Wicelider z Wieliczki pokonany. Siatkarki Calisii zgarniają pełną pulę! Published on Kalisz (

Mocne wejście w sezon. Grad medali pływaków KKS-u Published on Kalisz (

Wiktoria z medalem MP Published on Kalisz (

Mickiewicz zabrał punkty. Kolejna przegrana siatkarzy Published on Kalisz (

Mistrzynie tie breaka. Siatkarki zwyciężają w Opolu! Published on Kalisz (

Piękna seria trwa!!! Pogoń rozbita w Kaliszu Published on Kalisz (

Wielkie emocje w Arenie. Siatkarki walczą o Puchar Polski Published on Kalisz (

Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda - pedagogika, studia, studia podyplomowe, Śląsk, Katowice UTW Mysłowice

Świat Dziecka - podsumowanie konkursu plastycznego Published on Kalisz (

I LIGA - SEZON 2011/12 STATYSTYKI - PIAST GLIWICE (po 34 kolejkach) Statystyki meczowe. Statystyki Razem S.2011/12 Ostatni mecz meczowe

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile

Startuje IV liga! Jeziorak Iława podejmuje GKS Wikielec [RELACJA NA ŻYWO]

Bez awansu, ale ambitnie Published on Kalisz (

Siedem lat mam i w szachy gram! Mistrzowie Kalisza wyłonieni Published on Kalisz (

lp. imię żeńskie liczba wystapień lp. imię męskie liczba wystapień JULIA JAKUB WIKTORIA MATEUSZ 10.

Klasa okręgowa (Stalowa Wola) - sezon 2015/2016 (jesień)

Pół tuzina na dobry początek. Iskra Banie - Flota 0-6 (0-1)

Dołączyli do uczniowskiej braci Published on Kalisz (

Informatyka Stosowana I rok

Pamięci Marka Petrusewicza Published on Kalisz (

Nowe atrakcje w Kaliskim Parku Wodnym Published on Kalisz (

Spartan Mazowsze 8:0 (1:0) Bagry UMKSN 12:0 (4:0)

15 Edycja TOR POZNAŃ TRACK DAY

Szymon Krawczyk mistrzem świata! Published on Kalisz (

Inwestycje w bezpieczeństwo niepełnosprawnych uczniów Published on Kalisz (

Dwa dni piłkarskiego święta w Siewierzu

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE SŁUPECKIEJ LIGI FUTSALU SEZON 2015/2016 KRÓL STRZELCÓW LP. IMIĘ/NAZWISKO DRUŻYNA BRAMKI

VII OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA RADCÓW PRAWNYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Nr rezerwacji Imię AUTOKAR NR Monika 362 Jakub 362 Katarzyna 362 Krzysztof 363 Robert 363 Anna 363 Wojciech 363 Joanna 522 Andrzej 522

Futsal mężczyzn wyniki 2015/2016

WYNIKI: Mecz 2 x 15 minut. Grupa A. SPARTAN Lublin TON Poznań 0:0 (0:0) MAZOWSZE II Warszawa - RES-GEST Rzeszów 1:7 (0:2)

PKT BRAMKI MIEJ SCE X 0:1 0:0 0:1 0:3 2:2 1:0 X 1:1 3:0 0:3 1:2 0:0 1:1 X 5:0 2:2 0:1 1:0 0:3 0:5 X 0:10 0:2 3:0 3:0 2:2 10:0 X 4:0

Balski coraz mocniejszy. Kolejny rywal na deskach Published on Kalisz (

Boksowały na medal. Zawodniczki Ziętek Team w mistrzostwach Polski Published on Kalisz (

Futsal mężczyzn wyniki 2017/2018

Pasowanie w "Dwunastce" Published on Kalisz (

Jagiellonia Białystok - Cracovia 1:0

LKS Sanovia Lesko Derby LKS Sanovia Lesko 1-1 K.S Bieszczady Ustrzyki Dolne

KLASYFIKACJE INDYWIDUALNE SLO 2016 I LIGA

Tarnów Futsal Team. Historia amatorskiej drużyny, która trwa nadal

Zestawienie zbiorcze wyników Mistrzostw Wielkopolski w Sporcie Pożarniczym. Poznań, czerwca 2018r.

rok założenia sekcji piłki ręcznej 1960

Lista kolędowa 2014/2015 Lista kolędowa 2014/2015 ` r. (poniedziałek) ul. Różana

III HALOWY TURNIEJ FERIE Z MUKS-EM

PODZIAŁ GRUP. Rok studiów: Rok akademicki: 2015/2016. Aktualizacja: :18. Przedmiot / Forma zajęć

Z radami osiedli o inwestycjach i budżecie Published on Kalisz (

Najpiękniejsze psy goszczą w Kaliszu Published on Kalisz (

WERYFIKACJA ROZGRYWEK DOLNOŚLĄSKA III LIGA MĘŻCZYZN

WERYFIKACJA ROZGRYWEK KADETÓW (U-16 M) PROWADZONYCH PRZEZ KUJAWSKO-POMORSKI ZWIĄZEK KOSZYKÓWKI SEZON 2016/2017

Pływanie na szczycie Published on Kalisz (

VII Międzyszkolny Konkurs Szkół Promujących Zdrowie Published on Kalisz (

Juniorzy KTK w czołówce Pucharu Polski Published on Kalisz (

K l a s y f i k a c j a k o ń c o w a M do 35 lat

KOMUNIKAT KOŃCOWY I Rzut Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych rok szkolny 2018 / 2019 Chłopcy 100 m Miejsce Nazwisko i imię Szkoła Wynik

Protokół z Mistrzostw Polski Niesłyszących w Piłce Nożnej 7-osobowej Seniorów Mężczyzn organizowanych w Rzeszowie w dniach

Prezydent zaprasza na Miejsko-Powiatowy Dzień Dziecka Published on Kalisz (

Wyniki spotkań - Dolnośląska III Liga Mężczyzn - I RUNDA

Wiadomości. II Edycja Ligi Piłki Nożnej Halowej sezon 2011/12

Mamy wicemistrza Europy! Patryk z paszportem do Rio! Published on Kalisz (

Lista zwycięzców za okres r.

VIII edycja rozgrywek z cyklu Z UKS-u do AZS-u. Studiuj w Lublinie!

Osoba fizyczna Numer i seria mandatu Data nałożenia mandatu Kwota umorzenia

LISTA LAUREATÓW Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M.

NR Nazwa szkoły Bramki Pkt. M

LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania

Sukces akcji Lato w mieście Published on Kalisz (

Turniej Wielkanocny w zapasach oraz mocowaniu Dzieci i Młodzików Poznań, r.

Kalisz ozdobią świąteczne iluminacje Published on Kalisz (

Podsumowanie sezonu 2017/2018 WLF

WYNIK: Sobota, dn r. Niedziela, dn r. NR GODZ. DRUZYNA (GOSPODARZE) WYNIK DRUZYNA (GOŚCIE) 1 09:00 ŁKSG ŁODŹ SPARTAN LUBLIN II 1:5

Wiśniowa gra. Uczniowie kontynujący udział w projekcie w nowym roku szkolnym 2018/2019 obowiązuje od: 3 październik 2018

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW WLKP. W SPORCIE POŻARNICZYM BOLECHOWO (LIGA_HAK+100m)

WYDZIAŁ GIER I DYSCYPLINY. KOMUNIKAT WGID Nr 28/2012

1 2 WAGA PUNKTY 2970 (2.0) 3275 (1.0) (1.0) 2265 (4.0) (5.0) 3675 (2.0) (4.0) 3215 (3.0)

10 lecie SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SŁUPSKU Jesteśmy na facebooku V LIGA SMS

Piłkarskie wtorki z Markiem Rząsą

2 Kolejka rozgrywek VI Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Play-off y VI Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

xiv runda rozgrywek halowych 2013/2014-wyniki juniorzy

Sezon 2016/2017. Juniorzy Starsi. Miejsce Drużyna Mecze Wygrana Porażki Punkty Zdobyte Stracone. 2 WKS Śląsk Wrocław

Jak pozyskać inwestora? Published on Kalisz (

Data publikacji: 06.09.2016 Długo oczekiwane zwycięstwo odnieśli w minioną sobotę piłkarze trzecioligowego KKS -u Kalisz. Podopieczni Piotra Morawskiego pokonali na wyjeździe zespół Polonii Środa Wielkopolska 3:2. Dla obu zespołów sobotni mecz był tak samo ważny. Oba, po fatalnych występach w ostatnich kolejkach, upatrywały w nim szansy na podreperowanie punktowego dorobku. Jako pierwsi skorzystali z niej kaliszanie. W 31. minucie precyzyjne dogranie Marcina Lisa wykorzystał Rafał Jankowski i sprytnie lobując bramkarza wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Niespełna pięć minut później Jankes pokazał się po raz drugi, tym razem w roli asystenta, a na listę strzelców wpisał się Błażej Ciesielski, który celną główką podwyższył rezultat na 2:0. Dobre nastroje kaliszan nie trwały jednak zbyt długo. W 39. minucie drugą żółtą, a w efekcie czerwoną kartką ukarany zostaje Błażej Ciesielski. Takiego prezentu gospodarze nie zamierzali zmarnować. Wystarczył im zaledwie kwadrans drugiej połowy, by doprowadzić do wyrównania. Najpierw celnie trafiał Krzysztof Bartoszak, a tuż po nim skutecznie rzut wolny wykorzystał Radosław Barabasz. Podopiecznym Piotra Morawskiego nie było do śmiechu. Gra w osłabieniu, na tle rywala, który dwoma celnymi trafieniami nabrał wiatru w żagle, stawiała końcowy wynik pod dużym znakiem zapytania. Odpowiedź dał Stayko Stoychev, który w 58. minucie pojawił się na murawie w miejsce Joshuy Baloguna. Zmiana, jakiej dokonał trener Morawski okazała się strzałem w dziesiątkę, a raczej strzałem na wagę trzech punktów, bo to właśnie trafienie Stoycheva z 67.minuty najpiękniejsze w tym meczu dało Trójkolorowym upragnione zwycięstwo. Czy sobotnia wygrana zapoczątkuje serię udanych spotkań w wykonaniu KKS-u przekonamy się już niebawem. O kolejne, cenne ligowe punkty niebiesko-biało-zieloni powalczą 10 września. Na stadionie przy Wale Matejki podejmą zespół Vinety Wolin. Strona 1 z 10

Tekst: Karina Zachara, fot. Czesław Kościelski Polonia Środa Wlkp. - KKS Kalisz 2:3 (0:2) Bramki: 0:1 Rafał Jankowski 31. min, 0:2 Błażej Ciesielski 36. min, 1:2 Krzysztof Bartoszak 51. min, 2:2 Radosław Barabasz 58. min, 2:3 Stayko Stoychev 67. min. Czerwona kartka: Błażej Ciesielski (KKS, 39. min, druga żółta). KKS: Bartłomiej Folc Dominik Domagalski, Damian Czech, Mateusz Gawlik, Łukasz Grabowski Błażej Ciesielski, Ivelin Kostov (85. Przemysław Balcerzak), Marcin Lis, Joshua Balogun (58. Stayko Stoychev), Konrad Chojnacki Rafał Jankowski (89. Szymon Pacholski). Polonia: Adam Biba Radosław Barabasz, Przemysław Otuszewski (80. Mateusz Pluciński), Damian Buczma, Krzysztof Wolkiewicz, Igor Jurga (69. Mateusz Roszak), Adam Gajda, Łukasz Przybyłek (46. Krystian Pawlak), Adrian Świątek (69. Michał Stańczyk), Aleksander Giczela, Krzysztof Bartoszak. View the full image [1] Strona 2 z 10