IV AUKCJA. 30 stycznia (piątek) 2015, godz. 18:00. ceny wywoławcze 500 zł. galeria Antykwariat AB. Wystawa przedaukcyjna od 17 stycznia 2015 r.

Download "IV AUKCJA. 30 stycznia (piątek) 2015, godz. 18:00. ceny wywoławcze 500 zł. galeria Antykwariat AB. Wystawa przedaukcyjna od 17 stycznia 2015 r."

3 IV AUKCJA 30 stycznia (piątek) 2015, godz. 18:00 ceny wywoławcze 500 zł galeria Antykwariat AB Kraków, Rynek Główny 43 Wystawa przedaukcyjna od 17 stycznia 2015 r. galeria Antykwariat AB Kraków, Rynek Główny 43

4 ZAWARTOŚĆ KATALOGU Malarstwo poz Rzeźba poz Regulamin aukcji str. 78 Zlecenie licytacji str. 79 Indeks artystów str. 80

5 M a l a r s t w o 30 stycznia 2015 galeria Antykwariat AB w Krakowie

6 Agnieszka Nagórska 1 Agnieszka Nagórska Żuk akryl, płótno, 70 x 100 cm sygn. p.: A. Nagórska oraz na odwrocie: A. Nagórska, Gdańsk Zajmuje się malarstwem, grafiką i aranżacją przestrzenną wystaw. Jest absolwentką gdańskiej ASP, gdzie skończyła wydział Edukacji Artystycznej i Animacji Kultury. Jej prace można było obejrzeć na kilkudziesięciu wystawach, zarówno zbiorowych, jak i indywidualnych, w kraju i za granicą (m.in.: w Szwecji, Niemczech i Japonii). W 2013 r. była laureatką I Triennale Sztuki Pomorskiej, organizowanego przez Państwową Galerię Sztuki w Sopocie. Od wielu lat ważne miejsce w jej dorobku zajmuje malarstwo marynistyczne, aktywnie wspiera działania stowarzyszenia Marynistów Polskich. Antykwariat AB 4

7 Monika Dałek 2 Monika Dałek Podaruj nam nocy nadmiar akryl, płótno, 100 x 130 cm sygn. p. d.: M. Dałek Urodzona w 1981 r., absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom obroniła w 2008r. na Wydziale Edukacji Wizualnej w Pracowni Malarstwa i Rysunku prof. Włodzimierza Stelmaszczyka, aneks do dyplomu - książka artystyczna w Pracowni Projektowania graficznego adi. Włodzimierza Morawskiego. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuk wizualnych, głównie malarstwem, w którym bohaterami czyni postacie lub obiekty uwikłane w teatrze sytuacji. Wierzy w ciągłą zmienność sztuki, to przekonanie przemyca w swych pracach stosując różne konwencje. Autorka wystaw indywidualnych i uczestniczka wystaw zbiorowych. 5 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

8 Magdalena Opido 3 Magdalena Opido 2sided olej, płótno, 30 x 30 cm, 2013, sygn. na odwrocie: M Opido. Studentka krakowskiej ASP na kierunku malarstwo w Pierwszej Pracowni Interdyscyplinarnej prof. Z. Bajka. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, fotografią, video-artem, ilustracją, komiksem. Najchętniej podejmuje tematykę dziwności, wyobcowania, społecznych rytuałów i zachowań oraz egzotyki. Uczestniczyła w wystawach m.in.: 2010 Rytmy i Rytuały, grupowa wystawa rysunku, w Muzeum Etnograficznym w Krakowie; wystawa zbiorowa Pierwszej Pracowni Interdyscyplinarnej na otwarcie Kulturaliów w Fabryce, Kraków. Antykwariat AB 6

9 Grażyna Małkiewicz 4 Grażyna Małkiewicz Harvey Milk olej, płótno, 70 x 70 cm,, sygn. p. d.: GRA 14 oraz na odwrocie. Urodzona w 1987 r. we Wrocławiu. Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, którą ukończyła na kierunku malarstwo w czerwcu r. Podczas studiów pół roku spędziła na katowickiej ASP. W malarstwie zajmuje się głównie portretem i przedstawieniem głowy człowieka oraz zwierząt. Wykorzystuje w kompozycjach pismo, jakieś konkretne frazy lub abstrakcyjne znaki. Obrazy te są bardzo ekspresyjne, często tylko mały szczegół lub symboliczny kolor nawiązują do tematu czy portretowanej osoby, co spowodowane jest tym, że teoretyczne zaplecze pracy Grażyna traktuje jako pretekst do estetycznych poszukiwań formy, pracy nad kolorem i linią rysunku, skupiając się na dynamice kompozycji i sile wyrazu całości. 7 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

10 Jasiek Balcerzak 5 Jasiek Balcerzak Las 38 olej, płótno, 24 x 30 cm 2010 sygn. na odwrocie: Jasiek Balcerzak, z cyklu Las 38, olej/płótno 24 x Urodzony w 1976 r., studiował na ASP w Warszawie, na Wydziale Grafiki, w latach Dyplom w pracowni litografii zrealizował pod kierunkiem prof. W. Winieckiego. Ma na koncie udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych i plenerach artystycznych. Komisarz plenerów krajowych i zagranicznych. W 2012 r. zaprezentował wystawę indywidualną w Galerii SD w Warszawie, a w 2013 r. w Galerii 3678 w Warszawie. Antykwariat AB 8

11 Monika Sikora 6 Monika Sikora Miasto 11 olej, płótno, 150 x 100 cm 2013 sygn. na odwrocie Miasto 011 Monika Sikora, 150/100 cm, olej Kraków Studiowała u prof. Andrzeja Bednarczyka. Jej prace powstają dzięki inspiracji czerpanej z dnia codziennego, z obserwacji zwierząt, ludzi oraz czynności wykonywanych przez nich. W pracach zaznacza to, co - jej zdaniem - najciekawsze, frapujące, ulotne. Uczestniczka licznych wystaw zbiorowych i indywidualnych. 9 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

12 Andrzej Wroński 7 Andrzej Wroński Po kąpieli olej, płótno, 89 x 119 cm 2013 sygn. p. d.: Andrzej Wroński 2013 Absolwent ASP w Warszawie. Uprawia malarstwo, grafikę artystyczną i użytkową. Jego prace wystawiane były na wielu indywidualnych wystawach w kraju i za granicą, m. in. w Szwecji, USA, Japonii, Danii, Niemczech i Belgii. W latach 90tych tworzył w nurcie realizmu fantastycznego. Wielokrotnie publikował prace na łamach miesięcznika Fantastyka oraz Nowa Fantastyka w latach Antykwariat AB 10

