Dla traktujących pracę serio nowy SCORPION.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Dla traktujących pracę serio nowy SCORPION."

Transkrypt

1 Dla traktujących pracę serio nowy SCORPION.

2 To co robisz, traktujesz poważnie. My też. Po wprowadzeniu w roku 2005 na rynek ładowarki teleskopowej SCORPION, CLAAS prezentuje teraz całkowicie nową rodzinę SCORPION - i ponownie wyznacza keirunki rozwoju na rynku. Jako ważny element maszyn zajmujących się przemieszczaniem materiału, ładowarka teleskopowa odgrywa coraz ważniejszą funkcję w wielu gospodarstwach. Podczas projektowania nowych modeli SCORPION, braliśmy pod uwagę wydajność, łatwość obsługi i rentowność. Trzy nowe modele SCORPION 9055, 7055 oraz 7044 posiadają imponujące osiągi. We wszystkich modelach znacznie zwiększono udźwig oraz siłę z jaką maszyna ładuje materiał. Większy wydatek hydrauliki zapewnia maksymalną wydajność ładowania, sprawiając, że SCORPION jest cenną siłą roboczą w gospodarstwie. SCORPION udźwig i wysokość podnoszenia. SCORPION Udźwig Wysokość podnoszenia ,5 T 8,8 m ,5 T 7,0 m ,3 T 7,0 m Nowa, bardziej przestrzenna kabina z nową koncepcją obsługi. Elektroniczny dżojstik sterujący w podłokietniku. Wysokość podnoszenia do 7,0 m oraz 8,8 m Do 9 świateł roboczych, wraz z możliwością założenia świateł LED. Schowki robocze z pojemnością do 44 l zintegrowane z tylnymi obciążnikami. Hydraulika LS z wydatkiem do 187 l zapewnia wydajność oraz komfort obsługi niezależnie od obciążenia. Dostępny CLAAS TELEMATICS Moc silnika do 115 kw (zogdnie z ECE R 120), z większym momentem obrotowym, spełnia Stage IIIB (Tier 4i) VARIPOWER / VARIPOWER + jazda z większą siłą oraz funkcja SMART ROADING Max. ogumienie 600/

3 3 Siłowniki ramienia podnoszenia oraz przechylania wyposażone w tłumiki końcowe Nowy system SMART HANDLING z dodatkowymi funkcjami automatycznymi Odciążanie układu 3/ciej funkcji za pomocą przycisku z zewnątrz Do 5,5 T udźwigu oraz wzmocniona siła zrywania (przy załadunku materiału) Jednolita rama wraz z bocznym podparciem teleskopowego ramienia Przednia oś z 100% blokadą mechanizmu różnicowego

4 Kabina Naprawdę komfortowa. Nowe standardy w wygodzie kabiny. Nowa kabina jest bardziej przestrzenna i ma doskonałą widoczność na przestrzeni 360. Dolna część dzielonych drzwi jest wykonana ze szła. Z rozwiązaniami takimi, jak chłodzony schowek, egronomiczna pozycja pedałów, klimatyzacja, ogrzewanie szyb bocznych i szyby tylnej, radio z funkcją Bluetooth oraz elektryczna regulacją lusterek, SCORPION spełnia najbardziej indywidualne wymagania. Opcjonalnie nowe modele mogą być wyposażone w dynamicznie amortyzowane siedzisko. Kierowca czuje się tu dobrze, w najbardziej komfortowym środowisku pracy ładowarki SCORPION. Nowy zestaw wskaźników. Całkowicie od nowa zaprojektowana konsola po prawej stronie jest umieszczona pod delikatnym kątem, idealnie w polu widzenia operatora. Nowe funkcje obsługi dla różnych trybów sterowania są wygodnie dostępne w dżojstiku. Na nowo zaprojektowano także cyfrowy wyświetlacz. Pokazuje poszczególne tryby pracy, oraz służy do zarządzania dodatkowymi układami hydraulicznymi. Ta funkcja jest obsługiwana przez pokrętło i przycisk z boku wyświetlacza. Optymalna pozycja elementów sterujących pozwala operatorowi szybko reagować w każdej sytuacji, np. podczas zmiany trybu pracy, bądź regulować wydatek dodatkowego układu hydraulicznego podczas jego użytkowania.

5 5 Jasna struktura miejsca pracy. W kabinie SCORPION, przełączniki są kodowane kolorami i pogrupowane według funkcji, sprawiając, że ich obsługa jest tak prosta jak to tylko możliwe. Kodowanie włączników kolorami Zielone: hydraulika Niebieskie: jazda Czerwone: bezpieczeństwo Szare: funkcje elektryki Pomarańczowe: kierunek jazdy oraz bieg neutralny Wszystkie przyciski są dodatkowo oznaczone czytelnymi symbolami i podświetlone nocą.

6 Praca Niezwykle ergonomiczny. Perfekcyjnie leży w dłoni. Kolejną cechą nowych modeli SCORPION jest perfekcyjna ergonomia kabiny. Dla przykładu dżojstik zintegrowany z podłokietnikiem podąża za kierowcą w każdej sytuacji. Dodatkowo, pozycja siedziska może zostać wyregulowana względem dżojstika, i każdy operator może dobrać pozycję pracy idealną dla siebie. Dżojstik jest elektroniczny i bardzo precyzyjny. Funkcja automatycznego powrotu szufli może zostać włączona przyciskiem. Dodatkowy układ hydrauliczny jest obsługiwany pokrętłem na przodzie dżojstika. Tak jak w poprzednich modelach, pomarańczowe przyciski są używane do zmiany kierunku jazdy albo włączenia biegu neutralnego. Zupełną nowością jest wybór trzech trybów jazdy bezpośrednio na dżojstiku.

7 7 Błyskawiczne przełączanie. Uważne manewrowanie i precyzyjne operowanie maszyną jest konieczne w wielu sytuacjach. Jeśli trzeba pracować w ciasnych przestrzeniach, pomaga ograniczenie prędkości maksymalnej. Do uzyskania wymaganego wydatku hydrauliki, zawsze można zwiększyć obroty silnika. Podczas wyboru innego zakresu pracy, zmienia się maksymalna prędkość oraz czułość pedału gazu. Wciskając przycisk "ślimak" przechodzi się do niższego zakresu prędkości. Naciśnięcie przycisku "zając" zmienia zakres prędkości jazdy na wyższy. Trzy lampki z prawej strony tablicy przyrządów informują o aktualnym zakresie prędkości jazdy. Koncepcja obsługi pozwala na osiąganie wysokiej wydajności załadunku: lewa dłoń kieruje maszyną, prawa dłoń obsługuje układ załadunku! Najlepsze warunki pracy. Czy będą to długie, gorące dni w czasie żniw, zmieniające się warunki pracy w budynkach inwentarskich lub chłodne okresy zimowe: SCORPION jest wyposażony w wydajny układ wentylacji. Obejmuje on liczne nawiewy w różnych miejscach kabiny. Zaparowane szyby szybko ulegają osuszeniu. Podgrzewane siedzisko dostępne jest seryjnie. Swobodny widok. Prawa szyba boczna i szyba tylna są opcjonalnie dostępne fabrycznie w wersji ogrzewanej. Do poprawy widoczności również prawe lusterko może być dodatkowo ogrzewane.

8 Silniki Naprawdę wydajne. Potencjalne możliwości SCORPION wymagają rezerw siły. Wybrane, wysokowydajne silniki Deutz gwarantują doskonałe rozwinięcie mocy przy niewielkim zużyciu paliwa. Oba modele, to jest 9055 i 7055 wyposażono w 4-cylindrowe jednostki o pojemności 4,1 litra i mocy115 kw/156 KM. W modelu 7044 zastosowano 4-cylindrowy silnik 3,6 litra o mocy 90 kw/122 KM. Tę nową generację silników wyróżnia zwiększony moment obrotowy. Wydajny układ wtrysku Common Rail gwarantuje oszczędne zużycie paliwa w każdej fazie działania. Dodatkowa obróbka spalin przez DOC oraz DPF. Dzięki efektywnej technologii obróbki spalin, silniki spełniają wymagania normy Stage IIIB (Tier 4i). Do spełnienia prawnie obowiązujących wartości CLAAS zastosował w nowych modelach SCORPION oba systemy, to jest filtr cząstek stałych (DPF) i katalizator oksydacji oleju napędowego (DOC). Silniki o pojemności 4,1 litra w SCORPION 9055 i 7055 pracują w połączeniu z samooczyszczającym się DPF i całkowicie bezobsługowym DOC. Przy silnikach o pojemności 3,6 litra w SCORPION 7044 dodatkowa obróbka spalin składa się z tylko z bezobsługowego systemu DOC Zbiorniki paliwa mieszczą 230 litrów, umieszczone są za kabiną i łatwo dostępne z prawej strony maszyny.

