szukaj produktów ze znakiem Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "szukaj produktów ze znakiem Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów"

Transkrypt

1 szukaj produktów ze znakiem A2A pawilon: 5 stoisko: 116 Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów Trzy rodzaje kołpaków do różnych rozmiarów kół 17,5, 19,5 i 22,5. Kołpaki wykonano ze stali nierdzewnej gatunek 304. Armal Sp. z o.o. pawilon: 5 stoisko: 31 CHIEF Automitive Technologies - INTELLI TAPE Elektroniczny liniał pomiarowy INTELLI TAPE z bezprzewodową transmisją pomiarów do komputera firmy CHIEF Automotive Technologies, której jedynym przedstawicielem w Polsce jest firma ARMAL Sp. z o.o. umożliwia wykonanie wszelkich pomiarów zewnętrznych punktów karoserii, otworów drzwiowych, szyb itp., jak również zmierzenie wszystkich punktów pomiarowych płyty podłogowej. Użytkownik może dokonać pomiaru za pomocą samej jednostki centralnej, bądź też (przy większych odległościach) za pomocą liniału pomiarowego, z którego pomiar wysyłany jest do komputera, gdzie zostaje porównany z danymi fabrycznymi. INTELLI TAPE dostarczany jest z teleskopowym liniałem i oprogramowaniem zawierającym wymiary płyty podłogowej i elementów karoserii do wszystkich marek samochodów. Urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii oraz pomiaru punktów bazowych pojazdów CHIEF Automotive Technologies i HUNTER Engineering Company. Urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii oraz pomiaru punktów bazowych pojazdów jest połączeniem dwóch niezależnych od siebie systemów diagnostycznych CHIEF VECTOR/ VELOCITY i HUNTER PA/WA w jednej jednostce. Zintegrowana jednostka centralna wyposażona jest m.in. w komputer sterujący tymi systemami, monitor, drukarkę, klawiaturę, głowice pomiarowe HUNTER, zaczepy i sondy pomiarowe CHIEF. Zespolenie systemów umożliwia kontrolę i regulację geometrii ustawienia kół jezdnych i osi pojazdów samochodowych oraz pomiar płyty podłogowej i karoserii pojazdów osobowych i dostawczych na jednym stanowisku pomiarowym i z wykorzystaniem jednej jednostki sterującej.

2 Autopartzone pawilon: 9 stoisko: 83 Przekładnia kierownicza Renault Megane II Przekładnia kierownicza Renault Megane II lewostronna i prawostronna dla Wielkiej Brytanii. best products pawilon: 5 stoisko: 53 Hofmann Werkstatt Technik - Geoliner 550 Prism Geoliner 550 Prism marki Hofmann Werkstatt Technik to urządzenie przeznaczone do pomiaru i regulacji geometrii samochodów łączące w sobie cechy zarówno systemów opartych o tradycyjne głowice CCD jak i zalety systemu 3D. Na przednich kołach pojazdu znajdują się podobnie jak w przypadku znanych modeli 3D głowice pasywne, natomiast na tylnych kołach montuje się głowice aktywne. Inaczej niż w przypadku urządzeń 3D kamery obserwujące ekrany kół przednich pojazdu znajdują się na kołach tylnych. Dzięki tego rodzaju hybrydowemu rozwiązaniu urządzenie jest bardzo atrakcyjne cenowo i jednocześnie zaawansowane technologicznie. Wysoka ergonomia pozwala na pracę na bardzo małych stanowiskach. Cartec pawilon: 5 stoisko: 18 Cartec serii BDE 2204/2304 Rolkowe stanowisko kontroli hamulców marki Cartec pozwala na kontrolę i regulację hamulców pojazdów firmy BMW AG z elektrycznym hamulcem postojowym jak również hamulców Duo-Servo. John Bean - Visualiner PRISM Urządzenie marki John Bean Visualiner PRISM wykonuje pomiary za pomocą reflektorów umieszczanych przy przedniej osi i tylnych kamer pomiarowych przy tylnej osi. Urządzenie to umożliwia wykonywanie pomiarów nawet maksymalnych położeń układu kierowniczego bez konieczności zastosowania elektronicznych tarczy obrotowych. Urządzenie Visualiner PRISM dostosowuje się do różnych uwarunkowań budowlanych stanowiska pomiarowego. Nie ma konieczności wygospodarowywania dodatkowego miejsca na urządzenie do pomiarów podwozia. Dzięki specjalnemu systemowi pomiarowemu można wykonywać pomiary także w pojazdach o dużym odstępie kół. Urządzenie V3D Lite do regulacji geometrii kół Urządzenie do regulacji geometrii kół V3D Lite jest pierwszym z kolekcji urządzeń wyposażenia warsztatów samochodowych, pracujących w systemie trójwymiarowym. Wszystkie najważniejsze kąty samochodu są mierzone w szybki i prosty sposób, polegający na wykonywaniu przez operatora instrukcji podawanych przez oprogramowanie. Innowacyjny, oszczędzający przestrzeń projekt pozwala na użytkowanie nawet w małych garażach i warsztatach samochodowych ergonomiczny panel sterowania jest umieszczony na podnośniku z kamerą lub na gniazdku dołączonym do urządzenia.

3 Centrum Szkolenia Motoryzacji Autoelektronika Kędzia pawilon: 5 stoisko: 6 Stanowisko testowania pomp i wtryskiwaczy w systemie Common Rail (STPiW2) Stanowisko przeznaczone jest do użytkowania w warsztatach mechaniki pojazdowej, warsztatach naprawy i regeneracji podzespołów systemów Diesla i w szkolnictwie zawodowym. Umożliwia wysterowanie pomp wysokiego ciśnienia systemów Common Rail, oraz sterowanie różnymi typami wtryskiwaczy tych systemów. Składa się z elektronicznych przyrządów sterujących pompami i wtryskiwaczami w dowolnie szerokim zakresie ich parametrów, zespołu napędu mechanicznego testowanych pomp oraz zestawu pomiaru objętości dawek w postaci szeregu menzurek. Stanowisko umożliwia określenie aktualnych parametrów pomp wysokiego ciśnienia, określenie przyczyn ewentualnych niesprawności oraz wykonanie testów pozwalających zbadać jakość wykonanej naprawy. Cheetah pawilon: 5 stoisko: 81 VO Dźwignia przełącznika migacza Chiao Ba pawilon: 5 stoisko: 76 Zestaw narzędzi dr Socket Elbir Oto Yedek Par pawilon: 9 stoisko: 77 Sworznie wahaczy i końcówki drążków Sworznie wahaczy i końcówki drążków do pojazdów marki Opel Elsin pawilon: 9 stoisko: 41 Zespół prostownikowy ładowarka rozruchowa BOOSTER Zespół prostownikowy-ładowarka rozruchowa BOOSTER przeznaczony jest do uzupełniającego ładowania akumulatorów kwasowych rozruchowych oraz wspomagania rozruchu m.in. w samochodach osobowych, terenowych, ciężarowych lub ciągnikach rolniczych z instalacją elektryczną 12V lub 24V. BOOSTER jest urządzeniem przenośnym, a jego przemieszczanie ułatwiają kółka oraz schowek na przewody. Wyposażony jest w wyświetlacz cyfrowy, z funkcją pomiaru prądu ładowania [Amper] oraz napięcia ładowania [Volt].

4 Ładowarki impulsowe LTI 514-1, LTI Ładowarki impulsowe przeznaczone są do ładowania akumulatorów 12V wykonanych w technologii AGM (bezobsługowych) oraz kwasowych z ciekłym elektrolitem stosowanych min. w skuterach, motocyklach lub innych pojazdach mechanicznych. Pojemności ładowanych akumulatorów wynoszą odpowiednio od 5Ah do 20Ah (LTI 514-1) oraz od 5Ah do 40Ah (LTI 514-2). Elwico pawilon: 5 stoisko: 25 Pozycjoner DL 40 AGM, COSMET Elektromechaniczny podnośnik pozycjonujący DL 40 włoskiej firmy AGM, COSMET to bardzo bezpieczny i prosty w obsłudze podnośnik, który ma wiele możliwości zastosowania. Może być wykorzystywany nie tylko do efektownych prezentacji w salonach samochodowych, ale także do prac remontowych, naprawczych, blacharskich, czy lakierniczych. Umożliwia szybkie ustawienie auta w wielu pozycjach. Elektrohydrauliczny podnośnik Nordlift typu DHM PODNOŚNIK TYPU DHM fińskiej firmy NORDLIFT o udźwigu 2000 kg idealny do prac blacharskich. Jest to doskonałe rozwiązanie do wszelkich prac serwisowych z wolnym dostępem do podwozia. Urządzenie jest funkcjonalne i mobilne. Posiada też szeroki zakres regulacji ramion, bezpieczną, solidną konstrukcję. Umożliwia podniesienie samochodu na wysokość ponad 2 metrów Podnośnik nożycowy C 600 AGM.COSMET Elektrohydrauliczny podnośnik nożycowy o udźwigu 6 ton z najazdem płaskim lub diagnostycznym oraz z małym, nożycowym podnośnikiem do uwalniania kół. Najazdy dźwignika nożycowego: szerokość najazdów mm; odstęp między najazdami 800 mm. Montażownia do kół SPACE GA GIOTTO W pełni automatyczna, łatwa i bezpieczna w obsłudze uniwersalna montażownia GA GIOTTO zapewnia bezproblemową obsługę ogumienia wszystkich typów opon. Urządzenie wykonuje wszelkie prace montażowe kół o maksymalnej średnicy 41, 43 i 45. GIOTTO obsługuje koła o maksymalnej szerokości 15 i ze średnicą blokady obręczy: 10-26, 12-28, Wersję GA IT wzbogacono dodatkowo o opatentowany zespół do pompowania kół bezdętkowych. Podnośnik samochodowy AUTOP Masterlift 2.35 Combi Check-in Dwustemplowy podnośnik z platformami najazdowymi zespolonymi z podnośnikeim podprogowym uwalniającym koła. Najwyższej jakości podnośnik samochodowy o udźwigu 3500 kg z platformami najazdowymi o długości 4400 mm. W zespole podnoszącym pracują po dwa siłowniki hydrauliczne. Konstrukcja odwróconego cylindra gwarantuje wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie.