13 Joanna Misztal 8 Joanna Misztal W zamyśleniu olej, akryl, płótno, 80 x 40 cm sygn.. l. d.: J. Misztal Absolwenta wrocławskiej ASP na wydziale ceramiki i szkła. Malarstwo studiowała w pracowni prof. K. Jarodzkiego. W jej każdej pracy widać umiłowanie do materii przestrzennej (ceramiki). Bardzo wyraźna i zróżnicowana faktura oraz często używane różne odcienie złota nadają specyficzny i niepowtarzalny wygląd malowanym obrazom. Jej prace znajdują się w kolekcjach różnego rodzaju instytucji, a także osób prywatnych w kraju i za granicą. 11 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

14 Wawrzyniec Tyrpa 9 Wawrzyniec Tyrpa Nim nadeszła nawałnica akryl, płótno, 81 x 99,5 cm sygn. na odwrocie: Wawrzyniec Tyrpa Urodzony w Bydgoszczy w 1994 r. Ukończył Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych w Krakowie otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Aktualnie studiuje na wydziale Grafiki krakowskiej ASP. Brał udział w licznych plenerach w Polsce i za granicą oraz w wielu wystawach. Obecnie skupia się na dziedzinie malarstwa. Antykwariat AB 12

15 Piotr Urbanek 10 Piotr Urbanek Powrót do Edenu olej, płótno, 40 x 50 cm sygn. l. d.: P. Urbanek AD Powrót do Edenu Studia w Akademii Sztuk Pięknych im. J. Matejki w Krakowie /2001r - dyplom na wydziale grafiki/ w pracowni wklęsłodruku Prof. S. Wejmana cykl kolorowych akwafort pt.: Mitomania (cykl parafraz greckich mitów). Obecnie: doktoryzacja w Instytucie Sztuk Pięknych UJK w Kielcach - kierunek malarstwo, w pracowni prof. W. Łuczaja. 13 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

16 Roland Okoń 11 Roland Okoń Anywhere but Here fotografia, 70 x 50 cm 2008 kopia 3/50, Rocznik 73. Mieszka we Wrocławiu, studiował architekturę na Politechnice Wrocławskiej oraz TU Delft w Holandii. Po studiach przez wiele lat udzielał się aktywnie na polu muzycznym współtworząc polską scenę muzyki alternatywnej, do dziś pozostało mu zamiłowanie do muzyki mające swoje ujście w portretach muzyków oraz zespołów. Jego zdjęcia często pojawiają się na okładkach albumów oraz w prasie muzycznej. Z pasją portretuje przyjaciół, aktorów, pisarzy, modelki. Przykłada wielką wagę do szczegółów, każde jego zdjęcie jest przemyślane i doskonale wykonane. Wykorzystuje grę świateł pozostawiając wiele pytań ukrytych w cieniach lub rozświetleniach. Wiele jego fotografii hipnotyzuje wysmakowanym erotyzmem, oglądając je, swobodnie i naturalnie wchodzi się w intymny świat wyobraźni. Antykwariat AB 14

17 Magdalena Karwowska 12 Magdalena Karwowska Miasto technika własna, papier, 70 x 100 cm 2011 Urodzona w 1986 r. w Rudzie Śląskiej. W latach studiowała na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom magisterski zrealizowała w Pracowni Miedziorytu pod kierunkiem prof. Stanisława Wejmana, nagrodzony jako jeden z najlepszych dyplomów roku. Poza grafiką zajmuje się także rysunkiem oraz fotografią. 15 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

18 Agata Bajszczak 13 Agata Bajszczak Śliwka robaczywka akryl, płótno, 100 x 100 cm Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuk Plastycznych (Wydział Edukacji Wizualnej) ze specjalizacją z Grafiki Projektowej (Wydział Malarstwa i Grafiki). Aktywność artystyczna w dziedzinach: malarstwo sztalugowe, rysunek, fotografia tradycyjna, cyfrowa, grafika, ilustracja. Animator działań twórczych w zakresie wychowania plastycznego na wszystkich poziomach kształcenia. Antykwariat AB 16

19 Anna Terefenko 14 Anna Terefenko Pokój dzienny olej, akryl, płótno, 140 x 180 cm sygn. na odwrocie: Anna Terefenko, Praca dyplomowa, olej, akryl na płótnie, Kraków. Absolwentka Edukacji Artystycznej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Praca dyplomowa Pokój dzienny. Technika mieszana, akrylowo-olejna na płótnie 180x140 cm. Temat pracy: izolacja i ignorancja we współczesnym świecie. Próba przekazania na płótnie problemu alienacji, konfliktu między tym, co indywidualne i społeczne, jednostkowe i grupowe. 17 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

20 Szymon Kurpiewski 15 Szymon Kurpiewski Św. Alfons Rodriguez mąż surowych umartwień akryl, płótno, 90 x 120 cm sygn. p. d.: Kurpiewski na odwrocie: Św. Alfons Rodriguez mąż surowych umartwień Sz Kurpiewski Urodzony 6 listopada 1984 r. w Koninie. Absolwent Architektury Krajobrazu UP Poznań. Obecnie mieszka i pracuje w Poznaniu - malarz, ilustrator, grafik, rysownik, artysta, architekt. Jego różnorodne pod względem technik prace przedstawiają fascynację człowiekiem, jego naturą, zwierzęcością, fizycznością oraz psychiką. Cechują się dużą symboliką przedstawianych treści. Deformacja cielesnej figuracji rzeczywistości wynika z subiektywnego nacechowanego emocjonalnie postrzegania otoczenia i relacji łączących jego poszczególne elementy. Halucynogenne, kalejdoskopowe często bardzo odrealnione wizje pozostawiają szerokie pole dla interpretacji. Prace pokazują analityczny aspekt obiektu nawet na poziomie komórkowych wzajemnych oddziaływań i powiązań. Artysta łączy w swoich pracach wiele technik wykonując prace farbą olejną, akrylem, cienkopisami tuszowymi czy akwarelą. Chętnie sięga również po elementy collage. Antykwariat AB 18

21 Michał Bernad 16 Michał Bernad Layers 10-Dialogue olej, technika własna, płótno, 70 x 50 cm sygn. na odwrocie: Michał Bernad Student IV roku Grafiki Warsztatowej na Katowickiej ASP. Brał udział w wystawach zbiorowych m.in. pokonkursowej wystawie Międzynarodowego Przeglądu Grafiki Imprima 2012 w Brazylii, pokonkursowej wystawie Międzynarodowego Konkursu Plakatów AIPS 2012 w Danii, finale Konkursu W stronę dawnych mistrzów w Warszawie. Miał szereg wystaw indywidualnych w Niemczech (m.in.: Trier (2009), Wittlich (2010). 19 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

