szukaj produktów ze znakiem Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "szukaj produktów ze znakiem Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów"

Transkrypt

1 szukaj produktów ze znakiem A2A pawilon: 5 stoisko: 116 Kołpaki i nakładki pierścieniowe na koła do samochodów ciężarowych i autobusów Trzy rodzaje kołpaków do różnych rozmiarów kół 17,5, 19,5 i 22,5. Kołpaki wykonano ze stali nierdzewnej gatunek 304. Armal Sp. z o.o. pawilon: 5 stoisko: 31 CHIEF Automitive Technologies - INTELLI TAPE Elektroniczny liniał pomiarowy INTELLI TAPE z bezprzewodową transmisją pomiarów do komputera firmy CHIEF Automotive Technologies, której jedynym przedstawicielem w Polsce jest firma ARMAL Sp. z o.o. umożliwia wykonanie wszelkich pomiarów zewnętrznych punktów karoserii, otworów drzwiowych, szyb itp., jak również zmierzenie wszystkich punktów pomiarowych płyty podłogowej. Użytkownik może dokonać pomiaru za pomocą samej jednostki centralnej, bądź też (przy większych odległościach) za pomocą liniału pomiarowego, z którego pomiar wysyłany jest do komputera, gdzie zostaje porównany z danymi fabrycznymi. INTELLI TAPE dostarczany jest z teleskopowym liniałem i oprogramowaniem zawierającym wymiary płyty podłogowej i elementów karoserii do wszystkich marek samochodów. Urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii oraz pomiaru punktów bazowych pojazdów CHIEF Automotive Technologies i HUNTER Engineering Company. Urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii oraz pomiaru punktów bazowych pojazdów jest połączeniem dwóch niezależnych od siebie systemów diagnostycznych CHIEF VECTOR/ VELOCITY i HUNTER PA/WA w jednej jednostce. Zintegrowana jednostka centralna wyposażona jest m.in. w komputer sterujący tymi systemami, monitor, drukarkę, klawiaturę, głowice pomiarowe HUNTER, zaczepy i sondy pomiarowe CHIEF. Zespolenie systemów umożliwia kontrolę i regulację geometrii ustawienia kół jezdnych i osi pojazdów samochodowych oraz pomiar płyty podłogowej i karoserii pojazdów osobowych i dostawczych na jednym stanowisku pomiarowym i z wykorzystaniem jednej jednostki sterującej.

2 Autopartzone pawilon: 9 stoisko: 83 Przekładnia kierownicza Renault Megane II Przekładnia kierownicza Renault Megane II lewostronna i prawostronna dla Wielkiej Brytanii. best products pawilon: 5 stoisko: 53 Hofmann Werkstatt Technik - Geoliner 550 Prism Geoliner 550 Prism marki Hofmann Werkstatt Technik to urządzenie przeznaczone do pomiaru i regulacji geometrii samochodów łączące w sobie cechy zarówno systemów opartych o tradycyjne głowice CCD jak i zalety systemu 3D. Na przednich kołach pojazdu znajdują się podobnie jak w przypadku znanych modeli 3D głowice pasywne, natomiast na tylnych kołach montuje się głowice aktywne. Inaczej niż w przypadku urządzeń 3D kamery obserwujące ekrany kół przednich pojazdu znajdują się na kołach tylnych. Dzięki tego rodzaju hybrydowemu rozwiązaniu urządzenie jest bardzo atrakcyjne cenowo i jednocześnie zaawansowane technologicznie. Wysoka ergonomia pozwala na pracę na bardzo małych stanowiskach. Cartec pawilon: 5 stoisko: 18 Cartec serii BDE 2204/2304 Rolkowe stanowisko kontroli hamulców marki Cartec pozwala na kontrolę i regulację hamulców pojazdów firmy BMW AG z elektrycznym hamulcem postojowym jak również hamulców Duo-Servo. John Bean - Visualiner PRISM Urządzenie marki John Bean Visualiner PRISM wykonuje pomiary za pomocą reflektorów umieszczanych przy przedniej osi i tylnych kamer pomiarowych przy tylnej osi. Urządzenie to umożliwia wykonywanie pomiarów nawet maksymalnych położeń układu kierowniczego bez konieczności zastosowania elektronicznych tarczy obrotowych. Urządzenie Visualiner PRISM dostosowuje się do różnych uwarunkowań budowlanych stanowiska pomiarowego. Nie ma konieczności wygospodarowywania dodatkowego miejsca na urządzenie do pomiarów podwozia. Dzięki specjalnemu systemowi pomiarowemu można wykonywać pomiary także w pojazdach o dużym odstępie kół. Urządzenie V3D Lite do regulacji geometrii kół Urządzenie do regulacji geometrii kół V3D Lite jest pierwszym z kolekcji urządzeń wyposażenia warsztatów samochodowych, pracujących w systemie trójwymiarowym. Wszystkie najważniejsze kąty samochodu są mierzone w szybki i prosty sposób, polegający na wykonywaniu przez operatora instrukcji podawanych przez oprogramowanie. Innowacyjny, oszczędzający przestrzeń projekt pozwala na użytkowanie nawet w małych garażach i warsztatach samochodowych ergonomiczny panel sterowania jest umieszczony na podnośniku z kamerą lub na gniazdku dołączonym do urządzenia.