5 Podnośnik do motocykli Space typu SB 1396 Nożycowy elektrohydrauliczny podnośnik do motocykli typu SB 1396 firmy Space o maksymalnym udźwigu 600 kg podnosi platformę z motocyklem na wysokość 1 metra. Środek ciężkości platformy można łatwo dopasować do faktycznego ustawienia kół motocykla na platformie. Klamry mocujące koło do platformy do wyboru pneumatyczne lub ręczne. Obsługa podnośnika za pomocą stojącego panelu sterowniczego. Erich Jaeger GmbH + Co. KG pawilon: 9 stoisko: 32 7-biegunowa wtyczka 24V 7-biegunowa 24V wtyczka używana jest głównie przez producentów pojazdów użytkowych, dla połączenia pojazdów ciągnących i przyczep lub półprzyczep. Jej zalety to przede wszystkim wzmocniona plastikowa obudowa i zatrzaskowe połączenie, pozwalające na proste zamontowanie kontaktów. Specyficzne wiązki elektryczne Wiązki elektryczne firmy Erich Jaeger, przekazujące sygnały elektryczne z pojazdu ciągnącego do przyczepy są specjalnie zaprojektowane dla konkretnych typów pojazdów i zawierają złącza kompatybilne ze złączami systemu napięcia w pojeździe. Wiązki wyposażone są w najbardziej nowoczesne komponenty elektroniczne takie jak JaegerCANtrol system kontrolny przyczepy, oparty na technologii CAN (ang. Controller Area Network). Przyłącza i zespoły oświetleniowe do przyczep Kompletne systemy oświetleniowe do przyczep, m.in. wszelkie niezbędne lampy, skrzynki przyłączeniowe, kable i materiały instalacyjne. Wszystkie komponenty używane do tych systemów oświetleniowych są najwyższej jakości. Ponadto, dzięki nowatorskiemu systemowi podłączania kabli można z łatwością dodawać specjalne funkcje elektryczne, wymagane zwłaszcza w pojazdach specjalnych. Specjalne przyłącza umożliwiają przekazywanie wszelkich sygnałów koniecznych do działania systemów bezpieczeństwa (jak na przykład ABS czy EBS) między przyczepą a jednostką napędową. ER-MER Otomotiv Pawilon: 9 stoisko: 78 Obudowa filtra powietrza Obudowa filtra powietrza do Fiata Albea benzynowego 1,4 l.

6 Eskapol pawilon: 5 stoisko: 17 Typoszereg dźwigników kanałowych pneumatyczno-hydrauczlicznych Nowy typoszereg dźwigników kanałowych pneumatyczno-hydraulicznych o udźwigu od 2,5 tony do 20 ton odpowiednio dla typów: DKPH 2,5; DKPH 6,3; DKPH 12; DKPH 16; DKPH 20. EURO-KLIMA S.C. pawilon: 9 stoisko: 11 Koła pasowe z tworzywa sztucznego do nowych serii kompresorów klimatyzacji marki Denso. Zawór sterujący PXE13 / PXE 16 Zawory służące do sterowania pracą kompresora klimatyzacji w kompresorach marki Sanden serii PXE. Fitac Automotive pawilon: 9 stoisko: 74 Osłona dolna miski olejowej W210 Osłona dolna miski olejowej jest stosowana w systemach napędowych benzynowych i wysokoprężnych. Osłona W210 pasuje do wszystkich modeli i może zastępować części oryginalne o grubości 3 mm. FSS pawilon: 6A stoisko: 55 Sprężynowe siłowniki do hamulców tarczowych Fudex Rubber Products pawilon: 9 stoisko: 54 Różne rodzaje polimerowych rur i przewodów o stałym i zmiennym przekroju, profili i części produkowanych wtryskowo w Malezji.

7 GG Profits Sp. z o.o pawilon: 6A stoisko: 27 Snetch Snetch to przewody zapłonowe nowej generacji z rdzeniem ferromagnetycznym przeznaczone do wszystkich pojazdów z zapłonem iskrowym. Zbudowane na bazie najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych współczesnej inżynierii materiałowej. Polecane szczególnie do LPG i CNG. Wiązki są odporne na warunki zewnętrzne takie jak wilgoć, niska i wysoka temperatura, a zwłaszcza silne przegrzanie. Snetch Racing Snetch Racing to bezkompromisowe rozwiązanie do samochodów rajdowych i wyścigowych. Takie właśnie przewody stosowane są w samochodach biorących udział w wyścigach Daytona oraz DRUGSTER. Zewnętrzna średnica 10 mm zabezpiecza przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami. Przewody są robione ręcznie na indywidualne zamówienie. Dostępne do wyboru rdzenie oporowe, miedziane, wire wound. Snetch Tuning Snetch Tuning to przewody zapłonowe o doskonałej jakości dla tych, którzy cenią sobie walory estetyczne w komorze silnika. Średnica zewnętrzna 7 mm pozwala na montaż we wszystkich standardowych uchwytach. Wysoka jakość surowca użytego do produkcji przewodu zapewnia tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych. Gunes Motor Supaplari pawilon: 6A stoisko: 34 Surowce do produkcji zaworów silnikowych, prowadnic i gniazd do silników wysokoprężnych i benzynowych. HEIFO Ruterbories GmbH&Co.KG Pawilon: 9 Stoisko: 52 Pegasus TFV 2000D-E Agregat chłodniczy PEGASUS TFV 2000D-E przeznaczony jest do naczep. Charakteryzuje się największą mocą chłodniczą w swojej klasie (19,06 kw w temp. 0 ºC i 9,77 kw przy -20 ºC) oraz bardzo wysoką wydajnością powietrzną (5,9 m3/h). Agregat ten wyróżnia wizualnie nowoczesnym wyglądem obudowy oraz niezwykłą płaskością. Agregat napędzany jest przez własny, 4-cylindrowy silnik spalinowy, układ wyposażono również w 4-cylindrową sprężarkę oraz silnik elektryczny. Agregaty na ścianę czołową TDJ 300 / TDJ 430 Agregaty TDJ 300 oraz TDJ 430 w związku z zewnętrznym umiejscowieniem na przedniej ścianie i ich niewielką wagą nie obniżają ładowności pojazdu, w żaden sposób nie wpływają też negatywnie na jego właściwości jezdne. Wyjątkowy cichy napęd agregatu bazuje w czasie jazdy poprzez pasek klinowy i sprzężenie magnetyczne na silniku pojazdu. Niewymagające konserwacji wentylatory parownika są całkowicie zamknięte i umożliwiają niezawodny i wydajny ruch ciągły. Agregaty wyposażone są w system przyjaznego zdalnego

8 sterowania, pozwalający wygodnie nastawić parametry i kontrolować funkcje urządzenia na wyświetlaczu cyfrowym z kabiny kierowcy. Agregaty chłodnicze na ścianę czołową TNW 6 i TNW 7 Agregaty chłodnicze TNW6 i TNW7 zaprojektowane zostały specjalnie dla dużych samochodów chłodni. Wyposażony został w napęd Diesla w każdej chwili umożliwiający dokładną regulację temperatury. Posiada także innowacyjny system start/stop dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie zużycia paliwa. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu mikroprocesorowemu funkcje urządzenia regulowane są automatycznie i uzyskiwana jest optymalna moc chłodzenia oraz system zdalnego sterowania. Ikotec pawilon: 5 stoisko: 134 Minilift 2k Jednokolumnowy podnośnik śrubowy Minilift 2K stanowi uzupełnienie wyposażenia zarówno niewielkich warsztatów mechanicznych, blacharskich, lakierniczych jak i rozbudowanych autoryzowanych serwisów. Podnośnik ten nie wymaga stałego stanowiska, może być użyty dosłownie w każdym miejscu, tworząc w ten sposób dodatkowe stanowisko pracy. Podnośnik Minilift 2K jest bardzo łatwy w obsłudze i bezpieczny w użytkowaniu. Minilift 2K umożliwia między innymi: podnoszenie pojazdów za koła, za rynienki progowe i progi, można go również użyć jako żurawia do wyjmowania silników lub jako ścisk do sprężyn typu Mc Person. Inelco pawilon: 9 stoisko: 27 Prostowniki Keepower Keepower to linia 5 modeli bezpiecznych ładowarek impulsowych o działaniu automatycznym. Mogą one ładować wszystkie typy akumulatorów startowych (kwasowoołowiowych, żelowych, AGM. Modele wchodzące w skład linii to: Keepower Small 1A/ 4A (może ładować także akumulatory motocyklowe 12V), Keepower Medium 8A, Keepower Large 15A, Keepower XL-con 30A/12V lub 15A/24V, Keepower XL-pro 30A/12V lub 15A/24V (z możliwością dostosowania programu ładowania do pojemności akumulatora. Keepower XL-pro szczególnie polecany jest profesjonalistom). Integra Software Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 104 Integra 7 kompleksowe oprogramowanie dla motoryzacji Integra 7 to system III generacji o niespotykanej w tego typu rozwiązaniach funkcjonalności, umożliwiający efektywne planowanie pracy serwisu oraz szybką i sprawną obsługę klienta. W zakres systemu wchodzą: aplikacje do obsługi sklepów i serwisów samochodowych (serwis, sprzedaż, magazyn, raporty); elektroniczny katalog części z systemem zamówieniowym (w wersji off i on-line); dane serwisowe samochodów osobowych i ciężarowych a także programy ułatwiające obsługę flot, systemu gwarancyjnego, sieci serwisowych a nawet sprzedaż pojazdów.

