Czy śpisz spokojny o bezpieczeństwo Twojej sieci?

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Czy śpisz spokojny o bezpieczeństwo Twojej sieci?"

Transkrypt

1 MKS - najbardziej znany w Polsce producent oprogramowania antywirusowego oferuje urządzenia : niedrogie i wydajne rozwiązanie sprzętowe, chroniące sieci lokalne w małych i średnich przedsiębiorstwach. Serwer Plików Serwer Poczty Sieć lokalna Gość Czy śpisz spokojny o bezpieczeństwo Twojej sieci? Każdy administrator wie, że instalacja np. systemu operacyjnego z wpiętym kablem do sieci zewnętrznej i publicznym adresem IP może skończyć się tym, że w najlepszym wypadku nie dokończymy instalacji. Z reguły po kilkunastu minutach będzie na komputerze cała masa dodatkowego oprogramowania, które pojawiło się nie wiadomo skąd, ale jest, działa i np. rozsyła spam. W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo informatyczne jest jednym z najbardziej skomplikowanych zagadnień w firmie. Bardzo często niedoceniane, w przypadku utraty istotnych dla firmy informacji, grozi katastrofą lub co najmniej olbrzymimi stratami finansowymi dla przedsiębiorstwa. Temat zabezpieczeń jest zawsze aktualny, cały czas powstają nowe zagrożenia. Profil pracy administratorów zmienił się przez ostatnie 2 lata: aktualnie większość czasu administratorów pochłania walka ze spamem, wirusami, trojanami, a podstawowe czynności administracyjne schodzą na plan dalszy. Na sprawdzanie logów systemowych i dbanie o bezpieczeństwo całego przedsiebiorstwa administratorzy nie mają trzymając się terminologii informatycznej wolnych zasobów czasowych. Czy w takich sytuacjach prosta programowa zapora sieciowa wystarcza do zapewnienia pełnego bezpieczeństwa firmie? Raczej nie. Bezpieczeństwo należy zapewnić na wielu poziomach: 1. Stacje robocze 2. Serwery sieci lokalnej 3. Dostęp do u 4. Obsługa poczty firmowej 5. Zdalny dostęp do sieci korporacyjnej 6. Monitoring On-Line całej infrastruktury informatycznej Rozwiązanie jest odpowiedzią na potrzeby IT w przedsiębiorstwie - pomaga w sposób prosty i szybki zarządzać siecią, a kwestie najbardziej istotne - bezpieczeństwa sieci - pozwala monitorować poprzez wykwalifikowanych specjalistów MKS dostępnych 24 godziny na dobę.

2 Zapora sieciowa Brama antyspamowa Brama antywirusowa Dlaczego? Awangarda to w terminologii wojskowej straż przednia, oddział ubezpieczający od czoła kolumnę w marszu. spełnia właśnie tę funkcję w stosunku do Twojej sieci lokalnej. łączy w sobie funkcjonalność zapory sieciowej, bramy antyspamowej i antywirusowej, dodatkowo umożliwiając wielopoziomową ochronę sieci przez specjalnych agentów instalowanych na stacjach roboczych w sieci -. Czy masz nadzór nad stacjami roboczymi w sieci firmowej? Stacje robocze to miejsca gdzie najczęściej dochodzi do złamania zasad bezpieczeństwa firmy. Wykorzystywanie firmowego komputera przez pracowników na przykład do ściągania plików przez programy P2P jest działaniem na szkodę firmy i może spowodować zainfekowanie stacji roboczej, a w konsekwencji utratę ważnych dla przedsiębiorstwa danych. na bieżąco dba, aby do takich sytuacji nie dochodziło bez wiedzy i przyzwolenia administratora sieci, który może monitorować ruch na stacjach roboczych. umożliwia dostęp do informacji o liczbie wysłanych i ściągniętych danych, o aktualnym ruchu na interfejsach sieciowych każdej stacji roboczej. W obszarze konfiguracji dostępu, umożliwia generowanie zaawansowanych filtrów zapory sieciowej dla każdej stacji roboczej oraz ustalanie dni i godzin dostępności określonych usług. Ale czy to wystarczy?

