Ostrów Wielkopolski dn., Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Znak sprawy FDZP

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Ostrów Wielkopolski dn., Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Znak sprawy FDZP"

Transkrypt

1 Ostrów Wielkopolski dn., Znak sprawy FDZP Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Dotyczy: Przetarg nieograniczony na dostawę: łóżko szpitalne z szafką przyłóżkową 8 sztuk, łóżko szpitalne z szafką przyłóżkową - 23 sztuki, aparat EKG z podstawą jezdną 1 sztuka W związku z otrzymaniem pytań do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia w w/w postępowaniu, Dyrekcja Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Limanowskiego 20/22 udziela następujących wyjaśnień: Pakiet nr 2 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko ze szczytami z rur stalowych chromowanych wypełnionych płytą tworzywową HPL odporna na uszkodzenia mechaniczne, środki dezynfekcyjne i promieniowanie UV? Kolory do wyboru przez Zamawiającego. 2. Czy Zamawiający dopuści łóżko z możliwością przedłużenia leża o 150mm tylko od strony nóg? 3. Czy Zamawiający dopuści szafkę o konstrukcji z blachy stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo oraz profili stalowych malowanych proszkowo kolory do wyboru przez Zamawiającego? 4. Czy Zamawiający dopuści szafkę bez wysuwanego blatu? Szafka posiada wolną przestrzeń między szufladą a drzwiczkami na gazety, książki itp. 5. Czy Zamawiający dopuści szafkę z uchwytami na ręczniki umieszczonymi na dwóch bokach szafki nie składane do korpusu szafki. 6. Czy Zamawiający dopuści łóżko z barierkami bocznymi składanymi wzdłuż ramy leża o wysokości 365mm spełniające normę EN mocowane za pomocą pokręteł montaż i demontaż barierek bez użycia narzędzi? Pakiet nr 1 1. Czy Zamawiający dopuści 6 tygodniowy termin realizacji przedmiotu zamówienia?

2 2. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) wyposażony w akumulator bez sygnalizacji stanu naładowania? 3. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.), z możliwością tylko przedłużenia leża o 20 cm? 4. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) ze szczytami bez możliwości ich blokady na czas transportu? Proponowane rozwiązanie jest bezpieczne i nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń. 5. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) wyposażone w pilota przewodowego bez latarki? 6. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) wyposażone w pilota przewodowego bez podświetlanych przycisków? 7. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) z regulacją wysokości leża w zakresie mm, co jest parametrem lepszym od oczekiwanego? 8. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) z regulacją kąta odchylenia oparcia uda w zakresie 0-45, co jest parametrem lepszym od oczekiwanego? 9. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) tylko z autoregresją w części lędźwiowej w zakresie min 9 cm? Funkcja autoregresji nie ma nic wspólnego z odleżynami. Przy odleżynach wyższego stopnia w okolicach kości ogonowej nie powinno stosować się pozycji łamanych wysokich leża. Pacjenci z odleżynami powinni leżeć na leżu prostym i właściwym materacu przeciwodleżynowym zmiennociśnieniowym. Autoregresja służy tylko i wyłącznie do bezpiecznego załamywania się i nie zakleszczania materaca piankowego podkładowego oraz większego komfortu siedzenia. Dzięki autoregresji przedłużamy czas użytkowania materaca, który nie posiada ryflowań (nacięć) we właściwych miejscach załamań leża. 10. Czy zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne (8 szt.) szpitalne sterowane elektrycznie z wyposażeniem, którego opcje odłączane są natychmiast ze względu na zastosowanie funkcji sterowania przyciskiem ze świadomym użyciem. Nie ma potrzeby stosowania funkcji STOP oraz odłączenia po 180 sekundach nieużytkowania regulacji. 11. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) bez funkcji Ergoframe, która jest parametrem zbędnym realizującym funkcje przeznaczone dla autoregresji? 12. Czy zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko (8 szt.) szpitalne sterowane elektrycznie z wyposażeniem w regulację elektryczną pozycji Trendelenburga 18 sterowanie z panelu sterowniczego montowanego na szczycie łóżka od strony nóg. Taki parametr jest lepszym od wymaganego ze względu na większy zakres. 13. Czy zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko (8 szt.) z wyposażeniem w regulację elektryczną pozycji anty-trendelenburga 18 sterowanie z panelu sterowniczego montowanego na szczycie łóżka od strony nóg. Taki parametr jest lepszym od wymaganego ze względu na większy zakres. 14. Czy zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko (8 szt.) z wyposażeniem, którego opcje odłączane są natychmiast ze względu na zastosowanie funkcji sterowania przyciskiem ze świadomym użyciem.

3 15. Czy zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko (8 szt.) z przyciskiem dostępności funkcji tylko na panelu centralnym? Funkcje na pilocie przewodowym mogą zostać zablokowane za pośrednictwem panelu centralnego. 16. Czy zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko (8 szt.) z elektronicznym wskaźnikiem informującym o zablokowanych, aktywnych funkcjach tylko na panelu centralnym? 17. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) bez systemu elektrycznej ochrony przed uszkodzeniami w przypadku przeciążenia? 18. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) bez blatu nakładanego na barierki boczne? 19. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (8 szt.) wyposażone w barierki boczne z mechanizmem składania/rozkładania znajdującym się w dolnej części barierki? 20. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (8 szt.) o konstrukcji wykonanej z ocynkowanej blachy, z metalowymi drzwiczkami oraz czołami szuflad? 21. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (8 szt.) o szerokości 400 mm (szerokość wraz z blatem bocznym złożonym 620 mm), głębokości 430 mm, wysokości 810 mm? 22. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (8 szt.) z blatem bocznym składanym do boku szafki? 23. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (8 szt.) z blatami wykonanymi z płyty meblowej lub płyty tworzywowej hpl? 24. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (8 szt.) z uchwytami do otwierania nieznacznie wystającymi poza obrys szafki? 25. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (8 szt.) z haczykami na ręczniki na jednej ze ścian szafki? 26. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (8 szt.) z haczykami na ręczniki nie składanymi? Łóżko szpitalne (23 szt.) 1. Czy Zamawiający dopuści 6 tygodniowy termin realizacji przedmiotu zamówienia? 2. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (23 szt.) o szerokości całkowitej 1030 mm? 3. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (23 szt.) bez możliwości przedłużenia leża? 4. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (23 szt.) ze szczytami wykonanymi z chromowanych rur wypełnionych płytą tworzywową typu hpl? 5. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (23 szt.) z regulacją segmentu pleców i uda za pomocą jednej dźwigni (dźwignia dostępna z obu stron łózka)?

