Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego Newsletter 13/2011

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego Newsletter 13/2011"

Transkrypt

1 Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego Newsletter 13/2011 Bezpłatne seminarium: Praktyczne aspekty inżynierii OPROGRAMOWANIA Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Nokia Siemens Networks zapraszają na seminarium: Praktyczne aspekty inżynierii oprogramowania, które odbędzie się 25 listopada 2011 (piątek) w godz.10-12, w siedzibie NSN w Krakowie - Kampus UJ, ul. Bobrzyńskiego 46. W programie : informacje o firmie Nokia Siemens Networks i możliwościach zatrudnienia wykład na temat technologii LTE rozwijanej w ramach projektów NSN realizowanych w Krakowie wykład na temat praktycznych aspektów inżynierii oprogramowania zwiedzanie Centrum NSN w Krakowie Zainteresowanych prosimy o wysłanie o tytule "NSN" na adres: W treści należy podać swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów i czekać na potwierdzenie. Bezpłatne szkolenie "Kilka kroków do wymarzonej pracy" Jeśli chcesz poznać różne metody poszukiwania pracy, dowiedzieć się jak nawiązywać kontakt z pracodawcą, umiejętnie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej i zobaczyć jak należy się zachować podczas jej trwania zapraszamy na bezpłatny warsztat "Kilka kroków do wymarzonej pracy". Szkolenie odbędzie się 29 listopada (wtorek) w godz. 11:30-14:30, przy ul. Gronostajowa 7 (Kampus UJ), w sali na parterze. Zainteresowanych prosimy o na adres W temacie należy wpisać "Praca", a w treści imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz nr telefonu. Bezpłatne seminarium: Praktyczne aspekty ZARZĄDZANIA projektami Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Nokia Siemens Networks zapraszają na seminarium: Praktyczne aspekty zarządzania projektami, które odbędzie się 2 grudnia (piątek), w godz , w siedzibie NSN w Krakowie, przy ul. Bobrzyńskiego 46 (Kampus UJ).

2 Zainteresowanych prosimy o wysłanie a o tytule "Zarządzanie NSN" na adres: W treści należy podać swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek oraz rok studiów i czekać na potwierdzenie. UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! Konkurs na najlepszy biznesplan przedsięwzięcia innowacyjnego Fundacja Progress and Business zaprasza studentów, doktorantów oraz młodych pracowników naukowych do wzięcia udziału w VI. Konkursie na Najlepszy Biznesplan Przedsięwzięcia Innowacyjnego (Edycja 2011). Na Konkurs można zgłaszać biznesplany wdrożeń nowych technologii, nowe wynalazki i charakterystyki ekonomiczne ich wdrożenia, czy innowacje finansowe i organizacyjne wraz z analizą ich opłacalności. Najlepsze pomysły zostaną rekomendowane do realizacji w ramach własnej firmy z możliwością udziału finansowego Funduszu Wsparcia Zaawansowanych Technologii Fundacji Progress and Business lub poprzez utworzenie profit center w ramach Inkubatora Zaawansowanych Technologii P&B Incubator" Sp. z o.o. Oprócz nagród rzeczowych Laureaci otrzymają również list rekomendacyjny z opinią o innowacyjności planowanego przedsięwzięcia. Harmonogram Konkursu: Termin zgłaszania biznesplanów na Konkurs 1 grudnia 2011r. Termin powiadomienia o zakwalifikowaniu do II etapu 5 grudnia 2011r. Termin nadesłania biznesplanów z informacjami dodatkowymi 23 grudnia 2011r. Rozstrzygnięcie konkursu 30 grudnia 2011 r. Więcej informacji o konkursie można uzyskać na stronie internetowej lub Konkurs jest realizowany w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Kreator Innowacyjności wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej". DZIEŃ OTWARTY Motorola Solutions - POZNAJ NAS LEPIEJ! Zapraszamy na Dzień Otwarty 26 listopada 2011 (sobota), godz. 10:00-16:00, Green Office, ul. Czerwone Maki 82, Kraków. Motorola Solutions to lider w branży telekomunikacyjnej dostarczający produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. W Krakowie znajdują się dwa centra Motoroli - Centrum Oprogramowania oraz Centrum Finansowe. Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie jest jednym z wielu centrów technologicznych Motorola Solutions na świecie, wspierających działania firmy w rozwoju oprogramowania oraz innowacyjnych projektach sprzętowych.

