Radek Szlaga laureat KMS 2012

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Radek Szlaga laureat KMS 2012"

Transkrypt

1 /12/2012 Wernisaż wystawy pokonkursowej Kompas Młodej Sztuki rankingu publikowanego na łamach Rzeczpospolitej. Tworzony jest przez ponad 80 galerii publicznych i prywatnych Radek Szlaga laureat KMS 2012 Wystawę przygotowali: Kama Zboralska i Piotr Cegłowski. Podczas wernisażu wystawy wręczona została laureatowi KMS 2012 Radkowi Szladze nagroda pieniężna Fundacji Marka Marii Pieńkowskiego. Nagrodę wręczył osobiście Fundator - Marek Maria Pieńkowski, który specjalnie na tę okoliczność przyleciał z USA. Pokazano ponad 30 prac młodych twórców do 35 roku życia. Wystawa czynna do 20 grudnia Kama Zboralska i Marek Maria Pieńkowski

2 29/11/2012 Finisaż wystawy malarstwa Bożeny Lesiak Studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie ( ) oraz w Studium Scenografii Teatralnej, Filmowej i Telewizyjnej ( ). W 1978 roku artystka otrzymała I nagrodę w dziedzinie malarstwa Salon Przemyski I. Od 1982 roku bierze udział w międzynarodowych plenerach Nowej Darmsztadzkiej Secesji we Francji, Włoszech i Polsce. Brała udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i zagranicą m.in. w Grecji, Francji, Niemczech, Włoszech, Szwajcarii, Stanach Zjednoczonych, Argentynie. Wystawa czynna od 07 do 29 listopada 2012.

3 18/10/2012 Foyer Centrum Olimpijskiego Wernisaż wystawy prac Bronisława Chromego Artysta jest laureatem Wawrzynu Olimpijskiego w dziedzinie rzeźba. Nagrodę otrzymał za całokształt twórczości. Absolwent krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom uzyskał w 1956 r. Rzeźbiarz, medalier, malarz, rysownik, poeta, profesor ASP w Krakowie. Bronisław Chromy brał udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych. Od niemal 50 lat związany jest z olimpizmem. Autor wielu rzeźb o tematyce sportowej. Laureat m.in. Grand Prix za medal ku czci Dantego w Rawenie (1983), Złotego Medalu Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Wśród rzeźb i pomników, które na stałe wpisały się w krakowski krajobraz należy wymienić Smoka Wawelskiego, Sowy, Owieczki. Tematykę animalistyczną podejmuje również w pracach malarskich. Organizatorem wystawy prac prof. Bronisława Chromego jest Polski Komitet Olimpijski i Towarzystwo Olimpijczyków Polskich Wystawa czynna do

4 17/10/2012 Wernisaż wystawy zbiorowej pedagogów Wydziału Rzeźby warszawskiej ASP pt. Forma Przestrzeń Podmiot kurator Andrzej Kokosza Dzieła zaprezentowali: Piotr Gawron, Zofia Glazer, Małgorzata Gurowska, Hanna Jelonek, Andrzej Kokosza, Marek Kowalski, Mieczysław Kozłowski, Jan Kucz, Stanisław Kulon, Zbigniew Piotr Lorek, Jakub Łęcki, Andrzej Łopieński, Aleksandra Mazurkiewicz, Anna Młotkowska, Andrzej Mroziński, Paweł Mysera, Janusz Pastwa, Roman Pietrzak, Rafał Rychter, Stanisław Słonina, Kinga Smaczna-Łagowska, Urszula Święcicka, Grzegorz Witek, Mariusz Woszczyński, Gustaw Zemła, Ryszard Zimek. Wystawa czynna do 04 listopada /09/2012 Wernisaż wystawy malarstwa Jacka Łydżby pt. Jacek Łydżba, czyli kto?" Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej ( ) w Częstochowie i warszawskiej ASP ( ). Dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Grafiki w pracowni plakatu prof. Macieja Urbańca. W 1999 roku nominowany do "Paszportu Polityki". Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy (2006). W 2002 roku uzyskał tytuł doktora. Wykłada w Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Od 2011 roku Prezes Regionalnego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych w Częstochowie.

