Instrukcja obsługi. (c) Copyright SCIGANY81 zapraszamy na nasze aukcje

Download "Instrukcja obsługi. (c) Copyright SCIGANY81 zapraszamy na nasze aukcje"

1 Instrukcja obsługi

2 2 Spis treści Właściwe użycie... 3 Wskazówki bezpieczeństwa... 3 Części urządzenia... 7 Przegląd urządzenia... 8 Zamawianie akcesoriów... 9 Podstawowe funkcje... 9 Przed pierwszym użyciem Funkcje Korzystanie Czyszczenie i konserwacja Przechowywanie Rozwiązywanie problemów Dane techniczne Utylizacja Objaśnienie symboli Instrukcje bezpieczeństwa: Proszę uważnie przeczytać i przestrzegać wskazówek bezpieczeństwa. Informacje dodatkowe Drogi Kliencie, Cieszymy się, że zdecydowałeś się na nasz odkurzacz automatyczny. Przed pierwszym użyciem urządzenia należy uważnie przeczytać instrukcje i zachować je do wykorzystania w przyszłości. Instrukcje te mają towarzyszyć urządzeniu, gdy są przekazywane innym osobom. Producent i importer nie ponoszą odpowiedzialności za nieprzestrzeganie danych zawartych w niniejszej instrukcji! Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub części zamiennych / akcesoriów, skontaktuj się z obsługą klienta za pośrednictwem naszej strony internetowej:

3 3 Właściwe użycie To urządzenie jest przeznaczone do odkurzania zwykłego kurzu domowego. Jest przeznaczony wyłącznie do prywatnego użytku w pomieszczeniach i nie nadaje się do zastosowań komercyjnych. Urządzenie nie nadaje się do dywanów pluszowych / z grubym włosiem. W żadnym wypadku nie odkurzaj: - płynów lub mokrych substancji (np. mokry szampon do dywanów) - tlące się popioły, niedopałki papierosów, zapałki itp. - substancje chemiczne (np. kwasy, środki czyszczące) - materiały łatwopalne lub zapalne - bardzo drobny pył (np. pył cementowy) lub toner - ostre, twarde przedmioty, takie jak większe odłamki szkła To urządzenie może być używane przez dzieci w wieku 8 lat i starsze, a także przez osoby z upośledzeniem zdolności fizycznych, sensorycznych lub umysłowych lub osoby pozbawione doświadczenia i / lub wiedzy, jeśli są nadzorowane lub zostały poinstruowane, jak bezpiecznie korzystać z urządzenia i zrozumiały ryzyko związane z obsługą urządzenia. Czyszczenie i konserwacja nie mogą być wykonywane przez dzieci bez nadzoru. Urządzenie nie jest zabawką! Używaj urządzenia wyłącznie zgodnie z opisem w instrukcji obsługi. Każde inne użycie zostanie uznane za niewłaściwe. Wady powstałe w wyniku niewłaściwego obchodzenia się, uszkodzenia lub prób naprawy są wyłączone z gwarancji. Dotyczy to również normalnego zużycia. Wskazówki bezpieczeństwa Ryzyko obrażeń Trzymaj dzieci i zwierzęta z dala od urządzenia i opakowania. Istnieje niebezpieczeństwo zranienia i uduszenia! Dzieci muszą być pod nadzorem, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem i / lub nie zranią się urządzeniem. Nie mogą siedzieć na urządzeniu ani używać go jako samochodu pchającego.

4 4 Po połknięciu baterie mogą stanowić zagrożenie dla życia. Dlatego trzymaj baterie i pilot zdalnego sterowania w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. W przypadku połknięcia baterii należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską. Ryzyko porażenia prądem i pożaru Nie używaj urządzenia, jeśli w powietrzu znajdują się łatwopalne gazy. Nigdy nie zanurzaj urządzenia w wodzie lub innych cieczach. W przeciwnym razie istnieje ryzyko porażenia prądem. Nie dotykaj urządzenia mokrymi rękami. Nie używaj urządzenia na zewnątrz lub w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Nigdy nie odkurzaj płynów. Nie napełniaj pojemnika na kurz płynami. Używaj urządzenia tylko w suchych, zamkniętych pomieszczeniach. Natychmiast wyłącz urządzenie w przypadku uszkodzenia / usterek (np. nietypowych dźwięków, zapachów lub wydzielania się dymu). Nigdy nie przenoś ani nie ciągnij zasilacza za przewód sieciowy, zawsze ostrożnie obchodź się z nim. Unikaj przytrzaskiwania kabla drzwiami i przeciągania go przez ostre krawędzie lub rogi. Trzymaj kabel z dala od gorących powierzchni. Zasilacz sieciowy podłączaj tylko do gniazdka, którego napięcie sieciowe jest zgodne z danymi na tabliczce znamionowej. Gniazdo musi być również łatwo dostępne po podłączeniu urządzenia. Dla własnego bezpieczeństwa zawsze sprawdzaj urządzenie pod kątem uszkodzeń przed użyciem. Używaj urządzenia tylko wtedy, gdy urządzenie, przewód sieciowy i wtyczka nie powodują żadnych uszkodzeń! Nie wprowadzaj żadnych modyfikacji w urządzeniu. Nie wymieniaj samodzielnie przewodu. Oddaj urządzenie, przewód i wtyczkę do naprawy wyłącznie wykwalifikowanemu warsztatowi. W razie potrzeby skontaktuj się z obsługą klienta. Niewłaściwe naprawy mogą stanowić poważne zagrożenie dla użytkownika. Wyłącz urządzenie i wyciągnij wtyczkę z gniazdka - w przypadku burzy, - w przypadku błędów wpływających na zasilacz / stację ładującą, - jeśli płyny lub zanieczyszczenia dostaną się do urządzenia, - jeśli nie korzystasz z urządzenia przez dłuższy czas, - podczas czyszczenia urządzenia,

5 5 - po wymianie baterii, Jeśli chcesz wyciągnąć wtyczkę z gniazdka, nigdy nie ciągnij za kabel, ale zawsze za wtyczkę. Wtyczkę należy chwytać tylko suchymi dłońmi. Niebezpieczeństwo związane z akumulatorami Przed włożeniem baterii sprawdź, czy ich styki są czyste i, jeśli to konieczne, wyczyść je. Używaj tylko typu baterii określonego w danych technicznych. Wyjmij baterię z pilota, jeśli jest zużyty lub jeśli nie używasz urządzenia przez dłuższy czas. W ten sposób można uniknąć szkód związanych z wyciekiem. Jeśli wyciekł akumulator / bateria, należy unikać kontaktu skóry, oczu, błon śluzowych z kwasem akumulatorowym. W przypadku kontaktu z kwasem akumulatorowym należy natychmiast przepłukać dotknięte obszary dużą ilością czystej wody i natychmiast wezwać pomoc medyczną. Natychmiast wyjmij wyciekającą baterię / akumulator z urządzenia. Oczyść styki przed włożeniem nowej baterii / akumulatora. Baterii nie można ładować ani reaktywować w inny sposób. Baterii i akumulatora nie wolno rozmontowywać, rzucać do ognia, zanurzać w płynach ani powodować zwarcia. Unikanie uszkodzeń materiałów, mienia i urządzenia Po umyciu pojemnik na kurz musi być całkowicie suchy, zanim będzie można go ponownie włożyć. Używaj urządzenia tylko wtedy, gdy zostało całkowicie zmontowane. Kosz na śmieci i filtr muszą być włożone. Dla własnego bezpieczeństwa przed każdym użyciem sprawdź urządzenie pod kątem uszkodzeń. W przypadku wad urządzenie nie może być używane, dopóki nie zostanie naprawione przez wykwalifikowanego specjalistę. Podłączone przewody nie mogą stwarzać ryzyka potknięcia. Nie wkładaj niczego do otworów / dyszy urządzenia i upewnij się, że nie są one zasłonięte.

6 6 Nie pozwól, aby urządzenie działało bez nadzoru, szczególnie jeśli w domu są dzieci i / lub zwierzęta. Używaj wyłącznie oryginalnych części zamiennych dostarczonych przez producenta. Przed uruchomieniem urządzenia należy upewnić się, że wszelkie przedmioty na podłodze wokół urządzenia, które mogłyby zaczepić się o szczotki lub dyszę lub mogłyby zablokować urządzenie podczas czyszczenia, zostały usunięte. Upewnij się, że nie ma ryzyka, że urządzenie utknie w sznurach lub zasłonach. Może złapać np. kabel lampy stołowej i ściągnąć ją ze stołu. W przypadku uszkodzeń / usterek należy natychmiast wyłączyć urządzenie. Przed sprawdzeniem urządzenia pod kątem przeszkód lub usunięciem go całkowicie wyłącz urządzenie (przełącz przełącznik na 0). Nie wkładaj żadnych przedmiotów do urządzenia. Istnieje ryzyko kontaktu z częściami przewodzącymi prąd. Jeśli ciecz lub zanieczyszczenia dostaną się do urządzenia, natychmiast je wyłącz. Przed ponownym użyciem sprawdź urządzenie. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu w temperaturach od 0 C do 40 C. Nigdy nie stawiaj ciężkich przedmiotów na urządzeniu. Nigdy nie zakrywaj otworów wentylacyjnych. Chroń urządzenie przed gorącem, otwartym ogniem, bezpośrednim promieniowaniem słonecznym, wilgocią i uderzeniami. Upewnij się, że nie ma ryzyka upadku urządzenia. Nie należy smarować kół środkami smarnymi lub olejem. W przeciwnym razie może to spowodować nagromadzenie się kurzu lub brudu na kołach.

7 7 Części urządzenia A Odkurzacz automatyczny B Stacja ładująca C Wtyczka sieciowa D Pilot E Szczotka do czyszczenia F Zapasowe szczotki boczne G Zapasowy filtr HEPA Nie pokazane: Zapasowa szczotka rolkowa Akumulator (zamontowany) 2 baterie 1,5 V, typ AAA

8 8 Przegląd urządzenia Górna część 1 Kosz na śmieci z filtrami (pod pokrywą w urządzeniu) 2 Przycisk zwalniający pojemnik na śmieci 3 Otwory wentylacyjne 4 Amortyzator 5 Czujnik 6 Czujnik podczerwieni 7 Wyświetlacz Spód 8 Szczotka boczna do czyszczenia wzdłuż krawędzi 9 Dysza (pod szczotką wałkową) 10 Szczotka wałkowa 11 Pasek gumowy 12 Podłączenie zasilacza sieciowego 13 Przełącznik wł. / Wył. (0 / I) (całkowicie włącz / wyłącz urządzenie) 14 Akumulator 15 Czujnik 16 Biegun ładowania 17 Koła napędowe

9 Wyświetlacz Pilot 9 18 Wskaźnik alarmu czasu / urządzenia 19 Poziom naładowania baterii 20 Wskaźnik timera 21 Wskaźnik trybu odkurzania 22 Timer - przycisk do ustawiania timera 23 Start / Pauza - przycisk do uruchamiania / pauzy urządzenia 24 Menu - przycisk do ustawiania trybu odkurzania Aby korzystać z pilota, musisz najpierw aktywować urządzenie za pomocą wyświetlacza. Start / Pauza - Naciśnij przycisk na środku, aby uruchomić urządzenie lub zatrzymać urządzenie podczas odkurzania. Przyciski kierunkowe - Za pomocą przycisków kierunkowych można ręcznie sterować urządzeniem. Automatyczne ładowanie - naciśnij ten przycisk, aby nakazać urządzeniu powrót do stacji ładującej w celu naładowania. Tryb odkurzania - Za pomocą tych przycisków można ustawić żądany tryb odkurzania przed uruchomieniem urządzenia. Trybu odkurzania nie można zmienić podczas pracy. Jeśli chcesz przełączyć tryb, musisz zatrzymać urządzenie. Zamawianie akcesoriów Jeśli chcesz następnie zamówić oryginalne części zamienne / akcesoria, odwiedź naszą stronę internetową: Podstawowe funkcje Ten odkurzacz automatyczny odkurza luźne zabrudzenia przez dyszę. W zestawie szczotka rolkowa do bardziej wydajnego czyszczenia (umieszczona na spodzie) i szczotki boczne do czyszczenia ścian i mebli. Urządzenie czyści podłogę poprzez odkurzanie w różnych wzorach. Możesz także użyć przycisków kierunkowych do ręcznego sterowania odkurzaczem.

10 10 Odkurzacz automatyczny ma cztery tryby czyszczenia i można go skonfigurować tak, aby automatycznie rozpoczynał odkurzanie o określonej godzinie. Jego czujniki pozwalają urządzeniu wykrywać ściany lub inne przeszkody i odpowiednio dostosowywać ścieżkę. Czujniki w dolnej części urządzenia wykrywają schody lub inne zagłębienia, aby zapobiec upadkowi urządzenia. Jeśli akumulator jest prawie rozładowany, urządzenie automatycznie rozpocznie wyszukiwanie stacji ładującej. Przed pierwszym użyciem Aby móc korzystać z urządzenia, musisz: rozpakować zawartość opakowania i usunąć wszystkie elementy transportowe i opakowania, włożyć baterie do pilota, skonfigurować stację ładującą, naładować akumulator urządzenia. Rozpakowywanie zawartości produktu UWAGA! Trzymaj dzieci i zwierzęta z dala od materiałów opakowaniowych. Istnieje niebezpieczeństwo uduszenia! Rozpakuj wszystkie części i upewnij się, że zawartość produktu jest kompletna (patrz rozdział Części urządzenia ) i sprawdź, czy nie ma uszkodzeń powstałych podczas transportu. Jeśli zauważysz uszkodzenia elementów, nie używaj ich (!), Zamiast tego skontaktuj się z obsługą klienta. Usuń wszystkie osłony transportowe, jeśli są, oraz folię ochronną z wyświetlacza stacji ładującej. Wkładanie baterii do pilota 1. Otwórz pokrywę komory baterii z tyłu pilota, naciskając zatrzask kciukiem i zdejmij pokrywę. 2. Włóż baterie do komory baterii. Upewnij się, że polaryzacja jest prawidłowa, jak pokazano w komorze (+/ ). 3. Załóż pokrywę komory baterii z powrotem na miejsce i zamknij ją. Musisz usłyszeć dźwięk zablokowania. Kiedy pilot zacznie tracić moc, baterie należy wymienić.

11 Konfiguracja stacji ładującej Lampka kontrolna 26 Podłączenie wtyczki sieciowej 27 Styki ładowania 28 Czujniki UWAGA! Nie pozostawiaj zasilacza podłączonego przez dłuższy czas. Po każdej operacji ładowania odłącz go od sieci, chyba że skonfigurowałeś timer, aby automatycznie uruchamiał urządzenie. Trzymaj stację ładującą i urządzenie z dala od grzejników, innych źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego. Styki ładujące urządzenia i stacji ładującej powinny być zawsze wolne od kurzu i czyste, aby można było ładować akumulator. Dlatego należy go regularnie wycierać miękką, suchą ściereczką. 1. Umieść stację ładującą na czystej, równej podłodze tyłem do ściany w pobliżu gniazdka. Wybierając lokalizację, należy pamiętać, że po zakończeniu czyszczenia odkurzacz automatyczny musi mieć niezakłóconą drogę powrotną do stacji ładującej. Musi być ok. 1,5 do 2 m wolnej przestrzeni przed stacją ładującą; w tej przestrzeni nie powinno być żadnych mebli ani innych przeszkód. Czujniki (28) nie mogą być zakryte. Żadne obiekty odbijające światło (np. lustra) nie powinny znajdować się za stacją ładującą ani obok niej, ponieważ mogłyby one pomylić czujnik podczerwieni. 2. Podłącz przewód zasilacza do stacji ładującej, a następnie włóż wtyczkę zasilacza do łatwo dostępnego gniazdka. Upewnij się, że żaden pozostały przewód nie znajduje się przed stacją ładującą, aby urządzenie nie było zatkane podczas dokowania i aby przewód nie stwarzał ryzyka potknięcia! Ładowanie akumulatora - Nie ładuj akumulatora urządzenia (14) w brudnych lub wilgotnych miejscach; upewnij się, że temperatura pokojowa wynosi od 15 C do 35 C.

12 12 - Co kilka miesięcy rozładuj akumulator, a następnie naładuj go. Aby rozładować akumulator, używaj urządzenia, gdy stacja ładująca jest odłączona od sieci, aby zabrakło jej zasilania. Następnie naładuj akumulator. Poziom naładowania akumulatora można określić za pomocą wskaźnika stanu naładowania (19) na wyświetlaczu (7): Jeśli wskaźnik miga, akumulator nadal się ładuje; jeśli nie miga, a wyświetlacz sam się wyłącza, urządzenie jest gotowe do użycia. Przed pierwszym użyciem lub jeśli urządzenie nie było używane przez dłuższy czas, naładowanie pustej baterii zajmie około 8 do 9 godzin; kolejne czasy ładowania będą wówczas wynosić od ok. 4 do 6 godzin. Akumulator osiągnie pełną pojemność po pełnym rozładowaniu i całkowitym naładowaniu dwa do trzech razy. Istnieją dwie metody ładowania: bezpośrednio za pomocą zasilacza sieciowego lub stacji ładującej. Jeśli akumulator jest całkowicie rozładowany, a urządzenie nie może dojechać do stacji ładującej, należy go umieścić na stacji ładującej lub naładować bezpośrednio za pomocą zasilacza sieciowego. Ładowanie bezpośrednio za pomocą zasilacza sieciowego 1. Upewnij się, że urządzenie znajduje się w trybie Standby (nie w trybie odkurzania). 2. Podłącz przewód zasilający bezpośrednio do urządzenia. 3. Włóż wtyczkę zasilacza do łatwo dostępnego gniazdka. 4. Rozpocznie się proces ładowania. 5. Odłącz urządzenie od zasilania po ok. 4-6 godzinach. Jeśli trzy wskaźniki pojawiają się na wskaźniku poziomu naładowania po odłączeniu, oznacza to, że akumulator został w pełni naładowany. Wyświetlacz nie wskazuje, że urządzenie jest ładowane po naładowaniu za pomocą zasilacza sieciowego. Ładowanie przez stację ładującą Gdy poziom naładowania akumulatora odkurzacza będzie niski, przejdzie on do stacji ładującej, gdzie akumulator będzie automatycznie ładowany. W tym celu stacja ładująca musi być podłączona do sieci (patrz rozdział Stacja ładująca ). Jeśli urządzenie nie znajdzie stacji ładującej, ponieważ np. pokój jest zbyt duży i zatrzymuje się, powinieneś podać mu pomocną dłoń. Użyj przycisków kierunkowych na pilocie zdalnego sterowania (D), aby skierować urządzenie w stronę stacji ładującej lub umieścić je bezpośrednio na stacji ładującej. Podczas odkurzania należy pozostawić stację ładującą podłączoną do sieci, aby mogła automatycznie zadokować i naładować do następnego cyklu czyszczenia. Aby upewnić się, że urządzenie jest prawidłowo ustawione na stykach ładujących, sprawdź, czy lampka kontrolna na stacji ładującej świeci na czerwono po zadokowaniu urządzenia.

13 13 Po zadokowaniu urządzenia na stacji ładującej automatycznie rozpocznie się ładowanie. Kontrolka na stacji ładującej zmieni kolor z zielonego na czerwony. Wskaźnik poziomu naładowania (19) na wyświetlaczu zaświeci się i będzie migał, dopóki urządzenie się ładuje. Po całkowitym naładowaniu akumulatora wskaźnik przestanie migać, a wyświetlacz wyłączy się po ok. 30 sekund. Za pomocą przycisku (automatyczne ładowanie) na pilocie zdalnego sterowania możesz nakazać urządzeniu powrót do stacji ładującej i ładowanie. Funkcje Gdy urządzenie zostanie całkowicie wyłączone (przełącznik jest ustawiony na 0), wszystkie ustawienia zostaną usunięte. Urządzenie ma cztery różne tryby odkurzania. Do wyboru tych trybów można użyć przycisku menu na urządzeniu lub odpowiednich przycisków na pilocie zdalnego sterowania. Możesz także użyć przycisków kierunkowych do ręcznego sterowania odkurzaczem. W każdym trybie urządzenie będzie odkurzać, aż do wyczerpania się akumulatora. Następnie automatycznie zlokalizuje stację ładującą. Odkurzacz automatyczny ma następujące tryby odkurzania: Losowy tryb czyszczenia: odkurzacz automatyczny będzie jechał prosto, aż napotka przeszkodę, a następnie skręci i ruszy prosto w innym kierunku. Tryb czyszczenia spirali: robot odkurzający rozpocznie podróż od wewnątrz do zewnątrz w coraz większej spirali. Następnie będzie jechał z zewnątrz do wewnątrz coraz mniejszą spiralą. Po osiągnięciu pozycji początkowej będzie szukał nowego obszaru i ponownie rozpocznie proces. Tryb czyszczenia krawędzi: robot odkurzający będzie poruszał się do przodu, aż natrafi na krawędź (np. ścianę, mebel), a następnie będzie przemieszczał się wzdłuż tej krawędzi, aż dojedzie do następnej krawędzi. Tryb automatycznego czyszczenia: robot odkurzający automatycznie połączy trzy pozostałe tryby czyszczenia. Ustawianie godziny i dnia 1. Aby ustawić bieżącą godzinę, jednocześnie naciśnij przyciski i (22, 23) w trybie Standby. 2. Wskazanie godziny zacznie migać. Naciśnij przyciski (+1 godzina) lub (-1 godzina) (23, 24), aby ustawić godziny. 3. Naciśnij ponownie przycisk. Teraz możesz ustawić minuty za pomocą przycisków (+1 minuta) lub (- 1 minuta).

14 14 4. Za pomocą przycisku potwierdź ustawiony czas. Funkcja timera - Najpierw należy ustawić bieżącą godzinę, aby można było ustawić zegar dla urządzenia. - Jeśli nie dezaktywujesz timera, a urządzenie znajduje się w trybie Standby, zawsze rozpocznie czyszczenie o ustawionej godzinie. Możesz zaprogramować stację ładującą, aby odkurzacz automatyczny zaczął odkurzać w żądanym czasie. Upewnij się, że wybierasz żądany tryb odkurzania przed ustawieniem timera. 1. Aby ustawić minutnik, jednocześnie naciśnij przyciski i (22,24) w trybie Standby. 2. Wskaźnik godziny ustawiania timera zacznie migać. Naciśnij przyciski (+1 godzina) lub (-1 godzina) (23, 24), aby ustawić godziny. 3. Naciśnij ponownie przycisk. Teraz możesz ustawić minuty za pomocą przycisków (+1 minuta) lub (-1 minuta). 4. Za pomocą przycisku potwierdź ustawiony czas. 5. Wskaźnik pojawi się teraz na wyświetlaczu. 6. Aby wyłączyć funkcję timera, naciśnij jednocześnie przyciski i (22,24) w trybie Standby. Wskaźnik godziny ustawiania timera zacznie migać. W tym trybie naciśnij jednocześnie przyciski i jeszcze raz. Wskaźnik na wyświetlaczu zniknie, a stoper zostanie wyłączony. Korzystanie Przygotowanie pokoju UWAGA! Korzystając z urządzenia po raz pierwszy w pomieszczeniu, obserwuj je, aby można było usunąć wszelkie przeszkody; upewnisz się, że urządzenie będzie w stanie skutecznie wyczyścić cały pokój. Urządzenie nie nadaje się do dywanów pluszowych / z grubym włosiem. Usuń wszystkie przedmioty leżące wokół pokoju, które mogłyby zaplątać się w szczotki lub dyszę lub które mogłyby zablokować urządzenie podczas czyszczenia. Szczególnie uważaj, aby nie pozostawiać plastikowych toreb na podłodze. Upewnij się, że urządzenie nie może wejść w kontakt z kablami, sznurkami lub frędzlami, np. zasłon, obrusów lub dywanów. W razie potrzeby złóż krawędzie dywanów z frędzlami pod dywan.

15 15 Usuń wszystkie przedmioty, które mogłyby zostać przewrócone (np. wazony, małe lampy, przedmioty dekoracyjne). Odległość między dwoma przedmiotami (np. ścianą i półką) powinna wynosić co najmniej 40 cm, aby urządzenie mogło przejechać. Urządzenie może utknąć pod meblami, jeśli nie będzie miało wystarczającego odstępu. Zablokuj ścieżkę, np. z doniczkami, które są wystarczająco ciężkie, aby zapobiec strąceniu. Obsługa urządzenia / rozruch ręczny UWAGA! Nie odłączaj stacji ładującej od sieci podczas działania urządzenia, aby mogła powrócić, gdy poziom naładowania akumulatora będzie niski. Jeśli urządzenie nie będzie w stanie zlokalizować stacji ładującej, pozostanie w bezruchu i przejdzie w tryb gotowości. W takim przypadku należy go umieścić na stacji ładującej. 1.Upewnij się, że pojemnik na kurz (1) jest pusty, urządzenie jest wolne od brudu i zanieczyszczeń (patrz rozdział Czyszczenie, konserwacja i przechowywanie ) oraz że akumulator jest naładowany. 2. Jeśli przełącznik urządzenia znajduje się w pozycji 0, ustaw go w pozycji I. 3. Naciśnij żądany przycisk funkcyjny na pilocie lub urządzeniu (patrz rozdział Funkcje ). Odkurzacz automatyczny rozpocznie czyszczenie w wybranym trybie odkurzania. 4. Możesz użyć przycisków kierunkowych na pilocie, aby ustawić kierunek jazdy urządzenia. 5. Naciśnij przycisk (23), aby zatrzymać odkurzacz automatyczny. 6. Jeśli poziom naładowania akumulatora jest zbyt niski, pozwól urządzeniu naładować się w stacji ładującej. 7. Jeśli chcesz wyłączyć urządzenie (tryb Standby), naciśnij przycisk na pilocie. Urządzenie przestanie odkurzać, wróci do stacji ładującej i rozpocznie ładowanie akumulatora. 8. Jeśli nie został aktywowany automatyczny start (timer), użyj przełącznika (13), aby całkowicie wyłączyć urządzenie (pozycja 0) i wyciągnij wtyczkę sieciową stacji ładującej z gniazda. 9. Po każdym użyciu opróżnij pojemnik na kurz i, jeśli to konieczne, usuń wszelkie zabrudzenia (patrz rozdział Czyszczenie, konserwacja i przechowywanie ). - Jeśli chcesz użyć pilota do skonfigurowania urządzenia, upewnij się, że nie znajdujesz się w bezpośrednim sąsiedztwie źródła podczerwieni (np. Stacji ładującej), ponieważ może to zakłócać działanie pilota. - Pilot działa tylko w promieniu 4 m od urządzenia.

16 16 Czyszczenie i konserwacja UWAGA! Urządzenie nie może być podłączone do sieci i musi być całkowicie wyłączone w celu czyszczenia i konserwacji! Tylko pojemnik na kurz może zostać wypłukany. Samo urządzenie, filtry lub pilot zdalnego sterowania nie mogą być zanurzone w wodzie lub innych cieczach. Upewnij się, że wszystkie części są całkowicie suche przed ponownym umieszczeniem pojemnika na śmieci w urządzeniu! Żadna z części robota odkurzającego nie nadaje się do czyszczenia w pralce lub zmywarce! Podczas czyszczenia nie należy używać żrących lub ściernych środków czyszczących. Mogą uszkodzić powierzchnię. Upewnij się, że przed i po każdym użyciu dysza i otwory wentylacyjne są drożne, czujniki w dolnej części urządzenia są wolne od kurzu lub podobnych czynników, boczne szczotki nie są zaplątane i są wolne od włosów i nitek, włosy, nitki itp. nie są owinięte wokół szczotki lub kółek. Boczne szczotki można myć ciepłą wodą. Czyszczenie obudowy W razie potrzeby zetrzyj obudowę tylko wilgotną szmatką. Opróżnianie pojemnika na kurz i czyszczenie filtra przeciwpyłowego Aby zapewnić prawidłowe działanie urządzenia, należy opróżnić pojemnik na kurz i wyczyścić filtry po każdym użyciu. Możesz wybić filtry i / lub użyć dołączonej szczotki do czyszczenia, aby je wyszczotkować. Możesz przepłukać pojemnik na kurz wodą. 1. Naciśnij przycisk zwalniający (2) na urządzeniu, aby podnieść pokrywę. 2. Wyciągnij pojemnik na kurz z rączki. 3. Otwórz pojemnik na kurz, składając zaczep do przodu i popychając go do góry. 4. Opróżnij kosz na śmieci do kosza na śmieci. 5. Należy również wyczyścić HEPA i filtr przeciwpyłowy po każdym użyciu. Znajdują się one z przodu pojemnika na śmieci.

17 17 6. Poluzuj zaczep filtra HEPA i wyciągnij go. Filtr przeciwpyłowy znajduje się za nim. 7. Opróżnij gruby brud z kosza na śmieci. 8. Włóż oba filtry ponownie. Wkładając filtry, upewnij się, że są odpowiednio zabezpieczone! 9. W razie potrzeby wyczyść pojemnik na kurz czystą, ciepłą wodą. Następnie pozwól mu całkowicie wyschnąć przed włożeniem go z powrotem do urządzenia. Po włożeniu go z powrotem do urządzenia upewnij się, że pojemnik na kurz jest prawidłowo osadzony w komorze pojemnika na śmieci i że uchwyt jest złożony. 10. Zamknij pokrywę. Musi słyszalnie się zablokować. Czyszczenie szczotki rolkowej, paska gumowego i dysz Z czasem włosy, nitki lub inne zabrudzenia i zanieczyszczenia mogą gromadzić się na szczotce rolkowej. Aby je usunąć, wyjmij szczotkę wałkową z urządzenia. Jeśli szczotka rolkowa jest zużyta, należy ją wymienić. Zapasowa szczotka rolkowa znajduje się w zawartości produktu. 1. Usuń gruboziarnisty brud z dolnej części urządzenia. 2. Umieść urządzenie do góry nogami na ziemi lub stole. 3. Zwolnij pokrywę z gumowym paskiem (11), popychając dwa zaczepy i podnosząc pokrywę do góry. 4. Ostrożnie wyjmij szczotkę wałkową (10) z komory. 5. Użyj dołączonej szczotki do czyszczenia lub szmatki do czyszczenia osłony za pomocą gumowego paska, szczotki rolkowej, komory i dysz. 6. Następnie włóż szczotkę z powrotem do uchwytu i komory. Upewnij się, że bok szczotki z kwadratem jest włożony w odpowiednie wgłębienie w komorze. 7. Umieść pokrywę z gumowym paskiem z powrotem w komorze i wciśnij ją na miejsce. Pokrywa musi zostać słyszalnie zablokowana. Wymiana bocznych szczotek Jeśli szczotki boczne są zużyte, należy je wymienić. Dwie zapasowe szczotki boczne znajdują się w zawartości produktu. 1. Usuń gruboziarnisty brud z dolnej części urządzenia. 2. Umieść urządzenie do góry nogami na ziemi lub stole. 3. Użyj śrubokręta z gwiazdką, aby poluzować śruby szczotek bocznych. 4. Ściągnij boczne szczotki z osi. 5. W razie potrzeby wyczyść przedziały szczotek. 6. Umieść nowe szczotki boczne na osiach i dokręć śruby.

18 18 Przechowywanie Przechowuj urządzenie i akcesoria w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla słońca i niedostępnym dla dzieci i zwierząt. Wyjmij baterie z pilota, jeśli nie będziesz używać urządzenia przez dłuższy czas. Rozwiązywanie problemów Jeśli urządzenie nie działa poprawnie, najpierw sprawdź, czy możesz samodzielnie rozwiązać problem. Nie próbuj samodzielnie naprawiać uszkodzonego urządzenia! Problem Urządzenie nie działa. Urządzenie nie reaguje na pilota. Akumulator urządzenia nie ładuje się. Kontrolka na stacji ładującej jest wyłączona. Siła ssąca jest słaba. Możliwa przyczyna / Rozwiązanie Czy akumulator został naładowany? Czy przełącznik On / Off został przesunięty do pozycji I? Czy celujesz pilotem bezpośrednio w urządzenie? Czy są przeszkody między pilotem a odkurzaczem automatycznym? Czy pilot jest zbyt daleko od urządzenia? Czy baterie w pilocie są zbyt słabe lub nieprawidłowo włożone? Czy urządzenie prawidłowo zadokowało się na stacji ładującej? Czy styki w urządzeniu i stacji ładującej są czyste? Czy lampka kontrolna na stacji ładującej jest włączona? Czy jest zasilany energią? Jeśli akumulator nie ładuje się przez stację ładującą, spróbuj naładować go bezpośrednio za pomocą zasilacza sieciowego. Sprawdź, czy jest prawidłowo podłączona do zasilacza i czy zasilacz jest prawidłowo podłączony do gniazdka. Czy zasilacz jest uszkodzony? Podłącz go bezpośrednio do odkurzacza i sprawdź, czy akumulator się ładuje. Czy gniazdo jest uszkodzone? Wypróbuj inne gniazdo. Sprawdź bezpiecznik podłączenia do sieci. Czy dysza jest zatkana, pojemnik na kurz jest pełny, czy filtry są brudne?

19 Problem Urządzenie zatrzymuje się, ale nadal jest włączone. Urządzenie obraca się w kółko. Urządzenie stale wraca do stacji ładującej lub zmienia kierunek. Urządzenie nie może zlokalizować stacji ładującej. Urządzenie nie opuszcza stacji ładującej o zaprogramowanym czasie. 19 Możliwa przyczyna / Rozwiązanie Sprawdź, czy koła lub szczotki nie są zablokowane. Czy dysza jest zatkana, pojemnik na kurz jest pełny, czy filtry są brudne? Czy jedno z kół jest zatkane? Czy czujnik podczerwieni i czujnik z przodu lub czujniki na spodzie urządzenia są zabrudzone? Wyczyść je. Czy jeden z pasków ochronnych z przodu urządzenia jest zablokowany? Poluzuj go ręcznie. Czy czujniki na stacji ładującej są zatkane lub brudne? Czy przed stacją ładującą znajdują się jakieś meble lub inne przeszkody? Przed stacją ładującą musi znajdować się co najmniej 1,5 2 m wolnej przestrzeni, aby sygnał mógł dotrzeć do urządzenia. Upewnij się, że stacja ładująca jest podłączona do zasilania sieciowego. Czy pomieszczenie jest tak duże, że sygnał nie jest już w stanie dotrzeć do urządzenia? W takim przypadku należy samodzielnie ustawić urządzenie na stacji ładującej. Czy przerwa w zasilaniu stacji ładującej spowodowała usunięcie ustawień? Sprawdź ustawienia na stacji ładującej. Alarm urządzenia Jeśli podczas czyszczenia wystąpi błąd, rozlegnie się sygnał dźwiękowy i urządzenie zatrzyma się. Użyj przycisku, aby przełączyć urządzenie w tryb gotowości i usunąć błąd. Wyświetlacz Opis błędu Przyczyna / rozwiązanie ERR1 Lewe koło jest zablokowane / Usuń przeszkodę. zablokowane. ERR2 Prawe koło jest zablokowane / zablokowane. ERR3 Szczotka rolkowa jest zatkana. ERR4 Lewe koło nie dotyka już podłogi. Podnieś urządzenie i ustaw ERR5 Prawe koło nie dotyka już podłogi. je gdzie indziej na podłodze. W razie potrzeby usuń przeszkodę.

20 ERR6 ERR7 ERR8 20 Silnik szczotki walcowej jest przeciążony. Pojemnik na kurz nie jest prawidłowo umieszczony w komorze. Nieprawidłowe wykrywanie czujnika w celu uniknięcia kolizji. Wyłącz urządzenie i odczekaj co najmniej 30 minut, zanim ponownie je uaktywnisz i użyjesz ponownie. Otwórz komorę i popraw pozycję pojemnika na kurz. Wyczyść czujniki w dolnej części urządzenia (patrz rozdział Czyszczenie i konserwacja ). ERR9 Oba koła nie dotykają już podłogi. Podnieś urządzenie i ustaw je gdzie indziej na podłodze. W razie potrzeby usuń przeszkodę, ERR10 Czujniki z przodu i z tyłu nie mają już kontaktu z ziemią. Podnieś urządzenie i ustaw je gdzie indziej na podłodze. Dane techniczne Urządzenie Numer modelu: VR-101A Numer produktu: Z Średnica: 33 cm Wysokość: 9 cm Akumulator: 14,4 V; Li-Ion Pojemność akumulatora: 2200 mah Czas ładowania: 4-9 godzin Czas pracy: ok. 100 minut na twardych podłogach ok. 25 minut na wykładzinie Napięcie zasilające - stacja ładująca: 18,0 V DC, 1,5 A. - pilot zdalnego sterowania: 3 V DC (2 x 1,5 V baterie, typ AAA) Obsługa klienta / importer: DS Produkte GmbH Am Heisterbusch Gallin Niemcy Tel: *) Połączenia podlegają opłacie. Zasilacz sieciowy Numer modelu: Napięcie zasilania: Klasa bezpieczeństwa: HYCH G V ~ 50/60 Hz II

21 21 Utylizacja Materiał opakowania nadaje się do recyklingu. Opakowanie należy zutylizować w sposób przyjazny dla środowiska i udostępnić go firmie zajmującej się zbiórką materiałów nadających się do recyklingu. Zutylizuj urządzenie w sposób przyjazny dla środowiska. Nie należy wyrzucać do śmieci domowych. Zutylizuj go w centrum recyklingu starych urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administracją w swojej społeczności. Akumulatory i baterie należy wyjąć i zutylizować osobno przed wyrzuceniem urządzenia. Aby chronić środowisko, baterii i akumulatorów nie wolno wyrzucać razem ze zwykłymi odpadami domowymi. Zamiast tego należy je oddać w odpowiednich punktach zbiórki. Należy również przestrzegać obowiązujących przepisów ustawowych dotyczących utylizacji baterii. Wyjmowanie / wkładanie akumulatora UWAGA! Podczas wyjmowania / wkładania akumulatora urządzenie może nie być podłączone do sieci. W żadnym wypadku nie otwieraj akumulatora! Aby wyjąć akumulator z urządzenia, wykonaj następujące czynności: Poluzuj dwie śruby, sięgnij do wnęki i podnieś pokrywę komory akumulatora do góry. Podnieś akumulator i odłącz połączenie, naciskając zatrzask. Akumulatory należy utylizować zgodnie z przepisami prawnymi dotyczącymi utylizacji akumulatorów. Jeśli chcesz włożyć nową baterię do urządzenia, podłącz wtyczki i umieść ją w komorze baterii. Zamknij pokrywę przedziału akumulatora i przekręć dwie śruby z powrotem na miejsce.

Instrukcja obsługi BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ RĘCZNY 2 w 1 R-101

Instrukcja obsługi BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ RĘCZNY 2 w 1 R-101 Instrukcja obsługi BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ RĘCZNY 2 w 1 R-101 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji

Inteligentny robot czyszczący

Inteligentny robot czyszczący Inteligentny robot czyszczący Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup inteligentnego robota czyszczącego. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo

FRYTKOWNICA NA GORĄCE POWIETRZE R-2810

FRYTKOWNICA NA GORĄCE POWIETRZE R-2810 Instrukcja obsługi FRYTKOWNICA NA GORĄCE POWIETRZE R-2810 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.

Odkurzacz PowerVac PV-100 Instrukcja obsługi

Odkurzacz PowerVac PV-100 Instrukcja obsługi Odkurzacz PowerVac PV-100 Instrukcja obsługi Nr produktu: 857028 Strona 1 z 9 Strona 2 z 9 Strona 3 z 9 1 W zestawie Nr na rys. 1, str. 2 Ilość Nazwa 1. 1 Odkurzacz 2. 1 Wąż odkurzacza 3. 1 Końcówka do

Odkurzacz z funkcją mycia

Odkurzacz z funkcją mycia Odkurzacz z funkcją mycia Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup odkurzacza z funkcją mycia. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie

Odkurzacz samochodowy Grundig VCH 3610

Odkurzacz samochodowy Grundig VCH 3610 Odkurzacz samochodowy Grundig VCH 3610 Instrukcja obsługi Nr produktu: 855249 Strona 1 z 8 Bezpieczeństwo Przed uruchomieniem urządzenia należy zapoznać się z poniższymi środkami bezpieczeństwa: Urządzenie

Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1

Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1 Bezprzewodowy, elektryczny spieniacz do mleka 3w1 Szanowny Kliencie, Dziękujemy za zakup spieniacza do mleka. Dzięki temu urządzeniu łatwo spienisz mleko i będziesz cieszyć się kawą z pianką z mleka lub

SAMOCHODOWY OCZYSZCZACZ POWIETRZA R-9100

SAMOCHODOWY OCZYSZCZACZ POWIETRZA R-9100 Instrukcja obsługi SAMOCHODOWY OCZYSZCZACZ POWIETRZA R-9100 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji

ODKURZACZ WORKOWY 4AAAA R-1550

ODKURZACZ WORKOWY 4AAAA R-1550 Instrukcja obsługi ODKURZACZ WORKOWY 4AAAA R-1550 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

PROMIENNIK PODCZERWIENI I KONWEKTOR 2v1 R-8016

PROMIENNIK PODCZERWIENI I KONWEKTOR 2v1 R-8016 Instrukcja obsługi PROMIENNIK PODCZERWIENI I KONWEKTOR 2v1 R-8016 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania Conrad RSL, 433 MHz, zasięg do 30 m

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania Conrad RSL, 433 MHz, zasięg do 30 m INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 00526925 Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania Conrad RSL, 433 MHz, zasięg do 30 m Strona 1 z 5 Przeznaczenie Należy używać tego produktu aby opcjonalnie wyłączyć gniazda

Końcówka do odkurzacza przeciw roztoczom ze sterylizacją UV

Końcówka do odkurzacza przeciw roztoczom ze sterylizacją UV Końcówka do odkurzacza przeciw roztoczom ze sterylizacją UV Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup końcówki do odkurzacza z funkcją sterylizacji UV. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych

WENTYLATOR KOLUMNOWY R-819

WENTYLATOR KOLUMNOWY R-819 Instrukcja obsługi WENTYLATOR KOLUMNOWY R-819 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Odkurzacz. Nr produktu

Odkurzacz. Nr produktu INSTRUKCJA OBSŁUGI Odkurzacz Nr produktu 001170855 Strona 1 z 6 Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa Niniejsze urządzenie nie jest przeznaczone do tego, aby było używane przez osoby (włączając w to dzieci)

Elektroniczny Timer i stoper TFA, , czarny, (DxS) 70 mm x 83 mm

Elektroniczny Timer i stoper TFA, , czarny, (DxS) 70 mm x 83 mm INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 1525034 Elektroniczny Timer i stoper TFA, 38.2021.01, czarny, (DxS) 70 mm x 83 mm Strona 1 z 5 Dziękujemy za wybór produktu marki TFA 1. Przed pierwszym użyciem - Należy

ODKURZACZ ANTYBAKTERYJNY NA ROZTOCZA

ODKURZACZ ANTYBAKTERYJNY NA ROZTOCZA Instrukcja obsługi ODKURZACZ ANTYBAKTERYJNY NA ROZTOCZA R-121 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji

Czajnik ceramiczny 1,7 l kwiatowy wzór Rosenstein & Söhne

Czajnik ceramiczny 1,7 l kwiatowy wzór Rosenstein & Söhne Czajnik ceramiczny 1,7 l kwiatowy wzór Rosenstein & Söhne Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup czajnika ceramicznego 1,7 l. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad,

Instrukcja obsługi ODKURZACZ DO PODŁÓG R-139

Instrukcja obsługi ODKURZACZ DO PODŁÓG R-139 Instrukcja obsługi ODKURZACZ DO PODŁÓG R-139 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Instrukcja obsługi ODKURZACZ BEZWORKOWY R-157

Instrukcja obsługi ODKURZACZ BEZWORKOWY R-157 Instrukcja obsługi ODKURZACZ BEZWORKOWY R-157 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Urządzenie należy używać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Niania elektroniczna Motorola Babyphone

Niania elektroniczna Motorola Babyphone INSTRUKCJA OBSŁUGI Niania elektroniczna Motorola Babyphone Nr produktu 260051 Strona 1 z 8 1. Zakres dostawy: 1 x Jednostka rodzica 1 x Jednostka dziecka 2 x akumulator AAA dla jednostki rodzica 1 x zasilacz

ODKURZACZ BEZWORKOWY R-1220

ODKURZACZ BEZWORKOWY R-1220 Instrukcja obsługi ODKURZACZ BEZWORKOWY R-1220 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

MASZYNA DO CZYSZCZENIA BUTÓW

MASZYNA DO CZYSZCZENIA BUTÓW Instrukcja instalowania, obsługi i konserwacji MASZYNA DO CZYSZCZENIA BUTÓW Szanowny Kliencie Przed podłączeniem urządzenia dokładnie przeczytaj całą instrukcję obsługi, aby niewłaściwym użytkowaniem nie

Termometr Eurochron ETH 8002, -50 do +70 C

Termometr Eurochron ETH 8002, -50 do +70 C INSTRUKCJA OBSŁUGI Termometr Eurochron ETH 8002, -50 do +70 C Nr produktu 672593 Strona 1 z 6 Zastosowanie Ten wewnętrzny/zewnętrzny termometr służy do wyświetlania temperatury w miejscu instalacji oraz

FRYTKOWNICA NA GORĄCE POWIETRZE R-286

FRYTKOWNICA NA GORĄCE POWIETRZE R-286 Instrukcja obsługi FRYTKOWNICA NA GORĄCE POWIETRZE R-286 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.

Odkurzacz OK-1400 INSTRUKCJA OBSŁUGI. Opis Urządzenia

Odkurzacz OK-1400 INSTRUKCJA OBSŁUGI. Opis Urządzenia 11 INSTRUKCJA OBSŁUGI 16 5 4 15 Opis Urządzenia 18 10 12 6 1. rura przedłużająca 2. uchwyt 3. regulator ssania 4. wąż elastyczny 5. pokrywa przednia 6. pokrywa tylna 7. pokrętło regulacji prędkości w modelu

Instrukcja obsługi ODKURZACZ DO PODŁÓG R-137

Instrukcja obsługi ODKURZACZ DO PODŁÓG R-137 Instrukcja obsługi ODKURZACZ DO PODŁÓG R-137 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Urządzenie należy używać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Instrukcja obsługi ODKURZACZ BEZWORKOWY R-1210

Instrukcja obsługi ODKURZACZ BEZWORKOWY R-1210 Instrukcja obsługi ODKURZACZ BEZWORKOWY R-1210 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

WENTYLATOR BIURKOWY R-836

WENTYLATOR BIURKOWY R-836 Instrukcja obsługi WENTYLATOR BIURKOWY R-836 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

ODKURZACZ DO PODŁÓG R-158

ODKURZACZ DO PODŁÓG R-158 Instrukcja obsługi ODKURZACZ DO PODŁÓG R-158 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Szklany czajnik z regulacją temperatury

Szklany czajnik z regulacją temperatury Szklany czajnik z regulacją temperatury Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup czajnika z wyłącznikiem bezpieczeństwa, możliwością wyboru temperatury, wskaźnikiem poziomu wody i sygnałem dźwiękowym. Prosimy

PODRÓŻNA SUSZARKA DO WŁOSÓW HM-5026

PODRÓŻNA SUSZARKA DO WŁOSÓW HM-5026 Instrukcja obsługi PODRÓŻNA SUSZARKA DO WŁOSÓW HM-5026 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.

Instrukcja obsługi NAWILŻACZ POWIETRZA R-9504

Instrukcja obsługi NAWILŻACZ POWIETRZA R-9504 Instrukcja obsługi NAWILŻACZ POWIETRZA R-9504 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Urządzenie należy używać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

LODÓWKA SAMOCHODOWA TERMOELEKTRYCZNA R-4024

LODÓWKA SAMOCHODOWA TERMOELEKTRYCZNA R-4024 Instrukcja obsługi LODÓWKA SAMOCHODOWA TERMOELEKTRYCZNA R-4024 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji

Bezprzewodowe, elektryczne urządzenie do mycia okien, luster i kafelek

Bezprzewodowe, elektryczne urządzenie do mycia okien, luster i kafelek Bezprzewodowe, elektryczne urządzenie do mycia okien, luster i kafelek Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup bezprzewodowego urządzenia do mycia okien, luster i kafelek. Prosimy o przeczytanie instrukcji

SCHŁADZACZ POWIETRZA R-876

SCHŁADZACZ POWIETRZA R-876 Instrukcja obsługi SCHŁADZACZ POWIETRZA R-876 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Instrukcja obsługi ODKURZACZ Z FILTREM WODNYM R-144 AquaTech

Instrukcja obsługi ODKURZACZ Z FILTREM WODNYM R-144 AquaTech Instrukcja obsługi ODKURZACZ Z FILTREM WODNYM R-144 AquaTech Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji.

PROSTOWNICA DO WŁOSÓW HM-4018

PROSTOWNICA DO WŁOSÓW HM-4018 Instrukcja obsługi PROSTOWNICA DO WŁOSÓW HM-4018 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Urządzenie należy używać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Zegarek cyfrowy, pomiar temperatury/wilgotności, C -Budzik Kwarcowy TFA , Biały (SxWxG) 240 x 90 x 50 mm

Zegarek cyfrowy, pomiar temperatury/wilgotności, C -Budzik Kwarcowy TFA , Biały (SxWxG) 240 x 90 x 50 mm INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000672765 Zegarek cyfrowy, pomiar temperatury/wilgotności, 0 - +50 C -Budzik Kwarcowy TFA 60.2011, Biały (SxWxG) 240 x 90 x 50 mm Strona 1 z 7 Rys 1. Rys 2. Strona 2 z 7

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Zegar ścienny szpiegowski z kamerą HD OctaCam (PX3788)

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Zegar ścienny szpiegowski z kamerą HD OctaCam (PX3788) Zegar ścienny szpiegowski z kamerą HD OctaCam (PX3788) Zawartość zestawu zegar ścienny zasilacz kabel AV pilot zdalnego sterowania z baterią elementy montażowe (kołek i śruba) instrukcja obsługa. INSTRUKCJA

GRZEJNIK MICA R-070/R-075

GRZEJNIK MICA R-070/R-075 Instrukcja obsługi GRZEJNIK MICA R-070/R-075 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny z opcją pompki

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny z opcją pompki Bezprzewodowy odkurzacz ręczny z opcją pompki Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup bezprzewodowego odkurzacza ręcznego. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad,

Odkurzacz samochodowy Dunlop V. Instrukcja obsługi. Nr produktu: Strona 1 z 6

Odkurzacz samochodowy Dunlop V. Instrukcja obsługi.  Nr produktu: Strona 1 z 6 Odkurzacz samochodowy Dunlop V Instrukcja obsługi Nr produktu: 856588 Strona 1 z 6 Strona 2 z 6 ODKURZACZ NA SUCHO/ NA MOKRO INSTRUKCJA OBSŁUGI Dziękujemy za wybranie tego produktu. Rozłóż stronę z ilustracjami

Instrukcja instalowania, obsługi i konserwacji. BEMAR Kitchen Line. Kod produktu: ,

Instrukcja instalowania, obsługi i konserwacji. BEMAR Kitchen Line. Kod produktu: , Instrukcja instalowania, obsługi i konserwacji BEMAR Kitchen Line Kod produktu: 238905, 238912 Przed uruchomieniem urządzenia należy uważnie przeczytać niniejszą instrukcję obsługi. 1 Szanowny Kliencie,

Regulator wilgotności powietrza Renkforce 1170728

Regulator wilgotności powietrza Renkforce 1170728 INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 001170728 Regulator wilgotności powietrza Renkforce 1170728 Strona 1 z 7 Przeznaczenie produktu Regulacja wilgotności powietrza, pomiar wilgotności za pomocą zintegrowanego

Młynek do kawy Model ME-1497, ME-1498 Instrukcja oryginalna w języku polskim

Młynek do kawy Model ME-1497, ME-1498 Instrukcja oryginalna w języku polskim Gratulujemy zakupu produktu marki Metrox. Poniżej zostały przedstawione ważne informacje dotyczące instalacji, bezpieczeństwa, użytkowania i konserwacji urządzenia. Przekazując urządzenie osobie trzeciej,

Ekspres do kawy z timerem 550 W

Ekspres do kawy z timerem 550 W Ekspres do kawy z timerem 550 W Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup ekspresu do kawy z timerem. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie

Odkurzacz VAX ZACZYNAMY!

Odkurzacz VAX ZACZYNAMY! Odkurzacz VAX ZACZYNAMY! Bezpieczeństwo Podstawy bezpieczeństwa Odkurzacz ten jest przeznaczony do użytku domowego, nie jest przeznaczony do użytku przemysłowego lub handlowego. Jest to urządzenie o zasilaniu

Cyfrowa waga bagażowa, budzik i termometr w jednym

Cyfrowa waga bagażowa, budzik i termometr w jednym Cyfrowa waga bagażowa, budzik i termometr w jednym Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup cyfrowej wagi bagażowej. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli

Instrukcja obsługi. v_1_01

Instrukcja obsługi. v_1_01 Instrukcja obsługi v 0 02 Instrukcja obsługi - grzejnik elektryczny EWR-2000W OPIS SYMBOLI Produkt jest zgodny z zasadniczymi wymaganiami zawartymi w dyrektywach Unii Europejskiej. UWAGA! Zabrania się

Oczyszczacz powietrza

Oczyszczacz powietrza Oczyszczacz powietrza Lavender 1224 BAP-HC-I1224-U16X Instrukcja obsługi 21 ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W trakcie korzystania z urządzeń elektrycznych należy zachować podstawowe środki ostrożności, aby zmniejszyć

Maszyna do popcornu. Szanowny Kliencie,

Maszyna do popcornu. Szanowny Kliencie, Maszyna do popcornu Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup maszyny do popcornu. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, abyście mogli Państwo optymalnie korzystać

Przenośny alarm do drzwi / okien

Przenośny alarm do drzwi / okien Przenośny alarm do drzwi / okien Instrukcja obsługi Nr produktu: 751571 Wersja 01/09 PRZEZNACZENIE Ten przenośny alarm wejściowy przeznaczony jest do zabezpieczania drzwi i okien. Produkt uwalnia sygnał

ELEKTRYCZNY GARNEK DO GOTOWANIA RYŻU RC-12

ELEKTRYCZNY GARNEK DO GOTOWANIA RYŻU RC-12 Instrukcja obsługi ELEKTRYCZNY GARNEK DO GOTOWANIA RYŻU RC-12 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Urządzenie należy używać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.

NAWILŻACZ POWIETRZA R-9508

NAWILŻACZ POWIETRZA R-9508 Instrukcja obsługi NAWILŻACZ POWIETRZA R-9508 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Instrukcja obsługi ODKURZACZ RĘCZNY R-111

Instrukcja obsługi ODKURZACZ RĘCZNY R-111 Instrukcja obsługi ODKURZACZ RĘCZNY R-111 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Urządzenie należy używać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję należy

GRZEJNIK OLEJOWY R / R / R

GRZEJNIK OLEJOWY R / R / R Instrukcja obsługi GRZEJNIK OLEJOWY R-1507-16 / R-2009-16 / R-2511-16 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji

Odkurzacz kompaktowy OK-1403

Odkurzacz kompaktowy OK-1403 Odkurzacz kompaktowy OK-1403 INSTRUKCJA OBSŁUGI GWARANCJA INSTRUKCJA OBSŁUGI ODKURZACZ KOMPAKTOWY OK-1403 OPIS URZĄDZENIA 11 2 1 1. metalowe rury 2. regulator ssania 3. wąż elastyczny 4. pokrywa przednia

Elektryczny młynek do kawy

Elektryczny młynek do kawy Elektryczny młynek do kawy Szanowny Kliencie, dziękujemy za elektrycznego młynka do kawy. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, abyście mogli Państwo optymalnie

Termohigrometr Voltcraft HT-100

Termohigrometr Voltcraft HT-100 INSTRUKCJA OBSŁUGI Termohigrometr Voltcraft HT-100 Nr produktu 123488 Strona 1 z 7 Przeznaczenie Produkt jest przeznaczony do pomiaru temperatury i wilgotności, może dostarczać informacji o maksymalnej

SCHŁADZACZ POWIETRZA R-875

SCHŁADZACZ POWIETRZA R-875 Instrukcja obsługi SCHŁADZACZ POWIETRZA R-875 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

INTELIGENTNY NAWILŻACZ POWIETRZA R-9507

INTELIGENTNY NAWILŻACZ POWIETRZA R-9507 Instrukcja obsługi INTELIGENTNY NAWILŻACZ POWIETRZA R-9507 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.

USER INSTRUCTION MANUAL ACR RADIOBUDZIK INSTRUKCJA OBSŁUGI (Przeczytaj zanim rozpoczniesz użytkowanie)

USER INSTRUCTION MANUAL ACR RADIOBUDZIK INSTRUKCJA OBSŁUGI (Przeczytaj zanim rozpoczniesz użytkowanie) ACR-3280 RADIOBUDZIK INSTRUKCJA OBSŁUGI (Przeczytaj zanim rozpoczniesz użytkowanie) 1 OPIS DZIAŁANIA 1. ON/OFF: włączenie/wyłączenie lub zmiana trybu FM/AM 2. SET: ustawienie zegara M+: programowanie stacji

TURYSTYCZNY CZAJNIK ELEKTRYCZNY R-7105

TURYSTYCZNY CZAJNIK ELEKTRYCZNY R-7105 Instrukcja obsługi TURYSTYCZNY CZAJNIK ELEKTRYCZNY R-7105 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.

Odkurzacz OK-1500 INSTRUKCJA OBSŁUGI

Odkurzacz OK-1500 INSTRUKCJA OBSŁUGI INSTRUKCJA OBSŁUGI CHARAKTERYSTYKA URZĄDZENIA 1. Efektywny wielostopniowy system filtrowania powietrza. 2. Automatyczny zwijacz przewodu zasilającego. 3. Tekstylny worek na śmieci o pojemności 2 l. 4.

Instrukcja obsługi GRZEJNIK ELEKTRYCZNY EWH-2000W V_1_00

Instrukcja obsługi GRZEJNIK ELEKTRYCZNY EWH-2000W V_1_00 Instrukcja obsługi GRZEJNIK ELEKTRYCZNY EWH-2000W V_1_00 02 Instrukcja obsługi - grzejnik elektryczny EWH-2000W 1 OPIS SYMBOLI Produkt jest zgodny z zasadniczymi wymaganiami zawartymi w dyrektywach Unii

Lampa stołowa "Mapa świata" z wbudowanym budzikiem

Lampa stołowa Mapa świata z wbudowanym budzikiem Lampa stołowa "Mapa świata" z wbudowanym budzikiem Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup lampy stołowej. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo

NAWILŻACZ POWIETRZA R-9503

NAWILŻACZ POWIETRZA R-9503 Instrukcja obsługi NAWILŻACZ POWIETRZA R-9503 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Urządzenie należy używać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

TOSTER R-210B. Instrukcja obsługi. Toster R-210B

TOSTER R-210B. Instrukcja obsługi. Toster R-210B Instrukcja obsługi TOSTER R-210B Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję należy

Instrukcja obsługi. Swivel Sweeper

Instrukcja obsługi. Swivel Sweeper 11226727 Instrukcja obsługi Swivel Sweeper Droga Klientko, Drogi Kliencie, Serdeczne gratulacje w związku z zakupem Swivel Sweepera. Sviwel Sweeperem możecie wyczyścić wszystkie powierzchnie, jak np. płytki,

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT600

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT600 Instrukcja obsługi (PL) INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT600 Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją i zachowanie jej na przyszłość. Zasady bezpieczeństwa Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa

Robot do czyszczenia podłóg

Robot do czyszczenia podłóg Robot do czyszczenia podłóg Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup inteligentnego robota do mycia podłóg. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Robot sprzątający Sichler PCR-3550UV (NC5725) Zawartość zestawu: robot stacja ładowania

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Robot sprzątający Sichler PCR-3550UV (NC5725) Zawartość zestawu: robot stacja ładowania Zawartość zestawu: robot stacja ładowania Robot sprzątający Sichler PCR-3550UV (NC5725) INSTRUKCJA OBSŁUGI pilot zdalnego sterowania szczotka do czyszczenia pojemnika na kurz 4 szczotki do czyszczenia

Instrukcja obsługi ELEKTRYCZNA SZCZOTKA DO WŁOSÓW HM-3016

Instrukcja obsługi ELEKTRYCZNA SZCZOTKA DO WŁOSÓW HM-3016 Instrukcja obsługi ELEKTRYCZNA SZCZOTKA DO WŁOSÓW HM-3016 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenie należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.

MINI PIEKARNIK R-2148

MINI PIEKARNIK R-2148 Instrukcja obsługi MINI PIEKARNIK R-2148 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Zegar ścienny z kamerą HD

Zegar ścienny z kamerą HD Zegar ścienny z kamerą HD Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup zegara ściennego z kamerą HD. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie

WENTYLATOR STOJĄCY R-838

WENTYLATOR STOJĄCY R-838 Instrukcja obsługi WENTYLATOR STOJĄCY R-838 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Wkrętarka akumulatorowa Brüder Mannesmann V 1.1 Ah Li-Ion 1/4" (6,3 mm) zaw. akumulator

Wkrętarka akumulatorowa Brüder Mannesmann V 1.1 Ah Li-Ion 1/4 (6,3 mm) zaw. akumulator INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000814673 Wkrętarka akumulatorowa Brüder Mannesmann 17480 3.6 V 1.1 Ah Li-Ion 1/4" (6,3 mm) zaw. akumulator Strona 1 z 5 Drogi Kliencie, Dziękujemy za zaufanie i zakup mini

OPIEKACZ DO KANAPEK R-264

OPIEKACZ DO KANAPEK R-264 Instrukcja obsługi OPIEKACZ DO KANAPEK R-264 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Kostkarka do lodu. Szanowny Kliencie,

Kostkarka do lodu. Szanowny Kliencie, Kostkarka do lodu Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup kostkarki do lodu. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad, aby mogli Państwo optymalnie korzystać z nowego

Przenośny wentylator (2w1)

Przenośny wentylator (2w1) Przenośny wentylator (2w1) Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup wentylatora z funkcją mgiełki dla zapewniania równomiernie chłodnej temperatury powietrza. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie

Odkurzacz kompaktowy OK-1500 i OK-1505

Odkurzacz kompaktowy OK-1500 i OK-1505 Odkurzacz kompaktowy OK-1500 i OK-1505 INSTRUKCJA OBSŁUGI GWARANCJA INSTRUKCJA OBSŁUGI CHARAKTERYSTYKA URZĄDZENIA 1. Efektywny wielostopniowy system filtrowania powietrza. 2. Automatyczny zwijacz przewodu

MIKSER DO FRAPPE R-4410

MIKSER DO FRAPPE R-4410 Instrukcja obsługi MIKSER DO FRAPPE R-4410 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

Lampa ogrodowa solarna (3 szt.) Esotec 102068, LED wbudowany na stałe, 1x 1,2 V (600 mah), 8 h, Biały, zimny, IP44, (ØxW)

Lampa ogrodowa solarna (3 szt.) Esotec 102068, LED wbudowany na stałe, 1x 1,2 V (600 mah), 8 h, Biały, zimny, IP44, (ØxW) INSTRUKCJA OBSŁUGI Lampa ogrodowa solarna (3 szt.) Esotec 102068, LED wbudowany na stałe, 1x 1,2 V (600 mah), 8 h, Biały, zimny, IP44, (ØxW) Nr produktu: 577550 Strona 1 z 5 Szanowni Państwo, Dziękujemy

Robot odkurzacz DirtDevil

Robot odkurzacz DirtDevil INSTRUKCJA OBSŁUGI Robot odkurzacz DirtDevil Nr produktu 398301 Strona 1 z 22 1. OPIS 1.1 Zakres dostawy 1. Lampka kontrolna ładowania : - miga na niebiesko, gdy baterie ładują się - stale świeci się na

Alkomat 4 w 1, AT 6389ET, 2 wyświetlacze LCD, zakres 0-1,9 promila

Alkomat 4 w 1, AT 6389ET, 2 wyświetlacze LCD, zakres 0-1,9 promila INSTRUKCJA OBSŁUGI Alkomat 4 w 1, AT 6389ET, 2 wyświetlacze LCD, zakres 0-1,9 promila Nr produktu 856992 Strona 1 z 7 Przeznaczenie produktu Zastosowanie alkomatu obejmuje pomiar poziomu alkoholu w wydychanym

SUSZARKA DO WŁOSÓW HM-5016

SUSZARKA DO WŁOSÓW HM-5016 Instrukcja obsługi SUSZARKA DO WŁOSÓW HM-5016 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

AKUMULATOROWA WIERTARKO- WKRĘTARKA

AKUMULATOROWA WIERTARKO- WKRĘTARKA AKUMULATOROWA WIERTARKO- WKRĘTARKA INSTRUKCJA OBSŁUGI EUB-4119 2 Spis treści I. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA... 2 II. OPIS NARZĘDZIA... 3 III. MOCOWANIE I ZDEJMOWANIE WIERTŁA I BITÓW WKRĘTARKI... 5 IV. ZMIANA

2 W 1 NAWILŻACZ I OCZYSZCZACZ POWIETRZA R-9509

2 W 1 NAWILŻACZ I OCZYSZCZACZ POWIETRZA R-9509 Instrukcja obsługi 2 W 1 NAWILŻACZ I OCZYSZCZACZ POWIETRZA R-9509 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji

Instrukcja obsługi. Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza. Dyfuzyjny nawilżacz B 400

Instrukcja obsługi. Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza. Dyfuzyjny nawilżacz B 400 Nawilżacz B 400 Dyfuzyjny nawilżacz powietrza Instrukcja obsługi Dyfuzyjny nawilżacz B 400 Najprostszy w obsłudze Najprostszy w czyszczeniu; Cicha praca Automatyczny higrostat Automatyczny wyłącznik Dry-Pol

CERAMICZNY CZAJNIK ELEKTRYCZNY R-7805

CERAMICZNY CZAJNIK ELEKTRYCZNY R-7805 Instrukcja obsługi CERAMICZNY CZAJNIK ELEKTRYCZNY R-7805 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.

Solarne lampy ogrodowe LED zmieniające kolor [2 szt.]

Solarne lampy ogrodowe LED zmieniające kolor [2 szt.] Solarne lampy ogrodowe LED zmieniające kolor [2 szt.] Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup solarnych lamp ogrodowych LED. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek i porad,

Instrukcja obsługi. SensuAir. Nawilżacz powietrza z odświeżaczem

Instrukcja obsługi. SensuAir. Nawilżacz powietrza z odświeżaczem Instrukcja obsługi SensuAir Nawilżacz powietrza z odświeżaczem 3359 1 Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie! Gratulujemy Ci z okazji zakupu Twojego nowego filtra do powietrza i do aromaterapii SensuAir.

OPIEKACZ DO KANAPEK R-2106

OPIEKACZ DO KANAPEK R-2106 Instrukcja obsługi OPIEKACZ DO KANAPEK R-2106 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

WENTYLATOR BIURKOWY R-856

WENTYLATOR BIURKOWY R-856 Instrukcja obsługi WENTYLATOR BIURKOWY R-856 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

WENTYLATOR PODŁOGOWY R-858

WENTYLATOR PODŁOGOWY R-858 Instrukcja obsługi WENTYLATOR PODŁOGOWY R-858 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT5512

INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT5512 Instrukcja obsługi (PL) INSTRUKCJA OBSŁUGI (PL) Mill HT5512 Prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją i zachowanie jej na przyszłość. Zasady bezpieczeństwa Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa

Listwa zasilająca z bezprzewodowym wyłącznikiem nożnym, 6 gniazd, kabel: 1,4 m

Listwa zasilająca z bezprzewodowym wyłącznikiem nożnym, 6 gniazd, kabel: 1,4 m INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000552926 Listwa zasilająca z bezprzewodowym wyłącznikiem nożnym, 6 gniazd, kabel: 1,4 m Strona 1 z 6 Przeznaczenie produktu Produkt przeznaczony jest do dostarczania zasilania

Kinkiet solarny LED ze stali nierdzewnej z czujnikiem PIR

Kinkiet solarny LED ze stali nierdzewnej z czujnikiem PIR Kinkiet solarny LED ze stali nierdzewnej z czujnikiem PIR Szanowny Kliencie, dziękujemy za zakup kinkietu solarnego LED z czujnikiem PIR. Prosimy o przeczytanie instrukcji i przestrzeganie podanych wskazówek

ROZDRABNIACZ ŻYWNOŚCI R-516

ROZDRABNIACZ ŻYWNOŚCI R-516 Instrukcja obsługi ROZDRABNIACZ ŻYWNOŚCI R-516 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi. Instrukcję

ODKURZACZ WARSZTATOWY

ODKURZACZ WARSZTATOWY ODKURZACZ WARSZTATOWY model: OW1200 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA I INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA 2 Dziękujemy za zakup odkurzacza OW1200 marki FRAMELL. Przeczytaj starannie całą instrukcję przed użyciem urządzenia.