9 Inter-Auto-Technika pawilon: 5 stoisko: 37 Robot do pomiaru i ustawienia geometrii kół typ WAB 02 Robot do pomiaru i ustawienia geometrii kół typ WAB 02 to bezdotykowy system pomiarowy z wykorzystaniem technologii CCT. Są to dwa roboty (jednostki pomiarowe wykonane na bazie technologii Siemens oraz specjalistyczny podnośnik nożycowy firmy Nussbaum). Analizator i dymomierz z komunikacją bezprzewodową Bluetooth Analizator i dymomierz z komunikacją bezprzewodową Bluetooth to urządzenie pomiarowe z zasilaniem akumulatorowym, współpracujące z PC, laptopem, V-Top, jednostką sterującą linii diagnostycznej itp. Italcom Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 33A Test mocy samochodu Diagnostic Power Test (DPT) Diagnostic Power Test to programowanie dostępne dla wszystkich rodzajów testerów (ST6000, ST8000, FastBox, F-BOX, BBF). Umożliwia pomiar dostępnej mocy i momentu obrotowego na kołach pojazdu przeprowadzany na drodze w warunkach rzeczywistych. Test sprawności umożliwia porównanie parametrów badanego pojazdu przed i po przeprowadzonych regulacjach, przeróbkach (np. montaż instalacji gazowej) bądź naprawach silnika. Montażownica opon MATIC 1000 Montazownica opon MATIC 1000 umożliwia bezwysiłkową obsługę za pomocą joysticka, nie wymaga użycia tradycyjnej łyżki monterskiej. Idealne mocowanie koła na stole montażowym za pomocą stożków oraz obrotowa głowica robocza uniemożliwiają uszkodzenia felgi. ECK 3000 SANIFLUX Automatyczne urządzenie do obsługi układów klimatyzacji ECK 3000 Saniflux umożliwia kontrolę szczelności suchym azotem oraz diagnostykę układu A/C. Posiada wbudowane urządzenie do odgrzybiania klimatyzacji metodą ultradźwięków, oraz możliwość podłączenia zestawu do płukania układu klimatyzacji. Linie diagnostyczne TEST LINE 3000 i TEST LINE 7000 TESTLINE 3000 i TESTLINE 7000 to kompletne linie diagnostyczna do kontroli pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej odpowiednio do i powyżej masy 3,5 t. W skład linii diagnostycznej wchodzi rolkowy tester hamulców urządzenie do kontroli skuteczności tłumienia drgań zawieszenia pojazdu, płyta do wstępnej oceny zbieżności centralna jednostka sterująca ( analogowa lub cyfrowa ) oraz opcjonalnie szarpak hydrauliczny.

10 JOSAM Polska Sp. z o.o. pawilon: 5 stoisko: 14 i-press JOSAM i-press to w pełni mobilny zestaw urządzeń do napraw średnich (4-tonowych) aż do 16-tonowch samochodów ciężarowych. JOSAM i-press stwarza nowe możliwości zarówno dla warsztatów samochodów osobowych jak i ciężarowych, które chcą rozszerzyć zakres swojej działalności. W jednej chwili można stworzyć stanowisko do napraw powypadkowych samochodów ciężarowych, by za chwilę je zdemontować i otrzymać miejsce przeznaczone do innych prac. Ergonomiczna konstrukcja ze stopu aluminium dodatkowo ułatwia instalację i obsługę systemu. JH 400 Nagrzewacz indukcyjny JOSAM model JH 400 przeznaczony jest do wszelkiego typu prac warsztatowych wymagających podgrzewania. Umożliwia odkręcanie zapieczonych śrub, wymianę sworzni, tulei, poduszek resorów, elementów układu wydechowego itp. bez użycia otwartego płomienia. JH 400 charakteryzuje się niezwykle małymi stratami mocy podczas całego procesu nagrzewania materiału oraz 5-cio stopniową regulacją mocy. 3Truckcalc Program kalkulacyjny Truckcalc przeznaczony jest dla warsztatów napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych. Uniwersalny program kalkulacyjny umożliwia łatwe oszacowanie kosztów naprawy. Uwzględnia różne prace związane z naprawą powypadkową: naprawę kabiny, ramy, naczepy, konstrukcji zabudowanej na pojeździe, autobusu oraz prace mechaniczne. Program Truckcalc umożliwia bezpośredni podgląd procesu naprawy pojazdu poparty zdjęciami i pozwala na szybkie oszacowanie wielkości uszkodzenia, jak również stworzenie właściwej dokumentacji wykonywanej naprawy. J.R.Motor Services G.B. Sp. z o.o pawilon: 5 stoisko: 155 IFT-70 Urządzenie do testowania wtryskiwaczy Diesla: tradycyjnych i Common Rail oraz pompowtryskiwaczy. Istnieje możliwość rozbudowania wersji podstawowej o myjkę ultradźwiękową i elektroniczny moduł pomiarowy parametrów dodatkowych. Chłodziarka (Chiller) CHWT111 Sterowane mikroprocesorem stacjonarne urządzenie wspomagania chłodzenia (chiller) o wydajności 0,5 do 9 kw (w zależności od wersji). Stosowane do stołów probierczych i innych maszyn wymagających chłodzenia wodnego. FQM Fuel Quality Meter Przenośny miernik poziomu zanieczyszczeń w oleju napędowym i płynach kalibracyjnych oraz płynach hydraulicznych. Wykonuje testy czystości paliw wg normy ISO 4406.

11 Zgniatarka do filtrów olejowych nr kat Urządzenie przeznaczone do utylizacji zużytych filtrów olejowych z samochodów osobowych i dostawczych. Zgniatarka spłaszcza filtry olejowe i wyciąga zużyty olej. Urządzenie sterowane jest pneumatycznie z zabezpieczeniem przed otwarciem drzwi podczas pracy. Zaprojektowane do montażu na beczce stalowej 205l. Pneumatyczno- -hydrauliczny tłok wywiera nacisk 12 ton. KAJA-JAKUBASZEK s.j pawilon: 5 stoisko: 146 Ircha naturalna Ircha naturalna jest miękka, bardzo chłonna i wytrzymała. Jest uznawana za najbardziej szlachetny materiał do czyszczenia w kosmetyce samochodowe. Doskonale usuwa opary z szyb, lusterek - wewnątrz i na zewnątrz. Nie zostawia smug. Wspaniale zbiera wodę z karoserii. Używana jest także w gospodarstwie domowym. Myjka FILLA Mikrofillament powstaje dzięki unikatowej technologii, z włókien poliestru i poliamidu. Myjka jest doskonała do czyszczenia kokpitu, lusterek, tablicy rozdzielczej oraz wszelkich delikatnych powierzchni. Dzięki zaawansowanemu procesowi wytwarzania ściereczki te posiadają doskonałe właściwości: są bardzo chłonne, nie strzępią się, utrzymują swój kształt, są odporne na przedarcia, nawet po wielokrotnym myciu. Przyjazne dla środowiska, mogą być używane bez detergentów. Łatwe w użytkowaniu - po użyciu wystarczy wypłukać i wysuszyć. Myjka COMBI Unikalna kombinacja 2 rodzajów surowców - mikrofibra koagulowana poliuretanem. Struktura frotte znacznie zwiększa powierzchnię czyszczącą. Niezwykle wytrzymała - nadaje się do ciężkich prac. Jednocześnie jest bardzo delikatna dla czyszczonych powierzchni. Myjka PVA Idealna dla myjni samochodowych, niezwykle chłonna i wytrzymała. Dzięki bardzo dobrym właściwościom poślizgowych myjka jest szybka i ergonomiczna, charakteryzuje się też dobrą absorpcją wody, nie zostawia smug i włosków. Kao Chiang Pawilon: 5 Stoisko: 81A Zestaw do napraw DIY Windshield

12 Kart P.P.U.H pawilon: 5 stoisko: 92 Wulkan 360 HP z ogrzewaniem do mycia kół samochodów osobowych, terenowych i dostawczych Myjka Wulkan 360HP z ogrzewaniem do mycia kół samochodów osobowych, terenowych i dostawczych uwzględnia najnowsze potrzeby rynku, zwłaszcza segmentu bardzo dynamicznie rozwijających się samochodów terenowo-osobowych, a w szczególności specyfikę konstrukcji kół. Urządzenie myje koła o średnicy mm i szerokości Funkcjonalna i uniwersalna myjka WULKAN 360HP jest przeznaczona do stosowania w nowoczesnym procesie obsługi kół samochodowych w specjalistycznych serwisach ogumienia oraz we wszystkich serwisach samochodowych. Unikatowa technologia procesu mycia koła wykorzystana w myjce WULKAN polega na natryskiwaniu koła (obracającego się z prędkością 60 obrotów na minutę) czynnikiem roboczym ogrzanym do temperatury 50 C, składającym się z wody, granulek tworzywa sztucznego oraz koncentratu płynu WULKAN TURBO. Myjka kabinowa WULKAN 500H z ogrzewaniem i windą pneumatyczną do mycia kół samochodów ciężarowych Model WULKAN 500H, przeznaczony do obsługi dużych i ciężkich kół samochodów ciężarowych i autobusów, wyposażony jest w obrotowy podnośnik windę pneumatyczną zespoloną z myjką, pozwalającą na bezpieczny załadunek i wyładunek ciężkiego koła bez nadmiernego wysiłku. Do umycia dużego koła wystarczy 1 osoba - obsługa myjki odbywa się praktycznie bez wysiłku fizycznego, co zapewnia pełny komfort pracy. WULAN 500H wyposażony jest w system ogrzewania wody tym różni się od poprzedniego modelu, który zdobył Złoty Medal MTP w 2005 roku. Dzięki zastosowaniu gorącej wody (o temperaturze 50 C) możliwe jest jeszcze dokładniejsze mycie nawet bardzo zabrudzonych kół. KLIMAWENT Centrum Techniki Wentylacyjnej Pawilon: 5 Stoisko: 16 MATRIX Urządzenie filtrowentylacyjne MATRIX-1000 jest przeznaczone do oczyszczania powietrza z pyłów na ruchomych stanowiskach spawalniczych. SMART Wentylatory SMART są przeznaczone do wentylacji ogólnej budynków. Rodzina wentylatorów SMART liczy osiem wielkości o mocach silników od 0,37 kw do 7,5 kw i maksymalnej wydajności m 2 /h. SPARK Ex Wentylator dachowy przeciwwybuchowy.

13 SPLENDID VAC SPLENDID VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. Jest przeznaczony do odciągania i filtracji rozmaitego rodzaju pyłów suchych, nie posiadających właściwości żrących lub stwarzających zagrożenie wybuchem. RAPID VAC RAPID VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. TENDER VAC TENDER VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. Jest przeznaczony do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń pyłowo-gazowych. K-SPORT RACING CO., LTD (Qi Yu) pawilon: 5 stoisko: 82 Amortyzator K-SPORT i zestawy hamulcowe 4/6/8/10 POT Produkowane na Tajwanie Amortyzator K-SPORT i zestawy hamulcowe 4/6/8/10 POT, używane mogą być przez zespoły wyścigowe. Kurtsan pawilon: 9 stoisko: 74B Piasty do różnorodnych pojazdów użytkowych LAMAR pawilon: 5 stoisko: 8 Kabina sypialna LAMAR LX Kabina sypialna LAMAR LX to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej jakości wykonania.kabina charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, doskonałą izolacją termiczną i maksymalną funkcjonalnością. Wyposażona jest m.in. w wygodny materac na całej powierzchni, welurową tapicerkę, dwa przyciemniane okna uchylne, regulowaną kratkę wentylacyjną, poduszkę w kolorze tapicerki, antenę dachową z instalacją oraz funkcjonalnym oświetleniem. W opcjach dostępne są również: telewizor podsufitowy z anteną, szyberdach, ogrzewanie postojowe, owiewki boczne, spoiler na kabinę sypialną.