4 6. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (23 szt.) z tulejami do montażu wyposażenia dodatkowego znajdującymi się od strony głowy pacjenta (dwie tuleje)? 7. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (23 szt.) wyposażone w materac pasywny bez właściwości przeciwodleżynowych? Prosimy o wskazanie jakie warunki ma spełniać materac wykonany z pianki, aby był traktowany przez Państwa jako przeciwodleżynowy. 8. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne (23 szt.) wyposażone w barierki boczne montowane w tuleje znajdujące się pod leżem? 9. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (23 szt.) z blatem bocznym składanym do boku szafki? 10. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (23 szt.) z blatami wykonanymi z płyty meblowej lub płyty tworzywowej hpl? 11. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (23 szt.) z uchwytami do otwierania nieznacznie wystającymi poza obrys szafki? 12. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (23 szt.) z haczykami na ręczniki na jednej ze ścian szafki? 13. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (23 szt.) z haczykami na ręczniki nie składanymi? 14. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (23 szt.) o konstrukcji wykonanej z ocynkowanej blachy, z metalowymi drzwiczkami oraz czołami szuflad? 15. Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe (23 szt.) o szerokości 400 mm (szerokość wraz z blatem bocznym złożonym 620 mm), głębokości 430 mm, wysokości 810 mm? Dotyczy: Pakiet nr 1 Łóżko szpitalne z szafką przyłóżkową 8 szt. 1. Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zrealizowanie umowy w terminie do 42 dni od daty jej podpisania? Proponowany termin realizacji zamówienia będzie zgodny ze standardowym cyklem produkcji, co pozwoli Wykonawcy należycie zrealizować przedmiot umowy. Jeśli Zamawiający nie wyrazi zgody na zaproponowany termin realizacji prosimy o informację o ile Zamawiający ma możliwość jego wydłużenia. 2. Czy Zamawiający dopuści łóżko szpitalne o parametrach równoważnych do wskazanych przez Zamawiającego według poniższego opisu? Proponowane łóżka posiadają parametry dobrane precyzyjnie pod kątem przeznaczenia ( wielofunkcyjne łóżko do Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej ), zapewnią komfort pracy przy pacjencie oraz umożliwią prowadzenie codziennych procedur. Proponowane parametry wynikają z przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych stosowanych przez doświadczonego producenta i w żaden sposób nie pogarszają walorów funkcjonalno - użytkowych opisanych przez Zamawiającego. Zasilanie 230 V, 50 Hz z sygnalizacją włączenia do sieci w celu uniknięcia nieświadomego wyrwania kabla z gniazdka i uszkodzenia łóżka lub gniazdka

5 Łóżko wyposażone w akumulator z sygnalizacją jego naładowania Długość zewnętrzna łóżka 2200 mm. Możliwość wydłużania leża o 300 mm Szerokość zewnętrzna łóżka z zamontowanymi barierkami 970 mm Leże łóżka 4 sekcyjne, w tym 3 segmenty ruchome. Leże wypełnienie panelami tworzywowymi z HPL. Panele gładkie, łatwo demontowalne bez użycia narzędzi, lekkie nadające się do dezynfekcji. Leże każdego łóżka przystosowane do montażu barierek bocznych oraz protektorów zabezpieczających pacjenta na całej długości leża Szczyty łóżka z tworzywa, wyjmowane od strony nóg i głowy z możliwością zablokowania szczytu przed wyjęciem na czas transportu łóżka w celu uniknięcia wypadnięcia szczytu i stracenia kontroli nad łóżkiem Sterowanie elektryczne łóżka przy pomocy: - Pilota przewodowego dla pacjenta posiadającego piktogramy pozwalające na łatwą identyfikację funkcji wykonywanej za pomocą konkretnego przycisku - Panelu sterowniczego montowanego na szczycie od strony nóg posiadającego piktogramy pozwalające na łatwą identyfikację funkcji wykonywanej za pomocą konkretnego przycisku Regulacja elektryczna wysokości leża, w zakresie 360 mm do 780 mm, gwarantująca bezpieczne opuszczanie łóżka Regulacja elektryczna części plecowej w zakresie 70 Regulacja elektryczna części nożnej w zakresie 40 Regulacja elektryczna funkcji autokontur, sterowanie przy pomocy przycisków na pilocie dla pacjenta i z panelu sterowniczego montowanego na szczycie łóżka od strony nóg Funkcja podwójnej autoregresji 165 mm (system teleskopowego odsuwania się segmentu pleców oraz uda do tyłu) niwelująca ryzyko powstawania odleżyn dzięki minimalizacji nacisku w odcinku krzyżowo-lędźwiowym a tym samym pełniąca funkcje profilaktyczną przeciwko odleżynom Regulacja elektryczna pozycji Trendelenburga 13 sterowanie z pilota oraz panelu sterowniczego montowanego na szczycie łóżka od strony nóg Regulacja elektryczna pozycji anty-trendelenburga 14 sterowanie z pilota oraz panelu sterowniczego montowanego na szczycie łóżka od strony nóg Regulacja elektryczna do pozycji krzesła kardiologicznego sterowanie przy pomocy jednego oznaczonego odpowiednim piktogramem przycisku na panelu sterowniczym montowanym na szczycie łóżka od strony nóg Regulacja elektryczna do pozycji antyszokowej sterowanie przy pomocy jednego oznaczonego odpowiednim piktogramem przycisku na panelu sterowniczym montowanym na szczycie łóżka od strony nóg Regulacja elektryczna funkcji CPR sterowanie przy pomocy jednego oznaczonego odpowiednim piktogramem przycisku na panelu sterowniczym montowanym na szczycie łóżka od strony nóg Blokada funkcji elektrycznych na panelu sterowniczym dla regulacji: - regulacji wysokości - regulacji części plecowej - regulacji części nożnej - autokontur - funkcji Trendelenburga i anty-trendelenburga Elektroniczne wskaźniki informujące o zablokowanych, aktywnych funkcjach łóżka na panelu

6 sterowniczym i pilocie pacjenta Alarm wizualny informujący o próbie użycia zablokowanej funkcji Zabezpieczenie przed nieświadomym uruchomieniem funkcji poprzez możliwość zablokowania danej funkcji. Przyciski blokowania dostępne w sterowaniu na panelu Mechaniczna funkcja CPR Koła o średnicy 125 mm z możliwością indywidualnego i centralnego blokowania Bezpieczne obciążenie robocze dla każdej pozycji leża i segmentów na poziomie 250 kg. Pozwalające na wszystkie możliwe regulacje przy tym obciążeniu bez narażenia bezpieczeństwa pacjenta i powstanie incydentu medycznego. System elektrycznej ochrony przed uszkodzeniem łóżka w wyniku przeciążenia, polega na wyłączeniu regulacji łóżka w przypadku przekroczonego obciążenia Wyposażenie: - Barierki boczne metalowe lakierowane składane wzdłuż ramy leża o wysokości 600 mm. Barierki wyposażone w uchwyt z system blokady umożliwiającym odblokowywanie, składanie i rozkładanie oburącz w celu wyeliminowania przypadkowego ich opuszczenia. Mechanizm wbudowany w dolną poprzeczkę barierki - Blat nakładany na barierki boczne - Materac przeciwodleżynowy o grubości 120 mm wykonany z piany poliuretanowej. Materac w pokrowcu z suwakiem nie przepuszczającym płynów infuzyjnych a przepuszczającym powietrze - Wysuwana spad leża półka na pościel - Listwa z miejscem na zawieszanie worków urologicznych - Wieszak do kroplówki Odpowiedź:Zgodnie z SIWZ 3. Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o parametrach równoważnych do wskazanych przez Zamawiającego według poniższego opisu? Szafka przyłóżkowa z możliwością ustawienia z prawej lub lewej strony łóżka Konstrukcja szafki: stelaż wykonany z profili aluminiowych, wypełnienie z płyty dwustronnie laminowanej Szerokość całkowita: 480 mm Długość całkowita: 400 mm Wysokość całkowita: 880 mm Blat szafki wykonany z tworzywa ABS Czoła szuflady i drzwiczek wyposażone w wygodne uchwyty do otwierania Szafka wyposażona w uchwyty na ręczniki umieszczone na dwóch bokach szafki Szafka wyposażona w dodatkowy wysuwany blat boczny np. do pisania lub jako miejsce na gazety, książkę itp. Szafka wyposażona w cztery koła o śr. 50 mm, w tym dwa z blokadą

7 (Zdjęcie ma charakter poglądowy) Odpowiedź:Zgodnie z SIWZ PAKIET NR 2: Łóżko szpitalne czterosegmentowe z wyposażeniem i szafka przyłóżkową 23 szt.. 1. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne o długości całkowitej 2180mm? 2. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne bez możliwości przedłużenia leża? 3. Czy zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z konstrukcją szafki wykonaną z profili stalowych i blachy stalowej ocynkowanej pokrytej lakierem proszkowym odpornym na mycie i dezynfekcję oraz promienie UV? 4. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w szczyty wykonane z polietylenu w technologii typu rotomuldingu z kolorowymi wklejkami (8 kolorów do wyboru), łatwo zmywalne, odejmowane, odporne na działanie wysokiej temperatury, uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz promieniowanie UV? 5. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w szczyty wykonane ze stali nierdzewnej z wypełnieniem z płyty HPL,łatwo zmywalne, odejmowane, odporne na działanie wysokiej temperatury, uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz promieniowanie UV? 6. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w barierki boczne mocowane do ramy łóżka za pomocą mechanizmu zatrzaskowego? 7. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne nie posiadające blatu nakładanego na barierki boczne? 8. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową o całkowitej szerokości 510 mm?

8 9. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową o całkowitej długości 400 mm? Parametr ten tylko w niewielkim stopniu odbiega od wymaganego w SIWZ. 10. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z blatem wykonanym z płyty HPL? Odpowiedź:Zgodnie z SIWZ 11. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową wyposażoną w uchwyty do otwierania wystające w niewielkim stopniu poza obrys szafki? 12. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową bez uchwytów na ręczniki składanych do korpusu szafki? 13. Czy Zamawiający wydłuży termin realizacji zamówienia do 35 dni od podpisania umowy? PAKIET NR 1: wielofunkcyjne łóżko dla Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej sterowane elektrycznie z wyposażeniem i szafką przyłóżkową 8 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne posiadające segmenty leża wypełnione panelami z siatki, mocowanymi na stałe? 15. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z wypełnionym panelami tworzywowymi z płyty HPL łatwymi w dezynfekcji? 16. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z leżem wypełnionym panelami mocowanymi na stałe? Odpowiedź:Zgodnie z SIWZ 17. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w szczyty wykonane z polietylenu w technologii typu rotomuldingu z kolorowymi wklejkami (8 kolorów do wyboru), łatwo zmywalne, odejmowane, odporne na działanie wysokiej temperatury, uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz promieniowanie UV- szczyty wyjmowane bez użycia narzędzi? 18. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w szczyty wykonane ze stali lakierowanej proszkowo z wypełnieniem z płyty HPL, łatwo zmywalne, odejmowane, odporne na działanie wysokiej temperatury, uszkodzenia mechaniczne, chemiczne oraz promieniowanie UV- szczyty wyjmowane bez użycia narzędzi? 19. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty wyjmowane od strony nóg i głowy pewnie posadowione w gniazdach w ramie bez potrzeby stosowania dodatkowych zatrzaskowych zawiasów lub dźwigni? W przypadku koniczności uzyskania

9 szybkiego dostępu do pacjenta, personel medyczny może jednym ruchem zdemontować szczytu bez potrzeby szukania mechanizmu odblokowującego? 20. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z elektryczną regulacją wysokości leża w zakresie 350 mm do 810 mm? Oferowany zakres jest korzystniejszy od wymaganego w SIWZ. 21. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z leżem przystosowanym do montażu barierek bocznych bez możliwości stosowania dodatkowych protektorów zabezpieczających pacjenta na całej długości leża? 22. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z leżem przystosowanym do montażu barierek bocznych zabezpieczających pacjenta na całej długości leża, bez możliwości stosowania dodatkowych protektorów? 23. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z leżem przystosowanym do montażu barierek bocznych zabezpieczających pacjenta na 70% leża, bez możliwości stosowania dodatkowych protektorów? 24. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty wyjmowane od strony nóg i głowy pewnie posadowione w gniazdach w ramie bez potrzeby stosowania dodatkowych blokad przed wypadnięciem w trakcie transportu? 25. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne sterowane elektrycznie przy pomocy pilota przewodowego dla pacjenta bez podświetlanych przycisków i latarki? 26. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z regulacją elektryczną w części nożnej w zakresie 44? Oferowany zakres jest korzystniejszy od wymaganego w SIWZ. 27. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające zaawansowaną funkcję autoregresji wykonującą ruch odsuwania się segmentu plecowego oraz uda nie tylko do tyłu, ale i do góry (ruch po łuku/okręgu) podczas podnoszenia segmentów, jednak bez systemu teleskopowego tzw. funkcji Ergoframe której nazwa używana jest przez firmę KONKRET w oferowanych przez nią łóżkach? 28. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z regulacją pozycji Trendelenburga w zakresie 18? Oferowany parametr jest korzystniejszy od wymaganego w SIWZ. 29. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z regulacją pozycji anty- Trendelenburga w zakresie 18? Oferowany parametr jest korzystniejszy od wymaganego w SIWZ. 30. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone pilot przewodowy z

10 jedną diodą informującą o stanie blokady funkcji oraz w panel sterowania posiadający specjalne piktogramy wskazujące obecny stan blokady funkcji elektrycznych łóżka, zamiast rozwiązania opisanego w SIWZ? Oferowane rozwiązanie jest korzystniejsze od wymaganego w SIWZ z uwagi na jego bezawaryjność, przy zastosowaniu np. tylko diod - w przypadku przepalenia diody wskaźnika operator nie będzie w stanie wizualnie ustalić stanu blokady. 31. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne bez alarmu dźwiękowego informującego o próbie użycia zablokowanej funkcji łóżka? 32. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z zabezpieczeniem przed nieświadomym uruchomieniem funkcji na pilocie poprzez konieczność aktywowania pilota za pomocą specjalnego kluczyka oraz z panelem sterowania z zabezpieczeniem przed nieświadomym uruchomieniem funkcji poprzez konieczność wciśnięcia przycisku uruchamiającego dostępność funkcji? Oferowane rozwiązanie jest równoważne do opisanego w SIWZ. 33. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające panel centralny bez systemu odłączenia wszelkich regulacji po 180 sekundach nieużywania regulacji, jednak posiadający zabezpieczenie w postaci pokrywy oraz system dezaktywujący pilot przewodowy po upływie ok. 50 sek. nieużywania z koniecznością świadomego ponownego uruchomienia regulacji? 34. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne bez przycisku bezpieczeństwa STOP? 35. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w koła o średnicy 125 mm posiadającą tylko centralna blokadę kół? 36. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z bezpiecznym obciążeniem 230 kg? 37. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w barierki boczne wyposażone w mechanizm z systemem blokady umożliwiającym ich odblokowanie składanie i rozkładanie za pomocą jednej ręki, bez specjalnego uchwytu? Odpowiedź:Dopuszcza również 38. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w poręcze boczne z mechanizmem do ich składania oraz rozkładania łatwo dostępnym, wbudowanym w ukośną poprzeczkę/wspornik w dolnej części poręczy? 39. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne bez blatu nakładanego na barierki boczne? 40. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w 4 haczyki na worki urologiczne zamiast listwy?

11 41. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z wysuwaną półką na pościel wykonaną z płyty HPL? 42. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową o całkowitej szerokości 510 mm? 43. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową o całkowitej długości 400 mm? Parametr ten tylko w niewielkim stopniu odbiega od wymaganego w SIWZ. 44. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z blatem wykonanym z płyty HPL? 45. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową wyposażoną w uchwyty do otwierania wystające w niewielkim stopniu poza obrys szafki? Odpowiedź:Dopuszcza również 46. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową bez uchwytów na ręczniki składanych do korpusu szafki? Odpowiedź:Zgodnie z SIWZ 47. Czy Zamawiający wydłuży termin realizacji zamówienia do 35 dni od podpisania umowy? Pytanie 1: Pakiet nr 1. Pkt. 7 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego długość można ustawiać w 3 pozycjach, tj, 219cm, 230 cm, 242 cm? Dzięki temu rozwiązaniu, łóżko można łatwiej dostosować do każdej Sali a także do wzrostu pacjenta. Pytanie 2: Pakiet nr 1. Pkt. 8 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego szerokość wynosi 103 cm? Nasze rozwiązanie jest tylko o 3 cm szersze niż wymagane przez Zamawiającego co nie spowoduje żadnych komplikacji przy wjeździe przez żadne z drzwi do Sali pacjentów. Pytanie 3: Pakiet nr 1. Pkt. 11 Czy Zamawiający dopuści łóżko, który posiada pilot bez funkcji latarki i podświetlanych przycisków? Pytanie 4: Pakiet nr 1. Pkt. 11

12 Czy Zamawiający dopuści łóżko, które posiada panel sterowniczy montowany na szczycie od strony nóg posiadającego piktogramy pozwalające na łatwą identyfikację funkcji wykonywanej za pomocą konkretnego przycisku bez możliwości umieszczenia panelu w półce na pościel? Nasze rozwiązanie polega na ułożeniu panelu na mocowaniach, dzięki którym nie powoduje przemieszczania się panelu, a zatem nie ma powodu chowania panelu w półkę na pościel. Pytanie 5: Pakiet nr 1. Pkt. 13 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego regulacja elektryczna części plecowej w zakresie 70 (+/-8 ). Nasze rozwiązanie różni się tylko o 3 niż wymagane przez Zamawiającego i w żadnym aspekcie klinicznym nie spowoduje różnic w opiece nad pacjentem. Pytanie 6: Pakiet nr 1. Pkt. 14 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego kąt nachylenia podparcia ud to 20 a sekcji łydek 16? Nasze rozwiązanie w połączeniu z kątem nachylenia pleców daje bezpieczniejsze ułożenie pacjenta niż wymagane przez Zamawiającego. Sumą kątów nachylenia poszczególnych sekcji spełnia wszystkie normy kliniczne. Pytanie 7: Pakiet nr 1. Pkt. 17 Czy Zamawiający dopuści łóżko bez funkcji Ergoframe a z systemem zaawansowanej autoregresji? Nazwa Ergoframe jest nazwą wskazuje na jednego z producenta tj. firmę LINET i jego dystrybutora firmę Konkret. Jest to system zaawansowanej autoregresji, które nasze rozwiązanie posiada. Pytanie 8: Pakiet nr 1. Pkt. 18 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego regulacja elektryczna pozycji Trendelenburga wynosi 12 sterowanie z panelu sterowniczego montowanego na szczycie łóżka od strony nóg? Nasze rozwiązanie różni się tylko o 3 niż wymagane przez Zamawiającego i spełnia wszystkie normy kliniczne. Pytanie 9: Pakiet nr 1. Pkt. 19 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego regulacja elektryczna pozycji anty Trendelenburga wynosi 12 sterowanie z panelu sterowniczego montowanego na szczycie łóżka od strony nóg?

13 Nasze rozwiązanie różni się tylko o 3 niż wymagane przez Zamawiającego i spełnia wszystkie normy kliniczne. Pytanie 10: Pakiet nr 1. Pkt. 24 Czy Zamawiający dopuści łóżko, który nie posiada alarmu w przypadku próby uruchomienia zablokowanej funkcji? Nasze rozwiązanie po prostu wyłącza funkcje, które wyznaczył personel a alarm byłby tylko dodatkowym dźwiękiem, który mógłby być źle zinterpretowany przez personel, co mogłoby spowodować niepotrzebne wzywanie personelu a także przeszkadzać innym pacjentom. Pytanie 11: Pakiet nr 1. Pkt. 26 Czy Zamawiający dopuści łóżko, które nie posiada funkcji odłączenia wszelkich regulacji po 180 sekundach nieużywania regulacji (konieczność świadomego ponownego uruchomienia regulacji)? Takie rozwiązanie posiada tylko tylko jedna firma tj. Linet i jej dystrybutor na terenie kraju firma Konkret. To rozwiązanie powoduje, że za każdym razem personel musi dokładnie włączyć dany przycisk aby móc sterować łóżkiem. W przypadku szybkiej i stresującej sytuacji personel może mieć kłopot z jej odblokowaniem a co za tym idzie cała akcja może się zdecydowanie przedłużyć. Pytanie 12: Pakiet nr 1. Pkt. 27 Czy Zamawiający dopuści łóżko bez przycisku STOP? Takie rozwiązanie posiada tylko jedna firma tj. firma Linet i jej dystrybutor firma Konkret. Nasze rozwiązanie polega na tym, że każde zaprzestanie włączenia przycisku powoduje jego unieruchomienie. Dlatego nie jest potrzebny dodatkowy przycisk, który mógłby wprowadzać w błąd personel. Pytanie 13: Pakiet nr 1. Pkt. 27 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w Barierki boczne metalowe lakierowane, gdzie mechanizm wbudowanyw dolną poprzeczkę barierki? Dzięki takiemu rozwiązaniu pacjentowi ciężej jest samemu uruchomić barierki a co za tym idzie jest bardziej bezpieczny podczas pobytu w łóżku. Odpowiedź: Zgodnie Z SIWZ

14 Pytanie 14: Pakiet nr 1 Czy Zamawiający wymaga aby łóżko posiadało normę bezpieczeństwa IEC certyfikowane przez niezależna firmę certyfikującą? Pytanie 15: Pakiet nr 1 Czy Zamawiający wymaga aby łóżko posiadało Zabezpieczenie przed wnikaniem płynów IPX 4? Pytanie 16: Pakiet nr 1 Czy Zamawiający wymaga aby łóżko posiadało Zabezpieczenie przeciwporażeniowe klasy I, Typ B? Pytanie 17: Pakiet nr 1. Pkt Czy Zamawiający dopuści solidną szafkę przyłóżkową ze stelażem z aluminium lakierowanego proszkowo, szafka łatwa do dezynfekcji i odporna na zadrapania? Pytanie 18: Pakiet nr 1. Pkt Czy dopuści szafkę przyłóżkową, w której szafka i szuflada są wykonane ze stali lakierowanej proszkowo z możliwością wyboru kolorystycznego z wg. palety RAL, szafka łatwa do dezynfekcji i odporna na zadrapania? Pytanie 19: Pakiet nr 1. Pkt Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową, w której blat główny wykonany jest z tworzywa ABS; blat ze specjalnym pogłębieniem zapobiegającym zsuwaniu się przedmiotów? Pytanie 20: Pakiet nr 1. Pkt Czy Zamawiający dopuści szafkę, w której dodatkowy blat znajduje się z boku szafki, blat boczny z wodoodpornej płyty laminatu HPL- wysuwany Pytanie 21: Pakiet nr 1. Pkt Czy Zamawiający dopuści wysokiej jakości jednostronną szafkę przyłóżkową o wymiarach 480 x 400 x 880 mm co nieznacznie odbiega od wymaganych?

15 Pytanie 22: Pakiet nr 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko, które zgodnie z polskim prawem, posiadając klasę I posiada tylko i wyłącznie Deklarację Zgodności zamiast certyfikatu CE? Według polskiego prawa urządzenia klasy I nie muszą posiadać znaku CE. Posiadają tylko Deklarację Zgodności. Pytanie 23: Pakiet nr 1. Prosimy o dodanie do zapisu w dni robocze d pkt. reakcja serwisu 72h. Pytanie 24: Pakiet nr 1. Prosimy o dodanie zapisu w pkt. dostarczenie sprzętu zastępczego na zapis w przypadku braku możliwości naprawy w miejscu instalacji sprzętu, dostarczenie sprzętu zastępczego Pytanie Dotyczy: Załącznik nr 2 do pakietu nr 2 Łóżko szpitalne czterosegmentowe z wyposażeniem i szafką przyłóżkową - 23 sztuki Czy Zamawiający dopuści łóżko z możliwością stabilnego i pewnego zablokowania łóżka za pomocą dwóch dźwigni hamulców umieszczonych w przeciwległych narożnikach (po przekątnej), dodatkowo łóżko posiada blokadę kierunkową ułatwiającą prowadzenie łóżka przez długie korytarze oraz skręcanie?. Zmiana terminu składania ofert. Na podstawie art 38 ust 4 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 Prawo zamówień publicznych / Dz. U r. Nr 113, poz. 759 tekst jednolity z póź zm./, Zamawiający przedłuża termin składania ofert, wobec czego oferty należy złożyć do dnia r., do godziny 12:00. Zamawiający otworzy koperty z ofertami w dniu r., o godzinie 12:30 w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Limanowskiego 20/22. Z poważaniem Dyrektor ZZOZ Dariusz Bierła

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ZESTAWIENIU PARAMETRÓW TECHNICZNYCH

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ZESTAWIENIU PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Załącznik nr 2 do SIWZ /Załącznik nr 2 do umowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ZESTAWIENIU PARAMETRÓW TECHNICZNYCH 1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostarczenie i przeniesienie na własność Zamawiającego

Bardziej szczegółowo

Gliwice, dn r.

Gliwice, dn r. Gliwice, dn. 11.04.2016r. WYJAŚNIENIA II DO SIWZ Zamawiający, Gliwickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu p/t Łóżka i szafki przyłóżkowe na OINK wpłynęły wnioski wykonawców o wyjaśnienie

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei SR/XV-270-12(3)-EFK/16 Poznań, dnia 08.03.2016 r. wg rozdzielnika Dotyczy: odpowiedzi na zapytania przetargowe złożone do przetargu nieograniczonego na dostawę i zakup aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny 9122.ZESP ISO 9001:2008 Znak sprawy: SZP/380/30/2014 Łańcut, dnia 14.10.2014r. Uczestnicy postępowania przetargowego

Bardziej szczegółowo

załącznik nr 2 do pakietu nr 2

załącznik nr 2 do pakietu nr 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Łóżko szpitalne intensywnej opieki medycznej z wyposażeniem i szafką przyłóżkową 8 sztuk LP Parametry Wymagane Warunek Opisać 1 Łóżko szpitalne do intensywnej opieki

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków DZPi Z-271-303/ZP/2013 Kraków, dnia 15 listopada 2013 roku DO UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO Dotyczy: ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIA DOSTAWA ZESTAWU ŁÓŻEK SZPITALNYCH ORAZ SZAFEK PRZYŁÓŻKOWYCH NUMER SPRAWY

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: Pakiet nr 1 Łóżko szpitalne elektryczne z szafką przyłóżkową 25 szt.

Dotyczy: Pakiet nr 1 Łóżko szpitalne elektryczne z szafką przyłóżkową 25 szt. Ostrów Wielkopolski dn., 25.02.2016 Znak sprawy FDZP.226.08.2016 Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Przetarg nieograniczony na dostawę: Łóżko szpitalne do intensywnej opieki medycznej elektryczne

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

ŁÓŻKO INTENSYWENJE TERAPII Z WYPOSAŻENIEM- 1 SZTUKA

ŁÓŻKO INTENSYWENJE TERAPII Z WYPOSAŻENIEM- 1 SZTUKA Zadanie Nr 12 / Podzadanie 12.4 Wyposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego RCZ w Lubinie, w ramach projektu pn. Rozbudowa, zakup sprzętu i wyposażenia wraz z budową lądowiska w celu utworzenia Szpitalnego

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Wykonawcy biorący udział w postępowaniu

Wykonawcy biorący udział w postępowaniu Radecznica, dn. 14-02-2013r. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu Dot. postępowania o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zakup wraz z dostawą łóżek szpitalnych

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

ODPOWIEDZI NA PYTANIA Kraków, 12 lutego 2016r. wg rozdzielnika NR POSTĘPOWANIA: DZP.272-2/16 Przetarg nieograniczony pn. "Dostawa łóżek szpitalnych" ODPOWIEDZI NA PYTANIA działając na podstawie art. 38 ustawy z dn. 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia r. XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia r. XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Łóżko rehabilitacyjne

Bardziej szczegółowo

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

Poznań, dnia r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta

Poznań, dnia r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta DZP/69/2018 Poznań, dnia 24.04.2018r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta Zamawiający udziela odpowiedzi na zadane pytania: Pakiet NR

Bardziej szczegółowo

przetargu nieograniczonego nr TP 231/3/PN/212/2011 łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe

przetargu nieograniczonego nr TP 231/3/PN/212/2011 łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe Kontakt: Koszalin, 23.09.2011 r. Centrala (94) 34 88-400 Sekretariat (94) 34 88 151 Dyrektor (94) 34 88 102 Dział Jakości i Marketingu (94) 34 88 380 Fax (94) 34 88 103 e-mail: ewelina@swk.med.pl http

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE Załącznik Nr 2 do SIWZ ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym 30 szt. Parametry wymagane Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr

Bardziej szczegółowo

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy ul. Narutowicza 80, 05-400 Otwock, tel. (22) 344 64 00, 344 64 71, FAX (22) 344-64-74, centr. (22) 344 62 00 http://www.otwock-szpital.pl e-mail: sekretariat.otw@otwock-szpital.pl,

Bardziej szczegółowo

KRS NIP

KRS NIP Szpital Powiatowy w Radomsku 97 500 Radomsko ul. Jagiellońska 36 tel. Centrala 044 685 47 00 tel. Sekretariat 044 685 47-16 fax. 044 685 47 01 e mail: admin@szpital.biz.pl KRS 0000000142 NIP 772-18 -77-458

Bardziej szczegółowo

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami Rzeszów, 29.07.2014 r. AD.ZP.3810-4/2014/JJ dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami W związku z pytaniami złożonymi do specyfikacji

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienie nr 5 treści SIWZ

Wyjaśnienie nr 5 treści SIWZ Górzno, dnia 08 lipca 2011 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Rehabilitacyjny MSWiA w Górznie Górzno 63 64-120 Krzemieniewo Do Wszystkich Wykonawców dot. postępowania o udzielenie

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie sp. z o.o. Wyzwolenia 11 48-317 Korfantów Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: 2018-12-06 Szanowni Państwo, O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Bardziej szczegółowo

Zapytanie Wykonawcy i odpowiedź Zamawiającego. w postępowaniu na dostawę sprzętu medycznego, znak PN/6/2017

Zapytanie Wykonawcy i odpowiedź Zamawiającego. w postępowaniu na dostawę sprzętu medycznego, znak PN/6/2017 Sandomierz 27.03.2017 r. Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego ul. Schinzla 13 27-600 Sandomierz Zapytanie Wykonawcy i odpowiedź Zamawiającego w postępowaniu na dostawę sprzętu medycznego, znak PN/6/2017

Bardziej szczegółowo

dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/ Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP.

dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/ Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP. Do wszystkich zainteresowanych Łódź, dn. 20.09.2016 r. dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/2016 - Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP. Szanowni Państwo! W związku z

Bardziej szczegółowo

2. Dotyczy Pakietu Nr 2 poz. 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko składane w kolorze niebieskim (kolorystycznie nieco ciemniejsze od jasnoniebieskiego)?

2. Dotyczy Pakietu Nr 2 poz. 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko składane w kolorze niebieskim (kolorystycznie nieco ciemniejsze od jasnoniebieskiego)? \ Znak: AE/ZP-27-29/15 Tarnów, 2015-05- 12 Dotyczy: przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 207.000 EURO na dostawę szafek przyłóżkowych, łóżek składanych/foteli rozkładanych, łóżek szpitalnych dla

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A, 3A, 1A Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A Dwuosiowe krążki odbojowe zabezpieczające łóżko przed uderzeniami (opcja) Pilot przewodowy z możliwością blokady poszczególnych funkcji łóżka

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12

Łóżko rehabilitacyjne LR-12 Łóżko rehabilitacyjne LR-12 LR- 12 Przeznaczenie Łóżko przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania i leczenia chorób. Budowa standardowa Ramy leża

Bardziej szczegółowo

Dział Zamówień Publicznych

Dział Zamówień Publicznych Dział Zamówień Publicznych SP ZOZ ZSM ZP/32.5/2019 Chorzów, dnia 25.07.2019 r. Szanowni Wykonawcy Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej nieprzekraczającej w złotych

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Katowice, 20.09.2017 r. WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa łóżek medycznych

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI

PYTANIA I ODPOWIEDZI 1 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Żołnierska 18 10 561 Olsztyn PYTANIA I ODPOWIEDZI Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na

Bardziej szczegółowo

Zamość dn r. AG. Z Dotyczy : odpowiedzi na pytania.

Zamość dn r. AG. Z Dotyczy : odpowiedzi na pytania. Zamość dn. 08.05.2015 r. AG. Z.2150.44.2.2015 Dotyczy : odpowiedzi na pytania. Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu informuje, że do zaproszenia do złożenia ofert

Bardziej szczegółowo

Parametry wymagane warunek Opisać parametry oferowane

Parametry wymagane warunek Opisać parametry oferowane Część nr Formularz nr 4 FORMULARZ SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ Łóżka szpitalne z szafkami dla pacjentek: łóżka szt. 47, szafki szt. 60 Opis przedmiotu zamówienia i wymagania techniczne Nazwa Wykonawcy Producent

Bardziej szczegółowo

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających /

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Załącznik nr 1 do pisma z dnia 12.08.2011r. znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1 ) Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 segmentowym szt.

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia 1 XVI.227 /44 / 2014 Gorlice 16.04.2014r. Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Dotyczy: Sprawa 31/2014. Postępowanie na dostawę Łóżek rehabilitacyjnych, ortopedycznych szafek przyłóżkowych

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE. Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE. Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK Załącznik nr 11 SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE Ilość: 5 Producent: Model/Typ: Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: Lp. Wyszczególnienie parametru technicznego Wymagane

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 2 Tak. Zamawiający dopuszcza stół ogólnochirurgiczny z napędem elektrohydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 2 Tak. Zamawiający dopuszcza stół ogólnochirurgiczny z napędem elektrohydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

dot. przetargu nieograniczonego Nr OS/ZP/109/13 na dostawę łóżek, materaców, wózków oraz stołu zabiegowego dla SPSK nr 1 PUM.

dot. przetargu nieograniczonego Nr OS/ZP/109/13 na dostawę łóżek, materaców, wózków oraz stołu zabiegowego dla SPSK nr 1 PUM. SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO 71-252 Szczecin ul. Unii Lubelskiej 1 e-mail: spsk1@pum.edu.pl www.spsk1.szn.pl Dyrektor

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIE NR 1. Podane wymiary nie są wymiarami pomieszczeń.

WYJAŚNIENIE NR 1. Podane wymiary nie są wymiarami pomieszczeń. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 PUM w Szczecinie Al. Powstańców Wielkopolskich 72, 70-111 Szczecin Tel. (0-91) 466 10 86 do 88 fax. 466 11 13 Szczecin, dn. 19.05.2015 r. Znak sprawy: ZP/220/49/15

Bardziej szczegółowo

OFERTA. 5. Telefon [z numerem kierunkowym] Fax [z numerem kierunkowym]

OFERTA. 5. Telefon [z numerem kierunkowym] Fax [z numerem kierunkowym] ............................. [pieczątka firmowa].............. dnia............ OFERTA I. DANE WYKONAWCY: 1. Pełna nazwa................................................................................................................................................

Bardziej szczegółowo

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym Radom, ul.

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym Radom, ul. SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym 26-607 Radom, ul. Krychnowicka 1 TELEFONY: Centrala (48) 332-45-00 Izba Przyjęć (48) 332-23-06 Fax: (48)

Bardziej szczegółowo

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki Kętrzyn. Kętrzyn r.

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki Kętrzyn. Kętrzyn r. Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki 1 11-400 Kętrzyn Kętrzyn. 05.04.2016r. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu nr CUW.PK.343.3.2016 Nasz znak: CUW.PK..343.3.2016 Dot.: postępowania

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy 28/2018/PN Gdańsk, 14 maja 2018 r.

Znak sprawy 28/2018/PN Gdańsk, 14 maja 2018 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku 80-104 Gdańsk, ul. Kartuska 4/6 NIP 583-25-80-921 REGON 190306013 Telefon: 58 309 82 00 Fax: 58

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów)

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów) Załącznik nr 1 do SIWZ..., dnia...2010r. (pieczęć Wykonawcy) FORMULARZ OFERTOWY Niniejszym oświadczamy, Ŝe w postępowaniu o udzielenie zamówienia na: Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych ofertę przetargową

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ ASORTYMENTOWO CENOWY, OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

FORMULARZ ASORTYMENTOWO CENOWY, OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik 2.1 do SIWZ FORMULARZ ASORTYMENTOWO CENOWY, OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część 1 Pozycja 1 Łóżko do intensywnej terapii z wyposażeniem 1 szt. Pełna nazwa sprzętu (typ, model) (podać): kraj pochodzenia

Bardziej szczegółowo

ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r.

ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r. Z e s p ó ł O p i e k i Z d r o w o t n e j w Bolesławcu Sekcja Zamówień Publicznych D z i e ń p o d n i u b l i ż e j p o t r z e b p a c j e n t a ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r.

Bardziej szczegółowo

Solido 2S. Szczyt owalny (opcja)

Solido 2S. Szczyt owalny (opcja) Łóżka szpitalne Solido 2S Szczyt owalny (opcja) Materac M-18 Standardowo leże wypełnione odejmowaną metalową kratką Centralna blokada kół, jedno z blokadą kierunkową (opcja) Wysuwana półka do odkładania

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: przetargu nieograniczonego nr 47/2019 na zakup i dostawę mebli medycznych do Ośrodka Radioterapii WCO w Pile.

Dotyczy: przetargu nieograniczonego nr 47/2019 na zakup i dostawę mebli medycznych do Ośrodka Radioterapii WCO w Pile. Poznań, dn. 11.06.2019r 350/47/2019/372 Do zainteresowanych Dotyczy: przetargu nieograniczonego nr 47/2019 na zakup i dostawę mebli medycznych do Ośrodka Radioterapii WCO w Pile. Wielkopolskie Centrum

Bardziej szczegółowo

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świdniku ul. Bolesława Leśmiana 4; 21-040 Świdnik REGON 431010878 NIP 712-24-83-842 tel. (81) 751 42 15 fax (81) 751 27 49 www.spzozswidnik.pl sekretariat@spzozswidnik.pl

Bardziej szczegółowo

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187

Bardziej szczegółowo

Łóżko szpitalne wraz z wyposażeniem dodatkowym 16 sztuk

Łóżko szpitalne wraz z wyposażeniem dodatkowym 16 sztuk Numer sprawy: PN/19/2017/06/19 Po zmianach Załącznik nr 2 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZESTAWIENIE PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Łóżko szpitalne wraz z wyposażeniem dodatkowym 16 sztuk Pełna nazwa sprzętu Producent

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych

Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych Toruń, 208.2010 r. L.dz. SSM-XI-73/Z/2010/ /10 Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych W związku ze skierowanymi przez Wykonawcę

Bardziej szczegółowo

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20 Załącznik nr: CPV 9000-6 Meble medyczne. ŁóŜka szpitalne - szt 0 /NIE /NIE I ŁóŜka szpitalne fabrycznie nowe Wykonane z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia LeŜe łóŝka

Bardziej szczegółowo

AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7

AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7 AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7 Wymagane i oferowane parametry przedmiotu zmówienia oferowanego w Pakietach Nr 1-4 2. 6. Pakiet Nr 1 - Wózki do przewożenia chorych Nazwa z szerokim materacem handlowa oferowanego

Bardziej szczegółowo

ZOZ/NZP/49/2017 Bolesławiec, dnia 22 marca 2017r.

ZOZ/NZP/49/2017 Bolesławiec, dnia 22 marca 2017r. Z e s p ó ł O p i e k i Z d r o w o t n e j w Bolesławcu Sekcja Zamówień Publicznych D z i e ń p o d n i u b l i ż e j p o t r z e b p a c j e n t a ZOZ/NZP/49/2017 Bolesławiec, dnia 22 marca 2017r. Wszyscy

Bardziej szczegółowo

DZZ /19 Olsztyn, dnia 7 maja 2019 r. WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

DZZ /19 Olsztyn, dnia 7 maja 2019 r. WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Miejski Szpital Zespolony ul. Niepodległości 44 10-045 Olsztyn tel./fax (89) 532 63 49 e-mail: przetargi@szpital.olsztyn.pl WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy: postępowania

Bardziej szczegółowo

Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów,

Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów, Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów, 2016-02- 17 Dotyczy: przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 209.000 EURO na dostawę: wózków do przewożenia chorych, wózków inwalidzkich, stołu zabiegowego dla Specjalistycznego

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIE TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

WYJAŚNIENIE TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA N/znak: ZOZ.II/ZP/129/2011 Chełmno, dnia 31.08.2011 r. WYJAŚNIENIE TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Zespół Opieki Zdrowotnej w Chełmnie działając na podstawie: art. 38 ust. 2 ustawy z

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych.

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. Toruń, dn. 31 października 2014r. L.dz. SSM.DZP.200.182.2014 dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. I. W związku

Bardziej szczegółowo

Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:..

Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:.. Znak sprawy: 30/BZLR/ZP/2016 Załącznik nr 1 do umowy ZP/BP/./2016 Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:.. Adres: Tel. i fax:.. Zamawiający: Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZADANIE NR 1 ŁÓŻKO SZPITALNE DO INTENSYWNEJ OPIEKI WRAZ Z WYPOSAŻENIEM SZT. 1 producent. model. rok produkcji.. (nie starszy niż rok 2015) okres gwarancji:. (minimum 36 miesięcy)

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Dotyczy treści

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na dostawę sprzętu medycznego dla ZZOZ w Ostrowie Wlkp.

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na dostawę sprzętu medycznego dla ZZOZ w Ostrowie Wlkp. Ostrów Wielkopolski, dnia 23.09.2016 r. w Ostrowie Wielkopolskim ul. Limanowskiego 20/22 63-400 Ostrów Wielkopolski Otrzymują: wykonawcy strona internetowa http://www.szpital.osw.pl/ Znak sprawy: FDZZ.226.22.2016

Bardziej szczegółowo

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, Wałbrzych

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, Wałbrzych D:... D... SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych Wałbrzych, 13.09.2013 r. Znak sprawy: ZP/9/ŁS/2013 Szanowni Wykonawcy!

Bardziej szczegółowo

Toszek, 25.10.2012 r.

Toszek, 25.10.2012 r. Toszek, 25.10.2012 r. dotyczy: postępowania nr 24/PN/DEG/AS/2012 na dostawę aparatury medycznej, mebli medycznych, dezynfektora, sprzętu komputerowego, sprzętów AGD i RTV, mebli, testów psychologicznych,

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH Załącznik nr 2 do SIWZ (zał. nr 1 do umowy) ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH Pakiet nr 1 Przedmiot zamówienia: łóżko elektryczne z materacem przeciwodleżynowym 3 szt. (dla Oddziału Anestezjologii

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei Załącznik nr 1 Specyfikacja Techniczna Zamówienia PAKIET nr 4 A. Łóżko medyczne sterowane elektrycznie 4 sztuki L.p. Parametry wymagane Wartość graniczna Parametr oferowany opis /NIE 1 Nazwa oferowanego

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW TECHNICZNYCH

ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW TECHNICZNYCH Załącznik do oferty Grupa 6 poz 1 ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW TECHNICZNYCH Przedmiot: łóżko anestezjologiczne z materacem przeciwodleżynowym 10 szt Nazwa i typ: Producent: Rok produkcji: 2015 Lp

Bardziej szczegółowo

MATRIX T60.

MATRIX T60. MATRIX T60 Łatwa do czyszczenia podstawa bez silników i przewodów. Teleskopowe kolumny unoszące leże. Osłony gniazd kół. Zintegrowany z podstawą szczyt od strony głowy pacjenta. Moduł blokowania funkcji

Bardziej szczegółowo

Odpowiedz 1 Zamawiający dokonuje Zmiany w wierszu 3 załącznika nr 2 Formularz Wymaganych Warunków Technicznych nadając mu brzmienie:

Odpowiedz 1 Zamawiający dokonuje Zmiany w wierszu 3 załącznika nr 2 Formularz Wymaganych Warunków Technicznych nadając mu brzmienie: Warszawa, dn.11-09-2019r., N/zn.: AAM/1S17/2019/EL/868/2019 Wyjaśnienia treści zaproszenia do składania ofert Pytanie 1 Czy Zamawiający dopuści wózek o wymiarach 2050mm x 755mm Wykonawcy biorący udział

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA TREŚCI SIWZ

WYJAŚNIENIA TREŚCI SIWZ Institute of Mother and Child L Institut de la Mère et de l Enfant A/ZP/SZP.251-20/17 Warszawa, 19 kwietnia 2017 roku WYJAŚNIENIA TREŚCI SIWZ Dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: RSS/ZPFSiZ/P-88/./2013 Radom, dnia

Znak sprawy: RSS/ZPFSiZ/P-88/./2013 Radom, dnia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Lekarska 4 Dział Zamówień Publicznych, Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

LP-05.0 LP łóżka rehabilitacyjne LP- LP-

LP-05.0 LP łóżka rehabilitacyjne LP- LP- łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 LP- LP- 05 01 Przeznaczenie Łóżko przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania i leczenia chorób. Budowa łóżka

Bardziej szczegółowo

A. Opis Przedmiotu zamówienia:

A. Opis Przedmiotu zamówienia: Załącznik nr 1.1 do SIWZ Formularz Szczegółowy Oferty Oznaczenie postępowania: DA.ZP.242.56.2018 Pakiet nr 1: A. Opis Przedmiotu zamówienia: Lp. Przedmiot zamówienia Parametr Minimalne wymagania Parametr

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych.

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Toruń, dn. 12.09.2014r. L.dz. SSM.DZP.200.166.2014 dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Na podstawie

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych.

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Wyjmowana siatka metalowa Łóżko rehabilitacyjne LP-05 Poręcz boczna Łóżko

Bardziej szczegółowo

Elektryczne łóżko szpitalne NANO. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych.

Elektryczne łóżko szpitalne NANO. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Elektryczne łóżko szpitalne NANO www.famed.com.pl Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Elektryczne łóżko szpitalne NANO ze sterowaniem Zalety Kolumnowe łóżko szpitalne

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12 FAMED ŻYWIEC Spółka z o.o.

Łóżko rehabilitacyjne LR-12 FAMED ŻYWIEC Spółka z o.o. OPIS WYROBU Łóżko rehabilitacyjne LR- FAMED ŻYWIEC Spółka z o.o. Zastosowanie Łóżko rehabilitacyjne LR- przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania

Bardziej szczegółowo

I. Pakiet nr 1 Zakup, montaż uruchomienie szafek przyłóżkowych 33szt.

I. Pakiet nr 1 Zakup, montaż uruchomienie szafek przyłóżkowych 33szt. SzWNr2 ZPZ/250/056/18/325 Rzeszów, 2018.08.08 Dotyczy przetargu nieograniczonego zakup i dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych. Zamawiający na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień

Bardziej szczegółowo

Łóżko szpitalne elektryczne Matrix T20

Łóżko szpitalne elektryczne Matrix T20 Dane aktualne na dzień: 21-02-2019 19:42 Link do produktu: https://eresmedical.com.pl/lozko-szpitalne-elektryczne-matrix-t20-p-99.html Łóżko szpitalne elektryczne Matrix T20 Opis produktu Łatwa do czyszczenia

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 Opis przedmiotu zamówienia Łóżko 2 segmentowe 4 szt Szerokość całkowita: max. 960 mm Długość całkowita: 2150 mm Wysokość leża od podłogi: max. 500 mm Konstrukcja łóżka wykonana z profili

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków Kraków, dnia 17.07.2013r. DZPi Z 271-195/2013 Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych oraz szafek przyłóżkowych zgodnie z wymaganiami określonymi

Bardziej szczegółowo

Miejski Szpital Zespolony

Miejski Szpital Zespolony WYJAŚNIENIA SIWZ DOT. POSTĘPOWANIA W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA dostawę stołu operacyjnego SPRAWA NR DZZ-382-33/19 OLSZTYN, DN. 25.06.2019 R. w Olsztynie, działając na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT

wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT Lama Wózek przeznaczony do transportu pacjentów wewnątrz szpitala Podstawowa konfiguracja: Konstrukcja wózka wykonana jest z profili stalowych pokrytych lakierem

Bardziej szczegółowo

W związku z ogłoszonym postępowaniem przetargowym, zwracamy się z prośbą o udzielenie dodatkowych wyjaśnień.

W związku z ogłoszonym postępowaniem przetargowym, zwracamy się z prośbą o udzielenie dodatkowych wyjaśnień. Maków Mazowiecki 2017-11-07 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Zakładów ul. Witosa 2 06-200 Maków Mazowiecki Dotyczy: postepowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego przetargu

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków Nr.271 310-34/2016 Kraków, dnia 28.10.2016 Do uczestników postępowania

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na pytania

Odpowiedzi na pytania Warszawa, dnia 22 kwietnia 2015 r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu na dostawa sprzętu medycznego, mebli medycznych, akcesoriów oraz wyposażenia biurowego do oddziału ZOL i rehabilitacji neurologicznej,

Bardziej szczegółowo

Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017

Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017 Kraków, 07.06.2017 r. DZP.271-199/2017 Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017 WYJAŚNIENIA TREŚCI

Bardziej szczegółowo

DZZ /19 OLSZTYN, DN R. MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY W OLSZTYNIE UL. NIEPODLEGŁOŚCI OLSZTYN

DZZ /19 OLSZTYN, DN R. MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY W OLSZTYNIE UL. NIEPODLEGŁOŚCI OLSZTYN DZZ-382-26/19 OLSZTYN, DN. 29.05.2019 R. MIEJSKI SZPITAL ZESPOLONY W OLSZTYNIE UL. NIEPODLEGŁOŚCI 44 10-045 OLSZTYN WYJAŚNIENIA TREŚCI SIWZ DOT. POSTĘPOWANIA W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA dostawę

Bardziej szczegółowo

Łóżko porodowe FREYA 3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych.

Łóżko porodowe FREYA 3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Łóżko porodowe FREYA 3 www.famed.com.pl Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Łóżko porodowe Poręcz boczna FREYA 3 Materacyk dla noworodka Podkolannik Uchwyt ręki Panel

Bardziej szczegółowo

Podstawa intensywnej opieki

Podstawa intensywnej opieki Sicuro pesa Najniższe położenie leża: 45 cm Najwyższe położenie leża: 81 cm Sekcja oparcia pleców ustawiana do ok. 70 o Niska pozycja nóg (anty-trendelenburga) do 20 o Wysoka pozycja nóg (Trendelenburga)

Bardziej szczegółowo

SPZO Z WIADOMOŚĆ DATA: LICZBA STRON: 14

SPZO Z WIADOMOŚĆ DATA: LICZBA STRON: 14 SZPITAL SPECJALISTYCZNY ŚW. ZOFII W WARSZAWIE SPZO Z UL. ŻELAZNA 90, 01-004 WARSZAWA, Centrala 22 53-69-300, Sekretariat 22 53-69-301, Fax 22 83-82-452 www.szpitalzelazna.pl, e-mail: szpital@szpitalzelazna.pl,

Bardziej szczegółowo

Miejski Szpital Zespolony

Miejski Szpital Zespolony OLSZTYN, DN. 31.08.2018 R. WYJAŚNIENIA SIWZ DOT. POSTĘPOWANIA W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA dostawę łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz wózka transportowego. SPRAWA NR DZZ-382-52/18 Miejski

Bardziej szczegółowo

Ostrów Wielkopolski dn r. Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa

Ostrów Wielkopolski dn r. Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Ostrów Wielkopolski dn. 28.08.2017 r. Otrzymują: - wykonawcy - strona internetowa Znak sprawy FDZP.226.22.2017 Dotyczy: przetarg nieograniczony na dostawę aparatury medycznej dla Zespołu Zakładów Opieki

Bardziej szczegółowo