszenie Sztaplowanie Tryb ręczny

18 Dane techniczne.

19 SCORPION Osiągi Udźwig kg Wysokość podnoszenia mm Silnik Producent Deutz Deutz Deutz Typ TCD 4.1 L4 TCD 4.1 L4 TCD 3.6 L4 Moc przy 2400 o/min (ISO 9249) 1 kw/km 115/ /156 90/122 Max. moment obr.przy 1600 obr/min Nm Liczba cylindrów Pojemność cm Wtórna obróbka spalin DOC + DPF DOC + DPF DOC Hydraulika robocza Budowa LS LS LS Przepływ 187l/260bar 187l/260bar 140l/260bar Zesp. sterow. 4 7 st. ster. wstęp. Napęd jezdny Hydrostatyczny VARIPOWER PLUS VARIPOWER PLUS VARIPOWER Prędkość robocza km/h 0 7 / 0 15 / 0 30 / / 0 15 / 0 30 / / 0 15 / 0 30 / 0 40 Prędkość max. km/h Zbiornik paliwa Zbiornik paliwa olej napęd. 2 l Zbiornik hydrauliki 3 l Osie Oś przednia / tylna Blokada mech. różn, przedniej osi Blokada mech. różn. 100% Kąt skrętu Stopnie Stopnie wyrównania poziomu + / 10 Układ kierowniczy Rodzaj kierowania 0 30 km/h Wszystkimi kołami i psi chód Rodzaj kierowania km/h Koła osi przedniej Hamulec roboczy i postojowy wersja 40 km/h Budowa Pozycja Hamulec postojowy (parkowania) Budowa Pozycja Hydrauliczny 2-obwodowy uruchamiany zewnętrznie (płytkowy) Oś przednia i tylna elektro-hydrauliczny hamulec płytkowy Uruchamiany przyciskiem w tablicy przyrządów, przez akumulator sprężynowy w przedniej osi i przez wałek przegubowuy na oś tylną Wymiary Z ramą narzędzi mm Max. szerokość mm 2500 Rozstaw kół mm Wysokość dachu kabiny mm 2490 Wewn. szerokość kabiny mm 913 Rozstaw osi mm Masy Masa własna 5 kg / Ogumienie Rozmiar opon 6 460/70-24 IND 159 A8 TR01 460/70-24 IND 159 A8 TR01 460/70 R A8 XMCL 460/70 R24 159A8 XMCL 460/70 R A8 460/70 R A8 460/70 R24 IND TL 159 A8 460/70 R24 IND TL 159 A PR EM-60 TBL 158 B PREM-60 TBL 158 B 500/70 R A8 IT /70 R A8 IT /70 R A8 XMCL 500/70 R A8 XMCL 440/70 R28 IND 152A8 AC2, 8 440/70 R28 IND 152A8 AC 600/ I-3 16 PR 159A/156B2, 8 600/ I-3 16 PR 159A/156B 7,8 460/70 R A8/159B 460/70 R A8/159B 500/70 R A8/164B 500/70 R A8/164B 1 Wartości dla Stage IIIB (Tier 4i) 2 DIN , liczba cetanowa min DIN T3 4 W wersji z wyposażeniem 40 km/h, duży zakres prędkości jazdy jest możliwy z kierowaniem tylko osi przedniej. 5 Bez narzędzi, z kierowcą i pełnym zbiornikiem paliwa 6 Przy zmianie rozmiaru opon konieczne jest dopasowanie oprogramowania wykonane przez fachowy warsztat 7 Niedozwolone dla samobieżnych maszyn roboczych (patrz ABE)! 8 Tylko z homologacją LoF, szerokość ponad 2,5 m

20 CLAAS Polska Sp. z o.o. ul. Świerkowa 7 Niepruszewo Buk Tel claas.pl KK ME 0613

Technika w szczegółach.

Technika w szczegółach. w szczegółach. ładunku (LSP) 00 mm z blokadą osi z blokadą osi ładunku (LSP) 00 mm bez blokady osi bez blokady osi 0,0 LSP 00 w szczegółach. SCORPION 70 SCORPION 700 ładunku (LSP) 00 mm SCORPION 70 SCORPION

Bardziej szczegółowo

Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200.

Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200. Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200. Spis treści Nowy ATOS 3 Silnik i przekładnia 4 Wyposażenie przodu 6 Wyposażenie tyłu 8 Kabina 10 Obsługa 12 Dane techniczne 14 Nowy ATOS Tak wszechstronne, jak Ty. Ciągniki

Bardziej szczegółowo

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem elektronicznym Automatyczne poziomowanie RTH5.18 OPIS MASZYNY

Bardziej szczegółowo

ZASTOSOWANIE. - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne. standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył)

ZASTOSOWANIE. - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne. standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył) ZASTOSOWANIE - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne - Szerokość min. od 1100mm standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył) SILNIK - EURO II - Duża pojemność 3,0 lub 4,0 L -Chłodzenie

Bardziej szczegółowo

4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe

4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe 4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe Parametry techniczne Dane silnika Producent Deutz Typ silnika TCD 2,9 L4 Liczba cylindrów 4 Moc (maks.) 55,4 (75*) kw (KM) przy (maks.) 2,3 obr./min. Pojemność skokowa