14 Machan International Co. Ltd. Pawilon: 5 Stoisko: 85 Profesjonalny zestaw narzędzi 230-częsciowy zestaw narzędzi w szafce na kółkach. MAHA Polska Sp. z o.o Pawilon: 5 Stoisko: 28 Sektor: 6, ST. 4 Hamownia MSR 1000 Hamownia z jedną rolką pomiarową pod każde koło. Stanowiska tego typu uznawane są za najdokładniejsze i zapewniające rzeczywisty pomiar parametrów zbliżony do pomiaru na drodze. Zastosowane rozwiązania w MSR 1000 to innowacyjna technologia pozwalająca na dopędzanie kół osi nie napędowych podczas wykonywania pomiaru, pozwalająca symulować rzeczywistą drogę. Urządzenie umożliwia pomiary dla parametrów do 2000 PS i prędkości maksymalnej 320 km/h.. Miernik MPM 4 Miernik MPM 4 to rozwiązanie pozwalające na przeprowadzenie kontroli pojazdów z silnikiem Diesla nowej generacji z tzw. filtrem cząstek stałych. Metoda zastosowana w tym nowoczesnym dymomierzu polega na pomiarze laserem wielkości cząstek stałych, które przenikając do organizmu i stanowią niebezpieczeństwo zachorowań na raka. Malaysian Rubber Export Promotion Council Pawilon: 9 Stoisko: 58 Nakładki, tuleje i przewody dla przemysłu motoryzacyjnego Produkowane w Malezji nakładki, tuleje i przewody dla przemysłu motoryzacyjnego są dostosowane są do różnych międzynarodowych standardów i używane na rynkach zagranicznych w pojazdach japońskich, koreańskich, europejskich i amerykańskich. Przewody gumowe Przewody są produkowane zgodnie z wymogami i specyfikacjami klienta. Przewody te spełniają wymogi normy ISO / TS MAS ASPAC Pawilon: 9 Stoisko: 122 Profesjonalne narzędzia APAC

15 MATT Automotive Pawilon: 9 Stoisko: 19 TachoDrive3 TachoDriver 3 to urządzenie służące do pobierania danych w Systemie Tachografów Cyfrowych, posiadającym zaimplementowany unikalny algorytm analizy danych z kart kierowców, oparty na rozporządzeniu 561/2006. Umożliwia pobranie danych bezpośrednio z karty kierowcy (wbudowany czytnik kart) oraz ich przeanalizowanie, jak też pobranie danych z pamięci masowej tachografu (załączony kabel). Szybkość działania i prostota obsługi TD3, pozwala sprostać nowym zadaniom nałożonym na służby kontrolne Unii Europejskiej w tym ITD. Mechatronika Wyposażenie Dydaktyczne Sp. Z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 5 Panel dydaktyczny z elementami pneumatycznymi Panel dydaktyczny zwiększa efektywność kształcenia w zakresie automatyki przemysłowej. Główne elementy wchodzące w skład nowego zestawu paneli dydaktycznych to: blok przygotowania powietrza, zawory elektropneumatyczne, siłowniki, elementy logiczne oraz programowalny sterownik logiczny. Dzięki takim pomocom naukowym powstaje możliwość zapoznania się fizycznie z urządzeniami, ich symbolami oraz zasadą działania układów pneumatycznych. Ponadto zestaw umożliwia naukę programowania oraz praktycznego zastosowania sterowników PLC. Mycarr pawilon: 9 stoisko: 79 Światła dzienne Nankang pawilon: 5 stoisko: 72 Opona NS-20 NS-20 to superwydajna opona do luksusowych sedanów oferująca doskonałe proporcje pomiędzy komfortem jazdy i parametrami technicznymi. Cztery szerokie, proste żłobki poprawiają właściwości jezdne i sterowność na mokrej nawierzchni. Nowy dodatek silikonowy do bieżników sprawia, że NS-20 mają świetną przyczepność. Drobne boczne żłobkowanie ogranicza hałas wywoływany przez opony podczas jazdy.

16 Nesan pawilon: 9 stoisko: 79 Korki wlewu paliwa OMSA Pawilon: 9 Stoisko: 84 Nakładka na lusterko Skoda Octavia TERMODINAMIK OTOMOTIV IKL. SIST. pawilon: 6A stoisko: 50 Systemy chłodzenia do vanów, minibusów i ciężarówek P.H. M.S. AUTO-MOTO pawilon: stoisko: Sztywne przewody hamulcowe Sztywne miedziane przewody hamulcowe jak również przewody paliwowe, trójniki, czwórniki oraz łączniki przewodów i odpowietrzniki produkowane są w dostosowaniu do indywidualnych wymagań i preferencji odbiorców. Pleksan Pawilon: 9 Stoisko: 85 Części plastikowe systemów oświetleniowych

17 Polcar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pawilon: 6A, Stoisko: 25 Filtry aster Przeguby GLO Pompy wody SRL Amortyzatory SRL Sprzęgła wiskotyczne SRL Parowniki i osuszacze klimatyzacji Spinki i elementy montażowe Przekładnie kierownicze i pompy wspomagania General Ricambi

18 Precyzja Service Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 34 AUTODATA TruckData CD Nowe centrum informacji AUTODATA TruckData CD zawiera dane diagnostyczne, wskazówki serwisowe i naprawcze zarówno dla małych samochodów dostawczych, lekkich pojazdów użytkowych jak i większych samochodów ciężarowych o masie od 2,5 ton aż po pojazdy do 44 ton, wyprodukowanych od 1974 roku. Obejmuje wszystkie typy pojazdów od klasy Transporter/ Sprinter do pojazdów ciężkich. TruckData CD uwzględnia ponad 30 producentów oraz 2000 modeli włącznie z największymi europejskimi producentami pojazdów ciężarowych: DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA i VOLVO. GTI PROGEO 838 Radio GTI Progeo 838 to komputerowy przyrząd do kontroli geometrii ustawienia kół i osi samochodów posiadających obręcze od 12 do 22 (w zależności od wybranego rodzaju zacisków mocujących). Dzięki zastosowaniu komputera i kamer CCD uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne i powtarzalne. Przyrząd nadaje się do kontroli i pomiarów geometrii kół samochodów osobowych, minivan oraz dostawczych. GTL Truck Profi Mikroprocesorowo-laserowy przyrząd do diagnostyki geometrii kół samochodów ciężarowych GTL Truck w wersji Profi wprowadza najnowsze rozwiązanie techniczne przekazu danych pomiarowych z zespołów pomiarowych do komputera drogą radiową przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. Rameder pawilon: 6A stoisko: 19 Wypinany hak holowniczy (Citroen C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo) Hak holowniczy przeznaczony do trzech modeli miejskich samochodów o niewielkiej przestrzeni bagażowej stwarza możliwości holowania przyczepy lub dzięki udźwigowi 50 kg zamontowania bagażnika rowerowego. Hak jest wypinany, dzięki czemu nie przeszkadza na co dzień w ruchu miejskim. RIW Otomotive pawilon: 9 stoisko: 34 Sworznie wahaczy Sworznie wahaczy to przeguby pomiędzy kołami a systemem zawieszenia spełniające wymogi norm TSE i ISO9001:2000

19 Romix Company Sp. z o.o. pawilon: 9 stoisko: 36 Wyszukiwarka spinek samochodowch Ogólnodostępna wyszukiwarka pozwalająca na wyszukiwanie spinek po wielu parametrach, takich jak: nazwa spinki, zastosowanie, marka, model, numer katalogowy Romix czy numer OEM. Narzędzie to pozwala na szybkie zorientowanie się w asortymencie spinek dostępnych w odniesieniu do poszczególnych marek lub np. rodzajów stosowanych kołków rozporowych. Poszczególna kartoteka referencji zawiera duże zdjęcie mocowania wraz ze schematem wymiarów oraz informacjami dotyczącymi zastosowania i innych parametrów. S-A-M Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 35 Klucze płasko-oczkowe z grzechotką SATA Klucze z grzechotką marki SATA GearWrench posiadają wszelkie zalety profesjonalnej grzechotki. Szczególną zaletą grzechotki GearWrench jest oczko, które wymaga jedynie 5º skoku klucza by obrócić nakrętkę, w odróżnieniu od zwykłych kluczy potrzebujących minimum 30º skoku lub 6-krotnie więcej miejsca. Małe oczko grzechotki pozwala sięgać połączeń nawet w ciasnych miejscach, niedostępnych dla tradycyjnej grzechotki i nasadki. Profesjonalny wózek narzędziowy z wyposażeniem SATA Nowy model wózka warsztatowego z 7 szufladami marki SATA. Nowoczesny wygląd wózka uzyskano dzięki zastosowaniu dodatkowej, zamykanej na zamek, bocznej półki na wkrętaki, nowych listw wykończeniowych na szufladach, gumowej powłoki stołu roboczego, nowego centralnego zamka ze wskazaniem otwarty/zamknięty, a także zastosowaniu nowego ergonomicznego uchwytu z aluminiowymi detalami. Wózek wyposażony jest w parę skrętnych kółek z hamulcem zapewniającym bezpieczeństwo na miejscu pracy. Tradycyjnie wózek posiada wzmocnioną konstrukcję zwiększającą dopuszczalne obciążenie do 500kg. Pojemne szuflady na prowadnicach z łożyskami kulkowymi idealnie mieszczą 15 wkładek z 299 profesjonalnymi narzędziami z dożywotnią gwarancją i 6 dodatkowymi wkrętakami do pobijania. Wyważarka Corghi BLUE LIGHT Wyważarka BLUE LIGHT dzięki wyszukanej technologii wyposażona została w ekran dotykowy, innowacyjny system nakładania ciężarów i bezdotykową technikę pomiaru. Dokonywane za pomocą kamer i czujników pomiary zapewniają maksymalną precyzję, doskonałą prędkość operacyjną i rzeczywiste przetwarzanie danych. Zastosowany system sterowania urządzeniem oświetla wnętrze felgi, pozwalając na uzyskiwanie obrazu wysokiej rozdzielczości we wszelkich warunkach oświetlenia miejsca pracy.