22 Grzegorz Wójcik 17 Grzegorz Wójcik Czerwone góry olej, płótno, 50 x 60 cm Absolwent Studium Renowacji Mebli i Wyrobów Snycerskich w Tarnowie, obecnie student IV roku malarstwa na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w pracowni prof. P. Jargusza. Zajmuje się malarstwem pejzażowym i abstrakcyjnym oraz rysunkiem, renowacją mebli a także projektowaniem graficznym. Autor kilku wystaw indywidualnych i zbiorowych. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą, m. i.n. na Węgrzech, w Niemczech, Hiszpanii. Antykwariat AB 20

23 Magdalena Szyszlak 18 Magdalena Szyszlak Iluminacja akryl, płótno, 60 x 80 cm sygn. na odwrocie: Iluminacja. Magdalena Szyszlak Urodzona w 1988 r. w Dukli na Podkarpaciu. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. W roku obroniła dyplom na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Krakowskiej ASP na kierunku konserwacja rzeźby. Swoje prace prezentowała na wystawach poplenerowych oraz zbiorowych. Jej malarstwo to medytacja przyrody. 21 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

24 Monika Sikora 19 Monika Sikora Miasto 02 olej, płótno, 70 x 100 cm 2013 sygn. na odwrocie: Miasto 002 Monika Sikora 70/100cm, olej Kraków 2013 Antykwariat AB 22

25 Agnieszka Szewczyk 20 Agnieszka Szewczyk Kręcioła akryl, sklejka, 100 x 100 cm sygn. na odwrocie. Absolwentka kierunku Edukacja Artystyczna na Uniwersytecie Pedagogicznym. Dyplom magisterski pod kierunkiem prof. Grażyny Borowik-Pieniek. Zajmuje się malarstwem, ceramiką i animacją kultury. Część prac znajduje się w zbiorach prywatnych. Uczestniczka kilku wystaw zbiorowych i indywidualnych. 23 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

26 Grzegorz Wójcik 21 Grzegorz Wójcik Pejzaż z daleka akryl, płyta, 100 x 70 cm 2013 sygn. l. d.: G. Wójcik 2013 Antykwariat AB 24

27 Mateusz Pitala 22 Mateusz Pitala Lot w kierunku Antarktydy akryl, pastel, tektura, 70 x 100 cm sygn. na odwrocie Student I Roku Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Absolwent krakowskiego Państwowego Liceum Plastycznego im. Józefa Kluzy, które ukończył zdając z wyróżnieniem dyplom z malarstwa, rysunku i reklamy wizualnej. Uczestniczył w wystawie najlepszych prac dyplomowych Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Pałacu Sztuki w Krakowie. Zdobywca II nagrody w XXI Ogólnopolskim Plenerze Rysunkowo- Malarskim im. Krystyny Drążkiewicz dla najzdolniejszych uczniów najstarszych klas Liceów Plastycznych. Laureat stypendium Artystycznego im. Józefa Kluzy. Uczestnik wielu plenerów w Polsce i za granicą. Jest współzałożycielem nowo powstającej grupy artystycznej Anakolut kolektyw. 25 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

28 Maja Popovic 23 Maja Popović Promise Me technika mieszana, płótno, 70 x 70 cm Urodzona we Wrocławiu, absolwentka Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (ASP im. W. Strzemińskiego) Wydział Tkaniny i Ubioru kierunek studiów i specjalność projektowanie tkaniny i ubioru. Zajmuje się malarstwem, ilustracją,fotografią oraz projektowaniem ubioru. Ogromny nacisk kładzie na kolor i bogactwo formy. Przyglądając się formie tych prac, rodzą się skojarzenia z malarstwem ekspresjonistów,symbolistów. W malarstwie lubi nawiazywać do form organicznych oraz tożsamości człowieka. Prace Mai znajdują sie w kilku kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą (Niemcy, Irlandia, USA, Singapur, Grecja, Serbia). Antykwariat AB 26

29 Joanna Rudek 24 Joanna Rudek Autoportret III akryl, płótno, 70 x 50 cm Obecnie studiuje Malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ukończyła liceum plastyczne im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie. Tytuł licencjata w zakresie Ochrony Dóbr Kultury na specjalności Malarstwo Monumentalne uzyskała na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie. Swoje prace prezentowała na wystawach indywidualnych i zbiorowych. 27 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

30 Tomasz Tajak 25 Tomasz Tajak Po Sumie akryl, płótno, 80 x 100 cm sygn. na odwrocie: Po Sumie, T. Tajak, Kraków Od 2008 r. studiuje na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz jednocześnie na Wydziale Aktorskim w Krakowskich Szkołach Artystycznych SPOT. Antykwariat AB 28

31 Patryk Różycki 26 Patryk Różycki Głowy, 8VIIr. nr. 42, cykl wakacje technika mieszana, płótno, 90 x 143 cm sygn. na odwrocie: Patryk Różycki, 8. VII. nr 42 oraz pieczątką artysty Student malarstwana ASP w Gdańsku. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych. W 2012 zdobył brązowy medal w Międzynarodowym Biennale fotografii Twórczość Młodych - Odbicie Istnienia - Gdynia. Laureat I nagrody w kategorii rysunek w II Biennale im. P. Potworowskiego Figury Ciała w Poznaniu. 29 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

32 Dominik Smolik 27 Dominik Smolik Atonal akryl, płótno, 70 x 100 cm sygn. na odwrocie: Dominik Smolik Atonal Kraków Urodzony w 1982 r., w latach studiował na Wydziale Malarstwa Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, w pracowniach prof. R. Oramusa, prof. R. Łaciaka i prof. G. Bednarskiego. W 2008 r. ukończył Studium Podyplomowe Politechniki Krakowskiej z zakresu Architektury, Konserwacji i Aranżacji Wnętrz Obiektów Sakralnych. Brał udział w wielu krakowskich wystawach oraz w Międzynarodowym Plenerze w Rawennie (2007 r.). Antykwariat AB 30

33 Ziemowit Fincek 28 Ziemowit Fincek Przeładowanie (Overloading) technika mieszana, płótno, 70 x 80 cm 2013 sygn. p. d.: Z. Fincek 13 na odwrocie: Ziemowit Fincek Przeładowanie 2013 Urodzony w Kaliszu, absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W 2011 roku studiował także na Accademia di Belle Arti w Wenecji na Wydziale Malarstwa. Dyplom magisterski na wrocławskiej ASP uzyskał w roku. Reprezentował wrocławskie ASP na wystawie Najlepsze dyplomy Akademii Sztuk Pięknych w Gdańskiej Zbrojowni w roku. 31 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

34 Piotr Migza 29 Piotr Migza Z cyklu Dygitalizacje_ Instinctus II olej, płótno, 180 x 160 cm 2012 Urodzony w 1986 r. w Będzinie. Ukończył Akademię im. Jana Długosza na Wydziale Wychowania Artystycznego (Obecnie Wydział Sztuki) na kierunkach - Malarstwo Sztalugowe, Malarstwo w Architekturze i Urbanistyce oraz Edukacje Artystyczną w Zakresie Sztuk Plastycznych. Od 2011r. pracuje jako asystent na Wydziale Sztuki Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Od 2013r. pracuje również jako nauczyciel Malarstwa i Rysunku w Zespole Ogólnokształcących Niepublicznych Szkół Artystycznych im. T. Gronowskiego w Sosnowcu. Uczestnik ponad 50 wystaw zbiorowych w kraju i zagranicą. Członek formacji artystycznej artlock.pl Antykwariat AB 32