3 Dlaczego? Aby zapewnić całkowitą ochronę sieci wewnętrznej, należy każdą końcówkę sieci mieć pod kontrolą. Nie sposób dzisiaj nadzorować kilkunastu czy kilkudziesięciu stanowisk. Dlatego robi to za administratora. Na bieżąco zbiera wszelkie informacje o ruchu sieciowym na stacji roboczej i przekazuje je do urządzenia. Dzięki temu administrator sieci może centralnie zarządzać wszystkimi terminalami i ma m.in. możliwość wymuszenia antywirusowego skanowania stacji roboczych. Czy masz pewność, że wirusy nie znajdą się w sieci firmowej? - Pani Jadzia z księgowości ma wirusa w komputerze - Ale przecież Pani Jadzia nie ma dostępu do stron WWW - Ale przyniosła nowego Pasjansa na dysku USB Ta sytuacja pokazuje, że ciągła dbałość o stacje robocze to podstawowy element bezpieczeństwa informatycznego. Czy wirus od Pani Jadzi przedostanie się do innych komputerów? Co zrobi z nim program antywirusowy zainstalowany na komputerze Pani Jadzi? Czy administrator w ogóle będzie wiedział o pojawieniu się wirusa? na bieżąco skanuje wszystkie pliki uruchamiane przez użytkowników i w wypadku znalezienia wirusa natychmiast informuje o tym mks AWANGARDĘ, która wydaje polecenia pozostałym stacjom roboczym, aby zablokowały ruch sieciowy idący ze stacji nosiciela wirusa. Ponadto automatycznie informowany jest o tym administrator systemu. korzysta z najświeższych dostępnych definicji wirusów przygotowywanych przez Laboratorium Antywirusowe MKS i udostępnia je programom w sieci lokalnej.

4 tunel IPSec Czy Twoi pracownicy mają bezpieczny dostęp do sieci korporacyjnej? Routery posiadające możliwość zestawiania tuneli IPSec, to już niemal standard. Niemniej, znalezienie oprogramowania dla systemu Windows do połączenia się poprzez taki tunel do firmy, nie jest proste. rozwiązuje ten problem. W oprogramowaniu tym istnieje możliwość zestawiania połączenia do sieci firmowej i korzy-stania z jej zasobów w taki sposób, jakby dany komputer był fizycznie w firmie, nie tracąc przy okazji żadnych elementów bezpieczeństwa zarówno komputera w domu jak i sieci firmowej. na bieżąco monitoruje system i pozwala na swobodny, pewny i bezpieczny dostęp do sieci korporacyjnej. Serwer Poczty Czy nie obawiasz się wycieku informacji z wiadomości przechowywanych na serwerach u Twojego dostawcy u? posiada wbudowany serwer pocztowy. Jego konfiguracja jest szybka i wygodna, a dostęp do poczty możesz uzyskać w kilka chwil poprzez POP3, POP3s, IMAP lub IMAPs. W łatwy sposób możesz uruchomić zaawansowany serwer pocztowy dla swojej domeny, nie martwiąc się dłużej o bezpieczeństwo Twoich maili. Kosz Brama antyspamowa Czy masz już dość spamu, który zalewa szerokim strumieniem wszystkie skrzynki firmowe? wykorzystuje najnowocześniejsze metody walki ze spamem. Dzięki uaktualnianym na bieżąco bazom antyspamowym oraz zastosowanym metodom odfiltrowywania spamu można go w sposób bardzo zauważalny ograniczyć. Dodatkowe funkcje ochrony antyspamowej pozwalają na bezpieczny dostęp do poczty poprzez szyfrowane protokoły.

5 tunel IPSec Czy masz problem z połączeniem ze sobą kilku lokalizacji swojego przedsiębiorstwa? Konfiguracja skomplikowanych połączeń dwóch urządzeń oparta o protokół IPSec jest długotrwała i niewdzięczna z powodu ilości opcji, jakie administrator musi ustawić po obu stronach. Oprogramowanie urządzenia robi to za Ciebie. Wystarczy, że podasz adres docelowy drugiej sieci, do której chcesz zestawić połączenie, a resztę załatwi za Ciebie sam system. Czy chciałbyś mieć statystyki korzystania z u przez każdego z pracowników? Najczęstszą przyczyną wycieku danych z firm są ludzie. daje Ci możliwość monitorowania całego ruchu z i do u od każdego z użytkowników sieci oraz logowania ilości przesłanych danych, oglądanych stron, znalezionych wirusów oraz nagłówków pocztowych maili wysyłanych i odbieranych przez pracowników za pośrednictwem poczty elektronicznej, wykorzystując firmowy sprzęt i łącza. nie pozwoli na dostęp do u poza wyznaczonymi przez administratora godzinami.