20 S&S Smiczek & Smiczek pawilon: 6A stoisko: 18 Perfum&Gel SENSI-QUI Samochodowy odświeżacz powietrza Perfum&Gel SENSI-QUI to pierwszy odświeżacz powietrza w postaci żelu z dyfuzorem do montażu na kratce wentylacyjnej z płynną regulacją natężenia zapachu. Innowacyjną receptura żelu sprawia, wraz ze wzrostem temperatury żel staję się gęstszy i trwalszy, a rozpuszczeniu ulega dopiero w temperaturze powyżej 400º C. SOSNOWSKI Pawilon: 5 Stoisko: 36 Geoliner 650 Geoliner 650 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie pomiaru i ustawiania geometrii. Wykorzystując technologię 3D, Geoliner jest w stanie wykonać pełen pomiar geometrii w czasie 5 minut. Urządzenia nie wymagają wypoziomowanych stanowisk. Głowice pasywne nie posiadają komponentów elektronicznych, nie ma więc niebezpieczeństwa uszkodzenia przez upuszczenie. Brak kabli pomiędzy pulpitem a głowicami oraz nowoczesna konstrukcja szafki sterowniczej wpływają na oszczędność miejsca. Spawalnictwo Specjalistyczne Głowice Silnikowe Polok Welding Pawilon: 5 Stoisko: 147 NEWEN CONTOUR Numeryczna, dwuosiowa maszyna CNC do obróbki gniazd i prowadnic zaworowych o jednopunktowym systemie skrawania umożliwia proste tworzenie dowolnego konturu gniazda zaworowego metodą interpolacji Fix Turning (obrotowe, jednopunktowe narzędzie skrawające poruszające się w dwóch interpolowanych osiach). Steelpress Sp. z o.o Pawilon: 6 Stoisko: 1 Zaczep do burt ZB-04 Zaczep do burtzb-16

CENA netto. CENA netto G58 / G88. CENA netto. CENA netto 23 000 / 26 000

CENA netto. CENA netto G58 / G88. CENA netto. CENA netto 23 000 / 26 000 2013 2 E58 G18 14 900 21 000 G58 / G88 T18 23 000 / 26 000 35 000 3 E58 G18 G58 G88 T18 CECHY CHARAKTERYSTYCZNE Ilość czujników CCD 4 8 8 8 6 Ilość głowic 2 głowice pomiarowe przednie oraz 2 tylne elektroniczne

Bardziej szczegółowo

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D

Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Z fotelem dla operatora KM 130/300 R D Wytrzymała zamiatarka przemysłowa o masywnej konstrukcji, która skutecznie zbiera różne rodzaje brudu od drobnego pyłu po gruby gruz. Wyposażona w mocny silnik Diesla

Bardziej szczegółowo

UNI LIFT Specjalista!

UNI LIFT Specjalista! Dźwigniki nożycowe UNI LIFT Specjalista! CLASSIC CLT NT QUATTRO QUICK TEST Made in Germany Wielofunkcyjny, precyzyjny, mocny! UNI LIFT 3500 CLASSIC PLUS Dźwignik do zwalniania kół UNI LIFT 3500 CLASSIC

Bardziej szczegółowo

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu Doskonałość w każdym calu Przegląd Naturalnie pierwszy wybór Wycieraczki DENSO, charakteryzujące się unikatowym projektem, wykonane z materiałów doskonałej jakości zgodnie z najbardziej wymagającymi normami

Bardziej szczegółowo

MECHANIKA LAKIERNIA. SERWIS 4x4 KLIMATYZACJA OBSŁUGA FLOT SAMOCHODOWYCH

MECHANIKA LAKIERNIA. SERWIS 4x4 KLIMATYZACJA OBSŁUGA FLOT SAMOCHODOWYCH SERWIS MECHANIKA LAKIERNIA SERWIS 4x4 KLIMATYZACJA OBSŁUGA FLOT SAMOCHODOWYCH SERWIS Firma PATYRA SERWIS rozpoczęła działalność w branży motoryzacyjnej w 2004 r. Solidność wykonywanych usług i ciągłe dążenie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA DO TARGOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO TTM 2009

SPECYFIKACJA DO TARGOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO TTM 2009 SPECYFIKACJA DO TARGOWEGO KUPONU PROMOCYJNEGO TTM 2009 Niniejszy kupon promocyjny upoważnia jego posiadacza do zakupu wymienionych poniżej urządzeń w targowych cenach promocyjnych: HUNTER Engineering Company

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI TESTERY AKUMULATORÓW

SPIS TREŚCI TESTERY AKUMULATORÓW SPIS TREŚCI TESTERY AKUMULATORÓW Tester akumulatorów BBT 305 Tester akumulatorów BBT 605 Tester akumulatorów BT 301 Tester akumulatorów Milton Tester akumulatorów Milton Digital Tester akumulatorów 500A2

Bardziej szczegółowo

Identyfikacja samochodu

Identyfikacja samochodu Producent Fiat Model Punto Rok produkcji Rejestracja Tel. - prywatny Stan licznika Tel. - komórkowy Numer zlecenia Tel. - służbowy Data 29/04/2015 Producent Fiat Model Punto (12-) 1,2 8V Autodata Limited

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA OGÓLNE. Załącznik nr 1 do SIWZ, sprawa numer WAT.272.3.2014.CO. 1. Przedmiot opracowania.

WYMAGANIA OGÓLNE. Załącznik nr 1 do SIWZ, sprawa numer WAT.272.3.2014.CO. 1. Przedmiot opracowania. Załącznik nr 1 do SIWZ, sprawa numer WAT.272.3.2014.CO WYMAGANIA OGÓLNE 1. Przedmiot opracowania. Przedmiotem opracowania jest wykonanie dostawy mobilnej linii diagnostycznej wybudowanej na bazie kontenera

Bardziej szczegółowo

J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o. 81-351 Gdynia, ul. T. Wendy 15, tel. 58 661 25 87 www.jrmotors.pl

J.R. Motor Services G.B. Sp. z o.o. 81-351 Gdynia, ul. T. Wendy 15, tel. 58 661 25 87 www.jrmotors.pl GN001-10 Nowości narzędziowe z zakresu obsługi i serwisu motocykli profesjonalnej brytyjskiej firmy LASER TOOLS 4930-LASER Klucz pazur 50-120mm 4937-LASER Narzędzie do zacisku hamulcowego Cena: 170,12zł

Bardziej szczegółowo

100 PLN 100 PLN 100 PLN 120 PLN 120 PLN 120 PLN

100 PLN 100 PLN 100 PLN 120 PLN 120 PLN 120 PLN Stacja obsługi pojazdów w Starachowicach CENNIK USŁUG: Usługa: Osobowe: Dostawcze: Ciężarowe i autobusy: Roboczogodzina mechanika 40 40 40 Roboczogodzina elektryka 50 50 50 Roboczogodzina blacharza / lakiernika

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna: Średnica felgi 12 30 Max. szerokość felgi 13

Specyfikacja techniczna: Średnica felgi 12 30 Max. szerokość felgi 13 MONTY 8600 Monty 8600 to wysokiej jakości montażownica do kół samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak automatyczne narzędzie montażowe, dwa dyski odbijające do odparzania

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Dźwignik nożycowy HUNTER RX 45

Dźwignik nożycowy HUNTER RX 45 Dźwignik nożycowy HUNTER RX 45 Zasilanie pneumatyczne dźwignika osiowego. Czujnik położenia (wysokości) platformy Szerokie platformy (610mm) ułatwiające wjazd. Obrotnice blokowane mechanicznie lub pneumatycznie

Bardziej szczegółowo

Linia diagnostyczna dla samochodów osobowych i dostawczych

Linia diagnostyczna dla samochodów osobowych i dostawczych Linia diagnostyczna dla samochodów osobowych i dostawczych Typ: EUROSYSTEM Całkowicie zautomatyzowany przebieg badania oraz wskazówki dla diagnosty na ekranie monitora Przyjazna w użyciu poprzez zastosowanie

Bardziej szczegółowo

TEMATYKA SZKOLEŃ TECHNICZNYCH

TEMATYKA SZKOLEŃ TECHNICZNYCH TEMATYKA SZKOLEŃ TECHNICZNYCH Szkolenia odbywają się na warsztacie. Szkolenia podzielone jest na dwie części teoretyczną i praktyczną na warsztacie. Pierwszą częścią jest wykład teoretyczny trwający ok.

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Kompetentni nauczyciele kształcenia zawodowego branży motoryzacyjnej. Program praktyk w zakresie DIAGNOSTYKA UKŁADÓW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Kompetentni nauczyciele kształcenia zawodowego branży motoryzacyjnej. Program praktyk w zakresie DIAGNOSTYKA UKŁADÓW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Kompetentni nauczyciele kształcenia zawodowego branży motoryzacyjnej Program praktyk w zakresie DIAGNOSTYKA UKŁADÓW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH WPROWADZENIE Na etapie kształcenia w systemie szkolnym w zakresie

Bardziej szczegółowo

Udźwig: 3200 kg Z sterowaniem w pełni automatycznym, półautomatycznym oraz ręcznym. ceny od 4890 brutto

Udźwig: 3200 kg Z sterowaniem w pełni automatycznym, półautomatycznym oraz ręcznym. ceny od 4890 brutto Dozer mini rama naprawcza 2 449,00 zł Długość: 300 cm Długość ramienia pionowego: 157 cm Długośc belki poziomej: 185 cm Min. długość siłownika: 48 cm Max. Długość siłownika: 62 cm W zestawie dwa łańcuchy

Bardziej szczegółowo

Leasing standardowy Urządzenia diagnostyczne Bosch

Leasing standardowy Urządzenia diagnostyczne Bosch Leasing 2014 Leasing standardowy Urządzenia diagnostyczne Bosch Skorzystaj z leasingu. Twoje korzyści: najpierw inwestuj później zapłacisz rozwijaj swoją działalność www.leasingbosch.pl Urządzenie leasingowa*

Bardziej szczegółowo

Identyfikacja samochodu

Identyfikacja samochodu Producent Opel/Vauxhall Model Astra-G Classic II Rok produkcji 2003-10 Rejestracja Tel. - prywatny Stan licznika Tel. - komórkowy Numer zlecenia Tel. - służbowy Data 18/06/2015 Producent Opel/Vauxhall

Bardziej szczegółowo

PODSUMOWANIE. Podsumowanie Dostateczny Powypadkowe Niskie

PODSUMOWANIE. Podsumowanie Dostateczny Powypadkowe Niskie Raport z inspekcji Stan PODSUMOWANIE Podsumowanie Dostateczny Powypadkowe Niskie Silnik Dostateczny - wycieki Postłuczkowe Niskie Zawieszenie Dostateczny Popowodziowe Średnie Hamulce dobry Przekręcony