35 Wawrzyniec Tyrpa 30 Wawrzyniec Tyrpa Koń Szamana akryl, płótno, 70 x 50 cm sygn. na odwrocie: Wawrzyniec Tyrpa 33 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

36 Marta Smolik 31 Marta Smolik Bez tytułu akryl, płótno, 70 x 100 cm sygn. na odwrocie: Bez tytułu, Marta Smolik, Kraków Urodzona w 1982 r., mieszka i pracuje w Krakowie. Szczególnie interesuje ją malarstwo figuratywne. W swojej twórczości podejmuje tematykę człowieka i współczesnej kobiety. Antykwariat AB 34

37 Dominika Jasińska 32 Dominika Jasińska Zapach wolności akryl, płótno, 100 x 70 cm sygn. na odwrocie: D. Jasińska, 100 x 70 Zapach wolności Absolwentka Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie, uzyskując specjalizację w dziedzinie wyrobów unikatowych. W 2011 roku ukończyła Krakowskie Szkoły Artystyczne na kierunku Projektowania Wnętrz i Przestrzeni. Studiowała również Grafikę Komputerową w Mediach w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz, a także poszerza wiedzę w zakresie fotografii analogowej. 35 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

38 Agata Kosmala 33 Agata Kosmala Intuicja olej, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm Absolwentka ASP we Wrocławiu - dyplom otrzymała w 2000 roku. Malarstwo studiowała w pracowni prof. W. Gołkowskiej i prof. P. Błażejewskiego. Jest członkiem ZPAP Wrocław. Prace artystki znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych, w kraju i zagranicą. Antykwariat AB 36

39 Kajetan von Kazanovsky 34 Kajetan von Kazanovsky Untitled (VI The Lovers) akwarela, ołówek, papier, 56 x 42 cm sygn. na odwrocie: Von Kazanovsky Absolwent projektowania ubioru w Krakowskich Szkołach Artystycznych (). Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i ilustracją. Regularnie współpracuje w roli modela z fotografikiem o pseudonimie Ribbon Mętlik. Akt tworzenia jest dla niego terapią, która umożliwia jego wewnętrznym potworom opuszczenie szafy. Najlepiej odnajduje się w akrylach, węglu, akwarelach i technikach mieszanych. 37 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

40 Arkadiusz Twardowski 35 Arkadiusz Twardowski Dreamcatcher... akryl, papier, 100 x 70 cm sygn. l. d.: Twardowski oraz na odwrocie Freelancer i wolny rzemieślnik z wyboru. Absolwent Wydziału Architektury Wnętrz Ogrodu i Krajobrazu z krótkim romansem z Grafiką Warsztatową na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych-Pracownia Wklęsłodruku prof. Henryka Ożóga. Członek kreatywnej załogi ŻyWej Pracowni na krakowskim Kazimierzu. Zajmuje się głównie technikami rysunku i grafiki artystycznej. Antykwariat AB 38

41 Łukasz Gierlak 36 Łukasz Gierlak Bez tytułu tusz, papier, 70 x 100 cm 2013 Ukończył I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze oraz Studium Reklamy Wizualnej w Świdnicy. Absolwent Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Dyplom z wyróżnieniem w Wychowanek pracowni prof. W. Lupy oraz dr Ł. Huculaka. Realizował dyplom w Laboratorium litografii pod kierunkiem prof. P. Frąckiewicza oraz w pracowni Projektowania graficznego u prof. J.J. Aleksiuna. W latach studiował rysunek zawodowy u prof. E. Geta-Stankiewicza. Dyplom,,Agnozja twarzy został uhonorowany nagrodą Prezydenta Gdańska na konkursie Najlepszych Dyplomów 2013 w Gdańsku oraz został nagrodzony na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu wyróżnieniem pracy dyplomowej. 39 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

42 Dominik Smolik 37 Dominik Smolik The Feeling akryl, płótno 80 x 100 cm sygn. na odwrocie: Dominik Smolik The Feeling Kraków Antykwariat AB 40

43 Longin Szmyd 38 Longin Szmyd Łąka 2 akryl, płótno, 80 x 110 cm sygn. p. d. oraz na odwrocie Grafik, reżyser, autor opracowań plastycznych i producent. Zrealizował 31 filmów krótkometrażowych, w tym jeden film pełnometrażowy. Brał udział w licznych festiwalach filmowych, między innymi w Poznaniu, Krakowie, Oberhausen, Lille, Espinho, Rio de Janeiro. Za realizację filmów otrzymał m.in. dwa Poznańskie Koziołki, nagrodę Srebrny Tancerz w kategorii filmów animowanych w Huesca, Srebrną Kreskę w Krakowie i Grand Prix na festiwalu w Bratysławie oraz nagrody specjalne i wyróżnienia. Uprawia rysunek, grafikę warsztatową i użytkową. Od dwóch lat malarstwo sztalugowe. Ukończył wydział grafiki ASP w Krakowie oraz podyplomowe studium filmu Animowanego w Państwowej Szkole Teatralnej i Filmowej w Łodzi 41 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

44 Klaudia Mostowik 39 Klaudia Mostowik Pejzaż z Łęgowa olej, tektura, 29,9 x 35,7 cm sygn. na odwrocie: Klaudia Mostowik Pejzaż z Łęgowa 30 x 35,8, W 2009 r. ukończyła malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni prof. Stanisława Rodzińskiego. Stypendystka Fundacji im. Jana Szancenbacha. Uczestniczyła w wystawach indywidualnych m.in. wystawa malarstwa olejnego w Galerii Zadra w Warszawie w 2010 r. Antykwariat AB 42

45 Jacek Malinowski 40 Jacek Malinowski Zatoka II olej, płótno, 50 x 70 cm sygn. na odwrocie. Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej. Autor takich projektów jak: Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, Magazyn Sztuk, CAT3W - Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku. W Magazynie Sztuk prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych. Realizuje projekty społeczne, artystyczne i kulturalne w ramach Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Twórczej FreeArt, którego jest prezesem. Moje obrazy to ciągłe poszukiwanie ruchu, konfrontacja dynamicznych przestrzeni ze statyką płaszczyzn. Odkrywanie kinetyki koloru. 43 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

