Oferta. Wspieramy jakość Twojego biznesu.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Oferta. Wspieramy jakość Twojego biznesu."

Transkrypt

1 Oferta Wspieramy jakość Twojego biznesu.

2 Kim jesteśmy? O Business Solution House Jesteśmy dynamicznym zespołem specjalistów od marketingu, grafiki i programowania, którego siłą jest profesjonalizm, determinacja i synergia działania w dążeniu do osiągania celów przez naszych Klientów. Jesteśmy firmą doradczą, pomagamy przedsiębiorcom rozwijać się, budować markę, jakość, solidność i realizować wszystkie transakcje biznesowe wykorzystując nasze know-how i najnowsze technologie informatyczne. Ponieważ sukces rynkowy naszych Klientów to nasz sukces, dlatego dążymy do perfekcji w naszych działaniach, aby wspierać jakość, siłę i solidność Twojego biznesu. DORADZTWO BIZNESOWE MEDIA HOUSE SOFTWARE HOUSE

3 Doradztwo biznesowe Badania Marketingowe Business Solution House jest firmą, która wspomoże Cię w procesie podejmowania decyzji w Twoim przedsiębiorstwie. Naszym zadaniem jest minimalizować twoje ryzyko i maksymalizować twoje szanse rynkowe poprzez dostarczenie Ci jak największej liczby informacji. Pomożemy Ci zbierać, zapisywać, analizować informacje w oparciu o najnowsze technologie informatyczne oraz wiedzę ekspercką, dzięki, którym Twoje decyzje będą bardziej trafne. Etapy Badań Marketingowych: 1 Identyfikacja i określenie problemu badania. 2 Formułowanie hipotez badawczych. 3 Wybór technik gromadzenia informacji. 4 Gromadzenie i przetwarzanie informacji. 5 Analiza i interpretacja wyników. 6 Opracowanie raportu. Audyt Marki Celem audytu marki jest porównanie bieżącej marki przedsiębiorstwa z konkurencją w procesie zakupowym klienta. Klienci podejmują decyzje o zakupie na podstawie informacji, które otrzymują od Ciebie i od rynku na temat tej marki. Zadaniem BSH jest analiza drogi zakupowej klienta i zbadanie wpływu marki na model i strategię biznesową Twojego przedsiębiorstwa. BSH pomoże Ci opracowaniu strategii marki i jej unikalnego pozycjonowania na tle konkurencji oraz zintegrowania jej ze strategią biznesową Twojej firmy.

4 Doradztwo biznesowe Strategia Marketingowa Business Solution House pomoże Ci zbudować, zaktualizować i wdrożyć strategię marketingową dostosowaną do aktualnych trendów i sytuacji rynkowej. Naszym celem jest, aby Twoja marka była unikalna i rozpoznawalna przez coraz szerszą grupę odbiorców. Sprawimy również, że stanie się spójna z celami strategicznymi Twoje firmy, co przełoży się bezpośrednio na jej wyniki finansowe oraz jej wartość. Etapy formułowania i wdrażania strategii AUDYT MARKETINGOWY Zadaniem BSH GROUP jest wysondowanie jak największej ilości informacji o Twojej firmie i jej otoczeniu zewnętrznym oraz relacji łączących te elementy celem przygotowania spersonalizowanej i optymalnej strategii marketingowej. DEFINIOWANIE CELÓW Zadaniem BSH GROUP jest wyznaczenie w określonych okresach Twoich celów marketingowych. Cele te muszą być potwierdzalne miernikami efektywności. PRZYGOTOWANIE STRATEGII BSH GROUP przygotowuje strategię marketingową zawierającej cele i dopasowane działania marketingowe do Twojej firmy. WDROŻENIE BSH GROUP wdraża strategię marketingową i wykonuje działania. MIERZENIE WYNIKÓW BSH GROUP raportuje wyniki z realizacji działań marketingowych oraz strategii marketingowej. DZIAŁANIA KORYGUJĄCE BSH GROUP wprowadza działania korkoygujące i usprawniające strategię i działania marketingowe.

