Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "+48 602 290 234 www.vision-design.eu kontakt@vision-design.eu"

Transkrypt

1 Oferta 2010 Aktualnie promocje

2 Oferta Logo - Pakiet Standard: min. 3 projekty logo do wyboru z jednorazową korektą wybranej wersji; logo zapisane w plikach wektorowych i bitmapowych, do druku oraz do użytku w internecie. Logo - Pakiet V.I.P.: min. 6 projektów logo do wyboru z jednorazową korektą dwóch wstępnie wybranych wersji; logo zapisane w plikach wektorowych i bitmapowych, do druku oraz do użytku w internecie w wersji kolorowej i czarno-białej oraz pionowej i poziomej; księga identyfikacji znaku firmowego, zawierająca szczegółowy opis budowy logo, użytych kolorów, krojów pisma, opis dozwolonych i niedozwolonych wariantów logo. Strony internetowe: Projektujemy i wdrażamy funkcjonalne i oryginalne strony internetowe z wykorzystaniem technologii: HTML, CSS, PHP, Java Script, Flash. Do stworzonych przez nas stron programujemy proste w obsłudze panele administracyjne do samodzielnej edycji zawartości strony przez jej właściecieli. Drukowane materiały promocyjne: ulotki wszystkich formatów; papiery firmowe; broszury, foldery; teczki; kalendarze; raporty roczne; reklamy prasowe; opakowania płyt CD i DVD; zaproszenia; przygotowanie dłuższych publikacji tekstowych np.: książek, katalogów, przewodników, artykułów sponsorowanych itp.; nietypowe formy drukowane. Reklama zewnętrzna: billboardy, citylight y; plakaty, afisze; potykacze, roll-up y; nadruki na folii samoprzylepnej; szyldy i tablice reklamowe, neony; ruchome prezentacje na billboardy diodowe; reklamy na samochodach; nietypowe formy reklamy ulicznej. Reklama wewnętrzna: ścianki i stoiska targowe; elementy wystroju wnętrz; roll-up y, stojaki reklamowe; nadruki i naszywki na ubrania; wystrój lokali firmowych i pubów.

3 Oferta Reklama filmowa i telewizyjna: spoty reklamowe na potrzeby internetu i telewizji; filmy promocyjne, szkoleniowe, instruktażowe; filmowe prezentacje firmowe; reportaże z eventów, koncertów. Wszystko w technologii HD! Multimedia: Realizujemy efektowne i interaktywne prezentacje multimedialne w następujących formatach: Flash, PowerPoint, Video DVD oraz w formatach do użytku w internecie czy na ekranach diodowych. Projektujemy również internetowe bannery reklamowe we wszelkich formach. Fotografia reklamowa: sesje fotograficzne w studiu i plenerze (również z wykorzystaniem mobilnego studia fotograficznego); fotografia reklamowa produktu; fotoreportaże z eventów, koncertów. Fotografie są dostarczane zamawiającym po obróbce graficznej, w najwyższej jakości do druku oraz do zastosowania w internecie lub jako wydruki. Projektowanie opakowań: Projektujemy wykrojniki opakowań produktów wraz z grafiką. Ponadto projektujemy nadruki na gadżety reklamowe np. torby, czapki, koszulki, długopisy itp. Dysponujemy również bogatym bankiem niebanalnych, gotowych wykrojników i szablonów gadżetów i druków reklamowych! Doradztwo marketingowe: Oferujemy doradztwo w zakresie: analizy otoczenia przedsiębiorstwa: SWOT TOWS, analiza czynników sukcesu, analiza scenariuszowa; analizy podaży i oceny pozycji konkurencyjnej, kształtowania polityki produktu, ceny i kanałów dystrybucji; oceny chłonności i pojemności rynkowej; planowania i wdrażania strategii promocjii i sprzedaży; oceny czynników popytotwórczych i rozwoju tendencji popytu; badań rynku; pozyskiwania i utrzymywania klientów; kreowania wizerunku firmy. Oferujemy również pisanie tekstów i haseł reklamowych (copywriting).

4 Promocje Właśnie założyłeś firmę i chcesz zaistnieć na rynku? Przygotowaliśmy specjalną promocyjną ofertę dla młodych przedsiębiorstw Pakiet "Biznes Starter" zawierający: 1) Projekt logo - minimum 3 różne wersje projektów do wyboru, jedna korekta wybranej wersji, gotowe logo zapisane w wersji kolorowej i czarno-białej w plikach wektorowych i bitmapowych do użytku w druku i w internecie. 2) Projekt wizytówki, papieru firmowego, plakatu (szyldu) oraz ulotki do formatu A4 - projekty przygotowane do druku, istnieje możliwość zamówienia, za naszym pośrednictwem, druku tych materiałów w sprawdzonych drukarniach. 3) Projekt i wdrożenie prostej strony internetowej - minimum 3 różne projekty układu graficznego do wyboru, strona zawierająca do 6 podstron (działów) w menu, możliwe elementy animowane (ruchome) w technologii Flash na stronie; strona budowana na podstawie HTML, CMS, PHP, Java Script, Flash. Opłaca się być naszym stałym klientem! Będąc naszym stałym* klientem otrzymujesz rabat w wysokości 10% na wszystkie nasze usługi!!! * Stały klient to firma (lub osoba fizyczna) regularnie (minimum raz w miesiącu) zamawiająca u nas materiały promocyjne za kwotę min. 300,- zł netto przez okres przynajmniej 3 miesięcy. Kompleksowo znaczy taniej! Zamawiając u nas kompleksową obsługę promocyjną firmy* otrzymujesz rabat w wys. 10% wartości zamówienia!!! * Kompleksowa obsługa promocyjna firmy oznacza jednorazowe zamówienie minimum pakietu Logo Standard, wizytówki, papieru firmowego, ulotki do formatu A4, broszury, teczki, szyldu lub tablicy reklamowej, plakatu, strony internetowej, prezentacji firmowej, opakowania CD/DVD wraz z nadrukiem na płytę. To wszystko za jedyne 2.900,-zł netto!!! (należy doliczyć 22% podatku VAT) Oferta ważna jedynie po okazaniu zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej nie dłużej niż 4 miesiące przed podpisaniem z nami umowy. Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania zakresu usług w pakiecie stosownie do Twoich potrzeb.

5 Opinie Dr n. med. Grzegorz Bujok właściciel NZOZ Dolor-med Współpraca z panem Piotrem Skorusem, właścicielem Vision Design, od samego początku cechuje się pełnym profesjonalizmem. Wynika to zarówno z indywidualnej kultury osobistej pana Piotra jak i pełnej fachowości w zakresie oferowanych usług. Doskonałe wyczucie potrzeb Klienta stwarza pełen komfort już w trakcie wstępnej rozmowy. Zamówiona usługa jest wyspecyfikowana precyzyjnie co w późniejszej perspektywie redukuje możliwość nieporozumień. Zamówienie jest realizowane terminowo po zagwarantowanej w Umowie akceptacji projektu przez Klienta. Warta podkreślenia jest także sprawność w realizacji świadczeń dodatkowych jak np. wyszukanie odpowiedniego hostingu. Co ważne, ceny usług są umiarkowane, a nawet wymagający Klient otrzymuje produkt wysokiej klasy. Marcin Matuszewski prezes intelektualnie.pl Piotr jest osobą bardzo sumienną, co jest stosunkowo rzadko spotykane w tej branży. Na pewno można zaufać jego umiejętnościom i pozwolić czasem się poprowadzić. Szczerze rekomenduję współpracę z Vision Design! Magdalena Adamiec właścicielka estudy Miałam przyjemność korzystać z usług Vision Design przy dwóch projektach. Były to projekty związane z przygotowaniem projektów graficznych strony internetowej firmy estudy, a także opracowaniem projektów graficznych plakatów i ulotek dla naszej firmy. Współpraca układała się wyśmienicie od początku do końca. Pełen profesjonalizm połączony ze świetną umiejętnością współpracy z klientem, a także świetnymi zdolnościami komunikacyjnymi sprawiły, że osiągnięty został porządany przez nas rezultat w 100%. W przypadku dalszych projektów wymagających skorzystania z usług związanych z grafiką, fotografią czy też projektowaniem, w moim mniemaniu wybór dla estudy jest tylko jeden. Karolina Mrowiec prezes firmy Bajart Piotr, właściciel Vision Design, jest w 100% profesjonalistą. Jest zarazem zdolnym, pomysłowym grafikiem, jak również jest dokładny, rzetelny i zawsze na czas to rzadko spotykane połączenie cech w biznesie. Nasza firma wielokrotnie korzystała z usług Vision Design i nadal korzysta, i naprawdę szczerze polecam współpracę."

6 O firmie Dlaczego najlepiej skorzystać z naszych usług? Dlatego, że zawsze dajemy z siebie wszystko. Dlatego, że wiemy co robimy i znamy się na tym. Dlatego, że zawsze dotrzymujemy zobowiązań. Dlatego, że pomysłów nam nie brakuje. Dlatego, że nie boimy się żadnych wyzwań. Dlatego, że po prostu chcemy i lubimy to robić! Zajmujemy się kompleksowo budowaniem wizerunku i promocją naszych Klientów. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm i doskonałe przygotowanie do pracy w tym zawodzie. Firma Vision Design powstała w styczniu 2010r. w Gliwicach dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata pracując jako wolni strzelcy dla wielu instytucji i firm prywatnych. Dzięki temu rozwinęliśmy naszą kreatywność i umiejętność pracy z ludźmi. Staramy się być najlepszym partnerem biznesowym dla naszych Klientów. Zależy nam by zaufanie, które w nas pokładają było coraz większe, a efekty współpracy coraz lepsze. Za punkt honoru stawiamy sobie rzetelność i najwyższą jakość naszych usług. Stale się rozwijamy i pomagamy rozwijać się innym. Jak pracujemy? Polecamy kompleksową obsługę promocyjną Twojej firmy co pozwoli Ci utrzymać spójną linię graficzną i promocyjną firmy, a co za tym idzie wyróżnić się na rynku i pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć dochody! Ponadto pozwoli to również na oszczędności! Samodzielnie projektujemy wszystkie proponowane przez nas materiały, a wykonanie zamówionych projektów zlecamy gruntownie sprawdzonym przez nas specjalistom w danej dziedzinie. U wielu z nich mamy preferencyjne warunki i rabaty, co również pozwala na redukcję kosztów. Dzięki temu masz pewność, że przygotowywane materiały promocyjne będą w pełni profesjonalnie wykonane bez straty czasu (poświęconej na szukanie wykonawców) z Twojej strony! Terminy realizacji i koszt każdego zamówienia określamy indywidualnie, tak by jak najlepiej dopasować je do Twoich wymagań i możliwości, a także zakresu danego zamówienia. W razie pytań prosimy o telefon lub przesłanie a kontaktowego - oddzwonimy! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Bo sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem!

Agenda. 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku. 2. Oferta abcpr. 2. 1. Pakiety. 2. 2. Oferta kompleksowa. 3. Dlaczego warto z nami współpracować?

Agenda. 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku. 2. Oferta abcpr. 2. 1. Pakiety. 2. 2. Oferta kompleksowa. 3. Dlaczego warto z nami współpracować? Agenda 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku 2. Oferta abcpr 2. 1. Pakiety 2. 2. Oferta kompleksowa 3. Dlaczego warto z nami współpracować? 4. Kontakt Zapoznanie Witam Państwa serdecznie, nazywam się Ewa

Bardziej szczegółowo

www.parkerdesign.pl KATALOG USŁUG I PRODUKTÓW CREATE BETTER IDEAS

www.parkerdesign.pl KATALOG USŁUG I PRODUKTÓW CREATE BETTER IDEAS www.parkerdesign.pl 2014 KATALOG USŁUG I PRODUKTÓW CREATE BETTER IDEAS O Nas... Jakub Baranowski general manager chief designer większymi ParkerDesign to najnowocześniejsze studio projektów i realizacji

Bardziej szczegółowo

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best Witaj! Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy To zupełnie nic nie kosztuje kliknij O firmie Nasza Agencja Interaktywna jest już na rynku ponad

Bardziej szczegółowo

Poznaj osiem kroków naszej współpracy:

Poznaj osiem kroków naszej współpracy: Oferta Poznaj osiem kroków naszej współpracy: 1 2 3 4 5 6 7 8 Spotykamy się z Tobą lub kontaktujemy telefonicznie/mailowo w celu zapoznania się z Twoimi potrzebami i przedstawienia Ci oferty. W zależności

Bardziej szczegółowo

Online www.fortunate.pl +48 666 376 666. office@fortunategroup.com. Oferta 2015. promocyjna

Online www.fortunate.pl +48 666 376 666. office@fortunategroup.com. Oferta 2015. promocyjna Online www.fortunate.pl TeleFON +48 666 376 666 E-MAIL office@fortunategroup.com Oferta 2015 promocyjna Daj im jakość. To najlepszy rodzaj reklamy. ~ Milton Hershey Fortunate Brand Design - oferta 2015

Bardziej szczegółowo

Oferta. Agencja Interaktywna LUCYGA NIP: 647-240-23-70. Ul. 8 Maja 18A 44-361 Syrynia. GSM: +48.518812606 info@projektowaniestroninternetowych.

Oferta. Agencja Interaktywna LUCYGA NIP: 647-240-23-70. Ul. 8 Maja 18A 44-361 Syrynia. GSM: +48.518812606 info@projektowaniestroninternetowych. Oferta Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy kompleksowe usługi w tworzeniu wizerunku firmy. Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę identyfikacji wizualnej firmy na którą składa

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA

KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA KOMPLEKSOWA OFERTA MARKETINGOWA Octarius Group - Agencja Marketingu Zintegrowanego www.octarius.com.pl, tel. +48 530 903 500 A G E N C J A M A R K E T I N G U Z I N T E G R O WA N E G O Agencja Marketingu

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy

Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy Dołącz do grona zadowolonych klientów. Marketing Fanpage powstał z myślą o kompleksowym wsparciu przedsiębiorstw w zakresie usług marketingowych.

Bardziej szczegółowo

* * * * * agencje reklamowe

* * * * * agencje reklamowe * * * * * agencje reklamowe 04 Panorama świątecznych gadżetów reklamowych W maju Starlink przedstawił zestawienie wydatków na reklamę. Potem pojawiły się prognozy wydatków na działania promocyjne na 2010

Bardziej szczegółowo

Zespół ISIT O FIRMIE:

Zespół ISIT O FIRMIE: Oferta Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą usług świadczonych przez ISIT jest ona podstawą zadowolenia naszych klientów. Ofertę wzbogacamy o indywidualne podejście, wiedzę i doświadczenie

Bardziej szczegółowo

Łódzka Akademia PO KL

Łódzka Akademia PO KL Łódzka Akademia PO KL Promocja projektów B04+ Urząd Marszałkowski w Łodzi Departament ds. PO Kapitał Ludzki Instytucja Pośrednicząca Osoba prowadząca: Marek Makowski Program prezentacji Komunikacja społeczna

Bardziej szczegółowo

oferta dla firm agencja marketingowa

oferta dla firm agencja marketingowa oferta dla firm agencja marketingowa Jeśli zawsze będziesz robić to, co robiłeś do tej pory, zawsze otrzymasz ten sam rezultat. Henry Ford Agencja Marketingowa Brandflower oferuje Państwu outsourcing działań

Bardziej szczegółowo

BIZNES PLAN. dla rozpoczynających działalność gospodarczą

BIZNES PLAN. dla rozpoczynających działalność gospodarczą Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego BIZNES PLAN dla rozpoczynających działalność gospodarczą Motto: Prawo Shapero: Przedsiębiorstwa, które planują,

Bardziej szczegółowo

Prezentacja firmy. Grupa Strony-WEB to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, łącząca w swej ofercie usługi agencji interaktywnej i reklamowej.

Prezentacja firmy. Grupa Strony-WEB to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, łącząca w swej ofercie usługi agencji interaktywnej i reklamowej. .... Prezentacja firmy to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, łącząca w swej ofercie usługi agencji interaktywnej i reklamowej. Najważniejszy jest dla nas sukces naszych Klientów. Z pełnym zaangażowaniem

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga 1 e-book stanowi przedmiot praw autorskich icomarch24 S.A. z siedzibą w Krakowie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000328672. e-book podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie

Bardziej szczegółowo

Katalog informacyjny. Poligrafia Strony www Reklama zewnętrzna Gadżety reklamowe Pozycjonowanie

Katalog informacyjny. Poligrafia Strony www Reklama zewnętrzna Gadżety reklamowe Pozycjonowanie Katalog informacyjny Poligrafia Strony www Reklama zewnętrzna Gadżety reklamowe Pozycjonowanie Rozwiń swój biznes dzięki specjalnej ofercie Wytwórni Reklamy spis treści POLIGRAFIA... 3 WIZYTÓWKI... 4 KARTY

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm

PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing w czasach kryzysu gospodarczego? Justyna Muszyńska Jak Prowadzić Tani i Skuteczny Marketing W Czasach

Bardziej szczegółowo

Skuteczny start w Internecie

Skuteczny start w Internecie Skuteczny start w Internecie Własna domena Strona WWW Promocja firmy Copyright 2011 SuperHost.pl Spis treści Spis treści 2 Kierunek: Internet! 3 Korzyści 4 Pierwsze decyzje 5 Czym jest domena? 6 Po co

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

View Agencja Kreatywna Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa

View Agencja Kreatywna Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa Sławomir Huczak. Lidzbark Warmiński / Olsztyn / Gdańsk / Warszawa 1 AGENCJA KREATYWNA VIEW SKUTECZNA REKLAMA I MARKETING View to agencja kreatywna zajmująca się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem

Bardziej szczegółowo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo Strony WWW Software Kreacja Strategia i doradztwo Klienci O nas Szanowni Państwo, pracujemy dla Państwa od 1996 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy przeszło 1000 projektów, w tym prawie 800 serwisów i

Bardziej szczegółowo

Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B. - działania 8.1 i 8.2 POIG

Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B. - działania 8.1 i 8.2 POIG 2011 Dobre praktyki w obszarze e-usług i technologii B2B - działania 8.1 i 8.2 POIG Koncepcja publikacji: Leszek Czech, Paweł Skowera PARP, web.gov.pl Autorzy: Tomasz Karwatka Grupa Divante Ewa Bartnik,

Bardziej szczegółowo

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

NARZĘDZIA WSPÓŁCZESNEJ REKLAMY. Stosowanie i zapotrzebowanie

NARZĘDZIA WSPÓŁCZESNEJ REKLAMY. Stosowanie i zapotrzebowanie 1 NARZĘDZIA WSPÓŁCZESNEJ REKLAMY Stosowanie i zapotrzebowanie 2 3 Rafał Polak Iwona Leonowicz-Bukała Sławomir Gawroński NARZĘDZIA WSPÓŁCZESNEJ REKLAMY Stosowanie i zapotrzebowanie Rzeszów 2010 4 Projekt

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU na opracowanie koncepcji kampanii promocyjnej sieci Leszczyńskie smaki i jej realizacja.

REGULAMIN KONKURSU na opracowanie koncepcji kampanii promocyjnej sieci Leszczyńskie smaki i jej realizacja. REGULAMIN KONKURSU na opracowanie koncepcji kampanii promocyjnej sieci Leszczyńskie smaki i jej realizacja. Podstawa Prawna Art. 110 i nast. ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych

Bardziej szczegółowo

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE obsługa stron WWW, e-sklepów oraz aukcji sprzedażowych Wybierz swój pakiet lub usługę... E-COMMERCE

Bardziej szczegółowo

O FIRMIE... Zajmujemy się między innymi: - projektowaniem stron WWW, - tworzeniem dedykowanych systemów wykorzystywanych

O FIRMIE... Zajmujemy się między innymi: - projektowaniem stron WWW, - tworzeniem dedykowanych systemów wykorzystywanych O FIRMIE... Dziś, gdy firma zyskała stabilną pozycję na rynku aplikacji internetowych, zakres wykonywanych usług rozszerzył się w znacznej mierze, a liczba osób zaangażowanych w jej rozwój zdecydowanie

Bardziej szczegółowo

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I Copyright by Wydawnictwo Złote Myśli & Justyna Muszyńska rok 2009 Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie

Bardziej szczegółowo

MKI. MKI Interactive Agency ul. Sebastiana 20/6, 31-049 Kraków e-mail: info@mki.pl telefon: 0 12 633 01 25

MKI. MKI Interactive Agency ul. Sebastiana 20/6, 31-049 Kraków e-mail: info@mki.pl telefon: 0 12 633 01 25 MKI Dostarczamy kompleksowych rozwiązań e-biznesowych i e-marketingowych, które przynoszą wymierne efekty. Przyczyniają się do budowy i promocji Twojej marki za pośrednictwem Internetu. Działamy na styku

Bardziej szczegółowo

ŚLĄSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYCZNO-MEDYCZNA WYDZIAŁ GRAFIKI I INFORMATYKI KIERUNEK: GRAFIKA

ŚLĄSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYCZNO-MEDYCZNA WYDZIAŁ GRAFIKI I INFORMATYKI KIERUNEK: GRAFIKA ŚLĄSKA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYCZNO-MEDYCZNA WYDZIAŁ GRAFIKI I INFORMATYKI KIERUNEK: GRAFIKA DARIUSZ BROSZ KREOWANIE WIZERUNKU FIRMY NA PRZYKŁADZIE LOKALU EXTRA PEWEX Praca teoretyczna zrealizowana pod

Bardziej szczegółowo