3 W Centrum w Krakowie tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe w standardzie TETRA/APCO P25/LTE dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA. Centrum Finansowe Motorola Solutions w Krakowie jest częścią globalnej sieci centrów finansowych Motoroli dostarczających usługi księgowo-rozliczeniowe innym oddziałom firmy. Oba centra Motorola Solutions w Krakowie od lat dynamicznie rozwijają się i zwiększają zakres swojej odpowiedzialności. Odwiedź nas podczas Dnia Otwartego i dowiedz się więcej o tym, co robimy i jak pracujemy: Jak zostać Motorolaninem Dowiedz się, jak aplikować, przekonaj osobiście, jak wygląda proces rekrutacji podczas pokazowej rozmowy technicznej i sprawdź, jakie są możliwości rozwoju naszej firmie. Technologie i Produkty W Dniu Otwartym nasi pracownicy zaprezentują technologie, w których tworzą oprogramowanie oraz opowiedzą o produktach Motorola Solutions. Z pewnością będzie to unikalna okazja zapoznania się z tym, co robimy. Zapraszamy również na zwiedzenie naszego laboratorium i tzw. Show Room'u prezentującego ciekawe aspekty działania cyfrowego, trunkingowego systemu radiowego TETRA. Innowacyjność Innowacyjność to jedna z podstawowych wartości i zasad działania Motorola Solutions. Podczas Dnia Otwartego będziesz mógł zobaczyć np. roboty stworzone przez naszych pracowników, sterowanie przedmiotami w przestrzeni wirtualnej czy urządzeniami poprzez sieć TETRA oraz wiele innych pomysłów naszych inżynierów wcielonych w życie. Środowisko naszej codziennej pracy Siedziba Motorola Solutions w Krakowie znajduje się w ultra-nowoczesnym i ekologicznym budynku zlokalizowanym w Krakowskim Parku Technologicznym. Podczas Dnia Otwartego będzie możliwość zwiedzenia miejsca naszej pracy, sal szkoleniowych, sal spotkań projektowych, naszej cafeterii oraz zapoznania się z udogodnieniami, które usprawniają i uprzyjemniają naszą codzienną pracę. Kultura pracy Motorola Solutions bardzo dba o równowagę pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym swoich pracowników. Przekonaj się, że poza pracą lubimy się również bawić, a firma oferuje nam szereg możliwości, aby rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Historia i tradycje technologiczne Motoroli Motorola to firma z długoletnią historią. Zobacz archiwalne materiały i pamiątki, dowiedz się, jakie były początki firmy, jak się rozwijaliśmy, jakie ikony technologii wypuszczaliśmy jako pierwsi na świecie na rynek, jak zmienialiśmy się przez lata i jak wygląda Motorola dzisiaj. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres:

