Technologia radiowa commeo Dla inteligentnego i bezpiecznego domu. Technika, która porusza

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Technologia radiowa commeo Dla inteligentnego i bezpiecznego domu. Technika, która porusza"

Transkrypt

1 Technologia radiowa Dla inteligentnego i bezpiecznego domu Technika, która porusza

2 Technika, która porusza Dzięki życie jest łatwiejsze Dwukierunkowe rozwiązania radiowe mają liczne zalety. Nowa generacja radiowa firmy SELVE,, łączy w sobie wysoki poziom komfortu, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz łatwość konfiguracji. Ten system wysyła rzeczywistą informację zwrotną odnośnie wykonywanych poleceń, np. czy wszystkie rolety są zamknięte. Dzięki temu mają Państwo zawsze wszystko pod kontrolą i przed oczyma w czasie rzeczywistym.

3 Technologia radiowa Sterowanie inteligentnym domem na najwyższym poziomie Multi Send Funkcjonalność połączona z designem! Pilot z dużym, podświetlanym wyświetlaczem urzeka komfortem obsługi i mnogością funkcji. Wyposażony w 20 kanałów i 10 grup jest prawdziwą centralą do sterowania domem. Wall Send Nadajnik naścienny dopasowuje się swoją płaską konstrukcją do każdego stylu mieszkania. Jest on zasilany bateryjnie i można go w łatwy sposób zamontować na ścianie. Nadajnik dostępny w dwóch odcieniach bieli można zintegrować z wszystkimi powszechnie stosowanymi typami przełączników. Napędy Napędy radiowe w każdym obszarze zastosowań dbają o ruch zarówno rolet, tekstylnych zasłon okiennych, jak i markiz. Różne rodzaje napędów oferują podczas instalacji i eksploatacji niezliczone i nieporównywalne zalety.

4 Technika, która porusza Multi Send Design w rękach Dwukierunkowy pilot Multi Send urzeka podświetlanym wyświetlaczem i nowoczesnym wzornictwem. Dzięki dużej ilości funkcji istnieje możliwość indywidualnego programowania i sterowania wszelkiego rodzaju zasłonami. Kompletna automatyka domu w jednej ręce! Nowoczesny, dwukierunkowy system radiowy Duży, podświetlany wyświetlacz Bezpieczeństwo dzięki tekstowym informacjom zwrotnym 20 kanałów i 10 grup z zegarami czasowymi i funkcją astro Indywidualne nazewnictwo kanałów, grup i odbiorników Bezpłatne narzędzie do konfiguracji z poziomu komputera dla zapewnienia komfortu programowania Dostępny w wersji z połyskiem w kolorze białym i czarnym Jakość produktu Made in Germany

5 Wall Send Design na ścianie Wall Send łączy wiele funkcji w nowym kształcie. Dwukierunkowy 1-kanałowy nadajnik naścienny jest przeznaczony do montażu na ścianie i urzeka płaską konstrukcją. Wewnętrzna część jest dopasowana do wszystkich powszechnie stosowanych typów przełączników. Informacja zwrotna jest wyświetlana za pomocą diody DUO-LED Perfekcyjny do modernizacji i renowacji Automatyczne polecenia centralne wyłączane za pomocą przełącznika przesuwnego Płaski, nowoczesny wygląd Dostępny w kolorze białym RAL 9010 i RAL 9016 Łatwy montaż na ścianie bez połączenia elektrycznego Możliwość integracji z różnymi typami przełączników

6 Technika, która porusza Napędy nowa generacja radiowa Nowe napędy radiowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w każdej chwili możliwe było zastosowanie ich w zależności od potrzeb ze sterowaniami iveo (jednokierunkowymi) lub (dwukierunkowymi). Jest to unikalne rozwiązanie w branży i oznacza jeszcze większy komfort przy mniejszych zapasach magazynowych. SE Plus-RC SE Plus-RC napęd uniwersalny przeznaczony do wszystkich zasłon SEL Plus-RC SEL Plus-RC dla rolet z czułą detekcją przeszkód do ochrony rolet SES-RC SES-RC dla rolet zestaw maksymalnie zabezpieczający przed podniesieniem pancerza z zewnątrz SEZ-RC Neues Bild folgt SEM Plus-RC SEZ-RC dla Zip-Screen Rozpoznawanie przeszkód i podmuchów wiatru do ochrony zasłony SEM Plus-RC dla markiz przystosowany do różnych rodzajów markiz (specjalna funkcja markizy)

7 Wszechstronność zastosowań technologii Inteligentne przesuwanie rolet i osłon przeciwsłonecznych Zalety technologii Informacja zwrotna z odbiornika poprzez obróbkę sygnału radiowego Łatwa obsługa dzięki dwukierunkowej komunikacji pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem Większy zasięg dzięki funkcji przekazywania sygnału radiowego między odbiornikami Możliwość podłączenia zwykłego przełącznika Odporność na usterki i możliwość zeskanowania sygnału dzięki szybkiemu protokołowi radiowemu i procedurze Rolling Cod Kompatybilność wsteczna: Napędy i odbiorniki mogą przetwarzać również sygnały iveo/intronic Rolety powinny zapewniać komfort ale bez męczącej obsługi. Dzięki technologii radiowej nie stanowi to żadnego problemu. Przez polecenia automatyczne czy też przez naciśnięcie przycisku na nadajniku ręcznym w dowolnej chwili roletami można sterować pojedynczo lub w grupach. Tekstylna osłona przeciwsłoneczna Czułe i bezpieczne przesuwanie zasłon i osłon przeciwsłonecznych: SELVE oferuje napędy, które spełniają wszystkie możliwe życzenia. W przypadku zmiany pogody zasłony przesuwają się automatycznie, co chroni je przed uszkodzeniami. Zwiększa to ich trwałość. Markizy Sterowanie markiz z innowacyjnymi napędami i inteligentną sensoryką nie ma nic łatwiejszego. SELVE oferuje kompletny program umożliwiający automatyczne przesuwanie markiz i zabezpieczenie ich przed wpływem warunków atmosferycznych.

8 Technika, która porusza Home Server* komfort obsługi poznawany na nowo W podróży, w biurze lub gdziekolwiek indziej za pomocą Home Server można z automatyczną informacją zwrotną bezproblemowo sterować roletami, markizami, żaluzjami i oświetleniem. Sieć domowa Home Server PC/laptopy Tablety Dostępne zawsze i wszędzie Proste i intuicyjne sterowanie za pomocą smartfonu, tabletu i komputera/laptopa Tworzenie indywidualnych scenariuszy w mieszkaniu Możliwość sterowania do 64 odbiorników Smartfony Możliwość rozbudowy dzięki kompatybilności z SELVE iveo/intronic Łatwe programowanie Do sterowana produktami w domu nie jest wymagane połączenie z Internetem * dostępne w II kwartale 2016 r.

9 ... z pracy Inteligentne sterowanie domowymi roletami, markizami, żaluzjami lub oświetleniem z biura. Dzięki Home Server jest to zawsze możliwe. Dodatkowo wysyłana jest automatyczna informacja zwrotna odnośnie wykonywanych poleceń.... z kawiarni Za pomocą smartfonu można w łatwy sposób sprawdzić w drodze, czy wszystkie rolety są zamknięte, a światło jest wyłączone.... przebywając na urlopie Ustawianie określonych scenariuszy w mieszkaniu podczas pobytu na urlopie, np. symulacja obecności aby niepożądane osoby trzymały się z dala od mieszkania.