9 9 Do najcięższych prac. Nowe modele SCORPION posiadają specjalny układ prowadzenia powietrza pozwalający pracować w każdych warunkach. Układ ten zapobiega zawirowaniu powietrza, powstawaniu i zasysaniu kurzu oraz brudu. Powietrze konieczne do chłodzenia zasysane jest w górnej części maski silnika. Przepływa przez chłodnicę obok bloku silnika i opuszcza przedział silnika z tyłu, w górnej strefie maski, razem ze spalinami. Załatwiony szybko i przejrzyście przegląd. Silnik jest ułożony pod kątem 90 do kierunku jazdy. To gwarancja dobrego dostępu i łatwego wykonania wszystkich prac konserwacyjnych. Wymianę filtrów umożliwia zamykane śrubowo otwory konserwacyjne w obudowie silnika. Duży kąt otwarcia maski silnika gwarantuje swobodny dostęp, choćby przy wymianie filtrów. Czyszczenie chłodnicy poprzez naciśnięcie przycisku. Podczas pracy nie można oczywiście całkowicie zapobiec zasysaniu kurzu i brudu w strefę chłodnicy. Naciśnięcie przycisku pozwala w każdej sytuacji roboczej na rewersję wentylatora. Hydraulicznie napędzany wentylator zmienia kierunek obrotów także przy pełnych obrotach silnika i wydajnie przedmuchuje chłodnicę. Czyste powietrze jest wtedy zasysane ze strefy z tyłu maszyny.

10 Napęd Naprawdę efektywny. Wydajność i precyzja: perfekcyjnie połączone. Pod nazwą CLAAS POWER SYSTEMS połączono najlepsze komponenty w niezrównany system napędowy firmy CLAAS. Wysoka moc pojawia się wtedy, gdy jest konieczna. Idealne dostosowanie do systemów roboczych sprawia, że mamy do czynienia z techniką, która oszczędzając paliwo, szybko się spłaca. Przepływ sił w jednej linii. Przekładnia VARIPOWER jest umieszczona po środku układu napędowego. Oba wałki Kardana przebiegają prostoliniowo do osi. W ten sposób nie traci się sił, a uzyskuje maksymalną wydajność w całej transmisji napędu. Bezstopniowy napęd jezdny VARIPOWER. Inteligentny napęd VARIPOWER zapewnia znakomite właściwości jezdne. Pozwala jechać precyzyjnie i dokładnie przy każdej prędkości oraz perfekcyjnie dozować siłę spychania. Serce napędu VARIPOWER to silnik hydrostatyczny o dużym kącie (45 ). SCORPION osiąga maksymalną prędkość 40 km/h bezstopniowo. Prędkość jazdy i siła spychania dostosowują się do siebie automatycznie. Wszystkie modele dostępne są w werjach 20 km/h-, 30 km/h- i 40 km/h. Trzy zakresy prędkości 0 7 km/h, 0 15 km/h, 0 30/40 km/h wybieramy dowolnie podczas jazdy i przy pełnym obciążeniu używając dżojstika. Taka kombinacja siły i precyzji sprawia, że SCORPION to wyjątkowa maszyna. Wersja 30 km/h z najwyższą siłą spychania. Wyposażenie w VARIPOWER PLUS łącznie z napędem jezdnym 30 km/h o krótkich przełożeniach daje niezwykłą siłę spychania, idealną do pracy w silosie.

11 11 SMART ROADING. Do zwiększenia dynamiki jazdy i siły spychania CLAAS proponuje w SCORPION napęd VARIPOWER w wersji PLUS. Przez powiększony napęd jezdny tworzą się całkiem nowe możliwości podniesienia wydajności, efektywności oraz komfortu jazdy. Po soiągnięciu prędkości końcowej w trybie kierowania wszystkimi kołami lub kołami przedniej osi można obniżyć liczbę obrotów do obr/min (2.000 obr/min w modelu SCORPION 7044 z VARIPOWER PLUS). SMART ROADING daje tym samym istotne korzyści w kwestii ekonomiki pracy i komfortu: zużycie oleju napędowego jest przy pracach w gospodarstwie i w transporcie zdecydowanie obniżone. Niska liczba obrotów silnika oznacza także zmniejszenie hałasu w miejscu pracy. Elektroniczny gaz ręczny z funkcją pamięci i regulowanym układem powolnej jazdy. W gospodarstwach hodujących bydło, do niektórych prac, przede wszystkim do zadawania pasz lub ścielenia, konieczny jest napęd maszyn roboczych ze stałą ilościa oleju. W tym celu, można przez elektroniczny gaz ręczny umieszczony w prawym podłokietniku ustawić stałą liczbę obrotów silnika. Jeśli dodatkowo konieczna jest stała prędkość jazdy, wykorzystuje się elektroniczny system powolnej jazdy. Umożliwia to bezstopniowe ustawienie prędkości jazdy do wszystkich planowanych prac. Przesunięcie dźwigni obsługowej zamontowanej w podłokietniku dopasowuje prędkość jazdy.

12 Rama, teleskopowe ramię, opony Rzeczywiście obciążane. Nowe wymiary. W nowych ładowarkach SCORPION firma CLAAS spełnia istotne życzenia wielu gospodarstw w zakresie siły udźwigu i siły używanej do ładowania materiału. Oba czołowe modele, SCORPION 9055 i 7055 dysponują udźwigiem do 5,5 t. Aby sprostać tym wymaganiom, całkowicie przebudowano nadwozie. Składa się ono z niepodzielnej, odpornej na skręcenia ramy, którą przetestowano w niezliczonej ilości godzin pracy. Aby można było wykorzystać pełną moc maszyny, fundamentalne znaczenie ma zapewnienie bezpieczeństwa pracy także z dużymi ładunkami. Nisko położony punkt ciężkości SCORPION w każdej gwarantuje bezpieczną pozycję maszyny. Osiągnięto ją przez niskie umieszczenie punktu obrotu teleskopowego ramienia w ramie. W stanie opuszczonym ramię teleskopowe jest całkowicie wsunięte w ramę i zapewnia wysokie bezpieczeństwo z optymalnym widokiem na prawą stronę maszyny. Kolejnym istotnym punktem jest boczne podparcie ramienia teleskopowego. Podczas napełniania szufli lub przy pracach spychowych siły przenoszone są na ramę maszyny. Zapewnia to większą wytrzymałość i pomaga w lepszym wykorzystaniu istniejących sił spychania. Elegancki ruch. Nowa pozycja i kształt obrotowego włącznika wyboru trzech rodzajów kierowania pozwala błyskawicznie dostosować się do każdej sytuacji. Naciśnięcie i obrót włącznika zmienia rodzaj kierowania. Dobra pozycja po prawej stronie tablicy przyrządów gwarantuje szybki dostęp. Przy kierowaniu wszystkimi kołami można jechać z prędkością maksymalnie 30 km/h. Przy zmianie rodzaju kierowania we wszystkich modelach SCORPION osie synchronizują się automatycznie.

13 13 Zoptymalizowany diagram udźwigu. Ze wzglęu na budowę i kinematykę całego układu załadunku, nowe modele SCORPION mogą wykorzystywać swój maksymalny udźwig nie tylko w specjalnych punktach, ale także w wielu innych zakresach. SCORPION wyróżnia się także szczególnie wysokim, cząstkowym udźwigiem na maksymalnej wysokości. To zaleta, którą doceni każdy praktyk na codzień korzystający z pełnego potencjału maszyny. Silna i komfortowa. Zasadniczym kryterium oceny ładowarki jest obok wydajności, także komfort pracy. Siłowniki podnoszenia, wysypu oraz teleskopowego ramienia posiadają amortyzację pozycji końcowych. Wyeliminowano uderzenia przy załadunku, podnoszeniu, wysypie i wsuwaniu ramienia. Stabilizator ciężaru z funkcją automatyki Układ załadunku wyposażono w amortyzację wstrząsów, którą można włączać i wyłączać w dowolnym momencie pracy. W trybie automatyki, stabilizator ciężaru uaktywnia się prędkości 7 km/h a poniżej jej, wyłącza się. Gwarantuje to precyzję nabierania i osadzania ładunku: przy najlepszym komforcie jazdy podczas transportu. Ogumienie do każdej pracy. Każdy zakres zastosowań stawia specjalne wymagania odnośnie opon. Czy będzie to profil rolniczy, czy przemysłowy: fabrycznie dostępne są wszystkie warianty. Nowe nadwozie pozwala stosować opony w rozmiarze 600/ , co z kolei umożliwia bezproblemową jazdę po miękkim podłożu.

14 Hydraulika, oświetlenie i jescze więcej Naprawdę dojrzałe. Warunek wysokiej wydajności. Szybkie ruchy układu załadunku we współpracy z napędem jezdnym umożliwiają osiąganie przez SCORPION niezwykłych wydajności załadunku. Wszystkie modele posiadają hydraulikę roboczą Loadsening i montowane seryjnie zawory sterowania proporcjonalnego. Modele SCORPION 9055 i 7055 dysponują hydrauliką o wydatku 187 l/min, SCORPION 7044 ma 140 l/min. Na dźwigarze narzędzi można stosować do dwóch działających dwustronnie zespołów sterowania. Dla narzędzi specjalnych jak np. piła do gałęzi można zamówić obwód zewnętrzny z przewodem ciśnieniowym i swobodnym powrotem oraz przewodem wycieków. Z tyłu maszyny znajduje się działające dwukierunkowo przyłącze ze zbiornikiem wychwytującym wyciekający olej. Wymiana narzędzi bez ciśnienia. Łatwa i przede wszystkim szybka wymiana narzędzi możliwa jest tylko wtedy, gdy na przyłączach nie ma ciśnienia. Eliminuje to niepotrzebne wycieki oleju lub uszkodzone uszczelki złączy. Odciążenie ciśnienia na końcu teleskopowego ramienia jest bardzo proste. Przy pracującym silniku, naciskiem palca wyłącza się ciśnienie przyłączy dźwigara narzędzi. Komfortowe przestawianie. Przepustowości wszystkich dodatkowych zespołów sterowania można ustawić pokrętłami i przyciskami w prawej tablicy przyrządów. W ten sposób w kilka sekund dopasowuje się przepływy do odpowiednich narzędzi lub zmieniających się warunków pracy. Różne obwody sterowania wybiera się pokrętłami i przyciskami. Przestawianie można wykonywać w krokach pięcioprocentowych. Przełożenie widoczne jest podczas ustawiania narzędzi.

15 15 Pojemne schowki. Pas czy łańcuch, oprzyrządowanie do załadunku, smarownica, narzędzia i wszystko, co konieczne jest podczas pracy znalazło miejsce z tyłu maszyny. W nisko leżących obciążnikach balastowych zamontowano 2 duże schowki. Razem mieszczą 44 litry. Pokrywę można zabezpieczyć i zmaknąć. Jasne światła. Płynna, bezpieczna jazda bez wystarczającego oświetlenia jest nie tylko trudna ale także niebezpieczna. O właściwą widoczność dba do 9 reflektorów roboczych, do wyboru z LED. Rozmieszczone na kabinie, z tyłu, po prawej stronie maszyny i na teleskopowym ramieniu oświetlają całą strefę pracy. Reflektory są włączane grupowo. Zależnie od dołączonego narzędzia unikamy efektu oślepienia w otoczeniu. Szybko załatwione. Wszystko, co nie jest wygodnie dostępne, łatwo pomijamy kto tego nie zna? Przy konstruowaniu ładowarki teleskopowej SCORPION duży nacisk położono na wygodę wykonywania przeglądów. Trudno dostępne punkty smarowania zestawiono w pulpity smarowe z przewodami smaru. Opcjonalnie dostępny jest także układ centralnego smarowania, stale i niezawodnie zaopatrujący w smar każdy z punktów smarowania.

16 Naprawdę elastyczne. SMART HANDLING SMART HANDLING. Wsteczne prowadzenie szufli. Pojęcie SMART HANDLING oznacza w ładowarkach teleskopowych SCORPION funkcję innowacji, wspomagającą kierowcę. Oferuje ona wyższy komfort, większą produktywność i więsze bezpieczeństwo pracy SCORPION. Do wyboru są różne funkcje automatyki oraz rodzaje pracy z ograniczeniem przeciążenia. 4 rodzaje pracy Tryb pracy z łyżką Sztaplowanie Pionowe podnoszenie Tryb ręczny Zmiana rodzaju pracy jest bardzo prosta. Wystarczy jeden włącznik. Aby w każdej sytuacji roboczej zapewnić najwyższe bezpieczeństwo pracy, prędkość opuszczania dopasowana jest do obciążenia układu załadunku i kąta podnoszenia. Im ciężar jest większy i podnoszony wyżej, tym mniejsza jest maksymalna prędkość opuszczania. Przy całkowicie wsuniętym teleskopowym wysięgniku, zabezpieczenie przeciążeniowe jest wyłączone, aby można było podczas spychania z całą siłą napełniać szuflę. Wskaźnik ciężaru umieszczony w prawym słupku A zawsze informuje o aktualnym obciążeniu układu załadunku.

17 17 Tryb szufli. Tryb szufli jest idealnym rodzajem pracy do załadunku materiałów sypkich w szybkim cyklu ładowania. Dwa kroki robocze są wykonywane automatycznie i równolegle: opuszczanie i wsuwanie. W takim rodzaju pracy przy opuszczaniu układu załadunku teleskopowe ramię zawsze jest wsuwane automatycznie, niezależnie od wysokości podnoszenia i obciążenia układu. Podnoszenie pionowe. W trybie sztaplowania można dołączyć kolejną funkcję: pionowe podnoszenie. Do pionowego opuszczania ładunku dochodzi dodatkowo dokładnie pionowe podnoszenie ciężaru. Teleskopowe ramię będzie odpowiednio wysuwane podczas podnoszenia. Wszystkie funkcje automatyki można ręcznie przesterować aż do osiągnięcia granicy przeciążenia. Automatyczne wsuwanie teleskopowego wysięgnika można przesterować aż do osiągnięcia granicy przeciążenia. Kierowca i maszyna zawsze są w bezpiecznej strefie pracy. Przy osiągnięciu granicy przeciążenia aktywne są wszystkie funkcje poza wysuwaniem ramienia. Tryb sztaplowania. W trybie sztaplowania, bardzo łatwo osiągamy dokładną pozycję balotów lub palet, ponieważ układ załadunku automatycznie pracuje w linii pionowej. Opuszczanie i wsuwanie teleskopowego ramienia odbywa się dokładnie w linii pionu. Wysuwanie i podnoszenie ciężaru wykonywane jest zawsze ręcznie. Tryb ręczny. W trybie ręcznym żadna z funkcji automatyki nie jest aktywna. Wszystkie funkcje układu załadunku kierowca może wykonać aż do granicy przeciążenia. Jeśli po opuszczeniu układu załadunku lub przy wysuwaniu ramienia osiągnięta jest granica przeciążenia, to odpowiednia funkcja ulega ograniczneiu a potem wyłączeniu. Gdy obciążenie układu załadunku znajdzie się znowu w bezpiecznym zakresie, można ponownie korzystać ze wszystkich funkcji. Nie trzeba ponownie ich włączać. Ręczne zmostkowanie w razie potrzeby. W szczególnych sytuacjach kierowca może w trybie obsługi dwoma rękoma, na chwilę zmostkować granicę przeciążenia: aż do 60 sekund. Może to być pomocne przy pozycjonowaniu dużych ciężarów, gdy maszyna pracuje na granicy przeciążenia. Tryb pracy z łyżką Pionowe podnoszenie Sztaplowanie Tryb ręczny

