RAJD OFF ROAD WYPRAWY TERENÓWKAMI

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "RAJD OFF ROAD WYPRAWY TERENÓWKAMI"

Transkrypt

1

2 RAJD OFF ROAD WYPRAWY TERENÓWKAMI Prawdziwa przygoda zarówno dla miłośników aut terenowych jak i amatorów nie mających jeszcze okazji kierowania tego typu pojazdami. W każdym samochodzie wyruszającym w teren obok kierowcy siedzi instruktor, który zapoznaje kierowcę z obsługą samochodu terenowego oraz tłumaczy technikę jazdy. Trasa rajdu, w zależności od warunków terenowych i umiejętności uczestników wyprawy, będzie zawierała strome zjazdy, błotne przeprawy, podjazdy, naturalne przeszkody itp. Dysponujemy rajdowymi samochodami terenowymi typu Nissany Patrole oraz Mercedesy klasy G. JAZDA NA QUADACH TOR, WYPRAWY Niesamowite wrażenia z jazdy quadem pozostają na długo w pamięci uczestników imprez integracyjnych zarówno tych, którzy już próbowali swoich sił w jeździe tym nietypowym czterokołowcem, jak i tych, którzy robią to pierwszy raz. Posiadamy 35 quadów firmy YAMAHA 350. SKUTERY ŚNIEŻNE Jazda skuterem śnieżnym to jedna z najbardziej popularnych atrakcji zimowych. Po instruktarzu każdy może spróbować swoich sił w prowadzeniu tej nietypowej maszyny, wyruszając w przygotowaną trasą.

3 SEGWAY Segwaye, dwukołowe pojazdy elektryczne zasilane akumulatorami. Sterowanie następuje poprzez przechylenie tułowia osoby kierującej w odpowiednim kierunku. Jeden z naszych pojazdów pochodzi z limitowanej serii Ferrari. Posiadamy 8 segway ów. PODUSZKOWCE Pojazd poruszający się na poduszce powietrznej. Poduszka ta powstaje gdy wentylator zasysa powietrze z otoczenia i wtłacza je pod spód pojazdu. Możliwość jazdy praktycznie po każdej, w miarę równej powierzchni. Konkurencja przy użyciu poduszkowców polega na wyłonieniu spośród uczestników osoby, która najlepiej poradzi sobie sterując tą maszyną jadąc po torze, slalomem lub na otwartej przestrzeni. Posiadamy poduszkowce jednoosobowe. AMFIBIA VOLVO BM BV202 Jazda czterotonowym pojazdem gąsienicowym to źródło niesamowitych wrażeń oraz świetny pomysł na niecodzienną wyprawę. 12-osobowa amfibia BM Bv20 jest w stanie pokonać strome podjazdy, uskoki, mokradła itp. Przystosowana jest do jazdy w każdych warunkach pogodowych (możliwość zadaszenia kabiny dla pasażerów).

4 AMFIBIA ARGO 8X8 Nietypowy pojazd 8-kołowy świetnie nadaje się na wyprawy terenowe i przeprawy (bagna, podjazdy, zbiorniki wodne itp.). Amfibia zabiera na swój pokład 4 osoby. ARGO posiada opcję z zadaszeniem przez co może być wykorzystywany praktycznie w każdych warunkach pogodowych, a łatwość w obsłudze pozwala na prowadzenie amfibii u boku instruktora już po krótkim instruktarzu. WYŚCIGI MINI FORMUŁY 1 Model samochodowy skonstruowany na wzór bolidu Formuły 1. Nasz samochód osiąga zawrotną prędkość 80 km/h i jest niesamowicie zwrotny. Jest to bardzo widowiskowa zabawa i wyjątkowa frajda dla uczestników sterujących modelem za pomocą joysticka. TOR CARRERA Zabawa oraz możliwość rozegrania Mini Turnieju na torze o wymiarach 2x4 metry. Tor wyposażony jest w pełne oprzyrządowanie torowe: Start/Meta, moduł pomiarowy, zwrotnice, Pit Lane. Na torze może ścigać się jednocześnie 4 zawodników.

5 STRZELANIE O TROFEUM MYŚLIWSKIE Grupa będzie przechodziła rotacyjnie po stanowiskach, na których przeprowadzone zostaną konkurencje strzeleckie, a wyniki zostaną zapisane w indywidualnej karcie uczestnictwa. PAINTBALL, SPEEDBALL Gra zespołowa polegająca na pozorowaniu walki przy użyciu markerów, które za pomocą sprężonego dwutlenku węgla wyrzucają kulki wypełnione farbą na bazie żelatyny spożywczej. Kulki rozbijając się pozostawiają kolorowy, łatwo zmywalny ślad. Bitwa rozgrywana jest na terenie leśnym lub na specjalnie przygotowanym polu zdmuchanymi przeszkodami. SMOCZE ŁODZIE Smocze Łodzie to niesamowicie widowiskowy sport wodny pochodzący z Chin, gdzie od tysiącleci organizuje się wyścigi na tym sprzęcie. 10-osobowe łodzie równie świetnie sprawdzają się jako element imprez integracyjnych. Harmonijna współpraca, wykorzystywana podczas wyścigów Smoczymi Łodziami to nieoceniona korzyść dla zespołu zajmującego się na co dzień sprawami firmowymi. Posiadamy 4 smocze łodzie.

6 PUMPABIKE Ni to rower, ni to wodolot. Śmiga nad powierzchnią wody z prędkością, której nikt by się nie spodziewał po maszynie napędzanej wyłącznie siłą ludzkich mięśni. ŁÓDŹ MOTOROWA RIB RIB to koncepcja połączenia przyjemności z łatwością operowania łodzią hybrydową. Dodatkowy atut to bezpieczeństwo powiększane przez pneumatyczną część łodzi i jej zachowanie w trudnych warunkach. Łódź zabiera na swój pokład 5 lub 9 osób + sternik. ŚMIGANIE NA BANANIE Dysponujemy 8 osobowym bananem dmuchanym, który ciągany jest za motorówką. Cała zabawa asekurowana jest przez wykwalifikowany personel ratowniczy.

7 PONTONOWE REGATY Wyścigi na pontonach to konkurencja wymagająca od jej uczestników zarówno wiele wysiłku jak i zgrania załogi, której zadaniem jest pokonanie wyznaczonego toru szybciej od przeciwników. BUDOWANIE TRATWY Wspólna budowa to prawdziwy sprawdzian umiejętności pracy zespołowej. Uczestnicy integracji z dostępnych na stanowisku materiałów (dętki, deski, sznurek) budują tratwę, na której dwoje jej przedstawicieli wypływa na jezioro (wszystko odbywa się w granicach gruntu). Celem konkurencji będzie dopłynięcie do boi, do której zamocowana jest za pomocą liny skrzynia ze skarbem. ZDALNIE STEROWANE ŁODZIE Skonstruowany na wzór łodzi motorowych model długości ok. 1 m osiąga niesamowite parametry szybkościowe. Jest to sterowana radiem łódź z silnikiem spalinowym lub elektrycznym. Zabawa może być zorganizowana na akwenie nawet wielkości fontanny lub w basenie. Wszyscy którzy mieli okazję rozegrać wyścigi na wodzie twierdzą, że to wspaniała zabawa.