46 Katarzyna Orońska 41 Katarzyna Orońska Czerwone drzwi akryl, płótno, 70 x 100 cm sygn. p. d.: Orno Orońska Urodzona w Tarnowskich Górach, absolwentka malarstwa w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Jej prace dotychczas związane były głównie z konkretnymi miastami jak Bytom, Kraków, Sztokholm czy Nowy Jork. Inspirują ją ludzie, ich emocje, konkretne miejsca i ich klimat, czy osoby. Czasami maluje postacie w neutralnych miejscach, które są jedynie tłem (np. łąka), by skupić się na przekazie pewnych treści, emocji, metaforycznych sytuacji. Antykwariat AB 44

47 Agnieszka Nagórska 42 Agnieszka Nagórska Stocznia 14 akryl, płótno, 70 x 100 cm sygn. z przodu: A. Nagórska na odwrocie: A. Nagórska, Gdańsk 45 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

48 Ewa Małkiewicz 43 Ewa Małkiewicz Anna akryl, płótno, 60 x 80 cm sygn. na odwrocie: Małkiewicz Urodzona we Wrocławiu. Studiowała w Instytucie Sztuki w Opolu, ASP - kierunek Fotografia we Wrocławiu oraz ASP kierunek Edukacja Artystyczna w Poznaniu. Obecnie uczy się w szkole animatorów kultury SKIBA we Wrocławiu. Zawodowo zajmuje się edukacją plastyczną dzieci. Antykwariat AB 46

49 Grzegorz L. Piotrowski 44 Grzegorz L. Piotrowski Ultramaryna akryl, płótno, 60 x 50 cm Urodzony w 1976r. Jest absolwentem ASP w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni prof. Piotra C. Kowalskiego w 2004 r. Trzykrotny stypendysta Prezydenta Miasta Gorzowa w latach 2000, 2001 i Uczestnik wielu plenerów malarskich oraz wielu innych przedsięwzięć artystycznych. Prowadzi warsztaty artystyczne. Zajmuje się książką art., akcjami plenerowymi i ceramiką. 47 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

50 Natalia Sroka 45 Natalia Sroka Ayora akryl, płótno, 20 x 20 cm sygn. z przodu: Natalia Sroka Studia na ASP w Poznaniu na Wydziale Edukacji artystycznej, drugi zakres Malarstwo - dyplom z wyróżnieniem w pracowni T. Siwońskiego. Stypendium międzynarodowe w Uniwersitea Nationala De Arte w Bukareszcie. Obecnie asystentka w pracowni malarstwa na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Wyróżniona na 2 Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dialog Dźwięki i Rytmy, wystawiała m. in. na Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych Promocje 2010 w Legnicy oraz XXIII Festiwalu Polskiego malarstwa Współczesnego w Szczecinie. Antykwariat AB 48

51 Natalia Sroka 46 Natalia Sroka Onda akryl, płótno, 20 x 20 cm sygn. z przodu: Natalia Sroka 49 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

52 Agnieszka Szewczyk 47 Agnieszka Szewczyk Brązowy stół akryl, werniks, sklejka, 100x100cm sygn. na odwrocie Absolwentka kierunku Edukacja Artystyczna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Dyplom magisterski pod kierunkiem prof. Grażyny Borowik-Pieniek. Zajmuje się malarstwem, ceramiką i animacją kultury. Część prac znajduje się w zbiorach prywatnych. Uczestniczka kilku wystaw zbiorowych i indywidualnych. Antykwariat AB 50

53 Lenka Kubica 48 Lenka Kubica Gęsi II akryl, płótno, 81 x 65 cm sygn. l. d.: Lenka Kubica 14, na odwrocie naklejka autorska z danymi obrazu i podpisem. Absolwentka ASP we Wrocławiu. Studia ukończyła w 2006 roku, dyplomem z rzeźby, pod okiem profesora Leona Podsiadłego. W 2005 roku była stypendystką na ASP w Monachium w pracowni rzeźby w papierze Andreasa von Weizsäcker a. Brała udział w wielu wystawach w kraju i zagranicą. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, rysunkiem i rzeźbą. Pracuje i żyje we Wrocławiu, a jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i zagranicą. 51 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

54 Klaudia Mostowik 49 Klaudia Mostowik Czarna kotka olej, tektura, 29,9 x 33 cm sygn. na odwrocie: Klaudia Mostowik Czarna kotka 29,6 x 33, Antykwariat AB 52

55 Edyta Duduś 50 Edyta Duduś Ptasie Pary IX akryl, płótno, 40 x 30 cm Urodzona we Wrocławiu. Absolwentka ASP we Wrocławiu (dyplom studiów pierwszego stopnia 2013 r.) Brała udział w wielu wystawach zbiorowych i prezentowała swoje prace na wystawach indywidualnych. Prace artystki znajdują się w kolekcjach prywatnych i firmowych, w kraju i zagranicą. 53 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

56 Łukasz Gierlak 51 Łukasz Gierlak Prozopagnozja węgiel, papier, 70 x 50 cm 2011 Antykwariat AB 54

57 Arkadiusz Twardowski 52 Arkadiusz Twardowski White Foxes... tusz, akryl, papier, 70 x 100 cm sygn. l. d.: Twardowski oraz na odwrocie. 55 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

58 Monika Dałek 53 Monika Dałek You don t own me akryl, płótno, 120 x 90 cm sygn. p. d.: M. Dałek Antykwariat AB 56

59 Kajetan von Kazanovsky 54 Kajetan von Kazanovsky Playboy Mommy (III The Empress) akwarela, ołówek, papier, 56 x 42 cm sygn. na odwrocie: Von Kazanovsky 57 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

60 Piotr Urbanek 55 Piotr Urbanek Nocny lot olej, płótno, 28 x 33 cm sygn. l. d.: P Urbanek Antykwariat AB 58

61 Tomasz Tajak 56 Tomasz Tajak Targowe Kumoszki akryl, płótno, 80 x 80 cm sygn. na odwrocie: Targowe Kumoszki T. Tajak, Kraków 59 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

62 Edyta Duduś 57 Edyta Duduś Kobieta Lalka olej, płótno, 80 x 60 cm Antykwariat AB 60

63 Patrycja Longawa 58 Patrycja Longawa Pola IV olej, płótno, 70 x 100 cm 2013 Tytuł licencjata w zakresie Malarstwa uzyskała na PWSZ w Sanoku. Na Uniwersytecie Rzeszowskim ukończyła następnie Edukację Artystyczną ze specjalnością Malarstwo oraz na Wydziale Grafiki-grafikę komputerową. Uczestniczka licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą. 61 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

64 Marta Julia Piórko 59 Marta Julia Piórko Portret wewnętrzny-kobieta olej, płótno, 30 x 21 cm sygnowany na odwrocie 60 Marta Julia Piórko Portret wewnętrzny-mężczyzna olej, płótno, 30 x 21 cm sygnowany na odwrocie Jest absolwentką wydziału Malarstwa i Grafiki ASP w Gdańsku. Dyplom z malarstwa w 2007 r. w pracowni prof. M. Świeszewskiego. Zajmuje się malarstwem olejnym. W swoich obrazach łączy realistyczną technikę z pop surrealistyczną narracją. Jej obrazy charakteryzuje aura mistycyzmu, erotyzmu oraz melancholii. Prace publikowane były w amerykańskich i polskich magazynach takich jak: Fillgree, Catapuilt, Artysta i Sztuka, Art&Business. Antykwariat AB 62