5 Wystawa czynna do 14 października /09/2012 Wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Śmigielskiej pt. Obrazy"

6 Studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie ( ). Dyplom w pracowni prof. Stefana Gierowskiego, aneks w pracowni malarstwa ściennego u prof. Edwarda Tarkowskiego. Liczne wystawy indywidualne i zbiorowe. Wystawa czynna do 23 września /08/2012 Wernisaż wystawy malarstwa Tytusa Sawickiego pt. Pejzaże i architektury" Tytus Sawicki - doktor habilitowany, profesor ASP, kierownik Katedry Konserwacji i Restauracji Malarstwa Ściennego na ASP w Warszawie. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu ( 1985). Autor publikacji z zakresu konserwacji dzieł sztuki oraz wielu prac konserwatorskich - między innymi polichromii ściennych w Belwederze w Warszawie i malowideł ściennych kaplic kalwarii w Wejherowie. Wielokrotnie odbywał staże konserwatorskie we Włoszech. Wystawa czynna do 2 września /07/2012 Wernisaż wystawy (malarstwo, fotografia) Beaty Bajno, Grażyny Kunickiej, Agnieszki Pietrzykowskiej pt. Trio/Solo Agnieszka Pietrzykowska jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych oraz Stosunków Międzykulturowych na Uniwersytecie Warszawskim. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych. Zajmuje się malarstwem, ilustracją, biżuterią artystyczną i projektowaniem graficznym.

7 Grażyna Kunicka - absolwentka PWSSP w Gdańsku ( obecnie ASP). Dyplom w pracowni prof. Kiejstuta Bereźnickiego. Otrzymała stypendium Ministerstwa Kultury i Sztuki oraz dwukrotnie stypendium Kulturalne Miasta Gdańska. Uprawia malarstwo, ceramikę, prowadzi Warsztaty Rozwoju Artystycznego z malarstwa, rysunku i ceramiki. Beata Bajno - zajmuje się fotografią, grafiką oraz tworzy instalacje. Laureatka wyróżnień w konkursach krajowych i międzynarodowych m.in. w konkursie "Grafika Warszawska, International Photography Awards, Prix de la Photographie Paris oraz Venice International Photo Contest związanego z 25 - leciem pracy twórczej, którą realizuje w ramach stypendium Kulturalnego Miasta Gdańska. Wystawa czynna do 29 lipca 2012

8 30/05/2012 Wernisaż międzynarodowej wystawy plakatów pt. Sport Culture Euro 2012" Mirosław Lewandowski Wystawa zorganizowana przy współpracy Stowarzyszenia Culture for Sport (Praga) pod kierunkiem Mirosława Lewandowskiego. Prezentacja sportowych plakatów z okazji Euro 2012 dała czołowym światowym grafikom możliwość przedstawienia twórczego spojrzenia na sportowe współzawodnictwo. Plakaty zaprezentowali: Aleksander Faldin, Park Kum-Jun, Takashi Akiyama, Sandy Choi, Jean-Benoit Levy, Vannesa Verillon, Ducki Krzysztof, Misek Karel, Piippo Kari, Drewinski Lex, Freudenreich Wojtek, Kozubik Pavel, Andrzej Dudzinski, Misek Ondrej, Troxler Niklaus, Pekka Loiri, Christof Gassner, Alan Le Quernec, Gyorgy Kemeny, Benny Au. Wystawa czynna do 01 lipca /05/2012 Wernisaż wystawy malarstwa prof. Wiesława Szamborskiego i absolwentów pt. Otwarte" Malarz, grafik, profesor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studia w Szkole Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie ( ) oraz od 1960 roku na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby ASP w Warszawie w pracowniach Antoniego Łyżwańskiego i Michała Byliny. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni prof. Michała Byliny (1966). Od 1968 roku pracownik naukowy ASP w Warszawie. Od 1996 roku profesor zwyczajny. W latach 80. XX w. uczestniczył w Ruchu Kultury Niezależnej. Prace w zbiorach muzeów narodowych w Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu. Ponadto w kolekcjach prywatnych w Polsce i zagranicą. Wystawa czynna do 28 maja 2012.

9 12/04/2012 Wernisaż wystawy malarstwa prof. Krzysztofa Skarbka i Piotra Saula pt. Magia rzeczywistości" Krzysztof Skarbek pochodzi z rodziny herbu Abdank. Studia rozpoczął w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dokończył w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu (obecnie ASP). Profesor w Pracowni Malarstwa i Rysunku wrocławskiej ASP. Przedstawiciel kierunku określanego jako neoekspresjonizm. Piotr Saul - absolwent ASP we Wrocławiu. Zajmuje się malarstwem, fotografią, grafiką i graffiti. Wystawa czynna do 6 maja /03/2012 Wernisaż wystawy pokonkursowej "Londyn 2012" gimnazja (konkurs plastyczny) Wystawa czynna do 02 kwietnia 2012.

10 28/02/2012 Wernisaż wystawy pokonkursowej krajowy etap konkursu MKOl pt. Sport i sztuka Sport i olimpijskie wartości: doskonałość, przyjaźń i szacunek" Wystawa czynna do 15 marca 2012 I miejsce w kat. rzeźba - STANISŁAW CUKIER praca pt. TENISISTKA (brąz, rzeźba odlewana techniką traconego wosku). Absolwent Wydziału Rzeźby warszawskiej ASP. Mieszka w Zakopanem. Uprawiane dziedziny to : rzeźba, medalierstwo. Były wykładowca na ASP w Warszawie, od 1993 r. dyrektor w ZSP im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych oraz w kongresach i wystawach F.I.D.E.M. (Federation International de la Medaille ). Laureat wielu prestiżowych nagród m.in. Grand Prix na II Triennale Rzeźby Portretowej za pracę Portret syna, Złoty medal na Biennale Małej Formy Rzeźbiarskiej w Rawennie za pracę Dante. Prace S. Cukra znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu oraz w British Museum w Londynie, Muzeum Beelden w Scheveningen, a także w licznych kolekcjach prywatnych. I miejsce w kat. malarstwo - KAROLINA ŻURAW praca pt. BEZ TYTUŁU serii Boiska (akryl na płótnie).

11 W 2004 r. ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, Wydział Zabawkarski a w 2010 r. ASP w Poznaniu, Wydział Malarstwa. I miejsce w konkursie - Festiwal malarstwa Kolonia Artystyczna /02/2012 Wernisaż wystawy pokonkursowej konkurs plastyczny "Londyn 2012" szkoły podstawowe Uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu (z udziałem delegacji Centralnego Muzeum Kultury Fizycznej i Sportu w Moskwie pod kierownictwem Jeleny Istiaginy Jelisejewej) odbyła się 17 lutego 2012r. Wystawa czynna do 19 lutego 2012.

12 10/01/2012 Wernisaż wystawy malarstwa Anny Kostenko Urodziła się w Kijowie. Studia w krakowskiej ASP, w 1998 roku obroniła dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Jana Szancenbacha. Brała udział w licznych wystawach w kraju i za granicą. Prace znajdują się w licznych zbiorach m.in. w Anglii, USA, Nowej Zelandii, Australii, Francji. Od 1991 mieszka w Polsce. Wystawa czynna do 26 stycznia 2012.

Plener malarsko-fotograficzny Radzyń 2011 SERDECZNE INSPIRACJE

Plener malarsko-fotograficzny Radzyń 2011 SERDECZNE INSPIRACJE Plener malarsko-fotograficzny Radzyń 2011 SERDECZNE INSPIRACJE FOTOGRAFICY Krzysztof Gierałtowski przeszedł od fotografii w przemyśle i na budowach socjalizmu, poprzez fotografię mody dla miesięcznika

Bardziej szczegółowo

I. STRUKTURA ORGANIZACYJNA UCZELNI.

I. STRUKTURA ORGANIZACYJNA UCZELNI. I. STRUKTURA ORGANIZACYJNA UCZELNI. Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie jest publiczną uczelnią wyższą, której podstawowymi jednostkami organizacyjnymi są Wydziały: Malarstwa Rzeźby Grafiki

Bardziej szczegółowo

Aukcja Sztuki. Współczesnej. Katalog WROCŁAWSKI DOM AUKCYJNY. 28 września 2013 godz. 19:00 Wrocław

Aukcja Sztuki. Współczesnej. Katalog WROCŁAWSKI DOM AUKCYJNY. 28 września 2013 godz. 19:00 Wrocław Aukcja Sztuki Współczesnej WROCŁAWSKI DOM AUKCYJNY Katalog 28 września 2013 godz. 19:00 Wrocław 2 Galeria DNA to przestrzeń, w której sztuka i piękno spotykają się w samym sercu Wrocławia. Po przekroczeniu

Bardziej szczegółowo

AUKCJA POLSKIEJ GRAFIKI WARSZTATOWEJ

AUKCJA POLSKIEJ GRAFIKI WARSZTATOWEJ AUKCJA POLSKIEJ GRAFIKI WARSZTATOWEJ Wciągnęła nas ta gra. Bo choć w ymaga respektowania reguł, to szuka piękna poza regułami. Jest jasno określoną i skomplikowaną techniką, ale od zawsze chciała przekroczyć

Bardziej szczegółowo

Katalog DOM AUKCYJNY. 27 września 2014 godz. 19:00 (sobota) Wrocław

Katalog DOM AUKCYJNY. 27 września 2014 godz. 19:00 (sobota) Wrocław Katalog DOM AUKCYJNY 27 września 2014 godz. 19:00 (sobota) Wrocław 2 Galeria DNA to przestrzeń, w której sztuka i piękno spotykają się w samym sercu Wrocławia. Po przekroczeniu jej progu, gość zanurza

Bardziej szczegółowo

W numerze: * Studenci z Francji na Mechanicznym * Wszystko o wyborach * Rekrutacja inaczej * Złoty medal projektantów * 10 lat AIESEC-u

W numerze: * Studenci z Francji na Mechanicznym * Wszystko o wyborach * Rekrutacja inaczej * Złoty medal projektantów * 10 lat AIESEC-u Z Życia Politechniki Radomskiej numer 1(28) ISSN 1642-1256 STYCZEŃ/MARZEC 2008 W numerze: * Studenci z Francji na Mechanicznym * Wszystko o wyborach * Rekrutacja inaczej * Złoty medal projektantów * 10

Bardziej szczegółowo

wiadomości wydziałowe

wiadomości wydziałowe 32 wydział artystyczny instytut Muzyki Nowa promocja doktorska instytut Sztuk wizualnych Profesor Andrzej Bobrowski Postanowieniem z dnia 12 czerwca 2012 roku prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław

Bardziej szczegółowo

DOBRE WIADOMOŚCI NA KONIEC TYGODNIA 4 KWIETNIA 2014 SUKCESY / ZAPROSZENIA / OFERTY/ STYPENDIA / KONKURSY SUKCESY. WSW: Piotr Depta znów nagrodzony!

DOBRE WIADOMOŚCI NA KONIEC TYGODNIA 4 KWIETNIA 2014 SUKCESY / ZAPROSZENIA / OFERTY/ STYPENDIA / KONKURSY SUKCESY. WSW: Piotr Depta znów nagrodzony! DOBRE WIADOMOŚCI NA KONIEC TYGODNIA 4 KWIETNIA 2014 SUKCESY / ZAPROSZENIA / OFERTY/ STYPENDIA / KONKURSY SUKCESY WSW: Piotr Depta znów nagrodzony! Piotr Depta, student Wydziału Sztuk Wizualnych, został

Bardziej szczegółowo

KOMUNIKAT PRASOWY dotyczący powołania Rad Programowych TVP S.A., Polskiego Radia SA i TV Polonia

KOMUNIKAT PRASOWY dotyczący powołania Rad Programowych TVP S.A., Polskiego Radia SA i TV Polonia KOMUNIKAT PRASOWY dotyczący powołania Rad Programowych TVP S.A., Polskiego Radia SA i TV Polonia Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji na posiedzeniu 16 listopada 2010 r. powołała: Radę Programową Telewizji

Bardziej szczegółowo

Zbigniew Judycki, Tadeusz Skoczek

Zbigniew Judycki, Tadeusz Skoczek Zbigniew Judycki, Tadeusz Skoczek S Ł OW N I K B I O G R A F I C Z N Y Wa r s z a w a 2015 MAZOWIECCY MUZEALNICY S Ł O W N I K B I O G R A F I C Z N Y Zbigniew Judycki, Tadeusz Skoczek MAZOWIECCY MUZEALNICY

Bardziej szczegółowo

ALFABETARIUSZ Svatava Antošová, Agnieszka Aleksandra Archicińska Ryszard Bandosz, Krzysztof J.Barański Jerzy Barczyński Marek Baterowicz

ALFABETARIUSZ Svatava Antošová, Agnieszka Aleksandra Archicińska Ryszard Bandosz, Krzysztof J.Barański Jerzy Barczyński Marek Baterowicz ALFABETARIUSZ Svatava Antošová, ur. 3.06.1957. Poetka i prozaik. Mieszka w Teplicach (Czechy).Wydała tomy poezji: Říkají mi poezie (Mówią mi poezja, 1987), Ta ženská musí být opilá (Ta kobieta musi być

Bardziej szczegółowo

prof. dr hab. Jan Wiktor Sienkiewicz

prof. dr hab. Jan Wiktor Sienkiewicz prof. dr hab. Jan Wiktor Sienkiewicz książki Spis publikacji oraz udział w konferencjach; promotorstwo prac licencjackich, magisterskich i doktorskich; recenzje (stan: kwiecień 2015 r.) 1991 1. Zbiory

Bardziej szczegółowo

Kalendarium wydarzeń artystycznych i naukowych: wystawy, wydawnictwa poezji i opowiadań, konferencje naukowo-szkoleniowe

Kalendarium wydarzeń artystycznych i naukowych: wystawy, wydawnictwa poezji i opowiadań, konferencje naukowo-szkoleniowe Strona1 Andrzej Kowal Stowarzyszenie Psychiatria i Sztuka Kalendarium wydarzeń artystycznych i naukowych: wystawy, wydawnictwa poezji i opowiadań, konferencje naukowo-szkoleniowe Wbrew temu co się powszechnie

Bardziej szczegółowo

DOBRE WIADOMOŚCI NA KONIEC TYGODNIA 7 MARCA 2014 SUKCESY / ZAPROSZENIA / AKTYWNOŚCI / OFERTY/ GRANTY / STYPENDIA / LEKTURY / KONKURSY SUKCESY

DOBRE WIADOMOŚCI NA KONIEC TYGODNIA 7 MARCA 2014 SUKCESY / ZAPROSZENIA / AKTYWNOŚCI / OFERTY/ GRANTY / STYPENDIA / LEKTURY / KONKURSY SUKCESY DOBRE WIADOMOŚCI NA KONIEC TYGODNIA 7 MARCA 2014 SUKCESY / ZAPROSZENIA / AKTYWNOŚCI / OFERTY/ GRANTY / STYPENDIA / LEKTURY / KONKURSY SUKCESY WSW: Lex Drewinski, II nagroda Międzynarodowej Wystawy Satyrykon

Bardziej szczegółowo

Ziemia wałbrzyska w dawnej kartografii. Otwarcie. Muzeum w Wałbrzychu od 13 lutego

Ziemia wałbrzyska w dawnej kartografii. Otwarcie. Muzeum w Wałbrzychu od 13 lutego P R E M I E R A 9 lutego - godz. 18 WOK Piaskowa Góra Ziemia wałbrzyska w dawnej kartografii Muzeum w Wałbrzychu od 13 lutego premierowy pokaz filmu otwarcie wystawy fotograficznej Otwarcie spotkanie Wystawa

Bardziej szczegółowo

UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI Nr 4-5 224-225 kwiecień-maj 2015

UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI Nr 4-5 224-225 kwiecień-maj 2015 1 2 3 w numerze: 4 ROBERT KORNELUK / Z obrad Senatu 7 ROBERT KORNELUK / Zarządzenia JM Rektora 7 wiesław hładkiewicz / Władysław Bartoszewski WSPOMNIENIE o prof. e. hajduku 8 Elżbieta Kołodziejska / Odszedł

Bardziej szczegółowo

Informator. Samorządu Studentów

Informator. Samorządu Studentów Informator Samorządu Studentów dla kandydatów na studia na rok akademicki 2009/2010 1 Samorząd Studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie to wszyscy studenci ASP. Reprezentują ich na poszczególnych

Bardziej szczegółowo

6.01.2007 Lubuski Teatr. Oficjalna premiera spektaklu muzycznego według Marka Grechuty A wszystko to Ty, w reż. Jerzego Satanowskiego.

6.01.2007 Lubuski Teatr. Oficjalna premiera spektaklu muzycznego według Marka Grechuty A wszystko to Ty, w reż. Jerzego Satanowskiego. STYCZEŃ 1.01.2007 Zielonogórzanka Pani Bronisława Musiałowicz ukończyła 100 lat. 29 grudnia 2006 roku - życzenia składali prezydent Janusz Kubicki, kierownik USC Tomasz Brzózka, przedstawicielki ZUS oraz

Bardziej szczegółowo

20 września 13 listopada 2011

20 września 13 listopada 2011 20 września 13 listopada 2011 Chris Marker, Sans soleil, 1983, klatka z filmu, dzięki uprzejmości artysty Zachęta Narodowa Galeria Sztuki pl. Małachowskiego 3 00-916 Warszawa dyrektor Hanna Wróblewska

Bardziej szczegółowo

Festiwal Gwiazd w Miedzyzdrojach. - 07 lipca 2013 r. OKŁADKA

Festiwal Gwiazd w Miedzyzdrojach. - 07 lipca 2013 r. OKŁADKA 18 03 Festiwal Gwiazd w Miedzyzdrojach - 07 lipca 2013 r. OKŁADKA 1 Zdjęcie OLAFA LUBASZENKO Szanowni Państwo! Kolejny raz wspólnie z szefującą Międzynarodowemu Domowi Kultury w Międzyzdrojach Panią Jadwigą

Bardziej szczegółowo

Andrzej Kosztowniak Prezydent Miasta Radomia

Andrzej Kosztowniak Prezydent Miasta Radomia raz z wiosennym przebudzeniem, instytucje kultury przygotowały dla Państwa szereg wystaw, spotkań, spektakli, koncertów i imprez warsztatowych zachęcając do skorzystania z wachlarza ofert kulturalnych.

Bardziej szczegółowo

SEMINARIUM. Antoni Bartosz. Janusz Byszewski BIOGRAMY

SEMINARIUM. Antoni Bartosz. Janusz Byszewski BIOGRAMY BIOGRAMY SEMINARIUM Antoni Bartosz Mediewista, doktor nauk humanistycznych Uniwersytetu Paris IV na Sorbonie, literaturoznawca, tłumacz. 1989-2003 pracownik naukowy UJ. 1999-2001 koordynator programów

Bardziej szczegółowo

WYDAWCA. Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej biuro@media-work.pl www.media-work.pl REDAKCJA

WYDAWCA. Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej biuro@media-work.pl www.media-work.pl REDAKCJA WYDAWCA Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej biuro@media-work.pl www.media-work.pl REDAKCJA Portal Rynek i Sztuka Buforowa 4e (p.102) 52-131 Wrocław www.rynekisztuka.pl redakcja@rynekisztuka.pl +48

Bardziej szczegółowo

Oceny jednostek miejskich za 2013 rok Opole, dnia 31.07.2014 r.

