Wielka ZMIANA! OTWARCIE czwartek, 8 listopada. Wrocław ul. Ustronie 1/3. Zapraszamy! Upominki, degustacje! zmienia się na. od godz.

Podobne dokumenty
Wielka ZMIANA! OTWARCIE czwartek, 29 listopad. Bieruń Stary. Zapraszamy! Upominki, degustacje! zmienia się na. od godz ul.

Wielka ZMIANA! Warszawa. OTWARCIE piątek, 14 grudnia od godz Zapraszamy! Upominki, degustacje! zmienia się na. ul.

PRODUKUJMY LEPIEJ, BY JEŚĆ LEPIEJ. produkt krajowy. Ser żółty* WŁOSZCZOWSKI. 100 g

Zdrowa Półka JUŻ TERAZ 1500 PRODUKTÓW

wys.: 29,5 cm ZNICZ SZKLANY* biały, czerwony ze złotymi zdobieniami, 110 g UDO Z INDYKA* 1 kg (sprzedaż wagowa) szt.

świętuje Kuchnia śródziemnomorska SER RADAMER 1 kg* *oferta nie dotyczy sklepów: Warszawa Andersena, Odkryta; Zielonka; Katowice Szczecińska

Wszyscy zasługujemy na najlepsze

OTWARCIE! JUŻ 400 SKLEPÓW MAMY! Ryki. 28 września (czwartek) godz. 9.00

OSZCZĘDZAJ OD POCZĄTKU TYGODNIA

Cena jednostkowa z podatkiem (1szt,1kg,1l, 1op,1 pęczek) przewidy wana

kg 10 13, , ,99. 3 zł. 7 zł TANIEJ TANIEJ TANIEJ TANIEJ. od 7 zł. od 32,99. 1 kg. 1 kg. 1 kg. 1 kg

jeszcze lepsze TE ŚWIĘ T A Wszyscy zasługujemy na najlepsze szt. produkt krajowy OFERTA HANDLOWA WAŻNA OD DO

TWÓJ SPOSÓB NA ZDROWIE KONKRETNE DZIAŁANIA, BY JEŚĆ LEPIEJ. Rozsmakuj się WIELKANOCY. Polędwica* Z NASZEJ WĘDZARNI

Cena jednostkowa z podatkiem (1szt,1kg,1l, 1op,1 pęczek) przewidy wana

25 h. szt. szt. TWOJE CODZIENNE ZAKUPY. Wszyscy zasługujemy na najlepsze. oferta obowiązuje od do 31.10

Wszyscy zasługujemy na najlepsze

PRODUKUJMY LEPIEJ, BY JEŚĆ LEPIEJ

Twoje codzienne zakupy

Załącznik nr 2 A do SIWZ ZP/63/D/SP5/17. Część A POZOSTAŁE PRODUKTY SPOŻYWCZE, NABIAŁ, JAJA. ... (nazwa wykonawcy) Wycena przedmiotu Zamówienia

Twoje codzienne zakupy

RABATÓW. BRZOSKWINIA kraj pochodzenia Grecja koszyk, 1 kg. PIWO WARKA 4 x 500 ml koszt 1 l 4,75 zł. Oferta na brzoskwinie obowiązuje od 26.

TWOJE CODZIENNE ZAKUPY. produkt krajowy. Ogonówka, szynka wójta*

Oferta ważna od czwartku 6.12 do środy r. Magia. wspólnych Św ą KRAJ POCHODZENIA HISZPANIA kg. MANDARYNKI 1 kg

-30 % -30 % -30 % Żurawina suszona Makaron 4-jajeczny -30 % 3 99 Makaron 4-jajeczny nitka, wstążka Płyn uniwersalny

rozsmakuj się NOGA Z KACZKI luzem POLĘDWICZKI WIEPRZOWE i życie się zmienia Oferta ważna od 7.02 do r.

Dostawa artykułów spożywczych do Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Żarnowcu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

SUPER PROMOCJE NA OTWARCIE!

Dostawa artykułów spożywczych do Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Żarnowcu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Super oferta na OTWARCIE!

Super oferta na OTWARCIE!

KOSZTORYS OFERTOWY. Załącznik nr 3. PAKIET I: Pieczywo (CPV: ) Lp. Nazwa artykułu j.m Ilość Cena jednostkowa netto /zł/

Twoje codzienne zakupy

KOSZTORYS OFERTOWY. Przystępując do postępowania o zamówienie publiczne, którego przedmiotem jest:

OD PONIEDZIAŁKU Z CZERWONĄ ULOTKĄ

Super oferta na OTWARCIE!

Wszyscy zasługujemy na najlepsze

TWOJE CODZIENNE ZAKUPY. *Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

TABELE KALORYCZNOŚCI

PAKIET NR 1 słownik CPV

Wszyscy zasługujemy na najlepsze

Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy Chata Polska

FORMULARZ OFERTOWY ZESTAWIENIE DLA PAKIETU NR 1. RAZEM DLA PAKIETU I wartość brutto oferty:

DOBRE MARKI W SUPER CENIE! Oferta ważna od czwartku do środy r.

Formularz cenowy do oferty. Składając w imieniu... Cena jednostk. netto

KOSZTORYS OFERTOWY ZESPOŁU SZKOLNO - PRZEDSZKOLNEGO W KRASNEM 2016r. STOŁÓWKA SZKOLNA.

PRODUKUJMY LEPIEJ, BY JEŚĆ LEPIEJ

TE ŚWIĘ T A. jeszcze lepsze

SUPER PROMOCJE NA OTWARCIE!

Twoje codzienne zakupy

CARREFOUR SPONSOREM GŁÓWNYM

TWOJE CODZIENNE ZAKUPY. produkt krajowy. Kiełbasa tradycyjnie wędzona*

Zamówienie publiczne Nr UMiG-RO ZAŁĄCZNIK DO FORMULARZA OFERTOWEGO Wykaz produktów żywnościowych w poszczególnych asortymentach

OFERTA. I Pieczywo świeże. Załącznik nr 1 do Regulaminu Przetargu Pisemnego Otwartego. Przybliżona Jedn. Lp. Artykuł spożywczy

oszczędzasz 1,80 zł KAWA MIELONA WOSEBA mocca fix gold 250 g, 23,96 zł / 1 kg cena regularna 7,29 zł 1 opak.

Lubię patrzeć na wszystko świeżym okiem, dlatego w Święta chcę widzieć w ofercie mnóstwo świeżych produktów wszelkiego rodzaju. I bez dyskusji!

VAT KUTIA 850 G

Formularz cenowy do oferty. Cena jednostk. netto. 1 kg 1800 kg

Produkty dla zdrowia!

HIT HITY CENOWE NA KAŻDY DZIEŃ! CENOWY. Radosnych spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół oraz pyszności na wielkanocnym stole życzy

PREZENTUJE CESARSKĄ JAKOŚĆ

Super oferta na OTWARCIE!

Nadchodzą. zmiany. Kiełbasa podwawelska złota 1 kg; Tarczyński. Galeria Słupsk, ul. Tuwima Deotymy

OFERTA. I Pieczywo świeże. Załącznik nr 1 do Regulaminu Przetargu Pisemnego Otwartego. Przybliżona Jedn. Lp. Artykuł spożywczy

PREZENTUJE CESARSKĄ JAKOŚĆ WSTĄPCIE DO CARREFOUR I PODĄŻAJCIE PROSTĄ DROGĄ DO KULINARNEGO SUKCESU! produkt krajowy. 49 kg

PREZENTUJE CESARSKĄ JAKOŚĆ

OBIADY. Dzień tygodnia Data Ważny od 11 lutego 22 lutego 2019 r.

Rozdział II- Formularz ofertowy (zmiana )

Witaj SZKOŁO! -30% NAPÓJ PEPSI 2 x 2 l koszt 1 l 1,75 zł. SCHAB WIEPRZOWY bez kości. ŚWIEŻO, BLISKO, TANIO I TANIEJ

Kupuj w sklepach abc i wygrywaj!

PREZENTUJE CESARSKĄ JAKOŚĆ

oferta handlowa ważna od do

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego LP. NAZWA CENA JEDNOSKOWA BRUTTO

Twoje codzienne zakupy

TWOJE CODZIENNE ZAKUPY. *Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Część Nr 1,,Drób i podroby jadalne

Super oferta na OTWARCIE!

PREZENTUJE CESARSKĄ JAKOŚĆ WSTĄPCIE DO CARREFOUR I PODĄŻAJCIE PROSTĄ DROGĄ DO KULINARNEGO SUKCESU! DUŻY KALIBER kg

Formularz cenowy do oferty. Cena jednostk. netto

PREZENTUJE CESARSKĄ JAKOŚĆ

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (WYKAZ ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH)

-51% 6,75 kg. Witaj SZKOŁO! 2-gi za 1 grosz PROSZEK DO PRANIA E. PROSZEK DO PRANIA E 2 rodzaje, 6,75 kg koszt 1 kg 3,99 zł.

4 69 torebka 0,23. Herbata 20 tor. różne rodz.

5 99* 3 99* 6 99* Wszystkim naszym Klientom Wesołych Świąt życzy Żabka. Nr 13/2013. Informacja Handlowa sieci sklepów Żabka

Szacowana ilość zamawianych miesięcznie produktów w 2015r. OWOCE i WARZYWA Cena Jednostkowa netto

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

PREZENTUJE CESARSKĄ JAKOŚĆ WSTĄPCIE DO CARREFOUR I PODĄŻAJCIE PROSTĄ DROGĄ DO KULINARNEGO SUKCESU! produkt krajowy. 99 kg

Twoje codzienne zakupy

- 50% JAMY RABATY! taniej. ODKŁADAJ RABATY i KUPUJ JAMY RABATY! KUPUJ za 50% Aktywacja jest prosta i zajmie Ci tylko 1 minutę!

Lody Maxim Premium Lewiatan waniliowy w czekoladzie, waniliowy w czekoladzie mlecznej z migdałami 120 ml 12,42 zł/1 l. Ser kremowy Hochland

Wszyscy zasługujemy na najlepsze

Bierz w ciemno! Aro. Zawsze najtaniej. To nie jest promocja! Najniższe ceny na stałe. godziny na dobę. Oferta handlowa ważna od 12 do 25 czerwca 2012

1 2,79. 4 od 5, ,99 28 % 6 zł TANIEJ TANIEJ TANIEJ. od 1 zł. 1 szt. 1 szt. 4-pack. 1 kg. Delma Extra wybrane rodzaje 450 g 4,42 zł / 1 kg

Pakiet I - Dostawa artykułów spożywczych grupa produktów: Mięso i wędliny. Cena jednostk. Brutto w PLN

-33% NA ZIMOWE WYJAZDY! Marka supermarketów grupy Auchan! PŁYN DO SPRYSKIWACZY zimowy, 4 l koszt 1 l 1,50 zł. PODUDZIE Z KURCZAKA 1 kg5 99

O S N O W I E C ,32 PLN

Jadłospis dekadowy od 02 października do 13 października 2017r.

POTRAWA GRAMATURA [g] E [kcal] T [g] NKT [g] W [g] C [g] B [g] S [g] SKŁADNIKI

GOPS /2016 Bodzanów, dnia 05 września 2016r. ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

, Swie,ta. Przygotuj sie, HIT HIT HIT HIT OFERTA NR 11 WAŻNA OD DO LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW.

*CENA OBOWIĄZUJE GRUDNIA *Cena obowiązuje wyłącznie przy zakupie detalicznym do 5 sztuk

Transkrypt:

Wielka ZMIANA! OTWARCIE czwartek, 8 listopada od godz. 10 00 Oferta ważna od czwartku 8.11 do wtorku 13.11.2018 r. Zapraszamy! Upominki, degustacje! 10 98 9 95 PTASIE MLECZKO 380 g koszt 1 26,18 PLN zmienia się na Wrocław ul. Ustronie 1/3

Drodzy Klienci, Z przyjemnością i dumą zapraszamy do nowego Auchan Supermarket. Chcemy, żeby każda Wasza wizyta w naszym sklepie była miłym doświadczeniem. W naszej ofercie znajdziecie tysiące artykułów. Otworzyliśmy, wspaniałe działy produktów świeżych. Zapraszamy też do działu Bazarek luz" gdzie wszystko jest na wagę. Jesteśmy bardzo dumni z naszych produktów BIO i produktów pro-zdrowotnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. A może potrzebujesz wydrukować zdjęcia, zrobić fotokopię? Auchan Supermarket jest tuż obok! Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Zapraszamy! Ekipa Auchan Supermarket Ekipa z pasją Z myślą o naszych klientach tworzymy szeroki wybów produktów marki własnej, które gwarantują dobrą jakość oraz przystępną cenę. Produkty naszej marki to między innymi artykuły oznaczone logo z podniesionym kciukiem, artykuły z logo Auchan, Qilive, actuel i Cosmia Nasze marki 0 98 0 89 4 99 6 99 5 99 14 99 13 99 WODA MINERALNA gazowana, niegazowana 1,5 l koszt 1 l 0,59 PLN TORTILLA różne smaki, 240 g koszt 1 20,79 PLN ŚLIWKA W CZEKOLADZIE 200 g koszt 1 29,95 PLN OLIWA Z OLIWEK EXTRA VERGINE 750 ml koszt 1 l 18,65 PLN 750 ml 7 99 5 99 ŻEL POD PRYSZNIC wybrane rodzaje, 750 ml koszt 1 l 7,99 PLN 11 90 9 99 WORKI DO ODKURZACZA QILIVE 1 op. 12 99 10 99 zestaw ZMIOTKA Z SZUFELKĄ zestaw 2

ZARABIAJ NA ZAKUPACH! Przystąp do programu oszczędnościowego 1 Załóż kartę wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w sklepie lub na stronie www.auchan.pl 2 Korzystaj! Za każdym razem, gdy zakupisz produkty ze znakiem zyskujesz środki, które będą zgromadzone na Twoim koncie. Jeśli jesteś już posiadaczem karty założonej w innym sklepie możesz korzystać z niej także w Więcej informacji na www.auchan.pl 1 78 CUKIER 1 Przy zakupie 10 5zł Niebieskie produkty Selekcja Żyć lepiej" to produkty wybrane, każdy w swojej kategorii, ze względu na ich wartości odżywcze i zgodnie z kryteriami opracowanymi przez kolegium ekspertów. Łatwo je znaleźć na półkach dzięki specjalnym oznaczeniom Żyć lepiej" 1 88 1 69 KONCENTRAT POMIDOROWY 200 g koszt 1 8,95 PLN 4 49 3 99 DŻEM 100% OWOCÓW wiśnie, czarna porzeczka, 230 g koszt 1 17,34 PLN 3 49 3 29 MAKARON PEŁNE ZIARNO spaghetti, świderek, piórka, 400 g koszt 1 8,22 PLN 3

Warzywa i owoce Nasza ekipa działu owoców warzyw zapewnia świeżość i wysoką jakość produktów przez cały dzień. KRAJ POCHODZENIA POLSKA 1 99 3 49 4 99 BURAKI GOTOWANE całe, tarte, 500 g koszt 1 3,98 PLN KAPUSTA KISZONA 800 g koszt 1 4,36 PLN KRAJ POCHODZENIA GRECJA PIECZARKI luz KRAJ POCHODZENIA TURCJA KRAJ POCHODZENIA HISZPANIA 3 99 POMARAŃCZA luz 3 99 GRAPEFRUIT CZERWONY luz KRAJ POCHODZENIA IZRAEL KRAJ POCHODZENIA CHINY 4 99 GRAPEFRUIT POMELO luz 6 49 GRAPEFRUIT ZIELONY SWEETE 1 4

JW Y P I E K A N E N A M I E Pieczywo pieczywa" zaproponować naszą gamę pieczywa wypiekanego na miejscu. Zapraszamy też po nowe przysmaki w dziale cukierni. A na specjalne okazje możesz zamówić tort lub ciasto z naszej oferty katalogowej. Nasza ekipa Targu ma przyjemność S CU JW Y P I E K A N E N A M I E S CU S CU JW Y P I E K A N E N A M I E 0 79 0 69 BUŁKA WIEJSKA różne rodzaje, 0 85 0 69 BUŁKA ŚNIADANIOWA FITTNES, 80 g koszt 1 9,00 PLN 1 89 1 15 ROGAL PSZENNY 3 rodzaje, Produkty bez laktozy, bez glutenu, produkty BIO Jesteśmy dumni z naszej gamy produktów bez laktozy i glutenu! B E Z G LU T E N U 2 98 1 99 MAKARON SOTELLI bez glutenu, 500 g koszt 1 3,98 PLN 8 99 SOK Z GRANATU 100% bez cukru, 1 l 22 39 17 49 CUKIER KSYLITOL 500 g koszt 1 34,98 PLN 5

7 99 6 99 MIĘSO MIELONE WIEPRZOWE RASA PUŁAWSKA 400 g koszt 1 17,48 PLN Świnie rasy puławskiej wyróżniają się bardzo dobrą jakością mięsa, które nie traci aromatu i ma charakterystyczny, marmurkowaty wygląd, warunkowany przez odpowiedni udział tłuszczu śródmięśniowego. Ponadto jest kruche i przede wszystkim bardzo soczyste, co podkreśla jego walory smakowe. 11 98 10 99 KURCZAK ZAGRODOWY 1 kuper korpus udo podroby łapki skrzydło szyjka pierś Kurczak zagrodowy Jest źródłem białka, witamin i składników mineralnych. Jego chów trwa o połowę dłużej niż zwykłych kurcząt. Przez cały ten czas żywiony jest wyłącznie wysokowartościową, naturalną karmą roślinną bez GMO. Podczas chowu nie podaje mu się żadnych antybiotyków, co sprawia, że jest to produkt w 100% naturalny! 7 95 5 99 KABANOSY KRAKUS 180 g koszt 1 33,28 PLN 12 69 9 99 KIEŁBASA KRAKOWSKA KRAKUS 320 g koszt 1 31,22 PLN 9 99 8 99 BURGER WOŁOWY LIMOUSINE 400 g koszt 1 22,48 PLN 6 28 89 15 99 SZYNKA POLSKA MORLINY 1 (dzial samoobsługi)

Wędliny Twoja ekipa Targu Wędlin zaprasza! Proponujemy najlepszy wybór wędlin, a w tym gamę produktów wędzonych metodami naturalnymi. Produkt 28 99 19 99 KIEŁBASA TRADYCYJNIE WĘDZONA 1 (sprzedaż tradycyjna) 29 99 19 99 KIEŁBASA JAŁOWCOWA TRADYCYJNIE WĘDZONA 1 (sprzedaż tradycyjna) 35 99 27 99 SCHAB TRADYCYJNIE WĘDZONY 1 (sprzedaż tradycyjna) 34 99 29 99 SZYNKA TRADYCYJNIE WĘDZONA 1 (sprzedaż tradycyjna) Wędliny wędzone metodą tradycyjną bez glutenu bez barwników bez fosforanów bez przeciwutleniaczy bez glutaminianu monosodowego 7

14 49 10 99 23 90 14 99 TWARÓG GARWOLIN 1 SER POLSKI Z DZIURAMI 1 1 29 1 09 JOGURT NATURALNY 2 rodzaje, 150 g koszt 1 6,33 PLN 2 68 1 99 MLEKO POLSKIE ŚWIEŻE 2%, 3,2%, 1 l 2 28 1 79 SEREK HOMOGENIZOWANY różne smaki, 200 g koszt 1 8,95 PLN 3 85 2 99 SERKI ALMETTE różne rodzaje, 150 g koszt 1 19,93 PLN 6 59 5 45 MASŁO ŁACIATE EXTRA 200 g koszt 1 27,25 PLN 23 79 19 99 SER SERENADA SALAMI naturalny, wędzony 1 5 48 3 79 WARZYWA NA PATELNIĘ 400-450 g koszt 1 9,48-8,42 PLN 8 99 7 77 FILET Z MINTAJA bez skóry, glazura 35% luzem 8

Artykuły na wagę Zapraszamy do nowego działu Bazarek luz. Czeka tu na Ciebie szeroki wybór produktów spożywczych sprzedawanych na wagę. Tutaj, to ty decydujesz ile kupujesz! 2 49 1 90 MIESZANKA STUDENCKA 3 89 3 49 MIGDAŁY CAŁE 1 78 1 69 ŻURAWINA CIĘTA 1 45 1 09 KRÓWKI MLECZNE MILANÓWEK 1 96 1 89 MIESZANKA KRAKOWSKA 11 19 7 99 SOS CHILI 700 ml koszt 1 l 11,41 PLN 6 22 3 99 MAKARON RYŻOWY nitka, 200 g koszt 1 19,95 PLN 5 39 3 99 MLEKO KOKOSOWE 400 ml koszt 1 l 9,97 PLN 9

2 98 2 59 MAKARON LUBELLA różne formy, 400-500 g koszt 1 6,47-5,18 PLN 6 88 4 39 OLEJ RZEPAKOWY POLSKI 1 l DRUGI PRODUKT 50% taniej* 0 75 za sztukę 1 38 0 99 PRINCE POLO XXL 50 g koszt 1 19,80 PLN 2 99 2 19 POMIDORY krojone, całe, 400 g koszt 1 5,48 PLN 3 38 2 99 MAJONEZ DEKORACYJNY 250 g koszt 1 11,96 PLN 1 49 PRZYPRAWY KAMIS wybrane rodzaje, 6-30 g koszt 24,84-4,97 PLN koszt przy zakupie 2 18,67-3,74 PLN 3 38 3 19 CIASTKA HIT 220 g koszt 1 14,50 PLN 10 23 98 17 89 KAWA CRONAT GOLD 200 g koszt 1 89,45 PLN 19 49 14 99 HERBATA AHMED TEA ENGLISH 100, 1 op. *szczegółowy regulamin w Punkcie Obsługi Klienta.

1 58 1 15 WODA CISOWIANKA niegazowana, 1,5 l koszt 1 l 0,77 PLN 3 49 2 99 SOK POMARAŃCZOWY HORTEX 1 l 7 96 5 99 COCA COLA 2 x 1,5 l koszt 1 l 2,00 PLN 1 98 1 59 NAPÓJ ENERGETYCZNY BLACK, 200 ml koszt 1 l 6,36 PLN 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM 5 98 4 49 RĘCZNIK FOXY MEGA 2 rolki, 1 op. 4 59 PŁYN LUDWIK 1150 g koszt 1 3,99 PLN 9 76 7 99 PIWO KASZTELAN niepasteryzowane, 4 x 0,5 l koszt 1 l 3,99 PLN 10 19 8 99 PAPIER REGINA 8 rolek, 1 op. 12 89 10 98 SZAMPON DO WŁOSÓW ELSEVE, 400 ml koszt 1 l 27,45 PLN 11

wywoływanie zdjęć Gdzie jesteśmy: ul. Ustronie 1/3 Wrocław Rychtalska Ustronie wjazd Zapraszamy: pon.-czw.: 7-21; pt.-sob.: 7-22; niedziela: 9-20 wjazd Browar Piastowski Jedności Narodowej Most Warszawski wjazd drukowanie Ignacego Daszyńskiego Stefana Żeromskiego Ks. Konstantego Damrota Karola Miarki Andrzeja Cinciały ksero P PARKING bezpłatne miejsca parkingowe dla Naszych klientów Jak dojechać Linie autobusowe: 6, 11, 23 Odkryj korzyści, jakie czekają na Ciebie w aplikacji! Spraw jak ycie zmienia si z aplikacj Auchan! Pobierz aplikacj Auchan Kupony rabaty tylko w aplikacji Gazetki w zasięgu ręki Twój sklep praktyczne informacje Inspiracje przepisy i porady Łatwiej dla Ciebie! Akceptujemy karty płatnicze Oferta ważna do wyczerpania zapasów magazynu, ceny wszystkich produktów zawierają VAT. Bieżąca oferta jest skierowana do klientów detalicznych. Zdjęcia w ulotce mogą nie stanowić dokładnego odzwierciedlenia rzeczywistości.