3 Centrum Szkolenia Motoryzacji Autoelektronika Kędzia pawilon: 5 stoisko: 6 Stanowisko testowania pomp i wtryskiwaczy w systemie Common Rail (STPiW2) Stanowisko przeznaczone jest do użytkowania w warsztatach mechaniki pojazdowej, warsztatach naprawy i regeneracji podzespołów systemów Diesla i w szkolnictwie zawodowym. Umożliwia wysterowanie pomp wysokiego ciśnienia systemów Common Rail, oraz sterowanie różnymi typami wtryskiwaczy tych systemów. Składa się z elektronicznych przyrządów sterujących pompami i wtryskiwaczami w dowolnie szerokim zakresie ich parametrów, zespołu napędu mechanicznego testowanych pomp oraz zestawu pomiaru objętości dawek w postaci szeregu menzurek. Stanowisko umożliwia określenie aktualnych parametrów pomp wysokiego ciśnienia, określenie przyczyn ewentualnych niesprawności oraz wykonanie testów pozwalających zbadać jakość wykonanej naprawy. Cheetah pawilon: 5 stoisko: 81 VO Dźwignia przełącznika migacza Chiao Ba pawilon: 5 stoisko: 76 Zestaw narzędzi dr Socket Elbir Oto Yedek Par pawilon: 9 stoisko: 77 Sworznie wahaczy i końcówki drążków Sworznie wahaczy i końcówki drążków do pojazdów marki Opel Elsin pawilon: 9 stoisko: 41 Zespół prostownikowy ładowarka rozruchowa BOOSTER Zespół prostownikowy-ładowarka rozruchowa BOOSTER przeznaczony jest do uzupełniającego ładowania akumulatorów kwasowych rozruchowych oraz wspomagania rozruchu m.in. w samochodach osobowych, terenowych, ciężarowych lub ciągnikach rolniczych z instalacją elektryczną 12V lub 24V. BOOSTER jest urządzeniem przenośnym, a jego przemieszczanie ułatwiają kółka oraz schowek na przewody. Wyposażony jest w wyświetlacz cyfrowy, z funkcją pomiaru prądu ładowania [Amper] oraz napięcia ładowania [Volt].

4 Ładowarki impulsowe LTI 514-1, LTI Ładowarki impulsowe przeznaczone są do ładowania akumulatorów 12V wykonanych w technologii AGM (bezobsługowych) oraz kwasowych z ciekłym elektrolitem stosowanych min. w skuterach, motocyklach lub innych pojazdach mechanicznych. Pojemności ładowanych akumulatorów wynoszą odpowiednio od 5Ah do 20Ah (LTI 514-1) oraz od 5Ah do 40Ah (LTI 514-2). Elwico pawilon: 5 stoisko: 25 Pozycjoner DL 40 AGM, COSMET Elektromechaniczny podnośnik pozycjonujący DL 40 włoskiej firmy AGM, COSMET to bardzo bezpieczny i prosty w obsłudze podnośnik, który ma wiele możliwości zastosowania. Może być wykorzystywany nie tylko do efektownych prezentacji w salonach samochodowych, ale także do prac remontowych, naprawczych, blacharskich, czy lakierniczych. Umożliwia szybkie ustawienie auta w wielu pozycjach. Elektrohydrauliczny podnośnik Nordlift typu DHM PODNOŚNIK TYPU DHM fińskiej firmy NORDLIFT o udźwigu 2000 kg idealny do prac blacharskich. Jest to doskonałe rozwiązanie do wszelkich prac serwisowych z wolnym dostępem do podwozia. Urządzenie jest funkcjonalne i mobilne. Posiada też szeroki zakres regulacji ramion, bezpieczną, solidną konstrukcję. Umożliwia podniesienie samochodu na wysokość ponad 2 metrów Podnośnik nożycowy C 600 AGM.COSMET Elektrohydrauliczny podnośnik nożycowy o udźwigu 6 ton z najazdem płaskim lub diagnostycznym oraz z małym, nożycowym podnośnikiem do uwalniania kół. Najazdy dźwignika nożycowego: szerokość najazdów mm; odstęp między najazdami 800 mm. Montażownia do kół SPACE GA GIOTTO W pełni automatyczna, łatwa i bezpieczna w obsłudze uniwersalna montażownia GA GIOTTO zapewnia bezproblemową obsługę ogumienia wszystkich typów opon. Urządzenie wykonuje wszelkie prace montażowe kół o maksymalnej średnicy 41, 43 i 45. GIOTTO obsługuje koła o maksymalnej szerokości 15 i ze średnicą blokady obręczy: 10-26, 12-28, Wersję GA IT wzbogacono dodatkowo o opatentowany zespół do pompowania kół bezdętkowych. Podnośnik samochodowy AUTOP Masterlift 2.35 Combi Check-in Dwustemplowy podnośnik z platformami najazdowymi zespolonymi z podnośnikeim podprogowym uwalniającym koła. Najwyższej jakości podnośnik samochodowy o udźwigu 3500 kg z platformami najazdowymi o długości 4400 mm. W zespole podnoszącym pracują po dwa siłowniki hydrauliczne. Konstrukcja odwróconego cylindra gwarantuje wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie.

