Instrukcja obsługi. TL-SG1008/TL-SGt016/ TL-SG1024/TL-SG1048. Przełącznik Gigabit Ethernet do montowania w szafach. Rev:1.0.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Instrukcja obsługi. TL-SG1008/TL-SGt016/ TL-SG1024/TL-SG1048. Przełącznik Gigabit Ethernet do montowania w szafach. Rev:1.0."

Transkrypt

1 Instrukcja obsługi TL-SG1008/TL-SGt016/ TL-SG1024/TL-SG1048 Przełącznik Gigabit Ethernet do montowania w szafach Rev:

2 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji produktu bez wysiania powiadomienia. Logo TP-LINK jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy TP- LINK Technologies Co., Ltd. Inne marki i nazwy produktów są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi ich właścicieli. śadna część specyfikacji nie moŝe być powielana, kopiowana, tłumaczona ani przetwarzana w jakiejkolwiek innej formie bez zgody TP-LINK Technologies Co., Ltd TP-LINK Technologies Co., Ltd. Wszystkie prawa zastrzeŝone. UWAGI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA Nie naleŝy korzystać z urządzenia w pobliŝu wody. Unikać korzystania z urządzenia podczas burz. Nie stawiać na przełączniku cięŝkich przedmiotów. Zawartość opakowania (poniŝsze przedmioty powinny znajdować się w pudełku): Przełącznik TL-SG1008/TL-SG1016/TL-SG1024/ TL-SG1048 Przewód zasilający Instrukcja obsługi Gumowe podstawki Zestaw do montaŝu w szafie 19 calowej 2

3 Rozdział 1: Instalacja 1) Montowanie przełącznika na biurku lub w szafie Przed połoŝeniem przełącznika na biurku naleŝy przyczepić do jego spodu 4 gumowe podkładki. Powierzchnia, na którym będzie umieszczony przełącznik musi utrzymać cięŝar 5 kg. Przed rozpoczęciem montaŝu w szafie naleŝy odłączyć wszystkie urządzenia od przełącznika, następnie za pomocą śrub montaŝowych przymocować płytki montaŝowe do urządzenia. Rysunek 2-1 Przymocowanie płytek montaŝowych do przełącznika Rysunek 2-2 Zamontowania przełącznika w szafie 3

4 2) NaleŜy odpowiednio podłączyć zasilacz do sieci elektrycznej. 3) Włączyć urządzenie. Diody LED będą sygnalizowały stan pracy urządzenia: a) W czasie włączenia urządzenia wszystkie diody Link/Act LED zaświecą się. b) Dioda Power LED zaświeci się. Rozdział 2. Cechy i specyfikacja urządzenia Zgodne ze standardami IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab 8/16/24/48 portów 10/100/1 000 Mbps RJ-45 wspierających funkcje automatycznej negocjacji połączeń i automatycznego krosowania Wszystkie porty wspierają transfer w pełnym i pół dupleksie z prędkością 10/100Mbps oraz transfer w pełnym dupleksie z prędkością 1000Mbps Zgodny ze standardem IEEE802.3x dotyczącym kontroli przepływu dla trybu pełnego dupleksu, oraz funkcji "backpressure" dla trybu pól dupleksu Nie blokująca architektura przełączania pakietów. Pakiety są filtrowane i przekazywane z maksymalna prędkością. Diody LED sygnalizują stan pracy urządzenia Urządzenie przystosowane do montaŝu w szafie Wbudowany zasilacz 4

5 Właściwości Standardy Topologia Protokół Szybkość transmisji danych Okablowanie Ilość portów Metoda Adresy MAC Diody LED Szybkość filtrowania pakietów Szybkość przekazywania pakietów Temperatura Temperatura przechowywania Wilgotność w warunkach Wilgotność składowania IEEE OBase-T IEEE802.3u 100Base-TX IEEE802.3ab 1000Base-T Gwiazda CSMA/CD Ethernet: 10Mbps (Half Duplex) 20Mbps (Full Duplex) Fast Ethernet: 100Mbps (Half Duplex) 200Mbps (Full Duplex) Gigabit Ethernt: Mbps (Full Duplex) 10BASE-T: UTP kat. 3,4,5 (max. 100m) EIA/TIA n STP (max. 100m) 100BASE-Tx: UTP kat. 5, 5e (max. 100m) EIA/TIA n STP (max. 100m) 1000BASE-Tx: UTP kat. 5, 5e (max. 100m) EIA/TIA n STP (max. 100m) 8/16/24/48 10/100/1 OOOMbpsRJ-45 z funkcja auto-negocjacji połączeń Store-and-forward Obsługuje automatyczne zapamiętywania Power, Link/Act, 100M (tylko dla TL-SF1024) 10Base-T: 14880pps/Port 100Base-Tx: pps/Port 1000Base-T: pps/Port 1OBase-T: 14880pps/Port 1OOBase-Tx: pps/Port 1OOOBase-T: pps/Port 0.C-40.C (321'-104"F) -40.C-70.C (-40"F -158"F) 10%-90% nie kondensująca 5%-90% nie kondensująca 5

6 Rozdział 3. Budowa zewnętrzna (na przykładzietl-sg1008) 1) Panel przedni i diody LED Rysunek 3-1 Przedni panel przełącznika TL-SG1008 Dioda Power LED: Świecenie diody na czerwono sygnalizuje podłączenie do źródła zasilania. Dioda 1000Mbps Link/Act LED: Świecenie ciągłe diody na zielono sygnalizuje podłączenie urządzenia do portu 1000Mbps. Pulsowanie diody oznacza transfer danych. Dioda 10/100Mbps Link/Act LED: Świecenie ciągłe diody na zielono sygnalizuje podłączenie urządzenia do portu10/100mbps. Pulsowanie diody oznacza transfer danych. 2) Panel tylni Rysunek 3-2 Tylni panel przełącznika TL-SG1008 Na tylnim panelu przełącznika TL-SF1024 znajduje się gniazdo zasilania AC. NaleŜy podłączyć urządzenie kablem zasilającym do sieci elektrycznej. 6

