nowy wymiar doradztwa podatkowego

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "nowy wymiar doradztwa podatkowego"

Transkrypt

1 nowy wymiar doradztwa podatkowego

2 Nasza kancelaria Od 1993 r. swoją wiedzą i doświadczeniem skutecznie wspieramy małych i średnich przedsiębiorców w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, rozliczeń z US oraz ZUS. Schemat organizacyjny kancelarii PODATKI BOK (Biuro Obsługi Klienta) AUDYT Kadry i Płace Badanie sprawozdań finansowych Doradztwo Finanse i Księgowość Centrum Danych Analizy i Raporty ADF Online Gwarantujemy kompleksową obsługę firmy na najwyższym poziomie, dostarczając informacji niezbędnych do racjonalnego prowadzenia działalności gospodarczej oraz pozwalając obniżyć koszty, zwiększyć wydajność, przenieść ryzyko na wykonawcę. Naszą wizytówką są firmy które obdarzyły nas zaufaniem i możliwością długoletniej współpracy. O renomie naszej kancelarii świadczy także wzrost liczby stale obsługiwanych firm, świadczenie usług według najwyższych standardów zawodowych oraz ugruntowana pozycja na rynku.

3 Certyfikaty i uprawnienia Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my. Henry Ford, 1923 Warunkiem wykonywania zawodu biegłego rewidenta, doradcy podatkowego jest posiadanie wysokich kwalifikacji wyższego wykształcenia, wiedzy specjalistycznej, a także bogatego doświadczenia z zakresu szeroko rozumianego prawa podatkowego, gospodarczego oraz bilansowego. Otrzymane certyfikaty i uprawnienia Wyszczególnienie Krótki opis Rok przyznania Lidia Jankowska Świadectwo kwalifikacyjne Nr 535/96 Lidia Jankowska Wpis na listę doradców podatkowych Nr Marian Jankowski Wpis na listę doradców podatkowych Nr Lidia Jankowska Wpis do rejestru biegłych rewidentów wykonujących zawód biegłego rewidenta Nr 9323/7015 Wzorcowa Kancelaria Roku 2006 Mecenas Edukacji Prawniczej Potwierdzenie kwalifikacji do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Uzyskanie uprawnień z ustawy o doradztwie podatkowym oraz przyjęcie obowiązków z niej wynikających Uzyskanie uprawnień wynikających z ustawy o doradztwie podatkowym oraz przyjęcie obowiązków z niej wynikających Uzyskanie uprawnień wynikających z ustawy o biegłych rewidentach oraz przyjęcie obowiązków z niej wynikających Certyfikat przyznany przez Fundacje na Rzecz Wspierania Doradztwa Podatkowego Wyróżnienie przyznane przez Elsa Poland za wspieranie edukacji prawniczej Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej Świadectwo ochronne na znak towarowy Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez działalność edukacyjną, doradczą oraz wydawniczą w zakresie prawa podatkowego. W opracowanych przez nas broszurach, artykułach prasowych, opiniach i komentarzach wyjaśniamy istotne zagadnienia z zakresu prawa podatkowego. Jesteśmy otwarci na otaczający świat, problemy społeczne i ludzi, wrażliwi na potrzebę niesienia pomocy. Od 2003 r. ADF Lidmar jest partnerem programu Pajacyk, a od 2007 r. wspólnej akcji Podaruj nam 1% Twojego podatku w programie PAH i gotowe.

4 Audyt Badaniu i ogłaszaniu za rok 2009 podlegają roczne sprawozdania finansowe pozostałych jednostek, które w 2008 roku spełniły co najmniej dwa z następujących warunków: 1. średnioroczne zatrudnienie w przeliczeniu na pełne etaty wyniosło co najmniej: 2. suma aktywów bilansu stanowiła równowartość w walucie polskiej co najmniej: 3. przychody netto ze sprzedaży towarów i produktów oraz operacji finansowych stanowiły równowartość w walucie polskiej co najmniej: 50 osób średni kurs NBP na dzień bilansowy, zgodnie z tabelą nr 254/A/NBP/2008 z dnia r.: 4,1724 zł/ średni kurs NBP na dzień bilansowy, zgodnie z tabelą nr 254/A/NBP/2008 z dnia r.: 4,1724 zł/ zł zł Celem usługi jest wyrażenie opinii lub opracowanie raportu z przeprowadzonych prac, stwierdzających między innymi, czy: w sprawozdaniu finansowym przedstawiono rzetelnie i jasno sytuację majątkową i finansową badanego podmiotu, sprawozdanie finansowe podmiotu zostało sporządzone zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, podmiot nie zamierza i nie musi zaniechać lub istotnie ograniczyć zakresu działalności gospodarczej, co mogłoby wpływać na zasady sporządzania sprawozdania finansowego. Badanie takie często obejmuje także pomoc w rozwiązywaniu problemów księgowych i podatkowych, ocenę efektywności kontroli wewnętrznych oraz identyfikację ryzyk będących nieodłącznym elementem prowadzenia wszelkiej działalności.

5 Księgowość Proponujemy pełen zakres usług księgowych, księgowość on-line, zdalną w modelu ADF Online zgodnie z wymogami obowiązujących w Polsce przepisów prawa bilansowego i podatkowego. Poniżej przedstawiamy Państwu schemat działania ADF Online, model wirtualnej kancelarii Dowolne miejsce Klient ADF Lidmar Dowolny komputer Internet Centrum Danych ADF Lidmar Dowolna pora ADF Online to również zdalne (24 h / dobę) wystawianie faktur, prowadzenie kasy, naliczanie płac, obsługa magazynu, rozliczenia z urzędami, zarządzanie kontaktami z kontrahentami oraz wiele innych po prostu system do zarządzania w przeglądarce internetowej: Korzyści: Księgowość on-line w modelu ADF Online redukuje koszty, usprawnia organizację pracy, obieg dokumentów, przepływ informacji oraz wymianę danych biznesowych. Szybki dostęp do informacji zarządczej pozwala elastycznie reagować na zmiany rynkowe, wpływa na zwiększenie przewagi konkurencyjnej oraz obniża ogólne ryzyko działalności. Podział kompetencji, zakres odpowiedzialności oraz uprawnienia do zarządzania zasobami są uregulowane w procedurach pracy zdalnej, terminalowej.

6 Kadry i płace Doradztwo podatkowe Współpraca z ADF Lidmar to gwarancja, że wynagrodzenia pracowników zawsze będą naliczone zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS. Bierzemy na siebie odpowiedzialność nie tylko za proces naliczania płac, za sprawne przetwarzanie danych, przygotowanie dokumentacji do ZUS, US, GUS, ale zapewniamy także ciągłość usług, poufność, bezpieczeństwo danych i informacji. Czynności doradztwa podatkowego obejmują m.in. udzielanie porad, opinii i wyjaśnień z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego oraz bilansowego. Jeżeli zajdzie potrzeba, zapewniamy pomoc w reprezentowaniu interesów naszych klientów przed ZUS, WSA i urzędami administracji podatkowej. Korzyści z outsourcingu: Zmniejszenie zapotrzebowania na inwestycje kapitałowe Koncentracja na podstawowych usługach Oszczędność czasu kadry zarządzającej Dostęp do wiedzy Zmniejszenie zatrudnienia OUTSOURCING USŁUG KSIĘGOWYCH Dopływ gotówki Redukcja ryzyka Obniżka kosztów uzyskania usługi Elastyczne warunki świadczenia usług Poprawa jakości oferowanych usług Opracowano na podstawie: Por. Ch. L. Gay, J. Essinger, Outsourcing strategiczny, wyd. Oficyna Ekonomiczna, Kraków 2002, s. 18.

7 Osiągnięcia Wiarygodny Partner W majowym numerze FORUM została opublikowana lista finalistów konkursu Wzorcowa Kancelaria Kancelaria ADF Lidmar znalazła się w gronie finalistów tego konkursu kolejne wyróżnienie to dla nas prestiż i potwierdzenie najwyższej jakości usług. Dnia 27 maja br. Sąd Apelacyjny w Warszawie uchylił wyrok Sadu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie z dnia 11 września 2008 r. w sprawie o sygn. VII U 1728/06. Ustne uzasadnienie wyroku było proste Ubezpieczona mogła korzystać z preferencyjnych zasad opłacania składek ZUS. Dnia 28 maja br. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie uchylił decyzję Dyrektora Izby Skarbowej w Warszawie z dnia 21 listopada 2008 r. w przedmiocie określenia wysokości zobowiązania podatkowego w podatku od towarów i usług za luty i kwiecień 2003 r. handel złomem i metalami kolorowymi (nr zaskarżonego aktu: 1401/PV-IV/ /08/HB). Obecnie z naszych usług korzysta ponad 100 przedsiębiorców. Jesteśmy dumni, że wiele renomowanych polskich i zagranicznych firm zaufało naszej kancelarii i zleciło przeprowadzenie badania sprawozdań finansowych, obsługę księgową oraz powierzyło prowadzenie szerokiego zakresu innych spraw. Naszą chlubą jest Centrum Danych ADF Lidmar, które zostało zbudowane w 2006 r. i wyposażone zgodnie z normami dla pomieszczeń, w których instalowane są urządzenia telekomunikacyjne oraz IT. Dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu Windows Small Business Server 2008 z pakietem SQL Server 2008, ADF Lidmar można zaliczyć do najnowocześniejszych kancelarii w swojej branży. Dnia r. na uroczystym spotkaniu w kawiarni Verso w Legionowie poświęconemu Rzetelności w działaniu w obecności zaproszonych gości została wręczona statuetka Wiarygodny Partner dla HUMA Co. Agnieszka i Hubert Oknińscy Spółka Jawna, Legionowo oraz certyfikaty Rzetelny Podatnik. Wiarygodny Partner i Rzetelny Podatnik to zaszczytne wyróżnienie dla przedsiębiorców za wybitne osiągnięcia w codziennej działalności. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i dziękujemy za owocną współpracę, życzymy sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

8 ADF Lidmar ul. J. Słowackiego 22, Legionowo tel.: (+48 22) , (+48 22) fax: (+48 22)

Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów

Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. ul. Głogowska 100/6; 60-263 Poznań kancelaria@kdadp.pl; www.kdadp.pl,

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

USŁUG KSIĘGOWYCH ADMINISTRACJI KADR I PŁAC KONTROLI ROCZNEJ BIEŻĄCEJ DOKUMENTACJI

USŁUG KSIĘGOWYCH ADMINISTRACJI KADR I PŁAC KONTROLI ROCZNEJ BIEŻĄCEJ DOKUMENTACJI OFERTA ZAWIĄZANIA WSPÓŁPRACY W ZAKRESIE WYKONYWANIA: USŁUG KSIĘGOWYCH ADMINISTRACJI KADR I PŁAC KONTROLI ROCZNEJ BIEŻĄCEJ DOKUMENTACJI PRZEZ SPECJALISTYCZNE BIURO RACHUNKOWE REDICUS DLA PAŃSTWA JEDNOSTKI

Bardziej szczegółowo

Jak otworzyć biznes w Polsce

Jak otworzyć biznes w Polsce Jak otworzyć biznes w Polsce Każdy może prowadzić mały biznes i każdy może prowadzić duży biznes. Trudne jest dopiero przejście z małego do dużego biznesu. Wprowadzenie Spis treści. Biznes plan i strategia

Bardziej szczegółowo

KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO

KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO KANCELARIA DORADZTWA PODATKOWEGO SP. Z O.O. OFERTA ŚWIADCZONYCH USŁUG Warszawa, 2014 O Kancelarii Nasza firma została założona w 1991 roku. Współwłaściciele firmy to doradcy podatkowi o wieloletnim doświadczeniu

Bardziej szczegółowo

Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu

Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu Sierpień 2011 Informacje ogólne o Spółce Firma : TALEX Spółka Akcyjna Siedziba : 61 619 Poznań, ul Karpia 27D Telefon : (061) 8 275

Bardziej szczegółowo

Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu

Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu Sierpień 2014 Informacje ogólne o Spółce Firma : TALEX Spółka Akcyjna Siedziba : 61 619 Poznań, ul Karpia 27D Telefon : (061) 8 275

Bardziej szczegółowo

FUNKCJONOWANIE BIURA RACHUNKOWEGO

FUNKCJONOWANIE BIURA RACHUNKOWEGO ZESZYTY NAUKOWE UNIWERSYTETU SZCZECIŃSKIEGO NR 625 FINANSE, RYNKI FINANSOWE, UBEZPIECZENIA NR 32 2011 ZOFIA SAWICKA-KLUŹNIAK Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny FUNKCJONOWANIE BIURA RACHUNKOWEGO

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności Talex Spółka Akcyjna w 2013 roku

Sprawozdanie z działalności Talex Spółka Akcyjna w 2013 roku Sprawozdanie z działalności Talex Spółka Akcyjna w 2013 roku Marzec 2014 Profil działalności Spółki Spółka Talex S.A. (poprzednia forma prawna TALEX Sp. z o.o.) od 1990 roku świadczy zaawansowane usługi

Bardziej szczegółowo

Profil firmy. We do it practically. www.rewit.com.pl

Profil firmy. We do it practically. www.rewit.com.pl Profil firmy www.rewit.com.pl SPIS treści FIRMA RANKING I NASZA POZYCJA KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PODEJŚCIE procesowe do problemu Usługi optymalizacyjne Usługi KSIĘGOWE I PODATKOWE KOMUNIKACJA I DOŚWIADCZENIE

Bardziej szczegółowo

DORADCA PODATKOWY to pewność działania w zmiennych warunkach

DORADCA PODATKOWY to pewność działania w zmiennych warunkach DORADCA PODATKOWY to pewność działania w zmiennych warunkach Szanowni Panstwo, warunkiem efektywnego zarządzania finansami są m.in. optymalne i bezpieczne rozwiązania podatkowe, księgowe i płacowe. Kancelaria

Bardziej szczegółowo

O nas. Nieprzerwanie od 1989 roku świadczymy usługi w zakresie obsługi podatkowoksięgowej,

O nas. Nieprzerwanie od 1989 roku świadczymy usługi w zakresie obsługi podatkowoksięgowej, PREZENTACJA FIRMY O nas Nieprzerwanie od 1989 roku świadczymy usługi w zakresie obsługi podatkowoksięgowej, doradczej, obsługi kadrowej oraz outsourcingu personelu. Misją BART-u jest profesjonalna i rzetelna

Bardziej szczegółowo

NWAI Dom Maklerski S.A.

NWAI Dom Maklerski S.A. ROCZNE SPRAWOZDANIE FINANSOWE NWAI Dom Maklerski S.A. NA DZIEŃ I ZA ROK OBROTOWY ZAKOŃCZONY 31 GRUDNIA 2010 ROKU Zawierające: 1. Sprawozdanie Zarządu z działalności Spółki za 2010 rok 2. Roczne sprawozdanie

Bardziej szczegółowo

BCC2014 Edycja 12. Firmy doradcze i kancelarie prawnicze

BCC2014 Edycja 12. Firmy doradcze i kancelarie prawnicze BCC2014 Edycja 12 Firmy doradcze i kancelarie prawnicze BCC Firmy doradcze i kancelarie prawnicze Wydawnictwa Business Centre Club: GAZETA BCC Klubowy miesięcznik BCC o sprawach najważniejszych dla polskich

Bardziej szczegółowo

SKUTECZNE BIURO RACHUNKOWE I DORADZTWO PODATKOWE. www.acco.eu

SKUTECZNE BIURO RACHUNKOWE I DORADZTWO PODATKOWE. www.acco.eu SKUTECZNE BIURO RACHUNKOWE I DORADZTWO PODATKOWE Dodajemy wartość do Państwa wyników www.acco.eu Poczuj wolność by skupić się na celu Celem ACCO jest świadczenie efektywnych, kompleksowych, profesjonalnych

Bardziej szczegółowo

Użyteczność usług firm audytorskich

Użyteczność usług firm audytorskich Accountants & business advisers Użyteczność usług firm audytorskich Wyniki badań ankietowych 2013 r. Accountants & business advisers Spis treści 1. Wstęp. 2. Charakterystyka grupy badawczej i obszary zagadnień

Bardziej szczegółowo

Kraków, 9 marca 2015 r. SUMMA LINGUAE S.A. Raport roczny za 2014 r.

Kraków, 9 marca 2015 r. SUMMA LINGUAE S.A. Raport roczny za 2014 r. Kraków, 9 marca 2015 r. SUMMA LINGUAE S.A. Raport roczny za 2014 r. NINIEJSZY RAPORT ZAWIERA I. LIST PREZESA ZARZĄDU... 3 II. WPROWADZENIE... 4 III. PODSTAWOWE INFORMACJE O EMITENCIE... 5 IV. WYBRANE DANE

Bardziej szczegółowo

ZINTEGROWANY RAPORT SPOŁECZNY ANG SPÓŁDZIELNI DORADCÓW KREDYTOWYCH

ZINTEGROWANY RAPORT SPOŁECZNY ANG SPÓŁDZIELNI DORADCÓW KREDYTOWYCH ZINTEGROWANY RAPORT SPOŁECZNY ANG SPÓŁDZIELNI DORADCÓW KREDYTOWYCH SPIS TREŚCI 01 02 03 04 List Artura Nowak- -Gocławskiego s.4 Interesariusze ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych s.6 ANG Spółdzielnia

Bardziej szczegółowo

JAK W PRAKTYCE ZAŁOŻYĆ I PROWADZIĆ BIURO RACHUNKOWE

JAK W PRAKTYCE ZAŁOŻYĆ I PROWADZIĆ BIURO RACHUNKOWE JAK W PRAKTYCE ZAŁOŻYĆ I PROWADZIĆ BIURO RACHUNKOWE AUTOR OPRACOWANIA ANNA WELSYNG RADCA PRAWNY, DORADCA PODATKOWY I. Prawne wymogi związane z założeniem biura rachunkowego Wybór formy prawnej prowadzenia

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY I KWARTAŁ

RAPORT KWARTALNY I KWARTAŁ RAPORT KWARTALNY I KWARTAŁ 20 1 4 SPIS T Raport kwartalny z działalności TAX-NET S.A. za okres 01.01.2014-31.03.2014 Katowice, 15 maj 2014 r. 1. Informacje podstawowe 2. Dane rejestracyjne, skład Zarządu

Bardziej szczegółowo

OUTSOURCING 2012-2013

OUTSOURCING 2012-2013 18 Klucz do efektywnego outsourcingu IT Outsourcing często jest odrzucany z powodu bądź to obaw o koszty, bądź przekonania, jakoby zewnętrzny wykonawca nie miał takiej wiedzy na temat danego klienta, jaką

Bardziej szczegółowo

AUDYT ZEWNĘTRZNY SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO A WIARYGODNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA

AUDYT ZEWNĘTRZNY SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO A WIARYGODNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA AUDYT ZEWNĘTRZNY SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO A WIARYGODNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI JANA PAWŁA II Wydział Nauk Społecznych AUDYT ZEWNĘTRZNY SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO A WIARYGODNOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Podatki dla e-commerce

Podatki dla e-commerce Podatki dla e-commerce Jak rozliczać? Jak optymalizować? 2015 Advicero Tax Sp. z o.o. All rights reserved. 1 Spis treści Przedmowa... 4 O Advicero... 5 Autorzy / eksperci... 8 Jak zacząć formy prowadzenia

Bardziej szczegółowo

OPTANT Accounting. Rachunkowość Kadry Płace Prawo Podatki Szkolenia

OPTANT Accounting. Rachunkowość Kadry Płace Prawo Podatki Szkolenia OPTANT Accounting Rachunkowość Kadry Płace Prawo Podatki Szkolenia Rozumiemy potrzeby klientów OPTANT Accounting świadczy kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu usług księgowych oraz administracji kadr

Bardziej szczegółowo

RAPORT ROCZNY Sporządzone według przepisów Ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. Data: 14 Czerwca 2014 roku

RAPORT ROCZNY Sporządzone według przepisów Ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. Data: 14 Czerwca 2014 roku RAPORT ROCZNY Sporządzone według przepisów Ustawy o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. Data: 14 Czerwca 2014 roku 1 SPIS TREŚCI: Lp. Nr strony 1 List Prezesa Zarządu do Akcjonariuszy. 4 2 Sprawozdanie

Bardziej szczegółowo

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Spis treści 04 Ocena zasadności outsourcingu 10 Workflow. Elektroniczny obieg dokumentów narzędzie wspierające pracę 14 Żeby napić się mleka, nie trzeba hodować krowy

Bardziej szczegółowo

System Symfonia. Rozwiązania pełne życia

System Symfonia. Rozwiązania pełne życia System Symfonia Rozwiązania pełne życia 1 prostota zaufanie 2 Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających

Bardziej szczegółowo

INNOWACYJNA ROLA OUTSOURCINGU RACHUNKOWOŚCI

INNOWACYJNA ROLA OUTSOURCINGU RACHUNKOWOŚCI INNOWACYJNA ROLA OUTSOURCINGU RACHUNKOWOŚCI 1. Definicja i formy outsourcingu Funkcjonowanie przedsiębiorstw na rynku jest uzależnione od ich efektywności w działaniu, która przejawia się przede wszystkim

Bardziej szczegółowo

Indywidualne podejście

Indywidualne podejście Indywidualne podejście Rozpoczynając współpracę z nowym Klientem zaczynamy od przeglądu wszystkich spraw i oceny jego sytuacji, aby już od początku zastosować najodpowiedniejsze dla jego biznesu metody

Bardziej szczegółowo

JEDNOSTKOWY RAPORT ROCZNY

JEDNOSTKOWY RAPORT ROCZNY JEDNOSTKOWY RAPORT ROCZNY za okres od 01.01.2013 do 31.12.2013 Spis treści 2 LIST PREZESA ZARZĄDU GRUPA NOKAUT S.A.... 6 OPINIA NIEZALEŻNEGO BIEGŁEGO REWIDENTA I RAPORT Z BADANIA SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO...

Bardziej szczegółowo