Agenda. 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku. 2. Oferta abcpr Pakiety Oferta kompleksowa. 3. Dlaczego warto z nami współpracować?

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Agenda. 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku. 2. Oferta abcpr. 2. 1. Pakiety. 2. 2. Oferta kompleksowa. 3. Dlaczego warto z nami współpracować?"

Transkrypt

1

2 Agenda 1. abcpr Agencja Promocji Wizerunku 2. Oferta abcpr Pakiety Oferta kompleksowa 3. Dlaczego warto z nami współpracować? 4. Kontakt

3 Zapoznanie Witam Państwa serdecznie, nazywam się Ewa Trojak. abcpr to mój projekt, w który zdołałam zaangażować naprawdę zdolnych ludzi, doskonale odnajdujących się w zagadnieniach marketingu i PR-u. Sama, doktoryzując się w zakresie komunikacji perswazyjnej, poznałam wiele efektywnych metod i narzędzi sprzedaży, promocji oraz kreowania pozytywnego wizerunku. Wiedzę tą od dłuższego już czasu wykorzystuję w praktyce. Teraz, pod szyldem abcpr, oferujemy jakość komunikacji, która przedkłada się na realny zysk dla firm naszych Klientów. Zapraszam zatem do zapoznania się z naszą ofertą!

4 1. abcpr, czyli Agencja Promocji Wizerunku Środowisko, w którym funkcjonujemy poddaje nas ciągłej ocenie. Odpowiedni wizerunek jest dzisiaj kluczowym warunkiem odniesienia sukcesu rynkowego i zdobycia przychylności grup otoczenia. abcpr to skuteczne narzędzie do realizacji wymagających celów z obszaru kreacji, Public Relations oraz Mix Marketingu. abcpr to kreatywność, która zapewni Ci powodzenie w biznesie. Nie narzucimy takiej samej, przestarzałej i drogiej strategii promocyjnej. Pomysł na Twoją firmę/produkt będzie świeży, zaskakujący, a przede wszystkim - skuteczny. abcpr to wizerunek w dobrych rękach i pewność harmonijnej komunikacji z interesariuszami. To zainteresowanie klientów, którzy będą chcieli poznać Cię lepiej, a przede wszystkim wybrać Twoje produkty. abcpr to bezkonfliktowa i efektywna współpraca. Zapewnimy Ci pełnię uwagi, niezależnie od specyfiki i wymiaru zlecenia. Twój cel jest naszym celem, a sukces naszym sukcesem!

5 2. Oferta abcpr Skutecznie posługujemy się narzędziami marketingu i PR tak w Internecie, jak i w mediach tradycyjnych. Świadczymy usługi z zakresu reklamy, media relations, kreacji graficznej, copywritingu, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firm, doradztwa CSR oraz organizacji eventów. Skorzystaj zatem ze zniżkowych pakietów, albo wybierz interesującą Cię usługę z naszej kompleksowej oferty.

6 2.1. Pakiety Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pięć pakietów, dostosowanych do celów strategicznych i możliwości budżetowych Twojej firmy. Każdy pakiet to inny zestaw narzędzi w promocyjnej cenie. Zapoznaj się z nimi, wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy i skontaktuj się z nami. Jesteśmy przekonani, że będziesz z nas zadowolony! Pakiet STARTUJ Marketingowo reklamowa podstawa dla startujących firm i przedsięwzięć. Stworzymy wizerunek Twojego przedsiębiorstwa i przedstawimy jego ofertę potencjalnym klientom. W ramach Pakietu Startuj oferujemy: Budowę strony internetowej/sklepu internetowego; Opracowanie systemu identyfikacji wizualnej (logo, logotyp, barwy firmowe); Kampanię reklamową Google AdWords; GRATIS projekt firmowych wizytówek Współpraca na minimum 2 miesiące.

7 2.1. Pakiety Pakiet POKAŻ SIĘ Skuteczne narzędzie promocji w Internecie. Efektywne instrumenty zapewnią ofercie Twojej firmy potrzebny rozgłos wśród potencjalnych klientów. W ramach Pakietu Pokaż Się oferujemy: Stworzenie i/albo optymalizację kanału social media (1 portal społecznościowy do wyboru); Kampanię reklamową Google AdWords; Pozycjonowanie strony www w wyszukiwarkach internetowych (3 hasła kluczowe); GRATIS wykonanie dwóch aplikacji konkursowych na Facebook. Współpraca na minimum 6 miesięcy. Pakiet POKAŻ SIĘ PLUS Wypróbowane narzędzia wykorzystamy w większej skali. Intensyfikacja przekazu to większe zyski dla przedsiębiorstwa z przeprowadzonej kampanii. W ramach Pakietu Pokaż Się Plus oferujemy: Stworzenie i/albo optymalizacja kanałów social media (2 portale społecznościowe do wyboru); Kampanie linków sponsorowanych (Google AdWords oraz Facebook Ads); Pozycjonowanie strony www pod wyszukiwarki internetowe (6 haseł kluczowych); GRATIS 5 projektów bannerów reklamowych w wybranych wielkościach. Współpraca na minimum 6 miesięcy.