Bardziej szczegółowo

Centrum Szkoleniowe WSOP

Centrum Szkoleniowe WSOP Oferta szkoleń dla mechaników i elektroników samochodowych Temat kursu Czas (dni/godzin) Układy hamulcowe Układy wtryskowe silników z ZI Układy wtryskowe silników z ZS Automatyczne skrzynie biegów Elektrotechnika

Bardziej szczegółowo

SL 200-300. bramy przesuwne

SL 200-300. bramy przesuwne 0 bramy przesuwne cancelli scorrevoli SL 00-00 Dane techniczne SL SL użytkowanie częstotliwość użytkowania zasilanie napędu pobór mocy stopień ochrony prędkość max moment obrotowy nominalny moment obrotowy

Bardziej szczegółowo

WYWAŻARKI DO KÓŁ WYWAŻARKI DO KÓŁ

WYWAŻARKI DO KÓŁ WYWAŻARKI DO KÓŁ WYWAŻARKI DO KÓŁ WIMAD W WYWAŻARKI DO KÓŁ 10 820W 10 314W 10 214W WIMAD Wyposażanie serwisów samochodowych Wyważarki do kół WIMAD Wyważarki do kół serii W przeznaczone są do wyważania kół z uwzględnieniem

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI URZĄDZENIA ROZRUCHOWE. Bull Starter 12 V Bull Starter 12/24 V Bateria Genesis EP16 Memory Saver P 3 Professional Kable Rozruchowe

SPIS TREŚCI URZĄDZENIA ROZRUCHOWE. Bull Starter 12 V Bull Starter 12/24 V Bateria Genesis EP16 Memory Saver P 3 Professional Kable Rozruchowe SPIS TREŚCI URZĄDZENIA ROZRUCHOWE Bull Starter 12 V Bull Starter 12/24 V Bateria Genesis EP16 Memory Saver P 3 Professional Kable Rozruchowe BULL STARTER 12 V Pomocnicze urządzenie rozruchowe Banner dla

Bardziej szczegółowo

Urządzenie do geometrii pojazdów ciężarowych Haweka Axis 4000

Urządzenie do geometrii pojazdów ciężarowych Haweka Axis 4000 Urządzenie do geometrii pojazdów ciężarowych Haweka Axis 4000 Urządzenie Axis 4000 to elektroniczne urządzenie do pomiaru geometrii pojazdów użytkowych. Elektroniczne głowice pomiarowe wysokiej jakości

Bardziej szczegółowo

Przecinarka plazmowa Stamos Selection S-PLASMA 85CNC S-PLASMA 85CNC Plasma Cutter CNC

Przecinarka plazmowa Stamos Selection S-PLASMA 85CNC S-PLASMA 85CNC Plasma Cutter CNC Przecinarka plazmowa Stamos Selection S-PLASMA 85CNC S-PLASMA 85CNC Plasma Cutter CNC SPECYFIKACJA TECHNICZNA Model S-PLASMA 85CNC Nr katalogowy 2079 Stan artykułu Nowy Znamionowe napięcie wejściowe 400

Bardziej szczegółowo

Urządzenie do geometrii pojazdów ciężarowych Haweka Axis 200/500

Urządzenie do geometrii pojazdów ciężarowych Haweka Axis 200/500 Urządzenie do geometrii pojazdów ciężarowych Haweka Axis 200/500 Urządzenie Axis 200/500 zostało stworzone z myślą o mobilnym badaniu geometrii pojazdów użytkowych (ciężarówki, maszyny rolnicze, inne pojazdy

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

APARATURA POMIAROWA DO BADANIA SZCZELNOŚCI WYROBÓW

APARATURA POMIAROWA DO BADANIA SZCZELNOŚCI WYROBÓW APARATURA POMIAROWA DO BADANIA SZCZELNOŚCI WYROBÓW BADANIE SZCZELNOŚCI WYROBÓW Dla wielu wyrobów wytwarzanych w przemyśle ważnym parametrem decydującym o ich jakości jest szczelność. Bardzo często szczelność

Bardziej szczegółowo

HAKOWCE PALIFT T18 - T30

HAKOWCE PALIFT T18 - T30 HAKOWCE PALIFT T18 - T30 PRAWDZIWI SIŁACZE NIEZAWODNI, EKONOMICZNI I UNIWERSALNI PALIFT - UTALENTOWANY MISTRZ ŁADOWNOŚCI Hakowce z serii PALIFT TELESCOPIC z optymalną proporcją masy własnej do mocy załadunkowej

Bardziej szczegółowo

Nasze myjki do kół pracują już w 30 krajach!

Nasze myjki do kół pracują już w 30 krajach! Nasze myjki do kół pracują już w 30 krajach! Myjki do kół KART P.P.U.H. ul. Bychowska 22 04-523 Warszawa Tel.: 22 812 55 05 Fax: 22 812 54 04 info@kart.pl www.kart.pl Wyposażenie warsztatowe O firmie KART

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 3. Lp. Nazwa towaru 1. tester usterek układów sterowania pojazdu

Załącznik nr 3. Lp. Nazwa towaru 1. tester usterek układów sterowania pojazdu Załącznik nr 3 Lp. Nazwa towaru 1. tester usterek układów sterowania pojazdu 2. diagnoskop układów sterowania pojazdu (tester silników spalinowych) Jednostka miary Liczba Specyfikacja sztuka 1 Główne cechy:

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Samochody klasy C. 24 sztuk

Opis przedmiotu zamówienia. Samochody klasy C. 24 sztuk Załącznik Nr 1A Nr spr. 5/ZP/CBA/2007 Opis przedmiotu zamówienia Samochody klasy C CZĘŚĆ I Ilość sztuk 24 sztuk Rodzaj nadwozia Hatchback lub liftback Ilość drzwi 5 Wymiary: - Rozstaw osi [mm] 2500-2700

Bardziej szczegółowo

CX12 Nowość w ofercie

CX12 Nowość w ofercie CX12 Nowość w ofercie LIFTER.IT WWW.L Luty 2011 Kluczowe koncepcje Wzrastające potrzeby przepływu towarów przy użyciu elektrycznych wózków paletowych Elektryczny wózek paletowy z maksymalnie małym korytarzem

Bardziej szczegółowo

E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y.

E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y. FALCON. E K O N O M I C Z N E R O Z W I Ą Z A N I E. W Y D A J N Y I N I E Z AW O D N Y. FALCON. Optymalny stosunek kosztów do korzyści gwarantujący sukces. FALCON może być używany do cięcia plazmowego,

Bardziej szczegółowo

* aby pobrać folder należy kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać opcję "zapisz element docelowy jako"

* aby pobrać folder należy kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać opcję zapisz element docelowy jako Katalog produktów Linie diagnostyczne Możemy zapewnić kompleksową obsługę poprzez: wykonanie projektu budowlanego wykonanie całej dokumentacji potrzebnej do wybudowania budynku samą budowę przez wykonawstwo

Bardziej szczegółowo

Wykaz części i materiałów

Wykaz części i materiałów WOJEWÓDZKIE POGOTOWIE RATUNKOWE SP ZOZ W LUBLINIE 20-043 Lublin, ul. Spadochroniarzy 8, tel. (81) 533-77-90, fax. (81) 533-78-00 www.pogotowie.lublin.pl e-mail: sekretariat@pogotowie.lublin.pl Wykaz części

Bardziej szczegółowo

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V

CITROEN XANTIA HATCHBACK 16V Citroen antia nr nadw. VF71RFV72246000, poj. 2.0 L, rok prod. 2000. nr silnika. 10HKH23013351 CITROEN ANTIA HATCHBACK 16V 1 Filtr klimatyzacji 1 2 Filtr oleju 1 3 Filtr paliwa 1 4 Filtr powietrza 1 5 Klocki

Bardziej szczegółowo

Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania.

Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania. Nowoczesne bagażniki dachowe do każdego zadania. Anodowane wykończenie jest odporne na korozję i sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Aerodynamiczna konstrukcja zmniejsza zużycie paliwa oraz zmniejsza

Bardziej szczegółowo

FREEDOMLIFT 2-KOLUMNOWY PODNOŚNIK DO PODNOSZENIA CIĘŻKICH POJAZDÓW

FREEDOMLIFT 2-KOLUMNOWY PODNOŚNIK DO PODNOSZENIA CIĘŻKICH POJAZDÓW 2-KOLUMNOWY PODNOŚNIK DO PODNOSZENIA CIĘŻKICH POJAZDÓW FREEDOMLIFT Nowoczesny, uniwersalny podnośnik 2-kolumnowy zapewniający optymalną wydajność pracy w warsztacie. Udźwig: 5,5 tony, 7 ton oraz 9 ton

Bardziej szczegółowo

Formularz kalkulacji cenowej

Formularz kalkulacji cenowej Część I części do aut osobowych Kia Załącznik nr 5.1 do siwz.. (pieczęć wykonawcy) Formularz kalkulacji cenowej Lp. Pojazd / Części Szacunkowa ilość* Cena netto za szt. Wartość netto [kol. C x kol. D]

Bardziej szczegółowo

W pełni automatyczna wyważarka z diagnostyką koła.