10 Przegląd produktów i funkcji Multi Send Numer artykułu: biały czarny Wymiary: 42 x 169 mm Napięcie robocze: 3 V DC Bateria: 2 x AAA Stopień: IP20 Dop. temp. otoczenia: 0 do +55 C Montaż: Uchwyt naścienny Częstotliwość: 868 MHz Dwukierunkowy pilot z 20 kanałami i 10 grupami. Wizualna informacja zwrotna na dużym, podświetlanym ekranie z potwierdzeniem, czy polecenie zostało wykonane prawidłowo. Komfortowe programowanie za pomocą bezpłatnego narzędzia do konfiguracji. 20 kanałów, 9 grup i 1 grupa centralna, jeden zegar czasowy na grupę Dowolne zestawianie grup Tekstowe prowadzenie obsługi za pomocą podświetlanego wyświetlacza Dot-Matrix Tekstowe informacje zwrotne z odbiornika Narzędzie konfiguracyjne Multi Send do programowania za pomocą komputera poprzez USB Program Astro/wieczór, program indywidualny, program urlopowy Manualna obsługa możliwa w każdej chwili Możliwość nadawania dowolnych nazw odbiornikowi, kanałom i grupom Narzędzie do programowania Multi Send przez komputer za pomocą USB Przykład działania: Sieć 230 V AC OK Multi Send Send 10 Numer artykułu: biały czarny Wymiary: 42 x 133 mm Napięcie robocze: 3 V DC Bateria: 2 x AAA (Mikro) Stopień ochrony: IP20 Warunki otoczenia: suche pomieszczenie Dop. temp. otoczenia: 0 do +55 C Montaż: Uchwyt naścienny Częstotliwość: 868 MHz Dwukierunkowy 10-kanałowy pilot ręczny z uchwytem naściennym. Commeo Send 10 może sterować maksymalnie 10 grupami pojedynczo lub wszystkimi 10 grupami razem. Łatwe wyłączanie automatycznych poleceń centralnych za pomocą przełącznika suwakowego. Informacje zwrotne z odbiornika są wyświetlane za pomocą diody DUO-LED Zastosowanie dostępnych w handlu baterii (AAA) Możliwość łatwego przeprogramowania bez rozdziału grup Nadajniki można wyposażyć w kolorowe ramki Przełącznik przesuwny AUTO/MAN do wyłączenia automatycznych poleceń Dwa warianty kolorystyczne biały i czarny Przykład działania: Sieć 230 V AC OK Send 10

11 Technika, która porusza Send 1 Numer artykułu: biały czarny Wymiary: 42 x 133 mm Napięcie robocze: 3 V DC Bateria: 2 x AAA (Mikro) Stopień ochrony: IP20 Warunki otoczenia: suche pomieszczenie Dop. temp. otoczenia: 0 do +55 C Montaż: Uchwyt naścienny Częstotliwość: 868 MHz Dwukierunkowy 1-kanałowy pilot ręczny z uchwytem naściennym. Commeo Send 1 można zaprogramować w kilku odbiornikach, dzięki czemu grupa odbiorników może być sterowana za pomocą nadajnika. Łatwe wyłączanie automatycznych poleceń centralnych za pomocą przełącznika suwakowego. Informacje zwrotne z odbiornika są wyświetlane za pomocą diody DUO-LED Zastosowanie dostępnych w handlu baterii (AAA) Możliwość łatwego przeprogramowania bez rozdziału grup Nadajniki można wyposażyć w kolorowe ramki Przełącznik przesuwny AUTO/MAN do wyłączenia automatycznych poleceń Dwa warianty kolorystyczne biały i czarny Przykład działania: Sieć 230 V AC OK Send 1 Wall Send Numer artykułu: biały czarny Wymiary: 80 x 80 mm Napięcie robocze: 3 V DC Bateria: 2 x AAAA Stopień: IP20 Dop. temp. otoczenia: od 0 do +55 C Montaż: Natynkowy Częstotliwość: 868 MHz Jednokierunkowy 1-kanałowy nadajnik naścienny z pojedynczą ramą SELVE. Dzięki wymiarowi 50 x 50 mm możliwość integracji w ramkach innych typów przełączników. Łatwe wyłączanie automatycznych poleceń centralnych za pomocą przełącznika suwakowego. 1 kanał Intuicyjna obsługa za pomocą przycisków dół, góra i stop. Informacje zwrotne z odbiornika Możliwość integracji w wielu programach przełącznika Przełącznik przesuwny AUTO/MAN do wyłączenia automatycznych poleceń Łatwy montaż naścienny Brak konieczności połączenia elektrycznego Przykład działania: Sieć 230 V AC OK Wall Send

12 Przegląd produktów i funkcji Home Server* Numer artykułu: Za pomocą Home Server mogą Państwo sterować swoimi roletami i markizami lub oświetleniem w wygodny sposób z tabletu lub smartfonu. W tym celu Home Server należy połączyć poprzez LAN ze swoim routerem, a następnie ustawić poprzez aplikację internetową. Za pomocą aplikacji dla ios i Android można teraz sterować odbiornikami. Łatwe i intuicyjne sterowanie odbiornika radiowego SELVE za pomocą aplikacji dla ios i Android Ustawianie i sterowanie poprzez aplikację internetową Tworzenie indywidualnych scenariuszy dla manualnego i automatycznego sterowania Rozbudowa dzięki kompatybilności z SELVE iveo/intronic Do sterowana produktami w domu nie jest wymagane połączenie z internetem Możliwość sterowania poprzez internet jest opcjonalnie możliwa bezpłatnie poprzez serwer SELVE. Proste programowanie poprzez wyszukiwanie dwukierunkowych odbiorników w trybie wyszukiwania Wymiary: 65 x 155 mm Napięcie robocze: V AC Bateria: brak Stopień: IP20 Przykład działania: Sieć 230 V AC OK Warunki otoczenia: suche pomieszczenie Dop. temp. otoczenia: od +5 do +40 C Montaż: Częstotliwość: Gniazdo/ Wtyczka Euro 868 MHz Wall Send Home Server WLAN Router Smartfon Wind Sensor* Commeo Wind Sensor został zaprojektowany specjalnie dla markiz przegubowych. Czujnik mierzy na profilu przednim markizy drgania spowodowane wiatrem lub nachylenie ze względu na nagromadzoną wodę i dla bezpieczeństwa powoduje wsunięcie markizy. Numer artykułu: Chroni markizy przed zniszczeniem przez wiatr Chroni markizy przed uszkodzeniem z powodu zgromadzonej wody podczas deszczu Szybki i łatwy montaż na profilu przednim markizy z ramieniem przegubowym Łatwe ustawianie wartości progowych na czujniku wiatru Wymiary: 38 x 167 mm Napięcie robocze: 3 V DC Bateria: 2 x AAA Stopień: IP54 Dop. temp. otoczenia: od -20 do +55 C Montaż: na profilu przednim Częstotliwość: 868 MHz Przykład działania: Sieć 230 V AC Wind Sensor OK Send 1 * dostępne w II kwartale 2016 r.

13 Technika, która porusza Receive Numer artykułu: Wymiary: 49 x 47 mm Napięcie robocze: 230 V AC Bateria: brak Stopień ochrony: IP20 Warunki otoczenia: suche pomieszczenie Dop. temp. otoczenia: od -25 do +55 C Montaż: Puszka UP Ø 60mm x 40mm Częstotliwość: 868 MHz Commeo Receive steruje podłączonym przewodowo napędem do rolet, markiz lub żaluzji. Alternatywnie za pomocą Receive można sterować również innymi odbiornikami. Do podłączenia przełącznika lub przycisku Receive posiada dodatkowe wejścia. Łatwe późniejsze programowanie, również gdy urządzenie jest już zamontowane Wszechstronne zastosowanie odbiornika Automatyczne przyporządkowanie kierunku po ustawieniu czasu pracy Niewielki pobór prądu w stanie czuwania < 0,5 W Pozycje pośrednie osiągane z każdej pozycji Instalacja w puszce UP lub w puszce do wilgotnych pomieszczeń Możliwe sterowanie lokalne lub centralne poprzez dodatkowe wejścia Przykład działania: Receive OK Sieć 230 V AC Wall Send Receive Connect Receive Connect z połączeniem Hirschmanna został zaprojektowany do zastosowań w instalacjach żaluzji i markiz Podłączenie napędu oraz zasilania odbywa się w prosty sposób poprzez połączenie wtykowe złącza/wtyczki Hirschmann. Numer artykułu: Wymiary: 42 x 169 mm Napięcie robocze: 230 V AC Stopień ochrony: IP54 Dop. temp.- otoczenia: od -25 do +55 C Montaż: na szynie z główką Częstotliwość: 868 MHz Łatwe programowanie, również gdy urządzenie jest już zamontowane Wszechstronne użytkowanie poprzez ustawianie zastosowania odbiornika Łatwy montaż za pomocą połączenia Hirschmanna Automatyczne przyporządkowanie kierunku po ustawieniu czasu pracy Niewielki pobór prądu w stanie czuwania < 0,5 W Pozycje pośrednie osiągane z każdej pozycji Przykład działania: Receive Connect Sieć 230 V AC OK Send 1

14 Przegląd produktów i funkcji Najważniejsze cechy ogólne napędów Informacja zwrotna: Napędy wysyłają informacje z powrotem do nadajnika Repeating: Automatyczne przekazywanie sygnałów radiowych do dalszych odbiorników w razie potrzeby Kompatybilność wsteczna: Możliwość obsługi za pomocą nadajników radiowych lub iveo/intronic Dodatkowo: Obsługa/ustawianie możliwe również poprzez przełącznik połączony przewodowo Przewód zasilający z wtyczką (BR 2) SE Plus-RC Napęd uniwersalny dla wielu zastosowań Niezależnie od tego, czy chodzi o rolety, markizy, screeny, zasłony ogrodów zimowych, czy rolety wewnętrzne napęd SE Plus RC jest produktem uniwersalnym pośród napędów. Ten typ napędu zawiera wszystkie standardowe zalety napędów SELVE z elektronicznym wyłączaniem krańcowym. Ustawianie punktów krańcowych od punktu do oporu lub od punktu do punktu Odciążenie górnego położenia krańcowego Brak konieczności stosowania górnego ogranicznika przy dokładnym wyłączaniu na pozycji Ochrona przeciążeniowa przy podnoszeniu rolety, zabezpieczenie przed zamarzaniem Automatyczne przyporządkowanie kierunku obrotów Automatyczne wyrównanie długości zasłony Możliwe równoległe połączenie kilku silników Pasuje do wielu typów zasłon SEL Plus-RC Napęd do rolet z czułą detekcją przeszkód Zaprojektowany specjalnie dla rolet, napęd SEL Plus-RC łączy wszystkie pozytywne cechy łatwego montażu, komfortu i maksymalnej ochrony osłony w jednym napędzie. Specjalna głowica silnika zapewnia optymalną czułość na wypadek, gdyby na drodze przesuwu znalazły się przeszkody. Automatyczne ustawianie położeń krańcowych: Do góry Na dół Gotowe! Wrażliwa detekcja przeszkód przy opuszczaniu rolety Funkcja rewersu, zwolnienie przeszkody Ochrona przeciążeniowa przy podnoszeniu rolety, zabezpieczenie przed zamarzaniem Łagodny dobieg rolety do skrzynki Odciążenie górnego położenia krańcowego Dobry + niedrogi montaż ze zwykłymi wieszakami

15 Technika, która porusza SES-RC Napęd do rolet w połączeniu z wieszakami blokadami Wieszaki blokady zapobiegają podnoszeniu rolet, co zabezpiecza przed próbą włamania, a ponadto zapobiega przed hałasem podczas wiatru. Napęd SES Plus RC jest zaprojektowany specjalnie dla tych zastosowań i zawiera dodatkowo wszystkie cechy zapewniające długą żywotność rolety. Automatyczne ustawianie położeń krańcowych: Do góry Na dół Gotowe! Wrażliwa detekcja przeszkód Funkcja rewersu, zwolnienie przeszkody Ochrona przeciążeniowa przy podnoszeniu rolety, zabezpieczenie przed zamarzaniem Łagodny dobieg rolety do skrzynki Odciążenie górnego położenia krańcowego Dodatkowa ochrona przed włamaniem dzięki zastosowaniu wieszaków blokad SEZ-RC Napęd specjalnie dla zip-screenów Ochrona wysokiej jakości tekstylnych zasłon zip-screen jest głównym zadaniem napędu SEZ-RC. Ten napęd posiada wiele inteligentnych funkcji, które pozwalają na przykład odróżnić krótkotrwale występujące podmuchy wiatru od rzeczywistych przeszkód. Automatyczne ustawianie położeń krańcowych: Do góry Na dół Gotowe! Wrażliwa detekcja przeszkód przy opuszczaniu zip-screena Rozpoznawanie przeszkód, trzykrotne najechanie na przeszkodę Detekcja podmuchów wiatru w kierunku do góry, ochrona przed zamarzaniem Łagodny dobieg do skrzynki Łagodne odciążenie górnego położenia krańcowego Gwarantowane bezpieczne wsuwanie przy alarmie wiatrowym i centralnych poleceniach jazdy SEM Plus-RC Specjalny napęd dla markiz. Napęd SEM Plus-RC jest dostosowany dokładnie do szczególnych cech markiz z ramieniem przegubowym. W zależności od potrzeb markiza jest zamykana na stałe lub przeprowadzany jest przesuw odciążający. Występujące z czasem wydłużenie tkaniny jest rozpoznawane i wyrównywane. Dokładne zamknięcie kasety przy markizie z ramieniem przegubowym Odciążenie górnego położenia krańcowego przy otwartej markizie Brak konieczności regulacji w przypadku wydłużenia tkaniny Automatyczne przyporządkowanie kierunku obrotów Możliwe równoległe połączenie kilku silników

16 Państwa autoryzowany dostawca Technika, która porusza SELVE POLSKA Sp. z o.o. - ul. Krakowska 23A Skawina Tel./Fax 12/ ; 12/ PR. PL

Technologia radiowa commeo Dla inteligentnego i bezpiecznego domu.

Technologia radiowa commeo Dla inteligentnego i bezpiecznego domu. Technologia radiowa commeo Dla inteligentnego i bezpiecznego domu. Technika, która porusza #INDYWIDUALNOŚĆ Technologia radiowa commeo Sterowanie inteligentnym domem na najwyższym poziomie Dzięki commeo

Bardziej szczegółowo

Poruszamy osłony przeciwsłoneczne. Technika, która porusza

Poruszamy osłony przeciwsłoneczne. Technika, która porusza Poruszamy osłony przeciwsłoneczne Siłowniki SELVE SE-Plus do markiz okiennych nie ma nic lepszego! Siłowniki elektroniczne SELVE SE-Plus Precyzja, elastyczność, łatwość montażu te i inne zalety powodują,

Bardziej szczegółowo

Sprytnie zrobione! Nowy radiowy system automatyki domu. Centralnie, mobilnie, pewnie. Razem łatwiej.

Sprytnie zrobione! Nowy radiowy system automatyki domu. Centralnie, mobilnie, pewnie. Razem łatwiej. Sprytnie zrobione! Nowy radiowy system automatyki domu. Centralnie, mobilnie, pewnie. Razem łatwiej. Napędy Napędy rurowe ze zintegrowanym dwukierunkowym odbiornikiem radiowym Seria B01 informacja zwrotna

Bardziej szczegółowo

Akcesoria, str

Akcesoria, str Akcesoria, str. 11-29 i-r Timer Plus, str. 13 i-r Wall Send, str. 14 i-r Multi Send, str. 15 i-r Multi Send Plus, str. 16 iveo Send 1, str. 17 iveo Send 5, str. 18 iveo Multi Send, str. 19 i-r Light Sensor,

Bardziej szczegółowo

Firma SELVE daje mi zawsze właściwą inspirację Elektroniczne napędy do rolet i markiz: Wszystko czego potrzebuje profesjonalista

Firma SELVE daje mi zawsze właściwą inspirację Elektroniczne napędy do rolet i markiz: Wszystko czego potrzebuje profesjonalista Firma SELVE daje mi zawsze właściwą inspirację Elektroniczne napędy do rolet i markiz: Wszystko czego potrzebuje profesjonalista Napędy SELVE-SE zapewniają bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Z całą pewnością...

Bardziej szczegółowo

COMFORT-ORIENTED TECHNOLOGY Nowości produktowe 2014 / Napędy i sterowania

COMFORT-ORIENTED TECHNOLOGY Nowości produktowe 2014 / Napędy i sterowania COMFORT-ORIENTED TECHNOLOGY Nowości produktowe 2014 / Napędy i sterowania NADAJNIKI / PRZEŁĄCZNIKI Przełącznik klawiszowy podtynkowy 667102 Przełącznik klawiszowy podtynkowy Typ: stabilny (z podtrzymaniem)

Bardziej szczegółowo

System sterowania radiowego iveo Do rolet i markiz. Technik, die bewegt

System sterowania radiowego iveo Do rolet i markiz. Technik, die bewegt System sterowania radiowego iveo Do rolet i markiz Technik, die bewegt Wygoda i komfort Technik, die bewegt Solarne czujniki wiatru i słońca dostarczają informacji pogodowych i chronią przed uszkodzeniami

Bardziej szczegółowo

Innowacje zapewniają rozwój naszej firmy. Technika napędów Technika sterowania Technika rolet. Technika, która porusza

Innowacje zapewniają rozwój naszej firmy. Technika napędów Technika sterowania Technika rolet. Technika, która porusza Innowacje zapewniają rozwój naszej firmy. Technika napędów Technika sterowania Technika rolet 2018 Technika, która porusza 2 Katalog główny SELVE 2018 Technika, która porusza Ludger Stracke (dyrektorzy

Bardziej szczegółowo

podczas programowania napędu

podczas programowania napędu podczas programowania napędu podczas programowania napędu 495 511 511 535 540 570 Nalepka znamionowa silnika DELUX / DELUX-R nawojowej SZER. ROLETY (cm) ALU. 72cm 72cm 72cm 72cm 74cm 74cm PVC 71cm 71cm

