BIULETYN INFORMACYJNY 36. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "BIULETYN INFORMACYJNY 36. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN"

Transkrypt

1 BIULETYN INFORMACYJNY 36. PKO PÓŁMARATON SZCZECIN Drodzy Uczestnicy 36. PKO Półmaraton Szczecin, przedstawiamy Wam zestaw praktycznych informacji, które przydadzą się do sprawnego odbioru pakietu startowego, przygotowania do startu, szczęśliwego przebiegu oraz ukończenia biegu. Specjalnie dla Was najistotniejsze i ważne do zapamiętania informacje zostały oznaczone w ten sposób:

2 RAMOWY PROGRAM IMPREZY: 28 sierpnia 2015 (piątek) 17:00 21:00 BIULETYN INFORMACYJNY ZAWODNIKA - wydawanie pakietów startowych - Floating Arena, ul. Wąska 16 w Szczecinie 29 sierpnia 2015 (sobota) 10:00 20:00 - wydawanie pakietów startowych - Floating Arena, ul. Wąska 16 w Szczecinie 30 sierpnia 2015 (niedziela) 6:30 8:00 - wydawanie pakietów startowych (odbiór pakietów tylko przez osoby spoza Szczecina) - Jasne Błonia 8:20 8:35 - rozgrzewka - Jasne Błonia (strefa rozgrzewki) 8:50 8:55 - oficjalne otwarcie 36. PKO Półmaraton Szczecin - Jasne Błonia (scena główna) 9:00 - start 36. PKO Półmaraton Szczecin oraz biegu na 10 km (ul. Piotra Skargi - strefa startu) rozpoczęcie biegu dla dzieci - Biegu Pirata (Jasne Błonia) ok. 9:30 9:20 - grupa czerwona nr od :30 - grupa czerwona nr :40 - grupa czerwona nr :50 - grupa zielona 10:00 - grupa żółta i grupa niebieska - pierwszy zawodnik na mecie biegu na dystansie 10 km ok. 10:05 - pierwszy zawodnik na mecie biegu na dystansie półmaratonu 10:30 - ostatni zawodnik na mecie biegu na dystansie 10 km 11:30-13:00 - koncert zespołu Qftry ok. 12:10 - ostatni zawodnik na mecie biegu na dystansie półmaratonu 12:30 - dekoracje i wręczenie nagród

3 PRZED STARTEM Biuro zawodów Biuro zawodów, w którym będzie można odebrać pakiety startowe, znajduje się w budynku Floating Arena - ul. Wąska 16 (ok. 400m od Jasnych Błoni - miejsca, w którym zlokalizowany jest start i meta obu biegów). W wyjątkowych przypadkach (np. osoby spoza Szczecina) jest możliwość odbioru pakietu startowego w niedzielę (w dniu imprezy) od 6:30 do 8:00 w biurze zawodów, które znajdować się będzie na terenie Jasnych Błoni (patrz plan sytuacyjny). Godziny otwarcia biura zawodów: Piątek, 28 sierpnia, 17:00-21:00 (Floating Arena - ul. Wąska 16) Sobota, 29 sierpnia, 10:00-20:00 (Floating Arena - ul. Wąska 16) Niedziela, 30 sierpnia, 6:30-8:00 - wyjątkowe przypadki (Jasne Błonia) Przy odbiorze pakietu startowego należy posiadać dokument tożsamości wraz ze zdjęciem oraz podać swój numer startowy. Numer startowy można znaleźć na tablicy w biurze zwodów oraz na stronie: W przypadku odbioru pakietu za innego zawodnika należy okazać ksero dowodu osobistego tej osoby wraz z podpisanym upoważnieniem - wzór do pobrania na stronie: Oświadczenie o stanie zdrowia Każdy z uczestników 36.PKO Półmaraton Szczecin zobowiązany jest do podpisania oświadczenia o stanie zdrowia, które dostępne będzie w biurze zawodów. Brak podpisania oświadczenia o stanie zdrowia skutkuje niewydaniem pakietu startowego.