8 ICEBOARD I BOJERY Konkurencja polega na dojechaniu lodową deską z żaglem - iceboard, do wyznaczonego na lodzie punktu ominięcie lewą burtą słupka i powrót do lini startu. Zawody te mogą być rozgrywane na czas, jako regaty 3 iceboardów lub na zaliczenie (0 lub 1 punkt). Bojery to konkurencja bardziej wymagająca niż iceboardy. Trudność polega na umiejętności hamowania. Konkurencja polega na przejechaniu trasy w jak najkrótszym czasie. Trasa wyznaczona będzie słupkami rozstawionymi na lodzie. Każdy słupek musi być ominięty lewą burtą. WINDSURFING Windsurfing jest wspaniałym sportem. To dreszczyk emocji, zmaganie się z samym sobą i siłami natury wiatrem i wodą. To uczucie przestrzeni i wolności. To wspaniałe uczucie ślizgania się po powierzchni wody. To świetna zabawa i wspaniały sport. REGATY ŻEGLARSKIE Walka z żywiołami wiatru i wody oraz własnymi słabościami na łonie natury, to nie wszystko co dają zawody żeglarskie. Żeglowanie łodziami dostarczy niesamowitych wrażeń uczestnikom będąc zarazem świetną nauką żeglowania.

9 ŚCIANA WSPINACZKOWA Niesamowite wrażenia oraz satysfakcja po zdobyciu szczytu. To wszystko przeżyją uczestnicy wspinający się po pneumatycznej ścianie wspinaczkowej. Wspinaczka odbywa się przy pełnej asekuracji linowej. Na ściance wspinaczkowej do dyspozycji są dwa tory. ZJAZD TYROLSKI Uczestnicy tej ekstremalnej konkurencji zjeżdżają po kilkudziesięciometrowej, ukośnej linie rozciągniętej pomiędzy dwoma drzewami. Zabawa przebiega przy profesjonalnej asekuracji alpinistycznej. MOST LINOWY Spacer na linie rozciągniętej kilka metrów nad ziemią bezdyskusyjnie należy do nietypowych form spędzania czasu. Konkurencja polega na przejściu po jednej linie trzymając się rękami drugiej, zawieszonej nieco wyżej. Nad bezpieczeństwem śmiałków czuwają wykwalifikowani instruktorzy alpinistyki.

10 SKRZYNKI Konkurencja zespołowa polegająca na ustawianiu wieży ze skrzynek. Jedna z osób przy asekuracji alpinistycznej układa skrzynki podawane przez resztę zespołu. Zadanie wymaga zręczności, pomysłowości oraz wspólnej pracy całej grupy. OBRAZ Jedna z osób z zasłoniętymi oczami i sprayem w dłoni zostaje wciągnięta na linie przez instruktora na wysokość kilku metrów. Pozostali członkowie grupy otrzymują prosty rysunek, a ich zadaniem jest przekazywanie instrukcji osobie zawieszonej na linie tak, aby wykonała jego wierną kopię na płótnie zawieszonym przed jej twarzą. GRA W MEGA PIŁKARZYKI Jest to odpowiednik ręcznych piłkarzyków widywanych w klubach. Nasza wersja ma wymiary ok. 6mx12m. Boisko jest pneumatyczne. W grze biorą udział dwie 6-osobowe drużyny. Jak w prawdziwym meczu, wygrywają ci którzy strzelili więcej goli.

11 RODEO Rodeo, czyli ujeżdżanie byka, to widowiskowe i pasjonujące zawody, polegająca na jak najdłuższym utrzymaniu się na szalejącym elektrycznym byku. ZORBING Zorba jest to podwójna kula sferyczna o średnicy zewnętrznej powłoki 4 m. Wypełniona powietrzem ściana o grubości ok. 1m posiada dwa wejścia, przez które można dostać się do środka urządzenia. Uczestnik zabawy, który znajduje się wewnątrz kuli zostaje do niej przymocowany pasami. RAMPA DO ZORBGINGU Zjeżdzalnia przeznaczona zarówno jako rampa do Zorbngu jak i zjeźdzalnia dla dzieci.

12 KONKURS NA KRÓLA STRZELCÓW Niesamowicie emocjonująca zabawa, podczas której wybierzemy Króla strzelców? Uczestnicy naszych mistrzostw za pomocą szybkich, precyzyjnych strzałów muszą umieścić piłkę w przygotowanej bramce celnościowej. Wygrywa ten, kto zdobędzie największą liczbę punktów. GLADIATORZY Gladiatorów jest dwóch. Każdy z nich zajmuje stanowisko na przygotowanym polu walki - dmuchanej platformie. W jego chronionej przez kask głowie pulsuje tylko jedna myśl: zwyciężyć! Potem, trzymając w ręku broń (spokojnie, to bezpieczna, specjalnie skonstruowana pałka), koncentruje się na swym celu: szybko zgładzić przeciwnika, strącając go z konstrukcji. Tłum szaleje! KOSMICZNY TRENER Kosmiczny trener to całkowite novum wśród urządzeń rekreacyjnych. Prosta konstrukcja złożona z trzech żywicznych okręgów obracająca się w trzech płaszczyznach pozwala użytkownikowi w niezwykły sposób poznawać prawa ciążenia i próbować je opanowywać, a przede wszystkim łączyć świetną zabawę z aktywnym wypoczynkiem. WALKI SUMO Nasza zabawa nawiązuje do japońskich zapasów sumo. Zawodnicy przebierają się w specjalne, wypełnione gąbką kostiumy przypominające do złudzenia ówczesnych japońskich zapaśników. Zabawa polega na powaleniu przeciwnika lub wypchnięciu go poza matę. Dodatkowym utrudnieniem jest niewielka średnica maty.