5 Media House Branding Budowanie świadomości marki Zadaniem marki jest powiększanie swojej grupy docelowej w postaci nowych klientów. Naszym priorytetem jest wykreowanie i utrwalanie pozytywnego wizerunku Państwa marki w świadomości klientów aktualnych, jak i potencjalnych. Do kreowania świadomości marki wykorzystujemy szereg zabiegów marketingowych, dzięki którym Państwa brand zapadnie w pamięci odbiorców. Logotypy i znaki towarowe Logo jest podstawowym elementem w procesie budowania świadomości marki. Zajmujemy się tworzeniem rozpoznawalnych logotypów, które na długo zapadają w pamięć. Księgi znaku (brand books) Księga znaku jest instrukcją obsługi każdego loga. Określa ona w jaki sposób logo jest zbudowane oraz jak logo ma być używane w prawidłowy sposób. Dzięki stosowaniu się do reguł Księgi Znaku mają Państwo pewność, że Państwa logo zachowa spójny wygląd w różnych warunkach jego użycia. Jest to ważne ze względu na jednolity wizerunek firmy. Nazewnictwo Oprócz loga, nazwa jest najważniejszym elementem determinującym markę. Stworzenie nieszablonowej nazwy firmy jest mieszanką fonetyki, lingwistyki, psychologii oraz strategii marketingowej. Trafione połączenie identyfikacji wizualnej i nazwy może być nieocenionym kapitałem w Państwa firmie.

6 Media House Design Projektowanie graficzne Wierzymy, że dobry design to podstawa we wszelkich działaniach reklamowych i marketingowych. Posiadamy ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu dla poligrafii jak i Internetu. Wykonamy projekty takich form drukowanych, jak: foldery, katalogi, ulotki, reklamy prasowe, składy gazet, reklamy wielkoformatowe, plakaty oraz inne formy BTL. Key Visuale Key Visual jest graficznym motywem przewodnim marki, który oddaje jej wartości. Wykorzystywany na różnych elementach użytkowych i promocyjnym pozwala zachować spójność przekazu marki. Projekty POS Business Media House opracuje dla Państwa koncepcję stanowiska sprzedażowo-promocyjnego POS (Point Of Sale). Interactive design & development Strony internetowe Wykonujemy funkcjonalne strony i serwisy internetowe, oparte o RWD (Responsive Web Design). Tworzone przez nas strony dobrze prezentują się na desktop ie, tablecie oraz smartfonie. Sklepy internetowe Projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe, a także integrujemy je z systemami Marketing Automation, w dużym stopniu wspomagającymi sprzedaż. Aplikacje mobilne Business Media House we współpracy z Business Software House wykonuje aplikacje na platofrmy ios oraz Android. Według najnowszym raportów na temat rynku mobilnego, postępujące jest zjawisko tzw. multiscreening u, czyli wykorzystywania wielu ekranów przez konsumentów w procesie zakupowym desktopu, tabletu oraz smartfonu. Obserwujemy wysoką dynamikę rozwoju rynku reklamy mobilnej. Aplikacja mobilna jest kanałem, który daje ogromne możliwości w tym obszarze.

7 Media House Marketing i komunikacja Marketing Automation & Lead Management Automatyzacja marketingu jest nowym i bardzo skutecznym trendem w marketingu internetowym. Polega na monitoringu i analizie ruchu na danej stronie WWW, a następnie na segmentacji potencjalnych klientów (lead ów), np. ze względu na zainteresowania czy dane demograficzne. Kolejnym etapem jest kierowanie odpowiednich programów sprzedażowych do potencjalnych klientów, mające na celu przygotowanie ich do dokonania zakupu. Business Media House wdraża systemy Marketing Automation oraz nadzoruje procesy marketingowe z nimi związane. SEO/SEM Jedną z najskuteczniejszych metod reklamy internetowej jest pozycjonowanie. Dobrze pozycjonowana strona pozwala na dotarcie do większej ilości potencjalnych klientów poszukujących informacji na temat Państwa branży, usług lub produktów. Spowoduje to wzrost ruchu na Państwa stronie WWW co z pewnością może się przełożyć na lepszą konwersję związaną ze sprzedażą. Inbound marketing Jest to topowy trend w dzisiejszym marketingu internetowym. Zakłada on publikowanie wartościowych i zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek treści, które przyciągną użytkowników zainteresowanych ich tematyką. Do głównych technik pozyskiwania internetowego audytorium zaliczamy promocję w mediach społecznościowych (Facebook, YouTube, Twitter, LinkedIn), prowadzenie specjalistycznego bloga oraz Content Marketing, czyli rozpowszechnianie w internecie unikalnych i wiarygodnych treści, które mogą być użyteczne dla odbiorców. Marketing RTB Model RTB w marketingu internetowym polega na zakupie reklam w mediach internetowych, a następnie na odpowiednim dopasowaniu reklam za pomocą retargetingu. Retargeting opiera się na docieraniu z przekazem reklamowym do konsumenta, który wcześniej już wykazał zainteresowanie wybraną marką, przykładowo poprzez odwiedziny na witrynie internetowej lub przeszukiwanie produktów w sklepie internetowym. Business Media House pomoże dopasować rozwiązania w modelu RTB do potrzeb Państwa firmy, co zwiększy efektywność działań marketingowych oraz zoptymalizuje wydatki reklamowe.

8 Media House Produkcja Poligrafia Posiadamy duże doświadczenie w świadczeniu usług poligraficznych w ramach których oferujemy Państwu druk offsetowy, cyfrowy, sitodruk oraz druk wielkoformatowy. Profesjonalnie przygotowujemy materiały do druku a także udzielamy doradztwa poligraficznego. Gadżety i odzież reklamowa Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz gadżetów i odzieży z nadrukami reklamowymi. W kolekcji oferowanych gadżetów znajdują się gadżety biurowe, elektroniczne, świąteczne, gadżety dla domu i dla dzieci. Z zakresu odzieży oferujemy koszulki, bluzy, czapki, kurtki i polary z nadrukami wykonywanymi metodą sitodruku, druku flock, termotransferu, druku cyfrowego oraz haftu komputerowego. Metodę nadruku dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb.

9 Media House realizacje Case: Polskie Koleje Państwowe projekty materiałów poligraficznych i outdooru

10 Media House realizacje Case: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprojektowanie Key Visualu dla kampanii 10 lat Polski w UE

11 Media House realizacje Case: Hyundai projekt i wdrożenie strony internetowej

12 Software House Dedykowane systemy informatyczne BSH wykonuje dedykowane systemy informatyczne usprawniające działanie przedsiębiorstwa. System taki musi uwzględniać jego model biznesowy, cele oraz know-how, dzięki czemu ma realnie zaoszczędzić czas, pieniądze oraz inne zasoby. Nasz zespół specjalistów proponuje rozwiązania, które są oparte o najnowsze technologie informatyczne dopasowane do oczekiwań klienta i wspierające rozwój jego biznesu. CRM ERP E-commerce Systemy zarządzania relacjami z klientem Systemy zarządzania zasobami Systemy hadnlu elektronicznego Web development Mobile Portale Strony internetowe Aplikacje mobilne Portale internetowe, informacyjne, społecznościowe

13 Dziękujemy za uwagę i zapraszamy do współpracy

agencja interaktywna media www.singraph.pl

agencja interaktywna media www.singraph.pl agencja interaktywna kreacje www SEO social marketing media www.singraph.pl Agencja reklamowa singraph, od ponad dekady dynamicznie rozwija się na rynku marketingu i reklamy. Od początku swojego istnienia,

Bardziej szczegółowo

www.parkerdesign.pl KATALOG USŁUG I PRODUKTÓW CREATE BETTER IDEAS

www.parkerdesign.pl KATALOG USŁUG I PRODUKTÓW CREATE BETTER IDEAS www.parkerdesign.pl 2014 KATALOG USŁUG I PRODUKTÓW CREATE BETTER IDEAS O Nas... Jakub Baranowski general manager chief designer większymi ParkerDesign to najnowocześniejsze studio projektów i realizacji

Bardziej szczegółowo

MKI. MKI Interactive Agency ul. Sebastiana 20/6, 31-049 Kraków e-mail: info@mki.pl telefon: 0 12 633 01 25

MKI. MKI Interactive Agency ul. Sebastiana 20/6, 31-049 Kraków e-mail: info@mki.pl telefon: 0 12 633 01 25 MKI Dostarczamy kompleksowych rozwiązań e-biznesowych i e-marketingowych, które przynoszą wymierne efekty. Przyczyniają się do budowy i promocji Twojej marki za pośrednictwem Internetu. Działamy na styku

Bardziej szczegółowo

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl

Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl Opis strony www.mediasolutionsgroup.pl 1 O NAS Misją Media Solutions Group są kompleksowe, skuteczne i przejrzyste rozwiązania reklamowe. Nie jesteśmy agencją sieciową dlatego pozwala nam to głęboko zaangażować

Bardziej szczegółowo

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie

USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie USŁUGI INFORMATYCZNE strony WWW, sklepy internetowe, aplikacje, pozycjonowanie ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE obsługa stron WWW, e-sklepów oraz aukcji sprzedażowych Wybierz swój pakiet lub usługę... E-COMMERCE

Bardziej szczegółowo

Profill 2014. Zakres usług wykonywanych w ramach przygotowania i obsługi prowadzonych programów lojalnościowych

Profill 2014. Zakres usług wykonywanych w ramach przygotowania i obsługi prowadzonych programów lojalnościowych Profill 2014 Zakres usług wykonywanych w ramach przygotowania i obsługi prowadzonych programów lojalnościowych Dlaczego największe sukcesy na rynku odnoszą unikalne programy lojalnościowe? Indywidualne

Bardziej szczegółowo

oferta dla firm agencja marketingowa

oferta dla firm agencja marketingowa oferta dla firm agencja marketingowa Jeśli zawsze będziesz robić to, co robiłeś do tej pory, zawsze otrzymasz ten sam rezultat. Henry Ford Agencja Marketingowa Brandflower oferuje Państwu outsourcing działań

Bardziej szczegółowo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo Strony WWW Software Kreacja Strategia i doradztwo Klienci O nas Szanowni Państwo, pracujemy dla Państwa od 1996 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy przeszło 1000 projektów, w tym prawie 800 serwisów i

Bardziej szczegółowo

Zespół ISIT O FIRMIE:

Zespół ISIT O FIRMIE: Oferta Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą usług świadczonych przez ISIT jest ona podstawą zadowolenia naszych klientów. Ofertę wzbogacamy o indywidualne podejście, wiedzę i doświadczenie

Bardziej szczegółowo

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best Witaj! Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy To zupełnie nic nie kosztuje kliknij O firmie Nasza Agencja Interaktywna jest już na rynku ponad

Bardziej szczegółowo

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 1 Spis treści Wprowadzenie... 3 I. Charakterystyka projektu... 4 1. Główne założenia... 6 2. Analiza trendów w obszarze rozwoju technologii... 7 3. Analiza szans i zagrożeń... 7 4. Cele...10 Cel strategiczny...10

Bardziej szczegółowo

oferta dla samorządów agencja marketingowa

oferta dla samorządów agencja marketingowa oferta dla samorządów agencja marketingowa Jeśli zawsze będziesz robić to, co robiłeś do tej pory, zawsze otrzymasz ten sam rezultat. Henry Ford Agencja Marketingowa Brandflower oferuje Państwu outsourcing

Bardziej szczegółowo

The third quarter of 2015. Bring your brand to us and let s start the Snowball fight!