5 Podnośnik do motocykli Space typu SB 1396 Nożycowy elektrohydrauliczny podnośnik do motocykli typu SB 1396 firmy Space o maksymalnym udźwigu 600 kg podnosi platformę z motocyklem na wysokość 1 metra. Środek ciężkości platformy można łatwo dopasować do faktycznego ustawienia kół motocykla na platformie. Klamry mocujące koło do platformy do wyboru pneumatyczne lub ręczne. Obsługa podnośnika za pomocą stojącego panelu sterowniczego. Erich Jaeger GmbH + Co. KG pawilon: 9 stoisko: 32 7-biegunowa wtyczka 24V 7-biegunowa 24V wtyczka używana jest głównie przez producentów pojazdów użytkowych, dla połączenia pojazdów ciągnących i przyczep lub półprzyczep. Jej zalety to przede wszystkim wzmocniona plastikowa obudowa i zatrzaskowe połączenie, pozwalające na proste zamontowanie kontaktów. Specyficzne wiązki elektryczne Wiązki elektryczne firmy Erich Jaeger, przekazujące sygnały elektryczne z pojazdu ciągnącego do przyczepy są specjalnie zaprojektowane dla konkretnych typów pojazdów i zawierają złącza kompatybilne ze złączami systemu napięcia w pojeździe. Wiązki wyposażone są w najbardziej nowoczesne komponenty elektroniczne takie jak JaegerCANtrol system kontrolny przyczepy, oparty na technologii CAN (ang. Controller Area Network). Przyłącza i zespoły oświetleniowe do przyczep Kompletne systemy oświetleniowe do przyczep, m.in. wszelkie niezbędne lampy, skrzynki przyłączeniowe, kable i materiały instalacyjne. Wszystkie komponenty używane do tych systemów oświetleniowych są najwyższej jakości. Ponadto, dzięki nowatorskiemu systemowi podłączania kabli można z łatwością dodawać specjalne funkcje elektryczne, wymagane zwłaszcza w pojazdach specjalnych. Specjalne przyłącza umożliwiają przekazywanie wszelkich sygnałów koniecznych do działania systemów bezpieczeństwa (jak na przykład ABS czy EBS) między przyczepą a jednostką napędową. ER-MER Otomotiv Pawilon: 9 stoisko: 78 Obudowa filtra powietrza Obudowa filtra powietrza do Fiata Albea benzynowego 1,4 l.

6 Eskapol pawilon: 5 stoisko: 17 Typoszereg dźwigników kanałowych pneumatyczno-hydrauczlicznych Nowy typoszereg dźwigników kanałowych pneumatyczno-hydraulicznych o udźwigu od 2,5 tony do 20 ton odpowiednio dla typów: DKPH 2,5; DKPH 6,3; DKPH 12; DKPH 16; DKPH 20. EURO-KLIMA S.C. pawilon: 9 stoisko: 11 Koła pasowe z tworzywa sztucznego do nowych serii kompresorów klimatyzacji marki Denso. Zawór sterujący PXE13 / PXE 16 Zawory służące do sterowania pracą kompresora klimatyzacji w kompresorach marki Sanden serii PXE. Fitac Automotive pawilon: 9 stoisko: 74 Osłona dolna miski olejowej W210 Osłona dolna miski olejowej jest stosowana w systemach napędowych benzynowych i wysokoprężnych. Osłona W210 pasuje do wszystkich modeli i może zastępować części oryginalne o grubości 3 mm. FSS pawilon: 6A stoisko: 55 Sprężynowe siłowniki do hamulców tarczowych Fudex Rubber Products pawilon: 9 stoisko: 54 Różne rodzaje polimerowych rur i przewodów o stałym i zmiennym przekroju, profili i części produkowanych wtryskowo w Malezji.

7 GG Profits Sp. z o.o pawilon: 6A stoisko: 27 Snetch Snetch to przewody zapłonowe nowej generacji z rdzeniem ferromagnetycznym przeznaczone do wszystkich pojazdów z zapłonem iskrowym. Zbudowane na bazie najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych współczesnej inżynierii materiałowej. Polecane szczególnie do LPG i CNG. Wiązki są odporne na warunki zewnętrzne takie jak wilgoć, niska i wysoka temperatura, a zwłaszcza silne przegrzanie. Snetch Racing Snetch Racing to bezkompromisowe rozwiązanie do samochodów rajdowych i wyścigowych. Takie właśnie przewody stosowane są w samochodach biorących udział w wyścigach Daytona oraz DRUGSTER. Zewnętrzna średnica 10 mm zabezpiecza przed wszelkimi możliwymi uszkodzeniami. Przewody są robione ręcznie na indywidualne zamówienie. Dostępne do wyboru rdzenie oporowe, miedziane, wire wound. Snetch Tuning Snetch Tuning to przewody zapłonowe o doskonałej jakości dla tych, którzy cenią sobie walory estetyczne w komorze silnika. Średnica zewnętrzna 7 mm pozwala na montaż we wszystkich standardowych uchwytach. Wysoka jakość surowca użytego do produkcji przewodu zapewnia tłumienie zakłóceń elektromagnetycznych. Gunes Motor Supaplari pawilon: 6A stoisko: 34 Surowce do produkcji zaworów silnikowych, prowadnic i gniazd do silników wysokoprężnych i benzynowych. HEIFO Ruterbories GmbH&Co.KG Pawilon: 9 Stoisko: 52 Pegasus TFV 2000D-E Agregat chłodniczy PEGASUS TFV 2000D-E przeznaczony jest do naczep. Charakteryzuje się największą mocą chłodniczą w swojej klasie (19,06 kw w temp. 0 ºC i 9,77 kw przy -20 ºC) oraz bardzo wysoką wydajnością powietrzną (5,9 m3/h). Agregat ten wyróżnia wizualnie nowoczesnym wyglądem obudowy oraz niezwykłą płaskością. Agregat napędzany jest przez własny, 4-cylindrowy silnik spalinowy, układ wyposażono również w 4-cylindrową sprężarkę oraz silnik elektryczny. Agregaty na ścianę czołową TDJ 300 / TDJ 430 Agregaty TDJ 300 oraz TDJ 430 w związku z zewnętrznym umiejscowieniem na przedniej ścianie i ich niewielką wagą nie obniżają ładowności pojazdu, w żaden sposób nie wpływają też negatywnie na jego właściwości jezdne. Wyjątkowy cichy napęd agregatu bazuje w czasie jazdy poprzez pasek klinowy i sprzężenie magnetyczne na silniku pojazdu. Niewymagające konserwacji wentylatory parownika są całkowicie zamknięte i umożliwiają niezawodny i wydajny ruch ciągły. Agregaty wyposażone są w system przyjaznego zdalnego