6 Serwer Plików Strefa DMZ Gość Czy pozwolisz, aby ktoś obcy mógł wpiąć się do firmowej sieci wewnętrznej? Sytuacja, w której ktoś przychodzi i wpina się nieznanym laptopem do sieci firmowej powoduje, że w ten sposób może przynieść do firmy wirusa lub skopiować istotne firmowe dane. broni dostępu do u, a poprzez zastosowanie strefy DMZ, umożliwia ograniczenie dostępu do serwerów. Dzięki temu Twoje informacje będą zawsze bezpieczne. Centrum Zarządzania Siecią MKS 24/7 Szyfrowane połączenie Zapora sieciowa Czy wiesz, co się dzieje po drugiej stronie zapory sieciowej? Dostęp do Twojej sieci nieustannie skanują całe hordy robotów próbujących wychwycić chociażby najmniejszą lukę w bezpieczeństwie. Skanowanie portów systemowych jest na porządku dziennym. Rozmiary takiego ruchu są zaskakujące, ale często niezauważane przez użytkowników. Wszelkie nieprawidłowości są na bieżąco analizowane przez sondę IDS mks AWANGARDY, a w razie potrzeby przesyłane poprzez szyfrowane połączenie do Centrum Zarządzania Siecią MKS, gdzie podejmowane są odpowiednie, uzgodnione wcześniej z administratorem, kroki.

7 Centrum Zarządzania Siecią MKS 24/7 tunel IPSec Czy chcesz mieć pewność, że ktoś czuwa nad Twoją siecią 24 godziny na dobę? Dostępni 24 godziny na dobę, wykwalifikowani specjaliści z Centrum Zarządzania Siecią MKS, poprzez tunele IPSec na bieżąco monitorują działanie urządzeń oraz chronionych przez nie sieci i błyskawicznie reagują na wszelkie zagrożenia. Dzięki współdziałaniu z Laboratorium Antywirusowym MKS, szczepionki na nowopowstałe wirusy docierają do systemów natychmiast po ich powstaniu, a te rozprowadzają je po stacjach roboczych wyposażonych i strzeżonych przez program mks_vir REZYDENT. Nasi specjaliści pracują zgodnie z normami, które musi spełniać każda firma, która tak jak MKS, posiada certyfikat ISO 9001:2000. Powierzając ochronę Twojej sieci urządzeniu nadzorowanemu przez Centrum Zarządzania Siecią MKS, możesz skupić się na celach biznesowych, nie martwiąc się już o bezpieczeństwo.

PAMIĘCI MASOWE PRZEDRUK OFENSYWA UKŁADÓW NAND/FLASH. www.networld.pl TEST NETASQ U250S POJEDYNEK URZĄDZEŃ UTM BARRACUDA BACKUP SERVICE 490

PAMIĘCI MASOWE PRZEDRUK OFENSYWA UKŁADÓW NAND/FLASH. www.networld.pl TEST NETASQ U250S POJEDYNEK URZĄDZEŃ UTM BARRACUDA BACKUP SERVICE 490 SIECI CENTRUM DANYCH KOMUNIK ACJA TEST Y I PORÓWNANIA BEZPIECZEŃST WO ROZWIĄZ ANIA DL A MSP PRZEDRUK PAMIĘCI MAJ 2014 (05/212) INDEKS 328820 CENA 26,90 ZŁ (W TYM 5% VAT) MASOWE OFENSYWA UKŁADÓW NAND/FLASH

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Podręcznik użytkownika (dotyczy programu w wersji 4.2 lub nowszej) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / 2003 / 2008 Spis treści 1. ESET Smart Security 4...4 1.1 Nowości... 4 1.2 Wymagania systemowe...

