SCENARIUSZE ATRAKCJI

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "SCENARIUSZE ATRAKCJI"

Transkrypt

1 SCENARIUSZE ATRAKCJI

2 Firma Mega Fun powstała z chęci tworzenia i pasji ludzi, których wieloletnie doświadczenie w branży eventovej, hotelarstwie i lata spędzone w korporacjach, pozwoliło stworzyć firmę na miarę wymagań, potrzeb i wyobraźni klientów korporacyjnych. Agencja Mega Fun została stworzona z myślą o obsłudze firm i wyspecjalizowała się w zakresie kompleksowej organizacji konferencji oraz towarzyszących im atrakcji w kraju i na świecie. Dzięki bardzo bogatej własnej ofercie udało nam się ograniczyć do całkowitego minimum udział w projektach innych podwykonawców a w konsekwencji uniknąć dodatkowych kosztów wynikających z prowizji. Dobra znajomość rynku i wieloletnia współpraca z hotelami w kraju i zagranicą daje nam gwarancję najlepszych cen. Life is fun - Mega Fun

3 SCENARIUSZ ATRAKCJI: KONKURENCJE: MOTORYZACYJNE MOTOROWODNE STRZELECKIE ZRĘCZNOŚCIOWE LOGICZNE

4 PRZYKŁADOWY SCENARIUSZ ATRAKCJI: SCENARIUSZ : Proponujemy podzielić grupę na Drużyny max. 10 osób Każda Drużyna wybiera Kapitana Drużyny Kapitan Drużyny dostaje Kartę Drużyny z zadaniami do wykonania Kapitan zgodnie z podaną na karcie kolejnością prowadzi Drużynę od zadania do zadanie. Każda Drużyna w takim samym czasie skorzysta z każdej atrakcji. Na każdym stanowisku Instruktor wpisuje na kartę wynik jaki osiągnęła Drużyna lub przekazuje nagrodę np. klucz, mapę itp. Po zakończeniu konkurencji w zależności od scenariusza wyznaczamy zwycięską Drużynę lub podajemy dalsze wskazówki dla uczestników

5 ŁODZIE MOTOROWE typ BOW RIDER W rejs popłynie łódź motorowa Sea Doo Challenger 230 o mocy 430kM,dwa silniki po 215 KM, Napęd strumieniowy Długość 7,16 m Szerokość 2,67 m Zanurzenie 30,5 cm Waga 1406 kg Załoga to sternik i ratownik. Zabierają na pokład do 10 osób.

6 ŁODZIE MOTOROWE typ: BOW RIDER

7 ŁÓDŹ MOTOROWA typ: RIB Na stanowisku tym na Uczestników Event czeka specjalnie przygotowana do przewozu osób łódź typu RIB o mocy 225 KM, Długość 690 m Szerokość 2,63 m Załoga to sternik i ratownik. Zabierają na pokład do 10 osób.

8 TOR SKUTERY WODNE SEA-DOO W tej strefie na uczestników czekają skutery wodne. Na specjalnie wydzielonym akwenie rozstawiony jest tor, po którym pod nadzorem instruktora poruszają się członkowie drużyny, samodzielnie prowadząc skutery wodne. Pływanie odbywa się w trybie szkolenia motorowodnego i nie wymaga od uczestników umiejętności pływania. Dla dodatkowego bezpieczeństwa każdy ze skuterów wyposażony jest w zdalnie sterowany system zapłonu pozwalający operatorowi toru na unieruchomienie skutera w dowolnym momencie zabawy.

9 TOR SKUTERY WODNE SEA-DOO

10 SKUTERY WODNE SUPER JET NAUKA PŁYWANIA Na tym stanowisku, pod nadzorem Instruktora, każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił na wyjątkowym skuterze wodnym STOJĄCYM Zajęcia będą odbywały się w formie nauki pływania w teorii i praktyce

11 QUADY Can-Am Outlander Podczas tej atrakcji, po wstępnym szkoleniu wszyscy wyruszą na wyprawę Quadową. Prowadząc samodzielnie Quady poczują smak prawdziwej wyprawy Off Road. Każdym Quadęm jadą dwie osoby i zamieniają się na postojach miejscami.

12 QUADY Can-Am Outlander

13 NAVICAR - TOR Podczas tej atrakcji, po wstępnym szkoleniu za kierownicą terenowego samochodu siada wybrany z grupy kierowca. Zadaniem dla grupy będzie uzyskanie najlepszego czasu przejazdu po specjalnie przygotowanym torze. Zadanie nie jest proste ponieważ kierowca nic nie widzi bo ma na oczach specjalne zaciemnione gogle. Jedzie słuchając informacji podawanych przez resztę grupy drogą radiową.

14 SAMOCHODY 4 CAR Zadaniem drużyny będzie w jak najkrótszym czasie przejechanie specjalnego toru samochodem osobowym typu 4CAR i przebić balony. Do wykonania zadania potrzebnych będzie czterech zawodników jednocześnie. Samochód został tak skonstruowany, że do jego prowadzenia niezbędne są cztery osoby, które muszą ze sobą ściśle współpracować : jedna osoba kieruje, druga wciska sprzęgło, trzecia hamulec, a czwarta osoba operuje gazem.

15 SAMOCHODY RC - TOR Uczestnicy dostają do dyspozycji benzynowe samochody zdalnie sterowane Baja B5. Zadaniem uczestników będzie jak najszybciej wykonać przygotowane na torze zadania. Punkty będą przyznawane na podstawie wykonanych na torze zadań. Zadania mają różne stopnie trudności.

16 SAMOCHODY 4X4 OFF ROAD O F F Podczas tej atrakcji wszyscy przejdą szkolenie w zakresie jazdy samochodem terenowym i pod okiem instruktora, za kierownicą sprawdzą swoje umiejętności w ciężkim terenie. R O A D P A R K

17 SAMOCHODY 4X4 - OFF ROAD O F F R O A D P A R K

18 AMFIBIA - TOR O F F R O A D Każdy z uczestników zostaje przeszkolony z obsługi amfibii i zapoznany z jej możliwościami. Uczestnicy siedząc za sterami amfibii, pod nadzorem instruktora, muszą przejechać specjalnie przygotowany tor. Istnieje wariant przejazdu na czas. P A R K

19 AMFIBIA O F F R O A D P A R K

20 SAMOCHODY CIĘŻAROWE 6X6 - TOR O F F R O A D Każdy z uczestników samodzielnie poprowadzi ciężarówką terenową z napędem 6x6. W kabinie brygadowej mieści się jednocześnie 5 osób + instruktor. Zadaniem uczestników na tym stanowisku jest pokonanie specjalnie przygotowanego toru technicznego. Istnieje możliwość przejazdu na czas. P A R K

21 SAMOCHODY CIĘŻAROWE 6X6 - TOR O F F R O A D P A R K

22 SEGWAY INDOOR Jazda na segway u to niezapomniane przeżycie zwłaszcza, że jego terenowa doskonale daje sobie radę w trudnym terenie. Cichy, bezpieczny i niepowtarzalny cud techniki. Jazda na nim to jak szybowanie nad ziemią. Zadanie polega na pokonaniu wyznaczonej trasy.

23 MEGA KOSTKA TRUDNA INDOOR Zadaniem drużyny będzie ułożyć mega kostkę logiczną z przygotowanych elementów w wyznaczonym czasie. Istnieje tylko jeden sposób złożenia wielościanów by powstała z nich konkretna figura geometryczna. Do wykonania zadania potrzebnych jest minimum czterech zawodników, ponieważ elementy są dużych rozmiarów i wymagają co najmniej dwóch osób do ich przenoszenia oraz kolejnych do ich logicznego rozplanowania przestrzennego. Za złożenie kostki drużyna otrzymuje punkty.

24 MEGA KOSTKA ŁATWA INDOOR Zadaniem drużyny będzie w wyznaczonym czasie ułożyć mega kostkę logiczną z przygotowanych elementów. Istnieje tylko jeden sposób złożenia wielościanów by powstała z nich konkretna figura geometryczna. Do wykonania zadania potrzebnych jest minimum czterech zawodników, ponieważ elementy są dużych rozmiarów i wymagają co najmniej dwóch osób do ich przenoszenia oraz kolejnych do ich logicznego rozplanowania przestrzennego. Za złożenie kostki drużyna otrzymuje punkty.

25 MEGA PUZZLE INDOOR Zadaniem drużyny jest ułożyć Mega Puzzle z przygotowanych elementów w wyznaczonym czasie. Istnieje tylko jeden sposób złożenia wielościanów by powstały z nich pasujące do siebie obrazy. Do wykonania zadania potrzebnych jest kilka osób ponieważ elementy mają 120/120 cm i wymagają co najmniej dwóch osób do ich przenoszenia. Za ułożenie puzzli drużyna otrzymuje punkty lub nagrodę.

26 MEGA KLOCKI INDOOR Zadaniem drużyny będzie w wyznaczonym czasie ułożyć jak najwięcej figur z kolorowych mega klocków. Jest to konkurencja zespołowa, a do wykonania zadania potrzebnych jest kilku zawodników. W tej konkurencji liczy się czas oraz zręczność.

27 ŁAMIGŁÓWKI LOGICZNE INDOOR Zadaniem drużyny na tym stanowisku będzie w wyznaczonym czasie rozwiązanie możliwie jak największej liczby łamigłówek logicznych. Łamigłówki charakteryzują się różnym stopniem trudności. Czym wyższy stopień trudności tym więcej punktów. Bardzo ważna w tej konkurencji będzie strategia doboru stopnia trudności łamigłówek. Na łamigłówki trudniejsze trzeba przeznaczyć więcej czasu, ale zyskuje się więcej punktów. Łamigłówek łatwych można rozwiązać w tym samym czasie więcej zdobywając lepszy wynik końcowy. Drogę do sukcesu wybiera drużyna.

28 MEGA NOŻE Zadanie dla drużyny na tym stanowisku, polega na zdobyciu jak największej liczby punktów rzucając nożami do tarczy. Każde pole tarczy jest punktowane, pod warunkiem, że nóż się wbije. INDOOR

29 MEGA DARTY Zadanie dla drużyny na tym stanowisku, polega na zdobyciu jak największej liczby punktów rzucając lotkami w punktowane pola.. Wyjątkowość tej konkurencji polega na tym że lotki te mają ok. metra długości a pola są na ziemi w różnej odległości od rzucającego. Pole im dalej położone tym ma więcej punktów.

30 STRZELNICA PNEUMATYCZNA INDOOR Stanowisko z bronią pneumatyczną krótką i długą przeznaczoną do rywalizacji w konkurencjach indywidualnych i grupowych. Strzelanie do tarcz i wyznaczonych przedmiotów. Zadaniem drużyny będzie zdobycie jak największej liczby punktów.

31 STRZELNICA ŁUKI Zadaniem zawodników będzie zdobycie jak największej liczby punktów podczas strzelania z łuku do tarcz. Każda drużyna otrzymuje jednakową ilość strzał. Specjalnie oznaczone strzały, podwajają trafione nimi punkty.

32 STRZELNICA PROCE INDOOR Strzelanie z procy dla większości kojarzy się z dzieciństwem i zabawą. W tej konkurencji wykorzystując profesjonalne proce zawodnicy będą starali się zdobyć jak największa liczbę punktów strącając wyznaczone przedmioty np. szczury.

33 PAINTBALL - HALA H A L A P A I N T B A L L A. Deathmatch Gra polegająca na pokonaniu gracza poprzez jednokrotne trafienie pozostawiające widoczny ślad na mundurze B. Capture de flag Gra polega na zdobyciu flagi przeciwnika i przeniesieniu jej do swojej strefy. C. Zamek - Gra polega na przejęciu wieży przez drużyny. D. Bomba- Gra polega na podłożeniu bomby w jednym z dwóch dostępnych miejsc na polu. E. VIP Gra polegająca na przeprowadzeniu jednego z graczy przez pole do wieży

34 RYDWAN INDOOR To konkurencja, której powodzenie zależy do całego zespołu. Zawodnicy muszą przedostać się z punktu A do punktu B wykorzystując do tego dostępny Rydwan. Warunkiem zaliczenia konkurencji jest to, że nikt z pasażerów nie dotknie ziemi.

35 NARCIARZ INDOOR Tak samo jak w konkurencji Rydwan tutaj liczy się zgranie zespołu i wspólna wędrówka po specjalnie przygotowanym torze. Liczy się czas dotarcia do celu.

36 DRWAL INDOOR Zadaniem zawodników będzie w jak najkrótszym czasie przepiłowanie pnia drewna przy użyciu piły typu Moja Twoja. Podczas tej konkurencji pod uwagę będzie brany czas cięcia i obwód wybranego pnia. Dodatkowe punkty na tym stanowisku będzie można zdobyć sprawdzając swoje siły przy wbijaniu calowych gwoździ przy użyciu młota 5 kg przez panów i 2 kg przez panie.

