oferta współpracy raport Reklama w internecie data publikacji raportu Partnerzy:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "oferta współpracy raport Reklama w internecie data publikacji raportu 24.09.2013 Partnerzy:"

Transkrypt

1 oferta współpracy raport Reklama w internecie data publikacji raportu Partnerzy:

2 o portalu interaktywnie.com

3 dlaczego interaktywnie.com Interaktywnie.com to specjalistyczny portal informacyjny skierowany przede wszystkim do osób pracujących w branży internetowej oraz tych, którzy się nią pasjonują. To bogate merytorycznie internetowe medium tematyczne z codziennie aktualizowanymi, autorskimi newsami, raportami branżowymi z rynku polskiego i międzynarodowego, prognozami, wywiadami oraz komentarzami ekspertów. Redakcja przygotowuje cykliczne, obszerne, profesjonalne raporty branżowe, dystrybuowane do dedykowanej grupy odbiorców. Wśród nich są specjaliści zarejestrowani w Interaktywnie.com. Są to szczegółowe opracowania dotyczące poszczególnych segmentów rynku internetowego i zmian, które na nim zachodzą. Statystyki serwisu*: Unikalnych Użytkowników / miesiąc odsłon stron / miesiąc *Źródło: Google Analytics, czerwiec 2013

4 profil użytkownika interaktywnie.com

5 dlaczego warto reklamować się w Interaktywnie.com? 1. Szczegółowe analizy i prognozy dla branży na portalu, a w szczególności w naszych raportach znajdują się obszerne teksty i zestawienia tabelaryczne, które wnikliwie analizują rynek. Przyglądamy się branży interaktywnej przez pryzmat mobile, social mediów, e-commerce, pracy agencji, wideo w sieci czy bezpieczeństwa. 2. Unikalne rankingi i zestawienia jako jedyni w Polsce przedstawiamy zestawienie przychodów agencji interaktywnych oraz cyklicznie w wielkim rankingu oceniamy sklepy internetowe. 3. Komentarze ekspertów nasze teksty są oparte na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów z branży, którzy w merytoryczny sposób wyjaśniają najtrudniejsze kwestie i w fachowy sposób doradzają zarówno konsumentom, jak i firmom. 4. Zawsze aktualne zawsze odnosimy się do aktualnych wydarzeń i trendów w Polsce i na świecie. 5. Szeroki zasięg wsparcie największego polskiego portalu finansowego Money.pl gwarantuje nam dotarcie do milionów polskich Użytkowników internetu, a promocja raportów w ramach stowarzyszenia IAB daje gwarancję dotarcia do czytelników branżowych.

6 dlaczego warto reklamować się w Interaktywnie.com? 6. Prezentacje firm na portalu eksponujemy prezentacje agencji interaktywnych, firm usługowych i produktów internetowych, które skutecznie wspierają działanie wielu przedsiębiorstw. 7. Najwyższa jakość publikacji dzięki doświadczonym i dociekliwym redaktorom Grupy Money.pl artykuły oraz raporty są profesjonalnie tworzone przez kompetentny zespół, jednocześnie zaś pozostają stylistycznie przystępne dla czytelnika spoza branży. 8. Zawsze bezpłatnie artykuły, wywiady oraz raporty udostępniamy zupełnie za darmo w formie PDF do pobrania. 9. Atrakcyjna forma graficzna dokładamy wszelkich starań, aby treści prezentowane na portalu oraz raporty były estetyczne, przejrzyste i czytelne. 10. Cykliczność utrzymujemy ścisłą regularność w publikowaniu treści ujętych w stałe cykle, a nasze raporty ukazują się średnio dwa razy w miesiącu. Każdy z nich dedykowany jest innej dziedzinie branży internetowej.

7 profesjonalny zespół redakcyjny Tomasz Bonek jest na co dzień redaktorem naczelnym Money.pl. Od ośmiu lat kieruje jedną z największych w Polsce redakcji internetowych, która wypracowała podstawy profesjonalnego dziennikarstwa portalowego w naszym kraju. Jednocześnie pełni funkcję prezesa zarządu Interaktywnie.com, internetowego magazynu poświęconego nowym trendom w biznesie internetowym. Jest wykładowcą na studiach dziennikarskich i z zakresu public relations Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w PR-ze internetowym i dziennikarstwie portalowym. Wśród swoich doświadczeń zawodowych ma a dziennikarstwem zajmuje się od 1997 roku kierowanie działem ekonomicznym dziennika, współtworzenie i prowadzenie autorskiego magazynu TVP, współpracę z działem ekonomicznym Rzeczpospolitej, z Newsweekiem, Pressem, Pulsem Biznesu.