W pełni automatyczna wyważarka z diagnostyką koła. W pełni automatyczna wyważarka z diagnostyką koła. Opatentowany wirtualny pomiar płaszczyzn korekcyjnych (VPM) 21,6 monitor z dotykowym ekranem 16:9 5 wysokiej rozdzielczości kamer skanujących całe koło

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

Urządzenie do klimatyzacji Konfort 760R

Urządzenie do klimatyzacji Konfort 760R Urządzenie do klimatyzacji Konfort 760R Konfort 760R jest superautomatycznym urządzeniem wykonującym swą pracę od początku do końca bez ingerencji serwisanta. Nowatorskie rozwiązania stawiają to urządzenia

Bardziej szczegółowo

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej

DANE TECHNICZNE. Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej DANE TECHNICZNE Argon 2 // Wózek inwalidzki na ramie sztywnej Maks. waga użytkownika: 125 kg // 140 kg Nachylenie oparcia: -31 do + 15 ê Koła Proton lub adapter osi roweru z napędem ręcznym: 100 kg Środek

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14

ZAPYTANIE OFERTOWE. Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 Kraków, dnia 17 września 2014r. AD-25-230/14 ZAPYTANIE OFERTOWE Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zakup samochodu osobowego o

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Pozioma below. Multifunkcjonalny. Pozioma belownica kanałowa. Recykling-Technika. Podajniki. Multifunkcjonalny system rozbudowy

Pozioma below. Multifunkcjonalny. Pozioma belownica kanałowa. Recykling-Technika. Podajniki. Multifunkcjonalny system rozbudowy Integracja systemowa lub pojedyńcze posadowienie Multifunkcjonalny Zagęszczanie dużych objętości Podajniki agęszczanie dużych objętości Recykling-Technika Pozioma belownica kanałowa Integracja systemowa

Bardziej szczegółowo

Nowość. Przystępna pompa ciepła z Niemiec. 3 funkcje, świetne parametry. WPL 10 AC

Nowość. Przystępna pompa ciepła z Niemiec. 3 funkcje, świetne parametry. WPL 10 AC POMPY CIEPŁA POWIETRZE WODA Przystępna pompa ciepła z Niemiec. 3 funkcje, świetne parametry. WPL 10 AC 6 wyjątkowych zestawów Bogate wyposażenie dodatkowe 3 funkcje w 1 urządzeniu! Nowość 2013 0 7 2013

Bardziej szczegółowo

Wymagania edukacyjne Technologia napraw zespołów i podzespołów mechanicznych pojazdów samochodowych 723103

Wymagania edukacyjne Technologia napraw zespołów i podzespołów mechanicznych pojazdów samochodowych 723103 Wymagania edukacyjne PRZEDMIOT Technologia napraw zespołów i podzespołów mechanicznych pojazdów samochodowych KLASA II MPS NUMER PROGRAMU NAUCZANIA (ZAKRES) 723103 1. 2. Podstawowe wiadomości o ch spalinowych

Bardziej szczegółowo

By wznieść się ponad przeciętność

By wznieść się ponad przeciętność By wznieść się ponad przeciętność Podnośniki do każdego warsztatu Każdy warsztat samochodowy dysponuje wyposażeniem specjalnym, które zawsze musi być w doskonałym stanie. Zaliczają się do niego żurawie

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG SERWISOWYCH

CENNIK USŁUG SERWISOWYCH CENNIK USŁUG SERWISOWYCH Nazwa usługi Cena Brutto Godzina pracy mechanika...150 zł Transport pojazdu do/z serwisu.......min.100 zł, 1,5 zł/km Kosztorys naprawy powypadkowej... 250 zł Diagnostyka pojazdu

Bardziej szczegółowo

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR S-TYPE (1999-2008)

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR S-TYPE (1999-2008) WYPRZEDAŻ CZĘŚCI DO JAGUAR S-TYPE (1999-2008) BLACHARSKIE FELGA ALU SPORT - 7,5 J 17 XR827512 1 1,080.37 zł KORPUS LUSERKA LEWE XR827255 1 1,377.23 zł KORPUS LUSTERKA XR827254 1 1,001.02 zł LISTWA DACHU

Bardziej szczegółowo

KLIMATYZATOR POSTOJOWY INSTRUKCJA OBSŁUGI

KLIMATYZATOR POSTOJOWY INSTRUKCJA OBSŁUGI KLIMATYZATOR POSTOJOWY INSTRUKCJA OBSŁUGI 1 Działanie: Wskazówki dla użytkowników Klimatyzator Sleeping Well 1000 pozwala utrzymać optymalne warunki termiczne w pojeździe w przedziale sypialnym kabiny.

Bardziej szczegółowo

More power. no limits.

More power. no limits. More power. no limits. NOWA GENERACJA URZADZEN AKUMULATOROWYCH BERNER More Power. No limits. MORE POWER. NO LIMITS. NOWA GENERACJA URZĄDZEŃ AKUMULATOROWYCH BERNER Silnik bezszczotkowy MORE POWER BEZSZCZOTKOWY

Bardziej szczegółowo

AUDI. BLOKADA ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU (AUDI/SKODA/VW/SEAT)do silników benzynowych 9AT1-A04 KT

AUDI. BLOKADA ŁAŃCUCHA ROZRZĄDU (AUDI/SKODA/VW/SEAT)do silników benzynowych 9AT1-A04 KT AUDI BLOKADA ROZRZĄDU (1.4/1.6 16V VW, AUDI) HCBA1164 UW BLOKADA ROZRZĄDU (AUDI,VW V6 2,4/2,8) HCA8740 UW BLOKADA ROZRZĄDU (AUDI,VW V6 2,6/2,8) HCA8738 UW BLOKADA ROZRZĄDU (AUDI,VW V8 3,4/4,2) HCA8739

Bardziej szczegółowo

The experts in rubber and silicone moulding» BENCHMARK S3 Nieporównywalny

The experts in rubber and silicone moulding» BENCHMARK S3 Nieporównywalny The experts in rubber and silicone moulding» BENCHMARK S3 Nieporównywalny BENCHMARK S3 Nowe standardy Dla oczu i dla uszu DESMA BENCHMARK S3 jest całkowicie nowo skonstruowaną wtryskarką pionową Maszyna

Bardziej szczegółowo

Montażownica osobowa Butler A.CONCERT3

Montażownica osobowa Butler A.CONCERT3 Montażownica osobowa Butler A.CONCERT3 Montażownica A.Concert3 firmy Butler jest w pełni automatyczną montażownicą do opon samochodów osobowych.. A.Concert3 to pierwsza na rynku montazownica wyposażona

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

Uproszczona instrukcja DAF FA LF55. Widok ogólny

Uproszczona instrukcja DAF FA LF55. Widok ogólny Uproszczona instrukcja obsługi DAF FA LF55 Widok ogólny 1 Widok ogólny Widok ogólny Światła a przednie mijania drogowe Dostęp p do elementów w kontroli Przednia atrapa Otwarcie przedniej atrapy następuje

Bardziej szczegółowo

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r.

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. Dot. postępowania o zamówienie publiczne prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawę dwóch samochodów dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Bardziej szczegółowo

Olej 5W30 Motorcraft XR Synth 5l. Opis

Olej 5W30 Motorcraft XR Synth 5l. Opis L.p. Nr Indeksu Zdjęcie Opis Olej 5W30 Motorcraft XR Synth 5l 1. 25-01-00-0008 - wyprodukowany specjalnie do samochodów FORD - Ford Formula F - NOWA JAKOŚĆ - ulepszona formuła oleju - w pełni syntetyczny

Bardziej szczegółowo

AKUMULATORY DO POJAZDÓW OSOBOWYCH

AKUMULATORY DO POJAZDÓW OSOBOWYCH AKUMULATORY DO POJAZDÓW OSOBOWYCH EXIDE MICRO-HYBRID - AGM Gama 3 produktów (70-80-90Ah, rozmiar: od 278x175x190mm do 353x175x190mm). Wyprodukowane w wyjątkowej technologii AGM. 3-krotnie większa większa

Bardziej szczegółowo

Tymczasem gdzieś w Polsce

Tymczasem gdzieś w Polsce Tymczasem gdzieś w Polsce Zawiozę Cię tam miła dziś z prędkością rakiety! o je je pakiety? Tak, tak! Pakiety! O pakiety serwisowe pytaj najbliższego dealera Mercedes-Benz. Adres znajdziesz tam, poniżej.

Bardziej szczegółowo

Schodowa Winda Likwidujemy Bariery

Schodowa Winda Likwidujemy Bariery Do: Od: Data: Ref.: NIP 525-130-29-71, REGON 006713669 Oferta handlowa na platformę schodową Ascendor PLK8 wersja zewnętrzna Sz. Panie Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Poniżej przedstawiamy specyfikację

Bardziej szczegółowo

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D VAN 5D WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. Wykonywana przez wyspecjalizowany zakład Obejmuje m.in. demontaż tylnej kanapy i pasów bezpieczeństwa oraz montaż zestawu grodzeniowego

Bardziej szczegółowo

w w w. r a n d d t e c h. p l

w w w. r a n d d t e c h. p l PL www.randdtech.pl EASY WAY Maksimum ochrony, tylko tam, gdzie wymagane. Do aluminium lub PVC. Linia pił Precision zapewnia najwyższą swobodę pod względem konfiguracji. Wyposażona w integralne zabezpieczenie,

Bardziej szczegółowo

PODNOŚNIK KANAŁOWY WWR 2,5 i WW 2,5

PODNOŚNIK KANAŁOWY WWR 2,5 i WW 2,5 Seria WWR - podnośnik hydrauliczny Seria WW podnośnik hydrauliczno-pneumatyczny Zastosowanie Dźwignik kanałowy, jeżdżący po obrzeżach kanału samochodowego, dzięki łatwości manewrowania poziomego (stosunkowo

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

KAPELLA SIGMA. 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł. 34 000 h. 19 miesięcy NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LAMPA LED. co najmniej tyle możesz oszczędzić

KAPELLA SIGMA. 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł. 34 000 h. 19 miesięcy NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LAMPA LED. co najmniej tyle możesz oszczędzić NOWOCZESNA I ENERGOOSZCZĘDNA LED SIGMA 45 W 55 W 74 W 26 843, 00 zł co najmniej tyle możesz oszczędzić 34 000 h tyle dłużej będzie Ci służyć 19 miesięcy tyle wystarczy, aby zwrócił się koszt jej zakupu

Bardziej szczegółowo

ARKUSZ OBSERWACJI. Kod egzaminatora. Numer stanowiska

ARKUSZ OBSERWACJI. Kod egzaminatora. Numer stanowiska ARKUSZ OBSERWACJI Zawód: mechanik pojazdów samochodowych Symbol cyfrowy zawodu: 723[04] Oznaczenie tematu: Oznaczenie zadania: - Kod egzaminatora Zmiana:. Numer sali (pomieszczenia) Data egzaminu Godz.