37 RATOWNICTWO WYKŁAD - EGZAMIN INDOOR Na stanowisku członkowie drużyny po krótkim szkoleniu z pierwszej pomocy muszą udzielić pierwszej pomocy na fantomach i pozorantach, zgodnie z rozpoznanymi obrażeniami.

38 ŚCIANA WSPINACZKOWA Na zawodników w tej konkurencji czeka profesjonalna ściana wspinaczkowa o wysokości 8 metrów. Ściana podzielona jest na 6 segmentów. Zdobycie każdego kolejnego wyższego segmentu przez członków drużyny jest odpowiednio punktowane.

39 KOLEJKA TYROLSKA To konkurencja, wymagająca odwagi. Zawodnicy muszą przedostać się z punktu A do punktu B wykorzystując do tego celu Kolejkę Tyrolską. Warunkiem zaliczenia konkurencji jest przejazd więcej niż połowy członków drużyny.

40 MOST LINOWY To kolejna konkurencja, wymagająca odwagi. Zawodnicy muszą przedostać się z punktu A do punktu B wykorzystując do tego celu MOST LINOWY. Warunkiem zaliczenia konkurencji jest przejazd więcej niż połowy członków drużyny.

41 Lata spędzone na pracy w korporacjach pozwalają nam doskonale rozumieć potrzeby naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, ułatwia nam współpracę z hotelami i daje możliwość uzyskania najlepszych warunków finansowych dla naszych klientów. Będąc pracownikami korporacji, poznawaliśmy eventy od strony klienta. Prowadząc hotele, realizowaliśmy eventy na zlecenie agencji i klienta. Dziś prowadzimy agencję eventową stworzoną dla najbardziej wymagających klientów. Life is fun - Mega Fun

42 Zapraszamy do współpracy Biuro : Mega Fun Sp.z o.o Białobrzegi ul. Wczasowa 15A tel.(22) kom. (+48) kom. (+48) l Life is fun - Mega Fun

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

KID`S ATHLETICS - A TEAM EVENT FOR CHILDREN - LEKKA ATLETYKA DLA DZIECI - ZESPOŁOWE ZAWODY DLA DZIECI -

KID`S ATHLETICS - A TEAM EVENT FOR CHILDREN - LEKKA ATLETYKA DLA DZIECI - ZESPOŁOWE ZAWODY DLA DZIECI - Praktyczny przewodnik - LEKKA ATLETYKA DLA DZIECI KID`S ATHLETICS - A TEAM EVENT FOR CHILDREN - LEKKA ATLETYKA DLA DZIECI - ZESPOŁOWE ZAWODY DLA DZIECI - Wydanie pierwsze: 2002 Charles Gozzoli (FRANCJA)

Bardziej szczegółowo

TECHNIKA INDYWIDUALNA I TAKTYKA Międzynarodowa Federacja Unihokeja

TECHNIKA INDYWIDUALNA I TAKTYKA Międzynarodowa Federacja Unihokeja 1 Spis treści: 1.Wprowadzenie... Poziomy zaawansowania... 2.Trening... - Planowanie... - Przebieg treningu... - Informacja zwrotna dla zawodników... - Motywowanie zawodników... - Sprzęt do gry... Obuwie...

Bardziej szczegółowo

Współpraca biura podróży z zakładami usług transportowych 341[05].Z3.04

Współpraca biura podróży z zakładami usług transportowych 341[05].Z3.04 MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ Agnieszka Buczkowska Współpraca biura podróży z zakładami usług transportowych 341[05].Z3.04 Poradnik dla ucznia Wydawca Instytut Technologii Eksploatacji Państwowy Instytut

Bardziej szczegółowo

n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9

n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9 e g z e m p l a r z b e z p ł a t n y n r 3 3 / g r u d z i e ń 2 0 0 9 ContiTech Rubber and plastics technology Power Transmission Group Części zamienne - gwarantowana jakość producenta oryginału CONTI

Bardziej szczegółowo

Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND

Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND Szkolenie dzieci w piłce nożnej w wieku 4-12 lat formy i treści zajęć treningowych PZPN POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ & DFB DEUTSCHER FUSSBALL-BUND Słowo wstępne: PATRONAT GRZEGORZ LATO PREZES PZPN ANTONI

Bardziej szczegółowo

Spędź czas ekstremalnie!!!

Spędź czas ekstremalnie!!! Spędź czas ekstremalnie!!! Przedstawiamy Paostwu niebanalny sposób spędzenia czasu, który nie tylko zintegruje grupę ale obudzi w każdym dusze wojownika i podniesie adrenalinę!!! OLIMPIADA - możliwośd

Bardziej szczegółowo

Ochrona przeciwpożarowa

Ochrona przeciwpożarowa PATROL Magazyn Securitas w Polsce Nr 4/2009 Ochrona przeciwpożarowa Ekspansja Securitas w Europie Środkowo-Wschodniej Badanie Opinii Pracowników Współpraca z firmą POLOmarket Na ścieżkach kariery w Securitas

Bardziej szczegółowo

Jak wprowadzić system zastępowy w drużynie harcerskiej?

Jak wprowadzić system zastępowy w drużynie harcerskiej? Anna Józefczyk Hufiec ZHP Wejherowo Jak wprowadzić system zastępowy w drużynie harcerskiej? Praca podharcmistrzowska napisana pod kierunkiem hm. Weroniki Pydy-Ledwoń Gdańsk 2002 Spis treści I. System małych

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ DOBRY KURS PRZEWODNIKOWSKI?

JAK ZROBIĆ DOBRY KURS PRZEWODNIKOWSKI? JAK ZROBIĆ DOBRY KURS PRZEWODNIKOWSKI? Poradnik dla kadry kształcącej Poradnik dla kadry kształcącej Jak zrobić dobry Kurs Przewodnikowski? pod redakcją hm. Lucyny Czechowskiej Centralna Szkołą Instruktorska

Bardziej szczegółowo

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka KWIECIEŃ 4/2014 (46) biznes Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Cena 9,90 zł (5% VAT) ISSN 2081 5255 Temat numeru: Logistyka i transport branży FMCG Powierzchnie magazynowe

Bardziej szczegółowo

PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY

PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY PORADNIK AKTYWNEGO POSZUKIWANIA PRACY Białystok, marzec 2008 r. Copyright by RCS Sp. z o.o. WSTĘP Celem niniejszego opracowania jest przekazanie Państwu praktycznych wskazówek dotyczących poruszania się

Bardziej szczegółowo

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech

Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech www.contitech.de/airspring-aftermarket Dla pewności: Systemy zawieszenia pneumatycznego w oryginalnej jakości ContiTech q Bezkompromisowa jakość pierwszego montażu odpowiedni produkt do każdego zastosowania

Bardziej szczegółowo

Pomysł na biznes Kreatywny

Pomysł na biznes Kreatywny Pomysł na biznes Kreatywny przedsiębiorca Pomysł na biznes redakcja naukowa recenzenci dr Sławomir Jarka dr Andrzej Filipowicz dr Anna Marianowska prof. dr hab. Janina Sawicka Kreatywny przedsiębiorca

Bardziej szczegółowo

Jaworznickie Szkolne Kluby Przedsiębiorczości Marzenia Wiedza - Sukces

Jaworznickie Szkolne Kluby Przedsiębiorczości Marzenia Wiedza - Sukces Człowiek najlepsza inwestycja Publikacja podsumowująca realizację projektu pn. Jaworznickie Szkolne Kluby Przedsiębiorczości Marzenia Wiedza - Sukces Publikacja finansowana ze środków Unii Europejskiej

Bardziej szczegółowo

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Strona1 Strona2 Spis treści: 1. PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...5 2. DLACZEGO PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...7 2.1. Nowa podstawa programowa...7

Bardziej szczegółowo

MODUŁ VI PROJEKT EDUKACYJNY. NARZĘDZIA TIK W REALIZACJI PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH

MODUŁ VI PROJEKT EDUKACYJNY. NARZĘDZIA TIK W REALIZACJI PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH MODUŁ VI PROJEKT EDUKACYJNY. NARZĘDZIA TIK W REALIZACJI PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH Materiał merytoryczny w szóstym module kursu ma przybliżyć projekt edukacyjny jako metodę nauczania. Zastanowimy się wspólnie

Bardziej szczegółowo

KUŹNIA KADR IV. Dlaczego współpraca z praktyką gospodarczą jest tak istotna dla Uczelni. Satysfakcja z rozwoju

KUŹNIA KADR IV. Dlaczego współpraca z praktyką gospodarczą jest tak istotna dla Uczelni. Satysfakcja z rozwoju Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Numer projektu: POKL.04.01.01-00-311/10 FABER EST SUAE QUISQUE FORTUNAE Magazyn nr 2/2013 (6) KUŹNIA KADR IV Dlaczego

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

darmowy e-book Wyznaczanie

darmowy e-book Wyznaczanie darmowy e-book BRIAN TRACY INTERNATIONAL Brian tracy Wyznaczanie Celów Osobisty przewodnik Ludzie mający jasne, sprecyzowane i zapisane cele mogą w o wiele krótszym czasie osiągnąć więcej, niż ludzie bez

Bardziej szczegółowo

Z AGD im po drodze. Sposoby. przetarg. Kruczki. prawne. Certyfikacja obiektów. na udany. magazynowych s. 56. więcej na stronie 37

Z AGD im po drodze. Sposoby. przetarg. Kruczki. prawne. Certyfikacja obiektów. na udany. magazynowych s. 56. więcej na stronie 37 Sposoby na udany Kruczki przetarg prawne w ubezpieczeniach s. 22 s. 32 Certyfikacja obiektów magazynowych s. 56 wejdź do świata logistyki REKLAMA nr 2 [38] kwiecień maj 2014 cena 25,00 zł (w tym 5% VAT)

Bardziej szczegółowo

Biuletyn. HR Business Partnera 2014. www.tangerine.biz.pl

Biuletyn. HR Business Partnera 2014. www.tangerine.biz.pl Biuletyn HR Business Partnera 2014 www.tangerine.biz.pl Rola, zadania oraz pozycja HR Business Partnera w organizacji HR Biznes Partner określenie, które zaczyna brzmieć coraz bardziej znajomo, choć to

Bardziej szczegółowo

Małopolski Związek Piłki Ręcznej rada trenerów. Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli trenerów Kraków Libusza k/gorlic

Małopolski Związek Piłki Ręcznej rada trenerów. Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli trenerów Kraków Libusza k/gorlic Małopolski Związek Piłki Ręcznej rada trenerów Konferencja szkoleniowa dla nauczycieli trenerów Kraków Libusza k/gorlic Konspekt zajęć szkoleniowych praktycznych przygotowali: Sebastian Krawczyk, Stanisław

Bardziej szczegółowo

Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę?

Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę? Tomasz przybysz-przybyszewski Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę? Publikacja wydana w ramach projektu Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy jest współfinansowana ze środków Unii

Bardziej szczegółowo

Jestem niepełnosprawny, idę do pracy

Jestem niepełnosprawny, idę do pracy ROZWÓJ POTENCJAŁU I OFERTY DYDAKTYCZNEJ POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Anna Twarda Jestem niepełnosprawny, idę do pracy Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu

Bardziej szczegółowo

Copyright by PPBW Sp. z o.o.

Copyright by PPBW Sp. z o.o. Wprowadzenie 1 Copyright by PPBW Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie całości lub części niniejszej publikacji jest zabronione bez pisemnej zgody autora. Zabrania się jej

Bardziej szczegółowo

Instytucja Kultury "EC1 Łódź - Miasto Kultury"

Instytucja Kultury EC1 Łódź - Miasto Kultury Instytucja Kultury "EC1 Łódź - Miasto Kultury" Raport pt. Rekomendowany model zarządzania Programem NCŁ zgodnie z umową nr EC1/51/2011 z dnia 08/12/2011 dotyczącą "wykonania usługi doradczej dotyczącej

Bardziej szczegółowo

MOJE PIERWSZE PRAWO JAZDY KARTA ROWEROWA PODRĘCZNIK MŁODEGO ROWERZYSTY

MOJE PIERWSZE PRAWO JAZDY KARTA ROWEROWA PODRĘCZNIK MŁODEGO ROWERZYSTY Samorząd Województwa Mazowieckiego MOJE PIERWSZE PRAWO JAZDY KARTA ROWEROWA PODRĘCZNIK MŁODEGO ROWERZYSTY MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Drodzy Młodzi Przyjaciele, Moje pierwsze prawo jazdy karta

Bardziej szczegółowo

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Katalog Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz ul. Nowogrodzka 49 00-695 Warszawa + 48 22 522 84 32 szkolenia@akn.pl

Bardziej szczegółowo

DO NOT COPY. Przesyłka, która buduje przewagę. RAPORT» dodatek promocyjny

DO NOT COPY. Przesyłka, która buduje przewagę. RAPORT» dodatek promocyjny » dodatek promocyjny DO NOT COPY Przesyłka, która buduje przewagę W ostatnich latach branża kurierska przeszła transformację ze zwykłego dostawcy usługi przeobraziła się w partnera wspierającego rozwój

Bardziej szczegółowo