8 profesjonalny zespół redakcyjny Marta Smaga jest kierownikiem ds. rozwoju w Dziale IT i Rozwoju Money.pl. Od kilku lat zajmuje się projektami służącymi rozwojowi portalu. Była też odpowiedzialna za stworzenie serwisów lifestyle owych Grupy Money.pl iwoman.pl, MenStream.pl i Platine.pl. Na Uniwersytecie Wrocławskim i w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu prowadzi zajęcia m.in. z dziennikarstwa internetowego i PR-u w internecie. Jest też stałą publicystką serwisu Interaktywnie.com. Z wykształcenia jest doktorem nauk humanistycznych.

9 profesjonalny zespół redakcyjny Bartosz Chochołowski Z branżą internetową związany jest od ośmiu lat, natomiast z mediami od 15. Na co dzień zajmuje się redagowaniem największego medium finansowego w Polsce - jest zastępcą redaktora naczelnego portalu Money.pl. Prowadzi również zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Studentów uczy dziennikarstwa internetowego oraz PR-u w internecie. Prowadzi również konferencje oraz szkolenia. Codziennie czyta setki i od PR-owców, poszukuje informacji na stronach internetowych firm i urzędów. Efektem wieloletnich obserwacji są autorskie wnioski oraz dziesiątki praktycznych porad, dotyczących tego, jak za pomocą internetu kontaktować się z klientami, kontrahentami, udziałowcami, dziennikarzami, aby osiągnąć pożądany efekt.

10 profesjonalny zespół redakcyjny Bartłomiej Dwornik II zastępca redaktora naczelnego Money.pl W mediach i na ich pograniczu od ponad 16 lat. Z wykształcenia dziennikarz, związany z redakcjami prasowymi i internetowymi. Z doświadczenia również programista i autor stron internetowych, zarówno jako pracownik i manager w agencji interaktywnej, jak i freelancer. Doświadczenie dziennikarskie i znajomość specyfiki branży internetowej łączy w jedno, od ponad pięciu lat pracując w redakcji Money.pl. Odpowiada serwisy biznesowe portalu, współpracuje również przy tworzeniu raportów branżowych należącego do grupy Money.pl portalu Interaktywnie.com.

11 profesjonalny zespół redakcyjny Kaja Grzybowska Z mediami internetowymi związana od czterech lat. Współpracowała z redakcjami takich serwisów jak Onet.Biznes.pl, Wyborcza.biz i NewConnect.info. Pracuje również jako copywriter, przygotowując teksty reklamowe dla kilku agencji marketingowych. Ukończyła filologię polską i rosyjską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu komunikacji społecznej. W Grupie Money.pl zajmuje się tworzeniem treści do serwisów oraz redaguje raporty inetraktywnie.com.

12 profesjonalny zespół redakcyjny Robert Ocetkiewicz Z mediami związany jest od ponad 6 lat i to nie tylko internetowymi. Pracował między innymi dla wydawnictwa Bauer oraz portali taki jak Onet.pl i Interia.pl. Obecnie jest dziennikarzem największego serwisu finansowego w Polsce, czyli Money.pl. Na stanowisku redaktora prowadzącego odpowiada również za magazyn branżowy Interaktywnie.com. Ponadto jest pasjonatem nowych mediów i wszelkiego rodzaju gadżetów. Jak już upora się z obowiązkami redakcyjnymi, tworzy serwisy internetowe.

13 profesjonalny zespół redakcyjny Maciej Rynkiewicz Dziennikarz finansowy serwisu Money.pl i stały współpracownik Interaktywnie.com, w którym analizuje i opisuje spółki działające w polskim internecie. Na co dzień zajmuje się giełdą, gospodarką i walutami. Gorący zwolennik komentowania zdarzeń ekonomicznych za pomocą liczb. Z wykształcenia informatyk i ekonomista, prywatnie zapalony biegacz.