Instrukcja obsługi TL-SF1005D/TL-SF1008D/TL-SF1016D. Przełącznik Fast Ethernet Desktop 10/100M. Rev:

Instrukcja obsługi TL-SF1005D/TL-SF1008D/TL-SF1016D. Przełącznik Fast Ethernet Desktop 10/100M. Rev: Instrukcja obsługi TL-SF1005D/TL-SF1008D/TL-SF1016D Przełącznik Fast Ethernet Desktop 10/100M Rev: 1.0.0 71065043 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji produktu

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi TL-SF1008P 8-portowe, stacjonarne urządzenie przesyłowe typu switch 10/100M

Instrukcja obsługi TL-SF1008P 8-portowe, stacjonarne urządzenie przesyłowe typu switch 10/100M Instrukcja obsługi TL-SF1008P 8-portowe, stacjonarne urządzenie przesyłowe typu switch 10/100M Rev: 1.0.0 7106500682 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Charakterystyka produktu może ulec zmianie bez powiadomienia.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika 1. Instrukcja użytkownika MC200CM MC210CS MC220L Media konwerter Gb, Ethernet PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Niniejsze specyfikacje mogą podlegać zmianom bez uprzedniego powiadomienia. jest zarejestrowanym

Bardziej szczegółowo

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch

16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch 16/24 Port Desktop & Rack-mountable Gigabit Ethernet Switch Podręcznik użytkownika DN-80100 DN-80110 Zawartość pakietu W pakiecie powinny się znajdować następujące pozycje: Przełącznik szybkiego Gigabit

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 8 portów RJ45 (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie - auto-mdi/mdix) Technologia Green Ethernet, oszczędność

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI 5 PORTOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET 4 PORTOWY PoE REPOTEC RP-PE054J Wersja 1.0 Wstęp 5 portowy przełącznik ethernet, gdzie 4 porty są typu PoE 10/100Mbps (Power over Ethernet) i zapewniają

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-SL1226

INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-SL1226 INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY 24x10/100Mbps 2x10/1000Mbps TP-LINK TL-SL1226 #05877 wersja 1.0 Wstęp Przełącznik niezarządzalny TL-SL1226 to prosty i tani sposób na budowę infrastruktury

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika TL-PoE 10R Adapter Odbiorczy PoE

Podręcznik użytkownika TL-PoE 10R Adapter Odbiorczy PoE Podręcznik użytkownika TL-PoE 10R Adapter Odbiorczy PoE Rev: 1.0.0 7106500684 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Charakterystyka produktu może ulec zmianie bez powiadomienia. jest zarejestrowanym znakiem

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika TL-PoE150S Adapter zasilający PoE

Podręcznik użytkownika TL-PoE150S Adapter zasilający PoE Podręcznik użytkownika TL-PoE150S Adapter zasilający PoE Rev: 1.0.0 7106500686 PRAWA AUTORSKIE I ZNAKI HANDLOWE Charakterystyka produktu może ulec zmianie bez powiadomienia. jest zarejestrowanym znakiem

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. 16-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET PoE 16 x 10/100/1000 RJ-45 REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI. 16-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET PoE 16 x 10/100/1000 RJ-45 REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI 16-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET PoE 16 x 10/100/1000 RJ-45 REPOTEC RP-PG1600 Wstęp Wysokiej jakości 16 portowy gigabitowy przełącznik Ethernet 16 portów 10/100/1000Mbps TX.

Bardziej szczegółowo

8 portowy przełącznik sieciowy Asmax 100/10 Mb/s 8-Port 100/10Mbps N-Way Switch Podręcznik użytkownika SPIS TREŚCI 1 ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA...3 2 OPIS PRODUKTU...3 2.1 Model...3 2.2 Właściwości urządzenia...3

Bardziej szczegółowo

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX

Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Przetwornik medium 10/100Base-TX do 100Base-FX Podręcznik użytkownika 1. Ogólne IEEE802.3u Ethernet obsługuje dwa rodzaje mediów połączeń sieciowych takie jak 10/100Base-TX i 100Base-FX. Konwerter pomostowy

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-SF1024

INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-SF1024 INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY 16/24/48x10/100Mbps TP-LINK TL-SF1016 TL-SF1024 TL-SF1048 #05879 #05881 #05882 wersja 1.0 Wstęp Przełącznik niezarządzalny TL-SF1016 / TL-SF1024 / TL-SF1048

Bardziej szczegółowo

Przełącznik 10/

Przełącznik 10/ Przełączniki 10/100 Rozdział 1: Wprowadzenie...3 Przełącznik 10/100...3 Cechy urządzenia...3 Rozdział 2: Podstawowe informacje o przełączniku 10/100...4 Informacje wstępne...4 Przedni panel diody LED...4

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY 16x 10/100 Mbps RJ-45, DESKTOP

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY 16x 10/100 Mbps RJ-45, DESKTOP INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK NIEZARZĄDZALNY 16x 10/100 Mbps RJ-45, DESKTOP CSH-1600 #06006 wersja 1.0 Wstęp Przełącznik niezarzadzalny CSH-1600 to prosty i tani sposób na budowę infrastruktury sieciowej

Bardziej szczegółowo

Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e LAN-EXT-PD/NPD. Montaż na DIN35* * Uchwyt w zestawie.

Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e LAN-EXT-PD/NPD. Montaż na DIN35* * Uchwyt w zestawie. Extendery LAN 100Base-Tx po UTP Cat5e Montaż na płaskiej powierzchni* Montaż na DIN35* IP65 Przedłużenie Ethernetu Przedłużenie zasilania /+ Ochrona przepięciowa portu LAN 30A 8/20µs Ochrona przeciw ESD

Bardziej szczegółowo

Skrócona Instrukcja obsługi

Skrócona Instrukcja obsługi Skrócona Instrukcja obsługi TD-8610/TD-8810/TD-8811/TD-8840/TD-8841 Zewnętrzny Modem ADSL2+/Router Rev: 1.0.1 71065041 1. Konfiguracja komputera 1) Połączyć Modem ADSL/ Router zgodnie z rysunkiem 1. 2)

Bardziej szczegółowo

Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów

Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów Przełącznik Gigabit Ethernet, 5/8 portów Podręcznik użytkownika Certyfikacja Deklaracja FCC Urządzenie zostało przetestowane i została stwierdzona jego zgodność z ograniczeniami urządzeń cyfrowych klasy

Bardziej szczegółowo

Gigabitowa karta ethernetowa PCI EN-9230TX-32 Skrócona instrukcja instalacji (Q.I.G.)