8 sterowania, pozwalający wygodnie nastawić parametry i kontrolować funkcje urządzenia na wyświetlaczu cyfrowym z kabiny kierowcy. Agregaty chłodnicze na ścianę czołową TNW 6 i TNW 7 Agregaty chłodnicze TNW6 i TNW7 zaprojektowane zostały specjalnie dla dużych samochodów chłodni. Wyposażony został w napęd Diesla w każdej chwili umożliwiający dokładną regulację temperatury. Posiada także innowacyjny system start/stop dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie zużycia paliwa. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu mikroprocesorowemu funkcje urządzenia regulowane są automatycznie i uzyskiwana jest optymalna moc chłodzenia oraz system zdalnego sterowania. Ikotec pawilon: 5 stoisko: 134 Minilift 2k Jednokolumnowy podnośnik śrubowy Minilift 2K stanowi uzupełnienie wyposażenia zarówno niewielkich warsztatów mechanicznych, blacharskich, lakierniczych jak i rozbudowanych autoryzowanych serwisów. Podnośnik ten nie wymaga stałego stanowiska, może być użyty dosłownie w każdym miejscu, tworząc w ten sposób dodatkowe stanowisko pracy. Podnośnik Minilift 2K jest bardzo łatwy w obsłudze i bezpieczny w użytkowaniu. Minilift 2K umożliwia między innymi: podnoszenie pojazdów za koła, za rynienki progowe i progi, można go również użyć jako żurawia do wyjmowania silników lub jako ścisk do sprężyn typu Mc Person. Inelco pawilon: 9 stoisko: 27 Prostowniki Keepower Keepower to linia 5 modeli bezpiecznych ładowarek impulsowych o działaniu automatycznym. Mogą one ładować wszystkie typy akumulatorów startowych (kwasowoołowiowych, żelowych, AGM. Modele wchodzące w skład linii to: Keepower Small 1A/ 4A (może ładować także akumulatory motocyklowe 12V), Keepower Medium 8A, Keepower Large 15A, Keepower XL-con 30A/12V lub 15A/24V, Keepower XL-pro 30A/12V lub 15A/24V (z możliwością dostosowania programu ładowania do pojemności akumulatora. Keepower XL-pro szczególnie polecany jest profesjonalistom). Integra Software Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 104 Integra 7 kompleksowe oprogramowanie dla motoryzacji Integra 7 to system III generacji o niespotykanej w tego typu rozwiązaniach funkcjonalności, umożliwiający efektywne planowanie pracy serwisu oraz szybką i sprawną obsługę klienta. W zakres systemu wchodzą: aplikacje do obsługi sklepów i serwisów samochodowych (serwis, sprzedaż, magazyn, raporty); elektroniczny katalog części z systemem zamówieniowym (w wersji off i on-line); dane serwisowe samochodów osobowych i ciężarowych a także programy ułatwiające obsługę flot, systemu gwarancyjnego, sieci serwisowych a nawet sprzedaż pojazdów.

9 Inter-Auto-Technika pawilon: 5 stoisko: 37 Robot do pomiaru i ustawienia geometrii kół typ WAB 02 Robot do pomiaru i ustawienia geometrii kół typ WAB 02 to bezdotykowy system pomiarowy z wykorzystaniem technologii CCT. Są to dwa roboty (jednostki pomiarowe wykonane na bazie technologii Siemens oraz specjalistyczny podnośnik nożycowy firmy Nussbaum). Analizator i dymomierz z komunikacją bezprzewodową Bluetooth Analizator i dymomierz z komunikacją bezprzewodową Bluetooth to urządzenie pomiarowe z zasilaniem akumulatorowym, współpracujące z PC, laptopem, V-Top, jednostką sterującą linii diagnostycznej itp. Italcom Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 33A Test mocy samochodu Diagnostic Power Test (DPT) Diagnostic Power Test to programowanie dostępne dla wszystkich rodzajów testerów (ST6000, ST8000, FastBox, F-BOX, BBF). Umożliwia pomiar dostępnej mocy i momentu obrotowego na kołach pojazdu przeprowadzany na drodze w warunkach rzeczywistych. Test sprawności umożliwia porównanie parametrów badanego pojazdu przed i po przeprowadzonych regulacjach, przeróbkach (np. montaż instalacji gazowej) bądź naprawach silnika. Montażownica opon MATIC 1000 Montazownica opon MATIC 1000 umożliwia bezwysiłkową obsługę za pomocą joysticka, nie wymaga użycia tradycyjnej łyżki monterskiej. Idealne mocowanie koła na stole montażowym za pomocą stożków oraz obrotowa głowica robocza uniemożliwiają uszkodzenia felgi. ECK 3000 SANIFLUX Automatyczne urządzenie do obsługi układów klimatyzacji ECK 3000 Saniflux umożliwia kontrolę szczelności suchym azotem oraz diagnostykę układu A/C. Posiada wbudowane urządzenie do odgrzybiania klimatyzacji metodą ultradźwięków, oraz możliwość podłączenia zestawu do płukania układu klimatyzacji. Linie diagnostyczne TEST LINE 3000 i TEST LINE 7000 TESTLINE 3000 i TESTLINE 7000 to kompletne linie diagnostyczna do kontroli pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej odpowiednio do i powyżej masy 3,5 t. W skład linii diagnostycznej wchodzi rolkowy tester hamulców urządzenie do kontroli skuteczności tłumienia drgań zawieszenia pojazdu, płyta do wstępnej oceny zbieżności centralna jednostka sterująca ( analogowa lub cyfrowa ) oraz opcjonalnie szarpak hydrauliczny.

10 JOSAM Polska Sp. z o.o. pawilon: 5 stoisko: 14 i-press JOSAM i-press to w pełni mobilny zestaw urządzeń do napraw średnich (4-tonowych) aż do 16-tonowch samochodów ciężarowych. JOSAM i-press stwarza nowe możliwości zarówno dla warsztatów samochodów osobowych jak i ciężarowych, które chcą rozszerzyć zakres swojej działalności. W jednej chwili można stworzyć stanowisko do napraw powypadkowych samochodów ciężarowych, by za chwilę je zdemontować i otrzymać miejsce przeznaczone do innych prac. Ergonomiczna konstrukcja ze stopu aluminium dodatkowo ułatwia instalację i obsługę systemu. JH 400 Nagrzewacz indukcyjny JOSAM model JH 400 przeznaczony jest do wszelkiego typu prac warsztatowych wymagających podgrzewania. Umożliwia odkręcanie zapieczonych śrub, wymianę sworzni, tulei, poduszek resorów, elementów układu wydechowego itp. bez użycia otwartego płomienia. JH 400 charakteryzuje się niezwykle małymi stratami mocy podczas całego procesu nagrzewania materiału oraz 5-cio stopniową regulacją mocy. 3Truckcalc Program kalkulacyjny Truckcalc przeznaczony jest dla warsztatów napraw powypadkowych pojazdów ciężarowych. Uniwersalny program kalkulacyjny umożliwia łatwe oszacowanie kosztów naprawy. Uwzględnia różne prace związane z naprawą powypadkową: naprawę kabiny, ramy, naczepy, konstrukcji zabudowanej na pojeździe, autobusu oraz prace mechaniczne. Program Truckcalc umożliwia bezpośredni podgląd procesu naprawy pojazdu poparty zdjęciami i pozwala na szybkie oszacowanie wielkości uszkodzenia, jak również stworzenie właściwej dokumentacji wykonywanej naprawy. J.R.Motor Services G.B. Sp. z o.o pawilon: 5 stoisko: 155 IFT-70 Urządzenie do testowania wtryskiwaczy Diesla: tradycyjnych i Common Rail oraz pompowtryskiwaczy. Istnieje możliwość rozbudowania wersji podstawowej o myjkę ultradźwiękową i elektroniczny moduł pomiarowy parametrów dodatkowych. Chłodziarka (Chiller) CHWT111 Sterowane mikroprocesorem stacjonarne urządzenie wspomagania chłodzenia (chiller) o wydajności 0,5 do 9 kw (w zależności od wersji). Stosowane do stołów probierczych i innych maszyn wymagających chłodzenia wodnego. FQM Fuel Quality Meter Przenośny miernik poziomu zanieczyszczeń w oleju napędowym i płynach kalibracyjnych oraz płynach hydraulicznych. Wykonuje testy czystości paliw wg normy ISO 4406.

11 Zgniatarka do filtrów olejowych nr kat Urządzenie przeznaczone do utylizacji zużytych filtrów olejowych z samochodów osobowych i dostawczych. Zgniatarka spłaszcza filtry olejowe i wyciąga zużyty olej. Urządzenie sterowane jest pneumatycznie z zabezpieczeniem przed otwarciem drzwi podczas pracy. Zaprojektowane do montażu na beczce stalowej 205l. Pneumatyczno- -hydrauliczny tłok wywiera nacisk 12 ton. KAJA-JAKUBASZEK s.j pawilon: 5 stoisko: 146 Ircha naturalna Ircha naturalna jest miękka, bardzo chłonna i wytrzymała. Jest uznawana za najbardziej szlachetny materiał do czyszczenia w kosmetyce samochodowe. Doskonale usuwa opary z szyb, lusterek - wewnątrz i na zewnątrz. Nie zostawia smug. Wspaniale zbiera wodę z karoserii. Używana jest także w gospodarstwie domowym. Myjka FILLA Mikrofillament powstaje dzięki unikatowej technologii, z włókien poliestru i poliamidu. Myjka jest doskonała do czyszczenia kokpitu, lusterek, tablicy rozdzielczej oraz wszelkich delikatnych powierzchni. Dzięki zaawansowanemu procesowi wytwarzania ściereczki te posiadają doskonałe właściwości: są bardzo chłonne, nie strzępią się, utrzymują swój kształt, są odporne na przedarcia, nawet po wielokrotnym myciu. Przyjazne dla środowiska, mogą być używane bez detergentów. Łatwe w użytkowaniu - po użyciu wystarczy wypłukać i wysuszyć. Myjka COMBI Unikalna kombinacja 2 rodzajów surowców - mikrofibra koagulowana poliuretanem. Struktura frotte znacznie zwiększa powierzchnię czyszczącą. Niezwykle wytrzymała - nadaje się do ciężkich prac. Jednocześnie jest bardzo delikatna dla czyszczonych powierzchni. Myjka PVA Idealna dla myjni samochodowych, niezwykle chłonna i wytrzymała. Dzięki bardzo dobrym właściwościom poślizgowych myjka jest szybka i ergonomiczna, charakteryzuje się też dobrą absorpcją wody, nie zostawia smug i włosków. Kao Chiang Pawilon: 5 Stoisko: 81A Zestaw do napraw DIY Windshield