The third quarter of 2015. Bring your brand to us and let s start the Snowball fight! The third quarter of 2015 Bring your brand to us and let s start the Snowball fight! KIM JESTEŚMY Jako że dążymy do doskonałości we wszystkim, co robimy, pasjonują nas marki, które stawiają sobie poprzeczkę

Bardziej szczegółowo

SUPERMEDIA Interactive

SUPERMEDIA Interactive 1 SUPERMEDIA Interactive Sp. z o.o. ul. Senatorska 13/15 00-075 Warszawa http://www.smi.pl e-mail: smi@smi.pl Infolinia 0 801 335 500 tel. +48 22 829 65 52 fax +48 22 829 65 42 2 O NAS KIM JESTEŚMY Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska Sprzedaż i Marketing Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl 3 SPIS TREŚCI Wstęp...5 O Michael Page...6 Metodyka...7 1. DOBRA KONSUMENCKIE

Bardziej szczegółowo

Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY

Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY HARVARD BUSINESS REVIEW POLSKA REKOMENDUJE: Praktyczny i zorientowany na wyniki program dla działów marketingu B2B ICAN TOTAL MARKETING B2B Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY Zintegrowane podejście

Bardziej szczegółowo

STRATEGIE WIELOKANAŁOWEJ KOMUNIKACJI Z KLIENTEM. LeadBullet SalesManago Focus Telecom Polska. Raport opracowany przez ekspertów:

STRATEGIE WIELOKANAŁOWEJ KOMUNIKACJI Z KLIENTEM. LeadBullet SalesManago Focus Telecom Polska. Raport opracowany przez ekspertów: STRATEGIE WIELOKANAŁOWEJ KOMUNIKACJI Raport opracowany przez ekspertów: LeadBullet SalesManago Focus Telecom Polska Z KLIENTEM 1 Żadne zadanie nie jest szczególnie trudne, jeśli podzielisz je na mniejsze

Bardziej szczegółowo

JAK WYRÓŻNIĆ SIĘ W BRANŻY E-COMMERCE? JAROSŁAW JASIŃSKI

JAK WYRÓŻNIĆ SIĘ W BRANŻY E-COMMERCE? JAROSŁAW JASIŃSKI JAK WYRÓŻNIĆ SIĘ W BRANŻY E-COMMERCE? JAROSŁAW JASIŃSKI E-commerce to handel internetowy wykorzystujący do swego funkcjonowania środki i urządzenia elektroniczne. Według ostatnich szacunków ten niezwykle

Bardziej szczegółowo

Marketing wielowymiarowy

Marketing wielowymiarowy Marketing wielowymiarowy Marketing wielowymiarowy Marketing wielowymiarowy Nowe zasady w erze cyfrowej Ostatnie pięć lat to okres znaczącej ewolucji marketingu. Jej podstawą jest ewolucja klientów połączonych

Bardziej szczegółowo

18 pomysłów na lepszy e-mail Marketing dzięki Marketing Automation

18 pomysłów na lepszy e-mail Marketing dzięki Marketing Automation Autorzy: Marek Broda, Product Manager, SALESmanago Marketing Automation Grzegorz Błażewicz, CEO& Founder, SALESmanago Marketing Automation 18 pomysłów na lepszy e-mail Marketing dzięki Marketing Automation

Bardziej szczegółowo

Agenda. 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku. 2. Oferta abcpr. 2. 1. Pakiety. 2. 2. Oferta kompleksowa. 3. Dlaczego warto z nami współpracować?

Agenda. 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku. 2. Oferta abcpr. 2. 1. Pakiety. 2. 2. Oferta kompleksowa. 3. Dlaczego warto z nami współpracować? Agenda 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku 2. Oferta abcpr 2. 1. Pakiety 2. 2. Oferta kompleksowa 3. Dlaczego warto z nami współpracować? 4. Kontakt Zapoznanie Witam Państwa serdecznie, nazywam się Ewa

Bardziej szczegółowo

Nasze motto brzmi: Jeżeli będziesz pracować tylko dla pieniędzy, nigdy nie odniesiesz sukcesu. Barry Hearn

Nasze motto brzmi: Jeżeli będziesz pracować tylko dla pieniędzy, nigdy nie odniesiesz sukcesu. Barry Hearn Spis Treści EASYCLICK CMS...3 SMART ASSISTANT...4 NONSTOP SHOP...5 PORTAL KORPORACYJNY...6 E-COMMERCE...7 SYSTEMY E-BIZNESU...8 E-LEARNING...9 SYSTEMY CRM...10 SYSTEMY CMS...11 FIRMOWE STRONY WWW...12

Bardziej szczegółowo

Wyzwania dla menadżerów marketingu w obliczu rozwoju technologii IT

Wyzwania dla menadżerów marketingu w obliczu rozwoju technologii IT Raporty, badania, dobre praktyki Maria Johann, Malina Jankowska Wyzwania dla menadżerów marketingu w obliczu rozwoju technologii IT 89 Podstawowym zadaniem marketerów jest precyzyjne rozpoznanie potrzeb

Bardziej szczegółowo

Oferta Exulto Software Hause. Internet Mobile Design

Oferta Exulto Software Hause. Internet Mobile Design Oferta Exulto Software Hause Internet Mobile Design Stay hungry, stay foolish jak mawiał Steve Jobs. My również mamy nieposkromiony apetyt na nowe wyzwania. Wcielamy w życie to, co niemożliwe. Masz dla

Bardziej szczegółowo

Media interaktywne warunkiem skutecznej komunikacji społecznej

Media interaktywne warunkiem skutecznej komunikacji społecznej dr Ewa Badzińska Katedra Nauk Ekonomicznych, Wydział Inżynierii Zarządzania Politechnika Poznańska Media interaktywne warunkiem skutecznej komunikacji społecznej WPROWADZENIE Proces informatyzacji gospodarki

Bardziej szczegółowo

Proponowane typy projektów. w ramach programu Bon na Innowacje 2011. Warszawa, 2011 r.

Proponowane typy projektów. w ramach programu Bon na Innowacje 2011. Warszawa, 2011 r. Proponowane typy projektów w ramach programu Bon na Innowacje 2011 Warszawa, 2011 r. Spis treści 1. Projekt Modernizacja firmowej strony WWW zwiększająca skuteczność jej oddziaływania 5 2. Projekt Modernizacja

Bardziej szczegółowo

conceptree AGENCJA INTERAKTYWNA

conceptree AGENCJA INTERAKTYWNA AGENCJA INTERAKTYWNA Logo Tworzymy wyróżniające się marki. Poprzez umiejętne łączenie elementów wizerunku, budujemy spójny system komunikacji. Projektujemy kompleksową identyfikacje wizualną przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

Online www.fortunate.pl +48 666 376 666. office@fortunategroup.com. Oferta 2015. promocyjna

Online www.fortunate.pl +48 666 376 666. office@fortunategroup.com. Oferta 2015. promocyjna Online www.fortunate.pl TeleFON +48 666 376 666 E-MAIL office@fortunategroup.com Oferta 2015 promocyjna Daj im jakość. To najlepszy rodzaj reklamy. ~ Milton Hershey Fortunate Brand Design - oferta 2015

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

Strategia i nowe media w komunikacji. Efektywne podejście do budowania spójnego marketingu banku spółdzielczego

Strategia i nowe media w komunikacji. Efektywne podejście do budowania spójnego marketingu banku spółdzielczego Strategia i nowe media w komunikacji Efektywne podejście do budowania spójnego marketingu banku spółdzielczego 2 Usługi doradcze i realizacja projektów z zakresu marketingu, public relations, public affairs,

Bardziej szczegółowo