LKS Sanovia Lesko Derby LKS Sanovia Lesko 1-1 K.S Bieszczady Ustrzyki Dolne

Podobne dokumenty
REGULAMIN XXIII EDYCJI PLHFD 2018/2019 W PIGUŁCE

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

PROPOZYCJE FORM I ORGANIZACJI MAŁYCH GIER W RÓŻNYCH KRAJACH NA ŚWIECIE

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

HALOWE MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

P R Z E P I S Y G R Y. w G r a b o w s k i e j L i d z e O r l i k a

Kategorie wiekowe, skrócone przepisy gry, warunki udziału w zawodach, rodzaje rozgrywek

NOWE WYTYCZNE I INTERPRETACJE PRZEPISÓW GRY W PIŁKĘ RĘCZNĄ. Obowiązujące od 01 lipca 2018 r.

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i

Bramki wymiar 5 x 2 m. wymiar 3 x 1,55 m.

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY TĘCZA PRZY GIMNAZJUM PUBLICZNYM IM. JANA PAWŁA II W ŁOBŻENICY ZAPRASZA NA O PUCHAR BURMISTRZA ŁOBŻENICY

NIEDŹWIADEK I NIEDŹWIADEK DZ

Załącznik nr 2 do Uchwały nr 40/19/Z. Zarządu Śl. ZPN z dnia r.

Uwaga. Proszę zakreślić poprawne warianty A lub B. Test zalicza 80 % poprawnych odpowiedzi, tj. minimum 24 poprawnych odpowiedzi i więcej

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

P + S +, +, +, ++ B +, +, + P +, +, ++ G + Bełchatów, lipiec 2019 [EGZAMIN TEORETYCZNY]

KURS TRENERSKI UEFA A Analiza Gry drużyny Juniorskiej KOLEJARZ STRÓŻE OPRACOWAŁ: STANISŁAW SZPYRKA

Regulamin. I Warszawski Turniej Halowy PilkaNaHali.pl

Test nr 1. 4) Strefa zmian dla zawodników z pola gry ma długość i szerokość: a) 15 m x 3 m, 1 b) 12 m x 1.5 m, c) 27 m x 2 m, d) 21 m x 3 m.

Na zakończenie 29. kolejki Ekstraklasy Żółto-Czerwoni ulegli u siebie Podbeskidziu Bielsko-Biała 0:3 (0:2)

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

a) b) c) d)

lp godzina nazwa drużyny nazwa drużyny wynik

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) Kara 2 minut za używanie słów wulgarnych lub powszechnie uznanych za obraźliwe

FOOTBALLowa KOLBUSZOWA KOLBUSZOWA 2011

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W KRAKOWIE KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

B1 (Junior Młodszy) C1 (Trampkarz)

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

A1 juniorzy 2001 / B1 juniorzy młodsi 2003 / 2004

REGULAMIN GMINNO-MIEJSKIEJ HALOWEJ PILKI NOŻNEJ OPEN O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA SUSZ SUSZ HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Temat: Doskonalenie umiejętności podawania piłki bez/i z przyjęciem oraz z wyjściem na pozycję. - zawodnik, - bramkarz, - piłka, - słupek,

Regulamin halowych rozgrywek szkoleniowych Skrzatów, Żaków i Orlików. Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018 ORGANIZATOR

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

INSTRUKCJA MONTAŻU. Najpierw złożyć bandę, a następnie całość odwrócić.

LKS Sanovia Lesko "Bieszczady Cup 2008" - Relacja

Regulamin Ligi Miejskiej Halowej Piłki Nożnej w Kędzierzynie-Koźlu w sezonie 2010/2011

A1 juniorzy 1999 / B1 juniorzy młodsi 2001 / 2002

A1 juniorzy 2000 / B1 juniorzy młodsi 2002 / 2003

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

Regulamin turnieju. 1 Postanowienia ogólne

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

Regulamin I Europejskiego Turnieju Piłki Nożnej

KLUB SPORTOWY NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE Gmina Góra Kalwaria. o Puchar Dyrektora. OSiR Góra Kalwaria

URZĄD MIEJSKI W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ. FOOTBALL ACADEMY DĄBROWA TARNOWSKA

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA ROCZNIKA 2004 WIDOK CUP w w w. w i d o k s k i e r n i e w i c e. p l Strona 1

TEST KS PZPN DLA SĘDZIÓW - ANTALYA, 2014 IMIĘ I NAZWISKO ILOŚĆ PUNKTÓW OCENA EGZAMIN TEORETYCZNY

REGULAMIN. Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. o PUCHAR WÓJTA GMINY KRZEMIENIEWO

REGULAMIN TURNIEJÓW PIŁKI NOŻNEJ ZAGRAJ NA MUNDIALU

Test L. Test znajomości przepisów gry w hokeja na lodzie Sosnowiec 2017

OTWARTE MISTRZOSTWA DĄBROWY TARNOWSKIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ REGULAMIN

Małe gry z akcentem na fazy przejściowe

REGULAMIN RADOSZYCKIEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ 2016 O PUCHAR WÓJTA GMINY RADOSZYCE.

Pole Rzut bramki Instrukcja Kolor jasnozielony bramkowa Pole środkowe Rozpoczęcie Kolor Barierka

UKS LECHIA DZIERŻONIÓW. oraz ZAPRASZA. 28 lutego na turniej piłki nożnej dziewcząt z rocznika 2004 i młodszych

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK 2014 DREZDENKO

REGULAMIN TECHNICZNY PUCHAR POLSKI NIESŁYSZĄCYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ MĘŻCZYZN

DATA I MIEJSCE: o godz. 9:00 rozpoczęcie turnieju, hala sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce ul. Traugutta.

BOISKO - PRZEPISY GRY :

1. Ma on miejsce, kiedy piłka jest kopnięta w kierunku przeciwnika, który

ORGANIZATOR 2 CEL ROZGRYWEK

MISTRZOSTWA SUWAŁK W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW REGULAMIN

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

ROJEWSKA HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ VII EDYCJA REGULAMIN NA SEZON 2017/2018

Konspekt lekcji treningowej. Przykładowy małe gry i gry pomocnicze w treningu piłkarza (gry zadaniowe) Opracowanie Maciej Cieślik

Test R. Test znajomości przepisów gry w hokeja na lodzie Sosnowiec 2017

Szczegółowe przepisy gry w piłkę nożną :

PROTEXIM Cup Turniej halowy piłki nożnej rocznika 2006 i młodsi. Sponsor Turnieju. Sponsor techniczny. Patronat

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej LUBLIN 2014

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SKRZATÓW/ZAKÓW ROCZNIK 2004/2005 ORAZ 2006 I MŁODSI MIKOŁAJEK 2012

KONKLUZJE 2018 ZESPÓŁ FUTSALU KOLEGIUM SĘDZIÓW PZPN PAŹDZIERNIK/LISTOPAD 2018

Rozgrywki Sportowe o Puchar Wójta w piłce nożnej i zawodach zręcznościowych w ramach projektu pn. Biesiada w Brodach 2016

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA I PRODUCENTA MEBLI SIMEX PATRONAT HONOROWY:

Zmiany w Przepisach Gry Futsal 2010 / 2011

ZST A ZSB CKZiU A CKZiU B

Procedury mające na celu wyłonienie zwycięzcy meczu

REGULAMIN KLUBOWEGO TURNIEJU SENIORÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA POZPN PŁOCK 2018

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK ŚWIDNICA

ZAPROSZENIE. Zagłębie Cup 2012

ZMIANY W PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ 2016/17 zagadnienia kluczowe Artykuł 12

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

1. Organizator : Powiatowe Zrzeszenie LZS w Biłgoraju KS Księżpol. 2. Cel turnieju:

Regulamin Kieleckiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej

:3. Korona Kielce. Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Wszystkie raporty z meczów LOTTO Ekstraklasy 2017/18 znajdziesz na Ekstraklasa.org!

ZESTAW GIER DOSKONALĄCYCH SZYBKIE DZIAŁANIE ZAWODNIKA W KONTAKCIE Z PRZECIWNIKIEM

Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o PUCHAR PREZESA ZARZĄDU GŁÓWNEGO ZWIĄZKU OSP RP

REGULAMIN ROZGRYWEK ORLIKÓW, ŻAKÓW, SKRZATÓW W SEZONIE 2017/2018. Wraz z wytycznymi unifikacji PZPN

I Ogólnopolski turniej halowej piłki nożnej GOOL CUP rocznik 2009 i młodsi organizowany przez Akademię Młodego Piłkarza Gool

Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Krakowie O PUCHAR MAŁOPOLSKIEGO TKKF. Kraków. Zielonki 2016 r.

Turnieje Charytatywne #GRAMYDLADZIECI ORGANIZATOR

Transkrypt:

30 września 2007 mecz derbowy pomiędzy Sanovią Lesko, a Bieszczadami Ustrzyki Dolne rozpoczął się dokładnie o godzinie 15:03. Na stadionie przy alei Jana Pawła II zgromadziło się jak zawsze wielu kibiców Sanovii, którzy od początku meczu głośnym dopingiem wspomagali swoją drużynę. Od pierwszych minut drużyna Sanovii była częściej w posiadaniu piłki. Akcje jednych i drugich powstrzymywane były zazwyczaj na 25 metrze. Już w 8 minucie goście zdobywają pierwszą bramkę. Dośrodkowanie z prawej strony w polu karnym przyjmuje grający trener Bieszczad - Krzysztof Łoch i płaskim strzałem z 5 metrów w długi róg nie daje szans bramkarzowi Sanovii. Strzał Krzysztofa Łocha (Bieszczady Ustrzyki Dolne) dający prowadzenie na 0-1 Po strzeleniu bramki drużyna gości przejęła inicjatywę. To oni częściej byli w posiadaniu piłki, prowadzili grę. Kilka ich akcji prawym skrzydłem kończyło się groźnymi wrzutami w pole karne, bądź też na rzutach rożnych. W 14 minucie tuż przed polem karnym faulowany zostaje piłkarz z Ustrzyk. Strzał z rzutu wolnego Macieja Łocha szybuje jednak wysoko nad bramką. Minutę później do głosu dochodzą gospodarze, a konkretniej Konrad Bem. Po jego strzale z narożnika pola karnego z trudem na rzut rożny odbija bramkarz Bieszczad. Od tego momentu Sanovia dostała przysłowiowego "wiatru w żagle". Akcje i dośrodkowanie Latuska z lewej strony słabym strzałem z woleja kończy Bem. Dużo walki było w środkowej strefie boiska. W 26 minucie strzałem zza pola karnego Biesiada próbował zaskoczyć bramkarza Bieszczad. Piłka jednak przeleciała w bezpiecznej odległości obok bramki. Kilka minut później strona 1 / 5

akcje Biesiady prawą stroną boiska niecelnym strzałem kończy Jacek Zięba. W 34 minucie stoper Sanovii - Krzysztof Orłowski, fauluje na 20 metrze zawodnika Bieszczad za co otrzymuje żółtą kartkę. Strzał z rzutu wolnego pewnie chwyta Warzocha. W 39 minucie minimalnie niecelny strzał z ok. 10 metrów oddaje po dośrodkowaniu Zięby, Marcin Czenczek. Akcje Sanovii z minuty na minutę stawały się coraz groźniejsze. W 41 minucie kibice Sanovii odpalają świece dymne i sędzia jest zmuszony przerwać zawody. Oprawa Kibiców z Leska Po dwóch minutach piłka jest znowu w grze. Najwidoczniej przerwa w grze zmotywowała zawodników Sanovii, bo w 44 minucie pada bramka wyrównująca. W zamieszaniu w polu karnym zimną krew zachował czołowy snajper Sanovii z poprzedniego sezonu - Sylwester Biesiada i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje Kalinowskiego. strona 2 / 5

Strzał Sylwestra Biasiady (Sanovia Lesko) daje wyrównująca bramkę 1-1 Chwilę później sędzia kończy pierwszą część spotkania. Na drugą połowę Sanovia wychodzi bez zmian personalnych. Od początku drugiej połowy inicjatywa była po stronie drużyny Sanovii Lesko. Kilka groźnych akcji tercetu Kuba Gembuś-Konrad Bem-Marcin Czenczek przerywali obrońcy Bieszczad. W 68 minucie na dwudziestym drugim metrze faulowany zostaje Marcin Czenczek. Strzał Jacka Zięby minimalnie mija bramkę strzeżoną przez Kalinowskiego. Przez kolejne 10 minut drużyna z Ustrzyk Dolnych dominowała na boisku, a szczególnie w środku pola. W 72 minucie niecelny strzał z 25 metrów oddaje zawodnik Bieszczad. Głośnym dopingiem i fantastyczną oprawą dają znać o sobie kibice Sanovii. Płaski strzał z rzutu wolnego oddaje Biesiada, jednak bramkarz pewnie chwyta futbolówkę. W 82 minucie rzut wolny z prawej strony boiska wykonuje Jacek Zięba. Po rykoszecie do piłki dopada Latusek, a jego strzał z prawej nogi cudem na rzut rożny odbija bramkarz Bieszczad. Końcówka meczu była bardzo dobra w wykonaniu obu ekip. Akcje Bieszczad lewą stroną boiska bardzo niecelnym strzałem z głowy kończy Norbert Słotwiński. W ostatnich minutach meczu akcje głównie środkiem boiska umiejętnie przerywali obrońcy obu drużyn. W 91 minucie doskonałą szanse na strzelenie decydującej bramki miał Marcin Czenczek. Indywidualną akcje z lewej strony kończy strzałem z ostrego konta, a bramkarz Bieszczad w niesamowity sposób odbija i łapie piłkę ratując punkt swojej drużynie. Strzał Marcina Czenczka w ostatnich minutach spotkania Po tej akcji sędzia kończy mecz. Podsumowując - bieszczadzkie derby stały na wysokim poziomie. Nie brakowało strona 3 / 5

walki i zaangażowania z obu stron. Kibice Sanovii pokazali się z bardzo dobrej strony dopingując przez cały mecz swoją drużynę. Zarówno jedni jak i drudzy mieli swoje okazje do strzelenia bramki. Jednak w przekroju całego spotkania więcej akcji bramkowych stworzyli sobie zawodnicy gospodarzy. Wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na boisku, ale jak to mówią "wynik idzie w świat". Skład: -------------------------------WARZOCHA--------------------------------------CZUCHRY-------------------ORŁOWSKI--------------------TYLKA (ARMATA)-------------------------------NIEDZIOCHA--------------------------------------------------------GEMBUŚ------ZIĘBA-------LATUSEK---------------------------BEM----------------------------------------------------------------CZENCZEK ---------------------------------BIESIADA----------------------------------------Sędziowie: Dawid Wierdak,Grzegorz Meier, Michał Siwak. strona 4 / 5

zobacz wszystkie zdjęcia z meczu Relacja: Dariusz Ochmański fot.mirosław Leszczyński Skomentuj to na Forum Dyskusyjnym strona 5 / 5