Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania"

Transkrypt

1 Nr zlecenia:02/05/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/02 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Dariusz Krajewski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [D] V-2016 Rodzaj pojazdu: Samochód ciężarowy do 3.5t VIN: WDF Marka: MERCEDES-BENZ Nr rejestracyjny: WB1530A Model pojazdu: 109 Vito CDI E4 2.9t Nr INFO-EKSPERT Wersja: CDI Rok produkcji: 2008 Wskazanie drogomierza km Data pierwszej rejestracji 2008/09/29 Data ważności badania technicznego 2016/10/07 Rodzaj nadwozia furgon wydłużony 4 drzwiowy 2+2 osobowy Dop. masa całk. / Ładowność 2940 kg* / 830 kg Liczba osi / Rodzaj napędu / Skrzynia biegów 2 / tylny (4x2) / manualna Rozstaw osi 3430 mm Rodzaj silnika z zapłonem samoczynnym Pojemność / Moc silnika 2148 ccm / 70kW (95KM) Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrza Liczba cylindrów / Układ cylindrów 4 / rzędowy Norma spalin E4 Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Biały 2-warstwowy typu uni Strona 1

2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p Nazwa elementu wyposażenia ABS + EBV - korektor siły hamowania elektr. Antena radiowa w szybie przedniej Drzwi boczne prawe przesuwne Filtr cząsteczek stałych L.p Filtr p/pyłkowy Filtr paliwa z separatorem wody Fotel kierowcy regulowany Immobilizer Kolumna kierownicy regulowana Koło zapasowe pełnowymiarowe Opony 195/65 R16 Poduszka powietrzna kierowcy Nazwa elementu wyposażenia Stabilizator osi przedniej System elektronicznej kontroli toru jazdy ESP System hamowania awaryjnego BAS System p/poślizgowy przy przyspieszaniu ASR Szyby przednie regulowane elektr. Ścianka działowa wysoka bez okna Światła z regulacją kąta pochylenia Tarcze kół stalowe 16" Wspomaganie układu kierowniczego Wykładzina gumowa w przestrzeni pasażerskiej Zamek centralny zdalnie sterowany Zbiornik paliwa 75l WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 +Drugi rząd siedzeń 2 Drzwi tylne dwuskrzydłowe otwierane o 180 stopni 3 Klimatyzacja 4 +Zabudowa do przewozu wartości - Bankowóz OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Przednie lewe: Przednie prawe: Tylne lewe: Tylne prawe: Marka, typ *Barum Snovanis 205/65R16C *Barum Snovanis 205/65R16C *Barum Snovanis 205/65R16C *Barum Snovanis 205/65R16C Bieżnik [mm] 5,0 5,0 4,0 4,0 KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA PRZEBIEG (-) KOREKTY RÓŻNE: Zadana szacunkowa korekta z tytułu wcześniejszych napraw (-) Szczególny charakter eksploatacji (-) Regionalna sytuacja rynkowa (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (-) OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU NADWOZIE - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Błotnik przedni L Odpryski powłoki lakierowej 2 Błotnik przedni P Odpryski powłoki lakierowej 3 Pokrywa przednia Opis Fot. nr odpryski i rysy, uszkodzone Strona 2

3 wygłuszenie pokrywy 4 Drzwi boczne przednie L odpryski na ranckie, rysy i przetarcia 5 Drzwi boczne przednie P rysy i przetarcia. punktowe wgniecenia 6 Drzwi boczne tylne L Starcia powłoki lakierowej 7 Drzwi boczne tylne P porysowane, brak listwy, punktowe wgniecenia 8 Słupek przedni P liczne odpryski i ogniska korozji 9 Próg L Starcia powłoki lakierowej 10 Próg P Starcia powłoki lakierowej 11 Ściana boczna nadwozia L Starcia powłoki lakierowej 12 Ściana boczna nadwozia P Starcia powłoki lakierowej, brak listwy 13 Drzwi tyłu nadwozia porysowane, tylne prawe mocno wgięte NADWOZIE Opis powłoki lakierowej Błotnik przedni lewy: TWORZYWO Pokrywa przednia: Błotnik przedni prawy: TWORZYWO Drzwi przednie lewe: Drzwi przednie prawe : Słupek środkowy lewy: Drzwi tylne prawe: Błotnik tylny lewy: Błotnik tylny prawy: Dach: Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia: L.p. Nazwa elementu L / P Grubość powłoki [µm] 1 Pokrywa przednia Dach Błotnik przedni L TWORZYWO 4 Drzwi przednie L Opis Strona 3

4 5 Słupek środkowy L Błotnik tylny L Błotnik przedni P TWORZYWO 8 Drzwi przednie P Drzwi tylne P Błotnik tylny P Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia WYPOSAŻENIE ZEWNĘTRZNE L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni połamany z prawej strony, pękniety z lewej strony 2 Krata wlotu powietrza brak znaku firmowego 3 Reflektor L zmatowiony odblask, porysowane osłona 4 Reflektor P zmatowiony odblask, porysowane osłona 5 Obudowa lusterka bocznego L połamane, zawinięte taśmą 6 Ramiona i pióra wycieraczek szyby przedniej ramiona skorodowane, brak pióra lewego 7 Szyba przednia mocno porysowana, odpryski Opis Fot. nr Opis Fot. nr NADWOZIE Wyposażenie wewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Fotel przedni L przetarty, zabrudzony i rozdarty 2 Fotel przedni P rozdarty, siedzisko zniekształcone i uszkodzone, oparcie uszkodzone 3 Fotel tylny zabrudzone i porozrywane 4 Poszycie tablicy rozdzielczej zabrudzone i porysowane 5 Zestaw wskaźników zabrudzony i porysowany 6 Wykładzina dachu (podsufitka) mocno zabrudzona i poplamiona 7 Wykładzina boku przednia L Poplamiona 8 Wykładzina boku tylna L mocno zabrudzona 9 Wykładzina boku przednia P mocno zabrudzona 10 Wykładzina boku tylna P mocno zabrudzona 11 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich L porysowane i zabrudzone 12 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich P zabrudzone i porysowane 13 Wykładzina podłogi Zabrudzona SILNIK z osprzętem, układem paliwowym i wydechowym L.p. 1 Nazwa elementu Blok silnika Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr zaolejony w części górnej Strona 4

5 UKŁAD KIEROWNICZY L.p. 1 Nazwa elementu L/P Koło kierownicy Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr przetarta JAZDA KONTROLNA 1 Głośność pracy silnika podwyższona, stuki podczas pracy 2 Przyspieszenia pojazdu osłabione, adekwatne do przebiegu 3 Praca układu kierowniczego Lekkie luzy w ukladzie kierowniczym 4 Głośność (stuki) zawieszenia podwyższona 5 Głośność skrzyni biegów / bloku napędowego w warunkach parkingowych w normie 6 Skuteczność hamulca zasadniczego bez uwag 7 Skuteczność hamulca pomocniczego bez uwag 8 Działanie ABS nie sprawdzano 9 Działanie drogom. i szybkościomierza nie sprawdzano 10 Wskaźnik temperatury silnika nie sprawdzano 11 Skuteczność ogrzewania i przewietrzania nie sprawdzano Próba ruchowa przeprowadzona na niewielkim dystansie, w warunkach parkingowych, z prędkością do 15 km/h. DOKUMENTY i KOMPLETACJA POJAZDU 1 Książka serwisowa NIE 2 Kluczyki (ilość sztuk) 1 3 Dowód rejestracyjny TAK 4 Zestaw narzędzi fabrycznych NIE 5 Podnośnik samochodowy NIE 6 Instrukcja obsługi NIE 7 Gaśnica NIE 8 Trójkąt ostrzegawczy NIE 9 Apteczka NIE Zabezpieczenia przeciw kradzieżowe TAK immobilizer 10 POZOSTAŁE INFORMACJE 1 Pochodzenie pojazdu Nie weryfikowano 2 Badanie poprawności numerów identyfikacyjnych Nie weryfikowano 3 Weryfikacja prawdziwości danych obiektu Nie weryfikowano 4 Weryfikacja odczytanego stanu drogomierza Nie weryfikowano Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do Strona 5

6 żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana. Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 6

7 DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA Fot. nr 1 Fot. nr 2 Strona 7

8 Fot. nr 3 Fot. nr 4 Strona 8

9 Fot. nr 5 Fot. nr 6 Strona 9

10 Fot. nr 7 Fot. nr 8 Strona 10

11 Fot. nr 9 Fot. nr 10 Strona 11

12 Fot. nr 11 Fot. nr 12 Strona 12

13 Fot. nr 13 Fot. nr 14 Strona 13

14 Fot. nr 15 Fot. nr 16 Strona 14

15 Fot. nr 17 Fot. nr 18 Strona 15

16 Fot. nr 19 Fot. nr 20 Strona 16

17 Fot. nr 21 Fot. nr 22 Strona 17

18 Fot. nr 23 Fot. nr 24 Strona 18

19 Fot. nr 25 Fot. nr 26 Strona 19

20 Fot. nr 27 Fot. nr 28 Strona 20

21 Fot. nr 29 Fot. nr 30 Strona 21

22 Fot. nr 31 Fot. nr 32 Strona 22

23 Fot. nr 33 Fot. nr 34 Strona 23

24 Fot. nr 35 Fot. nr 36 Strona 24

25 Fot. nr 37 Fot. nr 38 Strona 25

26 Fot. nr 39 Fot. nr 40 Strona 26

27 Fot. nr 41 Fot. nr 42 Strona 27

28 Fot. nr 43 Fot. nr 44 Strona 28

29 Fot. nr 45 Fot. nr 46 Strona 29

30 Fot. nr 47 Fot. nr 48 Strona 30

31 Fot. nr 49 Fot. nr 50 Strona 31

32 Fot. nr 51 Fot. nr 52 Strona 32

33 Fot. nr 53 Fot. nr 54 Strona 33

34 Fot. nr 55 Fot. nr 56 Strona 34

35 Fot. nr 57 Fot. nr 58 Strona 35

36 Fot. nr 59 Fot. nr 60 Strona 36

37 Fot. nr 61 Fot. nr 62 Strona 37

38 Fot. nr 63 Fot. nr 64 Strona 38

39 Fot. nr 65 Fot. nr 66 Strona 39

40 Fot. nr 67 Fot. nr 68 Strona 40

41 Fot. nr 69 Fot. nr 70 Strona 41

42 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 42

43 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 43

44 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 44

45 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 45

46 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 46

47 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 47

48 Fot. nr 83 Fot. nr 84 Strona 48

49 Fot. nr 85 Fot. nr 86 Strona 49

50 Fot. nr 87 Fot. nr 88 Strona 50

51 Fot. nr 89 Fot. nr 90 Strona 51

52 Fot. nr 91 Fot. nr 92 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 52

Nr zlecenia:cb4911n. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Nr zlecenia:cb4911n. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:cb49n z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-08 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/21/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/21 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Stanisław Mikołajczyk/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawców

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:08/10/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/10 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: WŁODZIMIERZ ĆWIEK/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 2016/10/26 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/06/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Marek Korzeniewski/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:07/03/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/03 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:49/07/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/07 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:11/04/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/04 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr Łukasz Gawryczuk/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Nikolaos Theodosjadis/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:08/28/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Zaborski/zatwierdził pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Nr zlecenia:07/10/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/10 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: WŁODZIMIERZ ĆWIEK/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania Nr zlecenia:32/28/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe 62-081 Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Ryszard Cichocki/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:11/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:03/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Łukasz Wróbel/zatwierdził pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:04/29/03/2016/car-port z dnia: 2016/03/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile

Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-68 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Maciej Wujec/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Maciej Wujec/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:07/04/12/2015/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Maciej Wujec/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:51/11/01/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:51/11/01/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:51/11/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/11 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:08/28/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:02/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Łukasz Wróbel/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:83/28/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr. inż. Kamil Staszak/zatw. Pion Weryf. erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:pzf7464. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Nr zlecenia:pzf7464. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:pzf7464 z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile

Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: FCE Leasing Polska Sp. z o.o. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: C-PORT/BAR/15153/16/03/17 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 17-03-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Logistyka CARPORT Aukcje Samochodowe

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:16/28/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:18/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:15/20/12/2016/hitachi z dnia: Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:02/25/10/2016/hitachi z dnia: 2016/10/25 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:06/22/08/2016/hitachi z dnia: 2016/08/22 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: PEKAO LEASING SP. Z O.O. Bogurodzicy Szczecin. Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: PEKAO LEASING SP. Z O.O. Bogurodzicy Szczecin. Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:05/30/08/2016/pekaol_zsp z dnia: 2016/08/30 Zleceniodawca: PEKAO LEASING SP. Z O.O. Bogurodzicy 5 70-400 Szczecin Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:85/08/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/08 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:16/23/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/23 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:08/12/09/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:23/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:22/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:03/22/08/2016/hitachi z dnia: 2016/08/22 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: C-PORT/BAR/15927/16/03/22 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 22-03-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Logistyka CARPORT Aukcje Samochodowe

Bardziej szczegółowo

PODSTAWA OPINII METODOLOGIA WYCENY

PODSTAWA OPINII METODOLOGIA WYCENY Nr zlecenia:pad83/400/1 z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/23/12/2015/car-port z dnia: 2015/12/23 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.grzegorz Stosio/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:17/28/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:10/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:48/20/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:48/20/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:48/20/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:20/19/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/19 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:01/26/08/2016/hitachi z dnia: 2016/08/26 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:73/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:73/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:73/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:25/20/02/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:25/20/02/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:25/20/02/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/02/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:74/15/12/2016/car-port z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:78/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:78/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:78/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:96/16/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:96/16/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:96/16/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Paweł Monkiewicz/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:04/18/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/18 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:07/18/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/18 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/05/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:07/13/02/2017/car-port z dnia: 2017/02/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/06/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Paweł Monkiewicz/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c.

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Ekspertyza numer: z dnia: 2015/12/04 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O. ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O. o/warszawa

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:37/08/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:37/08/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:37/08/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:20/17/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/17 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:02/02/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/02 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:84/10/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/10 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Nr zlecenia:16/14/12/2015/car-port z dnia: 2015/12/14 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:38/08/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:38/08/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:38/08/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:44/29/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:55/06/02/2017/car-port STANDARD

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:55/06/02/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:55/06/02/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/02/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

szybie przód 11 Światła mijania włączane automatycznie lakierowaną

szybie przód 11 Światła mijania włączane automatycznie lakierowaną OPINIA Nr: z dnia: 2013/04/16 Rzeczoznawca : RAFAŁ FREUND Właściciel: BANKOWY LEASING SP.Z O.0. ODDZIAŁ WROCŁAW Adres: ul. TĘCZOWA 11-13 53-601 WROCŁAW Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE

Bardziej szczegółowo

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc.

UWAGA: Ze względu na przeznaczenie dokumentu usunięto w nim wszelkie informacje dotyczące wartości pojazdu, cen wyposażenia, korekt, etc. Nr zlecenia DEKRA: C-PORT/BAR/11399/16/03/01 Nr zlecenia/szkody: Data zlecenia: 01-03-2016 DEKRA Polska - Centrala tel. (22) 577 36 12, faks (22) 577 36 36 Zleceniodawca: Logistyka CARPORT Aukcje Samochodowe

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:02/19/10/2016/hitachi z dnia: 2016/10/19 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:43/16/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:43/16/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:43/16/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Paweł Monkiewicz/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 06/0/0 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 0-08 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58//5RS00 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu DANE

Bardziej szczegółowo

O P I N I A T E C H N I C Z N A

O P I N I A T E C H N I C Z N A Nr zlecenia:10/03/2016/ib z dnia: 2016/03/18 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 O P I N I A T E C H N I C

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:29/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:03/28/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:14/14/10/2015/pse z dnia: 2015/10/14 Zleceniodawca: Polskie Sieci Energetyczne Warszawska 165 05-520 Konstancin-Jeziorna Rzeczoznawca: Mariusz Królewicz/zatw. pion weryfikacyjny R A P O R T

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:90/08/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c.

Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Ekspertyza numer: z dnia: 2015/12/05 Wykonawca opinii : PCR ASB AUTOMOBILE s.c. Zleceniodawca: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O. Adres: Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Właściciel: FGA LEASING POLSKA SP. Z O.O.

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:54/02/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:54/02/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:54/02/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/02 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania Nr zlecenia:33/28/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe 62-081 Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Ryszard Cichocki/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 206//22 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 0-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58/2/5RS00443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:57/10/01/2017/hitachi z dnia: 2017/01/10 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:20/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Kuchta/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:92/04/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/04 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y. Nr zlecenia:18/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30

R A P O R T T E C H N I C Z N Y. Nr zlecenia:18/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Nr zlecenia:18/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

kombi z wysokim dachem 4 drzwiowe 9 osobowe

kombi z wysokim dachem 4 drzwiowe 9 osobowe WYCENA Nr: K-011-2015 Wykonawca wyceny : mgr inż. Marek Kośmieja RS 001455 Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu z dnia: 2015/10/31 Nr INFO-EKSPERT 011-05637 Nr identyfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:101/29/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/29 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Wykonawca wyceny : AUTOPOL ZESPÓŁ RZECZOZNAWCÓW. ul. ŻWIRKI I WIGURY 1 00-906 WARSZAWA. Marka: OPEL Model pojazdu: Corsa C 1.

Wykonawca wyceny : AUTOPOL ZESPÓŁ RZECZOZNAWCÓW. ul. ŻWIRKI I WIGURY 1 00-906 WARSZAWA. Marka: OPEL Model pojazdu: Corsa C 1. Wycena numer: OPEL CORSA C WI9845C DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] I-2015 Nr INFO-EKSPERT 028-02420 Nr identyfikacyjny (VIN) W0L0XCF6856107621 Data pierwszej rejestracji 2005/11/15 Wskazanie drogomierza

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:70/16/01/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:70/16/01/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:70/16/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Zaborski/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:16/30/01/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:16/30/01/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:16/30/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:24/01/12/2016/car-port z dnia: 2016/12/01 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Arkadiusz Wocławek/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:04/22/11/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 2016/02/0 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS00144 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy OPINIA TECHNICZNA Zadanie:

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: TOYOTA LEASING POLSKA SP. Z. O. O. ul. Postępu 18B Warszawa

Zleceniodawca: TOYOTA LEASING POLSKA SP. Z. O. O. ul. Postępu 18B Warszawa Nr zlecenia:08/25/07/2016/toyota BANK z dnia: 2016/07/25 Zleceniodawca: TOYOTA LEASING POLSKA SP. Z. O. O. ul. Postępu 18B 02-676 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo