KATALOG ŚRODKÓW CZYSTOŚCI.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "KATALOG ŚRODKÓW CZYSTOŚCI. www.freden.pl"

Transkrypt

1 KATALOG ŚRODKÓW CZYSTOŚCI KATALOG ŚRODKÓW

2 . Eco-Nova GmbH jest na rynku Business-to-Business specjalistą w zakresie ekologicznych i wysokiej jakości profilowanych środków czyszczących. Liczne nasze produkty zostały sprawdzone pod względem bezpieczeństwa użytkowania przy żywności i posiadają certyfikat ISEGA, który umożliwia stosowanie Ich w zakładach przetwórstwa spożywczego. Wszystkie produkty z Eco-Nova są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Do produkcji naszych środków zostały użyte surowce w 100% biodegradowalne Nasze produkty zostały opracowane i wykonane w taki sposób, aby nie stwarzały zagrożenia dla zdrowia i środowiska. Co roku dobrowolnie poddajemy się certyfikacji zgodnie z normą ISO 9001:2008, zapewniając naszym partnerom biznesowym wysokiej jakości standardy jakości ISO.

3 Opis Zalety Eco-Nova Nasze wysokiej jakości rozwiązania zapewniają pełne bezpieczeństwo zarówno dla środowiska, jak i zdrowia pracowników. Bezpieczne i naturalne rozpuszczalniki Kodowanie kolorem produktów i opakowań Nieszkodliwość dla żywności Absolutnie żadnych toksycznych substancji 100% biodegradowalne Bezpieczne dla zdrowia Co oferujemy? W naszych laboratoriach opracowujemy produkty spełniające wymagania rynku: Tworzenie i testowanie nowych środków Rozwój istniejących Produkcja środków według potrzeb Klientów Gwarancja jakości

4 Wstęp do produktów Eco-Nova: kwasy, roztwory alkaliczne i naturalne rozpuszczalniki Kwasy Usuwają kamień i rdzę Niskie ph (0-7) Środki alkaliczne Usuwają oleje, tłuszcze i białka Wysokie ph (7-14) Rozpuszczalniki Usuwają smary, oleje, kleje, silikon, poliuretan Grupy produktów Rozpuszczalniki Kwasy Proszki Mydła Środki alkaliczne Dezynfekcja Środki neutralne Smary

5 Grupy produktów Smary Nasze chłodziwa są odpowiednie do skrawania oraz szlifowania. Eco-Nova dostarcza również smary odpowiednie dla procesów żywnościowych. Rozpuszczalniki Używa się ich do usuwania oleju, tłuszczu, poliuretanu, klejów, graffiti, smoły i asfaltu. Roztwory alkaliczne Roztwory alkaliczne (zasady) są przeciwieństwem kwasów. Nasze produkty alkaliczne nadają się do myjek wysokociśnieniowych i czyszczenia podłogi. Środki dezynfekujące Środki bakteriobójcze Eco-Nova są stosowane do dezynfekcji i czyszczenia wszystkich rodzajów sprzętu, narzędzi i powierzchni.

6 Grupy produktów Kwasy Produkty z tej grupy świetnie nadają się do usuwania kamienia, rdzy i osadów metalowych lub jako środek czyszczący do urządzeń sanitarnych. Środki i pasty Stosowane jako środki czyszczące do np. wanien ultradźwiękowych lub jako adsorbent do platform roboczych. Roztwory neutralne Produkty Eco-Nova o neutralnym ph posiadają bardzo wiele zastosowań począwszy od uniwersalnych środków czyszczących do mebli biurowych po płyny do mycia okien. Prywatne marki Eco-Nova oferuje Państwu możliwość sprzedaży naszych produktów ekologicznych pod własną marką

7 Silconova Produkty Smary SILCONOVA bezpieczny spray silikonowy nie zawierający substancji szkodliwych. SILCONOVA przeciwdziała naładowaniu elektrostatycznemu i chroni przed osadzaniem się brudu. Siliconova ma ogromną siłę przenikania i dociera do miejsc, do których nie docierają normalne oleje i tłuszcze. Temperatura zapłony wynosi 63ºC. SILCONOVA może być stosowana również w przemyśle spożywczym. Novatronic NOVATRONIC wypierający wilgoć, środek konserwujący do urządzeń elektrycznych, chroniący powierzchnie metalowe przed rdzą. NOVATRONIC jest stworzony na bazie niearomatyzowanych rozpuszczalników, ma dobre własności czyszczące i smarujące. Temperatura zapłonu wynosi 50ºC. Novagrease Food NOVAGREASE FOOD wysokowartościowy tłuszcz, na bazie skoncentrowanej dyspersji koloidowych cząstek teflonu/ptfe w tłuszczu spożywczym. Teflon/PTFE posiada bardzo niski współczynnik tarcia powierzchniowego i opiera się szczególnie wysokiemu ciśnieniu powierzchniowemu. NOVAGREASE FOOD został stworzony do stosowania w przemyśle spożywczym. Novacool B NF Novatef NOVACOOL B NF jedyny w swoim rodzaju smar chłodzący na bazie składników roślinnych, nadający się szczególnie przy obróbce skrawaniem (od lekkiej po umiarkowaną). NOVACOOL B NF nie zawiera aminów, azotynów, fenoli i chloru. NOVATEF skoncentrowana dyspersja koloidowych cząstek teflonu/ptfe w biodegradalnym oleju naturalnym. Dzięki bardzo specyficznemu pakietowi dodatków NOVATEF jest rewolucyjnym, wysokojakościowym środkiem smarującym, czyszczącym i konserwującym. Cząstki teflonu/ptfe gwarantują szczególnie niski współczynnik tarcia powierzchniowego i opierają się bardzo dużemu ciśnieniu powierzchniowemu. W przypadku niewystarczającego smarowania duży udział cząstek teflonu/ptfe zapobiega kontaktowi metal-na-metal i gwarantuje dzięki temu dużą ochronę.

8 Ro zpuszczalniki R ozpuszczalnik to ciecz która się rozpuszcza w postaci stałej, ciekłej lub gazowej, uzyskując roztwór. Najczęstszym rozpuszczalnikiem stosowanym w życiu codziennym jest woda. Rozpuszczalniki są zazwyczaj bezbarwnymi cieczami, wiele z nich ma charakterystyczny zapach. Stężenie roztworu jest ilością związku, która rozpuszcza się w określonej ilości rozpuszczalnika Dynova DYNOVA jest przemysłowym odtłuszczaczem na bazie naturalnego rozpuszczalnika i odaromatyzowanych węglowodorów. DYNOVA rozpuszcza trudne zabrudzenia, jak np.: bitum, oleje, tłuszcze, żywice itp. Temperatura zapłonu wynosi 57ºC. Meltan MELTAN jest silnym i bezpiecznym środkiem czyszczącym do usuwania wysoce reaktywnych klejów, takich jak: izocyjaniany i poliuretany, polisiarczki oraz wielu rozpuszczalnych w wodzie lakierów oraz klejów, a także dodatków.temperatura zapłonu wynosi 100 o C. Produkt posiada certyfikat o przydatności do kontaktu z żywnością. Meltanova MELTANOVA jest przemysłowym środkiem czyszczącym, stworzonym specjalnie do czyszczenia urządzeń/narzędzi do kleju termotopliwego. Stworzona na bazie naturalnego rozpuszczalnika MELTANOVA jest całkowicie biodegradalna, niearomatyzowana. MELTANOVA emulguje z wodą. Poza klejami MELTANOVA rozpuszcza także bitum, graffiti, tłuszcze i oleje. Temperatura zapłonu wynosi ok. 54ºC. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością.

9 Ro zpuszczalniki Meltan-Plus MELTAN-PLUS jest pewnym, szybko działającym, biodegradalnym zmywaczem. Został stworzony specjalnie, by pewnie i dbając o środowisko usuwać w śluzach powłoki bitumiczne zawierające azbest. Temperatura zapłonu wynosi >100ºC. Novasolv NOVASOLV szybko działający, stworzony na bazie biodegradalnych składników środek do usuwania farb i atramentu. NOVASOLV usuwa również kleje. Ekologiczny charakter produktu sprawia, że może on być stosowany zamiast wielu obciążających środowisko i szkodzących zdrowiu rozpuszczalników chemicznych. Temperatura zapłonu wynosi 105ºC. NOVASOLV nie podlega obowiązkowi znakowania. Novasolv 50 NOVASOLV 50 to jedyny w swoim rodzaju naturalny produkt stosowany jako odtłuszczacz przemysłowy, ale także do usuwania graffiti. Naturalny charakter NOVASOLV 50 czyni z niego produkt przyjazny dla środowiska. Temperatura zapłonu wynosi ok. 50ºC. Novasolv 60 NOVASOLV 60 przyjazny dla środowiska odtłuszczacz. Stworzony na bazie odaromatyzowanych węglowodorów, co czyni go pewnym w użyciu. Produkt usuwa np.: oleje, tłuszcze czy żywice. Temperatura zapłonu wynosi 63ºC.

10 Ro zpuszczalniki Novasolv 65 NOVASOLV 65 mieszanka rozpuszczalników stworzona specjalnie do obszarów, gdzie farby i kleje usuwa się tradycyjnymi rozpuszczalnikami. Z temperaturą zapłonu 65ºC produkt znajduje się powyżej granicy oznakowania. NOVASOLV 65 nie podlega obowiązkowi znakowania. Novasolv 75 NOVASOLV 75 biodegradalny środek czyszczący do specjalnych zastosowań w gałęziach przemysłu zajmujących się farbami i pigmentami (masterbatchy itp.). NOVASOLV 75 jest niearomatyzowany, emulguje z wodą. Temperatura zapłonu wynosi ok. 54ºC. Novasolv 100 NOVASOLV 100 odtłuszczacz przyjazny dla środowiska. Stworzony na bazie odaromatyzowanych węglowodorów, co czyni go pewnym w użyciu. Produkt usuwa np.: oleje, tłuszcze, żywice lub atrament. Temperatura zapłonu wynosi 105ºC. Plexinova PLEXINOVA pewna alternatywa dla wszystkich rodzajów niebezpiecznych, szkodliwych dla środowiska rozpuszczalników, które są używane do czyszczenia płyt drukarskich, walców itp. w drukarniach. PLEXINOVA jest biodegradalna i ma wysoką temperaturę zapłonu (79ºC). PLEXINOVA usuwa farby, atrament i dzięki temu nadaje się do usuwania graffiti, atramentu, zabrudzeń po markerach. PLEXINOVA nie podlega obowiązkowi znakowania. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością.

11 Ro zpuszczalniki Remobest Purex REMOBEST pewny, silnie działający zmywacz z biodegradalnych składników. Został stworzony specjalnie do usuwania klejów bitumicznych zawierających azbest, przy czym włókna azbestu są wiązane. REMOBEST ma łagodny zapach, jest całkowicie wolny od chlorku etylenu i aromatów. Temperatura zapłonu wynosi ok. 54ºC. PUREX silny, pewny środek czyszczący do różnych klejów, np.: izocyjaniany, poliuretany, polisiarczki i wiele stwardniałych lakierów i klejów rozpuszczalnych w wodzie, jak również do wielu dodatków i mieszanin. Remocare REMOCARE szybko działający, biodegradalny środek do usuwania kleju. Ekologiczny charakter produktu sprawia, że może on być stosowany zamiast wielu obciążających środowisko i szkodzących zdrowiu zmywaczy chemicznych. Temperatura zapłonu wynosi ok. 102ºC. REMOCARE nie podlega obowiązkowi znakowania. Remonova REMONOVA szybko działający, biodegradalny zmywacz. REMONOVA usuwa pewnie, a przy tym bezpiecznie dla środowiska, farby i powłoki, zastępuje wiele zmywaczy obciążających środowisko i szkodzących zdrowiu. Nadaje się szczególnie do usuwania graffiti. Temperatura zapłonu wynosi ok. 70ºC. REMONOVA nie podlega obowiązkowi znakowania.

12 Ro zpuszczalniki Remox REMOX szybko działający, biodegradalny zmywacz. Usuwa pewnie, a przy tym bezpiecznie dla środowiska resztki kleju i powłok zawierających azbest. Ekologiczny charakter produktu sprawia, że może on być stosowany zamiast wielu ob-ciążających środowisko i szkodzących zdrowiu produktów chemicznych. Temperatura zapłonu wynosi ok. 105ºC. Veconova VECONOVA przemysłowy środek czyszczący na bazie szczególnie czystych, niearomatyzowanych, syntetycznych węglowodorów. VECONOVA jest bezzapachowa, nadaje się szczególnie do usuwania bitumu, oleju, tłuszczu, żywicy itp. Temperatura zapłonu wynosi 62ºC. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością. Veconova 10 VECONOVA 10 przemysłowy środek czyszczący na bazie szczególnie czystych, niearomatyzowanych i syntetycznych węglowodorów. Produkt jest bezzapachowy, tzn. brak zapachu oleju związanego zazwyczaj ze stosowaniem rozpuszczalników. Ze względu na bardzo niską temperaturę zapłonu >13ºC produkt można zastosować wszędzie, gdzie potrzebne jest szybkie odparowanie. Pomimo szybkiego odparowania VECONOVA 10 nie emituje żadnych szkodliwych oparów.

13 Roztwory alkaliczne Z asady (alkaliczne ph 7 i więcej) mogą być traktowane jako przeciwieństwo chemiczne kwasów. Reakcję pomiędzy kwasem i zasadą nazywamy neutralizają. Zasady i kwasy są postrzegane jako przeciwieństwo ponieważ efektem kwasu jest zwiększenie stężenia jonów hydroniowych (H3O+) w wodzie, a zasad redukcja. Novafloor NOVAFLOOR - skoncentrowany środek czyszczący do podłóg do rozcieńczenia z wodą, do stosowania w myjkach podłogowych oraz użycia ręcznego. NOVAFLOOR jest stworzony na bazie całkowicie biodegradalnych i naturalnych substancji powierzchniowo czynnych i detergentów. NOVAFLOOR jest stworzony specjalnie do czyszczenia podłóg. NOVAFLOOR jest mocno pieniący, deemulgujący i odpowiada normie B 5105 (wartość graniczna: 80 mg/l). Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością. Novafloor-Extra NOVAFLOOR-EXTRA skoncentrowany środek czyszczący do podłóg do rozcieńczania z wodą, do stosowania w myjkach podłogowych oraz użycia ręcznego. NOVAFLOOR- EXTRA jest stworzony na bazie całkowicie biodegradalnych i naturalnych substancji powierzchniowo czynnych, detergentów i aktywnych rozpuszczlników. NOVAFLOOR- EXTRA stworzony specjalnie do jeszcze skuteczniejszego czyszczenia podłóg. Novafloor-Plus NOVAFLOOR-PLUS skoncentrowany środek czyszczący do podłóg do rozcieńczania z wodą, do stosowania w myjkach podłogowych oraz użycia ręcznego. NOVAFLOOR-PLUS jest stworzony na bazie całkowicie biodegradalnych i naturalnych substancji powierzchniowo czynnych, detergentów i aktywnych rozpuszczlników. Ze wzglęu na zawartość rozpuszczalników NOVAFLOOR-PLUS nadaje się szczególnie do szczególnie trudnych zabrudzeń przemysłowych. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością.

14 Roztwory zasadowe Novapressure NOVAPRESSURE - preparat czyszczący do zastosowania w myjkach ciśnieniowych. Jest wysoko skoncentrowany, skuteczny w użyciu, całkowicie biodegradowalny. Novapressure zawiera zmiękczacz wody, jest deemulgujący i odpowiada normie B 5105 (wartość graniczna: 80mg/l). Supernova SUPERNOVA - silny, biodegradowalny odtłuszczacz przemysłowy z dodatkiem sody naturalnej. Supernova jest wysoko skoncentrowana, rozcieńczalna w wodzie (nie koroduje) i dzięki temu szczególnie wydajna. W miejscach pracy, gdzie wolno pracować z wodą, stanowi alternatywę dla zastosowania rozpuszczalników. Supernova Food SUPERNOVA FOOD - odpowiada swoim składem i działaniem preparatowi Supernova, receptura jest jednak dopasowana do szczególnych wymogów przemysłu spożywczego. Supernova Food spełnia wszystkie wymogi stawiane przez system HACCP. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością. Tensol-Plus TENSOL-PLUS - skoncentrowany, rozcieńczalny w wodzie środek do czyszczenia z farb. Tensol-Plus jest niearomatyzowany i całkowicie biodegradowalny. Ten środek został stworzony specjalnie do usuwania farb, atramentu, pigmentów farb, może być stosowany ręcznie lub w myjkach. Produk posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością.

15 Roztwory zasadowe Ultranova Ultranova - bardzo silny, rozcieńczalny w wodzie odtłuszczacz. Rozpuszcza najtrudniejsze zabrudzenia, jak resztki krwi, białka, przypalony tłuszcz. Ultranova spełnia wszystkie wymagania stawiane środkom czyszczącym przez system HACCP. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością Greenex GREENEX rozwiązanie do usuwania mchu, alg, osadu z pleśni i drożdżdy. GREENEX jest środkiem czyszczącym, który jest całkowicie biodegradalny i może być stosowany na dachówkach, marmurze, pomnikach, płytkach tarasowych, płytkach ściennych, metalach itd. GREENEX działa szybko, skutecznie i zapobiegawczo. Novafoam NOVAFOAM skoncentrowany, rozpuszczalny w wodzie środek czyszczący na bazie naturalnych, biodegradowalnych substancji powierzchniowo czynnych. NOVAFOAM spełnia wszystkie wymagania stawiane środkom czyszczącym przez system HACCP.

16 Środki dezynfekujące Środki dezynfekujące są środkami przeciwbakteryjnymi, które są stosowane na obiekty nieożywione, by zniszczyć mikroorganizmy. Proces ten jest znany jako proces dezynfekcji. Środki dezynfekujące powinny być zasadniczo odróżnione od antybiotyków, które niszczą mikroorganizmy w organizmie i od środków antyseptycznych, które niszczą mikroorganizmy na żywej tkance. Środki do dezynfekcji są preparatami bardzo mocno odkażającymi, zabijają ponad 99,9% docelowych mikroorganizmów w niektórych sytuacjach. Bardzo niewielka ilość dezynfekantów oraz środków odkażających jest w stanie całkowicie wysterylizować daną powierzchnię (sterylizacja - całkowite wyeliminowanie wszystkich drobnoustrojów). Bakteryjne endospory są najbardziej odporne na działanie środków dezynfekcyjnych, niemniej jednak niektóre wirusy i bakterie posiadają również pewną tolerancję. Micronova MICRONOVA przeznaczona do mycia i dezynfekowania powierzchni, urządzeń i przedmiotów codziennego użytku. MICRONOVA jest dopuszczona jako środek dezynfekujący. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością.

17 Kwasy Meganova Novamentall Food NOVAMETALL FOOD biodegradalny, przyjazny dla środowiska środek czyszczący. Stworzony specjalnie z myślą o pewnym usuwaniu osadów (rdza itp.) ze stali nierdzewnej. Szczególnie zalecany do stosowania w przemyśle spożywczym. Nova-Road Sannova K was (często reprezentowany wzorem ogólnym HA [H+A-] ) jest tradycyjnie uważany za dowolny związek chemiczny, który po rozpuszczeniu w wodzie daje roztwór o wartości ph niższej niż 7,0. Twierdzenie to przybliża nowoczesną definicję James Bronsted i Martin Lowry, którzy niezależnie określili kwas jako związek, który przekazuje jon wodorowy (H +) do innego związku (tzw. podstawy). Typowe przykłady obejmują kwas octowy (ocet) i kwas siarkowy (stosowany w akumulatorach samochodowych). Systemy kwas / zasada różnią się od reakcji redoks tym, że nie dochodzi do zmiany w stopniu utlenienia. MEGANOVA szczególnie skuteczny i silny środek czyszczący do osadów wapiennych, alg, rdzy itp. MEGANOVA jest produktem naturalnym, który jest stosowany w rozcieńczonej formie. NOVA-ROAD skuteczny koncentrat czyszczący do myjni samochodowych, felg, czyszczenia płytek. Ten biodegradalny produkt usuwa zanieczyszczenia atmosferyczne, wapno, rdzę, osady z alg, osady z mydła oraz zacieki cementowe. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością. SANNOVA silny środek czyszczący do czyszczenia umywalek łazienkowych, pisuarów, płytek, wanien, kabin prysznicowych itp. SANNOVA jest lepka, dzięki czemu dobrze wnika w brud. Dodatkowo SANNOVA ma działanie odkamieniające i pozostawia przyjemny świeży zapach.

18 Kwasy Foamacid 321 Novascal FOAMACID potężna, skoncentrowana i rozpuszczalna w wodzie kwaśna piana czyszcząca, do mycia w przemyśle przetwórstwa spożywczego, na bazie naturalnych, biodegradowalnych składników aktywnych. Foamacid 321 jest idealny do usuwania wapna, białek, cukrów, i innych rodzajów zanieczyszczeń w przemyśle spożywczym. NOVASCAL skuteczny odkamieniacz kodowany kolorystycznie. Stosowany do czyszczenia wymienników ciepła lub podgrzewaczy. Produkt wskazuje punkt neutralizacji poprzez zmianę koloru, dzięki czemu widoczne jest całkowite odwapnienie w zamkniętych systemach. NOVASCAL jest całkowicie biodegradalny i dzięki naturalnemu charakterowi może zastąpić wiele obciążających środowisko odkamieniaczy chemicznych na bazie agresywnych kwasów, np.: kwas fosforowy, kwas siarkowy czy kwas solny. Oxinova OXINOVA rozcieńczalny w wodzie, biodegradalny środek czyszczący do usuwania wapna, zacieków cementowych, śladów betonu, śladów po mydle, czyszczenia miejsc porażonych algami, rdzą itp. Oxinova Food OXINOVA FOOD rozcieńczalny w wodzie, biodegradalny środek czyszczący do usuwania wapna, zacieków cementowych, śladów betonu, śladów po mydle, czyszczenia miejsc porażonych algami, rdzą itp. Receptura OXINOVA FOOD jest dopasowana do przemysłu spożywczego. Produkt posiada certyfikat ISEGA o przydatności do kontaktu z żywnością.

19 Środki neutralne ph jest miarą kwasowości lub zasadowości w roztworze. Wodne roztwory w temperaturze 25 C o ph mniejszym niż 7 uważa się za kwaśne, podczas gdy te o ph większym niż 7, są uważane za zasadowe (alkaliczne). PH 7,00 w 25 C jest neutralne, ponieważ w tym ph stężenie H3O + w przybliżeniu równa stężeniu OH w czystej wodzie. Novax NOVAX skuteczna alternatywa dla wszystkich rodzajów niebezpiecznych, szkodliwych, obciążających środowisko środków czyszczących stosowanych do czyszczenia okien, mebli, komputerów, stołów roboczych. NOVAX jest biodegradalny i jest stosowany w formie rozcieńczonej. Temperatura zapłonu wynosi 30ºC. Produkt odparowuje bardzo szybko również w formie rozcieńczonej. Novatrax Novatrax jest silnym, skoncentrowanym i rozpuszczalnym w wodzie obojętnym środkiem czyszczącym wyprodukowanym na bazie całkowicie biodegradowalnych składników powierzchniowo czynnych. Novatrax to rewolucyjny produkt i jest mocny w obszarze wodnych neutralnych środków czyszczących. Neutralna moc oczyszczająca Novatrax z łatwością usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia i nagromadzone warstwy tłuszczu, które utrudniają efektywną pracę maszyn, narzędzi i pomieszczeń. Ze względu na naturalny i neutralny charakter Novatrax to rewolucyjny produkt, który może zastąpić wiele tradycyjnych odtłuszczaczy chemicznych, które są szkodliwe dla środowiska.

20 Proszki i pasty Novasorb Ecocare NOVASORB produkt mineralny o działaniu absorbującym. Dzięki drobnej ziarnistości naturalnego granulatu powstaje duża powierzchnia produktu. Ta powoduje optymalny kontakt pomiędzy cieczą, która ma zostać wytarta, a miner-ałem. NOVASORB jest profesjonalnym środkiem absorbującym do powierzchni przemysłowych wszelkiego rodzaju. To istotny wkład w czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy. ECOCARE silne mydło do rąk z dodatkiem naturalnych rozpuszczalników i substancji pielęgnujących (Aloe vera). ECOCARE zostało stworzone specjalnie do obszarów przemysłu związanych z pracą z farbami i atramentem. ECOCARE jest całkowicie biodegradalny i wyjątkowo wydajny dzięki swojej sile czyszczącej. Novahand NOVAHAND niezwykłe mydło do rąk do usuwania bardzo trudnych zabrudzeń. Unikatowość NOVAHAND polega na braku rozpuszczalników, zamiast nich działanie wspierają dodane ziarnka mydła. NOVAHAND jest całkowicie biodegradalny i wyjątkowo wydajny dzięki swojej sile czyszczącej. Novazyme NOVAZYME produkt biologiczny, składający się z mieszanki bakterii i enzymów. NOVAZYME został stworzony do czyszczenia i konserwowania w naturalny sposób rur kanalizacyjnych, zbiorników szamba, zbiorników tłuszczu itp. Poprzez regulowanie często zaburzonej równowagi ekologicznej NOVAZYME zapobiega zatykaniu się rur i zbiorników oraz powstawaniu brzydkich zapachów. Stosowany regularnie zmniejsza koszty opróżniania i czyszczenia zbiorników.

Zmywacze. Zmywacz uniwersalny NOW. Zmywacz uniwersalny NOW. Zmywacz przemysłowy NOW

Zmywacze.  Zmywacz uniwersalny NOW. Zmywacz uniwersalny NOW. Zmywacz przemysłowy NOW uniwersalny NOW wysokiej jakości zmywacz o szerokim zakresie zastosowań doskonałe właściwości czyszczące i myjące. rozpuszcza i usuwa skutecznie zanieczyszczenia z sadzy, asfaltu, olejów, tłuszczy oraz

Bardziej szczegółowo

P R Z E M Y S Ł. Propozycja Asortymentowa PRZEMYSŁ

P R Z E M Y S Ł. Propozycja Asortymentowa PRZEMYSŁ Propozycja Asortymentowa PRZEMYSŁ P R Z E M Y S Ł Niniejsza propozycja współpracy nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 ust. 1. KIEHL & ŻEGARSKI - czyste rozwiązania Sp. z

Bardziej szczegółowo

P R Z E M Y S Ł. Propozycja Asortymentowa PRZEMYSŁ

P R Z E M Y S Ł. Propozycja Asortymentowa PRZEMYSŁ Propozycja Asortymentowa PRZEMYSŁ P R Z E M Y S Ł Niniejsza propozycja współpracy nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 ust. 1. KIEHL & ŻEGARSKI - czyste rozwiązania Sp. z

Bardziej szczegółowo

Maj 2015 KATALOG PRODUKTÓW. www.eco-group.com.pl [LINIA HACCP]

Maj 2015 KATALOG PRODUKTÓW. www.eco-group.com.pl [LINIA HACCP] www.eco-group.com.pl Maj 2015 KATALOG PRODUKTÓW [LINIA HACCP] PREPARATY DEZYNFEKUJĄCE Eco S-2 Zasadowy preparat myjąco-dezynfekujący do mycia pianowego Środek do usuwania tłuszczu, białek, krwi itp. Dzięki

Bardziej szczegółowo

Środki do utrzymania higieny Winterhalter nowy standard blasku

Środki do utrzymania higieny Winterhalter nowy standard blasku Orientacja na klienta Środki do utrzymania higieny Winterhalter nowy standard blasku Wydajność i komfort użytkownika są najważniejsze dla firmy Winterhalter. Dlatego stale pracujemy nad optymalizacją naszych

Bardziej szczegółowo

Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu

Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu Właściwe rozwiązanie Do każdej aplikacji Loctite 7012 Czyszczenie części mechanicznych w warsztatach naprawczych Środek czyszczący

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów 2015

Katalog produktów 2015 Katalog produktów 2015 Always professional Betra Floor C 250 Skoncentorowany neutralny środek przeznaczony do bieżącej pielęgnacji posadzek. Polecany do mycia ręcznego. Posiada przyjemny zapach. dozowanie:

Bardziej szczegółowo

Podgląd produktów. Renosan Sp. z o.o. Rozpylacz ciśnieniowy Profi. Biosan uniwersalny środek czyszczący. Butelka z rozpylaczem Profi

Podgląd produktów. Renosan Sp. z o.o.  Rozpylacz ciśnieniowy Profi. Biosan uniwersalny środek czyszczący. Butelka z rozpylaczem Profi Podgląd produktów Biosan uniwersalny środek czyszczący Butelka z rozpylaczem Profi Rozpylacz ciśnieniowy Profi Wisch & Wasch uniwersalny środek do czyszczenia Środek do czyszczenia sanitariatów-koncentrat

Bardziej szczegółowo

RUMIL silnie alkaliczny środek myjący

RUMIL silnie alkaliczny środek myjący RUMIL silnie alkaliczny środek myjący Środek przeznaczony jest do mechanicznego, automatycznego mycia silnie zabrudzonych opakowań szklanych w przemyśle spoŝywczym, a zwłaszcza owocowo-warzywnym, spirytusowym,

Bardziej szczegółowo

Paleta środków chemicznych marki Winterhalter

Paleta środków chemicznych marki Winterhalter Paleta środków chemicznych marki Winterhalter Mycie szkła Mycie zastawy stołowej Mycie naczyń i przyrządów kuchennych Produkty dodatkowe Higiena kuchni F 30 F 8400 F 865 Plus A 70 LS C 121 F 420 F 6100

Bardziej szczegółowo

ZMIANA TREŚCI SIWZ. Nazwa przedmiotu zamówienia. zabezpieczonych i niezabezpieczonych typu tarket lub PCV, 1.

ZMIANA TREŚCI SIWZ. Nazwa przedmiotu zamówienia. zabezpieczonych i niezabezpieczonych typu tarket lub PCV, 1. POLITECHNIKA GDAŃSKA DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk tel. (58) 347 24 00, fax. (58) 347 29 13 Gdańsk, dnia 202012 r. Nr postępowania: ZP/7/055/D/12 dotyczy: postępowania

Bardziej szczegółowo

Pełna oferta: www.kristiania.pl

Pełna oferta: www.kristiania.pl PRODUKCJA ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCH: Do sklepu Mycie gruntowne, Do biura, Mycie bieżące, Do kamienia, (np: marmur, granit, gres) Do hotelu, Dezynfekcja, Do metalu, (np.:stal nierdzewna, metale kolorowe) Do

Bardziej szczegółowo

Biodegradowalna piana aktywna

Biodegradowalna piana aktywna Pasta do mycia rąk Freelux Citro Nr art.: FB0000115 Wysokiej jakości emulsja do mycia silnie zabrudzonych rąk, bez konieczności użycia wody. Dzięki temu, że nie zawiera rozpuszczalników powodujących pękanie

Bardziej szczegółowo

ŚRODKI DO GRUNTOWNEGO CZYSZCZENIA

ŚRODKI DO GRUNTOWNEGO CZYSZCZENIA Profesjonalne ŚRODKI DO GRUNTOWNEGO CZYSZCZENIA TERRADUR Wartość ph Nr produktu Opakowanie Zastosowanie Środek do gruntownego czyszczenia i usuwania nawarstwionych powłok polimerowych i woskowych z powierzchni

Bardziej szczegółowo

Dobry inhibitor korozji do stali i żelaza w środowisku kwaśnym (np. kwas solny), a zwłaszcza w układach zawierających oleje

Dobry inhibitor korozji do stali i żelaza w środowisku kwaśnym (np. kwas solny), a zwłaszcza w układach zawierających oleje CYCLOMIN 12-OH Dobry inhibitor korozji w układach zawierających oleje O działaniu czyszczącym i emulgującym, lekko pieniący CYCLOMIN 18-OH DEWACOR PCG 1939 INHIBITOR KOROZJI SPC 1826 INHIBITOR KOROZJI

Bardziej szczegółowo

nova bike Profesjonalna linia kosmetyków motocyklowych DZIAŁANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI ź SZEROKI WYBÓR ź INNOWACYJNY SKŁAD ź SKUTECZNE ź GWARANCJA ENOVIA

nova bike Profesjonalna linia kosmetyków motocyklowych DZIAŁANIE WYSOKIEJ JAKOŚCI ź SZEROKI WYBÓR ź INNOWACYJNY SKŁAD ź SKUTECZNE ź GWARANCJA ENOVIA BY Profesjonalna linia kosmetyków motocyklowych BY www.nova-bike.pl SZEROKI WYBÓR INNOWACYJNY SKŁAD SKUTECZNE DZIAŁANIE GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI UNIVERSAL CLEANER Nova Bike Universal Cleaner - Uniwersalny

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość na okres 3-ech lat roztworu roboczego. Cena 1 go litra koncentratu. koncentratu brutto brutto brutto

Przewidywana ilość na okres 3-ech lat roztworu roboczego. Cena 1 go litra koncentratu. koncentratu brutto brutto brutto ZAŁĄCZNIK NR 1 PAKIET NR 1 L.p. Przeznaczenie środka 1. Skoncentrowany środek czystości do codziennego mycia podłóg o powierzchniach takich jak : PCV, linoleum, lastryko nie pozostawiający smug, niskopieniący

Bardziej szczegółowo

PROCEDURA ZAPEWNIENIA WŁAŚCIWEGO STANU HIGIENY POPRZEZ PROWADZENIE

PROCEDURA ZAPEWNIENIA WŁAŚCIWEGO STANU HIGIENY POPRZEZ PROWADZENIE STRONA/STRON: 1/8 Spis treści: 1. Przedmiot procedury 2. Zakres stosowania procedury 3. Definicje 4. Odpowiedzialność 5. Opis postępowania 5.1 Sposób przeprowadzania zabiegów mycia i dezynfekcji 5.2 Zasady

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA nr 1 do SIWZ

WYJAŚNIENIA nr 1 do SIWZ Świecie, dnia 12 kwietnia 2016 r. WYJAŚNIENIA nr 1 do SIWZ Dotyczy postępowania o udzielenie zmówienia publicznego p.n. DOSTAWA CHEMII GOSPODARCZEJ ORAZ ARTYKUŁÓW GOSPODARCZYCH dla Wojewódzkiego Szpitala

Bardziej szczegółowo

CENNIK Food & Beverages - preparaty chemiczne stosowane w przemyśle spożywczym Aktualizacja r.

CENNIK Food & Beverages - preparaty chemiczne stosowane w przemyśle spożywczym Aktualizacja r. CENNIK Food & Beverages - preparaty chemiczne stosowane w przemyśle spożywczym Aktualizacja 09.02.2012 r. ALCO CID 50-100% ALCO CID-A 100% KENO CHLOR (dawna nazwa CHLORO+) 0,5-2% KENO CID 210 0,25-1% KENO

Bardziej szczegółowo

ekologiczne środki czystości dla profesjonalistów katalog 2017

ekologiczne środki czystości dla profesjonalistów katalog 2017 ekologiczne środki czystości dla profesjonalistów katalog 2017 Serdecznie zapraszamy do poznania oferty ekologicznych produktów i odkrycia korzyści jakie przynosi współpraca z Shield Chemicals. Stale rozwijamy

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE. 32 szt. Butelka 350ml z atomizerem. Załącznik nr 2a do postępowania znak: ZP/2503/06/2011

FORMULARZ CENOWY ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE. 32 szt. Butelka 350ml z atomizerem. Załącznik nr 2a do postępowania znak: ZP/2503/06/2011 Załącznik nr 2a do postępowania znak: ZP/2503/06/2011 FORMULARZ CENOWY ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE Lp. Nazwa towaru Jednostka miary Ilość Cena całkowita Cena Wartość Oferowane netto Ilość Jedn. ogółem brutto

Bardziej szczegółowo

Nowości o produktach. Od stycznia 2009. Na naszej stronie internetowej ww.sanego.se umieszczamy aktualne informacje o naszych aktualnych prroduktach

Nowości o produktach. Od stycznia 2009. Na naszej stronie internetowej ww.sanego.se umieszczamy aktualne informacje o naszych aktualnych prroduktach Nowości o produktach Od stycznia 2009 Na naszej stronie internetowej ww.sanego.se umieszczamy aktualne informacje o naszych aktualnych prroduktach Koncentrat produktów Sanezip do mycia pojazdów w myjniach

Bardziej szczegółowo

DRUK Załącznik nr 2 do SIWZ nr SPZOZ/PN/45/2014 FORMULARZ PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, CENOWY

DRUK Załącznik nr 2 do SIWZ nr SPZOZ/PN/45/2014 FORMULARZ PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, CENOWY DRUK Załącznik nr 2 do SIWZ nr SPZOZ/PN/45/2014 FORMULARZ PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, CENOWY Zadanie nr 1 Ręczniki listkowe 1 Ręczniki jednorazowego użytku listkowe, jednowarstwowe - rozm 25 x 23cm, opakowanie

Bardziej szczegółowo

Zadanie Nr 1 Środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni Formularz cenowy Załącznik nr 2 do siwz. Szt Szt. 50. Szt. 180

Zadanie Nr 1 Środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni Formularz cenowy Załącznik nr 2 do siwz. Szt Szt. 50. Szt. 180 Zadanie Nr 1 Środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni Formularz cenowy Załącznik nr 2 do siwz Lp. Opis przedmiotu zamówienia j.m. Ilość Cena jednostkowa netto 1. Środek w kolorze zielonym o zapachu

Bardziej szczegółowo

Przewidywana ilość na okres 1-go roku roztworu roboczego. Cena 1 go litra koncentratu

Przewidywana ilość na okres 1-go roku roztworu roboczego. Cena 1 go litra koncentratu PAKIET NR 1 L.p. Przeznaczenie środka 1. Skoncentrowany środek czystości do codziennego mycia podłóg o powierzchniach takich jak : PCV, linoleum, lastryko nie pozostawiający smug, niskopieniący o przyjemnym

Bardziej szczegółowo

3M Technologie dla przemysłu. 3M Scotch-Weld Kleje i preparaty konserwujące w aerozolu. Szybkość. i wygoda. Zawsze pod ręką

3M Technologie dla przemysłu. 3M Scotch-Weld Kleje i preparaty konserwujące w aerozolu. Szybkość. i wygoda. Zawsze pod ręką 3M Technologie dla przemysłu 3M Scotch-Weld Kleje i preparaty konserwujące w aerozolu Szybkość i wygoda Zawsze pod ręką 3M Scotch-Weld Kleje w aerozolu Spray 74 do pianek Do tworzyw piankowych, materiałów

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIA POWIERZCHNIOWA

TECHNOLOGIA POWIERZCHNIOWA TECHNOLOGIA POWIERZCHNIOWA ZASADOWE Czyszczenie biologiczne KWASOWE Czyszczenie biologiczne ROZPUSZCZALNIKOWE Czyszczenie SPAWALNICZE Ochrona termiczna i oddzielacze CHEMSTR Chemia nie tylko dla przemysłu

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY AE/ZP-27-59/13. Załącznik nr 1

FORMULARZ CENOWY AE/ZP-27-59/13. Załącznik nr 1 AE/ZP-27-59/13 Cena zamówienia - powinna stanowić sumę wartości wszystkich pozycji, natomiast wartość poszczególnych pozycji winna być obliczona jako wartość powiększona o kwotę obowiązującego podatku.

Bardziej szczegółowo

SONAX Preparat do czyszczenia silnika, odtłuszczacz na zimno,...

SONAX Preparat do czyszczenia silnika, odtłuszczacz na zimno,... SONAX Preparat do czyszczenia silnika, odtłuszczacz na zimno,... Symbol KTM: SC-S607600 Symbol EAN: 4064700503236 Waga: 10kg Pojemność: 10l Ilość produktów na palecie: 40 szt. Znakomicie usuwa zabrudzenia

Bardziej szczegółowo

Łazienka POM WC. Żel odkamieniający do toalet

Łazienka POM WC. Żel odkamieniający do toalet Łazienka POM WC Perfumowany żel odkamieniający do toalet Doskonały do codziennego czyszczenia muszli klozetowych i pisuarów. Pozostawia w pomieszczeniu przyjemny zapach. Szybko i skutecznie czyści, oraz

Bardziej szczegółowo

Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące

Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące F30 Płyn do mycia wszelkiego rodzaju szkła, nie zawiera chloru

Bardziej szczegółowo

G L A E B K I A N R E S T K I

G L A E B K I A N R E S T K I Propozycja Asortymentowa GABINET LEKARSKI G L A E B K I A N R E S T K I Niniejsza propozycja współpracy nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 ust. 1. KIEHL & ŻEGARSKI - czyste

Bardziej szczegółowo

TORMA 2 LC FF Opis: Charakteryzuje się: Sposób użycia: Instrukcje: Przechowanie:

TORMA 2 LC FF Opis: Charakteryzuje się: Sposób użycia: Instrukcje: Przechowanie: TORMA 2 LC FF Jest to najwyższej jakości pół-syntetyczne chłodziwo do uniwersalnego użycia. Stworzone do cięcia i szlifowania. Jest to nowy produkt, który jest wynikiem najnowszych osiągnięć technologicznych

Bardziej szczegółowo

ZAGADNIENIE H.A.C.C.P.

ZAGADNIENIE H.A.C.C.P. HIGIENA KUCHENNA ZAGADNIENIE H.A.C.C.P. Co to jest H.A.C.C.P.? H.A.C.C.P. (Hazard Analysis Critical Control Point) jest systemowym postępowaniem mającym na celu identyfikację i oszacowanie skali zagrożeń

Bardziej szczegółowo

HR501 / / 1L HR502 / 5L HR503 / 10L HR504 / 25 L HR505 / 210 L HR506 / 1000 L CHLORMAX

HR501 / / 1L HR502 / 5L HR503 / 10L HR504 / 25 L HR505 / 210 L HR506 / 1000 L CHLORMAX NAZWA ZDJĘCIE INDEKS / EAN / POJ. ZASTOSOWANIE CHLORMAX DESOMAX PERACLEAN HR501 / 5901010101010 / 1L HR502 / 5L HR503 / 10L HR504 / 25 L HR505 / 210 L HR506 / 1000 L HR521 / 5901010101010 / 1L HR522 /

Bardziej szczegółowo

CENNIK Food & Beverages - preparaty chemiczne stosowane w przemyśle spożywczym Data obowiązywania r.

CENNIK Food & Beverages - preparaty chemiczne stosowane w przemyśle spożywczym Data obowiązywania r. Ceny nie zawierają podatku VAT / JS = Jednostka Sprzedaży. Cid ines zastrzega sobie prawo do zmiany opakowania, asortymentu oraz ceny. [*] opakowanie sprowadzane na zamówienie CENNIK Food & Beverages -

Bardziej szczegółowo

PROFESJONALNA HIGIENA NA CO DZIEŃ

PROFESJONALNA HIGIENA NA CO DZIEŃ PROFESJONALNA HIGIENA NA CO DZIEŃ Co wyróżnia MEDICLEANY? kodowanie kolorystyczne etykiety, nakrętki, płyn ergonomiczna butelka podziałka na butelce ułatwiająca dozowanie piktogramy, ułatwiające intuicyjne

Bardziej szczegółowo

Środek skutecznie usuwa brud oraz trudne zabrudzenia uliczne nadając nowy, błyszczący wygląd.

Środek skutecznie usuwa brud oraz trudne zabrudzenia uliczne nadając nowy, błyszczący wygląd. KATALOG 2013 dostępne pojemności: 500ml / 5l 1 LONG LIFE RUBBER DRESSING nabłyszczacz do opon i elementów gumowych Przeznaczony do czyszczenia, nabłyszczania i konserwacji opon oraz powierzchni gumowych.

Bardziej szczegółowo

PAROWNICA CONTRACTOR profesjonalna

PAROWNICA CONTRACTOR profesjonalna Dane techniczne Zasilanie Moc znamionowa PAROWNICA CONTRACTOR profesjonalna 230V-50/60Hz Bojler - materiał RVS AISI 304 Bojler - ilość 3600 W + 1200 W Odkurzacz 1 szt. Bojler - pojemność 3 l. Pojemność

Bardziej szczegółowo

Nazwa Opis Wielkość opakowania

Nazwa Opis Wielkość opakowania Środki myjące i nabłyszczające do użytku w przemysłowych zmywarkach oraz środki do utrzymania higieny na zapleczu kuchennym Środki myjące F30 Płyn do mycia wszelkiego rodzaju szkła, nie zawiera chloru

Bardziej szczegółowo

Pakiet 1 chemia gospodarcza

Pakiet 1 chemia gospodarcza .. Nazwa i pieczątka firmy ZAŁĄCZNIK NR 1 Pakiet 1 chemia gospodarcza L.p. Nazwa towaru artykułu (podane w treści nazwy pochodzenia art. nie są bezwzględnie obowiązujące, dopuszcza się art. równoważne

Bardziej szczegółowo

CHEMIA SAMOCHODOWA. 47-225 Kędzierzyn-Koźle ul. Energetyków 9 e-mail: mexeo@mexeo.pl www. mexeo.pl

CHEMIA SAMOCHODOWA. 47-225 Kędzierzyn-Koźle ul. Energetyków 9 e-mail: mexeo@mexeo.pl www. mexeo.pl KATALOG PRODUKTÓW CHEMIA SAMOCHODOWA 47-225 Kędzierzyn-Koźle ul. Energetyków 9 e-mail: mexeo@mexeo.pl www. mexeo.pl tel.: 77 487-38-10 fax.: 77 487-38-11 kom.: 501-097-905 DYSTRYBUTOR DIMEX TRUCK DWUSKŁADNIKOWA

Bardziej szczegółowo

Pakiet 4 Środki czystości

Pakiet 4 Środki czystości Oznaczenie sprawy: Wsz-II.4.291.43.2015 ZAŁĄCZNIK nr 2 do SIWZ FORMULARZ CENOWY po zmianie z dnia 30.07.2015r. Pakiet 4 Środki czystości KOD CPV 39830000-9 Średnie L.p. Nazwa asortymentu Cena zużycie na

Bardziej szczegółowo

Specialchem. www.specialchem.pl

Specialchem. www.specialchem.pl Specialchem www.specialchem.pl Impregnacja i czyszczenie Katalog 2016 Specialchem Specialchem to marka produktów profesjonalnych przeznaczonych dla domu i inwestycji. Znakomity stosunek jakości do ceny

Bardziej szczegółowo

Ochrona rąk w laboratorium chemicznym. Prowadzący: Piotr Leszczyński, ACo-TEC, Bielsko-Biała

Ochrona rąk w laboratorium chemicznym. Prowadzący: Piotr Leszczyński, ACo-TEC, Bielsko-Biała Ochrona rąk w laboratorium chemicznym. Prowadzący: Piotr Leszczyński, ACo-TEC, Bielsko-Biała Slide 1 Odnotowane zawodowe choroby skóry w Niemczech w latach 1996-2003 23000 21000 19000 20201 19802 ilość

Bardziej szczegółowo

KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU

KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU Data aktualizacji : 30-04-2004 wersja 2 1. IDENTYFIKACJA WYROBU Nazwa produktu: AG 705 - grunt pod tynki akrylowe. Producent: Farby KABE Polska Sp. z o.o., ul.śląska 88, 40-742

Bardziej szczegółowo

Uzdatnianie wody. Ozon posiada wiele zalet, które wykorzystuje się w uzdatnianiu wody. Oto najważniejsze z nich:

Uzdatnianie wody. Ozon posiada wiele zalet, które wykorzystuje się w uzdatnianiu wody. Oto najważniejsze z nich: Ozonatory Dezynfekcja wody metodą ozonowania Ozonowanie polega na przepuszczaniu przez wodę powietrza nasyconego ozonem O3 (tlenem trójatomowym). Ozon wytwarzany jest w specjalnych urządzeniach zwanych

Bardziej szczegółowo

czyszczenie / pielęgnacja / smarowanie

czyszczenie / pielęgnacja / smarowanie czyszczenie / pielęgnacja / smarowanie Wyłączny dystrybutor w Polsce BIKELAND.PL Lubiejew 31A, 96-500 Sochaczew, Polska e-mail: bikeonwax@bikeland.pl, tel: +48 22 300 10 30 bikeland.pl SPIS treści środki

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ ASORTYMENTOWO CENOWY PAKIET I. Cena jednostkowa Wartość netto Stawka Wartość brutto

FORMULARZ ASORTYMENTOWO CENOWY PAKIET I. Cena jednostkowa Wartość netto Stawka Wartość brutto Załącznik nr 3 do SIWZ FORMULARZ ASORTYMENTOWO CENOWY PAKIET I Przedmiot zamówienia: Mycie i dezynfekcja urządzeń do hemodializy (CPV:24.43.16.00-0) jednostkowa Wartość Stawka Wartość brutto handlowa Producent

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 1/ZC/2016 Środki czystości

Załącznik Nr 1/ZC/2016 Środki czystości PAKIET III Załącznik Nr 1/ZC/2016 Środki czystości Lp Produkt - opis Jm Ilość 1 Mydło w płynie antybakteryjne do całego ciała, niewysuszające skóry, zawierające glicerynę i lanolinę, użycie z dozowników,

Bardziej szczegółowo

katalog produktów Ekspert w Dziedzinie Higieny www.hypred.pl MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH HIGIENA RĄK

katalog produktów Ekspert w Dziedzinie Higieny www.hypred.pl MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH HIGIENA RĄK Ekspert w Dziedzinie Higieny katalog produktów przemysł MIĘSNY, RYBNY i DROBIARSKI MYCIE I DEZYNFEKCJA W UKŁADACH CIP MYCIE I DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI ZEWNĘTRZNYCH HIGIENA RĄK Hypred reprezentuje francuski

Bardziej szczegółowo

szt. 385 szt szt szt. 250 szt. 550 szt szt szt cena jednostkowa w zł netto za jednostkę miary

szt. 385 szt szt szt. 250 szt. 550 szt szt szt cena jednostkowa w zł netto za jednostkę miary L.P. Opis produktu jednostka miary szcunkowa ilość cena jednostkowa w zł netto za jednostkę miary zestawienie wartościowe w zł netto % VAT wartość VAT zestawienie wartości brutto 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1 Mleczko

Bardziej szczegółowo

Wykaz produktów nie jest wyczerpujący. Złożone poniżej oświadczenia nie zwalniają z obowiązku ich weryfikacji.

Wykaz produktów nie jest wyczerpujący. Złożone poniżej oświadczenia nie zwalniają z obowiązku ich weryfikacji. HYDRODIS ADW 3814 N nowość Progowo aktywny, niewrażliwy na wapń środek wyraźnych możliwościach unoszenia brudu. Odznacza się bardzo dobrą kombinacją zdolności dyspergujących i zapobiegających powstawaniu

Bardziej szczegółowo

Europejska karta charakterystyki produktu zgodna z dyrektywą EWG 2001/58

Europejska karta charakterystyki produktu zgodna z dyrektywą EWG 2001/58 Nazwa handlowa: Tepasol Strona 1 z 5 Europejska karta charakterystyki produktu zgodna z dyrektywą EWG 2001/58 1. Określenie preparatu/materiału i nazwy firmowej Nazwa handlowa: Tepasol Zastosowanie: środek

Bardziej szczegółowo

PAKIET IV - ŚRODKI MYJĄCE I CZYSZCZĄCE. Postępowanie nr 1/PN/2016 - zał. nr 4 do SIWZ. Cena Wartość jednostkow netto złotych a netto zł.

PAKIET IV - ŚRODKI MYJĄCE I CZYSZCZĄCE. Postępowanie nr 1/PN/2016 - zał. nr 4 do SIWZ. Cena Wartość jednostkow netto złotych a netto zł. PAKIET IV - ŚRODKI MYJĄCE I CZYSZCZĄCE Postępowanie nr 1/PN/2016 - zał. nr 4 do SIWZ l.p Nazwa przedmiotu Nazawa handlowa Producent Wielkość opakowania Jm. Ilość Cena Wartość jednostkow netto złotych a

Bardziej szczegółowo

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ NATURALNIE

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ NATURALNIE DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY KOCHAJĄ NATURALNIE Ładnie i zdrowo jest mieszkać z farbami do wnętrz RELIUS Silat Największą część życia przebywamy w pomieszczeniach, stąd niezwykle istotna jest najwyższa dbałość

Bardziej szczegółowo

Katalog Gastro 2015 Profesjonalne środki utrzymania czystości

Katalog Gastro 2015 Profesjonalne środki utrzymania czystości Katalog Gastro 2015 Profesjonalne środki utrzymania czystości PROFESJONALNE ZMYWARKI MYCIE NACZYŃ PŁUKANIE i NABŁYSZCZANIE NACZYŃ CLINEX DishWash CLINEX DiShine Skoncentrowany środek do mycia w zmywarkach

Bardziej szczegółowo

ŚRODKI MYJĄCO CZYSZCZĄCE DO PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO

ŚRODKI MYJĄCO CZYSZCZĄCE DO PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO ŚRODKI MYJĄCO CZYSZCZĄCE DO PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO Sanego certyfikaty i inne dokumenty Spis treści 4 5 6 6 7 8 8 9 10 10 Stal nierdzewna, sprzątanie ogólne Wędzarnie Grill Obiegi zamknięte CIP Zmywarki

Bardziej szczegółowo

EKOLOGICZNE PRANIE BEZ DETERGENTÓW! PIERZE ELIMINUJE BAKTERIE DELIKATNY DLA UBRAŃ CHRONI ŚRODOWISKO

EKOLOGICZNE PRANIE BEZ DETERGENTÓW! PIERZE ELIMINUJE BAKTERIE DELIKATNY DLA UBRAŃ CHRONI ŚRODOWISKO EKOLOGICZNE PRANIE BEZ DETERGENTÓW! PIERZE ELIMINUJE BAKTERIE DELIKATNY DLA UBRAŃ CHRONI ŚRODOWISKO Biowashball to zdrowy, ekologiczny i ekonomiczny sposób na skuteczne pranie tkanin bez udziału chemicznych

Bardziej szczegółowo

Rola CHEMII w zapewnieniu bezpieczeństwa żywnościowego na świecie VI KONFERENCJA NAUKA BIZNES ROLNICTWO

Rola CHEMII w zapewnieniu bezpieczeństwa żywnościowego na świecie VI KONFERENCJA NAUKA BIZNES ROLNICTWO Rola CHEMII w zapewnieniu bezpieczeństwa żywnościowego na świecie VI KONFERENCJA NAUKA BIZNES ROLNICTWO 1 TRENDY W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM Innowacyjność w przemyśle spożywczym Zdrowa żywność Żywność z długim

Bardziej szczegółowo

Zadanie nr 1 Środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni FORMULARZ CENOWY

Zadanie nr 1 Środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni FORMULARZ CENOWY Załącznik nr 2 do ogłoszenia Zadanie nr 1 Środki do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni FORMULARZ CENOWY Lp. Opis przedmiotu zamówienia j.m. Ilość Cena jednostkowa netto 1. Preparat w kolorze zielonym

Bardziej szczegółowo

Zaawansowane środki czyszczące. Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu

Zaawansowane środki czyszczące. Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu Zaawansowane środki czyszczące Dla utrzymania ruchu, napraw i przemysłu Właściwe rozwiązanie Do każdej aplikacji Loctite 7012 Czyszczenie części mechanicznych w warsztatach naprawczych Środek czyszczący

Bardziej szczegółowo

GRUPA PRODUKTÓW: Smary do łańcuchów

GRUPA PRODUKTÓW: Smary do łańcuchów GRUPA PRODUKTÓW: y do łańcuchów Nazwa Opakowanie poj. (ml) Właściwości ChainMAX Dobrze przylega do powierzchni, Nie chlapie i nie ścieka, dzięki temu zapewnia pełne wykorzystanie. 600 Doskonale penetruje

Bardziej szczegółowo

NORMATEK -zmywacz uniwersalny - koncentrat - w pojemniku 5, 10, 30 litrów

NORMATEK -zmywacz uniwersalny - koncentrat - w pojemniku 5, 10, 30 litrów NORMATEK -zmywacz uniwersalny - koncentrat - w pojemniku 5, 10, 30 litrów Zmywacz Uniwersalny Normatek jest silnie skoncentrowanym środkiem, który posiada doskonałe właściwości czyszczące, myjące oraz

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ CENOWY ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE

FORMULARZ CENOWY ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE Postępowanie znak: ZP/2503/05/2014 Załącznik nr 1a FORMULARZ CENOWY ŚRODKI DEZYNFEKCYJNE Lp. Nazwa towaru Jednostka miary Ilość Oferowane opakowanie /wypełnić jeśli dotyczy/ Ilość /wypełnić jeśli dotyczy/

Bardziej szczegółowo

Produkty Planete Bleue to 100% naturalna i ekologiczna jakość Twojego domu!

Produkty Planete Bleue to 100% naturalna i ekologiczna jakość Twojego domu! Francuska firma PLANET BLEUE jest producentem organicznych środków czystości. Cała gama produktów jest w 100% naturalna i ekologiczna, wszystkie produkty posiadają certyfikat Ecocert i Cosmebio, co daje

Bardziej szczegółowo

OPIS KOD PRODUKTU OPAKOWANIE POJEMNOŚĆ DOZOWNIK

OPIS KOD PRODUKTU OPAKOWANIE POJEMNOŚĆ DOZOWNIK LIT-SHP-PL_Outlined.indd 1 9/9/10 09:48:18 LIT-SHP-PL_Outlined.indd 2 9/9/10 09:48:22 LIT-SHP-PL_Outlined.indd 3 9/9/10 09:48:32 5361-02-EEU00 5161-03-EEU00 5665-02-EEU00 5167-03-EEU00 POJEMNOŚĆ DOZOWNIK

Bardziej szczegółowo

Chemia. profesjonalna. Z natury szanujemy srodowisko. f es j on

Chemia. profesjonalna. Z natury szanujemy srodowisko. f es j on Chemia profesjonalna Chem pro aln a ia f es j on Z natury szanujemy srodowisko UNIWERSALNE ŚRODKI MYJĄCO - PIELĘGNUJĄCE D-20 800ml, 5kg, 10kg, 25kg Detergent na bazie amoniaku do odtłuszczania podłóg w

Bardziej szczegółowo

Technologiczne i techniczne rozwiązania firmy RADEX dla branży sektora Mleczarskiego

Technologiczne i techniczne rozwiązania firmy RADEX dla branży sektora Mleczarskiego Technologiczne i techniczne rozwiązania firmy RADEX dla branży sektora Mleczarskiego Łukasz Goły Dyrektor dssprzedaży w Sektorze Napojowym i Mleczarskim Solidny partner w utrzymywaniu czystości Najszersza

Bardziej szczegółowo

OILBIKE LUBER ISOL. SONAX Olej MoS2 400ml. SONAX Professional Wysoce odporny s... SONAX Smar do zamków

OILBIKE LUBER ISOL. SONAX Olej MoS2 400ml. SONAX Professional Wysoce odporny s... SONAX Smar do zamków LUBER OILBIKE Symbol KTM: SCLUBER. Symbol EAN: 8002424001276 Pojemność: 0.2 l Paleta: 2640 szt. Symbol KTM: SCOILBIKE-200. Symbol EAN: 8002424001283 Pojemność: 0.2 l Paleta: 2640 szt. Smar o właściwościach

Bardziej szczegółowo

na dostawę środków czystości dla Zarządu Zlewni Środkowej Odry w Opolu

na dostawę środków czystości dla Zarządu Zlewni Środkowej Odry w Opolu Załącznik Nr 1.. pieczątka firmowa OFERTA CENOWA na dostawę środków czystości dla Zarządu Zlewni Środkowej Odry w Opolu l.p. Wyszczególnienie j.m. Ilość 1 Mydło w płynie z dozownikiem do codziennego mycia

Bardziej szczegółowo

Collection Perla. Sprawdź aktualny stan magazynu. Więcej informacji o Spiekach Kwarcowych na stronie

Collection Perla. Sprawdź aktualny stan magazynu. Więcej informacji o Spiekach Kwarcowych na stronie Collection Perla Sprawdź aktualny stan magazynu Więcej informacji o Spiekach Kwarcowych na stronie www.spiekikwarcowe.pl Collection Perla SPIEKI KWARCOWE, stworzone z naturalnych materiałów, takich jak

Bardziej szczegółowo

Pasujący do dozownika Divermite S. Pasujący do dozownika Divermite S

Pasujący do dozownika Divermite S. Pasujący do dozownika Divermite S Załącznik nr Nazwa wykonawcy Adres wykonawcy.. Miejscowość... Data... Część 4 Artykuły chemiczne CPV 38830000-9 Artykuły chemiczne L.p. Produkt Opis Uwagi Ilość 1 Preparat do ręcznego mycia naczyń typu

Bardziej szczegółowo

KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU

KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU Data aktualizacji : 30-04-2004 wersja 2 1. IDENTYFIKACJA WYROBU Nazwa produktu: AG 706 grunt pod tynki polikrzemianowe Producent: Farby KABE Polska Sp. z o.o., ul.śląska 88,

Bardziej szczegółowo

NETINS Usuwa owady 750 ml

NETINS Usuwa owady 750 ml NETINS Usuwa owady 750 ml Symbol KTM: SCNETI-750. Symbol EAN: 8002424002112 Waga: 0.8kg Pojemność: 0.75l Ilość produktów w opakowaniu zbiorczym: 24 szt. Ilość produktów na palecie: 720 szt. Do usuwania

Bardziej szczegółowo

Trociny, wióry, ścinki, drewno, płyta wiórowa i fornir zawierające substancje niebezpieczne 14. 03 01 82 Osady z zakładowych oczyszczalni ścieków

Trociny, wióry, ścinki, drewno, płyta wiórowa i fornir zawierające substancje niebezpieczne 14. 03 01 82 Osady z zakładowych oczyszczalni ścieków 1. 02 01 01 Osady z mycia i czyszczenia 2. 02 01 03 Odpadowa masa roślinna 3. 02 01 04 Odpady tworzyw sztucznych (z wyłączeniem opakowań) 4. 02 01 08* Odpady agrochemikaliów zawierające substancje, w tym

Bardziej szczegółowo

Konserwacja. Pielęgnacja. IBS-PRODUKTY KONSERWACYJNE Spraye techniczne do konserwacji, pielęgnacji i Czyszczenie. IBS Scherer GmbH

Konserwacja. Pielęgnacja. IBS-PRODUKTY KONSERWACYJNE Spraye techniczne do konserwacji, pielęgnacji i Czyszczenie. IBS Scherer GmbH Konserwacja Pielęgnacja IBS-PRODUKTY KONSERWACYJNE Spraye techniczne do konserwacji, pielęgnacji i czyszczenia Czyszczenie Smarowanie IBS Scherer GmbH CZYSZCZENIE & ODTŁUSZCZANIE IBS-Szybko działający

Bardziej szczegółowo

PIELĘGNACJA SKÓRY I HIGIENA DŁONI KATALOG PRODUKTÓW OCHRONA SKÓRY PRZED PRACĄ OCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJA SKÓRY PIELĘGNACJA SKÓRY PO PRACY

PIELĘGNACJA SKÓRY I HIGIENA DŁONI KATALOG PRODUKTÓW OCHRONA SKÓRY PRZED PRACĄ OCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJA SKÓRY PIELĘGNACJA SKÓRY PO PRACY PIELĘGNACJA SKÓRY I HIGIENA DŁONI KATALOG PRODUKTÓW OCHRONA SKÓRY PRZED PRACĄ OCZYSZCZANIE I PIELĘGNACJA SKÓRY PIELĘGNACJA SKÓRY PO PRACY PROGRAM PIELĘGNACJI SKÓRY Produkty do pielęgnacji skóry Americol:

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA, MONTAŻU, MAGAZYNOWANIA I CZYSZCZENIA SZKŁA

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA, MONTAŻU, MAGAZYNOWANIA I CZYSZCZENIA SZKŁA Ogólne Warunki Sprzedaży Dubiel Vitrum sp.j. Załącznik nr 2 INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA, MONTAŻU, MAGAZYNOWANIA I CZYSZCZENIA SZKŁA BEZPIECZNE SZKŁO WARSTWOWE Z NADRUKIEM CYFROWYM NA MIĘDZYWARSTWIE DO ZASTOSOWAŃ

Bardziej szczegółowo

4. Składowanie. Preparatu nie należy składować razem z produktami spożywczymi, napojami oraz paszami.

4. Składowanie. Preparatu nie należy składować razem z produktami spożywczymi, napojami oraz paszami. Cillit -Neutra Cillit-Neutra przeznaczony jest do neutralizacji zużytych roztworów Cillit (patrz: karta katalogowa L 06), szczególnie przed ich odprowadzeniem do kanalizacji, jak również do podwyższania

Bardziej szczegółowo

Smary. www.tools-shop.pl. Smar do lin i połączeń łańcuchowych NOW. Smar do kół zębatych NOW. Środek smarny z PTFE /teflon/ CARAMBA

Smary. www.tools-shop.pl. Smar do lin i połączeń łańcuchowych NOW. Smar do kół zębatych NOW. Środek smarny z PTFE /teflon/ CARAMBA Smar do lin i połączeń łańcuchowych NOW wysokowydajny smar do wszelkich połączeń łańcuchowych, lin, kół zębatych, łożysk ślizgowych zmniejsza tarcie, ścieranie się, zużycie współpracujących tworzy wysokoodporny

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STERYLIZACJA

SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STERYLIZACJA Formularz cenowy SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STERYLIZACJA Załącznik nr 4 Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno Położniczy im. E. Biernackiego w Wałbrzychu Część numer 1 STERYLIZACJA PAROWA Lp Nazwa

Bardziej szczegółowo

SERIA PRODUKTÓW DO ZABEZPIECZANIA OBIEGÓW CHŁODZĄCYCH

SERIA PRODUKTÓW DO ZABEZPIECZANIA OBIEGÓW CHŁODZĄCYCH SERIA PRODUKTÓW DO ZABEZPIECZANIA OBIEGÓW CHŁODZĄCYCH A/OCH/KOR/P Produkt przeznaczony do ochrony przemysłowych systemów chłodzących przed korozją i odkładaniem się kamienia. Odpowiednio dobrane związki

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 67186-2015; data zamieszczenia: 25.03.2015 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 67186-2015; data zamieszczenia: 25.03.2015 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA 1 z 7 2015-03-25 17:00 Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 57740-2015 z dnia 2015-03-16 r Ogłoszenie o zamówieniu - Łódź Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków do utrzymania czystości, środków myjąco

Bardziej szczegółowo

CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE I CELULOZOWE

CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE I CELULOZOWE Ideal Partner Dorota i Jarosław Dojlidko Sp.J. ul. Warszawska 2, 16-070 Choroszcz tel +48 85 719 39 99 fax +48 85 719 38 99 http://www.idealpartner.pl CZYŚCIWA WŁÓKNINOWE I CELULOZOWE OMNI specjalna struktura

Bardziej szczegółowo

dla rodziny dla radości życia dla Ciebie farby fotokatalityczne

dla rodziny dla radości życia dla Ciebie farby fotokatalityczne dla rodziny dla radości życia dla Ciebie farby fotokatalityczne czystość i zdrowie Czym są produkty fotokatalityczne? Z wyglądu i w sposobie stosowania nie różnią się od typowych materiałów malarskich.

Bardziej szczegółowo

ME EO CHEMIA DLA GASTRONOMII. 47-225 Kędzierzyn-Koźle ul. Energetyków 9 e-mail: mexeo@mexeo.pl www.mexeo.pl

ME EO CHEMIA DLA GASTRONOMII. 47-225 Kędzierzyn-Koźle ul. Energetyków 9 e-mail: mexeo@mexeo.pl www.mexeo.pl KATALOG PRODUKTÓW CHEMIA DLA GASTRONOMII X ME EO 47-225 Kędzierzyn-Koźle ul. Energetyków 9 e-mail: mexeo@mexeo.pl www.mexeo.pl tel.: 77 487-38-10 fax.: 77 487-38-11 kom.: 501-097-905 DYSTRYBUTOR MEX AUTOMAT

Bardziej szczegółowo

www.gastrohevi.pl LUBIANA Zestaw dziecięcy KRASNOLUDKI 1/6

www.gastrohevi.pl LUBIANA Zestaw dziecięcy KRASNOLUDKI 1/6 LUBIANA Zestaw dziecięcy KRASNOLUDKI 1/6 dzieci składający się z sześciu części: talerza obiadowego, talerza śniadaniowego, talerza głębokiego, miseczki do zupy, kubka i kieliszka do jajek. 33,00 zł WYSYŁKA

Bardziej szczegółowo

[OFERTA HANDLOWA DLA WARSZTATÓW I ZAKŁADÓW]

[OFERTA HANDLOWA DLA WARSZTATÓW I ZAKŁADÓW] Maj 2015 [OFERTA HANDLOWA DLA WARSZTATÓW I ZAKŁADÓW] Eco S-6 Płyn do mycia szyb Płyn do mycia szyb i powierzchni szklanych (antybakteryjny) Środek skutecznie usuwający zanieczyszczenia mineralne i biologiczne,

Bardziej szczegółowo

Wspólnie pracujemy na sukces!

Wspólnie pracujemy na sukces! Państwa Partner w zakresie czyszczenia części, produktów do konserwacji, specjalnych preparatów czyszczących, utylizacji Wspólnie pracujemy na sukces! Firma rodzinna Założyciel firmy Wolfgang Scherer Dyrektor

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja asortymentowo cenowa

Specyfikacja asortymentowo cenowa Załącznik nr 1 do ogłoszenia Nr K-DZP.362.2.12.2015 Specyfikacja asortymentowo cenowa Lp. Opis przedmiotu zamówienia jm Ilość 1 Kostka do WC dwufazowa 40 g, posiadająca właściwości czyszczące, zapobiegająca

Bardziej szczegółowo

1. IDENTYFIKACJA PREPARATU I IDENTYFIKACJA PRODUCENTA

1. IDENTYFIKACJA PREPARATU I IDENTYFIKACJA PRODUCENTA TECHNITynk Sp. z o.o. Rzeczków Kolonia 60, 26-680 Wierzbica Tel./fax: 48 618 26 96, www.technitynk.pl KARTA CHARAKTERYSTYKI PREPARATU Opracowana zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego

Bardziej szczegółowo

Nauczycielski plan dydaktyczny z chemii klasa: 1 LO, I ZS, 2 TA, 2 TŻ1, 2 TŻ2, 2 TŻR, 2 TI,2 TE1, 2 TE2, zakres podstawowy

Nauczycielski plan dydaktyczny z chemii klasa: 1 LO, I ZS, 2 TA, 2 TŻ1, 2 TŻ2, 2 TŻR, 2 TI,2 TE1, 2 TE2, zakres podstawowy Nauczycielski plan dydaktyczny z chemii klasa: 1 LO, I ZS, 2 TA, 2 TŻ1, 2 TŻ2, 2 TŻR, 2 TI,2 TE1, 2 TE2, zakres podstawowy Temat lekcji Treści nauczania 1. Zapoznanie z przedmiotowym systemem oceniania

Bardziej szczegółowo

Płuczka Ultradźwiękowa

Płuczka Ultradźwiękowa - 1 - Płuczka Ultradźwiękowa Model: Elmasonic E 15 H Producent: Elma GmbH - Niemcy. 1. Informacje ogólne. Prezentowana płuczka ultradźwiękowa jest przeznaczona do czyszczenia skomplikowanych brudnych przedmiotów

Bardziej szczegółowo

1. IDENTYFIKACJA SUBSTANCJI / PREPARATU:

1. IDENTYFIKACJA SUBSTANCJI / PREPARATU: Data sporządzenia:25.02.2004 Data aktualizacji:15.01.2012 Wydanie I ZMYWACZ UNIWERSALNY - KONCENTRAT Dane dotyczące dostawcy karty charakterystyki: Krajowe Centrum Dystrybucji Olejów Sp. z o.o. Sp. K.

Bardziej szczegółowo

KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU

KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU KARTA BEZPIECZEŃSTWA WYROBU Data aktualizacji : 30-04-2004 wersja 2 1. IDENTYFIKACJA WYROBU Nazwa produktu: AT 360, AT 361, AT 362 Tynk polikrzemianowy baranek 1,0; 1,5; 2,0 mm AT 366, AT 367, AT 368 Tynk

Bardziej szczegółowo

cennik preparatów profiline

cennik preparatów profiline cennik preparatów profiline PREPARATY DO SANITARIATÓW RAPTOPUR VC 100 Zasadowy koncentrat do utrzymania czystości posadzek, płytek ściennych, drzwi oraz ram okiennych, dopuszczony do stosowania w zakładach

Bardziej szczegółowo

Karta charakterystyki preparatu niebezpiecznego Płyn do usuwania tapet ATLAS ALPAN

Karta charakterystyki preparatu niebezpiecznego Płyn do usuwania tapet ATLAS ALPAN Identyfikacja przedsiębiorstwa Nazwa i adres firmy: 1. Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych ATLAS Grzelak i wspólnicy spółka jawna 91-222 Łódź, ul. Św. Teresy105 Numer telefonu: (042) 631 89 45 Numer

Bardziej szczegółowo

HOTEL - RESTAURACJA. Laboratoires CEETAL ul. Wrocławska 82 81-530 Gdynia Tel.: (58) 664-64-44 Fax : (58) 664-64-45 info@ceetal.pl www.ceetal.

HOTEL - RESTAURACJA. Laboratoires CEETAL ul. Wrocławska 82 81-530 Gdynia Tel.: (58) 664-64-44 Fax : (58) 664-64-45 info@ceetal.pl www.ceetal. HOTEL - RESTAURACJA Laboratoires CEETAL ul. Wrocławska 82 81-530 Gdynia Tel.: (58) 664-64-44 Fax : (58) 664-64-45 info@ceetal.pl www.ceetal.pl Aktualizacja 01/09/2014 Francuski twórca i producent do państwa

Bardziej szczegółowo