Bardziej szczegółowo

3080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe

3080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe 3080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe Parametry techniczne Dane silnika Producent Perkins Typ silnika 404 D-22 Liczba cylindrów 4 Moc (maks.) 35,7 (49*) kw (KM) przy (maks.) 2,6 obr./min. Pojemność skokowa

Bardziej szczegółowo

WL52. Klasyka na placu budowy: WL 52

WL52. Klasyka na placu budowy: WL 52 WL52 Przegubowe ładowarki Kołowe Klasyka na placu budowy: WL 52 Na profesjonalnym placu budowy nie powinno zabraknąć ładowarki kołowej WL 52. Poza mocną hydrauliką oferuje ona również łatwą w obsłudze

Bardziej szczegółowo

MODELE. Max. moc. Model KM

MODELE. Max. moc. Model KM MODELE Max. moc Model 30 40 50 KM 35 41 47 ZASTOSOWANIE Wszechstronne ciągniki sprawdzają się w: sadach szklarniach ogrodnictwie parkach i ogrodach utrzymaniu zieleni sektorze komunalnym SYLISTYKA Zwarta

Bardziej szczegółowo

Farmall U PrO OD 99 DO 114 KM

Farmall U PrO OD 99 DO 114 KM Farmall U PrO OD 99 DO 114 KM Farmall u Pro MADE IN AUSTRIA NOWA SERIA CIĄGNIKÓW FARMALL GOTOWE DO CIĘŻKIEJ PRACY KAŻDEGO DNIA OD 1923 ROKU 1 CHaraKTErYSTYKa CIĄGNIKA STREFA KOMFORTU Przestronna, klimatyzowana

Bardziej szczegółowo

WIELKI TRAKTOR MAŁY. Nowy Lamborghini Ego:

WIELKI TRAKTOR MAŁY. Nowy Lamborghini Ego: Lamborghini EGO Nowy Lamborghini Ego: MAŁY WIELKI TRAKTOR Lamborghini prezentuje moc i wydajność w kompaktowym opakowaniu. Doskonała propozycja do prac w różnym terenie i z różnym osprzętem; mocny, wszechstronny

Bardziej szczegółowo

ET18. ET18 ewolucja pracującego świata. Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem

ET18. ET18 ewolucja pracującego świata. Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem ET18 Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem ET18 ewolucja pracującego świata. Wacker Neuson ustanawia nowe standardy koparek kompaktowych z ich nową generacją modeli w klasie wagowej od 1,7 do

Bardziej szczegółowo

Podnośniki teleskopowe. Kategorie produktów

Podnośniki teleskopowe. Kategorie produktów Podnośniki teleskopowe Kategorie produktów Wydajność, precyzja i bezpieczeństwo w jednym Duży udźwig przy maksymalnym zasięgu dla łatwego wykonywania wszelkich zadań Mając najlepszy udźwig w tej klasie

Bardziej szczegółowo

SOLARIS. Ciągnik do różnych prac. Bardziej funkcjonalny niż kiedykolwiek wcześniej.

SOLARIS. Ciągnik do różnych prac. Bardziej funkcjonalny niż kiedykolwiek wcześniej. Ciągnik do różnych prac. Bardziej funkcjonalny niż kiedykolwiek wcześniej. Uniwersalność i kompaktowe gabaryty. Nowoczesny, nietuzinkowy wygląd. SOLARIS 35 45 55 SOLARIS NOWOCZESNY DESIGN W KOMPAKTOWYM

Bardziej szczegółowo

5G / 5GH Standard 60 do 66 kw (80 do 90 KM) Kompaktowa wydajność

5G / 5GH Standard 60 do 66 kw (80 do 90 KM) Kompaktowa wydajność 5G / 5GH Standard 60 do 66 kw (80 do 90 KM) Kompaktowa wydajność 2 Seria 5G / 5GH Kompaktowa wydajność ma teraz nowe imię: Standardowa seria 5G Twój ciągnik John Deere z serii 5G podoła wszelkim zadaniom,

Bardziej szczegółowo

Komfort i produktywność. WL 55 Ładowarki kołowe: pojemność łyżki m³

Komfort i produktywność. WL 55 Ładowarki kołowe: pojemność łyżki m³ WL 55 Ładowarki kołowe: pojemność łyżki 0.7-1.8 m³ Komfort i produktywność Ładowarka kołowa WL55 punktuje dzięki wysokości podnoszenia 3,41 m. W ten sposób można załadować praktycznie każdą ciężarówkę.

Bardziej szczegółowo

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren. Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.com Wydajność, na której możesz polegać: ECOtronik 02 WSTĘP Silnik.

Bardziej szczegółowo

1 / T5 T5.95 Standardowe wyposażenie modelu

1 / T5 T5.95 Standardowe wyposażenie modelu 1 / T5 T5.95 Standardowe wyposażenie modelu 1 - Silnik 6 - Hydraulika NH F5C Tier 4A, 3,4 dm 3, 4 cylindry, 2 zawory Turbo, intercooler, EGR wewnętrzny System wtrysku: elektroniczny - Common Rail Moc znamionowa

Bardziej szczegółowo

Ładowarka teleskopowa CAT TH serii C

Ładowarka teleskopowa CAT TH serii C Ładowarka teleskopowa CAT TH serii C TH336C, TH337C, TH406C, TH407C Model Udźwig Max. wysokość podnoszenia Masa robocza TH336C 3,3 tony 6,1etra 6 820 kg TH337C 3,3 tony 7,3etra 7 045 kg TH406C 3,7 tony

Bardziej szczegółowo

Wielofunkcyjna maszyna: Jeśli potrzebujesz jeszcze większej mocy...

