WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY"

Transkrypt

1 WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Estymacja Kwota osiągnięta 1. Jan GRUBIŃSKI Świt zł Ignacy ZYGMUNTOWICZ Kuropatwy zł zł 3. Soter JAXA- MAŁACHOWSKI Na morzu gwasz, tektura zł Jerzy KOSSAK Głowa konia zł Wojciech WEISS Akt kobiecy zł zł 6. Stanisław GIBIŃSKI Na targ akwarela, zł Stanisław Ignacy WITKIEWICZ Portret Zofii Tabeau, pastel, naklejony na tekturę zł Jacek MALCZEWSKI Autoportret z paletą, zł zł

2 9. Julian FAŁAT Wyjazd na polowanie w Nieświeżu akwarela, zł Alfred WIERUSZ- KOWALSKI Czerkiesi na zwiadach olej, sklejka zł zł 11. Wojciech KOSSAK Podarunek olej, deska zł Wojciech KOSSAK Vive l'empereur zł Jan ROSEN Jeździec gwasz, akwarela, zł zł 14. Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Sparanise zł Alfons KARPIŃSKI Anielka pastel, tektura zł zł 16. Jan RUBCZAK Dama z apaszką zł

3 17. Józef KRZYŻAŃSKI Martwa natura zł Józef KRZYŻAŃSKI Góry jesienią zł Karol LARISCH Dwóch mężczyzn nad książką olej, deska zł Maria RITTER Łodzie w Gdyni zł ANERI - Irena Weiss Riwiera zł zł 22. Wlastimil HOFMAN Portret dziewczynki z aniołem olej, sklejka zł zł 23. Wojciech WEISS Pejzaż z topolami akwarela, zł Tadeusz KORPAL W parku zł Józef KIDOŃ Kwiaty w wazonie zł Stanisław KAMOCKI Impresje włoskie ołówek, zł

4 27. Ferdynand RUSZCZYC Studium krajobrazowe fluoroforta barwna zł Kazimierz PODSADECKI Martwa natura tusz, zł Tadeusz Piotr POTWOROWSKI Szkice kredka, akwarela, zł Tadeusz Piotr POTWOROWSKI W kawiarni w Tarragonie gwasz, zł Tadeusz Piotr POTWOROWSKI Abstrakcja z łodziami węgiel, zł Tadeusz Piotr POTWOROWSKI Abstrakcja kredka, zł Kazimierz MIKULSKI Szewczyk Nels gwasz, ołówek, zł Kazimierz MIKULSKI Wytworna Starsza Pani gwasz, ołówek, zł

5 35. Kazimierz MIKULSKI Czerwone pantofelki projekt gwasz, ołówek, zł Kazimierz MIKULSKI Koń niemechaniczny projekt gwasz, ołówek, zł Konstanty LASZCZKA Popiersie Juliusza Słowackiego marmur włoski (carrara) zł Jan ZBOROWSKI Maska Kazimierza Mikulskiego do przedstawienia Umarła Klasa odlew gipsowy zł Eric GNISTA Schody do nieba brąz zł Konstanty LASZCZKA Portret Józefa Brzezińskiego płaskorzeźba zł Jerzy NOWOSIELSKI Święty Augustyn gwasz, tusz, ołówek, zł zł 42. Edward DWURNIK Gdańsk flamaster, zł

6 43. Pablo PICASSO Erotyk druk, 800 zł zł 44. Franciszek STAROWIEYSKI Szkice zł Jerzy NOWOSIELSKI Projekt ołtarza zł Tadeusz DOMINIK Pejzaż abstrakcyjny, zł Jan SZANCENBACH Martwa natura ze śliwkami zł Czesław RZEPIŃSKI Martwa natura z jabłkami zł zł 49. Jadwiga MAZIARSKA Enigma akryl, płótno zł zł 50. Tadeusz DOMINIK Amazonia zł Erna ROSENSTEIN Abstrakcja zł zł

7 52. Erna ROSENSTEIN Abstrakcja z zielenią zł zł 53. Erna ROSENSTEIN Kompozycja zł zł 54. Ryszard WINIARSKI 12-th game 7 x 7 akryl, płótno zł Tomasz KONART Inside A4 relief, płyta, tektura zł Mieczysław WIŚNIEWSKI Układ AA/3 płótno zł Jan BERDYSZAK Struktura szara gwasz, zł zł 58. Jan BERDYSZAK Struktura niebieska gwasz, zł zł 59. Ryszard WINIARSKI Order Ninth Vertical Game akryl, drewno zł zł 60. Józef ROBAKOWSKI Abstrakcja geometryczna technika własna zł

8 61. Bohdan ZAŁĘSKI Painting Wood akryl, sklejka zł Józef ROBAKOWSKI Model II srebrny marker olejowy, zł Heinz GRUCHOT Kompozycja trójkolorowa akryl, płótno zł Elizabeth WILLMOTT New Space Triad tworzywo sztuczne, pilśnią Emilia BOHDZIEWICZ Rysunek nitką technika własna (płótno, nici) zł zł David J. RUBELLO Penta 131 akryl, deska zł Józef ROBAKOWSKI Portret podwójny fotografia czarno-biała zł Józef ROBAKOWSKI Przyjaciele fotografia czarno-biała zł Józef ROBAKOWSKI Czeluść offset, płótno, deska zł zł

9 70. Antoni MIKOŁAJCZYK Światło fotografia czarno-biała, brom zł zł 71. Antoni MIKOŁAJCZYK Zapis światła II fotografia czarno-biała, brom zł zł 72. Antoni MIKOŁAJCZYK Zapis identyfikujący fotografia czarno-biała, brom zł zł 73. Jan KUBICĚK Retro technika graficzna zł Timo HEIMANN Diagonal sitodruk, czerpany zł Sabina WOŹNICA Homage à Szpakowski malgrafia zł zł 76. Sabina WOŹNICA Choinki zł zł 77. WHIELKI KRASNAL Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie zł zł

10 jako Lara Croft płótno 78. Władysław PODRAZIK Ontofania zł zł 79. Aleksandra JACHTOMA Poliptyk 7" zł Bartek BUCZEK Seria zimowa XIV zł zł 81. Norman LETO Rosja zł zł 82. Reinhard ROY Kompozycja geometryczna zł Wiesław OBRZYDOWSKI Portret Barbary Piaseckiej-Johnson akryl, materiał (chusta ludowa) zł Marian MICHALIK Kompozycja zł Mieczysław OLSZEWSKI Red composition zł

11 86. Janusz TRZEBIATOWSKI Pejzaż muzyczny zł Władysław JACKIEWICZ Obraz XIII zł zł

WYNIKI V AUKCJI SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO - 19.12.2015

WYNIKI V AUKCJI SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO - 19.12.2015 WYNIKI V AUKCJI SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO - 19.12.2015 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Henryk PILLATI 1. W stajni 35 000 zł 2. 3. Ferdynand RUSZCZYC Sala Kirkora akwarela, gwasz

Bardziej szczegółowo

X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY

X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY X AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY 09.11.2017 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Tadeusz POPIEL 1. Tęsknota za ojczyzną 10 000 zł 2. Teodor AXENTOWICZ

Bardziej szczegółowo

WYNIKI XI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 05.04.2018 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Estymacja Kwota osiągnięta 1. Leon WYCZÓŁKOWSKI Portret konny Jana III Sobieskiego

Bardziej szczegółowo

IX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY

IX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY IX AUKCJA SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ WYNIKI AUKCYJNE POLSKI DOM AUKCYJNY - 22.06.2017 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Soter JAXA- 1. MAŁACHOWSKI 5 000 zł Kanał w Gandawie, 1928 tempera,

Bardziej szczegółowo

WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 30.05.2019 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Chłopcy olej, dykta 10 000-15 000 12 000 zł

Bardziej szczegółowo

WYNIKI XIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 8.11.2018 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Ludwik ŻMIGRODZKI Scena rodzajowa - rekolekcje 18 000-25 000

Bardziej szczegółowo

Kwota osiągnięta. Estymacja. Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza

Kwota osiągnięta. Estymacja. Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Estymacja Kwota osiągnięta 1. Jan MATEJKO Stańczyk, 1881 algrafia, papier; 30,5 x 23,5 w św. p-p.; 3 500 zł 5 000 7 000 5 500 2. Edward DWURNIK Gdańsk,

Bardziej szczegółowo

WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI VIII AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY - 23.03.2017 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Stanisław 1. ŻUKOWSKI Ku wiośnie, 1931 19 000 zł Estymacja 40 000-50 000

Bardziej szczegółowo

7 700 zł 9 000-11 000 7 700

7 700 zł 9 000-11 000 7 700 Nr katalogowy Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Estymacja Kwota osiągnięta 1. Małgorzata ŁADA- MACIĄGOWA, Akt, 1923, pastel, papier; 3 000 zł 5 000 6 000 2. Fredrich I NERLY przypisywany, Wenecja

Bardziej szczegółowo

WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY

WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY WYNIKI XIV AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY 7.03.2019 Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Estymacja Kwota osiągnięta 1. Wlastimil HOFMAN Scena alegoryczna z aniołem olej, deska 6 000-8

Bardziej szczegółowo

ARTOUTLET Aukcja Sztuka Współczesnej 396WYP013, 2016-02-10. kwota wywoławcza. Akt leżący 800 zł 2 000 zł 2 360 zł

ARTOUTLET Aukcja Sztuka Współczesnej 396WYP013, 2016-02-10. kwota wywoławcza. Akt leżący 800 zł 2 000 zł 2 360 zł Lot Autor Tytuł i opis kwota wywoławcza kwota wylicytowana kwota wylicytowana z opłatą aukcyjną 1 Płóciennik Akt leżący 800 zł 2 000 zł 2 360 zł 3 Marek Sobczyk "Cyganka kradnie kury i chowa je pod spódnicą"

Bardziej szczegółowo

Obrazy w kolekcji POL-MOT Holding S.A.

Obrazy w kolekcji POL-MOT Holding S.A. 1. Obraz Wierzba K. Matejkowski 2. Obraz Panny K. Matejkowski 3. Obraz Drzewo życia K. Matejkowski 4. Obraz Bukowy las K. Matejkowski 5. Portret młodej kobiety Teodor Axentowicz 6. Dziewczynki grające

Bardziej szczegółowo

a u k c j a 15 kwietnia 2012 r., godz

a u k c j a 15 kwietnia 2012 r., godz a u k c j a 66 1 e k s t r a o b r a z ó w 15 kwietnia 2012 r., godz. 12.00 www.milleniumhall.pl/pl/aukcja66-1 OFERTA SPECJALNA AUKCJI aukcja e k s t r a 1. Pablo PICASSO Wojna i pokój, pastel (1961 r.)

Bardziej szczegółowo

Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność.

Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność. Spis eksponatów na wystawie Hommage à Nowotarski. Przepis na wolność. Sala - wejście Ryszard Stecura Absolwent kulturoznawstwa UŚ 1992 i reżyserii filmowej WRiTV UŚ. 2000 Film dokumentalny Podróż z artystą,

Bardziej szczegółowo

Miłosz Benedyktowicz Tramwaj (Dzień dobry pierwsza zmiano), zacheta.art.pl. Magda Bielesz Bez tytułu, zacheta.art.

Miłosz Benedyktowicz Tramwaj (Dzień dobry pierwsza zmiano), zacheta.art.pl. Magda Bielesz Bez tytułu, zacheta.art. 1 Opowiedz historię, inspirując się pracami z kolekcji galerii Zachęta. Wydrukuj plik na grubszym papierze, wytnij karty, odwróć je, pomieszaj i wylosuj kilka, a następnie ułóż opowiadanie. W grze może

Bardziej szczegółowo

4. Alexander Binder, z cyklu Allerseelen, fotografia kolorowa, 60x45cm, edycja 1/7, 2011, cena wywoławcza: 500 zł (cena bez ramy)

4. Alexander Binder, z cyklu Allerseelen, fotografia kolorowa, 60x45cm, edycja 1/7, 2011, cena wywoławcza: 500 zł (cena bez ramy) 1. Agnieszka Grodzińska, Pocztówki z aberracją (Distorted America), wydruk na papierze, 10,5 x 14 cm (25 x 19 cm z ramką), 2011, cena wywoławcza: 1.000 zł 2. Agnieszka Grodzińska, When Attitude Becomes

Bardziej szczegółowo

AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 9 STYCZEŃ 2017 KATOWICE. Plac Wolności 11/2, godz

AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 9 STYCZEŃ 2017 KATOWICE. Plac Wolności 11/2, godz AUKCJA PRAC NA PAPIERZE 9 STYCZEŃ 2017 KATOWICE Plac Wolności 11/2, godz. 17.00 1. ANERI - Irena WEISS (1888-1981) Gałązka kwitnącej pigwy indyjskiej, 1950 olej, tektura; 30 x 47cm; sygn.l.d.: aneri cena:

Bardziej szczegółowo

Szał uniesień autorstwa Władysława Podkowińskiego 1894r

Szał uniesień autorstwa Władysława Podkowińskiego 1894r Szał uniesień autorstwa Władysława Podkowińskiego 1894r Płótno, akryl, wym. 600x500mm Krzyk autorstwa Edwarda Muncha Kobiety zbierające kłosy autorstwa Jana-Francoisa Milleta 1857r Zatruta studnia-różowa

Bardziej szczegółowo

POD PROTEKTORATEM WOJEWÓDZKIEJ RADY SZTUKI WYSTAWA OBJAZDOWA PAŹDZIERNIK ZARZĄD POLŚKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW W LUBLINIE

POD PROTEKTORATEM WOJEWÓDZKIEJ RADY SZTUKI WYSTAWA OBJAZDOWA PAŹDZIERNIK ZARZĄD POLŚKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW W LUBLINIE POD PROTEKTORATEM WOJEWÓDZKIEJ RADY SZTUKI WYSTAWA OBJAZDOWA PAŹDZIERNIK L I S T O P A D G R U D Z I E Ń 1 9 4 7 Okładkę WŁADYSŁAW projektował FILIPIAK ZARZĄD POLŚKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW W LUBLINIE Z A

Bardziej szczegółowo

Malarstwo / Painting

Malarstwo / Painting 1 2 1. KOTOWSKI Jan Polowanie z chartami, 65 x 94 cm KaT. Pa-3212 2. KOSSaK KarOl Sanie zaprzężone w parę koni, 51 x 69 cm KaT. Pa- 3213 1. KOTOWSKI Jan Hunt with Greyhounds, 65 x 94 cm CaT. Pa-3212 2.

Bardziej szczegółowo

Franciszek Wójcik (1903-1984)

Franciszek Wójcik (1903-1984) Franciszek Wójcik (1903-1984) wystawa: Pejzaże z Rzymu i Zakopanego 04.03.2011 18.03.2011 Connaisseur Salon Dzieł Sztuki Kraków, Rynek Główny 11 Franciszek Wójcik (1903-1984) Urodzony 2 stycznia 1903 r.

Bardziej szczegółowo

I Aukcja Dzieł Sztuki

I Aukcja Dzieł Sztuki 1 I Aukcja Dzieł Sztuki Termin aukcji: 3 kwietnia 2019 godzina: 19:00 Miejsce Aukcji: Hotel Holiday Inn ul. Wielopole 4 Kraków Wystawa przedaukcyjna: Krakowski Dom Aukcyjny ul. Starowiślna 14 Kraków 19

Bardziej szczegółowo

Lista zwycięzców za okres r.

Lista zwycięzców za okres r. Lista zwycięzców za okres 4.08.2014 10.08.2014 r. MIECZYSŁAW S. PIOTR W. ANASTAZJA B. STEFAN J. IRENA K. JERZY K. HELENA R. KAZIMIERZ C. JERZY G. ZOFIA M. EDWARD B. EWA S.P. MIECZYSŁAW D. GRZEGORZ K. JOLANTA

Bardziej szczegółowo

[ malarstwo ] katalog strat

[ malarstwo ] katalog strat 20 [ malarstwo ] katalog strat katalog strat [ malarstwo ] 21 22 [ malarstwo ] katalog strat katalog strat [ malarstwo ] 1 2 3 1. KOSSAK Jerzy Wesele krakowskie, ok. 1950 Olej, płótno, 79 x 128 cm Kat.

Bardziej szczegółowo

Laureaci z poszczególnych dni: Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N Michał K.

Laureaci z poszczególnych dni: Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N Michał K. Laureaci z poszczególnych dni: 16-02-2018 Stella Sz. Janina B. Ewa G. Przemysław S. Martyna K. Jarosław P. Rafał P. Renata N. 17-02-2018 Michał K. Elżbieta J. Grzegorz P. Agata Sz. Krzysztof K. Karina

Bardziej szczegółowo

PONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła

PONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła PONIEDZIAŁEK 10.06.2019 r. NMP Matki Kościoła 7.3o + Józef Gajewski w 4 rocz. śm. i zmarli z rodziny int. od żony 7.3o + Danuta i Jan Orczykowscy oraz Rodzice z obojga stron 9.oo + Janina, Ludwik, Lech,

Bardziej szczegółowo

Osoba fizyczna Numer i seria mandatu Data nałożenia mandatu Kwota umorzenia

Osoba fizyczna Numer i seria mandatu Data nałożenia mandatu Kwota umorzenia Informacja o dokonanych umorzeniach należności Skarbu Państwa z tytułu grzywien nałożonych w formie mandatów karnych kredytowanych w I kwartale 2011 r. Umorzeń dokonano na podstawie: art. 64 ust. 1 w związku

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU WIEDZY O LEONIE WYCZÓŁKOWSKIM DLA UCZNIÓW GIMNAZÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO

REGULAMIN KONKURSU WIEDZY O LEONIE WYCZÓŁKOWSKIM DLA UCZNIÓW GIMNAZÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO REGULAMIN KONKURSU WIEDZY O LEONIE WYCZÓŁKOWSKIM DLA UCZNIÓW GIMNAZÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO POMORSKIEGO 1. CELE KONKURSU 1) Celem Konkursu jest: - promowanie uczniów zdolnych -doskonalenie oraz rozwój wiedzy

Bardziej szczegółowo

Wojciech Sygut Marzena Kwiecień. tworzyć. Zeszyt ćwiczeń

Wojciech Sygut Marzena Kwiecień. tworzyć. Zeszyt ćwiczeń Wojciech Sygut Marzena Kwiecień tworzyć Zeszyt ćwiczeń spis treści I.... 4 1. Rysunek i walor... 4 2. Szrafowanie... 5 3. Lawowanie... 6 4. Drzewo w pięciu odsłonach... 8 5. Technika, metoda, rodzaj...

Bardziej szczegółowo

W - Ż. Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie. Spis pochowanych W - Ż. Sektor/ Miejsce

W - Ż. Rzymskokatolicka Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Czarnocinie. Spis pochowanych W - Ż. Sektor/ Miejsce W - Ż Spis pochowanych W - Ż Nazwisko Imię Sektor/ Miejsce Rok Miesiąc Dzień Żył lat Wach Krzysztof A4/ I:25,26 2007 1 1 49 Wach Stanisław A4/ J:27,28 1997 4 10 69 Wachnik Antoni A3/ L:50,51 1961 5 27

Bardziej szczegółowo

Konie, jeźdźcy, kawaleria - czyli tradycja polskiego malarstwa

Konie, jeźdźcy, kawaleria - czyli tradycja polskiego malarstwa 1. Karol Wierusz-Kowalski (1869-1953) Odwrót spod Moskwy olej/płótno, 66 x 93 cm sygn. l.d. 'Karol Wierusz-Kowalski' CENA 36 000 zł 2. Karol Wierusz-Kowalski (1869-1953) Zaprzęg na drodze olej/płótno,

Bardziej szczegółowo

Zarządzenie Nr 1/239/2004 Wójta Gminy Frysztak z dnia 15 listopada 2004 roku

Zarządzenie Nr 1/239/2004 Wójta Gminy Frysztak z dnia 15 listopada 2004 roku Zarządzenie 1/239/2004 Wójta Gminy Frysztak z dnia 15 listopada 2004 roku w sprawie ustalenia z urzędu nowych numerów porządkowych nieruchomości zabudowanych oraz przeznaczonych w studium zagospodarowania

Bardziej szczegółowo

II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO

II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 28 LUTEGO 2015 KRAKÓW, RADISSON BLU HOTEL, UL. STRASZEWSKIEGO 17 II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO KRAKÓW, RADISSON BLU HOTEL, UL. STRASZEWSKIEGO 17

Bardziej szczegółowo

PONIEDZIAŁEK r.

PONIEDZIAŁEK r. PONIEDZIAŁEK 06.05.2019 r. 7.oo O dary Ducha św. podczas egzaminów maturalnych dla Adriana 7.oo + Józefa (k), Józef Pawlaczyk, Józefa (k) Słaboszewska 8.oo + Halina Antecka, córka Ilona 8.oo + Rodzice:

Bardziej szczegółowo

PONIEDZIAŁEK Wielkanocny r.

PONIEDZIAŁEK Wielkanocny r. PONIEDZIAŁEK Wielkanocny 17.04.2017 r. 7.3o + Bernadeta i Bronisław, Rodzice z obojga stron, Henryk, Jan, Marian 7.3o + Stanisława (k) i Stanisław, Janusz, Grzegorz i Martin Woźniakowscy 9.oo + Tadeusz

Bardziej szczegółowo

Przemyśl w rysunku i malarstwie Henryka Lasko. katalog wystawy

Przemyśl w rysunku i malarstwie Henryka Lasko. katalog wystawy Przemyśl w rysunku i malarstwie Henryka Lasko katalog wystawy Wystawa prac malarskich i rysunkowych Henryka Lasko odbyła się w Muzeum Archidiecezjalnym w Przemyślu w dniach od 21 września do 3 listopada

Bardziej szczegółowo

PLASTYCY LUBLIN. JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej)

PLASTYCY LUBLIN. JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej) 1 9 5 6 M Ł O D Z I PLASTYCY LUBLIN JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej) W S T Ę P Grupa młodych plastyków lubelskich zorganizowała się w czasie trwania wystawy plastyków amatorów w styczniu 1956 roku. Wystawa

Bardziej szczegółowo

LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania

LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania LISTA LAUREATÓW Nagroda IV stopnia zestaw do grillowania 1 Bronisław K. zweryfikowany 2 Marta B. w trakcie weryfikacji 3 Kazimierz S. zweryfikowany 4 Damian L. w trakcie weryfikacji 5 Marek Ś. w trakcie

Bardziej szczegółowo

URZĄD GMINY W BESTWINIE Bestwina ul. Krakowska 111 Tel. (032) ; fax. (032) ;

URZĄD GMINY W BESTWINIE Bestwina ul. Krakowska 111 Tel. (032) ; fax. (032) ; URZĄD GMINY W BESTWINIE 43-512 Bestwina ul. Krakowska 111 Tel. (032) 215 77 00 ; fax. (032) 215 77 12 ; e-mail: info@bestwina.pl Wstępna lista osób zakwalifikowanych do Kompleksowego programu zmierzającego

Bardziej szczegółowo

Lp. Laureat Nagroda 1 Jarozlaw G. I stopnia 2 Jacek K. I stopnia 3 Przemysław B. I stopnia 4 Damian K. I stopnia 5 Tadeusz G. I stopnia 6 Bogumiła Ł.

Lp. Laureat Nagroda 1 Jarozlaw G. I stopnia 2 Jacek K. I stopnia 3 Przemysław B. I stopnia 4 Damian K. I stopnia 5 Tadeusz G. I stopnia 6 Bogumiła Ł. Lp. Laureat Nagroda 1 Jarozlaw G. I stopnia 2 Jacek K. I stopnia 3 Przemysław B. I stopnia 4 Damian K. I stopnia 5 Tadeusz G. I stopnia 6 Bogumiła Ł. II stopnia 7 Marek C. II stopnia 8 Agnieszka K. II

Bardziej szczegółowo

V AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 19 GRUDNIA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7

V AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 19 GRUDNIA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 V AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 19 GRUDNIA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 V AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 19 GRUDNIA 2015 sobota, godz.

Bardziej szczegółowo

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

Bardziej szczegółowo

LISTA LAUREATÓW Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M.

LISTA LAUREATÓW Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. LISTA LAUREATÓW Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T. Ilona K. Milena G. Zdzisław K. Sandra

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Oferta prezentuje prace artystów związanych nie tylko z naszą galerią. MALARSTWO Eugeniusz Gramatyka, bez tytułu, n. d. olej/płótno, 54 x 64 cm Maria Kiesner,

Bardziej szczegółowo

PONIEDZIAŁEK r Wigilia Bożego Narodzenia.

PONIEDZIAŁEK r Wigilia Bożego Narodzenia. PONIEDZIAŁEK 24.12.2018 r Wigilia Bożego Narodzenia. 6.3o + Marianna, Jan Kłobuchowscy 6.3o + Jerzy, Aleksandra (k) Drążkiewicz 6.3o + Wojciech Skonieczny - 24 Msza św. Gregoriańska 8.oo + Franciszek w

Bardziej szczegółowo

Lista obecności w sali egzaminacyjnej 5 w dniu

Lista obecności w sali egzaminacyjnej 5 w dniu Lista obecności w sali egzaminacyjnej 5 w dniu 2017-06-19 1. Bulanda Albert 08:00 2. Chlebek Agnieszka Magdalena 08:00 3. Chudy Arkadiusz Czesław 08:00 4. Cisoń Wojciech Marian 08:00 5. Dąbrowski Michał

Bardziej szczegółowo

Już po raz siódmy Zespół Szkół nr 12

Już po raz siódmy Zespół Szkół nr 12 Już po raz siódmy Zespół Szkół nr 12 w Gdyni pod kierunkiem Dyrektora Andrzeja Bodnara, we współpracy z Urzędem Miasta Gdyni zorganizował Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej Nauczycieli Chromy i

Bardziej szczegółowo

CHROMY i ACHROMY VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej Nauczycieli CHROMY I ACHROMY 2016

CHROMY i ACHROMY VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej Nauczycieli CHROMY I ACHROMY 2016 CHROMY i ACHROMY VIII Wojewódzki Przegląd Twórczości Plastycznej Nauczycieli CHROMY I ACHROMY 2016 CHROMY i ACHROMY Już po raz ósmy Zespół Szkół nr 12 w Gdyni pod kierunkiem Dyrektora Andrzeja Bodnara,

Bardziej szczegółowo

Scenariusz nr 1. Autor scenariusza: Małgorzata Marzycka. Blok tematyczny: Moja ojczyzna Polska

Scenariusz nr 1. Autor scenariusza: Małgorzata Marzycka. Blok tematyczny: Moja ojczyzna Polska Autor scenariusza: Małgorzata Marzycka Blok tematyczny: Moja ojczyzna Polska Scenariusz nr 1 I. Tytuł scenariusza zajęć : Wędrówki po Polsce. II. Czas realizacji: 2 jednostki lekcyjne. III. Edukacje (3

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NIEGOWIE. z dnia 9 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NIEGOWIE. z dnia 9 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych 1 OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NIEGOWIE z dnia 9 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Niegowa zarządzonych na dzień 21 listopada 2010

Bardziej szczegółowo

PONIEDZIAŁEK r.

PONIEDZIAŁEK r. PONIEDZIAŁEK 18.02.2019 r. 7.oo + Irena Znajmiecka 18 Msza św. Gregoriańska 7.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Miłosierdzie za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w pewnej intencji

Bardziej szczegółowo

GR RÓŻAŃCOWA I - LEŚNIÓWKA

GR RÓŻAŃCOWA I - LEŚNIÓWKA GR RÓŻAŃCOWA I - LEŚNIÓWKA ND - 28 VIII SZYMBARA JAN, GODZISZ MARCIN PN-29 VIII JANIK ZBIGNIEW W-30 VIII MICHALCZYK EUGENIUSZ, MICHALCZYK MIROSŁAW ŚR -31 VIII KURCAB TERESA CZ- 1 IX PAWŁOWSKI TADEUSZ,

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIEŚCIE LUBAWSKIM z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej Nowego Miasta Lubawskiego

Bardziej szczegółowo

Historia Grabowca, zdjęcia z roku: Historia Grabowca. Zdjęcia z roku: Renata Kulik, Henryk Kulik. Wszelkie prawa autorów zastrzeżone

Historia Grabowca, zdjęcia z roku: Historia Grabowca. Zdjęcia z roku: Renata Kulik, Henryk Kulik. Wszelkie prawa autorów zastrzeżone 1 Historia Grabowca Zdjęcia z roku: 1940 Renata Kulik, Henryk Kulik Wszelkie prawa autorów zastrzeżone 2 Historia Grabowca, zdjęcia z roku: 1940 Zdjęcie 1 Rok 1940. Grabowiec. Od lewej stoją: Jadwiga Koprowska,

Bardziej szczegółowo

Adamski Andrzej i Zofia: Antoni, Józefa, Maria, Józef Adamski Franciszek i Katarzyna: Józef, Jan, Zofia Adamski Jan i Anna Adamski Józef i Zofia:

Adamski Andrzej i Zofia: Antoni, Józefa, Maria, Józef Adamski Franciszek i Katarzyna: Józef, Jan, Zofia Adamski Jan i Anna Adamski Józef i Zofia: Adamski Andrzej i Zofia: Antoni, Józefa, Maria, Józef Adamski Franciszek i Katarzyna: Józef, Jan, Zofia Adamski Jan i Anna Adamski Józef i Zofia: Stanisław Adamski Józef Adamski Ludwik i Anastazja: Zofia,

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS

SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS I. Nazwa podmiotu udzielającego Wójt Gminy Tymbark II. NIP podmiotu udzielającego 737-13-62-818 III.

Bardziej szczegółowo

Wyniki wyborów do Rady Gminy w Chorkówce

Wyniki wyborów do Rady Gminy w Chorkówce Obwód Wyborczy nr 1 w Bóbrce - Okręg nr 1 Uprawnieni Karty wyjęte z Urny Głosy ważne Głosy nieważne Niziołek Mariusz Świątek Bogumił 667 285 275 10 35 240 35 Niziołek Mariusz Świątek Bogumił 240 Obwód

Bardziej szczegółowo

Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T.

Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T. Anna K. Marek K. Karolina K. Barbara K. Katarzyna K. Kamil K. Małgorzata J. Renata F. Andrzej C. Anna N. Anna M. Katarzyna M. Iwona Ł. Agnieszka T. Ilona K. Milena G. Zdzisław K. Sandra M. Daniel S. Elżbieta

Bardziej szczegółowo

Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar Pan Łukasz Skawina Ryszard W 100,00 zł wszystkim podopiecznym Pani Zofia Opole

Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar Pan Łukasz Skawina Ryszard W 100,00 zł wszystkim podopiecznym Pani Zofia Opole Nr_ks Darczyńca Miejscowość Obdarowany Dar 38642 Pan Łukasz Skawina Ryszard W 38643 Pani Zofia Opole 38644 Pani Bronisława Górki 38645 Państwo Halina i Mirosław Toruń 38646 ICN Polfa Rzeszów SA Rzeszów

Bardziej szczegółowo

Di 4 A TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ LWÓW, DZIEDUSZYCKICH 1. TELEFON KATALOG WYSTAWY PRAC GRUPY ART.-PLASTYKÓW S T E R" ORAZ ARTYSTÓW LWOWSKICH

Di 4 A TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ LWÓW, DZIEDUSZYCKICH 1. TELEFON KATALOG WYSTAWY PRAC GRUPY ART.-PLASTYKÓW S T E R ORAZ ARTYSTÓW LWOWSKICH Di 4 A TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ S Z T U K P I Ę K N Y C H LWÓW, DZIEDUSZYCKICH 1. TELEFON 262-64 KATALOG WYSTAWY PRAC GRUPY ART.-PLASTYKÓW S T E R" ORAZ S A L O N U ARTYSTÓW LWOWSKICH P A Ź D Z I E R N I

Bardziej szczegółowo

PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. do Rady Miejskiej w Narolu sporządzony dnia 18 listopada 2014r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Narolu

PROTOKÓŁ Z WYBORÓW. do Rady Miejskiej w Narolu sporządzony dnia 18 listopada 2014r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Narolu - - WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W NAROLU PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Narolu sporządzony dnia 8 listopada 04r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Narolu I. Dla wyboru Rady Miejskiej w Narolu utworzono

Bardziej szczegółowo

Mikołaj Konczalski. Pamiętnik wyobraźni malarstwo rysunek grafika rzeźba

Mikołaj Konczalski. Pamiętnik wyobraźni malarstwo rysunek grafika rzeźba Centrum Kultury Browar B. Galeria Sztuki Suszarnia Beczkownia Fermentownia Mikołaj Konczalski Pamiętnik wyobraźni 2016 malarstwo rysunek grafika rzeźba Autoportret, 67 x 50 cm, olej, pilśń, 1979 r. Portret

Bardziej szczegółowo

WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie powyżej 20 tys. mieszkańców ZESTAWIENIE

WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie powyżej 20 tys. mieszkańców ZESTAWIENIE WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie powyżej 20 tys. mieszkańców Okręg wyborczy nr * 4 Liczba mandatów * 5 ZESTAWIENIE Załącznik nr do protokołu z wyborów do Rady Miejskiej w Chrzanowie wyników głosowania

Bardziej szczegółowo

Gmina Zawoja Lista podstawowa

Gmina Zawoja Lista podstawowa Gmina Lista podstawowa Nazwisko i imię BaŜak Janina Białas Janusz Dyrcz Józef Dyrcz Józef Dyrcz Krzysztof Grausz Józefa Kaczmarczyk Tadeusz Kozina Wojciech Marek Tadeusz, Maria Mazur Danuta Pacyga Krzysztof

Bardziej szczegółowo

Aukcja obrazów. 10 grudnia 2011r.

Aukcja obrazów. 10 grudnia 2011r. Aukcja obrazów 10 grudnia 2011r. 10 grudnia 2011 r. o godz. 16.00 w klasztorze Zgromadzenia Sióstr Urszulanek przy ul. Dominikańskiej 16 w Sieradzu odbędzie się aukcja obrazów pod hasłem RATUJMY KLASZTOR!,

Bardziej szczegółowo

Kwatera II Rzędy od 1-10

Kwatera II Rzędy od 1-10 1 wolny II 1 1 pojedyńczy 2 Mikołajczak Franciszek 1985 II 1 2 pojedyńczy prolongata do 2022 roku 3 Koncewicz Stanisław 2005 II 1 3 pojedyńczy głębinowy 4 wolny II 1 4 pojedyńczy 5 Budój Agnieszka 1943

Bardziej szczegółowo

W tym 2018 roku w naszej parafii ochrzczono wyjątkowo dużo, bo 32 dzieci (14 dziewczynek + 18 chłopczyków):

W tym 2018 roku w naszej parafii ochrzczono wyjątkowo dużo, bo 32 dzieci (14 dziewczynek + 18 chłopczyków): CHRZTY, ŚLUBY, POGRZEBY 2018 Sakrament Chrztu: W kancelarii parafialnej spisuje się akt chrztu. Do spisania aktu chrztu potrzebne są: akt urodzenia dziecka z USC, świadectwo kościelne zawarcia sakramentu

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WOJNICZU. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WOJNICZU. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WOJNICZU z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Wojniczu zarządzonych na dzień 21 listopada

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w GRYBOWIE z dnia 21 czerwca 2011 r. o zarejestrowanych kandydatach na członków Rad Sołeckich

OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w GRYBOWIE z dnia 21 czerwca 2011 r. o zarejestrowanych kandydatach na członków Rad Sołeckich OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w GRYBOWIE z dnia 21 czerwca 2011 r. o zarejestrowanych kandydatach na członków Rad Sołeckich Działając na podstawie 19 ust. 5 Statutu Sołectwa Gminna Komisja Wyborcza

Bardziej szczegółowo

godz zmarli z 1, 2, 3, 4 RÓŻY MĘSKIEJ oraz 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 RÓŻY ŻEOSKIEJ jak również :

godz zmarli z 1, 2, 3, 4 RÓŻY MĘSKIEJ oraz 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 RÓŻY ŻEOSKIEJ jak również : godz. 8.00 +++ zmarli z 1, 2, 3, 4 RÓŻY MĘSKIEJ oraz 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 RÓŻY ŻEOSKIEJ jak również : + Władysław, Stefania DANIELCZYK z s. Eugeniuszem + Józef, Aniela GUMIOSCY - Maria GUMIOSKA

Bardziej szczegółowo

AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4. Nr 1. Nr 5. Nr 2. Nr 3. Nr 6. Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne

AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4. Nr 1. Nr 5. Nr 2. Nr 3. Nr 6. Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 1 Autor: Dominika Owczarek Tytuł: Kobieta i kwiaty Nr 4 Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne Technika: Olej na płótnie Cena wywoławcza

Bardziej szczegółowo

PONIEDZIAŁEK r.

PONIEDZIAŁEK r. PONIEDZIAŁEK 04.02.2019 r. 7.oo Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzeszników 7.oo + Stanisław w 9 rocz. śm., Zbigniew w 10 rocz. śm. Kolenda 8.oo + Marian Berus 4 Msza św. Gregoriańska 8.oo

Bardziej szczegółowo

Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991

Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991 Bednarski Krzysztof Marks trepanowany wys 35cm gips, światło elektryczne 1978-1991 Berdyszak Jan Apress passe-par-tout 37,5x87cm akryl, papier 2007 Biskupska Bożenna Klatka V 46x34cm olej, ołówek, papier

Bardziej szczegółowo

Członkowie komisji zarządzających funduszy promocji produktów. rolno-spożywczych kadencja na lata 2013-2017

Członkowie komisji zarządzających funduszy promocji produktów. rolno-spożywczych kadencja na lata 2013-2017 Członkowie komisji zarządzających funduszy promocji produktów I. Fundusz Promocji Mleka rolno-spożywczych kadencja na lata 2013-2017 25.11.2013 r. Członkowie komisji reprezentujący ogólnokrajowe organizacje

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE / WYCIĄG /

OBWIESZCZENIE / WYCIĄG / OBWIESZCZENIE / WYCIĄG / KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia

Bardziej szczegółowo

Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO

Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO Zbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO 1) ZADANIE Z MALARSTWA technika: olej, akryl, tempera (farby kryjące) - do wyboru podłoże: blejtram, płyta, karton lub brystol format 100x70 cm

Bardziej szczegółowo

1. Królowa G. Bogusza: Od p. Mężyk Teresa do Mężyk Anna i Stanisław Patryk Janus i Kacper Janus.

1. Królowa G. Bogusza: Od p. Mężyk Teresa do Mężyk Anna i Stanisław Patryk Janus i Kacper Janus. Propozycja kolędy dla aspirantów, ministrantów i lektorów 1. Królowa G. Bogusza: Od p. Mężyk Teresa do Mężyk Anna i Stanisław Patryk Janus i Kacper Janus. 2. Mszalnica Zagóra od p. Jelito Kazimiera i Piotr

Bardziej szczegółowo

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego

WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego WYCIĄG Z OBWIESZCZENIA KOMISARZA WYBORCZEGO WE WROCŁAWIU z dnia 1 grudnia 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa dolnośląskiego Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

Bardziej szczegółowo

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów

WYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:

Bardziej szczegółowo

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia. II losowanie edycja jesienna r.

Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia. II losowanie edycja jesienna r. Zwycięzcy loterii promocyjnej Kamis Smaki 25-lecia II losowanie edycja jesienna 1.08-31.10.2016 r. Laureat nagrody I stopnia 25 000 zł Kamila G. Laureaci nagród II stopnia młynków do przypraw Maria D.

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIEŚCIE NAD PILICĄ. z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIEŚCIE NAD PILICĄ. z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych 1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIEŚCIE NAD PILICĄ z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Nowym Mieście nad Pilicą

Bardziej szczegółowo

III OTWARTE MISTRZOSTWA GORZOWA WLKP. W CZERWONEJ BAŚCE 16 MARCA 2013 r. JAZZ CLUB POD FILARAMI Lp. Imię i nazwisko Region 3,0 5,0

III OTWARTE MISTRZOSTWA GORZOWA WLKP. W CZERWONEJ BAŚCE 16 MARCA 2013 r. JAZZ CLUB POD FILARAMI Lp. Imię i nazwisko Region 3,0 5,0 III OTWARTE MISTRZOSTWA GORZOWA WLKP. W CZERWONEJ BAŚCE 16 MARCA 213 r. JAZZ CLUB POD FILARAMI Lp. Imię i nazwisko Region I runda II runda III runda Ogółem 1. Maciej Fleischer * 3 4 1 4 2. Bronisław Głuszak

Bardziej szczegółowo

PROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE

PROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 6 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Technikum Leśne, Brynek, ul. Park nr 5 Gmina Tworóg Powiat tarnogórski

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Jordanowie z dnia 2 października 2018 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Jordanowie z dnia 2 października 2018 r. OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Jordanowie z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Jordanów zarządzonych na dzień 21 października

Bardziej szczegółowo

KATALOG STRAT. oprac. MONIKA BARWIK 1. 2.

KATALOG STRAT.   oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. KATALOG STRAT https://skradzionezabytki.pl oprac. MONIKA BARWIK 1. 2. 3. 4. 1. LEONARD STROYNOWSKI (1858-1935 ) Czytająca olej, płótno; 100x150 cm Kat. 10445; kradzież, 2014 2. KARL WAHLER (1863-1931)

Bardziej szczegółowo

1. Andrzej Lachowicz, z cyklu Cienie, 1970, fotografia barwna, 50 x 50 [55 x 55], nr kat. 679;

1. Andrzej Lachowicz, z cyklu Cienie, 1970, fotografia barwna, 50 x 50 [55 x 55], nr kat. 679; Spis prac aktualizowany L-Ł LACHOWICZ Andrzej 1. z cyklu: Cienie, 1970 1976, cykl 10 fotografii, 50 x 50 cm [55 x 55], diapozytyw barwny, nr kat. 679; Zakup dofinansowano ze środków Ministra Kultury i

Bardziej szczegółowo

WYBORY DO RADY POWIATU ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA I PODZIAŁU MANDATÓW W OKRĘGU WYBORCZYM

WYBORY DO RADY POWIATU ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA I PODZIAŁU MANDATÓW W OKRĘGU WYBORCZYM - 1 - WYBORY DO RADY POWIATU Okręg wyborczy nr: * 6 Liczba mandatów: * 5 ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA I PODZIAŁU MANDATÓW W OKRĘGU WYBORCZYM Zestawienie wyników głosowania i podziału mandatów w okręgu

Bardziej szczegółowo

Okręg Nr ILKÓW Irena Maria, lat 65, zam. Kluczbork zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1

Okręg Nr ILKÓW Irena Maria, lat 65, zam. Kluczbork zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kluczborku z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Kluczborku w wyborach do rad gmin, rad powiatów

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE nr 203/15 Wójta Gminy Laskowa z dnia 5 października 2015 rok

ZARZĄDZENIE nr 203/15 Wójta Gminy Laskowa z dnia 5 października 2015 rok ZARZĄDZENIE nr 203/15 Wójta Gminy Laskowa z dnia 5 października 2015 rok w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i

Bardziej szczegółowo

Okręg Nr 1 Nieporęt i Aleksandrów

Okręg Nr 1 Nieporęt i Aleksandrów WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANDYDATÓW DO RADY GMINY NIEPORĘT Okręg Nr 1 Nieporęt i Aleksandrów KWW NIEPORĘT MAŁOŁĘKA 1. KAMIEŃSKA Elżbieta, lat 61, zam. Nieporęt KWW ZENOBII - JÓZEFY SOŁTYS 1. SOŁTYS Zenobia

Bardziej szczegółowo

WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Kryterium zakres kwalifikacji

WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Kryterium zakres kwalifikacji Kierunek/specjalność w zakresie sztuki muzycznej w zakresie sztuki muzycznej Forma i poziom studiów I stopnia WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY Limit Kryterium zakres kwalifikacji 24 Dla kandydatów z NOWĄ MATURĄ: Etap

Bardziej szczegółowo

DLA PSA I KOTA 2 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI

DLA PSA I KOTA 2 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI DLA PSA I KOTA 2 AUKCJA DZIEŁ SZTUKI Bunkier Sztuki Plac Szczepański 3a Kraków 28 października 2008 (wtorek) godz. 19.00 Aukcję zorganizowała Tamara Berdowska Jej działania wsparły następujące instytucje:

Bardziej szczegółowo

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg)

OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg) OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg) Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011

Bardziej szczegółowo

BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W KIELCACH. PORTRETY i SYTUACJE

BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W KIELCACH. PORTRETY i SYTUACJE BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W KIELCACH PORTRETY i SYTUACJE PAPIEROSY. ZMĘCZONE TWARZE akryl na płótnie, 150 x 120 cm WAŻNIEJSZE WYSTAWY INDYWIDUALNE: 2012 Figuracja malarstwo. Galeria Ether, Warszawa. 2010

Bardziej szczegółowo

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile

Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile Lista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile KRYSTYNA S. KRYSTYNA C. EDWARD F. KAROLINA C. WOJCIECH T. JANINA F. FRANCISZKA G. HENRYK H. MIROSŁAW W. JULI BARBARA H. CELINA Ł. STANISŁAW K. HELENA S.

Bardziej szczegółowo

Wpisany przez Administrator piątek, 24 października :42 - Poprawiony piątek, 24 października :48

Wpisany przez Administrator piątek, 24 października :42 - Poprawiony piątek, 24 października :48 OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kłodawie z dnia 23 października 14 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Kłodawie w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prac. W niniejszym pliku znajdują się prace artystów związanych nie tylko z naszą Galerią.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prac. W niniejszym pliku znajdują się prace artystów związanych nie tylko z naszą Galerią. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prac. W niniejszym pliku znajdują się prace artystów związanych nie tylko z naszą Galerią. GALERIA EGO Wyspiańskiego 41/3, 60-751 Poznań tel.: (61) 662 67 67, +48

Bardziej szczegółowo

FESTIWAL SZTUKI W LUBLINIE

FESTIWAL SZTUKI W LUBLINIE FESTIWAL SZTUKI W LUBLINIE ZWIĄZEK Z A W O D O W Y POLSKICH ART. PLASTYKÓW W LUBLINIE WOLNY SALON PAŹDZIERNIK 1946 SALE KATOL, UNIWERSYTETU LUBELSKIEGO AL, RACŁAWICKIE 14 FESTIWAL SZTUKI W LUBLINIE POD

Bardziej szczegółowo

Możliwości opracowania dokumentów ikonograficznych w jhp KABA

Możliwości opracowania dokumentów ikonograficznych w jhp KABA Katalogowanie dokumentów ikonograficznych w katalogu NUKAT BUW, 8 grudnia 2011 r. Możliwości opracowania dokumentów ikonograficznych w jhp KABA Maria Nasiłowska Centrum NUKAT Sposoby opracowania dokumentu

Bardziej szczegółowo

Mistrzostwo Oddziału kat.a z "50"

Mistrzostwo Oddziału kat.a z 50 Mistrzostwo Oddziału kat.a z "50" 1 FILIPEK Stefan - WOLSZON Zygmunt 424,05 2 TAZBIR Marcin 500,78 3 ANDRZEJCZAK Stefan 515,92 4 WITTSTOCK Wiktor 537,00 5 RACHUNEK Stanisław 660,33 6 ZAPADKA Roman 733,74

Bardziej szczegółowo