8 2.1. Pakiety Pakiet BĄDŹ W MEDIACH Chcesz się pochwalić nowym produktem albo ważnym osiągnięciem? Zadbamy o odpowiedni, pozytywny szum w mediach związany z Twoją firmą. Tym razem położymy większy nacisk na tradycyjne środki przekazu. W ramach pakietu Bądź w Mediach oferujemy: Opracowanie bazy mediów; Opracowanie teczki prasowej; Redakcję informacji prasowych (3 dowolne teksty użytkowe); Dystrybucję materiałów prasowych; Przygotowanie materiałów reklamowych (broszura, ulotka/zaproszenie, prezentacja); GRATIS - Jeden dodatkowy tekst użytkowy. Współpraca na minimum 2 miesiące. Pakiet PEŁNA WSPÓŁRACA Kompleksowa obsługa Twojej firmy na wszystkich medialnych frontach. Dbamy o Twój wizerunek, opracowujemy strategię komunikacji medialnej i zapewniamy Ci skuteczną reklamę na długi czas. W ramach pakietu Pełna Współpraca oferujemy: Komunikacja w sieci; Reklama w sieci; Media Relations; Copywriting; Grafika; Komunikacja wewnętrzna; Eventy; CSR. Współpraca na co najmniej 12 miesięcy.

9 2.2. Oferta kompleksowa Marketing i PR to nasza pasja, która zajmuje nasze życie zarówno w wymiarze zawodowym, jak i naukowym. Wiemy doskonale jak wiele można zrobić, by marka została zauważona i doceniona, dlatego proponujemy Ci szereg usług zapewniających sukces rynkowy. Sprawdź naszą kompleksową ofertę, może akurat jesteśmy potrzebni Twojej firmie. KOMUNIKACJA W SIECI prowadzenie firmowej strony, bloga firmowego; prowadzenie Fan Page w serwisach społecznościowych (np. Facebook, Twitter, Pinterest, Google+); nawiązywanie współpracy i utrzymywanie pozytywnych relacji z blogosferą; marketing szeptany; pozycjonowanie stron. MEDIA RELATIONS przygotowywanie i aktualizowanie bazy mediów; redagowanie i dystrybucja materiałów prasowych; przygotowanie profesjonalnej teczki prasowej; kompleksowa organizacja konferencji i briefingów prasowych; prowadzenie biura prasowego on-line; zapewnienie funkcji rzecznika prasowego.

10 2.2. Oferta kompleksowa REKLAMA W SIECI linki sponsorowane (kampanie Google Ad Words, Facebook Ads); banery reklamowe w serwisach (w tym Google Network); spoty reklamowe. COPYWRITING opracowywanie tekstowej zawartości stron internetowych; tworzenie i redagowanie tekstów użytkowych (artykuły prasowe i reklamowe, przemówienia, prezentacje, listy firmowe); tekstowe opracowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych (broszury, ulotki, foldery reklamowe, druki firmowe); tworzenie nazw firm, usług i produktów, sloganów, haseł reklamowych i firmowych; tłumaczenie i przygotowanie tekstów w języku angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim i rosyjskim. GRAFIKA projekty stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, Fan Page serwisów społecznościowych; systemy identyfikacji wizualnej (logo, logotyp, barwy firmowe); materiały reklamowe (ulotki, foldery, katalogi, broszury, banery itp.); materiały firmowe (wizytówki, kalendarze, plakaty, gadżety firmowe itp.); wizualizacje danych (infografiki, wykresy); druki wielkoformatowe.

11 2.2. Oferta kompleksowa KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA redagowanie nieregularnych wydawnictw wewnętrznych (informatory, listy, notatki służbowe, broszury); redagowanie regularnych wydawnictw wewnętrznych (biuletyny, gazetki, magazyny); przygotowanie tablic ogłoszeń; organizacja imprez okolicznościowych i integracyjnych (turystyczne, kulturalne, sportowe, bankiety firmowe, pikniki rodzinne); przygotowywanie reportaży z wydarzeń firmowych (foto, video, teksty). SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNY BIZNES analiza kontekstu społeczno ekonomicznego firmy pod względem CSR; opracowanie długoterminowej strategii CSR przedsiębiorstwa; monitoring i doradztwo przy wdrażaniu działań CSR w przedsiębiorstwie. EVENTY kreacja i organizacja wydarzeń firmowych (tj. targi, wystawy, szkolenia, imprezy integracyjne, jubileusze); kreacja i organizacja wydarzeń okolicznościowych, artystycznych, tematycznych; kompleksowa obsługa imprez (w tym m.in. scenariusz, oprawa muzyczno-taneczna, scenografia i dekoracje, oświetlenie i nagłośnienie); wyszukiwanie liderów opinii, celebrities; obsługa medialna eventu.

12 3. Dlaczego warto z nami współpracować? Badania przeprowadzone przez TNS OBOP pokazują, że aż 94 proc. przedsiębiorców widzi związek między pozytywnym wizerunkiem firmy a osiąganymi wynikami finansowymi. Budowanie renomy to proces długotrwały i wymagający wysiłku. Jednak tego rodzaju nakłady opłacają się dobra marka to solidny fundament wspierający działania sprzedażowe. Dla stworzenia i utrzymania pozytywnego obrazu firmy warto opracować stałą i spójną strategię komunikacyjną. Marketing i PR to działania bardzo efektywne, tym bardziej gdy pieczę nad nimi sprawuje sprofilowana agencja, dokładnie taka jak abcpr. Dzięki prowadzeniu projektów dla firm z różnych sektorów rynku zespół abcpr doskonale odnajduje się w branżowym środowisku medialnym i buduje strategię komunikacji osadzoną w realiach rynkowych. Potrafimy zainteresować produktem czy usługą dziennikarzy, a przez to dotrzeć z komunikatem do grupy docelowej klienta. Wiemy również jak wykorzystać różnorodne i nierzadko skomplikowane narzędzia marketingowe w celu zwiększenia sprzedaży produktów i usług naszych zleceniodawców. Nasza wiedza opiera się na doświadczeniu, ale i na pogłębionych badaniach, które realizujemy w naszej pracy naukowej. Zaufaj nam, warto!

13 Kontakt 4. Kontakt? Jeśli bylibyście Państwo zainteresowani współpracą z abcpr Agencją Promocji Wizerunku, prosimy o kontakt. Ewa Trojak Head Director mail: tel

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I Copyright by Wydawnictwo Złote Myśli & Justyna Muszyńska rok 2009 Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie

Bardziej szczegółowo

Realizacja Stron Internetowych Marketing Zintegrowany (3.0)

Realizacja Stron Internetowych Marketing Zintegrowany (3.0) Realizacja Stron Internetowych Marketing Zintegrowany (3.0) Czym jest Marketing Zintegrowany (3.0)? Marketing Zintegrowany można opisywać jako komunikację, która skupia się na aktywnym angażowaniu odbiorców

Bardziej szczegółowo

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH www.semspecialist.pl Numer 2 styczeń 2011 ISSN 2082-3894 SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH PATRONAT WYDAWCA Duarte Leszek Wolany ul. Studzienna

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

Barbara Gawrylak Sposoby promowania stron internetowych

Barbara Gawrylak Sposoby promowania stron internetowych SPOSOBY PROMOWANIA STRON INTERNETOWYCH Autor: Barbara Gawrylak Właśnie stworzyłeś stronę internetową, a po umieszczeniu jej na serwerze szybko przekonujesz się, że liczba odwiedzin równa jest liczbie Twoich

Bardziej szczegółowo

JAKI JEST WIZERUNEK POLSKICH SZKÓŁ WYŻSZYCH? KAMPANIE PROMOCYJNE UCZELNI

JAKI JEST WIZERUNEK POLSKICH SZKÓŁ WYŻSZYCH? KAMPANIE PROMOCYJNE UCZELNI JAKI JEST WIZERUNEK POLSKICH SZKÓŁ WYŻSZYCH? KAMPANIE PROMOCYJNE UCZELNI Aneta Pawłowska Uniwersytet Jagielloński w Krakowie Streszczenie Konkurencja pomiędzy szkołami wyższymi w zakresie oferty edukacyjnej

Bardziej szczegółowo

Współpraca z mediami a tworzenie wizerunku organizacji. Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 3

Współpraca z mediami a tworzenie wizerunku organizacji. Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 3 Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 3 Współpraca z mediami a tworzenie wizerunku organizacji BUDOWANIE WIZERUNKU ORGANIZACJI KOMUNIKACJA: JA - ORGANIZACJA - OTOCZENIE WSPÓŁPRACA

Bardziej szczegółowo

How and Where is the Today s Library User

How and Where is the Today s Library User Emilia Lepkowska 1 Jaki jest i gdzie jest współczesny czytelnik? Abstrakt: Referat stanowić będzie próbę odpowiedzi na szereg pytań dotyczących relacji bibliotekarzużytkownik. Zaprezentowane zostaną wymagania

Bardziej szczegółowo

DOCENIĆ BIBLIOTEKĘ JaK skutecznie PrOwaDzIĆ rzecznictwo

DOCENIĆ BIBLIOTEKĘ JaK skutecznie PrOwaDzIĆ rzecznictwo DOCENIĆ BIBLIOTEKĘ Jak skutecznie Prowadzić rzecznictwo 1. 1 autorki: Małgorzata Borowska Maja Branka Joanna Wcisło redakcja merytoryczna: Maja Branka redakcja językowa i korekta: Maja Branka Jakub Jedliński

Bardziej szczegółowo

Marketing i reklama w Internecie

Marketing i reklama w Internecie Marketing i reklama w Internecie Bartosz Małecki UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Bartosz Małecki UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja

Bardziej szczegółowo

Jak wybrać dobrą agencję PR?

Jak wybrać dobrą agencję PR? Jak wybrać dobrą agencję PR? opracowanie przygotowane przez Związek Firm Public Relations Warszawa 2013 Spis treści Słowo wstępu 3 Typologia przetargów 4 Przed przetargiem 7 Zarządzanie przetargiem 13

Bardziej szczegółowo

Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem. p o r a d n i k efek t y wnej w s p ó ł p r a c y

Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem. p o r a d n i k efek t y wnej w s p ó ł p r a c y Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem p o r a d n i k efek t y wnej w s p ó ł p r a c y Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem p o r a d n i k efek t y wnej w s p ó ł p r a c y Spis

Bardziej szczegółowo

Dialog Społeczny. Raport Odpowiedzialności Społecznej

Dialog Społeczny. Raport Odpowiedzialności Społecznej 2006 Dialog Społeczny Raport Odpowiedzialności Społecznej Niniejszy Raport Odpowiedzialności Społecznej został wydany przez British American Tobacco Polska. Znajdą tu Państwo kwestie podniesione przez

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA EKSPORTOWA I SKUTECZNY MARKETING JAKO ELEMENT EKSPANSJI FIRM NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ. Wykładowca: Mieczysław Bąk

STRATEGIA EKSPORTOWA I SKUTECZNY MARKETING JAKO ELEMENT EKSPANSJI FIRM NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ. Wykładowca: Mieczysław Bąk STRATEGIA EKSPORTOWA I SKUTECZNY MARKETING JAKO ELEMENT EKSPANSJI FIRM NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ Wykładowca: Mieczysław Bąk TEMATY DO OMÓWIENIA (1/2) Światowy kryzys gospodarczy klątwa czy wyzwanie? Strategia

Bardziej szczegółowo

Gminne Centrum Informacji ul. Jana Pawła II 8 64-550 Duszniki tel. / fax (061) 2919496 www.duszniki-wlkp.pl/gci.php gci@duszniki-wlkp.

Gminne Centrum Informacji ul. Jana Pawła II 8 64-550 Duszniki tel. / fax (061) 2919496 www.duszniki-wlkp.pl/gci.php gci@duszniki-wlkp. Poradnik dla osób pragnących prowadzić własną działalność gospodarczą Gminne Centrum Informacji ul. Jana Pawła II 8 64-550 Duszniki tel. / fax (061) 2919496 www.duszniki-wlkp.pl/gci.php gci@duszniki-wlkp.pl,

Bardziej szczegółowo

Standardy AA1000. Narzędzie społecznej odpowiedzialności organizacji. Przewodnik dla biznesu

Standardy AA1000. Narzędzie społecznej odpowiedzialności organizacji. Przewodnik dla biznesu Standardy AA1000. Narzędzie społecznej odpowiedzialności organizacji. Przewodnik dla biznesu Standardy AA1000. Narzędzie społecznej odpowiedzialności organizacji. Przewodnik dla biznesu Wydawca: CSRinfo

Bardziej szczegółowo

Marketing ma charakter systemowy: nie może on być utożsamiany z pojedynczym instrumentem lub jednostkowym działaniem na rynku.

Marketing ma charakter systemowy: nie może on być utożsamiany z pojedynczym instrumentem lub jednostkowym działaniem na rynku. POJĘCIE MARKETINGU Marketing nie jest zjawiskiem nowym. Można go określić jako zintegrowany zbiór instrumentów działań związanych z badaniem i kształtowaniem rynku, opartych na rynkowych regułach postępowania.

Bardziej szczegółowo

MARKETING BEZPOŚREDNI

MARKETING BEZPOŚREDNI Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Katedra Marketingu i Zarządzania Gospodarką Turystyczną MARKETING BEZPOŚREDNI Wykład 3 I rok stacjonarne studia II stopnia

Bardziej szczegółowo

PRZEWODNIK W ZAKRESIE PROMOCJI PROJEKTÓW FINANSOWANYCH W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA, 2007 2013 DLA BENEFICJENTÓW I

PRZEWODNIK W ZAKRESIE PROMOCJI PROJEKTÓW FINANSOWANYCH W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA, 2007 2013 DLA BENEFICJENTÓW I PRZEWODNIK W ZAKRESIE PROMOCJI PROJEKTÓW FINANSOWANYCH W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO INNOWACYJNA GOSPODARKA, 2007 2013 DLA BENEFICJENTÓW I INSTYTUCJI ZAANGAŻOWANYCH WE WDRAŻANIE PROGRAMU Warszawa, kwiecień

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga 1 e-book stanowi przedmiot praw autorskich icomarch24 S.A. z siedzibą w Krakowie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000328672. e-book podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie

Bardziej szczegółowo

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej. GŁÓWNE LOGO Polski HR S.A. skupia

Bardziej szczegółowo

Kalisz. Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Pomysł na projekt

Kalisz. Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Pomysł na projekt Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego KAPITAŁ LUDZKI NARODOWA STRATEGIA SPÓJNOŚCI te m ek pr oj tu ni ki ys m SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

Bardziej szczegółowo

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT

Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Realizacja procesów B2B z wykorzystaniem technologii ICT Koncepcja Publikacji: Leszek Czech Autorzy: Tomasz Dębicki Olgierd Dziamski Tomasz Kawecki Wojciech Kliber Marcin Kraska Piotr Nowak Michał Przybylski

Bardziej szczegółowo

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w efekcie rynek funduszy w Polsce rozwijał się w sposób nie

Bardziej szczegółowo

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Bardziej szczegółowo

Warto mieć standardy. czyli Kodeks odpowiedzialnego Biznesu oraz podręcznik do jego wdrażania

Warto mieć standardy. czyli Kodeks odpowiedzialnego Biznesu oraz podręcznik do jego wdrażania Warto mieć standardy czyli Kodeks odpowiedzialnego Biznesu oraz podręcznik do jego wdrażania czyli Kodeks Odpowiedzialnego Biznesu oraz podręcznik do jego wdrażania Spis Treści 005 Wprowadzenie do Kodeksu

Bardziej szczegółowo

dialog dialog z interesariuszami interesariuszami dialog dialog dialog interesariuszami interesariuszami interesariuszami

dialog dialog z interesariuszami interesariuszami dialog dialog dialog interesariuszami interesariuszami interesariuszami dialog z interesariuszami Jak rozmawiać, czyli jak usłyszeć i jak zostać wysłuchanym? dialog z dialog interesariuszami dialog z dialog z interesariuszami interesariuszami z interesariuszami Poradnik dla

Bardziej szczegółowo

KOMUNIKACJA I PARTYCYPACJA SPOŁECZNA

KOMUNIKACJA I PARTYCYPACJA SPOŁECZNA Jerzy Hausner (red.) Jarosław Górniak Sylwia Kołdras Stanisław Mazur Romana Paszkowska KOMUNIKACJA I PARTYCYPACJA SPOŁECZNA Poradnik Kraków, 1999 SPIS TREŚCI WSTĘP 7 SŁOWNICZEK POJĘĆ STOSOWANYCH W PORADNIKU

Bardziej szczegółowo

@ X O X. (Nie) Bój się. * Jak wykorzystywać blogi w edukacji

@ X O X. (Nie) Bój się. * Jak wykorzystywać blogi w edukacji O X @ X (Nie) * Bój się bloga! * Jak wykorzystywać blogi w edukacji ` redakcja merytoryczna: grzegorz d. stunża, piotr peszko autorzy: radosław bomba, monika górska, katarzyna fornalska, agnieszka jarmuł,

Bardziej szczegółowo