szukaj produktów ze znakiem Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "szukaj produktów ze znakiem Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów"

Transkrypt

1 szukaj produktów ze znakiem A2A pawilon: 5 stoisko: 116 Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów Trzy rodzaje kołpaków do różnych rozmiarów kół 17,5, 19,5 i 22,5. Kołpaki wykonano ze stali nierdzewnej gatunek 304. Armal Sp. z o.o. pawilon: 5 stoisko: 31 CHIEF Automitive Technologies - INTELLI TAPE Elektroniczny liniał pomiarowy INTELLI TAPE z bezprzewodową transmisją pomiarów do komputera firmy CHIEF Automotive Technologies, której jedynym przedstawicielem w Polsce jest firma ARMAL Sp. z o.o. umożliwia wykonanie wszelkich pomiarów zewnętrznych punktów karoserii, otworów drzwiowych, szyb itp., jak również zmierzenie wszystkich punktów pomiarowych płyty podłogowej. Użytkownik może dokonać pomiaru za pomocą samej jednostki centralnej, bądź też (przy większych odległościach) za pomocą liniału pomiarowego, z którego pomiar wysyłany jest do komputera, gdzie zostaje porównany z danymi fabrycznymi. INTELLI TAPE dostarczany jest z teleskopowym liniałem i oprogramowaniem zawierającym wymiary płyty podłogowej i elementów karoserii do wszystkich marek samochodów. Urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii oraz pomiaru punktów bazowych pojazdów CHIEF Automotive Technologies i HUNTER Engineering Company. Urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii oraz pomiaru punktów bazowych pojazdów jest połączeniem dwóch niezależnych od siebie systemów diagnostycznych CHIEF VECTOR/ VELOCITY i HUNTER PA/WA w jednej jednostce. Zintegrowana jednostka centralna wyposażona jest m.in. w komputer sterujący tymi systemami, monitor, drukarkę, klawiaturę, głowice pomiarowe HUNTER, zaczepy i sondy pomiarowe CHIEF. Zespolenie systemów umożliwia kontrolę i regulację geometrii ustawienia kół jezdnych i osi pojazdów samochodowych oraz pomiar płyty podłogowej i karoserii pojazdów osobowych i dostawczych na jednym stanowisku pomiarowym i z wykorzystaniem jednej jednostki sterującej.

2 Autopartzone pawilon: 9 stoisko: 83 Przekładnia kierownicza Renault Megane II Przekładnia kierownicza Renault Megane II lewostronna i prawostronna dla Wielkiej Brytanii. best products pawilon: 5 stoisko: 53 Hofmann Werkstatt Technik - Geoliner 550 Prism Geoliner 550 Prism marki Hofmann Werkstatt Technik to urządzenie przeznaczone do pomiaru i regulacji geometrii samochodów łączące w sobie cechy zarówno systemów opartych o tradycyjne głowice CCD jak i zalety systemu 3D. Na przednich kołach pojazdu znajdują się podobnie jak w przypadku znanych modeli 3D głowice pasywne, natomiast na tylnych kołach montuje się głowice aktywne. Inaczej niż w przypadku urządzeń 3D kamery obserwujące ekrany kół przednich pojazdu znajdują się na kołach tylnych. Dzięki tego rodzaju hybrydowemu rozwiązaniu urządzenie jest bardzo atrakcyjne cenowo i jednocześnie zaawansowane technologicznie. Wysoka ergonomia pozwala na pracę na bardzo małych stanowiskach. Cartec pawilon: 5 stoisko: 18 Cartec serii BDE 2204/2304 Rolkowe stanowisko kontroli hamulców marki Cartec pozwala na kontrolę i regulację hamulców pojazdów firmy BMW AG z elektrycznym hamulcem postojowym jak również hamulców Duo-Servo. John Bean - Visualiner PRISM Urządzenie marki John Bean Visualiner PRISM wykonuje pomiary za pomocą reflektorów umieszczanych przy przedniej osi i tylnych kamer pomiarowych przy tylnej osi. Urządzenie to umożliwia wykonywanie pomiarów nawet maksymalnych położeń układu kierowniczego bez konieczności zastosowania elektronicznych tarczy obrotowych. Urządzenie Visualiner PRISM dostosowuje się do różnych uwarunkowań budowlanych stanowiska pomiarowego. Nie ma konieczności wygospodarowywania dodatkowego miejsca na urządzenie do pomiarów podwozia. Dzięki specjalnemu systemowi pomiarowemu można wykonywać pomiary także w pojazdach o dużym odstępie kół. Urządzenie V3D Lite do regulacji geometrii kół Urządzenie do regulacji geometrii kół V3D Lite jest pierwszym z kolekcji urządzeń wyposażenia warsztatów samochodowych, pracujących w systemie trójwymiarowym. Wszystkie najważniejsze kąty samochodu są mierzone w szybki i prosty sposób, polegający na wykonywaniu przez operatora instrukcji podawanych przez oprogramowanie. Innowacyjny, oszczędzający przestrzeń projekt pozwala na użytkowanie nawet w małych garażach i warsztatach samochodowych ergonomiczny panel sterowania jest umieszczony na podnośniku z kamerą lub na gniazdku dołączonym do urządzenia.

3 Centrum Szkolenia Motoryzacji Autoelektronika Kędzia pawilon: 5 stoisko: 6 Stanowisko testowania pomp i wtryskiwaczy w systemie Common Rail (STPiW2) Stanowisko przeznaczone jest do użytkowania w warsztatach mechaniki pojazdowej, warsztatach naprawy i regeneracji podzespołów systemów Diesla i w szkolnictwie zawodowym. Umożliwia wysterowanie pomp wysokiego ciśnienia systemów Common Rail, oraz sterowanie różnymi typami wtryskiwaczy tych systemów. Składa się z elektronicznych przyrządów sterujących pompami i wtryskiwaczami w dowolnie szerokim zakresie ich parametrów, zespołu napędu mechanicznego testowanych pomp oraz zestawu pomiaru objętości dawek w postaci szeregu menzurek. Stanowisko umożliwia określenie aktualnych parametrów pomp wysokiego ciśnienia, określenie przyczyn ewentualnych niesprawności oraz wykonanie testów pozwalających zbadać jakość wykonanej naprawy. Cheetah pawilon: 5 stoisko: 81 VO Dźwignia przełącznika migacza Chiao Ba pawilon: 5 stoisko: 76 Zestaw narzędzi dr Socket Elbir Oto Yedek Par pawilon: 9 stoisko: 77 Sworznie wahaczy i końcówki drążków Sworznie wahaczy i końcówki drążków do pojazdów marki Opel Elsin pawilon: 9 stoisko: 41 Zespół prostownikowy ładowarka rozruchowa BOOSTER Zespół prostownikowy-ładowarka rozruchowa BOOSTER przeznaczony jest do uzupełniającego ładowania akumulatorów kwasowych rozruchowych oraz wspomagania rozruchu m.in. w samochodach osobowych, terenowych, ciężarowych lub ciągnikach rolniczych z instalacją elektryczną 12V lub 24V. BOOSTER jest urządzeniem przenośnym, a jego przemieszczanie ułatwiają kółka oraz schowek na przewody. Wyposażony jest w wyświetlacz cyfrowy, z funkcją pomiaru prądu ładowania [Amper] oraz napięcia ładowania [Volt].

4 Ładowarki impulsowe LTI 514-1, LTI Ładowarki impulsowe przeznaczone są do ładowania akumulatorów 12V wykonanych w technologii AGM (bezobsługowych) oraz kwasowych z ciekłym elektrolitem stosowanych min. w skuterach, motocyklach lub innych pojazdach mechanicznych. Pojemności ładowanych akumulatorów wynoszą odpowiednio od 5Ah do 20Ah (LTI 514-1) oraz od 5Ah do 40Ah (LTI 514-2). Elwico pawilon: 5 stoisko: 25 Pozycjoner DL 40 AGM, COSMET Elektromechaniczny podnośnik pozycjonujący DL 40 włoskiej firmy AGM, COSMET to bardzo bezpieczny i prosty w obsłudze podnośnik, który ma wiele możliwości zastosowania. Może być wykorzystywany nie tylko do efektownych prezentacji w salonach samochodowych, ale także do prac remontowych, naprawczych, blacharskich, czy lakierniczych. Umożliwia szybkie ustawienie auta w wielu pozycjach. Elektrohydrauliczny podnośnik Nordlift typu DHM PODNOŚNIK TYPU DHM fińskiej firmy NORDLIFT o udźwigu 2000 kg idealny do prac blacharskich. Jest to doskonałe rozwiązanie do wszelkich prac serwisowych z wolnym dostępem do podwozia. Urządzenie jest funkcjonalne i mobilne. Posiada też szeroki zakres regulacji ramion, bezpieczną, solidną konstrukcję. Umożliwia podniesienie samochodu na wysokość ponad 2 metrów Podnośnik nożycowy C 600 AGM.COSMET Elektrohydrauliczny podnośnik nożycowy o udźwigu 6 ton z najazdem płaskim lub diagnostycznym oraz z małym, nożycowym podnośnikiem do uwalniania kół. Najazdy dźwignika nożycowego: szerokość najazdów mm; odstęp między najazdami 800 mm. Montażownia do kół SPACE GA GIOTTO W pełni automatyczna, łatwa i bezpieczna w obsłudze uniwersalna montażownia GA GIOTTO zapewnia bezproblemową obsługę ogumienia wszystkich typów opon. Urządzenie wykonuje wszelkie prace montażowe kół o maksymalnej średnicy 41, 43 i 45. GIOTTO obsługuje koła o maksymalnej szerokości 15 i ze średnicą blokady obręczy: 10-26, 12-28, Wersję GA IT wzbogacono dodatkowo o opatentowany zespół do pompowania kół bezdętkowych. Podnośnik samochodowy AUTOP Masterlift 2.35 Combi Check-in Dwustemplowy podnośnik z platformami najazdowymi zespolonymi z podnośnikeim podprogowym uwalniającym koła. Najwyższej jakości podnośnik samochodowy o udźwigu 3500 kg z platformami najazdowymi o długości 4400 mm. W zespole podnoszącym pracują po dwa siłowniki hydrauliczne. Konstrukcja odwróconego cylindra gwarantuje wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie.