Bardziej szczegółowo

Silniki serii DELUX. System sterowania INTRONIC/IVEO

Silniki serii DELUX. System sterowania INTRONIC/IVEO Silniki serii DELUX System sterowania INTRONIC/IVEO R SPIS TREŚCI SILNIKI...4 9 PORTOS DELUX... 4 PORTOS DELUX R... 5 Parametry... 6 7 Tabela udźwigów... 8 Cennik... 9 AKCESORIA... 11 29 R i-r Timer Plus...13

Bardziej szczegółowo

e-smart Home oznacza większe bezpieczeństwo i bardziej efektywne wykorzystanie energii.

e-smart Home oznacza większe bezpieczeństwo i bardziej efektywne wykorzystanie energii. e-smart Home oznacza większe bezpieczeństwo i bardziej efektywne wykorzystanie energii. Wykorzystanie zdalnie sterowanych urządzeń i zautomatyzowanych procedur zwiększa jakość życia w pomieszczeniach mieszkalnych

Bardziej szczegółowo

www.zamelcet.com Bezprzewodowy System Sterowania exta free exta free www.zamelcet.com

www.zamelcet.com Bezprzewodowy System Sterowania exta free exta free www.zamelcet.com Bezprzewodowy System Sterowania EXTA FREE to propozycja bezprzewodowego (radiowego) systemu sterowania pracą urządzeń elektrycznych w instalacjach domowych, biurowych i częściowo przemysłowych. System

Bardziej szczegółowo

Wskazówki montażowe. Podłaczenia elektryczne. Altus RTS pasuje do uchwytów montażowych stosowanych ze standardowymi napędami SOMFY

Wskazówki montażowe. Podłaczenia elektryczne. Altus RTS pasuje do uchwytów montażowych stosowanych ze standardowymi napędami SOMFY napęd z wbudowanym odbiornikiem radiowym, do rolet, markiz lub innych osłon przeciwsłonecznych, wyłącznik przeciążeniowy, dowolnie ustalana pozycja komfortowa Wskazówki montażowe NIE TAK Altus RTS pasuje

Bardziej szczegółowo

AUTOMATYKA DO BRAM Cennik WAŻNY OD

AUTOMATYKA DO BRAM Cennik WAŻNY OD AUTOMATYKA DO BRAM Cennik WAŻNY OD 17.10.2019 Napędy do bram przesuwnych AB600 NAPĘD BRAMY PRZESUWNEJ DO 500KG Wbudowany enkoder - system wykrywania przeszkody. Napęd samoblokujący, nie wymaga stosowania

Bardziej szczegółowo

Siłowniki do rolet. z mechaniczną regulacją. krańcówek. Oferujemy pełny program! Technika, która porusza. Siłowniki do rolet

Siłowniki do rolet. z mechaniczną regulacją. krańcówek. Oferujemy pełny program! Technika, która porusza. Siłowniki do rolet Siłowniki do rolet z mechaniczną regulacją krańcówek. Oferujemy pełny program! Siłowniki do rolet z mechaniczną regulacją Siłowniki do rolet i markiz Wszystko czego potrzebuje profesjonalista Siłowniki

Bardziej szczegółowo

CENTRALA STERUJĄCA SMART CONTROL

CENTRALA STERUJĄCA SMART CONTROL Dane Techniczne / Możliwość sterowania urządzeniami marki YOODA i CORTINO za pomocą smartfonów, tabletów i komputera / Tworzenie i zarządzanie grupami urządzeń / Możliwość konfiguracji zdarzeń czasowych

Bardziej szczegółowo

Wskazówki montażowe. Podłaczenie elektryczne. OXIMO RTS pasuje do standardowych uchwytów montażowych stosowanych do serii LT 50

Wskazówki montażowe. Podłaczenie elektryczne. OXIMO RTS pasuje do standardowych uchwytów montażowych stosowanych do serii LT 50 napęd do rolet z wbudowanym odbiornikiem radiowym, układ rozpoznawania przeszkody z wyłącznikiem przeciążeniowym programowana pozycja komfortowa Wskazówki montażowe OXIMO RTS pasuje do standardowych uchwytów

Bardziej szczegółowo

Wskazówki montażowe. Montaż w skrzynce roletowej przy użyciu fabrycznie dostarczonej dwustronnej taśmy klejącej

Wskazówki montażowe. Montaż w skrzynce roletowej przy użyciu fabrycznie dostarczonej dwustronnej taśmy klejącej Art. nr 1 810 315 Odbiornik radiowy do wbudowania w skrzynkę rolety, Możliwość współpracy z dowolnymi nadajnikami RTS oraz czujnikiem Soliris Sensor RTS (automatyka słoneczna), Programowane położenia komfortowe,

Bardziej szczegółowo

Silniki serii DELUX System sterowania INTRONIC. Katalog produktów

Silniki serii DELUX System sterowania INTRONIC. Katalog produktów R i serii DELUX System sterowania ITROIC Katalog produktów R SPIS TREŚCI i, str. 4-9 Portos Delux - opis, str. 4 Portos Delux-R - opis, str. 5 Parametry, str. 6-7 Tabele udźwigów, str. 8 Cennik, str.

Bardziej szczegółowo

Altus 50 RTS / 60 RTS

Altus 50 RTS / 60 RTS Altus 50 RTS / 60 RTS Instrukcja obsługi napędów z odbiornikiem radiowym serii Altus 50 RTS / 60 RTS. Informacje ogólne Napędy serii Altus RTS mogą współpracować z wszystkimi nadajnikami serii RTS np.:

Bardziej szczegółowo

inteo Centralis Receiver RTS

inteo Centralis Receiver RTS Odbiornik RTS 9.3.5 INSTRUKCJA OBSŁUGI W celu optymalnego wykorzystania możliwości Sterownika Centralis Receiver RTS, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. W przypadku jakichkolwiek

Bardziej szczegółowo

Dom inteligentny - komfort, bezpieczeństwo, oszczędność!

Dom inteligentny - komfort, bezpieczeństwo, oszczędność! Dom inteligentny - komfort, bezpieczeństwo, oszczędność! Dom inteligentny = Dom interak System bezprzewodowy Delta Dore to sterowanie zdalne lub lokalne za pomocą tabletu lub smartfonu, kreowanie zależności,

Bardziej szczegółowo

Żaluzje zewnętrzne naokienne. Do produkcji żaluzji stosowane są najwyższej jakości profile firmy EXTE

Żaluzje zewnętrzne naokienne. Do produkcji żaluzji stosowane są najwyższej jakości profile firmy EXTE Żaluzje zewnętrzne naokienne Do produkcji żaluzji stosowane są najwyższej jakości profile firmy EXTE Pancerze żaluzji wyprodukowane są z wysokogatunkowego stopu aluminium, odpowiednio wyprofilowane i wypełnione

Bardziej szczegółowo

Cord coiler commeo Drive meo Receive

Cord coiler commeo Drive meo Receive ommeo Multi Send commeo Wall Send Radio Drive SEZ-R commeo Antriebe pannlager für Vorbaukästen Neue Wellenbolzen commeo Send 10 iveo Heat Short Drive SEL Plus S Schnurwickler commeo Antriebe Drives with

Bardziej szczegółowo

Instrukcja. Silnik Portos DELUX- R

Instrukcja. Silnik Portos DELUX- R Instrukcja Silnik Portos DELUX- R Spis treści Podłączenia elektryczne str. 3 Ustawianie pozycji krańcowych str. 4 Dodawanie/usuwanie nadajników str. 9 Programowanie pozycji pośrednich str. 10 Edytowanie

Bardziej szczegółowo

Przed rozpoczęciem podłączania urządzenia koniecznie zapoznać się z niniejszą instrukcją Eolis RTS!

Przed rozpoczęciem podłączania urządzenia koniecznie zapoznać się z niniejszą instrukcją Eolis RTS! Radiowa automatyka wiatrowa Eolis RTS INSTRUKCJA OBSŁUGI W celu optymalnego wykorzystania możliwości Sterownika Eolis RTS, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. W przypadku

Bardziej szczegółowo

Przyszłościowe rozwiązania.

