SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO Z ZAWODÓW PIŁKI NOŻNEJ

PODLASKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

SPRAWOZDA IE SĘDZIEGO

SPRAWOZDANIE S DZIEGO

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ul. Ściegiennego 8, Kielce tel.: , SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO

Problematyka wypełniania sprawozdań

PROTOKÓŁ MECZOWY (sezon 2014/15) SEKCJI KRĘGLARSTWA KLASYCZNEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU KRĘGLARSKIEGO

SPRAWOZDANIE SÊDZIEGO

OTWARTE MISTRZOSTWA CZECHOWIC-DZIEDZIC OTWARTE MISTRZOSTWA CZECHOWIC-DZIEDZIC

lp. imię żeńskie liczba wystapień lp. imię męskie liczba wystapień JULIA JAKUB WIKTORIA MATEUSZ 10.

REGULAMIN ROZGRYWEK LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR POLSKI ROZGRYWKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA SEZON 2014/2015

Sprawy przepisowo-regulaminowe. Marcin Kret

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW Warszawa, korty Legii, r.

TABELA OPŁAT. Kluby uczestniczące w rozgrywkach wpłacają przed rozpoczęciem rozgrywek opłatę za uczestnictwo za każdy sezon rozgrywkowy w wysokości:

KATEGORIA - ( ORLIK ROCZNIK 2001 I MŁODSI) NAZWY ZESPOŁÓW

Kategorie wiekowe, skrócone przepisy gry, warunki udziału w zawodach, rodzaje rozgrywek

Bramki wymiar 5 x 2 m. wymiar 3 x 1,55 m.

a) b) c) d)

KOMUNIKAT nr 12/2012/KD

Miejsce zawodów: Data: Godzina: Krótki opis sytuacji, w której sędzia / sędzia asystent / sędzia techniczny popełnił poważny błąd: *

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

xiv runda rozgrywek halowych 2013/2014-wyniki juniorzy

CZĘSTOCHOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ PODOKRĘG CZĘSTOCHOWA. Komunikat nr 30/2018/2019 z posiedzenia Komisji Dyscypliny Cz.O.Z.P.N.

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów, Wyszogród

KOMUNIKAT WYDZIAŁU DYSCYPLINY WIELKOPOLSKIEGO ZPN. ORZECZENIA DYSCYPLINARNE Z DNIA r.

I. SKŁADKA CZŁONKOWSKA

WYNIK: Sobota, dn r. Niedziela, dn r. NR GODZ. DRUZYNA (GOSPODARZE) WYNIK DRUZYNA (GOŚCIE) 1 09:00 ŁKSG ŁODŹ SPARTAN LUBLIN II 1:5

Raport końcowy XV OOM chłopców w hokeju na trawie Małopolska 2009 Siemianowice Śląskie r.

PROTOKÓŁ ZAWODÓW NR 1 PGNiG SUPERLIGA FINAŁ SENIORZY Miejsce rozgrywania zawodów (adres): I LIGA GRUPA PÓŁFINAŁ JUNIORZY

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

SKARB KIBICA sezonu 2016/2017 SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI KADRA 2005

Komunikat WD.MZPN/4/19-20 z posiedzenia Wydziału Dyscypliny MZPN w dniu 12 września 2019 roku

KOMUNIKAT nr 3/2012/KD

GRUPA A :00 UE Poznań Uniwersytet Warszawski 0:3 (0:1) bramki: Przemysław Cegiełko, Jakub Iwaszek, Dominik Majewski.

Komisja Dyscyplinarna Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, na posiedzeniu w dniu , podjęła następujące decyzje:

ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ PODOKRĘG SOSNOWIEC Sosnowiec ul. Rzeżnicza 12

Zmiany w przepisach gry analiza nowego wydania Przepisów Gry 08/09 Kudowa Zdrój Opracował: Sebastian Tarnowski pod opieką Mariana Pyzałki

Wskazówki jak wypełniać protokół z zawodów piłki ręcznej.

ŁÓDZKI ZWIĄZEK PIŁKI RĘCZNEJ Łódź, ul. Kamińskiego 7/9

B1 (Junior Młodszy) C1 (Trampkarz)

ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA SEZON 2014/2015 REGULAMIN ROZGRYWEK DLA DRUŻYN LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

SĘDZIA. Stosowanie i interpretacja Przepisów Gry / kontrola nad zawodami, podejście taktyczne i zarządzanie podczas meczu z

REGULAMIN TURNIEJU 1

WERYFIKACJA ROZGRYWEK DOLNOŚLĄSKA III LIGA MĘŻCZYZN

CZĘSTOCHOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

KOMUNIKAT KOŃCOWY. Mistrzostwa Śląska Dzieci. Puchar Śląska Kadetów. w zapasach stylu klasycznego. Ruda Śląska r.

ZWYCIĘZCY KONKURSU "APETYT NA MUNDIAL"

Uchwała nr 40/2017 Zarządu Lubuskiego ZPN z dnia 2 czerwca 2017 roku

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Juniorek i Juniorów, Wyszogród r.

RACHUNEK BANKOWY w ING BANK ŚLASKI numer: KOMUNIKAT NR 18/2017 Wydziału Gier i Wydziału Dyscypliny

PODOKRĘG PIŁKI NOŻNEJ W GORLICACH

Instrukcja prawidłowego wypełniania protokołu meczowego. Punkty 1-14 wypełnia gospodarz zawodów, według następujących zasad:

Nr rej. 1 Nazwa klubu : LKS Uszew (2018/2019) Data zawodów rundy jesiennej Wyniki zawodów. Pagen G (D) UKS AP (W)

Sprawozdanie z XIX Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Ferie z Życiem o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew.

Na podstawie art. 36 par. 1 pkt 9) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

Startuje IV liga! Jeziorak Iława podejmuje GKS Wikielec [RELACJA NA ŻYWO]

Klub Strzelecko Kolekcjonerski Pretor Sp z o.o ul. Dworcowa 30J, Lubiszyn tel ,

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ KOMISJA PIŁKARSTWA AMATORSKIEGO I MŁODZIEŻOWEGO WYNIKI KOŃCOWE. Turniejów finałowych Polskiego Związku Piłki Nożnej

Tabela podsumowująca obie podgrupy. Miejsce Nazwa drużyny/ zespołu Ilość gier Punkty Bramki 1 AP KOTWICA KOŁOBRZEG I /0

KŻR LOK SNAJPER POZNAŃ

Poz. Nr Zawodnik Klub / Sponsor

KOMUNIKAT KOŃCOWY. Mistrzostwa Śląska Młodzików oraz Puchar Śląska Kadetów. w zapasach stylu klasycznego. KATOWICE r.

Klasa okręgowa (Stalowa Wola) - sezon 2015/2016 (jesień)

ZMIANY W PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ DLA KLAS 4-6

15 Edycja TOR POZNAŃ TRACK DAY

Osiągnięcia uczniów i szkół na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim w sporcie.

KOLEJKA Z DNIA

SKARB KIBICA sezonu 2017/2018 SOKÓŁ ALEKSANDRÓW KADRA 2005

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

OSOWA FOOTBALL CUP 17 CZERWCA

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW

COLT ŁÓDŹ Pożegnanie Roku r. REZULTATY

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

Transkrypt:

1 SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO I liga wojewódzka B1 Junior łodszy Zawody pomiędzy zespołami: Stroje (kolor) gospodarze: zielono-zielone PROIEŃ ŻARY - WARTA GORZÓW goście: fioletowo-fioletowe iejsce zawodów: Zwycięzców 38, Żary Data zawodów: 2014-09-14 o godz.: 17:00 Sędzia: arcin Grześkowiak z KS LZPN w Zielonej Górze Sędzia - asystent 1: Arkadiusz Jedrzejczak z KS LZPN w Zielonej Górze Sędzia - asystent 2: Kucharczyk Tomasz z KS LZPN w Zielonej Górze Sędzia - techniczny: nie było z KS nie było Rezultat: 1 : 6 dla WARTA GORZÓW Rezultat do przerwy: 0 : 4 dla WARTA GORZÓW Rezultat po dogrywce: Rezultat rzutów z punktu karnego: Godzina rozpoczęcia zawodów: 17 Czas trwania przerwy: 15 minut Doliczony czas gry 1 połowa: 1 minuta 2 połowa: 4 minuty 1. Strzelcy bramek Numer zawodnika dla dla Godzina zakończenia zawodów: 18.40 Imię i nazwisko Zespół inuta Wynik Rodzaj strzelonej bramki (A - standardowa, B - samobójcza, C - z rzutu karnego) 6 DAWID UFIR WARTA GORZÓW 11' A 15 JAKUB ZBRONIEC WARTA GORZÓW 21' A 8 DAWID JABŁOŃSKI WARTA GORZÓW 25' A 6 DAWID UFIR WARTA GORZÓW 38' A 7 PAWEŁ DANIELEWSKI PROIEŃ ŻARY 51' A 15 JAKUB ZBRONIEC WARTA GORZÓW 65' A 90 OSKAR SZELKOWSKI WARTA GORZÓW 78' A 2. Adnotacje sędziego a-e: Dobre / Normalne / Złe, f-h: Tak / Nie

2 a) przygotowanie i organizacja zawodów Dobre b) zachowanie zespołu gospodarzy Dobre c) zachowanie zespołu gości Dobre d) zachowanie publiczności Dobre e) zachowanie służb ochrony Dobre f) czy sprawdzono karty zgłoszeń Tak g) czy sprawdzono karty zdrowia Tak h) czy sprawdzono buty i stroje Tak

3 Oznaczenie czasu: 1' (1 połowa pomiędzy 0-1 min.) 45' (1 połowa) 45'+1 (doliczony czas w 1 połowie = 45-46 min.) 46' (2 połowa, pierwsza minuta) 90' (2 połowa pomiędzy 89-90 min.) 90'+2 (doliczony czas w 2 połowie = 91-92 min.) 91' (dogrywka, 1 połowa, pierwsza minuta) 3. Napomnienia 4. Wykluczenia NAPONIENIA - NIE UDZIELIŁE WYKLUCZENIA - NIE BYŁO KONTUZJE - NIE ZGŁOSZONO ZIANA KAPITANA - Od 45 min. gry funkcję kapitana Warty Gorzów pełnił zawodnik numer 90 Szelkowski Oskar - przejął opaskę od numeru 11 Janus Oskar został zmieniony w 45 minucie gry Przyjąłem do wiadomości: kierownik drużyny gospodarzy Przyjąłem do wiadomości: kierownik drużyny gości Data: Podpis sędziego

4 Uwaga: wypełniony protokół należy zwrócić sędziemu najpóźniej na 60 min przed rozpoczęciem zawodów Gospodarze PROIEŃ ŻARY, I liga wojewódzka B1 Junior łodszy, 2014-09-14 17:00 Br Nr Nazwisko i imię zawodnika Data urodzenia 1 DANIEL CZERWIŃSKI 1998-07-21 8 BARTOSZ BENDIUŁ 1999-05-17 7 PAWEŁ DANIELEWSKI 1999-11-17 5 ALEKSANDER JELSKI 1999-08-16 3 ROBERT KACZOR 1999-04-24 17 ALBIN KUCZAK 1999-10-13 11 KACPER RATAJCZAK 1999-05-26 4 BŁAŻEJ TOBJASZ 1999-04-04 18 SZYON FELAK 1998-01-01 10 DOINIK WOŁOSZYN 1998-07-31 9 KAIL NITKA 1999-03-28 Nr Nazwisko i imię zawodnika rezerwowego Data urodzenia Br 12 BRIAN WAŻNY 1999-08-18 19 KACPER JURKIEWICZ 1999-11-16 15 PATRYK JURKIEWICZ 2000-07-31 2 ICHAŁ KOWALSKI 1999-08-24 13 ADRIAN OTYL 1999-11-26 6 ŁUKASZ IKULSKI 1999-09-13 Kapitan: numer 8 podpis Wykaz osób uprawnionych do przebywania na ławce zawodników rezerwowych 1 CZEPINSKI ROBERT 2 3 4 5 6 Nazwisko i imie Funkcja trener, numer licencji: 27/2013 PZPN A Kierownik drużyny: podpis Zmiany zawodników (wypełnia siedzia po zakończeniu zawodów) Nr zaw. Nazwisko i Imie 18 FELAK SZYON Zszedł inuta 2 KOWALSKI ICHAŁ 50' 9 NITKA KAIL Zszedł inuta 15 JURKIEWICZ PATRYK 60' 1 CZERWIŃSKI DANIEL Zszedł inuta 19 JURKIEWICZ KACPER 70'

5 7 DANIELEWSKI PAWEŁ Zszedł inuta 13 OTYL ADRIAN 71' Zszedł inuta Zszedł inuta Zszedł inuta

6 Uwaga: wypełniony protokół należy zwrócić sędziemu najpóźniej na 60 min przed rozpoczęciem zawodów Goście WARTA GORZÓW, I liga wojewódzka B1 Junior łodszy, 2014-09-14 17:00 Br Nr Nazwisko i imię zawodnika Data urodzenia 1 FILIP KRAWCZYK 1999-08-31 7 PATRYK GRZYWACZEWSKI 1999-03-29 8 DAWID JABŁOŃSKI 1999-02-02 11 OSKAR JANUS 1999-01-27 16 SZYON JASZCZUK 1999-09-08 5 AREK AKOWSKI 1999-04-28 14 ARIUSZ RUDZIŃSKI 1999-12-22 2 BARTOSZ SKOWROŃSKI 1999-06-24 3 WOJCIECH STEFANIAK 1999-05-01 6 DAWID UFIR 1999-06-01 15 JAKUB ZBRONIEC 1999-12-19 Nr Nazwisko i imię zawodnika rezerwowego Data urodzenia Br 12 KACPER ŁANGOWICZ 1999-07-11 17 KONRAD CICHOSZ 1999-04-16 18 IGOR DUDZIK 1999-04-02 4 PATRYK JARZĄBEK 1999-03-01 9 ATEUSZ AJERCZYK 1999-09-22 13 SEBASTIAN ELLER 1999-01-08 90 OSKAR SZELKOWSKI 1999-05-19 Kapitan: numer 11 podpis Wykaz osób uprawnionych do przebywania na ławce zawodników rezerwowych Nazwisko i imie Funkcja 1 asłowski Bartosz trener, numer licencji: 426/2011 2 3 4 5 6 Kierownik drużyny: podpis Zmiany zawodników (wypełnia siedzia po zakończeniu zawodów) Nr zaw. Nazwisko i Imie 11 JANUS OSKAR Zszedł inuta 90 SZELKOWSKI OSKAR 45' 3 STEFANIAK WOJCIECH Zszedł inuta 4 JARZĄBEK PATRYK 50' 2 SKOWROŃSKI BARTOSZ Zszedł inuta 18 DUDZIK IGOR 55'

7 14 RUDZIŃSKI ARIUSZ Zszedł inuta 9 AJERCZYK ATEUSZ 68' 6 UFIR DAWID Zszedł inuta 13 ELLER SEBASTIAN 70' Zszedł inuta Zszedł inuta

8 W przypadku braku miejsca w sprawozdaniu dołączyć niniejszy arkusz 5. Arkusz dodatkowy - (w razie potrzeby zaznaczyć na diagramie) Data: Podpis sędziego