Gigabitowa karta ethernetowa PCI EN-9230TX-32 Skrócona instrukcja instalacji (Q.I.G.) Gigabitowa karta ethernetowa PCI EN-9230TX-32 Skrócona instrukcja instalacji (Q.I.G.) Wersja 3.0 / Październik 2006 1. Wprowadzenie Wersja polska. Dziękujemy za zakup naszej gigabitowej karty ethernetowej

Bardziej szczegółowo

POE INJECTOR TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-POE150S #06859. wersja 1.0

POE INJECTOR TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI TL-POE150S #06859. wersja 1.0 POE INJECTOR TP-LINK TL-POE150S #06859 INSTRUKCJA OBSŁUGI wersja 1.0 SPIS TREŚCI Wstęp... 3 Bezpieczeństwo uŝytkowania... 3 1. Zawartość opakowania... 3 2. Zasady bezpieczeństwa... 3 3. Budowa urządzenia...

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania zasilacza Switch.

Cechy: Przykład zastosowania zasilacza Switch. S54 v1.0 Switch 5-portowy S54 dla 4 kamer IP Wydanie: 1 z dnia 01.09.2015 Zastępuje wydanie: -------------- PL PL Cechy: 5 portów 10/100 Mb/s 4 porty PoE (transfer danych i zasilanie) 15,4W dla każdego

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK INTELIGENTNY 48x 10/100 RJ-45, 2x 10/1000 RJ-45, 2 sloty SFP, 19" TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK INTELIGENTNY 48x 10/100 RJ-45, 2x 10/1000 RJ-45, 2 sloty SFP, 19 TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK INTELIGENTNY 48x 10/100 RJ-45, 2x 10/1000 RJ-45, 2 sloty SFP, 19" TP-LINK TL-SL2452WEB #06265 wersja 1.0 Wstęp Przełącznik inteligentny TL-SL2452WEB firmy TP-LINK to znakomite

Bardziej szczegółowo

5-portowy przełącznik 10/100 Mb/s DES-1005D

5-portowy przełącznik 10/100 Mb/s DES-1005D 5-portowy przełącznik 10/100 Mb/s DES-1005D Podręcznik użytkownika Wersja 01 (STYCZEŃ 2002) 1907DS1005D6003 RECYCLABLE SPIS TREŚCI INFORMACJE O NINIEJSZYM PODRĘCZNIKU...1 PRZEZNACZENIE PODRĘCZNIKA...1

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK INTELIGENTNY 8 x GIGABIT ETHERNET RUBYTECH

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK INTELIGENTNY 8 x GIGABIT ETHERNET RUBYTECH INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK INTELIGENTNY 8 x GIGABIT ETHERNET RUBYTECH GS-1280M #05833 wersja 1.1 Wstęp Produkt firmy RubyTech GS-1280M jest inteligentnym, 8-portowym przełącznikiem sieciowym. Jego

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK MC110CS #06307 wersja 1.2 Wstęp Konwerter MC110CS firmy TP-LINK umoŝliwia zamianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki

Bardziej szczegółowo

GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY ZE SLOTAMI NA MODUŁY SFP. Ruby Tech FGS-2924R INSTRUKCJA OBSŁUGI #06645. wersja 1.0

GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY ZE SLOTAMI NA MODUŁY SFP. Ruby Tech FGS-2924R INSTRUKCJA OBSŁUGI #06645. wersja 1.0 GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY ZE SLOTAMI NA MODUŁY SFP Ruby Tech FGS-2924R #06645 INSTRUKCJA OBSŁUGI wersja 1.0 FGS-2924R SPIS TREŚCI Wstęp... 3 Bezpieczeństwo uŝytkowania... 3 1. Zawartość opakowania...

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER WDM TP-LINK MC111CS MC112CS #06305 #06306 wersja 1.0 Wstęp Konwertery WDM MC111CS / MC112CS firmy TP-LINK umoŝliwiają zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej

Bardziej szczegółowo

8-portowy przełącznik 10/100 Mb/s DES-1008D. Podręcznik użytkownika. RECYCLABLE Wersja DS1008*6004

8-portowy przełącznik 10/100 Mb/s DES-1008D. Podręcznik użytkownika. RECYCLABLE Wersja DS1008*6004 8-portowy przełącznik 10/100 Mb/s DES-1008D Podręcznik użytkownika RECYCLABLE Wersja 1.00 1907DS1008*6004 SPIS TREŚCI INFORMACJE O NINIEJSZYM PODRĘCZNIKU... 1 PRZEZNACZENIE PODRĘCZNIKA... 1 STOSOWANE TERMINY...

Bardziej szczegółowo

KONWERTER DVB IP -> DVB ASI DELTA-2

KONWERTER DVB IP -> DVB ASI DELTA-2 MIKROPROJEKT P.P.H. Rafał Buczyński ul. Zieleniecka 10B, 05-091 Ząbki; NIP: 774-124-16-05 biuro: ul. Ratuszowa 11 p. 312, 03-450 Warszawa; tel. 022-4242588, fax: 022-6192610, gsm: 503125553 www.mikroprojekt.com,

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER GIGABITOWY 1000 Mbps RJ-45/SC TP-LINK MC200CM MC210CS www.atel.com.pl/produkt.php?hash=06423 www.atel.com.pl/produkt.php?hash=06424 #06423 #06424 wersja 1.3 Wstęp Gigabitowe

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Obsługi 10/100 Mbps PCI Fast Ethernet Adapter Spis treści 1 ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA...3 2 WŁASNOŚCI URZĄDZENIA...3 2.1 Właściwości sprzętowe...3 2.2 Port RJ-45...3 2.3 Diody LED...3 2.4 Gniazdo

Bardziej szczegółowo

CIOR 6/117/09. Właściwość Parametry wymagane Model, typ oraz parametry sprzętu oferowanego przez Wykonawcę 1 2 3 Nazwa producenta, model wyceniony

CIOR 6/117/09. Właściwość Parametry wymagane Model, typ oraz parametry sprzętu oferowanego przez Wykonawcę 1 2 3 Nazwa producenta, model wyceniony Wymagania techniczne - Część 3 AP - Access Point Standard 802.11b/g/n Częstotliwość 2,4-2,483 GHz ilość portów LAN 10/100 4 Ilość anten 3 Konfiguracja przez WWW tak Obsługa VPN tak Szyfrowanie WEP, WPA,

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania.

Cechy: Przykład zastosowania. SF116 v1.0 Switch 16-portowy SF116 dla 16 kamer IP Wydanie: 1 z dnia 1.10.2016 Zastępuje wydanie: ------------- PL Cechy: Switch 16 portów 16 portów PoE 10/100Mb/s),(port 1 16) (dane i zasilanie) 2 port

Bardziej szczegółowo

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE Wysokowydajny przełącznik Power over Ethernet Gigabit Ethernet Oszczędność, elastyczność i wysoka przepustowość

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100Mbps RJ-45/SC, SC 1310nm, 2km TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100Mbps RJ-45/SC, SC 1310nm, 2km TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 10/100Mbps RJ-45/SC, SC 1310nm, 2km TP-LINK MC100CM #06063 wersja 1.1 Wstęp Konwerter CM100MC firmy TP-LINK umoŝliwia zamianę medium przewodzącego strumień danych 10/100Base-TX

Bardziej szczegółowo

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11

IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 IVC-2004PT Przemysłowy Ethernet Extender 4 porty 10/100Base-TX z PoE + 1 port BNC / RJ-11 PLANET IVC-2004PT to przemysłowy Ethernet Extender z obsługą PoE posiadający trzy zasadnicze cechy: Zwiększa zasięg

Bardziej szczegółowo

KONWERTER DVB ASI -> DVB IP DELTA-1

KONWERTER DVB ASI -> DVB IP DELTA-1 MIKROPROJEKT P.P.H. Rafał Buczyński ul. Zieleniecka 10B, 05-091 Ząbki; NIP: 774-124-16-05 biuro: ul. Ratuszowa 11 p. 312, 03-450 Warszawa; tel. 022-3713136, fax: 022-6192610, gsm: 503125553 www.mikroprojekt.com,

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 8x 10/1000 RJ-45, 1x SFP, 19 TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 8x 10/1000 RJ-45, 1x SFP, 19 TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 8x 10/1000 RJ-45, 1x SFP, 19 TP-LINK TL-SG3109 #06264 wersja 1.1 Wstęp Przełącznik zarządzalny TL-SG3109 firmy TP-LINK to wydajne urządzenie, zarządzane w przyjazny

Bardziej szczegółowo

Ethernet. Ethernet odnosi się nie do jednej, lecz do wielu technologii sieci lokalnych LAN, z których wyróżnić należy cztery podstawowe kategorie:

Ethernet. Ethernet odnosi się nie do jednej, lecz do wielu technologii sieci lokalnych LAN, z których wyróżnić należy cztery podstawowe kategorie: Wykład 5 Ethernet IEEE 802.3 Ethernet Ethernet Wprowadzony na rynek pod koniec lat 70-tych Dzięki swojej prostocie i wydajności dominuje obecnie w sieciach lokalnych LAN Coraz silniejszy udział w sieciach

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY INTELIGENTNY PRZEŁĄCZNIK 48 PORTOWY Z WEJŚCIAMI NA 4 MODUŁY SFP RUBY TECH

INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY INTELIGENTNY PRZEŁĄCZNIK 48 PORTOWY Z WEJŚCIAMI NA 4 MODUŁY SFP RUBY TECH INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY INTELIGENTNY PRZEŁĄCZNIK 48 PORTOWY Z WEJŚCIAMI NA 4 MODUŁY SFP RUBY TECH GS-1148L #06346 wersja 1.0 Wstęp Gigabitowy, inteligentny przełącznik serii GS-1146L jest zarządzalnym,

Bardziej szczegółowo

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial

VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial VC-202A Konwerter Ethernet over VDSL2 Coaxial Konwerter VC-202A jest wysokowydajnym urządzeniem Ethernet-over-Coaxial konwertującym sygnały pomiędzy skrętką (UTP) oraz współosiowym kablem coaxial. Ta technologia

Bardziej szczegółowo

Skrócona Instrukcja Obsługi

Skrócona Instrukcja Obsługi Skrócona Instrukcja Obsługi TD-8840T / TD-8840TB 4-portowy Router Ethernet ADSL2/2+ Rev:1.0.0 7106500723 1. Instalacja urządzeń Przed rozpoczęciem instalacji urządzeń należy się upewnić, że usługodawca

Bardziej szczegółowo

THOMSON SpeedTouch 716 WL

THOMSON SpeedTouch 716 WL THOMSON SpeedTouch 716 WL Modem ADSL, Router, Switch, Wi-Fi, VoIP Instrukcja podłączenia i uruchomienia Thomson Speedtouch 716 WL jest urządzeniem umoŝliwiającym dostęp do Internetu poprzez wbudowany modem

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania

Cechy: Przykład zastosowania RS54 v1.0 Switch 5-portowy RS54 do 4 kamer IP z zasilaniem, RACK Wydanie: 1 z dnia 15.01.2016 Zastępuje wydanie: --------- PL Cechy: 5 portów 10/100 Mb/s 4 porty PoE (transfer danych i zasilanie) 15,4W

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 10/100 Mbps RJ-45/SC TP-LINK TR-932D / TR-962D #01194 #05837 wersja 1.4 Wstęp Konwertery TR-932D / TR-962D-20 firmy TP-LINK umoŝliwiają zamianę medium przewodzącego strumień

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 48x 10/100 Mbps RJ-45 2x 10/1000 Mbps RJ-45, 2 SLOTY SFP, 19 TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 48x 10/100 Mbps RJ-45 2x 10/1000 Mbps RJ-45, 2 SLOTY SFP, 19 TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 48x 10/100 Mbps RJ-45 2x 10/1000 Mbps RJ-45, 2 SLOTY SFP, 19 TP-LINK TL-SL3452 #05918 wersja 1.0 Wstęp Przełącznik zarządzalny TL-SL3452 firmy TP-LINK to wydajne

Bardziej szczegółowo

SKRÓCONA INSTRUKCJA OBSŁUGI

SKRÓCONA INSTRUKCJA OBSŁUGI P-871M Modem VDSL2 SKRÓCONA INSTRUKCJA OBSŁUGI Wersja ME1 Maj 2008 Wydanie 1 DOMYŚLNE LOGOWANIE Hasło: 1234 Szybkość portu konsoli: 38400 b/s Copyright ZyXEL Communications Corporation. Wszelkie prawa

Bardziej szczegółowo

2G-1S.1.0. www.metel.eu. www.metel.eu. Przykład połączenia w topologii punkt-punkt. Przemysłowe Media Konwertery GE/FE PoE+ 1/5

2G-1S.1.0. www.metel.eu. www.metel.eu. Przykład połączenia w topologii punkt-punkt. Przemysłowe Media Konwertery GE/FE PoE+ 1/5 Montaż pionowy na DIN35* Montaż poziomy na DIN35** Montaż na płaskiej powierzchni Slot SFP z obsługą standardów 100/1000BASE-X Port Gigabit Ethernet z PoE+ (25.5W)*** Obsługa JUMBO pakietów FAR END FAULT

Bardziej szczegółowo

Konwertery mediów serii FT 70x. Skrócona instrukcja obsługi

Konwertery mediów serii FT 70x. Skrócona instrukcja obsługi Konwertery mediów serii FT 70x Skrócona instrukcja obsługi. 2004.09 ! Środki bezpieczeństwa! Przed włączeniem urządzenia do prądu proszę przeczytać informacje dotyczące bezpieczeństwa użytkowania. Źródło

Bardziej szczegółowo

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1)

Konwerter Światłowodowy. Instrukcja uruchomieniowa (1) Konwerter Światłowodowy Instrukcja uruchomieniowa (1) Fiber Converters /11.15.212 БЪЛГАРИН 1. Przed rozpoczęciem instalacji Zawartość Opakowania Konwerter światłowodowy Instrukcje Wielojęzyczne Zasilacz

Bardziej szczegółowo

Cisco EPC2100 Instrukcja obsługi modemu

Cisco EPC2100 Instrukcja obsługi modemu Urządzenie WiFi samo w sobie nie ogranicza prędkości usługi internetowej. Korzystając jednak z urządzenia (komputera stacjonarnego, laptopa itp.) podłączonego do Internetu poprzez WiFi, na osiąganą prędkość

Bardziej szczegółowo

Features: Specyfikacja:

Features: Specyfikacja: Router bezprzewodowy dwuzakresowy AC1200 300 Mb/s Wireless N (2.4 GHz) + 867 Mb/s Wireless AC (5 GHz), 2T2R MIMO, QoS, 4-Port Gigabit LAN Switch Part No.: 525480 Features: Stwórz bezprzewodowa sieć dwuzakresową

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe Konwerter mediów 10/100Base-TX do 100Base-FX Seria KC-300D, KC-300DM Konwertery mediów zostały stworzone do konwersji sygnałów 10Base-T lub 100Base-T do/z sygnałów światłowodowych 100Base-FX. Używane są

Bardziej szczegółowo

Wireless Access Point Instrukcja instalacji 1. Wskaźniki i złącza urządzenia...1 1.1 Przedni panel...1 1.2 Tylni panel...1 2. Zawartość opakowania...2 3. Podłączenie urządzenia...2 4. Konfiguracja połączenia

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER VDSL2 LAN Extender RP-VC102E REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER VDSL2 LAN Extender RP-VC102E REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER VDSL2 LAN Extender RP-VC102E REPOTEC RP-VC102E Wersja 1.02 Wstęp Konwerter VDSL2 (Very high-bit-rate Digital Subscriber Line) umożliwia szerokopasmową transmisję danych z szybkością

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania.

Cechy: Przykład zastosowania. S94-C v1.0 Switch 9-portowy S94-C dla 4 kamer IP w obudowie Wydanie: 2 z dnia 22.02.2016 Zastępuje wydanie: 1 z dnia 01.09.2015 PL 9 portów 10/100 Mb/s 4 portów PoE (transfer danych i zasilanie) 15,4W

Bardziej szczegółowo

TESTER KABLI Do sprawdzania kabli: UTP, STP, koncentrycznych i modularnych

TESTER KABLI Do sprawdzania kabli: UTP, STP, koncentrycznych i modularnych TESTER KABLI Do sprawdzania kabli: UTP, STP, koncentrycznych i modularnych PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA Spis treści: Model Strona 256550 LANtest (tylko jednostka główna) oraz 256551 LANtest Kit (zestaw zawierający

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. INTELIGENTNY PRZEŁĄCZNIK SIECIOWY 10/100Mbps Z WEJŚCIAMI NA DWA MODUŁY SFP/GBIC RUBY TECH ES-2126C # wersja 1.

INSTRUKCJA OBSŁUGI. INTELIGENTNY PRZEŁĄCZNIK SIECIOWY 10/100Mbps Z WEJŚCIAMI NA DWA MODUŁY SFP/GBIC RUBY TECH ES-2126C # wersja 1. INSTRUKCJA OBSŁUGI INTELIGENTNY PRZEŁĄCZNIK SIECIOWY 10/100Mbps Z WEJŚCIAMI NA DWA MODUŁY SFP/GBIC RUBY TECH ES-2126C #05568 wersja 1.2 Wstęp ES-2126C jest wysokowydajnym zarządzalnym przełącznikiem sieciowym

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH

INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH FGS-2824 #05632 wersja 1.0 Wstęp Gigabitowy przełącznik FGS-2824 jest zarządzalnym, wysokowydajnym przełącznikiem

Bardziej szczegółowo

Cisco EPC3208 Instrukcja obsługi modemu

Cisco EPC3208 Instrukcja obsługi modemu Urządzenie WiFi samo w sobie nie ogranicza prędkości usługi internetowej. Korzystając jednak z urządzenia (komputera stacjonarnego, laptopa itp.) podłączonego do Internetu poprzez WiFi, na osiąganą prędkość

Bardziej szczegółowo

THOMSON SpeedTouch 780 WL

THOMSON SpeedTouch 780 WL THOMSON SpeedTouch 780 WL Modem ADSL, Router, Switch, Wi-Fi, VoIP Instrukcja podłączenia i uruchomienia Thomson Speedtouch 780 WL jest urządzeniem umoŝliwiającym dostęp do Internetu poprzez wbudowany modem

Bardziej szczegółowo

10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE

10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE Instrukcja Obsługi FTP-802 FTP-802S15 10/100Base-TX 100Base-FX Konwerter mediów obsługą PoE - 1 - 2-2 - ! ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA! Przed włączeniem urządzenia do prądu proszę przeczytać informacje dotyczące

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania.

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. Zał. nr 3. - do sprawy nr: GDDKiA-O/LU-F-3-tz-0420/45/13 Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. 32420000-3 - Urządzenia

Bardziej szczegółowo

THOMSON SpeedTouch 585v6

THOMSON SpeedTouch 585v6 THOMSON SpeedTouch 585v6 Modem ADSL, router, switch, Wi-Fi Instrukcja podłączenia i uruchomienia Router Speedtouch 585v5 jest urządzeniem umoŝliwiającym dostęp do Internetu poprzez wbudowany modem ADSL

Bardziej szczegółowo

Cechy: Przykład zastosowania.

Cechy: Przykład zastosowania. S108 v1.0 Switch 10-portowy S108 dla 8 kamer IP Wydanie: 1 z dnia 1.10.2016 Zastępuje wydanie: ------------- PL Cechy: Switch 10 portów 8 portów PoE 10/100Mb/s),(port 1 8) (dane i zasilanie) 2 porty 10/100/1000

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY FAST ETHERNET RUBY TECH

INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY FAST ETHERNET RUBY TECH INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY FAST ETHERNET RUBY TECH ES-2310C #05841 wersja 1.1 Wstęp Przełącznik ES-2310C firmy RUBY TECH jest zarządzalnym, wysokowydajnym urządzeniem sieciowym wyposaŝonym

Bardziej szczegółowo

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus

Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Inteligentny Konwerter Mediów 10/100/1000Base-T do Fiber Dual-speed z obsługą Power over Ethernet Plus Seria KGC-320-HP Cechy kluczowe: ź Konwersja sygnału miedzianego o potrujnej prędkości 10/100/1000Mbps

Bardziej szczegółowo

24 portowy przełącznik sieciowy Asmax 100/10 Mb/s 24-Port 100/10Mbps Fast Ethernet Switch. Podręcznik użytkownika

24 portowy przełącznik sieciowy Asmax 100/10 Mb/s 24-Port 100/10Mbps Fast Ethernet Switch. Podręcznik użytkownika 24 portowy przełącznik sieciowy Asmax 100/10 Mb/s 24-Port 100/10Mbps Fast Ethernet Switch Podręcznik użytkownika SPIS TREŚCI 1 ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA... 3 2 OPIS PRODUKTU... 3 2.1 Model...3 2.2 Właściwości

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera SE-36

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera SE-36 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl tel. (081) 443-96-39

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Fast Ethernet Switch

Instrukcja obsługi Fast Ethernet Switch Instrukcja obsługi Fast Ethernet Switch GXS-105 Polish 1/2009 jp Spis treści Środki bezpieczeństwa... 3 Ochrona środowiska... 5 Informacje ogólne... 6 Panel przedni... 8 Panel boczny... 8 Panel tylni...

Bardziej szczegółowo

ORVALDI MBS-PDU 1U. Maintenance Bypass Switch (MBS) ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu

ORVALDI MBS-PDU 1U. Maintenance Bypass Switch (MBS) ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu ORVALDI MBS-PDU 1U Maintenance Bypass Switch (MBS) ORVALDI Power Protection Sp. z o.o. Centrum Logistyki i Serwisu ul. Wrocławska 33d; 55-090 Długołęka k/wrocławia www.sklep.orvaldi.pl www.orvaldi.com

Bardziej szczegółowo

AX-MS6811 Instrukcja obsługi

AX-MS6811 Instrukcja obsługi AX-MS6811 Instrukcja obsługi SPIS TREŚCI 1. Wstęp... 3 2. Cechy... 3 3. Opis narzędzia... 3 4. Obsługa błędów... 3 5. Obsługa... 5 6. Wymiana baterii... 6 7. Specyfikacje... 6 2 1. Wstęp Tester kabli sieciowych

Bardziej szczegółowo

KONWENTER VC-102M / VC-102S INSTRUKCJA OBSŁUGI 2005.10

KONWENTER VC-102M / VC-102S INSTRUKCJA OBSŁUGI 2005.10 KONWENTER VC-102M / VC-102S INSTRUKCJA OBSŁUGI 2005.10 Szanowni Państwo! Gratulujemy Państwa wyboru i zakupu konwertera VDSL firmy PLANET VC-102. Mamy nadzieję, że spełni on Państwa oczekiwania. SPIS TREŚCI:

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Przełączniki SoHo Fast Ethernet

INSTRUKCJA OBSŁUGI. Przełączniki SoHo Fast Ethernet INSTRUKCJA OBSŁUGI Przełączniki SoHo Fast Ethernet Serii FSD-xx i SW-xx Switch SoHo 10.2005 FSD-503/803/1603/FSD-800/1600/FSD-801xx/1601xx/SW-501/801 Gratulujemy Państwu wyboru i zakupu produktu f-my PLANET.

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania.

Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. Zał. nr 3. - do sprawy nr: GDDKiA-O/LU-F-3-tz-0420/45/13 Specyfikacja techniczna oferowanego sprzętu. Nazwy i kody Wspólnego Słownika Zamówień (CPV) właściwe dla przedmiotu zapytania. 32420000-3 - Urządzenia

Bardziej szczegółowo

Przełącznik KVM USB. Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 2 portami. Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 4 portami

Przełącznik KVM USB. Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 2 portami. Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 4 portami Przełącznik KVM USB Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 2 portami Przełącznik KVM USB z obsługą sygnału audio i 4 portami Instrukcja obsługi DS-11403 (2 porty) DS-12402 (4 porty) 1 UWAGA Urządzenie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z DWOMA SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH

INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z DWOMA SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY Z DWOMA SLOTAMI NA MODUŁY OPTYCZNE SFP RUBY TECH GS-2108C #05565 wersja 1.5 Wstęp Gigabitowy przełącznik serii GS-2108C jest zarządzalnym, wysokowydajnym

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. ZARZĄDZALNY 24-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET 20 x 10/100/1000 RJ-45, + 4 x 100/1000 SFP REPOTEC RP-G2404WD

INSTRUKCJA OBSŁUGI. ZARZĄDZALNY 24-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET 20 x 10/100/1000 RJ-45, + 4 x 100/1000 SFP REPOTEC RP-G2404WD INSTRUKCJA OBSŁUGI ZARZĄDZALNY 24-PORTOWY GIGABITOWY PRZEŁĄCZNIK ETHERNET 20 x 10/100/1000 RJ-45, + 4 x 100/1000 SFP REPOTEC RP-G2404WD Wstęp Wysokiej jakości zarządzalny 24 portowy gigabitowy przełącznik

Bardziej szczegółowo

GIGABITOWY KONWERTER MEDIÓW 1000BASE-T /100BASE-SX/LX REPOTEC

GIGABITOWY KONWERTER MEDIÓW 1000BASE-T /100BASE-SX/LX REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI GIGABITOWY KONWERTER MEDIÓW 1000BASE-T /100BASE-SX/LX REPOTEC RP-1000SC wersja 1.2 Wstęp Konwertery firmy Repotec RP-1000SC umożliwiają zmianę medium przewodzącego strumieo danych ze

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 1000Mbps RJ-45/SFP COMBO NA SLOT SFP 1000Mbps RUBY TECH

INSTRUKCJA OBSŁUGI. KONWERTER 1000Mbps RJ-45/SFP COMBO NA SLOT SFP 1000Mbps RUBY TECH INSTRUKCJA OBSŁUGI KONWERTER 1000Mbps RJ-45/SFP COMBO NA SLOT SFP 1000Mbps RUBY TECH GE-C102 #06014 wersja 1.0 Wstęp Konwerter firmy Ruby Tech GE-C201 umoŝliwia zmianę medium przewodzącego strumień danych

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI 8 PORTOWY PRZEŁĄCZNIK FAST ETHERNET Z PORTEM 10/100/1000 RJ-45, SLOTEM SFP REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI 8 PORTOWY PRZEŁĄCZNIK FAST ETHERNET Z PORTEM 10/100/1000 RJ-45, SLOTEM SFP REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI 8 PORTOWY PRZEŁĄCZNIK FAST ETHERNET Z PORTEM 10/100/1000 RJ-45, SLOTEM SFP REPOTEC RP-G0802I Wstęp Przełącznik RP-G0802I jest przeznaczony głównie dla małych i średnich sieci LAN. Funkcja

Bardziej szczegółowo

SZYBKIE URUCHOMIENIE. BRAMKA VoIP HT-286/486/502/503. Grandstream Szybkie uruchomienie Seria HT Networks Inc.

SZYBKIE URUCHOMIENIE. BRAMKA VoIP HT-286/486/502/503. Grandstream Szybkie uruchomienie Seria HT Networks Inc. SZYBKIE URUCHOMIENIE BRAMKA VoIP HT-286/486/502/503 1. Wstęp Dziękujemy za zakup bramki VoIP serii HT, umoŝliwiającej wykorzystanie dotychczasowej centrali bądź telefonów analogowych do prowadzenia rozmów

Bardziej szczegółowo

Podręcznik instalacji Powerline Nano500 Set XAVB5101

Podręcznik instalacji Powerline Nano500 Set XAVB5101 Podręcznik instalacji Powerline Nano500 Set XAVB5101 2012 NETGEAR, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana, przesyłana, poddawana transkrypcji, przechowywana

Bardziej szczegółowo

SOL19 ŁADOWARKA SŁONECZNA INSTRUKCJA OBSŁUGI

SOL19 ŁADOWARKA SŁONECZNA INSTRUKCJA OBSŁUGI SOL19 ŁADOWARKA SŁONECZNA INSTRUKCJA OBSŁUGI A B C D latarka dioda LED wejście/wyjście Przycisk wł./wył. statusu 5V (ON/OFF) INSTRUKCJA OBSŁUGI 1. Informacje ogólne Proszę zapoznać się z informacjami w

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 24x 10/100 RJ-45, 2x10/1000 RJ-45, 2xSFP, 19 TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI. PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 24x 10/100 RJ-45, 2x10/1000 RJ-45, 2xSFP, 19 TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI PRZEŁĄCZNIK ZARZĄDZALNY 24x 10/100 RJ-45, 2x10/1000 RJ-45, 2xSFP, 19 TP-LINK TL-SL3428 #05873 wersja 1.1 Wstęp Przełącznik zarządzalny TL-SL3428 firmy TP-LINK to wydajne urządzenie,

Bardziej szczegółowo

SIEMENS. 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej SIMATIC NET SCALANCE X204-2. Instrukcja obsługi. Charakterystyka produktu. Porty TP.

SIEMENS. 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej SIMATIC NET SCALANCE X204-2. Instrukcja obsługi. Charakterystyka produktu. Porty TP. SIEMENS SIMATIC NET SCALANCE X204-2 Instrukcja obsługi Charakterystyka produktu Porty TP Porty FO Instalacja na szynie DIN 1 2 3 4 Instalacja na szynie standardowej 5 SPIS TREŚCI 1.Charakterystyka produktu

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. SWITCH ZARZĄDZALNY 24x 10/100 RJ-45 ORAZ 2 SLOTY DEDYKOWANE REPOTEC

INSTRUKCJA OBSŁUGI. SWITCH ZARZĄDZALNY 24x 10/100 RJ-45 ORAZ 2 SLOTY DEDYKOWANE REPOTEC INSTRUKCJA OBSŁUGI SWITCH ZARZĄDZALNY 24x 10/100 RJ-45 ORAZ 2 SLOTY DEDYKOWANE REPOTEC RP-2402GI #05673 wersja 1.0 Wstęp Repotec RP-2402GI to zarządzalny, wysoko wydajny przełącznik sieciowy wyposaŝony

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX SE-35

Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX SE-35 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 Instrukcja instalacji światłowodowego konwertera 100BASE-TX/100BASE-FX e-mail: info@lanex.pl Dział Serwisu www.lanex.pl

Bardziej szczegółowo

Opis oferowanych urządzeń i sprzętu

Opis oferowanych urządzeń i sprzętu Załącznik nr 4 do oferty Opis oferowanych urządzeń i sprzętu Dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych urządzeń monitoringu wizyjnego dla 4 obiektów Nadleśnictwa. I. Siedziba Nadleśnictwa Jawor

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część IV Urządzenia sieciowe

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część IV Urządzenia sieciowe Załącznik nr 1d do SIWZ sprawa nr 33/010/ZP OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część IV Urządzenia sieciowe L.p. Opis przedmiotu zamówienia Ilość (szt. / kpl.) Informacja o spełnieniu lub nie spełnieniu oczekiwanego

Bardziej szczegółowo

MICROSENS. Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet dla topologii pierścieniowej. Ogólne informacje

MICROSENS. Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet dla topologii pierścieniowej. Ogólne informacje MICROSENS Przemysłowy przełącznik Fast Ethernet dla topologii pierścieniowej Ogólne informacje Przełącznik przemysłowy MICROSENS wyposaŝony został w mechanizm umoŝliwiający niemal natychmiastową (liczoną

Bardziej szczegółowo

ZyWALL USG 1000 Skrócona instrukcja obsługi

ZyWALL USG 1000 Skrócona instrukcja obsługi ZyWALL USG 1000 Skrócona instrukcja obsługi ZLD 2.20 19.7.2010-1 - 1 Sprawdzanie zawartości opakowania Opakowanie powinno zawierać jedną sztukę kaŝdego z wymienionych elementów: ZyWALL USG 1000 Przewód

Bardziej szczegółowo

Przemysłowy przełącznik światłowodowy 10/100Base-TX 100Base-FX. Instrukcja Obsługi

Przemysłowy przełącznik światłowodowy 10/100Base-TX 100Base-FX. Instrukcja Obsługi Przemysłowy przełącznik światłowodowy 10/100Base-TX 100Base-FX SE-139 Instrukcja Obsługi IO139-1 Wrzesień 2010 Spis treści 1. OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA... 5 1.1. Przeznaczenie... 5 1.2. Przykład zastosowań...

Bardziej szczegółowo

Multiplekser Gigabit TDM MICROSENS Wprowadzenie Gigabit TDM firmy MICROSENS jest optycznym multiplekserem z podziałem czasowym umożliwiającym jednoczesną transmisję głosu i danych. Transmisja może odbywać

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE

CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE Załącznik nr 1 do umowy nr z dnia CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE Router/Firewall: szt. 6 Oferowany model *... Producent *... L.p. 1. Obudowa obudowa o wysokości maksymalnie 1U dedykowana

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI ROUTER SZEROKOPASMOWY DSL TP-LINK

INSTRUKCJA OBSŁUGI ROUTER SZEROKOPASMOWY DSL TP-LINK INSTRUKCJA OBSŁUGI ROUTER SZEROKOPASMOWY DSL TP-LINK TL-R402M #05870 wersja 1.0 Wstęp Router szerokopasmowy TL-R402M łączy w sobie 4-potrowy przełącznik, zaporę firewall oraz router sieci NAT. Jest zaprojektowany

Bardziej szczegółowo

Zarządzalna karta konwertera

Zarządzalna karta konwertera Zarządzalna karta konwertera FRM220-10/100I-SC 002/015 #06519 #06520 INSTRUKCJA OBSŁUGI wersja 1.0 SPIS TREŚCI Wstęp...3 Właściwości...3 Bezpieczeństwo uŝytkowania...3 1. Zawartość opakowania...4 2. Zasady

Bardziej szczegółowo

Instrukcja instalacji usługi internetowej INEA

Instrukcja instalacji usługi internetowej INEA Spis Treści 1. Czynności wstępne.............................. 2 2. Opis modemu Cisco EPC3928........................ 2 2.1. Charakterystyka modemu Cisco EPC3928................. 2 2.2. Panel czołowy.................................

Bardziej szczegółowo

KONWERTER INSTRUKCJA OBSŁUGI. 2x 10/100BaseT(X) 2x 100BaseFX ORING #06648 # wersja 1.0

KONWERTER INSTRUKCJA OBSŁUGI. 2x 10/100BaseT(X) 2x 100BaseFX ORING #06648 # wersja 1.0 Nie moŝna wyświetlić obrazu. Na komputerze moŝe brakować pamięci do otwarcia obrazu lub obraz moŝe być uszkodzony. Uruchom ponownie komputer, a następnie otwórz plik ponownie. Jeśli czerwony znak x nadal

Bardziej szczegółowo

MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38

MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38 LANEX S.A. ul. Ceramiczna 8A 20-150 Lublin tel. (081) 444 10 11 tel/fax. (081) 740 35 70 MEDIAKONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX SE-38 I ME-38 IO38-1m maj 2015 Spis treści KONWERTER 10/100/1000BASE-T/1000BASE-SX/LX

Bardziej szczegółowo