Bardziej szczegółowo

F-Secure Business Suite

F-Secure Business Suite F-Secure Business Suite Produkt Business Suite to kompletne rozwiązanie zabezpieczające, które ułatwia administratorom IT scentralizowane zarządzanie. Łączy on w sobie niezrównaną ochronę i maksymalną

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Zintegrowane komponenty: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Personal Firewall ESET Antispam Nowa generacja technologii NOD32 Podręcznik użytkownika We protect your digital worlds spis treści

Bardziej szczegółowo

ATAK. PRZEDRUK www.networld.pl NARZĘDZIA DO TESTÓW PENETRACYJNYCH TEST. Netasq

ATAK. PRZEDRUK www.networld.pl NARZĘDZIA DO TESTÓW PENETRACYJNYCH TEST. Netasq SIECI CENTRUM DANYCH KOMUNIK ACJA TEST Y I PORÓWNANIA BEZPIECZEŃST WO ROZWIĄZ ANIA DL A MSP PRZEDRUK GRUDZIEŃ 2014 (12/219) INDEKS 328820 CENA 26,90 ZŁ (W TYM 5% VAT) NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK NARZĘDZIA

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi programu

Instrukcja obsługi programu Instrukcja obsługi programu ArcaVir 2010 Copyright 2004-2010 by ArcaBit Sp. z o.o. Zarówno program, jak i instrukcja korzystają z pełnej ochrony określonej przepisami prawa autorskiego. Wszystkie aktualne

Bardziej szczegółowo

S t r o n a 1 6. System powinien spełniać następujące wymagania szczegółowe:

S t r o n a 1 6. System powinien spełniać następujące wymagania szczegółowe: System powinien spełniać następujące wymagania szczegółowe: 1. pełne wsparcie dla systemu Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/Windows8/Windows 8.1/Windows 8.1 Update 2. pełne wsparcie dla 32- i 64-bitowej

Bardziej szczegółowo

avast! Internet Security 7.0 - Szybkie wprowadzenie avast! Internet Security 7.0 Szybkie wprowadzenie

avast! Internet Security 7.0 - Szybkie wprowadzenie avast! Internet Security 7.0 Szybkie wprowadzenie avast! Internet Security 7.0 Szybkie wprowadzenie 1 Witamy w programie avast! Internet Security 7.0 Nowa wersja avast! Antivirus 7.0 oferuje szereg nowych funkcji i ulepszeń, które jeszcze bardziej przyspieszają

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Bitdefender Internet Security 2015 Podręcznik użytkownika Data publikacji 10/21/2014 Copyright 2014 Bitdefender Uwagi prawne Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji

Bardziej szczegółowo

TREŚĆ. Symantec Gateway Security z serii 5400

TREŚĆ. Symantec Gateway Security z serii 5400 Symantec Enterprise Security OPRACOWANIE TECHNICZNE Symantec Gateway Security z serii 5400 TREŚĆ Obecne na rynku rozwiązania konkurencyjne Wymagania wobec rozwiązania preferowanego Najważniejsze funkcje

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2.11 Program zabezpieczający (antywirus)

Załącznik nr 2.11 Program zabezpieczający (antywirus) Załącznik nr 2.11 Program zabezpieczający (antywirus) 1. Pełne wsparcie dla systemu Windows 2000/XP/Vista/Windows 7/Windows8 2. Wsparcie dla Windows Security Center (Windows XP SP2). 3. Wsparcie dla 32-

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZEŃSTWO W ZINTEGROWANYCH INFORMATYCZNYCH SYSTEMACH ZARZĄDZANIA

BEZPIECZEŃSTWO W ZINTEGROWANYCH INFORMATYCZNYCH SYSTEMACH ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWO W ZINTEGROWANYCH INFORMATYCZNYCH SYSTEMACH ZARZĄDZANIA GŁÓWNE ZAGADNIENIA: 1. NORMA PN-ISO/IEC 27001:2007 2. POLITYKA BEZPIECZEŃSTWA W SYSTEMACH IT 1. NORMA PN-ISO/IEC 27001:2007 SYSTEMY

Bardziej szczegółowo

Robert Kołodziejczyk, Integrity Solutions, szef zespołu wdrożeniowego technologii Microsoft