4 Pakiet startowy W ramach pakietu startowego każdy zawodnik otrzyma: 1. Numer startowy Nr startowy dla zawodników startujących w biegu na dystansie półmaratonu Nr startowy dla zawodników startujących w biegu na dystansie 10km 2. Chip do pomiaru czasu Chip należy zamontować na bucie w sposób przedstawiony na poniższym zdjęciu. UKOŃCZYSZ BIEG - ODDAJ CHIP WOLONTARIUSZOWI.

5 3. Opaskę identyfikacyjną Każdy zawodnik otrzyma w biurze zawodów opaskę na nadgarstek, którą należy nosić do momentu zakończenia zawodów. Opaska umożliwia: wejście do odpowiedniego sektora w strefie startu wejście do strefy finishera 4. Pamiątkową koszulkę techniczną 5. Żel energetyczny Squezzy 6. Pamiątkową mapę biegu 7. Agrafki (4 sztuki) ZGUBISZ CHIP - ZGŁOŚ TO DO SĘDZIEGO LUB PRACOWNIKA FIRMY POMIAROWEJ. ODBIERZESZ PAKIET STARTOWY, A NIE BIEGNIESZ - ZGŁOŚ TO DO BIURA ZAWODÓW + ODDAJ CHIP. UMIEŚĆ NUMER STARTOWY Z PRZODU NA KOSZULCE W WIDOCZNYM MIEJSCU (w celu lepszej identyfikacji dla fotografów i sędziów). ZADBAJ O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO - NAPISZ NA REWERSIE NUMERU INFO: IMIĘ I NAZWISKO BIEGACZA, GRUPA KRWI, NUMER TELEFONU DO OSOBY KONTAKTOWEJ (ICE).

6 Plan sytuacyjny W DNIU BIEGU Dojazd na start Rekomendujemy dojazd komunikacją miejską w okolice Jasnych Błoni (miejsca startu). Z dworca PKP dojazd tramwajem nr 3 - kierunek Las Arkoński (wysiadamy na przystanku Kołłątaja) i idziemy spacerkiem ok.300m; dojazd od strony ul. Wojska Polskiego, wysiadamy na przystanku Piotra Skargi i idziemy spacerkiem ok.300m; dojazd od strony Urzędu Miasta (al. Jana Pawła II) wysiadamy na przystanku Plac Grunwaldzki i idziemy spacerkiem ok.400m.

7 Parkingi W przypadku dojazdu własnym środkiem transportu rekomendujemy skorzystanie z następujących parkingów: Płatne: - Centrum Handlowe Kaskada (al. Niepodległości 36) - Centrum Handlowe Fala (al. Wyzwolenia 42) - Parking piętrowy (ul. Matejki 18/18a) - Centrum Handlowe Galaxy (al. Wyzwolenia 18) Bezpłatne: - parking pod Trasą Zamkową (ul. Panieńska) (również autokary) - parking przy Zamku Książąt Pomorskich (ul Korsarzy) - al. Jana Pawła II (odcinek pomiędzy Placem Grunwaldzkim, a Placem Lotników) - ul. Papieża Pawła VI 3 (parking przy ZUT Szczecin) - parking przy Ogrodzie Różanym (ul. Pawła Jasienicy) Depozyt Organizator biegu zapewnia możliwość przechowania swoich rzeczy osobistych w depozytach, zlokalizowanych na terenie imprezy w strefie depozytu. Strefa ta znajduje się w pobliżu strefy finishera (patrz plan sytuacyjny). Depozyty oznakowane będą numerami i podzielone na sekcje. Osoby oddające rzeczy do depozytu powinny kierować się do odpowiednich sekcji zgodnie z przydzielonym numerem startowym. W strefie depozytu otrzymasz worek na rzeczy. W dniu imprezy strefa depozytu czynna będzie od godziny 7:00. Namioty w strefie depozytu podzielone będą w następujący sposób: NAMIOT NR 1 - dla uczestników biegu na dystansie 10km NAMIOT NR 2 i NR 3 - dla uczestników biegu na dystansie półmaratonu W każdym z namiotów wydzielone zostaną strefy w podziale na numery startowe. NIE ODPOWIADAMY ZA RZECZY WARTOŚCIOWE POZOSTAWIONE W DEPOZYCIE.

8 ODBIERZESZ DEPOZYT PO ZAKOŃCZENIU BIEGU TYLKO Z NUMEREM STARTOWYM + OPASKA IDENTYFIKACYJNA. ZGUBISZ NUMER STARTOWY WTEDY TWÓJ DEPOZYT ZOSTANIE ODDANY PO WYDANIU WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH WORKÓW. NIEODEBRANE DEPOZYTY ZOSTANĄ ZDEPONOWANE W BIURZE ZAWODÓW. ODBIÓR PO UPRZEDNIM KONTAKCIE Z ORGANIZATOREM. Rozgrzewka Strefa rozgrzewki zlokalizowana jest w bliskim sąsiedztwie strefy depozytu (patrz plan sytuacyjny). Oficjalna rozgrzewka rozpocznie się o godzinie 8:20 i potrwa ok.15 minut. Przejście do strefy startu Bezpośrednio po zakończeniu oficjalnej rozgrzewki nastąpi etap przejścia startujących zawodników do strefy startu. Z uwagi na względy organizacyjne oraz kwestie bezpieczeństwa zawodnicy powinni podążać do strefy startu zgodnie z czerwonymi strzałkami - kierunek poruszania się zawodników (patrz plan sytuacyjny). Ustawienie w strefie startu Zawodnicy przydzieleni zostali do poszczególnych stref startowych na podstawie deklarowanych w formularzu czasów ukończenia biegu. Wyróżniono następujące strefy startowe, zgodne z przydzielonymi w biurze zawodów opaskami identyfikacyjnymi: Strefa A - CZERWONA Strefa B - NIEBIESKA Strefa C - ŻÓŁTA Strefa D - ZIELONA

9 NIE MASZ OPASKI IDENTYFIKACYJNEJ NIE WEJDZIESZ DO STREFY STARTU. Zawodnicy zobligowani są do wejścia do swojej strefy przez odpowiednie bramki zgodnie z oznakowaniem. Na wejściach do stref nastąpi weryfikacja zawodnika. Procedura startu Start obu biegów, na dystansie półmaratonu oraz na dystansie 10km jest wspólny. Zawodnicy muszą znaleźć się w swoich strefach startowych najpóźniej na 5 minut przed startem biegu (do godziny 8:55). 10 sekund przed startem nastąpi oficjalne odliczanie, po którym starter wystrzałem z pistoletu zasygnalizuje oficjalne rozpoczęcie biegu. Na trasie Oznaczenie kilometrów na trasie biegu Każdy kilometr na trasie oznaczony będzie pionowymi flagami PKO BP.

10 Punkty odżywiania Na trasie biegu zlokalizowanych będzie 6 punktów odżywiania. Dwa pierwsze punkty odżywiania będą wspólne dla obu biegów. Punkty odżywiania znajdować się będą w następujących miejscach: Punkt nr 1 - ok. 5,1km - ul. Szczerbcowa Punkt nr 2 - ok. 7,7km - ul. Niedziałkowskiego Punkt nr 3 - ok. 10,8km - ul. Soplicy Punkt nr 4 - ok. 13,9km - ul. Żołnierska Punkt nr 5 - ok. 16,3km - ul. Brodzińskiego Punkt nr 6 - ok. 18,6km - ul. Mickiewicza Każdy z punktów zorganizowany będzie według tego samego schematu: - punkt znajduje się zawsze po prawej stronie trasy biegu - przed punktami znajduje się 5 toalet typu TOI TOI - strefa odżywania ma długość ok.30m (10 stołów) - za punktami znajduje się tzw. "strefa zrzutu" - miejsce wyznaczone do wyrzucenia zużytych kubków NIE MUSISZ ZATRZYMYWAĆ SIĘ PRZY 1 STOLE - NIE BLOKUJ INNYCH. BĄDŹ EKO - WYRZUĆ SWÓJ KUBEK DO STREFY ZRZUTU :-) DZIĘKUJEMY! Zabezpieczenie medyczne Trasę biegu na każdym kilometrze zabezpieczać będą ratownicy ubrani w charakterystyczne uniformy. Ratownicy ustawienie będą przy flagach wyznaczających poszczególne kilometry na trasie. W RAZIE POTRZEBY UDZIEL POMOCY INNYM BIEGACZOM.

11 Pomiar czasu / międzyczasy Po ukończeniu biegu przy każdym z zawodników podany będzie czas brutto oraz czas netto. Czas brutto to czas liczony od momentu wystrzału startera do momentu przekroczenia przez zawodnika (chip) linii mety. Czas netto to czas liczony od momentu przekroczenia przez zawodnika (chip) linii startu do momentu przekroczenia przez zawodnika (chip) linii mety. W 3 punktach na trasie (w miejscach rozstawienia mat kontrolnych) dokonywane będą pomiary międzyczasów. Maty kontrolne znajdować się będą na 5km, 10km oraz 15km na trasie biegu. POMINIESZ MATĘ KONTROLNĄ - ZOSTANIESZ ZDYSKWALIFIKOWANY. Limit czasu W tegorocznej edycji organizatorzy ustalili następujące limity czasów ukończenia poszczególnych biegów: - dla biegu na dystansie 10km limit czasu wynosi 1h 30min (90 minut) - dla biegu na dystansie półmaratonu limit czasu wynosi 3h (180 minut) Za stawką biegaczy, w tempie limitu czasowego poruszać się będzie auto z napisem - KONIEC WYŚCIGU. W przypadku przekroczenia w/w limitów zawodnicy będą proszeni o zejście z trasy i zajęcie miejsca w aucie, które odwiezie ich w okolice miasteczka biegowego. Meta i organizacja po wyścigu Meta zlokalizowana jest na Jasnych Błoniach. W strefie mety przebywać mogą wyłącznie zawodnicy (z opaskami na nadgarstkach) oraz obsługa zawodów. Każdy zawodnik pokonujący linię mety otrzyma pamiątkowy medal. Zawodników, którzy ukończą bieg prosimy o sprawne przemieszczanie się w stronę strefy finishera, w celu ułatwienia ukończenia biegu kolejnym zawodnikom wbiegającym na metę.

12 NIE MASZ OPASKI IDENTYFIKACYJNEJ - NIE WEJDZIESZ DO STREFY FINISHERA. NIE MASZ NUMERU STARTOWEGO - NIE SKORZYSTASZ Z ATRAKCJI W STREFIE FINISHERA. Strefa finishera Uwaga! Wejście do strefy finishera jest jednorazowe! Strefa finishera jest strefą zamkniętą, dostępną wyłącznie dla zawodników. W strefie na zawodników czeka: - posiłek regeneracyjny - napoje (w tym piwo bezalkoholowe) - ciasta - owoce - tatuaż wodny - toalety i umywalki OPUŚCISZ STREFĘ FINISHERA - NIE MOŻESZ PONOWNIE DO NIEJ WEJŚĆ. Wyniki i dekoracje Ceremonia dekoracji odbędzie się na scenie głównej przy fontannie (ok. godz. 12:30). Wyniki po zawodach dostępne będą na stronie internetowej imprezy. Listy z wynikami zostaną również wywieszone na tablicach przy biurze zawodów. Ponadto każdy z zawodników, który przy rejestracji podał swój nr telefonu otrzyma SMS z czasem biegu. Wyniki na żywo można śledzić na stronie

13 Informacje z przebiegu imprezy dostępne będą na oficjalnym profilu Facebooka 36 PKO Półmaratonu Szczecin - Masażyści i fizjoterapeuci W strefie terapia/masaże (zlokalizowanej zaraz przy strefie finishera) nad bezpieczeństwem biegaczy będą czuwać fizjoterapeuci z centrum Rehabilitacji TERAPIA PLUS. Zawodnicy będą mogli bezpłatnie skorzystać z masażu wysokiej klasy specjalistów. Biuro rzeczy znalezionych Biuro rzeczy znalezionych zlokalizowanie zostanie przy biurze zawodów (na przeciwko sceny głównej). Biuro rzeczy znalezionych będzie czynne do godz. 13:30.

14 10 przykazań dla uczestnika 36. Półmaraton Szczecin - czyli zbiór najważniejszych informacji w pigułce Drogi Zawodniku :-) 1. CHIP - zamontuj go na bucie; to właśnie dzięki niemu dowiesz się jak szybko przemierzyłeś/aś trasę; bezwzględnie zwróć go po biegu 2. NUMER STARTOWY - przytwierdź go solidnie w widocznym miejscu na przedniej stronie koszulki startowej; fotograf i sędzia muszą wiedzieć kim jesteś 3. STREFA FINISHERA - jedzonko + napoje + atrakcje (m.in. tatuaż wodny); wejście jednorazowe; jak wyjdziesz to już ponownie nie wejdziesz :-) 4. PUNKTY ODŻYWIANIA - mamy 6 punktów (na 5,1km; 7,7km; 10,8km; 13,9km; 16,3km oraz 18,6km); na końcu każdego punktu "strefa zrzutu" - bądź eko ;-) 5. OPASKA - niezbędna, żeby wejść do strefy startu i strefy finishera; załóż ją w biurze zawodów, zdejmij po zakończeniu imprezy, nie zgub jej 6. POMOC MEDYCZNA - na każdym kilometrze znajduje się ratownik, ale pamiętaj również, żeby w razie potrzeby samodzielnie udzielić pomocy innym uczestnikom biegu 7. START - zajmij miejsce w swojej strefie zgodnie z kolorem, który masz na opasce. 8. META - odbierz medal, oddaj chip i kieruj się w stronę strefy finishera 9. ZDJĘCIA - po biegu zrób sobie zdjęcie w fotobudce, a na stronie pobierz ZA DARMO swoje zdjęcia z trasy biegu 10. UŚMIECHNIJ SIĘ! Ten dzień to święto biegania, to również Twoje święto!

15 Więcej informacji dotyczących samej imprezy wraz z jej regulaminem znaleźć można na oficjalnej stronie - oraz na naszym profilu na FB - xxxx W imieniu całego zespołu organizacyjnego 36. PKO Półmaratonu Szczecin, życzymy satysfakcjonującego, bezpiecznego i niezapomnianego biegu oraz wspaniałej zabawy. Do zobaczenia w strefie finishera! Powodzenia!

5. PÓŁMARATON IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

5. PÓŁMARATON IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 5. PÓŁMARATON IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO I. CEL IMPREZY REGULAMIN 1. Upamiętnienie sylwetki wielkiego człowieka i sportowca Janusza Kusocińskiego mieszkańca Powiatu Warszawskiego Zachodniego Gminy Ożarów

Bardziej szczegółowo

III MARATONU FUNDACJI DASZRADE W ZAPOWIEDNIKU

III MARATONU FUNDACJI DASZRADE W ZAPOWIEDNIKU REGULAMIN III MARATONU FUNDACJI DASZRADE W ZAPOWIEDNIKU I. ORGANIZATOR Organizatorem II Maratonu Fundacji DASZRADE w Zapowiedniku jest Fundacja DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej. Adres: Fundacja DASZRADE

Bardziej szczegółowo

III PÓŁMARATON WIELKA PĘTLA IZERSKA PKO BP

III PÓŁMARATON WIELKA PĘTLA IZERSKA PKO BP REGULAMIN BIEGU III PÓŁMARATON WIELKA PĘTLA IZERSKA PKO BP 1 Organizator 1. Organizatorem biegu jest TS Regle Szklarska Poręba. 2. Współorganizatorem biegu jest MOKSiAL Szklarska Poręba. 3. Bieg jest współfinansowany

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN 8. POZNAŃ PÓŁMARATON

REGULAMIN 8. POZNAŃ PÓŁMARATON REGULAMIN 8. POZNAŃ PÓŁMARATON I. CEL 1. Popularyzacja i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji. 2. Promocja Miasta Poznania w Polsce i na świecie. II. ORGANIZATOR 1. Poznańskie Ośrodki

Bardziej szczegółowo

Regulamin 7 Bytomskiego Półmaratonu

Regulamin 7 Bytomskiego Półmaratonu Regulamin 7 Bytomskiego Półmaratonu I. ORGANIZATOR 1. Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom. 2. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu. 3. Patronat honorowy - Prezydent Bytomia Damian Bartyla oraz Parafia

Bardziej szczegółowo

Regulamin 16. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. 1. Popularyzacja i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji.

Regulamin 16. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. 1. Popularyzacja i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji. I. Cel Regulamin 16. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza 1. Popularyzacja i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji. 2. Promocja Miasta Poznania w Polsce i na świecie. II. Organizator

Bardziej szczegółowo

Regulamin 15. Poznań Maraton. 79 17, fax. +48 (61) 835 79 20, http://marathon.poznan.pl, http://posir.poznan.pl, e- mail: info@marathon.poznan.pl.

Regulamin 15. Poznań Maraton. 79 17, fax. +48 (61) 835 79 20, http://marathon.poznan.pl, http://posir.poznan.pl, e- mail: info@marathon.poznan.pl. Regulamin 15. Poznań Maraton I. Cel 1. Popularyzacja i upowszechnienie biegania jako najprostszej formy rekreacji. 2. Promocja Miasta Poznania w Polsce i na świecie. II. Organizator 1. Poznańskie Ośrodki

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN BIEGU URBANIAN RUN WARSAW

REGULAMIN BIEGU URBANIAN RUN WARSAW REGULAMIN BIEGU URBANIAN RUN WARSAW I. CELE IMPREZY 1. Popularyzacja sportowego trybu życia i aktywnego spędzania czasu wolnego. 2. Promocja Warszawy jako miasta atrakcyjnego dla osób uprawiających sport.

Bardziej szczegółowo

Biegu na 10 km. 2015. I. Organizator. II. Termin i miejsce. III. Punkty odżywiania, kontrolne. IV. Uczestnictwo. V. Zgłoszenia

Biegu na 10 km. 2015. I. Organizator. II. Termin i miejsce. III. Punkty odżywiania, kontrolne. IV. Uczestnictwo. V. Zgłoszenia r e g u l a m i n Biegu na 10 km. 2015 I. Organizator Organizatorem biegu jest Opolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, 45-221 Opole, ul. Chabrów 52, tel. 77 457 39 55, fax. 77 44-19-369, www.maratonopolski.pl,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN IV Półmaratonu Chmielakowego - Krasnystaw 2015 o Puchar Burmistrza Krasnegostawu

REGULAMIN IV Półmaratonu Chmielakowego - Krasnystaw 2015 o Puchar Burmistrza Krasnegostawu REGULAMIN IV Półmaratonu Chmielakowego - Krasnystaw 2015 o Puchar Burmistrza Krasnegostawu KATEGORIE DODATKOWE; -Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Służb Mundurowych w Półmaratonie -w tym; Mistrzostwa

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN FAMILY NORDIC WALKING CUP PUCHAR ŚWIATA NORDIC WALKING GDAŃSK 2011r.

REGULAMIN FAMILY NORDIC WALKING CUP PUCHAR ŚWIATA NORDIC WALKING GDAŃSK 2011r. REGULAMIN FAMILY NORDIC WALKING CUP PUCHAR ŚWIATA NORDIC WALKING GDAŃSK 2011r. I. CEL: Popularyzacja Nordic Walking oraz zdrowego stylu życia Polaków. II. TERMINY ZAWODÓW CYKLU: 28 maja Inowrocław Puchar

Bardziej szczegółowo

MŁODZIEŻOWE BIEGI URODZINOWE 2015 Regulamin Młodzieżowych Biegów Urodzinowych 2015

MŁODZIEŻOWE BIEGI URODZINOWE 2015 Regulamin Młodzieżowych Biegów Urodzinowych 2015 MŁODZIEŻOWE BIEGI URODZINOWE 2015 Regulamin Młodzieżowych Biegów Urodzinowych 2015 I. Cel imprezy 1) Popularyzacja biegania i propagowanie zdrowego trybu życia 2) Promocja Miasta Gdyni 3) Uczczenie 89

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN IV Półmaratonu Chmielakowego - Krasnystaw 2015 o Puchar Burmistrza Krasnegostawu

REGULAMIN IV Półmaratonu Chmielakowego - Krasnystaw 2015 o Puchar Burmistrza Krasnegostawu REGULAMIN IV Półmaratonu Chmielakowego - Krasnystaw 2015 o Puchar Burmistrza Krasnegostawu KATEGORIE DODATKOWE - Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Służb Mundurowych w Półmaratonie w tym: Mistrzostwa

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN 3. PKO NOCNEGO WROCŁAW PÓŁMARATONU Wrocław, 20 czerwca 2015 roku

REGULAMIN 3. PKO NOCNEGO WROCŁAW PÓŁMARATONU Wrocław, 20 czerwca 2015 roku REGULAMIN 3. PKO NOCNEGO WROCŁAW PÓŁMARATONU Wrocław, 20 czerwca 2015 roku I. CEL 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. 2. Promocja Miasta Wrocławia.

Bardziej szczegółowo

I Bieg na Zakończenie Lata

I Bieg na Zakończenie Lata I Bieg na Zakończenie Lata I. ORGANIZATOR Maratończyk Maciej Łucyk, ul.żegockiego 15, 61-693 Poznań, NIP:7661821861, regon: 302346704 oraz Grupa Biegający Wągrowiec II. WSPÓŁORGANIZATOR Urząd Miasta Wągrowiec

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING 2011 ROK

REGULAMIN PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING 2011 ROK REGULAMIN PUCHARU POLSKI NORDIC WALKING 2011 ROK I. CEL: Popularyzacja Nordic Walking oraz zdrowego stylu życia Polaków. II. TERMINY ZAWODÓW CYKLU: 28 maja Inowrocław Puchar Polski NW Rozpoczęcie cie Pucharu

Bardziej szczegółowo

II. TERMINY ZAWODÓW CYKLU:

II. TERMINY ZAWODÓW CYKLU: III. RAMOWY PROGRAM MINUTOWY ZAWODÓW 8:00 10:30 Rejestracja zawodników 5, 10 km 8:00 9:30 Rejestracja zawodników półmaraton 10:00 start półmaratonu 10:30 11:00 szkółka nordic walking /nauka poprawnej techniki/

Bardziej szczegółowo

I. CEL. 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. 2. Promocja Miasta Wrocławia. II.

I. CEL. 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. 2. Promocja Miasta Wrocławia. II. REGULAMIN 33. PKO WROCŁAW MARATONU 14. Mistrzostw Polski Nauczycieli w Maratonie 4. Mistrzostw Polski Solidarności w Maratonie Wrocław, 13 września 2015 roku I. CEL 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN 2. HARPAGAŃSKA DYCHA. bieg uliczny na dystansie 10 km. Sosnowiec, 29 marca 2015 r.

REGULAMIN 2. HARPAGAŃSKA DYCHA. bieg uliczny na dystansie 10 km. Sosnowiec, 29 marca 2015 r. REGULAMIN 2. HARPAGAŃSKA DYCHA bieg uliczny na dystansie 10 km Sosnowiec, 29 marca 2015 r. 1. ORGANIZATORZY - Stowarzyszenie Harpagan Sosnowiec - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu - Międzyszkolny

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN IMPREZY BIEGOWEJ I BIEG O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO

REGULAMIN IMPREZY BIEGOWEJ I BIEG O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO Regulamin półmaratonu REGULAMIN IMPREZY BIEGOWEJ I BIEG O PUCHAR STAROSTY MŁAWSKIEGO 1. POMIAR ELEKTRONICZNY 2. ATESTOWANA TRASA 3. SĘDZIOWIE PZLA I. CELE IMPREZY 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY

REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY REGULAMIN UZUPEŁNIAJĄCY 39. Rajd Kormoran MEMORIAŁ IM. MARIANA BUBLEWICZA Mikołajki, 29-30.08.2015 r. ORGANIZATORZY: Olsztyński Klub Rajdowy 10-165 Olsztyn ul. Artyleryjska 3F Automobilklub Mazurski 11-730

Bardziej szczegółowo

Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r.

Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r. Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r. BIEG NA 10 KM I. CELE IMPREZY 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. 2. Promocja miasta Warszawy w Polsce i na

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. XXV BIEGU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 2015 r. II BIEGU ZDOBYCIA PAST y 2015

REGULAMIN. XXV BIEGU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 2015 r. II BIEGU ZDOBYCIA PAST y 2015 REGULAMIN XXV BIEGU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 2015 r. II BIEGU ZDOBYCIA PAST y 2015 I. ORGANIZATOR Organizatorem XXV Biegu Powstania Warszawskiego oraz II Biegu Zdobycia PAST y jest Stołeczne Centrum Sportu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ZIMOWY ULTRA MARATON HRABSTWA KŁODZKIEGO DUSZNIKI ZDRÓJ 14.II.2015R 1. Cele imprezy Promocja Ziemi Kłodzkiej i Dolnego Śląska.

REGULAMIN ZIMOWY ULTRA MARATON HRABSTWA KŁODZKIEGO DUSZNIKI ZDRÓJ 14.II.2015R 1. Cele imprezy Promocja Ziemi Kłodzkiej i Dolnego Śląska. REGULAMIN ZIMOWY ULTRA MARATON HRABSTWA KŁODZKIEGO DUSZNIKI ZDRÓJ 14.II.2015R 1. Cele imprezy Promocja Ziemi Kłodzkiej i Dolnego Śląska. Popularyzacja długodystansowych biegów terenowych. Popularyzacja

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN RAJDOWE MISTRZOSTWA POLSKI SAMOCHODÓW TERENOWYCH

REGULAMIN RAJDOWE MISTRZOSTWA POLSKI SAMOCHODÓW TERENOWYCH Stan prawny na dzień 18 grudnia 2009 r. REGULAMIN RAJDOWE MISTRZOSTWA POLSKI SAMOCHODÓW TERENOWYCH 2010 Polski Związek Motorowy Główna Komisja Sportu Samochodowego www.pzm.pl 1. Ustalenia ogólne 1.1 Rajdowe

Bardziej szczegółowo

Susz Triathlon 2013. Regulamin

Susz Triathlon 2013. Regulamin Susz Triathlon 2013 Regulamin Mistrzostw Polski w triathlonie na dystansie sprinterskim w klasyfikacji generalnej, młodzieżowców i juniorów (kobiet i mężczyzn) Otwartych zawodów na dystansie sprinterskim

Bardziej szczegółowo

Organizatorem biegu jest Centrum Opatrzności Bożej. Współorganizatorem i producentem Fundacja Action-Life

Organizatorem biegu jest Centrum Opatrzności Bożej. Współorganizatorem i producentem Fundacja Action-Life 1. CEL IMPREZY 1. Popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu. 2. Promocja biegania wśród mieszkańców Warszawy. 3. Promowanie zdrowego stylu życia wśród lokalnej społeczności. 4. Promowanie atrakcyjnych

Bardziej szczegółowo

G. 2 (87-100) 6, NIP: 9562286503, REGON:

G. 2 (87-100) 6, NIP: 9562286503, REGON: Regulamin 4. Półmaratonu Dwóch Mostów I. CEL 1. Popularyzacja i upowszechnienie biegania, jako najprostszej formy upowszechniania kultury fizycznej, rekreacji i zdrowego stylu życia. 2. Promocja miasta

Bardziej szczegółowo

Biegowe Serce Pomorza

Biegowe Serce Pomorza Biegowe Serce Pomorza Impreza sportowa dofinansowana przez REGULAMIN XXXIV MIĘDZYNARODOWY PÓŁMARTON GOCHÓW V MISTRZOSTWA POLSKI LEŚNIKÓW W PÓŁMARATONIE IV GOCH NORDIC WALKING sobota 7 czerwca 2014 godz.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. Współorganizator: Regionalne Centrum Sportu w Lubinie RCS

REGULAMIN. Współorganizator: Regionalne Centrum Sportu w Lubinie RCS REGULAMIN VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Lubin 2015 *w ramach wydarzenia zorganizowane zostaną: II Otwarte Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych I Otwarte Mistrzostwa Polski

Bardziej szczegółowo