RAJD OFF ROAD WYPRAWY TERENÓWKAMI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "RAJD OFF ROAD WYPRAWY TERENÓWKAMI"

Transkrypt

1

2 RAJD OFF ROAD WYPRAWY TERENÓWKAMI Prawdziwa przygoda zarówno dla miłośników aut terenowych jak i amatorów nie mających jeszcze okazji kierowania tego typu pojazdami. W każdym samochodzie wyruszającym w teren obok kierowcy siedzi instruktor, który zapoznaje kierowcę z obsługą samochodu terenowego oraz tłumaczy technikę jazdy. Trasa rajdu, w zależności od warunków terenowych i umiejętności uczestników wyprawy, będzie zawierała strome zjazdy, błotne przeprawy, podjazdy, naturalne przeszkody itp. Dysponujemy rajdowymi samochodami terenowymi typu Nissany Patrole oraz Mercedesy klasy G. JAZDA NA QUADACH TOR, WYPRAWY Niesamowite wrażenia z jazdy quadem pozostają na długo w pamięci uczestników imprez integracyjnych zarówno tych, którzy już próbowali swoich sił w jeździe tym nietypowym czterokołowcem, jak i tych, którzy robią to pierwszy raz. Posiadamy 35 quadów firmy YAMAHA 350. SKUTERY ŚNIEŻNE Jazda skuterem śnieżnym to jedna z najbardziej popularnych atrakcji zimowych. Po instruktarzu każdy może spróbować swoich sił w prowadzeniu tej nietypowej maszyny, wyruszając w przygotowaną trasą.

3 SEGWAY Segwaye, dwukołowe pojazdy elektryczne zasilane akumulatorami. Sterowanie następuje poprzez przechylenie tułowia osoby kierującej w odpowiednim kierunku. Jeden z naszych pojazdów pochodzi z limitowanej serii Ferrari. Posiadamy 8 segway ów. PODUSZKOWCE Pojazd poruszający się na poduszce powietrznej. Poduszka ta powstaje gdy wentylator zasysa powietrze z otoczenia i wtłacza je pod spód pojazdu. Możliwość jazdy praktycznie po każdej, w miarę równej powierzchni. Konkurencja przy użyciu poduszkowców polega na wyłonieniu spośród uczestników osoby, która najlepiej poradzi sobie sterując tą maszyną jadąc po torze, slalomem lub na otwartej przestrzeni. Posiadamy poduszkowce jednoosobowe. AMFIBIA VOLVO BM BV202 Jazda czterotonowym pojazdem gąsienicowym to źródło niesamowitych wrażeń oraz świetny pomysł na niecodzienną wyprawę. 12-osobowa amfibia BM Bv20 jest w stanie pokonać strome podjazdy, uskoki, mokradła itp. Przystosowana jest do jazdy w każdych warunkach pogodowych (możliwość zadaszenia kabiny dla pasażerów).

4 AMFIBIA ARGO 8X8 Nietypowy pojazd 8-kołowy świetnie nadaje się na wyprawy terenowe i przeprawy (bagna, podjazdy, zbiorniki wodne itp.). Amfibia zabiera na swój pokład 4 osoby. ARGO posiada opcję z zadaszeniem przez co może być wykorzystywany praktycznie w każdych warunkach pogodowych, a łatwość w obsłudze pozwala na prowadzenie amfibii u boku instruktora już po krótkim instruktarzu. WYŚCIGI MINI FORMUŁY 1 Model samochodowy skonstruowany na wzór bolidu Formuły 1. Nasz samochód osiąga zawrotną prędkość 80 km/h i jest niesamowicie zwrotny. Jest to bardzo widowiskowa zabawa i wyjątkowa frajda dla uczestników sterujących modelem za pomocą joysticka. TOR CARRERA Zabawa oraz możliwość rozegrania Mini Turnieju na torze o wymiarach 2x4 metry. Tor wyposażony jest w pełne oprzyrządowanie torowe: Start/Meta, moduł pomiarowy, zwrotnice, Pit Lane. Na torze może ścigać się jednocześnie 4 zawodników.

5 STRZELANIE O TROFEUM MYŚLIWSKIE Grupa będzie przechodziła rotacyjnie po stanowiskach, na których przeprowadzone zostaną konkurencje strzeleckie, a wyniki zostaną zapisane w indywidualnej karcie uczestnictwa. PAINTBALL, SPEEDBALL Gra zespołowa polegająca na pozorowaniu walki przy użyciu markerów, które za pomocą sprężonego dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Kulki rozbijając się pozostawiają kolorowy, łatwo zmywalny ślad. Bitwa rozgrywana jest na terenie leśnym lub na specjalnie przygotowanym polu zdmuchanymi przeszkodami. SMOCZE ŁODZIE Smocze Łodzie to niesamowicie widowiskowy sport wodny pochodzący z Chin, gdzie od tysiącleci organizuje się wyścigi na tym sprzęcie. 10-osobowe łodzie równie świetnie sprawdzają się jako element imprez integracyjnych. Harmonijna współpraca, wykorzystywana podczas wyścigów Smoczymi Łodziami to nieoceniona korzyść dla zespołu zajmującego się na co dzień sprawami firmowymi. Posiadamy 4 smocze łodzie.

6 PUMPABIKE Ni to rower, ni to wodolot. Śmiga nad powierzchnią wody z prędkością, której nikt by się nie spodziewał po maszynie napędzanej wyłącznie siłą ludzkich mięśni. ŁÓDŹ MOTOROWA RIB RIB to koncepcja połączenia przyjemności z łatwością operowania łodzią hybrydową. Dodatkowy atut to bezpieczeństwo powiększane przez pneumatyczną część łodzi i jej zachowanie w trudnych warunkach. Łódź zabiera na swój pokład 5 lub 9 osób + sternik. ŚMIGANIE NA BANANIE Dysponujemy 8 osobowym bananem dmuchanym, który ciągany jest za motorówką. Cała zabawa asekurowana jest przez wykwalifikowany personel ratowniczy.

7 PONTONOWE REGATY Wyścigi na pontonach to konkurencja wymagająca od jej uczestników zarówno wiele wysiłku jak i zgrania załogi, której zadaniem jest pokonanie wyznaczonego toru szybciej od przeciwników. BUDOWANIE TRATWY Wspólna budowa to prawdziwy sprawdzian umiejętności pracy zespołowej. Uczestnicy integracji z dostępnych na stanowisku materiałów (dętki, deski, sznurek) budują tratwę, na której dwoje jej przedstawicieli wypływa na jezioro (wszystko odbywa się w granicach gruntu). Celem konkurencji będzie dopłynięcie do boi, do której zamocowana jest za pomocą liny skrzynia ze skarbem. ZDALNIE STEROWANE ŁODZIE Skonstruowany na wzór łodzi motorowych model długości ok. 1 m osiąga niesamowite parametry szybkościowe. Jest to sterowana radiem łódź z silnikiem spalinowym lub elektrycznym. Zabawa może być zorganizowana na akwenie nawet wielkości fontanny lub w basenie. Wszyscy którzy mieli okazję rozegrać wyścigi na wodzie twierdzą, że to wspaniała zabawa.

8 ICEBOARD I BOJERY Konkurencja polega na dojechaniu lodową deską z żaglem - iceboard, do wyznaczonego na lodzie punktu ominięcie lewą burtą słupka i powrót do lini startu. Zawody te mogą być rozgrywane na czas, jako regaty 3 iceboardów lub na zaliczenie (0 lub 1 punkt). Bojery to konkurencja bardziej wymagająca niż iceboardy. Trudność polega na umiejętności hamowania. Konkurencja polega na przejechaniu trasy w jak najkrótszym czasie. Trasa wyznaczona będzie słupkami rozstawionymi na lodzie. Każdy słupek musi być ominięty lewą burtą. WINDSURFING Windsurfing jest wspaniałym sportem. To dreszczyk emocji, zmaganie się z samym sobą i siłami natury wiatrem i wodą. To uczucie przestrzeni i wolności. To wspaniałe uczucie ślizgania się po powierzchni wody. To świetna zabawa i wspaniały sport. REGATY ŻEGLARSKIE Walka z żywiołami wiatru i wody oraz własnymi słabościami na łonie natury, to nie wszystko co dają zawody żeglarskie. Żeglowanie łodziami dostarczy niesamowitych wrażeń uczestnikom będąc zarazem świetną nauką żeglowania.

9 ŚCIANA WSPINACZKOWA Niesamowite wrażenia oraz satysfakcja po zdobyciu szczytu. To wszystko przeżyją uczestnicy wspinający się po pneumatycznej ścianie wspinaczkowej. Wspinaczka odbywa się przy pełnej asekuracji linowej. Na ściance wspinaczkowej do dyspozycji są dwa tory. ZJAZD TYROLSKI Uczestnicy tej ekstremalnej konkurencji zjeżdżają po kilkudziesięciometrowej, ukośnej linie rozciągniętej pomiędzy dwoma drzewami. Zabawa przebiega przy profesjonalnej asekuracji alpinistycznej. MOST LINOWY Spacer na linie rozciągniętej kilka metrów nad ziemią bezdyskusyjnie należy do nietypowych form spędzania czasu. Konkurencja polega na przejściu po jednej linie trzymając się rękami drugiej, zawieszonej nieco wyżej. Nad bezpieczeństwem śmiałków czuwają wykwalifikowani instruktorzy alpinistyki.

10 SKRZYNKI Konkurencja zespołowa polegająca na ustawianiu wieży ze skrzynek. Jedna z osób przy asekuracji alpinistycznej układa skrzynki podawane przez resztę zespołu. Zadanie wymaga zręczności, pomysłowości oraz wspólnej pracy całej grupy. OBRAZ Jedna z osób z zasłoniętymi oczami i sprayem w dłoni zostaje wciągnięta na linie przez instruktora na wysokość kilku metrów. Pozostali członkowie grupy otrzymują prosty rysunek, a ich zadaniem jest przekazywanie instrukcji osobie zawieszonej na linie tak, aby wykonała jego wierną kopię na płótnie zawieszonym przed jej twarzą. GRA W MEGA PIŁKARZYKI Jest to odpowiednik ręcznych piłkarzyków widywanych w klubach. Nasza wersja ma wymiary ok. 6mx12m. Boisko jest pneumatyczne. W grze biorą udział dwie 6-osobowe drużyny. Jak w prawdziwym meczu, wygrywają ci którzy strzelili więcej goli.

11 RODEO Rodeo, czyli ujeżdżanie byka, to widowiskowe i pasjonujące zawody, polegająca na jak najdłuższym utrzymaniu się na szalejącym elektrycznym byku. ZORBING Zorba jest to podwójna kula sferyczna o średnicy zewnętrznej powłoki 4 m. Wypełniona powietrzem ściana o grubości ok. 1m posiada dwa wejścia, przez które można dostać się do środka urządzenia. Uczestnik zabawy, który znajduje się wewnątrz kuli zostaje do niej przymocowany pasami. RAMPA DO ZORBGINGU Zjeżdzalnia przeznaczona zarówno jako rampa do Zorbngu jak i zjeźdzalnia dla dzieci.

12 KONKURS NA KRÓLA STRZELCÓW Niesamowicie emocjonująca zabawa, podczas której wybierzemy Króla strzelców? Uczestnicy naszych mistrzostw za pomocą szybkich, precyzyjnych strzałów muszą umieścić piłkę w przygotowanej bramce celnościowej. Wygrywa ten, kto zdobędzie największą liczbę punktów. GLADIATORZY Gladiatorów jest dwóch. Każdy z nich zajmuje stanowisko na przygotowanym polu walki - dmuchanej platformie. W jego chronionej przez kask głowie pulsuje tylko jedna myśl: zwyciężyć! Potem, trzymając w ręku broń (spokojnie, to bezpieczna, specjalnie skonstruowana pałka), koncentruje się na swym celu: szybko zgładzić przeciwnika, strącając go z konstrukcji. Tłum szaleje! KOSMICZNY TRENER Kosmiczny trener to całkowite novum wśród urządzeń rekreacyjnych. Prosta konstrukcja złożona z trzech żywicznych okręgów obracająca się w trzech płaszczyznach pozwala użytkownikowi w niezwykły sposób poznawać prawa ciążenia i próbować je opanowywać, a przede wszystkim łączyć świetną zabawę z aktywnym wypoczynkiem. WALKI SUMO Nasza zabawa nawiązuje do japońskich zapasów sumo. Zawodnicy przebierają się w specjalne, wypełnione gąbką kostiumy przypominające do złudzenia ówczesnych japońskich zapaśników. Zabawa polega na powaleniu przeciwnika lub wypchnięciu go poza matę. Dodatkowym utrudnieniem jest niewielka średnica maty.

13 WYŚCIGI NA RURACH Wyścigi na pompowanych Mega Rurach rozgrywane są pomiędzy dwoma 3 lub 5-osobowymi zespołami na dystansie ok. 20m. Konkurencja polega na wspólnym podskakiwaniu do góry i jednoczesnym przesuwaniu rury do przodu. Wygrywa drużyna, która pierwsza pokona wyznaczoną trasę. DOJENIE KROWY Konkurencja na czas. Sztuczna krowa napełniona wodą lub mlekiem musi zostać wydojona przez uczestników. Krótki instruktarz dojenia i dwie osoby zabierają się do roboty. BUNGEE RUN Pneumatyczne urządzenie przeznaczone do rywalizacji w parach. Konkurencja polega na pokonaniu jak największej odległości biegnąc specjalnym korytarzem. Uczestnicy zawodów mają zamocowaną do pasa długą gumą, której utrudnia bieg. Zadanie jakie stoi przed konkurentami wymaga siły, sprytu oraz odpowiedniej taktyki.

14 MEGA CHIŃCZYK Gra stylizowana na popularną grę planszową. Tu jednak uczestnicy wcielają się w rolę pionków chodzących - wedle wskazań gigantycznej kostki do gry- po planszy w mega rozmiarze. POLE MINOWE Na wyznaczonym obszarze będą ukryte różne przedmioty metalowe. Uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć jak największą ilość tych przedmiotów. WSPÓLNE SPODNIE Wesoła zabawa integracyjna polegająca na pokonaniu dystansu w trzyosobowych spodniach szybciej od rywali. Do osiągnięcia mety w jak najkrótszym czasie niezbędne jest zgranie i współpraca zespołu.

15 BOULES Gra zespołowa metalowymi kulkami. Na początku gry rzuca się na odległość kilku metrów Jacka drewnianą, małą kuleczkę. Następnie uczestnicy gry rzucają na przemian metalowe kule tak, aby umieścić je jak najbliżej Jacka. STANOWISKA DO GRY W GOLFA Świetna gra stacjonarna i jednocześnie nauka gry w golfa. Do dyspozycji będą cztery stanowiska z kilkumetrowymi torami zakończonymi dołkami, kije i inne akcesoria golfowe. WARSZTATY PLASTYCZNE Osobą prowadzącą warsztaty będzie dyplomowana plastyczka z kilkuletnią praktyką malarską. Będzie ona czuwała nad pracą zespołów i jednocześnie przeprowadzi instruktarz przekazując podstawowe techniki malarskie przyszłym artystom.

16 KONKURENCJE SPRAWNOŚCIOWE Roweryprzeciwskrętne Rzut moherowym beretem Miotło-hokej ŚLIMAK Podczas konkurencji uczestnicy mają za zadanie przeprowadzić drewniany bal po labiryncie w kształcie ślimaka, nie dotykając taśmy. Przez cały czas wykonywania zadania bal musi pozostać w pozycji pionowej i nie można go przytrzymywać rękoma. Do kontroli i sterowania balem pomocne będą liny. LASER Za pomocą laserów należy doprowadzić wiązkę światła w wyznaczony przez instruktora punkt. Do dyspozycji grupy będzie laser i 10 lusterek. PIŁKARZYKI Gra w piłkarzyki, jest rewelacyjną i jedną z najbardziej przyjemnych form rekreacji, która jest w stanie pogodzić zarówno zacięcie piłkarskie z wygodą gry w zaciszu własnego domu lub w czasie wyjazdu integracyjnego. Piłkarzyki to gra dla wielu osób. Wieczory spędzone w gronie przyjaciół, trenowanie refleksu oraz szybkiego układania strategii w czasie gry na pewno umilą integrację.

17 DART Rozrywka pasująca do wszelkiego rodzaju eventów. Doskonale pasuje do kasyn jak i konkurencji sportowych. Do rozgrywek potrzeba 1-8 uczestników którzy rzucają po kolei trzema rzutkami. Liczy się suma punktów. WYŚCIG POKOJU Kapsle - kultowa gra podwórkowa, w szczytowym okresie sukcesów polskich kolarzy, osiągająca znamiona epidemii. Poprzez "pstrykanie" kapsli po specjalnej trasie, rozgrywano "Wyścigi pokoju". Zatem zapraszamy drużyny do wyścigu na specjalnie zbudowanym torze. POWERBALL Rotor wewnątrz PowerBall wiruje wokół osi która obraca się prostopadle do osi rotacji rdzenia PowerBall. Wyobraź sobie szklankę wody z kostką lodu wirującą wokół wymyślonej osi. Jeżeli zaczniesz poruszać szklanką po okręgu, kostka lodu zacznie poruszać się po wymyślonej osi szklanki. POWERISER Poweriser to urządzenie pozwalające na wykonywanie skoków na wysokość nawet 2m i odległość 3m. Skaczące Buty idealnie nadają sie do sprawdzenia indywidualnych umiejętności sportowych.

18 CURLING Gra zespołowa, rozgrywana na specjalnie do tego celu przygotowanej makiecie toru. W grze biorą udział dwie drużyny. Do gry używane są drewniane krążki, które są wypuszczane przez uczestników po torze w kierunku celu zwanego domem. Liczba przyznanych punktów zależy od ilości krążków znajdujących się najbliżej środka - Domu. SUPER MÓZG - ŁAMIGŁÓWKI LOGICZNE Kostka nie Rubika Tajemnicza gwiazda

19 ZABAWY TEAM-BUILDINGOWE Narty Gąsienica Ściana Tekli Przeciąganie samochodu Mega supeł Hydraulik Przeciąganie liny Puzzle Sztafeta z jajem Bieg w workach Piłowanie bala Ujeżdżanie byka Wahadło Równoważnia Labirynt Ślimak Poszukiwanie złota Wbijanie gwoździ w bal Uszczelka Mecz anielski Szczudła tradycyjne Szczudła A Bieg więźniów Labirynt osaczonego Ślepy matematyk Telegram Expresowy Telegram Numerologia

20 WIECZORY TEMATYCZNE WIECZÓR LAS VEGAS Kasyno to wyjątkowe urozmaicenie imprez integracyjnych, pikników, imprez tanecznych oraz towarzyskich spotkań. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję dobrej zabawy podczas gry w ruletkę, pokera, oraz Black-Jacka bez utraty gotówki (gra tylko na żetony). Krupierzy wprowadzą graczy w tajniki i atmosferę prawdziwego kasyna, tak, aby każdy poczuł adrenalinę i dreszczyk emocji towarzyszący bywalcom prawdziwych Domów Hazardu. PROHIBICJA Przenosimy się na przełom lat dwudziestych i trzydziestych do Chicago kolebki włoskiej mafii. Ogólnie panujący zakaz sprzedaży i konsumcji napojów alkoholowych wywołał narodziny przemytu, szemranych interesów i wreszcie narodziny mafii. GRA W BINGO Świetna gra losowa oraz niecodzienna forma spędzenia czasu.

21 WIECZÓR MEKSYKAŃSKI Meksyk - miejsce, gdzie piekielna temperatura podgrzewana jest jeszcze bardziej przez gorące rytmy rumby, cha cha cha, mambo oraz salsy. Aby wprowadzić uczestników w nastrój meksykańskich klimatów w trakcie wieczoru puszczamy muzykę oraz organizujemy konkursy tematyczne opisane poniżej. WIECZÓR CHIŃSKI Fascynująca kultura Państwa Środka oczarowuje swoim urokiem ludzi na całym świecie. Niezmienna i pielęgnowana od tysięcy lat odkrywa część swojej tajemnicy przed gośćmi Wieczoru Chińskiego. Uczestnicy imprezy zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy w rytmach chińskiej muzyki przeplatanej tematycznymi konkursami prowadzonymi przez konferansjera. Wieczór rozpocznie się pokazem Kung Fu z udziałem Mistrzów tej fantastycznej i widowiskowej sztuki walki. WALNY ZJAZD PZPR Lata 70-te to z pewnością niezapomniany okres w dziejach naszej historii. Gości dzisiejszego wieczoru zaprosimy na Ostatni Walny Zjazd PZPR. Towarzysze i Towarzyszki wstąpią do Partii i wezmą udział w zabawach i konkursach tematycznych w rytmach kultowej muzyki.

22 HAWAJSKIE ALOHA Przenieśmy się na Hawaje, gdzie gorący klimat jest jeszcze bardziej podgrzewany przez temperament mieszkańców tych bajecznych wysp. Gości wieczoru zapraszamy do udziału w zabawie w rytmach muzyki hawajskiej przeplatanej konkursami tematycznymi. Nad przebiegiem wieczoru czuwać będzie Pele z Kilauea bogini Ognia i Wulkanu. WIECZÓR EGIPSKI Tego wieczoru przeniesiemy się do ciepłego Egiptu. Cały wieczór będzie prowadzony w gorących pustynnych klimatach. Podczas wieczoru uczestnicy będą mogli dogłębnie zapoznać się z kulturą egipską. Dla uczestników wieczoru proponujemy naukę tańca regionalnego oraz konkursy z tym tańcem związane. Podczas wieczoru każdy z uczestników będzie miał możliwość zapalenia wodnej fajki. Konkursy budowania piramidy, wiązania chust to jedne z nielicznych które tego wieczoru będą nam umilać zabawę. ZWARIOWANA KLINIKA Gości dzisiejszego wieczoru zapraszamy do Kliniki Psychiatrycznej. Każdy z nas, na kilka godzin przeistoczy się w beztroskiego, pozbawionego kłopotów i problemów dnia codziennego pacjenta. Biletem wstępu na dzisiejszy wieczór będą spontaniczność i szalone pomysły. Wieczór poprowadzi konferansjer, który zaprosi pacjentów do wspólnej zabawy przeplatanej tematycznymi konkursami.

23 KOWBOJSKA NOC Noc przygotowana w stylu Dzikiego Zachodu przybliży uczestników zabawy do czasów, w których jedynym obowiązującym prawem, było prawo silniejszego. Huczne zabawy, pojedynki strzeleckie i nocne gry w kasynie były najlepszym, a nierzadko jedynym sposobem spędzania czasu. WIECZÓR PIRACKI Na wieść o tym, że Kapitan Huk, wilk morski budzący respekt wśród pirackiej braci, przygotowuje się do wielkiej bitwy morskiej i poszukuje okrętów, które wesprą go w boju, w Tawernie Pod Zepsutym Pomidorem zebrali się śmiałkowie, którzy marzą o karierze pirackiej u jego boku. Kapitan Huk, niezwyciężony pirat, pogromca mórz i niewieścich serc, przygotował dla nich szereg prób, które wyłonią zwycięzcę, najlepszy okręt sojuszniczy Czarnej Perły. RETRO PARTY Uczestnicy naszej imprezy zostaną przeniesieni maszyną czasu do lat 60-tych i 70-tych, by wziąć udział w balu pod hasłem "Peace on the World". Proponujemy beztroską, porywającą zabawę, która odpręża i niesie ze sobą moc pozytywnych emocji, pozwalając zapomnieć o nieporozumieniach, konfliktach i agresji. W repertuarze naszej imprezy nie zabraknie kultowych utworów Johna Lennona, a także porywających do tańca hitów wykonywanych przez Boney M, ABBA, Simona & Garfunkel, jak i polskich wykonawców takich jak Anna Jantar, Vox czy Piotr Szczepanik.

24 WIECZÓR SUBKULTURY MŁODZIEŻOWE Czy chcieli Państwo kiedyś zostać punkiem lub rastamanem? Właśnie podczas tego wieczoru będzie to możliwe. Na tych parę chwil każdy z uczestników zabawy otrzyma przydział do jednej ze znanych subkultur młodzieżowych (hipisi, punkowcy, metale, rastamanie i ostatnio bardzo popularni EMO). DO ZAPROPONOWANYCH WIECZORKÓW PROPONUJEMY DODATKOWE ATRAKCJE: WARSZTATY BARMAŃSKIE " CHAMPION BAR " Wspaniała zabawa dla gości prowadzona w profesjonalny a zarazem zabawny sposób przez Mistrzów świata barmanów Flair Rio de Janeiro, uatrakcyjni każdy wieczór po konferencji, szkoleniu, prezentacji czy spotkaniu. TEATR TAŃCA OGNIA Oferujemy Państwu pokaz artystycznego tańca z ogniem połączonego z efektownymi i zarazem niebezpiecznymi figurami. W pokazach występuje do 8 osób. Do naszego fireshow wykorzystujemy różne płonące przyrządy - tzw. wachlarze, poi, kije, hula-hop, swingi oraz parzydełka. Do tego dołączamy niezwykle efektowne plucie ogniem, pozostawiając widzom niezapomniane wrażenia. Miejsce pokazu dodatkowo doświetlamy płonącymi punktami. POKAZ ILUZJI PROGRAM 45 MINUTOWY Podczas przedstawienia razem z moją asystentką przeniosę Państwa w krainę czarów i magii. W pierwszej części pokazu oczaruję zgromadzonych widzów sztuczkami znanymi z pokazów największych iluzjonistów na świecie Davida Copperfielda czy Macieja Pola, ale i też własnymi autorskimi trikami.

25 Podczas tego pokazu wiele rzeczy zniknie aby ukazać się w najmniej spodziewanych miejscach. Druga część przedstawienia to czary na wesoło, oraz wspólne sztuczki z widzami pokazu. W programie m.in. lewitująca róża, cards manipulation, bisection, produkcja parasoli, płonące przedmioty oraz wiele, wiele więcej niesamowitych efektów. POKAZ SZTUK WALKI POKAZY SZTUK WALKI - Pokaz będzie zawierał elementy tradycyjnego Kung Fu z użyciem: kija, halabardy, miecza i szabli. PROPOZYCJA ZABAW SCENARIUSZOWYCH: WIELKIE MANEWRY WOJSKOWE Oddział wojskowy złożony z żołnierzy (uczestników imprezy) zostanie przeszkolony do zadań specjalnych a następnie rzucony przez sztab na linię frontu. Cykl szkoleniowy rozpocznie się komisją wojskową, która przeprowadzi kpt. Mirosław Hardy w asyście pięknych pielęgniarek. Oddział zostanie podzielony na pododdziały, którymi dowodzić będą doświadczeni i zaprawieni w boju generałowie. Zaopatrzeniowcy poszczególnych poddziałów dostarczą żołnierzom pełne umundurowanie, w którym odbywać będą manewry. Cały oddział będzie miał za zadanie pokonać siedem cykli szkoleniowych na wyznaczonym terenie. Żołnierz musi dać z siebie wszystko, słuchać rozkazów przełożonych i wykonywać wszystkie ich polecenia. Dowódcy poszczególnych pododdziałów będą również podlegać pod sztab generalny kierowany przez głównodowodzącego gen. Bartosza Twardego.

26 BUDOWANIE TRATWY Grupa zostanie podzielona na podgrupy, ktore wezmą udział w wyprawie połączonej z budową tratwy oraz wyłowieniem z wody skarbu. Podczas wyprawy grupy muszą dojść do określonej ilości punktów. Na punktach zostaną ustawione stanowiska, na którym trzeba będzie wykonać odpowiednie zadania. Celem zadań będzie zdobycie materiałów do budowy tratwy (sznurek, gwoździe, młotek itp.). Podczas wyprawy grupa będzie również musiała odnaleźć tajemniczy klucz, który niezbędny będzie do otwarcia skrzyni, w której znajduje się skarb. MAZURY ADVENTURE Grupa zostanie podzielona na zespoły 5-cio osobowe. Zespoły te wezmą udział w jeździe rajdowymi samochodami terenowymi (typu Nissan Patrol, Mercedes G ) po bezdrożach. Jazda zawierać będzie elementy ekstremalne np. strome zjazdy, podjazdy, pokonywanie przeszkód terenowych, typu mokradła itd.- w zależności od lokalnych warunków terenowych. Zespoły otrzymają roadbooki (dla każdego zespołu inny roadbook). Podczas trasy rajdu off road zespoły muszą dojechać na podstawie roadbooków do określonej ilości punktów, na których trzeba będzie wykonać odpowiednie zadania. POSZUKIWANIE SKARBÓW

27 Zabawa polega na dotarciu do określonego miejsca i tam odnalezieniu skarbu. Grupa zostanie podzielona na zespoły. Uczestnicy otrzymują mapę z zaznaczonymi miejscami do których trzeba dotrzeć i rozszyfrować zagadkę każda z grup będzie miała inną trasę do pokonania i inne zagadki do odgadnięcia. Dodatkowo grupa otrzymuje kompasy (lub GPSy), które będą pomocne do określenia kierunku marszu. Każda z grup na początku zabawy otrzymuje mapy z zaznaczonym I etapem trasy - zaznaczone miejsce startu oraz miejsce w którym po dotarciu do niego, odgadnięciu zagadki wskazówki, członkowie grupy odnajdą mapy do II etapu trasy. Mapy II etapu trasy mają oznaczone miejsce docelowe, gdzie trafić mają wszystkie grupy. Po dotarciu w ostatnie miejsce uczestnicy znajdują wykrywacze metalu przy pomocy których szukają zakopanego skarbu. Skarbem mogą być puszki piwa, skrzynia wina, gadżety firmowe itp. Tak więc w zabawie tej liczy się dobra orientacja w terenie, poprawne czytanie map topograficznych oraz znajomość posługiwania się kompasem. Do tego liczy się czas, w jakim grupa dotrze do miejsca docelowego. Planowany czas zabawy: 2-3 godziny. BURSZTYNOWA KOMNATA W roku 1715, z inicjatywy Króla Prus Fryderyka I powstaje ÓSMY CUD ŚWIATA BURSZTYNOWA KOMNATA. Efektem kilkuletnich przygotowań do budowy jest dwanaście płaszczyzn ściennych i dziesięć fragmentów boazerii wykonanych z drogocennych kamieni. Żądza posiadania ogromnej wartości dzieła sztuki ogarnia całą Europę i trwa aż do czasów II wojny światowej. Kierowana losami wojny Bursztynowa Komnata trafia w szpony niemieckich najeźdźców, którzy za wszelką cenę pragną przetransportować Skarb w bezpieczne miejsce na tereny III Rzeszy. Trasa konwojów przebiega jednak przez ziemie okupowanej Polski, gdzie Major Majewski tworzy grupę operacyjną złożoną z wyśmienicie wyszkolonych komandosów. Zadaniem oddziału jest pokrzyżowanie planów niemieckich grabieżców i przechwycenie konwoju przewożącego Bursztynową Komnatę. Zadanie jest szalenie niebezpieczne i wymaga od grupy wybrańców zaangażowania i determinacji, a przede wszystkim umiejętności pracy zespołowej. BUDOWA FORTYFIKACJI

28 Zabawa ma na celu zebranie materiału do budowy fortyfikacji w grze paintball. Grupa zostanie podzielona na zespoły. Każda podgrupa otrzyma mapy oraz kompasy i za ich pomocą będzie odnajdywała stanowiska usytuowane w terenie. Na stanowiskach uczestnicy, wykorzystując umiejętności strzeleckie, wspinaczkowe itp. będą zdobywać części do budowy umocnień (dmuchane przeszkody, tarcze, dodatkowe kulki, itp.). Po przejściu wszystkich stanowisk i zebraniu materiałów fortyfikacyjnych grupa udaje się na pole walki, gdzie przygotowują teren pod rozgrywki paintballowe. Przewagę będzie miała grupa, która lepiej zaprezentuje się na poszczególnych stanowiskach zdobywając więcej i lepsze materiały. Nagrodą dla grupy, która zwycięży będzie zestaw komandosa (finka, kompas, saperka itp.) POSZUKIWANIE ZAGINIONEJ WIOSKI INDIAŃSKIEJ Gra ma na celu wyłonienie spośród wszystkich uczestników zabawy Najlepszą Grupę czyli grupę, która ma dobrą orientację w terenie, radzi sobie z mapą topograficzną, z kompasem. Wszyscy uczestnicy zabawy będą walczyć o miano Wielkiego Wojownika. Zabawa polega na dotarciu do miejsca, gdzie Szaman przygotował próby dla najlepszego tropiciela ze sprawnościami strzeleckimi, survivalowymi, oraz w piśmie obrazkowym.. Na koniec zabaw Szaman dokona ceremonii przyjęcia nowych członków plemienia poprzez malowanie twarzy. POLOWANIE NA OGRODOWE KRASNALE Grupa zostanie podzielona na podgrupy (ilość podgrup zależy od liczebności grupy). Następnie podgrupy rozegrają walkę o łatwiejszą trasę do wyznaczonego miejsca (celu gry). Walka ta polegać będzie na strzelaniu do krasnala z broni Paintball. Strzelać będą po kolei wszyscy członkowie podgrupy. O wygranej walce świadczyć będzie większa ilość trafień w krasnala. Następnie każda z podgrup otrzyma kompasy, mapy z zaznaczonymi miejscami przebywania dezerterów ogrodowych krasnali. Podgrupy będą mieć za zadanie odnaleźć krasnala ukrytego wysoko na drzewie w lesie ( będą dwa krasnale, oddzielnie jeden dla każdej z podgrup). Po odnalezieniu wiszącego krasnala podgrupa będzie musiała zestrzelić krasnala z procy ( tak żeby krasnal spadł). W krasnalu znajdują się bowiem mapy do dalszego etapu. Obie podgrupy w finale dzięki mapom docierają do jednego miejsca, w którym będą ustawione kolejne krasnale. Tym razem do rozprawienia się z krasnalami uczestnicy mają do dyspozycji snajperską broń długą kaliber 4,5 mm.

29 GRA GRANICA Gra granica jest grą scenariuszową stwarzaną na wzór granicy państwa. Uczestnicy zabawy wcielą się z jednej strony w postacie straży granicznej z drugiej zaś w role przemytników. Przemytnicy wyznaczoną granice mogą przebyć legalnie przez przejście graniczne, jak również poprzez zieloną granicę. Zadaniem przemytników jest przerzucenie jak największej ilości towaru wykorzystując spryt, pomysłowość, współpracę.zadaniem straży granicznej jest udaremnienie przemytu, a także wyłapanie jak największej ilości mrówek poprzez stworzenie patroli pieszych. Straż graniczna będzie dysponowała bronią Paintballową, z której będzie oddawała suche strzały do napotkanych przemytników. Złapany przemytnik będzie skuwany kajdankami i odprowadzany do wyznaczonego karceru (mały teren wydzielony przy budce granicznej). Strażnicy będą musieli wykazać się dużą czujnością i sprytem. MARATON WYTRWAŁYCH Grupa zostanie podzielona na cztery - pięć grup. Każda grupa rusza z tego samego miejsca i przechodzi do punktów oznaczonych na mapach. Grupa otrzyma dodatkowo kompasy i przewodnika, który będzie dbał żeby grupa zbytnio nie zgubiła się w terenie( jednakże to uczestnicy będą musieli sami odczytywać mapę i wskazania kompasu oraz decydować którędy mają iść). Na mapach zaznaczone będą miejsca w które mają dotrzeć. Będą to miejsca gdzie uczestnicy będą musieli wykonać zadania. Każdy z uczestników otrzyma indywidualną kartę uczestnictwa, w której zapisywane będą punkty zdobyte w poszczególnych zadaniach. O wygranej decyduje suma punktów w ramach grupy uzyskanej przez każdego z jej członków na poszczególnych zadaniach. Gra ma na celu wyłonienie spośród wszystkich uczestników zabawy Najlepszą Grupę czyli grupę, która ma dobrą orientację w terenie, radzi sobie z mapą topograficzną, z kompasem, która dobrze strzela z różnego rodzaju broni, która wykaże się dużą zręcznością w zabawach team-buildingowych. Dodatkowo liczy się czas w jakim grupa pokona wszystkie napotkane na trasie marszu przeszkody. GRA OKUP Grupa zostaje poinformowana, że w czasie ich zajęć (szkolenia, obiadu, śniadania lub innych) został porwany zarząd firmy (lub inne znane im wszystkim osoby). Ale muszą jednak zawalczyć o ich uwolnienie!

30 Uczestnicy gry muszą uzyskać jak największą ilość punktów, aby móc wykupić zarząd firmy z rąk porywaczy. Punkty te będą zdobywać w wyznaczonych przez porywaczy zadaniach. Grupa zostanie podzielona na 8 podgrup (ilość podgrup zależy od liczebności grupy). Każda podgrupa będzie zdobywała punkty osobno. Punkty te zapisywane będą w indywidualnej karcie uczestnictwa każdego członka danej podgrupy. Wygrywa ta podgrupa, która uzbiera łącznie jak największą ilość punktów. ATAK Rozpoczęcie zabawy: W czasie trwania szkolenia w pewnym momencie za oknem rozlega się huk wystrzelonych petard oraz huk rozbijanego szkła ( odgłosy lądującego za oknami helikoptera opcja dodatkowa). Do sali wpadają terroryści, którzy grożąc bronią, krzycząc, nakazują natychmiastowe przejście pod ścianę lub padnięcie na podłogę. W między czasie będą wybuchały za oknem kolejne petardy. Terroryści będą uzbrojeni w broń bez amunicji ( dla bezpieczeństwa i uczestników zabawy jak i samych terrorystów w przypadku stawiania czynnego oporu). Następnie terroryści nakażą uczestnikom opuszczenie sali i ubranie się w mundury. W czasie tego ataku uczestnicy zostaną poinformowani iż mają do wypełnienia bardzo ważną misję, polegającą na wykazaniu się sprytem i precyzją w wyznaczonych przez terrorystów zadaniach. PIERWSZA POMOC Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną szkolenia Pierwszej Pomocy. Celem jest utrwalanie prawidłowych zachowań poprzez wykonywanie ćwiczeń odnoszących się do sytuacji zagrożenia. Każdy z uczestników będzie miał okazję poćwiczyć na fantomie i dowiedzieć się jak prawidłowo używać gaśnicy. Program obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Po szkoleniu uczestnicy otrzymają zaświadczenia ukończenia kursu w zakresie pierwszej pomocy, wystawione przez wykwalifikowanego Ratownika Medycznego.

Rekreacyjny 3 dni. Ramowy Program Pobytu

Rekreacyjny 3 dni. Ramowy Program Pobytu Rekreacyjny 3 dni Liczba osób: 20-80 Termin: do ustalenia Wiek: dzieci 7-16 lat Uwagi: Istnieje możliwość wynajęcia autokaru, obowiązek posiadania ubrań sportowych. Ramowy Program Pobytu I dzień Przyjazd

Bardziej szczegółowo

SCENARIUSZ KONKURENCJI

SCENARIUSZ KONKURENCJI SCENARIUSZ KONKURENCJI SCENARIUSZ - konkurencje: KONKURENCJE: MOTORYZACYJNE MOTOROWODNE STRZELECKIE ZRĘCZNOŚCIOWE LOGICZNE QUADY Can-Am Outlander Zadaniem uczestników będzie pokonanie specjalnie przygotowanej

Bardziej szczegółowo

BARTBO - Bartosz Bogucki tel. 089 513 32 82, e-mail: bartbo@bartbo.pl, www.bartbo.pl

BARTBO - Bartosz Bogucki tel. 089 513 32 82, e-mail: bartbo@bartbo.pl, www.bartbo.pl Firma BARTBO istnieje od 1997 roku. Swoją działalność zaczęliśmy od stworzenia małej bazy noclegowej na Mazurach. Zauważyliśmy wówczas zainteresowanie klientów aktywnym spędzaniem czasu i słabą ofertą

Bardziej szczegółowo

Terenowy 3 dni. Ramowy Program Pobytu

Terenowy 3 dni. Ramowy Program Pobytu Terenowy 3 dni Liczba osób: 20-50 Termin: do ustalenia Wiek: dzieci 7-16 lat Uwagi: Istnieje możliwość wynajęcia autokaru, obowiązek posiadania ubrań sportowych. Ramowy Program Pobytu I dzień Przyjazd

Bardziej szczegółowo

ZESTAW INTEGRACYJNYCH GIER ZESPOŁOWYCH

ZESTAW INTEGRACYJNYCH GIER ZESPOŁOWYCH ZESTAW INTEGRACYJNYCH GIER ZESPOŁOWYCH PRZECIĄGANIE LINY GIGANTYCZNE SZACHY Gra polega na zdobyciu pól przeciwnika zadanie ma takie utrudnienie że tylko jedna drużyna zna całkowite zasady gry. Drużyna

Bardziej szczegółowo

Czekają na Ciebie: Co będziecie robić? Zapraszamy na Mazury Zachodnie! Program 3-dniowy. Cena obejmuje:

Czekają na Ciebie: Co będziecie robić? Zapraszamy na Mazury Zachodnie! Program 3-dniowy. Cena obejmuje: Mazury Zachodnie i gry terenowe Ilość dni: 3 lub 5 Obszar geograficzny: Mazury Zachodnie Pory roku: wiosna, lato, jesień JAK MAZURY TO TYLKO ZACHODNIE! Jeżeli chcesz aktywnie, kreatywnie i niezwykle ciekawie

Bardziej szczegółowo

Piknik piłkarski. Oferta organizacji imprez

Piknik piłkarski. Oferta organizacji imprez Piknik piłkarski Oferta organizacji imprez Piknik piłkarski ANIMACJA ZABAW Uczestnicy zabawy biorąc udział w konkursach będą zdobywać fikcyjną walutę - sztosy. Z uzbieraną gotówką będą mogli przystąpić

Bardziej szczegółowo

OLIMPIADA FIRMOWA. outdoor zł osób 3 h. liczba uczestników

OLIMPIADA FIRMOWA. outdoor zł osób 3 h. liczba uczestników OLIMPIADA FIRMOWA outdoor 50-70 zł 15-80 osób 3 h MIEJSCE DO WYBORU teren Półwyspu Lipa www.polwyseplipa.pl teren hotelu Gołuń www.hotel-golun.com.pl miejsce wskazane przez Ciebie KOSZT liczba uczestników

Bardziej szczegółowo

zespoły jednakże do wykonania końcowego cowego zadania, czyli otwarcia skrzyni, niezbędna

zespoły jednakże do wykonania końcowego cowego zadania, czyli otwarcia skrzyni, niezbędna Miejsce: tek w Guzowy Piecu Termin: : wrzesień/październik Godziny: 3-4 h Ilość uczestników: 30 os. Zdobądź guza Gra polega na otwarciu skrzyni zawiniętej zawini łańcuchem cuchem i zamkniętej zamknię na

Bardziej szczegółowo

Turystyczny 3 dni. Ramowy Program Pobytu

Turystyczny 3 dni. Ramowy Program Pobytu Turystyczny 3 dni Liczba osób: 20-50 Termin: do ustalenia Wiek: dzieci 7-16 lat Uwagi: Obowiązek posiadania ubrań sportowych oraz terenowych, które mogą sie zabrudzić Ramowy Program Pobytu I dzień Przyjazd

Bardziej szczegółowo

GRY Z DRESZCZYKIEM EMOCJI

GRY Z DRESZCZYKIEM EMOCJI SALON GIER Dokument ten nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie wstęp do negocjacji. Treść niniejszego dokumentu jest własnością intelektualną firmy Sigma Event i jako taka podlega pełnej

Bardziej szczegółowo

Oferta Zimowa. Wszystkie zadania odbywają się na profesjonalnie zaprojektowanym i przygotowanym terenie, który obejmuje:

Oferta Zimowa. Wszystkie zadania odbywają się na profesjonalnie zaprojektowanym i przygotowanym terenie, który obejmuje: Oferta Zimowa TEAMSTREFA Teamstrefa to w stu procentach profesjonalne, jedyne w Polsce centrum integracyjne. Tutaj można sprawdzić się w pokonywaniu samochodami terenowymi i quadami, specjalnie wybudowanych,

Bardziej szczegółowo

FIRMOWE IGRZYSKA. outdoor 50-70 zł 15-80 osób 3 4 h. liczba uczestników 15-24 25-36 37-48 49-65 65-80

FIRMOWE IGRZYSKA. outdoor 50-70 zł 15-80 osób 3 4 h. liczba uczestników 15-24 25-36 37-48 49-65 65-80 FIRMOWE IGRZYSKA outdoor 50-70 zł 15-80 osób 3 4 h MIEJSCE DO WYBORU teren Półwyspu Lipa www.polwyseplipa.pl teren hotelu Gołuń www.hotel-golun.com.pl miejsce wskazane przez Ciebie KOSZT liczba uczestników

Bardziej szczegółowo

Gra integracyjna Tajemnice Skarbu Śródziemia

Gra integracyjna Tajemnice Skarbu Śródziemia Gra integracyjna Tajemnice Skarbu Śródziemia Zapraszamy Państwa do wspólnego poszukiwania zaginionego Skarbu Śródziemia. W grze tej uczestnicy zostaną podzieleni na kilka grup poszukiwawczych i ruszą na

Bardziej szczegółowo

SALE KONFERENCYJNE CATERING

SALE KONFERENCYJNE CATERING O NAS Tor OFF-ROADowy DRIVE POSITION to jedyny taki obiekt w Warszawie!!! To miejsce przygotowane specjalnie dla firm i grup zorganizowanych. Tutaj zorganizujesz imprezę firmową, szkolenie dla pracowników,

Bardziej szczegółowo

Cena zawiera: 200 kul kombinezon rękawice maska karabinek paintball (tippmann)

Cena zawiera: 200 kul kombinezon rękawice maska karabinek paintball (tippmann) Paintball Po specjalnym przeszkoleniu weźmiesz udział w grze na specjalnie przystosowanym poligonie (0,5 ha) pod kontrolą instruktora. Czas trwania: 2 godz. 200 kul kombinezon rękawice maska karabinek

Bardziej szczegółowo

X JUBILEUSZOWA MAJÓWKA POMORSKICH PRZEDSIEBIORCÓW

X JUBILEUSZOWA MAJÓWKA POMORSKICH PRZEDSIEBIORCÓW X JUBILEUSZOWA MAJÓWKA POMORSKICH PRZEDSIEBIORCÓW Adventure Park jest miejscem gdzie każdy znajdzie przygodę dla siebie. Rozległy teren, profesjonalnie przygotowany do realizacji najróżniejszych aktywności

Bardziej szczegółowo

Urodziny w rytmie DISCO? Tak!

Urodziny w rytmie DISCO? Tak! Serdecznie zapraszamy do naszej Placówki na organizację imprezy urodzinowej Twojego dziecka! W cenie zapewniamy niezapomnianą zabawę, a w tym: - salę udekorowaną na wyłączność (2h) - animatora podczas

Bardziej szczegółowo

ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl

ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl ul. Szewska 6/2 87-100 Toruń tel. 56 655-10-10 kom. 500 180 501 www.romao.pl Centrum Adiutor od ponad pięciu lat zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez. Nasz profesjonalizm został doceniony

Bardziej szczegółowo

Zjeżdżalnia dmuchana Rezerwat Przyrody

Zjeżdżalnia dmuchana Rezerwat Przyrody Piknik Ekologiczny Plac zabaw Recykling Atrakcja skierowana do małych dzieci. Jest to dmuchane urządzenie pneumatyczne, które zawiera mini tunele i miejsce do skakania. Zabawa w placu zabaw jest w pełni

Bardziej szczegółowo

EVENT SAMOCHODOWY SYMULATORY

EVENT SAMOCHODOWY SYMULATORY EVENT SAMOCHODOWY Dokument ten nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie wstęp do negocjacji. Treść niniejszego dokumentu jest własnością intelektualną firmy Sigma Event i jako taka podlega

Bardziej szczegółowo

OFERTA PIKNIKOWA MAKADAN

OFERTA PIKNIKOWA MAKADAN OFERTA PIKNIKOWA MAKADAN Pikniki to oferta, którą polecamy naszym klientom w przypadku dużej liczby uczestników. W naszej ofercie znajdą Paostwo profesjonalne i kompleksowe zorganizowanie różnego rodzaju

Bardziej szczegółowo

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI indoor / outdoor 270 zł 14 100 osób 3 dni MIEJSCE Półwysep Lipa www.polwyseplipa.pl Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora Wdzydze,

Bardziej szczegółowo

SMARTEO ADVENTURE zajmuje się organizacją różnorodnych imprez oraz eventów. Proponowany przez nas PARK LINOWY jesteśmy w stanie zainstalować i

SMARTEO ADVENTURE zajmuje się organizacją różnorodnych imprez oraz eventów. Proponowany przez nas PARK LINOWY jesteśmy w stanie zainstalować i SMARTEO ADVENTURE zajmuje się organizacją różnorodnych imprez oraz eventów. Proponowany przez nas PARK LINOWY jesteśmy w stanie zainstalować i obsłużyć w dowolnie wybranym miejscu w Polsce. Nasza kadra

Bardziej szczegółowo

KATALOG URZĄDZEŃ 2015

KATALOG URZĄDZEŃ 2015 KATALOG URZĄDZEŃ 2015 NOWY WYMIAR ZABAWY NIEZWYKŁE NOWOŚCI TOR PRZESZKÓD WYMIATACZE NIESAMOWITE DMUCHAŃCE KRAINA ANIMACJI DLA DZIECI Infolinia: 733 833 933 Kozak Grzegorz: 605 632 237 E-mail: biuro@avex.com.pl

Bardziej szczegółowo

Otwarte warsztaty dla dzieci młodszych

Otwarte warsztaty dla dzieci młodszych Roboty i Spółka Opis atrakcji Otwarte warsztaty dla dzieci młodszych Dzieci w wieku 5-6 lat budują roboty i robotyczne zwierzęta z Lego WeDo. W tych zestawach wykorzystano standardowe, kolorowe klocki

Bardziej szczegółowo

Zjeżdżalnia dmuchana Rezerwat Przyrody

Zjeżdżalnia dmuchana Rezerwat Przyrody Piknik Ekologiczny Plac zabaw Recykling Atrakcja skierowana do małych dzieci. Jest to dmuchane urządzenie pneumatyczne, które zawiera mini tunele i miejsce do skakania. Dostarcza dzieciom nie tylko wspaniałej

Bardziej szczegółowo

Zajęcia Zima na sportowo i kolorowo realizowane w czasie ferii zimowych w Zespole Szkół w Bogdańcu 16.02-27.02.2015 r. w godzinach od 9.00 do 13.

Zajęcia Zima na sportowo i kolorowo realizowane w czasie ferii zimowych w Zespole Szkół w Bogdańcu 16.02-27.02.2015 r. w godzinach od 9.00 do 13. Zajęcia Zima na sportowo i kolorowo realizowane w czasie ferii zimowych w Zespole Szkół w Bogdańcu 16.0-7.0.015 r. w godzinach od 9.00 do 13.00 sportowo-rekreacyjnie- artystycznie Prowadzący: Kierownik:

Bardziej szczegółowo

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy REGULAMIN 1. Nazwa imprezy III HALOWY TURNIEJ REKREACYJNO-SPORTOWY KLAS 1-3 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU SŁUPECKIEGO POD PATRONATEM STAROSTY SŁUPECKIEGO 2. Termin 01 grudnia 2016 r. (czwartek), godzina 10.00

Bardziej szczegółowo

ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK

ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK ZIELONE SZKOŁY 2013 CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK Doskonałe zaplecze i ciekawy program, który dostarczy uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Oferta zielonych szkół przygotowana została z myślą

Bardziej szczegółowo

RODZINNY PIKNIK SPORTOWY. Od przedszkola na stadion

RODZINNY PIKNIK SPORTOWY. Od przedszkola na stadion RODZINNY PIKNIK SPORTOWY Od przedszkola na stadion Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 w Prudniku Publiczne Przedszkole nr 4 w Prudniku Zdrowie- to nie tylko brak choroby, lecz stan dobrego samopoczucia fizycznego,

Bardziej szczegółowo

MRZEŻYNO i Bieszczady

MRZEŻYNO i Bieszczady KRAV MAGA KIDS - JUDO WAKACJE NAD MORZEM OBÓZ SPORTÓW WALKI MRZEŻYNO i Bieszczady 2014 MRZEŻYNO KMK / JUDO 2014 TYLKO Z NAMI OBÓZ SPORTÓW WALKI, KMK - JUDO NAD MORZEM CIEKAWE ZAJĘCIA i WSPANIAŁA ZABAWA!!!

Bardziej szczegółowo

PAINTBALL WAR Przygoda - Turystyka Biznesowa - Szkolenia i Konferencje - Imprezy Integracyjne - Programy Tematyczne

PAINTBALL WAR Przygoda - Turystyka Biznesowa - Szkolenia i Konferencje - Imprezy Integracyjne - Programy Tematyczne PAINTBALL WAR 2016 PAINTBALL - to zabawa, w którą mogą bawić się wszyscy - od 14 do 100 roku życia. Wystarczy chęć przeżycia niezwykłej Militarnej Przygody i posiadanie ogólnej sprawności fizycznej. Wbrew

Bardziej szczegółowo

Impreza W kraju Samurajów

Impreza W kraju Samurajów Impreza W kraju Samurajów Jeżeli chcą Państwo przeżyć naprawdę wyjątkowy wieczór proponujemy imprezę W kraju Samurajów! Nastrojowa scenografia, tradycyjna japońska kuchnia i mnóstwo atrakcji sprawią, że

Bardziej szczegółowo

Oferta urządzeń uatrakcyjniających festyny i imprezy rekreacyjno integracyjne.

Oferta urządzeń uatrakcyjniających festyny i imprezy rekreacyjno integracyjne. Nazwa urządzenia Zjeżdżalnie dmuchane: Któż z nas nie chciałby się poślizgać!! Powspinać po linie lub sznurowej drabince. Zjeżdżalnie - kilka metrów wspinaczki po drabince a następnie super zjazd w dół,

Bardziej szczegółowo

Mini Euro 2012 KIBICUJEMY RAZEM

Mini Euro 2012 KIBICUJEMY RAZEM Mini Euro 2012 KIBICUJEMY RAZEM Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych Klas czwartych Cel imprezy: Zainteresowanie dzieci klas czwartych piłką nożną oraz pogłębienie ich zainteresowań i umiejętności już

Bardziej szczegółowo

MartJack EXTREME EVENT

MartJack EXTREME EVENT MartJack EXTREME EVENT Martjack Extreme Event Imprezy na terenie całego kraju. Centrum Sportów Ekstremalnych Imprezy w Warszawie. CENTRUM SPORTÓW MARTJACK EXTREME GALERIA SCENARIUSZE FILMY Z CENTRUM BAZA

Bardziej szczegółowo

SCENARIUSZE ATRAKCJI

SCENARIUSZE ATRAKCJI SCENARIUSZE ATRAKCJI Firma Mega Fun powstała z chęci tworzenia i pasji ludzi, których wieloletnie doświadczenie w branży eventovej, hotelarstwie i lata spędzone w korporacjach, pozwoliło stworzyć firmę

Bardziej szczegółowo

ZŁOTA KACZKA. 2007r. 30 listopad 2007r. godzina 10 00

ZŁOTA KACZKA. 2007r. 30 listopad 2007r. godzina 10 00 ZŁOTA KACZKA 2007r. 30 listopad 2007r. godzina 10 00 ZŁOTA KACZKA Program zawodów Uwaga! Ze względu na bezpieczeństwo zawodników została zmieniona konkurencja Zwariowane skoki na Speed W turnieju bierze

Bardziej szczegółowo

JOANNA STACHOW. skaut.pl

JOANNA STACHOW. skaut.pl JOANNA TEL++48 STACHOW SKA asia@ft 6955134 17 skaut.pl WODNE SZALEÑSTWO trampolina wodna 3,5 metrowej średnicy batut, umieszczony na okrągłym pontonie.można na nim skakać wykonywać różne akrobacje, kończąc

Bardziej szczegółowo

28 lipca 2012 / sobota Kąpielisko Bolko

28 lipca 2012 / sobota Kąpielisko Bolko Ogień 28 lipca 2012 / sobota Kąpielisko Bolko Woda sierpnia 2012 / sobota Kąpielisko Bolko Ziemia 11 sierpnia 2012 / sobota Bulwary, siłownia w Parku Nadodrzańskim Powietrze 18 sierpnia 2012 / sobota Bulwary,

Bardziej szczegółowo

Oferta wynajmu urządzeń rekreacyjnych na 2014r.

Oferta wynajmu urządzeń rekreacyjnych na 2014r. Oferta wynajmu urządzeń rekreacyjnych na 2014r. Zdjęcie Wymiary Opis Cena netto pt- nd Ceny netto pn-cz 12 m dł. 7 m szer. 7 m wys. Zjeżdżalnia Goryl zjeżdżalnia i zamek do skakania. Przedstawia egzotyczne

Bardziej szczegółowo

Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień ORIENTERING

Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień ORIENTERING Ogólna oferta cenowa X-TRAINING wiosna - lato - jesień ORIENTERING BIEG NA ORIENTACJĘ (BnO) Bieg na orientację (BnO) jest dyscypliną sportową polegającą na pokonaniu w jak najkrótszym czasie trasy wyznaczonej

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA

PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA PROPOZYCJA ORGANIZACJI SZKOLENIA Założenia imprezy szkoleniowej dla 30 osób. Termin??? Miejsce Józefów k/ Legionowa Zajęcia na torze w godzinach 10.00 16.00 Proponujemy zajęcia w grupach 1 instruktor,

Bardziej szczegółowo

Wszystkie urządzenia dostępne w zestawach lub pojedynczo.

Wszystkie urządzenia dostępne w zestawach lub pojedynczo. Nowości 2017 POŁYKACZ TYGRYS zjeżdżalnia standard wys. 4,90 szer. 6,70 dł. 9,90 MYSZKA JUNIOR zjeżdżalnia standard wys. 9,00 szer. 5,50 dł. 7,00 WESTERN MIOTŁA miotła 4 stanowiska wys. 2,40 szer. 7,00

Bardziej szczegółowo

KOLOROWA IMPREZA BALONOWA

KOLOROWA IMPREZA BALONOWA KOLOROWA IMPREZA BALONOWA Dokument ten nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa, a jedynie wstęp do negocjacji. Treść niniejszego dokumentu jest własnością intelektualną firmy Sigma Event i jako

Bardziej szczegółowo

PROGRAM WYKORZYSTANIA CZASU WOLNEGO NA ZIELONEJ SZKOLE. KLASY III.

PROGRAM WYKORZYSTANIA CZASU WOLNEGO NA ZIELONEJ SZKOLE. KLASY III. PROGRAM WYKORZYSTANIA CZASU WOLNEGO NA ZIELONEJ SZKOLE. KLASY III. Charakterystyka programu. Głównym zadaniem,,zielonej Szkoły jest połączenie wypoczynku z nauką. Program nauczania jest wówczas realizowany

Bardziej szczegółowo

Czyli w co bawili się nasi rodzice i dziadkowie

Czyli w co bawili się nasi rodzice i dziadkowie Czyli w co bawili się nasi rodzice i dziadkowie Ta gra polegała na tym że rysowało się trasę wyścigu i trzeba było pstrykać kapslami tak, by dotrzeć do mety. Ten, kto był najszybciej na mecie ten wygrywał.

Bardziej szczegółowo

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka Początek budowy marki to rok 1999. Od tego czasu rozpoczął się systematyczny rozwój połączony z inwestycjami, oraz licznymi szkoleniami. Pozwoliło nam to na zbudowanie stałej

Bardziej szczegółowo

OFERTA PAINTBALL + PARK LINOWY

OFERTA PAINTBALL + PARK LINOWY OFERTA PAINTBALL + PARK LINOWY PAKIET II - Rozgrywka paintballowa, przejścia linowe wraz z ogniskiem FASTPAINTBALL W LICZBACH dwa pola do gry, w jednym miejscu - 15000m 2 oraz 2000m 2 4 niezależne miejsca

Bardziej szczegółowo

Miejsce przeprowadzenia imprezy

Miejsce przeprowadzenia imprezy Pole "Data imprezy" dla kolejnych imprez w danym dniu można (dla czytelności tabeli) pozostawić puste Pole "Miejsce przeprowadzenia imprezy" dla kolejnych imprez w danym dniu i w danym miejscu można (dla

Bardziej szczegółowo

Program zajęć wakacyjnych klubu Perła r.

Program zajęć wakacyjnych klubu Perła r. Program zajęć wakacyjnych klubu Perła 26.06.-14.07.2017 r. pod hasłem Perłowa Fantazja Bo fantazja, fantazja, Bo fantazja jest od tego, Aby bawić się, aby bawić się Aby bawić się na całego.. fragment piosenki

Bardziej szczegółowo

Piknik w Revita Wellness Club

Piknik w Revita Wellness Club Piknik w oferuje Państwu wyjątkowy teren piknikowy w otoczeniu świerków i starodrzewu o powierzchni 2,5ha zaledwie 50m od jeziora Łacha i tylko 18km od ścisłego centrum Warszawy. Zapewniamy Państwu kompleksową

Bardziej szczegółowo

OFERTA ATRAKCJI INTEGRACYJNYCH

OFERTA ATRAKCJI INTEGRACYJNYCH OFERTA ATRAKCJI INTEGRACYJNYCH 2017 www.sztormgrupa.pl SZTORM GRUPA istnieje na polskim rynku od 2006 roku, pierwotnie jako firma organizująca imprezy firmowe, konferencje i szkolenia, pod nazwą Agencja

Bardziej szczegółowo

REGULAMINY KONKURENCJI SPORTOWYCH FESTYN 2015

REGULAMINY KONKURENCJI SPORTOWYCH FESTYN 2015 REGULAMINY KONKURENCJI SPORTOWYCH FESTYN 2015 1. SERSO (rzuty kółkami do celu). ( gra obowiązkowa) Zawodnicy wykonują próbę osobno. ( dwa stanowiska do gry) Zasady gry: Każdy z uczestników zabawy wykonuje

Bardziej szczegółowo

DNI KŁOBUCKA WYMIATACZE

DNI KŁOBUCKA WYMIATACZE warunki OFERTA Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku pragnie przedstawić Państwu ofertę turnieju Wymiatacze. Zwracamy się do Państwa z propozycją zgłoszenia swoich drużyn, które w strojach

Bardziej szczegółowo

STMiG-SPRAWOZDANIE. VI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH XX SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN 2014. Godzina imprezy

STMiG-SPRAWOZDANIE. VI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH XX SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN 2014. Godzina imprezy STMiG-SPRAWOZDANIE VI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH XX SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN 14 Nazwa miejscowości: Status miejscowości (M, G lub MiG): Nowy Wiśnicz Miasto i Gmina Nazwa województwa:

Bardziej szczegółowo

BIG ADVENTURE SEZON 2009. Znajdź swoją przygodę. KATALOG OFERT BIG ADVENTURE DLA FIRM - SEZON 2009 www.bigadventure.pl

BIG ADVENTURE SEZON 2009. Znajdź swoją przygodę. KATALOG OFERT BIG ADVENTURE DLA FIRM - SEZON 2009 www.bigadventure.pl KATALOG OFERT BIG ADVENTURE DLA FIRM - SEZON 2009 www.bigadventure.pl BIG ADVENTURE Znajdź swoją przygodę IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM SPORT I REKREACJA SZKOLENIA DLA FIRM / TEAMBUILDING TURYSTYKA SZKOLNA

Bardziej szczegółowo

dmuchance-pomorskie.pl

dmuchance-pomorskie.pl Dmuchańce dmuchance-pomorskie.pl Nasza Firma powstała z myślą o obsłudze i organizacji imprez plenerowych. Jesteśmy firmą posiadającą dmuchane place zabaw, urządzenia mechaniczne i rekreacyjne dla najmłodszych

Bardziej szczegółowo

dla Panów i nie tylko NOWA KOLEKCJA Więcej inspiracji znajdziesz w sklepach i na stronie internetowej www.godan.com.pl zapraszamy

dla Panów i nie tylko NOWA KOLEKCJA Więcej inspiracji znajdziesz w sklepach i na stronie internetowej www.godan.com.pl zapraszamy Zapraszamy do obejrzenia najnowszej kolekcji ACCSSORIS dedykowanej głównie Panom, mnóstwo wrażeń oraz dobrej zabawy. Produkty doskonale nadają się na prezenty. NOWA KOLKCJA Więcej inspiracji znajdziesz

Bardziej szczegółowo

BŁĘKITNA KRAINA SPŁYWY KAJAKOWE dla przedszkolaków i rodziców

BŁĘKITNA KRAINA SPŁYWY KAJAKOWE dla przedszkolaków i rodziców BŁĘKITNA KRAINA SPŁYWY KAJAKOWE dla przedszkolaków i rodziców Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w obszarze aktywnej turystyki biznesowej i indywidualnej. W czasie 8 lat naszej obecności

Bardziej szczegółowo

reanimacyjna grupa bankietowa RGB EURO RGB 2012

reanimacyjna grupa bankietowa RGB EURO RGB 2012 Organizacja EURO 2012 w Polsce sprawiła, że w tym roku najpopularniejsze są zabawy związane z piłką nożną. Dlatego kolejnym projektem Reanimacyjnej Grupy Bankietowej jest EURO RGB, czyli zestaw gier, które

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA FIRM SEZON 2012. www.cascaderpark.pl

OFERTA DLA FIRM SEZON 2012. www.cascaderpark.pl OFERTA DLA FIRM SEZON 2012 Dlaczego Cascader Park? Niezapomniane wrażenia Nic nie równa się emocjom, których dostarczają nasze atrakcje linowe. Bezpieczeństwo Cascader Park otrzymał certyfikat Bezpieczny

Bardziej szczegółowo

Kalendarz planowanych imprez w Gminie Skrzyszów w ramach

Kalendarz planowanych imprez w Gminie Skrzyszów w ramach Godziny Organizator Miejsce Rodzaj imprezy Planowana ilość startujących 17.05.2014r. sobota 9:00 14:00 Urząd Gminy Skrzyszów Szynwałd - Rodzinny Rajd Rowerowy 150 osób Ładna - Wola Rzędzińska- Skrzyszów

Bardziej szczegółowo

18 sierpnia 2012 / sobota Bulwary, siłownia w Parku Nadodrzańskim oraz Solaris Center

18 sierpnia 2012 / sobota Bulwary, siłownia w Parku Nadodrzańskim oraz Solaris Center 28 lipca 2012 / sobota Kąpielisko Bolko 4 sierpnia 2012 / sobota Kąpielisko Bolko 11 sierpnia 2012 / sobota Bulwary, siłownia w Parku Nadodrzańskim oraz Solaris Center 18 sierpnia 2012 / sobota Bulwary,

Bardziej szczegółowo

Temat: Ćwiczyć każdy może i mały i duży.

Temat: Ćwiczyć każdy może i mały i duży. Scenariusz imprezy rodzinnej Aktywność w gronie rodziny (obszar 8) 1 Prowadzący: Krystyna Chaciak, Małgorzata Sikorska Miejsce zajęć: sala gimnastyczna Liczba ćwiczących: klasa - 37 Klasa: IA, II Temat:

Bardziej szczegółowo

1. Organizatorzy nauczyciele wychowania fizycznego oraz kształcenia zintegrowanego. 2. Termin 01.06.2011r. (środa).

1. Organizatorzy nauczyciele wychowania fizycznego oraz kształcenia zintegrowanego. 2. Termin 01.06.2011r. (środa). I Cele organizacji Dnia Dziecka Dnia Sportu: 1. Promowanie rywalizacji sportowej opartej na ustalonych regułach. 2. Promowanie aktywności fizycznej. 3. Rozwijanie indywidualnych możliwości, upodobań oraz

Bardziej szczegółowo

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 3 DNI indoor / outdoor 250 270 zł 10 100 osób 3 dni MIEJSCE Półwysep Lipa www.polwyseplipa.pl Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora

Bardziej szczegółowo

Gry i zabawy na śniegu z sankami

Gry i zabawy na śniegu z sankami Gry i zabawy na śniegu z sankami Data: 06.02.2014 r. Czas trwania lekcji - 45 minut Miejsce ćwiczeń - boisko szkolne Liczba ćwiczących - 18 uczniów Cele lekcji Umiejętności: - trafianie śnieżkami do celu

Bardziej szczegółowo

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 2 DNI

BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 2 DNI BIWAK NA PÓŁWYSPIE LIPA 2 DNI indoor / outdoor 150 160 zł 10 100 osób 2 dni MIEJSCE Półwysep Lipa www.polwyseplipa.pl Półwysep Lipa to piękne miejsce na Kaszubach położone nad wschodnim brzegiem jeziora

Bardziej szczegółowo

Nazwa Opis Prowadzący Wymagania

Nazwa Opis Prowadzący Wymagania Nazwa Opis Prowadzący Wymagania z elementami różnorodnych stylów. Uczestnicy Trening z trenerem siatkówki, który na co dzień przygotowuje drużyny ligowe do zawodów. Prowadzący nauczy, m.in.: - podstawowych

Bardziej szczegółowo

Wykaz imprez organizowanych na terenie Gminy Kije w ramach XX SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN

Wykaz imprez organizowanych na terenie Gminy Kije w ramach XX SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN Wykaz imprez organizowanych na terenie Gminy Kije w ramach XX SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN 17.05.2014 r. 1. Stowarzyszenie Kobiet Wsi Włoszczowice Biegiem na majówkę lekka zaprawa, trening i biegi

Bardziej szczegółowo

Wycieczka Jednodniowa. Przykładowy scenariusz

Wycieczka Jednodniowa. Przykładowy scenariusz Wycieczka Jednodniowa Przykładowy scenariusz Jura Sport to niezapomniana przygoda w wyjątkowym zakątku Polski. Na uczestników czekają atrakcje pełne adrenaliny. Jaskinie pełne urokliwych korytarzy, skalne

Bardziej szczegółowo

Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto Plus Atrakcje samochodowe podczas imprez integracyjnych

Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto Plus Atrakcje samochodowe podczas imprez integracyjnych Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców Auto Plus Atrakcje samochodowe podczas imprez integracyjnych Legionowo, Styczeń 2011 r. Firma Auto Plus s.c. istnieje od maja 1996 r. Od kilku lat bierzemy czynny udział

Bardziej szczegółowo

Kwatera Główna Centrum Laser Tag

Kwatera Główna Centrum Laser Tag Kwatera Główna Centrum Laser Tag Kwatera Główna Centrum Laser Tag - wejdź do gry! Laser Tag nazywany jest często laserowym paintballem. Rozgrywki toczą się w niezwykle klimatycznym labiryncie na powierzchni

Bardziej szczegółowo

TURNIEJ RODZINNY WYMIATACZE

TURNIEJ RODZINNY WYMIATACZE TURNIEJ RODZINNY WYMIATACZE Wymiatacze to wersja światowego hitu Nietypowy turniej rodzinny, w którym rywalizuje ze sobą sześć lub osiem drużyn. Każda drużyna to cztery osoby powyżej 18 roku życia. Zawodnicy

Bardziej szczegółowo

1. Samochody Suzuki Samurai. 3.Powertern

1. Samochody Suzuki Samurai. 3.Powertern Konkurencje w TeamStrefie 1. Samochody Suzuki Samurai. Pokonanie terenu przepraw samochodem Suzuki Samurai. Strome podjazdy i zjazdy, tunele, przeszkody wodne, niebezpieczne zakręt. Możesz być kierowcą,

Bardziej szczegółowo

BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 2 DNI

BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 2 DNI BIWAK W HOTELU GOŁUŃ 2 DNI indoor / outdoor 170 zł 14 100 osób 2 dni MIEJSCE hotel Gołuń www.hotel-golun.com.pl Hotel Gołuń położony jest na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego, wśród lasów, bezpośrednio

Bardziej szczegółowo

Event Manager tel.: 883 599 599 email: marketing@fastquad.com.pl

Event Manager tel.: 883 599 599 email: marketing@fastquad.com.pl Kontakt : Karol Grunwald Event Manager tel.: 883 599 599 email: marketing@fastquad.com.pl Termin: Miejsce: Park linowy, Szosa Knyszyńska Park linowy to idealne miejsce dla każdego kto chce aktywnie spędzić

Bardziej szczegółowo

ATRAKCJE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

ATRAKCJE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH ATRAKCJE DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH HOTEL*** MODRZEWIÓWKA Ul. Legionistów 57 34-143 Lanckorona (33) 870-24 24 www. modrzewiowka.eu Hotel*** Modrzewiówka w Lanckoronie ze względu na swe położenie jest idealnym

Bardziej szczegółowo

Sportowy Dzień Dziecka

Sportowy Dzień Dziecka Sportowy Dzień Dziecka SCENARIUSZ ZAJĘĆ NA DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w LO. im. B. Prusa w Skierniewicach W festynie biorą udział wszystkie klasy I- II. Będą one rywalizowały na swoich poziomach w poszczególnych

Bardziej szczegółowo

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE i Wyniki na żywo na stronie:

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE i Wyniki na żywo na stronie: Wyniki na żywo na stronie: www.pilka.gdansk.pl w zakładce R008 -> WYNIKI ROCZNIK 008 TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE 0--7 i 0--8 PROGRAM TURNIEJU Sponsor turnieju: Organizatorzy: Jaguar Gdańsk, Miasto Gdańsk

Bardziej szczegółowo

A. Kryteria przyjmowania uczniów mieszkających poza obwodem Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku do klasy pierwszej.

A. Kryteria przyjmowania uczniów mieszkających poza obwodem Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku do klasy pierwszej. A. Kryteria przyjmowania uczniów mieszkających poza obwodem Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego w Giżycku do klasy pierwszej. 1. O przyjęcie do klasy pierwszej Gimnazjum nr 2 im. Chwały Oręża Polskiego

Bardziej szczegółowo

rodzaj zajęć, zadanie programowe 27.06.16 poniedziałek Zajęcia dla wszystkich: - Powitanie wsiądź do pociągu kolorowego (zaznacz swoją obecność)

rodzaj zajęć, zadanie programowe 27.06.16 poniedziałek Zajęcia dla wszystkich: - Powitanie wsiądź do pociągu kolorowego (zaznacz swoją obecność) Program zajęć wakacyjnych klubu Perła zat. Perłowe podróże małe i duże 27.06.-15.07-2016 r. www.otwockasm.com.pl (kluby i osiedla) CEL: stwarzanie warunków do aktywności poprzez realizację klubowych zajęć

Bardziej szczegółowo

Ilość uczestników z każdej drużyny. Maksymalna ilość punktów do zdobycia przez drużynę. Drużyny we własnym zakresie. Punktacja.

Ilość uczestników z każdej drużyny. Maksymalna ilość punktów do zdobycia przez drużynę. Drużyny we własnym zakresie. Punktacja. Opis konkurencji sprawnościowych Turnieju Sołectw o Puchar Wójta Gminy Rzezawa Konkurencje sprawnościowe przygotowane są w formie rywalizacji na wesoło miejscowości sołeckich tworzących gminę Rzezawa.

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA min

INSTRUKCJA min INSTRUKCJA 2-4 7+ 45 min ELEMENTY GRY 60 puzzli kostka 4 pionki 4 karty graczy 48 żetonów - 2 - Witajcie śmiałkowie! Przebyliście szmat drogi, a wszystko po to, by zmierzyć się z labiryntem, pokonać smoki

Bardziej szczegółowo

PLAN PÓŁKOLONII 2017 TURNUS I. Poniedziałek - 10 lipca

PLAN PÓŁKOLONII 2017 TURNUS I. Poniedziałek - 10 lipca PLAN PÓŁKOLONII 2017 TURNUS I Poniedziałek 3 lipca 9 40 Coś miłego dla każdego Zajęcia integracyjne: Gry i zabawy sportowe na podwórku/boisku + gokart/ Siłownia/ścianka wspinaczkowa Spotkanie integracyjne

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA SZKÓŁ SEZON 2012. www.cascaderpark.pl

OFERTA DLA SZKÓŁ SEZON 2012. www.cascaderpark.pl OFERTA DLA SZKÓŁ SEZON 2012 Dlaczego Cascader Park? Niezapomniane wrażenia Nic nie równa się emocjom, których dostarczają nasze atrakcje linowe. Bezpieczeństwo Cascader Park otrzymał certyfikat Bezpieczny

Bardziej szczegółowo

Z a p r a s z a m y c h ę t n y c h d o u d z i a ł u z g ł o s z e n i a p r z y j m u j e P r e z e s K U A Z S P P ( c o d z i e n n i e w b i u r

Z a p r a s z a m y c h ę t n y c h d o u d z i a ł u z g ł o s z e n i a p r z y j m u j e P r e z e s K U A Z S P P ( c o d z i e n n i e w b i u r Z a p r a s z a m y c h ę t n y c h d o u d z i a ł u z g ł o s z e n i a p r z y j m u j e P r e z e s K U A Z S P P ( c o d z i e n n i e w b i u r z e A Z S w D S. n r 1 ) M A L T A 2 0 0 5 1 1 w r

Bardziej szczegółowo

Kompleksowa organizacja imprez

Kompleksowa organizacja imprez Kompleksowa organizacja imprez Banasiak Kamil Tel. kom.: 693 254 476 E-mail: biuro@eventsystem.com.pl Strona: www.eventsystem.com.pl 1 DRODZY PAŃSTWO! W branży Organizacja Imprez jesteśmy od kilku lat.

Bardziej szczegółowo

Zwyciêstwo mamy w naturze!

Zwyciêstwo mamy w naturze! Zwyciêstwo mamy w naturze! OBOZY DLA DZIECI Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 7 do 16 lat na obóz sportowo-rekreacyjny na którym przeżyją niezapomnianą przygodę z golfem, windsurfingiem i tenisem.

Bardziej szczegółowo

Bezpieczna przygoda dla firm

Bezpieczna przygoda dla firm Bezpieczna przygoda dla firm 1 ŠKODA Road Safety O nas Korzystając z wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i działań integracyjnych wypracowaliśmy produkty, które z całą pewnością zapewnią

Bardziej szczegółowo

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA GRY PLANSZA

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA GRY PLANSZA OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA GRY Na bezdrożach Afryki to gra planszowa przeznaczona dla 2 4 osób. W niniejszej książce zamieszczono 4 komplety gry, tak aby w rozgrywce mogło naraz uczestniczyć 16 uczniów (jeśli

Bardziej szczegółowo

CO TO JEST GRA MIEJSKA?

CO TO JEST GRA MIEJSKA? AKTYWNA KONFERENCJA CO TO JEST GRA MIEJSKA? Gra miejska, jak sama nazwa wskazuje, odbywa się w przestrzeni miejskiej. Łączy w sobie cechy LARP'a (Live Action Role-Playing) i happeningu miejskiego. Uczestnicy

Bardziej szczegółowo

VII EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH XXI SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN 26 maja 1 czerwca 2015 r. KALENDARZ PLANOWANYCH IMPREZ TURNIEJOWYCH

VII EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH XXI SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN 26 maja 1 czerwca 2015 r. KALENDARZ PLANOWANYCH IMPREZ TURNIEJOWYCH VII EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU dla WSZYSTKICH XXI SPORTOWY TURNIEJ MIAST i GMIN 26 maja 1 czerwca 2015 r. KALENDARZ PLANOWANYCH IMPREZ TURNIEJOWYCH Nazwa miasta / gminy: Stąporków Data imprezy Nazwa imprezy

Bardziej szczegółowo

Barwy Jesieni w Mazurolandii!

Barwy Jesieni w Mazurolandii! Barwy Jesieni w Mazurolandii! Już od września Mazurolandia zaprasza do odkrycia barw jesieni. Będziecie mogli zajrzeć do Chaty Leśnego Czarodzieja, gdzie m.in. posłuchacie ciekawych opowieści o darach

Bardziej szczegółowo

WYCHOWANIE FIZYCZNE KLASA IV SEMESTR I:

WYCHOWANIE FIZYCZNE KLASA IV SEMESTR I: WYCHOWANIE FIZYCZNE Wymagania edukacyjne niezbędne do uzyskania ocen klasyfikacyjnych z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KLASACH IV - VI, wynikające z podstawy programowej i przyjętego do realizacji programu nauczania:

Bardziej szczegółowo

Imprezę poprowadzi kowboj Joe, profesjonalny konferansjer, który:

Imprezę poprowadzi kowboj Joe, profesjonalny konferansjer, który: Uczestników zabierzemy w niezwykłą podróż na Dziki Zachód. Aby poczuć kowbojskiego ducha zapewnimy muzykę, konkurencje, oraz atrakcje prosto z Dzikiego Zachodu. Imprezę poprowadzi kowboj Joe, profesjonalny

Bardziej szczegółowo

Regulamin Gminnego Święta Sportu Komarów-Osada 2012

Regulamin Gminnego Święta Sportu Komarów-Osada 2012 Regulamin Gminnego Święta Sportu Komarów-Osada 2012 CELE Popularyzacja sportu i rekreacji w środowisku, Promocja systemu imprez masowych dostępnych dla wszystkich mieszkańców gminy, Zapewnienie czynnego

Bardziej szczegółowo

Rzeźby z lodu. ...piękno rodzi się w -20 st C O...

Rzeźby z lodu. ...piękno rodzi się w -20 st C O... Rzeźby z lodu...piękno rodzi się w -20 st C O... ICE EVOLUTION to czołowa firma zajmująca się tworzeniem niesamowitych atrakcji w lodzie. Połączyliśmy pracę z pasją, dzięki czemu już od wielu lat uświetniamy

Bardziej szczegółowo