5 Podnośnik do motocykli Space typu SB 1396 Nożycowy elektrohydrauliczny podnośnik do motocykli typu SB 1396 firmy Space o maksymalnym udźwigu 600 kg podnosi platformę z motocyklem na wysokość 1 metra. Środek ciężkości platformy można łatwo dopasować do faktycznego ustawienia kół motocykla na platformie. Klamry mocujące koło do platformy do wyboru pneumatyczne lub ręczne. Obsługa podnośnika za pomocą stojącego panelu sterowniczego. Erich Jaeger GmbH + Co. KG pawilon: 9 stoisko: 32 7-biegunowa wtyczka 24V 7-biegunowa 24V wtyczka używana jest głównie przez producentów pojazdów użytkowych, dla połączenia pojazdów ciągnących i przyczep lub półprzyczep. Jej zalety to przede wszystkim wzmocniona plastikowa obudowa i zatrzaskowe połączenie, pozwalające na proste zamontowanie kontaktów. Specyficzne wiązki elektryczne Wiązki elektryczne firmy Erich Jaeger, przekazujące sygnały elektryczne z pojazdu ciągnącego do przyczepy są specjalnie zaprojektowane dla konkretnych typów pojazdów i zawierają złącza kompatybilne ze złączami systemu napięcia w pojeździe. Wiązki wyposażone są w najbardziej nowoczesne komponenty elektroniczne takie jak JaegerCANtrol system kontrolny przyczepy, oparty na technologii CAN (ang. Controller Area Network). Przyłącza i zespoły oświetleniowe do przyczep Kompletne systemy oświetleniowe do przyczep, m.in. wszelkie niezbędne lampy, skrzynki przyłączeniowe, kable i materiały instalacyjne. Wszystkie komponenty używane do tych systemów oświetleniowych są najwyższej jakości. Ponadto, dzięki nowatorskiemu systemowi podłączania kabli można z łatwością dodawać specjalne funkcje elektryczne, wymagane zwłaszcza w pojazdach specjalnych. Specjalne przyłącza umożliwiają przekazywanie wszelkich sygnałów koniecznych do działania systemów bezpieczeństwa (jak na przykład ABS czy EBS) między przyczepą a jednostką napędową. ER-MER Otomotiv Pawilon: 9 stoisko: 78 Obudowa filtra powietrza Obudowa filtra powietrza do Fiata Albea benzynowego 1,4 l.

6 Eskapol pawilon: 5 stoisko: 17 Typoszereg dźwigników kanałowych pneumatyczno-hydrauczlicznych Nowy typoszereg dźwigników kanałowych pneumatyczno-hydraulicznych o udźwigu od 2,5 tony do 20 ton odpowiednio dla typów: DKPH 2,5; DKPH 6,3; DKPH 12; DKPH 16; DKPH 20. EURO-KLIMA S.C. pawilon: 9 stoisko: 11 Koła pasowe z tworzywa sztucznego do nowych serii kompresorów klimatyzacji marki Denso. Zawór sterujący PXE13 / PXE 16 Zawory służące do sterowania pracą kompresora klimatyzacji w kompresorach marki Sanden serii PXE. Fitac Automotive pawilon: 9 stoisko: 74 Osłona dolna miski olejowej W210 Osłona dolna miski olejowej jest stosowana w systemach napędowych benzynowych i wysokoprężnych. Osłona W210 pasuje do wszystkich modeli i może zastępować części oryginalne o grubości 3 mm. FSS pawilon: 6A stoisko: 55 Sprężynowe siłowniki do hamulców tarczowych Fudex Rubber Products pawilon: 9 stoisko: 54 Różne rodzaje polimerowych rur i przewodów o stałym i zmiennym przekroju, profili i części produkowanych wtryskowo w Malezji.

7 GG Profits Sp. z o.o pawilon: 6A stoisko: 27 Snetch Snetch to przewody zapłonowe nowej generacji z rdzeniem ferromagnetycznym przeznaczone do wszystkich pojazdów z zapłonem iskrowym. Zbudowane na bazie najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych współczesnej inżynierii materiałowej. Polecane szczególnie do LPG i CNG. Wiązki są odporne na warunki zewnętrzne takie jak wilgoć, niska i wysoka temperatura, a zwłaszcza silne przegrzanie. Snetch Racing Snetch Racing to bezkompromisowe rozwiązanie do samochodów rajdowych i wyścigowych. Takie właśnie przewody stosowane są w samochodach biorących udział w wyścigach Daytona oraz DRUGSTER. Zewnętrzna średnica 10 mm zabezpiecza przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami. Przewody są robione ręcznie na indywidualne zamówienie. Dostępne do wyboru rdzenie oporowe, miedziane, wire wound. Snetch Tuning Snetch Tuning to przewody zapłonowe o doskonałej jakości dla tych, którzy cenią sobie walory estetyczne w komorze silnika. Średnica zewnętrzna 7 mm pozwala na montaż we wszystkich standardowych uchwytach. Wysoka jakość surowca użytego do produkcji przewodu zapewnia tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych. Gunes Motor Supaplari pawilon: 6A stoisko: 34 Surowce do produkcji zaworów silnikowych, prowadnic i gniazd do silników wysokoprężnych i benzynowych. HEIFO Ruterbories GmbH&Co.KG Pawilon: 9 Stoisko: 52 Pegasus TFV 2000D-E Agregat chłodniczy PEGASUS TFV 2000D-E przeznaczony jest do naczep. Charakteryzuje się największą mocą chłodniczą w swojej klasie (19,06 kw w temp. 0 ºC i 9,77 kw przy -20 ºC) oraz bardzo wysoką wydajnością powietrzną (5,9 m3/h). Agregat ten wyróżnia wizualnie nowoczesnym wyglądem obudowy oraz niezwykłą płaskością. Agregat napędzany jest przez własny, 4-cylindrowy silnik spalinowy, układ wyposażono również w 4-cylindrową sprężarkę oraz silnik elektryczny. Agregaty na ścianę czołową TDJ 300 / TDJ 430 Agregaty TDJ 300 oraz TDJ 430 w związku z zewnętrznym umiejscowieniem na przedniej ścianie i ich niewielką wagą nie obniżają ładowności pojazdu, w żaden sposób nie wpływają też negatywnie na jego właściwości jezdne. Wyjątkowy cichy napęd agregatu bazuje w czasie jazdy poprzez pasek klinowy i sprzężenie magnetyczne na silniku pojazdu. Niewymagające konserwacji wentylatory parownika są całkowicie zamknięte i umożliwiają niezawodny i wydajny ruch ciągły. Agregaty wyposażone są w system przyjaznego zdalnego

8 sterowania, pozwalający wygodnie nastawić parametry i kontrolować funkcje urządzenia na wyświetlaczu cyfrowym z kabiny kierowcy. Agregaty chłodnicze na ścianę czołową TNW 6 i TNW 7 Agregaty chłodnicze TNW6 i TNW7 zaprojektowane zostały specjalnie dla dużych samochodów chłodni. Wyposażony został w napęd Diesla w każdej chwili umożliwiający dokładną regulację temperatury. Posiada także innowacyjny system start/stop dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie zużycia paliwa. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu mikroprocesorowemu funkcje urządzenia regulowane są automatycznie i uzyskiwana jest optymalna moc chłodzenia oraz system zdalnego sterowania. Ikotec pawilon: 5 stoisko: 134 Minilift 2k Jednokolumnowy podnośnik śrubowy Minilift 2K stanowi uzupełnienie wyposażenia zarówno niewielkich warsztatów mechanicznych, blacharskich, lakierniczych jak i rozbudowanych autoryzowanych serwisów. Podnośnik ten nie wymaga stałego stanowiska, może być użyty dosłownie w każdym miejscu, tworząc w ten sposób dodatkowe stanowisko pracy. Podnośnik Minilift 2K jest bardzo łatwy w obsłudze i bezpieczny w użytkowaniu. Minilift 2K umożliwia między innymi: podnoszenie pojazdów za koła, za rynienki progowe i progi, można go również użyć jako żurawia do wyjmowania silników lub jako ścisk do sprężyn typu Mc Person. Inelco pawilon: 9 stoisko: 27 Prostowniki Keepower Keepower to linia 5 modeli bezpiecznych ładowarek impulsowych o działaniu automatycznym. Mogą one ładować wszystkie typy akumulatorów startowych (kwasowoołowiowych, żelowych, AGM. Modele wchodzące w skład linii to: Keepower Small 1A/ 4A (może ładować także akumulatory motocyklowe 12V), Keepower Medium 8A, Keepower Large 15A, Keepower XL-con 30A/12V lub 15A/24V, Keepower XL-pro 30A/12V lub 15A/24V (z możliwością dostosowania programu ładowania do pojemności akumulatora. Keepower XL-pro szczególnie polecany jest profesjonalistom). Integra Software Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 104 Integra 7 kompleksowe oprogramowanie dla motoryzacji Integra 7 to system III generacji o niespotykanej w tego typu rozwiązaniach funkcjonalności, umożliwiający efektywne planowanie pracy serwisu oraz szybką i sprawną obsługę klienta. W zakres systemu wchodzą: aplikacje do obsługi sklepów i serwisów samochodowych (serwis, sprzedaż, magazyn, raporty); elektroniczny katalog części z systemem zamówieniowym (w wersji off i on-line); dane serwisowe samochodów osobowych i ciężarowych a także programy ułatwiające obsługę flot, systemu gwarancyjnego, sieci serwisowych a nawet sprzedaż pojazdów.

9 Inter-Auto-Technika pawilon: 5 stoisko: 37 Robot do pomiaru i ustawienia geometrii kół typ WAB 02 Robot do pomiaru i ustawienia geometrii kół typ WAB 02 to bezdotykowy system pomiarowy z wykorzystaniem technologii CCT. Są to dwa roboty (jednostki pomiarowe wykonane na bazie technologii Siemens oraz specjalistyczny podnośnik nożycowy firmy Nussbaum). Analizator i dymomierz z komunikacją bezprzewodową Bluetooth Analizator i dymomierz z komunikacją bezprzewodową Bluetooth to urządzenie pomiarowe z zasilaniem akumulatorowym, współpracujące z PC, laptopem, V-Top, jednostką sterującą linii diagnostycznej itp. Italcom Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 33A Test mocy samochodu Diagnostic Power Test (DPT) Diagnostic Power Test to programowanie dostępne dla wszystkich rodzajów testerów (ST6000, ST8000, FastBox, F-BOX, BBF). Umożliwia pomiar dostępnej mocy i momentu obrotowego na kołach pojazdu przeprowadzany na drodze w warunkach rzeczywistych. Test sprawności umożliwia porównanie parametrów badanego pojazdu przed i po przeprowadzonych regulacjach, przeróbkach (np. montaż instalacji gazowej) bądź naprawach silnika. Montażownica opon MATIC 1000 Montazownica opon MATIC 1000 umożliwia bezwysiłkową obsługę za pomocą joysticka, nie wymaga użycia tradycyjnej łyżki monterskiej. Idealne mocowanie koła na stole montażowym za pomocą stożków oraz obrotowa głowica robocza uniemożliwiają uszkodzenia felgi. ECK 3000 SANIFLUX Automatyczne urządzenie do obsługi układów klimatyzacji ECK 3000 Saniflux umożliwia kontrolę szczelności suchym azotem oraz diagnostykę układu A/C. Posiada wbudowane urządzenie do odgrzybiania klimatyzacji metodą ultradźwięków, oraz możliwość podłączenia zestawu do płukania układu klimatyzacji. Linie diagnostyczne TEST LINE 3000 i TEST LINE 7000 TESTLINE 3000 i TESTLINE 7000 to kompletne linie diagnostyczna do kontroli pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej odpowiednio do i powyżej masy 3,5 t. W skład linii diagnostycznej wchodzi rolkowy tester hamulców urządzenie do kontroli skuteczności tłumienia drgań zawieszenia pojazdu, płyta do wstępnej oceny zbieżności centralna jednostka sterująca ( analogowa lub cyfrowa ) oraz opcjonalnie szarpak hydrauliczny.