Bardziej szczegółowo

SERWIS I NAPRAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH BĘDĄCYCH W DYSPOZYCJI GDDKiA ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE REJON NOWA SÓL

SERWIS I NAPRAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH BĘDĄCYCH W DYSPOZYCJI GDDKiA ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE REJON NOWA SÓL FORMULARZ CENOWY (nazwa Wykonawcy/Wykonawców) Część A. Podstawowe usługi serwisowe SERWIS I NAPRAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH BĘDĄCYCH W DYSPOZYCJI GDDKiA ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE REJON NOWA SÓL Lp. Opis usługi

Bardziej szczegółowo

System informacji warsztatowej do serwisowania, napraw i diagnozy układów klimatyzacji samochodowej

System informacji warsztatowej do serwisowania, napraw i diagnozy układów klimatyzacji samochodowej Nowość: AUTODATA CD Układy Klimatyzacji Samochodowej System informacji warsztatowej do serwisowania, napraw i diagnozy układów klimatyzacji samochodowej Z początkiem 2008 roku wydawnictwo AUTODATA wzbogaciła

Bardziej szczegółowo

ODKURZANIE ODKURZANIE

ODKURZANIE ODKURZANIE 77 78 Model Strona Pojemność zbiornika Pojemność zanieczyszczeń Pobór mocy DSS 25 A 112 25 l 20 l max. 1,400 W DSS 50 A 112 50 l 45 l max. 1,400 W DSS 35 M ip 113 35 l 25 l max. 1,600 W SS 1400 114 25

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WÓZKA JEZDNIOWEGO PODNOŚNIKOWEGO tzw. WÓZKA WIDŁOWEGO

SPECYFIKACJA TECHNICZNA WÓZKA JEZDNIOWEGO PODNOŚNIKOWEGO tzw. WÓZKA WIDŁOWEGO Zn.spr. ZG.270.1.2015 Zał. nr 1 do SIWZ SPECYFIKACJA TECHNICZNA WÓZKA JEZDNIOWEGO PODNOŚNIKOWEGO tzw. WÓZKA WIDŁOWEGO Lp. Wymagania Zamawiającego odnośnie parametrów funkcjonalno-technicznych i wyposażenia

Bardziej szczegółowo

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver

EKONOMICZNY I WYDAJNY. PONSSE BEAver EKONOMICZNY I WYDAJNY PONSSE BEAver PRAWDZIWE ŹRÓDŁO MOCY W KLASIE MAŁYCH HARWESTERÓW PONSSE Beaver to wszechstronna maszyna, która idealnie sprawdza się zarówno w trzebieżach wczesnych jak i na zrębach

Bardziej szczegółowo

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Szafki ARCA NOWOŚĆ Wytrzymałe szafki poliwęglanowe Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Nowość! Fibox ARCA Fibox ARCA - Szafki poliwęglanowe do stosowania w trudnych warunkach Poliwęglan Szafki wykonane

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1a do SIWZ. 8/2011/ZP Strona 1. /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV)

Załącznik Nr 1a do SIWZ. 8/2011/ZP Strona 1. /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV) /pieczęć Wykonawcy/ PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO 5 MIEJSCOWEGO (Typu SUV) DANE TECHNICZNE 1. Silnik z zapłonem iskrowym ZI 2. Maksymalna moc [ KW ] min. 220 3. Długość pojazdu [mm] 4850-5110

Bardziej szczegółowo

CECHY I DANE TECHNICZNE URZĄDZEŃ KOOLKARE

CECHY I DANE TECHNICZNE URZĄDZEŃ KOOLKARE CECHY I DANE TECHNICZNE URZĄDZEŃ KOOLKARE Rodzina Koolkare oferuje szereg urządzeń do obsługi układów AC, które są zaprojektowane tak, aby spełnić różnorodne potrzeby wszystkich rodzajów warsztatów. Poniższa

Bardziej szczegółowo

Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza. Przemysłowe zastosowanie. Air Purification Systems

Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza. Przemysłowe zastosowanie. Air Purification Systems Air Purification Systems Przemysłowe zastosowanie Air Boss Serii T elektrostatyczny oczyszczacz powietrza Systemy oczyszczania powietrza www.trioniaq. pl Techniczne rozwiązania dla czystego powietrza Filtry

Bardziej szczegółowo

Wyważarki do kół motocykli, samochodów osobowych i dostawczych BM11 BM35 Touch BM45 Touch BM55 Touch BM30-2 BM40-2 BM50-2.

Wyważarki do kół motocykli, samochodów osobowych i dostawczych BM11 BM35 Touch BM45 Touch BM55 Touch BM30-2 BM40-2 BM50-2. BM Wyważarki do kół motocykli, samochodów osobowych i dostawczych BM11 BM35 Touch BM45 Touch BM55 Touch BM30-2 BM40-2 BM50-2 Made in Germany BM11 Poziom podstawowy, dobre parametry Wyważarka dla małych

Bardziej szczegółowo

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE I BADANIA EKSPLOATACYJNE MIEJSKIEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM e-kit

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE I BADANIA EKSPLOATACYJNE MIEJSKIEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM e-kit Instytut Napędów i Maszyn Elektrycznych KOMEL ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE I BADANIA EKSPLOATACYJNE MIEJSKIEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM e-kit dr hab. inż. Jakub Bernatt, prof.

Bardziej szczegółowo

TOKARKA KŁOWA STEROWANA NUMERYCZNIE TC2B-160 CNC TC2B-200 CNC TC2B-224 CNC TC2B-250 CNC TC2B-275 CNC TC2B-300 CNC

TOKARKA KŁOWA STEROWANA NUMERYCZNIE TC2B-160 CNC TC2B-200 CNC TC2B-224 CNC TC2B-250 CNC TC2B-275 CNC TC2B-300 CNC TOKARKA KŁOWA STEROWANA NUMERYCZNIE TC2B-160 CNC TC2B-200 CNC TC2B-224 CNC TC2B-250 CNC TC2B-275 CNC TC2B-300 CNC Podstawowe parametry: Łoże 3-prowadnicowe Max. moment obrotowy wrzeciona Max. ciężar detalu

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego Nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Samochód i wyposażenie fabrycznie nowe MARKA I MODEL OFEROWANEGO POJAZDU

Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego Nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Samochód i wyposażenie fabrycznie nowe MARKA I MODEL OFEROWANEGO POJAZDU Załącznik Nr 1 do zapytania ofertowego Nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Samochód i wyposażenie fabrycznie nowe MARKA I MODEL OFEROWANEGO POJAZDU. Rok produkcji. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie

Bardziej szczegółowo

Model: Seria 3 Touring [E91 320i] VIN: WBAVR71070K023943. Data pierwszej rejestracji: 2 1 0 8 2 0 0 8 Rok produkcji: 2007

Model: Seria 3 Touring [E91 320i] VIN: WBAVR71070K023943. Data pierwszej rejestracji: 2 1 0 8 2 0 0 8 Rok produkcji: 2007 Informacje podstawowe Marka: BMW Model: Seria 3 Touring [E91 320i] VIN: WBAVR71070K023943. Nr rejestracyjny: WS ***** Przebieg w km:.. Data pierwszej rejestracji: 2 1 0 8 2 0 0 8 Rok produkcji: 2007 Pojemność

Bardziej szczegółowo

polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego

polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego polski Inwertorowe źródła prądu do spawania łukowego i cięcia plazmowego www.selcoweld.com www.selcoweld.com Selco producent inwertorowych źródeł prądu od ponad 30 lat Selco to firma, która już od ponad

Bardziej szczegółowo

HISTORIA MARKI PRO-PEN

HISTORIA MARKI PRO-PEN HISTORIA MARKI PRO-PEN PEN Dlaczego powstała marka : PRO-PEN PEN? -Standardy ISO wymogły na firmach identyfikację i pełną kontrolę nad produktem z uwzględnieniem całego procesu produkcji -Nawet małe i

Bardziej szczegółowo

4-kolumnowe podnośniki samochodowe o dużym udźwigu. ST 4175-ST 4250 Udźwig 17.500 25.000 kg

4-kolumnowe podnośniki samochodowe o dużym udźwigu. ST 4175-ST 4250 Udźwig 17.500 25.000 kg 4-kolumnowe podnośniki samochodowe o dużym udźwigu ST 4175-ST 4250 Udźwig 17.500 25.000 kg S T E R T I L S u p e r i o r s o l u t i o n s b y q u a l i t y p e o p l e Superior solutions by quality people

Bardziej szczegółowo

Centrum obróbcze MAKA PE 80

Centrum obróbcze MAKA PE 80 Centrum obróbcze MAKA PE 80 625 381 Centrum obróbcze sterowane CNC MAKA PE80 Maszyna o podwójnej konstrukcji portalnej budowa maszyny zaprojektowana przez inżynierów do obróbki drewna w grubych profilach.

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

NOWY WYMIAR WSPÓŁPRACY

NOWY WYMIAR WSPÓŁPRACY NOWY WYMIAR WSPÓŁPRACY Kreatywne Rozwiązanie Obudowy Wiedza naszych klientów, oraz wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwoliły nam stworzyć nową generację central wentylacyjnych, które spełniają

Bardziej szczegółowo

SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE

SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE SEGMENTOWE BRAMY PRZEMYSŁOWE INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA DLA FIRM od 1995 Segmentowe Bramy Przemysłowe ST40 Ciepłe Trwałe Niezawodne Bramy ST40 to właściwy wybór tam, gdzie wymagana jest stabilna ochrona

Bardziej szczegółowo

Wyważarka kół HUNTER GSP 9720

Wyważarka kół HUNTER GSP 9720 Wyważarka kół HUNTER GSP 9720 Komputerowy system pomiaru wibracji koła HUNTER GSP9720 jest najnowocześniejszym urządzeniem, które oprócz tradycyjnej funkcji wyważania statycznego i dynamicznego koła wyposażone

Bardziej szczegółowo

AUTO EXPERT 2009. nr 1. INFORMACJE 4 Aktualności 6 Nowości na rynku

AUTO EXPERT 2009. nr 1. INFORMACJE 4 Aktualności 6 Nowości na rynku AUTO EXPERT 2009 SPIS TREŚCI nr 1 10 Sprostać normom. Legalizacja analizatorów spalin 12 Turbo-dziura. Uszkodzenia turbospręŝarek 14 Ekologiczne koło. Nowatorskie rozwiązania techniczne 43 W stronę logistyki.

Bardziej szczegółowo

DEMATEC EQUIPMENT DRIVING THE FUTURE DRIVEN BY IMPACT

DEMATEC EQUIPMENT DRIVING THE FUTURE DRIVEN BY IMPACT DEMATEC EQUIPMENT B.V. Dematec Equipment jest Waszym holenderskim partnerem w dziedzinie urządzeń do palowania. Mając siedzibę w kraju, gdzie fundament jest konieczny, aby położyć jedną cegłę na drugiej,

Bardziej szczegółowo

KATALOG GASTOP PRESTIGE

KATALOG GASTOP PRESTIGE BRAMKI OBROTOWE BR2-TM KATALOG GASTOP PRESTIGE Zastosowanie urządzeń Bramki obrotowe BR2 są przeznaczone do wspomagania kontroli ruchu osobowego w przejściach strzeżonych, wewnątrz budynków. Urządzenia

Bardziej szczegółowo