4 Twoja Perspektywa rusza IV edycja ogólnopolskiego programu dla studentów Trzymiesięczne płatne praktyki, nagrody w wysokości nawet 10 tys. zł oraz cykl warsztatów czekają na studentów, którzy wezmą udział w IV edycji ogólnopolskiego programu edukacyjnego Twoja Perspektywa. Organizatorami są Telekomunikacja Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy Business for Society. Celem programu jest zbliżenie świata nauki i biznesu, rozwijanie kompetencji studentów tak, aby odpowiadały one potrzebom rynku pracy. Na program Twoja Perspektywa składają się: cykl ponad 50 warsztatów, program ambasadorski oraz ogólnopolski konkurs. W bieżącej edycji programu Twoja Perspektywa weźmie udział już 18 uczelni, o 5 więcej niż rok temu. W samym konkursie, rok temu uczestniczyło 2457 studentów ze 197 uczelni (dla porównania w II edycji 1307 uczestników z 160 uczelni). W warsztatach zorganizowanych w poprzednich trzech edycjach wzięło udział ponad 1500 studentów. Podczas warsztatów prowadzonych przez praktyków i trenerów z Grupy TP, studenci z 18 uczelni partnerskich będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę nie tylko z zakresu telekomunikacji czy ekonomii, ale też autoprezentacji lub prowadzenia negocjacji. Będą mieli okazje zapoznać się z zagadnieniami biznesowymi i technicznymi projektu EURO2012 oraz niezwykle popularnej kampanii marketingowej Serce i Rozum. Podobnie jak w poprzednich edycjach programu, również w tym roku odbędzie się ogólnopolski konkurs dla studentów, których pasją są nowoczesne technologie marketing i zarządzanie. W konkursie mogą wziąć udział studenci ze wszystkich uczelni w Polsce, którzy ukończyli pierwszy rok studiów, ale nie ukończyli jeszcze 26 roku życia. Nowością w programie są Studenckie Kluby Orange działające w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. To inicjatywa, której celem jest działalność edukacyjna w zakresie nowych technologii, jak również kreowanie postaw wolontariackich, które są bardzo istotne dla Grupy TP. Informacji o programie Twoja Perspektywa udziela: Agnieszka Krawczyńska, tel. (22) , kom , Twoja Perspektywa - Dołącz do grona Ambasadorów Grupy TP na Twojej uczelni! Jeżeli ukończyłeś/łaś I rok studiów licencjackich albo studiujesz na studiach magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego i interesujesz się branżą telekomunikacyjną, ten program jest właśnie dla Ciebie! Zgłoś się do IV edycji Programu Ambasadorskiego Grupy TP! IV edycja Programu Ambasadorskiego skierowana jest głownie do studentów kierunków związanych z telekomunikacją, informatyką, systemami informacyjnymi, ekonomią, ekonometrią, socjologią, matematyką oraz marketingiem i zarządzaniem. Jako Ambasador zyskasz możliwość: odbycia płatnych praktyk w jednej ze spółek Grupy TP a dla najlepszych w Grupie FT wsparcia największego wydarzenia sportowego w Europie EURO 2012 zyskania cennego doświadczenia zawodowego poznania innych osób zainteresowanych branżą telekomunikacyjną

5 uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach wyjazdowych i stacjonarnych zdobycia Certyfikatu Ambasadorskiego Prześlij swoje CV i list motywacyjny do 22 listopada Campus Recruiterowi (Dorota Strzemińska, i rozpocznij z nami swoją przygodę w Grupie TP. Więcej informacji o programie na stronie Bezpłatne szkolenie: Aplikuj z głową Biuro Karier zaprasza studentów i absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego na bezpłatne szkolenie na którym: zobaczysz jak poprawnie krok po kroku przygotować CV i list motywacyjny, poznasz różne metody poszukiwania pracy i dowiesz się jak nawiązywać kontakt z pracodawcą. Dostępne są dwa terminy: (wtorek) Kampus UJ, ul. Gronostajowa 7, sala (parter), godziny: 11:30-14: (środa) Wydział Matematyki i Informatyki, ul. Łojasiewicza 6, sala 1146, godziny: 10: Zainteresowanych prosimy o na adres: W temacie należy wpisać "6.12" lub "7.12" (data szkolenia), a w treści imię, nazwisko, kierunek i rok studiów oraz nr telefonu Fundacja Instytut Studiów Strategicznych Stanowisko: stażysta Ilość stanowisk: 3 Lokalizacja: ul. Mikołajska 4 Osoba do kontaktu: Anna Czapiga Telefon: Branża: NGO Wymagania:

6 wykształcenia wyższego (min. studia licencjackie na kierunku politologia, stosunki międzynarodowe, socjologia, europeistyka, ekonomia) znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem) umiejętności obsługi komputera (MS Word, MS Excel, internet) doświadczenie w pisaniu wniosków grantowych - mile widziane umiejętności pracy pod presją czasu zaangażowania Opis zadań: udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowywanie monitorowanie dostępnych źródeł finansowania projektów prace administracyjno biurowe Warunki zatrudnienia: bezpłatny staż w terminie od r. do r. ( w wymiarze 20 h tygodniowo) możliwość nabycia nowej wiedzy i umiejętności dla najlepszych stażystów możliwość zatrudnienia Forma składania aplikacji - Zainteresowane stażem osoby prosimy o przesłanie CV na adres do dnia r. z dopiskiem wybranego obszaru działalności Fundacji. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje. W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.z 2002r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami)". Dodatkowe informacje: Fundacja Instytut Studiów Strategicznych zaprasza do współpracy osoby chętne do obycia stażu w jednym z trzech obszarów działalności Fundacji: 1. Polska polityka wschodnia 2. Polska w Unii Europejskiej 3. Nowy kształt bezpieczeństwa Euro Atlantyckiego. Biuro Programów Zagranicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie Stanowisko: referent Ilość stanowisk: 1 Lokalizacja: Biuro Programów Zagranicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ul. Rakowicka 27, Kraków Osoba do kontaktu: Agnieszka Nowak Telefon: Branża: Edukacja / szkolenia

7 Wymagania: biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego, zaawansowana znajomość obsługi komputera i Internetu, samodzielność na stanowisku pracy, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, wykształcenie wyższe, mile widziane doświadczenie zawodowe Opis zadań: obsługa administracyjna studiów doktoranckich w języku angielskim współpraca z zagranicznymi agencjami rekrutacyjnymi zarządzanie informacjami na stronie Internetowej biura promocja międzynarodowa Uczelni udzielanie informacji telefonicznej oraz mailowej na temat oferty studiów w języku angielskim inne prace zlecone Warunki zatrudnienia: umowa o pracę Forma składania aplikacji Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie poniższych dokumentów na adres do dnia 27 listopada 2011 r.: życiorys kopia dokumentów potwierdzających zdobyte kwalifikacje oraz kopie certyfikatów znajomości języka obcego (jeśli dotyczy) zgoda na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji Dodatkowe informacje: Przewidywany okres zatrudnienia r. Biuro Programów Zagranicznych zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska, jedynie wybraną osobę. Control Process S.A. Stanowisko: praktykant Ilość stanowisk: 5 Lokalizacja: Kraków Osoba do kontaktu: Paweł Tyrała Telefon:

8 Branża: Badania i rozwój IT / Telekomunikacja Marketing / reklama / PR Wymagania: Studenci wszystkich kierunków, którzy w trakcie odbywania praktyki będą na II-V roku studiów Obługa komputera (MS Word, MS Outlook, MS Excel) Zdolność analitycznego myślenia Opis zadań: Udział w projektach biznesowych Zapoznanie się z informacjami niezbędnymi do realizacji zadań Pomoc członkom zespołów projektowych Warunki zatrudnienia: Praca w wysoko wykwalifikowanych zespołach Pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami biznesowymi Dla najlepszych praktykantów możliwość otrzymania oferty stałej pracy Forma składania aplikacji CV prosimy przesyłać na adres: Notatek.pl sp z o.o. Stanowisko: ambasador firmy Ilość stanowisk: 1 Lokalizacja: Kraków Osoba do kontaktu: Przemysław Kadula Telefon: Branża: Inne Wymagania: status studenta 5h/tygodniowo zainteresowanie PR i promocją praktyka bezpłatna

9 Opis zadań: Pozyskanie notatek dla serwisu Notatek.pl - Analiza potrzeb edukacyjnych studentów na danej uczelni. - Stworzenie strategii promocji w danym mieście/ na danej uczelni. Na szkoleniach damy Ci potrzebną wiedzę jak to zrobić. - Pomoc w dystrybucji materiałów promocyjnych Notatek.pl (głównie plakaty). Jak również pomoc w negocjacjach z działami promocji uczelni. - Pomoc w organizacji wydarzeń na uczelniach. - Bieżące informowanie studentów o Notatek.pl. np. w czasie rozmów, na forum. - Promocja naszych konkursów z nagrodami. - Pomoc w pozyskaniu fanów na Facebooku. Warunki zatrudnienia: OFERUJEMY: - Spotkanie w Krakowie, za które zapłacimy Ambasadorom (przejazd + nocleg). Spotkanie będzie integracyjno-szkoleniowe. Opowiemy o portalu i zrobimy szkolenie z tworzenia planu PR. - Min. dwa szkolenia. Najprawdopodobniej będzie to PR (z naciskiem na Employer Branding oraz e-pr) jak również przygotowanie do robienia analiz marketingowych. - Ambasadorzy dostaną zaproszenia na imprezę urodzinową Notatek.pl. - Dwa szkolenia w trakcie trwania programu organizowane przy współpracy z naszymi partnerami tj. House, Ravel, Pizzerie Dominium, McArthur, Citibank Handlowy oraz agencje interaktywne. Nagrody od naszych partnerów. Współpracujemy z takimi firmami jak: House, Ravel, Pizzerie Dominium, McArthur. Będą to kupony na ubrania, buty, jedzenie. - Najlepszy Ambasador dostanie nagrodę: wyjazd na weekend z osobą towarzyszącą do Zakopanego. - Możliwość darmowego pobierania plików z portalu Notatek.pl. - Ambasadorzy będą uczyć się za darmo! - Wystawimy zaświadczenie o byciu ambasadorem oraz list polecający. Forma składania aplikacji Wyślij swoje zgłoszenie na wraz ze zgłoszeniem dołącz swoje CV, które przekona nas, że to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać. Alior Bank S.A. Stanowisko: stażysta w Zespole Rekrutacji Ilość stanowisk: 1 Lokalizacja: Kraków Telefon: Branża: Finanse / ekonomia / bankowość Wymagania: Zainteresowania związane z obszarem HR Mile widziana znajomość produktów bankowych Dyspozycyjność (min 30 h w tygodniu) Chęć zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności Zaangażowanie i entuzjazm w działaniu Umiejętność dobrej organizacji pracy

10 Opis zadań: Wsparcie Zespołu Rekrutacji w realizacji bieżących zadań Budowanie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku Alior Banku wśród kandydatów Sporządzanie raportów i analiz w zakresie rekrutacji Preselekcja nadsyłanych aplikacji i umawianie spotkań rekrutacyjnych Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych Asystowanie w spotkaniach rekrutacyjnych Warunki zatrudnienia: Pracę w dynamicznie rozwijającym się nowym Banku Możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu stażu Forma zatrudnienia: umowa zlecenie Miłą atmosferę pracy i nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego Forma składania aplikacji - Jeżeli jesteś zainteresowana/y ofertą pracy wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dodatkowe informacje - Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania." Szkoła Języków Obcych Glossa Stanowisko: praktykant Ilość stanowisk: 3 Osoba do kontaktu: Alicja Morawska Lokalizacja: Praktyki odbywają się w siedzibie szkoły języków GLOSSA, na ulicy Dietla 103 w Krakowie Telefon: (+48 12) Branża: Edukacja / szkolenia Marketing / reklama / PR Wymagania: Dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego; Umiejętność współpracy w grupie, a zarazem samodzielność;

11 Pracowitość i zaangażowanie w powierzone zadania; Punktualność i umiejętność organizacji czasu Opis zadań: obsługa klientów polskich i zagranicznych kontrola jakości szkoleń prowadzonych w firmach przy użyciu narzędzi internetowych koordynacja regionalnych, krajowych i międzynarodowych projektów udział w wydarzeniach promocyjno-eventowych udział w zadaniach działu marketingu Warunki zatrudnienia: Praktyka obejmuję 80 godzin zegarowych rozłożonych w ciągu miesiąca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 21:15. Forma składania aplikacji - Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na poniżej podany adres: Na dokumenty aplikacyjne (CV wraz z listem motywacyjnym) czekamy do Dodatkowe informacje - Terminy praktyk: grudzień 2011, styczeń 2012, luty 2012.

Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego. Newsletter 1/2010

Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego. Newsletter 1/2010 Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego Newsletter 1/2010 SZKOLENIE: Alchemia efektywnej komunikacji interpersonalnej poznasz konstruktywne sposoby porozumiewania się zgłębisz tajniki jasnego wyrażania

Bardziej szczegółowo

Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego Newsletter 9/2010

Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego Newsletter 9/2010 Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego Newsletter 9/2010 Global Management Challenge GMC to największy w Polsce trening zarządzania w wirtualnej rzeczywistości skierowany do studentów i reprezentantów

Bardziej szczegółowo

www.inkubator.po.opole.pl

www.inkubator.po.opole.pl OKŁADKA Wydawca Politechnika Opolska Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości egzemplarz bezpłatny Zespół redakcyjny Damian Kolarczyk Mgr inż. Beata Kipigroch Nakład 400 egz. Biuletyn wydany w ramach projektu

Bardziej szczegółowo

nastudia.ath.bielsko.pl

nastudia.ath.bielsko.pl STUDIA PODYPLOMOWE WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI WYDZIAŁ NAUK O MATERIAŁACH I ŚRODOWISKU Doradca zawodowy Edukacja dla bezpieczeństwa Informatyka i technologie informacyjne Szkoła systemów informatycznych,

Bardziej szczegółowo

Największy Polski Portal Pracy. przewodnik studenta. praktyki

Największy Polski Portal Pracy. przewodnik studenta. praktyki Największy Polski Portal Pracy praca praktyki staże przewodnik studenta praktyki 2006 Szukasz praktyk na wakacje? A mo e szukasz pracy, ale nie masz doêwiadczenia zawodowego? Przyda by Ci si laptop? Albo

Bardziej szczegółowo

Znajdź swój staż i korzystaj

Znajdź swój staż i korzystaj Poniedziałek 9 marca 2009 Cotygodniowy dodatek do dziennika METRO Piszcie listy: metro@agora.pl Szukasz pracownika? Zamów ogłoszenie rekrutacyjne w Metrze. Ogłoszenie wymiarowe tel. 022 555 53 35, 022

Bardziej szczegółowo

XVII TARGI PRACY. 24 kwietnia 2013. Przewodnik targowy

XVII TARGI PRACY. 24 kwietnia 2013. Przewodnik targowy 24 kwietnia 2013 Przewodnik targowy Akademia Techniczno-Humanistyczna...... zapraszamy na www.ath.bielsko.pl 24 kwietnia 2013 Przewodnik targowy Fiat Services Polska WEJŚCIE E N G I N E E R I N G Kämmerer

Bardziej szczegółowo

IT W FINANSACH I BANKOWOŚCI

IT W FINANSACH I BANKOWOŚCI www.eurostudent.pl marzec / kwiecień 2015 RAPORT IT W FINANSACH I BANKOWOŚCI KARIERA ZAPLANUJ KARIEROWE WAKACJE RAPORT SPECJALNY BRANŻA IT CZEKA NA CIEBIE! PARTNER STRATEGICZNY MAMY SERCE DO IT KOMPETENCJE

Bardziej szczegółowo

studia I stopnia 2013/2014

studia I stopnia 2013/2014 studia I stopnia 2013/2014 www.wsb.pl 5 KIERUNKÓW 2 NOWOŚCI: FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ PEDAGOGIKA GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PRZEZ CAŁY OKRES NAUKI A jak wybrać studia? Dlaczego warto wybrać WSB?... 1 Strategia

Bardziej szczegółowo

nastudia.ath.bielsko.pl

nastudia.ath.bielsko.pl STUDIA PODYPLOMOWE WYDZIAŁ BUDOWY MASZYN I INFORMATYKI WYDZIAŁ NAUK O MATERIAŁACH I ŚRODOWISKU Doradca zawodowy Edukacja dla bezpieczeństwa Informatyka i technologie informacyjne Szkoła systemów informatycznych,

Bardziej szczegółowo

Twoja przyszłość zależy od Ciebie Dołącz do Accenture i osiągnij to, czego pragniesz

Twoja przyszłość zależy od Ciebie Dołącz do Accenture i osiągnij to, czego pragniesz future present Twoja przyszłość zależy od Ciebie Dołącz do Accenture i osiągnij to, czego pragniesz Spis treści Poznaj nas! 1 Czy wiesz, że...? 2 Wybierz swoją ścieżkę kariery 4 Czym się zajmujemy? 6 Praktyki

Bardziej szczegółowo

studia II stopnia 2012/2013

studia II stopnia 2012/2013 studia II stopnia 2012/2013 www.wsb.pl NOWOŚĆ KIERUNEK ZARZĄDZANIE w przygotowaniu NOWOŚĆ CORPORATE FINANCE MANAGEMENT studia anglojęzyczne DWA DYPLOMY W DWA LATA tytuł magistra i studia podyplomowe na

Bardziej szczegółowo

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.

FMCG SZANSĘ IT BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ DAJ SOBIE PROGRAM MENADŻERSKI WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent. WIELKI ZIMOWY KONKURS: WYGRAJ CIEKAWE NAGRODY! www.eurostudent.pl grudzień/ styczeń 2014/15 RAPORT NUMERU FMCG BRANŻA WARTA UWAGI PROGRAM MENADŻERSKI W GRUPIE EUROCASH DAJ SOBIE SZANSĘ ODKRYJ SWOJE KOMPETENCJE

Bardziej szczegółowo

XVIII TARGI PRACY. 20 listopada 2013. Przewodnik targowy

XVIII TARGI PRACY. 20 listopada 2013. Przewodnik targowy 20 listopada 2013 Przewodnik targowy 20 listopada 2013 Przewodnik targowy Fiat Services Polska WEJŚCIE PLAN STOISK 4 call.pl ul. Cieszyńska 365 43-382 Bielsko-Biała tel. 660 691 100 anna.kowalska@4call.pl

Bardziej szczegółowo

XVI TARGI PRACY PRZEWODNIK TARGOWY

XVI TARGI PRACY PRZEWODNIK TARGOWY PRZEWODNIK TARGOWY 14 listopada 2012 Akademia Techniczno-Humanistyczna...... zapraszamy na www.ath.bielsko.pl PRZEWODNIK TARGOWY 14 listopada 2012 Enjoy IT tieto.cz Jav a SQ L SAP C # Unix Oracle Exchange

Bardziej szczegółowo

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM Dynamiczny rozwój w Infosys BPO Poland www.eurostudent.pl październik 2014 Rozwiń się z Nami! KONKURS PZU: INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ WYGRAJ 5.000 ZŁ! WYDANIE TARGOWE SZUKAJ PRACY RAPORT SPECJALNY ZRÓB KARIERĘ

Bardziej szczegółowo

studia I stopnia www.wsb.pl UCZELNIA BIZNESU Uczelnia biznesu nr 1 w Polsce Zachodniej 8 NOWYCH SPECJALNOŚCI

studia I stopnia www.wsb.pl UCZELNIA BIZNESU Uczelnia biznesu nr 1 w Polsce Zachodniej 8 NOWYCH SPECJALNOŚCI studia I stopnia www.wsb.pl UCZELNIA BIZNESU 8 NOWYCH SPECJALNOŚCI Logistyka studia inżynierskie i licencjackie Wykładowcy praktycy Programy zajęć dostosowane do rynku pracy Uczelnia biznesu nr 1 w Polsce

Bardziej szczegółowo

Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego. Newsletter 2/2010

Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego. Newsletter 2/2010 Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego Newsletter 2/2010 XV Edycja Konkursu Grasz o Staż Poprzez opublikowanie zadań na stronie www.grasz.pl rozpoczęła się jubileuszowa, XV edycja konkursu "Grasz o

