AMP NETCONNECT Finanse i Bankowość

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "AMP NETCONNECT Finanse i Bankowość"

Transkrypt

1 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Finanse i Bankowość EFG Eurobank Ergasias S.A. Oddział w Polsce Trzy Centrale w Warszawie: ul. Mokotowska 19 DATA CENTER ul. Fabryczna 5 DATA CENTER ul. 17 Stycznia 45a DATA CENTER oraz 327 oddziałów terenowych w całej Polsce System 110 Connect F/FTP Cat.6 System 110 Connect UTP Cat.6 System 110 Connect UTP Cat.5 FO OM2 Bank Ochrony Środowiska Warszawa Al. Jana Pawła II 12 System UTP Cat. 5

2 2732 Credit Suisse Dwie Centrale w Polsce - Wrocław ul. Szewska 6/7 Plac Grunwaldzki 25 DATA CENTER System MRJ21, FO OM3 LC System 110Connect UTP Cat. 6, System 110Connect Cat. 5 Bank DnB NORD Polska S.A. Placówki: ul. Podgórska 3, Kraków ul. Puławska 81, Warszawa System UTP Cat.5 Bank DnB NORD Polska S.A Centrala + Data Center Warszawa ul. Postępu 15 C DATA CENTER FO OM3 SC System 110Connect UTP Cat. 6, System 110Connect Cat. 5

3 2733 POLCARD S.A. Dwie Centrale w Warszawie: ul. Ostrobramska 103 Al. Jerozolimskie 92, Brama Zachodnia System 110Connect UTP Cat. 6, System Fiber-to-the-Desk - gniazdo MT-RJ, FO - OM3, plus szkielet System AMPTRAC UTP Enhanced Cat.5 FINAMO S.A. CENTRALA - Warszawa ul. Puławska 182 oraz 25 oddziałów terenowych w Polsce System 110 Connect F/FTP Cat.6 BRE BANK S.A. Białystok, ul. Warszawska 59 Katowice, ul. Mickiewicza 15 Gliwice, ul. Mikołowska 15 System 110 Connect UTP Cat.5

4 2734 Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A Centrum Główne Przetwarzania Danych Poznań ul. Szarych Szeregów 23 System 110 Connect UTP Cat.6, FO MM OM3 Dom Maklerski Banku Zachodniego S.A. Wrocław System 110Connect UTP Cat. 5 Dom Maklerski ING Banku Śląskiego S.A. Katowice System ACO Plus

5 2735 OPEL Bank S.A. Warszawa ul. Puławska 15 System 110Connect UTP Cat. 5 Toyota Kreditbank GmbH Warszawa ul. Domaniewska 41, Budynek Sirius System 110Connect UTP Cat. 5 Bank of Tokyo Warszawa ul. Emilii Plater 53, WTC System 110Connect UTP Cat. 5

6 2736 Bank NYKREDIT Warszawa ul. Królewska 16 System ACO Plus Noble Bank S.A. Warszawa ul. Domaniewska 39 System 110Connect UTP Cat. 6 BRE Leasing sp. z o.o. Warszawa ul. Ks. I. Skorupki 5 System 110Connect UTP Cat. 6 szkielet FO OM2

7 2737 Bank Spółdzielczy w Bielsko-Białej ul. Komorowicka 272 System 110 Connect FTP Cat.6 CITIBANK HANDLOWY Poznań Plac Wolności 4 System 110Connect FTP Cat. 5 EXPANDER ADVISORS Warszawa ul. Wołoska 9 System 110Connect UTP Cat.6, Szkielet FO - MM OM2 S.C.

8 2738 Open Finance Warszawa ul. Domaniewska 39 System 110Connect UTP Cat.6 AVANSSUR S.A. Warszawa ul. Chłodna 51 System 110Connect FTP Cat. 6 szkielet FO OM2 Towarzystwo Ubezpieczeń FILAR S.A. Grupa UNIQA Warszawa ul. Dęblińska 6 System 110Connect UTP Cat. 5

9 2739 PZU S.A. Kraków Al. Pokoju 51 System 110Connect FTP Cat. 5 CARDIF Polska S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warszawa ul. Nowogrodzka 11 System ACO Plus Cat. 6 Bank Spółdzielczy w Zatorze ul. Różana 2 System ACO Plus Cat. 6

10 27310 Provident Polska SA Brama Zachodnia Warszawa Al. Jerozolimskie 92 System 110Connect UTP Cat. 5 szkielet FO Nordea Bank Polska: Recovery Data Center Gdynia; ul. Chwaszczyńska 133A R IBM PDC dla Nordea Bank Polska Gdańsk; ul. Nowy Świat 40 System UTP Cat. 6 FST MANAGEMENT Sp. z o.o. Toruń ul. M. Skłodowskiej-Curie 41 System UTP Cat. 6

11 27311 Provident Polska SA Brama Zachodnia Warszawa Al. Jerozolimskie 92 System 110Connect UTP Cat. 5 szkielet FO Nordea Bank Polska Recovery Data Center Gdynia ul. Chwaszczyńska 133A??? FST MANAGEMENT Sp. z o.o. Toruń ul. M. Skłodowskiej-Curie 41 System UTP Cat. 6

12 27312 Bank Spółdzielczy w Ropczycach ul. Rynek 13 System ACO Plus Cat. 6A kabel 1.2 GHz

13 27313 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Budynki biurowe Warsaw Trade Tower Warszawa ul. Chłodna 51 Avanssure System 110Connect FTP Cat. 6 Szkielet FO OM2 Millennium Communications SA System AMP CO Plus Cat. 7, System FO - FttD MM OM2 z interfejsem MT- RJ EMC Coputer Systems Poland Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat.5

14 27314

15 27315 PriceWaterhouseCoopers Warszawa ul. Nowogrodzka 68 System ACO Plus Cat. 6 PTK Centertel 10 miast we Polsce System 110Connect UTP Cat. 5 Mostostal Export S.A. Warszawa System 110Connect UTP Cat. 5

16 27316 OPTIMUS S.A. Oddział w Warszawie System 110Connect UTP Cat. 5 BSH (Bosch Siemens) Warszawa ul. Wolska 153 System 110Connect UTP Cat. 5 Nokia Poland Sp. z o.o. Warszawa ul. Sienna 73 System 110 Connect UTP Cat.5

17 27317 KLIF Warszawa ul. Okopowa 58/72 System 110Connect FTP Cat.6, System 110Connect FTP Cat. 5, Szkielet FO - MM Wicona sp. z o.o. Warszawa ul. Małowiejska 1 System 110Connect UTP Cat. 5 ul. Szturmowa 2A, Hewlett-Packard Polska Warszawa, ul. Szturmowa 2A, budynek UBC II System 110Connect UTP Cat.5

18 27318 Rondo ONZ Warszawa System 110Connect UTP Cat. 5 Loxxess-Transteam sp. z o.o. Warszawa ul. Bokserska 64 System 110Connect UTP Cat. 5 Ilmet Complex Warszawa System 110Connect UTP Cat. 5

19 27319 Budynek Saturn Warszawa ul. Domaniewska 41 ESD Poland Schneider Electric System 110Connect FTP Cat. 5 Gwarant sp. z o.o. Katowice ul. Fabryczna 15 System ACO Plus Cat. 7 TEL ENERGO S.A. Warszawa, Budynek Tajfun ul. Jutrzenki 183 System 110Connect UTP Cat.5

20 27320 FINAL S.A. Dąbrowa Górincza ul. Koksownicza 7 System 110 Connect FTP Cat.5 Drukarnia ZIELONA SOWA Kraków Cegielniana 4 System 110Connect FTP Cat. 5 THALES Warszawa ul. Jana Pawła II 23 System 110Connect UTP Cat.6

21 27321 Philips Polska Warszawa Warszawa Al. Jerozolimskie 195 B System 110Connect UTP Cat.6 Szkielet FO - MM Croda Poland sp. z o.o. Oddział w Krakowie ul. Karmelicka 27 Oddział w Warszawie, ul. Gen.Zajączka 9A/6 System 110Connect FTP Cat. 5 System 110Connect UTP Cat. 5 EPSTEIN sp. z o.o. Warszawa, Nordic Park ul. Kruczkowskiego 8 System 110Connect UTP Cat. 5

22 27322 IBC Warszawa Al. Armii Ludowej 14 PriceWaterhouse Coopers System 110Connect UTP Cat. 6, Szkielet FO MM, interfejs MT-RJ Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 5 Bouygues Immobilier System 110Connect UTP Cat.5 ACNielsen Polska sp. z o.o. Warszawa, Budynek STRATOS ul. Zgoda 6 System 110Connect UTP Cat.5

23 27323 General Electric International Inc. Rzeszów ul. Hanasiewicza 19 System 110Connect UTP Cat. 5 Instytut Goethego Pasaż DIANA Warszawa ul. Chmielna 13 System 110Connect FTP Cat. 5 RESBUD S.A. Rzeszów ul. Piłsudskiego 32 System 110Connect UTP Cat. 5

24 27324 Brama Zachodnia Warszawa Al. Jerozolimskie 92, Ericsson Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 6 GTECH Eastern Europe System 110Connect UTP Cat. 6 West Gate Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 5 Sephora Polska Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 5 TMF Poland Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 5

25 27325 Alliance Silesia Logistics Center Czeladź ul. Wiejska 49 System 110Connect FTP Cat. 6 P.K. THERMA Bielsko-Biała ul. Grażyńskiego 108 System ACO Plus Cat. 7 Szkielet FO MM OM3 XG Interfejs MT-RJ Saski Crescent Bank NYKREDIT Warszawa ul. Królewska 16 System ACO Plus Cat. 6

26 27326 Hydroprojekt Kraków sp. z o.o. Kraków ul. Trybuny Ludów 15 System 110Connect UTP Cat 5 TRINITY CSS Oddział Kraków II piętro ul. Karmelicka 27 System 110Connect UTP Cat 5 Spółdzielnia Pracy POLITYKA Warszawa ul. Słupecka 6 System AMP Plus Cat. 7,

27 27327 Szkielet FO MM, interfejs MT-RJ Handlopex S.A. Rzeszów ul. Padarewskiego 30 System 110Connect UTP Cat. 6 Sobiesław Zasada Ltd. Kraków ul. Armii Krajowej 19 System AMP Plus Cat. 7 Szkielet FO MM, interfejs MT-RJ Deltavista Polska sp. z o.o. Kraków, GTC Galileo

28 27328 ul. Armii Krajowej 18 System 110Connect FTP Cat. 5 INCOME sp. z o.o. Kraków ul. Halicka 9 System 110Connect UTP Cat. 5 Deloitte Audyt Sp. Z o.o. Biurowiec NEWTON Kraków ul. Armii Krajowej 18 System 110Connect UTP Cat. 5

29 27329 OTIS Wrocław ul. Szewska 6/7 Credit Swiss System 110Connect UTP Cat. 6 System 110Connect Cat. 5 OTIS sp. z o.o. ONIRO Wrocław ul. Ofiar Oświęcimskich 36 System 110Connect UTP Cat. 6 Centrala Michelin Polska Warszawa Globe Trade Center System 110Connect UTP Cat.5 Visionsoft Kraków

30 27330 Ul. J.Lea 112 System 110Connect UTP Cat.5

31 27331 Wiśniowy Business Park Warszawa Ul. 1-go Sierpnia 4, Tetra Pak Poland sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 6 Whirlpool Polska sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 5 AVNET sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 6

32 27332 Visionsoft Kraków Ul. J.Lea 112 System 110Connect UTP Cat.5 General Motors Poland Warszawa Globe Trade Center System 110Connect UTP Cat.5 BM Building Warszawa, Globe Trade Center Wrocław System 110Connect UTP Cat.5

33 27333 Warsaw Financial Center - WTC Warszawa Ul. Emilii Plater 53, Enterprise Investors System ACO Plus Cat. 6 Altheimer & Gray Polska System 110Connect UTP Cat. 5 CMS Cameron McKenna System 110Connect UTP Cat. 6 MOFO Architekci Kraków ul. Morawskiego 5 System Aco Plus Cat. 7

34 27334 P4 sp. z o.o. - PLAY Warszawa Ul. Taśmowa 7 Marynarska BP DATA CENTER MRJ21, System 110Connect UTP Cat. 5, Szkielet FO MM 0M2 S.C. Warszawa ul. Poleczki 13 System 110Connect. FTP Cat.6, SL-AWC, System 110Connect UTP Cat. 5, Warszawa ul. Piękna 11 System 110Connect. FTP Cat.6, SL-AWC, System 110Connect UTP Cat. 5 Jaworzno ul. Bursztynowa 1D System 110Connect. FTP Cat.6, SL-AWC, System 110Connect UTP Cat. 5 Samsung Electronics Polska Warszawa ul. Szturmowa 2A System ACO Plus Cat. 6, Szkielet FO MM OM2 - SC-D

35 27335 PGNiG S.A. Warszawa ul. Kasprzaka 25 System 110Connect FTP Cat. 6, Szkielet FO MM OM2 - SC Biuro Projektów Nafta-Gaz Jasło, ul. Ducala 11 Krosno, ul. Armii Krajowej 3 System 110Connect UTP Cat. 5 IMB Asymetria Kraków ul. Biskupia 1 System 110Connect FTP Cat. 6, Szkielet FO MM OM2, interfejs MT-RJ

36 27336 DELL sp. z o.o. Warszawa, Millenium Plaza System UTP Cat. 6 Data Center FO OM3+ LC BERLIN HYP Warszawa ul. Widok 8 System ACO Plus Cat. 7 Adidas Poland sp. z o.o. Warszawa Al. Jerozolimskie 174 System 110Connect UTP Cat. 6

37 27337 MARYNARSKA POINT Warszawa ul. Postępu 15B, 15C ILF CONSULTING ENGINEERS POLSKA Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 6, AC_NIELSEN Polska System 110Connect UTP Cat. 5 Bank DnB NORD Polska S.A. Główna Siedziba System 110Connect UTP Cat. 6, System 110Connect UTP Cat. 5, DATA CENTER Reiffeisen Evolution Project Development sp. z o.o. Warszawa ul. Piękna 20 System ACO Plus Cat. 7

38 27338 HELION Warszawa Ul. Cybernetyki 7 WOLA INFO S.A. System 110Connect UTP Cat. 6, System 110Connect FTP Cat. 5, Szkielet FO MM OM3 AL, BIGRAM System 110Connect. FTP Cat.5 TELE 2 System 110Connect. FTP Cat.6, System 110Connect FTP Cat. 5 ROYAL UNIBREW System 110Connect UTP Cat. 5 ALIMA-GERBER System 110Connect. FTP Cat.6

39 27339 NEFRYT GTC Warszawa ul. Domaniewska 39 NOBLE BANK S.A. System 110Connect UTP Cat.6 OPENFINANCE System 110Connect UTP Cat.6 ERBUD S.A. Warszawa ul. Puławska 300 A System 110Connect UTP Cat.6

40 27340 REUTERS Polska sp. z o.o. Gdynia ul. Śląska System 110Connect UTP Cat. 6 ARCH-DECO sp. z o.o. Gdynia ul. Staromiejska System 110Connect FTP Cat. 6, SL-AWC Tarnowska Spółdzielnia Spożywców Tarnów ul. Czarna Droga 77 System 110Connect FTP Cat.6

41 27341 GTC Platinium Business Park Warszawa Ul. Wołoska 9 EXPANDER ADVISORS sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 6, Szkielet FO MM OM2 SC, TRIO Management Inc. Sp. z o.o. ARTEGENCE Sp. z o.o. BIBBY FINNANCIAL SERVICES EPSTEIN Sp. z o.o. MSL WARSAW GE HEALTCARE OKI PRINTING SOLUTIONS Accetis International Poland Sp. z o.o. ZENITH OPTIMEDIA GROUP sp. z o.o. PANASONIC POLSKA Sp. z o.o. System 110Connect. UTP Cat.6 SAATCHI&SAATCHI POLAND _ System.FTP Cat.6 TUI Poland sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 6

42 27342 Genzyme Polska sp. z o.o. Warszawa Ul. Bonifraterska 17 System UTP Cat. 6 Stream International sp. z o.o. Szczecin Al. Wojska Polskiego 82 System 110Connect FTP Cat. 5 DIERRE Polska sp. z o.o. Warszawa Ul. Chełmżyńska 180G System UTP Cat. 6

43 27343 GTC Okęcie Business Park Warszawa ul. 17 Stycznia 45a COTY Polska sp. z o.o. System 110Connect FTP Cat.6 SL AWC, szkielet FO - MM OM2 S.C. NOVONORDISK PHARMA Sp. z o.o. AMBER GOLD Budynek D piętro 2 i 4 Przędsiębiorstwo Panstwowe Porty Lotnicze Budynek D, piętro 0 i 1 System UTP Cat.6 FRUGOT PLASTICS System 110Connect UTP Cat.5 EFG POLBANK Oddział w Polsce System 110Connect UTP Cat. 6, System 110Connect UTP Cat. 5

44 27344 TULIPAN HOUSE Warszawa ul. Domaniewska 50a KODAK Polska sp. z o.o. System UTP Cat.6 A2 Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat.6 HUAWEI POLAND System 110Connect UTP Cat.5 ASTER sp. z o.o. System UTP Cat. 5, System FTP Cat. 6 LIGHTRAX DATA CENTER JAGO S.A. Oddział w Warszawie Błonie Bieniewo-Parcela

45 27345 System 110Connect UTP Cat.5 ISOURCE S.A. Warszawa Ul. Działkowa 85 System UTP Cat. 6 Chatham Financial Poland I piętro Kraków Al. Słowackiego 64 System 110Connect UTP Cat. 6 LUKOIL Polska sp. z o.o. Warszawa Ul. Ogrodowa 58

46 27346 System UTP Cat. 6 STRATOS OFFICE CENTER Warszawa Ul. Ks. I.Skorupki 5 BRE Leasing Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 6, Szkielet FO - MM OM2 S.C. DATA CENTER Batory Office Building II Warszawa Al. Jerozolimskie 212 MERCATOR PAPIER Sp. z o.o. System UTP Cat. 5, Centrum Biurowe Lubicz 23A

47 27347 Kraków Ul. Lubicz 23A PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o System UTP Cat. 6 Budynek Biurowo Usługowy ADGAR PLAZA Budynek A Warszawa ul. Postępu 17 Data Center System ACO Cat. 7 Szkielet FO OM3 MR-RJ Backbone ULSZH Cat 5e 25-par Centrum Konferencyjne Centrum Fitness Euromost WLAN Zander System UTP Cat.6 MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. System UTP Cat.5 Urząd Zamówień Publicznych

48 27348 System UTP Cat. 6 Szkielet FO OM3 MT-RJ TWINS sp. z o.o. Budynek nr 7 Wrocław Ul. A.Ostrowskiego 7 System 110Connect UTP Cat.6 BM Building Warszawa ul. Dęblińska 6 System FTP Cat.6 Towarzystwo Ubezpieczeń LINK 4 ADGAR OFFICE BUILDING Warszawa, ul. Postępu 15 DATA CENTER System FO MPO, System FTP Cat. 6A OFFICE System UTP Cat. 5

49 27349 METROPOLITAN Sp. z o.o. Warszawa Pl. Piłsudskiego 9 NORTON ROSE System UTP Cat.6 MOKOTÓW PLAZA 1 Warszawa Ul. Postępu 6 Szkielet PiMF 600MHz SL AWC Cat.6 MEDIACOM Warszawa Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat.5, Maxus-Warszawa Sp. z o.o.. System UTP Cat. 5 VF Polska Distribution Sp. z o.o. _ System 110Connect UTP Cat.5 Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 5

50 27350 Abantia Polska Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat.5 isource S.A. _ System 110Connect UTP Cat.5 Dryvit Systems USA (Europe) Sp. z o.o. System 110Connect UTP Cat. 5 Budynek Biurowy CATALINA Warszawa Al. Wyścigowa 6 KARMAR S.A. System UTP Cat. 6 FIAT AUTO POLAND S.A. FIAT BANK POLSKA S.A. AARSLEFF Sp. z o.o. CHRYSLER CHEVRON Polska Energy Resources _ System.FTP Cat.6 IVECO POLAND Sp. Z o.o. System UTP Cat. 5

51 27351 CROWN SQUARE Warszawa ul. Przyokopowa 31 ORLEN Upstream Sp. z o.o. System UTP Cat.6 Budynek Biurowy OXYGEN Szczecin ul. Malczewskiego 26 Coroplast Medicover Vorwerk Tieto Części wspólne System UTP Cat. 6 System.FTP Cat.6 FO OM3 SC Warsaw Financial Center Mastercard Europe SPRL Warszawa

52 27352 ul. Przyokopowa 31 System UTP Cat.6 FO OM3 XG MT-RJ Platinium Business Park Warszawa ul. Wołoska 9A Valeo Service Leo Burnett Zumtobel Licht VERIFONE System UTP Cat. 6 Bouygues Immobilier Budynek IBC Warszawa ul. Armii Ludowej 14

53 27353 System UTP Cat. 6 DuPont Poland Warszawa ul. Postępu 17A System UTP Cat.6A FO OM3 LC VICTORIA BUSINESS CENTER Poznań ul. Strzelecka 49 System FO-OM3 SC + system telefoniczny Cat. 3 Zespół Budynków Biurowo-Usługowych Poznań ul. Ostrowska 364 System UTP Cat. 5 + Cat. 5 FTP

54 27354 YARA Kompleks Biurowy OXYGEN ENEA Vortex PROVIDENT YARA Open Finance Szczecin ul. Malczewskiego 22 System UTP Cat. 6 SODEXHO PASS Polska sp. zo.o. Warszawa ul. Kłobucka 25 System 110Connect UTP Cat.6, Platinium Business Park Budynek 5 Warszawa ul. Domaniewska 44A STARCOM sp. z o.o.

55 27355 System UTP Cat. 6 PSA FINANCE POLSKA sp. z o.o. PEUGOT POLSKA System UTP Cat. 6 LC CORP Sky Tower sp. z o.o. Wrocław ul. Powstańców Śląskich kabel 600 MHz i SL 5400 gniazd ekranowanych kategorii 6

56 27356 METROPOLITAN Sp. z o.o. Warszawa Pl. Piłsudskiego 9 KOCHAŃSKI, ZIĘBA, RAPALA I PARTNERZY System FTP Cat.5 FO OM2 LC Skanska Property Poland sp. z o.o. PricewaterhouseCoopers Łódź ul. Pomorska 106 System UTP Cat. 6

57 27357 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Budynki Użyteczności Publicznej Komitet Badań Naukowych Warszawa Ul. Wspólna 1/3 System 110Connect UTP Cat.5

58 27358 IPN Komisja Ścigania Zbrodni Przeciw Narodowi Polskiemu Katowice ul. Kilińskiego 9 System 110Connect FTP Cat. 5, Szkielet FO MM OM2, System FO - Monitoring Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska Centralna Stacja Monitoringu Warszawa ul. Bartycka 110a System ACO Cat.6 Szkielet FO Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska Delegatura Ostrołęka ul. Targowa 4

59 27359 System 110Connect UTP Cat.5 Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Kraków Ul. Racławicka 56 System 110Connect UTP Cat. 5 Urząd Miasta w Andrychowie ul. Rynek 15, 27, 37 System Connect UTP Cat. 6 Szkielet FO MM OM2 S.C. Urząd Miasta i Gminy Olkusz ul. Rynek 1 System ACO Plus Cat. 7

60 27360 Urząd Miasta Trzebinii ul. Piłsudskiego 14 System ACO Plus Cat. 7 Szkielet FO MM S.C. Serwerownia System ACO Urząd Miejski w Radomiu ul. Kilińskiego 24 System 110Connect FTP Cat. 5 Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu ul. Wyspiańskiego 10

61 27361 System ACO Plus Cat. 6 Szkielet FO Urząd Gminy Warszawa-Mokotów ul. Rakowiecka 25/87 System ACO Plus Cat. 6 Ratusz Warszawa - Ursynów Al. KEN 61 System AMP CO Cat. 7, System 110Connect UTP Cat. 6, Szkielet FO MM OM2 S.C Urząd Gminy Mieścisko Pl. Powstańców Wlkp. 13

62 27362 System 110Connect UTP Cat. 6 Urząd Gminy Wróblew ul. Wróblew 15 System ACO Plus Cat. 7, System 110 Connect UTP Cat.5 Zarząd Pałacu Kultury i Nauki Warszawa Pl. Defilad 1 System ACO Plus, szkielet FO MM OM2 interfejs MT-RJ Kancelaria Prezydenta RP

63 27363 Warszawa ul. Wiejska 10 System 110Connect UTP Cat.5 Ambasada Republiki Korei Warszawa, budynek WTT Ul. Chłodna 21 System 110Connect UTP Cat.5 Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Centrum Personalizacji Danych Warszawa ul. Pawińskiego 17/21 System UTP Cat.6, szkielet FO MM - OM2 i OM3 interfejs MT-RJ oraz osprzęt AMPTRAC

64 27364 Urząd Gminy Kłodzko ul. Okrzei 8a System 110Connect FTP Cat.6 Urząd Gminy Dębno Wola Dębińska 240 System 110Connect UTP Cat.5 Starostwo Powiatowe w Chrzanowie ul. Partyzantów 2 System ACO Plus Cat. 7 szkielet FO MM OM3 interfejs MT-RJ

65 27365 Starostwo Powiatowe w Tarnowie ul. Narutowicza 38 System FTP Cat. 6A, PiMF 1,2GHz SL AWC Starostwo Powiatowe w Lublinie ul. Jana Kilińskiego 12B System 110Connect FTP Cat.6 Starostwo Powiatowe w Legnicy Plac Słowiański 1 System 110 Connect FTP Cat. 6 Szkielet FO - MM OM2

66 27366 Starostwo Powiatowe w Pruszkowie ul. Drzymały 30 System UTP Cat. 6 Starostwo Powiatowe w Chojnicach ul. Człuchowska 38 System 110Connect FTP Cat.6 Starostwo Powiatowe w Olkuszu Ul. Mickiewicza 2 System ACO Plus Cat. 6

67 27367 Starostwo Powiatowe w Łańcucie ul. Mickiewicza 2 System ACO Plus Cat. 6 Starostwo Powiatowe w Zgierzu ul. Sadowa 6A System ACO Plus Cat.6 Gmina Dobiegniew Budynek Wielofunkcyjny Dobiegniew Ul. Staszica System FTP Cat. 6

68 27368 Urząd Gminy Herby Herby ul. Lubliniecka 33 System ACO Plus Cat.6 Urząd Miejski w Sochaczewie ul. 1 Maja 16 System UTP Cat. 6 Starostwo Powiatowe w Jaśle ul. Rynek 18 System UTP Cat. 6

69 27369 Starostwo Powiatowe w Dębicy ul. Parkowa 28 System FTP Cat. 5 Starostwo Powiatowe w Rypinie ul. Warszawska 38 System UTP Cat.6 Urząd Kontroli Skarbowej w Krakowie ul. Łokietka 20 System 110Connect UTP Cat.5 Szkielet FO MM OM2, MT-RJ Izby Skarbowe w Krakowie

70 27370 ul. Wiślna 7 ul. Wadowicka 10 ul. Krowoderskich Zuchów 2 System ACO Plus Cat. 6 Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Rzeszów ul. Cieplińskiego 4 System ACO Cat. 7 Szkielet FO OM3 MT-RJ Urząd Dzielnicy Mokotów Warszawa ul. Rakowiecka 25/27 System FTP Cat. 6 Urząd Skarbowy Ropczyce ul. Rynek 1 System ACO Cat.7

71 27371 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Stacja Uzdatniania Wody Szczecin ul. Bugno 2 System ACO Plus Cat.6 Urząd Skarbowy Kraków Stare Miasto ul. Grodzka 65 System 110Connect FTP Cat.5 Drugi Urząd Skarbowy w Rzeszowie ul. Siemieńskiego 18 System ACO Plus Cat.7

72 27372 Urząd Skarbowy w Limanowej ul. Matki Boskiej Bolesnej 7 System 110Connect UTP Cat.5 Szkielet FO System 110Connect UTP Cat.6 budynek A Urząd Skarbowy w Jędrzejewie ul. 11 Listopada 33 System ACO Plus Cat. 7 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych Szczecinek ul. Mickiewicza 2 System ACO Plus Cat.7

73 27373 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie budynek biurowy, III p. ul. Zygmuntowska 10 System 110Connect UTP Cat.5 Urząd Gminy Łagiewniki ul. Jedności Narodowej 21 System ACO PLUS Cat.6 PiMF 1,2GHz Urząd Miasta Wrocław ul. Bogusławskiego 6 System UTP Cat.5 System FO MM OM2 SC

74 27374 Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu filia Pionki ul. Bogusławskiego 6 System 110Connect FTP Cat 6 Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ul. Słowackiego 2 System 110Connect FTP Cat 6 Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim ul. Starogrodzka 9

75 27375 System 110Connect FTP Cat.6 filia z Złocieńcu System 110Connect FTP Cat.5 Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim ul. Przemysłowa 1 System 110Connect UTP Cat.6 Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu ul. Stanisławskiego 28 System 110Connect FTP Cat.6 Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy ul. Cmentarna 20

76 27376 System ACO Plus Cat.7 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kraków Ul. Rzeźnicza 2 System 110Connect UTP Cat.5 PPUP Poczta Polska Wałbrzych ul. Słowackiego 9 System 110Connect UTP Cat.5 Urzędy Pracy: Łobza

77 27377 ul. Wiejska 10 System 110Connect FTP Cat 6 System 110Connect UTP Cat. 5 Jasło ul. Rynek 18 System ACO Plus Cat.7 Wrocław ul. Gliniana System 110Connect UTP Cat.5 Mielec, ul. Chopina 16a Dębica, ul. Cmentarna 20 System ACO Plus Cat.6 PiMF S/FTP 1200MHz Inowrocław ul. Mątewska 17 System FTP Cat.6 FttD FO OM3 SC Biała Podlaska, ul. Brzeska 10 Wieluń, ul. Sieradzka 56A System FTP Cat.6 Wydział Komunikacji i Praw Jazdy

78 27378 Miasta Łodzi ul. Smugowa 26a i 30/32 System 110Connect FTP Cat.6 Małopolski Urząd Wojewódzki Wydział Paszportowy MUW Kraków ul. Przy Rondzie 6 System FTP Cat.6 PUHIT S.A. Warszawa ul. Ciołka 14 System FTP Cat. 6

79 27379 Centralny Ośrodek Informatyki Statystycznej Zakład w Radomiu ul. Planty 39/45 Data Center System MRJ21 Urząd Gminy Herby ul. Lubliniecka 33 System ACO Plus Cat.6 PiMF S/FTP 600MHz Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa Al. Niepodległości 146 System UTP Cat. 6 System FO OM2,OM3 SC Data Center

80 27380 Gminy: Baranów System FTP Cat 6 Wojciechów System FTP Cat 6 Wąwolnica System FTP Cat 6 Markuszów System FTP Cat 6 Adamów System FTP Cat 6 Stanin System FTP Cat 6 Kłoczew System FTP Cat 6 Stary Brus System FTP Cat 6 Serokomla System FTP Cat 6

81 27381 Gminy: Sosnowica System FTP Cat 6 Dołhobyczów System FTP Cat 6 Dębowa Kłoda System FTP Cat 6 Trzebieszów System FTP Cat 6 Urszulin System FTP Cat 6 Wola Uhruska System FTP Cat 6 Hanna System FTP Cat 6 Wyryki System FTP Cat 6 Hańsk System FTP Cat 6

82 27382 Urząd Komunikacji Elektronicznej Platforma Lokalizacyjno-Informacyjna z Centralną Bazą Danych (PLI-CBD) -112 Siemianowice Śląskie, Borucza Data Center System S-LNIK EA, Hi-D AMPTRAC Koncepta sp. z o.o. Szczecin ul. Wojska Polskiego 81 System XGA Cat.6 A PiMF S/FTP 600MHz Starostwo Powiatowe w Głogowie ul. Sikorskiego 17 System FTP Cat. 6, PiMF 600MHz, AWC

83 27383 Ministerstwo Finansów Centrum Przetwarzania Danych Radom ul. Samorządowa 1 System ACO PLUS Cat.6, PiMF 1,2GHz DATA CENTER MRJ21, MPO SM LC OS2 MPO MM LC OM3 Ministerstwo Finansów Bydynek A2, B2, C2 + BMS Warszawa ul. Świętokrzyska 12 System Cat. 6A, PiMF S/FTP 600MHz, AMPTRAC Urząd Statystyczny Warszawa ul. 1-go Sierpnia 21 System FTP Cat. 6A, PiMF 600MHz, AWC S-Link EA

84 27384 UMWZ Wydział Zamiejscowy w Koszalinie ul. Monte Cassino 2 System UTP Cat. 6 Powiat Parczewski ul. Warszawska 24 System FTP Cat. 6 Miasto Parczew ul. Ogrodowa 16 System FTP Cat. 6

85 27385 Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Nowym Sączu ul. 29 Listopada 10 System ACO Plus Cat.7 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa Al. Modzelewskiego 77 Data Center System MPO OM3 LC System MPO OS2 LC Hi-D Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie ul. Świdnicka 38 System ACO Plus Cat.6 PiMF S/FTP 1200MHz

86 27386 Zespół Placowek Opiekuńczo-Wychowawczych w Nowym Sączu ul. Łącznik 20 System FTP Cat. 6, PiMF 600MHz Diecezjalne Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu Ul. Papieska 10 System FTP Cat.6 Biuro Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego Kraków ul. Radziwiłłowska 1 System UTP Cat. 5

87 27387 Urząd Skarbowy Kraków Krowodrza - Budynek A ul. Krowoderskich Zuchów 2 System Cat. 6 A PiMF S/FTP 600MHz Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie ul. Kopernika 1 System Cat. 6A PiMF S/FTP 600MHz Urząd Miejski w Bychawie ul. Partyzantów 1 System FTP Cat. 6

88 27388 Zintegrowane Stanowisko Koordynacji i Reagowania Centrum Bezpieczeństwa Euro 2012 ul. Młynarska 43/45 System UTP & STP Cat. 6 PiMF S/FTP 600MHz FO OS1,2 S.C. APC, FO OM2 SC APC, FO E90 Starostwo Powiatowe we Włodawie ul. Al. J.Piłsudskiego 24 System FTP Cat. 6 Biuro Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy ul. Marszałkowska 77/79

89 27389 System FO OS2 SC APC ZUS: Oddział w Olsztynie, Pl. Konsulatu Polskiego 4 Oddział Poznaniu, IIl Inspektorat Miejski, Starołęcka 31 Inspektorat w Gnieźnie, ul. Sienkiewicza 4 Inspektorat w Śremie, ul. Szeroka 2 Inspektorat Kraków-Podgórze, ul. Zakopiańska Inspektorat we Włocławku, ul. Płocka 167 Inspektorat Myślibórz, ul. Felczaka 19 KRUS Placówka w Bielsku Podlaskim, ul. Białostocka 22 System 110Connect UTP Cat. 5 II Oddział w Warszawie, ul. Podskarbińska 25 Szkielet wieloparowy na potrzeby telefonii wewnętrznej Oddział w Poznaniu, II Inspektorat Miejski ul. Starołęcka 31 System ACO Plus Inspektorat w Świnoujściu, ul. Piastowska 63 System ACO Plus System 110Connect UTP Cat. 6 Oddział w Legnicy, ul. Wojska Polskiego 5 System 110Connect UTP Cat. 5, szkielet FO I Inspektorat Miejski we Wrocławiu, ul. Reymonta 4/6 System FTP Cat.6

90 27390 Oddział Nowy Sącz, ul. Sienkiewicza 77 System FO OA2 LC (połączenie światłowodowe budynków) Oddział Nowy Sącz Biuro Terenowe Zakopane, ul. Gimnazjalna 8 System FTP Cat.6 Zamek Królewski na Wawelu Państwowe Zbiory Sztuki Kraków ul. Wawel 8 System 110Connect UTP Cat.5, Szkielet FO Centrum Sztuki Współczesnej "ZNAKI Czasu" Toruń ul. Wały gen. Sikorskiego 13 System 110Connect UTP Cat. 6 Biblioteka Narodowa Warszawa Al. Niepodległości 213

91 27391 System 110Connect UTP Cat.5 Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach ul. Ściegiennego 13 System 110Connect UTP Cat. 6 Małopolski Instytut Kultury ul. Karmelicka 27 System 110Connect UTP Cat. 5 Filharmonia Łódzka Im. Artura Rubinsteina ul. Narutowicza 20/22

92 27392 System 110Connect UTP Cat. 5 Teatr Rozrywki w Chorzowie ul. Konopnickiej 1 System ACO Plus Cat. 6 Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie ul. Lipowa 4 System Cat. 7 TERA, 1,2HGz System UTP Cat.5 System FO OM3 LC Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Toruń Plac Teatralny 2

93 27393 System ACO Plus Cat. 6 PiMF 1,2 GHz Biblioteka Główna Uniwersytetu Opolskiego ul. Strzelców Bytomskich 2 System UTP Cat. 6 Urząd Miejski w Zielonej Górze Zaułek Artystów ul. Podgórna 22 System FTP Cat. 6 Gmina Klucze ul. Partyzantów 1 System ACO Plus Cat. 6 PiMF 1,2 GHz

94 27394 Starostwo Powiatowe w Hrubieszowie ul. Narutowicza 34 System FTP Cat. 6 Gmina Miejska Hrubieszów ul. Mjr H Dobrzańskiego HUBALA 1 System FTP Cat. 6 Gmina Werbkowice ul. Partyzantów 1 System FTP Cat. 6

95 27395 Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa-Okęcie Pirs Centralny i Południowy ul. Żwirki i Wigury 1 System FTP Cat. 6 Gmina Michów ul. Rynek I/16 System FTP Cat. 6 Gmina Jeziorzany ul. Rynek 22 System FTP Cat. 6

96 27396 Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Nowy Dwór Mazowiecki ul. Gen. Thomee 1 System UTP Cat. 6 Archidiecezja Białostocka Białystok ul. Kościelna 1 System UTP Cat. 6 Komenda Wojewódzka PSP w Gdańsku ul. Sosnowa 1 System ACO Plus Kabel 1200 MHz

97 27397 Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim ul. Zamoyskiego 70 System ACO Plus 1,2 GHz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Warszawa ul. Nowogrodzka 1/3/5 System F/FTP Cat. 6 AMPTRAC Ready Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego Rzeszów ul. Towarnickiego 3A

98 27398 System ACO Plus Cat. 6 PiMF1200 MHz Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego Opole Ul. Oleska 21 System ACO Plus Cat. 6A PiMF 600 MHz, FO OS2 LC Centrum Powiadamiania Ratunkowego Kraków ul. Basztowa 22 System UTP Cat. 6 Izba Celna w Katowicach Urząd Celny Bielsko-Biała ul. Regera 30

99 27399 System S/STP Cat. 6A ISO Hi-D, FO OM3 LC Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego Toruń Plac Teatralny 21 System ACO Plus PiMF 1,2 GHz, FO OM3 LC 20 Drugi Urząd Skarbowy w Kielcach ul. Częstochowska System ACO Plus PiMF 1,2 GHz, FO OM3 LC Gmina Kuczbork - Osada

100 Kuczbork ul. Mickiewicza 7A System F/FTP Cat. 6 Kabel 250 MHz Gmina Lutocin ul. Poniatowskiego 1 System F/FTP Cat. 6 Kabel 250 MHz Gmina Lubowidz ul. Zielona 10 System F/FTP Cat. 6 Kabel 250 MHz

101 Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki ul. Konstytucji 3 Maja 1 System ACO PLUS Kabel PiMF 600MHz, wkładki Cat.6 Instytut Historii Polskiej Akademii Nauk Rynek Starego Miasta 29/31 System Cat 5 UTP 43/45 ZUS Oddział w Częstochowie ul. Dąbrowskiego System Cat.6 SL, Kabel PiMF F/FTP ZUS Oddział w Myszkowie ul. Sikorskiego 57

102 System Cat.6 SL, Kabel PiMF F/FTP ZUS Oddział w Radomiu ul. Czachowskiego 21A Cat 5 FTP + FO OM3 LC Inspektorat ZUS w Grójcu ul. Matejki 110 Cat 5 FTP + FO OM3 LC Gmina Przasnysz ul. Św. Stanisława Kostki 5 System Cat.6 SL, Kabel PiMF F/FTP 30 Powiat Bocheński ul. Kazimierza Wielkiego

103 System Cat.6 SL, Kabel PiMF F/FTP Miasto I Gmina Lipsko ul. 1 Maja 2 System Cat.6 SL, Kabel PiMF F/FTP Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Konin ul. Sosnowa 14 F/FTP 250MHz, wkładki ACO Plus kat 6 system klasy E

104 Biblioteka Narodowa Warszawa Al. Niepodległości 213 System UTP Cat.6, FO OM3 LC Urząd Miejski Bielsko-Biała Plac Ratuszowy 5 System ACO PLUS kabel 1,2Ghz, wkładki kat.6 Muzeum Narodowe Kraków Biblioteka Czartoryskich ul. Św. Marka 17 System ACO plus kabel 1,2Ghz, wkładki kat 6A, GB/ISDN

105 Muzeum Narodowe Kraków Dom Józefa Mehoffera ul. Krupnicza 26 System ACO PLUS kabel 1,2GHz, wkładki kat 6A, GB/ISDN 208 Główny Urząd Statystyczny Warszawa Al. Niepodelgłości Szkielet światłowodowy OM4 LC Quick-Fit Urząd Miasta Łodzi ul. Moniuszki 7/9

106 cat.6 UTP Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu ul. Gliniana System UTP Cat.5 Port Lotniczy im. W.Reymonta w Łodzi Terminal 3 ul. Gen. S.Maczka 35 Cat. 6A ACO, Kabel PiMF 1,2 GHz, S/FTP Teatr Rozrywki Chorzów

107 ul. Konopnickiej 1 Cat. 6A ACO, Kabel PiMF 600 MHz, S/FTP Gmina Chorzele ul. Kumosińskiego 1 System Cat.6 SL, Kabel PiMF F/FTP Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. Terminal 2 Budynek CARGO ul. Słowackiego 200 Cat. 6A, Kabel PiMF 600 MHz, S/FTP FO OM3 MM LC Gmina Miasta Rypina ul. Warszawska 40

108 System ACO Plus Kabel F/FTP 250 MHz Izba Skarbowa i Urząd Skarbowy w Lublinie Al. Smorawińskiego ul. Szeligowskiego 24 System ACO Plus Kabel PiMF 600 MHz, FO OM3 MTRJ Izba Celna w Katowicach Urząd Celny w Rybniku ul. Kłokocińska 51 System XGA Cat. 6A ISO Kabel PiMF 600 MHz, panele Hi-D

109 Urząd Celny w Toruniu ul. Batorego 61 System ACO Plus Kabel PiMF S/FTP 600 MHz FO: XG/OM3 LC Pomorska Agencja Rozwou Regionalnego w Słupsku ul. Portowa 13B System ACO Plus Kabel 1,2 GHz; wkładki cat. 6A System FO-OM3 MT-RJ Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy Strefa VIP Terminala Pasażerskiego T-2 w Porcie Lotniczym w Gdańsku ul. Słowackiego 200 System Cat. 6A Kabel PiMF S/FTP 600 MHz

110 Główny Gmach Muzeum Narodowego w Krakowie Al. 3 Maja 1 System FTP Cat. 6 Urząd Gminy Bolesławiec ul.rynek 1 System ACO Plus Kabel PiMF S/FTP 1,2 GHz, wkładki cat. 6 Starostwo Powiatowe w Biłgoraju ul. Kościuszki 94 System Cat. 6 F/FTP

111 Muzeum Narodowe w Krakowie Kamienice Łozińskich i Czapskich ul. Piłsudskiego i 14 System S/FTP Cat. 6A AMPTRAC Ready Kabel PiMF 7A 1200 MHz; FO OM3 SC Muzeum Narodowe w Krakowie Dom Jana Matejki ul.floriańska 41 ACO PLUS, kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6A Muzeum Narodowe w Krakowie Gmach Główny Al. 3 Maja 1 ACO PLUS, kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6A

112 Budynek Aministracyjny dla Straży Granicznej i Urzedu Celnego w Gdansku ul. Słowackiego 200 PiMF F/FTP 250MHz, ekran kat.6 SL, FO OM3 i OS2 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku ul.mickiewicza 8 ACO PLUS, kabel PiMF 1,2 GHz, wkładki cat. 6A Port Lotniczy im. F.Chopina w Warszawie ul. 17 Stycznia 47

113 UTP kat 6a, ADC Krone Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gorlicach ul. Jagiełły 14 kat 6 ekran f/ftp 250MHz, moduły AWC Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim ul.michalskiego 12 System ACO PLUS, kabel 1,2GHz, wkładki Cat.6A

114 Port Lotniczy im. F.Chopina w Warszawie sieć Wi-Fi dla pasażerów ul. Żwirki i Wigury 1 System UTP kat 6 Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu SALA WIELKA ul. Św.Marcin 80/82 System ACO Plus, UTP kat.6 i FTP kat.6a AWC XGA, OM3 FTTD Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych I DS ALFA ul.reymonta 17 System UTP Cat.6

115 Port Lotniczy im. W.Remonta w Łodzi Terminal 3 ul. Gen. Maczka 35 Obsługa bagażowa: System ACO kat. 6A, kabel 1,2 GHz Muzem Karola Szymanowskiego - - Willa ATMA w Zakopanem ul.kasprusie 19 System ACO, kabel 1,2GHz, wkładki Cat.6A Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni Al. Zwycięstwa 96/98 System ACO, kabel 1,2GHz, OM3

116 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych Serwerownia ul.karczunkowska 30 System MPO OM3, MRJ21 Słupski Inkubator Technologiczny ul.portowa 13 B System ACO PLUS, kabel 1,2GHz, Biuro Geodezji i Katastru Miasta St. Warszawy Ul. Sandomierska 12

117 System cat. 6A Kabel F/FTP + System cat. 7A Sigma-Link S2 SC Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku ul.ks. Rogaczewskiego 9/19 System ACO PLUS cat. 6A, klasa EA Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie ul. I Armii Wojska Polskiego 5 System Cat. 6A, kabel PiMF S/FTP 600MHz + FO OM3 LC

118 Dom Opieki Fundacji Laurentius Olsztyn ul. Hozjusza 19 System cat. 6 UTP Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Apteka Pod Orłem Pl. Bohaterów Getta 18 System ACO PLUS kat. 6A, kabel PiMF 1,2GHz Muzeum Śląskie w Katowicach ul. Kopalniana Kabel 1,2 GHz, ACO z wkładkami kat.6a + modularny z modułami XGA, światłowody SM na MT-RJ-tach, wieszaki i prowadnice HI-D

119 IPN Komisja Ścigania Zbrodni Przeciw Narodowi Polskiemu Warszawa ul. Wołoska 7, budynek MARS System ACO, kabel UTP kat. 6 LSZH OM3 LC Filharmonia Koszalińskia ul. Piastowska System ACO PLUS kat. 6A, kabel PiMF 600 MHz Urząd Gminy Tarnowo Podgórne ul. Poznańska 115 Kabel S/FTP kat. 7A, gniazda ACO wkładki kat. 6A Kabel F/UTP kat. 6A, moduły sl awcxga kat. 6a

120 Urząd Skarbowy Piaseczno ul. Energetyczna System Cat. 6, AWC Kabel F/FTP kat. 7 Centralna Biblioteka Wojskowa Warszawa ul. Ostrobramska 109 UTP Klasa E, OM3 Starostwo Powiatowe w Żywcu ul. Krasińskiego 13 Kabel F/FTP kat. 7 RJ45 XGA SL AC; LC OM3

121 Port Lotniczy Gdańsk sp. z o.o. Lotnisko-Tranzyt T1-T2 ul. Słowackiego 200 System FTP Cat.6 Kabel F/FTP Cat. 6 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. ul. Jaskrowska 14/20 Kabel PiMF cat. 7A 1200 MHz Wkładki ACO Cat. 6 Powiatowy Urząd Pracy w Międzyrzecu Podlaskim ul. Czysta 25

122 Kabel PiMF 600 MHz Wkładki ACO 2xRJ45 Cat. 6A Port Lotniczy im. F.Chopina w Warszawie Salon Executive Lounge Polonez w Terminalu A ul. Żwirki i Wigury 1 System UTP kat 6A Izba Skarbowa we Wroclawiu ul. Bernarda Pretficza 11

123 Muzeum Krzysztofory w Krakowie ul. Szczepańska 2

124 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Hotele Hotel InterContinental Warszawa Ul. Emilii Plater 53 System 110 Connect UTP Enhanced Cat.5, szkielet XC, szkielet światłowodowy gniazda MT-RJ Hotel Farmona Business & SPA Kraków ul. Jugowicka 10c System 110Connect UTP Cat. 5,

125 Galeria i Hotel PORTIUS Krosno ul. Bursaki 29 System 110 Connect UTP Cat.5 Pasaż Diana - apartamenty Warszawa ul. Chmielna 13A System 110 Connect UTP Cat.5, Dom Turysty Hotel Wyspiański Budnek D Kraków ul. Zyblikiewicza 2-6 System ACO Plus Cat. 6

126 ARKA MEDICAL SPA Kołobrzeg ul. Sułkowskiego 11 System ACO Plus Cat. 6 Solne Miasto sp. z o.o. Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Wieliczka ul. Kościuszki 15 System ACO Plus Cat. 6 System FO OM2 SC Hotels Global Investment Group Sp. z o.o. Hotel Hilton Garden Inn Kraków ul. M.C.Skłodowskiej 33 System Cat. 6A AWC PiMF S/FTP 600MHz FO OM3 MT-RJ

127 Akademia Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie D.S. "OLIMP ul. Rostafińskiego 9 System 110Connect UTP Cat. 6 Hotel NOVOTEL Łódź ul. Piłsudskiego 11a kabel UTP Cat. 6, Klasa E Hotel Golden Tulip Kraków ul. Łobzowska 8 kabel UTP Cat. 6

128 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Sądy i Prokuratury Sąd Okręgowy w Olsztynie ul. Dąbrowszczaków 44A System ACO Plus Cat. 7, Szkielet FO - MM OM3 XG, Interfejs MT-RJ System Zarządzający - AMPTRAC Najwyższy Sąd Administracyjny w Warszawie ul. Owsiana 2/4 System 110Connect UTP Cat. 5, Szkielet FO - MM OM2

129 Sąd Apelacyjny w Rzeszowie ul. Piłsudskiego 28 System ACO Plus Cat. 7, Szkielet FO - MM OM3 XG, Interfejs MT-RJ Sąd Okręgowy w Siedlcach ul. Sądowa 2 System ACO Plus Cat 6, Szkielet FO - MM OM2, Interfejs MT-RJ Sąd Okręgowy w Gliwicach Oddział w Rybniku ul. Jankowicka 3 System 110Connect UTP Cat. 5

130 Sąd Okręgowy w Słupsku ul. Sienkiewicza 16 System ACO Cat. 7, Szkielet FO MM OM 4, interfejs MT-RJ Sąd Okręgowy we Wrocławiu ul. Sądowa 1 System ACO Plus Cat. 6 Sąd Okręgowy w Katowicach ul. Andrzeja 16/18 System ACO Plus Cat. 6, System ACO Plus Cat. 5, Szkielet FO - OM2 MT-RJ

131 Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej ul. Brzeska System 110Connect FTP Cat.6 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej ul. Poznańska System 110 Connect FTP Cat. 6 - SL AWC, Szkielet FO MM OM2, interfejs MT-RJ Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej ul. Graniczna 13 System 110Connect Cat.6 UTP, Szkielet FO - MM OM2

132 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Śródmieście ul. Podwale 30 System 110Connect UTP Cat.6 Sąd Rejonowy w Olkuszu ul. Króla Kazimierza 45 System ACO Plus Cat. 6, Szkielet FO MM OM2 SC Sąd Rejonowy w Mysłowicach ul. Krakowska 2 System ACO Plus Cat. 6

133 Sąd Rejonowy w Tychach ul. Budowlanych 33 System ACO Plus Cat. 6 Sąd Rejonowy w Raciborzu ul. Nowa 29 System 110 Connect FTP Cat. 6 Sąd Rejonowy w Zwoleniu IV wydział KW w Pionkach Aleja Jana Pawła II 19 System 110Connect UTP Cat.5

134 Sąd Rejonowy w Lęborku ul. Przyzamcze 2 System 110 Connect FTP Cat. 6 SL AWC Sąd Rejonowy Katowice - Zachód ul. Warszawska 45A System ACO Plus Cat. 6 Szkielet FO MM OM3, interfejs MT-RJ Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej ul. Czarnoleśna 18

135 System ACO Plus Cat. 6 Sąd Rejonowy w Leżajsku ul. Mickiewicza 51 System FTP Cat. 6, PiMF 600MHz AMPTRAC Ready Sąd Okręgowy w Kielcach ul. Seminaryjska 12a System ACO PLUS, Cat. 6 FO OM3 SC Sąd Rejonowy w Wołowie ul. Mikołaja Reja 11

136 System FTP Cat. 6 AWC FO OM3 SC Sąd Rejonowy w Rzeszowie ul. Kustronia 4 System Cat.6A, PiMF 600MHz, Szkielet FO - MM OM3 Sąd Okręgowy i Prokuratora w Pińczowie ul. 1 Maja 10 System ACO PLUS, Cat. 6 Sąd Okręgowy w Słupsku ul. Murarska 15

137 System FTP Cat. 6 AWC Prokuratura Okręgowa w Bielsku- Białej ul. Listopadowa 31 System 110Connect UTP Cat. 5 Prokuratura Okręgowa w Oleśnicy ul. Chopina 2 System 110Connect UTP Cat. 5 Ośrodek Zamiejscowy w Chełmie Prokuratury Okręgowej w Lublinie

138 Pl. Niepodegłości 1 System 110Connect UTP Cat.5, Szkielet FO MM OM2 Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie Trybunalskim Al. 3-go Maja 13/15 System ACO Plus Cat. 6 Budynek Sadu Okręgowego Sąd Rejonowy Katowice-Wschód ul. Francuska 70 System FTP Cat. 5 Zakład Karny w Pińczowie ul. 3-Go Maja 34

139 System FTP Cat. 5 System FO OM2 SC Sąd Rejonowy w Tychach ul. Budowlanych 33 System ACO Plus Cat. 6 PiMF 250MHz Prokuratura Rejonowa Grudziądz ul. Legionów 46 System ACO Plus Kabel 1,2 GHz, FO OM3 MT-RJ Sąd Apelacyjny w Lublinie

140 ul. Obrońców Pokoju 1 System ACO Plus Kabel 1,2 GHz, FO OM3 LC Sąd Rejonowy Lublin-Wschód Świdnik ul. Wyszyńskiego 18 System ACO Plus, kabel 1,2 GHz + FO MM OM3 MT-RJ Sąd Rejonowy i Prokuratura Stalowa Wola ul. Popiełuszki 16 System ACO PLUS kabel 1,2Ghz, wkładki kat.6, FO OM2 MT-RJ

141 Sąd Rejonowy Katowice - Wschód ul. Francuska 70a System F/UTP Cat. 5 Wojewódzki Sąd Administracyjny Rzeszów ul. Kraszewskiego 4A System ACO PLUS, Kabel PiMF 1200MHz, wkładki Cat.6 Prokuratura w Pabianicach ul. Warszawska 39 Cat. 6 ACO, Kabel PiMF 600 MHz, S/FTP

142 Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim LAN oraz LAN dla CCTV ul. Słowackiego 5 System ACO PLUS, kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6 Sąd Okręgowy w Toruniu ul. Piekary 49 Krone kat.6a Prokuratura Rejonowa w Brodnicy ul. Wiejska 4 System ACO kat. 6A; kabel 1,2 GHz

143 Sąd Okręgowy i Rejonowy oraz Prokuratura Okręgowa i Rejonowa w Tarnowie ul. Dąbrowskiego 27 System ACO, kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6, AMPTRAC FULL Sąd Rejonowy w Olecku ul. Osiedle Siejnik I nr 18 (budynek nowy) System ACO, kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6A Sąd Rejonowy w Kielcach ul. Malików 146a System ACO, kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6

144 Sąd Rejonowy w Szczecinku ul. Bohaterów Warszawy 42 Szkielet międzybudynkowy oparty o kabel SM Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie ul. Hetmańska 45D System ACO kat. 6A; OM3 kabel PiMF1,2 GHz Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej ul. Legionów 79 System ACO kat.6a Kabel PiMF 1,2 GHz

145 Sąd Okręgowy i Rejonowy oraz Prokuratura Okręgowa i Rejonowa w Tarnowie ul. Dąbrowskiego 27 System ACO, kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6, AMPTRAC FULL Sąd Okręgowy w Radomiu ul. Piłsudskiego 10 ACO Plus, kabel 1,2 GHz, wkładki pojedyncze cat. 6 Sąd Rejonowy w Sochaczewie ul. 1 Maja 7 ACO Plus, kabel 1,2 GHz, wkładki pojedyncze cat. 6

146 Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu ul. Sienkiewicza 27

147 273147

148 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Medycyna Państwowy Instytut Weterynaryjny Krajowe Laboratorium Weterynaryjne Puławy Al. Partyzantów 57 System AMP CO, System 110Connect UTP Cat.5, System AMP Etherseal, Szkielet FO MM OM 2 Centrum Zdrowia Matki w Łodzi ul. Rzgowska 281/289 System 110Connect UTP Cat. 5, szkielet FO

149 Centrum Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Zespół 4 budynkó ul. Piłsudskiego 28 System 110Connect FTP Cat. 5 Pawilon Szpitalny I Blok Operacyjny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Gromkowskiego ul. Koszarowa 5 System 110Connect UTP Cat. 5, szkielet FO MM OM2 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Fryderyka Chopina Budynek APTEKA - ul. Szopena 2 Budynek UROLOGIA - ul. Szopena 2 System ACO Plus

150 Świętokrzyskie Centrum Onkologii w Kielcach Budynek Szpitala Neuropsychiatrycznego, pomieszczenie tomografu Rozbudowa Systemu ul. Srawińskiego 3 System 110Connect UTP Cat. 5, Szkielet FO MM OM2 Białostockie Centrum Onkologii im. M.Skłodowskiej-Curie rozbudowa piętra V Białystok ul. Ogrodowa 12 System 110Connect FTP Cat. 5, Szkielet FO Bydgoskie Centrum Diabetologii i Endokrynologii ul. Baczyńskiego 17 System 110Connect UTP Cat. 5

151 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Katowice ul. Raciborska 39 System ACO Plus Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim ul. Wolińska 7 System 110Connect UTP Cat. 5 ZOZ Dębica ul. Krakowska 91 System 110Connect FTP Cat. 5 Szkielet FO MM OM2 Mt-RJ

152 Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kar. Stefana Wyszyńskiego Zakład Radiologii ul. Alpejska 2 System FTP Cat.6 Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza Tarnów ul. Lwowska 178A System ACO Plus Cat. 6, Szkielet FO MM OM2 SC Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim ul. Szpitalna 37 System ACO Plus Cat. 6

153 Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie ul. Mostowa 6 System FTP Cat. 6 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Radzików, Błonie System UTP Cat. 6 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego 42 przychodnie w Warszawie System UTP Cat.6

154 Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie Budynek B1 i Przychodnia Dziecięca - ul. Lwowska 60 System ACO Plus Cat. 6 Raciborskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. ul. Gamowska 3 System FTP Cat. 6 AWC Uniwersytet Medyczny w Łodzi Laboratorium Biologii Molekularnej ul. Żeligowskiego 7/9 System FTP Cat. 6 SL

155 Szpital Ginekologiczno-Położniczy i Noworodków Oddział Patologii Noworodków i Wcześniaków Opole ul. Reymonta 8 System ACO Plus Cat. 6 PiMF 1,2GHz, OM3 MT-RJ Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROJE w Szczecinie, Budynek 2B ul. Mączna 4 System ACO Cat.6, PiMF 600MHz Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie SPZOZ - OTUiW ul. Lwowska 178a System Cat.6A, PiMF 600MHz,

156 Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu ul. M.Curie-Skłodowskiej 9 System S/FTP Cat.6 AWC, PiMF 600MHz FO OM3 MT-RJ FttD MT-RJ Szpital Specjalistyczny im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu ul. Młyńska 10 System ACO Cat.6, PiMF 1,2GHz, FO OM3 MT-RJ Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "LUBOMED" Ośrodek Zdrowia w Kocmyrzowie Kocmyrzów 38 System FTP Cat. 6

157 Świętokrzyskie Centrum Onkologii Zakład Medycyny Nuklearnej PET, T3 Kielce ul. Artwińskiego 3 System UTP Cat. 6 Szpital w Dziekanowie Leśnym ul. Konopnickiej 65 System ACO Cat.6, PiMF S/FTP 600MHz Szpital Wojewódzki w Opolu ul. Kośnego 53 System ACO Plus Cat.6, PiMF 1,2GHz, FO OM3 XG LC

158 Szpital Specjalistyczny w Gorlicach ul. Węgierska 21 System ACO Plus Cat.6, System ACO Plus Cat.6, PiMF 600 MHz, FO OM3 XG LC SC Szpital Wojewódzki Nr. 2 w Rzeszowie Regionalny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży im. Bł.Jana Pawła II ul. Węgierska 21 System ACO Plus Cat.6, PiMF S/FTP 600 MHz, FO OM3 Laboratorium w Budynku B1 System ACO Plus Cat. 7, Inbterfejs Cat. 6, PiMF 1,2 GHz EUROMEDIC Kliniki Specjalistyczne Katowice, ul. Ceglana System FTP Cat. 6 SL System UTP Cat. 5

159 FO OM2 SX Świętokrzyskie Centrum Onkologii Kielce ul. Artwińskiego 3 System Cat.6 UTP, OM2 MT-RJ Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 w Lublinie ul. Artwińskiego 3 System Cat.6 UTP Szpital Specjalistyczny w Zabrzu ul. Curie-Skłodowskiej 10

160 LightCrimp PLUS Szkielet światłowodowy OM2 SC Wojskowy Instytut Medyczny Warszawa ul. Szaserów 1 System FTP Cat.5 i Cat.6, FO OM3 MT-RJ, OS2 MT-RJ Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Pawilon Administracyjno-Socjalny Kraków ul. Wielicka 267 System ACO PLUS kabel F/FTP 600MHz, wkładki kat.6 + System XG AWC Cat.6 S.P.Z.Z.O.Z. SANDOMIERZ ul. Schintzla 13

161 System UTP Cat.6 SL Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Wola ul. Ciołka 13 System Cat 6 UTP Zachodniopomorskie Centrum Onkologii Budynek Centrum Diagnostyki i Terapii Nowotworów Piersi ul. Strzałkowska 22 TIA/EIA F/FTP 600MHz, moduły SL AWC system klasy EA wg Wojewódzki Szpital Okulistyczny

162 w Krakowie ul. Osieckiego 17B 1,2 GHz ACO wkladki kat 6 Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy im. Jana i Ireny Rudników Klinika Pneumonologii I Mukowiscydozy w Rabce Zdroju ul. Prof. Rudnika 3B System F/UTP Cat.5 Szpital Wojewódzki Nr. 2 w Rzeszowie ul. Lwowska 60 System ACO Plus 1,2 GHz wkladki kat 6A ISO FO OM3 SC

163 Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach ul. Wyszyńskiego 54 System ACO Plus 1,2 GHz wkladki kat 6A ISO FO OM3 MT-RJ Samodzielny Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu ul. Reymonta 8 System ACO Plus; kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6A DC: S-link Cat 6A + MPOtimatre; LC OM3 Instytut Kardiologii im. Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie ul. Alpejska 42 Szkielet światłowodowy FO OM3 XG SC

164 Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie ul. Saszerów 128 budynek 32, pokój 330 i 331 System F/FTP (PimF) cat. 6 Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach ul. Poniatowskiego 26 System Cat 6 UTP Małopolskie Centrum Reumatologii, Immunologii i Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego im. J.Dietla w Krakowie Al. Focha 33 System Cat 6 UTP

165 Klinika Chirurgii Endoskopowej w Żorach ul. Bankowa 2 ACO PLUS, kabel 1,2 GHz, wkładki cat. 6A Plus Cat. 6A; kabel 1.2 GHz Przychodnia i Szpital Powiatowy w Sędziszowie ul. Wyspiańskiego 14 ACO ZOZ Busko Zdrój ul. Bohaterów Warszawy 67 System ACO PLUS, kabel 600 MHz, wkładki Cat.6A, MT-RJ-LC, OM3

166 Szpital Powiatowy w Strzelcach Opolskich ul. Opolska 36A ACO Plus 600MHz PiMF F/FTP, wkładki kat.6 (300 linii), FO OM3 (MT-RJ) Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Rzeszowie ul. Chopina 2 System ACO PLUS, kabel 1,2GHz, wkładki Cat.6A Wojewódzki Szpital Dziecięcy W Bydgoszczy ul. Chodkiewicza 44 System ACO PLUS kat. 6A, kabel S/FTP (PiMF) 1,2GHz, FO OS2

167 Powiatowy Szpital Specjalistyczny w Stalowej Woli ul. Staszica 4 System UTP Cat. 6 SPZOZ Szpital Uniwersytecki w Krakowie ul. Kopernika 36 System FTP Cat. 6A, PiMF 1,2GHz SL AWC Opolskie Centrum Onkologii im. Prof. T. Koszarowskiego ul. Katowicka 66 A System ACO PLUS kat. 6A, kabel PiMF 1,2GHz, Quick-Fit, Hi-D

168 Centrum Onkologii im. Prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy ul. Romanowskiej 2 Sigma Link cat. 6A; MPO Otimate Kabel PiMF 600 MHz; moduły XGA Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SPZOZ Powidz-Witkowo ul. Żwirki i Wigury 9 wkładki cat. 6A; Kabel PiMF 1,2 GHz Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie ul. Dąbrowskiego 10 System ACO Plus + SL AWC cat. 6A kabel kat. 7 S/FTP

169 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny w Katowicach ul. Medyków 14 System ACO PLUS kat. 6A, kabel PiMF 1,2GHz Instytut Biochemii Lekarskiej Collegium Medicum UJ Laboratorium OMICRON Kraków ul. Kopernika 7c System ACO PLUS kat. 6A, kabel PiMF 1,2GHz Opolskie Centrum Onkologii Bunkier Zakład Radioterapii D-1 Kraków ul. Kopernika 7c System ACO PLUS kat. 6A, kabel PiMF 1,2GHz

170 Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny Warszawa ul. Sierakowskiego 13 System ACO PLUS kat. 7A, Szpital Chorób Płuc w Orzeszu ul. Gliwicka 20 System ACO cat. 6A kabel kat. 7A S/FTP Szpital Powiatowy w Sędziszowie Młp. ul. Wyspiańskiego 14 Kabel S/FTP kat 7

171 AWG 23; wkładka kat. 6A Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza Oddział Neurologii i Neurochirurgii Tarnów ul. Lwowska 178a System ACO wkładki pojedyncze i podwójne cat. 6A Kabel cat. 7 Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie Zakład Radioterapii Dzieci i Dorosłych ul. Wielicka 265 Kabel PiMF 1,2 GHz Wkładki ACO kat. 6A Miedziowe Centrum Zdrowia S.A. w Legnicy ul. Okrzei 14A Kabel PiMF 600 MHz kat 7

172 SL AWC Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ul. Alpejska 42 Szkielet światłowodowy OM4 LC Szpital Specjalistyczny w Jaśle ul. Lwowska 22 Kabel 1,2 GHz cat. 7A; wkładka pojedyncza kat. 6a

173 Szamodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. Dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich ul. Bytomska 62 Kabel PiMF 600 MHz cat. 7A; SL AWC 6A Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku ul. 800-Lecia 26 Kabel U/UTP 250 MHz, SL OM2 LC SP ZOZ MSW w Rzeszowie ul. Krakowska 16

174 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Obiekty Sportowe Stadion żużlowy w Zielonej Górze MOSiR Zielona Góra ul. Wrocławska 69 System ACO 10GbE, PiMF 1,2GHz Hala Widowiskowo-Sportowa w Gdyni ul. Kazimierza Górskiego 8 System FTP Cat. 6 Szkielet FO OM3

175 AGH Hala Sportowa Kraków ul. Piastowska 26 System UTP Cat.5 szkielet FO - OM2 z interfejsem MT-RJ Akademia Wychowania Fizycznego Hala Krytych Kortów Tenisowych Połączenie FO OM2 i OS1: Serwerownia Pawilon Socjalny Kraków ul. Śląska System 110Connect FTP Cat.6 UTP, Szkielet FO OM2 AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO im. Bronisława Czecha w Krakowie Stadion Sportowy wraz z Budynkiem Sędziowskim Al. Jana Pawła II 78 Kabel SFTP 600 MHz Moduly AWC

176 Hala Sportowo-Widowiskowa ERGO ARENA Sopot ul. Łokietka 61 System STP Cat.6, PiMF 600MHz System UTP Cat.5 System FO OM3 LC Centrum Sportu i Rekreacji Wielka Nieszawka System ACO Plus F/FTP 600 MHz Hala Sportowa w Częstochowie ul. Żużlowa Instalacja w konfiguracji Permanent Link TrueNet

177 Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Puławach ul. Hauke-Bossaka 1 UTP Cat. 6 ; UTP Cat. 5, FO-SM LC & SC

178 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Edukacja Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna Warszawa ul. Stokłosy 3 System ACO Plus Cat. 7, Szkielet FO MM OM2, interfejs MT-RJ Akademia Ekonomiczna w Krakowie Budynek Główny ul. Rakowicka 27 System 110Connect UTP Cat. 5, szkielet FO

179 AGH Kraków ul. Mickiewicza 30, Katedra Informatyki budynek C-2 i pawilon A-3, piętro IV i V System ACO Plus, System 110Connect UTP Cat. 5 szkielet FO z interfejsem MT-RJ Pawilon C4 System ACO Plus, szkielet FO Laboratoria Naukowo-Badawcze na Vp. Pawilonów AGH C1 i C2 Pawilon A1, 1 piętro; Pawilon D10, 2 piętro Pawilon A3, 1 piętro ; Budynek A-3, III Piętro System 110Connect. UTP Cat.6 Hala Technologiczna Pawilon B3 AGH Pomieszczenia Biblioteki i Spawalini WIMiR System 110Connect UTP Cat. 5 System FO OM2 Budynek B1 Wydział EAIiE System ACO Plus Budynek A-4, 4 piętro Pawilon B6, 3 piętro System 110Connect. FTP Cat.6

180 Hala B3-B4 PIMF FTP 600mhz, moduly awc Akademia Pedagogiczna w Krakowie DS Krakowiak i Za kolumnami ul. Armii Krajowej 9 Połączenie FO DS: Krakowiak i Za kolumnami XG/OM3 interfejs MT-RJ Dom Studencki Akademii Pedagogicznej w Krakowie ul. Armii Krajowej 9A System ACO Plus Cat. 7 Uniwersytet Jagielloński Collegium Broscianum Kraków ul. Grodzka 52 System 110Connect UTP Cat.5

181 II Kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków ul. Grota-Roweckiego i Gronostajowej Szkielet FO - MM i SM Akademia Pomorska Słupsk ul. Boh.Westerplatte 64 System 110Connect UTP Cat. 5, Liceum Umiejętności Twórczych Łódź ul. Sterlinga 26 System 110Connect UTP Cat. 5

182 Gimnazjum i hala sportowa w Działoszynie ul. Ogrodowa 3A System 110Connect FTP Cat. 5 PWSZ w Gorzowie Wlkp. Budynek nr 9 Biblioteka Główna ul. Chopina 25 System ACO Plus Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Pawła II Biała Podlaska ul. Sportowa 7

183 System ACO Plus Cat.7 Szkoła Podstawowa nr 3 w Białej Podlaskiej ul. Sidorska 95/97 System ACO Plus Cat.7 PWST w Krakowie ul. Warszawska 5 System FTP Cat. 6A Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Budynek Dydaktyczny Wydziału Inżynierii Środowiska i Geodezji ul. Balicka 253 System FTP Cat. 6

184 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie ul. Mickiewicza 8 System FTP Cat. 6 SGGW - Wydział Inzynierii i Kształtowania Środowiska Warszawa ul. Ciszewskiego 4, Centrum wody System ACO Cat. 7 Domy Studenckie ZASCIANEK i STRUMYK Kraków ul. Rostafińskiego 4 i 8

185 System UTP Cat.5 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu ul. Limanowskiego 4 kabel PIMF FTP 600 MHz Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej Maków Mazowiecki ul. Mickiewicza 39 System FTP Cat. 6 Uniwersytet Opolski Katedra Ochrony Powierzchni Ziemi

186 ul. Oleska 22 System UTP Cat. 6 Uniwersytet Opolski, Wydział Przyrodniczo-Techniczny Samodzielna Katedra Biotechnologii i Biologii Molekularnej ul. Kardynała Kominka 4 System UTP Cat. 6 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - COLLEGIUM NOVUM Poznań ul. Wieniawskiego 1 System UTP Cat.5; Szkielet UTP Cat.6 + FO OM2 Państwowa Akademia Nauk w Lublinie

187 Instytut Agrofizyki im. Bohdana Dobrzańskiego ul. Doświadczalna 4 System ACO Cat.6, PiMF 600MHz Euroregionalne Centrum Edukacji Wodnej i Żeglarskiej w Szczecinie ul. Przestrzenna 4 System ACO PLUS Cat.6, PiMF 600MHz, Akademia Wychowania Fizycznego Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu w Białej Podlaskiej ul. Akademicka 2 System ACO PLUS Cat. 6 PiMF 600MHz Zespół Szkoł Muzycznych im. Oskara Kolberga

188 Radom ul. 25-go Czerwca System UTP Cat.6 Uniwersytet Medyczny w Lublinie Budynek Teoretycznych Zakładów Naukowych III A.M ul. Chodźki 6 System UTP Cat. 6, FO OM2 LC Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Budynek 2 i 3 Droga Męczenników Majdanka 70 System Cat. 6 STP AWC PiMF 600MHz

189 Uniwersytet Pedagogiczny Dom Studencki "Zaułek" Kraków ul. Piekarska 5-7 System ACO PLUS Cat.6 Akademia Wychowania Fizycznego im. B. Czecha w Krakowie Al. Jana Pawła II 78 Pawilon Główny: System ACO Plus Cat.6, PiMF 1,2 GHz Data Center, MRJ21 STP, MPO OM3, MPO SM LC, Raychem, ACO Plus 1,2GHGz Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH Kraków ul. Nawojki 11 System ACO Plus PiMF 1,2 GHz wkladki kategorii 6

190 Instytut Zootechniki, Państwowy Instytut Badawczy Kraków, Balice ul. Krakowska 1 System UTP Cat.6 FO OM3 MT-RJ, OS2 LC Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Centrum Nauk o Żywności i Żywieniu ul. Chełmońskiego 37/43 System Cat. 6A, PiMF S/FTP 600MHz FO OM3 SC, OS1 SC Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Gorzowie Wielkopolskim Budynek Nr 3 ul. Teatralna 25 System ACO Plus Cat.6 PiMF 1,2 GHz

191 Szkoła Policji w Szczytnie ul. Piłsudskiego 111 System ACO Plus Cat.7 FO MM OM3+ LC POWIAT ŁAŃCUCKI: I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie Centrum Kształcenia Zespół Szkół Nr. 1 Zespół Szkół Nr. 2 Zespół Szkół Nr. 3 Zespół Szkół Tekstylno-Gospodarczych Zespół Szkół Technicznych System Cat. 6A, PiMF S/FTP 600MHz FO OM3 SC, OS1 SC Akademia Wychowania Fizycznego im. B.Czecha Dom Studencki Nr. 3 Kraków Al. J.Pawła II 25 System UTP Cat.6, S/FTP Cat. 6A FO OM3 SC

192 Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna MILLENIUM ul. Cieszkowskiego 17 System UTP Cat.6, S/FTP Cat. 6A FO OM3 SC Instytut Biotechnologii Uniwersytetu Opolskiego ul. Kominka 4 System FTP Cat. 6 SL, PiMF 250MHz FO OM3 SC, AMPTRAC Ready Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu ul. Teatralna 25 System FTP Cat. 6 AMPTRAC Ready Akademia Morska w Szczecinie ul. Wały Chrobrego 1-2 pok ; parter

193 WIET ul. H.Pobożnego 11 System Cat. 6 AWC 600 MHz Pok. 179 F/FTP 600MHz, moduły SL AWC XGA kat 6A system klasy EA wg ISO/IEC ul. Żołnierska 46 pok. 21 System Cat. 6 AWC FO OM2 LC Dolnośląskie Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław ul. Wielka 63 System ACO PLUS kabel 1,2Ghz, wkładki kat.6, FO OM3 SC Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii ul. Kawiory 30 System ACO PLUS kabel 1,2Ghz, wkładki kat.6

194 AGH Kraków Laboratorium Edukacyjno-Badawcze Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii - Ośrodek Dydaktyczny WGGIOŚ AGH w Miękini gmina Krzeszowice 1,2Ghz, Tera system zamknięty Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie ul. Straszewskiego System kat. 6 ekran Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Katedra Informatyki ul. Kawiory 21 System ACO PLUS Cat.7A, kabel 1,2GHz, wkładki kat.6, FO OM3 MT-RJ

195 Uniwersytet Pedagogiczny im. K.E.N. Budynek Dydaktyczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie ul. Podchorążych 2 kabel 1,2Ghz, rozne wkladki kat 6, 6A laboratoria kat 5 ekran zamkniety Uniwersytet Opolski Studenckie Centrum Kultury ul. Oleska 48 Cat. 6, Kabel PiMF F/FTP AMPTRAC Ready Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Budynek Cyfronet etap IV ul. Nawojki 11 1,2 GHz aco plus wkladki kat 6

196 Warszawski Uniwersytet Medyczny Centrum Biblioteczno-Informacyjne ul. Żwirki I Wigury 61 System STP Cat.6 SL, Panele AMPTRAC Ready, kabel PiMF 250MHz Uniwersytet Szczeciński Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Budynek A i B ul. Cukrowa 8 F/FTP 250MHz, moduły kat 6A system klasy EA wg TIA/EIA AGH im. A.Mickiewicza w Krakowie Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej budynek D-11 Laboratorium Mikroelektroniczno-detektorowe ul. Kawiory 26a

197 System UTP Cat. 6 Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie Zespół Basenów Krytych ul. Jana Pawła II 78 System ACO Plus Cat. 6A PiMF 1200 MHz AGH im. A.Mickiewicza Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Kraków Al. Mickiewicza 30 System ACO Plus Cat. 6A Kabel PiMF 1200 MHz FO OM3 SC Pawilon A-4 PIWINICE System Cat. 6A ISO XGA PiMF S/FTP 600 MHz

198 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu COLLEGIUM NOVUM Budynek B Al. Niepodległości 4 Szkielet OM3 i kat.6 UTP UTP kat.5 (w poziomach) Politechnika Krakowska Wydział Inżynierii Lądowej ul. Warszawska 24 System UTP cat. 5 Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Pawilon D-4, Wydział Energetyki i Paliw Al. Mickiewicza 30

199 System ACO PLUS kabel 1,2GHz, wkładki kat.6 Państwowa Szkoła Wyższa im. Jana Pawła II Dom Studenta wraz z Centrum Badań W Białej Podlaskiej Ul. Sidorska 105 System ACO PLUS Cat. 6A, kabel 1,2GHz FO OM3, OS2: MT-RJ; System XGA Cat. 6A Wyższa Szkoła Filozoficzno-Pedagogiczna IGNATIUM Budynek ZOFIÓWKA w Krakowie ul. Kopernika 30 System ACO Plus Cat. 6A, PiMF 600 MHz, FO OM3 XG LC AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO Budynek Regionalnego Ośrodka Badań i Rozwoju w Białej Podlaskiej ul. Akademicka 2

200 System ACO Plus, kabel PiMF S/FTP 600 MHz FO OM3 MT-RJ Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie Pawilon Z-11, Laboratoria Gazów Al. Mickiewicza 30 System ACO PLUS kabel 1,2GHz, wkładki kat.6a Uniwersytet Wrocławski Wydział Biotechnologii ul. Joliot-Curie System S/FTP Cat.6A XG; PiMF 1200 MHz Mhz, system Hi-D; Szkielet MPO MO3 LC Hi-D; Fttd OM3 MT-RJ Gimnazjum im. J.Pawła II w Iwierzycach Iwierzyce 186

201 System STP XGA Cat. 6A SL kabel PiMF 600 MHz Państwowa Szkoła Zawodowa w Kalsku Sulechów, Kalsk torów miedzianych kat.6, kabel F/FTP 250 MHz, moduły kat.6 SL STP Akademia Górniczo-Hutnicza Pawilon A4 I piętro Kraków Al. Mickiewicza 30 ACO Plus Cat. 6A; kabel 1.2 GHz Akademia Górniczo-Hutnicza

202 Laboratorium Wydziałowe Badań Fazowych, Strukturalnych, Teksturowych i Geochemicznych Kraków Al. Mickiewicza torów miedzianych kat.6, kabel F/FTP 250 MHz, moduły kat.6 SL STP Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie ul. Czarnowiejska 50B ACO Plus Cat. 6A; kabel 1.2 GHz Centrum Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ul. Warszawska 24 System UTP kat. 6

203 Akademia Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej ul. Akademicka 2 System ACO pod WiFi Akademia Morska w Szczecinie Dom Studencki Passat ul. Starzyńskiego 9 Kabel PiMF 600 MHz Gniazada kat. 6 SL Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków Al. Mickiewicza 30 Hala B6 Kabel U/UTP 250 MHz, moduły cat. 6 SL XG OM3 LC Biblioteka Główna

204 System ACO Plus Cat. 6A; kabel 1.2 GHz Pawilon A-0 kabel kat. 7 PiMF 600 MHz; Sl SGA Biblioteka Główna Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy ul. Szymanowskiego 3 kabel UTP cat. 6 PVC FO-SM SC Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny z Pracownią Rzeźby w Siedlcach ul. Żytnia 39 System kat. 6A Kabel kat. 7 F/FTP, OS2 SC, OM3 SC

205 Akademia Górniczo-Hutnicza Laboratorium Pierwiastków Krytycznych Kraków Al. Adama Mickiewicza 30 System ACO PLUS kat. 6A, kabel PiMF 1,2GHz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Instytut Ochrony Zdrowia w Tarnowie ul. Mickiewicza 8 System ACO PLUS kat. 6, kabel PiMF 1,2GHz Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi ul. Żubardzka 2A System ACO kat. 6A

206 Politechnika Śląska Stołówka Studencka Gliwice ul. Szymanowskiego 3 kabel U/UTP cat. 6 SL UTP Uniwersytet Opolski Dom Studenta Kmicic ul. Grunwaldzka 31 System Cat. 6A, PiMF S/FTP 600MHz SL AWC klasa EA Uniwersytet Adama Mickiewicza Szpitalik Poznań Al. Niepodległości 24 UTP kat. 6 Klasa E

207 Centrum Nowoczesnych Technologii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ul. Bogucicka 5 Kabel cat. 7 PiMF 600 MHz, SC AWL Uniwersytet Pedagogiczny Im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie ul. Podchorążych 2 kabel PiMF 1,2GHz wkładki ACO kat. 6 i 6A Politechnika Częstochowska ul. Dąbrowskiego 69 kabel PiMF 1,2GHz RJ45 Q-Jack kat 6A ISO

208 Uniwersytet Jagielloński Budynek mieszkalno-biurowy ul. Michałowskiego 9 Cat 6 U/UTP, SL Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT

209 Handel OPONEO.PL S.A. Bydgoszcz ul. Podleśna 17 System ACO Cat.6 LIDL Polska sp. z o.o. Poznań, ul. 28 Czerwca 1956r. 416 Poznań, ul. Głogowska 228 Poznań, ul. Fabryczna 23 Gdańsk, ul. Platynowa 3 Łańcut, ul. 10 Pułku Strzelców Konnych 10 System 110Connect FTP Cat. 6 Media Markt Warszawa ul. Ostrobramska 79

210 System ACO Plus ELEA Polska sp. z o.o. Zielonka Bieruń System 110 Connect UTP Cat.6 E.LECLERC Radom ul. Toruńska 1/3 System 110Connect UTP Cat. 5 DECATHLON Centrum Handlowe AUCHAN Bielany Warszawa, ul. Mszczonowska Opole, ul. Wrocławska 154 Poznań Swadzim, ul. Świętego Antoniego 5 Bielany Wrocławskie, ul. Francuska 2

211 System 110Connect UTP Cat. 5 Galeria I Hotel PORTIUS Krosno ul. Bursaki 29 System 110Connect UTP Cat. 5 Adidas Poland Sp. z o.o. Warszawa Al. Jerozolimskie 174 System 110Connect SFTP Cat. 6 P.P.U.H. Export Import Wojciech Tycner Mielec ul. Wojska Polskiego 6b

212 System 110Connect UTP Cat. 6 Firma Handlowa JAGO S.A. Oddział Warszawa Błonie, Bieniewo-Parcela System 110Connect UTP Cat. 5 F.H.U. Janusz Mrzygłód CPD dla AD POLSKA Dębica ul. Lazarowicza 11 System 110Connect FTP Cat. 5 OMEGA Pilzno, International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. Mokrzec k/dębicy

213 System 110Connect FTP Cat. 5 Szkielet FO MM OM2 SC Arkus & Romet Group Sp. z o.o. Podgrodzie 32C, k/dębicy System 110Connect FTP Cat. 5 Szkielet FO MM OM2 ST Bratex sp. z o.o. Dębica ul. Drogowców 7 System ACO PLUS Cat. 7 Szkielet FO MM OM2 MT-RJ ALTA-TRANS Międzynarodowy Transport i Spedycja Żyraków

214 ul. Żyraków 189A System 110Connect UTP Cat. 6 Area Central ADIDAS POLAND Sp. z o.o. - Reebok Wrocław ul. Graniczna 2 Zielona Góra ul. Wrocławska 17 Łódź ul. Piotrkowska 71 Koszalin ul. Zwycięstwa 20/24 System UTP Cat. 6 Podwawelska Spółdzielnia Spożywców Kraków ul. Daszyńskiego 3 System FTP Cat. 6 UNION PARTS sp. z o.o. Bobrowa Wola

215 Nagoszyn System FTP Cat. 5 OBI Polska: Poznań: ul. Szwedzka 10 Suwałki: ul. Armii Krajowej 35 Leszno: ul. Poznańska 5 Miejsce Piastowe: ul. Krośnieńska Ostrów Wlkp.: ul. Kaliska 120 System Cat.6A AWC kabel S/FTP 600MHz

216 Lista referencyjna certyfikowanych instalacji okablowania strukturalnego zbudowanych w oparciu o rozwiązania AMP NETCONNECT Przemysł Saint-Gobain Glass Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza ul. Szklanych Domów 1 Szkielet FO SM interfejs SC ENION S. A. Zakład Energetyczny Kraków Serwerownia w budynku B Kraków ul. Dajwór 27 System 110Connect FTP Cat. 6

217 Lubelskie Zakłady Energetyczne LUBZEL SA Lublin ul. Garbarska 23 System ACO Plus Cat. 7 Elektrociepłownia ELCHO Chorzów ul. Curie-Skłodowskiej-Rodziewiczówny System 110Connect FTP Cat. 6, Szkielet FO ES-SYSTEM Wilkasy Sp. z o.o. Wilkasy ul. Olsztyńska 2 Szkielet FO - MM OM3 XG, interfejs MT-RJ

218 PPB PREFABET- NIEGOCIN Wilkasy ul. Przemysłowa 2 System 110Connect UTP Cat. 5 KGHM CUPRUM Sp. z o.o. Centrum Badawczo-Rozwojowe Wrocław Q ul. Sikorskiego 2-8 System 110Connect UTP Cat. 6, System 110Connect UTP Cat. 5, Szkielet FO MM OM2, interfejs LC Hutmen S.A. Wrocław ul. Grabiszyńska 241 System 110Connect FTP Cat. 5, Szkielet FO

219 FAKRO PP Sp. z o.o. Nowy Sącz ul. Węgierska 144a System 110Connect UTP Cat. 6 Rafineria Trzebinia S.A. Instalacja Biodiesel ul. Fabryczna 22 System 110Connect UTP Cat. 5 KW S.A. Kopalnia Węgla Kamiennego Piast Wola ul. Kopalniana 10 System110Connect UTP Cat. 5, Szkielet FO MM OM2, interfejs MT-RJ

220 PSE Operator S.A. Konstancin, Bielawa, ul. Warszawska 1 System 110Connect Cat. 6, SL-AWC, Szkielet FO MM OM3 interfejs LC System SM OS1, interfejs LC 5 x DATA CENTER PSE Północ Siedziba Główna i Budynek Techniczny Bydgoszcz ul. Marszałka Focha 16 System 110Connect FTP Cat. 6, Szkielet FO - MM OM2 Zakład Energetyczny Legnica ul. Nadbrzeżna 1 System ACO Plus Cat. 6

221 PSE Zachód Hala DYSTER i ODM Poznań ul. Marcelińska 71 System 110Connect FTP Cat. 6 SL - AWC General Motors Poland Warszawa Globe Trade Center System 110Connect UTP Cat. 5 BSH Sp. z o.o. II Oddział w Łodzi ul. Wedmanowej 10 System ACO Cat. 7

222 WHEELABRATOR SCHLICK Sp. z o.o. Zagórów ul. Berdyczów 57a System 110Connect FTP Cat. 6, szkielet FO MM OM2- SC Z.H.U.P. Dakol Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski ul. Kostrzyńska 68 System 110Connect FTP Cat. 5 LUF EURO Sp. z o.o. Goleniów ul. Pocztowa 2/4 System ACO Plus szkielet FO - MM OM2 - SC

223 SIA sp. z o.o. Goleniów ul. Prosta 21 System 110ConnectS/FTP Cat.6 SL AWC, szkielet FO OM2 S.C Tyco Electronics Polska sp. z o.o. Bydgoszcz ul. Unii Lubelskiej 4 System ACO Plus HEESUNG ELECTRONICS POLAND sp. z o.o. Biskupice Podgórne, Kobierzyce ul. Innowacyjna 1 System 110Connect FTP Cat. 6

224 TECHPAK Września ul. Białężyce 57 System 110Connect UTP Cat. 6 Zakład Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL Boguchwała ul. Techniczna 1 System 110Connect FTP Cat. 6, Szkielet FO COLOROBBIA POLSKA sp. z o.o. Zarów ul. Strefowa 3 System 110Connect Cat. 6, SL-AWC, Szkielet FO MM OM3 interfejs MT-RJ

225 Fabryka Opakowań WHITE CAP Niepołomice ul. Grabska 4 System 110Connect EMT Szkielet światłowodowy Zakłady Rowerowe ROMET Bydgoszcz ul. Fordońska 246 System ACO Plus Cat. 6, Orlen Projekt S.A. Płock ul. Zglenickiego 42 System 110Connect UTP Cat. 6

226 Fabryka Taśm Transportowych STOMIL Wolbrom S.A. Budynek Administracyjny Wolbrom ul. 1 Maja 100 System 110Connect FTP Cat. 6 SIPMA S.A. Lublin ul. Budowlana 26 System ACO Plus Cat. 6 Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. ul. Prokocimska 4 System ACO Plus Cat. 6

227 COLGATE PALMOLIVE Poland Sp. z o.o. Świdnica ul. K.Pułaskiego 16 System 110Connect UTP Cat. 5 Zakłady Przemysłu Odzieżowego OTIS Sp. z o.o. Wrocław ul. Szewska 6/7 System 110Connect UTP Cat. 5 WIKAR Sp. J. Kazimierz i Witold Żytkowicz Nowy Sącz ul. Węgierska 146H System 110Connect UTP Cat. 5

228 RESMLECZ S.A. Rzeszowska Spółdzielnia Mleczarska Trzebownisko 931 System 110Connect UTP Cat. 5, Szkielet FO Mo-BRUK Zakład Odzysku Odpadów Nowy Sącz ul. Korzenna 214 System 110Connect UTP Cat. 5 Vesuvius Skawina Materiały Ogniotrwałe Skawina ul. Tyniecka 12

229 System ACO Plus Cat. 6, Szkielet FO MM, interfejs MT-RJ SINOGRAF Hala Magazynowa z częścią biurową Toruń Szosa Bydgoska System 110Connect UTP Cat. 5 Trans Południe Siedziba Główna Dębica - ul. Podgrodzie 8B Hala Magazynowa nr 4 Piotrków Tryb. ul. Logistyczna 22 System 110Connect FTP Cat. 6, Szkielet FO - MM OM2 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Stacja Uzdatniania Wody Szczecin ul. Bugno 2

230 System ACO Plus Cat. 6 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Złocieńcu ul. Piaskowa 6 System ACO Plus Cat. 6 PiMF 1200MHz VM Motor Polska Polkowice ul. Strefowa 1 System Econolink FTP GENPACT sp. z o.o.

231 Lublin ul. Witosa System F/FTP Cat. 6, Szkielet FO MM OM3 SC DATA CENTER FIAT GM POWERTRAIN Polska sp. z o.o. Bielsko Biała ul. Grażyńskiego 141 DATA CENTER System MRJ 21 Centrum VOLVO Nadarzyn Młochów Al. Katowicka 215 System 110Connect S/FTP Cat.6 AMPTRAC READY SL - AWC Szkielet FO MM XG/OM3 interfejs MT-RJ XG FOSTER WHEELER ENERGY FAKOP Sp. z o.o.

232 Sosnowiec ul. Staszica 31 System UTP Cat. 5 Szkielet FO OM3 LUMEL S.A. Zielona Góra ul. Sulechowska 1 System FTP Cat. 6 PKN ORLEN S.A. Płock ul. Chemików 7 DATA CENTER System MRJ 21

233 LEIER POLSKA S.A. Wola Rzędzińska 155A System FTP Cat. 5 Toyota Motor Poland Warszawa ul. Konstruktorska 5 System 110Connect UTP Cat. 5 TOYOTA PRESTIGE AUTO sp. z o.o. Salon sprzedaży i serwis Warszawa Al. Krakowska 204 System ACO Plus Cat. 6 Toyota M.Romanowski Salon sprzedaży i serwis Radom ul. Kielecka 68/70 System ACO Plus Cat. 6 TOYOTA CHODZEŃ - Autoryzowany Dealer Warszawa ul. Czerniakowska 102 System ACO Plus Cat. 6

234 Salon Samochodowy LEXUS - CHODZEŃ S.J. Warszawa ul. Puławska 562 System FTP Cat. 6 Pomorska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Dobre Miasto, ul. Kościuszki 2c Iława, ul. Piekarska 5 Lidzbark Warmiński, ul. Olsztyńska 11 Morąg, ul. Dąbrowskiego 22 System UTP Cat. 5 STALPRODUKT BOCHNIA S.A. Bochnia Budynek Biurowy Nr. 218 Bochnia Budynek Przychodnia System UTP Cat. 5 System FO SM SC

235 EnergiaPro S.A. Data Center Wrocław ul. Sztabowa 72/74 System FTP Cat. 6 NUTRIFARM sp. z o.o. Dębica ul. Nagawczyna 107A System ACO PLUS Cat. 7 PBG S.A. Wysogotowo ul. Skórzewska 35 System UTP Cat. 6

236 Salon Samochodowy PEUGEOT z Serwisem Warszawa ul. Radzymińska 112/114 System FTP Cat. 6 Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ SYSTEM S.A. Budynek CRISTAL PARK Warszawa, ul. Mszczonowska 2 System FTP Cat. 6A Szkielet FO OM3 LC AMPTRAC Ready PGNiG Kraków sp. z o.o. Poszukiwania Nafty i Gazu Kraków Sp. z o.o. Kraków ul. Lubicz 25 System FTP Cat. 6A PiMF 600MHz S/FTP SL AWC

237 Kompania Węglowa S.A. Rybnik ul. Jastrzębska 10 Data Center System MPO OM3 LC Euroglass Polska sp. z o.o. Ujazd Osiedle Niewiadów 65 System S/FTP Cat. 6, PiMF 600MHz FO OM3 SC + OS2 S C WELDON sp. z o.o. Ropczyce ul. Przemysłowa 13 System FO MM OM2 MT-RJ

238 Fabryka Farb i Lakierów "ŚNIEŻKA" S.A. Lubzinia 34a System FO MM OM2 MT-RJ IP System Control Sp. z o.o Budynek Biurowy z Halą Montażową Jasin ul. Poznańska 23 System S/FTP Cat. 6 AWC, PiMF 600MHz PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrociepłownia Lublin Wrotków Lublin ul. Inżynierska 4 System ACO PLUS Cat. 6, PiMF 600MHz

239 ENEA Elektrownie Kozienice S.A. Budynek TP II piętro Świerże Górne System S/FTP Cat. 6 AWC, PiMF 600MHz, FO OS2 LC Kopalnia Soli Wieliczka S.A. Warzelnia Soli Wieliczka ul. Park Kingi 1 System ACO Plus Cat. 7 Zespół Elektrowni Wodnych Nidzica ul. Widokowa 1 System S/FTP Cat. 6 AWC, PiMF 600MHz, FO OM3 SC

240 Globlogic sp. z o.o. Stalowa Wola ul. Kwiatkowskiego 1 System ACO Cat. 6a AWC, PiMF 1,2GHz, FttD OM3 LC, Hi-D Aluprof Opole ul. Gosławicka 3 System FTP Cat. 6 AMPTRAC Ready, FO OM3 SC Zespół Elektrociepłowni S.A. DALKIA Poznań ul. Gdyńska 54 System FTP Cat. 6A

241 Instytut Nafty i Gazu Kraków ul. Łukasiewicza 1 System UTP Cat. 6 FO OM3 SC Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny ul. Łukasiewicza 1 System Cat. 6 AWC FO OM2 LC TOYOTA Material Handling Jaktorów ul. Potockiego 1A

242 System ACO Plus, 600 MHz FO OM3 LC Investgas Warszawa ul. Jana Pawła II 70 - parter System UTP Cat. 6 Genpact Lublin ul. Witosa Cat. 6, Kabel PiMF F/FTP BRW Biłgoraj ul. Krzeszowska 62

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W ZAKRESIE PRAWA PRACY

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W ZAKRESIE PRAWA PRACY BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W ZAKRESIE PRAWA PRACY Państwowa Inspekcja Pracy udziela bezpłatnie porad w zakresie prawa pracy WOJEWÓDZTWO PODLASKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku poniedziałek w godz.

Bardziej szczegółowo

Placówki MultiBanku:

Placówki MultiBanku: Placówki MultiBanku: LP Miasto Adres 1 BEŁCHATÓW 97-400 Bełchatów, ul. 1 maja 2 2 BIAŁYSTOK 15-281 Białystok, ul. Legionowa 28 3 15-422 Białystok, ul. Lipowa 19/21 4 BIELSKO - BIAŁA 43-300 Bielsko-Biała,

Bardziej szczegółowo

Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon

Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon Łódź ul. Piotrkowska 108 90-004 782893080 Łódź ul. Piotrkowska 43 90-410 782893201 Łódź ul. Sienkiewicza 82/84 90-318 782893202 Łódź ul. Traktorowa 63 91-111 782893206

Bardziej szczegółowo

Uniwersytety WSKAŹNIK. i niepubliczne uczelnie akademickie o charaktrerze uniwersyteckim MIEJSCE

Uniwersytety WSKAŹNIK. i niepubliczne uczelnie akademickie o charaktrerze uniwersyteckim MIEJSCE 1 Uniwersytet Jagielloński 1 2 100,00 2 Uniwersytet Warszawski 2 1 99,92 3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 3 3 80,08 4 Uniwersytet Wrocławski 4 4 72,31 5 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Bardziej szczegółowo

Placówki przyjmujące zapisy na akcje spółki Lokum Deweloper S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych Biuro Maklerskie Alior Banku

Placówki przyjmujące zapisy na akcje spółki Lokum Deweloper S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych Biuro Maklerskie Alior Banku Placówki przyjmujące zapisy na akcje spółki Lokum Deweloper S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych Biuro Maklerskie Alior Banku Lp. Nazwa Miejscowość Kod pocztowy Ulica 1 Oddział Alior Bank S.A. Biała

Bardziej szczegółowo

Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.: 2 15-111 Białystok Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8

Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.: 2 15-111 Białystok Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8 Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.: L.p. Kod pocztowy Miejscowość Adres 1 21-500 Biała Podlaska ul. Narutowicza 24 2 15-111 Białystok Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Bardziej szczegółowo

Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.:

Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.: Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.: L.p. Kod pocztowy Miejscowość Adres 1. 21-500 Biała Podlaska ul. Narutowicza 24 2. 15-111 Białystok Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Bardziej szczegółowo

WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO

WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej Tel. (83) 34 37 496 ul. Brzeska 20-22 21-500 BIAŁA PODLASKA

Bardziej szczegółowo

Lista Oddziałów Alior Banku S.A.. przyjmujących zapisy na akcje spółki SELVITA S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych

Lista Oddziałów Alior Banku S.A.. przyjmujących zapisy na akcje spółki SELVITA S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych DM Alior Bank Lista Oddziałów Alior Banku S.A.. przyjmujących zapisy na akcje spółki SELVITA S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych Lp Nazwa Miejscowość Kod pocztowy Ulica 1 Oddział Alior Bank S.A. Biała

Bardziej szczegółowo

Wykaz ośrodków adopcyjnych w Polsce funkcjonujących w Polsce po dniu 1 stycznia 2012r. (stan na dzień 1. 04. 2012 r.)

Wykaz ośrodków adopcyjnych w Polsce funkcjonujących w Polsce po dniu 1 stycznia 2012r. (stan na dzień 1. 04. 2012 r.) Wykaz ośrodków adopcyjnych w Polsce funkcjonujących w Polsce po dniu 1 stycznia 2012r. (stan na dzień 1. 04. 2012 r.) Lp. województw ośrodki publiczne o 1. dolnośląskie Dolnośląskiego Ośrodka Polityki

Bardziej szczegółowo

14. Dąbrowa Górnicza 41-300 Graniczna 21 15. Dąbrowa Górnicza 41-300 Kościuszki 21 16. Dębica 39-200 Rynek 4 17. Gdańsk 80-244 Al. Grunwaldzka 72 18.

14. Dąbrowa Górnicza 41-300 Graniczna 21 15. Dąbrowa Górnicza 41-300 Kościuszki 21 16. Dębica 39-200 Rynek 4 17. Gdańsk 80-244 Al. Grunwaldzka 72 18. Wittchen S.A. (spółka akcyjna z siedzibą w Kiełpinie, adres ul. Ogrodowa 27/29, 05-092 Kiełpin, Polska, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział

Bardziej szczegółowo

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WYKAZ JEDNOSTEK UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH) L.p. 1. 3 5 6 7

Bardziej szczegółowo

Liczba kandydatów na kierunek informatyka w roku akademickim 2013/2014 oraz 2014/2015

Liczba kandydatów na kierunek informatyka w roku akademickim 2013/2014 oraz 2014/2015 Liczba kandydatów na kierunek informatyka w 2013/2014 oraz 2014/2015 INFORMATYKA Lp Nazwa uczelni Studia I stopnia stacjonarne Studia I stopnia niestacjonarne Studia II stopnia stacjonarne Studia II stopnia

Bardziej szczegółowo

PARTNEREM DODATKU JEST. RANKING szkół

PARTNEREM DODATKU JEST. RANKING szkół PARTNEREM DODATKU JEST RANKING szkół WYŻSZYCH RANKING SZKÓŁ WYŻSZYCH Dwa światy nauki Rafał Pisera Uniwersytet Medyczny w Łodzi i Collegium Civitas z Warszawy zwyciężyły w rankingu szkół wyższych Wprost.

Bardziej szczegółowo

Lista jednostek szkolących w dziedzinie: FIZJOTERAPIA (stan na dzień 15.11.2011 r.)

Lista jednostek szkolących w dziedzinie: FIZJOTERAPIA (stan na dzień 15.11.2011 r.) CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WYKAZ JEDNOSTEK UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH) L.p.. 3 5 6 7 8

Bardziej szczegółowo

HCV - Ośrodki diagnostyki i leczenia zakażeń HCV

HCV - Ośrodki diagnostyki i leczenia zakażeń HCV HCV - Ośrodki diagnostyki i leczenia zakażeń HCV Lista ośrodków diagnostyki i leczenia zakażeń HCV u dorosłych i dzieci. Szacuje się, że w Polsce około 730 tysięcy osób jest zakażonych wirusem HCV. Dotychczas

Bardziej szczegółowo

Esotiq & Henderson S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-298) przy ul. Szybowcowej 8A, ( Emitent, Spółka )

Esotiq & Henderson S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-298) przy ul. Szybowcowej 8A, ( Emitent, Spółka ) Esotiq & Henderson S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-298) przy ul. Szybowcowej 8A, ( Emitent, Spółka ) KOMUNIKAT AKTUALIZUJĄCY NR 1 z dnia 24 czerwca 2015 roku do prospektu emisyjnego Esotiq & Henderson S.A.

Bardziej szczegółowo

Lista Ministra Zdrowia jednostek szkolących w dziedzinie: EPIDEMIOLOGIA. (stan na dzień 2.01.2008 r.)

Lista Ministra Zdrowia jednostek szkolących w dziedzinie: EPIDEMIOLOGIA. (stan na dzień 2.01.2008 r.) WYKAZ JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH). 7 EPIDEMIOLOGIA 8-0 Bydgoszcz Epidemiologiczna

Bardziej szczegółowo

Nazwa jednostki 1. WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Nazwa jednostki 1. WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE Wykaz wojewódzkich i powiatowych urzędów pracy, w których w 2011 roku będą mogli odbywać STAŻ ADAPTACYJNY wnioskodawcy z państw członkowskich Unii Europejskiej, Konfederacji Szwajcarskiej lub państw członkowskich

Bardziej szczegółowo

Lista Punktów SprzedaŜy Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.

Lista Punktów SprzedaŜy Biura Maklerskiego Alior Bank S.A. Lista Punktów SprzedaŜy Biura Maklerskiego Alior Bank S.A. adres L.p. Nazwa Punktu SprzedaŜy kod pocztowy miasto ulica 1 Oddział Alior Bank S.A. 97-400 Bełchatów ul. Kościuszki 27 2 Oddział Alior Bank

Bardziej szczegółowo

studia I stopnia stacjonarne studia I stopnia niestacjonarne studia II stopnia stacjonarne studia II stopnia niestacjonarne liczba kandydatów ogółem

studia I stopnia stacjonarne studia I stopnia niestacjonarne studia II stopnia stacjonarne studia II stopnia niestacjonarne liczba kandydatów ogółem Liczba kandydatów na kierunek informatyka 2013-2014 - uczelnie studia I stopnia stacjonarne studia I stopnia niestacjonarne studia II stopnia stacjonarne studia II stopnia niestacjonarne lp nazwa uczelni

Bardziej szczegółowo

Lista Oddziałów Alior Bank S.A. stan na 05.05.2015 r.

Lista Oddziałów Alior Bank S.A. stan na 05.05.2015 r. Lista Oddziałów Alior Bank S.A. stan na 05.05.2015 r. Lp. Oddział Miasto Ulica Kod 1 Oddział Alior Bank S.A. Bełchatów ul. Kościuszki 27 97-400 2 Oddział Alior Bank S.A. Biała Podlaska ul. Narutowicza

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 31 lipca 2012 r. Poz. 59

Warszawa, dnia 31 lipca 2012 r. Poz. 59 Warszawa, dnia 31 lipca 2012 r. Poz. 59 OBWIESZCZENIE MINISTRA ZDROWIA 1) z dnia 30 lipca 2012 r. w sprawie wykazu jednostek, którym w 2011 roku przyznano dotacje celowe oraz kwot tych dotacji Na podstawie

Bardziej szczegółowo

Lista placówek medycznych, do których mogą zgłosić się osoby cierpiące na choroby rzadkie.

Lista placówek medycznych, do których mogą zgłosić się osoby cierpiące na choroby rzadkie. Lista placówek medycznych, do których mogą zgłosić się osoby cierpiące na choroby rzadkie. Lp. Województwo Ośrodki dla dorosłych Ośrodki dla dzieci 1. Dolnośląskie Poradnia Endokrynologiczna przy Klinice

Bardziej szczegółowo

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE POWIATY SZKOŁA MIASTO ADRES TELFON. Radzyń Podlaski ul. Sikorskiego 15 (083) 352-73-32

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE POWIATY SZKOŁA MIASTO ADRES TELFON. Radzyń Podlaski ul. Sikorskiego 15 (083) 352-73-32 WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE POWIATY SZKOŁA MIASTO ADRES TELFON parczewski radzyński Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika Ponadgimnazjalnych Parczew ul. Mickiewicza 5 (083) 355-15-77 Radzyń Podlaski

Bardziej szczegółowo

WYKONAWCY. Zał. nr 2 do UMOWY../BAF - VI/PN/MSW/13,

WYKONAWCY. Zał. nr 2 do UMOWY../BAF - VI/PN/MSW/13, MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH Biuro AdministracyjnoFinansowe Warszawa, dnia 12 kwietnia 2013 Znak pisma BAFVI2374112/13 WYKONAWCY ubiegający się o zamówienie publiczne prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE MINISTRA ZDROWIA 1) z dnia 6 lutego 2014 r.

OBWIESZCZENIE MINISTRA ZDROWIA 1) z dnia 6 lutego 2014 r. OBWIESZCZENIE MINISTRA ZDROWIA 1) z dnia 6 lutego 2014 r. w sprawie wykazu jednostek, którym w 2013 r. przyznano dotacje celowe na realizację projektów z udziałem środków europejskich wraz z kwotami tych

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 25 listopada 2014 r. Pozycja 51

Warszawa, dnia 25 listopada 2014 r. Pozycja 51 Warszawa, dnia 25 listopada 2014 r. Pozycja 51 KOMUNIKAT MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO 1) z dnia 9 października 2014 r. o przyznanych dotacjach ze środków finansowych na naukę na inwestycje w zakresie

Bardziej szczegółowo

WYKAZ SKONTROLOWANYCH SZKÓŁ WYŻSZYCH

WYKAZ SKONTROLOWANYCH SZKÓŁ WYŻSZYCH WYKAZ SKONTROLOWANYCH SZKÓŁ WYŻSZYCH Nazwa szkoły Delegatura Rodzaj postępowania Etap postępowania 1 Elbląska Uczelnia Humanistyczno- Ekonomiczna Bydgoszcz 2 Akademia Morska w Gdyni Gdańsk 3 Akademia Medyczna

Bardziej szczegółowo

DZIENNIK URZĘDOWY MINISTRA ZDROWIA

DZIENNIK URZĘDOWY MINISTRA ZDROWIA DZIENNIK URZĘDOWY MINISTRA ZDROWIA Warszawa, dnia 24 stycznia 2014 r. Poz. 32 OBWIESZCZENIE MINISTRA ZDROWIA 1) z dnia 22 stycznia 2014 r. w sprawie wykazu jednostek, którym w 2013 r. przyznano dotacje

Bardziej szczegółowo

STAŻ KIERUNKOWY: CELE I ZADANIA PLACÓWEK PUBLICZNEJ SŁUŻBY KRWI. L.p. Nazwa jednostki Adres Województwo Liczba miejsc Uwagi. ul.ks.

STAŻ KIERUNKOWY: CELE I ZADANIA PLACÓWEK PUBLICZNEJ SŁUŻBY KRWI. L.p. Nazwa jednostki Adres Województwo Liczba miejsc Uwagi. ul.ks. Lista ministra właściwego do spraw zdrowia podmiotów uprawnionych do prowadzenia staży kierunkowych w ramach specjalizacji diagnostów laboratoryjnych w dziedzinie: LABORATORYJNA TRANSFUZJOLOGIA MEDYCZNA

Bardziej szczegółowo

1. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 2. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego 3. Agencja Wywiadu 4. Główny Urząd Statystyczny 5.

1. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 2. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego 3. Agencja Wywiadu 4. Główny Urząd Statystyczny 5. 1. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 2. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego 3. Agencja Wywiadu 4. Główny Urząd Statystyczny 5. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów 6. Urząd Zamówień Publicznych 7. Rządowe

Bardziej szczegółowo

WYNIK 2013. Filologie, języki obce i językoznawstwo MIEJSCE. Nazwa Uczelni

WYNIK 2013. Filologie, języki obce i językoznawstwo MIEJSCE. Nazwa Uczelni Filologie, języki obce i językoznawstwo 1 Uniwersytet Jagielloński 100,0 100,0 100,0 40,30 100,0 100,0 2 Uniwersytet Warszawski 94,47 89,31 94,30 100,0 45,67 100,0 3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w

Bardziej szczegółowo

IV. Region katowicki: Region krakowski: VI. Region lubelski:

IV. Region katowicki: Region krakowski: VI. Region lubelski: Wykaz powszechnych jednostek organizacyjnych prokuratury, przy których utworzono punkty informacyjne albo stanowiska dostępowe Krajowego Rejestru Karnego przeznaczone do uzyskiwania informacji z Rejestru

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE MINISTRA ZDROWIA 1) z dnia 22 stycznia 2014 r.

OBWIESZCZENIE MINISTRA ZDROWIA 1) z dnia 22 stycznia 2014 r. OBWIESZCZENIE MINISTRA ZDROWIA ) z dnia 22 stycznia 204 r. w sprawie wykazu jednostek, którym w 203 r. przyznano dotacje celowe na realizację projektów z udziałem środków europejskich wraz z kwotami tych

Bardziej szczegółowo

Infrastruktura dydaktyczna. Prowadzenie badań naukowych. w pełni w pełni w pełni w pełni w pełni nie dotyczy w pełni w pełni Pozytywna 2013-10-17

Infrastruktura dydaktyczna. Prowadzenie badań naukowych. w pełni w pełni w pełni w pełni w pełni nie dotyczy w pełni w pełni Pozytywna 2013-10-17 Polska Komisja Akredytacyjna uczelnie/wydziały, w których został oceniony kierunek informatyka w latach 2003-2013 w układzie chronologicznym (ocena programowa) Nazwa Uczelni/ u Koncepcja rozwoju kierunku

Bardziej szczegółowo

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WYKAZ JEDNOSTEK UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH) L.p.. 3 4 5 6 7

Bardziej szczegółowo

Wykaz wyższych uczelni województwa małopolskiego 2013 r.

Wykaz wyższych uczelni województwa małopolskiego 2013 r. Wykaz wyższych uczelni województwa małopolskiego 2013 r. LP Nazwa uczelni Adres Dane teleadresowe 1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie 2. Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie 3. Wyższa

Bardziej szczegółowo

STAŻ KIERUNKOWY W ZAKRESIE HIGIENY. L.p. Nazwa jednostki Adres Województwo Liczba miejsc Uwagi 1. ul.kujawska 4. ul.pielęgniarek 6. ul.

STAŻ KIERUNKOWY W ZAKRESIE HIGIENY. L.p. Nazwa jednostki Adres Województwo Liczba miejsc Uwagi 1. ul.kujawska 4. ul.pielęgniarek 6. ul. Lista ministra właściwego do spraw zdrowia podmiotów uprawnionych do prowadzenia staży kierunkowych w ramach specjalizacji diagnostów laboratoryjnych w dziedzinie: MIKROBIOLOGIA MEDYCZNA (stan na dzień

Bardziej szczegółowo

the following State Universities provide programmes on physiotherapy:

the following State Universities provide programmes on physiotherapy: Poland the following State Universities provide programmes on physiotherapy: 1. Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie 31-571 Kraków, Al. Jana Pawła II 78 tel. (+48-12) 683 10

Bardziej szczegółowo

Sprawdź, czy Twój numer umowy kredytowej został wylosowany w "Loterii wakacyjnej"! 1 LOSOWANIE W "LOTERII WAKACYJNEJ" NAGRODA: KOC PIKNIKOWY

Sprawdź, czy Twój numer umowy kredytowej został wylosowany w Loterii wakacyjnej! 1 LOSOWANIE W LOTERII WAKACYJNEJ NAGRODA: KOC PIKNIKOWY 100008975374GK MERITUM BANK PLACÓWKA PARTNERSKA ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI WOJSKA POLSKIEGO 12 100009864724GK MERITUM BANK PLACÓWKA PARTNERSKA BIAŁA PODLASKA PLAC WOLNOŚCI 1 100009642904GK MERITUM BANK PLACÓWKA

Bardziej szczegółowo

WYKAZ UCZELNI, KTÓRE PRZYSTĄPIŁY DO REALIZACJI PROJEKTU

WYKAZ UCZELNI, KTÓRE PRZYSTĄPIŁY DO REALIZACJI PROJEKTU WYKAZ UCZELNI, KTÓRE PRZYSTĄPIŁY DO REALIZACJI PROJEKTU Województwo Dane uczelni Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Lubelskie Lubuskie Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich Wybrzeże L. Pasteura 1, 50-367

Bardziej szczegółowo

Dz.U. 1999 Nr 78 poz. 880 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW

Dz.U. 1999 Nr 78 poz. 880 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW Kancelaria Sejmu s. 1/1 Dz.U. 1999 Nr 78 poz. 880 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 23 września 1999 r. w sprawie klasyfikacji części budżetowych oraz określenia ich dysponentów. Na podstawie art.

Bardziej szczegółowo

PUNKTY KONSULTACYJNO-DIAGNOSTYCZNE (aktualizowano dnia 23.01.2014 r. www.aids.gov.pl)

PUNKTY KONSULTACYJNO-DIAGNOSTYCZNE (aktualizowano dnia 23.01.2014 r. www.aids.gov.pl) PUNKTY KONSULTACYJNO-DIAGNOSTYCZNE (aktualizowano dnia 23.01.2014 r. www.aids.gov.pl) Punkt Konsultacyjno - Diagnostyczny przy Ośrodku Diagnostyczno - Badawczym Chorób Przenoszonych Droga Płciową ul. Św.

Bardziej szczegółowo

Organy podatkowe właściwe dla OT ARR

Organy podatkowe właściwe dla OT ARR Załącznik nr 1 Do Warunków zatwierdzania podmiotów skupujących i pierwszych jednostek przetwórczych Organy podatkowe właściwe dla OT ARR * stan na dzień 15 stycznia 2007 r. Oddział Terenowy Białystok Urząd

Bardziej szczegółowo

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW. z dnia 23 sierpnia 2007 r. w sprawie urzędów celnych właściwych w sprawach międzynarodowego przemieszczania odpadów

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW. z dnia 23 sierpnia 2007 r. w sprawie urzędów celnych właściwych w sprawach międzynarodowego przemieszczania odpadów ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 23 sierpnia 2007 r. w sprawie urzędów celnych właściwych w sprawach międzynarodowego przemieszczania odpadów (Dz. U. z dnia 28 sierpnia 2007 r.) Na podstawie art.

Bardziej szczegółowo

0-24 262-86-89 264-22-77 2. kujawskopomorskie

0-24 262-86-89 264-22-77 2. kujawskopomorskie Wykaz podmiotów szkolących, które otrzymały zgodę Ministra Pracy i Polityki Społecznej na prowadzenie I stopnia specjalizacji w zawodzie pracownik socjalny ( stan na dzień 15 marca 2011 r.) Lp. województwo

Bardziej szczegółowo

Instytucje naukowe i badawcze:

Instytucje naukowe i badawcze: Uczelnie, instytucje naukowe oraz przedsiębiorstwa, z których pracownicy uczestniczyli w studiach podyplomowych w ramach projektu: Zarządzanie projektem badawczym i komercjalizacja wyników badań. Studia

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 17 grudnia 2013 r. Poz. 1025 OBWIESZCZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ 1) z dnia 1 października 2013 r.

Warszawa, dnia 17 grudnia 2013 r. Poz. 1025 OBWIESZCZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ 1) z dnia 1 października 2013 r. MONITOR POLSKI DZIENNIK URZĘDOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 17 grudnia 2013 r. Poz. 1025 OBWIESZCZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ 1) z dnia 1 października 2013 r. w sprawie wykazu jednostek

Bardziej szczegółowo

LOKAL, W KTÓRYM JEST USYTUOWANY PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

LOKAL, W KTÓRYM JEST USYTUOWANY PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ POWIAT ZAWIERAJĄCY UMOWĘ Z RADCĄ PRAWNYM LOKAL, W KTÓRYM JEST USYTUOWANY PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ DNI I GODZINY UDZIELANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRZEZ RADCÓW PRAWNYCH W DANYM PUNKCIE Starostwo Powiatowe

Bardziej szczegółowo

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW. z dnia 4 grudnia 2009 r. w sprawie klasyfikacji części budżetowych oraz określenia ich dysponentów

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW. z dnia 4 grudnia 2009 r. w sprawie klasyfikacji części budżetowych oraz określenia ich dysponentów Dz. U. Nr 211, poz. 1633 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 4 grudnia 2009 r. w sprawie klasyfikacji części budżetowych oraz określenia ich dysponentów Na podstawie art. 114 ust. 6 ustawy z dnia 27

Bardziej szczegółowo

Ranking szkół publicznych

Ranking szkół publicznych Ekonomia-Zarządzanie komentarz s. 61 1 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 58,3 64,1 60,3 51,4 2 Akademia Ekonomiczna w Krakowie 58,0 54,7 59,8 59,0 3 Uniwersytet Warszawski - Wydział Nauk Ekonomicznych

Bardziej szczegółowo

STAŻ KIERUNKOWY: CELE I ZADANIA PLACÓWEK PUBLICZNEJ SŁUŻBY KRWI. L.p. Nazwa jednostki Adres Województwo Liczba miejsc Uwagi. ul.ks.

STAŻ KIERUNKOWY: CELE I ZADANIA PLACÓWEK PUBLICZNEJ SŁUŻBY KRWI. L.p. Nazwa jednostki Adres Województwo Liczba miejsc Uwagi. ul.ks. Lista ministra właściwego do spraw zdrowia podmiotów uprawnionych do prowadzenia staży kierunkowych w ramach specjalizacji diagnostów laboratoryjnych w dziedzinie: LABORATORYJNA TRANSFUZJOLOGIA MEDYCZNA

Bardziej szczegółowo

INFORMATOR NA ROK 2012 O OŚRODKACH ADOPCYJNYCH W POLSCE

INFORMATOR NA ROK 2012 O OŚRODKACH ADOPCYJNYCH W POLSCE Legenda: ubliczne iepubliczne Wojewódzki Bank Danych AZ adopcja zagraniczna IFORMATOR A ROK 2012 O OŚRODKACH ADOCYJYCH W OLSCE Lp Województwo Miasto azwa Adres Kontakt /? 1 1.zachodniopomorskie Szczecin

Bardziej szczegółowo

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WYKAZ JEDNOSTEK UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH) L.p. 3 4 5 6 7 8

Bardziej szczegółowo

Lista Ministra Zdrowia jednostek szkolących w dziedzinie: EPIDEMIOLOGIA. (stan na dzień 1.04.2007 r.) 01-163 Warszawa ul.

Lista Ministra Zdrowia jednostek szkolących w dziedzinie: EPIDEMIOLOGIA. (stan na dzień 1.04.2007 r.) 01-163 Warszawa ul. WYKAZ JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH) EPIDEMIOLOGIA Akademia Medyczna w Lublinie, Zakład

Bardziej szczegółowo

DOLNOŚLĄSKIE KUJAWSKO-POMORSKIE. Lista autoryzowanych dealerów pojazdów marki Mazda dotycząca Akcji Mazda More & More Zostań Ambasadorem Mazdy

DOLNOŚLĄSKIE KUJAWSKO-POMORSKIE. Lista autoryzowanych dealerów pojazdów marki Mazda dotycząca Akcji Mazda More & More Zostań Ambasadorem Mazdy Lista autoryzowanych dealerów pojazdów marki Mazda dotycząca Akcji Mazda More & More Zostań Ambasadorem Mazdy DOLNOŚLĄSKIE WROCŁAW AUTOART JAREMKO Janusz Jaremko Wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji

Bardziej szczegółowo

Informacja dla studentów Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi i apel do władz uczelni publicznych i niepublicznych

Informacja dla studentów Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi i apel do władz uczelni publicznych i niepublicznych Informacja dla studentów Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi i apel do władz uczelni publicznych i niepublicznych W związku z decyzją MNiSW cofającą uprawnienie do prowadzenia studiów pierwszego

Bardziej szczegółowo

MIROSŁAW WRÓBEL SP. Z O.O.

MIROSŁAW WRÓBEL SP. Z O.O. Załącznik Nr 4 do Regulaminu Akcji Mazda More & More Zostań Ambasadorem Mazdy DOLNOŚLĄSKIE Lista Autoryzowanych Dealerów Mazda biorących udział w Akcji (ważna od 25.12.2014 r. do 31.03.2015 r.) WROCŁAW

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 6 do SIWZ

Załącznik nr 6 do SIWZ Załącznik nr 6 do SIWZ Jedno stka wewn ętrzna ( ilość szt.) Jedno stka zewnę trzna (ilość szt.) ka nał ow y ka se to no spli wy t Klimatyz atory pracując e w ruchu ciągłym Lokalizacja klimatyzatorów pomieszczenie

Bardziej szczegółowo

Województwo Małopolskie

Województwo Małopolskie Województwo Małopolskie 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej 33-380 Krynica, Świdzińskiego 4, tel.: 18 4146211 5 Wojskowy Szpital Kliniczny z

Bardziej szczegółowo

Wykaz jednostek uprawnionych do przeprowadzania doświadczeń na zwierzętach

Wykaz jednostek uprawnionych do przeprowadzania doświadczeń na zwierzętach Wykaz jednostek uprawnionych do przeprowadzania doświadczeń na zwierzętach Lp. Numer jednostki w wykazie Nazwa jednostki 1. 001 Ośrodek Diagnostyczno Badawczy Chorób Przenoszonych Drogą Płciową w B 2.

Bardziej szczegółowo

KRAJOWY REJESTR SĄDOWY. Stan na dzień 30.06.2015 godz. 09:24:55 Numer KRS: 0000305178

KRAJOWY REJESTR SĄDOWY. Stan na dzień 30.06.2015 godz. 09:24:55 Numer KRS: 0000305178 Strona 1 z 28 CENTRALNA INFORMACJA KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO KRAJOWY REJESTR SĄDOWY Stan na dzień 30.06.2015 godz. 09:24:55 Numer KRS: 0000305178 Informacja odpowiadająca odpisowi aktualnemu Z REJESTRU

Bardziej szczegółowo

Częściowo zatwierdzony oznacza, że dofinansowanie zostało przyznane nie na wszystkie, a jedynie niektóre z wnioskowanych krajów

Częściowo zatwierdzony oznacza, że dofinansowanie zostało przyznane nie na wszystkie, a jedynie niektóre z wnioskowanych krajów Erasmus+ Szkolnictwo wyższe Wyniki konkursu wniosków złożonych w ramach akcji 1 Mobilność Edukacyjna z krajami partnerskimi (termin składania wniosków: 04.03.2015) 22 lipca 2015r. ogłasza wyniki konkursu

Bardziej szczegółowo

Competent authorities in Poland in the field of recognition of qualifications

Competent authorities in Poland in the field of recognition of qualifications POŁOŻNA A) Instytucje właściwe w Polsce w zakresie uznawania kwalifikacji Competent authorities in Poland in the field of recognition of qualifications B) Instytucje właściwe w zakresie wystawiania zaświadczeń

Bardziej szczegółowo

Wykaz ogrodów botanicznych w Polsce. Nazwa Ogrodu Botanicznego. Lokalizacja Adres korespondencyjny - Zarządca DOLNOŚLĄSKIE

Wykaz ogrodów botanicznych w Polsce. Nazwa Ogrodu Botanicznego. Lokalizacja Adres korespondencyjny - Zarządca DOLNOŚLĄSKIE Wykaz ogrodów botanicznych w Polsce Nazwa Ogrodu Botanicznego Lokalizacja Adres korespondencyjny - Zarządca DOLNOŚLĄSKIE Akademii Medycznej we Wrocławiu Uniwersytetu Wrocławskiego wraz z filią w Wojsławicach

Bardziej szczegółowo

Lista Ministra Zdrowia jednostek szkolących w dziedzinie: EPIDEMIOLOGIA. (stan na dzień 1.10.2007 r.)

Lista Ministra Zdrowia jednostek szkolących w dziedzinie: EPIDEMIOLOGIA. (stan na dzień 1.10.2007 r.) WYKAZ JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH). EPIDEMIOLOGIA 8-0 Bydgoszcz Epidemiologiczna w

Bardziej szczegółowo

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WYKAZ JEDNOSTEK UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH) L.p. 3 4 5 6 7 8

Bardziej szczegółowo

Regulamin akcji promocyjnej e-recepcja 15% organizowanej w dniach od 28.04.2014 do odwołania przez Vision Express SP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Regulamin akcji promocyjnej e-recepcja 15% organizowanej w dniach od 28.04.2014 do odwołania przez Vision Express SP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Regulamin akcji promocyjnej e-recepcja 15% organizowanej w dniach od 28.04.2014 do odwołania przez Vision Express SP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Niniejszy regulamin określa zasady organizacji i prowadzenia

Bardziej szczegółowo

Komunikat aktualizujący nr 1 do prospektu emisyjnego DEKPOL S.A. zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2014 roku.

Komunikat aktualizujący nr 1 do prospektu emisyjnego DEKPOL S.A. zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2014 roku. Komunikat aktualizujący nr 1 do prospektu emisyjnego DEKPOL S.A. zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2014 roku. Niniejszy komunikat aktualizujący został sporządzony w związku

Bardziej szczegółowo

Sprawdź, czy Twój numer umowy kredytowej został wylosowany w "Loterii wakacyjnej"! 2 LOSOWANIE W "LOTERII WAKACYJNEJ" NAGRODA: KOC PIKNIKOWY

Sprawdź, czy Twój numer umowy kredytowej został wylosowany w Loterii wakacyjnej! 2 LOSOWANIE W LOTERII WAKACYJNEJ NAGRODA: KOC PIKNIKOWY 100010049862GK MERITUM BANK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI WOJSKA POLSKIEGO 12 100010187361GK MERITUM BANK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI WOJSKA POLSKIEGO 12 100010558522GK MERITUM BANK ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI WOJSKA POLSKIEGO 12

Bardziej szczegółowo

Lista instytucji uczestniczących we wdrażaniu PO KL

Lista instytucji uczestniczących we wdrażaniu PO KL Załącznik nr 1 Lista instytucji uczestniczących we wdrażaniu PO KL Komponent centralny Instytucja Pośrednicząca Kontakt Instytucja Wdrażająca (Instytucja Pośrednicząca II stopnia) 1. Departament Administracji

Bardziej szczegółowo

LOKAL, W KTÓRYM JEST USYTUOWANY PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ

LOKAL, W KTÓRYM JEST USYTUOWANY PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ POWIAT ZAWIERAJĄCY UMOWĘ Z RADCĄ PRAWNYM LOKAL, W KTÓRYM JEST USYTUOWANY PUNKT NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ DNI I GODZINY UDZIELANIA NIEODPŁATNEJ POMOCY PRZEZ RADCÓW PRAWNYCH W DANYM PUNKCIE Starostwo Powiatowe

Bardziej szczegółowo

Placówki lecznictwa dla młodzieży

Placówki lecznictwa dla młodzieży Placówki lecznictwa dla młodzieży PLACÓWKI ŚWIADCZĄCE POMOC TERAPEUTYCZNĄ DLA MŁODZIEŻY NADUŻYWAJĄCEJ /UZALEŻNIONEJ OD ALKOHOLU I/LUB INNYCH SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH. PLACÓWKI AMBULATORYJNE WOJEWÓDZTWO

Bardziej szczegółowo

Nazwa uczelni; Wydział; Zakres. Strona internetowa; poczta e-mail. Telefon/fax; osoba do kontaktów. Data zatwierdzenia przez MNiSW.

Nazwa uczelni; Wydział; Zakres. Strona internetowa; poczta e-mail. Telefon/fax; osoba do kontaktów. Data zatwierdzenia przez MNiSW. Wykaz uczelni z zatwierdzonym przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego programem studiów podyplomowych uprawniających do sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej budynku zgodnie z art.

Bardziej szczegółowo

Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)

Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR) Zapraszamy na szkolenia informacyjne podnoszące kompetencje pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

Bardziej szczegółowo

Lista Punktów Obsługi Klienta przyjmujących zapisy w Transzy Inwestorów Indywidualnych

Lista Punktów Obsługi Klienta przyjmujących zapisy w Transzy Inwestorów Indywidualnych Milestone Medical Inc. (spółka zawiązana w stanie Delaware, z siedzibą pod adresem 220 South Orange Avenue, Livingston, New Jersey 07039, Stany Zjednoczone) Komunikat aktualizujący nr 1 z dnia 7 grudnia

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do regulaminu Odznaki Turystycznej Disney i PTTK. Wykaz oddziałów weryfikujących odznakę Disney i PTTK.

Załącznik nr 2 do regulaminu Odznaki Turystycznej Disney i PTTK. Wykaz oddziałów weryfikujących odznakę Disney i PTTK. Załącznik nr 2 do regulaminu Odznaki Turystycznej Disney i PTTK. Wykaz oddziałów weryfikujących odznakę Disney i PTTK. Województwo Miejscowość Oddział PTTK 1. Dolnośląskie Jelenia Góra Oddział PTTK Sudety

Bardziej szczegółowo

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WYKAZ JEDNOSTEK UPRAWNIONYCH DO PROWADZENIA SPECJALIZACJI W DZIEDZINACH MAJĄCYCH ZASTOSOWANIE W OCHRONIE ZDROWIA (LISTA JEDNOSTEK SZKOLĄCYCH) L.p. 3 4 5 6 7 8

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 28 czerwca 2013 r. Poz. 754 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW 1) z dnia 25 czerwca 2013 r.

Warszawa, dnia 28 czerwca 2013 r. Poz. 754 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW 1) z dnia 25 czerwca 2013 r. DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 28 czerwca 2013 r. Poz. 754 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW 1) z dnia 25 czerwca 2013 r. w sprawie urzędów celnych, w których może być dokonywany

Bardziej szczegółowo

Świadectwa charakterystyki energetycznej budynku - wykaz uczelni

Świadectwa charakterystyki energetycznej budynku - wykaz uczelni Świadectwa charakterystyki budynku - wykaz uczelni Lista uczelni posiadających zatwierdzony przez MInistra Nauki i Szkolnictwa Wyższego program studiów podyplomowych uprawniających do wykonywania świadectw

Bardziej szczegółowo

Wyniki konkursu na świadczenia wysokospecjalistyczne finansowane z budżetu państwa w 2005 roku.

Wyniki konkursu na świadczenia wysokospecjalistyczne finansowane z budżetu państwa w 2005 roku. Wyniki konkursu na świadczenia wysokospecjalistyczne finansowane z budżetu państwa w 2005 roku. procedura 11 Immunoablacja w leczeniu aplazji szpiku 1. 3 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 30 października 2014 r. Poz. 1484 OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW. z dnia 8 września 2014 r.

Warszawa, dnia 30 października 2014 r. Poz. 1484 OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW. z dnia 8 września 2014 r. DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 30 października 2014 r. Poz. 1484 OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 8 września 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia

Bardziej szczegółowo

CAPITAL PARK S.A. Lista POK domów maklerskich przyjmujących zapisy na Akcje Oferowane. Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A.

CAPITAL PARK S.A. Lista POK domów maklerskich przyjmujących zapisy na Akcje Oferowane. Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. CAPITAL PARK S.A. (spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie w Polsce i adresem przy ul. Marynarskiej 11, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000373001) Komunikat

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERT WYKONAWCZYCH - dot. naboru jesiennego ( rozpoczęcie studiów jesienią 2012r. ) dla kierunku kształcenia pielęgniarstwo

OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERT WYKONAWCZYCH - dot. naboru jesiennego ( rozpoczęcie studiów jesienią 2012r. ) dla kierunku kształcenia pielęgniarstwo Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego OGŁOSZENIE O WYBORZE OFERT WYKONAWCZYCH - dot. naboru jesiennego ( rozpoczęcie studiów jesienią 2012r. ) dla kierunku

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie 2015. Strona główna Ranking Kierunków Studiów Kierunki społeczne. 2015 Nazwa uczelni WSK

Zarządzanie 2015. Strona główna Ranking Kierunków Studiów Kierunki społeczne. 2015 Nazwa uczelni WSK Strona główna Ranking Kierunków Studiów Kierunki społeczne kierunki SPOŁECZNE Dziennikarstwo i komunikacja Politologia i stosunki międzynarodowe Pedagogika i edukacja Psychologia Socjologia Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

SKARBIEC HOLDING S.A.

SKARBIEC HOLDING S.A. SKARBIEC HOLDING S.A. (spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie i adresem przy ul. Nowogrodzkiej 47a 00-695 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000503222)

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 26 stycznia 2015 r. Poz. 136 OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW. z dnia 5 stycznia 2015 r.

Warszawa, dnia 26 stycznia 2015 r. Poz. 136 OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW. z dnia 5 stycznia 2015 r. DZIENNIK USTAW RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Warszawa, dnia 26 stycznia 2015 r. Poz. 136 OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 5 stycznia 2015 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra

Bardziej szczegółowo

Harmonogram wykładów realizowanych w ramach kampanii "Bądź świadomym konsumentem" dla konsumentów w wieku 60+

Harmonogram wykładów realizowanych w ramach kampanii Bądź świadomym konsumentem dla konsumentów w wieku 60+ Harmonogram wykładów realizowanych w ramach kampanii "Bądź świadomym konsumentem" dla konsumentów w wieku 60+ L.P. WOJEWÓDZTWO MIASTO TERMIN WYKŁADU MIEJSCE WYKŁADU 1 podkarpackie Rzeszów 14.11.2011 godz.

Bardziej szczegółowo

Plan finansowy wydatków budżetu państwa, które w 2007 roku nie wygasają z upływem roku budżetowego

Plan finansowy wydatków budżetu państwa, które w 2007 roku nie wygasają z upływem roku budżetowego Plan finansowy wydatków budżetu państwa, które w 2007 roku nie wygasają z upływem roku budżetowego Załącznik nr 2 Część Dział Rozdział Treść Poz. Plan OGÓŁEM BUDŻETY URZĘDÓW NACZELNYCH, JEDNOSTEK CENTRALNYCH

Bardziej szczegółowo

BRASTER S.A. Biuro Maklerskie Alior Banku S.A.

BRASTER S.A. Biuro Maklerskie Alior Banku S.A. BRASTER S.A. (spółka akcyjna z siedzibą w Szeligach w Polsce i adresem przy ul. Cichy Ogród 7 zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 405201) KOMUNIKAT AKTUALIZUJĄCY

Bardziej szczegółowo

KUJAWSKO-POMORSKIE. Załącznik Nr 5 do Regulaminu Mazda More & More Karta VIP. Lista Autoryzowanych Stacji Obsługi pojazdów marki Mazda

KUJAWSKO-POMORSKIE. Załącznik Nr 5 do Regulaminu Mazda More & More Karta VIP. Lista Autoryzowanych Stacji Obsługi pojazdów marki Mazda Załącznik Nr 5 do Regulaminu Mazda More & More Karta VIP Lista Autoryzowanych Stacji Obsługi pojazdów marki Mazda DOLNOŚLĄSKIE DŁUGOŁĘKA K/WROCŁAW TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O. Organ rejestracyjny:

Bardziej szczegółowo

2. POWIAT BRZESKI Starostwo Powiatowe w Brzesku ul. Głowackiego 51 32-800 Brzesko www.powiatbrzeski.pl, e-mail: sp@powiatbrzeski.

2. POWIAT BRZESKI Starostwo Powiatowe w Brzesku ul. Głowackiego 51 32-800 Brzesko www.powiatbrzeski.pl, e-mail: sp@powiatbrzeski. WYKAZ PUNKTÓW KONSULTACYJNYCH: 1. POWIAT BOCHEŃSKI Starostwo Powiatowe w Bochni ul. Kazimierza Wielkiego 31 32-700 Bochnia Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Pokoje:

Bardziej szczegółowo

Lista Punktów Obsługi Klientów Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A.

Lista Punktów Obsługi Klientów Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A. Lista Punktów Obsługi Klientów Centralnego Domu Maklerskiego Pekao S.A. 1 Pl. Wolności 23 Biała-Podlaska 2 Al. Piłsudskiego 11/2 Białystok 3 Ul. Wojska Polskiego 20a Bydgoszcz 4 Ul. Kopernika 17/19 Częstochowa

Bardziej szczegółowo

Lista placówek medycznych, do których mogą zgłosić się osoby cierpiące na choroby rzadkie.

Lista placówek medycznych, do których mogą zgłosić się osoby cierpiące na choroby rzadkie. Lista placówek medycznych, do których mogą zgłosić się osoby cierpiące na choroby rzadkie. Lp. 1. 2. 3. 4. 5. Województwo Dolnośląskie Kujawsko-Pomorskie Ośrodki dla dorosłych Poradnia Endokrynologiczna

Bardziej szczegółowo