18 Dane techniczne.

19 SCORPION Osiągi Udźwig kg Wysokość podnoszenia mm Silnik Producent Deutz Deutz Deutz Typ TCD 4.1 L4 TCD 4.1 L4 TCD 3.6 L4 Moc przy 2400 o/min (ISO 9249) 1 kw/km 115/ /156 90/122 Max. moment obr.przy 1600 obr/min Nm Liczba cylindrów Pojemność cm Wtórna obróbka spalin DOC + DPF DOC + DPF DOC Hydraulika robocza Budowa LS LS LS Przepływ 187l/260bar 187l/260bar 140l/260bar Zesp. sterow. 4 7 st. ster. wstęp. Napęd jezdny Hydrostatyczny VARIPOWER PLUS VARIPOWER PLUS VARIPOWER Prędkość robocza km/h 0 7 / 0 15 / 0 30 / / 0 15 / 0 30 / / 0 15 / 0 30 / 0 40 Prędkość max. km/h Zbiornik paliwa Zbiornik paliwa olej napęd. 2 l Zbiornik hydrauliki 3 l Osie Oś przednia / tylna Blokada mech. różn, przedniej osi Blokada mech. różn. 100% Kąt skrętu Stopnie Stopnie wyrównania poziomu + / 10 Układ kierowniczy Rodzaj kierowania 0 30 km/h Wszystkimi kołami i psi chód Rodzaj kierowania km/h Koła osi przedniej Hamulec roboczy i postojowy wersja 40 km/h Budowa Pozycja Hamulec postojowy (parkowania) Budowa Pozycja Hydrauliczny 2-obwodowy uruchamiany zewnętrznie (płytkowy) Oś przednia i tylna elektro-hydrauliczny hamulec płytkowy Uruchamiany przyciskiem w tablicy przyrządów, przez akumulator sprężynowy w przedniej osi i przez wałek przegubowuy na oś tylną Wymiary Z ramą narzędzi mm Max. szerokość mm 2500 Rozstaw kół mm Wysokość dachu kabiny mm 2490 Wewn. szerokość kabiny mm 913 Rozstaw osi mm Masy Masa własna 5 kg / Ogumienie Rozmiar opon 6 460/70-24 IND 159 A8 TR01 460/70-24 IND 159 A8 TR01 460/70 R A8 XMCL 460/70 R24 159A8 XMCL 460/70 R A8 460/70 R A8 460/70 R24 IND TL 159 A8 460/70 R24 IND TL 159 A PR EM-60 TBL 158 B PREM-60 TBL 158 B 500/70 R A8 IT /70 R A8 IT /70 R A8 XMCL 500/70 R A8 XMCL 440/70 R28 IND 152A8 AC2, 8 440/70 R28 IND 152A8 AC 600/ I-3 16 PR 159A/156B2, 8 600/ I-3 16 PR 159A/156B 7,8 460/70 R A8/159B 460/70 R A8/159B 500/70 R A8/164B 500/70 R A8/164B 1 Wartości dla Stage IIIB (Tier 4i) 2 DIN , liczba cetanowa min DIN T3 4 W wersji z wyposażeniem 40 km/h, duży zakres prędkości jazdy jest możliwy z kierowaniem tylko osi przedniej. 5 Bez narzędzi, z kierowcą i pełnym zbiornikiem paliwa 6 Przy zmianie rozmiaru opon konieczne jest dopasowanie oprogramowania wykonane przez fachowy warsztat 7 Niedozwolone dla samobieżnych maszyn roboczych (patrz ABE)! 8 Tylko z homologacją LoF, szerokość ponad 2,5 m

20 CLAAS Polska Sp. z o.o. ul. Świerkowa 7 Niepruszewo Buk Tel claas.pl KK ME 0613

Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200.

Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200. Nowy w rodzinie. ATOS 300 / 200. Spis treści Nowy ATOS 3 Silnik i przekładnia 4 Wyposażenie przodu 6 Wyposażenie tyłu 8 Kabina 10 Obsługa 12 Dane techniczne 14 Nowy ATOS Tak wszechstronne, jak Ty. Ciągniki

Bardziej szczegółowo

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem elektronicznym Automatyczne poziomowanie RTH5.18 OPIS MASZYNY

Bardziej szczegółowo

4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe

4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe 4080LPT Ładowarki kołowe teleskopowe Parametry techniczne Dane silnika Producent Deutz Typ silnika TCD 2,9 L4 Liczba cylindrów 4 Moc (maks.) 55,4 (75*) kw (KM) przy (maks.) 2,3 obr./min. Pojemność skokowa

Bardziej szczegółowo

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren. Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.com Wydajność, na której możesz polegać: ECOtronik 02 WSTĘP Silnik.

Bardziej szczegółowo

GMINA SULMIERZYCE. Modyfikacja treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia II

GMINA SULMIERZYCE. Modyfikacja treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia II Sulmierzyce dnia 12 lutego 2014r. Zamawiający GMINA SULMIERZYCE Regon 590648184 Wszyscy nabywcy Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia ZP.271.1.3.2014.AS Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia

Bardziej szczegółowo

www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton

www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton www.toyota-forklifts.eu Spalinowy wózek widłowy 1.5-3.5 ton Spalinowy wózek widłowy 1.5-1.75 ton Specyfikacja wózka 02-8FGF15 02-8FDF15 02-8FGF18 02-8FDF18 1.1 Producent TOYOTA TOYOTA TOYOTA TOYOTA 1.2

Bardziej szczegółowo

T35100SL. Masy. Jazda. Układ napdowy. Układ hydrauliczny. Parametry znamionowe maszyny

T35100SL. Masy. Jazda. Układ napdowy. Układ hydrauliczny. Parametry znamionowe maszyny Parametry znamionowe maszyny T35100SL Wysoko podnoszenia na oponach i stabilizatorach Wysoko podnoszenia na oponach Udwig znamionowy Wydajno (przy maks. wysokoci na stabilizatorach) Wydajno (przy maks.

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik Diesla

Bardziej szczegółowo

Elektryczny wózek widłowy 1.5-2.0 ton

Elektryczny wózek widłowy 1.5-2.0 ton Elektryczny wózek widłowy 1.5-2.0 ton trójkołowy www.toyota-forklifts.pl Elektryczny wózek widłowy 1.5-1.6 t Specyfikacja wózka 8FBE15T 8FBEK16T 8FBE16T 1.1 Producent TOYOTA TOYOTA TOYOTA 1.2 Model 8FBE15T

Bardziej szczegółowo

Uproszczona instrukcja DAF FA LF55. Widok ogólny

Uproszczona instrukcja DAF FA LF55. Widok ogólny Uproszczona instrukcja obsługi DAF FA LF55 Widok ogólny 1 Widok ogólny Widok ogólny Światła a przednie mijania drogowe Dostęp p do elementów w kontroli Przednia atrapa Otwarcie przedniej atrapy następuje

Bardziej szczegółowo

Seria N. Najmocniejsze w swojej klasie

Seria N. Najmocniejsze w swojej klasie Seria N Najmocniejsze w swojej klasie NOWA GENERACJA CIĄGNIKÓW VALTRA SERII N Najmocniejsze na rynku ciągniki z silnikami czterocylindrowymi. Trzecia generacja serii N Nowa, przestronna i bardzo cicha

Bardziej szczegółowo

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver EKONOMICZNY I WYDAJNY PONSSE BEAver PRAWDZIWE ŹRÓDŁO MOCY W KLASIE MAŁYCH HARWESTERÓW PONSSE Beaver to wszechstronna maszyna, która idealnie sprawdza się zarówno w trzebieżach wczesnych jak i na zrębach

Bardziej szczegółowo

Prawdziwy Multi-Talent. ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI. Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi

Prawdziwy Multi-Talent. ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI. Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi ŚWIATOWA PREmIERA 2013! Seria MULTI Prawdziwy Multi-Talent Nowe ciągniki wielozadaniowe rodem z Austrii. 4095 Multi 4105 Multi 4115 Multi WWW.STEYR-TRAKTOREN.COM LEPSZE CIĄGNIKI uniwersalne ROZWIĄZANIE

Bardziej szczegółowo

Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach

Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach 540H/548H Skider Skider 540H/548H Perfekcyjny ciągnik do zastosowania w najtrudniejszych warunkach Kleszcze lub lina: Masz wybór. Obojętne czy Twój skider z innowacyjnej serii H jest wyposażony w kleszcze,

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA

ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA ROZWIĄZANIE DLA ROLNICTWA pl.manitou.com mlt.manitou.com OSIĄGI W TWOIM GOSPODARSTWIE 3400 kg: Max udźwig MLT634 to 3,4 tony. 6.05 m: Wysokość robocza do 6,05 m Wydajność ładowania Traktor z ładowaczem

Bardziej szczegółowo

NAJLEPSZE. Przyszłość w zakresie. Nowa generacja ładowarek teleskopowych Seria 9000

NAJLEPSZE. Przyszłość w zakresie. Nowa generacja ładowarek teleskopowych Seria 9000 NAJLEPSZE Przyszłość w zakresie przenoszenia Nowa generacja ładowarek teleskopowych Seria 9000 Zbudowane według najwyższych standardów: Waszych. Oto nowa seria ładowarek teleskopowych Massey Ferguson.

Bardziej szczegółowo

SD75, SD115, SD135. Jednobębnowy walec Volvo 8-14,4 t 75-110 kw

SD75, SD115, SD135. Jednobębnowy walec Volvo 8-14,4 t 75-110 kw SD75, SD115, SD135 Jednobębnowy walec Volvo 8-14,4 t 75-110 kw Moc i wydajność. Firma Volvo z dumą prezentuje walce do gruntu SD75, SD115 i SD135 potężne maszyny zaprojektowane w taki sposób, by zapewniały

Bardziej szczegółowo

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk d e a l e r Informacja techniczna wraz z ofertą handlową dla 2sztuk autobusów miejskich marki KAPENA / IVECO typ Iveco 65 C Urby dostępnych w terminie 7 dni od uzyskania pierwszego zamówienia. *poniższa

Bardziej szczegółowo

PRAWDZIWA BESTIA WŚRÓD HARWESTERÓW PONSSE SCORPION

PRAWDZIWA BESTIA WŚRÓD HARWESTERÓW PONSSE SCORPION PRAWDZIWA BESTIA WŚRÓD HARWESTERÓW PONSSE SCORPION HARWESTER PONSSE SCORPION DOSKONAŁA MOC I ERGONOMIA Niewiarygodna widoczność i obsługa, niezrównana stabilność, moc i wydajność a także niewielki nacisk

Bardziej szczegółowo

Podnośniki. Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO. Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy

Podnośniki. Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO. Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy Podnośniki OPaTenTOWane hydrauliczne urządzenie zamykające widły Maksymalny wgląd DO ObSZaru ZaŁaDunKOWeGO Kompaktowa, stabilna konstrukcja MIMO lekkiej budowy Długa żywotność DZIĘKI ZaSTOSOWanIu WYSOKIeJ

Bardziej szczegółowo

Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu.

Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu. Nowa Seria 5. Wszechstronność bez limitu. Nowa Seria 5 Deutz-Fahr wyznacza w klasie ciągników kompaktowych średniej mocy nowe standardy w zakresie designu, wydajności i komfortu. Modele Serii 5 to maszyny

Bardziej szczegółowo

Hako-Citymaster 1200. Dla czystszego miasta. Sprzątanie terenów zewnętrznych

Hako-Citymaster 1200. Dla czystszego miasta. Sprzątanie terenów zewnętrznych Hako-Citymaster 1200 Dla czystszego miasta Sprzątanie terenów zewnętrznych Hako-Citymaster 1200 W mieście jest zawsze dużo do zrobienia Hako-Citymaster 1200 zapewnia przekonywujące rozwiązania dla szerokiego

Bardziej szczegółowo

PEŁNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI

PEŁNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

ŁADOWARKI TELESKOPOWE MF

ŁADOWARKI TELESKOPOWE MF 100-122 KM ŁADOWARKI TELESKOPOWE MF MF 9305 Xtra, MF 9306 Xtra, MF 9407 Xtra, MF 9407S Xtra FROM MASSEY FERGUSON 02 www.masseyferguson.com 01 02 Cechy, które spełnią wszystkie oczekiwania 01 Bogaty wybór

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KMR 1250 B

Z fotelem dla operatora KMR 1250 B Z fotelem dla operatora KMR 1250 B Bardzo wydajna, mocna zamiatarka z fotelem dla operatora i hydraulicznym opróżnianiem zbiornika. Przeznaczona do utrzymania w czystości dużych powierzchni. Zasilana spalinowo

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zał. nr 1 do formularza oferty CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. Z o.o. www.mzk.krotoszyn.pl Kryterium

Bardziej szczegółowo

Informacja handlowa minikoparka

Informacja handlowa minikoparka Zielęcice grudzień 2015 Informacja handlowa minikoparka Dla: Niniejszym przedstawiam informację handlową dotyczącą minikoparki gąsienicowej na rozsuwanych gąsienicach gumowych Yanmar SV18, z kabiną ROPS,

Bardziej szczegółowo

JOHN DEERE. Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy

JOHN DEERE. Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy Doskonała technika do pracy w polu najwyższa jakość najnowocześniejsza technika kompaktowa budowa światowa renoma Koncepcja - SAUTER Konstrukcja, produkcja, dystrybucja

Bardziej szczegółowo

CX12 S4 1150X520 PLUS

CX12 S4 1150X520 PLUS CX12 S4 1150X520 PLUS MAŁE ROZMIARY, DUŻA ZWROTNOŚĆ CX12-CX14 Elektryczne wózki CX dostępne są w rożnych wersjach wyposażenia z technologią MOSFET. Są one przeznaczone do przewozu ładunków na powierzchniach

Bardziej szczegółowo

OFERTA PRZETARGOWA. Odpowiadając na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na:

OFERTA PRZETARGOWA. Odpowiadając na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na: Załącznik nr 1 do SIWZ (pieczęć Oferenta) OFERTA PRZETARGOWA POWIATOWY ZARZĄD DRÓG 38-400 KROSNO ul. Bieszczadzka 1 Odpowiadając na ogłoszenie o przetargu nieograniczonym na: Zakup ciągnika rolniczego

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Amarok Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;..

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;.. NO-223/I/15 OFERTA Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... REGON;. NIP;. TEL; FAX;...e-mail;.. (nazwa (firma), dokładny adres wykonawcy/wykonawców, a w przypadku

Bardziej szczegółowo

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi NOWOŚCI 2013 VIKING Seria 4 VIKING Seria 4 Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem Obustronne, stabilne elementy obsługi Ergonomiczny, miękki uchwyt Uchwyt linki rozrusznika dla ergonomicznego startu Zatrzask

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE SERYJNE TAKEUCHI TW9 DANE TECHNICZNE TW9

WYPOSAŻENIE SERYJNE TAKEUCHI TW9 DANE TECHNICZNE TW9 WYPOSAŻENIE SERYJNE TAKEUCHI TW9 Opony Dunlop 365/70R18 SPT 9 Szybkozłącze hydrauliczne Oś tylnia amortyzowana wahadłowo Elektryczna pompa do tankowania DANE TECHNICZNE TW9 Fotel amortyzowany powietrzem

Bardziej szczegółowo

Quick News Sprzedaż. Nowa pompa stacjonarna SP 3800

Quick News Sprzedaż. Nowa pompa stacjonarna SP 3800 Quick News Sprzedaż SCHWING GmbH Heerstrasse 9 27 44653 Herne, Germany Phone +49 23 25 / 987-0 Fax +49 23 25 / 72922 info@schwing.de www.schwing.de Nowa pompa stacjonarna SP 3800 Drodzy Państwo, Na targach

Bardziej szczegółowo

Adept Machines. PRO SERIE ŻURAWIE I. Żurawie i przyczepy leśne PRZYCZEPY LEŚNE MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD

Adept Machines. PRO SERIE ŻURAWIE I. Żurawie i przyczepy leśne PRZYCZEPY LEŚNE MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD FOREST LINE Żurawie i przyczepy leśne HK 5070 HK 5076 HK 5469 HK 5482 MV 1230 MV 1230HD MV 1330 MV 1330HD MV 1530 MV 1530HD ŻURAWIE I PRZYCZEPY LEŚNE Adept Machines. 1 Adept Machines. Machines I MV 1530

Bardziej szczegółowo

Żuraw samojezdny Zoomlion RT 550

Żuraw samojezdny Zoomlion RT 550 OFERTA SPECJALNA 11.04.2011 Żuraw samojezdny Zoomlion RT 550 Proponowana rata leasingu w PLN: 5 555 PLN/m-c netto Proponowana rata leasingu w EUR: 1 280 EUR/m-c netto Pełna dokumentacje techniczna DTR

Bardziej szczegółowo

SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO. MOTOCYKL YAMAHA XJ6N PRZEZNACZENIE EGZAMIN NA PRAWO JAZDY KAT. A

SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO. MOTOCYKL YAMAHA XJ6N PRZEZNACZENIE EGZAMIN NA PRAWO JAZDY KAT. A SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO. MOTOCYKL YAMAHA XJ6N PRZEZNACZENIE EGZAMIN NA PRAWO JAZDY KAT. A DANE EKSPLOATACYJNE: Długość całkowita - 2120 mm; Szerokość - 770 mm; Rozstaw osi - 1440 mm; Wysokość całkowita

Bardziej szczegółowo

Sano TMR Profi Kompakt Nowa generacja

Sano TMR Profi Kompakt Nowa generacja Nowość Sano TMR Profi Kompakt Nowa generacja jest doskonałą ofertą dla hodowców stawiających na nowoczesność i różnorodność rozwiązań wyposażenia dodatkowego. Wóz o średniej wielkości z wszystkimi zaletami

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT

Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT Bardzo wydajna, mocna zamiatarka z fotelem dla operatora i hydraulicznym opróżnianiem zbiornika. Przeznaczona do utrzymania w czystości dużych powierzchni. Zasilana

Bardziej szczegółowo

CAŁKOWICIE ZMODERNIZOWANA POTĘGA MOCY PONSSE BEAR

CAŁKOWICIE ZMODERNIZOWANA POTĘGA MOCY PONSSE BEAR CAŁKOWICIE ZMODERNIZOWANA POTĘGA MOCY PONSSE BEAR NOWY PONSSE BEAR MOC, WYDAJNOŚĆ I RADOŚĆ PRACY Zupełnie nowy PONSSE Bear to niekwestionowany król lasu. Reprezentuje to co najlepsze w dziedzinie osiągnięć,

Bardziej szczegółowo

CLAAS. Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy

CLAAS. Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy CLAAS Podnośnik czołowy Czołowy wał odbioru mocy Doskonała technika do pracy w polu najwyższa jakość najnowocześniejsza technika kompaktowa budowa światowa renoma Koncepcja - SAUTER Konstrukcja, produkcja,

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

GX KOMPATKOWA UKŁADARKA

GX KOMPATKOWA UKŁADARKA GX KOMPATKOWA UKŁADARKA Rozwiązania specjalne Patrz strona 58 Ten kompaktowy wózek stanowi idealne rozwiązanie w przestrzeniach magazynowych małej i średniej wielkości. Dzięki ciągłemu rozwojowi tego produktu,

Bardziej szczegółowo

Seria Jubileuszowa. Rozwiązania informatyczne. Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości. oszczędność energii. ochrona środowiska

Seria Jubileuszowa. Rozwiązania informatyczne. Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości. oszczędność energii. ochrona środowiska Sprężarki śrubowe Airpol PRM z przetwornicą częstotliwości Seria Jubileuszowa Każda sprężarka śrubowa z przetwornicą częstotliwości posiada regulację obrotów w zakresie od 50 do 100%. Jeżeli zużycie powietrza

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia:

Opis przedmiotu zamówienia: Opis przedmiotu zamówienia: Załącznik nr 1 Parametry techniczne kosiarki trawnikowej kołowej; 1. Przedmiot dostawy: 1.1. Kosiarka trawnikowa-kołowa, samojezdna, 1.2. Marka; Kubota, 1.3. Typ; G 23 1.4.

Bardziej szczegółowo

DD25B. DWUBĘBNOWE WALCE VOLVO 2.6 t 18.5 kw

DD25B. DWUBĘBNOWE WALCE VOLVO 2.6 t 18.5 kw DD25B DWUBĘBNOWE WALCE VOLVO 2.6 t 18.5 kw Widoczność 360 Optymalnie ustawiony fotel przesuwny, mocowania bębna ustawione pod kątem oraz pochylona pokrywa silnika zapewniają w DD25B najlepszą w branży

Bardziej szczegółowo

Ciągniki serii 5E 3 i 4 cylindrowe ciągniki o mocy od 55 do 93 KM

Ciągniki serii 5E 3 i 4 cylindrowe ciągniki o mocy od 55 do 93 KM Ciągniki serii 5E 3 i 4 cylindrowe ciągniki o mocy od 55 do 93 KM 2 Seria 5E 3 i 4 cylindrowe ciągniki Wprowadzenie Robią dla Ciebie więcej. Dzień po dniu. Nowa seria 5E to klucz do świata ciągników John

Bardziej szczegółowo

KLIMATYZATOR POSTOJOWY INSTRUKCJA OBSŁUGI

KLIMATYZATOR POSTOJOWY INSTRUKCJA OBSŁUGI KLIMATYZATOR POSTOJOWY INSTRUKCJA OBSŁUGI 1 Działanie: Wskazówki dla użytkowników Klimatyzator Sleeping Well 1000 pozwala utrzymać optymalne warunki termiczne w pojeździe w przedziale sypialnym kabiny.

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. Lp. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2 Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. 4) 1. Rok produkcji 2015 2. Homologacja, karta pojazdu 3. Nadwozie

Bardziej szczegółowo

Kompaktowy Wielozadaniowiec

Kompaktowy Wielozadaniowiec NOWOŚĆ! Seria Kompakt Kompaktowy Wielozadaniowiec Nowa klasa autosegmentu C korzystająca z najnowszych rozwiązań technicznych w zakresie silników i przekładni. 4085 Kompakt 4095 Kompakt 4105 Kompakt WWW.STEYR-TRAKTOREN.COM

Bardziej szczegółowo

Przegląd produktów Ładowarki / Wyposażenie Hoftrac, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe

Przegląd produktów Ładowarki / Wyposażenie Hoftrac, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe Przegląd produktów Ładowarki / Wyposażenie Hoftrac, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe Ponad 30 lat doświadczenia kwalifikacje na każdą branżę! Od ponad trzydziestu lat jesteśmy partnerami najróżniejszych

Bardziej szczegółowo

Nowa Seria 6 TTV Deutz-Fahr Agrotron 6150.4-6160.4-6160-6180-6190 TTV

Nowa Seria 6 TTV Deutz-Fahr Agrotron 6150.4-6160.4-6160-6180-6190 TTV Power Nowa Seria 6 TTV Deutz-Fahr Agrotron 6150.4-6160.4-6160-6180-6190 TTV TVADVANCED NOWA SERIA 6 TTV Rozwój wymaga ciągłych innowacji. 3 Moc, którą możesz kontrolować. Nowe modele Serii 6 TTV korzystają

Bardziej szczegółowo

Iron 130-140-160-175-185 SILNIK

Iron 130-140-160-175-185 SILNIK Iron 130-140-160-175-185 SILNIK Silniki Deutz - moc i ekonomia Deutz Common Rail (DCR), system EGR recyrkulacji spalin, turbosprężarka z Intercoolerem, elektroniczna regulacja wtrysku, podwójne chłodzenie

Bardziej szczegółowo

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem Załącznik nr 3 do zaproszenia Specyfikacja techniczna samochodu 9 osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewożenia 1 osoby na wózku inwalidzkim Parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

Sprężarki olejowe. VB5-37 kw

Sprężarki olejowe. VB5-37 kw Sprężarki olejowe V5-37 kw Zróżnicowane rozwiązania. trakcyjne cenowo opcje. Zamknięte sprężarki śrubowe firmy erius TM z serii V5-37 kw to wydajność w konkurencyjnej cenie. Od samodzielnych sprężarek

Bardziej szczegółowo

Systemair: Technologia EC

Systemair: Technologia EC Systemair: Technologia EC Kwestia ochrony środowiska naturalnego to dziedzina wymagająca zdecydowanych i szybkich działań. Dotyczy to zwłaszcza sektora przemysłowego współodpowiedzialnego, wraz z konsumentami

Bardziej szczegółowo

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus GWARANCJA TONA Sp. z o.o. tel.: 32 289 95 33 fax: 32 380 30 80 www.tona.com.pl Załącznik nr 1. Zakres przedłużonej gwarancji HELP Koparki Główne komponenty Standard Plus Power Train pompa główna pompa

Bardziej szczegółowo

Dostawa do siedziby Zamawiającego SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z URZĄDZENIEM BRAMOWYM I ŻURAWIEM o następujących parametrach technicznych :

Dostawa do siedziby Zamawiającego SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z URZĄDZENIEM BRAMOWYM I ŻURAWIEM o następujących parametrach technicznych : Opis przedmiotu zamówienia: Załącznik nr 6 do SIWZ Dostawa do siedziby Zamawiającego SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z URZĄDZENIEM BRAMOWYM I ŻURAWIEM o następujących parametrach technicznych : I. DANE POJAZDU 1.

Bardziej szczegółowo

Valtra mocniejsza niż kiedykolwiek. seria S

Valtra mocniejsza niż kiedykolwiek. seria S Valtra mocniejsza niż kiedykolwiek Nowa seria S S232 S262 S292 S322 S352 PL Valtra przedstawia nowe ciągniki ciężkie serii S Modele ciągników marki Valtra serii S S232 S262 S292 S322 S352 Ciągniki Valtra

Bardziej szczegółowo

EMC: sposób na najwyższą precyzję dozowania

EMC: sposób na najwyższą precyzję dozowania Szerokość robocza od 18 do 50 m EMC: sposób na najwyższą precyzję dozowania EMC: innowacyjna technika wysiewu nawozu Maksymalna precyzja dozowania z systemem EMC stopień otwarcia zasuw jest indywidualnie

Bardziej szczegółowo

N82 N92 NOWY DYNAMICZNY DUET

N82 N92 NOWY DYNAMICZNY DUET N82 N92 88KM 101 KM NOWY DYNAMICZNY DUET N82 N92 Oferta Valtry Serii N wzbogacona została o dwa nowe modele o niższych mocach, niezrównanej zwinności i widoczności. Mały rozmiar, wytrzymałość, przestronna

Bardziej szczegółowo

Wg procedury uproszczonej-poniżej 30 000 -bez zastosowania upzp załącznik nr 1. Pieczęć wykonawcy:... (czytelna nazwa i adres wykonawcy) O F E R T A

Wg procedury uproszczonej-poniżej 30 000 -bez zastosowania upzp załącznik nr 1. Pieczęć wykonawcy:... (czytelna nazwa i adres wykonawcy) O F E R T A Pieczęć wykonawcy:... (czytelna nazwa i adres wykonawcy) REGON: O F E R T A Nawiązując do ogłoszenia postępowanie do 30 tys. EURO na dostawę pn.: Fabrycznie nowego ciągnika rolniczego w formie leasingu

Bardziej szczegółowo

Dealer. Deutz-Fahr zaleca stosowanie oryginalnych środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. DEUTZ-FAHR LUBRICANTS

Dealer. Deutz-Fahr zaleca stosowanie oryginalnych środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. DEUTZ-FAHR LUBRICANTS Dealer Wyprodukowano przez Dział Marketingu - Kod 308.8351.8.4-4 - 05/14 I.P. Deutz-Fahr zaleca stosowanie oryginalnych środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. DEUTZ-FAHR LUBRICANTS DEUTZ-FAHR jest

Bardziej szczegółowo

MINI-KOPARKA SV15. 1535/1655 kg

MINI-KOPARKA SV15. 1535/1655 kg MINI-KOPARKA 1535/1655 kg ZWARTA SYLWETKA Koparki Yanmar serii Semi-ViO zdecydowanie wyróżniają się spośród innych maszyn w swojej klasie wagowej. Model łączy zwartą sylwetkę, wysoką wydajność i doskonałą

Bardziej szczegółowo

Gilotyna Modele Q 11 2 x 1300 Q 11 2 x 2000 Q 11 2,5 x 1600 Q 11 3 x 1300 Q 11 4 x 2000 Q 11 4 x 2500 DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA

Gilotyna Modele Q 11 2 x 1300 Q 11 2 x 2000 Q 11 2,5 x 1600 Q 11 3 x 1300 Q 11 4 x 2000 Q 11 4 x 2500 DOKUMENTACJA TECHNICZNO RUCHOWA Modele Q 11 2 x 1300 Q 11 2 x 2000 Q 11 2,5 x 1600 Q 11 3 x 1300 Q 11 4 x 2000 Q 11 4 x 2500 DOKUMENTACJA TECHNICZNO Stron 7 Strona 1 Spis treści 1. Rysunek poglądowy maszyny 2 2. Podstawowe dane techniczne

Bardziej szczegółowo

Dane Techniczne. SPMT modułowa platforma transportowa 4 osiowa.

Dane Techniczne. SPMT modułowa platforma transportowa 4 osiowa. Dane Techniczne SPMT modułowa platforma transportowa 4 osiowa. Typ platformy transportowej PEKZ 140.8.2 X24 Prędkość transportowa 5 km/h 3 km/h 1 km/h 0,5 km/h Dopuszczalne obciążenie modułu 1 104.100

Bardziej szczegółowo

Systemy czołowe do traktorów marki John Deere i oprzyrządowanie

Systemy czołowe do traktorów marki John Deere i oprzyrządowanie Systemy czołowe do traktorów marki i oprzyrządowanie Systemy czołowe firmy Degenhart do traktorów marki : Estetyczna integracja podnośnika czołowego w traktorze Spawana budowa ramowa Konstrukcja dostosowana

Bardziej szczegółowo

Huddig 1260B koparko-ładowarka wieloczynnościowa

Huddig 1260B koparko-ładowarka wieloczynnościowa Huddig 1260B koparko-ładowarka wieloczynnościowa Podstawowe informacje Nowy model Huddig 1260B zmodyfikowano i udoskonalono na wiele sposobów. Nowy mocny silnik Cummins QSB 6.7 stage 3 sprawia, że nowa

Bardziej szczegółowo

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY 1) z dnia 21 lutego 2011 r.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY 1) z dnia 21 lutego 2011 r. Dziennik Ustaw Nr 47 3102 Poz. 242 242 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY 1) z dnia 21 lutego 2011 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC. Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych.

MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC. Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych. MŁOTY HYDRAULICZNE SERII EC Wytrzymałe i niezawodne do codziennych prac wyburzeniowych. Potrzebujesz niezawodnego młota hydraulicznego do koparki? Prezentujemy młoty hydrauliczne serii EC Nasze nowe młoty

Bardziej szczegółowo

TYPY STOSOWANYCH WÓZKÓW JEZDNIOWYCH Z NAPĘDEM SILNIKOWYM

TYPY STOSOWANYCH WÓZKÓW JEZDNIOWYCH Z NAPĘDEM SILNIKOWYM TYPY STOSOWANYCH WÓZKÓW JEZDNIOWYCH Z NAPĘDEM SILNIKOWYM Podać definicję wózka jezdniowego napędzanego Podać i omówić podział wózków ze względu na rodzaj napędu Podać i omówić podział wózków ze względu

Bardziej szczegółowo

301.7D. Minikoparka hydrauliczna. Silnik Moc maksymalna (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 hp

301.7D. Minikoparka hydrauliczna. Silnik Moc maksymalna (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 hp Minikoparka hydrauliczna 301.7D Silnik Moc maksymalna (ISO 14396) 17,9 kw 24,3 hp Masy Masa transportowa z zadaszeniem Masa transportowa z kabiną Masa transportowa z zadaszeniem i podwoziem wysuwanym Masa

Bardziej szczegółowo

Ręczny wózek paletowy AM 22

Ręczny wózek paletowy AM 22 Ręczny wózek paletowy AM 22 1 Podstawowe parametry 2 udźwig - 2200 kg zewnętrzny rozstaw wideł - 520 mm wysokość unoszenia - 122 mm maksymalna wysokość wideł - 205 mm wysokość opuszczonych wideł -83 mm

Bardziej szczegółowo

Pozioma below. Multifunkcjonalny. Pozioma belownica kanałowa. Recykling-Technika. Podajniki. Multifunkcjonalny system rozbudowy

Pozioma below. Multifunkcjonalny. Pozioma belownica kanałowa. Recykling-Technika. Podajniki. Multifunkcjonalny system rozbudowy Integracja systemowa lub pojedyńcze posadowienie Multifunkcjonalny Zagęszczanie dużych objętości Podajniki agęszczanie dużych objętości Recykling-Technika Pozioma belownica kanałowa Integracja systemowa

Bardziej szczegółowo

KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE

KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE Kosiarki dla profesjonalistów KOSIARKI NOŻOWE APPLE - APPLE c s APPLE v a r i o - SAR X 26-90 KM 1 Odkryj zalety maszyn INNOWACJA > 70 lat doświadczenia; od 30 lat wiodący producent kosiarkorozdrabniaczy

Bardziej szczegółowo

REKORD 65 75 CRONO 65 75 80

REKORD 65 75 CRONO 65 75 80 CRONO 65 75 80 REKORD 65 75 Prostota i skuteczność działania. Prosta obsługa, łatwe sterowanie, mocna konstrukcja, niezawodne podzespoły - takie założenia przyjęto na etapie opracowywania ciągników LAMBORGHINI

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej DANE TECHNICZNE Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej Maks. waga użytkownika: 125 kg // 140 kg Nachylenie oparcia: -31 do + 15 ê Koła Proton lub adapter osi roweru z napędem ręcznym: 100 kg Środek