Przyszłościowe rozwiązania. Nowości 2018 Przyszłościowe rozwiązania. Napędy Sterowniki Akcesoria mechaniczne do rolet Technika, która porusza #PRZYSZŁOŚĆ Przeżywamy obecnie na całym świecie czas technicznego przełomu np. dzięki dygitalizacji

Bardziej szczegółowo

Instrukcja i-r Wall Send

Instrukcja i-r Wall Send Instrukcja i-r Wall Send Spis treści: Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa... str. 3 Opis wyświetlacza i przycisków... str. 4 Informacje ogólne... str. 5 Podłączenie.... str. 6 Funkcje... str. 7 Ustawianie

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ W sprzedaży od

NOWOŚĆ W sprzedaży od Bezprzewodowy system sterowania NOWOŚĆ W sprzedaży od 01.2011 EXTA FREE to propozycja bezprzewodowego (radiowego) systemu sterowania pracą urządzeń elektrycznych w instalacjach domowych, biurowych i częściowo

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY ROLET I BRAM SYSTEMY STEROWANIA. nowoczesny design. niezawodny mechanizm. bezpieczeństwo i komfort obsługi.

SYSTEMY ROLET I BRAM SYSTEMY STEROWANIA. nowoczesny design. niezawodny mechanizm. bezpieczeństwo i komfort obsługi. nowoczesny design niezawodny mechanizm bezpieczeństwo i komfort obsługi SYSTEMY STEROWANIA SYSTEMY ROLET I BRAM Elastyczność rozwiązań i wygoda użytkowania to hasła przewodnie, które stały się mottem przy

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI CZUJNIKA ŚWIATŁA I-R LIGHT SENSOR

INSTRUKCJA OBSŁUGI CZUJNIKA ŚWIATŁA I-R LIGHT SENSOR INSTRUKCJA OBSŁUGI CZUJNIKA ŚWIATŁA I-R LIGHT SENSOR I. WSKAZÓWKI BEZPIECZEŃSTWA 1. Stosować wyłącznie w pomieszczeniach suchych. 2. Używać wyłącznie oryginalnych części SELVE. 3. Ludzie i zwierzęta nie

Bardziej szczegółowo

ORYGINALNA INSTRUKCJA OBSŁUGI

ORYGINALNA INSTRUKCJA OBSŁUGI ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA Z NOWOCESNĄ TECHNOLOGIĄ Pilot Rojaflex HSTR-5 HSTR-15 do wszystkich napędów i odbiorników radiowych marki Rojaflex ORYGINALNA INSTRUKCJA OBSŁUGI V1.01-01.2018 Pilot 5-kanałowy 15-

Bardziej szczegółowo

Napęd Ilmo2 50 WT. Rozwiązanie dla rolet z wieszakami blokującymi i ogranicznikami. Sierpień, 2016

Napęd Ilmo2 50 WT. Rozwiązanie dla rolet z wieszakami blokującymi i ogranicznikami. Sierpień, 2016 Napęd Ilmo2 50 WT Rozwiązanie dla rolet z wieszakami blokującymi i ogranicznikami Sierpień, 2016 Oferta napędów SOMFY Funkcje zaawansowane - napędy elektroniczne Sterowania przewodowe Sterowania radiowe

Bardziej szczegółowo

Montaż, sprawdzenie i oddanie do użytku podłączeń ~230V powinno być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami!

Montaż, sprawdzenie i oddanie do użytku podłączeń ~230V powinno być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami! Sterownik Centralis Uno RTS INSTRUKCJA OBSŁUGI W celu optymalnego wykorzystania możliwości Sterownika Centralis Uno RTS, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. W przypadku jakichkolwiek

Bardziej szczegółowo

GAMMA_X_1Cw. 1. Dane techniczne. 2. Opis urządzenia Sterowanie: możliwość sterowania 1 napędem. 2. Pamięć: do 20 nadajników

GAMMA_X_1Cw. 1. Dane techniczne. 2. Opis urządzenia Sterowanie: możliwość sterowania 1 napędem. 2. Pamięć: do 20 nadajników www.sukcesgroup.pl GAMMA_X_1Cw W celu optymalnego wykorzystania możliwości odbiorników serii GAMMA prosimy o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. Odbiorniki serii GAMMA są kompatybilne ze wszystkimi

Bardziej szczegółowo

- Tryb tygodniowy (F) dla każdego dnia tygodnia możliwe jest zaprogramowanie dowolnego czasu podnoszenia i czasu opuszczania osłon okiennych

- Tryb tygodniowy (F) dla każdego dnia tygodnia możliwe jest zaprogramowanie dowolnego czasu podnoszenia i czasu opuszczania osłon okiennych Programator czasowy Chronis RTS smart INSTRUKCJA OBSŁUGI W celu optymalnego wykorzystania możliwości sterownika Chronis RTS smart, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. inteo

Bardziej szczegółowo

PRN1 / PRN 2 INSTRUKCJA OBSŁUGI PRN 1 PRN 2 !!! System sterowania napędami PORTOS. Dane techniczne : Charakterystyka urządzenia:

PRN1 / PRN 2 INSTRUKCJA OBSŁUGI PRN 1 PRN 2 !!! System sterowania napędami PORTOS. Dane techniczne : Charakterystyka urządzenia: R PORTOS Sp.J. ul. Złota 71 62-800 Kalisz tel. 62 / 768 40 00 sekretariat@portosrolety.pl www.portosrolety.pl System sterowania napędami PORTOS INSTRUKCJA OBSŁUGI PRN1 / PRN 2 Transmitery działają na częstotliwości

Bardziej szczegółowo

PACK TYXIA 631. Pakiet do zdalnego sterowania regulowaną żaluzją zewnętrzną, markizą regulowaną i markizą z lamelami

PACK TYXIA 631. Pakiet do zdalnego sterowania regulowaną żaluzją zewnętrzną, markizą regulowaną i markizą z lamelami PACK 63 Pakiet do zdalnego sterowania regulowaną żaluzją zewnętrzną, markizą regulowaną i markizą z lamelami Spis treści / Instalacja pilota... 4. Mocowanie do ściany... 4. Montaż na płaskiej powierzchni...

Bardziej szczegółowo

ODBIORNIK JEDNOKANAŁOWY AURA 1CF T

ODBIORNIK JEDNOKANAŁOWY AURA 1CF T ODBIORNIK JEDNANAŁOWY Urządzenie pracuje na częstotliwości ± 100 khz. DANE TECHNICZNE 230 V / 50 Hz Napęd typu S, BD lub M Możliwość podłączenia napędu rurowego o mocy nieprzekraczającej 700 W Funkcja

Bardziej szczegółowo

Razem droga staje się łatwiejsza. Automatyzacja i sterowanie bram: z firmą BECKER. Razem łatwiej.

Razem droga staje się łatwiejsza. Automatyzacja i sterowanie bram: z firmą BECKER. Razem łatwiej. Razem droga staje się łatwiejsza. Automatyzacja i sterowanie bram: z firmą BECKER. Razem łatwiej. Łatwiej otworzyć sobie drogę... Napęd Becker Jasne, logiczne, zrozumiałe to właśnie te cechy oraz hasło

Bardziej szczegółowo

FW-RC5 Nadajnik 5-przyciskowy do puszki podtynkowej Ø60

FW-RC5 Nadajnik 5-przyciskowy do puszki podtynkowej Ø60 F&F Filipowski sp. j. ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice tel./fax (+48 42) 215 23 83 / (+48 42) 227 09 71 www.fif.com.pl; e-mail: biuro@fif.com.pl System bezprzewodowy FW-RC5 Nadajnik 5-przyciskowy

Bardziej szczegółowo

Montaż, sprawdzenie i oddanie do użytku podłączeń ~230V powinno być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami!

Montaż, sprawdzenie i oddanie do użytku podłączeń ~230V powinno być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami! Sterownik Centralis Uno IB INSTRUKCJA OBSŁUGI W celu optymalnego wykorzystania możliwości Sterownika Centralis Uno IB, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. W przypadku jakichkolwiek

Bardziej szczegółowo

Inteligentne rozwiązania

Inteligentne rozwiązania Inteligentne rozwiązania Inteligentne rozwiązania MOBILUS Rozwiązania INTELIGENTNEGO DOMU MOBILUS z technologią dwukierunkowej komunikacji COSMO 2WAY to rodzina przyjaznych, łatwych w obsłudze i montażu

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA PROGRAMOWANIA SIŁOWNIKÓW RUROWYCH DM SERII EV/Y

INSTRUKCJA PROGRAMOWANIA SIŁOWNIKÓW RUROWYCH DM SERII EV/Y INSTRUKCJA PROGRAMOWANIA SIŁOWNIKÓW RUROWYCH DM SERII EV/Y Centrala; Zakład w Bielsku Białej ul. Warszawska 153, 43-300 Bielsko Biała, Polska tel. +48 33 81 95 300, fax. +48 33 82 28 512 Zakład w Opolu

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Dane techniczne. Montaż

Spis treści. Dane techniczne. Montaż Spis treści Dane techniczne... 2 Przygotowanie rury nawojowej...3 Określenie stanu regulacji rolety... 4 Zapamiętywanie nadajnika przy zaprogramowanych krańcówkach... 4 Regulacja wyłączników krańcowych...

