oferta współpracy Projektowanie stron www raport data publikacji raportu Partnerzy:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "oferta współpracy Projektowanie stron www raport data publikacji raportu 27.05.2014 Partnerzy:"

Transkrypt

1 oferta współpracy raport Projektowanie stron www data publikacji raportu Partnerzy:

2 o portalu interaktywnie.com

3 dlaczego interaktywnie.com Interaktywnie.com to specjalistyczny portal informacyjny skierowany przede wszystkim do osób pracujących w branży internetowej oraz tych, którzy się nią pasjonują. To bogate merytorycznie internetowe medium tematyczne z codziennie aktualizowanymi, autorskimi newsami, raportami branżowymi z rynku polskiego i międzynarodowego, prognozami, wywiadami oraz komentarzami ekspertów. Redakcja przygotowuje cykliczne, obszerne, profesjonalne raporty branżowe, dystrybuowane do dedykowanej grupy odbiorców. Wśród nich są specjaliści zarejestrowani w Interaktywnie.com. Są to szczegółowe opracowania dotyczące poszczególnych segmentów rynku internetowego i zmian, które na nim zachodzą. Statystyki serwisu*: Unikalnych Użytkowników / miesiąc odsłon stron / miesiąc *Źródło: Google Analytics, styczeń 2014

4 profil użytkownika interaktywnie.com

5 dlaczego warto reklamować się w Interaktywnie.com? 1. Szczegółowe analizy i prognozy dla branży na portalu, a w szczególności w naszych raportach znajdują się obszerne teksty i zestawienia tabelaryczne, które wnikliwie analizują rynek. Przyglądamy się branży interaktywnej przez pryzmat mobile, social mediów, e-commerce, pracy agencji, wideo w sieci czy bezpieczeństwa. 2. Unikalne rankingi i zestawienia jako jedyni w Polsce przedstawiamy zestawienie przychodów agencji interaktywnych oraz cyklicznie w wielkim rankingu oceniamy sklepy internetowe. 3. Komentarze ekspertów nasze teksty są oparte na wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów z branży, którzy w merytoryczny sposób wyjaśniają najtrudniejsze kwestie i w fachowy sposób doradzają zarówno konsumentom, jak i firmom. 4. Zawsze aktualne zawsze odnosimy się do aktualnych wydarzeń i trendów w Polsce i na świecie. 5. Szeroki zasięg wsparcie największego polskiego portalu finansowego Money.pl gwarantuje nam dotarcie do milionów polskich Użytkowników internetu, a promocja raportów w ramach stowarzyszenia IAB daje gwarancję dotarcia do czytelników branżowych.

6 dlaczego warto reklamować się w Interaktywnie.com? 6. Prezentacje firm na portalu eksponujemy prezentacje agencji interaktywnych, firm usługowych i produktów internetowych, które skutecznie wspierają działanie wielu przedsiębiorstw. 7. Najwyższa jakość publikacji dzięki doświadczonym i dociekliwym redaktorom Grupy Money.pl artykuły oraz raporty są profesjonalnie tworzone przez kompetentny zespół, jednocześnie zaś pozostają stylistycznie przystępne dla czytelnika spoza branży. 8. Zawsze bezpłatnie artykuły, wywiady oraz raporty udostępniamy zupełnie za darmo w formie PDF do pobrania. 9. Atrakcyjna forma graficzna dokładamy wszelkich starań, aby treści prezentowane na portalu oraz raporty były estetyczne, przejrzyste i czytelne. 10. Cykliczność utrzymujemy ścisłą regularność w publikowaniu treści ujętych w stałe cykle, a nasze raporty ukazują się średnio dwa razy w miesiącu. Każdy z nich dedykowany jest innej dziedzinie branży internetowej.

7 profesjonalny zespół redakcyjny Tomasz Bonek Na co dzień redaktor naczelny Money.pl. Od ośmiu lat kieruje jedną z największych w Polsce redakcji internetowych, która wypracowała podstawy profesjonalnego dziennikarstwa portalowego w naszym kraju. Jednocześnie pełni funkcję prezesa zarządu Interaktywnie.com, internetowego magazynu poświęconego nowym trendom w biznesie internetowym. Jest wykładowcą na studiach dziennikarskich i z zakresu public relations Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w PR-ze internetowym i dziennikarstwie portalowym. Wśród swoich doświadczeń zawodowych ma a dziennikarstwem zajmuje się od 1997 roku kierowanie działem ekonomicznym dziennika, współtworzenie i prowadzenie autorskiego magazynu TVP, współpracę z działem ekonomicznym Rzeczpospolitej, z Newsweekiem, Pressem, Pulsem Biznesu.

8 profesjonalny zespół redakcyjny Marta Smaga Kierownik ds. Rozwoju w Dziale IT i Rozwoju Money.pl. Od kilku lat zajmuje się projektami służącymi rozwojowi portalu. Była też odpowiedzialna za stworzenie serwisów lifestyle owych Grupy Money.pl iwoman.pl, MenStream.pl i Platine.pl. Na Uniwersytecie Wrocławskim i w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej we Wrocławiu prowadzi zajęcia m.in. z dziennikarstwa internetowego i PR-u w internecie. Jest też stałą publicystką serwisu Interaktywnie.com. Z wykształcenia jest doktorem nauk humanistycznych.

9 profesjonalny zespół redakcyjny Bartosz Chochołowski Z branżą internetową związany jest od ośmiu lat, natomiast z mediami od 15. Na co dzień zajmuje się redagowaniem największego medium finansowego w Polsce - jest zastępcą redaktora naczelnego portalu Money.pl. Prowadzi również zajęcia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Studentów uczy dziennikarstwa internetowego oraz PR-u w internecie. Prowadzi również konferencje oraz szkolenia. Codziennie czyta setki i od PR-owców, poszukuje informacji na stronach internetowych firm i urzędów. Efektem wieloletnich obserwacji są autorskie wnioski oraz dziesiątki praktycznych porad, dotyczących tego, jak za pomocą internetu kontaktować się z klientami, kontrahentami, udziałowcami, dziennikarzami, aby osiągnąć pożądany efekt.

10 profesjonalny zespół redakcyjny Bartłomiej Dwornik II zastępca redaktora naczelnego Money.pl W mediach i na ich pograniczu od ponad 16 lat. Z wykształcenia dziennikarz, związany z redakcjami prasowymi i internetowymi. Z doświadczenia również programista i autor stron internetowych, zarówno jako pracownik i manager w agencji interaktywnej, jak i freelancer. Doświadczenie dziennikarskie i znajomość specyfiki branży internetowej łączy w jedno, od ponad pięciu lat pracując w redakcji Money.pl. Odpowiada serwisy biznesowe portalu, współpracuje również przy tworzeniu raportów branżowych należącego do grupy Money.pl portalu Interaktywnie.com.

11 profesjonalny zespół redakcyjny Kaja Grzybowska Z mediami internetowymi związana od czterech lat. Współpracowała z redakcjami takich serwisów jak Onet.Biznes.pl, Wyborcza.biz i NewConnect.info. Pracuje również jako copywriter, przygotowując teksty reklamowe dla kilku agencji marketingowych. Ukończyła filologię polską i rosyjską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z zakresu komunikacji społecznej. W Grupie Money.pl zajmuje się tworzeniem treści do serwisów oraz redaguje raporty inetraktywnie.com.

12 profesjonalny zespół redakcyjny Maciej Rynkiewicz Dziennikarz finansowy serwisu Money.pl i stały współpracownik Interaktywnie.com, w którym analizuje i opisuje spółki działające w polskim internecie. Na co dzień zajmuje się giełdą, gospodarką i walutami. Gorący zwolennik komentowania zdarzeń ekonomicznych za pomocą liczb. Z wykształcenia informatyk i ekonomista, prywatnie zapalony biegacz.

13 dlaczego interaktywnie.com Serwis Interaktywnie.com należy do Grupy Money.pl, plasującej się w ścisłej czołówce najpopularniejszych grup witryn i witryn w polskim internecie w kategorii biznes- finanse. Grupa Money.pl to zarówno serwisy biznesowe, społecznie zaangażowane, opiniotwórcze, najczęściej cytowane wśród wszystkich serwisów biznesowych tj. Money.pl, e-prawnik.pl, Interaktywnie.com, Favore.pl. To także serwisy lifestylowe klasy premium: iwoman.pl, MenStream.pl i Platine.pl. oraz dwie sieci reklamowe- Business Ad Network i BusinessClick. Według ostatnich danych Megapanel PBI/Gemius, w styczniu 2014 r. serwisy Grupy Money.pl odwiedziło użytkowników.

14 zawartość raportu

15 wprowadzenie Raporty interaktywnie.com są wciąż unikalnym na polskim rynku, autorskim wydawnictwem redaktorów portalu grupy Money.pl, publikowanym w formie plików PDF z możliwością bezpłatnego pobrania. Każdej publikacji raportu towarzyszy obszerny tekst promujący wydawnictwo umieszczany w serwisie interaktywnie.com oraz na portalach partnerskich. Wydawnictwa są intensywnie promowane w formie reklam display oraz za pośrednictwem e- maili wysyłanych do baz subskrybentów portali partnerskich. Każdy raport to również niezrównane narzędzie do zaprezentowania firmy przed potencjalnymi klientami w bardzo konkretnym kontekście tematyki danego wydawnictwa.

16 zawartość raportu W niniejszym raporcie rozwinięte zostaną w szczególności poniższe tematy:** 1. Sondaż (ankieta) wśród ekspertów na temat jakości stron, oceny, itp. 2. Tekst rynkowy ocena strony Grupy Money wartość projektu pod RWD itp. 3. Komentarze ekspertów na temat wybranych zagadnień dotyczących projektowania stron www. 4. Case study z Webstart itp. Portale do oceny RWD itp. 5. Prognoza odesetek stron z wersją mobilną, responsywną, ile firm ma stronę internetową. To pierwszy tego rodzaju raport naszej redakcji. Odpowiadając na liczne pytania Czytelników, postanowiliśmy stworzyć publikację, która w kompleksowy sposób pokaże, jak obecnie wygląda projektowanie stron w Polsce i odpowie na pytanie, jakiej jakości są rodzime witryny. Główną częścią raportu będzie ankieta. To obszerny materiał w którym specjaliści wypowiedzą się o jakości stron, oceniając je pod różnym kątem. Będzie to zatem nie tylko tekst, który pokaże obraz polskiej sieci, ale także, z drugiej strony, przedstawi co takiego eksperci od webdesignu robią dobrze lub źle. Zaraz za ankietą znajdzie się prognoza. Będzie można w niej sprawdzić, jaki odsetek stron w sieci będzie miało wersję mobilną, czy też responsywną, a także ile firm w Polsce będzie miało własną stronę internetową do końca tego roku. Ponadto w raporcie przyjrzymy różnego rodzaju realizacjom, które zdobyły nagrody w ogólnopolskich konkursach, a docenione były rzecz jasna za projekt strony. Przedstawione przez nas różne case study powinny być dobrą inspiracją dla wszystkich, którzy mają w planach stworzenie witryny firmy lub odświeżenie obecnej. Oprócz tego w naszym raporcie znajdzie się przegląd najważniejszych technologii, które służą do projektowania stron. Dzięki temu materiałowi, każdy będzie mógł sprawdzić, jaka technologia jest najbardziej odpowiednia dla jego projektu. Z kolei na końcu grono specjalistów odpowie na najważniejsze pytania dotyczące tworzenia stron.

17 termin publikacji raportu DATA PUBLIKACJI RAPORTU: * *termin składania zamówień i przesyłania gotowych reklam upływa **redakcja zastrzega sobie prawo nieznacznej modyfikacji tematów w trakcie realizacji

18 promocja raportu

19 promocja raportu - interaktywnie.com Promocja raportu poprzez publikację informacji o raporcie na portalu interaktywnie.com w specjalnie wydzielonej sekcji na stronie głównej POLECAMY przez okres 1 miesiąca. Statystyki portalu:* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: * dane wg Google Analytics za miesiąc styczeń 2014 Sekcja POLECAMY na stronie głównej portalu Raport jest promowany w tej formie przez okres min. 2 tygodni od daty jego publikacji.

20 promocja raportu - interaktywnie.com Raporty na stałe umieszczane są w sekcji RAPORTY na portalu interaktywnie.com Dział RAPORTY na portalu interaktywnie.com

21 promocja raportu - interaktywnie.com Raport promowany jest na portalu interaktywnie.com za pomocą reklamy display - rectangle 300x250 px (łącznie 7 dni emisji w modelu Flat Fee) INFORMACJA DLA REKLAMODAWCY Przy zakupie min. 1 strony reklamy w raporcie, logotyp Klienta pojawia się na halfpage'u reklamującym raport

22 promocja raportu - interaktywnie.com Promocja raportu poprzez wysłanie informacji do całej bazy mailowej portalu interaktywnie.com oraz poprzez regularną promocję w newsletterze w ramach modułu POLECAMY Statystyki portalu:* liczba subskrybentów newslettera: zajawka promująca raport * wysyłka realizowana jest najdalej w 3 dni od daty publikacji raportu. Przykładowy newsletter

23 promocja raportu Mediarun.pl Promocja raportu poprzez stałą publikację informacji o raporcie w serwisie Mediarun.pl oraz wysłanie w newsletterze portalu informacji o publikacji oraz możliwości pobierania raportu ze strony interaktywnie.com. Statystyki Mediarun.pl:* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: liczba subskrybentów newslettera: *dane otrzymane od właściciela portalu * wysyłka realizowana jest najdalej w 2 tygodnie od daty publikacji raportu.

24 promocja raportu Gazeta.pl Promocja raportu poprzez emisję reklamy display promującej raport w serwisie (400 tys., capping 3): Statystyki gospodarka.gazeta.pl:* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: *Dane na podstawie badania Megapanel PBI Gemius Grudzien 2012

25 promocja raportu Gazeta.pl Promocja raportu poprzez emisję reklamy display promującej raport w serwisie gazeta.pl oraz wyborcza.biz ( 400 tys., capping 3) Umiejscowienie reklam promujących raport na portalach grupy Gazeta.pl Reklamy są emitowane najdalej w 2 tygodnie od daty publikacji raportu.

26 promocja raportu Money.pl Promocja raportu poprzez emisję reklam oraz informacji promujących raport w serwisie Money.pl. Wysyłka mailingowa do bazy portalu Money.pl z informacją o raporcie oraz możliwością jego pobierania ze strony interaktywnie.com. Statystyki Money.pl:* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: *Dane na podstawie Gemius Traffic za okres od 1 styczeń do 31 styczeń 2014r. Baza mailingowa: rekordów targetowanie: media/rozrywka/kultura + marketing reklama + top management finanse/księgowość/bankowość, handel * wysyłka realizowana jest najdalej w 2 tygodnie od daty publikacji raportu. Przykładowy mailing

27 promocja raportu Money.pl Promocja raportu poprzez emisję reklam promujących raport w portalu Money.pl box 150 x 100 pixeli na stronie głównej w modelu FF przez 1 tydzień emisja halfpage 300 x 600 pixeli ROS odsłon, capping 3 Umiejscowienie reklam promujących raport na portalu Money.pl Reklamy są emitowane najdalej w ciągu 2 tygodni od daty publikacji raportu

28 promocja raportu Money.pl Promocja raportu poprzez wysłanie linku reklamowego oraz krótkiego streszczenia raportu w ramach newsletter ów Dziennik.Money.pl oraz Tygodnik.Money.pl. Statystyki:* liczba subskrybentów Dziennik.Money.pl: liczba subskrybentów Tygodnik.Money.pl : *Dane na podstawie Gemius Traffic za okres od 1 października do 31 października 2012r. Przykładowa wizualizacja * wysyłka realizowana jest najdalej w ciągu 3 dni od daty publikacji raportu.

29 promocja raportu Money.pl Promocja raportu poprzez publikację informacji na stronie głównej Money.pl oraz sekcji technologie.money.pl Przykładowe wizualizacje Publikacja realizowana jest najdalej w ciągu 3 dni od daty publikacji raportu.

30 promocja raportu Przykładowy baner halfpage 300x600 pixeli (emisja na Money.pl odsłon) INFORMACJA DLA REKLAMODAWCY Przy zakupie min. 1 strony reklamy w raporcie, logotyp Klienta pojawia się na halfpage'u reklamującym raport

31 promocja raportu WP.PL Promocja raportu poprzez publikację informacji o raporcie w serwisie WP.PL z możliwością pobrania raportu oraz emisja reklamy display, format: double bilboard na stronie głównej WP.PL (reklama targetowana behawioralnie, 200 tys. odsłon, capping 3). Statystyki strony głównej WP.PL:* miesięczna liczba odsłon: miesięczna liczba unikalnych użytkowników: *dane otrzymane od właściciela portalu

32 promocja raportu WP.PL Emisja double billboard a na stronie głównej WP.PL (reklama targetowana behawioralnie, 200 tys. odsłon, capping 3): Przykładowa wizualizacja Reklama emitowana jest do 2 tygodni od daty publikacji raportu.

33 promocja raportu WP.PL Publikację informacji o raporcie w serwisie WP.PL z możliwością pobrania raportu: Przykładowe wizualizacje Informacja publikowana jest do 2 tygodni od daty publikacji raportu.

34 reklama w raporcie

35 pakiety sponsorskie PAKIET ZAWARTOŚĆ CENA NETTO Sponsor na wyłączność - jeden sponsor raportu Sponsor złoty Sponsor srebrny logotyp na okładce raportu z aktywnym linkiem logotyp wraz z aktywnym linkiem na każdej stronie raportu tekst promocyjny w raporcie (7500 znaków ze spacjami, max 4 obrazki) 2 x 1 pełna strona reklamy w raporcie z aktywnymi linkami wizytówka firmy w raporcie logo na wszystkich kreacjach reklamowych promujących raport możliwość opublikowania niestandardowej reklamy w raporcie wg własnego pomysłu logotyp na okładce raportu z aktywnym linkiem logotyp wraz z aktywnym linkiem na każdej stronie raportu tekst promocyjny w raporcie (7500 znaków ze spacjami, max 4 obrazki) 2 x 1 pełna strona reklamy w raporcie z aktywnymi linkami wizytówka firmy w raporcie logo na wszystkich kreacjach reklamowych promujących raport logotyp na okładce raportu z aktywnym linkiem tekst promocyjny w raporcie (7500 znaków ze spacjami, max 4 obrazki) 2 x 1 pełna strona reklamy w raporcie z aktywnymi linkami wizytówka firmy w raporcie logo na wszystkich kreacjach reklamowych promujących raport zł zł zł Sponsor brązowy logotyp na okładce raportu z aktywnym linkiem tekst promocyjny w raporcie (7500 znaków ze spacjami, max 4 obrazki) 1 pełna strona reklamy w raporcie z aktywnymi linkami wizytówka firmy w raporcie logo na wszystkich kreacjach reklamowych promujących raport zł

36 cennik reklam Formaty statyczne w PDF Cena Netto Cena Netto z URL em 1/4 strony zł zł 1/2 strony (pion) zł zł 1/2 strony (poziom) zł zł 2/3 strony zł zł 1 strona + logo na wszystkich kreacjach promujących raport zł zł 2 strony + logo na wszystkich kreacjach promujących raport zł zł Artykuł promocyjny w raporcie (do 7500 znaków + max 4 obrazki) oraz wizytówka firmy Wizytówka firmy - cała strona A4 (logotyp i nazwa firmy, adres firmy, , strona www, telefon, wybrani klienci, opis działalności firmy (max 300 znaków) Wizytówka firmy ½ strony A4 (logotyp i nazwa firmy, adres firmy, , strona www, telefon, wybrani klienci, opis działalności firmy (max 300 znaków) zł zł zł -

37 wizualizacja form reklamowych w raporcie Specyfikacja reklam: rozdzielczość 300 dpi format.tif,.eps,.pdf,.ai,.cdr (w przypadku formatów.eps,.cdr,.ai wszystkie czcionki należy zamienić na krzywe)

38 harmonogram raportów w 2014 r.

39 harmonogram raportów w 2014 r. W przypadku zainteresowania obecnością reklamową w wybranych raportach napisz na: Zobacz wszystkie raporty interaktywnie.com >>TUTAJ<<

40 ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY Kontakt Iwona Bodziony sales manager Kom Interaktywnie.com Sp. z o.o. Plac Grunwaldzki 23, Wrocław NIP: , REGON:

biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników

biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników biuro prasowe interaktywnie.com regularnie informuj o Twojej Firmie naszych Czytelników dlaczego interaktywnie.com dlaczego interaktywnie.com interaktywnie.com to specjalistyczny portal informacyjny skierowany

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga. Praktyczny poradnik o marketingu, sprzedaży, public relations on-line i promocji w mediach społecznościowych

Tomasz Bonek Marta Smaga. Praktyczny poradnik o marketingu, sprzedaży, public relations on-line i promocji w mediach społecznościowych Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik o marketingu, sprzedaży, public relations on-line i promocji w mediach społecznościowych Warszawa 2012 Spis treści O autorach 9 1. Firmowa strona WWW jak ją

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com

Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com Partnerzy Wydawca Marta Smaga kierownik ds. rozwoju w Dziale IT i Rozwoju Money.pl Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com Marta Smaga jest

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik biznesowy o tym, jak stworzyć popularną stronę internetową i przekuć to na realne pieniądze

Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik biznesowy o tym, jak stworzyć popularną stronę internetową i przekuć to na realne pieniądze Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik biznesowy o tym, jak stworzyć popularną stronę internetową i przekuć to na realne pieniądze Zamów książkę w księgarni internetowej Warszawa 2015 Wydawca Kamila

Bardziej szczegółowo

Partnerzy. Sponsor. Wydawca

Partnerzy. Sponsor. Wydawca Partnerzy Sponsor Wydawca Zwykło się już mawiać: jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. Sporo racji jest w tym sloganie. Niestety, nadal nie wszyscy mają tego świadomość. Problemu nie dostrzegają

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Chcesz tanio, a przede wszystkim skutecznie, zareklamować swoją firmę, produkt, usługę, markę? Wiesz mało na temat reklamy w internecie, bo jeszcze nie miałeś

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA SERWISÓW Oferta współpracy

PREZENTACJA SERWISÓW Oferta współpracy PREZENTACJA SERWISÓW Oferta współpracy NASZA OFERTA OBEJMUJE GRUPĘ SZEŚCIU SERWISÓW TEMATYCZNYCH Jeden z najpopularniejszych i największych opiniotwórczych serwisów blogowych o technologiach i trendach

Bardziej szczegółowo

raport media online Sponsor Partnerzy

raport media online Sponsor Partnerzy raport media online Sponsor Partnerzy wrzesień 2010 1 spis treści 3 Najmłodsze medium połyka konkurencję Internet na rynku mediów rozpycha się łokciami. Coraz częściej wskazywany jest jako podstawowe źródło

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga

Tomasz Bonek Marta Smaga Tomasz Bonek Marta Smaga Praktyczny poradnik dla stawiających pierwsze kroki w sieci Warszawa 2014 Wydawca Kamila Dołęgowska-Narloch Redaktor prowadzący Janina Burek Opracowanie redakcyjne Renata Włodek

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Użytkownicy sieci pokochali zakupy online. Za niskie ceny, prostotę i wygodę, oszczędność czasu, dostępność nawet najdziwniejszych towarów. Z roku na rok wydają

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012 Listopad 2012

RAPORT. Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012 Listopad 2012 Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012 Listopad 2012 RAPORT Grudzień 2012 POLSKI POŁOWIINTERNET W PIERWS E 2012R

Bardziej szczegółowo

vfp COMMUNICATIONS O MARKETINGU Z PASJĄ

vfp COMMUNICATIONS O MARKETINGU Z PASJĄ MEDIA2015 vfp COMMUNICATIONS a company of dfv media group wydawnictwo jest częścią niemieckiego koncernu Deutscher Fachverlag, jednego z największych dostawców informacji branżowych w Niemczech i całej

Bardziej szczegółowo

STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ

STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ 2014 STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ RAPORT E-MAIL MARKETING Partnerzy Wydawca Optymizm na rynku jest duży. Czy uzasadniony? Około 127 milionów

Bardziej szczegółowo

I. INFORMACJE OGÓLNE...

I. INFORMACJE OGÓLNE... 1 Spis treści I. INFORMACJE OGÓLNE... 3 1. Informacje o podstawowych produktach i usługach... 3 2. Utworzenie i rejestracja Spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym... 18 3. Kapitał zakładowy... 18 4. Struktura

Bardziej szczegółowo

Wykorzystanie mediów społecznościowych przez firmy w celach marketingowych i wizerunkowych

Wykorzystanie mediów społecznościowych przez firmy w celach marketingowych i wizerunkowych UNIWERSYTET WARSZAWSKI WYDZIAŁ DZIENNIKARSTWA I NAUK POLITYCZNYCH Monika Tomkiewicz Nr albumu: 248760 Wykorzystanie mediów społecznościowych przez firmy w celach marketingowych i wizerunkowych Praca wykonana

Bardziej szczegółowo

oferta portalu nf.pl: ruch i zasięg medium wiedzy dla biznesu

oferta portalu nf.pl: ruch i zasięg medium wiedzy dla biznesu oferta portalu nf.pl: ruch i zasięg o portalu nf.pl Portal wiedzy dla biznesu Nowoczesna Firma () to wiodący w Polsce serwis którego wiodącą tematyką są zagadnienia związane z zarządzeniem i prowadzeniem

Bardziej szczegółowo

oferta portalu nf.pl: marketplace b2b

oferta portalu nf.pl: marketplace b2b oferta portalu nf.pl: marketplace b2b nowoczesna firma jako marketplace miejsce promocji i sprzedaży usług b2b / miejsce aktywnej promocji i sprzedaży usług związanych z zarządzaniem i prowadzeniem biznesu.

Bardziej szczegółowo

E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe. ekomercyjnie.pl. nr 16. Dzień Darmowej Dostawy. Promocja

E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe. ekomercyjnie.pl. nr 16. Dzień Darmowej Dostawy. Promocja E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe ekomercyjnie.pl nr 16 Dzień Darmowej Dostawy LICZBY Promocja ANALIZY 4 Darmowa dostawa czyni cuda Krzysztof Bartnik 9 Statystyki oglądalności strony

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B. - działania 8.1 i 8.2 POIG

Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B. - działania 8.1 i 8.2 POIG 2011 Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B - działania 8.1 i 8.2 POIG Koncepcja publikacji: Leszek Czech, Paweł Skowera PARP, web.gov.pl Autorzy: Tomasz Karwatka Grupa Divante Ewa Bartnik,

Bardziej szczegółowo

STYCZEŃ LUTY RAPORT MARZEC SIECI AFILIACYJNE KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ. Wydawca. ArtemSam - Fotolia

STYCZEŃ LUTY RAPORT MARZEC SIECI AFILIACYJNE KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ. Wydawca. ArtemSam - Fotolia 2015 STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ RAPORT SIECI AFILIACYJNE WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ Partner złoty Partnerzy Wydawca ArtemSam - Fotolia Potencjał na rynku wciąż

Bardziej szczegółowo

BADANIA W INTERNECIE. www.interaktywnie.com/biznes/raporty

BADANIA W INTERNECIE. www.interaktywnie.com/biznes/raporty BADANIA W INTERNECIE STYCZEŃ 2013 LUTY 2013 MARZEC 2013 KWIECIEŃ 2013 MAJ 2013 CZERWIEC 2013 LIPIEC 2013 SIERPIEŃ 2013 WRZESIEŃ 2013 PAŹDZIERNIK 2013 LISTOPAD 2013 GRUDZIEŃ 2013 www.interaktywnie.com/biznes/raporty

Bardziej szczegółowo

MARKETING MOBILNY RAPORT

MARKETING MOBILNY RAPORT Styczeń 2012 Luty 2012 Marzec 2012 Kwiecień 2012 Maj 2012 Czerwiec 2012 Lipiec 2012 Sierpień 2012 Wrzesień 2012 Październik 2012 Listopad 2012 Grudzień 2012 RAPORT MARKETING MOBILNY Partnerzy Wydawca WSTĘP

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

prasa konferencje internet wydawnictwa

prasa konferencje internet wydawnictwa str. 1 Informator dla Klientów RK Wydawnictwo prasa media konferencje internet wydawnictwa 2012 Informator dla Klientów str. 2 Informator dla Klientów RK Wydawnictwo prasa internet RYNEK-KOLEJOWY.PL custom

Bardziej szczegółowo

O NAS NEXTWEB MEDIA zdrowia, parentingu i lifestyle bezpłatnych pytań do lekarzy 3,58 mln content marketingu influencerów lider reklamy natywnej

O NAS NEXTWEB MEDIA zdrowia, parentingu i lifestyle bezpłatnych pytań do lekarzy 3,58 mln content marketingu influencerów lider reklamy natywnej O NAS NEXTWEB MEDIA to jedna z najszybciej rozwijających się grup mediowych w Polsce. Wydawca docierający do milionów odbiorców w obszarze zdrowia, parentingu i lifestyle. Flagowym projektem grupy jest

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy

Ludzie najważniejszym kapitałem firmy Ludzie najważniejszym kapitałem firmy cykl seminariów klubu Nowoczesnej Firmy w największych miastach Polski Propozycja współpracy dla Partnerów Organizatorzy Opiniotwórcze medium w środowisku kadry kierowniczej.

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012

Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012 Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012 Strona 1 I INFORMACJE OGÓLNE Nowoczesna Firma S.A.. została zarejestrowana w Sądzie Rejowym dla m. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Bardziej szczegółowo

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I Copyright by Wydawnictwo Złote Myśli & Justyna Muszyńska rok 2009 Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie

Bardziej szczegółowo