Wielofunkcyjna maszyna: Jeśli potrzebujesz jeszcze większej mocy... Polski Wielofunkcyjna maszyna: Mocny i solidny silnik benzynowy 20 KM Niezwykła moc Rama ROPS/FOPS i pas bezpieczeństwa w wersji standardowej Jeśli potrzebujesz jeszcze większej mocy... Silnik Kohler 25

Bardziej szczegółowo

DEUTZ-FAHR. AGROPLUS F Keyline

DEUTZ-FAHR. AGROPLUS F Keyline AGROPLUS F Keyline DEUTZ-FAHR AGROPLUS F Keyline 55-65 - 75-80.4 AGROPLUS F KEYLINE. DOSKONAŁE WYPOSAŻENIE W PRZYSTĘPNEJ CENIE. Także w sektorze gospodarstw sadowniczych wyposażenie techniczne ma decydujące

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 016 ALSA

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 016 ALSA WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 016 ALSA WyposaŻenie robocze 1 dodatkowy obwód hydrauliczny z zaworami wysokiego ciśnienia Długie ramię łyżki 1130 mm Długi lemiesz Osłona siłownika podnoszącego Reflektory robocze

Bardziej szczegółowo

GMINA SULMIERZYCE. Modyfikacja treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia II

GMINA SULMIERZYCE. Modyfikacja treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia II Sulmierzyce dnia 12 lutego 2014r. Zamawiający GMINA SULMIERZYCE Regon 590648184 Wszyscy nabywcy Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia ZP.271.1.3.2014.AS Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia

Bardziej szczegółowo

Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność

Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność .pl https://www..pl Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność Autor: materiały firmowe Data: 7 grudnia 2016 Ciągniki rolnicze Serii 7 zostały opracowane przez markę DEUTZ-

Bardziej szczegółowo

EZ 80. Kompaktowa konstrukcja, a jednocześnie wysoka wydajność

EZ 80. Kompaktowa konstrukcja, a jednocześnie wysoka wydajność EZ 80 Koparki Gąsienicowe Zero Tail Kompaktowa konstrukcja, a jednocześnie wysoka wydajność Model EZ80 to największa koparka zero tail marki Wacker Neuson. Kompaktowe wymiary, zmniejszone zużycie paliwa

Bardziej szczegółowo

I CZEŚĆ ZAMÓWIENIA Maszyny do załadunku lub przeładunku RARAMETRY TECHNICZNE OFEROWANE PRZEZ WYKONAWCĘ

I CZEŚĆ ZAMÓWIENIA Maszyny do załadunku lub przeładunku RARAMETRY TECHNICZNE OFEROWANE PRZEZ WYKONAWCĘ Załącznik Nr 14A do SIWZ I CZEŚĆ ZAMÓWIENIA Maszyny do załadunku lub przeładunku RARAMETRY TECHNICZNE OFEROWANE PRZEZ WYKONAWCĘ Poniższa tabela określa minimalne parametry ładowarki kołowej i spycharki

Bardziej szczegółowo

Sano TMR Profi Santrak Kompakt 1612 SCR Wozy paszowe samojezdne z 1 lub 2 pionowymi ślimakami o niskiej i zwartej budowie

Sano TMR Profi Santrak Kompakt 1612 SCR Wozy paszowe samojezdne z 1 lub 2 pionowymi ślimakami o niskiej i zwartej budowie Sano TMR Profi Santrak Kompakt 1612 SCR Wozy paszowe samojezdne z 1 lub 2 pionowymi ślimakami o niskiej i zwartej budowie Sano TMR Profi Santrak Kompakt SCR to najnowsza wersja wozów paszowych samojezdnych

Bardziej szczegółowo

www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton

www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton Spalinowy wózek widłowy 1.5-1.75 ton Specyfikacja wózka 02-8FGF15 02-8FDF15 02-8FGF18 02-8FDF18 1.1 Producent TOYOTA TOYOTA TOYOTA TOYOTA 1.2

Bardziej szczegółowo

T35100SL. Masy. Jazda. Układ napdowy. Układ hydrauliczny. Parametry znamionowe maszyny

T35100SL. Masy. Jazda. Układ napdowy. Układ hydrauliczny. Parametry znamionowe maszyny Parametry znamionowe maszyny T35100SL Wysoko podnoszenia na oponach i stabilizatorach Wysoko podnoszenia na oponach Udwig znamionowy Wydajno (przy maks. wysokoci na stabilizatorach) Wydajno (przy maks.

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik Diesla

Bardziej szczegółowo

Uproszczona instrukcja DAF FA LF55. Widok ogólny

Uproszczona instrukcja DAF FA LF55. Widok ogólny Uproszczona instrukcja obsługi DAF FA LF55 Widok ogólny 1 Widok ogólny Widok ogólny Światła a przednie mijania drogowe Dostęp p do elementów w kontroli Przednia atrapa Otwarcie przedniej atrapy następuje

Bardziej szczegółowo

Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem Siła klasyki.

Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem Siła klasyki. 2503 Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem 2503 - Siła klasyki. Koparka 2503 marki Wacker Neuson to mocna maszyna, gwarantująca najwyższą produktywność oraz najlepszy komfort obsługi dzięki dużej

Bardziej szczegółowo

Elektryczny wózek widłowy 1.5-2.0 ton

Elektryczny wózek widłowy 1.5-2.0 ton Elektryczny wózek widłowy 1.5-2.0 ton trójkołowy www.toyota-forklifts.pl Elektryczny wózek widłowy 1.5-1.6 t Specyfikacja wózka 8FBE15T 8FBEK16T 8FBE16T 1.1 Producent TOYOTA TOYOTA TOYOTA 1.2 Model 8FBE15T

Bardziej szczegółowo

Kubota F2880E/F2880/F3680

Kubota F2880E/F2880/F3680 Kubota F2880E/F2880/F3680 WŁAŚCIWOŚCI KOSISKO Stabilne kosisko nadaje się idealnie do koszenia nawet wysokiej trawy. Proponowany w dwóch wielkościach 1,5 m i 1,83 m nadające się do różnorodnych zadań koszenia.

Bardziej szczegółowo

NLR85A - Ls 35. długość podana z uwzględnieniem pojazdu równomiernie załadowanego oraz obciążonego zgodnie z dopuszczalnym naciskiem na oś (2)

NLR85A - Ls 35. długość podana z uwzględnieniem pojazdu równomiernie załadowanego oraz obciążonego zgodnie z dopuszczalnym naciskiem na oś (2) LS 35 3,5 t NLR85A - Ls 35 Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy Ls 35 E Wymiary (mm) Rozstaw osi X 2490 D min. 650 Długość całkowita K 4735 Zwis przedni A 1100 Długość zabudowy (min/max) (1)

Bardziej szczegółowo

PANORAMIC ZE STABILIZATORAMI KARTY TECHNICZNE

PANORAMIC ZE STABILIZATORAMI KARTY TECHNICZNE STD - L ANORAMIC ZE STABILIZATORAMI KARTY TECHNICZNE ZAUFANI RODUCENCI. ANORAMIC TECHNOLOGIA WKRACZA NA LAC BUDOWY KABINA Zgodna z normami ROS (ISO ) i FOS oziom (ISO ) Szerokość wewnętrzna mm rzeszklona

Bardziej szczegółowo

O F E R T A. Dostawa używanej Koparko ładowarki wraz z osprzętem

O F E R T A. Dostawa używanej Koparko ładowarki wraz z osprzętem O F E R T A... (data)... (Oznaczenie Wykonawcy) Zakład Wodociągów i kanalizacji Sp. z o.o. ul. Bohaterów Getta 9-11 68-200 Żary Nawiązując do postępowania w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie

Bardziej szczegółowo

Seria N. Najmocniejsze w swojej klasie

Seria N. Najmocniejsze w swojej klasie Seria N Najmocniejsze w swojej klasie NOWA GENERACJA CIĄGNIKÓW VALTRA SERII N Najmocniejsze na rynku ciągniki z silnikami czterocylindrowymi. Trzecia generacja serii N Nowa, przestronna i bardzo cicha

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 219

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 219 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE TB 219 WyposaŻenie robocze 1 dodatkowy obwód hydrauliczny z zaworami wysokiego ciśnienia Ramię ły ki 1000 mm Osłona siłownika podnoszącego w formie V Reflektory robocze na wysięgniku

Bardziej szczegółowo

TB 219. Koparka kompaktowa

TB 219. Koparka kompaktowa TB 219 Koparka kompaktowa 1 8 Nakrętkami koronowymi na przegubie łyżki i ramieniu można likwidować powstające luzy. Przez to zmniejsza się zużycie. Bezpieczny transport TB 219 jest wyposażony w pierścienie

Bardziej szczegółowo

VALTRA W TRANSPORCIE NOWOŚCI I UNIKALNE ROZWIĄZANIA

VALTRA W TRANSPORCIE NOWOŚCI I UNIKALNE ROZWIĄZANIA VALTRA W TRANSPORCIE NOWOŚCI I UNIKALNE ROZWIĄZANIA WWW.VALTRA.PL W 100% FIŃSKI PROJEKT. Całkowicie nowa kabina A C Silnik A B B Podwozie C D D Układ napędowy SILNIK AGCO (SISU) POWER 33, 44, 49, 66, 74,

Bardziej szczegółowo

ET16. Kompaktowa swoboda ruchu w klasie koparek 1,5- tonowych

ET16. Kompaktowa swoboda ruchu w klasie koparek 1,5- tonowych ET16 Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem Kompaktowa swoboda ruchu w klasie koparek 1,5- tonowych Kompaktowe rozmiary, a przy tym najlepsza w swojej klasie w dziedzinie wielkości kabiny -to może

Bardziej szczegółowo

XERION 3800 SADDLE TRAC. Rozwiązanie logistyczne, XERION.