Bardziej szczegółowo

Sterowanie radiowe.

Sterowanie radiowe. Sterowanie radiowe www.fif.com.pl systemu F&Wave FW-RC5 przyciskowy nadajnik zdalnego sterowania F&Wave jest rodziną bezprzewodowych urządzeń sterowanych drogą radiową o zasięgu do 100 m*. Odbiorniki występują

Bardziej szczegółowo

Twój pierwszy krok. do inteligentnego domu

Twój pierwszy krok. do inteligentnego domu Twój pierwszy krok do inteligentnego domu 3 Wyjątkowe aplikacje do sterowania domem Dzięki Connexoon połączysz się ze swoim domem. 3 aplikacje do sterowania różnymi typami urządzeń z poziomu smartfona

Bardziej szczegółowo

Roto Azuro panoramiczne okno dachowe. Azuro. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza

Roto Azuro panoramiczne okno dachowe. Azuro. Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza Roto Azuro panoramiczne okno dachowe Nieograniczone możliwości aranżacji poddasza Azuro Zasada Roto: Więcej swobody. Więcej komfortu. Kąpiel, śniadanie, a może odpoczynek na kanapie pod gołym niebem? można

Bardziej szczegółowo

PRN-5T INSTRUKCJA OBSŁUGI PRN-5T !!! System sterowania napędami PORTOS. Dane techniczne : Charakterystyka urządzenia:

PRN-5T INSTRUKCJA OBSŁUGI PRN-5T !!! System sterowania napędami PORTOS. Dane techniczne : Charakterystyka urządzenia: R PORTOS Sp.J. ul. Złota 71 62-800 Kalisz tel. 62 / 768 40 00 sekretariat@portosrolety.pl www.portosrolety.pl System sterowania napędami PORTOS INSTRUKCJA OBSŁUGI Transmitery działają na częstotliwości

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. 1. Dane techniczne. 2.Montaż

Instrukcja obsługi. 1. Dane techniczne. 2.Montaż Instrukcja obsługi 1. Dane techniczne inteo POWER 2.5 DC RTS jest odbiornikiem radiowym przeznaczonym do jednoczesnego sterowania 4-6 napędami 24 V DC. Jest kompatybilny z wszystkimi dostępnymi nadajnikami

Bardziej szczegółowo

Wallbox GLB. Stacja Ładująca

Wallbox GLB. Stacja Ładująca Wallbox GLB Stacja Ładująca WALLBOX GLB Stacja ładująca Stacja ładująca WALLBOX GLB została skonstruowana z myślą o użytkownikach indywidualnych, jak również o użytkownikach działających w sektorze półpublicznym.

Bardziej szczegółowo

ORYGINALNA INSTRUKCJA OBSŁUGI

ORYGINALNA INSTRUKCJA OBSŁUGI ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA Z NOWOCESNĄ TECHNOLOGIĄ Rojaflex WSR-15 do wszystkich napędów i odbiorników radiowych marki Rojaflex ORYGINALNA INSTRUKCJA OBSŁUGI V1.01-01.2018 ilot ścienny 15-kanałowy Rojaflex

Bardziej szczegółowo

Autoryzowany dystrybutor systemów Delta Dore: Bezprzewodowy system automatyki budynkowej

Autoryzowany dystrybutor systemów Delta Dore: Bezprzewodowy system automatyki budynkowej Autoryzowany dystrybutor systemów Delta Dore: Bezprzewodowy system automatyki budynkowej INTELIGENTNY DOM BEZ KUCIA ŚCIAN KORZYŚCI 01 02 03 04 PROSTOTA UŻYTKOWANIA Przyjazna, intuicyjna obsługa systemu

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. inteo Soliris RTS. Soliris RTS. 1. Dane techniczne Soliris RTS. 2. Podłączenia. Radiowa automatyka słoneczno wiatrowa

INSTRUKCJA OBSŁUGI. inteo Soliris RTS. Soliris RTS. 1. Dane techniczne Soliris RTS. 2. Podłączenia. Radiowa automatyka słoneczno wiatrowa Radiowa automatyka słoneczno wiatrowa INSTRUKCJA OBSŁUGI Soliris RTS Czujnik Soliris Odbiornik Pilot W celu optymalnego wykorzystania możliwości Sterownika Soliris RTS, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie

Bardziej szczegółowo

Comfort Line Katalog. W ofercie od 1 października 2016 roku

Comfort Line Katalog. W ofercie od 1 października 2016 roku Comfort Line 2016 Katalog W ofercie od 1 października 2016 roku Karnisze elektryczne to gwarancja cichej pracy na poziomie 30 db, praktycznie nieograniczonej funkcjonalności dzięki wielu opcjom sterowania

Bardziej szczegółowo

Comfort Line Katalog. W ofercie od 1 października 2016 roku

Comfort Line Katalog. W ofercie od 1 października 2016 roku Comfort Line 2016 Katalog W ofercie od 1 października 2016 roku Karnisze elektryczne to gwarancja cichej pracy na poziomie 30 db, praktycznie nieograniczonej funkcjonalności dzięki wielu opcjom sterowania

Bardziej szczegółowo

Napędy i sterowania rolet

Napędy i sterowania rolet Napędy i sterowania rolet Automatyka do Napędy i sterowania Wybierz rozwiązanie dopasowane TaHoma Premium - zarządzaj inteligentnie całym domem io-homecontrol to technologia dwukierunkowej, bezprzewodowej

Bardziej szczegółowo

Dormax.

Dormax. Łatwa kontrola i sterowanie w technologii radiowej Kopatybilność z systemami automatyki - wysokiej klasy produkt charakteryzujący się niezawodnością, prostotą obsługi oraz nowoczesnym i unikalnym designem,

Bardziej szczegółowo

RR-5T INSTRUKCJA OBSŁUGI RR-5T !!! Dane techniczne : Charakterystyka urządzenia: System sterowania napędami PORTOS

RR-5T INSTRUKCJA OBSŁUGI RR-5T !!! Dane techniczne : Charakterystyka urządzenia: System sterowania napędami PORTOS R PORTOS Sp.J. ul. Złota 71 62-800 Kalisz tel. 62 / 768 40 00 sekretariat@portosrolety.pl www.portosrolety.pl System sterowania napędami PORTOS INSTRUKCJA OBSŁUGI Transmitery działają na częstotliwości

Bardziej szczegółowo

UKŁADY NAPĘDOWE Trwałość połączona z inteligencją

UKŁADY NAPĘDOWE Trwałość połączona z inteligencją Firma Somfy Home Automation oferuje zaawansowane funkcje i pomysły obejmujące rozbudowaną ofertę silników w standardzie io, umożliwiające komunikowanie się osłon okiennych, okien i bram z użytkownikiem

Bardziej szczegółowo

ODBIORNIK JEDNOKANAŁOWY GAMMA X

ODBIORNIK JEDNOKANAŁOWY GAMMA X ODBIORNIK JEDNANAŁOWY GAMMA X Dane Techniczne / Możliwość podłączenia jednego napędu rurowego o mocy nieprzekraczającej 500W / Możliwość podłączenia fotokomórki / Zasilanie fotokomórki: 12V DC / Zasięg

Bardziej szczegółowo

Centronic EasyControl EC541-II

Centronic EasyControl EC541-II Centronic EasyControl EC541-II pl Instrukcja montażu i obsługi Pilot Ważne informacje dla: montera / elektryka / użytkownika Prosimy przekazać je odpowiednim osobom! Użytkownik winien zachować niniejszą

Bardziej szczegółowo

Ćwiczenie ABIS-C2. Integracja automatyki pomieszczeo domowych

Ćwiczenie ABIS-C2. Integracja automatyki pomieszczeo domowych AUTOMATYKA BUDYNKOWA IMPLEMENTACJA W SIECIACH INTELIGENTNYCH KATEDRA ENERGOELEKTRONIKI I AUTOMATYKI SYSTEMÓW PRZETWARZANIA ENERGII AKADEMIA GÓRNICZO-HUTNICZA WWW.KANIUP.AGH.EDU.PL WWW.AGH.EDU.PL Temat:

Bardziej szczegółowo

ODBIORNIK ZDALNEGO STEROWANIA REMC0 DO MARKIZ I ROLET TDS GOLD MODEL INSTRUKCJA

ODBIORNIK ZDALNEGO STEROWANIA REMC0 DO MARKIZ I ROLET TDS GOLD MODEL INSTRUKCJA ODBIORNIK ZDALNEGO STEROWANIA DO MARKIZ I ROLET REMC0 MODEL TDS GOLD INSTRUKCJA POŁĄCZENIA ELEKTRYCZNE Podłączenie centralki mogą wykonywać jedynie przeszkoleni instalatorzy a instalacja musi odbywać się

Bardziej szczegółowo

do 200 m w terenie otwartym 4 przyciski + wyświetlacz Zadana wartość temperatury TX Histereza temperatury ht Wartości ustawiane:

do 200 m w terenie otwartym 4 przyciski + wyświetlacz Zadana wartość temperatury TX Histereza temperatury ht Wartości ustawiane: RADIOWY CZUJNIK TEMPERATURY I NATĘŻENIA OŚWIETLENIA RCL-02 DANE TECHNICZNE Znamionowe napięcie zasilania: Typ baterii: Transmisja: Sposób transmisji: Zasięg: Współpraca z odbiornikami systemu: Współpraca

Bardziej szczegółowo

NAPĘDY SERII 35EV/S I 45EV/S

NAPĘDY SERII 35EV/S I 45EV/S www.sukcesgroup.pl NAPĘDY SERII 35EV/S I 45EV/S Nieprzestrzeganie niniejszej instrukcji może stworzyć zagrożenie dla życia i zdrowia, a także może rzutować na poprawną pracę całej rolety. Zaleca się postępowanie

Bardziej szczegółowo

BEZPRZEWODOWY DOM. bezprzewodowa kontrola urządzeń i oświetlenia

BEZPRZEWODOWY DOM. bezprzewodowa kontrola urządzeń i oświetlenia BEZPRZEWODOWY DOM bezprzewodowa kontrola urządzeń i oświetlenia Przedstawiamy Państwu najnowszą linię produktów z serii "BEZPRZEWODOWY DOM". Produkty powstały z myślą o tym, aby bezprzewodowa technologia

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA NAPĘDÓW SERII 35 I 45 BD

INSTRUKCJA NAPĘDÓW SERII 35 I 45 BD Dane techniczne Napędy typu BD przeznaczone są do zautomatyzowania pracy rolet zewnętrznych lub bram rolowanych. Posiadają mechanizm detekcji przeszkód, dzięki któremu silnik wyczuwając opór na swojej

Bardziej szczegółowo

- Tryb tygodniowy (Woche) dla każdego dnia tygodnia możliwe jest zaprogramowanie dowolnego czasu podnoszenia i czasu opuszczania osłon okiennych

- Tryb tygodniowy (Woche) dla każdego dnia tygodnia możliwe jest zaprogramowanie dowolnego czasu podnoszenia i czasu opuszczania osłon okiennych Programator czasowy Chronis Uno smart INSTRUKCJA OBSŁUGI W celu optymalnego wykorzystania możliwości sterownika Chronis Uno smart, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. inteo

Bardziej szczegółowo

Autoryzowany dystrybutor systemów Delta Dore: Bezprzewodowy system automatyki budynkowej

Autoryzowany dystrybutor systemów Delta Dore: Bezprzewodowy system automatyki budynkowej Autoryzowany dystrybutor systemów Delta Dore: Bezprzewodowy system automatyki budynkowej INTELIGENTNY DOM BEZ KUCIA ŚCIAN STEROWANIE LOKALNE Pełna kontrola we własnym domu! System Delta Dore umożliwia

Bardziej szczegółowo

Ostatnia aktualizacja: r.

Ostatnia aktualizacja: r. Ostatnia aktualizacja: 7.04.2015r. Sonesse 40 Zastosowanie Rolety rzymskie 230V Rolety wolnowiszące 230V Rolety Day & Night 230V Żaluzje poziome 230V Charakterystyka techniczna Parametr 3/30 PA 6/20 PA

Bardziej szczegółowo

Centronic EasyControl EC541-II

Centronic EasyControl EC541-II Centronic EasyControl EC541-II pl Instrukcja montażu i obsługi Pilot Ważne informacje dla: montera / elektryka / użytkownika Prosimy przekazać je odpowiednim osobom! Użytkownik winien zachować niniejszą

Bardziej szczegółowo

Proste programowanie. 3 tryby programowania zdalnego: automatyczny, półautomatyczny i ręczny

Proste programowanie. 3 tryby programowania zdalnego: automatyczny, półautomatyczny i ręczny Neomat LA Ø 58mm Neomat LA Idealny do rolet i markiz, ze zintegrowaną centralą sterującą i odbiornikiem, elektronicznym wyłącznikiem krańcowym i ruchem sterowanym enkoderem. Wymiar L Ø 58mm. System radiowy

Bardziej szczegółowo

FW-RC10 Pilot 10-przyciskowy

FW-RC10 Pilot 10-przyciskowy F&F Filipowski sp. j. ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice tel./fax (+48 42) 215 23 83 / (+48 42) 227 09 71 www.fif.com.pl; e-mail: biuro@fif.com.pl System bezprzewodowy FW-RC10 Pilot 10-przyciskowy

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi i-r Light Sensor. Proszę zachować instrukcje!

Instrukcja obsługi i-r Light Sensor. Proszę zachować instrukcje! Instrukcja obsługi i-r Light Sensor Proszę zachować instrukcje! Spis treści Spis treści: Wskazówki bezpieczeństwa... 3 Informacje ogólne... 3 Zastosowanie zgodnie z przeznaczeniem... 3 Montaż... 3 Opis

Bardziej szczegółowo

SILNIKI DO ROLET I AKCESORIA

SILNIKI DO ROLET I AKCESORIA SILNIKI DO ROLET I AKCESORIA Prezentowany katalog zawiera silnik do rolet i dostępne akcesoria. Każdy silnik posiada certyfikat TÜV SÜD oraz jest objęty pięcioletnią gwarancją producenta. W razie jakichkolwiek

Bardziej szczegółowo

4-kanałowy ręczny nadajnik radiowy LCD z timerem Typu TDRCT

4-kanałowy ręczny nadajnik radiowy LCD z timerem Typu TDRCT Instrukcja JAROLIFT 4-kanałowy ręczny nadajnik radiowy LCD z timerem Typu TDRCT RoHS compliant 2002/95/EC Przegląd funkcji... 1 Dane techniczne... 1 Programowanie i ustawienia... 2 Ustawienia przełącznika

Bardziej szczegółowo

FW-RC4-AC Nadajnik do puszki podtynkowej Ø60

FW-RC4-AC Nadajnik do puszki podtynkowej Ø60 F&F Filipowski sp. j. ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice tel./fax (+48 42) 215 23 83 / (+48 42) 227 09 71 www.fif.com.pl; e-mail: biuro@fif.com.pl System bezprzewodowy FW-RC4-AC Nadajnik do puszki

Bardziej szczegółowo

Invio-868. PL Instrukcja użytkownika. elero GmbH Antriebstechnik Linsenhofer Str D Beuren

Invio-868. PL Instrukcja użytkownika. elero GmbH Antriebstechnik Linsenhofer Str D Beuren Invio-868 Instrukcja użytkownika Instrukcję użytkownika należy utrzymywać w dobrym stanie! elero GmbH Antriebstechnik Linsenhofer Str. 59 63 D-72660 Beuren info@elero.de www.elero.com 309304 00 Nr. 18

Bardziej szczegółowo

FW-RC4 Pilot 4-przyciskowy

FW-RC4 Pilot 4-przyciskowy F&F Filipowski sp. j. ul. Konstantynowska 79/81, 95-200 Pabianice tel./fax (+48 42) 215 23 83 / (+48 42) 227 09 71 www.fif.com.pl; e-mail: fif@fif.com.pl System bezprzewodowy FW-RC4 Pilot 4-przyciskowy

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna:

Specyfikacja techniczna: User manual Polski PL Proxi Shade jest modułem roletowym w obudowie dopuszkowej. Pozwala na sterowanie pozycją rolety, markizy itp. za pomocą aplikacji mobilnej Proxi jak i ręcznie przy użyciu klasycznych

Bardziej szczegółowo

Skrócona instrukcja obsługi SEL Plus-RC / SES-RC

Skrócona instrukcja obsługi SEL Plus-RC / SES-RC Skrócona instrukcja obsługi SEL Plus-RC / SES-RC Spis treści 1. Podłączenie napędu... 2 2. Przełączenie napędu w tryb gotowości do programowania i wybór napędu (tryb SELECT)... 2 3. Funkcje w trybie SELECT...

