Do spokoju daleko... Słowo wstępne. Dubel Jacek Usługi Blacharskie. Kontakt: Kraków, ul. Skalica 5, tel

LKS Sanovia Lesko Derby LKS Sanovia Lesko 1-1 K.S Bieszczady Ustrzyki Dolne

Pychowianko - OBUDŹ SIĘ!

Trzy mecze do końca rundy...

Pół tuzina na dobry początek. Iskra Banie - Flota 0-6 (0-1)

Na zakończenie 29. kolejki Ekstraklasy Żółto-Czerwoni ulegli u siebie Podbeskidziu Bielsko-Biała 0:3 (0:2)

6 meczy, 6 punktów 11 miejsce w tabeli wyraźne prowadzenie Borkowianki

Faceci z okładki - idole kobiet...

W NUMERZE: RELACJE Z MECZÓW AKTUALNA TABELA STRZELCY BRAMEK. czy wygrywasz, czy nie...

KURS TRENERSKI UEFA A Analiza Gry drużyny Juniorskiej KOLEJARZ STRÓŻE OPRACOWAŁ: STANISŁAW SZPYRKA

Zwycięstwo dla Trenera Jasieniaka...

W NUMERZE: AKTUALNA TABELA RELACJE Z MECZÓW WYWIAD. do trzech razy sztuka...

ZAPRASZAMY NA PYCHOWIANKĘ

IV Edycja Ligi w Halowej w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

NR 58 (1/2008) BOISKO!

PO REMISIE CZAS NA ZWYCIĘSTWO!

Reprezentacja MOW Wrocław w piłce nożnej osiągnęła ogromny sukces wygrywając

REGULAMIN XXIII EDYCJI PLHFD 2018/2019 W PIGUŁCE

W NUMERZE: AKTUALNA TABELA RELACJE Z MECZÓW WYWIAD. 3 mecz, 3 gole, 3 pierwsze punkty... do trzech razy sztuka...

Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:0

napastnik pl. napastnicy zawodnik rezerwowy pl. zawodnicy rezerwowi przeciwnik pl. przeciwnicy

PYCHOFANI. To już jest koniec...

HALOWE MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

Gramy dla Kamila! TAXI OŚMIOOSOBOWE. Nasi Sponsorzy. Kraków Kraj Zagranica. Ceny umowne. Jerzy Piórkowski. tel

Organizator turnieju, relacja, zdjęcia:

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

Regulamin rozgrywek Młodzieżowej Ligi Kibica

Temat: Doskonalenie umiejętności podawania piłki bez/i z przyjęciem oraz z wyjściem na pozycję. - zawodnik, - bramkarz, - piłka, - słupek,

Przyjrzyjcie się dzieciom, jaką radość sprawia im zdobycie bramki. Każde dziecko rodzi się z talentem, ale od nas zależy kiedy go zauważymy.

Regulamin Ligi Miejskiej Halowej Piłki Nożnej w Kędzierzynie-Koźlu w sezonie 2010/2011

Finał XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Dziewcząt

Wielka szansa na podium!

ANEKS DO REGULAMINU ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2019/20. JUNIOR A1 (ur.2001 i młodsi) 9 drużyn 1 grupa

ZMIANY W PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ 2016/17 zagadnienia kluczowe Artykuł 12

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Zduńska Wola r.

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Pabianice ORZEŁ CUP grudnia /niedziela/ 2014r

VIII Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego - Finały

DATA I MIEJSCE: o godz. 9:00 rozpoczęcie turnieju, hala sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce ul. Traugutta.

P R Z E P I S Y G R Y. w G r a b o w s k i e j L i d z e O r l i k a

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA ROCZNIKA 2004 WIDOK CUP w w w. w i d o k s k i e r n i e w i c e. p l Strona 1

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

PROPOZYCJE FORM I ORGANIZACJI MAŁYCH GIER W RÓŻNYCH KRAJACH NA ŚWIECIE

a) b) c) d)

Małe gry z akcentem na fazy przejściowe

A1 juniorzy 2001 / B1 juniorzy młodsi 2003 / 2004

PRZEKLEŃSTWO GENIUSZY FUTBOLU, czyli: jak strzelać rzuty karne? Sławomir Kulesza, WMiI UWM Olsztyn

PATRONAT HONOROWY: GMINA ZABIERZÓW PATRONAT MEDIALNY MIEJSCE ROZEGRANIA TURNIEJU

PROJEKT UNIFIKACJI SYSTEMU WSPÓŁZAWODNICTWA MŁODZIEŻOWEGO W POLSCE

KONKLUZJE 2018 ZESPÓŁ FUTSALU KOLEGIUM SĘDZIÓW PZPN PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2018

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

STOWARZYSZENIE KLUBU SPORTOWEGO. WITAMY W NOWYM SEZONIE!

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

A na koniec... Derby!

Regulamin Kieleckiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej

PYCHOFANI. NR 57 (10/2008) ... Operacja Trzebol. wykonana ZAMIAST SŁÓW...

ETAPY SZKOLENIA: NAZWA UEFA WIEK NAZWA POLSKA ETAP SZKOLNY GRA

I Ogólnopolski turniej halowej piłki nożnej GOOL CUP rocznik 2009 i młodsi organizowany przez Akademię Młodego Piłkarza Gool

P + S +, +, +, ++ B +, +, + P +, +, ++ G + Bełchatów, lipiec 2019 [EGZAMIN TEORETYCZNY]

OTWARTE MISTRZOSTWA DĄBROWY TARNOWSKIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ REGULAMIN

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

SZCZEGÓŁOWE ZASADY ROZGRYWEK DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH SPADKI I AWANSE

III Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

Regulamin Halowych Mistrzostw PPN Kraków Juniorów i Juniorów Młodszych - sezon 2017/2018

Regulamin halowych rozgrywek szkoleniowych Skrzatów, Żaków i Orlików. Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018 ORGANIZATOR

1. Organizator : Powiatowe Zrzeszenie LZS w Biłgoraju KS Księżpol. 2. Cel turnieju:

PYCHOFANI BEZ ZWYCIĘSTWA

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

UKS SIATECZKA ZALAS UKS 6 TENCZYNEK r. godz. 8:00 13:00. Zespół Szkół w Tenczynku

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

LISTA ZAWODNIKÓW TURNIEJ ŁAF R.(SB)

VII GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNIA

Regulamin turnieju. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Gawłuszowice

Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów Starszych i Młodszych - sezon 2013/2014

A1 juniorzy 1999 / B1 juniorzy młodsi 2001 / 2002

Załącznik nr 2 do Uchwały nr 40/19/Z. Zarządu Śl. ZPN z dnia r.

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i

Regulamin EcoWipes Nowodworskiej Ligi Futbolu

3. Organizacja rozgrzewki jak na rysunku- dowolne podania pomiędzy zawodnikami w sposób określony przez trenera, po wykonaniu podania zawodnicy wykonu

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

Test L. Test znajomości przepisów gry w hokeja na lodzie Sosnowiec 2017

Kategorie wiekowe, skrócone przepisy gry, warunki udziału w zawodach, rodzaje rozgrywek

Transkrypt:

Słowo wstępne NR 64 (7/2009) www.pychowianka.com Sezon 2009/2010 Liga ruszyła na dobre... Pięć kolejek za nami, dwa zwycięstwa, w tym jakże cenne w derbowym spotkaniu z Płomieniem Kostrze. Trzy porażki... Tyniec, Victoria i Strażak - to ekipy, które powinny rozdawać karty w grupie. Najgorsze chyba za nami, teraz pora zbierać punkty i walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli. Widać powoli efekty pracy trenera Marka Staniewskiego. Przestawianie drużyny na inny styl jest pracochłonne i początkowo musi odbić się na wynikach. Ważne by zaowocowało to w przyszłości, prosimy więc o cierpliwość i wsparcie. Witamy w drużynie nowych zawodników. Pychowiankę zasilili przed sezonem Wiktor Olko (były zawodnik drużyny Zwierzyniecki Kraków), Piotr Doktór, Konrad Kwiatkowski, oraz Paweł Wolnik ( KS Wieczysta ). Witamy w Pychowickiej rodzinie! Dziś mamy również przyjemność zaprezentowania Wam nowej klubowej flagi. Ma ona wymiar 1,6 x 7 metrów! Koszt wykonania to 295 złotych. Została uszyta z funduszy zebranych przez zawodników i Kibiców! Liczymy, ż uatrakcyjni ona spektakle z udziałem naszych zawodników. Na koniec wiadomość najważniejsza. W dniu 12 września 2009 jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Jacek Zegarmistrz, czyli po prostu nasz Zegar, wstąpił w związek małżeński. Razem ze swoją wybranką, pochodząca z Nowego Sącza Renatą Niedźwiedź, sakramentalne Tak powiedzieli w kościele w podkrakowskich Liszkach. Młodej parze życzymy miłości, szczęścia i wszystkiego co najlepsze! czas zacząć! 2

Pychowianka - Rzozovia 2:0 (2:0) Trzy punkty dla Pychowianki 1:0 Sukta 15 min 2:0 Wojas 36 min Pychowianka: Rudnik - Góral, Fitt, Borkowski, Kuzyk (77 min Olko) - Sukta (64 min Balicki), M.Pałach (63 min Doktór), Solak, Dubel (81 min Patnaik) - Wojas, Mrozek Czerwona kartka: Balicki Żółte kartki: Doktór, Mrozek, M.Pałach, Solak Widzów: 60 Po emocjonującym spotkaniu Pychowianka pokonała Rzozovię 2:0. O zwycięstwo nie było łatwo, goście przeważali w drugiej połowie, lecz boisko Tramwaju nadal jest twierdzą nie do zdobycia. 3 Gospodarze zaatakowali już w trzeciej minucie, Piotr Fitt zagrał do Sławomira Sukty, ten zaś uruchomił szybkiego niczym wiatr Kamila Dubla, goście wybili piłkę na róg. Za chwilę znów korner dla Pychowianki, po akcji Marek Pałach - Piotr Mrozek. Przewaga Pychowianki rosła. Sukta pięknie znalazł w polu karnym Marcina Wojasa, lecz ten głową strzelił bardzo niecelnie. Rzozovia skontrowała, jednak na szczęście strzał minął słupek bramki Kamila Rudnika. W 9 minucie znów akcja, tym razem Wojas do Sukty, jednak obrońcy byli na posterunku. Idąca za ciosem Pychowianka stwarzała kolejne sytuacje. Z około 30 metrów uderzał Łukasz Góral, zaś w 14 minucie Piotr Mrozek z rzutu wolnego próbował pokonać bramkarza. Minutę później zgromadzeni na stadionie kibice mieli powód do radości. Najpierw uderzał Wojciech Solak, a dobijający Sławomir Sukta pokonał bramkarza przyjezdnych strzałem z siedmiu metrów. Chwilę później z dobrej strony pokazał się Krzysztof Kuzyk, przerywając kontrę gości. W rewanżu duet Sukta-Wojas pognali na bramkę przeciwnika. Gra zaostrzyła się, raz po raz zawodnicy padali na murawę. Po jednym z fauli naszych piłkarzy, Rzozovia miała szansę na wyrównanie po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego z około 30 metrów. W 36 minucie było już 2:0! Marcin Wojas znalazł się w dogodnej pozycji, pierwszy jego strzał obronił bramkarz, lecz przy dobitce był bezradny. Ostatnie minuty pierwszej połowy to znów ataki Pycho : M.Pałach, Mrozek, Solak nękali defensywę z Rzozowa. Jeszcze przed przerwą Dubel po indywidualnej akcji oraz Mrozek z wolnego szukali swych szans. Druga odsłona przyniosła przewagę Rzozovii, goście postawili na atak, nie mając wiele do stracenia. Pychowianka pogubiła się i nie Pychowianka - Rzozovia 2:0 (2:0) przypominała zespołu z pierwszej części gry. Raz po raz Kamil Rudnik interweniował w groźnych sytuacjach. Pomagał mu Wojciech Borkowski wespół z Piotrem Fitem stawiając zaporę już na 30-tym metrze od naszej bramki. W 60 minucie poprzeczka uratowała podopiecznych Marka Staniewskiego od utraty gola. Pychowianie razili niedokładnością w rozgrywaniu piłki, powodując w ten sposób liczne straty. W 65 minucie Wojas strzelał z daleka, lecz było to pierwsze w tej części gry uderzenie. Nerwy udzielały się obu ławkom rezerwowych, a kartki sypały się gęsto. Ofiarom ostrej gry po naszej stronie padali Rudnik i Borkowski. W 72 minucie Rudnik nogami wybił piłkę na róg, chwilę później nasz 4 bramkarz obronił strzał i dobitkę. Pychowianka po raz kolejny zagroziła dopiero w 77 minucie, doskonała kontra, Wojas uruchomił Dubla, ten wpadł w pole karne, lecz skończyło się tylko na kornerze. Ten sam zawodnik w 82 i 83 minucie (z wolnego) niepokoił golkipera z Rzozowa. Pychowianka kończyła w 10-tkę, jako że w 89 minucie Balicki za niesportowe zachowanie ujrzał czerwony kartonik. Z ciekawostek należy dodać, iż spotkanie prowadziła sędzina. W tym trudnym spotkaniu momentami gubiła się, wywołując nerwowość w obu zespołach, jednakże kobiety łagodzą obyczaje i piłkarze obu drużyn wytrzymali presję, czego nie moż- Serdeczne podziękowania dla Pana Eugeniusza Grodeckiego za dostarczanie Zawodnikom wody mineralnej i wydruk gazetki TABELA Nazwa Mecze Punkty Z. R. P. Bramki 1 Victoria 6 18 6 0 0 20-3 2 Iskra Krzęcin 6 13 4 1 1 12-8 3 KS Tyniec 6 12 4 0 2 15-14 4 Strzelcy 6 11 3 2 1 12-7 5 Strażak 5 9 3 0 2 13-6 6 Zryw 5 8 2 2 1 7-8 7 Salva Kraków 6 7 2 1 3 9-10 8 Trzebol 5 7 2 1 2 3-9 9 PKS Porta 6 6 2 0 4 15-18 10 Pychowianka 5 6 2 0 3 6-10 11 Gajowianka 6 4 1 1 4 7-14 12 Rzozovia 5 3 1 0 4 7-9 13 Płomień 5 0 0 0 5 4-14

Strażak Rączna - Pychowianka 4:0 (1:0) na powiedzieć o trenerze z Rzozowa... najszybciej zapomnieć... Punkty zostały w Pychowicach, lecz relacja Andrzej Siarkowski o drugiej połowie należałoby jak korekta Łukasz Górecki 1:0 42 min 2:0 82 min 3:0 84 min 4:0 85 min Mocne lanie w Rącznej Pychowianka: Rudnik - Ł.Górecki, Fitt, Borkowski, Kuzyk (62 min Marek) - Sukta (65 min Rezner), Olko, Solak, Patnaik (76 min J.Pałach) - Wojas, Mrozek (60 min Doktór) Żółte kartki: Fitt Widzów: 60 (30 z Pychowic) Pychowianka nie sprostała spadkowiczowi z A-klasy. G o s p o d a r z e strzelając trzy gole w ostatnich ośmiu minutach meczu udowodnili swą wyższość, choć wynik nie odzwierciedlił do końca przebiegu spotkania. Już w 2 minucie po rzekomym przewinie- 5 niu Sławomira Sukty gospodarze egzekwowali rzut wolny. Tym samym chwilę później odwdzięczył się Piotr Mrozek uderzając po faulu na Marcinie Wojasie. Więcej z gry w pierwszych minutach miał Strażak. W 8 minucie Krzysztof Kuzyk wespół z Oskarem Patnaikiem przerwali akcję gospodarzy. W rewanżu Łukasz Górecki pognał prawym skrzydłem, jednak niewiele wskórał. Miejscowi odzyskali futbolówkę, akcja poszła po prawej flance i piękny strzał po przekątnej bramki minimalnie minął słupek. Defensywa z Pychowic raz po raz nękana była groźnymi akcjami, zaś nasi ulubieńcy tylko raz zdołali się odgryźć w tym czasie, po akcji Solak-Sukta. Piłkarze obu zespołów nie szczędzili kości. Z bólu zwijał się Wiktor Olko zaś Wojciech Solak ostro potraktował swego rywala. Pychowianka zerwała się dwukrotnie. Najpierw w 25 minucie główkował Olko, zaś chwilę później Wojas nie sięgnął mocno bitej piłki. W 32 minucie Kamil Rudnik Strażak Rączna - Pychowianka 4:0 (1:0) znakomicie interweniował po strzale z najbliższej odległości, w rewanżu dośrodkowywał Sukta, zaś z głowy strzelił Patnaik - piłka powędrowała przy wewnętrznym słupku, jednak golkiper wybił ją na róg. Strażak nacierał coraz mocniej. 34 minuta - fatalny błąd Patnaika w destrukcji i Piotr Fitt nie miał innego wyjścia niż powstrzymać rywala faulem, za co zobaczył żółty kartonik. 40 minuta i kolejny błąd Abdula... ręka na pograniczu pola karnego - rzut wolny. Chwilę później gospodarze strzelają - broni Rudnik. 42 minuta przyniosła gola gospodarzom. Wrzutka na 5 metr, zawodnicy Pychowianki stanęli dopatrując się spalonego, a rywale spokojnie umieścili futbolówkę, pokonując bezradnego Rudnika. Drugą część gry rozpoczął Mrozek uderzając z rogu wzdłuż linii bramkowej, niestety nikt nie wtrącił piłki do siatki. Rewanż Strażaka nastąpił za moment, lecz Fitt wespół z Borkowskim zażegnali niebezpieczeństwo. Mecz nabrał rumieńców. Terminarz rozgrywek dla Pychowianki sezon 2009/2010 - runda zimowa (dokończenie na stronie 8) 1 kolejka Victoria Kobierzyn 2:1 Pychowianka Kraków 2009.08.22 17:30 2 kolejka (Pychowianka pauzowała) 3 kolejka Płomień Kostrze 0:1 Pychowianka Kraków 2009.09.02 17.00 4 kolejka Tyniec Kraków 4:2 Pychowianka Kraków 2009.09.05 17.00 5 kolejka Pychowianka Kraków 2:0 Rzozovia Rzozów 2009.09.13 16.30 6 W 51 minucie akcja miejscowych i strzał nad poprzeczką, chwilę wcześniej z około 40 metrów próbował Olko. Ten ostatni wraz ze Suktą szukał szansy również w 61 minucie. Dlaczego w 63 minucie nie było 2:0 wie tylko piłkarz Strażaka. W sytuacji sam na sam z Rudnikiem fatalnie przestrzelił. Groźnie było pod naszą świątynią również w 70 minucie, lecz na posterunku był jak zawsze Rudnik. 77 minuta to dwójkowa akcja Ł.Górecki - Rezner, zagranie z klepki i rzut rożny. Kontra gospodarzy i ogromne zamieszanie pod naszą bramką. 78 minuta, znów Rudnik wyczynia cuda w bramce nie pozwalając na utratę gola. Jednak końcówka w wykonaniu Strażaka była piorunująca. 82 minuta, akcja lewą stroną wrzutka i 2:0... 84 minuta, przed naszym bramkarzem czterech rywali... 3:0. 85 minuta, znów akcja po lewej stronie, dokładna centra i wynik 4:0, który pozostaje już do końca meczu. Porażka trochę za wysoka, lecz jeśli stwarza się w meczu trzy okazje trudno

Wywiad z Kamilem Dublem myśleć o zwycięstwie. Kanonada z końcówki spotkania to efekt odkrycia się przez Pychowiankę. Trener Staniewski przy stanie 1:0 dla rywali postawił na ofensywę. Doświadczeni gospodarze grający jeszcze rok temu w A-klasie wykorzystali to bezbłędnie. Na początek o piłce porozmawiamy z Kamilem Dublem uznanym Odkryciem Sezonu 2008/2009. Kamil w ubiegłym sezonie błysnął formą. W końcu eksplodowało w nim to, co wiedzieliśmy, że posiada. Duży talent, skuteczność, walka...cztery gole w poprzednim sezonie, wiele asyst, jednym słowem Dubelek nam błyszczał. Andrzej Siarkowski: W jakich Klubach grałeś nim trafiłeś do Pychowianki? Kamil Dubel: Cracovia, Tramwaj Kraków. Ulubiona pozycja na boisku? lewa pomoc. W jakich okolicznościach trafiłeś do naszego Klubu? Po prostu w Pycho Graja najlepsi piłkarze w Krakowie i nie chcicalem być gorszy haha wiec zawitałem na treningu i tak zostało. Działacze Tramwaju jak widać Cię cenią...czy zamierzasz zostać w naszym 7 W zespole Pychowianki najlepszy był Kamil Rudnik, który nie ponosi winy za utratę żadnej bramki. Dobrze zagrali również Olko i Kuzyk. Należy tylko liczyć, że za tydzień będzie lepiej... relacja Andrzej Siarkowski korekta Łukasz Górecki Klubie na dłużej? Oczywiście ze zostaje. Twój najlepszy mecz w karierze?. Każdy mój mecz jest dobry wiec ciężko mi wybrać najlepszy (śmiech). Gdybyś miał porównać Kluby w jakich dotąd grałeś z Pychowianką, co byś powiedział? Nie ma co porównywać z Pychowianką, każdy klub sie umywa jeśli chodzi o klimat bo z treningami i meczami bywało rożnie. Któremu Trenerowi najwięcej zawdzięczasz? Marcin Gedlek. Jak dotąd Twoja aktywność życiowa nie przenosiła sie na boisko. W życiu Dubelka wszędzie pełno, na murawie nieco gasłeś. Na wiosnę to się zmieniło i brylowałeś również podczas meczów. Skąd taka zmiana? To wszystko wina dowodu, którego nie mailem w tamtej rundzie a jak sobie wyrobiłem w kwietniu od razu lepiej ;) Najlepszy piłkarz Pychowianki? Wywiad z Kamilem Dublem Każdy jest dobry zależy od pozycji na boisku. Co powiesz o naszym Klubie? Nie ma takiego drugiego. Jesteś nie tylko dobrym piłkarzem, również udzielasz się poza boiskiem. Chętnie i bezinteresownie służysz pomocą. Czy Pychowianka to dla Ciebie coś więcej niż Klub? Pychowianka jest dla mnie odskocznia od rzeyczywistosci i pewnego rodzaju relaksem. Co Ci się podoba w naszym Klubie a co byś chciał zmienić? W sumie to podoba mi się wszystko prócz jednej rzeczy naszego pięknego BOISKA. Gdybyś złowił złota rybkę, jakie trzy życzenie byś wypowiedział? 1.pieniądze 2.dobre auto 3.kolejna rybkę i tak w kółko. Piłkarski wzór: Nigdy nie miałem czegoś takiego jak piłkarski wzór :P Ulubiony Klub? Cracovia. Najlepszy Polski piłkarz? Katarzyna Jedrzejczak :D Na koniec coś od siebie do Kibiców: Panowie Vip-owcy, choć w C-klasie gramy,to na Wasze wsparcie nie od dziś czekamy Terminarz rozgrywek dla Pychowianki (dokończenie ze strony 6.) 6 kolejka Strażak Rączna 4:0 Pychowianka Kraków 2009.09.20 16.00 7 kolejka Pychowianka Kraków : Trzebol Wielkie Drogi 2009.09.27 15.30 8 kolejka Zryw Facimiech : Pychowianka Kraków 2009.10.04 15.00 9 kolejka Pychowianka Kraków : Porta Kraków 2009.10.11 15.00 10 kolejka Salwa Kraków : Pychowianka Kraków 2009.10.18 14.00 11 kolejka Pychowianka Kraków : Strzelcy/Korona Kraków 2009.10.25 14.00 12 kolejka Gajowianka Gaj : Pychowianka Kraków 2009.10.31 14.00 13 kolejka Pychowianka Kraków : Iskra Krzęcin 2009.11.07 13.00 8

Wywiad z Piotrem Fittem Nasi Sponsorzy TAXI 6-CIO OSOBOWE Kraków Kraj Zagranica Ceny umowne Jerzy Piórkowski tel. 502 370 419 www.technal.pl PRALNIA I MAGIEL J.L. OCHOJNA *PRANIE *PRASOWANIE TANIO, SZYBKO, SOLIDNIE PYCHOWICE, UL.JEMIOŁOWA 5 Telefon : 267-25-63 Dla Was pierzemy bardzo tanio...dla Pychowianki za darmo!!!! 9 Z Piotrem Fittem - ostoją naszej defensywy - o Pychowiance, Płomieniu Kostrze, Cracovii i... Pani Ewie Majewskiej. Andrzej Siarkowski: Twoja przygoda z piłka...w jakich Klubach grałeś dotychczas? Piotr Fitt: Przygodę z piłką rozpocząłem w CRACOVII, spędziłem tam około czterech lat. Po Cracovii przyszedł KABEL tam grałem aż do ukończenia Juniora. W Kostrzu zakotwiczyłeś na dłużej, długo trzeba Cie było namawiać na przenosiny do Pychowic... Tak, w Kostrzu spędziłem ponad 15 lat których nie żałuję. Nie jest to takie proste, po takim czasie przejść do innej drużyny, w dodatku do lokalnego rywala. Zawsze byłeś obrońcą, czy występowałeś tez na innych pozycjach? W Cracovii występowałem na pozycji lewego pomocnika. Po przyjściu do Kabla zacząłem grać jako stoper. W barwach Płomienia różnie bywało, grałem jako rozgrywający byłem tez napastnikiem. Jak przyjęto Cie w Pychowiance? Przyjęto mnie bardzo miło, Chłopaki nie uważali mnie jako rywala do składu tylko jako kogoś kto może pomóc drużynie i za to dziękuje. Twój najlepszy mecz? Mam nadzieję że jeszcze przyjdzie na niego czas, i zostanie on rozegrany w Pychowiance. Podczas derbów z Płomieniem Kostrze serce bije mocniej? Czujesz dalej sentyment? Zawsze będę czuł sentyment do tej drużyny, spędziłem tam kawał czasu, adrenalina podnosi się podczas nerwów z jednej strony nie chciał bym ich skrzywdzić, a z drugiej to jest przeciwnik, teraz gram dla Pychowic. Czym różni się Pychowianka od klubów w których występowałeś? Nie będę porównywał Cracovii i Kabla bo to były inne czasy, ale porównując Kostrze i Pychowice, tutaj ludzie są bardziej pomocni i jest lepsza organizacja jeżeli chodzi o sprawy dotyczące klubu. Stałeś się ulubieńcem kibiców a zwłaszcza...pani Ewy Majewskiej, jak myślisz, czym zasłużyłeś sobie na taką sympatie? Też się nad tym zastanawiam, nie wiem czym sobie na to zasłużyłem ale miło jest słyszeć jak ktoś wykrzykuje twoje imię z trybun, to człowieka mobilizuje i stara się grać jeszcze lepiej. w szczególności dziękuje Ewie bo to ona tak głośno mnie dopingu Twój ulubiony Klub? Cracovia Piłkarski wzór? Paulo Maldini Najlepszy zawodnik Pychowianki? Nie chcę nikogo wyróżniać, myślę że jesteśmy drużyną i jak wychodzimy na boisko to każdy z nas zostawia tam zdrowie i serce i wszyscy chcemy wygrywać dla Pychowianki Najlepszy trener z jakim dane było Ci pracować? Pomijając naszego obecnego) W Cracovii trenował mnie Janusz Sputo. W Kablu było ich wielu, ale najwięcej nauczył mnie Stanisław Zapalski. Najbardziej niedoceniany? Nie mam pojęcia co odpowiedzieć na to pytanie. Gdybyś miał trzy życzenia do złotej rybki o co byś poprosił? 1. Aby podała mi sześć cyfr w dużym lotku które oczywiście wypadną. 2. Awansować wyżej z Pycho. 3. Żebym był zdrowy i omijały mnie kontuzje. Przed sezonem miałeś propozycje z innych Klubów, jednak ( na szczęście ) zostałeś u nas? Pojawiły się propozycje z innych klubów, jednak zostałem i nie żałuje Mamy nadzieję, że zostaniesz u nas póki zdrowie pozwoli...czy w przyszłości zamierzasz zając się praca trenerską? Jeśli złota rybka spełni moje życzenie, będę grał jeszcze trochę. Wydaje mi się że jako trener bym się nie sprawdził, ewentualnie mógł bym coś doradzać jakiemuś trenerowi Co chciałbyś powiedzieć kibicom Pychowianki? Takich kibiców mogą nam pozazdrościć wszystkie drużyny, nie tylko w B klasie ale dużo wyżej. A od siebie dopingujcie nas tak dalej, a my postaramy się wam odwdzięczyć tak jak tylko potrafimy, Dziękuję. 10