14 dlaczego interaktywnie.com Serwis Interaktywnie.com należy do Grupy Money.pl, plasującej się w ścisłej czołówce najpopularniejszych grup witryn i witryn w polskim internecie w kategorii biznesfinanse. Grupa Money.pl to zarówno serwisy biznesowe, społecznie zaangażowane, opiniotwórcze, najczęściej cytowane wśród wszystkich serwisów biznesowych tj. Money.pl, e-prawnik.pl, Interaktywnie.com, Favore.pl. To także serwisy lifestylowe klasy premium: iwoman.pl, MenStream.pl i Platine.pl. oraz dwie sieci reklamowe- Business Ad Network i BusinessClick. Według ostatnich danych Megapanel PBI/Gemius, w kwietniu 2013r. serwisy Grupy Money.pl odwiedziło użytkowników.

15 zawartość raportu

16 wprowadzenie Raporty interaktywnie.com są wciąż unikalnym na polskim rynku, autorskim wydawnictwem redaktorów portalu grupy Money.pl, publikowanym w formie plików PDF z możliwością bezpłatnego pobrania. Każdej publikacji raportu towarzyszy obszerny tekst promujący wydawnictwo umieszczany w serwisie interaktywnie.com oraz na portalach partnerskich. Wydawnictwa są intensywnie promowane w formie reklam display oraz za pośrednictwem i wysyłanych do baz subskrybentów portali partnerskich. Każdy raport to również niezrównane narzędzie do zaprezentowania firmy przed potencjalnymi klientami w bardzo konkretnym kontekście tematyki danego wydawnictwa.

17 zawartość raportu W niniejszym raporcie rozwinięte zostaną w szczególności poniższe tematy:** Badania: stopień irytacji reklamą, efekt banner blindness, skuteczność mediów społecznościowych jako nośnika reklamy Prognoza: wydatki na reklamę online, udział w wydatkach globalnych, strukturę wydatków na reklamę online Case studies: najlepsze i najskuteczniejsze kampanie on-line Analiza Rynku: : ile można zarobić na reklamie internetowej (na podstawie raportów giełdowych). Dodatkowo opublikujemy komentarze ekspertów branży do powyższych tematów. DATA PUBLIKACJI RAPORTU: * *termin składania zamówień i przesyłania gotowych reklam upływa **redakcja zastrzega sobie prawo nieznacznej modyfikacji tematów w trakcie realizacji

18 zawartość raportu - rozwinięcie Badania: stopień irytacji reklamą, efekt banner blindness, skuteczność mediów społecznościowych jako nośnika reklamy. Publikujemy wnioski z badania, które przeprowadzamy na użytkownikach internetu, czytelnikach portali Grupy Money.pl. Przede wszystkim sprawdzamy, jak bardzo reklama irytuje przeglądających strony inetrnatowe oraz czy tak zwany efekt banner blindness jest często spotykany. Wnioski z naszej analizy z pewnością będą przydatne reklamodawcom i wszystkim, którzy planują realizacje kampani w internecie. Ponadto przyglądamy się modnej ostatnio reklamie w mediach społecznościowych. Na ile jest ona skuteczna i czy pieniądze przeznaczone na nią, nie są marnowane.

19 zawartość raportu - rozwinięcie Prognoza: wydatki na reklamę online, udział w wydatkach globalnych, strukturę wydatków na reklamę online. W tej części raportu przepytujemy specjalistów z branży internetowej na temat wydatków na reklamę online. Każdy z przynajmniej 10 specjalistów podaje, jak wielki będzie rynek, czy zanotujemy wzrost wydatków oraz który rodzaj reklamy w sieci będzie cieszył się największą popularnością wśród marketerów. Szczegółowy tekst z danymi z pewnością okaże się przydatny podczas planowania strategii reklamowych i pozwoli sprawdzić, w którą stronę rozwinie się branża.

20 zawartość raportu - rozwinięcie Case studies: najlepsze i najskuteczniejsze kampanie on-line W tym roku widzieliśmy wiele ciekawych kampanii reklamowych w sieci. W naszym artykule znajdą się jednak takie, które zrobiły na użytkowników internetu największe wrażenie. Twórcy kampanii podzielą się również danymi o skuteczności realizacji. Ilu fanów udało się zebrać na konkretnym profilu w serwisie społecznościowym, a także które kampanie były najbardziej efektywne? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu, który podparty jest specjalnie przygotowanymi dla nas danymi - prosto od ich twórców!

21 zawartość raportu - rozwinięcie Analiza Rynku: ile można zarobić na reklamie internetowej (na podstawie raportów giełdowych). W tej części raportu poddamy analizie największe spółki działające w branży, które są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Na podstawie ich sprawozdań finansowych, ocenimy ich kondycję i perspektywę w kolejnych okresach Oprócz tego nasz analityk dokładnie przyjrzy się konkretnej spółkom, które działają w ramach tego samego sektora usług. Dzięki temu możemy zaprognozować, ile zarobią w najbliższym czasie i jak to może wpłynąć na branżę.

22 promocja raportu

23 promocja raportu - interaktywnie.com Promocja raportu poprzez publikację informacji o raporcie na portalu interaktywnie.com w specjalnie wydzielonej sekcji na stronie głównej - Polecamy. statystyki portalu* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: *dane wg google analytics za miesiąc maj 2013 sekcja Polecamy na stronie głównej portalu raport jest promowany w tej formie przez okres min. 2 tygodni od daty jego publikacji.

24 promocja raportu - interaktywnie.com Raporty na stałe są umieszczane w sekcji RAPORTY na portalu interaktywnie.com dział raporty na portalu interaktywnie.com

25 promocja raportu - interaktywnie.com Po okresie dwóch tygodni raport zostaje przeniesiony do formy sekcji specjalnej na portalu oraz emitowany w tej formie przez okres kolejnego 1 miesiąca. przykładowa sekcja specjalna na portalu interaktywnie.com

26 promocja raportu - interaktywnie.com Raport promowany jest na portalu interaktywnie.com za pomocą reklam display: rectangle 300x250 pixeli (łącznie 7 dni emisji Flat Fee) Przykładowa kreacje reklamowa Kampania jest realizowana najdalej w ciągu 14 dni od daty publikacji raportu.

27 promocja raportu - interaktywnie.com Promocja raportu poprzez wysłanie informacji do bazy mailowej portalu interaktywnie.com oraz poprzez regularną promocję w newsletterze w ramach modułu Polecamy. Statystyki portalu* liczba subskrybentów newslettera: zajawka promująca raport Wysyłka jest realizowana najdalej w 3 dni od daty publikacji raportu. Przykładowy newsletter

28 promocja raportu Mediarun.pl Promocja raportu poprzez publikację informacji o raporcie w serwisie Mediarun.pl oraz wysłanie w newsletterze portalu informacji o publikacji oraz możliwości pobierania raportu ze strony interaktywnie.com. Statystyki Mediarun.pl* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: Liczba subskrybentów newslettera: *dane otrzymane od właściciela portalu Wysyłka jest realizowana najdalej w 2 tygodnie od daty publikacji raportu.

29 promocja raportu Gazeta.pl Promocja raportu poprzez emisję reklam promujących raport w serwisach gospodarka.gazeta.pl i wyborcza.biz oraz wysłanie mailingu do bazy portalu gazeta.pl informacji o raporcie oraz możliwości jego pobierania ze strony interaktywnie.com. Statystyki gospodarka.gazeta.pl* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: Statystyki wyborcza.biz* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: *Dane na podstawie badania Megapanel PBI Gemius Grudzien 2012 Baza mailingowa: rekordów (targetowanie: gospdarka + internet) Wysyłka jest realizowana najdalej w 2 tygodnie od daty publikacji raportu. Przykładowy mailing

30 promocja raportu Gazeta.pl Promocja raportu poprzez emisję reklam promujących raport w serwisach gospodarka.gazeta.pl i wyborcza.biz (po 100 tys. odsłon każdy format, capping 3) Umiejscowienie reklam promujących raport na portalach grupy Gazeta.pl Reklamy są emitowane najdalej w 2 tygodnie od daty publikacji raportu.

31 promocja raportu Money.pl Promocja raportu poprzez emisję reklam oraz informacji promujących raport w serwisie Money.pl oraz wysłanie mailingu do bazy portalu Money.pl informacji o raporcie oraz możliwości jego pobierania ze strony interaktywnie.com. Statystyki Money.pl* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: *Dane na podstawie Gemius Traffic za okres od 1 pazdziernika do 31 pazdzienirka 2012r. Baza mailingowa: rekordów targetowanie: media/rozrywka/kultura + marketing reklama + top management finanse/księgowość/bankowość, handel Wysyłka jest realizowana najdalej w 2 tygodnie od daty publikacji raportu. Przykładowy mailing

32 promocja raportu Money.pl Promocja raportu poprzez emisję reklam promujących raport na portalu Money.pl emisja box 150 x 100 pixeli na strona główna w modelu FF przez 1 tydzień emisja halfpage 300x600 pixeli ROS odsłon umiejscowienie reklam promujących raport na portalu Money.pl reklamy są emitowane najdalej w ciągu 2 tygodni od daty publikacji raportu

33 promocja raportu Money.pl Promocja raportu poprzez wysłanie linku reklamowego oraz krótkiego streszczenia raportu w ramach newsletter ów Dziennik.Money.pl oraz Tygodnik.Money.pl. Statystyki* liczba subskrybentów Dziennik.Money.pl: liczba subskrybentów Tygodnik.Money.pl : *Dane na podstawie Gemius Traffic za okres od 1 października do 31 października 2012r. Przykładowa wizualizacja Wysyłka jest realizowana najdalej w ciągu 3 dni od daty publikacji raportu.

34 promocja raportu Money.pl Promocja raportu poprzez publikację informacji na stronie głównej Money.pl oraz sekcji technologie.money.pl Przykładowa wizualizacja Publikacja jest realizowana najdalej w ciągu 3 dni od daty publikacji raportu.

35 promocja raportu IAB Polska Promocja raportu poprzez publikację informacji na stronach organizacji IAB Polska oraz wysyłce informacji o możliwości jego pobrania do bazy mailingowej organizacji. przykładowa wizualizacja na stronie głównej IAB Polska przykładowa wizualizacja w newsletterze IAB Polska publikacja jest realizowana najdalej w ciągu 14 dni od daty publikacji raportu.

36 promocja raportu foldery Dystrybuujemy informacje o naszych wydawnictwach na prestiżowych wydarzeniach branżowych: konferencje, szkolenia, warsztaty za pośrednictwem specjalnego folderu. Poglądowy folder promujący raporty

37 promocja raportu Przykładowy baner halfpage 300x600 pixeli (emisja na Money.pl odsłon) INFORMACJA DLA REKLAMODAWCY Przy zakupie min. 1 strony reklamy w raporcie, logotyp Klienta pojawia się na halfpage'u reklamującym raport

38 promocja raportu Przykładowy box 300x250 pixeli (emisja FF na interaktywnie.com przez okres 7 dni) INFORMACJA DLA REKLAMODAWCY Przy zakupie min. 1 strony reklamy w raporcie, logotyp Klienta pojawia się na halfpage'u reklamującym raport

39 reklama w raporcie

40 pakiety sponsorskie PAKIET ZAWARTOŚĆ CENA NETTO Sponsor na wyłączność - jeden sponsor raportu Sponsor złoty Sponsor srebrny logotyp na okładce raportu z aktywnym linkiem logotyp wraz z aktywnym linkiem na każdej stronie raportu tekst sponsorowany w raporcie (7500 znaków ze spacjami, max 4 obrazki) 2 x 1 pełna strona reklamy w raporcie z aktywnymi linkami wizytówka firmy w raporcie logo na wszystkich kreacjach reklamowych promujących raport możliwość opublikowania niestandardowej reklamy w raporcie wg własnego pomysłu logotyp na okładce raportu z aktywnym linkiem logotyp wraz z aktywnym linkiem na każdej stronie raportu tekst sponsorowany w raporcie (7500 znaków ze spacjami, max 4 obrazki) 2 x 1 pełna strona reklamy w raporcie z aktywnymi linkami wizytówka firmy w raporcie logo na wszystkich kreacjach reklamowych promujących raport logotyp na okładce raportu z aktywnym linkiem tekst sponsorowany w raporcie (7500 znaków ze spacjami, max 4 obrazki) 2 x 1 pełna strona reklamy w raporcie z aktywnymi linkami wizytówka firmy w raporcie logo na wszystkich kreacjach reklamowych promujących raport zł zł zł Sponsor brązowy logotyp na okładce raportu z aktywnym linkiem tekst sponsorowany w raporcie (7500 znaków ze spacjami, max 4 obrazki) 1 pełna strona reklamy w raporcie z aktywnymi linkami wizytówka firmy w raporcie logo na wszystkich kreacjach reklamowych promujących raport zł

41 cennik reklam Formaty reklamowe FLASH w PDF Cena Netto Cena Netto z URL em double billboard 1500 zł zł half-page zł zł rectangle 1500 zł zł Formaty statyczne w PDF Cena Netto Cena Netto z URL em 1/4 strony zł zł 1/2 strony (pion) zł zł 1/2 strony (poziom) zł zł 2/3 strony zł zł 1 strona + logo na wszystkich kreacjach promujących raport zł zł 2 strony + logo na wszystkich kreacjach promujących raport zł zł artykuł sponsorowany w raporcie (do 7500 znaków + max 4 obrazki) oraz wizytówka firmy zł - wizytówka firmy (logotyp i nazwa firmy, adres firmy, , strona www, telefon, wybrani klienci, opis działalności firmy (max zł -

42 wizualizacja form reklamowych w raporcie specyfikacja reklam: rozdzielczość 300 dpi format.tif,.eps,.pdf,.ai,.cdr (w przypadku formatów.eps,.cdr,.ai wszystkie czcionki należy zamienić na krzywe)

43 wizualizacja form reklamowych w raporcie specyfikacja reklam Flash: pliki Flash w wersji 10 wymagany format zastępczy.tif,.eps,.pdf,.ai (do poprawnego wyświetlenie reklamy wymagany jest program Adobe Reader)

44 reklama w sekcji specjalnej

45 cennik oraz wizualizacja form reklamowych sekcja specjalna W ramach tematycznej sekcji specjalnej emitowanej w okresie 1 miesiąca po publikacji raportu w formie PDF zapewniamy możliwość dodatkowej promocji w formie stałej obecności na reklamach display przez okres 1 miesiąca. Oznaczenie logo Partnera sekcji cena 1500 zł netto Belka 650x50 px cena 1000 zł netto Rectangle 300x250 px cena 1200 zł netto Belka 960x40 px cena 500 zł netto

46 harmonogram raportów w 2013r. W razie zainteresowania obecnością reklamową w wybranych raportach proszę o kontakt pod adresem: Zobacz wszystkie raporty interaktywnie.com >>TUTAJ<<

47 ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY Kontakt Iwona Bodziony sales manager Kom Interaktywnie.com Sp. z o.o. Plac Grunwaldzki 23, Wrocław NIP: , REGON:

oferta współpracy Projektowanie stron www raport data publikacji raportu 27.05.2014 Partnerzy:

oferta współpracy Projektowanie stron www raport data publikacji raportu 27.05.2014 Partnerzy: oferta współpracy raport Projektowanie stron www data publikacji raportu 27.05.2014 Partnerzy: o portalu interaktywnie.com dlaczego interaktywnie.com Interaktywnie.com to specjalistyczny portal informacyjny

Bardziej szczegółowo

biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników

biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników dlaczego interaktywnie.com dlaczego interaktywnie.com interaktywnie.com to specjalistyczny portal informacyjny skierowany

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga. Praktyczny poradnik o marketingu, sprzedaży, public relations on-line i promocji w mediach społecznościowych

Tomasz Bonek Marta Smaga. Praktyczny poradnik o marketingu, sprzedaży, public relations on-line i promocji w mediach społecznościowych Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik o marketingu, sprzedaży, public relations on-line i promocji w mediach społecznościowych Warszawa 2012 Spis treści O autorach 9 1. Firmowa strona WWW jak ją

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com

Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com Partnerzy Wydawca Marta Smaga kierownik ds. rozwoju w Dziale IT i Rozwoju Money.pl Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com Marta Smaga jest

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik biznesowy o tym, jak stworzyć popularną stronę internetową i przekuć to na realne pieniądze

Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik biznesowy o tym, jak stworzyć popularną stronę internetową i przekuć to na realne pieniądze Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik biznesowy o tym, jak stworzyć popularną stronę internetową i przekuć to na realne pieniądze Zamów książkę w księgarni internetowej Warszawa 2015 Wydawca Kamila

Bardziej szczegółowo

Partnerzy. Sponsor. Wydawca

Partnerzy. Sponsor. Wydawca Partnerzy Sponsor Wydawca Zwykło się już mawiać: jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. Sporo racji jest w tym sloganie. Niestety, nadal nie wszyscy mają tego świadomość. Problemu nie dostrzegają

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Chcesz tanio, a przede wszystkim skutecznie, zareklamować swoją firmę, produkt, usługę, markę? Wiesz mało na temat reklamy w internecie, bo jeszcze nie miałeś

Bardziej szczegółowo

raport media online Sponsor Partnerzy

raport media online Sponsor Partnerzy raport media online Sponsor Partnerzy wrzesień 2010 1 spis treści 3 Najmłodsze medium połyka konkurencję Internet na rynku mediów rozpycha się łokciami. Coraz częściej wskazywany jest jako podstawowe źródło

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA SERWISÓW Oferta współpracy

PREZENTACJA SERWISÓW Oferta współpracy PREZENTACJA SERWISÓW Oferta współpracy NASZA OFERTA OBEJMUJE GRUPĘ SZEŚCIU SERWISÓW TEMATYCZNYCH Jeden z najpopularniejszych i największych opiniotwórczych serwisów blogowych o technologiach i trendach

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Użytkownicy sieci pokochali zakupy online. Za niskie ceny, prostotę i wygodę, oszczędność czasu, dostępność nawet najdziwniejszych towarów. Z roku na rok wydają

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012 Listopad 2012

RAPORT. Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012 Listopad 2012 Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012 Listopad 2012 RAPORT Grudzień 2012 POLSKI POŁOWIINTERNET W PIERWS E 2012R

Bardziej szczegółowo

vfp COMMUNICATIONS O MARKETINGU Z PASJĄ

vfp COMMUNICATIONS O MARKETINGU Z PASJĄ MEDIA2015 vfp COMMUNICATIONS a company of dfv media group wydawnictwo jest częścią niemieckiego koncernu Deutscher Fachverlag, jednego z największych dostawców informacji branżowych w Niemczech i całej

Bardziej szczegółowo

STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ

STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ 2014 STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ RAPORT E-MAIL MARKETING Partnerzy Wydawca Optymizm na rynku jest duży. Czy uzasadniony? Około 127 milionów

Bardziej szczegółowo

I. INFORMACJE OGÓLNE...

I. INFORMACJE OGÓLNE... 1 Spis treści I. INFORMACJE OGÓLNE... 3 1. Informacje o podstawowych produktach i usługach... 3 2. Utworzenie i rejestracja Spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym... 18 3. Kapitał zakładowy... 18 4. Struktura

Bardziej szczegółowo

MARKETING MOBILNY RAPORT

MARKETING MOBILNY RAPORT Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012 Listopad 2012 Grudzień 2012 RAPORT MARKETING MOBILNY Partnerzy Wydawca WSTĘP

Bardziej szczegółowo

oferta portalu nf.pl: ruch i zasięg medium wiedzy dla biznesu

oferta portalu nf.pl: ruch i zasięg medium wiedzy dla biznesu oferta portalu nf.pl: ruch i zasięg o portalu nf.pl Portal wiedzy dla biznesu Nowoczesna Firma () to wiodący w Polsce serwis którego wiodącą tematyką są zagadnienia związane z zarządzeniem i prowadzeniem

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga

Tomasz Bonek Marta Smaga Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik dla stawiających pierwsze kroki w sieci Warszawa 2014 Wydawca Kamila Dołęgowska-Narloch Redaktor prowadzący Janina Burek Opracowanie redakcyjne Renata Włodek

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B. - działania 8.1 i 8.2 POIG

Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B. - działania 8.1 i 8.2 POIG 2011 Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B - działania 8.1 i 8.2 POIG Koncepcja publikacji: Leszek Czech, Paweł Skowera PARP, web.gov.pl Autorzy: Tomasz Karwatka Grupa Divante Ewa Bartnik,

