- Jadwiga Martyna Duda
1 Nr zlecenia:02/24/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] VI-2016 Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy VIN: VF1JMGKDB Marka: RENAULT Nr rejestracyjny: PO400VM Model pojazdu: Grand Scenic II 2.0 dci Nr INFO-EKSPERT Wersja: Privilege Aut. Rok produkcji: 2007 Wskazanie drogomierza km Data pierwszej rejestracji 2007/11/28, (w Polsce: 2011/01/04) Data ważności badania technicznego 2016/12/08 Rodzaj nadwozia minivan 5 drzwiowy 7 osobowy Dop. masa całk kg* Oznaczenie silnika M9R700/721 Rodzaj silnika z zapłonem samoczynnym Pojemność / Moc silnika 1995 ccm / 110kW (150KM) Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrza Liczba cylindrów / Układ cylindrów / Liczba zaworów 4 / rzędowy / 8 Rodzaj skrzyni biegów automatyczna Rodzaj napędu przedni (4x2) Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) SZARY 2-warstwowy z efektem metalicznym Strona 1
2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 ABS + EBV - korektor siły hamowania elektr. 2 3 Antena radiowa Dźwignia zmiany biegów pokryta skórą 4 Fotel kierowcy z regulacją odcinka lędźwiowego Fotel kierowcy z regulacją wysokości Fotel pasażera z regulacją wysokości Gniazdo 12V 2 szt. Hamulec postojowy automatyczny L.p. Nazwa elementu wyposażenia 24 Pasy bezpieczeństwa przednie z regul. wysokości mocowania 25 Poduszka powietrzna kierowcy 26 Poduszka powietrzna pasażera z możliwością odłączenia 27 Poduszki powietrzne boczne przednie 9 10 Immobilizer Karta kodowa Renault bezdotykowa Kierownica pokryta skórą Klimatyzacja automatyczna z filtrem p/pyłowym Kolumna kierownicy regulowana Komputer pokładowy Kurtyny powietrzne boczne Listwy boczne Lusterka zewnętrzne podgrzewane i regul. elektr. Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia Radioodtwarzacz 4x15W CD Sterowanie radiem w kierownicy Stoliki lotnicze na oparciach foteli przednich Sygnalizacja niezapiętych pasów przednich i tylnych Sygnalizacja otwartych drzwi Sygnalizacja pozostawienia włączonych świateł System p/poślizgowy ASR + ESP System wspomagania nagłego hamowania Szyby przednie i tylne regulowane elektr. Światła mijania włączane automatycznie Światła p/mgielne przednie Tarcze kół alum. 16" Wskaźnik temperatury zewnętrznej Lusterko wewnętrzne ściemniane automatycznie Napinacze przednich pasów bezpieczeństwa Napinacze tylnych pasów bezpieczeństwa Oparcie fotela pasażera z przodu składane Wspomaganie układu kierowniczego zmienne elektr. Wycieraczki z czujnikiem deszczu 23 Oświetlenie deski rozdzielczej regulowane Zagłówki foteli przednich regulowane Zderzaki w kolorze nadwozia Żaluzje p/słoneczne szyb tylnych bocznych w 2 rzędzie Żaluzje p/słoneczne szyb tylnych bocznych w 3 rzędzie WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 Czujniki cofania 2 Czujniki parkowania 3 Dach panoramiczny 4 +Hak holowniczy 5 Lakier metalizowany 6 Radioodtwarzacz 4x15W CD + MP3 + zmieniarka CD (dopłata) 7 System nawigacji satelitarnej Carminat ITS 8 Tapicerka ze skóry 9 Tempomat OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Marka, typ Przednie lewe: BARUM 205/60 R16 Przednie prawe: BARUM 205/60 R16 Tylne lewe: BARUM 205/60 R16 Tylne prawe: BARUM 205/60 R16 92H 92H 92H 92H POLARIS 3 TL POLARIS 3 TL POLARIS 3 TL POLARIS 3 TL Bieżnik [mm] 6,0 6,2 7,8 7,7 Strona 2