12 Kart P.P.U.H pawilon: 5 stoisko: 92 Wulkan 360 HP z ogrzewaniem do mycia kół samochodów osobowych, terenowych i dostawczych Myjka Wulkan 360HP z ogrzewaniem do mycia kół samochodów osobowych, terenowych i dostawczych uwzględnia najnowsze potrzeby rynku, zwłaszcza segmentu bardzo dynamicznie rozwijających się samochodów terenowo-osobowych, a w szczególności specyfikę konstrukcji kół. Urządzenie myje koła o średnicy mm i szerokości Funkcjonalna i uniwersalna myjka WULKAN 360HP jest przeznaczona do stosowania w nowoczesnym procesie obsługi kół samochodowych w specjalistycznych serwisach ogumienia oraz we wszystkich serwisach samochodowych. Unikatowa technologia procesu mycia koła wykorzystana w myjce WULKAN polega na natryskiwaniu koła (obracającego się z prędkością 60 obrotów na minutę) czynnikiem roboczym ogrzanym do temperatury 50 C, składającym się z wody, granulek tworzywa sztucznego oraz koncentratu płynu WULKAN TURBO. Myjka kabinowa WULKAN 500H z ogrzewaniem i windą pneumatyczną do mycia kół samochodów ciężarowych Model WULKAN 500H, przeznaczony do obsługi dużych i ciężkich kół samochodów ciężarowych i autobusów, wyposażony jest w obrotowy podnośnik windę pneumatyczną zespoloną z myjką, pozwalającą na bezpieczny załadunek i wyładunek ciężkiego koła bez nadmiernego wysiłku. Do umycia dużego koła wystarczy 1 osoba - obsługa myjki odbywa się praktycznie bez wysiłku fizycznego, co zapewnia pełny komfort pracy. WULAN 500H wyposażony jest w system ogrzewania wody tym różni się od poprzedniego modelu, który zdobył Złoty Medal MTP w 2005 roku. Dzięki zastosowaniu gorącej wody (o temperaturze 50 C) możliwe jest jeszcze dokładniejsze mycie nawet bardzo zabrudzonych kół. KLIMAWENT Centrum Techniki Wentylacyjnej Pawilon: 5 Stoisko: 16 MATRIX Urządzenie filtrowentylacyjne MATRIX-1000 jest przeznaczone do oczyszczania powietrza z pyłów na ruchomych stanowiskach spawalniczych. SMART Wentylatory SMART są przeznaczone do wentylacji ogólnej budynków. Rodzina wentylatorów SMART liczy osiem wielkości o mocach silników od 0,37 kw do 7,5 kw i maksymalnej wydajności m 2 /h. SPARK Ex Wentylator dachowy przeciwwybuchowy.

13 SPLENDID VAC SPLENDID VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. Jest przeznaczony do odciągania i filtracji rozmaitego rodzaju pyłów suchych, nie posiadających właściwości żrących lub stwarzających zagrożenie wybuchem. RAPID VAC RAPID VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. TENDER VAC TENDER VAC należy do grupy wysoko-próżniowych urządzeń filtracyjnych. Jest przeznaczony do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń pyłowo-gazowych. K-SPORT RACING CO., LTD (Qi Yu) pawilon: 5 stoisko: 82 Amortyzator K-SPORT i zestawy hamulcowe 4/6/8/10 POT Produkowane na Tajwanie Amortyzator K-SPORT i zestawy hamulcowe 4/6/8/10 POT, używane mogą być przez zespoły wyścigowe. Kurtsan pawilon: 9 stoisko: 74B Piasty do różnorodnych pojazdów użytkowych LAMAR pawilon: 5 stoisko: 8 Kabina sypialna LAMAR LX Kabina sypialna LAMAR LX to połączenie nowoczesnego designu i wysokiej jakości wykonania.kabina charakteryzuje się przestronnym wnętrzem, doskonałą izolacją termiczną i maksymalną funkcjonalnością. Wyposażona jest m.in. w wygodny materac na całej powierzchni, welurową tapicerkę, dwa przyciemniane okna uchylne, regulowaną kratkę wentylacyjną, poduszkę w kolorze tapicerki, antenę dachową z instalacją oraz funkcjonalnym oświetleniem. W opcjach dostępne są również: telewizor podsufitowy z anteną, szyberdach, ogrzewanie postojowe, owiewki boczne, spoiler na kabinę sypialną.

14 Machan International Co. Ltd. Pawilon: 5 Stoisko: 85 Profesjonalny zestaw narzędzi 230-częsciowy zestaw narzędzi w szafce na kółkach. MAHA Polska Sp. z o.o Pawilon: 5 Stoisko: 28 Sektor: 6, ST. 4 Hamownia MSR 1000 Hamownia z jedną rolką pomiarową pod każde koło. Stanowiska tego typu uznawane są za najdokładniejsze i zapewniające rzeczywisty pomiar parametrów zbliżony do pomiaru na drodze. Zastosowane rozwiązania w MSR 1000 to innowacyjna technologia pozwalająca na dopędzanie kół osi nie napędowych podczas wykonywania pomiaru, pozwalająca symulować rzeczywistą drogę. Urządzenie umożliwia pomiary dla parametrów do 2000 PS i prędkości maksymalnej 320 km/h.. Miernik MPM 4 Miernik MPM 4 to rozwiązanie pozwalające na przeprowadzenie kontroli pojazdów z silnikiem Diesla nowej generacji z tzw. filtrem cząstek stałych. Metoda zastosowana w tym nowoczesnym dymomierzu polega na pomiarze laserem wielkości cząstek stałych, które przenikając do organizmu i stanowią niebezpieczeństwo zachorowań na raka. Malaysian Rubber Export Promotion Council Pawilon: 9 Stoisko: 58 Nakładki, tuleje i przewody dla przemysłu motoryzacyjnego Produkowane w Malezji nakładki, tuleje i przewody dla przemysłu motoryzacyjnego są dostosowane są do różnych międzynarodowych standardów i używane na rynkach zagranicznych w pojazdach japońskich, koreańskich, europejskich i amerykańskich. Przewody gumowe Przewody są produkowane zgodnie z wymogami i specyfikacjami klienta. Przewody te spełniają wymogi normy ISO / TS MAS ASPAC Pawilon: 9 Stoisko: 122 Profesjonalne narzędzia APAC

15 MATT Automotive Pawilon: 9 Stoisko: 19 TachoDrive3 TachoDriver 3 to urządzenie służące do pobierania danych w Systemie Tachografów Cyfrowych, posiadającym zaimplementowany unikalny algorytm analizy danych z kart kierowców, oparty na rozporządzeniu 561/2006. Umożliwia pobranie danych bezpośrednio z karty kierowcy (wbudowany czytnik kart) oraz ich przeanalizowanie, jak też pobranie danych z pamięci masowej tachografu (załączony kabel). Szybkość działania i prostota obsługi TD3, pozwala sprostać nowym zadaniom nałożonym na służby kontrolne Unii Europejskiej w tym ITD. Mechatronika Wyposażenie Dydaktyczne Sp. Z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 5 Panel dydaktyczny z elementami pneumatycznymi Panel dydaktyczny zwiększa efektywność kształcenia w zakresie automatyki przemysłowej. Główne elementy wchodzące w skład nowego zestawu paneli dydaktycznych to: blok przygotowania powietrza, zawory elektropneumatyczne, siłowniki, elementy logiczne oraz programowalny sterownik logiczny. Dzięki takim pomocom naukowym powstaje możliwość zapoznania się fizycznie z urządzeniami, ich symbolami oraz zasadą działania układów pneumatycznych. Ponadto zestaw umożliwia naukę programowania oraz praktycznego zastosowania sterowników PLC. Mycarr pawilon: 9 stoisko: 79 Światła dzienne Nankang pawilon: 5 stoisko: 72 Opona NS-20 NS-20 to superwydajna opona do luksusowych sedanów oferująca doskonałe proporcje pomiędzy komfortem jazdy i parametrami technicznymi. Cztery szerokie, proste żłobki poprawiają właściwości jezdne i sterowność na mokrej nawierzchni. Nowy dodatek silikonowy do bieżników sprawia, że NS-20 mają świetną przyczepność. Drobne boczne żłobkowanie ogranicza hałas wywoływany przez opony podczas jazdy.

16 Nesan pawilon: 9 stoisko: 79 Korki wlewu paliwa OMSA Pawilon: 9 Stoisko: 84 Nakładka na lusterko Skoda Octavia TERMODINAMIK OTOMOTIV IKL. SIST. pawilon: 6A stoisko: 50 Systemy chłodzenia do vanów, minibusów i ciężarówek P.H. M.S. AUTO-MOTO pawilon: stoisko: Sztywne przewody hamulcowe Sztywne miedziane przewody hamulcowe jak również przewody paliwowe, trójniki, czwórniki oraz łączniki przewodów i odpowietrzniki produkowane są w dostosowaniu do indywidualnych wymagań i preferencji odbiorców. Pleksan Pawilon: 9 Stoisko: 85 Części plastikowe systemów oświetleniowych

17 Polcar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pawilon: 6A, Stoisko: 25 Filtry aster Przeguby GLO Pompy wody SRL Amortyzatory SRL Sprzęgła wiskotyczne SRL Parowniki i osuszacze klimatyzacji Spinki i elementy montażowe Przekładnie kierownicze i pompy wspomagania General Ricambi

18 Precyzja Service Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 34 AUTODATA TruckData CD Nowe centrum informacji AUTODATA TruckData CD zawiera dane diagnostyczne, wskazówki serwisowe i naprawcze zarówno dla małych samochodów dostawczych, lekkich pojazdów użytkowych jak i większych samochodów ciężarowych o masie od 2,5 ton aż po pojazdy do 44 ton, wyprodukowanych od 1974 roku. Obejmuje wszystkie typy pojazdów od klasy Transporter/ Sprinter do pojazdów ciężkich. TruckData CD uwzględnia ponad 30 producentów oraz 2000 modeli włącznie z największymi europejskimi producentami pojazdów ciężarowych: DAF, IVECO, MAN, MERCEDES-BENZ, RENAULT, SCANIA i VOLVO. GTI PROGEO 838 Radio GTI Progeo 838 to komputerowy przyrząd do kontroli geometrii ustawienia kół i osi samochodów posiadających obręcze od 12 do 22 (w zależności od wybranego rodzaju zacisków mocujących). Dzięki zastosowaniu komputera i kamer CCD uzyskiwane wyniki są bardzo precyzyjne i powtarzalne. Przyrząd nadaje się do kontroli i pomiarów geometrii kół samochodów osobowych, minivan oraz dostawczych. GTL Truck Profi Mikroprocesorowo-laserowy przyrząd do diagnostyki geometrii kół samochodów ciężarowych GTL Truck w wersji Profi wprowadza najnowsze rozwiązanie techniczne przekazu danych pomiarowych z zespołów pomiarowych do komputera drogą radiową przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. Rameder pawilon: 6A stoisko: 19 Wypinany hak holowniczy (Citroen C1, Peugeot 107 i Toyota Aygo) Hak holowniczy przeznaczony do trzech modeli miejskich samochodów o niewielkiej przestrzeni bagażowej stwarza możliwości holowania przyczepy lub dzięki udźwigowi 50 kg zamontowania bagażnika rowerowego. Hak jest wypinany, dzięki czemu nie przeszkadza na co dzień w ruchu miejskim. RIW Otomotive pawilon: 9 stoisko: 34 Sworznie wahaczy Sworznie wahaczy to przeguby pomiędzy kołami a systemem zawieszenia spełniające wymogi norm TSE i ISO9001:2000

19 Romix Company Sp. z o.o. pawilon: 9 stoisko: 36 Wyszukiwarka spinek samochodowch Ogólnodostępna wyszukiwarka pozwalająca na wyszukiwanie spinek po wielu parametrach, takich jak: nazwa spinki, zastosowanie, marka, model, numer katalogowy Romix czy numer OEM. Narzędzie to pozwala na szybkie zorientowanie się w asortymencie spinek dostępnych w odniesieniu do poszczególnych marek lub np. rodzajów stosowanych kołków rozporowych. Poszczególna kartoteka referencji zawiera duże zdjęcie mocowania wraz ze schematem wymiarów oraz informacjami dotyczącymi zastosowania i innych parametrów. S-A-M Sp. z o.o. Pawilon: 5 Stoisko: 35 Klucze płasko-oczkowe z grzechotką SATA Klucze z grzechotką marki SATA GearWrench posiadają wszelkie zalety profesjonalnej grzechotki. Szczególną zaletą grzechotki GearWrench jest oczko, które wymaga jedynie 5º skoku klucza by obrócić nakrętkę, w odróżnieniu od zwykłych kluczy potrzebujących minimum 30º skoku lub 6-krotnie więcej miejsca. Małe oczko grzechotki pozwala sięgać połączeń nawet w ciasnych miejscach, niedostępnych dla tradycyjnej grzechotki i nasadki. Profesjonalny wózek narzędziowy z wyposażeniem SATA Nowy model wózka warsztatowego z 7 szufladami marki SATA. Nowoczesny wygląd wózka uzyskano dzięki zastosowaniu dodatkowej, zamykanej na zamek, bocznej półki na wkrętaki, nowych listw wykończeniowych na szufladach, gumowej powłoki stołu roboczego, nowego centralnego zamka ze wskazaniem otwarty/zamknięty, a także zastosowaniu nowego ergonomicznego uchwytu z aluminiowymi detalami. Wózek wyposażony jest w parę skrętnych kółek z hamulcem zapewniającym bezpieczeństwo na miejscu pracy. Tradycyjnie wózek posiada wzmocnioną konstrukcję zwiększającą dopuszczalne obciążenie do 500kg. Pojemne szuflady na prowadnicach z łożyskami kulkowymi idealnie mieszczą 15 wkładek z 299 profesjonalnymi narzędziami z dożywotnią gwarancją i 6 dodatkowymi wkrętakami do pobijania. Wyważarka Corghi BLUE LIGHT Wyważarka BLUE LIGHT dzięki wyszukanej technologii wyposażona została w ekran dotykowy, innowacyjny system nakładania ciężarów i bezdotykową technikę pomiaru. Dokonywane za pomocą kamer i czujników pomiary zapewniają maksymalną precyzję, doskonałą prędkość operacyjną i rzeczywiste przetwarzanie danych. Zastosowany system sterowania urządzeniem oświetla wnętrze felgi, pozwalając na uzyskiwanie obrazu wysokiej rozdzielczości we wszelkich warunkach oświetlenia miejsca pracy.

20 S&S Smiczek & Smiczek pawilon: 6A stoisko: 18 Perfum&Gel SENSI-QUI Samochodowy odświeżacz powietrza Perfum&Gel SENSI-QUI to pierwszy odświeżacz powietrza w postaci żelu z dyfuzorem do montażu na kratce wentylacyjnej z płynną regulacją natężenia zapachu. Innowacyjną receptura żelu sprawia, wraz ze wzrostem temperatury żel staję się gęstszy i trwalszy, a rozpuszczeniu ulega dopiero w temperaturze powyżej 400º C. SOSNOWSKI Pawilon: 5 Stoisko: 36 Geoliner 650 Geoliner 650 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie pomiaru i ustawiania geometrii. Wykorzystując technologię 3D, Geoliner jest w stanie wykonać pełen pomiar geometrii w czasie 5 minut. Urządzenia nie wymagają wypoziomowanych stanowisk. Głowice pasywne nie posiadają komponentów elektronicznych, nie ma więc niebezpieczeństwa uszkodzenia przez upuszczenie. Brak kabli pomiędzy pulpitem a głowicami oraz nowoczesna konstrukcja szafki sterowniczej wpływają na oszczędność miejsca. Spawalnictwo Specjalistyczne Głowice Silnikowe Polok Welding Pawilon: 5 Stoisko: 147 NEWEN CONTOUR Numeryczna, dwuosiowa maszyna CNC do obróbki gniazd i prowadnic zaworowych o jednopunktowym systemie skrawania umożliwia proste tworzenie dowolnego konturu gniazda zaworowego metodą interpolacji Fix Turning (obrotowe, jednopunktowe narzędzie skrawające poruszające się w dwóch interpolowanych osiach). Steelpress Sp. z o.o Pawilon: 6 Stoisko: 1 Zaczep do burt ZB-04 Zaczep do burtzb-16