Podeszwa S a m o c z y s z c z a, c y

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Podeszwa S a m o c z y s z c z a, c y"

Transkrypt

1 Podeszwa wykonana ze specjalnej mieszanki polimerowej zapewniającej doskonałą przyczepność na wszystkich rodzajach podłoża Oznaczona pieta, szeroki bieżnik na podeszwie zapewnia ciągłą przyczepność Szeroka podeszwa MAXCONTACT gwarantuje doskonałą stabilność Element amortyzujacy, wstrzasy, od śródstopia po piętę zapewnia ochronę przed kumulacyjnym efektem wstrząsów Bacou-Dalloz Polska, ul. Podskale 2, Kraków tel , fax S a m o c z y s z c z a, c y

2 BACOU: Technologia i projekt w sluzbie / bezpieczenstwa Firma BACOU zaliczana jest do grona najprawdziwszych innowatorów w dziedzinie produkcji obuwia ochronnego, których domeną jest opracowywanie nowych rozwiązań będących odpowiedzią na zmieniające się potrzeby. Całkowicie nowa kolekcja BACʼRUN nie stanowi tu wyjątku. Do jej stworzenia firma BACOU wykorzystała skutecznie swoje najważniejsze osiągnięcia badawcze i projektowe, gwarantując użytkownikowi unikatowe korzyści. Począwszy od wstępnego etapu tworzenia projektu, pracownicy biura inżynieryjnego firmy BACOU ani na chwilę nie zapominają o potrzebach użytkownika. W ten sposób powstają modele coraz bardziej innowacyjne, które zaprojektowane są tak, by osiągnąć jak najwyższą skuteczność w wymagających warunkach. KOMFORT Kolekcja BACʼRUN to nowe, anatomiczne obuwie opracowane na podstawie 30-letniego doświadczenia. W projekcie wykorzystano wewnętrzną wkładkę pochłaniającą, która ma właściwości zarówno ergonomiczne, jak i antyelektrostatyczne, dzięki czemu stworzono obuwie ochronne równie wygodne w noszeniu jak współczesne obuwie sportowe. Nowa kolekcja BAC'RUN jest najlepszym odzwierciedleniem tej filozofii. Dogłębne badania ergonomiczne prowadzone przez firmę BACOU zainspirowały stworzenie nowej linii obuwia, łączącej wyjątkowy komfort z nowym kompozytowym, superszerokim, niezwykle lekkim, asymetrycznym wzmocnieniem czubka buta 200 Joule. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi, począwszy od tworzenia projektu, po etap produkcyjny. Na każdym etapie w pełni wykorzystujemy naszą wiedzę specjalistyczną, gwarantując naszym klientom najlepsze wykorzystanie unikatowej i innowacyjnej technologii firmy BACOU. Jedynie tak doświadczony producent jak BACOU może połączyć rozwiązania technologiczne i projektowe z komfortem użytkowania na tyle skutecznie, aby wyjść naprzeciw potrzebom wymagających środowisk, z jakimi mamy dziś do czynienia. OCHRONA Podeszwa MAXCONTACT złożona jest z trzech warstw: z warstwy poliuretanowej o niskiej gęstości, aby zapewnić komfort i absorpcję wstrząsów, z warstwy poliuretanowej o wysokiej gęstości, aby zagwarantować optymalną trwałość podeszwy oraz z warstwy termoplastycznego poliuretanu, aby zapewnić doskonałą przyczepność podeszwy do podłoża. TECHNOLOGIA Wszystkie modele serii BACʼRUN wyposażone zostały w pełne, kompozytowe wzmocnienie czubka buta 200 Joule, dzięki czemu połączono bezpieczeństwo z komfortem. Kompozytowy podnosek, dzięki nacięciom na górnej krawędzi (unikatowe rozwiązanie BACOU), jest niewyczuwalny dla użytkownika przy pochylaniu się, kucaniu czy wykonywaniu innych, bardziej skomplikowanych ruchów. Ekstraszeroki podnosek jest odpowiedni dla bardzo wielu użytkowników i posiada szereg innych właściwości, takich jak: niesymetryczność właściwości antymagnetyczne doskonałą izolację termiczną obojętność chemiczną 2 3 wyjątkową lekkość (50% lżejszy od stali)

3 Styl miejski Bac Run 786 S3 Cholewka z gładkiej, naoliwionej skóry, olejo- i wodoodpornej. Wyłożenie z materiału pochłaniającego. Wyściełany, usztywniony kołnierz i język. i antybakteryjna wkładka. Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Podeszwa MAXCONTACT. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Znak BACOU (projekt BACOU) oznaczenie nowego stylu BACʼRUN. Bac Run 801 S3 Cholewka z licowej skóry naturalnej, środek olejo- i wodoodporny, z wyłożeniem z materiału pochłaniającego. Wyściełany, usztywniony kołnierz i język. i antybakteryjna wkładka. Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Podeszwa MAXCONTACT. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 791 S1P Cholewka z gładkiej, naoliwionej skóry, z wyłożeniem z przewiewnego materiału oraz z materiału pochłaniającego. Wyściełany, usztywniony kołnierz i język. Ergonomiczna, Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Podeszwa MAXCONTACT. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Podeszwa MAXCONTACT z bieżnikiem wykonanym ze specjalnej mieszanki polimerowej, gwarantującym dobrą przyczepność na każdym podłożu. Bac Run 796 S1P Cholewka z licowej skóry naturalnej, środek olejo- i wodoodporny, z wyłożeniem z materiału pochłaniającego. Ergonomiczna, Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Podeszwa MAXCONTACT. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.:

4 Sport Bac Run 717 PCP S3 M Cholewka z licowej barwionej skóry. Anatomicznie ukształtowany i wyściełany kołnierz. Skórzany język z bocznym zapięciem. Dodatkowe wzmocnienia z przodu i z tyłu buta. Dodatkowa ochrona podbicia 100 J (M). Wkładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Dostępne rozmiary: od 38 do 47. (Produkowane na zamówienie). Nr ref.: Specjalny model z dodatkowa, ochrona, podbicia Bac Run 746 S1P Zamszowy wierzch z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. Wyłożenie z materiału pochłaniającego. Ergonomiczna, Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Superlekki, niemetaliczny podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: System Quick lace, umożliwiający szybkie rozwiązanie sznurówek i zdjęcie butów w sytuacji zagrożenia. Bac Run 740 S1 Zamszowy wierzch z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. Wyłożenie z materiału pochłaniającego oraz wyściełany i usztywniony język. Wzmocnienia na pięcie i czubku buta. i antybakteryjna wkładka. Superlekki, niemetaliczny podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 741 S1P Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Nr ref.: Bac Run 736 S1P Trzewik z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem i językiem. i antybakteryjna wkładka. Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Superlekki, niemetaliczny podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 721 S1P Wierzch buta z perforowanego nubuku, z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem i wentylacją. Pasek zapinający z rzepem. i antybakteryjna wkładka. Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Superlekki, niemetaliczny podnosek kompozytowy Spacium. Rozmiary: od 35 do 47. Nr ref.: Bac Run 730 S1 Wierzch buta z perforowanej skóry z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. Wyłożenie z materiału pochłaniającego oraz wyściełany i usztywniony język. i antybakteryjna wkładka. Superlekki, niemetaliczny podnosek kompozytowy Spacium. Rozmiary: od 35 do 47. Nr ref.: Bac Run 731 S1P Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Rozmiary: od 35 do 47. Nr ref.:

5 Sport GORE-TEX Bac Run 750 S2 Cholewka z gładkiej skóry olejowanej, wodoi olejoodpornej. Wyściełany i usztywniony kołnierz oraz absorpcyjne, tekstylne wyłożenie cholewki. Wzmocnienia na pięcie i czubku buta. i antybakteryjna wkładka. Superlekki, niemetaliczny podnosek kompozytowy Spacium. Rozmiary: od 35 do 47. Nr ref.: Bac Run 751 S3 Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Nr ref.: Wzmocniona pięta zapewnia dodatkową ochronę i optymalne usztywnienie kostki. Bac Run 755 S2 Cholewka z gładkiej skóry olejowanej, wodo- i olejoodpornej. Wyściełany i usztywniony kołnierz oraz wyłożenie z materiału pochłaniającego. Wzmocnienia na pięcie i czubku buta. i antybakteryjna wkładka. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 756 S3 Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Nr ref.: Wykończenie: połączenie wysokiej jakości materiałów skórzanych z oddychającą i wodoodporną membraną z GORE-TEX-u ma zapewnić komfort i nieprzemakalność nawet w najtrudniejszych warunkach. Model wyposażony jest w prosty i precyzyjny system sznurowania dla optymalnego zabezpieczenia stopy. Bac Run 776 S3 Cholewka z gładkiej skóry olejowanej, wodoi olejoodpornej, z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. Powłoka membranowa z GORE-TEX-u. i antybakteryjna wkładka. Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Podeszwa MAXCONTACT. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 781 S3 Cholewka z licowej skóry naturalnej, środek olejo- i wodoodporny, z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. Powłoka membranowa z GORE-TEX-u. Ergonomiczna, antyelektrostatyczna i antybakteryjna wkładka. Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Podeszwa MAXCONTACT. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.:

6 Modele podstawowe Osłonięty czubek buta: wysoka odporność na ścieranie dla większej trwałości. Bac Run 711 S3 Cholewka z gładkiej skóry olejowanej, wodoi olejoodpornej, z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. Język wyściełany skórą. Wzmocnienia na pięcie i czubku buta. i antybakteryjna wkładka. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 700 S1 Cholewka z barwionej skóry naturalnej, z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. i antybakteryjna wkładka. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 701 S1P Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Nr ref.: Skórzana wstawka odporna na kurz i pył. 10 Bac Run 715 S2 Cholewka z gładkiej skóry olejowanej, wodoi olejoodpornej, z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. Język wyściełany skórą. Wzmocnienia na pięcie i czubku buta. Ergonomiczna, Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 716 S3 Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Nr ref.: Bac Run 705 S1 Cholewka z barwionej skóry naturalnej, z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem wokół kostki i skórzanym spodem. Ergonomiczna, Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref: Bac Run 706 S1P Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Nr ref.:

7 Modele podstawowe Bac Run 765 S2 Cholewka z licowej skóry, wodo- i olejoodpornej, z wyściełanym, usztywnionym kołnierzem. Język wyściełany skórą. Wzmocnienia na pięcie i czubku buta. Ergonomiczna, Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 766 S3 Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Nr ref.: Bac Run 761 S3 C1 Cholewka z licowej skóry olejowanej, wodo- i olejoodpornej. Pokrywające się częściowo szwy dla łatwiejszego usuwania cieczy. Ciepłe, wełniane wyłożenie. Boczne uchwyty na cholewce. i antybakteryjna wkładka. Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Wzmocnienie dodatkową warstwą na przedniej części buta. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 760 S3 Identyczny model bez wełnianego wyłożenia. Nr ref.: Wzmocniony czubek dla większej trwałości. Brak szwów bocznych zapewnia większą odporność na ścieranie. Odwrócone szycie dla lepszego usuwania cieczy. 12 Bac Run 771 S3 C1 Cholewka z licowej, barwionej skóry, olejoi wodoodporna. Ciepłe, wełniane wyłożenie i skórzany kołnierz wokół kostki. Ergonomiczna, Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: System sznurowania bez metalowych dziurek w 100% zapewnia właściwości niemagnetyczne. Bac Run 762 S3 Cholewka z licowej skóry, wodoi olejoodpornej. Pokrywające się częściowo szwy dla łatwiejszego usuwania cieczy. Boczne uchwyty na cholewce. Ergonomiczna, antyelektrostatyczna i antybakteryjna wkładka. Przekładka antyprzebiciowa ze stali nierdzewnej. Superlekkie, niemetaliczne wzmocnienie czubka buta podnosek kompozytowy Spacium. Nr ref.: Bac Run 763 S3 C1 Identyczny model z ciepłym wełnianym wyłożeniem. Nr ref.:

8 OCHRONA Wielozadaniowa podeszwa PU Nitrile POLYNIT (poliuretanowo-nitrylowa) zapewnia dobrą przyczepność na wszystkich rodzajach powierzchni oraz dużą odporność na odczynniki chemiczne, ścieranie i kontakt z temperaturą do 300ºC. 14 NOWE MODELE z podeszwą PU Nitrile POLYNIT (poliuretanowo-nitrylowa) MODELE z podeszwą PU Nitrile POLYNIT (poliuretanowo-nitrylową): BACʼRUN 836 S3 HRO BACʼRUN 845 S2 HRO BACʼRUN 846 S3 HRO BACʼRUN 850 S2 HRO BACʼRUN 851 S3 HRO BACʼRUN 830 S2 HRO BACʼRUN 831 S3 HRO BACʼRUN 841 S3 HRO BACʼRUN 861 S3 HRO BACʼRUN 866 S3 HRO BACʼRUN 856 S3 HRO NOWE MODELE Sport Bac Run 845 S2 HRO Cholewka wykonana ze skóry licowej, wodo- i olejoodpornej. Anatomicznie dopasowany kołnierz buta oraz język wyściełane materiałem Cordura. Elastyczne wzmocnienia z przodu i z tyłu buta. But w całości wyłożony wysokochłonnym materiałem POROMAX. Ergonomiczna, antybakteryjna i antyelektrostatyczna wkładka. Podeszwa POLYNIT do wielorakich zastosowań. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Bac Run 846 S3 HRO Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Bac Run 836 S3 HRO Cholewka wykonana ze skóry wodo- i olejoodpornej. Wyściełany język. Całkowicie wodoszczelna struktura zapewnia doskonałą ochronę przed cieczami. W pełni wyłożone wysokochłonnym materiałem POROMAX. Ergonomiczna, antybakteryjna i antyelektrostatyczna wkładka. Podeszwa POLYNIT do wielorakich zastosowań. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Całkowicie wodoszczelna struktura, by zapewnić najlepszą ochronę przed cieczami. Bac Run 850 S2 HRO Cholewka wykonana ze skóry licowej, wodoi olejoodpornej. Anatomicznie dopasowany kołnierz buta oraz język wyściełane materiałem Cordura. Elastyczne wzmocnienia z przodu i z tyłu buta. But w całości wyłożony wysokochłonnym materiałem POROMAX. Ergonomiczna, antybakteryjna i antyelektrostatyczna wkładka. Podeszwa POLYNIT do wielorakich zastosowań. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Bac Run 851 S3 HRO Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.:

9 Bac Run 830 S2 HRO Cholewka z gładkiej licowej skóry. Kołnierz dopasowany anatomicznie do stawu skokowego. Język podbity skórą, z wodoszczelnym wykończeniem. Elastyczne wzmocnienia z przodu i z tyłu buta. But w całości wyłożony wysokochłonnym materiałem POROMAX. Ergonomiczna, antybakteryjna i antyelektrostatyczna wkładka. Podeszwa POLYNIT do wielorakich zastosowań. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Bac Run 831 S3 HRO Identyczny model z przekładką antyprzebiciową ze stali nierdzewnej. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: POLYNIT Modele podstawowe Antybakteryjny, chłonny i redukujący zapachy materiał POROMAX. NOWE MODELE Bac Run 861 S3 HRO But z wysoką cholewką wykonaną z licowej skóry, wodoi olejoodpornej. Skórzane wzmocnienia dla ochrony i usztywnienia kostki i ścięgna Achillesa. Kołnierz dopasowany anatomicznie do stawu skokowego. Skórzany język z podbiciem i wodoszczelnym wykończeniem. Wyłożone wysokochłonnym materiałem POROMAX dla zwiększenia wygody. Ergonomiczna, antybakteryjna i antyelektrostatyczna wkładka. Podeszwa POLYNIT do wielorakich zastosowań. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Oferta specjalna Bac Run 866 S3 HRO Cholewka wykonana z hydrofobowej, gładkiej licowej skóry. Niepalne szwy Nomex. Kołnierz dopasowany anatomicznie do stawu skokowego. Ochronne wzmocnienia w tylnej części buta. Odporna na iskry osłona ze skóry licowej z systemem szybkiego uwalniania nogi. Elastyczna opaska wspierająca stopę. But w całości wyłożony wysokochłonnym materiałem POROMAX. Ergonomiczna, antybakteryjna i antyelektrostatyczna wkładka. Podeszwa POLYNIT do wielorakich zastosowań. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Specjalny model dla spawaczy 16 Bac Run 841 S3 HRO Cholewka z gładkiej licowej skóry. Kołnierz z podbiciem, dopasowany anatomicznie do stawu skokowego. Język z wodoszczelnym wykończeniem. Elastyczne wzmocnienia z przodu i z tyłu buta. But w całości wyłożony wysokochłonnym materiałem POROMAX. Ergonomiczna, antybakteryjna i antyelektrostatyczna wkładka. Podeszwa POLYNIT do wielorakich zastosowań. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Wzmocnienia ze skóry zapewniające ochronę stawu skokowego i ścięgna Achillesa. Bac Run 856 S3 HRO Cholewka wyprodukowana z mikrowłókien odpornych na kontakt ze żrącymi cieczami i kwasami o niskich stężeniach. Boczne nity wzmacniające. Nierdzewne oczka sznurówek. Język z wodoszczelnym wykończeniem. Zaciągana pętla z tyłu. Całkowicie wyłożone wysokochłonnym materiałem POROMAX. Ergonomiczna, antybakteryjna i antyelektrostatyczna wkładka. Podeszwa POLYNIT do wielorakich zastosowań. Rozmiary: od 38 do 48. Nr ref.: Specjalny model do pracy z substancjami chemicznymi 17