Oceny jednostek miejskich za 2013 rok Opole, dnia 31.07.2014 r. KW.060.00003.2014 KW.ZD.00053.2014 Oceny jednostek miejskich za 2013 rok Opole, dnia 31.07.2014 r. Spis treści I Tabela prezentująca propozycje ocen poszczególnych podmiotów biorących 3 udział w procesie

Bardziej szczegółowo

LEGNICA CANTAT 46 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ CHÓRÓW O NAGRODĘ PRZECHODNIĄ RUBINOWĄ LUTNIĘ IM. JERZEGO LIBANA Z LEGNICY. Legnica, 22-24 maja 2015 r.

LEGNICA CANTAT 46 OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ CHÓRÓW O NAGRODĘ PRZECHODNIĄ RUBINOWĄ LUTNIĘ IM. JERZEGO LIBANA Z LEGNICY. Legnica, 22-24 maja 2015 r. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ CHÓRÓW LEGNICA CANTAT 46 O NAGRODĘ PRZECHODNIĄ RUBINOWĄ LUTNIĘ IM. JERZEGO LIBANA Z LEGNICY pod patronatem Prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego Legnica, 22-24 maja 2015 r. FUNDATORZY

Bardziej szczegółowo

Gmina Solec nad Wisłą zabytki architektury i budownictwa

Gmina Solec nad Wisłą zabytki architektury i budownictwa Gmina Solec nad Wisłą zabytki architektury i budownictwa KONKURS PLASTYCZNY KATALOG PRAC Organizator: Marek Szymczyk, Wójt Gminy Solec nad Wisłą Koordynator konkursu i opracowanie katalogu: Małgorzata

Bardziej szczegółowo

ZŁOTE SOWY Polonii 2012

ZŁOTE SOWY Polonii 2012 Zaproszenie Program ZŁOTE SOWY Polonii 2012 Patronat honorowy: Longin Komołowski prezes Stowarzyszenia Wspólnota Polska, Bogdan Borusewicz marszałek Senatu RP, Jerzy Margański Ambasador RP w Austrii, TVP

Bardziej szczegółowo

73 LEON WYCZÓŁKOWSKI (Huta Miastkowska k. Siedlec 1852 - Warszawa 1936) MAKI, 1909

73 LEON WYCZÓŁKOWSKI (Huta Miastkowska k. Siedlec 1852 - Warszawa 1936) MAKI, 1909 73 LEON WYCZÓŁKOWSKI (Huta Miastkowska k. Siedlec 1852 - Warszawa 1936) MAKI, 1909 pastel, papier 61,5 x 73 cm (w św. ramy 58,7 x 71 cm) sygnowany p.g.: L Wyczół 909 Na odwrocie oprawy uszkodzona nalepka

Bardziej szczegółowo

GOŚCIE FESTIWALU 2014

GOŚCIE FESTIWALU 2014 GOŚCIE FESTIWALU 2014 Liliana Bardijewska Polska autorka słuchowisk, sztuk i utworów prozatorskich dla dzieci, krytyk literacki i teatralny, tłumacz literatury bułgarskiej, wydawca literatury dla dzieci

Bardziej szczegółowo

rewia musicalowa śrubki michała Jurkiewicza

rewia musicalowa śrubki michała Jurkiewicza STYCZEŃ - LUTY 2011 WWW.CK.art.pL rewia musicalowa śrubki michała Jurkiewicza Wystawa pracowni malarstwa prof. K. Cieślika Wybór - pokaz śląskiej kolekcji sztuki współczesnej SUper!jednostka reminiscencja

Bardziej szczegółowo