Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania"

Transkrypt

1 Nr zlecenia:20/19/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/19 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] VII-2016 Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy VIN: TMBNK25JXC Marka: SKODA Nr rejestracyjny: WE3438Y Model pojazdu: Roomster 1.2 TDI-CR MR`11 Nr INFO-EKSPERT Wersja: Style Rok produkcji: 2011 Wskazanie drogomierza km Data pierwszej rejestracji 2011/07/15 Data ważności badania technicznego 2016/07/14 Rodzaj nadwozia minivan 5 drzwiowy Dop. masa całk kg Rodzaj silnika z zapłonem samoczynnym Pojemność / Moc silnika 1199 ccm / 55kW (75KM) Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrza Liczba cylindrów / Układ cylindrów / Liczba zaworów 3 / rzędowy / 12 Rodzaj skrzyni biegów manualna Rodzaj napędu przedni (4x2) Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Niebieski 2-warstwowy typu uni Strona 1

2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 ABS + system wspomagania nagłego hamowania 2 Czujniki parkowania - tył 3 Filtr p/pyłkowy 4 Fotel kierowcy z regulacją wysokości Immobilizer Kieszenie w oparciach foteli przednich Klimatyzacja Kolumna kierownicy z regulacją wysokości i głębokości Komputer pokładowy Listwy boczne Lusterka zewnętrzne podgrzewane elektr. Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia Poduszka powietrzna kierowcy Poduszka powietrzna pasażera Poduszki powietrzne boczne przednie L.p. Nazwa elementu wyposażenia 17 Przygotowanie do montażu radia, głośniki 4 szt. 18 Reflektory przednie projekcyjne 19 Sygnalizacja niezapiętego pasa bezpieczeństwa kierowcy 20 Sygnalizacja pozostawienia włączonych świateł 21 System p/poślizgowy MSR 22 System pokolizyjny ACS 23 System wspomagania nagłego hamowania 24 Szyby przednie regulowane elektr Szyby przyciemniane Światła z regul. kąta pochylenia elektr. Tarcze kół stalowe 15" opony 195/55 Wspomaganie układu kierowniczego Wykończenie wnętrza w kolorze srebrnym Zamek centralny zdalnie sterowany Zestaw naprawczy opon WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 Autoalarm z zabezp. wnętrza i blokadą odholowania 2 +Instalacja telefonu GSM 3 Koło zapasowe 4 Podłokietnik centralny przedni 5 Radioodtwarzacz Skoda Auto Blues CD + MP3 6 +Siatka oddzialająca przestrzeń bagażową 7 Światła p/mgielne przednie OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Marka, typ Przednie lewe: BARUM 195/55 R15 Przednie prawe: BARUM 195/55 R15 Tylne lewe: BARUM 195/55 R15 Tylne prawe: BARUM 195/55 R15 85V 85V 85V 85V Bieżnik [mm] 5,3 6,3 7,6 6,5 BRAVURIS 3 HM TL BRAVURIS 3 HM TL BRAVURIS 3 HM TL BRAVURIS 3 HM TL KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA PRZEBIEG (-) KOREKTY RÓŻNE: Aktualność badań technicznych (-) Regionalna sytuacja rynkowa (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (+) Strona 2

3 OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU NADWOZIE - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia Opis 1 Pokrywa przednia 2 Drzwi boczne przednie L Zarysowania powłoki lakierowej 3 Drzwi boczne przednie P Zarysowania powłoki lakierowej 4 Drzwi boczne tylne L Zarysowania powłoki lakierowej 5 Drzwi boczne tylne P Zarysowania powłoki lakierowej 6 Próg L Zarysowania powłoki lakierowej 7 Próg P Starcia powłoki lakierowej 8 Dach 9 Błotnik tylny L Zarysowania powłoki lakierowej Punktowe wgniecenie 10 Błotnik tylny P Zarysowania powłoki lakierowej Punktowe wgniecenie Fot. nr Zarysowania powłoki lakierowej, złuszczenia powłoki lakierowej Ślad po antenie CB NADWOZIE Opis powłoki lakierowej Pokrywa przednia: Błotnik przedni lewy: Dach: Błotnik przedni prawy: Drzwi przednie lewe: Drzwi przednie prawe : Drzwi tylne lewe: Drzwi tylne prawe: Błotnik tylny lewy: Błotnik tylny prawy: Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia: L.p. Nazwa elementu 1 Pokrywa przednia 2 Dach 3 Błotnik przedni L / P Grubość powłoki [µm] Opis L Strona 3

4 4 Drzwi przednie L Drzwi tylne L Błotnik tylny L Błotnik przedni P Drzwi przednie P Drzwi tylne P Błotnik tylny P Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia NADWOZIE Wyposażenie zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni Odpryski powłoki lakierowej 2 Zderzak tylny Zarysowany 3 Wytłumienie pokrywy przedniej Rozerwane Opis Fot. nr Opis Fot. nr Opis Fot. nr NADWOZIE Wyposażenie wewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Fotel przedni kpl. L Zabrudzony 2 Fotel przedni kpl. P Zabrudzony 3 Kanapa tylna Zabrudzona 4 Wykładzina dachu (podsufitka) Zabrudzona 5 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych przednich P Zabrudzone 6 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych tylnych L Zarysowane 7 Poszycie tapicerskie drzwi bocznych tylnych P Zabrudzone 8 Podłokietnik przedni Wytarty, uszkodzony PODWOZIE ZAWIESZENIE I KOŁA L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Tarcza koła tylnego stalowa L Brak kołpaka 2 Tarcza koła tylnego stalowa P Zarysowany kołpak JAZDA KONTROLNA 1 Głośność pracy silnika BEZ UWAG 2 Przyspieszenia pojazdu BEZ UWAG 3 Praca układu kierowniczego BEZ UWAG 4 Stateczność ruchu pojazdu BEZ UWAG 5 Głośność (stuki) zawieszenia BEZ UWAG 6 Zmiana biegów, działanie sprzęgła BEZ UWAG 7 Głośność skrzyni biegów / bloku napędowego BEZ UWAG 8 Skuteczność hamulca zasadniczego BEZ UWAG 9 Skuteczność hamulca pomocniczego BEZ UWAG Strona 4

5 10 Działanie ABS BEZ UWAG 11 Działanie drogom. i szybkościomierza BEZ UWAG 12 Wskaźnik temperatury silnika BEZ UWAG 13 Skuteczność ogrzewania i przewietrzania BEZ UWAG Świeci się kontrolka silnika. Uszkodzona chłodnica układu EGR. Próba ruchowa przeprowadzona na niewielkim dystansie, w warunkach parkingowych, z predkoscią do 15 km/h. DOKUMENTY i KOMPLETACJA POJAZDU 1 Książka serwisowa TAK 2 Kluczyki (ilość sztuk) 2 3 Dowód rejestracyjny TAK 4 Zestaw narzędzi fabrycznych TAK 5 Podnośnik samochodowy TAK 6 Instrukcja obsługi TAK 7 Gaśnica TAK Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana. Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 5

6 DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA Fot. nr 1 Fot. nr 2 Strona 6

7 Fot. nr 3 Fot. nr 4 Strona 7

8 Fot. nr 5 Fot. nr 6 Strona 8

9 Fot. nr 7 Fot. nr 8 Strona 9

10 Fot. nr 9 Fot. nr 10 Strona 10

11 Fot. nr 11 Fot. nr 12 Strona 11

12 Fot. nr 13 Fot. nr 14 Strona 12

13 Fot. nr 15 Fot. nr 16 Strona 13

14 Fot. nr 17 Fot. nr 18 Strona 14

15 Fot. nr 19 Fot. nr 20 Strona 15

16 Fot. nr 21 Fot. nr 22 Strona 16

17 Fot. nr 23 Fot. nr 24 Strona 17

18 Fot. nr 25 Fot. nr 26 Strona 18

19 Fot. nr 27 Fot. nr 28 Strona 19

20 Fot. nr 29 Fot. nr 30 Strona 20

21 Fot. nr 31 Fot. nr 32 Strona 21

22 Fot. nr 33 Fot. nr 34 Strona 22

23 Fot. nr 35 Fot. nr 36 Strona 23

24 Fot. nr 37 Fot. nr 38 Strona 24

25 Fot. nr 39 Fot. nr 40 Strona 25

26 Fot. nr 41 Fot. nr 42 Strona 26

27 Fot. nr 43 Fot. nr 44 Strona 27

28 Fot. nr 45 Fot. nr 46 Strona 28

29 Fot. nr 47 Fot. nr 48 Strona 29

30 Fot. nr 49 Fot. nr 50 Strona 30

31 Fot. nr 51 Fot. nr 52 Strona 31

32 Fot. nr 53 Fot. nr 54 Strona 32

33 Fot. nr 55 Fot. nr 56 Strona 33

34 Fot. nr 57 Fot. nr 58 Strona 34

35 Fot. nr 59 Fot. nr 60 Strona 35

36 Fot. nr 61 Fot. nr 62 Strona 36

37 Fot. nr 63 Fot. nr 64 Strona 37

38 Fot. nr 65 Fot. nr 66 Strona 38

39 Fot. nr 67 Fot. nr 68 Strona 39

40 Fot. nr 69 Fot. nr 70 Strona 40

41 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 41

42 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 42

43 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 43

44 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 44

45 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 45

46 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 46

47 Fot. nr 83 Fot. nr 84 Strona 47

48 Fot. nr 85 Fot. nr 86 Strona 48

49 Fot. nr 87 Fot. nr 88 Strona 49

50 Fot. nr 89 Fot. nr 90 Strona 50

51 Fot. nr 91 Fot. nr 92 Strona 51

52 Fot. nr 93 Fot. nr 94 Strona 52

53 Fot. nr 95 Fot. nr 96 Strona 53

54 Fot. nr 97 Fot. nr 98 Strona 54

55 Fot. nr 99 Fot. nr 100 Strona 55

56 Fot. nr 101 Fot. nr 102 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 56

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:17/28/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:23/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:03/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Łukasz Wróbel/zatwierdził pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:18/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:76/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:02/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Łukasz Wróbel/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/21/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/21 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Stanisław Mikołajczyk/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawców

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:16/23/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/23 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:77/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:09/06/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Marek Korzeniewski/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:17/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:07/03/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/03 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia: 58/24/08/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/08/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.tomasz Wiszowaty/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:06/22/08/2016/hitachi z dnia: 2016/08/22 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:08/28/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:22/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:11/04/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/04 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr Łukasz Gawryczuk/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:08/12/09/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo

Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS

Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 2015/10/14 Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS 001232 Zleceniodawca: Idea Leasing SA Adres: Strzegomska 42b 53-611 Wrocław Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:85/08/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/08 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:54/02/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:54/02/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:54/02/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/02 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia: 30/05/09/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:49/07/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/07 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:86/13/06/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:86/13/06/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:86/13/06/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/06/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Kuchta/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS

Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 2015/10/14 Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS 001232 Zleceniodawca: Idea Leasing SA Adres: Strzegomska 42b 53-611 Wrocław Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: PEKAO LEASING SP. Z O.O. Bogurodzicy Szczecin. Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: PEKAO LEASING SP. Z O.O. Bogurodzicy Szczecin. Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:05/30/08/2016/pekaol_zsp z dnia: 2016/08/30 Zleceniodawca: PEKAO LEASING SP. Z O.O. Bogurodzicy 5 70-400 Szczecin Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:03/22/08/2016/hitachi z dnia: 2016/08/22 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:22/13/03/2017/hitachi z dnia: Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:02/25/10/2016/hitachi z dnia: 2016/10/25 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:20/17/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/17 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia: 88/20/09/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/09/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:16/28/06/2016/car-port z dnia: 2016/06/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:40/08/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:01/26/08/2016/hitachi z dnia: 2016/08/26 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

O P I N I A T E C H N I C Z N A

O P I N I A T E C H N I C Z N A Nr zlecenia:02/04/2017/ibw z dnia: 2017-04-05 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 O P I N I A T E C H N I C

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:29/13/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:04/29/03/2016/car-port z dnia: 2016/03/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:11/12/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:12/05/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:57/10/01/2017/hitachi z dnia: 2017/01/10 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:08/28/07/2016/car-port z dnia: 2016/07/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Zaborski/zatwierdził pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia: 53/10/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/11/10 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: JACEK NEUMANN/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:25/20/02/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:25/20/02/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:25/20/02/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/02/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:08/10/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/10 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: WŁODZIMIERZ ĆWIEK/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:37/19/07/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:37/19/07/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:37/19/07/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/07/19 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y. Nr zlecenia:18/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30

R A P O R T T E C H N I C Z N Y. Nr zlecenia:18/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Nr zlecenia:18/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:cb4911n. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Nr zlecenia:cb4911n. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:cb49n z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-08 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:02/19/10/2016/hitachi z dnia: 2016/10/19 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:07/18/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/18 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:10/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia: 56/15/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:04/18/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/18 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/06/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Paweł Monkiewicz/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Michał Pielat ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile RS1378 Marek Drapała

Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Michał Pielat ul. Wyścigowa Warszawa. Rzeczoznawca: PCR MS Automobile RS1378 Marek Drapała Nr zlecenia: email z dnia: 2017/08/18 Zleceniodawca: FCA Leasing Polska Sp. z o.o. Michał Pielat ul. Wyścigowa 6 02-681 Warszawa Rzeczoznawca: PCR MS Automobile RS1378 Marek Drapała OPINIA TECHNICZNA Zadanie:

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:02/02/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/02 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

R A P O R T T E C H N I C Z N Y

R A P O R T T E C H N I C Z N Y Nr zlecenia:14/14/10/2015/pse z dnia: 2015/10/14 Zleceniodawca: Polskie Sieci Energetyczne Warszawska 165 05-520 Konstancin-Jeziorna Rzeczoznawca: Mariusz Królewicz/zatw. pion weryfikacyjny R A P O R T

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:84/10/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/10 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:96/29/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/29 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:47/19/07/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:47/19/07/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:47/19/07/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/07/19 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:07/13/02/2017/car-port z dnia: 2017/02/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:29/05/09/2016/carport z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia: 16/06/10/2017/HITACHI z dnia: 2017/10/06 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:101/29/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/29 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:73/15/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:73/15/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:73/15/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:56/20/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:56/20/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:56/20/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Zaborski/zatwierdził pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania. Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Nr zlecenia:03/28/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia: 84/01/08/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/08/01 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:104/29/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/29 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:50/16/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:48/20/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:48/20/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:48/20/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/20 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: ENEA Oświetlenie spółka z o.o. Ku Słońcu Szczecin. Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS

Zleceniodawca: ENEA Oświetlenie spółka z o.o. Ku Słońcu Szczecin. Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS Nr zlecenia: PO625WS Zleceniodawca: ENEA Oświetlenie spółka z o.o. Ku Słońcu 34 71-080 Szczecin Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości rynkowej

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 2016/10/26 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:105/06/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/06 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:74/15/12/2016/car-port z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:69/22/12/2016/hitachi z dnia: 2016/12/22 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/29/04/2016/ z dnia: 2016/04/29 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Stanisław Mikołajczyk/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia: 83/27/09/2017/Car-Port DEALER z dnia: 2017/09/27 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania Nr zlecenia:32/28/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe 62-081 Przeźmierowo ul. Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Ryszard Cichocki/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zadanie: Ocena stanu technicznego pojazdu po szkodzie i określenie zakresu powstałych uszkodzeń

Zadanie: Ocena stanu technicznego pojazdu po szkodzie i określenie zakresu powstałych uszkodzeń Nr zlecenia: 33/11/08/2017/Car-Port z dnia: 2017/08/11 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje samochosdowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Krzysztof Wiącek/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

OPINIA Nr: 825/2017 z dnia:

OPINIA Nr: 825/2017 z dnia: OPINIA Nr: 825/2017 z dnia: PODSTAWA OPINII Katalog danych Info-ekspert 2017/11. Oględziny pojazdu. Dowód rej. DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] XI-2017 Marka: SKODA Model pojazdu: Roomster 1.9 TDI

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia: 14/06/10/2017/HITACHI z dnia: 2017/10/06 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy OPINIA TECHNICZNA Zadanie:

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:20/24/05/2016/car-port z dnia: 2016/05/24 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Bartosz Kuchta/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:92/04/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/04 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

WYCENA Nr: W-WW1225T/02/17 z dnia: 2017/02/06

WYCENA Nr: W-WW1225T/02/17 z dnia: 2017/02/06 WYCENA Nr: W-WW1225T/02/17 z dnia: 2017/02/06 DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Marka: TOYOTA Model pojazdu: Corolla Diesel 1.4 MR`10 Wersja: Terra Nr rejestracyjny: WW1225T Rok prod.: 2011 Rodzaj pojazdu:

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:96/16/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:96/16/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:96/16/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Paweł Monkiewicz/zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:16/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: TOYOTA LEASING POLSKA SP. Z. O. O. ul. Postępu 18B Warszawa

Zleceniodawca: TOYOTA LEASING POLSKA SP. Z. O. O. ul. Postępu 18B Warszawa Nr zlecenia:08/25/07/2016/toyota BANK z dnia: 2016/07/25 Zleceniodawca: TOYOTA LEASING POLSKA SP. Z. O. O. ul. Postępu 18B 02-676 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Nr zlecenia:01/18/05/2016/carport z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Nikolaos Theodosjadis/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:33/30/05/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:33/30/05/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:33/30/05/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/05/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy

Bardziej szczegółowo

O P I N I A T E C H N I C Z N A

O P I N I A T E C H N I C Z N A Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. ul. Budowlanych 7 62-081 Baranowo Rzeczoznawca: mgr inż. Piotr Szuleta OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:37/08/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:37/08/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:37/08/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:48/09/01/2017/car-port STANDARD

Nr zlecenia:48/09/01/2017/car-port STANDARD Nr zlecenia:48/09/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/09 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Michał Boduszek/zatw. Pion Weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443

Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Przyokopowa Warszawa. Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 Nr zlecenia: z dnia: 207/0/26 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. Przyokopowa 33 0-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS58/2/5RS00443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości pojazdu

Bardziej szczegółowo

Nr zlecenia:38/08/12/2016/car-port STANDARD

Nr zlecenia:38/08/12/2016/car-port STANDARD Nr zlecenia:38/08/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/08 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa

Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/ Warszawa Nr zlecenia:01/27/07/2016/hitachi z dnia: Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania

Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Nr zlecenia:04/22/11/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT

Bardziej szczegółowo