13 WYŚCIGI NA RURACH Wyścigi na pompowanych Mega Rurach rozgrywane są pomiędzy dwoma 3 lub 5-osobowymi zespołami na dystansie ok. 20m. Konkurencja polega na wspólnym podskakiwaniu do góry i jednoczesnym przesuwaniu rury do przodu. Wygrywa drużyna, która pierwsza pokona wyznaczoną trasę. DOJENIE KROWY Konkurencja na czas. Sztuczna krowa napełniona wodą lub mlekiem musi zostać wydojona przez uczestników. Krótki instruktarz dojenia i dwie osoby zabierają się do roboty. BUNGEE RUN Pneumatyczne urządzenie przeznaczone do rywalizacji w parach. Konkurencja polega na pokonaniu jak największej odległości biegnąc specjalnym korytarzem. Uczestnicy zawodów mają zamocowaną do pasa długą gumą, której utrudnia bieg. Zadanie jakie stoi przed konkurentami wymaga siły, sprytu oraz odpowiedniej taktyki.

14 MEGA CHIŃCZYK Gra stylizowana na popularną grę planszową. Tu jednak uczestnicy wcielają się w rolę pionków chodzących - wedle wskazań gigantycznej kostki do gry- po planszy w mega rozmiarze. POLE MINOWE Na wyznaczonym obszarze będą ukryte różne przedmioty metalowe. Uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć jak największą ilość tych przedmiotów. WSPÓLNE SPODNIE Wesoła zabawa integracyjna polegająca na pokonaniu dystansu w trzyosobowych spodniach szybciej od rywali. Do osiągnięcia mety w jak najkrótszym czasie niezbędne jest zgranie i współpraca zespołu.

15 BOULES Gra zespołowa metalowymi kulkami. Na początku gry rzuca się na odległość kilku metrów Jacka drewnianą, małą kuleczkę. Następnie uczestnicy gry rzucają na przemian metalowe kule tak, aby umieścić je jak najbliżej Jacka. STANOWISKA DO GRY W GOLFA Świetna gra stacjonarna i jednocześnie nauka gry w golfa. Do dyspozycji będą cztery stanowiska z kilkumetrowymi torami zakończonymi dołkami, kije i inne akcesoria golfowe. WARSZTATY PLASTYCZNE Osobą prowadzącą warsztaty będzie dyplomowana plastyczka z kilkuletnią praktyką malarską. Będzie ona czuwała nad pracą zespołów i jednocześnie przeprowadzi instruktarz przekazując podstawowe techniki malarskie przyszłym artystom.

16 KONKURENCJE SPRAWNOŚCIOWE Roweryprzeciwskrętne Rzut moherowym beretem Miotło-hokej ŚLIMAK Podczas konkurencji uczestnicy mają za zadanie przeprowadzić drewniany bal po labiryncie w kształcie ślimaka, nie dotykając taśmy. Przez cały czas wykonywania zadania bal musi pozostać w pozycji pionowej i nie można go przytrzymywać rękoma. Do kontroli i sterowania balem pomocne będą liny. LASER Za pomocą laserów należy doprowadzić wiązkę światła w wyznaczony przez instruktora punkt. Do dyspozycji grupy będzie laser i 10 lusterek. PIŁKARZYKI Gra w piłkarzyki, jest rewelacyjną i jedną z najbardziej przyjemnych form rekreacji, która jest w stanie pogodzić zarówno zacięcie piłkarskie z wygodą gry w zaciszu własnego domu lub w czasie wyjazdu integracyjnego. Piłkarzyki to gra dla wielu osób. Wieczory spędzone w gronie przyjaciół, trenowanie refleksu oraz szybkiego układania strategii w czasie gry na pewno umilą integrację.

17 DART Rozrywka pasująca do wszelkiego rodzaju eventów. Doskonale pasuje do kasyn jak i konkurencji sportowych. Do rozgrywek potrzeba 1-8 uczestników którzy rzucają po kolei trzema rzutkami. Liczy się suma punktów. WYŚCIG POKOJU Kapsle - kultowa gra podwórkowa, w szczytowym okresie sukcesów polskich kolarzy, osiągająca znamiona epidemii. Poprzez "pstrykanie" kapsli po specjalnej trasie, rozgrywano "Wyścigi pokoju". Zatem zapraszamy drużyny do wyścigu na specjalnie zbudowanym torze. POWERBALL Rotor wewnątrz PowerBall wiruje wokół osi która obraca się prostopadle do osi rotacji rdzenia PowerBall. Wyobraź sobie szklankę wody z kostką lodu wirującą wokół wymyślonej osi. Jeżeli zaczniesz poruszać szklanką po okręgu, kostka lodu zacznie poruszać się po wymyślonej osi szklanki. POWERISER Poweriser to urządzenie pozwalające na wykonywanie skoków na wysokość nawet 2m i odległość 3m. Skaczące Buty idealnie nadają sie do sprawdzenia indywidualnych umiejętności sportowych.

18 CURLING Gra zespołowa, rozgrywana na specjalnie do tego celu przygotowanej makiecie toru. W grze biorą udział dwie drużyny. Do gry używane są drewniane krążki, które są wypuszczane przez uczestników po torze w kierunku celu zwanego domem. Liczba przyznanych punktów zależy od ilości krążków znajdujących się najbliżej środka - Domu. SUPER MÓZG - ŁAMIGŁÓWKI LOGICZNE Kostka nie Rubika Tajemnicza gwiazda

19 ZABAWY TEAM-BUILDINGOWE Narty Gąsienica Ściana Tekli Przeciąganie samochodu Mega supeł Hydraulik Przeciąganie liny Puzzle Sztafeta z jajem Bieg w workach Piłowanie bala Ujeżdżanie byka Wahadło Równoważnia Labirynt Ślimak Poszukiwanie złota Wbijanie gwoździ w bal Uszczelka Mecz anielski Szczudła tradycyjne Szczudła A Bieg więźniów Labirynt osaczonego Ślepy matematyk Telegram Expresowy Telegram Numerologia

20 WIECZORY TEMATYCZNE WIECZÓR LAS VEGAS Kasyno to wyjątkowe urozmaicenie imprez integracyjnych, pikników, imprez tanecznych oraz towarzyskich spotkań. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję dobrej zabawy podczas gry w ruletkę, pokera, oraz Black-Jacka bez utraty gotówki (gra tylko na żetony). Krupierzy wprowadzą graczy w tajniki i atmosferę prawdziwego kasyna, tak, aby każdy poczuł adrenalinę i dreszczyk emocji towarzyszący bywalcom prawdziwych Domów Hazardu. PROHIBICJA Przenosimy się na przełom lat dwudziestych i trzydziestych do Chicago kolebki włoskiej mafii. Ogólnie panujący zakaz sprzedaży i konsumcji napojów alkoholowych wywołał narodziny przemytu, szemranych interesów i wreszcie narodziny mafii. GRA W BINGO Świetna gra losowa oraz niecodzienna forma spędzenia czasu.

21 WIECZÓR MEKSYKAŃSKI Meksyk - miejsce, gdzie piekielna temperatura podgrzewana jest jeszcze bardziej przez gorące rytmy rumby, cha cha cha, mambo oraz salsy. Aby wprowadzić uczestników w nastrój meksykańskich klimatów w trakcie wieczoru puszczamy muzykę oraz organizujemy konkursy tematyczne opisane poniżej. WIECZÓR CHIŃSKI Fascynująca kultura Państwa Środka oczarowuje swoim urokiem ludzi na całym świecie. Niezmienna i pielęgnowana od tysięcy lat odkrywa część swojej tajemnicy przed gośćmi Wieczoru Chińskiego. Uczestnicy imprezy zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy w rytmach chińskiej muzyki przeplatanej tematycznymi konkursami prowadzonymi przez konferansjera. Wieczór rozpocznie się pokazem Kung Fu z udziałem Mistrzów tej fantastycznej i widowiskowej sztuki walki. WALNY ZJAZD PZPR Lata 70-te to z pewnością niezapomniany okres w dziejach naszej historii. Gości dzisiejszego wieczoru zaprosimy na Ostatni Walny Zjazd PZPR. Towarzysze i Towarzyszki wstąpią do Partii i wezmą udział w zabawach i konkursach tematycznych w rytmach kultowej muzyki.

22 HAWAJSKIE ALOHA Przenieśmy się na Hawaje, gdzie gorący klimat jest jeszcze bardziej podgrzewany przez temperament mieszkańców tych bajecznych wysp. Gości wieczoru zapraszamy do udziału w zabawie w rytmach muzyki hawajskiej przeplatanej konkursami tematycznymi. Nad przebiegiem wieczoru czuwać będzie Pele z Kilauea bogini Ognia i Wulkanu. WIECZÓR EGIPSKI Tego wieczoru przeniesiemy się do ciepłego Egiptu. Cały wieczór będzie prowadzony w gorących pustynnych klimatach. Podczas wieczoru uczestnicy będą mogli dogłębnie zapoznać się z kulturą egipską. Dla uczestników wieczoru proponujemy naukę tańca regionalnego oraz konkursy z tym tańcem związane. Podczas wieczoru każdy z uczestników będzie miał możliwość zapalenia wodnej fajki. Konkursy budowania piramidy, wiązania chust to jedne z nielicznych które tego wieczoru będą nam umilać zabawę. ZWARIOWANA KLINIKA Gości dzisiejszego wieczoru zapraszamy do Kliniki Psychiatrycznej. Każdy z nas, na kilka godzin przeistoczy się w beztroskiego, pozbawionego kłopotów i problemów dnia codziennego pacjenta. Biletem wstępu na dzisiejszy wieczór będą spontaniczność i szalone pomysły. Wieczór poprowadzi konferansjer, który zaprosi pacjentów do wspólnej zabawy przeplatanej tematycznymi konkursami.

23 KOWBOJSKA NOC Noc przygotowana w stylu Dzikiego Zachodu przybliży uczestników zabawy do czasów, w których jedynym obowiązującym prawem, było prawo silniejszego. Huczne zabawy, pojedynki strzeleckie i nocne gry w kasynie były najlepszym, a nierzadko jedynym sposobem spędzania czasu. WIECZÓR PIRACKI Na wieść o tym, że Kapitan Huk, wilk morski budzący respekt wśród pirackiej braci, przygotowuje się do wielkiej bitwy morskiej i poszukuje okrętów, które wesprą go w boju, w Tawernie Pod Zepsutym Pomidorem zebrali się śmiałkowie, którzy marzą o karierze pirackiej u jego boku. Kapitan Huk, niezwyciężony pirat, pogromca mórz i niewieścich serc, przygotował dla nich szereg prób, które wyłonią zwycięzcę, najlepszy okręt sojuszniczy Czarnej Perły. RETRO PARTY Uczestnicy naszej imprezy zostaną przeniesieni maszyną czasu do lat 60-tych i 70-tych, by wziąć udział w balu pod hasłem "Peace on the World". Proponujemy beztroską, porywającą zabawę, która odpręża i niesie ze sobą moc pozytywnych emocji, pozwalając zapomnieć o nieporozumieniach, konfliktach i agresji. W repertuarze naszej imprezy nie zabraknie kultowych utworów Johna Lennona, a także porywających do tańca hitów wykonywanych przez Boney M, ABBA, Simona & Garfunkel, jak i polskich wykonawców takich jak Anna Jantar, Vox czy Piotr Szczepanik.

24 WIECZÓR SUBKULTURY MŁODZIEŻOWE Czy chcieli Państwo kiedyś zostać punkiem lub rastamanem? Właśnie podczas tego wieczoru będzie to możliwe. Na tych parę chwil każdy z uczestników zabawy otrzyma przydział do jednej ze znanych subkultur młodzieżowych (hipisi, punkowcy, metale, rastamanie i ostatnio bardzo popularni EMO). DO ZAPROPONOWANYCH WIECZORKÓW PROPONUJEMY DODATKOWE ATRAKCJE: WARSZTATY BARMAŃSKIE " CHAMPION BAR " Wspaniała zabawa dla gości prowadzona w profesjonalny a zarazem zabawny sposób przez Mistrzów świata barmanów Flair Rio de Janeiro, uatrakcyjni każdy wieczór po konferencji, szkoleniu, prezentacji czy spotkaniu. TEATR TAŃCA OGNIA Oferujemy Państwu pokaz artystycznego tańca z ogniem połączonego z efektownymi i zarazem niebezpiecznymi figurami. W pokazach występuje do 8 osób. Do naszego fireshow wykorzystujemy różne płonące przyrządy - tzw. wachlarze, poi, kije, hula-hop, swingi oraz parzydełka. Do tego dołączamy niezwykle efektowne plucie ogniem, pozostawiając widzom niezapomniane wrażenia. Miejsce pokazu dodatkowo doświetlamy płonącymi punktami. POKAZ ILUZJI PROGRAM 45 MINUTOWY Podczas przedstawienia razem z moją asystentką przeniosę Państwa w krainę czarów i magii. W pierwszej części pokazu oczaruję zgromadzonych widzów sztuczkami znanymi z pokazów największych iluzjonistów na świecie Davida Copperfielda czy Macieja Pola, ale i też własnymi autorskimi trikami.

25 Podczas tego pokazu wiele rzeczy zniknie aby ukazać się w najmniej spodziewanych miejscach. Druga część przedstawienia to czary na wesoło, oraz wspólne sztuczki z widzami pokazu. W programie m.in. lewitująca róża, cards manipulation, bisection, produkcja parasoli, płonące przedmioty oraz wiele, wiele więcej niesamowitych efektów. POKAZ SZTUK WALKI POKAZY SZTUK WALKI - Pokaz będzie zawierał elementy tradycyjnego Kung Fu z użyciem: kija, halabardy, miecza i szabli. PROPOZYCJA ZABAW SCENARIUSZOWYCH: WIELKIE MANEWRY WOJSKOWE Oddział wojskowy złożony z żołnierzy (uczestników imprezy) zostanie przeszkolony do zadań specjalnych a następnie rzucony przez sztab na linię frontu. Cykl szkoleniowy rozpocznie się komisją wojskową, która przeprowadzi kpt. Mirosław Hardy w asyście pięknych pielęgniarek. Oddział zostanie podzielony na pododdziały, którymi dowodzić będą doświadczeni i zaprawieni w boju generałowie. Zaopatrzeniowcy poszczególnych poddziałów dostarczą żołnierzom pełne umundurowanie, w którym odbywać będą manewry. Cały oddział będzie miał za zadanie pokonać siedem cykli szkoleniowych na wyznaczonym terenie. Żołnierz musi dać z siebie wszystko, słuchać rozkazów przełożonych i wykonywać wszystkie ich polecenia. Dowódcy poszczególnych pododdziałów będą również podlegać pod sztab generalny kierowany przez głównodowodzącego gen. Bartosza Twardego.

26 BUDOWANIE TRATWY Grupa zostanie podzielona na podgrupy, ktore wezmą udział w wyprawie połączonej z budową tratwy oraz wyłowieniem z wody skarbu. Podczas wyprawy grupy muszą dojść do określonej ilości punktów. Na punktach zostaną ustawione stanowiska, na którym trzeba będzie wykonać odpowiednie zadania. Celem zadań będzie zdobycie materiałów do budowy tratwy (sznurek, gwoździe, młotek itp.). Podczas wyprawy grupa będzie również musiała odnaleźć tajemniczy klucz, który niezbędny będzie do otwarcia skrzyni, w której znajduje się skarb. MAZURY ADVENTURE Grupa zostanie podzielona na zespoły 5-cio osobowe. Zespoły te wezmą udział w jeździe rajdowymi samochodami terenowymi (typu Nissan Patrol, Mercedes G ) po bezdrożach. Jazda zawierać będzie elementy ekstremalne np. strome zjazdy, podjazdy, pokonywanie przeszkód terenowych, typu mokradła itd.- w zależności od lokalnych warunków terenowych. Zespoły otrzymają roadbooki (dla każdego zespołu inny roadbook). Podczas trasy rajdu off road zespoły muszą dojechać na podstawie roadbooków do określonej ilości punktów, na których trzeba będzie wykonać odpowiednie zadania. POSZUKIWANIE SKARBÓW

27 Zabawa polega na dotarciu do określonego miejsca i tam odnalezieniu skarbu. Grupa zostanie podzielona na zespoły. Uczestnicy otrzymują mapę z zaznaczonymi miejscami do których trzeba dotrzeć i rozszyfrować zagadkę każda z grup będzie miała inną trasę do pokonania i inne zagadki do odgadnięcia. Dodatkowo grupa otrzymuje kompasy (lub GPSy), które będą pomocne do określenia kierunku marszu. Każda z grup na początku zabawy otrzymuje mapy z zaznaczonym I etapem trasy - zaznaczone miejsce startu oraz miejsce w którym po dotarciu do niego, odgadnięciu zagadki wskazówki, członkowie grupy odnajdą mapy do II etapu trasy. Mapy II etapu trasy mają oznaczone miejsce docelowe, gdzie trafić mają wszystkie grupy. Po dotarciu w ostatnie miejsce uczestnicy znajdują wykrywacze metalu przy pomocy których szukają zakopanego skarbu. Skarbem mogą być puszki piwa, skrzynia wina, gadżety firmowe itp. Tak więc w zabawie tej liczy się dobra orientacja w terenie, poprawne czytanie map topograficznych oraz znajomość posługiwania się kompasem. Do tego liczy się czas, w jakim grupa dotrze do miejsca docelowego. Planowany czas zabawy: 2-3 godziny. BURSZTYNOWA KOMNATA W roku 1715, z inicjatywy Króla Prus Fryderyka I powstaje ÓSMY CUD ŚWIATA BURSZTYNOWA KOMNATA. Efektem kilkuletnich przygotowań do budowy jest dwanaście płaszczyzn ściennych i dziesięć fragmentów boazerii wykonanych z drogocennych kamieni. Żądza posiadania ogromnej wartości dzieła sztuki ogarnia całą Europę i trwa aż do czasów II wojny światowej. Kierowana losami wojny Bursztynowa Komnata trafia w szpony niemieckich najeźdźców, którzy za wszelką cenę pragną przetransportować Skarb w bezpieczne miejsce na tereny III Rzeszy. Trasa konwojów przebiega jednak przez ziemie okupowanej Polski, gdzie Major Majewski tworzy grupę operacyjną złożoną z wyśmienicie wyszkolonych komandosów. Zadaniem oddziału jest pokrzyżowanie planów niemieckich grabieżców i przechwycenie konwoju przewożącego Bursztynową Komnatę. Zadanie jest szalenie niebezpieczne i wymaga od grupy wybrańców zaangażowania i determinacji, a przede wszystkim umiejętności pracy zespołowej. BUDOWA FORTYFIKACJI

28 Zabawa ma na celu zebranie materiału do budowy fortyfikacji w grze paintball. Grupa zostanie podzielona na zespoły. Każda podgrupa otrzyma mapy oraz kompasy i za ich pomocą będzie odnajdywała stanowiska usytuowane w terenie. Na stanowiskach uczestnicy, wykorzystując umiejętności strzeleckie, wspinaczkowe itp. będą zdobywać części do budowy umocnień (dmuchane przeszkody, tarcze, dodatkowe kulki, itp.). Po przejściu wszystkich stanowisk i zebraniu materiałów fortyfikacyjnych grupa udaje się na pole walki, gdzie przygotowują teren pod rozgrywki paintballowe. Przewagę będzie miała grupa, która lepiej zaprezentuje się na poszczególnych stanowiskach zdobywając więcej i lepsze materiały. Nagrodą dla grupy, która zwycięży będzie zestaw komandosa (finka, kompas, saperka itp.) POSZUKIWANIE ZAGINIONEJ WIOSKI INDIAŃSKIEJ Gra ma na celu wyłonienie spośród wszystkich uczestników zabawy Najlepszą Grupę czyli grupę, która ma dobrą orientację w terenie, radzi sobie z mapą topograficzną, z kompasem. Wszyscy uczestnicy zabawy będą walczyć o miano Wielkiego Wojownika. Zabawa polega na dotarciu do miejsca, gdzie Szaman przygotował próby dla najlepszego tropiciela ze sprawnościami strzeleckimi, survivalowymi, oraz w piśmie obrazkowym.. Na koniec zabaw Szaman dokona ceremonii przyjęcia nowych członków plemienia poprzez malowanie twarzy. POLOWANIE NA OGRODOWE KRASNALE Grupa zostanie podzielona na podgrupy (ilość podgrup zależy od liczebności grupy). Następnie podgrupy rozegrają walkę o łatwiejszą trasę do wyznaczonego miejsca (celu gry). Walka ta polegać będzie na strzelaniu do krasnala z broni Paintball. Strzelać będą po kolei wszyscy członkowie podgrupy. O wygranej walce świadczyć będzie większa ilość trafień w krasnala. Następnie każda z podgrup otrzyma kompasy, mapy z zaznaczonymi miejscami przebywania dezerterów ogrodowych krasnali. Podgrupy będą mieć za zadanie odnaleźć krasnala ukrytego wysoko na drzewie w lesie ( będą dwa krasnale, oddzielnie jeden dla każdej z podgrup). Po odnalezieniu wiszącego krasnala podgrupa będzie musiała zestrzelić krasnala z procy ( tak żeby krasnal spadł). W krasnalu znajdują się bowiem mapy do dalszego etapu. Obie podgrupy w finale dzięki mapom docierają do jednego miejsca, w którym będą ustawione kolejne krasnale. Tym razem do rozprawienia się z krasnalami uczestnicy mają do dyspozycji snajperską broń długą kaliber 4,5 mm.

29 GRA GRANICA Gra granica jest grą scenariuszową stwarzaną na wzór granicy państwa. Uczestnicy zabawy wcielą się z jednej strony w postacie straży granicznej z drugiej zaś w role przemytników. Przemytnicy wyznaczoną granice mogą przebyć legalnie przez przejście graniczne, jak również poprzez zieloną granicę. Zadaniem przemytników jest przerzucenie jak największej ilości towaru wykorzystując spryt, pomysłowość, współpracę.zadaniem straży granicznej jest udaremnienie przemytu, a także wyłapanie jak największej ilości mrówek poprzez stworzenie patroli pieszych. Straż graniczna będzie dysponowała bronią Paintballową, z której będzie oddawała suche strzały do napotkanych przemytników. Złapany przemytnik będzie skuwany kajdankami i odprowadzany do wyznaczonego karceru (mały teren wydzielony przy budce granicznej). Strażnicy będą musieli wykazać się dużą czujnością i sprytem. MARATON WYTRWAŁYCH Grupa zostanie podzielona na cztery - pięć grup. Każda grupa rusza z tego samego miejsca i przechodzi do punktów oznaczonych na mapach. Grupa otrzyma dodatkowo kompasy i przewodnika, który będzie dbał żeby grupa zbytnio nie zgubiła się w terenie( jednakże to uczestnicy będą musieli sami odczytywać mapę i wskazania kompasu oraz decydować którędy mają iść). Na mapach zaznaczone będą miejsca w które mają dotrzeć. Będą to miejsca gdzie uczestnicy będą musieli wykonać zadania. Każdy z uczestników otrzyma indywidualną kartę uczestnictwa, w której zapisywane będą punkty zdobyte w poszczególnych zadaniach. O wygranej decyduje suma punktów w ramach grupy uzyskanej przez każdego z jej członków na poszczególnych zadaniach. Gra ma na celu wyłonienie spośród wszystkich uczestników zabawy Najlepszą Grupę czyli grupę, która ma dobrą orientację w terenie, radzi sobie z mapą topograficzną, z kompasem, która dobrze strzela z różnego rodzaju broni, która wykaże się dużą zręcznością w zabawach team-buildingowych. Dodatkowo liczy się czas w jakim grupa pokona wszystkie napotkane na trasie marszu przeszkody. GRA OKUP Grupa zostaje poinformowana, że w czasie ich zajęć (szkolenia, obiadu, śniadania lub innych) został porwany zarząd firmy (lub inne znane im wszystkim osoby). Ale muszą jednak zawalczyć o ich uwolnienie!

30 Uczestnicy gry muszą uzyskać jak największą ilość punktów, aby móc wykupić zarząd firmy z rąk porywaczy. Punkty te będą zdobywać w wyznaczonych przez porywaczy zadaniach. Grupa zostanie podzielona na 8 podgrup (ilość podgrup zależy od liczebności grupy). Każda podgrupa będzie zdobywała punkty osobno. Punkty te zapisywane będą w indywidualnej karcie uczestnictwa każdego członka danej podgrupy. Wygrywa ta podgrupa, która uzbiera łącznie jak największą ilość punktów. ATAK Rozpoczęcie zabawy: W czasie trwania szkolenia w pewnym momencie za oknem rozlega się huk wystrzelonych petard oraz huk rozbijanego szkła ( odgłosy lądującego za oknami helikoptera opcja dodatkowa). Do sali wpadają terroryści, którzy grożąc bronią, krzycząc, nakazują natychmiastowe przejście pod ścianę lub padnięcie na podłogę. W między czasie będą wybuchały za oknem kolejne petardy. Terroryści będą uzbrojeni w broń bez amunicji ( dla bezpieczeństwa i uczestników zabawy jak i samych terrorystów w przypadku stawiania czynnego oporu). Następnie terroryści nakażą uczestnikom opuszczenie sali i ubranie się w mundury. W czasie tego ataku uczestnicy zostaną poinformowani iż mają do wypełnienia bardzo ważną misję, polegającą na wykazaniu się sprytem i precyzją w wyznaczonych przez terrorystów zadaniach. PIERWSZA POMOC Zajęcia obejmują część teoretyczną i praktyczną szkolenia Pierwszej Pomocy. Celem jest utrwalanie prawidłowych zachowań poprzez wykonywanie ćwiczeń odnoszących się do sytuacji zagrożenia. Każdy z uczestników będzie miał okazję poćwiczyć na fantomie i dowiedzieć się jak prawidłowo używać gaśnicy. Program obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Po szkoleniu uczestnicy otrzymają zaświadczenia ukończenia kursu w zakresie pierwszej pomocy, wystawione przez wykwalifikowanego Ratownika Medycznego.

BARTBO - Bartosz Bogucki tel. 089 513 32 82, e-mail: bartbo@bartbo.pl, www.bartbo.pl

BARTBO - Bartosz Bogucki tel. 089 513 32 82, e-mail: bartbo@bartbo.pl, www.bartbo.pl Firma BARTBO istnieje od 1997 roku. Swoją działalność zaczęliśmy od stworzenia małej bazy noclegowej na Mazurach. Zauważyliśmy wówczas zainteresowanie klientów aktywnym spędzaniem czasu i słabą ofertą

Bardziej szczegółowo

Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne

Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne Oferta wstępna AdrenaLinaPark Imprezy integracyjne Zapraszamy Paostwa do zapoznania się z ofertą i skorzystania z usług naszej firmy. Zajmujemy się organizacją eventów dla firm, imprez integracyjno- motywacyjnych,

Bardziej szczegółowo

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu!

Katalog ofertowy. Od rozrywki do biznesu! Katalog ofertowy 2015 Od rozrywki do biznesu! Kim jesteśmy? Sukcesywnie od 1997 roku pomagamy różnym firmom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych poprzez organizację i realizację imprez firmowych

Bardziej szczegółowo

OFERTA GRUPY FANTASY

OFERTA GRUPY FANTASY OFERTA GRUPY FANTASY (OFERTA GRUPY FANTASY 2009-OFERTA NA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWĄ NA WYNAJMY) ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA Z NASZĄ OFERTĄ USŁUG w 2009r. HISTORIA GRUPY FANTASY Firma FANTASY rozpoczęła działalność

Bardziej szczegółowo

Przykładowy piknik rodzinny. Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok.

Przykładowy piknik rodzinny. Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok. Przykładowy piknik rodzinny Założenia imprezy: Miejsce: dowolne Termin: dowolny Czas trwania: około 6-10 h Ilość uczestników: ok.100-500 Po przybyciu gości i przywitaniu, omówienie zasad i podział na grupy.

Bardziej szczegółowo

SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY. W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach

SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY. W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach SEZON 2015 ZIELONE SZKOŁY W KULCE Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut, Jakub Obarek SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz

Bardziej szczegółowo

SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ. Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach

SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ. Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach SEZON 2014 ZIELONE SZKOŁY Z KLASĄ Biwaki edukacyjne i Zielone Szkoły na Mazurach projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz facebook.com/kulka.mazury

Bardziej szczegółowo

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. www.ctravel.pl. Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę

LATO 2015 KOLONIE I OBOZY. www.ctravel.pl. Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę LATO 2015 Odwiedź nas na facebooku i sprawdź naszą ofertę www.ctravel.pl KOLONIE I OBOZY Miasta, z których możesz dojechać na swoją kolonię /obóz SKĄD GDZIE Wdzydze Borków Rabka Zdrój Zakopane Rabka Zdrój

Bardziej szczegółowo

O NAS WSPÓŁPRACA Z ARK TO SZEREG ZALET:

O NAS WSPÓŁPRACA Z ARK TO SZEREG ZALET: O NAS ARK świadczy usługi szkoleniowe dla firm oraz zajmuje się organizacją eventów i imprez pracowniczych. Nasze działania cechuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego projektu, który

Bardziej szczegółowo

SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ

SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ projekt i przygotowanie: Studio Gravite zdjęcia: Bartosz Cirut SŁOWA UCZĄ, PRZYKŁADY POCIĄGAJĄ Tytus Liwiusz ISO 9001:2008 ISO 9001:2008 BIURO PODRÓŻY "SZARPIE TRAVEL" 10-508 Olsztyn, ul. Mickiewicza 17/2

Bardziej szczegółowo

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje

Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Tw ó j p r z e w o d n i k p o e v e n t a c h Pikniki firmowe - organizatorzy, miejsca, atrakcje Maj 2010 Podróże biznesowe z EventMapa.pl Cykl e-przewodników po Atrakcjach i Destynacjach dla biznesu

Bardziej szczegółowo

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka

FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka FIRMA POLIGON - Kalina Kubicka Początek budowy marki to rok 1999. Od tego czasu rozpoczął się systematyczny rozwój połączony z inwestycjami, oraz licznymi szkoleniami. Pozwoliło nam to na zbudowanie stałej

Bardziej szczegółowo

KOLONIE 2015 OBOZY MŁODZIEŻOWE BIURO PODRÓŻY. Rezerwacja on-line. www.indexpolska.com.pl DZIAŁAMY JUŻ OD 1994 ROKU!

KOLONIE 2015 OBOZY MŁODZIEŻOWE BIURO PODRÓŻY. Rezerwacja on-line. www.indexpolska.com.pl DZIAŁAMY JUŻ OD 1994 ROKU! KOLONIE 2015 OBOZY MŁODZIEŻOWE Rezerwacja on-line www.indexpolska.com.pl DZIAŁAMY JUŻ OD 1994 ROKU! SPIS TREŚCI: POLSKA: morze Rewal 4 Kąty Rybackie 5 Władysławowo 6 Łeba 7 Mrzeżyno 7 Kołobrzeg 8 Darłówko

Bardziej szczegółowo

OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE

OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE OFERTA PROGRAMOWA NA IMPREZY INTEGRACYJNE W PLENERZE OFERTA programy integracyjne PROGRAMOWA gry scenariuszowe NA imprezy IMPREZY integracyjno-szkoleniowe INTEGRACYJNE pikniki i festyny W PLENERZE programy

Bardziej szczegółowo

www.obozy.pl WIEK STRONA Cogito dlaczego warto? 4 Promocje, informacje organizacyjne. 5 KOLONIE Z RODZICAMI

www.obozy.pl WIEK STRONA Cogito dlaczego warto? 4 Promocje, informacje organizacyjne. 5 KOLONIE Z RODZICAMI SPIS TREÂCI www.obozy.pl WIEK STRONA Cogito dlaczego warto? 4 Promocje, informacje organizacyjne. 5 KOLONIE Z RODZICAMI Zakopane Sugerowany wiek dziecka 6-9, 10-12 17 Łeba Sugerowany wiek dziecka 6-9,

Bardziej szczegółowo

SCENARIUSZE ATRAKCJI

SCENARIUSZE ATRAKCJI SCENARIUSZE ATRAKCJI Firma Mega Fun powstała z chęci tworzenia i pasji ludzi, których wieloletnie doświadczenie w branży eventovej, hotelarstwie i lata spędzone w korporacjach, pozwoliło stworzyć firmę

Bardziej szczegółowo

Oferta dla korporacji, firm, instytucji

Oferta dla korporacji, firm, instytucji 1 S t r o n a Witojcie Syćka Razym! O nas Zapraszamy Państwa do spędzenia niepowtarzalnych chwil z brygadą i kapelą góralską Karpackie Zbóje podczas pikniku firmowego z wieloma atrakcjami w dowolnym miejscu

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. Gry karciane. Wywiad. Artykuł. Gry mało znane. Na Osi. Gry dla dzieci. Gry impezowe. Gry imprezowe. Gry dla dzieci.

SPIS TREŚCI. Gry karciane. Wywiad. Artykuł. Gry mało znane. Na Osi. Gry dla dzieci. Gry impezowe. Gry imprezowe. Gry dla dzieci. R E K L A M A SPIS TREŚCI Zapowiedzi / Nowości 4 To już 10. numer naszego biuletynu! Gry karciane Rekiny biznesu 6 W jubileuszowym wydaniu polecamy między innymi opis gry Rekiny biznesu i wywiad z jej

Bardziej szczegółowo

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE

ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE Imprezy tematyczne ZABAWY FABULARNE WIECZORY TEMATYCZNE SCENARIUSZE OSADA ŚREDNIOWIECZNA Opis: Impreza zaczyna się od powitania gości przez Komesa, który zapoznaje wszystkich z programem imprezy i wprowadza

Bardziej szczegółowo

Piraci z Karaibów 7 11 lat / Harry Potter 7 11 lat / Konie i ty 10 14 lat

Piraci z Karaibów 7 11 lat / Harry Potter 7 11 lat / Konie i ty 10 14 lat Spis treści: Kolonie tylko dla najmłodszych Giewartów Konna przygoda 8-11 lat / I liga 8 11 lat / Ekstraklasa 8 11 lat / Obóz paintballowo quadowy 8 11 lat Karpacz Wakacje z pasją 7 11 lat Kołobrzeg Piraci

Bardziej szczegółowo

Spis treści: MORZE JEZIORA GÓRY ZAGRANICA AUTOKAREM OFERTA

Spis treści: MORZE JEZIORA GÓRY ZAGRANICA AUTOKAREM OFERTA OFERTA Spis treści: MORZE Kołobrzeg - wakacje z piratami i bajką Kołobrzeg - obóz z wycieczkami Łeba - Gwiezdne Wojny Łeba - Świat Harrego Pottera Świnoujście 3 4 5 6-7 8 JEZIORA Giewartów Kulka Młynik

Bardziej szczegółowo

GRY I ZABAWY Z PIŁKĄ POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

GRY I ZABAWY Z PIŁKĄ POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ GRY I ZABAWY Z PIŁKĄ WYTYCZNE DO ORGANIZACJI GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH SPIS TREŚCI STRONA WSTĘP Grzegorz Lato oraz Jan Bednarek 1 ROZDZIAŁ 1 Podstawy ROZDZIAŁ 2 Przykładowe zajęcia ROZDZIAŁ

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 97 obóz wyprawa 98 obóz piłkarsko-żeglarski 99 obóz przyrodniczy 100 obóz tenisowy 101 obóz tenisowy intensywny 102 wioska językowa

SPIS TREŚCI. 97 obóz wyprawa 98 obóz piłkarsko-żeglarski 99 obóz przyrodniczy 100 obóz tenisowy 101 obóz tenisowy intensywny 102 wioska językowa SPIS TREŚCI 4 O nas / Nasze hasło / Nasza misja 5 Dlaczego my? 6 Czego uczy Camp? 8 Campy, Bazy, Wędrówki - lokalizacja 9 Campy, Bazy, Wędrówki - charakterystyka 10 Tabela wybranych aktywności 11 Odznaki

Bardziej szczegółowo

eventy imprezy dla firm

eventy imprezy dla firm eventy imprezy RAPORT IPO Szanowni Państwo Branża eventów i konferencji wkroczyła w okres dynamicznego rozwoju. Działania nastawione na zewnątrz firmy lub do jej wewnątrz, czynią z niej ważne narzędzie

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI: Rok założenia 1991. 2 ESKAPADA, Słupsk, tel. 598420216, fax 598426657, www.eskapada.pl

SPIS TREŚCI: Rok założenia 1991. 2 ESKAPADA, Słupsk, tel. 598420216, fax 598426657, www.eskapada.pl LATO 2013 SPIS TREŚCI: MORZE Międzyzdroje - Stilo 3 Mrzeżyno - Piramida 4 Łeba - Słoneczko 5 Jastrzębia Góra - Vis 6 MAZURY Pisz Camp Pisz 7 Kulka 8-9 GÓRY KLUSZKOWCE - U Benedykta 10 TRESNA - Odys 11

Bardziej szczegółowo

Róża Wiatrów Sp. z o.o. Łódź, ul. Wigury 12/3, infolinia: 780 114 926, e-mail: roza@roza.pl

Róża Wiatrów Sp. z o.o. Łódź, ul. Wigury 12/3, infolinia: 780 114 926, e-mail: roza@roza.pl KOLONIE DLA DZIECI 8 13 LAT OBOZY MŁODZIEŻOWE 13 18 LAT SZKOLENIA I REJSY DLA DOROSŁYCH Róża Wiatrów Sp. z o.o. Łódź, ul. Wigury 12/3, infolinia: 780 114 926, e-mail: roza@roza.pl Telefony miejskie: Łódź

Bardziej szczegółowo

ReLease. Wsparcie. Pierwsze własne. Miasto. Mr Quad. Abonament RTV za odbiorniki w samochodach. Powitanie z Afryką Namibia SUV.

ReLease. Wsparcie. Pierwsze własne. Miasto. Mr Quad. Abonament RTV za odbiorniki w samochodach. Powitanie z Afryką Namibia SUV. Nr 1(5) styczeń-luty-marzec 2007 ReLease Magazyn Partnerów LeasePlan Fleet Management (Polska) Temat numeru: Wsparcie Pierwsze własne w każdej minucie ubezpieczenie i na każdym kilometrze firmy CFM na

Bardziej szczegółowo

Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej NUMER GRUDZIEŃ 2010 ISSN 1732-9302

Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej NUMER GRUDZIEŃ 2010 ISSN 1732-9302 WIĘCEJ SUDOKU! Miesięcznik Kulturalny Studentów Politechniki Warszawskiej ISSN 1732-9302 NUMER 52 GRUDZIEŃ 2010 KALENDARIUM Jagórfest: Jelonek, Chainsaw, Testor, Wojciech Hoffmann i inni (Progresja) 39-50

Bardziej szczegółowo

Na jakie linie trafią?

Na jakie linie trafią? NR 6 (58) czerwiec 20 Nr rej.: 862 w w w. p k m. k at o w i c e. p l Na jakie linie trafią? Mercedesy Citaro to nowoczesne, ekologiczne i bardzo dobrze wyposażone autobusy, między innymi w klimatyzację

Bardziej szczegółowo

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w

Oferta 2014. O nas: KSGRAN EVENTS LTD. LTD jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się firmą w Oferta 2014 O nas: Firma z Karpacza organizacją imprez plenerowych zajmuje się od 14 lat. Na początku były to głównie zawody sportowe, pokazy i szkolenia narciarskie. Od ponad ośmiu lat zajmujemy się również

Bardziej szczegółowo