XERION 3800 SADDLE TRAC. Rozwiązanie logistyczne, XERION. XERION 3800 SADDLE TRAC Rozwiązanie logistyczne, XERION. Budowa o pełnej ramie. Pełna rama XERION przewidziana jest do najwyższych obciążeń. Przez techniczne możliwości obciążenia osi sięgające 18 t, masa

Bardziej szczegółowo

NLR85 - L 35 Série Bleu. Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy

NLR85 - L 35 Série Bleu. Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy L 35 Série Bleu - 3,5 t NLR85 - L 35 Série Bleu Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy L 35 F L 35 H Wymiary (mm) Rozstaw osi X 2750 3350 D min. 650 Długość całkowita K 5295 6015 Zwis przedni A

Bardziej szczegółowo

Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach

Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach 540H/548H Skider Skider 540H/548H Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach Kleszcze lub lina: Masz wybór. Obojętne czy Twój skider z innowacyjnej serii H jest wyposażony w kleszcze,

Bardziej szczegółowo

Prawdziwy Multi-Talent. ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI. Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi

Prawdziwy Multi-Talent. ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI. Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI Prawdziwy Multi-Talent Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi WWW.STEYR-TRAKTOREN.COM LEPSZE CIĄGNIKI uniwersalne ROZWIĄZANIE

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA

ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA pl.manitou.com mlt.manitou.com OSIĄGI W TWOIM GOSPODARSTWIE 3400 kg: Max udźwig MLT634 to 3,4 tony. 6.05 m: Wysokość robocza do 6,05 m Wydajność ładowania Traktor z ładowaczem

Bardziej szczegółowo

Podnośniki. Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO. Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy

Podnośniki. Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO. Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy Podnośniki OPaTenTOWane hydrauliczne urządzenie zamykające widły Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy Długa żywotność DZIĘKI ZaSTOSOWanIu WYSOKIeJ

Bardziej szczegółowo

Wózki elektryczne, magazynowe, podnośnikowe:

Wózki elektryczne, magazynowe, podnośnikowe: Wózki elektryczne, magazynowe, podnośnikowe: ELEKTRYCZNY WÓZEK PODNOŚNIKOWY ECL1029 Napędzany elektrycznie wózek widłowy o ładowności 1000kg i wysokości podnoszenia 2900mm. Dzięki kompaktowej i lekkiej

Bardziej szczegółowo

NAJLEPSZE. Przyszłość w zakresie. Nowa generacja ładowarek teleskopowych Seria 9000

NAJLEPSZE. Przyszłość w zakresie. Nowa generacja ładowarek teleskopowych Seria 9000 NAJLEPSZE Przyszłość w zakresie przenoszenia Nowa generacja ładowarek teleskopowych Seria 9000 Zbudowane według najwyższych standardów: Waszych. Oto nowa seria ładowarek teleskopowych Massey Ferguson.

Bardziej szczegółowo

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver EKONOMICZNY I WYDAJNY PONSSE BEAver PRAWDZIWE ŹRÓDŁO MOCY W KLASIE MAŁYCH HARWESTERÓW PONSSE Beaver to wszechstronna maszyna, która idealnie sprawdza się zarówno w trzebieżach wczesnych jak i na zrębach

Bardziej szczegółowo

Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu.

Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu. Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu. Nowa Seria 5 Deutz-Fahr wyznacza w klasie ciągników kompaktowych średniej mocy nowe standardy w zakresie designu, wydajności i komfortu. Modele Serii 5 to maszyny

Bardziej szczegółowo

803 dual power. 1 koparka, 2 napędy: 803 dual power

803 dual power. 1 koparka, 2 napędy: 803 dual power 803 dual power Konwencjonalne Koparki Gąsienicowe Z Nadwoziem 1 koparka, 2 napędy: 803 dual power Dual power marki Wacker Neuson jest innowacyjnym rozwiązaniem zapewniającym dodatkowy napęd bez emisji

Bardziej szczegółowo

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk d e a l e r Informacja techniczna wraz z ofertą handlową dla 2sztuk autobusów miejskich marki KAPENA / IVECO typ Iveco 65 C Urby dostępnych w terminie 7 dni od uzyskania pierwszego zamówienia. *poniższa

Bardziej szczegółowo

SD75, SD115, SD135. Jednobębnowy walec Volvo 8-14,4 t 75-110 kw

SD75, SD115, SD135. Jednobębnowy walec Volvo 8-14,4 t 75-110 kw SD75, SD115, SD135 Jednobębnowy walec Volvo 8-14,4 t 75-110 kw Moc i wydajność. Firma Volvo z dumą prezentuje walce do gruntu SD75, SD115 i SD135 potężne maszyny zaprojektowane w taki sposób, by zapewniały

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ)

CZĘŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia część III Opis Przedmiotu Zamówienia Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych EKOWOD Sp. z o.o. ul. Mariańska 2 46-100 Namysłów Polska Tel. (+48 77) 410-52-22 Fax.

Bardziej szczegółowo

Hako-Citymaster 1200. Dla czystszego miasta. Sprzątanie terenów zewnętrznych

Hako-Citymaster 1200. Dla czystszego miasta. Sprzątanie terenów zewnętrznych Hako-Citymaster 1200 Dla czystszego miasta Sprzątanie terenów zewnętrznych Hako-Citymaster 1200 W mieście jest zawsze dużo do zrobienia Hako-Citymaster 1200 zapewnia przekonywujące rozwiązania dla szerokiego

Bardziej szczegółowo

Spalinowy wózek widłowy ton

Spalinowy wózek widłowy ton www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 3.5-8.0 ton Spalinowy wózek widłowy 3.5-4.0 ton Specyfikacja wózka 40-8FD35N 8FG35N 40-8FD40N 8FG40N 1.1 Producent TOYOTA TOYOTA TOYOTA TOYOTA 1.2 Model

Bardziej szczegółowo

270 CX. Ładowarka kołowa teleskopowa dla wszystkich, którzy chcą jeszcze wyżej. NOWOŚĆ 4270 CX100 T. Mocna nowość Weidemanna.

270 CX. Ładowarka kołowa teleskopowa dla wszystkich, którzy chcą jeszcze wyżej. NOWOŚĆ 4270 CX100 T. Mocna nowość Weidemanna. 270 CX 4270 CX100 T Ładowarka kołowa teleskopowa dla wszystkich, którzy chcą jeszcze wyżej. Mocna nowość Weidemanna. 4270 CX WYKRES UDŹWIGU 4270 CX100 T (z LSP 500 mm) Dopuszczalne udźwigi wg DIN EN 474-3

Bardziej szczegółowo

napęd łańcuchem, dwa wałki rozrządu w głowicy, popychacze hydrauliczne, 4 zawory na cylinder

napęd łańcuchem, dwa wałki rozrządu w głowicy, popychacze hydrauliczne, 4 zawory na cylinder Dane techniczne 100 MultiJet Kod typu 4HV Pojemność skokowa (cm 3 ) 2198 Stopień sprężania 17,5:1 Moc maks. CE kw (KM) przy obr./min 74 (100) przy 2900 Maks. moment obr. CE: Nm (kgm) przy obr./min 250

Bardziej szczegółowo

PRAWDZIWA BESTIA WŚRÓD HARWESTERÓW PONSSE SCORPION

PRAWDZIWA BESTIA WŚRÓD HARWESTERÓW PONSSE SCORPION PRAWDZIWA BESTIA WŚRÓD HARWESTERÓW PONSSE SCORPION HARWESTER PONSSE SCORPION DOSKONAŁA MOC I ERGONOMIA Niewiarygodna widoczność i obsługa, niezrównana stabilność, moc i wydajność a także niewielki nacisk

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ)

CZĘŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia część III Opis Przedmiotu Zamówienia Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych EKOWOD Sp. z o.o. ul. Mariańska 46-00 Namysłów Polska Tel. (+48 77) 40-5- Fax. (+48

Bardziej szczegółowo

w każdym warsztacie Niezbędna Wiertarka stołowa Bosch PBD 40

w każdym warsztacie Niezbędna Wiertarka stołowa Bosch PBD 40 Niezbędna w każdym warsztacie Wiertarka stołowa Bosch PBD 40 NOWOŚĆ! Wiertarka stołowa Bosch PBD 40 zapewnia najwyższą precyzję i komfort obsługi. Więcej informacji na stronie www.bosch-do-it.pl. Będziesz

Bardziej szczegółowo

Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Zasilana gazem.

Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Zasilana gazem. Z fotelem dla operatora KM 100/100 R Lpg Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Zasilana gazem. Wyposażenie standardowe:

Bardziej szczegółowo

Pneumatyczne wciągniki łańcuchowe. Urządzenia dźwignicowe. Pneumatyczny wciągnik łańcuchowy z hakiem nośnym Model CPA. Udźwig kg.

Pneumatyczne wciągniki łańcuchowe. Urządzenia dźwignicowe. Pneumatyczny wciągnik łańcuchowy z hakiem nośnym Model CPA. Udźwig kg. Dla zapewnienia bezawaryjnej pracy wciągnika pneumatycznego należy sprężone powietrze wcześniej oczyścić i naoleić! Pneumatyczny wciągnik łańcuchowy z hakiem nośnym Model CPA Udźwig 125-990 Silnik tego

Bardziej szczegółowo

PEŁNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI

PEŁNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ III SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

CZĘŚĆ III SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zamawiający: Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o., ul. Lubelska 53, 10-410 Olsztyn Przedmiot zamówienia: Zakup czołowej ładowarki kołowej z ramą przegubową

Bardziej szczegółowo

SZYBKA I WYDAJNA TRZEBIEŻ. PONSSE fox

SZYBKA I WYDAJNA TRZEBIEŻ. PONSSE fox SZYBKA I WYDAJNA TRZEBIEŻ PONSSE fox HARWESTER PONSSE FOX REGULARNA WYDAJNOŚĆ Harwester PONSSE Fox oferuje najnowszą technologię oraz niezawodne rozwiązania gwarantujące doskonałą sprawność ogólną maszyny.

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Stabilizator doczepny WS 220 i WS 250

Dane techniczne Stabilizator doczepny WS 220 i WS 250 Dane techniczne Stabilizator doczepny WS 220 i WS 250 Dane techniczne Stabilizator doczepny WS 220 Stabilizator doczepny WS 250 Maksymalna szerokość robocza 2.150 mm 2.500 mm Głębokość robocza 0-500 mm

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KMR 1250 B

Z fotelem dla operatora KMR 1250 B Z fotelem dla operatora KMR 1250 B Bardzo wydajna, mocna zamiatarka z fotelem dla operatora i hydraulicznym opróżnianiem zbiornika. Przeznaczona do utrzymania w czystości dużych powierzchni. Zasilana spalinowo

Bardziej szczegółowo

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena 01 IMPREZA 07MY Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena Wersja sedan Impreza 2.5 WRX 000 Impreza 2.5 WRX SUN Impreza 2.5 WRX STI 77/105 77/105 manualna automatyczna 1498 1498 18 160 19 490 118/160

Bardziej szczegółowo

Spalinowy wózek widłowy tony

Spalinowy wózek widłowy tony Spalinowy wózek widłowy 3.5-5.0 tony 7FG/7FD www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 3.5 tony Specyfikacja wózka 02-7FG35 42-7FD35 1.1 Producent Toyota Toyota 1.2 Model 02-7FG35 42-7FD35 1.3 Napęd

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

Ładowarka teleskopowa SCORPION

Ładowarka teleskopowa SCORPION Ładowarka teleskopowa SCORPION 9055 7055 7050 7044 7035 7030 6035 6030 SCORPION. To co robisz, traktujesz poważnie. My też. Jako kluczowe maszyny przeładunkowe, ładowarki teleskopowe w każdym gospodarstwie

Bardziej szczegółowo

Włączanie przystawki odbioru mocy EK. Działanie

Włączanie przystawki odbioru mocy EK. Działanie Funkcja służy do włączania przystawki odbioru mocy z miejsca kierowcy i spoza kabiny. Przystawką odbioru mocy steruje jednostka sterująca BCI. Przystawkę odbioru mocy napędzaną kołem zamachowym można odpowiednio

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zał. nr 1 do formularza oferty CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. Z o.o. www.mzk.krotoszyn.pl Kryterium

Bardziej szczegółowo

Liczba cylindrów 4 4 4

Liczba cylindrów 4 4 4 SILNIK Liczba cylindrów 4 4 4 Typ Poziom emisji Stage IV Stage IV Stage IV Pojemność silnika 4.485 4.485 4.485 Maksymalna moc silnika z systemem zarządzania mocą (KM(KW)) Maksymalna moc silnika (KM (kw))

Bardziej szczegółowo

Mały może więcej. Nowy NEXOS.

Mały może więcej. Nowy NEXOS. Mały może więcej. Nowy NEXOS. Nowy NEXOS Spis treści Nowy NEXOS 3 Budowa i stylistyka 4 Silnik i WOM 6 Przekładnia 8 Hydraulika 10 Kabina 12 Dane techniczne 14 Mały może więcej. Nowy NEXOS. Silniejszy,

Bardziej szczegółowo

Pojazd użytkowy John Deere GATOR

Pojazd użytkowy John Deere GATOR Pojazd użytkowy John Deere GATOR Seria tradycyjna Pojazdy Użytkowe - robocze Seria Kompakt Seria T Seria HPX CX TS HPX 4x2 TE Elec TH TX TX Turf Seria tradycyjna Pojazdy Użytkowe - Cross Over Seria XUV

Bardziej szczegółowo

AL 106 AL 206 AL 306 AL 406 AL 506. Karetka Skid Steer (miniładowarki budowlane) Karetka typu ładowarek przegubowych. Karetka EURO

AL 106 AL 206 AL 306 AL 406 AL 506. Karetka Skid Steer (miniładowarki budowlane) Karetka typu ładowarek przegubowych. Karetka EURO ŁYŻKI Karetka Skid Steer (miniładowarki budowlane) AL106 AL206 AL306 AL406 AL506 Łyżka 4 w 1 Łyżka do materiałów sypkich Łyżka do ziemii Łyżka wysokiego wysypu Łyżka z bocznymk wysypem Łyżka ze zębami

Bardziej szczegółowo

ŁADOWARKI TELESKOPOWE MF

ŁADOWARKI TELESKOPOWE MF 100-122 KM ŁADOWARKI TELESKOPOWE MF MF 9305 Xtra, MF 9306 Xtra, MF 9407 Xtra, MF 9407S Xtra FROM MASSEY FERGUSON 02 www.masseyferguson.com 01 02 Cechy, które spełnią wszystkie oczekiwania 01 Bogaty wybór

Bardziej szczegółowo

Lamborghini Strike. Poznaj nowe oblicze doskonałości. Strike HD MD LD

Lamborghini Strike. Poznaj nowe oblicze doskonałości. Strike HD MD LD Lamborghini Strike. Poznaj nowe oblicze doskonałości. Strike HD MD LD Najwyższa wszechstronność. Odkryj zalety największej gamy modeli mocy średniej dostępnej na rynku. Strike HD Strike HD 3 modele (90.4

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania dla Rolnictwa

Rozwiązania dla Rolnictwa Rozwiązania dla Rolnictwa pl.manitou.com mlt.manitou.com osiągi W twoim gospodarstwie 3500 kg: Maksymalny udźwig MLT 1035 umożliwia podnoszenie ciężarów do 3,5 tony. 9.60 m: Wysięgnik MLT 1035 pozwala

Bardziej szczegółowo

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;..

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;.. NO-223/I/15 OFERTA Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... REGON;. NIP;. TEL; FAX;...e-mail;.. (nazwa (firma), dokładny adres wykonawcy/wykonawców, a w przypadku

Bardziej szczegółowo

OFERTA PRZETARGOWA. Odpowiadając na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na:

OFERTA PRZETARGOWA. Odpowiadając na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na: Załącznik nr 1 do SIWZ (pieczęć Oferenta) OFERTA PRZETARGOWA POWIATOWY ZARZĄD DRÓG 38-400 KROSNO ul. Bieszczadzka 1 Odpowiadając na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na: Zakup ciągnika rolniczego

Bardziej szczegółowo

Ładowarka teleskopowa SCORPION

Ładowarka teleskopowa SCORPION Ładowarka teleskopowa SCORPION 9055 7055 7050 7044 7035 7030 6035 6030 SCORPION. To co robisz, traktujesz poważnie. My też. To co robisz, traktujesz poważnie. My też. Jako kluczowe maszyny przeładunkowe,

Bardziej szczegółowo

75-95 KM MF 4700 FROM MASSEY FERGUSON

75-95 KM MF 4700 FROM MASSEY FERGUSON 75-95 KM MF 4700 FROM MASSEY FERGUSON 02 www.masseyferguson.com Strona 04 Prezentacja ciągników MF serii 4700 Strona 04 Nowy koń pociągowy świata Strona 06 Siła sprostająca każdemu zadaniu Strona 07 Wygodna

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT

Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT Bardzo wydajna, mocna zamiatarka z fotelem dla operatora i hydraulicznym opróżnianiem zbiornika. Przeznaczona do utrzymania w czystości dużych powierzchni. Zasilana

Bardziej szczegółowo

Kostrzyn nad Odrą, dnia r.

Kostrzyn nad Odrą, dnia r. Kostrzyn nad Odrą, dnia 27.11.2015r. związku z otrzymanymi pytaniami do specyfikacji istotnych warunków zamówienia w przetargu nieograniczonym na dostawę przegubowego nośnika narzędzi oraz maszyn do prac

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Amarok Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE SERYJNE TAKEUCHI TW9 DANE TECHNICZNE TW9

WYPOSAŻENIE SERYJNE TAKEUCHI TW9 DANE TECHNICZNE TW9 WYPOSAŻENIE SERYJNE TAKEUCHI TW9 Opony Dunlop 365/70R18 SPT 9 Szybkozłącze hydrauliczne Oś tylnia amortyzowana wahadłowo Elektryczna pompa do tankowania DANE TECHNICZNE TW9 Fotel amortyzowany powietrzem

Bardziej szczegółowo

JOHN DEERE. Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy

JOHN DEERE. Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy Doskonała technika do pracy w polu najwyższa jakość najnowocześniejsza technika kompaktowa budowa światowa renoma Koncepcja - SAUTER Konstrukcja, produkcja, dystrybucja

Bardziej szczegółowo

Żuraw samojezdny Zoomlion RT 550

Żuraw samojezdny Zoomlion RT 550 OFERTA SPECJALNA 11.04.2011 Żuraw samojezdny Zoomlion RT 550 Proponowana rata leasingu w PLN: 5 555 PLN/m-c netto Proponowana rata leasingu w EUR: 1 280 EUR/m-c netto Pełna dokumentacje techniczna DTR

Bardziej szczegółowo

Systemair: Technologia EC

Systemair: Technologia EC Systemair: Technologia EC Kwestia ochrony środowiska naturalnego to dziedzina wymagająca zdecydowanych i szybkich działań. Dotyczy to zwłaszcza sektora przemysłowego współodpowiedzialnego, wraz z konsumentami

Bardziej szczegółowo

CX12 S4 1150X520 PLUS

CX12 S4 1150X520 PLUS CX12 S4 1150X520 PLUS MAŁE ROZMIARY, DUŻA ZWROTNOŚĆ CX12-CX14 Elektryczne wózki CX dostępne są w rożnych wersjach wyposażenia z technologią MOSFET. Są one przeznaczone do przewozu ładunków na powierzchniach

Bardziej szczegółowo

Szorowarki step-on (rydwan) BR 55/40 RS Bp

Szorowarki step-on (rydwan) BR 55/40 RS Bp Szorowarki step-on (rydwan) BR 55/40 RS Bp Samojezdna szorowarka typu Step-on o konstrukcji umożliwiającej sprawne manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach. Może być wykorzystywana zarówno na dużych jak

Bardziej szczegółowo

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi NOWOŚCI 2013 VIKING Seria 4 VIKING Seria 4 Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem Obustronne, stabilne elementy obsługi Ergonomiczny, miękki uchwyt Uchwyt linki rozrusznika dla ergonomicznego startu Zatrzask

Bardziej szczegółowo

KOMPLETNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI!!!

KOMPLETNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI!!! ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia:

Opis przedmiotu zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia: Załącznik nr 1 Parametry techniczne kosiarki trawnikowej kołowej; 1. Przedmiot dostawy: 1.1. Kosiarka trawnikowa-kołowa, samojezdna, 1.2. Marka; Kubota, 1.3. Typ; G 23 1.4.

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

To znakomity pomysł. Ładowacz teleskopowy

To znakomity pomysł. Ładowacz teleskopowy SCORPION 9040 7045 7040 7030 6030 CP Osiągi Udźwig kg 4000 4400 4000/4400 8 3300/3500 6 3000 Wysokość podnoszenia mm 8950 7100 7100 7100 6050 Silnik Producent Deutz-silnik Diesla Deutz-silnik Diesla Deutz-silnik

Bardziej szczegółowo