65 Dominika Jasińska Ewa Małkiewicz 61 Dominika Jasińska Myśli Zastygłe akryl, płótno 100 x 70 cm sygnowany na odwrocie: Dominika Jasińska Kraków Myśli Zastygłe 62 Ewa Małkiewicz Pola akryl, płótno, 80 x 60 cm 63 IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

66 Małgorzata Brzozowska-Nowak 63 Małgorzata Brzozowska-Nowak Bez tytułu olej, płótno, 50 x 55 cm Urodzona w Jeleniej Górze w 1980 r., magister sztuki w zakresie: krytyka sztuki oraz malarstwo sztalugowe. Obecnie mieszka i pracuje w Poznaniu w Stowarzyszeniu artystów Przet - art, oraz w Feel Art Studio. Interesuje się działaniami intermedialnymi na pograniczu wielu dziedzin sztuki jak: malarstwo, muzyka, teatr, poezja, video, rysunek, fotografia, grafika cyfrowa. W badaniach naukowych podejmuje tematykę związaną ze sztuką współczesną oraz filozofią życia. Współpracowała przy organizacji wielu imprez artystycznych oraz praktyk edukacyjnych. Zajmuje się krytyką, promocją i propagowaniem sztuki współczesnej. Obecnie prowadzi swoją autorską pracownię audio-wizualną, bierze udział w licznych wydarzeniach artystycznych, wystawach indywidualnych oraz zbiorowych. Antykwariat AB 64

67 Ziemowit Fincek 64 Ziemowit Fincek Prawo do życia technika mieszana, płótno, 90 x 60 cm 2013 sygn. p. d.: Z Fincek 13 oraz na odwrocie: Ziemowit Fincek Prawo do życia IV Aukcja Młodej Sztuki AB, 30 stycznia 2015

III. GRUPY PRZEDMIOTÓW I MINIMALNE OBCIĄŻENIA GODZINOWE

POLAND EAST BALEARS. Z siedzibą: 90-437 Łódź, Al. Kościuszki 80/82 p. nr 606

POLAND EAST BALEARS. Z siedzibą: 90-437 Łódź, Al. Kościuszki 80/82 p. nr 606 REGULAMIN MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU "WIZJE I OBRAZY ( MALARSTWO, FOTOGRAFIA, GRAFIKA, RYSUNEK) INSPIROWANE LEGENDĄ, SYMBOLIKĄ LUB/ I BAŚNIĄ JAPOŃSKĄ" 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.Niniejszy Regulamin określa

Pejzażowe koncepcje malarskie - powiatu malborskiego Wystawa konkursowa 2016

Pejzażowe koncepcje malarskie - powiatu malborskiego Wystawa konkursowa 2016 Pejzażowe koncepcje malarskie - powiatu malborskiego Wystawa konkursowa 2016 Organizatorzy: Starostwo Powiatowe w Malborku Urząd Miasta Malborka Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku Malborskie Centrum

Kierunki studiów i specjalności - rok akademicki 2013/2014

REGULAMIN. Cel i tematyka konkursu 1

REGULAMIN. Cel i tematyka konkursu 1 REGULAMIN konkursu fotograficznego pt. Światła i cienie nauki dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych w ramach XV edycji Festiwalu Nauki w Krakowie Cel i tematyka

V AUKCJA. 28 marca (sobota) 2015, godz. 17:00 ceny wywoławcze 500 zł * galeria Antykwariat AB. Wystawa przedaukcyjna od 16 marca 2015 r.

V AUKCJA. 28 marca (sobota) 2015, godz. 17:00 ceny wywoławcze 500 zł * galeria Antykwariat AB. Wystawa przedaukcyjna od 16 marca 2015 r. V AUKCJA 28 marca (sobota), godz. 17:00 ceny wywoławcze 500 zł * galeria Antykwariat AB Kraków, Rynek Główny 43 Wystawa przedaukcyjna od 16 marca r. galeria Antykwariat AB *Po aukcji obowiązują ceny galeryjne

Regulamin konkursu plastycznego Światło czarodziejem magii organizowanego w ramach XV Festiwalu Nauki w Krakowie. Organizator.

Regulamin konkursu plastycznego Światło czarodziejem magii organizowanego w ramach XV Festiwalu Nauki w Krakowie. Organizator. Regulamin konkursu plastycznego Światło czarodziejem magii organizowanego w ramach XV Festiwalu Nauki w Krakowie Organizator 1. Organizatorem konkursu plastycznego pt.: Światło czarodziejem magii (dalej

V EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ

V EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ V EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ w Dąbrowie Górniczej Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. T. KANTORA ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. M.

WOJEWÓDZKI KONKURS ILUSTRATORSKI DO DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ KLASYCZNEJ I WSPÓŁCZESNEJ

WOJEWÓDZKI KONKURS ILUSTRATORSKI DO DZIEŁ LITERATURY POLSKIEJ KLASYCZNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WOJEWÓDZKI KONKURS ILUSTRATORSKI Wspaniała literatura polska, szczególnie współczesna, obfituje w dzieła, które pozbawione są rycin. Chcemy aby poprzez ten konkurs młodzi ludzie rozbudzali swoją wyobraźnię,

Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej

Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej VIII EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. T. KANTORA ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. M. SPISAKA CENTRUM SPORTU

POLSKIE STOWARZYSZENIE EDUKACJI PLASTYCZNEJ W KIELCACH

Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Dyrektor Pałacu Młodzieży w Gdańsku Maria Pawłowska zapraszają do udziału w Projekcie:

Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Dyrektor Pałacu Młodzieży w Gdańsku Maria Pawłowska zapraszają do udziału w Projekcie: Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz oraz Dyrektor Pałacu Młodzieży w Gdańsku Maria Pawłowska zapraszają do udziału w Projekcie: Przedsięwzięcie kierowane jest do uczniów gdańskich szkół podstawowych,

WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Kryterium zakres kwalifikacji

WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Kryterium zakres kwalifikacji WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY Kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej Forma studiów i poziom kształcenia I stopnia Kryterium zakres kwalifikacji

Koncepcja i regulamin ogólnopolskiego konkursu plastycznego

Koncepcja i regulamin ogólnopolskiego konkursu plastycznego Zespół Placówek Oświatowych nr 2 we Wrocławiu Ul. Głogowska 30, 53-621 Wrocław Tel./fax. 71 3556560, tel.: 71 3575359 Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 we Wrocławiu Prezes Dolnośląskiego Stowarzyszenia

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO. pod hasłem Ja i moja pasja

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO. pod hasłem Ja i moja pasja REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pod hasłem Ja i moja pasja Cel i tematyka konkursu 1 1. w Szczecinie (dalej: WUP w Szczecinie ) ogłasza konkurs fotograficzny pt.: "Ja i moja pasja" (dalej: "Konkurs").

