Nasze zobowiązanie: maksymalna dyspozycyjność pojazdu. Usługi Serwisowe Scania

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Nasze zobowiązanie: maksymalna dyspozycyjność pojazdu. Usługi Serwisowe Scania"

Transkrypt

1 Nasze zobowiązanie: maksymalna dyspozycyjność pojazdu Usługi Serwisowe Scania

2 Globalna sieć serwisowa

3 SIEĆ SERWISOWA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB. Stacja obsługi kojarzy się z miejscem, w którym naprawiasz swój samochód. Ale w przypadku Scania to coś znacznie więcej. Chcemy, aby oferowane przez nas usługi serwisowe ułatwiały Ci życie i przyczyniały się do lepszych wyników osiąganych przez Twoją firmę. Mamy na uwadze całą działalność, a nie tylko potrzeby serwisowe nie myślimy wycinkowo. Dlatego dostosowujemy nasze usługi do Twoich wymagań. Tysiące mechaników z naszej sieci serwisowej, wspieranych przez zaawansowane systemy logistyczne i narzędzia, aktywnie pracuje, aby Twoja firma mogła się rozwijać. Dostarczymy Ci wszystko, czego potrzebujesz, kiedy potrzebujesz i gdzie potrzebujesz. Jesteśmy Twoim partnerem, który oferuje wszystko w jednym miejscu. Gdziekolwiek się spotkamy, zawsze możesz oczekiwać tego samego, wysokiego profesjonalizmu i doświadczenia. I zaangażowania w zapewnienie maksymalnej dyspozycyjności Twoich pojazdów.

4 Z wyprzedzeniem i profilaktycznie Nikt nie zna lepiej pojazdów Scania niż my. Scania to precyzyjna maszyna będąca efektem ponad stu lat błyskotliwego postępu technicznego. Właśnie dlatego wszystkie czynności serwisowe warto zlecać stacji obsługi Scania. Łatwo nas znajdziesz, ponieważ sieć serwisowa Scania jest dobrze rozbudowana, a jej punkty zlokalizowane są w dogodnych miejscach 1500 stacji obsługi na całym świecie, z czego 1000 w Europie. I ciągle ich przybywa. Scania Dealer Operating Standard oznacza gwarancję jednakowo wysokiego poziomu usług na całym świecie. Dają ją nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni mechanicy dyspo nujący specjalistycznymi narzędziami i komputerowymi systemami diagnostycznymi. Stale obsługujemy setki tysięcy pojazdów. Zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystujemy w sieci serwisowej Scania. Obsługa Techniczna Scania Obsługa Techniczna Scania to coś więcej niż wymiana olejów i filtrów. Wszystkie nasze procedury przeglądowe są idealnie dopasowane do potrzeb Twoich pojazdów. A stacje obsługi Scania systematycznie aktualizują harmonogramy przeglądowe pojazdów, którymi się opiekują. Przegląd okresowy pojazdu odpowiada na pytanie co i kiedy należy zrobić. Dzięki naszym procedurom działamy z wyprzedzeniem i profilaktycznie, dzięki czemu oszczędzamy Ci zbędnych wizyt w serwisie. Podczas przeglądu odczytujemy i analizujemy również dane z komputerów pokładowych pojazdu. Aktualizujemy także oprogramowanie sterujące ważnymi funkcjami w pojeździe. Na wyposażenie oraz sposób monitorowania i obsługi technicznej pojazdu wpływ mają również zmieniające się przepisy dotyczące warunków technicznych lub ochrony środowiska. Ale Ty nie musisz się tym martwić. My się wszystkim zajmiemy. Naprawy Scania Jeżeli Twoja Scania wymaga naprawy, możesz na nas polegać. Mechanicy Scania wiedzą wszystko o najnowszych rozwiązaniach i mają najszybszy dostęp do właściwych części. Podczas wymiany jednej z części każdy mechanik wie dokładnie, jakie jeszcze podzespoły należy dodatkowo sprawdzić lub wymienić. W ten sposób oszczędzamy Ci powtórnych wizyt w serwisie. Wysoką dostępność wszystkich nie tylko najczęściej potrzebnych Części Scania zapewnia nasz zaawansowany system logistyczny. Dzięki temu nie spędzisz zbyt wiele czasu w serwisie Scania. Ponieważ naszym celem jest dyspozycyjność Twoich pojazdów.

5

6 Zawsze po Twojej stronie Walencja to jeden z najpopularniejszych europejskich portów. Stąd na cały świat wysyłane są m. in. pomarańcze i wiele innych towarów. Od 1886 r. głównym graczem na tym rynku jest firma Transportes Brull S.L. Dziś zarządza nią Vicente Brull, przedstawiciel czwartego pokolenia rodziny. Do transportu kontenerów morskich firma wykorzystuje 35 samochodów ciężarowych Scania, z których każdy jest objęty kontraktem serwisowym. Podstawą działania naszej firmy jest zaufanie mówi Brull. Nasi klienci wiedzą, że dotrzymujemy obietnic i że codziennie realizujemy dostawy na czas. W związku z tym nasze wymagania wobec pojazdów są duże. Właśnie dlatego wybraliśmy samochody ciężarowe Scania objęte indywidualnym programem serwisowym. Z doświadczenia wiemy, że nie ma lepszych ciężarówek. Przekonaliśmy się także, że nikt inny nie zapewnia lepszej opieki serwisowej. Nikt inny nie zapewnia lepszej opieki serwisowej Dyrektor zarządzający Vicente Brull i jego ojciec, Vicente Brull Sr.

7 Elastyczne rozwiązania i kontrola kosztów. Scania dąży do zapewnienia maksymalnej wygody i opłacalności obsługi technicznej i napraw pojazdów. Dlatego oferujemy bogatą gamę usług w ramach umów serwisowych. To nasz sposób na elastyczne dostosowanie oferty do Twoich potrzeb. Koszty obsługi technicznej mogą wydawać się stosunkowo niewielkie. Ale koszt nieoczekiwanej naprawy może spowodować ogromną dziurę w Twoim budżecie. A każda godzina przeglądu czy naprawy oznacza, że pojazd nie zarabia. Umowy Serwisowe Scania ułatwiają kontrolę i zarządzanie kosztami obsługi technicznej i napraw, a także dyspozycyjnością pojazdów. Zakres i cena umów serwisowych są idealnie dostosowane do specyfiki Twoich pojazdów i warunków ich eksploatacji wiemy, jak to zrobić, ponieważ stale serwisujemy setki tysięcy pojazdów. Umowa Obsługowa Scania obejmuje przeglądy techniczne danego pojazdu wykonywane przez personel serwisowy Scania, przy użyciu części i materiałów eksploatacyjnych Scania, zapewniając maksymalną gotowość techniczną pojazdu i minimalne koszty. Stała opłata miesięczna upraszcza czynności administracyjne i kontrolę kosztów, co zwiększa bezpieczeństwo wyceny usług transportowych dla Twoich klientów. Umową mogą być objęte również starsze pojazdy z uwzględnieniem ich szczególnych wymagań, a także przyczepy, zabudowy lub wyposażenie dodatkowe, takie jak np. agregaty chłodnicze i windy załadowcze. Umowa Obsługowo-Naprawcza Scania (R&M), w ramach stałej, miesięcznej opłaty obejmuje indywidualny harmonogram przeglądów technicznych oraz naprawy wynikające z normalnego zużycia eksploatacyjnego pojazdu w uzgodnionym zakresie. Umowa R&M może dotyczyć tylko wybranych elementów pojazdu (np. układu napędowego) lub być rozszerzon a również na przyczepy, zabudowy lub wyposażenie dodatkowe. Po prostu nasze usługi dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli Twoje pojazdy eksploatowane są w kilku krajach, możesz zapewnić im jednakowe warunki obsługi R&M, wybierają Europejską Umowę Serwisową. Koszty serwisu będą z góry znane, a płatności będą regulowane w postaci wygodnych, comiesięcznych rat. W celu wykonania przeglądu lub planowanej naprawy Twoje pojazdy wracają do dealera macierzystego. Ale umowa obejmuje również nieoczekiwane naprawy za granicą.

8 Coraz więcej nowych usług Całościowe spojrzenie Chcemy, aby usługi Scania ułatwiały życie klientom, aby mogli oni skoncentrować się na planowaniu i zarządzaniu działalnością transportową. Dlatego nie myślimy tylko o fragmentach, lecz o całej Twojej działalności. Stale opracowujemy nowe usługi i unowocześniamy usługi standardowe. Oto kilka przykładów: Umowy serwisowe mogą być łączone z ubezpieczeniem i finansowaniem Scania. Jeden rzetelny i profesjonalny partner oznacza wiele korzyści: kompleksowy zakres usług, gwarancję jakości i wygodę, jaką zapewniają równe, miesięczne płatności. Chcemy oferować wszystko pod jednym dachem. Z myślą o tym rozszerzamy i doskonalimy naszą ofertę, proponując również części nie dotyczące bezpośrednio pojazdów. Obecnie w serwisach Scania możesz zamawiać części do zabudów, przyczep, wind załadowczych, dodatkowego wyposażenia itp. My zajmujemy się obsługą zamówień, realizacją dostaw, montażem i roszczeniami gwarancyjnymi. Poprzez Scania Wynajem masz dostęp do dodatkowych pojazdów w okresie zwiększonego zapotrzebowania na transport lub do pojazdów zastępczych. Nawet Twoi najbardziej doświadczeni kierowcy mogą się nauczyć bardziej bezpiecznej i ekonomicznej jazdy w Szkole Jazdy Scania. Dla Ciebie oznacza to oszczędność paliwa i niższe koszty eksploatacji. Możemy także pomóc w monitorowaniu zużycia paliwa i stylu jazdy kierowców. Chcemy zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz, kiedy potrzebujesz i gdzie potrzebujesz. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

9

10 Przyjedziemy

11 Nieprzewidziany problem Jeżeli zdarzy się coś nieoczekiwanego na drodze, wystarczy zadzwonić do Scania Assistance. Mechanicy Scania i specjalistyczne pojazdy serwisowe czekają na Twoje wezwanie przez 24 godziny na dobę. Jeden numer połączy Cię z profesjonalnym koordynatorem usług serwisowych, który zna pojazdy Scania i mówi w Twoim języku o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku. Przystępujemy do działania. Natychmiast Wysłuchamy Cię, zidentyfikujemy problem i ustalimy Twoją lokalizację. Dowiesz się, jak możemy Ci pomóc i jak długo to potrwa. Usuwamy usterkę. Przyślemy do Ciebie pojazd serwisowy z odpowiednimi częściami zamiennymi i narzędziami. Możesz być pewien, że zrobimy wszystko, by Ci pomóc, niezależnie od przyczyny przestoju. Szybko załatwiamy formalności. Szybko oszacujemy koszty i załatwimy niezbędne gwarancje płatności. Będziemy na bieżąco informować Cię o postępach. Zajmujemy się wszystkim. W przypadku przedłużającej się naprawy pomożemy Ci w zorganizowaniu pojazdu zastępczego, noclegu lub dogodnych połączeń komunikacyjnych do dalszej podróży. I najważniejsze: usługi naszych koordynatorów są bezpłatne! Scania Assistance Zawsze z Tobą

12 Usługi Serwisowe Scania. Zawsze z myślą o Tobie Scania preferowany partner w usługach serwisowych Niektóre produkty i usługi przedstawione w niniejszej publikacji mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach. Aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie, skontaktuj się z najbliższych przedstawicielem Scania. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie Edition plpl Scania CV AB, SE Södertälje, Sweden.

4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy. 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt

4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy. 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt 4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt 12-15 Ubezpieczenia Ubezpieczenia komunikacyjne Ubezpieczenie 100% wartości fakturowej pojazdu

Bardziej szczegółowo

Serwis systemów elektroenergetycznych. ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji

Serwis systemów elektroenergetycznych. ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji Serwis systemów elektroenergetycznych ABB doświadczony partner na cały okres użytkowania stacji Oczekiwania Grupa ABB jest jednym z największych na świecie dostawców urządzeń służących do wytwarzania,

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY

Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY Usługi TotalCare SZEROKA OFERTA USŁUG DLA UTRZYMANIA DYNAMIKI DZIAŁAŃ TWOJEJ FIRMY bezpieczne i optymalne działanie urządzeń, które jest możliwe wyłącznie dzięki szerokiej wiedzy inżynieryjnej w zakresie

Bardziej szczegółowo

W branży flotowej czeka nas przede wszystkim rozwój telematyki

W branży flotowej czeka nas przede wszystkim rozwój telematyki 14 FLOTA LIDERZY 2014 Liderzy Floty 2014 Statystyki firm członkowskich PZWLP po czwartym kwartale 2014 r. FSL Pełny wynajem długoterminowy Lp. Firma Liczba pojazdów 1 LeasePlan FM 20 808 2 Arval Polska

Bardziej szczegółowo

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2

Solutions Material Handling. Przestrzeń i czas 2 Solutions Material Handling Przestrzeń i czas 2 Już dziś poznaj nowoczesne, dynamiczne systemy magazynowe przyszłości: rozwiązania Kardex Remstar do optymalizacji procesów intralogistycznych. Systemy Kardex

Bardziej szczegółowo

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży Opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży SFA stworzyliśmy system na miarę nowej ery ery post PC, w której mobilność jest codziennością, zaś smartfony oraz tablety stanowią sprzęty powszechnego

Bardziej szczegółowo

PRODUKCJA PRZEMYSŁOWA

PRODUKCJA PRZEMYSŁOWA PRODUKCJA PRZEMYSŁOWA MANUFACTURING 1 Yourcegid Manufacturing siłą napędowątwojej działalności - od etapu projektowania po dostawę produktu do klienta. Produkcja Zarządzanie relacjami z klientem Planowanie

Bardziej szczegółowo

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka. Konwencja CMR elementarz transportu Magazynowe okolice Warszawy

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka. Konwencja CMR elementarz transportu Magazynowe okolice Warszawy listopad 11/2012 (30) biznes Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Cena 9,90 zł (5% VAT) ISSN 2081 5255 Temat numeru: Logistyka branży e-commerce Kolej musi przyspieszyć Nakład:

Bardziej szczegółowo

Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów

Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów Oszczędzanie energii poprzez optymalizację parametrów Optymalizacja wydajności obiektu (BPO) dzięki Advantage Services TM Building Technologies Państwa potrzeby naszym priorytetem Advantage Services TM

Bardziej szczegółowo

TURBINY POLSKIEJ GOSPODARKI

TURBINY POLSKIEJ GOSPODARKI TURBINY POLSKIEJ GOSPODARKI Najlepsze produkty dla MSP Ranking 200 najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP 26 TURBINY POLSKIEJ GOSPODARKI Szanowni Czytelnicy po raz kolejny oddajemy w Państwa ręce

Bardziej szczegółowo

Usługi Wsparcia Technicznego IBM

Usługi Wsparcia Technicznego IBM Global Technology Services Usługi Wsparcia Technicznego IBM Maintenance and Technical Support Services Wprowadzenie Szanowni Państwo! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe usługi wsparcia dla infrastruktury

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania wejść i wjazdów dla dystrybucji i logistyki. ASSA ABLOY Entrance Systems

Kompleksowe rozwiązania wejść i wjazdów dla dystrybucji i logistyki. ASSA ABLOY Entrance Systems Kompleksowe rozwiązania wejść i wjazdów dla dystrybucji i logistyki ASSA ABLOY Entrance Systems Nasz terminal w Norymberdze to ogromna chłodnia. Odkąd ASSA ABLOY Entrance Systems wykonuje regularne przeglądy

Bardziej szczegółowo

MICROSOFT DYNAMICS MOBILE. Dostęp do informacji dla klientów, pracowników i całej firmy

MICROSOFT DYNAMICS MOBILE. Dostęp do informacji dla klientów, pracowników i całej firmy MICROSOFT DYNAMICS MOBILE Dostęp do informacji dla klientów, pracowników i całej firmy Jak zapewnić dostęp do systemu zarządzania firmą pracownikom, którzy najbardziej go potrzebują Korzyści wynikające

Bardziej szczegółowo

Broszura Płynne funkcjonowanie Twojej firmy. Usługi HP dla małych firm korzystających z komputerów osobistych, druku oraz przetwarzania obrazu

Broszura Płynne funkcjonowanie Twojej firmy. Usługi HP dla małych firm korzystających z komputerów osobistych, druku oraz przetwarzania obrazu Broszura Płynne funkcjonowanie Twojej firmy Usługi HP dla małych firm korzystających z komputerów osobistych, druku oraz przetwarzania obrazu Spis treści 3 Wprowadzenie 4 Usługi w zakresie komputerów osobistych,

Bardziej szczegółowo

NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ 18 WRZEŚNIA 2009. Samochód w firmie. str. str. str. str.

NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ 18 WRZEŚNIA 2009. Samochód w firmie. str. str. str. str. NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ 18 WRZEŚNIA 2009 Samochód w firmie NOWA OPONA SNOWCONTROL Serie II MOC POD KONTROLĄ FsL niezależnie od wielkości floty it we flotach wykorzystanie

Bardziej szczegółowo

BROSZURA TEMATYCZNA. Sprzęt i wyposażenie medyczne

BROSZURA TEMATYCZNA. Sprzęt i wyposażenie medyczne BROSZURA TEMATYCZNA Sprzęt i wyposażenie medyczne Production and design: Global Sales and Marketing department IBS, ASW and IBS VIRTUAL ENTERPRISE are registered trademarks of IBS AB, in the European Union

Bardziej szczegółowo

NAJLEPSZE PRODUKTY DLA BIZNESU

NAJLEPSZE PRODUKTY DLA BIZNESU NAJLEPSZE PRODUKTY NAJLEPSZE PRODUKTY DLA BIZNESU 2014 DLA BIZNESU 2014 40 NAJLEPSZE PRODUKTY DLA BIZNESU 2014 Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się biznesem każdej firmy powiedział Tom Peters,

Bardziej szczegółowo

Profesjonalna przeprowadzka.

Profesjonalna przeprowadzka. PRZEPROWADZKI KATALOG 2013 PRZEPROWADZKI Profesjonalna przeprowadzka. Starannie zaplanowana. Na każdym etapie bezpieczna. Przyjemnie zakończona. Witaj w świecie profesjonalnej przeprowadzki! WIEDZIEĆ WIĘCEJ

Bardziej szczegółowo

4STRona. 13 STRona. 6STRona. atutem. e-commerce. Nowy wymiar logistyki produktów. Ludzie. Co nakręca. spożywczych. są naszym największym

4STRona. 13 STRona. 6STRona. atutem. e-commerce. Nowy wymiar logistyki produktów. Ludzie. Co nakręca. spożywczych. są naszym największym www.raben-group.com www.freshlogistics.com.pl Czasopismo dla Klientów Raben Group Grudzień 2013 4STRona Ludzie są naszym największym atutem 6STRona Nowy wymiar logistyki produktów spożywczych 13 STRona

Bardziej szczegółowo

Process Automation System. Wydajna produkcja bezpieczna dla ludzi i przyjazna dla środowiska

Process Automation System. Wydajna produkcja bezpieczna dla ludzi i przyjazna dla środowiska Process Automation System Wydajna produkcja bezpieczna dla ludzi i przyjazna dla środowiska Wyzwania l Ograniczenie kosztów projektowania, eksploatacji i konserwacji l Maksymalizacja wydajności zakładu

Bardziej szczegółowo

ŁADUNEK UCZUĆ W POLSCE UPAŁ NA ŻYCZENIE, MRÓZ NA ZAWOŁANIE. Konkurs YETD 2014 Młodzi kierowcy na start! NOWY TUNEL BADAWCZY.

ŁADUNEK UCZUĆ W POLSCE UPAŁ NA ŻYCZENIE, MRÓZ NA ZAWOŁANIE. Konkurs YETD 2014 Młodzi kierowcy na start! NOWY TUNEL BADAWCZY. BIZNES LUDZIE POJAZDY NR 4/2013 WWW.SCANIA.PL W POLSCE Konkurs YETD 2014 Młodzi kierowcy na start! UPAŁ NA ŻYCZENIE, MRÓZ NA ZAWOŁANIE NOWY TUNEL BADAWCZY ŁADUNEK UCZUĆ Adampol Ritex EUROPA W 48 H Strona

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Dodatek promocyjny

RAPORT. Dodatek promocyjny RAPORT Dodatek promocyjny Dodatek promocyjny RAPORT PARTNER RAPORTU: Wspomagane zarządzanie Systemy ERP ułatwiają pracę zarządom i menedżerom liniowym, pośrednio obniżając koszty działalności przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

OKNA NA CAŁY ŚWIAT W POLSCE YETD 2015. Europejski Kontrakt Serwisowy SPP. Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna. Marzenia się spełniają

OKNA NA CAŁY ŚWIAT W POLSCE YETD 2015. Europejski Kontrakt Serwisowy SPP. Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna. Marzenia się spełniają BIZNES LUDZIE POJAZDY NR 2/2015 WWW.SCANIA.PL W POLSCE YETD 2015 Marzenia się spełniają Europejski Kontrakt Serwisowy SPP OKNA NA CAŁY ŚWIAT Specjalne zestawy Euro 6 firmy Eko-Okna PKS Gdańsk-Oliwa NATURALNY

Bardziej szczegółowo

Możesz na nas polegać. DRÄGERSERVICE

Możesz na nas polegać. DRÄGERSERVICE D-32414-2011 Możesz na nas polegać. DRÄGERSERVICE 02 Dobra usługa jest czymś cennym. Bez wątpienia. D-32432-2011 D-32417-2011 Inwestycja w nowe urządzenia jest zawsze warta przemyślenia. Prosta obsługa

Bardziej szczegółowo

13 19 grudnia 2013 r.

13 19 grudnia 2013 r. 13 19 grudnia 2013 r. 25 26 13 19 grudnia 2013 r. NAJLEPSZE PRODUKTY DLA BIZNESU Najlepsze produkty dla biznesu Firmy, które rosną, dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje

Bardziej szczegółowo

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka KWIECIEŃ 4/2014 (46) biznes Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Cena 9,90 zł (5% VAT) ISSN 2081 5255 Temat numeru: Logistyka i transport branży FMCG Powierzchnie magazynowe

Bardziej szczegółowo

GRUPA CRAMO - EUROPEJSKI LIDER W DZIEDZINIE USŁUG WYNAJMU

GRUPA CRAMO - EUROPEJSKI LIDER W DZIEDZINIE USŁUG WYNAJMU GRUPA CRAMO - EUROPEJSKI LIDER W DZIEDZINIE USŁUG WYNAJMU GRUPA CRAMO Grupa Cramo powstała 3 stycznia 2006 roku, dzięki połączeniu dwóch wiodących europejskich wypożyczalni - Rakentajain Konevuokraamo

Bardziej szczegółowo

TURBINY POLSKIEJ GOSPODARKI 2014. Ranking 250. najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP. Najlepsze produkty dla MSP. Najlepszy produkt DLA MSP

TURBINY POLSKIEJ GOSPODARKI 2014. Ranking 250. najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP. Najlepsze produkty dla MSP. Najlepszy produkt DLA MSP 30 maja 5 czerwca 2014 r. 29 TURBINY POLSKIEJ Najlepszy produkt DLA MSP 2014 GOSPODARKI 2014 Ranking 250 najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP fot: fotolia Najlepsze produkty dla MSP 30 30 maja 5

Bardziej szczegółowo

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe BIZNES benchmark magazyn #7 / 06 / 2014 Wykorzystanie technologii GPS w firmach s. 25 Bezpieczna poczta Czego nie trzymać w swojej skrzynce s. 6 Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18 Media

Bardziej szczegółowo