3 KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA PRZEBIEG (-) KOREKTY RÓŻNE: Zadana szacunkowa korekta z tytułu wcześniejszych napraw (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) Indywidualny zakup za granicą (-) Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (+) UWAGI RZECZOZNAWCY DOTYCZĄCE WYCENY POJAZD PRZEDSTAWIONY W STANIE ZABRUDZONYM, MOŻLIWOŚĆ UJAWNIENIA DODATKOWYCH NIEWIELKICH USZKODZEŃ ZEWNĘTRZNYCH PO UMYCIU QL_Nag_Tyt OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU NADWOZIE - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Błotnik przedni L PĘKNIĘTY 2 Błotnik przedni P PĘKNIĘTY 3 Pokrywa przednia 4 Drzwi boczne przednie L Wgniecione z zarysowaniami powłoki lakierowej 5 Drzwi boczne przednie P Wgniecione z zarysowaniami powłoki lakierowej 6 Drzwi boczne tylne L Wgniecione z zarysowaniami powłoki lakierowej 7 Drzwi boczne tylne P Wgniecione z zarysowaniami powłoki lakierowej 8 Słupek przedni L Odpryski powłoki lakierowej 9 Próg P Wgnieciony z zarysowaniami powłoki lakierowej 10 Dach 11 Błotnik tylny L Wgnieciony z zarysowaniami powłoki lakierowej 12 Błotnik tylny P Wgnieciony z zarysowaniami powłoki lakierowej 13 Drzwi tyłu nadwozia 14 RAMA DACHU Odpryski powłoki lakierowej Opis Fot. nr OBLUZOWANY KIERUNKOWSKAZ BOCZNY NIEPRAWIDŁOWO SPASOWANA PO NAPRAWIE Wgnieciony z zarysowaniami powłoki lakierowej Zarysowania powłoki lakierowej L ZARYSOWANA Strona 3
4 NADWOZIE Opis powłoki lakierowej Pokrywa przednia: Dach: Błotnik przedni prawy: TWORZYWO Słupek przedni prawy: 250 Drzwi przednie prawe : Błotnik przedni lewy: TWORZYWO Słupek przedni lewy: 320 Drzwi przednie lewe: Próg lewy: 180 Próg prawy: 150 Słupek środkowy lewy: 150 L.p. Słupek środkowy prawy: 80 Drzwi tylne lewe: Drzwi tylne prawe: 250,>1100 Błotnik tylny lewy: Błotnik tylny prawy: Słupek tylny lewy: 140 Słupek tylny prawy: 250 Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia: Nazwa elementu L / P Grubość powłoki [µm] 1 Pokrywa przednia 2 Dach 3 Błotnik przedni L TWORZYWO 4 Próg L Słupek przedni L Drzwi przednie L Słupek środkowy L Drzwi tylne L Błotnik tylny L Słupek tylny L Błotnik przedni P TWORZYWO 12 Próg P Słupek przedni P Drzwi przednie P Słupek środkowy P Drzwi tylne P 250,> Błotnik tylny P Słupek tylny P Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia Opis Strona 4
5 NADWOZIE Wyposażenie zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni Wgniecenie 2 Poszycie zderzaka przedniego Starcia powłoki lakierowej 3 Krata wlotu powietrza Rozerwana 4 Reflektor L Zmatowiała powierzchnia odblaskowa 5 Reflektor P Urwane zaczepy mocowania 6 Światła p/mgielne przednie L Zmatowiała powierzchnia odblaskowa 7 Światła p/mgielne przednie P Zmatowiała powierzchnia odblaskowa 8 Obudowa lusterka bocznego L Pęknięta 9 Obudowa lusterka bocznego P Starcia powłoki lakierowej 10 Zderzak tylny Wgniecenie 11 Poszycie zderzaka tylnego Starcia powłoki lakierowej 12 Listwa zderzaka tylnego Zarysowana 13 Klamka zewnętrzna drzwi tyłu nadwozia Zarysowana 14 Ramię i pióro wycieraczki tylnej Zużyte 15 Hak holowniczy KOROZJA 16 CZUJNIKI PARKOWANIA CHAOTYCZNE ODCZYTY Opis Fot. nr Opis Fot. nr BRAK ZACZEPU NADWOZIE Wyposażenie wewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Wykładzina dachu (podsufitka) Zabrudzona 2 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich L WYŁAMANY SCHOWEK 3 Podnośnik szyby drzwi bocznych tylnych P MOŻLIWOŚĆ OTWARCIA WYŁĄCZNIE Z PANELU NA DRZWIACH KIEROWCY 4 Poszycie tapicerskie drzwi tyłu nadwozia TRWAŁE PRZETARCIA SILNIK z osprzętem, układem paliwowym i wydechowym L.p. Nazwa elementu Rodzaj uszkodzenia 1 Miska olejowa Wyciek oleju 2 Tłumik tylny Skorodowany Opis Fot. nr PODWOZIE ZAWIESZENIE I KOŁA L.p. 1 Nazwa elementu Tarcza koła przedniego ze L/P L Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr Zadrapania krawędzi bocznej Strona 5