Bardziej szczegółowo

Automatyka do rolet. Smart Home Bezpieczeństwo Komfort Funkcjonalność

Automatyka do rolet. Smart Home Bezpieczeństwo Komfort Funkcjonalność Automatyka do rolet Smart Home Bezpieczeństwo Komfort Funkcjonalność Co zrobić, żeby Twój Dom był bardziej smart? Centero Home to idealna propozycja, żeby na dobre rozpocząć zabawę w inteligentny dom.

Bardziej szczegółowo

SILNIK RUROWY NEMO Instrukcja i uwagi instalatora

SILNIK RUROWY NEMO Instrukcja i uwagi instalatora SILNIK RUROWY NEMO Instrukcja i uwagi instalatora Bezpieczeństwo użytkowania OSTRZEŻENIA STOSOWANIE SIĘ DO PONIŻSZYCH ZALECEŃ JEST ISTOTNE DLA BEZPIECZEŃSTWA UŻYTKOWNIKA. ZACHOWAJ TĄ INSTRUKCJĘ. NIEPRAWIDŁOWA

Bardziej szczegółowo

PACK TYXIA 541 et 546

PACK TYXIA 541 et 546 PACK 54 et 546 FR EN Notice d installation Installation instructions Instrukcja instalacji NL Installatie-instructies Elementy zestawów Spis treści Zestaw 54 7 Zestaw 546 7 4 5630 5730 / Instalacja pilota

Bardziej szczegółowo

Centronic EasyControl EC545-II

Centronic EasyControl EC545-II Centronic EasyControl EC545-II pl Instrukcja montażu i obsługi Pilot 5-kanałowy Ważne informacje dla: montera / elektryka / użytkownika Prosimy przekazać je odpowiednim osobom! Użytkownik winien zachować

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA KONFIGURACJI

INSTRUKCJA KONFIGURACJI MoCo 4AC WM MoCo 4AC DRM INSTRUKCJA KONFIGURACJI Aby optymalnie wykorzystać możliwości oferowane przez sterownik MoCo, muszą być sprawdzone kierunki pracy napędów, jak również wpisane: rodzaj osłony, czasy

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi urządzenia

Instrukcja obsługi urządzenia Instrukcja obsługi urządzenia 1 Opis urządzenia Urządzenie InelNet jest centralką przeznaczoną do sterowania urządzeniami radiowym firmy INEL - napędami i sterownikami radiowymi (odbiorniki). Sterowanie

Bardziej szczegółowo

Smart Home & Design. Więcej niż system inteligentnego domu i biura.

Smart Home & Design. Więcej niż system inteligentnego domu i biura. Smart Home & Design Więcej niż system inteligentnego domu i biura www.loox.pl Poznaj LOOX to system inteligentnego budynku komunikujący się po standardowych przewodach elektrycznych. SMART HOME & DESIGN

Bardziej szczegółowo

Radiowy System Zdalnej Kontroli Grzewczej

Radiowy System Zdalnej Kontroli Grzewczej Radiowy System Zdalnej Kontroli Grzewczej Urządzenie spełnia wymagania dyrektyw R&TTE 1999/5/CE Ze względu na możliwy dalszy rozwój norm oraz produktów przytoczone dane oraz zdjęcia są prawnie wiążące

Bardziej szczegółowo

Ogrzewanie Chłodzenie Świeże powietrze Czyste powietrze

Ogrzewanie Chłodzenie Świeże powietrze Czyste powietrze Sterowniki Zehnder do jednostek wentylacyjnych Karty katalogowe - informacje techniczne Ogrzewanie Chłodzenie Świeże powietrze Czyste powietrze Panel ComfoSense Panel sterujący ComfoSense został stworzony

Bardziej szczegółowo

Wskazówki montażowe. Podłaczenia elektryczne. Altea RTS pasuje do uchwytów montażowych stosowanych ze standardowymi napędami SOMFY

Wskazówki montażowe. Podłaczenia elektryczne. Altea RTS pasuje do uchwytów montażowych stosowanych ze standardowymi napędami SOMFY napęd z wbudowanym odbiornikiem radiowym, do refleksoli z systemem zaczepowym, (screenów wiatroodpornych) wyłącznik przeciążeniowy, prędkość obrot. 32 obr/min, co 30 cykli (góra/dół) automatyczna korekta

Bardziej szczegółowo

Centronic EasyControl EC311

Centronic EasyControl EC311 Centronic EasyControl EC311 pl Instrukcja montażu i obsługi Pilot ścienny Ważne informacje dla: montera / elektryka / użytkownika Prosimy przekazać je odpowiednim osobom! Użytkownik winien zachować niniejszą

Bardziej szczegółowo

Montaż, sprawdzenie i oddanie do użytku podłączeń ~230V powinno być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami!

Montaż, sprawdzenie i oddanie do użytku podłączeń ~230V powinno być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami! Automatyka słoneczno wiatrowa INSTRUKCJA OBSŁUGI Soliris IB W celu optymalnego wykorzystania możliwości Sterownika Soliris IB, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. W przypadku

Bardziej szczegółowo

ODBIORNIK ZDALNEGO STEROWANIA REMC1 DO MARKIZ I ROLET MODEL INSTRUKCJA

ODBIORNIK ZDALNEGO STEROWANIA REMC1 DO MARKIZ I ROLET MODEL INSTRUKCJA ODBIORNIK ZDALNEGO STEROWANIA DO MARKIZ I ROLET REMC1 MODEL RX INSTRUKCJA 2 PILOTY ZDALNEGO STEROWANIA WYJAŚNIENIE SYMBOLI Silnik potwierdza przyjęcie polecenia wykonując dwa krótkie ruchy w przeciwnych

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PILOTA COSMO G3 +

INSTRUKCJA OBSŁUGI PILOTA COSMO G3 + INSTRUKCJA OBSŁUGI PILOTA COSMO G3 + www.mobilus.pl 1. INFORMACJE OGÓLNE Pilot COSMO G3 + jest 4 kanałowym pilotem, przeznaczonym do zdalnego sterowania odbiornikami marki MOBILUS ( siłowniki radiowe do

Bardziej szczegółowo

Montaż, sprawdzenie i oddanie do użytku podłączeń ~230V powinno być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami!

Montaż, sprawdzenie i oddanie do użytku podłączeń ~230V powinno być przeprowadzane wyłącznie przez osoby z odpowiednimi uprawnieniami! Automatyka słoneczno wiatrowa INSTRUKCJA OBSŁUGI Soliris Uno W celu optymalnego wykorzystania możliwości Sterownika Soliris Uno, prosimy Państwa o dokładne zapoznanie się z niniejszą instrukcją. W przypadku

Bardziej szczegółowo

PRN-5T INSTRUKCJA OBSŁUGI PRN-5T !!! System sterowania napędami PORTOS. Dane techniczne : Charakterystyka urządzenia:

PRN-5T INSTRUKCJA OBSŁUGI PRN-5T !!! System sterowania napędami PORTOS. Dane techniczne : Charakterystyka urządzenia: R PORTOS Sp.J. ul. Złota 71 62-800 Kalisz tel. 62 / 768 40 00 sekretariat@portosrolety.pl www.portosrolety.pl System sterowania napędami PORTOS INSTRUKCJA OBSŁUGI Transmitery działają na częstotliwości

Bardziej szczegółowo

BEZPRZEWODOWE WYJŚCIE CYFROWE (2-KANAŁOWE, KOMPAKTOWE) AS70DOC002

BEZPRZEWODOWE WYJŚCIE CYFROWE (2-KANAŁOWE, KOMPAKTOWE) AS70DOC002 BEZPRZEWODOWE WYJŚCIE CYFROWE (2-KANAŁOWE, KOMPAKTOWE) INSTRUKCJA OBSŁUGI ASTOR SP. Z O.O. ul. Smoleńsk 29 31-112 Kraków tel. 12 428 63 00 info@comodis.pl comodis.pl DO CZEGO SŁUŻY? Bezprzewodowe wyjścia

Bardziej szczegółowo

Thermis Uno - automatyka temperaturowa do okien dachowych, świetlików i wywietrzników

Thermis Uno - automatyka temperaturowa do okien dachowych, świetlików i wywietrzników Osłony przeciwsłoneczne Thermis Uno - automatyka temperaturowa do okien dachowych, świetlików i wywietrzników Zalety sterownika Automatyka temperaturowa Thermis Uno Sterowanie w funkcji temperatury oknami

Bardziej szczegółowo