Bardziej szczegółowo

BADANIA W INTERNECIE. www.interaktywnie.com/biznes/raporty

BADANIA W INTERNECIE. www.interaktywnie.com/biznes/raporty BADANIA W INTERNECIE STYCZEŃ 2013 LUTY 2013 MARZEC 2013 KWIECIEŃ 2013 MAJ 2013 CZERWIEC 2013 LIPIEC 2013 SIERPIEŃ 2013 WRZESIEŃ 2013 PAŹDZIERNIK 2013 LISTOPAD 2013 GRUDZIEŃ 2013 www.interaktywnie.com/biznes/raporty

Bardziej szczegółowo

STYCZEŃ LUTY RAPORT MARZEC SIECI AFILIACYJNE KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ. Wydawca. ArtemSam - Fotolia

STYCZEŃ LUTY RAPORT MARZEC SIECI AFILIACYJNE KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ. Wydawca. ArtemSam - Fotolia 2015 STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ RAPORT SIECI AFILIACYJNE WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ Partner złoty Partnerzy Wydawca ArtemSam - Fotolia Potencjał na rynku wciąż

Bardziej szczegółowo

E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe. ekomercyjnie.pl. nr 16. Dzień Darmowej Dostawy. Promocja

E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe. ekomercyjnie.pl. nr 16. Dzień Darmowej Dostawy. Promocja E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe ekomercyjnie.pl nr 16 Dzień Darmowej Dostawy LICZBY Promocja ANALIZY 4 Darmowa dostawa czyni cuda Krzysztof Bartnik 9 Statystyki oglądalności strony

Bardziej szczegółowo

oferta portalu nf.pl: marketplace b2b

oferta portalu nf.pl: marketplace b2b oferta portalu nf.pl: marketplace b2b nowoczesna firma jako marketplace miejsce promocji i sprzedaży usług b2b / miejsce aktywnej promocji i sprzedaży usług związanych z zarządzaniem i prowadzeniem biznesu.

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

Wykorzystanie mediów społecznościowych przez firmy w celach marketingowych i wizerunkowych

Wykorzystanie mediów społecznościowych przez firmy w celach marketingowych i wizerunkowych UNIWERSYTET WARSZAWSKI WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH Monika Tomkiewicz Nr albumu: 248760 Wykorzystanie mediów społecznościowych przez firmy w celach marketingowych i wizerunkowych Praca wykonana

Bardziej szczegółowo

O NAS NEXTWEB MEDIA zdrowia, parentingu i lifestyle bezpłatnych pytań do lekarzy 3,58 mln content marketingu influencerów lider reklamy natywnej

O NAS NEXTWEB MEDIA zdrowia, parentingu i lifestyle bezpłatnych pytań do lekarzy 3,58 mln content marketingu influencerów lider reklamy natywnej O NAS NEXTWEB MEDIA to jedna z najszybciej rozwijających się grup mediowych w Polsce. Wydawca docierający do milionów odbiorców w obszarze zdrowia, parentingu i lifestyle. Flagowym projektem grupy jest

Bardziej szczegółowo

prasa konferencje internet wydawnictwa

prasa konferencje internet wydawnictwa str. 1 Informator dla Klientów RK Wydawnictwo prasa media konferencje internet wydawnictwa 2012 Informator dla Klientów str. 2 Informator dla Klientów RK Wydawnictwo prasa internet RYNEK-KOLEJOWY.PL custom

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

Stowarzyszenie Klon/Jawor

Stowarzyszenie Klon/Jawor Stowarzyszenie Klon/Jawor Raport roczny 2014 klon/jawor ngo.pl bazy badania wydawnictwa moja polis Dane organizacyjne nazwa: Stowarzyszenie Klon/Jawor siedziba: Warszawa, ul. Szpitalna 5/5 data wpisu do

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Tomasz Pudlis Bartłomiej Dwornik. Reklama Internetowa. Bezpłatny przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw. Portal finansowy nr 1

Tomasz Pudlis Bartłomiej Dwornik. Reklama Internetowa. Bezpłatny przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw. Portal finansowy nr 1 Tomasz Pudlis Bartłomiej Dwornik Reklama Internetowa dla Firm Bezpłatny przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw Portal finansowy nr 1 Spis treści Dlaczego warto reklamować się w Internecie? Co

Bardziej szczegółowo