Bardziej szczegółowo

III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego:

III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego: Wypeùniã i zaù¹czyã jako zaù¹cznik do oferty III.1 Wymagania techniczne dla podwozia dwuosiowego: Wpisaã tak - nie i (uwagi wùasne oferenta lub ¹dane dodatkowe dane techniczne) 1. Podwozie fabrycznie nowe

Bardziej szczegółowo

Minikoparka hydrauliczna 302.7D. Silnik Moc użyteczna 15,2 kw 20,7 KM Moc maksymalna 17,9 kw 24,3 KM Masa Masa transportowa

Minikoparka hydrauliczna 302.7D. Silnik Moc użyteczna 15,2 kw 20,7 KM Moc maksymalna 17,9 kw 24,3 KM Masa Masa transportowa Minikoparka hydrauliczna 302.7D Silnik Moc użyteczna 15,2 kw 20,7 KM Moc maksymalna 17,9 kw 24,3 KM Masa Masa transportowa 2670 kg Zwarta konstrukcja Mniej uszkodzeń Komfort pracy operatora Zwiększona

Bardziej szczegółowo

Ładowarki kołowe Ładowarki kołowe teleskopowe. Kiedy liczy się efekt... Wydajne maszyny rolnicze Kramer

Ładowarki kołowe Ładowarki kołowe teleskopowe. Kiedy liczy się efekt... Wydajne maszyny rolnicze Kramer Ładowarki kołowe Ładowarki kołowe teleskopowe Kiedy liczy się efekt... Wydajne maszyny rolnicze Kramer Uniwersalne maszyny znad jeziora Bodeńskiego. Historia sukcesu naszej firmy. Już w 1925 roku Kramer

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Crafter

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Crafter Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Crafter Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

Najlepszy pakiet mocy 6130 CVT 6145 CVT 6160 CVT 6170 CVT 6185 CVT 6205 CVT 6215 CVT 6230 CVT. www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS.

Najlepszy pakiet mocy 6130 CVT 6145 CVT 6160 CVT 6170 CVT 6185 CVT 6205 CVT 6215 CVT 6230 CVT. www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS. Najlepszy pakiet mocy 630 CVT 645 CVT 660 CVT 670 CVT 685 CVT 605 CVT 65 CVT 630 CVT www.steyr-traktoren.com BETTER TRACTORS. Nasze plony. Nasza przyszłość. NAsz steyr. 03 WproWaDzeNIe 04 05 TeCHNoloGIa

Bardziej szczegółowo

Seria T. Przekracza granice oczekiwań

Seria T. Przekracza granice oczekiwań Seria T Przekracza granice oczekiwań VALTRA T 2 NOWA GENERACJA CIĄGNIKÓW VALTRA SERII T TERAZ JESZCZE BARDZIEJ EKONOMICZNA Sercem wszystkich ciągników Valtra jest silnik AGCO SisuPower. Wprowadzenie nowych

Bardziej szczegółowo

81C BEZPIECZNIKI. Skrzynka bezpieczników i przekaźników kabiny: Identyfikacja F G H I J K L M N O 81C-1

81C BEZPIECZNIKI. Skrzynka bezpieczników i przekaźników kabiny: Identyfikacja F G H I J K L M N O 81C-1 Skrzynka bezpieczników i przekaźników kabiny: Identyfikacja Skrzynka ta znajduje się w kabinie, po stronie kierowcy. Skrzynka znajduje się za klapą (2). KIEROWNICA Z LEWEJ STRONY A B 1 Skrzynka znajduje

Bardziej szczegółowo

Podnośniki teleskopowe. Kategoria produktów

Podnośniki teleskopowe. Kategoria produktów Podnośniki teleskopowe Kategoria produktów Wydajność, precyzja i bezpieczeństwo w jednym n Duży udźwig przy maksymalnym zasięgu dla łatwego wykonywania wszelkich zadań Dysponując największym udźwigiem

Bardziej szczegółowo

major MAŁY POMOCNIK DO WIELKICH ZADAŃ Ciągnik to Zetor. Od 1946 roku.

major MAŁY POMOCNIK DO WIELKICH ZADAŃ Ciągnik to Zetor. Od 1946 roku. major MAŁY POMOCNIK DO WIELKICH ZADAŃ Ciągnik to Zetor. Od 1946 roku. UNIWERSALNY CIĄGNIK ROLNICZY, PRZEZNACZONY DO AGREGOWANIA ZE SPRZĘTEM ROLNICZYM, URZĄDZENIAMI PRZEMYSŁOWYMI ORAZ TRANSPORTU ROLNICZEGO

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 133132-2016; data zamieszczenia: 24.05.2016 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 133132-2016; data zamieszczenia: 24.05.2016 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 127952-2016 z dnia 2016-05-19 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Żary Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie leasingu operacyjnego nowej KOPARKO-ŁADOWARKI o następujących

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA - 508 Sedan Luty 2011

SPECYFIKACJA TECHNICZNA - 508 Sedan Luty 2011 Luty 2011 (*) INFORMACJE OGÓLNE Pojemność skokowa (cm 3 ) 1 598 1 560 1 997 2 179 Maksymalna moc w kw (lub KM) / obroty silnika (obr./min.) 88 (120) / 6 000 115 (156) / 6 000 82 (112) / 3 600 103 (140)

Bardziej szczegółowo

Instrukcja montażu A874 PL Stoll I-No: 3484800 C Stan: 09.04.09

Instrukcja montażu A874 PL Stoll I-No: 3484800 C Stan: 09.04.09 Zespół sterowania jedną dźwignią Instrukcja montażu A874 PL Stoll I-No: 3484800 C Stan: 09.04.09 Montaż Dźwignia obsługowa: Dźwignię obsługową należy zamontować w kabinie ciągnika w miejscu wygodnym dla

Bardziej szczegółowo

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE

JEDNOSTKI WYSOKOPRĘŻNE Informacja prasowa Genewa, 06.03.2012 Nowa Kia cee d: DANE TECHNICZNE Konstrukcja Pięciodrzwiowy, pięciomiejscowy hatchback; nadwozie samonośne stalowe. Do wyboru cztery zabudowane poprzecznie silniki

Bardziej szczegółowo

4 rzędowo, poprzecznie z przodu. Euro 4 - Euro 5 ze Start&Stop i DPF

4 rzędowo, poprzecznie z przodu. Euro 4 - Euro 5 ze Start&Stop i DPF Dane techniczne SILNIK 1.4 16v 1.3 Multijet 16v 1.6 Multijet 16v 2.0 Multijet 16v Liczba cylindrów, położenie Pojemność skokowa (cm3) 1368 1248 1598 1956 Średnica x skok (mm) 72x84 69,6x82 79,5x80,5 83x90,5

Bardziej szczegółowo

AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ

AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ od 1958 roku (0) 32-352-40-33, fax (0) 32-254-86-63 (0) 501-567-447, (0) 509-815-919 biuro@autotechnika.net www.autotechnika.net ul. 1-go Maja 79 41-706 Ruda Śląska AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ G 870E

Bardziej szczegółowo

O F E R T A. 1. Cena brutto 18 szt. fabrycznie nowych samochodów (segment B) wynosi. zł., w cenę wliczono podatek VAT wg stawki 23% tj.. zł.

O F E R T A. 1. Cena brutto 18 szt. fabrycznie nowych samochodów (segment B) wynosi. zł., w cenę wliczono podatek VAT wg stawki 23% tj.. zł. Załącznik nr. 2... (Nazwa i adres Wykonawcy) data sporządzenia oferty lub konsorcjum w składzie: (lider). (członek)..(członek) O F E R T A Nawiązując do ogłoszenia o przetargu nieograniczonym na Dostawę

Bardziej szczegółowo

U2, 4-cylindrowy, rzędowy 16-zaworowy DOHC, turbosprężarka z zaworem upustowym (WGT) / 1396 cm 3. 1500-2750 obr/min

U2, 4-cylindrowy, rzędowy 16-zaworowy DOHC, turbosprężarka z zaworem upustowym (WGT) / 1396 cm 3. 1500-2750 obr/min DANE TECHNICZNE / EUROPA (cee d Sportswagon) Nowa Kia cee d Sportswagon Nadwozie i napęd Nadwozie pięciodrzwiowe, pięciomiejscowe typu station wagon (kombi), konstrukcja stalowa, samonośna. Silnik benzynowy

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo