Studio Graficzne Cube

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Studio Graficzne Cube"

Transkrypt

1

2 Studio Graficzne Cube Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług graficznych. Wykonujemy zlecenia płynące zarówno od firm toruńskich, jak również od wszystkich firm z całej Polski oraz z poza granic kraju. Do każdego Klienta i zlecenia podchodzimy indywidualnie. Po zapoznaniu się z oczekiwaniami zleceniodawcy, ich analizie, proponujemy rozwiązanie najbardziej dopasowane do potrzeb wraz z wyceną. Działamy według wewnętrznych procedur, dzięki którym praca jest dobrze zorganizowana, a Klient w krótkim czasie otrzymuje zamówione produkty w adekwatnej do jakości cenie. Specjalizujemy się w tworzeniu profesjonalnych wizualizacji 3D oraz stron internetowych. Zapraszamy do współpracy!

3 Wizualizacje 3d Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne obiektów wewnętrznych oraz zewnętrznych. Oferujemy wizualizacje trójwymiarowe produktów istniejących, jak i będących dopiero w fazie projektowania. Możemy stworzyć wizualizację dowolnego przedmiotu według opisu klienta. Czym bardziej dokładny i szczegółowy opis i/lub dokumentacja tym bardziej realistyczny będzie projekt. Częstymi zamówieniami w tej dziedzinie są tzw. POS czyli z ang. point of sale różnego rodzaju nośniki reklamy wspomagające sprzedaż np. wyspy w marketach czy stojaki do ekspozycji towaru w sklepie. Innym przykładem są wizualizacje produktów.

4

5

6

7

8

9 Strony www Strona internetowa to, coraz częściej pierwszy kontakt klienta z firmą lub instytucją. Wygląd serwisu internetowego tj. jego układ i związana z projektem funkcjonalność, użyteczność, estetyka oraz zredagowane treści wpływają na efekt pierwszego wrażenia nowego użytkownika. Nasza firma posiada duże doświadczenie w tworzeniu stron internetowych w różnych technologiach (HTML5, XHTML, XML, MySQL, CSS, AJAX, JavaScript, CMS, Lightbox). Rodzaje stron www: wizytówki: proste strony zawierająca do 5 podstron wykonane wg. indywidualnego projektu oparte o system zarządzania treścią CMS, serwisy internetowe: rozbudowane strony www zawierające zaawansowane rozwiązania techniczne. Znajduje się na nich od kilkunastu do kilkudziesięciu podstron. sklepy internetowe: strony służące do sprzedaży produktów i usług, czyli do handlu internetowego (e-commerce), szablony do aukcji internetowych Allegro: wzorce wykorzystywane do działań na serwisie aukcyjnym.

10

11

12

13

14

15 Animacje LoremPe od eum eiuscid ut et velignatem fuga. Nem quo et peribusdae nitia nimus reprenda doluptist, sitiber ovidemporit et et pedi to doluptam ea peruntem estiore rehene omnimus, untiusae cum nonsed eossectis debitiore, natessectur simusam enestia temposam ea doluptiusam, sum re dolut volesedis es est doluptat que erchill aborum et ut autempos dellest iaerum andiasp eruntus alit latat.

16

17

18

19

20

21 Identyfikacja wizualna Każda firma powinna posiadać znak firmowy jakim jest logotyp. Nasi graficy po zapoznaniu się ze szczegółami działalności i poznaniu jej specyfiki są w stanie zaprojektować znak graficzny identyfikujący wizualnie firmę. Logotyp firmy jest elementem bardzo istotnym dla wizerunku firmy, a często nie traktowanym poważnie. Profesjonalny wygląd i estetyka logo (oraz nazwa firmy) często stanowią o postrzeganiu firmy przez klienta. W pełni profesjonalną i rozszerzoną formą logotypu jest system identyfikacji wizualnej (w postaci księgi znaku, zwanej też księgą identyfikacji wizualnej). Jest to system obejmujący określenie barw firmy, logotypu (w tym w różnych wersjach kolorystycznych, monochromatycznej, wersje układu np. poziomo i pionowo), pola ochronne, używane czcionki itd.).

22

23

24

25 Etykiety i opakowania W projektach graficznych opakowań i etykiet bardzo ważna jest spójna szata graficzna, która reprezentuje dany produkt firmy. Dobra etykieta powinna wyróżniać się spośród podobnych produktów na półce sklepowej. Bardzo istotna jest również forma przedstawienia treści i ważnych informacji. Dlatego na bieżąco śledzimy nowe rozporządzenia oraz przepisy dot. znakowania etykiet.

26

27 Katalogi Warto zadbać o ich niebanalny wygląd. Reprezentują daną firmę oraz jej podejście do Klienta. Warto popracować nie tylko nad projektem ale również starannie dobrać treści, zwrócić uwagę na harmonijną kompozycję oraz spójną z identyfikacją firmy kolorystykę.

28

29

30

31 Zaufali nam:

32

33 Ponadto zajmujemy sie: projektowaniem animacji: statycznych (np. postacie, infografika) i dynamicznych (spoty/ reklamy) kreacją systemu identyfikacji wizualnej: logotyp, wizytówka, papier firmowy, koperta firmowa, stoisko sprzedaży spójne kolorystycznie i budujące pozytywny wizerunek firmy tworzeniem projektów opakowań i etykiet: perswazyjna grafika zachęcająca klienta do zakupu produktu tworzeniem i dostarczeniem materiałów reklamowych: ulotki (także z wykrojnikiem), bannery, szyldy, tablice reklamowo- -informacyjne, roll up y, plakaty, owijki, stoiska promocyjne itp. oklejaniem samochodów firmowych i witryn sklepowych: reklama zewnętrzna przygotowaniem i realizacją sesji fotograficznych: produktów, osób, wnętrz, budynków Zapraszamy do współpracy!

34 Studio Graficzne Cube ul. Bydgoska 1, Toruń tel kom ,