Robert Kołodziejczyk, Integrity Solutions, szef zespołu wdrożeniowego technologii Microsoft 1. Prelegenci Robert Kołodziejczyk, Integrity Solutions, szef zespołu wdrożeniowego technologii Microsoft Paweł Kowalski, Integrity Solutions, główny inżynier ds. chmury, serwerów Exchange i zarządzania

Bardziej szczegółowo

1. PRODysk... 5. 2. Rozpoczęcie przygody to takie proste!... 6. 2.1. Rejestracja nowego konta... 6. 2.1. Instalacja programu... 7

1. PRODysk... 5. 2. Rozpoczęcie przygody to takie proste!... 6. 2.1. Rejestracja nowego konta... 6. 2.1. Instalacja programu... 7 Wersja 1.0 ZAWARTOŚĆ 1. PRODysk... 5 2. Rozpoczęcie przygody to takie proste!... 6 2.1. Rejestracja nowego konta... 6 2.1. Instalacja programu... 7 2.1.1. Wymagania systemowe... 7 2.1.2. Przebieg instalacji...

Bardziej szczegółowo

Kompleksowy system archiwizacji, synchronizacji i udostępniania danych w firmie

Kompleksowy system archiwizacji, synchronizacji i udostępniania danych w firmie W Y Ł Ą C Z N Y D Y S T R Y B U T O R Kompleksowy system archiwizacji, synchronizacji i udostępniania danych w firmie CTERA Networks specjalizuje się w systemach do magazynowania i ochrony danych, realizo

Bardziej szczegółowo

Ściany Ogniowe. Autorzy: Mirosław Bartyna, Grzegorz Lisowski, Robert Bejster IVFDS

Ściany Ogniowe. Autorzy: Mirosław Bartyna, Grzegorz Lisowski, Robert Bejster IVFDS Ściany Ogniowe Autorzy: Mirosław Bartyna, Grzegorz Lisowski, Robert Bejster IVFDS 1 STRESZCZENIE Globalny Internet wywołał prawdziwą rewolucję w sposobach prowadzenia biznesu, dostępu do informacji itp.

Bardziej szczegółowo

Hipermobilność a zapewnienie ochrony w środowisku korporacyjnym

Hipermobilność a zapewnienie ochrony w środowisku korporacyjnym Biała księga Hipermobilność a zapewnienie ochrony w środowisku korporacyjnym www.kaspersky.pl Ochrona urządzeń mobilnych w środowiskach korporacyjnych Popularność Smartfonów wzrasta w szybkim tempie, ponieważ

Bardziej szczegółowo

Microsoft Public Cloud

Microsoft Public Cloud 1. Prelegenci Dominik Wojciechowski, eopen; Adrian Przygoda, eopen. Waldemar Skrzypiec, w firmie Microsoft jest odpowiedzialny za wsparcie techniczne. Dominik Wojciechowski oraz Adrian Przygoda z firmy

Bardziej szczegółowo

Wszechnica Popołudniowa: Sieci komputerowe Podstawy bezpieczeństwa sieciowego. Dariusz Chaładyniak

Wszechnica Popołudniowa: Sieci komputerowe Podstawy bezpieczeństwa sieciowego. Dariusz Chaładyniak Wszechnica Popołudniowa: Sieci komputerowe Podstawy bezpieczeństwa sieciowego Dariusz Chaładyniak Podstawy bezpieczeństwa sieciowego Rodzaj zajęć: Wszechnica Popołudniowa Tytuł: Podstawy bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

TREND MICRO W orr y -F ree B usine ss S Worry-FreeTM ec urit Business Security y S tandar Standard Edition i Advanced Edition

TREND MICRO W orr y -F ree B usine ss S Worry-FreeTM ec urit Business Security y S tandar Standard Edition i Advanced Edition TM TREND MICRO TM Worry-Free Business Security Standard Edition 7 Administrator s Guide TREND MICRO INCORPORATED 10101 North De Anza Blvd. Cupertino, CA., 95014, USA Tel:+1(408)257-1500/1-800 228-5651

Bardziej szczegółowo

Szkolenie techniczne. Kopalnia wiedzy o rozwiązaniach firmy G Data dla biznesu. Go safe. Go Safer. G Data.

Szkolenie techniczne. Kopalnia wiedzy o rozwiązaniach firmy G Data dla biznesu. Go safe. Go Safer. G Data. Szkolenie techniczne Kopalnia wiedzy o rozwiązaniach firmy G Data dla biznesu Go safe. Go Safer. G Data. -2- Spis treści 1. G Data ClientSecurity Enterprise... 4 1.1. G Data ClientSecurity Business...4

Bardziej szczegółowo

Dlaczego rozwiązania CTERA?

Dlaczego rozwiązania CTERA? Dlaczego rozwiązania CTERA? Dane, które gromadzisz w firmie lub w domu, mają dla Ciebie ogromną wartość. Rozumiemy to doskonale i dlatego proponujemy kompletny system do przechowywania, udostępniania i

Bardziej szczegółowo

CTERA Profesjonalny system archiwizacji i udostępniania danych z centralnym zarządzaniem

CTERA Profesjonalny system archiwizacji i udostępniania danych z centralnym zarządzaniem CTERA Profesjonalny system archiwizacji i udostępniania danych z centralnym zarządzaniem Profesjonalne systemy zabezpieczenia danych CTERA CTERA Networks specjalizuje się w systemach do magazynowania i

Bardziej szczegółowo

Podstawowe zasady zabezpieczeń sieciowych

Podstawowe zasady zabezpieczeń sieciowych Podstawowe zasady zabezpieczeń sieciowych Christopher Leidigh White Paper 101 Streszczenie Liczba przypadków naruszenia zabezpieczeń rośnie co roku w alarmującym tempie. Coraz bardziej złożone są nie tylko

Bardziej szczegółowo

ESET ENDPOINT ANTIVIRUS 6

ESET ENDPOINT ANTIVIRUS 6 ESET ENDPOINT ANTIVIRUS 6 Podręcznik użytkownika Microsoft Windows 8.1/8/7/Vista/XP x86 SP3/XP x64 SP2 Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą wersję tego dokumentu ESET ENDPOINT ANTIVIRUS 6 Copyright 2015

Bardziej szczegółowo

MODUŁ 5: NOVELL NPOWER SIECI I PAMIĘĆ MASOWA. Potencjalny rynek zbytu

MODUŁ 5: NOVELL NPOWER SIECI I PAMIĘĆ MASOWA. Potencjalny rynek zbytu MODUŁ 5: NOVELL NPOWER SIECI I PAMIĘĆ MASOWA Witamy w piątym module kursu na Autoryzowanego Sprzedawcę Produktów Novella, zatytułowanym Sieci i pamięć masowa! Można się z niego dowiedzieć, jak Novell pomaga

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) Aktualizacja i rozszerzenie licencji oprogramowania antywirusowego

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) Aktualizacja i rozszerzenie licencji oprogramowania antywirusowego Zamawiający: Politechnika Łódzka Centrum Komputerowe ul. Wólczańska 175 90-924 Łódź Nr postępowania: CK 16/2013 Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) Przedmiot zamówienia: Aktualizacja i rozszerzenie

Bardziej szczegółowo

ESET ENDPOINT SECURITY

ESET ENDPOINT SECURITY ESET ENDPOINT SECURITY Podręcznik użytkownika Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / 2003 / 2008 Kliknij tutaj, aby pobrać najnowszą wersję tego dokumentu ESET ENDPOINT SECURITY Copyright

Bardziej szczegółowo

Kaspersky Internet Security 2009

Kaspersky Internet Security 2009 Kaspersky Internet Security 2009 Wszystko o produkcie Dokument do użytku publicznego (może być przekazywany klientom) Spis treści 1 Wstęp... 3 2 Główne zalety produktu... 3 2.1 Przełomowe podejście do

Bardziej szczegółowo

BIULETYN INFORMACYJNY

BIULETYN INFORMACYJNY BIULETYN INFORMACYJNY Zabezpieczenia następnej generacji dla sieci firmowych W ciągu ostatnich paru lat, od momentu przedstawienia przez Gartnera koncepcji next-generation firewall, wielu dostawców z branży

Bardziej szczegółowo