PROMA EXPO NAJNOWSZE INFORMACJE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PROMA EXPO NAJNOWSZE INFORMACJE"

Transkrypt

1 PROMA EXPO NAJNOWSZE INFORMACJE STREFA START UP PROMA EXPO WSPIERA NOWE FIRMY NA STARCIE Organizatorzy PROMA EXPO 2014 specjalnie dla nowopowstałych firm stworzyli Strefę START UP. W jej ramach młodzi przedsiębiorcy będą mieli możliwość kilkuminutowej prezentacji swojej firmy czy produktów dla szerokiej publiczności targowej. Strefa START UP będzie otwarta przez cały czas trwania targów, co pozwoli jej uczestnikom wysłuchać wszystkich prelegentów, znaleźć partnerów handlowych, prowadzić rozmowy, wymieniać doświadczenia i kontakty. Każdy uczestnik będzie miał także możliwość umieszczenia swojej reklamy w wyznaczonym miejscu Strefy. Ze wszystkich tych możliwości młodzi przedsiębiorcy mogą korzystać bez żadnych opłat! Naprawdę warto, przekażcie dalej! PRACA W MARKETINGU LUB POLIGRAFII PROMA EXPO POMAGA ZAPLANOWAĆ ŚCIEŻKĘ KARIERY PROMA EXPO łączy ludzi z branży, także tych, którzy dopiero wkraczają na swoją zawodową drogę, pełni pomysłów, świeżego spojrzenia i zaopatrzeni w najnowszą wiedzę. Właśnie takim osobom organizatorzy chcą ułatwiać start na rynku pracy. Odbywa się to na kilku płaszczyznach. W Strefie START UP podczas PROMA EXPO odbędą się spotkania z HR Managerami z największych firm ze Śląska. Będzie to świetna okazja do wysłuchania doradztwa z pierwszej ręki od najbardziej kompetentnych w kwestiach human resources osób, a także możliwość zadania im najbardziej nurtujących pytań. Na stronie internetowej PROMA EXPO organizatorzy udostępniają aktualne ogłoszenia o pracy wystawców i partnerów. Organizatorzy wykorzystają własne bazy danych do przekazania aplikacji uczestników do potencjalnych pracodawców z branży. Na aplikacje zainteresowanych organizatorzy czekają pod adresem NOWOŚĆ: GUIDED TOURS Czyli Zwiedzanie z Przewodnikiem Guided Tours czyli wycieczka z przewodnikiem po wybranych stoiskach PROMA EXPO. Przewodnicy targowi oprowadzą chętnych zwiedzających po najciekawszych stoiskach wystawy, na każdym stoisku odbędzie się krótka prezentacja nowości lub innowacji wystawcy, będzie też czas na pytania zwiedzających, odebranie próbek i wymianę kontaktów. Tour Guide jest dostępne w czterech opcjach zwiedzania: poligrafia, firma reklamowa, technologia dla reklamy, fotografia i grafika. Zwiedzanie trwa około godziny, obejmuje około 6-8 stoisk, odbywa się w grupach dwunastoosobowych i kosztuje 15 zł od osoby. Organizatorzy polecają wcześniejszą rezerwację.

2 W SKRÓCIE O PROMA EXPO INSPIRUJĄCE SPOTKANIA Inspirujące spotkania z ludźmi to jest to, na co zawsze warto znaleźć czas. Tysiące specjalistów podczas najważniejszego wydarzenia branżowego w regionie, to na pewno okazja do wielu niezwykle ciekawych rozmów, które zawsze są pierwszym krokiem do nowych pomysłów i innowacyjnych zmian. Wystawcy Proma Expo 2014 jak i Goście wnoszą ze sobą różnorodność i bogactwo eksperckiej wiedzy oraz nowych perspektyw. PROMA NetCoffee w samym centrum wystawy, to miejsce żywych spotkań, idealne dla wymiany doświadczeń, spotkań formalnych i nie formalnych, a także rozmowy z dawno nie widzianymi znajomymi. W zaawansowanym technologicznie otoczeniu marketingowym, ogromne znaczenie dla sukcesu rynkowego ma zrozumienie nowoczesnego marketingu, poznanie optymalnych rozwiązań reklamowych, poligraficznych, technologicznych dla swojego przedsiębiorstwa. Dla znalezienia się w czołówce swojej branży, nieodzowne jest poznanie inteligentnych rozwiązań marketingowych. PROMA EXPO to cały Marketing Mix w jednym miejscu. Wspiera uczestników wielowymiarowo w zakresie Profesjonalnych Możliwości Rozwoju, Technologii i Innowacji, Najnowszych Trendów z Pierwszej Ręki, Szkoleń i Wykładów w ramach strefy PROMA KNOWLEDGE. PROMA EXPO to: Wielu przedstawicieli firm ekspertów branży otwartych na rozmowę w jednym miejscu. W dobie ogromnej ilości informacji o firmach i ich ofertach, odwiedzenie targów daje możliwość znalezienia odpowiednich dla siebie partnerów handlowych i kooperantów oraz wykorzystania najbardziej efektywnej formy kontaktu face-to-face. Możliwość zapoznania się z innowacjami i nowościami w świecie poligrafii, reklamy i marketingu. Sposobność dosłownie dotknięcia ogromnej ilości produktów prezentowanych podczas imprezy. Pierwszy krok do znalezienia idealnych rozwiązań i podpisania nowych umów. KTO ODWIEDZI Trudno wyobrazić sobie nawet mikro przedsiębiorstwo, które mogłoby funkcjonować bez usług lub produktów reklamowych i poligraficznych. PROMA EXPO proponuje przedsiębiorcom i pracownikom doskonałą okazję do zapoznania się z szerokim spektrum oferty branżowej oraz innowacji i nowości na rynku. PROMA EXPO to targi typu Biznes dla Biznesu. Goście targów to profesjonaliści szerokiego wachlarza specjalności, obejmującego Marketing, Reklamę, Zarządzanie Marką, IT, Działalność Wydawniczą, Marketing Internetowy, Marketing Cyfrowy, CRM, Media, Rozwój i Planowanie Strategiczne, Finanse, Zarządzanie, Public Relations, Handel Elektroniczny, Marketing Bazy Danych, Identyfikację Wizualną, Szkolenia, Marketing Eventowy, Social Media, Poligrafię Offsetową, Poligrafię Cyfrową, Druk Wielkoformatowy, Usługi Foto, Materiały POS.

3 ZAKRES TEMATYCZNY PROMA EXPO POLIGRAFIA Druk Offsetowy, Druk Cyfrowy, Druk Wielkoformatowy, Druk Fleksograficzny, Materiały i Sprzęt dla Poligrafii, Akcesoria, Usługi, Uszlachetnianie Druku, Media do Druku FIRMA REKLAMOWA Agencje Reklamowe, Agencje Eventowe, Upominki Reklamowe, Strony Internetowe, Cloud Computing, Social Media, Systemy CRM, Bazy Danych, Firmy Consultingowe, Reklama Radiowa i Telewizyjna TECHNOLOGIA DLA REKLAMY Sitodruk, Tampodruk, Grawer, Haft, Plotery, Druk Sublimacyjny FOTOGRAFIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA Studia Fotograficzne, Usługi Fotograficzne, Projektowanie Grafiki Komputerowej REKLAMA ZEWNĘTRZNA I WEWNĘTRZNA Ekrany LED, Reklama Świetlna, Oklejanie Pojazdów, Materiały POS, Systemy Wystawiennicze, Flagi, Maszty, Kasetony, Balony, Namioty, Reklama Mobilna, Systemy Identyfikacji Wizualnej WYDAWNICTWA, PORTALE I OGANIZACJE BANŻOWE Periodyki Poligraficzne, Wydawnictwa Poligraficzne, Miesięczniki Marketingowe i Reklamowe, Wydawnictwa Marketingowe, Portale Poligraficzne, Portale Marketingowe, Organizacje Poligraficzne, Organizacje Reklamowe i Marketingowe ŻYWY KONTAKT Targi to idealne środowisko dla ostatecznego odbiorcy do obejrzenia w jednym miejscu całego wachlarza produktów i usług znajdujących się aktualnie na rynku. Dla dostawców to idealne miejsce do pozycjonowania swoich przedsiębiorstw zgodnie z własna strategią. Unikalna Propozycja Sprzedaży podczas targów między wystawcą, a nabywcą finalnym, prowadzi do sprzedaży częściej niż podczas spotkania bardziej formalnego np. w biurze. A oto dowody: Ponad 90% kadry kierowniczej uważa, że żywy kontakt jest najbardziej efektywnym narzędziem do zainteresowania potencjalnych klientów swoją ofertą. 86% kadry zarządzającej uważa, że imprezy targowe są drugim, po własnej stronie internetowej, narzędziem co do generowania sprzedaży. 80% kadry zarządzającej uważa, że klienci są skłonni wydawać więcej w firmach, których pracowników znają osobiście. Przed targami 30% zwiedzających uważa, że jest to najlepsza forma marketingu kiedy dochodzi do interakcji i jest możliwość porównania różnych ofert, po imprezie ten odsetek wzrasta do 74%. Przed imprezą 32% zwiedzających uważa, że dokona zakupu pod wpływem wydarzenia, po imprezie ta wartość rośnie do 63%.

4 Zwiedzający wierzą, że otrzymanie wiadomości z pierwszej ręki powoduje, dużo lepsze zapamiętanie wystawców i ich oferty. Przed targami uważa tak 28% zwiedzających, po targach odsetek rośnie do 65%. NAJNOWSZA BRANŻOWA WIEDZA PROMA KNOWLEDGE to kluczowa część targów, podczas wykładów poruszone zostaną najciekawsze i najbardziej aktualne tematy z zakresu marketingu i poligrafii. Organizatorzy przygotowują się z największą starannością do części seminaryjnej, aby uczestnicy z wykładów wyszli zaopatrzeni w najnowszą wiedzę podaną w inspirującej, bardzo naturalnej i zgodnej z praktyką formie. Big Data i Marketing Cloud to najgorętsze tematy dla każdego marketingowca, a zagadnienie From Web to Print to nowoczesny przewodnik dla wszystkich na co dzień pracujących w branży poligraficznej. Wykłady będą prowadzone przez praktyków branży, pracujących w topowych polskich i światowych firmach, a także przez wykładowców akademickich doświadczonych w biznesie. Szkolenia techniczne i promocyjne pokażą szerokie spektrum nowości produktów i usług, a także rozwiązań technologicznych dla branży reklamowej i poligraficznej. Będą prowadzone przez dostawców dla obu branż oraz przez firmy poligraficzne i reklamowe. Temat wiodący PROMA EXPO 2014 Marketing Cloud wyzwanie firmowego marketingu. Oswajanie Marketingowej Chmury Informacyjnej wszystko co dotyczy Waszego przedsiębiorstwa w sieci, to duża ilość informacji tak zwanego contentu, w dużej części generowanych poza naszą wiedzą. Jak nad tymi informacjami zapanować? Jak zrobić z nich najlepszy użytek? Na te i inne pytania uczestnicy znajdą odpowiedź podczas szkolenia. Temat wiodący PROMA EXPO 2014 Big Data czyli informacje największej objętości, zmienności i różnorodności, jak je przetwarzać, wykorzystać do podejmowania decyzji i optymalizacji działań w małej i średniej firmie. Najgorętszy marketingowy temat ostatnich miesięcy - szkolenie nie do przegapienia. KONKURS O PLATYNOWĄ AIDĘ Proma Expo 2014 będzie okazją do wyróżnienia oraz promocji najlepszych firm w poszczególnych sektorach. Laureaci Konkursu Grand Prix Proma Expo otrzymają statuetkę PLATYNOWA AIDA oraz szerokie wsparcie w kampanii nagrodzonego produktu. Wręczone zostaną także wyróżnienia w poszczególnych kategoriach. Grand Prix Proma Expo 2014 prowadzone jest w następujących kategoriach: Usługa Reklamowa Produkt Reklamowy Produkt Poligraficzny Technologia lub Urządzenie dla poligrafii i reklamy Najlepsza Strona Internetowa Najlepsza Fotografia Reklamowa / Użytkowa Najlepsza Grafika Reklamowa / Użytkowa

5 Po zakończeniu targów PROMA EXPO odbędzie się PROMA TOUR czyli cykl spotkań z liderami biznesu branży poligraficznej i reklamowej, w sześciu największych miastach Polski: Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku, podczas których zwycięzcy będą mieli sposobność prezentacji swoich produktów dla precyzyjnie dobranych grup odbiorców w pozostałych regionach Polski.

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach

HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy program doskonalenia nauczycieli kształcenia zawodowego poprzez praktyki w przedsiębiorstwach RAPORT Z PILOTAŻOWEGO WDROŻENIA PRAKTYK ZAWODOWYCH JAKO FORMY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO NAUCZYCIELI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I INSTRUKTORÓW PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODÓW HANDEL I REKLAMA W PRAKTYCE pilotażowy

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

WEB2 PRINT. druk etykiet. raport specjalny. finansowanie inwestycji MAPA DOSTAWCÓW MEDIÓW I MASZYN. dla BRANży opakowań

WEB2 PRINT. druk etykiet. raport specjalny. finansowanie inwestycji MAPA DOSTAWCÓW MEDIÓW I MASZYN. dla BRANży opakowań news kampanie out of home pos digital signage visual&print artykuły promocyjne lipiec - wrzesień 2013 cena: 15 PLN(w tym 8% vat) www.oohmagazine.pl WEB2 PRINT dostawcy mediów i MAszyn raport specjalny

Bardziej szczegółowo

Lista dobrych praktyk w podziale nad obszary Benchmarking klastrów w Polsce edycja 2010

Lista dobrych praktyk w podziale nad obszary Benchmarking klastrów w Polsce edycja 2010 Lista dobrych praktyk w podziale nad obszary Benchmarking klastrów w Polsce edycja 2010 1. Rozwój zasobów ludzkich Obszar: 1. Rozwój zasobów ludzkich Lubuski Klaster Metalowy Podlaski Klaster Obróbki Metali

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2013/2014

studia podyplomowe 2013/2014 studia podyplomowe 2013/2014 www.wsb.pl 22 KIERUNKI I AŻ 14 NOWOŚCI GRY BIZNESOWE, CASE STUDIES, WARSZTATY DOBRA ORGANIZACJA PROCESU KSZTAŁCENIA A o uczelni Kształcimy kadrę dla regionu...1 W biznesie

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

Godna zaufania i pewna KBA Rapida 105

Godna zaufania i pewna KBA Rapida 105 KBA Technologia offsetowych maszyn arkuszowych Godna zaufania i pewna KBA Rapida 105 Czy cenicie Państwo elastyczność, pewność i wydajność? Czy chcielibyście szybciej przezbrajać maszynę do nowych zleceń

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

Katalog usług promocyjnych dla miast

Katalog usług promocyjnych dla miast REKLAMA Media INTERNET eventy strategia Katalog usług promocyjnych dla miast outdoor i regionów 2011/2012 public relations KATALOG.indd 1 11-11-16 13:20 Czy wiesz jak wyglądać będzie gmina, miasto, region,

Bardziej szczegółowo

Ekoinnowacje od pomysłu do biznesowego sukcesu

Ekoinnowacje od pomysłu do biznesowego sukcesu PROJEKT Ekoinnowacje od pomysłu do biznesowego sukcesu CZEGO POTRZEBUJĄ TWOI KLIENCI? JAK MOŻESZ POMÓC IM TO OSIĄGNĄĆ? ZA CO, ZA JAKIE WARTOŚCI TWOI KLIENCI SĄ W STANIE ZAPŁACIĆ? JAK MOŻESZ SKUTECZNIE

Bardziej szczegółowo

Inwestujemy w Waszą przyszłość dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Inwestujemy w Waszą przyszłość dla rozwoju innowacyjnej gospodarki Inwestujemy w Waszą przyszłość dla rozwoju innowacyjnej gospodarki PODRĘCZNIK STANDARDU ŚWIADCZENIA NOWEJ USŁUGI DORADCZEJ O CHARAKTERZE PROINNOWACYJNYM AUDYTU POTRZEB MARKETINGOWYCH [Podręcznik dystrybuowany

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum

KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum KONFERENCJA IT Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum PARTNERZY PARTNERZY MERYTORYCZNI PARTNERZY PARTNERZY NASI PRELEGENCI MACIEJ KUREK Specjalista ds. PR marki 2BE.PL, Grupa Adweb. Absolwent

Bardziej szczegółowo

MOBILNY SYSTEM ZARZĄDZANIA RELACJAMI Z KLIENTAMI e-crm

MOBILNY SYSTEM ZARZĄDZANIA RELACJAMI Z KLIENTAMI e-crm Zeszyty Naukowe Wydziału Informatycznych Technik Zarządzania Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania Współczesne Problemy Zarządzania Nr 1/2014 MOBILNY SYSTEM ZARZĄDZANIA RELACJAMI Z KLIENTAMI

Bardziej szczegółowo

PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA

PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA PROGRAM MERYTORYCZNY SEMINARIUM OD KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW DO EFEKTYWNOŚCI PRZEDSIĘBIORSTWA WROCŁAW 23 KWIETNIA 2014 SPIS TREŚCI 1. Ramowy harmonogram seminarium... 3 2. Elementy networkingu podczas seminarium...

Bardziej szczegółowo

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Koncepcja Publikacji: Leszek Czech Autorzy: Tomasz Dębicki Olgierd Dziamski Tomasz Kawecki Wojciech Kliber Marcin Kraska Piotr Nowak Michał Przybylski

Bardziej szczegółowo

informator2014/2015 www.wsb.edu.pl Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wydziały Zamiejscowe:

informator2014/2015 www.wsb.edu.pl Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wydziały Zamiejscowe: Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ul. Cieplaka 1c tel. 32 262 28 05 rekrutacja_wsb 4736950 e-mail: info@wsb.edu.pl Kraków *Wydział

Bardziej szczegółowo

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Klaster ICT Pomorze Zachodnie

KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM. Klaster ICT Pomorze Zachodnie KLASTRY I INICJATYWY KLASTROWE W WOJEWÓDZTWIE ZACHODNIOPOMORSKIM Klaster ICT Pomorze Zachodnie Redakcja: Jaek Drożdżal Paweł Mieczan Patrycja Mikuła Joanna Niemcewicz Opracowanie i korekta: Jaek Drożdżal

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy

Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy Kompleksowe usługi marketingowo-reklamowe dla Twojej firmy Dołącz do grona zadowolonych klientów. Marketing Fanpage powstał z myślą o kompleksowym wsparciu przedsiębiorstw w zakresie usług marketingowych.