10 18 Modele Kod Nazwa Strona Modele podsta wow e GORE-TEX P R Z E M Y S Ł C I Ę Ż K I P R O D U K C J A L O G I S T Y K A, T R A N S P O R T B U D O W N I C T W O I I N Ż Y N I E R I A W O D N O - L Ą D O W A P R Z E M Y S Ł D R Z E W N Y I Z O L A C J E U S Ł U G I BAC'RUN 700 S BAC'RUN 701 S1P BAC'RUN 705 S BAC'RUN 706 S1P BAC'RUN 711 S BAC'RUN 715 S BAC'RUN 716 S BAC'RUN 760 S BAC'RUN 761 S3 CI BAC'RUN 762 S BAC'RUN 763 S3 CI BAC'RUN 765 S BAC'RUN 766 S BAC'RUN 771 S3 CI BAC'RUN 830 S2 HRO BAC'RUN 831 S3 HRO BAC'RUN 841 S3 HRO BAC'RUN 776 S BAC'RUN 781 S3 9 Modele Kod Nazwa Strona Sport Styl miejski Oferta specjalna P R Z E M Y S Ł C I Ę Ż K I P R O D U K C J A L O G I S T Y K A, T R A N S P O R T B U D O W N I C T W O I I N Ż Y N I E R I A W O D N O - L Ą D O W A P R Z E M Y S Ł D R Z E W N Y I Z O L A C J E U S Ł U G I BAC'RUN 721 S1P BAC'RUN 730 S BAC'RUN 731 S1P BAC'RUN 736 S1P BAC'RUN 740 S BAC'RUN 741 S1P BAC'RUN 746 S1P BAC'RUN 750 S BAC'RUN 751 S BAC'RUN 755 S BAC'RUN 756 S BAC'RUN 836 S3 HRO BAC'RUN 845 S2 HRO BAC'RUN 846 S3 HRO BAC'RUN 850 S2 HRO BAC'RUN 851 S3 HRO BAC'RUN 786 S BAC'RUN 791 S1P BAC'RUN 796 S1P BAC'RUN 801 S BAC'RUN 861 S3 HRO BAC'RUN 866 S3 HRO BAC'RUN 856 S3 HRO 17 19

>>> OBUWIE OCHRONNE. * Ochrona, której mozesz zaufac

>>> OBUWIE OCHRONNE. * Ochrona, której mozesz zaufac >>> OBUWIE OCHRONNE * * Ochrona, której mozesz zaufac 1 TABELA ROZMIARÓW MĘSKICH Rozmiar buta 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 UK 3 3,5 4 5 6 6,5 7 8 9 10 10,5 11 12 13 13,5 US 2,5 3,5 4,5

Bardziej szczegółowo

3580 Rozmiar 36-52. 3582 Rozmiar 36-52 (Otwarte)

3580 Rozmiar 36-52. 3582 Rozmiar 36-52 (Otwarte) 70 3580 3580 Rozmiar 36-52 Rozmiar (Zamknięte) 36-52 (geschlossen) 3582 Rozmiar 36-52 (Otwarte) Wszystkie wymienne wkładki znajdziecie Państwo na stronie 86/87. system wkładów acc cylindryczne zespoły

Bardziej szczegółowo

OBUWIE SPECJALNE DLA STRAśAKÓW

OBUWIE SPECJALNE DLA STRAśAKÓW OBUWIE SPECJALNE DLA STRAśAKÓW Zgodnie z normą EN 15090 HI3 CI HR Zgodne z normą EN 15090 (EN ISO 20344 i EN ISO 20345) Podstawowe wymagania idealna ochrona i optymalne dopasowanie Obuwie specjalne straŝaka

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ I. MEDYCZNA ODZIEŻ

CZĘŚĆ I. MEDYCZNA ODZIEŻ Załącznik nr 2 SZCZEGÓŁOWA OFERTA CENOWA Nr procedury: 17/2015 Asortyment CZĘŚĆ I. MEDYCZNA ODZIEŻ 1 FARTUCH 2 DAMSKI FARTUCH MĘSKI 3 SUKIENKA DAMSKA kolor biały Materiał: skład 33-35 Bawełna, 65-67 Poliester,

Bardziej szczegółowo

Ochrona zdrowia, bezpieczeństwo i komfort

Ochrona zdrowia, bezpieczeństwo i komfort Ochrona zdrowia, bezpieczeństwo i komfort Bata Industrials: Wszystko, czego potrzeba pracującym stopom według najnowszych europejskich norm bezpieczeństwa O c h r o n a z d r o w i a, b e z p i e c z e

Bardziej szczegółowo

Ochrona nóg. Twoje stopy spełniają wiele funkcji. Muszą unosić ciężar Twojego ciała, przystosować się

Ochrona nóg. Twoje stopy spełniają wiele funkcji. Muszą unosić ciężar Twojego ciała, przystosować się Ochrona nóg Twoje stopy spełniają wiele funkcji. Muszą unosić ciężar Twojego ciała, przystosować się do podłoża, na którym stoisz, przenosić Cię i działać jak amortyzatory. W podeszwie stopy występuje

Bardziej szczegółowo

ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ. Obuwie ochronne

ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ. Obuwie ochronne ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ Obuwie ochronne ADAMANT i BENNON - nowe marki na rynku obuwia ochronnego produkty certyfikowane gwarantowana jakość, komfort, atrakcyjna cena buty spełniające wymagania europejskich

Bardziej szczegółowo

OCHRONY KOŃCZYN DOLNYCH

OCHRONY KOŃCZYN DOLNYCH OCHRONY KOŃCZYN DOLNYCH Model 502 S1, P, SRC Model 705 S3, SRC Model 501 S1, P, SRC Model 706 S3, SRC Model 1042 S4, CI, SRC Model 1051 S5, CI, SRC NOWA LEKKA KOLEKCJA OBUWIA PPO SPORTY LINE Model 501

Bardziej szczegółowo

OPRACOWANE PRZEZ BATA INDUSTRIALS

OPRACOWANE PRZEZ BATA INDUSTRIALS OPRACOWANE PRZEZ BATA INDUSTRIALS 2 OPRACOWANE PRZEZ BATA INDUSTRIALS Najfajniejsze obuwie robocze Zapomnij jak wyglądały do tej pory buty robocze, bo kolekcja BICKZ wyrusza do pracy. Możesz liczyć nie

Bardziej szczegółowo

DOKUMENTACJA TECHNICZNO - TECHNOLOGICZNA TRZEWIKI ROBOCZE NA SPODACH GUMOWYCH

DOKUMENTACJA TECHNICZNO - TECHNOLOGICZNA TRZEWIKI ROBOCZE NA SPODACH GUMOWYCH DOKUMENTACJA TECHNICZNO - TECHNOLOGICZNA TRZEWIKI ROBOCZE NA SPODACH GUMOWYCH SPIS TREŚCI. 1. Fotografia trzewików roboczych na spodach gumowych. 3 2. Opis ogólny trzewików roboczych na spodach gumowych.

Bardziej szczegółowo

Duży krok ku bezpieczeństwu

Duży krok ku bezpieczeństwu Duży krok ku bezpieczeństwu Czasami łatwo zapomnieć o tym, co najbliżej ziemi. Właściwe obuwie zapobiega uszkodzeniom i przeciążeniom oraz zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy. Gwóźdź leżący na podłodze

Bardziej szczegółowo

Odzież robocza Odzież ochronna

Odzież robocza Odzież ochronna Odzież robocza Odzież ochronna kompetencje Wiedza i doświadczenie w zakresie produkcji i technologii uvex - światowej klasy dostawca systemów i rozwiązań bezpieczeństwa i higieny pracy Nasze zakłady produkcyjne,

Bardziej szczegółowo

Wiedza i doświadczenie w zakresie produkcji i technologii

Wiedza i doświadczenie w zakresie produkcji i technologii kompetencje Wiedza i doświadczenie w zakresie produkcji i technologii uvex światowej klasy dostawca systemów i rozwiązań bezpieczeństwa i higieny pracy Nasze zakłady produkcyjne, w których najnowsze technologie

Bardziej szczegółowo

PROTEKTOR KROK DO BEZPIECZEŃSTWA. PROTEKTOR S.A. ul. Kunickiego 20-24 20-417 Lublin tel. 81 532 22 31 e-mail: handel@protektorsa.pl www.protektorsa.

PROTEKTOR KROK DO BEZPIECZEŃSTWA. PROTEKTOR S.A. ul. Kunickiego 20-24 20-417 Lublin tel. 81 532 22 31 e-mail: handel@protektorsa.pl www.protektorsa. GRUPA KAPITAŁOWA PROTEKTOR O NAS Grupa Kapitałowa PROTEKTOR specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości obuwia specjalistycznego (zawodowego, bezpiecznego, strażackiego oraz militarnego)

Bardziej szczegółowo

rozmiar 36 42 ocieplana podszewka rozmiar 36 42 ocieplana podszewka Skórzane oficerki W YGODNE KOZ AKI JUŻ OD ZAWSZE DOBRE CENY

rozmiar 36 42 ocieplana podszewka rozmiar 36 42 ocieplana podszewka Skórzane oficerki W YGODNE KOZ AKI JUŻ OD ZAWSZE DOBRE CENY rozmiar ocieplana podszewka 90 rozmiar ocieplana podszewka Skórzane oficerki W YGODNE KOZ AKI JUŻ OD ZAWSZE DOBRE CENY W dobrym nastroju Pozwól sobie także jesienią na komfort chodzenia w butach marki

Bardziej szczegółowo

Obuwie Bezpieczne. Obuwie Zawodowe. Obuwie Gospodarcze ...

Obuwie Bezpieczne. Obuwie Zawodowe. Obuwie Gospodarcze ... Katalog 2010 Obuwie Bezpieczne obuwie dla pilarzy...str. 4 obuwie dla strażaków...str. 6 obuwie dla nafciarzy...str. 7 obuwie przeciwurazowe...str. 9 Obuwie Zawodowe obuwie dla przemysłu spożywczego...str.

Bardziej szczegółowo

BIURO OCHRONY RZĄDU PODSTAWOWE WYMAGANIA TECHNICZNO-UŻYTKOWE TRZEWIKI LETNIE

BIURO OCHRONY RZĄDU PODSTAWOWE WYMAGANIA TECHNICZNO-UŻYTKOWE TRZEWIKI LETNIE Załącznik 1a do SIWZ BIURO OCHRONY RZĄDU PODSTAWOWE WYMAGANIA TECHNICZNO-UŻYTKOWE TRZEWIKI LETNIE Grupa 14 przedmioty zaopatrzenia mundurowego pkt. 3 przedmioty zaopatrzenia mundurowego funkcjonariuszy

Bardziej szczegółowo

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie Informacje o produkcie Wszystkie buty ochronne spełniają wymagania normy EN ISO 20345. Materiał wierzchni składa się wyłącznie z najwyższej jakości elementów o doskonałym wykończeniu. Wewnętrzna wyściółka

Bardziej szczegółowo

WSTĘP. W centrum naszej działalności jest człowiek

WSTĘP. W centrum naszej działalności jest człowiek K ata lo g g łó w n y 2014 WSTĘP BERNHARD GOEDECKE Dyrektor Zarządzający i udziałowiec Maxguard GmbH Podczas rekrutacji nowych członków do zespołu Maxguard jeden z wnioskodawców zapytał: jakie wartości

Bardziej szczegółowo

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY 1) z dnia 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie umundurowania Inspekcji Transportu Drogowego

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY 1) z dnia 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie umundurowania Inspekcji Transportu Drogowego Projekt z dnia 8 lutego 2010 r. Wersja z 23 marca 2010 r. ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY 1) z dnia 2010 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie umundurowania Inspekcji Transportu Drogowego Na podstawie

Bardziej szczegółowo

Ochrona nóg POMOC W DOBORZE. Seria. Akcesoria..._ str. 285. _ str. 252

Ochrona nóg POMOC W DOBORZE. Seria. Akcesoria..._ str. 285. _ str. 252 Ochrona nóg POMOC W DOBORZE Seria _ str. 252 TREK WORK - COMPOSITE..._ str. 254 X-RUN - COMPOSITE..._ str. 256 OUTDOOR 2 - COMPOSITE..._ str. 258 COMPOSITE TECH..._ str. 260 PRO ACTIVE - COMPOSITE..._

Bardziej szczegółowo

Kombinezony Tychem C oraz Tychem F

Kombinezony Tychem C oraz Tychem F DuPont Personal Protection Kombinezony Tychem C oraz Tychem F Lekkie kombinezony ochronne (Typ B) zapewniają ochronę przed wieloma organicznymi i nieorganicznymi substancjami chemicznymi oraz przed czynnikami

Bardziej szczegółowo

KATALOG POLSKI PRODUCENT OBUWIA ZDROWOTNO-PROFILAKTYCZNEGO WYRÓB MEDYCZNY KLASY I

KATALOG POLSKI PRODUCENT OBUWIA ZDROWOTNO-PROFILAKTYCZNEGO WYRÓB MEDYCZNY KLASY I KATALOG POLSKI PRODUCENT OBUWIA ZDROWOTNO-PROFILAKTYCZNEGO WYRÓB MEDYCZNY KLASY I Zalety obuwia dzieciêcego profilaktyczno-zdrowotnego Wzmocnienie sklepienia pod³u nego stopy które podtrzymuje sklepienie,

Bardziej szczegółowo

KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO BEZPIECZNA PRACA NA WYSOKOŚCI, W WYKOPACH I ZBIORNIKACH W GOSPODARSTWIE ROLNYM

KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO BEZPIECZNA PRACA NA WYSOKOŚCI, W WYKOPACH I ZBIORNIKACH W GOSPODARSTWIE ROLNYM KASA ROLNICZEGO UBEZPIECZENIA SPOŁECZNEGO BEZPIECZNA PRACA NA WYSOKOŚCI, W WYKOPACH I ZBIORNIKACH W GOSPODARSTWIE ROLNYM WARSZAWA 2006 podszewka przyszwy podszewka obłożyny półwyściółka metalowa

Bardziej szczegółowo

Obuwie. profilaktyczno-ortopedyczne dla stóp wrażliwych i cukrzycowych oraz o podwyższonej tęgości

Obuwie. profilaktyczno-ortopedyczne dla stóp wrażliwych i cukrzycowych oraz o podwyższonej tęgości Obuwie profilaktyczno-ortopedyczne dla stóp wrażliwych i cukrzycowych oraz o podwyższonej tęgości Właściwości obuwia Dr Orto Szanowni Państwo! Proponujemy specjalistyczną i zarazem najbardziej zaawansowaną

Bardziej szczegółowo

Obuwie. profilaktyczno-ortopedyczne dla stóp wrażliwych i cukrzycowych oraz o podwyższonej tęgości

Obuwie. profilaktyczno-ortopedyczne dla stóp wrażliwych i cukrzycowych oraz o podwyższonej tęgości Obuwie profilaktyczno-ortopedyczne dla stóp wrażliwych i cukrzycowych oraz o podwyższonej tęgości Właściwości OBUWIA DR ORTO Szanowni Państwo! Proponujemy specjalistyczną i zarazem najbardziej zaawansowaną

Bardziej szczegółowo

OCHRONA NÓG ZNAJDŹ ODPOWIEDNI PRODUKT DLA SWOJEGO SEKTORA SERIE. Zalecane produkty SRC HRO HI CI SRC WR HI CI SRC HRO HRO SRC HRO SRC HRO SRC

OCHRONA NÓG ZNAJDŹ ODPOWIEDNI PRODUKT DLA SWOJEGO SEKTORA SERIE. Zalecane produkty SRC HRO HI CI SRC WR HI CI SRC HRO HRO SRC HRO SRC HRO SRC OCHRONA NÓG PREMIUM ZNAJDŹ ODPOWIEDNI PRODUKT DLA SWOJEGO SEKTORA PRACE REMONTOWE ROLNICTWO & OGRODNICTWO BUDOWNICTWO I ROBOTY PUBLICZNE RZEMIOSŁO PRZEMYSŁ CIĘŻKI PRZEMYSŁ LEKKI USŁUGI LOGISTYKA SŁUŻBA

Bardziej szczegółowo

ULOTKA DOTYCZĄCA OCHRONNEGO OBUWIA ROBOCZEGO

ULOTKA DOTYCZĄCA OCHRONNEGO OBUWIA ROBOCZEGO ULOTKA DOTYCZĄCA OCHRONNEGO OBUWIA ROBOCZEGO UWAGA: PRZED UZYCIEM NALEŻY UWAŻNIE PRZECZYTAĆ NINIEJSZĄ ULOTKĘ WAŻNE: Ustawodawstwo zawarte w niniejszej ulotce może odnosić się zarówno do normy EN345-1:1992,

Bardziej szczegółowo

129,27 NETTO. OFERTA testowa Numer: OFER/2014/34/D

129,27 NETTO. OFERTA testowa Numer: OFER/2014/34/D Oferta ważna od:2014-05-29, do:2014-05-29 Data dokumentu:2014-05-29 Klient: / NIP: Dostawca: Grzegorz Gruszka "gruszka" OFERTA testowa Numer: OFER/2014/34/D 1 Buty trzewiki robocze BCH ROZM. 43 129,27

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1 do SIWZ

Załącznik Nr 1 do SIWZ Załącznik Nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA L.P. 1 2 3 ASORTYMENT Kurtka ocieplana z kapturem Mundur polowy 2- częściowy Mundur polowy (letni) 2-częściowy OPIS Kurtka 3/4 ocieplana z

Bardziej szczegółowo

Podział oferty na nowe segmenty - przejrzyste dla klienta

Podział oferty na nowe segmenty - przejrzyste dla klienta Kolekcja 2014 Podział oferty na nowe segmenty - przejrzyste dla klienta Kategoria Racing znajdziemy najwyższej klasy produkty, rozwijane przy współpracy z profesjonalnymi zawodnikami serii MotoGP. W tej

Bardziej szczegółowo

Arkusz uzgodnień tylko w dokumentacji oryginalnej

Arkusz uzgodnień tylko w dokumentacji oryginalnej Arkusz uzgodnień tylko w dokumentacji oryginalnej 2 3 Spis treści Arkusz uzgodnień tylko w dokumentacji oryginalnej... 2 1 Fotografia wyrobu... 4 2 Opis ogólny wyrobu... 6 3 Wymagania techniczne... 6 3.1

Bardziej szczegółowo

mgr inŝ. Agnieszka STEFKO, dr inŝ. GraŜyna BARTKOWIAK, dr inŝ. Piotr PIETROWSKI

mgr inŝ. Agnieszka STEFKO, dr inŝ. GraŜyna BARTKOWIAK, dr inŝ. Piotr PIETROWSKI Wymagania dotyczące środków ochrony indywidualnej dla ludności cywilnej, przeznaczonych do stosowania podczas ewakuacji ze stref skaŝonych chemicznie i biologicznie mgr inŝ. Agnieszka STEFKO, dr inŝ. GraŜyna

Bardziej szczegółowo

Comfort Gogle. Gogle 3M z serii 2890. Gogle spawalnicze 3M z serii 2895S

Comfort Gogle. Gogle 3M z serii 2890. Gogle spawalnicze 3M z serii 2895S Comfort 3M z serii 2890 ochronne z serii 2890 charakteryzują się nowoczesną, smukłą konstrukcją i są dostępne w 4 różnych wersjach z octanowymi lub poliwęglanowymi soczewkami, z uszczelnieniem (2890S i

Bardziej szczegółowo

79,- Bo stawiam na swobodę. SKLEP. rabat 20 zł* Kod rabatowy: DKW2014. już od. www.deichmann.com. Dostawa gratis!

79,- Bo stawiam na swobodę. SKLEP. rabat 20 zł* Kod rabatowy: DKW2014. już od. www.deichmann.com. Dostawa gratis! SKLEP ONLINE rabat 20 zł* Kod rabatowy: DKW2014 Dostawa gratis! Bo stawiam na swobodę. www.deichmann.com *Kod rabatowy do sklepu online ważny w dniach 19.-26.03.2014. Minimalna wartość zamówienia po rabacie

Bardziej szczegółowo

i nie tylko! w trosce o Twoje stopy!

i nie tylko! w trosce o Twoje stopy! i nie tylko! w trosce o Twoje stopy! Przedsiębiorstwo SILICA jest polskim wytwórcą wyrobów medycznych. Od początków swego istnienia specjalizuje się w produktach z silikonów medycznych. W naszej ofercie

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja odzieży roboczej zakupywanej w ramach projektu. Dobra szkoła w powiecie radziejowskim szansą dla młodzieży na udany start zawodowy

Specyfikacja odzieży roboczej zakupywanej w ramach projektu. Dobra szkoła w powiecie radziejowskim szansą dla młodzieży na udany start zawodowy Specyfikacja odzieży roboczej zakupywanej w ramach projektu Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego L.p. Nazwa Szt. Specyfikacja Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia

Bardziej szczegółowo

ROZDZIAŁ 6 ZAPIĘCIA I GUZIKI

ROZDZIAŁ 6 ZAPIĘCIA I GUZIKI ROZDZIAŁ 6 ZAPIĘCIA I GUZIKI ZAPIĘCIA I GUZIKI Dzięki doskonałemu wykończeniu, zapięcia i guziki Milward zapewniają idealne zamknięcie, są przeznaczone do różnorakich zastosowań. Do produkcji zapięć i

Bardziej szczegółowo

W TROSCE O DOBRY SEN MATERACE VINOTTI

W TROSCE O DOBRY SEN MATERACE VINOTTI W TROSCE O DOBRY SEN MATERACE VINOTTI Po aktywnym i pełnym wrażeń dniu, zabiegani i zmęczeni marzymy o relaksie. Dla każdego z nas to słowo ma zupełnie inny wymiar i każdy z nas preferuje inny sposób na

Bardziej szczegółowo

Odzież ochronna przeznaczona dla pracowników przemysłu narażonych na działanie czynników gorących.

Odzież ochronna przeznaczona dla pracowników przemysłu narażonych na działanie czynników gorących. Odzież chroniąca przed gorącymi czynnikami termicznymi Na wielu stanowiskach pracy m.in. w hutach i zakładach metalurgicznych, podczas spawania, akcji przeciwpożarowych pracownik narażony jest na działanie

Bardziej szczegółowo

Art. 0200 koszulka HARD WORK

Art. 0200 koszulka HARD WORK www.kegel.com.pl Art. 0200 koszulka HARD WORK podkrój szyi wykończony ściągaczem rękawy długie zakończone ściągaczem dół wykończony oręem udowa tkaniny: plaster miodu specjalne strefy (wzorowane na mapie

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia, odzieży roboczej i ochronnej, oraz środków ochrony indywidualnej.

Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia, odzieży roboczej i ochronnej, oraz środków ochrony indywidualnej. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obuwia, odzieży roboczej i ochronnej, oraz środków ochrony indywidualnej. Zadanie nr 1- odzież robocza i ochronna. Zadanie nr 2- obuwie robocze

Bardziej szczegółowo

Nowości zaopatrzenia ortotycznego Sensa Line 2012. Tomasz Stelmaszak Sales Manager Orthotic

Nowości zaopatrzenia ortotycznego Sensa Line 2012. Tomasz Stelmaszak Sales Manager Orthotic Nowości zaopatrzenia ortotycznego Sensa Line 2012 Tomasz Stelmaszak Sales Manager Orthotic Sensa Line Sensa Line idealny komfort. Nadszedł czas, by zmienić wygląd linii Sensa, która od lat cieszyła się

Bardziej szczegółowo

ZAŁACZNIK NR 4 DO SIWZ

ZAŁACZNIK NR 4 DO SIWZ DGiHZ DGiHZ ZAŁACZNIK NR DO SIWZ Zapotrzebowanie na zakup odzieży roboczej Dział Genetyki i Hodowli Zwierząt Uwaga : kolor odzieży jest istotnym elementem zamówienia. p. DZ Wyszczególnienie Rozm. Ilość

Bardziej szczegółowo

obuwie profilaktyczne obuwie profilaktyczne PRESS INFO ponad 20 lat doświadczenia ponad10 mln par obuwia / 1

obuwie profilaktyczne obuwie profilaktyczne PRESS INFO ponad 20 lat doświadczenia ponad10 mln par obuwia / 1 obuwie profilaktyczne obuwie profilaktyczne PRESS INFO ponad 20 lat doświadczenia ponad10 mln par obuwia / 1 BARTEK W CYFRACH 10 mln par obuwia 20 mln Euro obrót w 2013 Ponad 20 lat doświadczenia 100 sklepów

Bardziej szczegółowo

INSTYTUT PRZEMYSŁU SKÓRZANEGO W ŁODZI. Innowacyjne Obuwie WŁAŚCIWOŚCI BIOFIZYCZNE OBUWIA NOWE PODEJŚCIE. Zbigniew Olejniczak

INSTYTUT PRZEMYSŁU SKÓRZANEGO W ŁODZI. Innowacyjne Obuwie WŁAŚCIWOŚCI BIOFIZYCZNE OBUWIA NOWE PODEJŚCIE. Zbigniew Olejniczak INSTYTUT PRZEMYSŁU SKÓRZANEGO W ŁODZI Innowacyjne Obuwie WŁAŚCIWOŚCI BIOFIZYCZNE OBUWIA NOWE PODEJŚCIE Zbigniew Olejniczak Łódź, listopad 2014 WP 7 Komfort użytkowania obuwia Właściwości higieniczne układów

Bardziej szczegółowo

Zdrowe stopy u Naszego Maluszka

Zdrowe stopy u Naszego Maluszka Zdrowe stopy u Naszego Maluszka Szanowni Rodzice warto dowiedzieć się, że: Stopy malucha wydają się płaskie - ślad jaki zostawiają jest obrazem płaskostopia pozornego. Jeśli dziecko rozwija się normalnie,

Bardziej szczegółowo

Czym jest H-Block H-Block H-Block plus Właściwości izolacyjnej płyty konstrukcyjnej H-Block Kontakt

Czym jest H-Block H-Block H-Block plus Właściwości izolacyjnej płyty konstrukcyjnej H-Block Kontakt Czym jest H-Block H-Block H-Block plus Właściwości izolacyjnej płyty konstrukcyjnej H-Block Kontakt Czym jest H-Block to: chroniona prawem patentowym izolacyjna płyta konstrukcyjna zbudowana z pianki poliuretanowej,

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Bydgoszcz, 12 maja 2014 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE. Bydgoszcz, 12 maja 2014 r. ZAPYTANIE OFERTOWE Wybór Wykonawcy usługi dot. dostarczenia odzieży roboczej, środków ochrony indywidualnej oraz środków higieny osobistej na potrzeby realizacji projektu Od ucznia do mistrza. Praktyki

Bardziej szczegółowo

Wzór umundurowania służbowego inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego

Wzór umundurowania służbowego inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego Załączniki do rozporządzenia Ministra Transportu z dnia... 2006 r. (poz...) Wzór umundurowania służbowego inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego Załącznik nr 1 Ubiór inspektora w bluzie służbowej Ubiór

Bardziej szczegółowo

Części składowe systemu: okulary przeciwodpryskowe, multibox opakowanie zbiorcze do samoobsługi dla 25 szt. okularów.

Części składowe systemu: okulary przeciwodpryskowe, multibox opakowanie zbiorcze do samoobsługi dla 25 szt. okularów. SYSTEM JEDNOKROTNYCH OCHRON OCZU OKULARY Podstawowe własności użytkowe: odporność na uderzenie o niskiej energii F prędkość uderzenia do 45 m/s kulką o masie 0,86 g, klasa optyczna 1, ochrona przed olśnieniem

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Bydgoszcz, 27 maja 2015 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE. Bydgoszcz, 27 maja 2015 r. ZAPYTANIE OFERTOWE Wybór Wykonawcy usługi dot. dostarczenia odzieży roboczej, środków ochrony indywidualnej oraz środków higieny osobistej na potrzeby realizacji projektu Od ucznia do mistrza. Praktyki

Bardziej szczegółowo

GORSET LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWY wg WILLIAMSA MK-01

GORSET LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWY wg WILLIAMSA MK-01 GORSET LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWY wg WILLIAMSA MK-01 2 GORSET LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWY wg WILLIAMSA MK-01 Gorset został wykonany techniką dziania przy użyciu elastycznych materiałów. Sposób wykonania zapewnia doskonałą

Bardziej szczegółowo

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu Doskonałość w każdym calu Przegląd Naturalnie pierwszy wybór Wycieraczki DENSO, charakteryzujące się unikatowym projektem, wykonane z materiałów doskonałej jakości zgodnie z najbardziej wymagającymi normami

Bardziej szczegółowo

FRIATEC AG. Ceramics Division FRIDURIT FRIALIT-DEGUSSIT

FRIATEC AG. Ceramics Division FRIDURIT FRIALIT-DEGUSSIT FRIATEC AG Ceramics Division FRIDURIT FRIALIT-DEGUSSIT FRIALIT-DEGUSSIT Ceramika tlenkowa Budowa dla klienta konkretnego rozwiązania osiąga się poprzez zespół doświadczonych inżynierów i techników w Zakładzie

Bardziej szczegółowo

Stoły do pracy. Stoły ze zlewem. Szafy, regały, półki. Wózki, kosze. Nadstawki, podstawy. Urządzenia pomocnicze. Okapy. Meble do samodzielnego montażu

Stoły do pracy. Stoły ze zlewem. Szafy, regały, półki. Wózki, kosze. Nadstawki, podstawy. Urządzenia pomocnicze. Okapy. Meble do samodzielnego montażu 2014 Stoły do pracy Stoły ze zlewem Szafy, regały, półki Wózki, kosze Nadstawki, podstawy Urządzenia pomocnicze Okapy Meble do samodzielnego montażu Szanowni Państwo, oddajemy w Państwa ręce kolejne wydanie

Bardziej szczegółowo

159,- Wygodnie i miękko. Zawsze dobre ceny. www.deichmann.com. każdy fason w cenie. wierzch buta ze skóry. 1 111 157 rozmiar 36 42 ocieplane

159,- Wygodnie i miękko. Zawsze dobre ceny. www.deichmann.com. każdy fason w cenie. wierzch buta ze skóry. 1 111 157 rozmiar 36 42 ocieplane Zawsze dobre ceny Wygodnie i miękko 159,- wierzch buta ze skóry 1 111 157 rozmiar 36 42 ocieplane z wywijaną cholewką www.deichmann.com 1 111 158 rozmiar 36 42 ocieplane z wywijaną cholewką Jesień w dobrym

Bardziej szczegółowo

Wiha Młotki. Wiha umożliwia: optymalne przenoszenie siły nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wiha Młotki. Wiha umożliwia: optymalne przenoszenie siły nawet w trudno dostępnych miejscach. Wiha Młotki. Wiha umożliwia: optymalne przenoszenie siły nawet w trudno dostępnych miejscach. Asortyment Młotki WihaMłotekSafety. Perfekcyjnebezpieczeństwowkażdymdetalu... 206 211 WihaMłotekbezodrzutowy.

Bardziej szczegółowo

JACKSON Katalog 2014

JACKSON Katalog 2014 JACKSON Katalog 2014 EDGE Polska Firma EDGE Polska S.C. została założona przez Piotra i Przemysława Domańskich w 2012 roku. Celem jej powstania było rozwinięcie działalności firmy EDGE założonej w 2010

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I MUNDUR WYJŚCIOWY

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I MUNDUR WYJŚCIOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zał.1 do SIWZ (Zał. nr 2 do umowy) CZĘŚĆ I MUNDUR WYJŚCIOWY 1. Mundur wyjściowy męski Tropic (marynarka + spodnie) Opis jak w pozycji 2 i 3 2. Marynarka - Tropic Zapinana na

Bardziej szczegółowo

Przedsiębiorstwo Badawczo Innowacyjne Sadyba sp. z o.o. jest kontynuatorem firmy, która działa na rynku budowlanym od 1999 roku.

Przedsiębiorstwo Badawczo Innowacyjne Sadyba sp. z o.o. jest kontynuatorem firmy, która działa na rynku budowlanym od 1999 roku. Przedsiębiorstwo Badawczo Innowacyjne Sadyba sp. z o.o. jest kontynuatorem firmy, która działa na rynku budowlanym od 1999 roku. Z firmy specjalizującej się w modernizacjach pomieszczeń akustycznych (studia

Bardziej szczegółowo

TABLICA 1. Grubość mm Wymagania Przyszwa wraz z obłożyną 1 przyśrodkową Skóra zamszowa bydlęca, dogłębnie

TABLICA 1. Grubość mm Wymagania Przyszwa wraz z obłożyną 1 przyśrodkową Skóra zamszowa bydlęca, dogłębnie Strona 1 z 19 I. PRZEZNACZENIE Buty specjalne letnie WS, przeznaczone są do użytku w terenie zurbanizowanym oraz w trudnych warunkach terenowych. Muszą zapewniać komfort użytkowania w zakresie temperatur

Bardziej szczegółowo

Kolekcja Merrell wiosna-lato 2015

Kolekcja Merrell wiosna-lato 2015 Kolekcja Merrell wiosna-lato 2015 Oferta marki Merrell na sezon wiosna-lato 2015 to damskie i męskie modele dostępne w dwóch kolekcjach. W linii Performance Outdoor znalazły się buty przeznaczone na piesze

Bardziej szczegółowo

WZÓR UMOWY. zwanym dalej ZAMAWIAJĄCYM a.z siedzibą w., NIP., REGON.., reprezentowanym przez:

WZÓR UMOWY. zwanym dalej ZAMAWIAJĄCYM a.z siedzibą w., NIP., REGON.., reprezentowanym przez: WZÓR UMOWY W dniu. roku w Warszawie pomiędzy: Skarbem Państwa - Biurem Ochrony Rządu z siedzibą w Warszawie 00-463 przy ul. Podchorążych 38, NIP 521-033-46-78, REGON 011989650, reprezentowanym przez:..

Bardziej szczegółowo

Zespół Polgast Sp. z o.o.

Zespół Polgast Sp. z o.o. 2015 Szanowni Państwo, po raz kolejny oddajemy w Państwa ręce nowy katalog wyposażenia dla gastronomii oraz mebli ze stali nierdzewnej produkowanych w naszej fabryce w Wieleniu. Wieloletnie doświadczenie

Bardziej szczegółowo

7241B 116,50 zł. Półbuty bezpieczne skórzane, podnosek stalowy, wkładka antyprzebiciowa stalowa o dużej elastyczności Rozmiary: 35 48 EN 20345 S1P SRC

7241B 116,50 zł. Półbuty bezpieczne skórzane, podnosek stalowy, wkładka antyprzebiciowa stalowa o dużej elastyczności Rozmiary: 35 48 EN 20345 S1P SRC 2 7240FT 107,00 zł 89,00 zł 7241B 116,50 zł 96,50 zł 7241C 126,00 zł 99,50 zł Półbuty zawodowe skórzane, bez podnoska, bez wkładki antyprzebiciowej EN 20347 01 FO SRC Półbuty bezpieczne skórzane, podnosek

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania transportowe. Pasy profilowe z tworzyw sztucznych do zastosowań transportowych i napędowych

Rozwiązania transportowe. Pasy profilowe z tworzyw sztucznych do zastosowań transportowych i napędowych Rozwiązania transportowe Pasy profilowe z tworzyw sztucznych do zastosowań transportowych i napędowych Pasy profilowe NSW NSW (Norddeutsche Seekabelwerke GmbH & Co. KG) produkuje od ponad dwóch dekad pasy

Bardziej szczegółowo

BĄDŹ PIERWSZY NA STOKU! 8-24 listopada 2013

BĄDŹ PIERWSZY NA STOKU! 8-24 listopada 2013 BĄDŹ PIERWSZY NA STOKU! 8-24 listopada 2013 BIELIZNA MĘSKA SIMPLE WARM 34( Rozmiary: XS XXXL. Ref.: 8185607, 8227798, 8227804, 8157253, 8227805, 8227806. Pełna oferta na: PRZEDSEZONOWE PROMOCJE ŁYŻWY 3

Bardziej szczegółowo

...po prostu elegancka łazienka

...po prostu elegancka łazienka GRUP RO...po prostu elegancka łazienka Produkty są dostępne tylko w hurtowniach i sklepach detalicznych cennik produktów kwiecień 2009 Seria ceramiki i mebli VIV, baterie z serii Vectra RO, kabina prysznicowa

Bardziej szczegółowo

Stabilizatory szyi R3 R4

Stabilizatory szyi R3 R4 Kolekcja 2014 Stabilizatory szyi R3 R4 R4 Minimalizuje ryzyko złamania kompresyjnego kręgosłupa Zmniejsza ryzyko skręcenia karku System łatwego zapięcia Nie krępuje ruchu Gumowane krawędzie dla zwiększenia

Bardziej szczegółowo

Artykuły Michelin. 4X4 WORKER HIGH S3 HRO Michelin

Artykuły Michelin. 4X4 WORKER HIGH S3 HRO Michelin Artykuły Michelin 4X4 WORKER HIGH S3 HRO Michelin Obuwie wysokie sznurowane. Cholewka nieprzemakalna ze skóry licowej. Podnosek stalowy, wkładka stalowa. Podszewka Drilex(R). Wkładka wewnętrzna wymienna,

Bardziej szczegółowo

ANTYSTATIC PROTEC ODZIEŻ OCHRONNA ANTYELEKTROSTATYCZNA FLAME PROTEC ODZIEŻ TRUDNOPALNA I DLA SPAWACZY ACID PROTEC ODZIEŻ KWASOODPORNA

ANTYSTATIC PROTEC ODZIEŻ OCHRONNA ANTYELEKTROSTATYCZNA FLAME PROTEC ODZIEŻ TRUDNOPALNA I DLA SPAWACZY ACID PROTEC ODZIEŻ KWASOODPORNA www.kegel.com.pl ANTYSTATIC PROTEC ODZIEŻ OCHRONNA ANTYELEKTROSTATYCZNA Norma 1149 FLAME PROTEC ODZIEŻ TRUDNOPALNA I DLA SPAWACZY Norma ISO 11612 Norma 531 Norma ISO 11611 Norma 470-1 Wymagania dotyczące

Bardziej szczegółowo

RATOWNICTWO MEDYCZNE. odzież ochronna KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO TABELE ROZMIAROWE TABELA ROZMIAROWA KOSZULEK DANE TECHNOLOGICZNE TKANIAN

RATOWNICTWO MEDYCZNE. odzież ochronna KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO TABELE ROZMIAROWE TABELA ROZMIAROWA KOSZULEK DANE TECHNOLOGICZNE TKANIAN TABELE ROZMAROWE odzież damska wzrost: 158, 164, 170, 176 cm Rozmiar 36 38 40 42 44 46 48 50 52 Obwód klatki piersiowej 84 88 92 96 100 104 108 112 116 Obwód talii 66 70 74 78 82 86 90 94 98 Obwód bioder

Bardziej szczegółowo

Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego. SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY

Zamieszczanie ogłoszenia: nieobowiązkowe. Ogłoszenie dotyczy: zamówienia publicznego. SEKCJA I: ZAMAWIAJĄCY Stalowa Wola: Zakup i dostawa sprzętu sportowego dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli w ramach realizacji projektu pn: SZKOŁA DOBREJ EDUKACJI - SZANSĄ NA LEPSZE

Bardziej szczegółowo

Bo w nich dobrze się czuję.

Bo w nich dobrze się czuję. Bo w nich dobrze się czuję. www.deichmann.com 139,- 1 120 425 rozmiar 4 7.5 1 122 444 rozmiar 4 7.5 1 120 626 rozmiar 3.5 7 Wszystkie prezentowane modele wykonane są ze skóry najlepszej jakości. Podszewka

Bardziej szczegółowo

Od Twojego wyboru może zależeć czyjeś życie KOMBINEZONY OCHRONNE

Od Twojego wyboru może zależeć czyjeś życie KOMBINEZONY OCHRONNE Od Twojego wyboru może zależeć czyjeś życie KOMBINEZONY OCHRONNE potrzeby twoich klientow DuPont TM TYVEK - nasze przeciwchemiczne kombinezony Dlaczego warto wybrać PROSHIELD, TYVEK, TYCHEM? Doskonałe

Bardziej szczegółowo

Kombinezony. ochronne. Stworzone dla bezpieczeństwa. Zaprojektowane dla komfortu

Kombinezony. ochronne. Stworzone dla bezpieczeństwa. Zaprojektowane dla komfortu Kombinezony ochronne Stworzone dla bezpieczeństwa. Zaprojektowane dla komfortu 3M oferuje szeroki asortyment stylowych kombinezonów ochronnych wysokiej jakości, przepuszczających powietrze i zapewniających

Bardziej szczegółowo

Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb

Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb Odzież reklamowa szyta na miarę Twoich potrzeb Najwyższa jakość indywidualne podejście Jesteśmy polskim producentem odzieży działającym od 2002 roku. W odpowiedzi na potrzeby rynku w 2014 roku rozszerzyliśmy

Bardziej szczegółowo

ACO Kanały Euro - przegląd systemu

ACO Kanały Euro - przegląd systemu CO Kanały Euro - przegląd systemu Charakterystyka co Kanały zaprojektowane zostały dla miejsc publicznych oraz komercyjnych, gdzie priorytetm są higiena, trwałość i zalety użytkowe. CO Kanały Euro spełniają,

Bardziej szczegółowo

INSTYTUT PRZEMYSŁU U SKÓRZANEGO JEDNOSTKA NOTYFIKOWANA NR 1439 W ZAKRESIE DYREKTYWY 89/686/EWG -ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ

INSTYTUT PRZEMYSŁU U SKÓRZANEGO JEDNOSTKA NOTYFIKOWANA NR 1439 W ZAKRESIE DYREKTYWY 89/686/EWG -ŚRODKI OCHRONY INDYWIDUALNEJ INSTYTUT PRZEMYSŁU SKÓRZANEGO Bogusław Woźniak 91-462 Łódź,, ul. Zgierska 73 Oddział w Krakowie 30-418 Kraków, ul. Zakopiańska 9 INSTYTUT PRZEMYSŁU U SKÓRZANEGO JEDNOSTKA NOTYFIKOWANA NR 1439 W ZAKRESIE

Bardziej szczegółowo

mgr Bożena Rajchel-Chyla, mgr R. Gajewski Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie

mgr Bożena Rajchel-Chyla, mgr R. Gajewski Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie mgr Bożena Rajchel-Chyla, mgr R. Gajewski Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego w Krakowie OBUWIE SPORTOWE I TYPU SPORTOWEGO ROZWIĄZANIA KONSTRUKCYJNO-TECHNOLOGICZNE I ICH WPŁYW NA KOMFORT UŻYTKOWANIA.

Bardziej szczegółowo

Odzież ostrzegawcza. Odzież dla drwali 186 Odzież do pracy w niskich temperaturach 188 Odzież ochronna. Odzież dla spawaczy 203 Ergonomia pracy 205

Odzież ostrzegawcza. Odzież dla drwali 186 Odzież do pracy w niskich temperaturach 188 Odzież ochronna. Odzież dla spawaczy 203 Ergonomia pracy 205 TECHNICZNA 175 Odzież ostrzegawcza Odzież robocza 176 Kamizelki ocieplane 178 Bluzy 179 Kurtki 180 Odzież przeciwdeszczowa 183 Kamizelki 184 Akcesoria 185 Odzież dla drwali 186 Odzież do pracy w niskich

Bardziej szczegółowo

Rękawice spawalnicze. Standardy według norm europejskich dotyczące rękawic oraz materiałów

Rękawice spawalnicze. Standardy według norm europejskich dotyczące rękawic oraz materiałów Standardy według norm europejskich dotyczące rękawic oraz materiałów Znakowanie CE - Klasa ryzyka - Kategoryzacja Sprzętu ochrony osobistej (PPE), Dyrektywa UE 89/686/EF. Intencją tej dyrektywy jest zapewnienie

Bardziej szczegółowo

PALETY. Stabilność u podstawy. PALETY. 130 Stabilność u podstawy 132 UPAL-H 135 UPAL-S 137 UPAL-I 139 UPAL-V 140 UPAL-D 141 UPAL-U 142 UPAL-E

PALETY. Stabilność u podstawy. PALETY. 130 Stabilność u podstawy 132 UPAL-H 135 UPAL-S 137 UPAL-I 139 UPAL-V 140 UPAL-D 141 UPAL-U 142 UPAL-E 8 PALETY 0 Stabilność u podstawy UPAL-H 5 UPAL-S 7 UPAL-I 9 UPAL-V 40 UPAL-D 4 UPAL-U 4 UPAL-E 44 Rozwiązania specjalne Stabilność u podstawy. PALETY 9 Stabilność u podstawy Tworzywo sztuczne czy drewno?

Bardziej szczegółowo

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach

Szafki ARCA NOWOŚĆ. Wytrzymałe szafki poliwęglanowe. Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Szafki ARCA NOWOŚĆ Wytrzymałe szafki poliwęglanowe Najlepsza ochrona w trudnych warunkach Nowość! Fibox ARCA Fibox ARCA - Szafki poliwęglanowe do stosowania w trudnych warunkach Poliwęglan Szafki wykonane

Bardziej szczegółowo

Konstrukcja buta wspinaczkowego

Konstrukcja buta wspinaczkowego Konstrukcja buta wspinaczkowego Cholewka i wykończenie wewnętrzne buta Buty Rock Pillars wykonywane są ze skóry naturalnej, syntetycznej bądź połączenia obu tych materiałów. Tradycyjnie stosowanym materiałem

Bardziej szczegółowo

ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli.

ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli. VASSILLI POLSKA Sp. z o.o. ul. Krzywoustego 6 81-035 GDYNIA - POLSKA / POLAND Tel.: +48 58 765 71 00 Fax: +48 58 765 71 02 e-mail: info@vassilli.pl - www.vassilli.pl Cat. - Polska - edycja 09/2008 - ci&lle

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA POPRAWNEJ INSTALACJI PODŁÓG

INSTRUKCJA POPRAWNEJ INSTALACJI PODŁÓG CZĘSTOCHOWA 28.05.2012R INSTRUKCJA POPRAWNEJ INSTALACJI PODŁÓG PŁYWAJĄCYCH 1. Wstęp Niniejsza instrukcja została napisana przez ANIT Acoustics Workgroup, aby zapewnić wszelkie potrzebne wymogi w instrukcji,

Bardziej szczegółowo

ECONOMY bluza 8 oz spodnie b/d (BEZ PASA)

ECONOMY bluza 8 oz spodnie b/d (BEZ PASA) KARATE-GI WZÓR ISAMI bluza 12 oz spodnie b/d + BIAŁY PAS 150cm -> 135,00 PLN + 20zł. (przesyłka) 160cm -> 145,00 PLN + 20zł. (przesyłka) 170cm -> 155,00 PLN + 20zł. (przesyłka) 180cm -> 165,00 PLN + 20zł.

Bardziej szczegółowo

Natryskowe systemy poliuretanowe wytwarzane przez Polychem Systems Sp. z o. o. Parametry i zastosowanie

Natryskowe systemy poliuretanowe wytwarzane przez Polychem Systems Sp. z o. o. Parametry i zastosowanie Natryskowe systemy poliuretanowe wytwarzane przez Polychem Systems Sp. z o. o. Parametry i zastosowanie Polychem Systems Sp. z o.o. ul. Wołczyńska 43 60-003 Poznań tel. +48 61 867 60 51 faks +48 61 867

Bardziej szczegółowo

Koła i zestawy kołowe z litej stali do bardzo dużych obciążeń

Koła i zestawy kołowe z litej stali do bardzo dużych obciążeń Koła i zestawy kołowe z litej stali do bardzo dużych obciążeń 328 we innovate mobility www.blickle.com Spis treści SVS LH LS Seria Strona SVS 65-300 mm 750-15000 kg 330 331 LH-SVS 65-125 mm 700-900 kg

Bardziej szczegółowo

Piny pozycjonujące i piny do zgrzewania dla przemysłu samochodowego FRIALIT -DEGUSSIT ceramika tlenkowa

Piny pozycjonujące i piny do zgrzewania dla przemysłu samochodowego FRIALIT -DEGUSSIT ceramika tlenkowa Piny pozycjonujące i piny do zgrzewania dla przemysłu samochodowego FRIALIT -DEGUSSIT ceramika tlenkowa Większa perfekcja i precyzja podczas produkcji samochodu FRIALIT -DEGUSSIT ceramika tlenkowa 2 Komponenty

Bardziej szczegółowo

Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia

Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia Advanced Forming Hartowanie w procesie tłoczenia ZAAWANSOWANE FORMOWANIE DLA PRZEMYSŁU SAMOCHODOWEGO Gdy klienci kładą silny nacisk na masę i wytrzymałość Wymagania odnośnie coraz lżejszych elementów z

Bardziej szczegółowo

first base 3 Ochrona przeciwurazowa

first base 3 Ochrona przeciwurazowa first base 3 Ochrona przeciwurazowa First Base Rewolucja w ochronie przeciwurazowej Firma Scott Health & Safety, pionier w swojej branży, po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań konsumenckich, w 1997

Bardziej szczegółowo

FRIALIT -DEGUSSIT Ceramika tlenkowa

FRIALIT -DEGUSSIT Ceramika tlenkowa FRIALIT -DEGUSSIT Ceramika tlenkowa Tuleje ochronne termopar oraz rurki kapilarne Zastosowanie: Pomiary w warunkach ekstremalnych Materiał: Tlenek Glinu (Al 2 O 3 ) DEGUSSIT AL23 Zdjęcie FRIATEC Precyzyjna

Bardziej szczegółowo

kwiecień 2 0 1 5 K-FLEX ISO 9001 ISO 14001 Cennik hurtowy Produkty i akcesoria

kwiecień 2 0 1 5 K-FLEX ISO 9001 ISO 14001 Cennik hurtowy Produkty i akcesoria kwiecień 2 0 1 5 K-FLEX ISO 9001 ISO 14001 Cennik hurtowy Produkty i akcesoria Spis treści OTULINY IZOLACYJNE K-FLEX ST.... 4 OTULINY IZOLACYJNE K-FLEX ST/SK samoprzylepne... 6 OTULINY IZOLACYJNE K-FLEX

Bardziej szczegółowo

...po prostu elegancka łazienka

...po prostu elegancka łazienka ...po prostu elegancka łazienka Produkty są dostępne tylko w hurtowniach i sklepach detalicznych cennik produktów kwiecień 2010 Seria ceramiki i mebli VIV MDLEN, baterie z serii Vectra RO, kabina prysznicowa

Bardziej szczegółowo

ŚWIĘTA 2015 SHOW YOUR IDENTITY

ŚWIĘTA 2015 SHOW YOUR IDENTITY ŚWIĘTA 2015 SHOW YOUR IDENTITY Idealne świąteczne prezenty Prezenty muszą być wyjątkowe. Jeśli szukacie Państwo idealnego prezentu świątecznego, polecamy odzież wykonaną z najwyższej jakości, delikatnych

Bardziej szczegółowo

Rury polimerobetonowe

Rury polimerobetonowe Rury polimerobetonowe Beton polimerowy jest połączeniem żywicy syntetycznej zapewniającej właściwości elastyczne z betonem gwarantującym wymaganą twardość materiału. Już od ponad 40 lat ten materiał znajduje

Bardziej szczegółowo

ANALIZA PRZYCZYN I ZASADNOŚĆ REKLAMACJI OBUWIA TYPU SPORTOWEGO I SPORTOWEGO

ANALIZA PRZYCZYN I ZASADNOŚĆ REKLAMACJI OBUWIA TYPU SPORTOWEGO I SPORTOWEGO Lidia Przyjemska Centralne Laboratorium Przemysłu Obuwniczego, Kraków ANALIZA PRZYCZYN I ZASADNOŚĆ REKLAMACJI OBUWIA TYPU SPORTOWEGO I SPORTOWEGO 1.WPROWADZENIE Coraz częściej przekonujemy się, że normalni,

Bardziej szczegółowo