10 JOSAM Polska Sp. z o.o. pawilon: 5 stoisko: 14 i-press JOSAM i-press to w pełni mobilny zestaw urządzeń do napraw średnich (4-tonowych) aż do 16-tonowch samochodów ciężarowych. JOSAM i-press stwarza nowe możliwości zarówno dla warsztatów samochodów osobowych jak i ciężarowych, które chcą rozszerzyć zakres swojej działalności. W jednej chwili można stworzyć stanowisko do napraw powypadkowych samochodów ciężarowych, by za chwilę je zdemontować i otrzymać miejsce przeznaczone do innych prac. Ergonomiczna konstrukcja ze stopu aluminium dodatkowo ułatwia instalację i obsługę systemu. JH 400 Nagrzewacz indukcyjny JOSAM model JH 400 przeznaczony jest do wszelkiego typu prac warsztatowych wymagających podgrzewania. Umożliwia odkręcanie zapieczonych śrub, wymianę sworzni, tulei, poduszek resorów, elementów układu wydechowego itp. bez użycia otwartego płomienia. JH 400 charakteryzuje się niezwykle małymi stratami mocy podczas całego procesu nagrzewania materiału oraz 5-cio stopniową regulacją mocy. 3Truckcalc Program kalkulacyjny Truckcalc przeznaczony jest dla warsztatów napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych. Uniwersalny program kalkulacyjny umożliwia łatwe oszacowanie kosztów naprawy. Uwzględnia różne prace związane z naprawą powypadkową: naprawę kabiny, ramy, naczepy, konstrukcji zabudowanej na pojeździe, autobusu oraz prace mechaniczne. Program Truckcalc umożliwia bezpośredni podgląd procesu naprawy pojazdu poparty zdjęciami i pozwala na szybkie oszacowanie wielkości uszkodzenia, jak również stworzenie właściwej dokumentacji wykonywanej naprawy. J.R.Motor Services G.B. Sp. z o.o pawilon: 5 stoisko: 155 IFT-70 Urządzenie do testowania wtryskiwaczy Diesla: tradycyjnych i Common Rail oraz pompowtryskiwaczy. Istnieje możliwość rozbudowania wersji podstawowej o myjkę ultradźwiękową i elektroniczny moduł pomiarowy parametrów dodatkowych. Chłodziarka (Chiller) CHWT111 Sterowane mikroprocesorem stacjonarne urządzenie wspomagania chłodzenia (chiller) o wydajności 0,5 do 9 kw (w zależności od wersji). Stosowane do stołów probierczych i innych maszyn wymagających chłodzenia wodnego. FQM Fuel Quality Meter Przenośny miernik poziomu zanieczyszczeń w oleju napędowym i płynach kalibracyjnych oraz płynach hydraulicznych. Wykonuje testy czystości paliw wg normy ISO 4406.

11 Zgniatarka do filtrów olejowych nr kat Urządzenie przeznaczone do utylizacji zużytych filtrów olejowych z samochodów osobowych i dostawczych. Zgniatarka spłaszcza filtry olejowe i wyciąga zużyty olej. Urządzenie sterowane jest pneumatycznie z zabezpieczeniem przed otwarciem drzwi podczas pracy. Zaprojektowane do montażu na beczce stalowej 205l. Pneumatyczno- -hydrauliczny tłok wywiera nacisk 12 ton. KAJA-JAKUBASZEK s.j pawilon: 5 stoisko: 146 Ircha naturalna Ircha naturalna jest miękka, bardzo chłonna i wytrzymała. Jest uznawana za najbardziej szlachetny materiał do czyszczenia w kosmetyce samochodowe. Doskonale usuwa opary z szyb, lusterek - wewnątrz i na zewnątrz. Nie zostawia smug. Wspaniale zbiera wodę z karoserii. Używana jest także w gospodarstwie domowym. Myjka FILLA Mikrofillament powstaje dzięki unikatowej technologii, z włókien poliestru i poliamidu. Myjka jest doskonała do czyszczenia kokpitu, lusterek, tablicy rozdzielczej oraz wszelkich delikatnych powierzchni. Dzięki zaawansowanemu procesowi wytwarzania ściereczki te posiadają doskonałe właściwości: są bardzo chłonne, nie strzępią się, utrzymują swój kształt, są odporne na przedarcia, nawet po wielokrotnym myciu. Przyjazne dla środowiska, mogą być używane bez detergentów. Łatwe w użytkowaniu - po użyciu wystarczy wypłukać i wysuszyć. Myjka COMBI Unikalna kombinacja 2 rodzajów surowców - mikrofibra koagulowana poliuretanem. Struktura frotte znacznie zwiększa powierzchnię czyszczącą. Niezwykle wytrzymała - nadaje się do ciężkich prac. Jednocześnie jest bardzo delikatna dla czyszczonych powierzchni. Myjka PVA Idealna dla myjni samochodowych, niezwykle chłonna i wytrzymała. Dzięki bardzo dobrym właściwościom poślizgowych myjka jest szybka i ergonomiczna, charakteryzuje się też dobrą absorpcją wody, nie zostawia smug i włosków. Kao Chiang Pawilon: 5 Stoisko: 81A Zestaw do napraw DIY Windshield

12 Kart P.P.U.H pawilon: 5 stoisko: 92 Wulkan 360 HP z ogrzewaniem do mycia kół samochodów osobowych, terenowych i dostawczych Myjka Wulkan 360HP z ogrzewaniem do mycia kół samochodów osobowych, terenowych i dostawczych uwzględnia najnowsze potrzeby rynku, zwłaszcza segmentu bardzo dynamicznie rozwijających się samochodów terenowo-osobowych, a w szczególności specyfikę konstrukcji kół. Urządzenie myje koła o średnicy mm i szerokości Funkcjonalna i uniwersalna myjka WULKAN 360HP jest przeznaczona do stosowania w nowoczesnym procesie obsługi kół samochodowych w specjalistycznych serwisach ogumienia oraz we wszystkich serwisach samochodowych. Unikatowa technologia procesu mycia koła wykorzystana w myjce WULKAN polega na natryskiwaniu koła (obracającego się z prędkością 60 obrotów na minutę) czynnikiem roboczym ogrzanym do temperatury 50 C, składającym się z wody, granulek tworzywa sztucznego oraz koncentratu płynu WULKAN TURBO. Myjka kabinowa WULKAN 500H z ogrzewaniem i windą pneumatyczną do mycia kół samochodów ciężarowych Model WULKAN 500H, przeznaczony do obsługi dużych i ciężkich kół samochodów ciężarowych i autobusów, wyposażony jest w obrotowy podnośnik windę pneumatyczną zespoloną z myjką, pozwalającą na bezpieczny załadunek i wyładunek ciężkiego koła bez nadmiernego wysiłku. Do umycia dużego koła wystarczy 1 osoba - obsługa myjki odbywa się praktycznie bez wysiłku fizycznego, co zapewnia pełny komfort pracy. WULAN 500H wyposażony jest w system ogrzewania wody tym różni się od poprzedniego modelu, który zdobył Złoty Medal MTP w 2005 roku. Dzięki zastosowaniu gorącej wody (o temperaturze 50 C) możliwe jest jeszcze dokładniejsze mycie nawet bardzo zabrudzonych kół. KLIMAWENT Centrum Techniki Wentylacyjnej Pawilon: 5 Stoisko: 16 MATRIX Urządzenie filtrowentylacyjne MATRIX-1000 jest przeznaczone do oczyszczania powietrza z pyłów na ruchomych stanowiskach spawalniczych. SMART Wentylatory SMART są przeznaczone do wentylacji ogólnej budynków. Rodzina wentylatorów SMART liczy osiem wielkości o mocach silników od 0,37 kw do 7,5 kw i maksymalnej wydajności m 2 /h. SPARK Ex Wentylator dachowy przeciwwybuchowy.

13 SPLENDID VAC SPLENDID VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. Jest przeznaczony do odciągania i filtracji rozmaitego rodzaju pyłów suchych, nie posiadających właściwości żrących lub stwarzających zagrożenie wybuchem. RAPID VAC RAPID VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. TENDER VAC TENDER VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. Jest przeznaczony do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń pyłowo-gazowych. K-SPORT RACING CO., LTD (Qi Yu) pawilon: 5 stoisko: 82 Amortyzator K-SPORT i zestawy hamulcowe 4/6/8/10 POT Produkowane na Tajwanie Amortyzator K-SPORT i zestawy hamulcowe 4/6/8/10 POT, używane mogą być przez zespoły wyścigowe. Kurtsan pawilon: 9 stoisko: 74B Piasty do różnorodnych pojazdów użytkowych LAMAR pawilon: 5 stoisko: 8 Kabina sypialna LAMAR LX Kabina sypialna LAMAR LX to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej jakości wykonania.kabina charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, doskonałą izolacją termiczną i maksymalną funkcjonalnością. Wyposażona jest m.in. w wygodny materac na całej powierzchni, welurową tapicerkę, dwa przyciemniane okna uchylne, regulowaną kratkę wentylacyjną, poduszkę w kolorze tapicerki, antenę dachową z instalacją oraz funkcjonalnym oświetleniem. W opcjach dostępne są również: telewizor podsufitowy z anteną, szyberdach, ogrzewanie postojowe, owiewki boczne, spoiler na kabinę sypialną.

14 Machan International Co. Ltd. Pawilon: 5 Stoisko: 85 Profesjonalny zestaw narzędzi 230-częsciowy zestaw narzędzi w szafce na kółkach. MAHA Polska Sp. z o.o Pawilon: 5 Stoisko: 28 Sektor: 6, ST. 4 Hamownia MSR 1000 Hamownia z jedną rolką pomiarową pod każde koło. Stanowiska tego typu uznawane są za najdokładniejsze i zapewniające rzeczywisty pomiar parametrów zbliżony do pomiaru na drodze. Zastosowane rozwiązania w MSR 1000 to innowacyjna technologia pozwalająca na dopędzanie kół osi nie napędowych podczas wykonywania pomiaru, pozwalająca symulować rzeczywistą drogę. Urządzenie umożliwia pomiary dla parametrów do 2000 PS i prędkości maksymalnej 320 km/h.. Miernik MPM 4 Miernik MPM 4 to rozwiązanie pozwalające na przeprowadzenie kontroli pojazdów z silnikiem Diesla nowej generacji z tzw. filtrem cząstek stałych. Metoda zastosowana w tym nowoczesnym dymomierzu polega na pomiarze laserem wielkości cząstek stałych, które przenikając do organizmu i stanowią niebezpieczeństwo zachorowań na raka. Malaysian Rubber Export Promotion Council Pawilon: 9 Stoisko: 58 Nakładki, tuleje i przewody dla przemysłu motoryzacyjnego Produkowane w Malezji nakładki, tuleje i przewody dla przemysłu motoryzacyjnego są dostosowane są do różnych międzynarodowych standardów i używane na rynkach zagranicznych w pojazdach japońskich, koreańskich, europejskich i amerykańskich. Przewody gumowe Przewody są produkowane zgodnie z wymogami i specyfikacjami klienta. Przewody te spełniają wymogi normy ISO / TS MAS ASPAC Pawilon: 9 Stoisko: 122 Profesjonalne narzędzia APAC

15 MATT Automotive Pawilon: 9 Stoisko: 19 TachoDrive3 TachoDriver 3 to urządzenie służące do pobierania danych w Systemie Tachografów Cyfrowych, posiadającym zaimplementowany unikalny algorytm analizy danych z kart kierowców, oparty na rozporządzeniu 561/2006. Umożliwia pobranie danych bezpośrednio z karty kierowcy (wbudowany czytnik kart) oraz ich przeanalizowanie, jak też pobranie danych z pamięci masowej tachografu (załączony kabel). Szybkość działania i prostota obsługi TD3, pozwala sprostać nowym zadaniom nałożonym na służby kontrolne Unii Europejskiej w tym ITD. Mechatronika Wyposażenie Dydaktyczne Sp. Z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 5 Panel dydaktyczny z elementami pneumatycznymi Panel dydaktyczny zwiększa efektywność kształcenia w zakresie automatyki przemysłowej. Główne elementy wchodzące w skład nowego zestawu paneli dydaktycznych to: blok przygotowania powietrza, zawory elektropneumatyczne, siłowniki, elementy logiczne oraz programowalny sterownik logiczny. Dzięki takim pomocom naukowym powstaje możliwość zapoznania się fizycznie z urządzeniami, ich symbolami oraz zasadą działania układów pneumatycznych. Ponadto zestaw umożliwia naukę programowania oraz praktycznego zastosowania sterowników PLC. Mycarr pawilon: 9 stoisko: 79 Światła dzienne Nankang pawilon: 5 stoisko: 72 Opona NS-20 NS-20 to superwydajna opona do luksusowych sedanów oferująca doskonałe proporcje pomiędzy komfortem jazdy i parametrami technicznymi. Cztery szerokie, proste żłobki poprawiają właściwości jezdne i sterowność na mokrej nawierzchni. Nowy dodatek silikonowy do bieżników sprawia, że NS-20 mają świetną przyczepność. Drobne boczne żłobkowanie ogranicza hałas wywoływany przez opony podczas jazdy.

16 Nesan pawilon: 9 stoisko: 79 Korki wlewu paliwa OMSA Pawilon: 9 Stoisko: 84 Nakładka na lusterko Skoda Octavia TERMODINAMIK OTOMOTIV IKL. SIST. pawilon: 6A stoisko: 50 Systemy chłodzenia do vanów, minibusów i ciężarówek P.H. M.S. AUTO-MOTO pawilon: stoisko: Sztywne przewody hamulcowe Sztywne miedziane przewody hamulcowe jak również przewody paliwowe, trójniki, czwórniki oraz łączniki przewodów i odpowietrzniki produkowane są w dostosowaniu do indywidualnych wymagań i preferencji odbiorców. Pleksan Pawilon: 9 Stoisko: 85 Części plastikowe systemów oświetleniowych

17 Polcar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pawilon: 6A, Stoisko: 25 Filtry aster Przeguby GLO Pompy wody SRL Amortyzatory SRL Sprzęgła wiskotyczne SRL Parowniki i osuszacze klimatyzacji Spinki i elementy montażowe Przekładnie kierownicze i pompy wspomagania General Ricambi

18 Precyzja Service Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 34 AUTODATA TruckData CD Nowe centrum informacji AUTODATA TruckData CD zawiera dane diagnostyczne, wskazówki serwisowe i naprawcze zarówno dla małych samochodów dostawczych, lekkich pojazdów użytkowych jak i większych samochodów ciężarowych o masie od 2,5 ton aż po pojazdy do 44 ton, wyprodukowanych od 1974 roku. Obejmuje wszystkie typy pojazdów od klasy Transporter/ Sprinter do pojazdów ciężkich. TruckData CD uwzględnia ponad 30 producentów oraz 2000 modeli włącznie z największymi europejskimi producentami pojazdów ciężarowych: DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA i VOLVO. GTI PROGEO 838 Radio GTI Progeo 838 to komputerowy przyrząd do kontroli geometrii ustawienia kół i osi samochodów posiadających obręcze od 12 do 22 (w zależności od wybranego rodzaju zacisków mocujących). Dzięki zastosowaniu komputera i kamer CCD uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne i powtarzalne. Przyrząd nadaje się do kontroli i pomiarów geometrii kół samochodów osobowych, minivan oraz dostawczych. GTL Truck Profi Mikroprocesorowo-laserowy przyrząd do diagnostyki geometrii kół samochodów ciężarowych GTL Truck w wersji Profi wprowadza najnowsze rozwiązanie techniczne przekazu danych pomiarowych z zespołów pomiarowych do komputera drogą radiową przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. Rameder pawilon: 6A stoisko: 19 Wypinany hak holowniczy (Citroen C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo) Hak holowniczy przeznaczony do trzech modeli miejskich samochodów o niewielkiej przestrzeni bagażowej stwarza możliwości holowania przyczepy lub dzięki udźwigowi 50 kg zamontowania bagażnika rowerowego. Hak jest wypinany, dzięki czemu nie przeszkadza na co dzień w ruchu miejskim. RIW Otomotive pawilon: 9 stoisko: 34 Sworznie wahaczy Sworznie wahaczy to przeguby pomiędzy kołami a systemem zawieszenia spełniające wymogi norm TSE i ISO9001:2000

19 Romix Company Sp. z o.o. pawilon: 9 stoisko: 36 Wyszukiwarka spinek samochodowch Ogólnodostępna wyszukiwarka pozwalająca na wyszukiwanie spinek po wielu parametrach, takich jak: nazwa spinki, zastosowanie, marka, model, numer katalogowy Romix czy numer OEM. Narzędzie to pozwala na szybkie zorientowanie się w asortymencie spinek dostępnych w odniesieniu do poszczególnych marek lub np. rodzajów stosowanych kołków rozporowych. Poszczególna kartoteka referencji zawiera duże zdjęcie mocowania wraz ze schematem wymiarów oraz informacjami dotyczącymi zastosowania i innych parametrów. S-A-M Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 35 Klucze płasko-oczkowe z grzechotką SATA Klucze z grzechotką marki SATA GearWrench posiadają wszelkie zalety profesjonalnej grzechotki. Szczególną zaletą grzechotki GearWrench jest oczko, które wymaga jedynie 5º skoku klucza by obrócić nakrętkę, w odróżnieniu od zwykłych kluczy potrzebujących minimum 30º skoku lub 6-krotnie więcej miejsca. Małe oczko grzechotki pozwala sięgać połączeń nawet w ciasnych miejscach, niedostępnych dla tradycyjnej grzechotki i nasadki. Profesjonalny wózek narzędziowy z wyposażeniem SATA Nowy model wózka warsztatowego z 7 szufladami marki SATA. Nowoczesny wygląd wózka uzyskano dzięki zastosowaniu dodatkowej, zamykanej na zamek, bocznej półki na wkrętaki, nowych listw wykończeniowych na szufladach, gumowej powłoki stołu roboczego, nowego centralnego zamka ze wskazaniem otwarty/zamknięty, a także zastosowaniu nowego ergonomicznego uchwytu z aluminiowymi detalami. Wózek wyposażony jest w parę skrętnych kółek z hamulcem zapewniającym bezpieczeństwo na miejscu pracy. Tradycyjnie wózek posiada wzmocnioną konstrukcję zwiększającą dopuszczalne obciążenie do 500kg. Pojemne szuflady na prowadnicach z łożyskami kulkowymi idealnie mieszczą 15 wkładek z 299 profesjonalnymi narzędziami z dożywotnią gwarancją i 6 dodatkowymi wkrętakami do pobijania. Wyważarka Corghi BLUE LIGHT Wyważarka BLUE LIGHT dzięki wyszukanej technologii wyposażona została w ekran dotykowy, innowacyjny system nakładania ciężarów i bezdotykową technikę pomiaru. Dokonywane za pomocą kamer i czujników pomiary zapewniają maksymalną precyzję, doskonałą prędkość operacyjną i rzeczywiste przetwarzanie danych. Zastosowany system sterowania urządzeniem oświetla wnętrze felgi, pozwalając na uzyskiwanie obrazu wysokiej rozdzielczości we wszelkich warunkach oświetlenia miejsca pracy.

20 S&S Smiczek & Smiczek pawilon: 6A stoisko: 18 Perfum&Gel SENSI-QUI Samochodowy odświeżacz powietrza Perfum&Gel SENSI-QUI to pierwszy odświeżacz powietrza w postaci żelu z dyfuzorem do montażu na kratce wentylacyjnej z płynną regulacją natężenia zapachu. Innowacyjną receptura żelu sprawia, wraz ze wzrostem temperatury żel staję się gęstszy i trwalszy, a rozpuszczeniu ulega dopiero w temperaturze powyżej 400º C. SOSNOWSKI Pawilon: 5 Stoisko: 36 Geoliner 650 Geoliner 650 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie pomiaru i ustawiania geometrii. Wykorzystując technologię 3D, Geoliner jest w stanie wykonać pełen pomiar geometrii w czasie 5 minut. Urządzenia nie wymagają wypoziomowanych stanowisk. Głowice pasywne nie posiadają komponentów elektronicznych, nie ma więc niebezpieczeństwa uszkodzenia przez upuszczenie. Brak kabli pomiędzy pulpitem a głowicami oraz nowoczesna konstrukcja szafki sterowniczej wpływają na oszczędność miejsca. Spawalnictwo Specjalistyczne Głowice Silnikowe Polok Welding Pawilon: 5 Stoisko: 147 NEWEN CONTOUR Numeryczna, dwuosiowa maszyna CNC do obróbki gniazd i prowadnic zaworowych o jednopunktowym systemie skrawania umożliwia proste tworzenie dowolnego konturu gniazda zaworowego metodą interpolacji Fix Turning (obrotowe, jednopunktowe narzędzie skrawające poruszające się w dwóch interpolowanych osiach). Steelpress Sp. z o.o Pawilon: 6 Stoisko: 1 Zaczep do burt ZB-04 Zaczep do burtzb-16

CENA netto. CENA netto G58 / G88. CENA netto. CENA netto 23 000 / 26 000

CENA netto. CENA netto G58 / G88. CENA netto. CENA netto 23 000 / 26 000 2013 2 E58 G18 14 900 21 000 G58 / G88 T18 23 000 / 26 000 35 000 3 E58 G18 G58 G88 T18 CECHY CHARAKTERYSTYCZNE Ilość czujników CCD 4 8 8 8 6 Ilość głowic 2 głowice pomiarowe przednie oraz 2 tylne elektroniczne

Bardziej szczegółowo

Samochody Użytkowe. Crafter Podwozie. Rok modelowy Ważny od

Samochody Użytkowe. Crafter Podwozie. Rok modelowy Ważny od Crafter Podwozie Rok modelowy 016 Ważny od 1.05.015 Samochody Użytkowe 1 Modele bazowe rozstaw osi [mm] rodzaj kabiny silnik moc [kw/km] norma emisji spalin* układ siedzeń cena PLN bez VAT cena PLN z VAT

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz.

CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz. CENNIK USŁUG: Każda usługa nieujęta w niniejszym cenniku jest liczona według stawki za jedną roboczogodzinę 20 zł/godz. Cennik nie uwzględnia rabatów dla stałych klientów ELEKTROMECHANIKA Wymiana świec

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik Diesla

Bardziej szczegółowo

NAPRAWA. 1) lokalizuje uszkodzenia zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych na podstawie pomiarów i wyników badań diagnostycznych;

NAPRAWA. 1) lokalizuje uszkodzenia zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych na podstawie pomiarów i wyników badań diagnostycznych; NAPRAWA 2. Naprawa zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych Uczeń: 1) lokalizuje uszkodzenia zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych na podstawie pomiarów i wyników badań diagnostycznych; 2)

Bardziej szczegółowo

Przechowywanie 4 opon kpl. 80,00. Przechowywanie 4 kół kpl. 100,00

Przechowywanie 4 opon kpl. 80,00. Przechowywanie 4 kół kpl. 100,00 Cena (netto) WYMIANA OPON Wymiana opony z wyważeniem felga stalowa (do 16 cali) 12,50 Wymiana opony z wyważeniem felga aluminiowa (do 16 cali) 16,50 Wyważenie koła felga stalowa (do 16 cali) 5,00 Wyważenie

Bardziej szczegółowo

::: EDPOL ::: świece, przewody zapłonowe, cewki, kopułki, palce rozdzielacza, moduły zapłonowe

::: EDPOL ::: świece, przewody zapłonowe, cewki, kopułki, palce rozdzielacza, moduły zapłonowe Nasi dostawcy uszczelki głowicy, pod pokrywę zaworów, uszczelki kolektorów ssących i wydechowych, uszczelki misek olejowych, uszczelniacze, popychacze, śruby (szpilki głowicy) elementy karoserii chłodnice

Bardziej szczegółowo

KM 130/300 R Bp. Podwójny grzebień. Koncepcja obsługi EASY Operation. Szuflowa metoda zamiatania. Płaski filtr falisty

KM 130/300 R Bp. Podwójny grzebień. Koncepcja obsługi EASY Operation. Szuflowa metoda zamiatania. Płaski filtr falisty KM 130/300 R Bp Mocna, przemysłowa zamiatarka z hydraulicznym napędem i systemem zamiatania Bardzo wytrzymała konstrukcja oraz idące w parze ergonomia i łatwość użytkowania sprawiają, że maszyna sprawdza

Bardziej szczegółowo

Przegląd auta przed zakupem - Lista kontrolna

Przegląd auta przed zakupem - Lista kontrolna MSS Adrian Wasyk ul. Znanieckiego 8/15 03-980 Warszawa Tel.510905900 NIP: 9521962479 MOBILNY SERWIS SAMOCHODOWY 24h Przegląd auta przed zakupem - Lista kontrolna Samochód marki:. Model: Typ:..... Nr rejestracyjny:

Bardziej szczegółowo

Zbijak z pojedynczym ramieniem przestawnym o 180 stopni (patent Corghi). Szybkie, dokładne, powtarzalne zbijanie po obydwu stronach opony.

Zbijak z pojedynczym ramieniem przestawnym o 180 stopni (patent Corghi). Szybkie, dokładne, powtarzalne zbijanie po obydwu stronach opony. ARTIGLIO 50 oraz ARTIGLIO 55 to montażownice przeznaczone do kół samochodów osobowych, typu SUV, dostawczych oraz lekkich ciężarówek z kołami o średnicy do 30". Niewątpliwie urządzenia te przywołują tradycję,

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA TECHNICZNA Zawieszenia nośne naczyń wyciągowych

INFORMACJA TECHNICZNA Zawieszenia nośne naczyń wyciągowych INFORMACJA TECHNICZNA Zawieszenia nośne naczyń wyciągowych WWW.SIEMAG-TECBERG.COM INFORMACJA TECHNICZNA Zawieszenia nośne naczyń wyciągowych Zawieszenia nośne dla urządzeń wyciągowych jedno- i wielolinowych

Bardziej szczegółowo

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk d e a l e r Informacja techniczna wraz z ofertą handlową dla 2sztuk autobusów miejskich marki KAPENA / IVECO typ Iveco 65 C Urby dostępnych w terminie 7 dni od uzyskania pierwszego zamówienia. *poniższa

Bardziej szczegółowo

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł

Samochód osobowy. Wymiana płynu chłodzącego 30-60 zł 30-60 zł 30-60 zł. Wymiana płynu hamulcowego 40-60 zł 40-60 zł 50-80 zł Rodzaj usługi osobowy terenowy dostawczy Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi stalowe) Kompleksowa wymiana ogumienia (felgi aluminiowe) 50 zł 50 zł 60 zł 60 zł 60 zł 70 zł Wymiana płynu chłodzącego 30-60

Bardziej szczegółowo

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi

VIKING Seria 4. Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem. Ergonomiczny, miękki uchwyt. Obustronne, stabilne elementy obsługi NOWOŚCI 2013 VIKING Seria 4 VIKING Seria 4 Kosiarki spalinowe z podwójnym uchwytem Obustronne, stabilne elementy obsługi Ergonomiczny, miękki uchwyt Uchwyt linki rozrusznika dla ergonomicznego startu Zatrzask

Bardziej szczegółowo

Szorowarki z fotelem dla operatora B 250 R + R 120

Szorowarki z fotelem dla operatora B 250 R + R 120 Szorowarki z fotelem dla operatora B 250 R + R 120 B 250 R to wysoce wydajna szorowarka o dużej szerokości roboczej, wyjątkowo pojemnym zbiorniku i bateriach przeznaczona do utrzymania w czystości powierzchni

Bardziej szczegółowo

KM 130/300 R Bp. Hydrauliczny napęd jezdny i hydrauliczny system zamiatania. Szuflowa metoda zamiatania

KM 130/300 R Bp. Hydrauliczny napęd jezdny i hydrauliczny system zamiatania. Szuflowa metoda zamiatania KM 130/300 R Bp Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w napęd elektryczny. 1 Szuflowa metoda zamiatania

Bardziej szczegółowo

NLR85 - L 35 Série Bleu. Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy

NLR85 - L 35 Série Bleu. Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy L 35 Série Bleu - 3,5 t NLR85 - L 35 Série Bleu Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy L 35 F L 35 H Wymiary (mm) Rozstaw osi X 2750 3350 D min. 650 Długość całkowita K 5295 6015 Zwis przedni A

Bardziej szczegółowo

Szorowarki z fotelem dla operatora B 250 R + R 100

Szorowarki z fotelem dla operatora B 250 R + R 100 Szorowarki z fotelem dla operatora B 250 R + R 100 B 250 R to wysoce wydajna szorowarka o dużej szerokości roboczej, wyjątkowo pojemnym zbiorniku i bateriach przeznaczona do utrzymania w czystości powierzchni

Bardziej szczegółowo

RAPORT Premium nr /2016

RAPORT Premium nr /2016 RAPORT Premium nr /2016 INFORMACJE PODSTAWOWE AUTA Marka Nadwozie Przebieg Model Rocznik Pojemność Moc KM/kW Rodzaj paliwa Skrzynia biegów INFORMACJE DODATKOWE AUTA Numer identyfikacyjny pojazdu (VIN)

Bardziej szczegółowo

MECHANIKA LAKIERNIA. SERWIS 4x4 KLIMATYZACJA OBSŁUGA FLOT SAMOCHODOWYCH

MECHANIKA LAKIERNIA. SERWIS 4x4 KLIMATYZACJA OBSŁUGA FLOT SAMOCHODOWYCH SERWIS MECHANIKA LAKIERNIA SERWIS 4x4 KLIMATYZACJA OBSŁUGA FLOT SAMOCHODOWYCH SERWIS Firma PATYRA SERWIS rozpoczęła działalność w branży motoryzacyjnej w 2004 r. Solidność wykonywanych usług i ciągłe dążenie

Bardziej szczegółowo

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu Doskonałość w każdym calu Przegląd Naturalnie pierwszy wybór Wycieraczki DENSO, charakteryzujące się unikatowym projektem, wykonane z materiałów doskonałej jakości zgodnie z najbardziej wymagającymi normami

Bardziej szczegółowo

PODNOŚNIKI SAMOCHODOWE

PODNOŚNIKI SAMOCHODOWE PODNOŚNIKI SAMOCHODOWE Jest to prosty i ekonomiczny podnośnik dwukolumnowy, przeznaczony do podnoszenia pojazdów o masie do 3500 kg Wysoka wytrzymałośd kolumn, gwarantująca stabilnośd. Cechy podnośnika:

Bardziej szczegółowo

Przyjazny dla środowiska Niezależny Ekonomiczny

Przyjazny dla środowiska Niezależny Ekonomiczny Przyjazny dla środowiska Niezależny Ekonomiczny mechaniczny załadunek przy pomocy niecki zasypowej wyposażonej w mechanizm regulacji wysokości pobieranie asfaltu przy pomocy ładowarek kołowych pobieranie

Bardziej szczegółowo

PEŁNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI

PEŁNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA DO TARGOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO TTM 2009

SPECYFIKACJA DO TARGOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO TTM 2009 SPECYFIKACJA DO TARGOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO TTM 2009 Niniejszy kupon promocyjny upoważnia jego posiadacza do zakupu wymienionych poniżej urządzeń w targowych cenach promocyjnych: HUNTER Engineering Company

Bardziej szczegółowo

Spis treści. I. Wprowadzenie do naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych

Spis treści. I. Wprowadzenie do naprawy zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych Naprawa zespołów i podzespołów pojazdów samochodowych : podręcznik do kształcenia w zawodach mechanik pojazdów samochodowych, technik pojazdów samochodowych / Michał Markowski, Zbigniew Stanik. Warszawa,

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI TESTERY AKUMULATORÓW

SPIS TREŚCI TESTERY AKUMULATORÓW SPIS TREŚCI TESTERY AKUMULATORÓW Tester akumulatorów BBT 305 Tester akumulatorów BBT 605 Tester akumulatorów BT 301 Tester akumulatorów Milton Tester akumulatorów Milton Digital Tester akumulatorów 500A2

Bardziej szczegółowo

100 PLN 100 PLN 100 PLN 120 PLN 120 PLN 120 PLN

100 PLN 100 PLN 100 PLN 120 PLN 120 PLN 120 PLN Stacja obsługi pojazdów w Starachowicach CENNIK USŁUG: Usługa: Osobowe: Dostawcze: Ciężarowe i autobusy: Roboczogodzina mechanika 40 40 40 Roboczogodzina elektryka 50 50 50 Roboczogodzina blacharza / lakiernika

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna: Średnica felgi 12 30 Max. szerokość felgi 13

Specyfikacja techniczna: Średnica felgi 12 30 Max. szerokość felgi 13 MONTY 8600 Monty 8600 to wysokiej jakości montażownica do kół samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak automatyczne narzędzie montażowe, dwa dyski odbijające do odparzania

Bardziej szczegółowo

technik mechanik kwalifikacji M.18. Numer ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 56/2015 Od autorów 9 1. Wiadomości wstępne

technik mechanik kwalifikacji M.18. Numer ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 56/2015 Od autorów 9 1. Wiadomości wstępne W książce podano zagadnienia dotyczące diagnozowania silnika, układu przeniesienia napędu, mechanizmów nośnych i jezdnych, układu kierowniczego i hamulcowego, układów bezpieczeństwa i komfortu jazdy oraz

Bardziej szczegółowo

Ładowarka CTEK MXS 5.0

Ładowarka CTEK MXS 5.0 2017-10-11 Ładowarka CTEK MXS 5.0 Ładowarka CTEK MXS 5.0 Producent Ctek EAN 7350009569989 Kod produktu CTEK 56-998 Cena netto: 217.88 PLN Cena brutto: 267.99 PLN Ładowarka CTEK MXS 5.0 Ładowarka MXS 5.0

Bardziej szczegółowo

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści

Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, Spis treści Naprawa samochodów Fiat 126P / Zbigniew Klimecki, Józef Zembowicz. Wyd. 28 (dodr.). Warszawa, 2017 Spis treści 1. Wiadomości wstępne 5 1.1. Dane identyfikacyjne samochodu 5 1.2. Dane techniczne samochodu

Bardziej szczegółowo

Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność

Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność .pl https://www..pl Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność Autor: materiały firmowe Data: 7 grudnia 2016 Ciągniki rolnicze Serii 7 zostały opracowane przez markę DEUTZ-

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 100/100 R Bp

Z fotelem dla operatora KM 100/100 R Bp Z fotelem dla operatora KM 100/100 R Bp Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Wyposażona w elektryczny napęd trakcyjny.

Bardziej szczegółowo

AUTOMOTIVE LEWAREK HYDRAULICZNY LEWAREK HYDRAULICZNY TELESKOPOWY

AUTOMOTIVE LEWAREK HYDRAULICZNY LEWAREK HYDRAULICZNY TELESKOPOWY asortyment wysokiej jakości do wyposażenia warsztatów i stacji serwisowych, do użytku profesjonalnego, spełnia wymogi norm EU: 98/37/EC, 006//EC, 73/3/EEC, 93/68/EEC LEWAREK HYDRAULICZNY Wysoki zasięg

Bardziej szczegółowo

Identyfikacja samochodu

Identyfikacja samochodu Producent Fiat Model Punto Rok produkcji Rejestracja Tel. - prywatny Stan licznika Tel. - komórkowy Numer zlecenia Tel. - służbowy Data 29/04/2015 Producent Fiat Model Punto (12-) 1,2 8V Autodata Limited

Bardziej szczegółowo

J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o. 81-351 Gdynia, ul. T. Wendy 15, tel. 58 661 25 87 www.jrmotors.pl

J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o. 81-351 Gdynia, ul. T. Wendy 15, tel. 58 661 25 87 www.jrmotors.pl GN001-10 Nowości narzędziowe z zakresu obsługi i serwisu motocykli profesjonalnej brytyjskiej firmy LASER TOOLS 4930-LASER Klucz pazur 50-120mm 4937-LASER Narzędzie do zacisku hamulcowego Cena: 170,12zł

Bardziej szczegółowo

DEGA. Diesel and Gas Mixture. LPG Powietrze. Spaliny ON + LPG. tylko ON!! ON+LPG. Termopara spalin ON + LPG. Wykres mocy [KW]

DEGA. Diesel and Gas Mixture. LPG Powietrze. Spaliny ON + LPG. tylko ON!! ON+LPG. Termopara spalin ON + LPG. Wykres mocy [KW] DUAL FUEL PL DEGA Diesel and Gas Mixture Wykres mocy [KW] LPG Powietrze Spaliny +LPG Termopara spalin tylko!! Korzyści z zastosowania zasilania Dual Fuel System doskonale nadaje się do pojazdów ciężarowych,

Bardziej szczegółowo

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus

GWARANCJA. Power Train pompa główna X X pompa pilotowa. Główne komponenty Plus GWARANCJA TONA Sp. z o.o. tel.: 32 289 95 33 fax: 32 380 30 80 www.tona.com.pl Załącznik nr 1. Zakres przedłużonej gwarancji HELP Koparki Główne komponenty Standard Plus Power Train pompa główna pompa

Bardziej szczegółowo

Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Zasilana gazem.

Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Zasilana gazem. Z fotelem dla operatora KM 100/100 R Lpg Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Zasilana gazem. Wyposażenie standardowe:

Bardziej szczegółowo

PROGRAMY SERWISOWANIA

PROGRAMY SERWISOWANIA KONTRAKTY SERWISOWE SPOKÓJ IVECO. Firma Iveco zajmuje wiodącą pozycję w świecie transportu. Zastosowanie części zamiennych Origin 100% Iveco oraz kwalifikacje pracowników sieci serwisowej gwarantują niezawodność

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KMR 1250 B

Z fotelem dla operatora KMR 1250 B Z fotelem dla operatora KMR 1250 B Bardzo wydajna, mocna zamiatarka z fotelem dla operatora i hydraulicznym opróżnianiem zbiornika. Przeznaczona do utrzymania w czystości dużych powierzchni. Zasilana spalinowo

Bardziej szczegółowo

KM 120/150 R P. Wygodne miejsce pracy operatora. Główna szczotka walcowa z funkcją ECO

KM 120/150 R P. Wygodne miejsce pracy operatora. Główna szczotka walcowa z funkcją ECO KM 120/150 R P Zamiatarka z fotelem dla operatora i hydraulicznym opróżnianiem zbiornika do profesjonalnego sprzątania dużych powierzchni podłogowych. Zasilana spalinowo (benzyna). 1 Główna szczotka walcowa

Bardziej szczegółowo

NLR85A - Ls 35. długość podana z uwzględnieniem pojazdu równomiernie załadowanego oraz obciążonego zgodnie z dopuszczalnym naciskiem na oś (2)

NLR85A - Ls 35. długość podana z uwzględnieniem pojazdu równomiernie załadowanego oraz obciążonego zgodnie z dopuszczalnym naciskiem na oś (2) LS 35 3,5 t NLR85A - Ls 35 Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy Ls 35 E Wymiary (mm) Rozstaw osi X 2490 D min. 650 Długość całkowita K 4735 Zwis przedni A 1100 Długość zabudowy (min/max) (1)

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Wyposażenie warsztatu szkoleniowego (samochodowego) oraz pracowni elektrotechniki i technik wytwarzania

Opis przedmiotu zamówienia. Wyposażenie warsztatu szkoleniowego (samochodowego) oraz pracowni elektrotechniki i technik wytwarzania Wyposażenie warsztatu szkoleniowego (samochodowego) oraz pracowni elektrotechniki i technik wytwarzania 1. 34326200-0 Podnośnik 2- kolumnowy szt. 4 2. 34326200-0 Podnośnik 4-kolumnowy diagnostyczny szt.

Bardziej szczegółowo

Montażownica osobowa Butler Aikido.34

Montażownica osobowa Butler Aikido.34 Montażownica osobowa Butler Aikido.34 Montażownica AIKIDO firmy Butler jest automatyczną montażownicą do opon samochodów osobowych. Pracuje bez użycia łyżek. Opatentowana przez firmę Butler stopka montażowa

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA OGÓLNE. Załącznik nr 1 do SIWZ, sprawa numer WAT.272.3.2014.CO. 1. Przedmiot opracowania.

WYMAGANIA OGÓLNE. Załącznik nr 1 do SIWZ, sprawa numer WAT.272.3.2014.CO. 1. Przedmiot opracowania. Załącznik nr 1 do SIWZ, sprawa numer WAT.272.3.2014.CO WYMAGANIA OGÓLNE 1. Przedmiot opracowania. Przedmiotem opracowania jest wykonanie dostawy mobilnej linii diagnostycznej wybudowanej na bazie kontenera

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19

Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19 CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA SAMOCHÓD CIĘŻAROWY TYP A 19 SZTUK Samochód marki:., model. za cenę za sztukę: netto: złotych brutto:.. złotych L.p. 1. Dane ogólne Samochód ciężarowy TYP A - szt. 19 Minimalne wymagania

Bardziej szczegółowo

UNI LIFT Specjalista!

UNI LIFT Specjalista! Dźwigniki nożycowe UNI LIFT Specjalista! CLASSIC CLT NT QUATTRO QUICK TEST Made in Germany Wielofunkcyjny, precyzyjny, mocny! UNI LIFT 3500 CLASSIC PLUS Dźwignik do zwalniania kół UNI LIFT 3500 CLASSIC

Bardziej szczegółowo

KOMPLETNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI!!!

KOMPLETNE WYPOSAŻENIE WULKANIZACJI!!! ELKUR SP J A.Kuryło i K.Kuryło, ul.3-go Maja 98B, 37-500 Jarosław, nr tel 16 621 68 82 wew. 21 lub 26 www.elkur.pl, sklep@elkur.pl, 883 324 856, biuro@elkur.pl przedstawiciele handlowi: Arkadiusz Tomaszewski

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Oferta handlowa.

Oferta handlowa. Oferta handlowa Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Hurtownia Motoryzacyjna GORDON to dynamicznie działająca na terenie całego kraju sieć punktów dystrybucji części samochodowych. Posiadamy ponad 100 placówek,

Bardziej szczegółowo

NOWY WYMIAR PRODUKCJI ŚNIEGU

NOWY WYMIAR PRODUKCJI ŚNIEGU polski Kompaktowe wymiary, niska waga, dobra manewrowość. T40 automatik ze względu na swoją wysokość 2,40 m, szerokość 2,35 m i maksymalną długość 2,7 m jest niezwykle kompaktowa i dlatego łatwa do transportu,

Bardziej szczegółowo

Wózki elektryczne, magazynowe, podnośnikowe:

Wózki elektryczne, magazynowe, podnośnikowe: Wózki elektryczne, magazynowe, podnośnikowe: ELEKTRYCZNY WÓZEK PODNOŚNIKOWY ECL1029 Napędzany elektrycznie wózek widłowy o ładowności 1000kg i wysokości podnoszenia 2900mm. Dzięki kompaktowej i lekkiej

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI URZĄDZENIA ROZRUCHOWE. Bull Starter 12 V Bull Starter 12/24 V Bateria Genesis EP16 Memory Saver P 3 Professional Kable Rozruchowe

SPIS TREŚCI URZĄDZENIA ROZRUCHOWE. Bull Starter 12 V Bull Starter 12/24 V Bateria Genesis EP16 Memory Saver P 3 Professional Kable Rozruchowe SPIS TREŚCI URZĄDZENIA ROZRUCHOWE Bull Starter 12 V Bull Starter 12/24 V Bateria Genesis EP16 Memory Saver P 3 Professional Kable Rozruchowe BULL STARTER 12 V Pomocnicze urządzenie rozruchowe Banner dla

Bardziej szczegółowo

Siłownik liniowy z serwonapędem

Siłownik liniowy z serwonapędem Siłownik liniowy z serwonapędem Zastosowanie: przemysłowe systemy automatyki oraz wszelkie aplikacje wymagające bardzo dużych prędkości przy jednoczesnym zastosowaniu dokładnego pozycjonowania. www.linearmech.it

Bardziej szczegółowo

KM 120/150 R Bp. Wygodne miejsce pracy operatora. Główna szczotka walcowa z funkcją ECO

KM 120/150 R Bp. Wygodne miejsce pracy operatora. Główna szczotka walcowa z funkcją ECO KM 120/150 R Bp Zamiatarka z fotelem dla operatora i hydraulicznym opróżnianiem zbiornika do profesjonalnego sprzątania dużych powierzchni podłogowych. Zasilana bateryjnie. 1 Główna szczotka walcowa z

Bardziej szczegółowo

Od autora 10 Bezpieczeństwo i higiena pracy podczas napraw pojazdów samochodowych Zasady bhp w zakładach naprawy pojazdów 11 1.

Od autora 10 Bezpieczeństwo i higiena pracy podczas napraw pojazdów samochodowych Zasady bhp w zakładach naprawy pojazdów 11 1. Od autora 10 Bezpieczeństwo i higiena pracy podczas napraw pojazdów samochodowych 11 1.1 Zasady bhp w zakładach naprawy pojazdów 11 1.2 Zagrożenia występujące podczas konserwacji nadwozia i drobnych prac

Bardziej szczegółowo

By wznieść się ponad przeciętność

By wznieść się ponad przeciętność By wznieść się ponad przeciętność Podnośniki do każdego warsztatu Każdy warsztat samochodowy dysponuje wyposażeniem specjalnym, które zawsze musi być w doskonałym stanie. Zaliczają się do niego żurawie

Bardziej szczegółowo

STANOWISKO ZROBOTYZOWANE DUAL AIR LIQUIDE WELDING

STANOWISKO ZROBOTYZOWANE DUAL AIR LIQUIDE WELDING AIR LIQUIDE WELDING POLSKA Sp. z o.o. 40 246 Katowice ul. Porcelanowa 10 NIP:945 17 19 850 REGON :351321488 Tel : ( + 48 32) 609 04 56 Fax: ( + 48 32) 609 04 60 e-mail : jerzy.szwengruben@airliquide.com

Bardziej szczegółowo

PROTOKÓŁ ZDAWCZO-ODBIORCZY Załącznik nr 5 AUTOBUSU: MARKA;...; TYP:... O NUMERZE IDENTYFIKACYJNYM VIN:...

PROTOKÓŁ ZDAWCZO-ODBIORCZY Załącznik nr 5 AUTOBUSU: MARKA;...; TYP:... O NUMERZE IDENTYFIKACYJNYM VIN:... I. PROTOKÓŁ ZDAWCZO-ODBIORCZY Załącznik nr 5 AUTOBUSU: MARKA;...; TYP:... O NUMERZE IDENTYFIKACYJNYM VIN:... WARUNKI TECHNICZNE SPEŁNIA NIE SPEŁNIA UWAGI! 1. Podstawowe wymiary 1.1. Wymiary zewnętrzne

Bardziej szczegółowo

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna

Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych Bezpieczeństwo przede wszystkim! Sprawdzenie skutera przed jazdą Rozdział 1 Obsługa codzienna Podziękowania 8 O poradniku 9 Numery identyfikacyjne i zakup części zamiennych 9 Bezpieczeństwo przede wszystkim! 10 Sprawdzenie skutera przed jazdą 11 Sprawdzanie poziomu oleju silniki dwusuwowe 11 Sprawdzanie

Bardziej szczegółowo

triumf 62,00 zł A /4" nasadka 35 mm, 12-kątna

triumf 62,00 zł A /4 nasadka 35 mm, 12-kątna A.355 Grzechotka ręczna 1/4" triumf 39,00 zł A.476 Uchwyty do szyb, 6 szt. triumf 184,00 zł A.1006 Nasadki 4-14 mm, 1/4", 11 szt. bardzo krótkie triumf 244,00 zł A.1010 Nasadki 8-24 mm, 1/2", 14 szt. bardzo

Bardziej szczegółowo

Dźwignik nożycowy HUNTER RX 45

Dźwignik nożycowy HUNTER RX 45 Dźwignik nożycowy HUNTER RX 45 Zasilanie pneumatyczne dźwignika osiowego. Czujnik położenia (wysokości) platformy Szerokie platformy (610mm) ułatwiające wjazd. Obrotnice blokowane mechanicznie lub pneumatycznie

Bardziej szczegółowo

PROTOKÓŁ KONTROLI JAKOŚCI PEWNE AUTO

PROTOKÓŁ KONTROLI JAKOŚCI PEWNE AUTO PROTOKÓŁ KONTROLI JAKOŚCI PEWNE AUTO PROTOKÓŁ KONTROLI JAKOŚCI PEWNE AUTO Nazwa dealera: Numer dealera: Marka:....Model:... VIN:..Nr rejestracyjny:.. Data pierwszej rejestracji: Przebieg w km:.... Data

Bardziej szczegółowo

ZAKRES AKREDYTACJI JEDNOSTKI CERTYFIKUJĄCEJ WYROBY Nr AC 015

ZAKRES AKREDYTACJI JEDNOSTKI CERTYFIKUJĄCEJ WYROBY Nr AC 015 ZAKRES AKREDYTACJI JEDNOSTKI CERTYFIKUJĄCEJ WYROBY Nr AC 015 wydany przez POLSKIE CENTRUM AKREDYTACJI 01-382 Warszawa, ul. Szczotkarska 42 Wydanie nr 11 Data wydania: 8 kwietnia 2016 r. Nazwa i adres jednostki

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis wymagań technicznych dla autobusu podmiejskiego

Szczegółowy opis wymagań technicznych dla autobusu podmiejskiego Załącznik Nr B do SIWZ Szczegółowy opis wymagań technicznych dla autobusu podmiejskiego Parametr Opis parametrów wymaganych przez Zamawiającego 1. Podstawowe wymiary 1.1.Wymiary zewnętrzne 10,5-12,0 m

Bardziej szczegółowo

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem Załącznik nr 3 do zaproszenia Specyfikacja techniczna samochodu 9 osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewożenia 1 osoby na wózku inwalidzkim Parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2. Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. Lp. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części 2 Samochody ciężarowe do 3,5 t kabina pięcioosobowa, nadwozie typu Pickup z napędem na 4 koła (szt. 4) 1. Rok produkcji 2015 2. Homologacja, karta pojazdu 3. Nadwozie

Bardziej szczegółowo

ZASTOSOWANIE. - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne. standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył)

ZASTOSOWANIE. - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne. standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył) ZASTOSOWANIE - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne - Szerokość min. od 1100mm standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył) SILNIK - EURO II - Duża pojemność 3,0 lub 4,0 L -Chłodzenie

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile

Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-68 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości

Bardziej szczegółowo

Pompy ciepła. Gruntowe pompy ciepła. Niezawodne ogrzewanie, duże oszczędności. Ciepło, które polubisz

Pompy ciepła. Gruntowe pompy ciepła. Niezawodne ogrzewanie, duże oszczędności. Ciepło, które polubisz Gruntowe pompy ciepła Pompy ciepła Niezawodne ogrzewanie, duże oszczędności Ciepło, które polubisz Supraeco STE-: pompa ciepła solanka/woda spełniająca wysokie wymagania Pompy geotermiczne serii STE- w

Bardziej szczegółowo

PODNOŚNIKI SAMOCHODOWE NUSSBAUM

PODNOŚNIKI SAMOCHODOWE NUSSBAUM PODNOŚNIKI SAMOCHODOWE NUSSBAUM dwukolumnowe czterokolumnowe nożycowe jednostemplowe dwustemplowe wielostemplowe do samochodów ciężarowych wielokolumnowe przestawne Dwukolumnowe podnośniki synchroniczne

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W BOCHNI PAKIET NR I - WYPOSAŻENIE PRACOWNI ELEKTRYCZNYCH CZ. I

WYPOSAŻENIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 W BOCHNI PAKIET NR I - WYPOSAŻENIE PRACOWNI ELEKTRYCZNYCH CZ. I Modernizacja i wyposażenie bazy dydaktycznej szkolnictwa zawodowego dla Zespołu Szkół Nr 1, Zespołu Szkół Nr 2 oraz Zespołu Szkół Nr 3 w Bochni w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego

Bardziej szczegółowo

KM 170/600 R Lpg. Wydajny i wytrzymały filtr. Łatwa w użyciu. Wzmocniona konstrukcja. Różne rodzaje napędów.

KM 170/600 R Lpg. Wydajny i wytrzymały filtr. Łatwa w użyciu. Wzmocniona konstrukcja. Różne rodzaje napędów. KM 70/600 R Lpg Nadzwyczaj wytrzymała zamiatarka do najcięższych prac w przemyśle. Skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik gazowy. 2 3 4 2 Wydajny

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT

Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT Z fotelem dla operatora KMR 1250 BAT Bardzo wydajna, mocna zamiatarka z fotelem dla operatora i hydraulicznym opróżnianiem zbiornika. Przeznaczona do utrzymania w czystości dużych powierzchni. Zasilana

Bardziej szczegółowo

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach

Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Zespoły pojazdu objęte ochroną w poszczególnych wariantach Silnik Skrzynia biegów - mechaniczna Skrzynia biegów - automatyczna Skrzynia biegów - bezstopniowa Mechanizm różnicowy Koła napędowe - tylne Koła

Bardziej szczegółowo

Montażownica do kół RASE 2002 Automatic

Montażownica do kół RASE 2002 Automatic Montażownica do kół RASE 2002 Automatic Montażownica RASE 2002 jest automatyczną maszyną przystosowaną do pracy z kołami samochodów osobowych i motocykli o rozmiarach do 20". Opcjonalnie może zostać wyposażona

Bardziej szczegółowo

Urządzenie do klimatyzacji Konfort 780R BI-GAS

Urządzenie do klimatyzacji Konfort 780R BI-GAS Urządzenie do klimatyzacji Konfort 780R BI-GAS Najwyższy model wśród urządzeń z najnowszej serii firmy TEXA. Jako jedyne na rynku przystosowane do jednoczesnej obsługi dwóch gazów: R134a oraz R1234yf.

Bardziej szczegółowo

AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ

AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ od 1958 roku (0) 32-352-40-33, fax (0) 32-254-86-63 (0) 501-567-447, (0) 509-815-919 biuro@autotechnika.net www.autotechnika.net ul. 1-go Maja 79 41-706 Ruda Śląska AUTOMATYCZNE MONTAŻOWNICE DO KÓŁ G 870E

Bardziej szczegółowo

Klucze udarowe. O dużej mocy do wszystkich zastosowań. 4 Wykorzystanie sprężonego powietrza

Klucze udarowe. O dużej mocy do wszystkich zastosowań. 4 Wykorzystanie sprężonego powietrza O dużej mocy do wszystkich zastosowań Te klucze udarowe charakteryzują się bardzo wysoką wartością momentu obrotowego, a równocześnie małym ciężarem. Dzięki ich wyważonej konstrukcji z optymalnym środkiem

Bardziej szczegółowo

KM 130/300 R Lpg. Wzmocniona konstrukcja. Łatwa w użyciu. Wydajny i wytrzymały filtr. Koncepcja obsługi EASY Operation

KM 130/300 R Lpg. Wzmocniona konstrukcja. Łatwa w użyciu. Wydajny i wytrzymały filtr. Koncepcja obsługi EASY Operation KM 130/300 R Lpg Mocna, przemysłowa zamiatarka z hydraulicznym napędem i systemem zamiatania Bardzo wytrzymała konstrukcja oraz idące w parze ergonomia i łatwość użytkowania sprawiają, że maszyna sprawdza

Bardziej szczegółowo

Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy

Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy Kempact Pulse 3000 JAKOŚĆ, SZYBKOŚĆ I WYDAJNOŚĆ Kemppi K5 Sprzęt spawalniczy 1(6) MOCNA SPAWARKA MIG/MAG O DOSKONAŁEJ WYDAJNOŚCI Urządzenie Kempact Pulse 3000 stanowi doskonałe połączenie mocy, wydajności

Bardziej szczegółowo

Opis techniczny szczegółowa kompletacja wymagań technicznych oferowanego typu autobusów

Opis techniczny szczegółowa kompletacja wymagań technicznych oferowanego typu autobusów (pieczęć adresowa firmy Wykonawcy) Marka Typ Silnik Długość Szerokość Wysokość Opis techniczny szczegółowa kompletacja wymagań technicznych oferowanego typu autobusów Cecha, parametr 1. Podstawowe informacje

Bardziej szczegółowo

KM 100/100 R Bp Pack. Zderzak. Łatwa w utrzymaniu. Duży, okrągły filtr falisty z automatycznym systemem oczyszczania. Koncepcja obsługi EASY Operation

KM 100/100 R Bp Pack. Zderzak. Łatwa w utrzymaniu. Duży, okrągły filtr falisty z automatycznym systemem oczyszczania. Koncepcja obsługi EASY Operation KM 100/100 R Bp Pack Komfortowa zamiatarka z fotelem dla operatora o hydraulicznym napędzie roboczym i jezdnym wyposażona w hydrauliczną pompę, Wyposażona w elektryczny napęd trakcyjny. 1 2 3 4 1 2 Zderzak

Bardziej szczegółowo

HAKOWCE PALIFT T18 - T30

HAKOWCE PALIFT T18 - T30 HAKOWCE PALIFT T18 - T30 PRAWDZIWI SIŁACZE NIEZAWODNI, EKONOMICZNI I UNIWERSALNI PALIFT - UTALENTOWANY MISTRZ ŁADOWNOŚCI Hakowce z serii PALIFT TELESCOPIC z optymalną proporcją masy własnej do mocy załadunkowej

Bardziej szczegółowo

E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y.

E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y. FALCON. E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y. FALCON. Optymalny stosunek kosztów do korzyści gwarantujący sukces. FALCON może być używany do cięcia plazmowego,

Bardziej szczegółowo

Dostawa do siedziby Zamawiającego SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z URZĄDZENIEM BRAMOWYM I ŻURAWIEM o następujących parametrach technicznych :

Dostawa do siedziby Zamawiającego SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z URZĄDZENIEM BRAMOWYM I ŻURAWIEM o następujących parametrach technicznych : Opis przedmiotu zamówienia: Załącznik nr 6 do SIWZ Dostawa do siedziby Zamawiającego SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z URZĄDZENIEM BRAMOWYM I ŻURAWIEM o następujących parametrach technicznych : I. DANE POJAZDU 1.

Bardziej szczegółowo

CEMB ER 60 - wyważarka do kół samochodów osobowych i dostawczych

CEMB ER 60 - wyważarka do kół samochodów osobowych i dostawczych CEMB ER 60 - wyważarka do kół samochodów osobowych i dostawczych MAKSIMUM WYDAJNOŚCI PRZY MINIMUM PRZESTRZENI automatyczny pomiar dwóch wymiarów koła laser wskazujący miejsce naklejenia ciężarka na godz.

Bardziej szczegółowo

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment

Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI Asortyment Pakiet 1-A Części do Mercedesa Sprinter 313 CDI L.p. Ilość Asortyment 1 Amortyzator przedni kpl. 4 2 Amortyzator tył kpl 4 3 Drążek kierowniczy 1 4 Filtr oleju 6 5 Filtr paliwa 6 6 Filtr powietrza 6 7

Bardziej szczegółowo

WL52. Klasyka na placu budowy: WL 52

WL52. Klasyka na placu budowy: WL 52 WL52 Przegubowe ładowarki Kołowe Klasyka na placu budowy: WL 52 Na profesjonalnym placu budowy nie powinno zabraknąć ładowarki kołowej WL 52. Poza mocną hydrauliką oferuje ona również łatwą w obsłudze

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY POMIAROWE JOSAM PRZEZNACZENIE I ZAAWANSOWANIE TECHNICZNE

SYSTEMY POMIAROWE JOSAM PRZEZNACZENIE I ZAAWANSOWANIE TECHNICZNE SYSTEMY POMIAROWE JOSAM PRZEZNACZENIE I ZAAWANSOWANIE TECHNICZNE SYMBOL PRZEZNACZENIE SYSTEM POMIAROWEGO: do pojazdów ciężarowych do pojazdów ciężarowych z podwójnymi osiami skrętnymi do autobusów standardowych

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wykaz ważniejszych oznaczeń i skrótów 10. Od autorów 13. Wstęp 14. Rozdział 1. Ogólna charakterystyka samochodów użytkowych 17

Spis treści. Wykaz ważniejszych oznaczeń i skrótów 10. Od autorów 13. Wstęp 14. Rozdział 1. Ogólna charakterystyka samochodów użytkowych 17 Spis treści Wykaz ważniejszych oznaczeń i skrótów 10 Od autorów 13 Wstęp 14 Rozdział 1. Ogólna charakterystyka samochodów użytkowych 17 1.1. Klasyfikacja, przeznaczenie i wymagania stawiane samochodom

Bardziej szczegółowo

SL 200-300. bramy przesuwne

SL 200-300. bramy przesuwne 0 bramy przesuwne cancelli scorrevoli SL 00-00 Dane techniczne SL SL użytkowanie częstotliwość użytkowania zasilanie napędu pobór mocy stopień ochrony prędkość max moment obrotowy nominalny moment obrotowy

Bardziej szczegółowo

CEMB ER 60 - wyważarka do kół samochodów osobowych i dostawczych

CEMB ER 60 - wyważarka do kół samochodów osobowych i dostawczych CEMB ER 60 - wyważarka do kół samochodów osobowych i dostawczych MAKSIMUM WYDAJNOŚCI PRZY MINIMUM PRZESTRZENI automatyczny pomiar dwóch wymiarów koła laser wskazujący miejsce naklejenia ciężarka na godz.

Bardziej szczegółowo

C wyważarka do kół samochodów ciężarowych

C wyważarka do kół samochodów ciężarowych C-206 - wyważarka do kół samochodów ciężarowych - zestaw stożków do kół sam. ciężarowych o średnicy otworu centralnego 202-281mm, cyrkiel, zestaw 4 stożków do obsługi kół sam. osobowych i dostawczych o

Bardziej szczegółowo

B 250 R + R 100 B 250 R + R 100, ,

B 250 R + R 100 B 250 R + R 100, , B 250 R + R 100 B 250 R to wysoce wydajna szorowarka o dużej szerokości roboczej, wyjątkowo pojemnym zbiorniku i bateriach przeznaczona do utrzymania w czystości powierzchni o wielkości od 4000 do 15 000

Bardziej szczegółowo

CX12 Nowość w ofercie

CX12 Nowość w ofercie CX12 Nowość w ofercie LIFTER.IT WWW.L Luty 2011 Kluczowe koncepcje Wzrastające potrzeby przepływu towarów przy użyciu elektrycznych wózków paletowych Elektryczny wózek paletowy z maksymalnie małym korytarzem

Bardziej szczegółowo