Bardziej szczegółowo

MAGAZYN UNIT4 TETA. Jak nie zabić strategicznych działań HR. Pięć rzeczy, którymi nie jest twój email. ERP na usługach. sieci

MAGAZYN UNIT4 TETA. Jak nie zabić strategicznych działań HR. Pięć rzeczy, którymi nie jest twój email. ERP na usługach. sieci MAGAZYN UNIT4 TETA Magazyn dla Klientów UNIT4 TETA Czerwiec 2014, nr 35 6 Jak nie zabić strategicznych działań HR ERP na usługach 8 10 sieci Pięć rzeczy, którymi nie jest twój email 04 W NUMERZE TETA ERP

Bardziej szczegółowo

Programy lojalnościowe i motywacyjne

Programy lojalnościowe i motywacyjne Media & Marketing Polska DODATEK BIURA REKLAMY Programy lojalnościowe i motywacyjne Badanie potencjału rynku BtoB Nowe trendy okiem ekspertów Skuteczny program w biznesie Mechanizmy społecznościowe a lojalność

Bardziej szczegółowo

dialog dialog z interesariuszami interesariuszami dialog dialog dialog interesariuszami interesariuszami interesariuszami

dialog dialog z interesariuszami interesariuszami dialog dialog dialog interesariuszami interesariuszami interesariuszami dialog z interesariuszami Jak rozmawiać, czyli jak usłyszeć i jak zostać wysłuchanym? dialog z dialog interesariuszami dialog z dialog z interesariuszami interesariuszami z interesariuszami Poradnik dla

Bardziej szczegółowo

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl

Katalog firm i usług. www.ecommercepolska.pl Katalog firm i usług www.ecommercepolska.pl Wstęp Izba Gospodarki Elektronicznej jest podmiotem reprezentującym branżę e-commerce. Naszym celem jest rozwój polskiego rynku usług świadczonych drogą elektroniczną,

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowe. Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

Międzynarodowe. Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego BIZNES EXPO - szansa na zysk Wydawnictwo bezpłatne. ISSN: 1424-610X Wrzesień 2011 Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach Międzynarodowe Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego Konferencja

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

prasa konferencje internet wydawnictwa

prasa konferencje internet wydawnictwa str. 1 Informator dla Klientów RK Wydawnictwo prasa media konferencje internet wydawnictwa 2012 Informator dla Klientów str. 2 Informator dla Klientów RK Wydawnictwo prasa internet RYNEK-KOLEJOWY.PL custom

Bardziej szczegółowo

w instytucjach naukowych i badawczych

w instytucjach naukowych i badawczych Event marketing jako jedna z form innowacji marketingowych w instytucjach naukowych i badawczych mgr Aneta Olejniczak Instytut Lotnictwa Wprowadzenie Ogromne przemiany dokonujące się przez ostatnie lata

Bardziej szczegółowo

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością

Analiza dotycząca Eksportu usług oraz produktów ICT. Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością Analiza dotycząca eksportu usług oraz produktów ICT raport Informatyka polską specjalnością 1 Departament Gospodarki Elektronicznej Ministerstwo Gospodarki Publikacja została przygotowana przez Zespół

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

OFERTA UCZESTNICTWA. Łódź, hala EXPO

OFERTA UCZESTNICTWA. Łódź, hala EXPO OFERTA UCZESTNICTWA Łódź, hala EXPO Spis treści Wprowadzenie.. 2 Oferta sponsor główny.... 4 Oferta - sponsor..... 5 Oferta - uczestnik..... 5 Oferta opcje dodatkowe....... 6 Kosztorys........ 6 Oferta

Bardziej szczegółowo

Office Manager. Zanim wynajmiesz nowe biuro Mobilność: trend numer 1! Co się kryje w chmurze? Potencjał pokolenia Y. modern

Office Manager. Zanim wynajmiesz nowe biuro Mobilność: trend numer 1! Co się kryje w chmurze? Potencjał pokolenia Y. modern modern Office Manager ZARZĄDZANIE INSPIRACJE TRENDY WIEDZA PROFESJONALIZM KWIECIEŃ 2014 I Nr 4 (95) I Cena 18,50 zł (w tym 8% VAT) ISSN 1895-9261 Zanim wynajmiesz nowe biuro Mobilność: trend numer 1! Co

Bardziej szczegółowo