6 stopu lekkiego 2 Tarcza koła przedniego ze stopu lekkiego P Zadrapania krawędzi bocznej 3 Tarcza koła tylnego ze stopu lekkiego L Zadrapania krawędzi bocznej 4 Tarcza koła tylnego ze stopu lekkiego P Zadrapania krawędzi bocznej UKŁAD KIEROWNICZY L.p. 1 Nazwa elementu L/P Koło kierownicy Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr WYTARTE JAZDA KONTROLNA 1 Głośność pracy silnika BEZ UWAG 2 Przyspieszenia pojazdu BEZ UWAG 3 Praca układu kierowniczego Lekkie luzy w ukladzie kierowniczym 4 Stateczność ruchu pojazdu BEZ UWAG 5 Głośność (stuki) zawieszenia BEZ UWAG 6 Zmiana biegów, działanie sprzęgła ZNACZNE SZARPANIE SKRZYNI BIEGÓW PO ZAŁĄCZENIU BIEGU WSTECZNEGO 7 Skuteczność hamulca zasadniczego BEZ UWAG 8 Skuteczność hamulca pomocniczego BEZ UWAG 9 Działanie ABS BEZ UWAG 10 Działanie drogom. i szybkościomierza BEZ UWAG 11 Wskaźnik temperatury silnika BEZ UWAG 12 Skuteczność ogrzewania i przewietrzania BEZ UWAG Próba ruchowa przeprowadzona na niewielkim dystansie, w warunkach parkingowych, z prędkością do 50 km/h. DOKUMENTY i KOMPLETACJA POJAZDU 1 Książka serwisowa TAK W JĘZYKU FRANCUSKIM 2 Kluczyki (ilość sztuk) 2 3 Dowód rejestracyjny TAK 4 Faktura (rachunek) zakupu NIE 5 Dowód odprawy celnej NIE 6 Umowa kupna-sprzedaży NIE 7 Zestaw narzędzi fabrycznych NIE 8 Podnośnik samochodowy TAK 9 Instrukcja obsługi TAK W JĘZYKU FRANCUSKIM 10 Gaśnica NIE 11 Trójkąt ostrzegawczy NIE 12 Apteczka NIE 13 Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe NIE Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do Strona 6
7 żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana. Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 7
8 DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA Fot. nr 1 Fot. nr 2 Strona 8
9 Fot. nr 3 Fot. nr 4 Strona 9
10 Fot. nr 5 Fot. nr 6 Strona 10
11 Fot. nr 7 Fot. nr 8 Strona 11
12 Fot. nr 9 Fot. nr 10 Strona 12
13 Fot. nr 11 Fot. nr 12 Strona 13
14 Fot. nr 13 Fot. nr 14 Strona 14
15 Fot. nr 15 Fot. nr 16 Strona 15
16 Fot. nr 17 Fot. nr 18 Strona 16
17 Fot. nr 19 Fot. nr 20 Strona 17
18 Fot. nr 21 Fot. nr 22 Strona 18
19 Fot. nr 23 Fot. nr 24 Strona 19
20 Fot. nr 25 Fot. nr 26 Strona 20
21 Fot. nr 27 Fot. nr 28 Strona 21
22 Fot. nr 29 Fot. nr 30 Strona 22
23 Fot. nr 31 Fot. nr 32 Strona 23
24 Fot. nr 33 Fot. nr 34 Strona 24
25 Fot. nr 35 Fot. nr 36 Strona 25
26 Fot. nr 37 Fot. nr 38 Strona 26
27 Fot. nr 39 Fot. nr 40 Strona 27
28 Fot. nr 41 Fot. nr 42 Strona 28
29 Fot. nr 43 Fot. nr 44 Strona 29
30 Fot. nr 45 Fot. nr 46 Strona 30
31 Fot. nr 47 Fot. nr 48 Strona 31
32 Fot. nr 49 Fot. nr 50 Strona 32
33 Fot. nr 51 Fot. nr 52 Strona 33
34 Fot. nr 53 Fot. nr 54 Strona 34
35 Fot. nr 55 Fot. nr 56 Strona 35
36 Fot. nr 57 Fot. nr 58 Strona 36
37 Fot. nr 59 Fot. nr 60 Strona 37
38 Fot. nr 61 Fot. nr 62 Strona 38
39 Fot. nr 63 Fot. nr 64 Strona 39
40 Fot. nr 65 Fot. nr 66 Strona 40
41 Fot. nr 67 Fot. nr 68 Strona 41
42 Fot. nr 69 Fot. nr 70 Strona 42
43 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 43
44 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 44
45 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 45
46 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 46
47 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 47
48 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 48
49 Fot. nr 83 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 49
Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania
Nr zlecenia:12/06/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Kuchta/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:19/05/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr Łukasz Gawryczuk/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:03/08/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:08/11/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/11 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Sławomir Garbarczyk/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:12/01/06/2016/car-ort z dnia: 2016/06/01 Zleceniodawca: CARORT - Aukcje Samochodowe rzeźmierowo 62-081 Baranowo k/oznania Rzeczoznawca: mgr.inż.mariusz Czajka/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMANIEWSKA 39 02-672 WARSZAWA. Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443
Nr zlecenia: z dnia: 05--9 Zleceniodawca: IDEA BANK S.A. ul. DOMAWSKA 9 0-67 WARSZAWA Rzeczoznawca: Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS58/ RS00 OINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE
Nr zlecenia:01/16/06/2016/car-port z dnia: 2016-06-16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:06/16/03/2016/car-port z dnia: 2016/03/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:01/14/04/2016/car-port
Nr zlecenia:01/14/04/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT
Bardziej szczegółowoWykonawca opinii : PCR JS AUTOMOBILE. ul. Zatorze 1 02-852 Warszawa Ocena stanu technicznego. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy
Ekspertyza numer: z dnia: 2012/03/05 Wykonawca opinii : PCR JS AUTOMOBILE Zleceniodawca: Auto Przetarg Adres: ul. Zatorze 1 02-852 Warszawa Zadanie: Ocena stanu technicznego DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU
Nr zlecenia:10/16/08/2016/carport z dnia: 2016/08/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoOCENA TECHNICZNA nr: CITROEN NEMO WY5661E Rzeczoznawca : Zespół Rzeczoznawców Autopol Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [D] XI-2012
z dnia: 2012/11/13 OCENA TECHNICZNA nr: Rzeczoznawca : Zespół Rzeczoznawców Autopol Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [D] XI-2012 DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Marka: CITROËN Model pojazdu:
Bardziej szczegółowofurgon z podwyższonym dachem, długi 4 drzwiowy 3 osobowy
OCENA TECHNICZNA nr: 2732/Renault Master/WE137GJ Rzeczoznawca : mgr inż Jerzy Gąska z dnia: 2015/10/16 Zleceniodawca: IDEA Leasing S.A. Adres: ul. Strzegomska 42B 53-611 Wrocław Zlec. pismo, znak: email
Bardziej szczegółowoWykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c.
Ekspertyza numer: z dnia: 2016/04/20 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA Leasing Polska Sp. z o.o. ul.
Ekspertyza numer: z dnia: 2016/04/22 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O. ul.
Bardziej szczegółowoPrzedział grubości powłoki lakierowej [μm] Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy. Drzwi przednie prawe
Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 4872/5/6-959 Andrzej Pokrywa Andrzej Juszczak PGD/TYC/29003/6/05/20 Nr zlecenia Data raportu Data oględzin 23-05-206 23-05-206 Miejsce oględzin ul.
Bardziej szczegółowo2015/12/02. Ekspertyza numer: 1545/BK/12/2015 Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma
z dnia: 2015/12/04 Ekspertyza numer: Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma Zleceniodawca: SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Adres: ul. Marszałkowska 111 00-102 Warszawa Właściciel: SG Equipment
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443
WYCENA Nr: 49/12/2014/IL Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA LEASING S.A. ul. BOKSERSKA 66 02-690 WARSZAWA Wycena wartości rynkowej pojazdu
Bardziej szczegółowoCenta. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/48418/14/08/27 Nr zlecenia/szkody: SA9/00022/2014 - Mateusz Przeplasko Data zlecenia: 27-08-2014 Zleceniodawca: Arkadiusz Cenkier Centa DEKRA Polska - Centrala tel.