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2012/2013

studia podyplomowe 2012/2013 studia podyplomowe 2012/2013 www.wsb.pl NOWA LOKALIZACJA, SZERSZA OFERTA STUDIA PODYPLOMOWE TERAZ TAKŻE W ŁODZI! INTERAKTYWNA FORMA ZAJĘĆ Gry biznesowe, case studies, warsztaty PROGRAM FIRMA Kompleksowa

Bardziej szczegółowo

USŁUG KARIERY CENTRA PIERWSZE ABSOLWENTÓW W AUTOMOTIVE WSPÓLNYCH: www.eurostudent.pl KROKI W KIERUNKU WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

USŁUG KARIERY CENTRA PIERWSZE ABSOLWENTÓW W AUTOMOTIVE WSPÓLNYCH: www.eurostudent.pl KROKI W KIERUNKU WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ www.eurostudent.pl czerwiec 2015 WYDANIE DLA ABSOLWENTÓW RAPORT SPECJALNY INŻYNIER W AUTOMOTIVE RAPORT CENTRA USŁUG WSPÓLNYCH: BRANŻA Z PRZYSZŁOŚCIĄ PIERWSZE KROKI W KIERUNKU KARIERY SPRAWDŹ NA S. 9 KARIERA

Bardziej szczegółowo

Twoja przyszłość zależy od Ciebie Dołącz do Accenture i osiągnij to, czego pragniesz

Twoja przyszłość zależy od Ciebie Dołącz do Accenture i osiągnij to, czego pragniesz Twoja przyszłość zależy od Ciebie Dołącz do Accenture i osiągnij to, czego pragniesz Spis treści Poznaj nas! 1 Czy wiesz, że...? 2 Wybierz swoją ścieżkę kariery 4 Czym się zajmujemy? 6 Proces rekrutacji

Bardziej szczegółowo

DOŚWIADCZENIE REFERENCJE DLA BIURA KARIER. Czasopismo Biura Karier, nr 9/lipiec 2015 AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

DOŚWIADCZENIE REFERENCJE DLA BIURA KARIER. Czasopismo Biura Karier, nr 9/lipiec 2015 AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DOŚWIADCZENIE AKADEMICKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Czasopismo Biura Karier, nr 9/lipiec 2015 Uprzejmie przypominamy, że na portalu www.eurostudent.pl znajduje się ostatnie w bieżącym roku akademickim

Bardziej szczegółowo

Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Krakowskiej 22 X 2013. Katalog wystawców

Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Krakowskiej 22 X 2013. Katalog wystawców Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Krakowskiej 22 X 2013 Katalog wystawców Honorowy patronat objął Jego Magnificencja Rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Kazimierz Furtak Sponsorzy

Bardziej szczegółowo

Kariera w Finansach i Bankowości 2012/13

Kariera w Finansach i Bankowości 2012/13 Kariera w Finansach i Bankowości 2012/13 Potencjał. Idea. Inicjatywa Uwolnij swoją karierę Polska na celowniku Jakie szanse daje sektor BPO/SSC Nowoczesny kandydat Tradycyjne CV już nie wystarczy O krok

Bardziej szczegółowo

TARGI PRACY 25 KWIETNIA 2012 PRZEWODNIK TARGOWY

TARGI PRACY 25 KWIETNIA 2012 PRZEWODNIK TARGOWY XV TARGI PRACY 25 KWIETNIA 2012 PRZEWODNIK TARGOWY XV TARGI PRACY 25 KWIETNIA 2012 PRZEWODNIK TARGOWY spis treści plan stoisk...3 wystawcy...4 WEJŚCIE PLAN STOISK Adecco Poland Sp. z o.o. Plac Wolności

Bardziej szczegółowo

informator2014/2015 www.wsb.edu.pl Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wydziały Zamiejscowe:

informator2014/2015 www.wsb.edu.pl Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wydziały Zamiejscowe: Studiuj w: DĄBROWIE GÓRNICZEJ CIESZYNIE OLKUSZU ŻYWCU KRAKOWIE Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ul. Cieplaka 1c tel. 32 262 28 05 rekrutacja_wsb 4736950 e-mail: info@wsb.edu.pl Kraków *Wydział

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo