- Joanna Wróblewska
1 Nr zlecenia:12/01/06/2016/car-ort z dnia: 2016/06/01 Zleceniodawca: CARORT - Aukcje Samochodowe rzeźmierowo Baranowo k/oznania Rzeczoznawca: mgr.inż.mariusz Czajka/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE OJAZDU Dane: [O] V-2016 Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy VIN: VF7FC8HXB Marka: CITROËN Nr rejestracyjny: O880VK Model pojazdu: C HDI Nr INFO-EKSERT Wersja: SX Rok produkcji: 2002 Wskazanie drogomierza km Data pierwszej rejestracji 2003/01/16, (w olsce: 2010/08/11) Data ważności badania technicznego 2016/08/01 Rodzaj nadwozia hatchback 5 drzwiowy Dop. masa całk kg* Oznaczenie silnika DV4TD Rodzaj silnika z zapłonem samoczynnym ojemność / Moc silnika 1398 ccm / 50kW (68KM) Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrza iczba cylindrów / Układ cylindrów / iczba zaworów 4 / rzędowy / 8 Rodzaj skrzyni biegów manualna Rodzaj napędu przedni (4x2) Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Srebrny 2-warstwowy z efektem metalicznym Strona 1
2 WYOSAŻENIE STANDARDOWE.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 Antena radiowa Filtr p/pyłkowy Fotel kierowcy z regulacją wysokości Głośniki 4 szt. Immobilizer Kolumna kierownicy regulowana Napinacze przednich pasów bezp. pirotechniczne Obrotomierz oduszka powietrzna kierowcy oduszka powietrzna pasażera z możliwością odłączenia oduszki powietrzne boczne przednie rzygotowanie do montażu radia Siedzenia tylne dzielone asymetrycznie p. Nazwa elementu wyposażenia 14 Sygnalizacja pozostawienia włączonych świateł 15 System ostrzegania o nadmiernej prędkości 16 Szyba tylna ogrzewana 17 Szyby przednie regulowane elektr. 18 Szyby przyciemniane 19 Światła z regul. kąta pochylenia elektr. 20 Światło dodatkowe STO Tablica rozdzielcza z regulacją oświetlenia Wspomaganie układu kierowniczego zmienne Zagłówki siedzeń tylnych 3 szt Zamek centralny Zegar cyfrowy WYOSAŻENIE DODATKOWE.p Nazwa elementu wyposażenia Klimatyzacja akier metalizowany Radioodtwarzacz CD Światła p/mgielne przednie OIS ZAMONTOWANEGO W OJEŹDZIE OGUMIENIA Koło rzednie lewe: rzednie prawe: Tylne lewe: Tylne prawe: Marka, typ *Brigstone Turanza 175/65/14/82H 0709 *Brigstone Turanza 175/65/14/82H 0709 *Brigstone Turanza 175/65/14/82H 0709 *Brigstone Turanza 175/65/14/82H 0709 Bieżnik [mm] 5,6 5,2 5,1 5,3 KOREKTY WARTOŚCI OJAZDU KOREKTA ZA IERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA RZEBIEG (+) KOREKTY RÓŻNE: Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) Zadana szacunkowa korekta z tytułu wcześniejszych napraw (-) Korekta ze względu na liczbę właścicieli (2) (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) Indywidualny zakup za granicą (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (-) Strona 2
3 OIS STANU TECHNICZNEGO ZESOŁÓW OJAZDU NADWOZIE - Szkielet i poszycia zewnętrzne.p. Nazwa elementu / Rodzaj uszkodzenia 1 Błotnik przedni Starcia powłoki lakierowej 2 Błotnik przedni Wgnieciony 3 okrywa przednia 4 Drzwi boczne przednie Zarysowania powłoki lakierowej 5 Drzwi boczne przednie Wgniecione 6 Drzwi boczne tylne Zarysowania powłoki lakierowej 7 Drzwi boczne tylne Wgniecione 8 Słupek przedni Zarysowania powłoki lakierowej 9 Słupek przedni Zarysowania powłoki lakierowej 10 róg Zarysowania powłoki lakierowej 11 róg Zarysowania powłoki lakierowej 12 Dach 13 Błotnik tylny Zarysowania powłoki lakierowej 14 Błotnik tylny Wgnieciony 15 Drzwi tyłu nadwozia Opis Fot. nr Wgnieciona Zarysowania powłoki lakierowej Wgniecione NADWOZIE Opis powłoki lakierowej okrywa przednia: 170 Błotnik przedni lewy: 135 Dach: 140 Błotnik przedni prawy: 225 Drzwi przednie lewe: 120 Drzwi przednie prawe : 200 Drzwi tylne lewe: 215 Drzwi tylne prawe: 180 Błotnik tylny lewy: 280 Błotnik tylny prawy: 240 okrywa (drzwi) tyłu nadwozia: 350 Strona 3
4 .p. Nazwa elementu / Grubość powłoki [µm] 1 okrywa przednia Dach Błotnik przedni Drzwi przednie Drzwi tylne Błotnik tylny Błotnik przedni Drzwi przednie Drzwi tylne Błotnik tylny okrywa (drzwi) tyłu nadwozia Opis 350 NADWOZIE Wyposażenie zewnętrzne.p. Nazwa elementu / Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni Zarysowany 2 oszycie zderzaka przedniego Starcia powłoki lakierowej 3 istwa zderzaka przedniego Odpryski powłoki lakierowej 4 Spoiler przedni Wgniecenie 5 Reflektor Niesprawny 6 Reflektor odpryski od kamieni 7 Obudowa lusterka bocznego Zarysowana 8 Obudowa lusterka bocznego Zarysowana 9 Ramiona i pióra wycieraczek szyby przedniej Uszkodzone 10 Zderzak tylny Starcia powłoki lakierowej 11 oszycie zderzaka tylnego Starcia powłoki lakierowej 12 istwa zderzaka tylnego Starcia powłoki lakierowej 13 ampa zespolona tylna ęknięty klosz 14 ampa zespolona tylna Zmatowiała powierzchnia odblaskowa 15 Szyba przednia 16 Szyba drzwi bocznych przednich Zarysowania 17 Szyba drzwi bocznych przednich Zarysowania 18 Szyba drzwi bocznych (dodatkowych) tylnych Zarysowania 19 Szyba drzwi bocznych (dodatkowych) tylnych Zarysowania 20 Szyba tylna 21 Klamka zewnętrzna drzwi bocznych przednich Zarysowana 22 Klamka zewnętrzna drzwi bocznych przednich Zarysowana 23 Klamka zewnętrzna drzwi Zarysowana Opis Fot. nr Odpryski warstwy zewnętrznej Zarysowania Strona 4
5 bocznych tylnych 24 Klamka zewnętrzna drzwi bocznych tylnych Zarysowana NADWOZIE Wyposażenie wewnętrzne.p. Nazwa elementu / Rodzaj uszkodzenia 1 Fotel przedni kpl. rzepalone miejscowo poszycie 2 Fotel przedni kpl. rzepalone miejscowo poszycie 3 Fotel tylny rzepalone miejscowo poszycie 4 Kanapa tylna oplamiona 5 oszycie tablicy rozdzielczej przetarte 6 Schowek przetarty 7 Wykładzina dachu (podsufitka) oplamiona 8 Wykładzina boku przednia oplamiona 9 Wykładzina boku tylna oplamiona 10 oszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich przetarte 11 oszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich oplamione 12 oszycie tapicerskie drzwi bocznych tylnych oplamione 13 oszycie tapicerskie drzwi bocznych tylnych oplamione Opis Fot. nr SINIK z osprzętem, układem paliwowym i wydechowym.p. Nazwa elementu Rodzaj uszkodzenia 1 Sprzęgło Zużyte 2 Tłumik tylny Skorodowany Opis Fot. nr UKŁAD KIEROWNICZY.p. 1 Nazwa elementu / Drążek kierowniczy Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr Zużyty JAZDA KONTRONA 1 Głośność pracy silnika BEZ UWAG 2 rzyspieszenia pojazdu Zaniżona skuteczność 3 raca układu kierowniczego Stuki w zawieszeniu 4 Stateczność ruchu pojazdu BEZ UWAG 5 Głośność (stuki) zawieszenia BEZ UWAG 6 Zmiana biegów, działanie sprzęgła Sprzęgło zużyte 7 Głośność skrzyni biegów / bloku napędowego BEZ UWAG 8 Skuteczność hamulca zasadniczego BEZ UWAG 9 Skuteczność hamulca pomocniczego BEZ UWAG 10 Działanie drogom. i szybkościomierza BEZ UWAG 11 Wskaźnik temperatury silnika BEZ UWAG Strona 5
6 12 Skuteczność ogrzewania i przewietrzania BEZ UWAG róba ruchowa przeprowadzona na niewielkim dystansie, w warunkach parkingowych, z prędkością do 50 km/h. DOKUMENTY i KOMETACJA OJAZDU 1 Książka serwisowa NIE 2 Kluczyki (ilość sztuk) Jeden 3 Dowód rejestracyjny TAK 4 Faktura (rachunek) zakupu NIE 5 Dowód odprawy celnej NIE 6 Umowa kupna-sprzedaży NIE 7 Zestaw narzędzi fabrycznych TAK 8 odnośnik samochodowy TAK 9 Instrukcja obsługi TAK 10 Gaśnica TAK 11 Trójkąt ostrzegawczy TAK 12 Apteczka NIE 13 Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe NIE Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü owyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. rzyjęto w oparciu o dane przekazane przez ü owyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana. Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 6
37 Fot. nr 61 Fot. nr 62 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 37
Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMANIEWSKA 39 02-672 WARSZAWA. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443
Nr zlecenia: z dnia: 05--9 Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMAWSKA 9 0-67 WARSZAWA Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS58/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE
Nr zlecenia:12/06/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Kuchta/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:03/08/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:19/05/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr Łukasz Gawryczuk/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:01/14/04/2016/car-port
Nr zlecenia:01/14/04/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT
Nr zlecenia:06/16/03/2016/car-port z dnia: 2016/03/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:08/11/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/11 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Sławomir Garbarczyk/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoOCENA TECHNICZNA nr: CITROEN NEMO WY5661E Rzeczoznawca : Zespół Rzeczoznawców Autopol Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [D] XI-2012
z dnia: 2012/11/13 OCENA TECHNICZNA nr: Rzeczoznawca : Zespół Rzeczoznawców Autopol Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [D] XI-2012 DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Marka: CITROËN Model pojazdu:
Bardziej szczegółowofurgon z podwyższonym dachem, długi 4 drzwiowy 3 osobowy
OCENA TECHNICZNA nr: 2732/Renault Master/WE137GJ Rzeczoznawca : mgr inż Jerzy Gąska z dnia: 2015/10/16 Zleceniodawca: IDEA Leasing S.A. Adres: ul. Strzegomska 42B 53-611 Wrocław Zlec. pismo, znak: email
Nr zlecenia:01/16/06/2016/car-port z dnia: 2016-06-16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:02/24/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoWykonawca opinii : PCR JS AUTOMOBILE. ul. Zatorze 1 02-852 Warszawa Ocena stanu technicznego. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy
Ekspertyza numer: z dnia: 2012/03/05 Wykonawca opinii : PCR JS AUTOMOBILE Zleceniodawca: Auto Przetarg Adres: ul. Zatorze 1 02-852 Warszawa Zadanie: Ocena stanu technicznego DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU
Nr zlecenia:10/16/08/2016/carport z dnia: 2016/08/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoWykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c.
Ekspertyza numer: z dnia: 2016/04/20 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA Leasing Polska Sp. z o.o. ul.
Ekspertyza numer: z dnia: 2016/04/22 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O. ul.
Bardziej szczegółowoCenta. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/48418/14/08/27 Nr zlecenia/szkody: SA9/00022/2014 - Mateusz Przeplasko Data zlecenia: 27-08-2014 Zleceniodawca: Arkadiusz Cenkier Centa DEKRA Polska - Centrala tel.
Bardziej szczegółowoPrzedział grubości powłoki lakierowej [μm] Pokrywa komory silnika. Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy
Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 148168/5/16-9527 Data raportu inż. Andrzej Ciecieręga Data oględzin inż. Michał Dzik PCM(DZS)/GDA/24757/16/04/29 Miejsce oględzin Nr zlecenia 11-05-2016
Bardziej szczegółowoDANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU
OPINIA Nr: 132/DOA/05/13 Rzeczoznawca : inż. Wojciech Sowa, mgr inż. Wojciech Maruda Zleceniodawca: GETIN Noble Bank S.A. Adres: ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa Sygnatura akt: 320903 Zadanie: Ocena
Bardziej szczegółowoUWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.
Nr zlecenia DEKRA: VBL(A)/WRO/32748/16/06/08 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 08-06-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: System IdeaLeasing Idea Leasing
Nr zlecenia DEKRA: C-PORT/BAR/05920/16/02/02 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 02-02-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Logistyka CARPORT Aukcje Samochodowe
Bardziej szczegółowoPrzedział grubości powłoki lakierowej [μm] Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy. Drzwi przednie prawe
Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 4872/5/6-959 Andrzej Pokrywa Andrzej Juszczak PGD/TYC/29003/6/05/20 Nr zlecenia Data raportu Data oględzin 23-05-206 23-05-206 Miejsce oględzin ul.
Bardziej szczegółowoL.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartość [PLN] 1 Zabudowa chłodnia 2576 2 Agregat chłodniczy 3646
WYCENA Nr: 41/05/2015/IL Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA LEASING SP. Z O.O. S.K.A. ul. BUDOWLANYCH 59 43-100 TYCHY Wycena wartości
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443
WYCENA Nr: 49/12/2014/IL Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA LEASING S.A. ul. BOKSERSKA 66 02-690 WARSZAWA Wycena wartości rynkowej pojazdu
Bardziej szczegółowoEKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-4/2016_EL803U
EKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-4/2016_EL803U Numer szkody / sprawy SM-4/2016_EL803U Nr kalkulacji 1825 DANE WYKONUJĄCEGO Użytkownik Walewski Andrzej Nr licencji 68236 DANE KLIENTA / WŁAŚCICIELA Imię i nazwisko:
Bardziej szczegółowoCenta. Corsa D Hatchback 10-15, Corsa 1.2 16V Enjoy. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/14973/16/03/17 Nr zlecenia/szkody: Opel Corsa PO 863VR Data zlecenia: 17-03-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Arkadiusz
Bardziej szczegółowo2015/12/02. Ekspertyza numer: 1545/BK/12/2015 Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma
z dnia: 2015/12/04 Ekspertyza numer: Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma Zleceniodawca: SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa Właściciel: SG Equipment
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: IDEA BANK S.A. PRZYOKOPOWA 33 WARSZAWA. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443
Nr zlecenia: z dnia: 05-0-8 Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. RZYOKOOWA WARSZAWA Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS58/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE
Nr zlecenia DEKRA: MIL(L)/WAR/36996/14/07/03 Nr zlecenia/szkody: 172080 Data zlecenia: 03-07-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Beata Aleksandrowicz Millennium
Bardziej szczegółowoDAWRO BZ WBK. Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 125KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 300 L1 Trend
Nr zlecenia DEKRA: BZWBL(DAWRO)/CEN/64446/15/11/06 Nr zlecenia/szkody: SW3/00092/2013 - Marcin Kufel Data zlecenia: 06-11-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca:
Bardziej szczegółowoRzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044
OPINIA Nr: z dnia: 2016/05/24 Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044 Zleceniodawca: Kredyt Inkaso S.A. Adres: ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa Zadanie: Określenie wartości
Nr zlecenia DEKRA: MIL(L)/WAR/05349/16/01/29 Nr zlecenia/szkody: 203536 Data zlecenia: 29-01-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Beata Aleksandrowicz Millennium
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : Mariusz Komarnicki. ul. 17-GO STYCZNIA 45D, 02-145 WARSZAWA Określenie wartości rynkowej pojazdu. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy
WYCENA Nr: z dnia: 2016/06/13 Wykonawca wyceny : Mariusz Komarnicki Właściciel: EGIS POLSKA SP. Z O.O. Adres: ul. 17-GO STYCZNIA 45D, 02-145 WARSZAWA Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE
Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 139919/11/15-9527 Data raportu Kacper Lesiak Data oględzin inż. Michał Dzik PCM(DZS)/GDA/63207/15/11/02 Miejsce oględzin Nr zlecenia 10-11-2015 06-11-2015
Bardziej szczegółowoTransit Custom 290 TDCi 2198ccm - 125KM 2.9t 12Transit 290L Trend. KUJAWSKO-POMORSKIE, 86-022 Dobrcz, Dobrcz, ul. Gdańska 4, Aleksandrowo
Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/29164/14/05/26 Nr zlecenia Biura: 8145 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 26-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia
Nr zlecenia: 04//07/IBW z dnia: 07// Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. rzyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS0044 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Bardziej szczegółowoDAWRO BZ WBK. MAZOWIECKIE, 04-768 Warszawa, Mrówcza od 52 do 80 i od 87 do 171, ul. Mrówcza 79. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZWBL(DAWRO)/CEN/67637/14/11/27 Nr zlecenia/szkody: SV4/00075/2013 - Marcin Kufel Data zlecenia: 27-11-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca:
Nr zlecenia: z dnia: 07/09/6 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. rzyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE
Bardziej szczegółowoCenta. Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 155KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 300 L2 Trend. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/31949/15/06/09 Nr zlecenia/szkody: SJ4/00053/2014 - Adrianna Karpińska Data zlecenia: 09-06-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca:
Bardziej szczegółowoSprinter 519 CDI 3,5t Euro 5 2987ccm - 190KM 09-13 Sprinter 519 CDI 906.155. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/28160/14/05/20 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 20-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia Culicka PKO Leasing SA
Bardziej szczegółowoRaport techniczny / oszacowanie kosztu naprawy
Transpost S.A. ul. Błażeja Winklera 60-246 Poznań DEKRA Polska Sp. z o.o. ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa tel. (22) 577 36 2 ekspertyzy@dekra.pl Raport techniczny / oszacowanie kosztu naprawy Nr zlecenia
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: Idea Bank S.A. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia:9.0.0 z dnia: 0/0/9 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS8/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE OJAZDU Dane:
Bardziej szczegółowoKategoria środka technicznego
DEKRA Polska - Centrala tel. (022) 577 36 13, faks (022) 577 36 36 Rzeczoznawca: Wiesław Kleczkowski UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu,
DEKRA Polska o/suwałki Suwałki tel. 0/87 5650094, faks Rzeczoznawca: Bogdan Boguszewski UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia,
ZRSMiU (P) Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o. o/ Poznań 61-625 Poznań, ul. Naramowicka 68 tel. (061) 826 57 69, faks (061) 826 57 69 Rzeczoznawca: Zbigniew Rychter UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: Idea Bank S.A. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443. Zadanie: Wycena wartości pojazdu
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS8/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE OJAZDU Dane: [T] VI-0
Bardziej szczegółowoOcena stanu technicznego pojazdu
Nr zlecenia DEKRA: SCM(W)/WRO/39988//09/6 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 6-09-0 DEKRA Polska - Centrala 0-84 Warszawa, al. Krakowska A tel. (0) 577 36 3, faks (0) 577 36 36 Zleceniodawca: Jacek Jemioła
Bardziej szczegółowoDane pojazdu. Wartość bazowa pojazdu. Korekty. Ekspertyza DEKRA nr 31578/10/09-9505 z dnia 23-10-2009
DEKRA Polska - Centrala 02-284 Warszawa, al. Krakowska 2A tel. (022) 577 36 13, faks (022) 577 36 36 Rzeczoznawca: Grzegorz Charko 2 prawe wew. Semperit, Trans-stell 315/70 R22.5 40 % UWAGA: Ze względu
Nr zlecenia:0/0/0/ib z dnia: 0-0-0 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Domaniewska 9 0- Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS//RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE
Bardziej szczegółowoSzacowanie wartości pojazdu nr 106/2014
Szacowanie wartości pojazdu nr 106/2014 Rzeczoznawca: Zleceniodawca: mgr inż. Rafał Dąbek Naczelnik Urzędu Skarbowego w Malborku Podstawa wykonania opinii: Postanowienie Naczelnika Urzędu Skarbowego w
Bardziej szczegółowoMarka: DAF Model pojazdu: XF105.460 E5 18.0t. Rodzaj pojazdu: Ciągnik samochodowy WYPOSAŻENIE STANDARDOWE (2006.01-2013.12) WYPOSAŻENIE DODATKOWE
WYCENA Nr: 29/04/2015/IL z dnia: 2015-04-12 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: IDEA LEASING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ S.K.A. Adres: ul. BUDOWALNYCH
WYCENA Nr: 71/10/2014/IL z dnia: 2014-10-27 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: IDEA LEASING S.A. I ODDZIAŁ KRAKÓW Adres: ul. MOGILSKA 65 31-545 KRAKÓW Zadanie:
Nr zlecenia DEKRA: 1311/52458/15/09/11 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 08-09-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. Budowlanych 7 62-081
Bardziej szczegółowoPKO Leasing SA. MAŁOPOLSKIE, 31-991 Kraków, Kreator Sp. z o.o., ul. Cementowa 1. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/57871/13/11/26 Nr zlecenia Biura: dw/1089/13 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 26-11-2013 Zleceniodawca: Sylwia Culicka PKO Leasing SA DEKRA Polska - Centrala tel. (22)
Bardziej szczegółowoTransit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 125KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 310 L2 Trend. Wartość obiektu brutto (kupno)¹
Nr zlecenia DEKRA: ING(W)/WAR/41236/15/07/20 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 20-07-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Grzegorz Sobczyński ING Lease
Bardziej szczegółowoRzeczoznawca DEKRA: Korekty. Przebieg. strona 1. elementu elementu uszkodzenia. elementu elementu. elementu. Wykładziny tapicerskie wraz z osłonami
Nr zlecenia DEKRA: PEK(ZSP)/PEK(ZSP)/10400/15/02/27 Nr zlecenia/szkody: SK927AW(39/0725/12)7/12728/12 Data zlecenia: 27-02-2015 Zleceniodawca: Michał Kolasa Pekao Leasing Sp. z o.o. ul. Puławska 182 02-670
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS 581/12 RS001443. L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartość 1 +ŁYŻKA KOPARKOWA
WYCENA Nr: 22/12/2014/IL Wykonawca wyceny : Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS 581/12 RS001443 Właściciel: Zadanie: IDEA LEASING S.A. Wycena wartości maszyny DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU (*) z dnia: Marka:
Bardziej szczegółowoŁÓDZKIE, 91-364 Łódź, Lawendowa, ul. Zgierska 250/252. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/28365/14/05/21 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 21-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia Culicka PKO Leasing SA
Nr zlecenia:20/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Kuchta/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:18/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
WYCENA Nr: 40/01/2015/IL z dnia: 2015/01/27 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: PANORAMA FINANSÓW S.A. O/POZNAŃ Adres: ul. ABPA ANTONIEGO BARANIAKA 88B 61-131
Nr zlecenia: z dnia: 2018-04-25 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM SPRZEDAŻ SŁUŻBOWEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO
Starostwo Powiatowe w Wieluniu Pl. Kazimierza Wielkiego 2, 98-300 Wieluń tel. +48 43 843 42 80, fax. +48 43 843 42 63 e-mail: starostwo@powiat.wielun.pl, www. bip.powiat.wielun.pl Wieluń, 03.06.2016r.
Nr zlecenia DEKRA: 1311/36395/16/06/23 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 21-06-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. Budowlanych 7 62-081
Bardziej szczegółowoCenta. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/61904/15/10/26 Nr zlecenia/szkody: SA5/00037/2014 Data zlecenia: 26-10-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Arkadiusz
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMANIEWSKA WARSZAWA. Rzeczoznawca: AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12/15 RS001443
Nr zlecenia:0/0/0/ib z dnia: 0/0/9 Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMAWSKA 9 0- WARSZAWA Rzeczoznawca: AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS8// RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości rynkowej
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMANIEWSKA WARSZAWA. Rzeczoznawca: AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443
Nr zlecenia:0/0/0/ib z dnia: 0/0/ Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMANIEWSKA 0- WARSZAWA Rzeczoznawca: AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości rynkowej pojazdu