DOM KULTURY DOROŻKARNIA. w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

DOM KULTURY DOROŻKARNIA. w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy DOM KULTURY DOROŻKARNIA w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy zaprasza przedszkolaki, dzieci szkół podstawowych oraz młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

R E G U L AMI N. ORGANIZATORZY: Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, Zespól Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej.

R E G U L AMI N. ORGANIZATORZY: Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, Zespól Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej. R E G U L AMI N V I I P R Z E G L Ą D U T W Ó R C Z O Ś C I U C Z N I Ó W D Ą B R O W S K I C H S Z K Ó Ł O P U C H A R P R E Z Y D E N T A M I A S T A D Ą B R O W Y G Ó R N I C Z E J W R A M A C H I X

ARCHITEKTURA. Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. na rok akademicki 2014/2015

ARCHITEKTURA. Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. na rok akademicki 2014/2015 Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego PROGRAM KSZTAŁCENIA na rok akademicki 0/0 ARCHITEKTURA I STOPIEŃ STUDIÓW - STUDIA INŻYNIERSKIE INFORMACJE O WYDZIALE

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Energia przyszłości

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Energia przyszłości REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO Energia przyszłości organizowanego w ramach projektu Poznaję, wypoczywam, uczę się. Kampania edukacyjno-informacyjna EKO-Hewelianum ORGANIZATOR 1. Organizatorem Konkursu

FOTOGRAFIA MALARSTWO NOWE MEDIA KATALOG

FOTOGRAFIA MALARSTWO NOWE MEDIA KATALOG FOTOGRAFIA MALARSTWO NOWE MEDIA KATALOG S P O T K A N I A Z E S Z T U K Ą C D SPOTKANIA ZE SZTUKĄ CIĄG DALSZY STOWARZYSZENIE W TONACJI SERCA str. 4-8 Aleksandra Wojnowska str. 9-14 Małgorzata Małkiewicz

Klub Fotograficzny START

Klub Fotograficzny START PTTK Oddział Beskid Śląski w Cieszynie Klub Fotograficzny PTTK Ul. Głęboka 56 43-400 Cieszyn tel./fax: 033/852-11-86 Regulamin VI ODDZIAŁOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO I. Postanowienia ogólne 1.Organizatorem

TWÓRCZOŒÆ ARSKICH ARTYSTEK

TWÓRCZOŒÆ ARSKICH ARTYSTEK Tydzieñ Kobiet 1-7 marca 2010 TWÓRCZOŒÆ ARSKICH ARTYSTEK Wystawa 22.02 8.03.2010 Ewa Michalewska, ur. 1988 w arach, jest absolwentk¹ Liceum Plastycznego w Zielonej Górze. Obecnie studiuje na Wydziale Wzornictwa

XI SPOTKANIE Z PIOSENKĄ WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ Konkurs Plastyczny - Komiks o Warszawie i jej mieszkańcach

XI SPOTKANIE Z PIOSENKĄ WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ Konkurs Plastyczny - Komiks o Warszawie i jej mieszkańcach XI SPOTKANIE Z PIOSENKĄ WARSZAWA DA SIĘ LUBIĆ Konkurs Plastyczny - Komiks o Warszawie i jej mieszkańcach Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do opowiedzenia za pomocą obrazków krótkiej historii o Warszawie

REGULAMIN VIII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM -

REGULAMIN VIII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM - REGULAMIN VIII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM - KOLORY LATA Pod Patronatem Starosty Tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego ORGANIZATOR FABRYKA SZTUK 83-110 TCZEW, UL. 30 STYCZNIA 4 MIEJSCE ORGANIZACJI

REGULAMIN I MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KASZUBSKIEJ SZTUKI WIZUALNEJ CASSUBIA VISUALES

REGULAMIN I MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KASZUBSKIEJ SZTUKI WIZUALNEJ CASSUBIA VISUALES REGULAMIN I MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KASZUBSKIEJ SZTUKI WIZUALNEJ CASSUBIA VISUALES I ORGANIZATOR I PRZEDMIOT KONKURSU 1. Miejski Dom Kultury w Redzie, zwany dalej Organizatorem, ogłasza konkurs na plakat

Portfolio///Książki. Wybrane książki, które powstały do 2014 roku.

1. Organizator Konkursu powołuje Jury Konkursu, w którego skład wchodzą:

1. Organizator Konkursu powołuje Jury Konkursu, w którego skład wchodzą: REGULAMIN KONKURSU Dyplomy ASP: Architektura i Wzornictwo 2015. I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu jest Miasto Gdynia, w imieniu którego działa Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

REGULAMIN VII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM -

REGULAMIN VII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM - REGULAMIN VII KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO WAKACJE Z APARATEM - DZIECKO NA WAKACJACH Pod Patronatem Starosty Tczewskiego ORGANIZATOR FABRYKA SZTUK 83-110 TCZEW, UL. 30 STYCZNIA 4 MIEJSCE ORGANIZACJI KONKURSU

Warsztaty Programu Edukacji Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. dla szkół podstawowych na rok szkolny 2013/2014

Warsztaty Programu Edukacji Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. dla szkół podstawowych na rok szkolny 2013/2014 Warsztaty Programu Edukacji Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski dla szkół podstawowych na rok szkolny 2013/2014 Działania warsztatowe w CSW są nie tylko pretekstem do poznawania różnych dyscyplin

Chopinowskie inspiracje w muzyce, plastyce i teatrze

Chopinowskie inspiracje w muzyce, plastyce i teatrze Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Chopinowskie inspiracje w muzyce, plastyce i teatrze Wojewódzki Dom Kultury im.

KONKURS FOTOGRAFICZNY "ZABYTKOWE MIEJSCA MOJEJ MIEJSCOWOŚCI"

KONKURS FOTOGRAFICZNY ZABYTKOWE MIEJSCA MOJEJ MIEJSCOWOŚCI KONKURS FOTOGRAFICZNY "ZABYTKOWE MIEJSCA MOJEJ MIEJSCOWOŚCI" Partnerzy projektu Zabytkowa Częstochowa : Urząd Miasta Częstochowy Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Katowicach Delegatura w Częstochowie

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO dla uczniów województwa zachodniopomorskiego pod hasłem Zielona energia co daje nam przyroda by poruszać świat 1 Cel i tematyka konkursu 1. Zespół Szkół Ogólnokształcących

KRAKÓW ANTYKWARIAT AB I PIĘTRO RYNEK GŁÓWNY 43

KRAKÓW ANTYKWARIAT AB I PIĘTRO RYNEK GŁÓWNY 43 3. AUKCJA 12 WRZEŚNIA 2014 GODZ. 18 KRAKÓW ANTYKWARIAT AB I PIĘTRO RYNEK GŁÓWNY 43 WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA OD 1 WRZEŚNIA +48 739 403 463 +48 739 403 497 MLODASZTUKAAB@GMAIL.COM ISBN 978-83-939316-2-0 ZLECENIE

w Katowicach, Pl. Sejmu Śląskiego 2 ul. Gliwicka 214

w Katowicach, Pl. Sejmu Śląskiego 2 ul. Gliwicka 214 Centrum Kultury Katowice Młodzieżowy Dom Kultury Katowice, 17.03.2015 Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek oświatowych Pragniemy Państwa poinformować, że organizujemy IV edycję konkursu plastycznego

IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Dzieckiem być... : Historia Polski w obrazach

IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Dzieckiem być... : Historia Polski w obrazach IV Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Dzieckiem być... : Historia Polski w obrazach Regulamin Organizator Konkursu: Zespół Szkół Plastycznych w Tarnowie. Cele Konkursu: 1. Wykonanie prac, zgodnych z tematyką

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Eko zakręceni

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Eko zakręceni Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Eko zakręceni Znajdź piękno w rzeczach prostych, zwyczajnych, w przedmiotach codziennego użytku, tych które wyrzucasz i nie zwracasz na nie uwagi przekształć

Napłynęło łącznie 440 prac z następujących szkół:

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ NIESTACJONARNE STUDIA I STOPNIA W R. AKAD. 2015-16

AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE WYDZIAŁ ARCHITEKTURY WNĘTRZ NIESTACJONARNE STUDIA I STOPNIA W R. AKAD. 2015-16 8 9 10 NIESTACJONARNE STUDIA I STOPNIA W R. AKAD. 01-1 II rok Podstawy Projektowania Wnętrz Dr Beata Dobryjanowicz Podstawy Projektowania Wystawiennictwa Dr Barbara Kowalewska Podstawy Komunikacji Wizualnej

Uchwała Nr 745/XXX/2013 Rady Miasta Lublin. z dnia 25 kwietnia 2013 r.

Uchwała Nr 745/XXX/2013 Rady Miasta Lublin. z dnia 25 kwietnia 2013 r. Uchwała Nr 745/XXX/2013 Rady Miasta Lublin z dnia 25 kwietnia 2013 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania dorocznych nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechniania

Sprawdzian kwalifikacyjny

Sprawdzian kwalifikacyjny REGULAMIN ORGANIZACJI I PRZEPROWADZANIA SPRAWDZIANU KWALIFIKACYJNEGO UNIWERSYTETU ARTYSTYCZNEGO W POZNANIU STUDIA STACJONARNE DRUGIEGO STOPNIA NA ROK AKADEMICKI 2012/2013 Przepisy ogólne 1 Termin sprawdzianu

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skierniewicach ul. Nowobielańska 100 Tel: 46 833-96-00

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skierniewicach ul. Nowobielańska 100 Tel: 46 833-96-00 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skierniewicach ul. Nowobielańska 100 Tel: 46 833-96-00 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skierniewicach jest placówką oświatową o rozbudowanej strukturze organizacyjnej.

REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT LOGO Stowarzyszenie inicjatyw społecznych JARMARK KULTUR

REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT LOGO Stowarzyszenie inicjatyw społecznych JARMARK KULTUR REGULAMIN KONKURSU NA PROJEKT LOGO Stowarzyszenie inicjatyw społecznych JARMARK KULTUR 1 Informacje ogólne. 1. Organizatorem konkursu jest powstające Stowarzyszenie inicjatyw społecznych JARMARK KULTUR

Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. T. KANTORA

Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. T. KANTORA VII EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ w Dąbrowie Górniczej Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. T. KANTORA ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH IM. M.

510158196 +48 510158196

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS KEYBOARDOWY Kraków 2014

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS KEYBOARDOWY Kraków 2014 II OGÓLNOPOLSKI KONKURS KEYBOARDOWY Kraków 2014 pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego I. Cele imprezy popularyzacja nauki gry na elektronicznych instrumentach klawiszowych w

VIII EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ

VIII EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ VIII EDYCJA AKCJI CHARYTATYWNEJ GRAJ I POMAGAJ IM. M. SPISAKA Zespół Szkół nr 1 im. Związku Orła Białego w Dąbrowie Górniczej ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH IM. T. KANTORA ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH CENTRUM SPORTU

REGULAMIN VI FESTIWALU PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ PIOSENKA W MELONIKU. Rzeszów, 16 lutego 2016 r.

REGULAMIN VI FESTIWALU PIOSENKI AKTORSKIEJ, FILMOWEJ I MUSICALOWEJ PIOSENKA W MELONIKU. Rzeszów, 16 lutego 2016 r. Drodzy wykonawcy, instruktorzy, pedagodzy! Zapraszamy Was do udziału w VI Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej Piosenka w Meloniku, który odbędzie się w Rzeszowie w dniu 16 lutego 2016

REGULAMIN KONKURSU Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI TRZECH KRÓLI

REGULAMIN KONKURSU Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI TRZECH KRÓLI REGULAMIN KONKURSU Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI TRZECH KRÓLI Organizowanego przez Szkołę Podstawową Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. bł. Jana Pawła II i Gimnazjum SPSK w Modzerowie DATA I MIEJSCE

Fascynujące stawonogi

Fascynujące stawonogi REGULAMIN IV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO dla uczniów województwa zachodniopomorskiego pod hasłem Fascynujące stawonogi 1 Cel i tematyka konkursu 1. Gimnazjum przy I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym

REGULAMIN III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO. dla uczniów województwa zachodniopomorskiego pod hasłem. Ptaki w fotografii

REGULAMIN III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO. dla uczniów województwa zachodniopomorskiego pod hasłem. Ptaki w fotografii REGULAMIN III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO dla uczniów województwa zachodniopomorskiego pod hasłem Ptaki w fotografii 1 Cel i tematyka konkursu 1. Gimnazjum nr 7 im Sybiraków przy ul. Zofii Nałkowskiej

OBWIESZCZENIE MINISTRA KULTURY. z dnia 10 marca 2003 r.

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE NAJWAŻNIEJSZY JEST STUDENT!!! OFERTA DLA KAŻDEGO» OD EKONOMISTY PO ARCHITEKTA WYDZIAŁ EKONOMICZNO - SPOŁECZNY EKONOMIA FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ EUROPEISTYKA ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA

Wolontariusz WANTED!

I WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW I NYSKA SENIORIADA REGULAMIN

I WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW I NYSKA SENIORIADA REGULAMIN I WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW I NYSKA SENIORIADA REGULAMIN 1. Organizatorem I Wojewódzkiego Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów pod nazwą I NYSKA