Bardziej szczegółowoDANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU
OPINIA Nr: 132/DOA/05/13 Rzeczoznawca : inż. Wojciech Sowa, mgr inż. Wojciech Maruda Zleceniodawca: GETIN Noble Bank S.A. Adres: ul. Domaniewska 39 02-672 Warszawa Sygnatura akt: 320903 Zadanie: Ocena
Bardziej szczegółowoPrzedział grubości powłoki lakierowej [μm] Pokrywa komory silnika. Błotnik przedni prawy. Słupek przedni prawy. Słupek środkowy prawy
Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 148168/5/16-9527 Data raportu inż. Andrzej Ciecieręga Data oględzin inż. Michał Dzik PCM(DZS)/GDA/24757/16/04/29 Miejsce oględzin Nr zlecenia 11-05-2016
Raport z oględzin pojazdu Numer raportu Rzeczoznawcy 139919/11/15-9527 Data raportu Kacper Lesiak Data oględzin inż. Michał Dzik PCM(DZS)/GDA/63207/15/11/02 Miejsce oględzin Nr zlecenia 10-11-2015 06-11-2015
Bardziej szczegółowoUWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.
Nr zlecenia DEKRA: VBL(A)/WRO/32748/16/06/08 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 08-06-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: System IdeaLeasing Idea Leasing
WYCENA Nr: 65/01/2015/IL Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA LEASING S.A. ODDZIAŁ POZNAŃ ul. ABPA ANTONIEGO BARANIAKA 88B 61-131 POZNAŃ
Bardziej szczegółowoCenta. Corsa D Hatchback 10-15, Corsa 1.2 16V Enjoy. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/14973/16/03/17 Nr zlecenia/szkody: Opel Corsa PO 863VR Data zlecenia: 17-03-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Arkadiusz
Nr zlecenia:16/14/02/2017/car-port z dnia: 2017/02/14 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoRaport techniczny / oszacowanie kosztu naprawy
Transpost S.A. ul. Błażeja Winklera 60-246 Poznań DEKRA Polska Sp. z o.o. ul. Rzymowskiego 28, 02-697 Warszawa tel. (22) 577 36 2 ekspertyzy@dekra.pl Raport techniczny / oszacowanie kosztu naprawy Nr zlecenia
Nr zlecenia DEKRA: C-PORT/BAR/05920/16/02/02 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 02-02-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Logistyka CARPORT Aukcje Samochodowe
WYCENA Nr: 71/10/2014/IL z dnia: 2014-10-27 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: IDEA LEASING S.A. I ODDZIAŁ KRAKÓW Adres: ul. MOGILSKA 65 31-545 KRAKÓW Zadanie:
Bardziej szczegółowoL.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartość [PLN] 1 Zabudowa chłodnia 2576 2 Agregat chłodniczy 3646
WYCENA Nr: 41/05/2015/IL Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA LEASING SP. Z O.O. S.K.A. ul. BUDOWLANYCH 59 43-100 TYCHY Wycena wartości
Nr zlecenia DEKRA: 1311/52458/15/09/11 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 08-09-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. Budowlanych 7 62-081
Nr zlecenia DEKRA: 1311/36395/16/06/23 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 21-06-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. Budowlanych 7 62-081
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443. Marka: RENAULT Model pojazdu: Master FWD dci MR`14 E5 3.5t
WYCENA Nr: 83/04/2015/IL z dnia: 2015/04/30 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: IDEA LEASING SP. Z O.O. S.K.A. I ODDZ. W WARSZAWIE Adres: ul. BOKSERSKA 66
DEKRA Polska o/suwałki Suwałki tel. 0/87 5650094, faks Rzeczoznawca: Bogdan Boguszewski UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia,
WYCENA Nr: 40/01/2015/IL z dnia: 2015/01/27 Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: PANORAMA FINANSÓW S.A. O/POZNAŃ Adres: ul. ABPA ANTONIEGO BARANIAKA 88B 61-131
Bardziej szczegółowoRzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044
OPINIA Nr: z dnia: 2016/05/24 Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044 Zleceniodawca: Kredyt Inkaso S.A. Adres: ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa Zadanie: Określenie wartości
Bardziej szczegółowoCenta. Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 155KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 300 L2 Trend. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/31949/15/06/09 Nr zlecenia/szkody: SJ4/00053/2014 - Adrianna Karpińska Data zlecenia: 09-06-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca:
Bardziej szczegółowoSzacowanie wartości pojazdu nr 106/2014
Szacowanie wartości pojazdu nr 106/2014 Rzeczoznawca: Zleceniodawca: mgr inż. Rafał Dąbek Naczelnik Urzędu Skarbowego w Malborku Podstawa wykonania opinii: Postanowienie Naczelnika Urzędu Skarbowego w
Bardziej szczegółowoDAWRO BZ WBK. Transit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 125KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 300 L1 Trend
Nr zlecenia DEKRA: BZWBL(DAWRO)/CEN/64446/15/11/06 Nr zlecenia/szkody: SW3/00092/2013 - Marcin Kufel Data zlecenia: 06-11-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca:
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE O PRZETARGU PISEMNYM NIEOGRANICZONYM SPRZEDAŻ SŁUŻBOWEGO SAMOCHODU OSOBOWEGO
Starostwo Powiatowe w Wieluniu Pl. Kazimierza Wielkiego 2, 98-300 Wieluń tel. +48 43 843 42 80, fax. +48 43 843 42 63 e-mail: starostwo@powiat.wielun.pl, www. bip.powiat.wielun.pl Wieluń, 03.06.2016r.
Nr zlecenia DEKRA: VBL(A)/WRO/02928/16/01/19 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 19-01-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: System IdeaLeasing Idea Leasing
Bardziej szczegółowoEKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-4/2016_EL803U
EKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-4/2016_EL803U Numer szkody / sprawy SM-4/2016_EL803U Nr kalkulacji 1825 DANE WYKONUJĄCEGO Użytkownik Walewski Andrzej Nr licencji 68236 DANE KLIENTA / WŁAŚCICIELA Imię i nazwisko:
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : Mariusz Komarnicki. ul. 17-GO STYCZNIA 45D, 02-145 WARSZAWA Określenie wartości rynkowej pojazdu. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy
WYCENA Nr: z dnia: 2016/06/13 Wykonawca wyceny : Mariusz Komarnicki Właściciel: EGIS POLSKA SP. Z O.O. Adres: ul. 17-GO STYCZNIA 45D, 02-145 WARSZAWA Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE
Nr zlecenia DEKRA: MIL(L)/WAR/36996/14/07/03 Nr zlecenia/szkody: 172080 Data zlecenia: 03-07-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Beata Aleksandrowicz Millennium
Bardziej szczegółowoTransit Custom 290 TDCi 2198ccm - 125KM 2.9t 12Transit 290L Trend. KUJAWSKO-POMORSKIE, 86-022 Dobrcz, Dobrcz, ul. Gdańska 4, Aleksandrowo
Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/29164/14/05/26 Nr zlecenia Biura: 8145 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 26-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia
Bardziej szczegółowoTransit Custom 2.2 TDCi Euro 5 2198ccm - 125KM 2,7-3,3t 12-, Transit Custom 310 L2 Trend. Wartość obiektu brutto (kupno)¹
Nr zlecenia DEKRA: ING(W)/WAR/41236/15/07/20 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 20-07-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Grzegorz Sobczyński ING Lease
Nr zlecenia DEKRA: BRE(W)/POU/35922/12/09/04 Nr zlecenia/szkody: 138937 Data zlecenia: 04-09-2012 DEKRA Polska - Centrala 02-284 Warszawa, al. Krakowska 2A tel. (022) 577 36 13, faks (022) 577 36 36 Zleceniodawca:
Nr zlecenia DEKRA: MIL(L)/WAR/05349/16/01/29 Nr zlecenia/szkody: 203536 Data zlecenia: 29-01-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Beata Aleksandrowicz Millennium
Bardziej szczegółowoSprinter 519 CDI 3,5t Euro 5 2987ccm - 190KM 09-13 Sprinter 519 CDI 906.155. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/28160/14/05/20 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 20-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia Culicka PKO Leasing SA
Bardziej szczegółowoDAWRO BZ WBK. MAZOWIECKIE, 04-768 Warszawa, Mrówcza od 52 do 80 i od 87 do 171, ul. Mrówcza 79. Wartość obiektu brutto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZWBL(DAWRO)/CEN/67637/14/11/27 Nr zlecenia/szkody: SV4/00075/2013 - Marcin Kufel Data zlecenia: 27-11-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca:
OPINIA Nr: z dnia: 2015/12/10 Rzeczoznawca : mgr inż.andrzej Walewski CCRS411/04/08/11 RS001044 Zleceniodawca: KREDYT INKASO S.A. Adres: ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa Zadanie: Określenie wartości
Bardziej szczegółowoCenta. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: BZLeasingC/CENTA/61904/15/10/26 Nr zlecenia/szkody: SA5/00037/2014 Data zlecenia: 26-10-2015 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Arkadiusz
Bardziej szczegółowoOcena stanu technicznego pojazdu
Nr zlecenia DEKRA: SCM(W)/WRO/39988//09/6 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 6-09-0 DEKRA Polska - Centrala 0-84 Warszawa, al. Krakowska A tel. (0) 577 36 3, faks (0) 577 36 36 Zleceniodawca: Jacek Jemioła
OCENA TECHNICZNA nr: 05/05/2015/IB Wykonawca wyceny : AUTO-TECHNIKA Dariusz Gromadka CCRS581/12 RS001443 Właściciel: Adres: Zadanie: IDEA BANK S.A. ul. DOMANIEWSKA 39 02-672 WARSZAWA Wycena wartości rynkowej
Bardziej szczegółowoEKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-68/2017_DW564TW
EKSPERTYZA TECHNICZNA NR SM-68/2017_DW564TW Numer szkody / sprawy SM-68/2017_DW564TW Nr kalkulacji 2609 DANE WYKONUJĄCEGO Użytkownik Walewski Andrzej Nr licencji 80134 DANE KLIENTA / WŁAŚCICIELA Imię i
Bardziej szczegółowoŁÓDZKIE, 91-364 Łódź, Lawendowa, ul. Zgierska 250/252. Wartość obiektu netto (sprzedaż)¹
Nr zlecenia DEKRA: PKOL(W)/LODZ/28365/14/05/21 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 21-05-2014 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Sylwia Culicka PKO Leasing SA
Nr zlecenia:07/13/02/2017/car-port z dnia: 2017/02/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoEkspertyza numer: 3723/BK/04/2016 Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma
z dnia: 2016/04/02 Ekspertyza numer: Wykonawca opinii : mgr inż. Bartłomiej Kosma Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA Leasing Polska Sp. z o.o.
Bardziej szczegółowoDane pojazdu. Wartość bazowa pojazdu. Korekty. Ekspertyza DEKRA nr 31578/10/09-9505 z dnia 23-10-2009
DEKRA Polska - Centrala 02-284 Warszawa, al. Krakowska 2A tel. (022) 577 36 13, faks (022) 577 36 36 Rzeczoznawca: Grzegorz Charko 2 prawe wew. Semperit, Trans-stell 315/70 R22.5 40 % UWAGA: Ze względu
Bardziej szczegółowoTapicerka materiałowa "Veloum bleu" Wspomaganie układu kierowniczego
OPINIA Nr: z dnia: 2013/12/01 Rzeczoznawca : mgr inż. Piotr Nekrasz RS001316 Zleceniodawca: GETIN LEASING S.A. Adres: ul. Gwiaździsta 66 53-413 Wrocław Zlec. pismo, znak: 0118394/2011/OPER/JASC z dnia:
Bardziej szczegółowoKategoria środka technicznego
ZRSMiU (P) Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o. o/ Poznań 61-625 Poznań, ul. Naramowicka 68 tel. (061) 826 57 69, faks (061) 826 57 69 Rzeczoznawca: Zbigniew Rychter UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu
Nr zlecenia:16/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS 581/12 RS001443. L.p. Nazwa elementu wyposażenia Wartość 1 +ŁYŻKA KOPARKOWA
WYCENA Nr: 22/12/2014/IL Wykonawca wyceny : Auto-Technika Dariusz Gromadka CCRS 581/12 RS001443 Właściciel: Zadanie: IDEA LEASING S.A. Wycena wartości maszyny DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU (*) z dnia: Marka:
Nr zlecenia: z dnia: 2018-04-25 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości