WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY
- Bogdan Kujawa
- 5 lat temu
1 WYNIKI VI AUKCJI SZTUKI DAWNEJ I WSPÓŁCZESNEJ POLSKI DOM AUKCYJNY Nr Zdjęcie Autor, tytuł, technika Cena wywoławcza Estymacja Kwota osiągnięta 1. Jan GRUBIŃSKI Świt zł Ignacy ZYGMUNTOWICZ Kuropatwy zł zł 3. Soter JAXA- MAŁACHOWSKI Na morzu gwasz, tektura zł Jerzy KOSSAK Głowa konia zł Wojciech WEISS Akt kobiecy zł zł 6. Stanisław GIBIŃSKI Na targ akwarela, zł Stanisław Ignacy WITKIEWICZ Portret Zofii Tabeau, pastel, naklejony na tekturę zł Jacek MALCZEWSKI Autoportret z paletą, zł zł
2 9. Julian FAŁAT Wyjazd na polowanie w Nieświeżu akwarela, zł Alfred WIERUSZ- KOWALSKI Czerkiesi na zwiadach olej, sklejka zł zł 11. Wojciech KOSSAK Podarunek olej, deska zł Wojciech KOSSAK Vive l'empereur zł Jan ROSEN Jeździec gwasz, akwarela, zł zł 14. Bronisława RYCHTER- JANOWSKA Sparanise zł Alfons KARPIŃSKI Anielka pastel, tektura zł zł 16. Jan RUBCZAK Dama z apaszką zł
3 17. Józef KRZYŻAŃSKI Martwa natura zł Józef KRZYŻAŃSKI Góry jesienią zł Karol LARISCH Dwóch mężczyzn nad książką olej, deska zł Maria RITTER Łodzie w Gdyni zł ANERI - Irena Weiss Riwiera zł zł 22. Wlastimil HOFMAN Portret dziewczynki z aniołem olej, sklejka zł zł 23. Wojciech WEISS Pejzaż z topolami akwarela, zł Tadeusz KORPAL W parku zł Józef KIDOŃ Kwiaty w wazonie zł Stanisław KAMOCKI Impresje włoskie ołówek, zł
4 27. Ferdynand RUSZCZYC Studium krajobrazowe fluoroforta barwna zł Kazimierz PODSADECKI Martwa natura tusz, zł Tadeusz Piotr POTWOROWSKI Szkice kredka, akwarela, zł Tadeusz Piotr POTWOROWSKI W kawiarni w Tarragonie gwasz, zł Tadeusz Piotr POTWOROWSKI Abstrakcja z łodziami węgiel, zł Tadeusz Piotr POTWOROWSKI Abstrakcja kredka, zł Kazimierz MIKULSKI Szewczyk Nels gwasz, ołówek, zł Kazimierz MIKULSKI Wytworna Starsza Pani gwasz, ołówek, zł
5 35. Kazimierz MIKULSKI Czerwone pantofelki projekt gwasz, ołówek, zł Kazimierz MIKULSKI Koń niemechaniczny projekt gwasz, ołówek, zł Konstanty LASZCZKA Popiersie Juliusza Słowackiego marmur włoski (carrara) zł Jan ZBOROWSKI Maska Kazimierza Mikulskiego do przedstawienia Umarła Klasa odlew gipsowy zł Eric GNISTA Schody do nieba brąz zł Konstanty LASZCZKA Portret Józefa Brzezińskiego płaskorzeźba zł Jerzy NOWOSIELSKI Święty Augustyn gwasz, tusz, ołówek, zł zł 42. Edward DWURNIK Gdańsk flamaster, zł
6 43. Pablo PICASSO Erotyk druk, 800 zł zł 44. Franciszek STAROWIEYSKI Szkice zł Jerzy NOWOSIELSKI Projekt ołtarza zł Tadeusz DOMINIK Pejzaż abstrakcyjny, zł Jan SZANCENBACH Martwa natura ze śliwkami zł Czesław RZEPIŃSKI Martwa natura z jabłkami zł zł 49. Jadwiga MAZIARSKA Enigma akryl, płótno zł zł 50. Tadeusz DOMINIK Amazonia zł Erna ROSENSTEIN Abstrakcja zł zł
7 52. Erna ROSENSTEIN Abstrakcja z zielenią zł zł 53. Erna ROSENSTEIN Kompozycja zł zł 54. Ryszard WINIARSKI 12-th game 7 x 7 akryl, płótno zł Tomasz KONART Inside A4 relief, płyta, tektura zł Mieczysław WIŚNIEWSKI Układ AA/3 płótno zł Jan BERDYSZAK Struktura szara gwasz, zł zł 58. Jan BERDYSZAK Struktura niebieska gwasz, zł zł 59. Ryszard WINIARSKI Order Ninth Vertical Game akryl, drewno zł zł 60. Józef ROBAKOWSKI Abstrakcja geometryczna technika własna zł
8 61. Bohdan ZAŁĘSKI Painting Wood akryl, sklejka zł Józef ROBAKOWSKI Model II srebrny marker olejowy, zł Heinz GRUCHOT Kompozycja trójkolorowa akryl, płótno zł Elizabeth WILLMOTT New Space Triad tworzywo sztuczne, pilśnią Emilia BOHDZIEWICZ Rysunek nitką technika własna (płótno, nici) zł zł David J. RUBELLO Penta 131 akryl, deska zł Józef ROBAKOWSKI Portret podwójny fotografia czarno-biała zł Józef ROBAKOWSKI Przyjaciele fotografia czarno-biała zł Józef ROBAKOWSKI Czeluść offset, płótno, deska zł zł
9 70. Antoni MIKOŁAJCZYK Światło fotografia czarno-biała, brom zł zł 71. Antoni MIKOŁAJCZYK Zapis światła II fotografia czarno-biała, brom zł zł 72. Antoni MIKOŁAJCZYK Zapis identyfikujący fotografia czarno-biała, brom zł zł 73. Jan KUBICĚK Retro technika graficzna zł Timo HEIMANN Diagonal sitodruk, czerpany zł Sabina WOŹNICA Homage à Szpakowski malgrafia zł zł 76. Sabina WOŹNICA Choinki zł zł 77. WHIELKI KRASNAL Church of England według Gilberta & George'a, w roli głównej Angelina Jolie zł zł
10 jako Lara Croft płótno 78. Władysław PODRAZIK Ontofania zł zł 79. Aleksandra JACHTOMA Poliptyk 7" zł Bartek BUCZEK Seria zimowa XIV zł zł 81. Norman LETO Rosja zł zł 82. Reinhard ROY Kompozycja geometryczna zł Wiesław OBRZYDOWSKI Portret Barbary Piaseckiej-Johnson akryl, materiał (chusta ludowa) zł Marian MICHALIK Kompozycja zł Mieczysław OLSZEWSKI Red composition zł
11 86. Janusz TRZEBIATOWSKI Pejzaż muzyczny zł Władysław JACKIEWICZ Obraz XIII zł zł
Bardziej szczegółowo7 700 zł 9 000-11 000 7 700
Bardziej szczegółowoMalarstwo / Painting
Bardziej szczegółowoI Aukcja Dzieł Sztuki
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r. NMP Matki Kościoła
Bardziej szczegółowoWojciech Sygut Marzena Kwiecień. tworzyć. Zeszyt ćwiczeń
Bardziej szczegółowoZarządzenie Nr 1/239/2004 Wójta Gminy Frysztak z dnia 15 listopada 2004 roku
Zarządzenie 1/239/2004 Wójta Gminy Frysztak z dnia 15 listopada 2004 roku w sprawie ustalenia z urzędu nowych numerów porządkowych nieruchomości zabudowanych oraz przeznaczonych w studium zagospodarowania
Bardziej szczegółowoII AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO
II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 28 LUTEGO 2015 KRAKÓW, RADISSON BLU HOTEL, UL. STRASZEWSKIEGO 17 II AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO KRAKÓW, RADISSON BLU HOTEL, UL. STRASZEWSKIEGO 17
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r.
PONIEDZIAŁEK 06.05.2019 r. 7.oo O dary Ducha św. podczas egzaminów maturalnych dla Adriana 7.oo + Józefa (k), Józef Pawlaczyk, Józefa (k) Słaboszewska 8.oo + Halina Antecka, córka Ilona 8.oo + Rodzice:
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK Wielkanocny r.
PONIEDZIAŁEK Wielkanocny 17.04.2017 r. 7.3o + Bernadeta i Bronisław, Rodzice z obojga stron, Henryk, Jan, Marian 7.3o + Stanisława (k) i Stanisław, Janusz, Grzegorz i Martin Woźniakowscy 9.oo + Tadeusz
Bardziej szczegółowoPLASTYCY LUBLIN. JAN ZIEMSKI KOMPOZYCJA II (alej)
Bardziej szczegółowoURZĄD GMINY W BESTWINIE Bestwina ul. Krakowska 111 Tel. (032) ; fax. (032) ;
URZĄD GMINY W BESTWINIE 43-512 Bestwina ul. Krakowska 111 Tel. (032) 215 77 00 ; fax. (032) 215 77 12 ; e-mail: info@bestwina.pl Wstępna lista osób zakwalifikowanych do Kompleksowego programu zmierzającego
Bardziej szczegółowoV AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 19 GRUDNIA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7
V AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO 19 GRUDNIA 2015 SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 V AUKCJA SZTUKI POLSKIEGO DOMU AUKCYJNEGO SHERATON KRAKÓW HOTEL, UL. POWIŚLE 7 19 GRUDNIA 2015 sobota, godz.
Bardziej szczegółowoPONIEDZIAŁEK r Wigilia Bożego Narodzenia.
PONIEDZIAŁEK 24.12.2018 r Wigilia Bożego Narodzenia. 6.3o + Marianna, Jan Kłobuchowscy 6.3o + Jerzy, Aleksandra (k) Drążkiewicz 6.3o + Wojciech Skonieczny - 24 Msza św. Gregoriańska 8.oo + Franciszek w
Bardziej szczegółowoLista obecności w sali egzaminacyjnej 5 w dniu
Lista obecności w sali egzaminacyjnej 5 w dniu 2017-06-19 1. Bulanda Albert 08:00 2. Chlebek Agnieszka Magdalena 08:00 3. Chudy Arkadiusz Czesław 08:00 4. Cisoń Wojciech Marian 08:00 5. Dąbrowski Michał
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NIEGOWIE. z dnia 9 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych
1 OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NIEGOWIE z dnia 9 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Niegowa zarządzonych na dzień 21 listopada 2010
PONIEDZIAŁEK 18.02.2019 r. 7.oo + Irena Znajmiecka 18 Msza św. Gregoriańska 7.oo Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Miłosierdzie za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II w pewnej intencji
Bardziej szczegółowoGR RÓŻAŃCOWA I - LEŚNIÓWKA
GR RÓŻAŃCOWA I - LEŚNIÓWKA ND - 28 VIII SZYMBARA JAN, GODZISZ MARCIN PN-29 VIII JANIK ZBIGNIEW W-30 VIII MICHALCZYK EUGENIUSZ, MICHALCZYK MIROSŁAW ŚR -31 VIII KURCAB TERESA CZ- 1 IX PAWŁOWSKI TADEUSZ,
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIE
Bardziej szczegółowoHistoria Grabowca, zdjęcia z roku: Historia Grabowca. Zdjęcia z roku: Renata Kulik, Henryk Kulik. Wszelkie prawa autorów zastrzeżone
1 Historia Grabowca Zdjęcia z roku: 1940 Renata Kulik, Henryk Kulik Wszelkie prawa autorów zastrzeżone 2 Historia Grabowca, zdjęcia z roku: 1940 Zdjęcie 1 Rok 1940. Grabowiec. Od lewej stoją: Jadwiga Koprowska,
Bardziej szczegółowoAdamski Andrzej i Zofia: Antoni, Józefa, Maria, Józef Adamski Franciszek i Katarzyna: Józef, Jan, Zofia Adamski Jan i Anna Adamski Józef i Zofia:
Adamski Andrzej i Zofia: Antoni, Józefa, Maria, Józef Adamski Franciszek i Katarzyna: Józef, Jan, Zofia Adamski Jan i Anna Adamski Józef i Zofia: Stanisław Adamski Józef Adamski Ludwik i Anastazja: Zofia,
Bardziej szczegółowoSPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS
SPRAWOZDANIE O UDZIELONEJ POMOCY PUBLICZNEJ W ROLNICTWIE LUB RYBOŁÓWSTWIE, INNEJ NIŻ POMOC DE MINIMIS I. Nazwa podmiotu udzielającego Wójt Gminy Tymbark II. NIP podmiotu udzielającego 737-13-62-818 III.
Bardziej szczegółowoWyniki wyborów do Rady Gminy w Chorkówce
Obwód Wyborczy nr 1 w Bóbrce - Okręg nr 1 Uprawnieni Karty wyjęte z Urny Głosy ważne Głosy nieważne Niziołek Mariusz Świątek Bogumił 667 285 275 10 35 240 35 Niziołek Mariusz Świątek Bogumił 240 Obwód
Bardziej szczegółowoPROTOKÓŁ Z WYBORÓW. do Rady Miejskiej w Narolu sporządzony dnia 18 listopada 2014r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Narolu
- - WYBORY DO RADY MIEJSKIEJ W NAROLU PROTOKÓŁ Z WYBORÓW do Rady Miejskiej w Narolu sporządzony dnia 8 listopada 04r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Narolu I. Dla wyboru Rady Miejskiej w Narolu utworzono
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie powyżej 20 tys. mieszkańców ZESTAWIENIE
WYBORY DO RADY GMINY/MIEJSKIEJ w gminie powyżej 20 tys. mieszkańców Okręg wyborczy nr * 4 Liczba mandatów * 5 ZESTAWIENIE Załącznik nr do protokołu z wyborów do Rady Miejskiej w Chrzanowie wyników głosowania
Bardziej szczegółowoGmina Zawoja Lista podstawowa
Bardziej szczegółowoAukcja obrazów. 10 grudnia 2011r.
Bardziej szczegółowoKwatera II Rzędy od 1-10
1 wolny II 1 1 pojedyńczy 2 Mikołajczak Franciszek 1985 II 1 2 pojedyńczy prolongata do 2022 roku 3 Koncewicz Stanisław 2005 II 1 3 pojedyńczy głębinowy 4 wolny II 1 4 pojedyńczy 5 Budój Agnieszka 1943
Bardziej szczegółowoW tym 2018 roku w naszej parafii ochrzczono wyjątkowo dużo, bo 32 dzieci (14 dziewczynek + 18 chłopczyków):
CHRZTY, ŚLUBY, POGRZEBY 2018 Sakrament Chrztu: W kancelarii parafialnej spisuje się akt chrztu. Do spisania aktu chrztu potrzebne są: akt urodzenia dziecka z USC, świadectwo kościelne zawarcia sakramentu
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WOJNICZU. z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych
1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W WOJNICZU z dnia 3 listopada 2010 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Wojniczu zarządzonych na dzień 21 listopada
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w GRYBOWIE z dnia 21 czerwca 2011 r. o zarejestrowanych kandydatach na członków Rad Sołeckich
OBWIESZCZENIE GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ w GRYBOWIE z dnia 21 czerwca 2011 r. o zarejestrowanych kandydatach na członków Rad Sołeckich Działając na podstawie 19 ust. 5 Statutu Sołectwa Gminna Komisja Wyborcza
Bardziej szczegółowogodz zmarli z 1, 2, 3, 4 RÓŻY MĘSKIEJ oraz 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 RÓŻY ŻEOSKIEJ jak również :
godz. 8.00 +++ zmarli z 1, 2, 3, 4 RÓŻY MĘSKIEJ oraz 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 RÓŻY ŻEOSKIEJ jak również : + Władysław, Stefania DANIELCZYK z s. Eugeniuszem + Józef, Aniela GUMIOSCY - Maria GUMIOSKA
PONIEDZIAŁEK 04.02.2019 r. 7.oo Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzeszników 7.oo + Stanisław w 9 rocz. śm., Zbigniew w 10 rocz. śm. Kolenda 8.oo + Marian Berus 4 Msza św. Gregoriańska 8.oo
Bardziej szczegółowoCzłonkowie komisji zarządzających funduszy promocji produktów. rolno-spożywczych kadencja na lata 2013-2017
Członkowie komisji zarządzających funduszy promocji produktów I. Fundusz Promocji Mleka rolno-spożywczych kadencja na lata 2013-2017 25.11.2013 r. Członkowie komisji reprezentujący ogólnokrajowe organizacje
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE / WYCIĄG /
OBWIESZCZENIE / WYCIĄG / KOMISARZA WYBORCZEGO W RZESZOWIE z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa podkarpackiego. Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia
Bardziej szczegółowoZbiorcza lista Materiały na egzamin wstępny 2019 MALARSTWO
Bardziej szczegółowo1. Królowa G. Bogusza: Od p. Mężyk Teresa do Mężyk Anna i Stanisław Patryk Janus i Kacper Janus.
Propozycja kolędy dla aspirantów, ministrantów i lektorów 1. Królowa G. Bogusza: Od p. Mężyk Teresa do Mężyk Anna i Stanisław Patryk Janus i Kacper Janus. 2. Mszalnica Zagóra od p. Jelito Kazimiera i Piotr
Bardziej szczegółowoWYNIKI WYBORÓW. do Rady Miejskiej Ostrzeszów
WYNIKI WYBORÓW do Rady Miejskiej Ostrzeszów na podstawie protokołu sporządzonego dnia 7 listopada 0r. przez Miejską Komisję Wyborczą w Ostrzeszowie OKRĘG WYBORCZY NR Oddano 0 głosów ważnych. Frekwencja:
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIEŚCIE NAD PILICĄ. z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych
1 OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W NOWYM MIEŚCIE NAD PILICĄ z dnia 27 października 2006 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Nowym Mieście nad Pilicą
Bardziej szczegółowoIII OTWARTE MISTRZOSTWA GORZOWA WLKP. W CZERWONEJ BAŚCE 16 MARCA 2013 r. JAZZ CLUB POD FILARAMI Lp. Imię i nazwisko Region 3,0 5,0
III OTWARTE MISTRZOSTWA GORZOWA WLKP. W CZERWONEJ BAŚCE 16 MARCA 213 r. JAZZ CLUB POD FILARAMI Lp. Imię i nazwisko Region I runda II runda III runda Ogółem 1. Maciej Fleischer * 3 4 1 4 2. Bronisław Głuszak
Bardziej szczegółowoPROTOKÓŁ GŁOSOWANIA W OBWODZIE
WYBORY DO RADY POWIATU Kod terytorialny gminy 2 4 1 3 0 8 Nr obwodu głosowania * * * 6 Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej (adres) Technikum Leśne, Brynek, ul. Park nr 5 Gmina Tworóg Powiat tarnogórski
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Jordanowie z dnia 2 października 2018 r.
OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Jordanowie z dnia 2 października 2018 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Jordanów zarządzonych na dzień 21 października
Bardziej szczegółowoWYBORY DO RADY POWIATU ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA I PODZIAŁU MANDATÓW W OKRĘGU WYBORCZYM
- 1 - WYBORY DO RADY POWIATU Okręg wyborczy nr: * 6 Liczba mandatów: * 5 ZESTAWIENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA I PODZIAŁU MANDATÓW W OKRĘGU WYBORCZYM Zestawienie wyników głosowania i podziału mandatów w okręgu
Bardziej szczegółowoOkręg Nr ILKÓW Irena Maria, lat 65, zam. Kluczbork zgłoszona przez KOMITET WYBORCZY PSL - lista nr 1
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kluczborku z dnia 23 października 2014 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Kluczborku w wyborach do rad gmin, rad powiatów
Bardziej szczegółowoZARZĄDZENIE nr 203/15 Wójta Gminy Laskowa z dnia 5 października 2015 rok
ZARZĄDZENIE nr 203/15 Wójta Gminy Laskowa z dnia 5 października 2015 rok w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych do przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i
Bardziej szczegółowoOkręg Nr 1 Nieporęt i Aleksandrów
WYKAZ ZAREJESTROWANYCH KANDYDATÓW DO RADY GMINY NIEPORĘT Okręg Nr 1 Nieporęt i Aleksandrów KWW NIEPORĘT MAŁOŁĘKA 1. KAMIEŃSKA Elżbieta, lat 61, zam. Nieporęt KWW ZENOBII - JÓZEFY SOŁTYS 1. SOŁTYS Zenobia
Bardziej szczegółowoWYDZIAŁ ARTYSTYCZNY. Kryterium zakres kwalifikacji
Kierunek/specjalność w zakresie sztuki muzycznej w zakresie sztuki muzycznej Forma i poziom studiów I stopnia WYDZIAŁ ARTYSTYCZNY Limit Kryterium zakres kwalifikacji 24 Dla kandydatów z NOWĄ MATURĄ: Etap
Bardziej szczegółowoOBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg)
OBWIESZCZENIE KOMISARZA WYBORCZEGO w Krakowie z dnia 22 listopada 2014 r. o wynikach wyborów do rad na obszarze województwa małopolskiego (wyciąg) Na podstawie art. 168 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011
Bardziej szczegółowoLista zwycięzców 30 zł na start z BZWBK24 mobile
Bardziej szczegółowoWpisany przez Administrator piątek, 24 października :42 - Poprawiony piątek, 24 października :48
OBWIESZCZENIE Miejskiej Komisji Wyborczej w Kłodawie z dnia 23 października 14 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Kłodawie w wyborach do rad gmin, rad powiatów i sejmików
Bardziej szczegółowoFESTIWAL SZTUKI W LUBLINIE
FESTIWAL SZTUKI W LUBLINIE ZWIĄZEK Z A W O D O W Y POLSKICH ART. PLASTYKÓW W LUBLINIE WOLNY SALON PAŹDZIERNIK 1946 SALE KATOL, UNIWERSYTETU LUBELSKIEGO AL, RACŁAWICKIE 14 FESTIWAL SZTUKI W LUBLINIE POD
Bardziej szczegółowoMistrzostwo Oddziału kat.a z "50"
Mistrzostwo Oddziału kat.a z "50" 1 FILIPEK Stefan - WOLSZON Zygmunt 424,05 2 TAZBIR Marcin 500,78 3 ANDRZEJCZAK Stefan 515,92 4 WITTSTOCK Wiktor 537,00 5 RACHUNEK Stanisław 660,33 6 ZAPADKA Roman 733,74