Poradnik przeciwko pseudo pozycjonerom

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Poradnik przeciwko pseudo pozycjonerom"

Transkrypt

1 Poradnik przeciwko pseudo pozycjonerom Witam serdecznie, przedstawiciel polskich SEO, swoich danych nie ujawniam by uniknąć kłopotów. Napisałem ten oto poradnik, by uzmysłowić wielu z was, osobą, które już zakupiły pozycjonowanie u trefnych pozycjonerów, bądź zastanawiają się nad jego kupnem. Na nielegalną, oraz nierzetelną pracę owych panów mam niezaprzeczalne dowody. Do przedstawieniu państwu ich wiedzy posunąłem się do radykalnych, a nawet haniebnych sposobów. Z góry proszę o wytrwałe przeczytanie całej treści, a zapewniam, że nawet 10zł będzie państwu szkoda wydać na owych oszustów. 1. Na pierwszą część informatora chciałem przedstawić czynniki, jakie są dozwolone, oraz zabronione przez wyszukiwarki. Tekst pobrany ze strony : Właściwie napisana, dobra strona WWW powinna z pewnością zająć odpowiednią dla siebie pozycję w wynikach wyszukiwania. Uzyskanie tej pozycji wcale nie musi się wiązać z podjęciem działań nadzwyczajnych, mistycznych, owianych nadzwyczajną tajemnicą przez co poniektórych "guru" od pozycjonowania stron na wyszukiwarkach. Oczywiście można podnieść pozycję nawet bardzo kiepskiej witryny i to w zasadzie na dowolne hasło wyszukiwania, jednak działania takie mają zazwyczaj już z założenia, ze swojej natury, bardzo niewiele wspólnego z właściwymi formami postępowania w sieci. Proponowanie, przez co poniektórych takich rozwiązań w formie oferty nie tylko kłóci się z tymi formami, ale dodatkowo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Na szczęście skuteczność takich form działania coraz częściej na wielu z wyszukiwarek przynosi coraz bardziej mierne, często również bardzo nietrwałe wyniki. Wyszukiwarki zmieniając coraz częściej algorytmy wyszukiwania przed tego rodzaju działaniem po prostu się bronią. Całkowicie inną formą jest zaprojektowanie i zbudowanie dobrej, ciekawej witryny i w efekcie zadbanie o jej pozycję. Twórca takiej strony może z powodzeniem wykorzystać do tego działania cały szereg innych, dostępnych i przynależnych niejako tym stronom form postępowania. Zaczym jednak zaczniemy się zastanawiać, co robić odpowiedzieć by sobie trzeba na pytanie, czego robić nie należy, co grozi bezpowrotnym najczęściej wykluczeniem strony z zasobów wyszukiwarek i w rezultacie może przyczynić do tego, że wszelkie nasze dalsze działania zostaną pozbawione jakiegokolwiek sensu.

2 Do najczęściej stosowanych sposobów mających na celu podniesienie rankingu strony, które jednak przez większość wiodących wyszukiwarek są rozpoznawane należą: nadużywanie ilości powtórzeń słów kluczowych w metatagach, umieszczanie w treści dokumentu zbyt wielkiej ilości komentarzy oraz używanie w nich powtórzeń: <! słowa kluczowe zawarte w komentarzach > stosowanie powtórzeń słów w opisach i nadmierne ich rozbudowywanie alt="słowa kluczowe zawarte w opisie obrazka" title="słowa kluczowe zawarte w opisie np. tabeli", stosowanie powtórzeń słów w nagłówkach zawartych pomiędzy znacznikami: <h1></h1>... <h6></h6>... stosowanie powtórzeń zawartych w treści odnośników typu: <a href="...">hotele, hotele, hotele...</a> ukrywanie tekstu zawierającego słowa kluczowe w kolorze tła, ukrywanie tych tekstów poprzez zmniejszenie wielkości czcionki, budowanie "pustych", spreparowanych stron zawierających jedynie połączenia do stron docelowych, <META HTTPEQUIV="refresh" CONTENT="URL=http://nowa_strona.html"> przekierowania z takich stron typu: <META HTTPEQUIV="refresh" CONTENT="30; URL=http://.../nowa.html"> szczególnie w przypadkach, gdy czas przekierowania jest krótszy od 30s, Nadużywanie "cierpliwości" wyszukiwarek może skończyć się dość nieoczekiwanie i znacznie łatwiej niż się może pozornie wydawać, co ważne najprędzej z tych, które są najwyżej cenione przez Internautów. Oczywiście często koniecznym jest cierpliwe eksperymentowanie mające na celu poprawienie pozycji strony w rankingu, jednak nigdy nie należy dla własnego dobra przekraczać norm wynikających chociażby ze zdrowego rozsądku. W żadnym przypadku nie można też sobie pozwolić na jakiekolwiek zlekceważenie, nawet pozornie błachych informacji podanych w systemach pomocy wyszukiwarek. Po przeczytaniu tej informacji, zapewne nabrali państwo już pewnej wiedzy na temat przyczyn blokowania strony w wyszukiwarkach, jak i czynnikach o tym decydujących. Definicja spamu w wyszukiwarkach znajduję się na stronie:

3 Zakazane techniki podczas pozycjonowania strony: Pragnę jeszcze podzielić się opiniami prawdziwych polskich pozycjonerów, którzy w czynny i bierny sposób rozmawiają o sytuacji na rynku, metodach i wielu wielu ważnych w świecie optymalizacji sprawach. Oto niektóre posty: Na forum były próby zakończenia działalności oszustów, niestety zakończone fiaskiem: 2. Kolejnym, drugim krokiem na udowodnienie oszustom ich haniebnych postaw będzie przedstawienie państwu sposobu, jakim wabią pozycjonerzy klienta na swych aukcjach. Zobaczmy na jedną z aukcji: oraz Właściciel konta, jak i niedouczony pozycjoner chwali się screenami ze stron wypozycjonowanuch. Proponuję sprawdzić czy nadal pozycje figurują na wychwalanej pozycji. Jeżeli strona utrzymuje się na pozycji, to znaczy, że jej właściciel w porę się zorientował i wszystkie struktury spamu zostały usunięte. Przykładem na to może być hasło bulgaria, na screenie wyraźnie widać tytuł strony, natomiast w dotychczasowym wyglądzie strony, tytuł jest całkiem inny. Uzyskiwane pozycje są osiągane przez krótki czas. W tym okresie państwa domena, strona, sklep, forum, serwer itp. wiąże się z niewiarygodnie wielkimi konsekwencjami, jakimi jest skreślenie z wyników wyszukiwania w wyszukiwarkach. Jak widać na aukcji już ponad 300 osób! zostało zagrożonych nielegalną działalnością. Zastanawia mnie tylko dlaczego allegro nie reaguje na wiadomości, skargi od pozycjonerów rzetelnych jak i chwilowo zadowolonych klientów, którzy wystawili swój komentarz, będąc w pełni zadowolenia z BYŁEJ pozycji.

4 ( stąd też powstał pomysł napisania informatora, by dotrzeć indywidualnie do każdego allegrowicza, by każdy z was miał możliwość poznania prawdy) 3. Szczegółowe dowody na spam. W tym punkcie przedstawie państwu szokujące dowody na spam na stronach pana z auckji : Biorąc się za analizę kodu źródłowego strony, prawdziwy pozycjoner na wstępie wykryje nieprawidłowości! Oto niektóre z nich : Strona poniżej przedstawiam ewidentny przykład spamu!!!! Spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam <DIV id=rajdy style="zindex: 1; LEFT: 1px; WIDTH: 400px; POSITION: absolute; TOP: 90000px; HEIGHT: 8px"> <H1>Karty telefoniczne. Strona po więcona karcie telefonicznej Kopernik, służ±cej do rozmów z Wielkiej Brytanii do wielu krajów wiata, również do Polski.</h1><b>Praca w Wielkiej Brytanii, Anglii, Londynie, wyjazdy.</b> <A href="http://www.kopernik.co.uk/dys.html" alt="karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd">praca w Wielkiej Brytanii. Strona po więcona karcie telefonicznej Kopernik, służ±cej do rozmów z Wielkiej Brytanii do wielu krajów wiata, również do Polski.</A><B>Karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd</b> <A href="http://www.kopernik.co.uk/dys.html" alt="praca w Wielkiej Brytanii. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd">praca w Wielkiej Brytanii. Strona po więcona karcie telefonicznej Kopernik, służ±cej do rozmów z Wielkiej Brytanii do wielu krajów wiata, również do Polski.</A><B>Karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd</b> <A href="http://www.kopernik.co.uk/kontakt.html" alt="praca w Anglii. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd">praca w Wielkiej Brytanii. Strona

5 po więcona karcie telefonicznej Kopernik, służ±cej do rozmów z Wielkiej Brytanii do wielu krajów wiata, również do Polski.</A><B>Karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd</b> <A href="http://www.kopernik.co.uk/cennik.html" alt="karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd">praca w Wielkiej Brytanii. Strona po więcona karcie telefonicznej Kopernik, służ±cej do rozmów z Wielkiej Brytanii do wielu krajów wiata, również do Polski.</A><B>Karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd</b> <A href="http://www.kopernik.co.uk/forum.html" alt="karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd">praca w Wielkiej Brytanii. Strona po więcona karcie telefonicznej Kopernik, służ±cej do rozmów z Wielkiej Brytanii do wielu krajów wiata, również do Polski.</A><B>Karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd</b><a href="http://www.kopernik.co.uk/dys.html" alt="karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd">praca w Wielkiej Brytanii. Strona po więcona karcie telefonicznej Kopernik, służ±cej do rozmów z Wielkiej Brytanii do wielu krajów wiata, również do Polski.</A><B>Karty telefoniczne. Praca, anglia wielka brytania,praca w brytanii,zarabianie,wakacje,wyjazd</b> </DIV> Spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam Tłumacząc co to takiego. Jest to ukryty tekst, którego nie widać na stronie, jest to ukrywanie odnościków z dużą zawartością słów kluczowych. Jeśli moderator wyszukwiarki zauważy nieprawidłowość ta domena zostaje skasowana bezpowrotnie z wyszukiwarki! Kolejny przykład spamu użytego przez tego pana. Jest to błyskawiczne przekierowania na inna stroną, zastanawia mnie tylko ile spamu zawiera strona, której nie możemy dostrzec przed przekierowaniem adres :

6 Następna strona z tym jego nieszczęsnym hasłem filmy z rajdów. Perfidny spam: Spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam <DIV id=rajdy style="zindex: 1; LEFT: 1px; WIDTH: 400px; POSITION: absolute; TOP: 90000px; HEIGHT: 8px"> <H1>Rajdy samochodowe. W serwisie znajdziesz: newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</h1><b>serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b> <A href="http://www.rajdy.div.pl/filmy/filmy.htm" alt="filmy z rajdów. Rajdy, relacje newsy tuning zdjęcia galeria rallyfoto nielegalne colin gry wrc giełda super 1600 wap. Serwis po więcony kulig, hołek, hołowczyc, kuzaj, czopik, tarnów amk, autoklub, automobilklub, rally">filmy rajdowe. W serwisie znajdziesz: newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</a><b>serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b> <A href="http://www.rajdy.div.pl/galeria/galeria.htm" alt="filmy z rajdów. Rajdy, relacje newsy tuning zdjęcia galeria rallyfoto nielegalne colin gry wrc giełda super 1600 wap. Serwis po więcony kulig, hołek, hołowczyc, kuzaj, czopik, tarnów amk, autoklub, automobilklub, rally">filmy rajdowe. W serwisie znajdziesz: newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</a><b>serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b> <A href="http://www.rajdy.div.pl/holek/holek.php" alt="filmy z rajdów. Rajdy, relacje newsy tuning zdjęcia galeria rallyfoto nielegalne colin gry wrc giełda super 1600 wap. Serwis po więcony kulig, hołek, hołowczyc, kuzaj, czopik, tarnów amk, autoklub, automobilklub, rally">rajdy samochodowe. W serwisie znajdziesz: newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</a><b>serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się

7 także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b> <A href="http://www.rajdy.div.pl/download/download.htm" alt="filmy z rajdów. Rajdy, relacje newsy tuning zdjęcia galeria rallyfoto nielegalne colin gry wrc giełda super 1600 wap. Serwis po więcony kulig, hołek, hołowczyc, kuzaj, czopik, tarnów amk, autoklub, automobilklub, rally">tuning. W serwisie znajdziesz: newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</a><b>serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b> <A href="http://www.rajdy.div.pl/intro/menu2.php" alt="zdjęcia z rajdów. Rajdy, relacje newsy tuning zdjęcia galeria rallyfoto nielegalne colin gry wrc giełda super 1600 wap. Serwis po więcony kulig, hołek, hołowczyc, kuzaj, czopik, tarnów amk, autoklub, automobilklub, rally">filmy rajdowe. W serwisie znajdziesz: newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</a><b>serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b><a href="http://www.rajdy.div.pl/gry/gry.htm" alt="zdjęcia z rajdów. Rajdy, relacje newsy tuning zdjęcia galeria rallyfoto nielegalne colin gry wrc giełda super 1600 wap. Serwis po więcony kulig, hołek, hołowczyc, kuzaj, czopik, tarnów amk, autoklub, automobilklub, rally">filmy rajdowe. W serwisie znajdziesz: newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</a><b>serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b><a href="http://www.rajdy.div.pl/rajdy/polska/polska_04.php" alt="zdjęcia z rajdów. Rajdy, relacje newsy tuning zdjęcia galeria rallyfoto nielegalne colin gry wrc giełda super 1600 wap. Serwis po więcony kulig, hołek, hołowczyc, kuzaj, czopik, tarnów amk, autoklub, automobilklub, rally">filmy rajdowe. W serwisie znajdziesz: newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</a><b>serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b><a href="http://www.rajdy.div.pl/rajdy/swiat/swiat_04.php" alt="rajdy samochodowe. Rajdy, relacje newsy tuning zdjęcia galeria rallyfoto nielegalne colin gry wrc giełda super 1600 wap. Serwis po więcony kulig, hołek, hołowczyc, kuzaj, czopik, tarnów amk, autoklub, automobilklub, rally">rajdy samochodowe. W serwisie znajdziesz:

8 newsy, relacje, rajdy w Polsce oraz rajdy na wiecie, wyniki, zdjęcia, filmy, opisy aut wrc, gry rajdowe.</a><b>rajdy samochodowe. Serwis zawiera opisy kjsy,opisy samochodów rajdowych, rajdy w Polsce i na wiecie oraz dział po więcony Krzysztofowi Hołowczycowi. Możesz przeczytać artykuły po więcone rajdowej technice jazdy. Szkoła pilotażu, aktualno ci ze wiata, rajdy w Polsce, rajdy na Swiecie. Filmy z rajdów. Także tapety rajdówek. Na naszych stronach znajduja się także opisy rajdowych gier komputerowych np. Colin McRae Rally 4.0. Możesz się także wymienić z nami linkami lub umie cić reklame.</b> </DIV> Spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam spam Przypatrzmy się aukcji mistrza, pisze on tam takie bzdury: Nasza "ekipa" zajmuje się pozycjonowanie stron www od 6 lat, w tym czasie wypozycjonowalismy tysiące stron (zazwyczaj wszystkie na 1 stronę). Na Allegro działamy od niedawna ale już mamy na koncie ponad 130 stron wypozycjonowanych dla allegrowiczów, którzy nam zaufali (zobacz niżej na przykładowe komentarze zachwyconych allegrowiczów!!!). Przy pozycjonowaniu wykorzystujemy "patenty", do których doszliśmy przez lata naszej pracy i obecnie mamy perfekcyjnie opanowane pozycjonowanie w polskich wyszukiwarkach. Trochę prawdy: pozycjonowanie 6 lat yyy, przesada, 6 lat temu webmasterzy dopiero rozpatrywali możliwości stworzenia działających wyszukiwarek. W katalogu publicznym osobnik ma 21 lat, wiec musiał zacząc pozycjonować w wieku 15 lat! ( o Boże :D ) Patenty, ciekawe ukryte warstwy div były dostępne na forach, z których zostały przez tego delikwenta pożyczone.. Ok. starczy już tego, bo naprawdę patrząc na to serce aż boli, gdy się wspomni te setki osób, wydawających po 10 zl za oszustwo. Samych 300 osób wykupiło usługę u jednego z panów co daje dochód do tej pory: 300*10= 3000 zł! Drugi osobnik chwali się już 130 zadowolonymi klientami, co daje 1300 zł poprzez oszustwo Razem panowie oszukali już polskich webmasterów na 4300 zł BRAWO DLA ALLEGRO!

9 4. Punkt czwarty informatora, ostateczny cios jaki zadałem owym agregatom. Poniżej przedstawiam rozmowę na gg z panem o nr gg Zapraszam do zapoznania się z dialogiem, w którym dowiecie się państwo jaka jest rzeczywista wiedza pana Podpuszczając go rozmówca zadawał pytania, na jakie odpowiedz powinien znać każdy, nawet początkujący pozycjoner. Niestety jego wiedza zawodzi. Ja (15:47) Aga Budziszynska firma ****** z tej strony Ja (15:47) w sprawie pozycjonowania pisze (15:47) Slucham. Ja (15:48) wstepnie napisze, ze firma chwilowo nie posiada strony, ponieważ czekamy na serwer, ale strona istnieje, dlatego narazie nie pokaze Panu witryny (15:48) Aha (15:49) A o czym to strona Ja (15:49) zajmujemy sie projektowaniem stron jak i pozycjonowaniem, zauważyłam pana na aukcjach, poniewaz poszukujemy osoby, ktora by chciala pozycjonowac dla naszych klientów, czy bylby pan zainteresowany? Ja (15:49) płace oczywiscie takie jak pan sobie zażyczy Ja (15:49) szukamy osób chętnych ponieważ w tej chwili pozycjonuje u nas 1 osoba, lecz zamówień jest tyle ze ta osoba sie poprostu nie wyrabia Ja (15:49) byłby pan zainteresowany współpracą? Ja (15:50) oczywiscie jeśli pan potrzebuje to jest możliwosć podpisania umowy " o dzieło" lub tez wystawienie vatu Ja (15:50)? Ja (15:51) halo? Ja (15:53) Ja (15:57) jak Pan będzie, prosze odpisac (15:57) Juz jestem (15:58) Mysle, ze bylbym zainteresowany. Moge poznac dokladniejsze warunki wspolpracy

10 Ja (15:58) ok świetnie prosze przeczytać, co napisałam wcześniej Ja (15:58) tak oczywiście : (15:58) Tzn. interesuje mnie ile dostawalbym od 1 strony, ile tych stron mialbym pozycjonowac np. tygodniowo (15:59) I na jakie miejsca i w jakich wyszukiwarkach. Ja (15:59) 1. zakladamy panu skrzynke pocztowa na naszym przyszlym serwerze, na ktora otrzymuje pan zlecenia 2. przy kazdym zleceniu otrzymuje pan maila, jakie haslo, jaka strona, jakie wyszukiwarki 3. prosze podac cene jaka by Pana interesowała za 1 stronę Ja (16:00) miejsca oczywiscie jaknajwyzsze, powiedzmy ze pierwsza piątka na 1 odslonie (16:00) Pozycjonuje tylko w Onet, WP, Interia, Netsprint (16:00) Google nie wchodzi w gre,. Ja (16:01) no to by sie nawet układa idealnie, bo pan Piotrek ( drugi pozycjoner) zajmuje sie google tylko i wyłącznie Ja (16:01) dlatego do Pana uderzam (16:01) Ja (16:01) ile pan ma wogle lat? bo tak pan to wiadomo moze na Ty? Ja (16:02) wiek oczywiscie nie ma znaczenia, liczy sie tylko i wyłacznie umiejętnosc (16:02) (16:02) Mozemy byc na Ty Ja (16:02) ok Ja (16:02) Agnieszka ja nie panu nie powiem (16:03) Mateusz Ja (16:03) (bardzo prosze szybciej odpisywac mam bardzo malo czasu) a chcialam dokończyc z Toba rozmowe ustalic co trzeba

11 Ja (16:03) ok czesc Mateusz Ja (16:03) wiec taką mam jeszcze sprawe, jak długo pozycjonujesz strony? (16:03) OK, postaramn sie szybciej. Ja (16:03) i ile juz ich wypozycjonowałes? (16:04) Ponad 300 Ja (16:04) czy zdażają się klienci niezadowoleni? (16:04) Od ponad pol roku pozycjonuje (16:04) Zdarzaja sie, ale tylko na slowa zwiazane z GSM, sexem Ja (16:04) no można sie tego spodziewać rozumiem sytuacje, Piotrek mi tez wiele o tym opowiada (16:05) To sa ciezkie kategorie. Ja (16:05) a co do umiejętności Mateusz to... z kad masz te wiedze (16:05) No i jeszcze mp3 tez ciezko. Ja (16:05) z/w (16:05) Kursy, ksiazki, praktyka itd. Ja (16:12) juz, jestem w domu i mam małego synka wiec czasami znikam Ja (16:12) ale wracając do rzeczy, Ja (16:12) kursy ksiazki praktyka powiadasz Ja (16:12) ok (16:13) No tak Ja (16:13) dobra a jest możliwość szerszego dostepu do wiadomości dla Ciebie? (16:14) Tzn. jak szerszego bo troszke nie rozumiem... Ja (16:15) ponieważ juz z Piotrkiem rozmawiałam na Twój temat i on mowi ze obadał juz Twoją pracę, mówi mi ze używasz jakiegos nielegalnego kodu, z tego co widze w archiwum napisal ze sa to

12 znaczniki <!text> uzywane zbyt czescto, oraz inne techniki tzw. "ukrywanie warstw" poprzez div't Tak napisał. Ale nie chodzi o to ze spamujesz tylko o uzyskiwanie miejsca, czyli mimo to chcemy wpspółpracowac niska cena przekonuje jednak (16:16) W zadnym wypadku nie spamuje wyszukiwarek, bo jak do tej pory nie usuneli ani jednej strony klienta. Ja (16:17) sorka ale ja sie nie znam zbytnio, jestem sekretarka i mowie co sie dowiedzialam tylko (16:17) Aha Ja (16:17) ale wierze Piotrkowi, on pozycjonuje dla google i ma naprawde dobre wyniki, wiedze ogromna... Ja (16:17) no wiec chyba ma troche racji Ja (16:18) ale nie szkodzi, ważne, że uzyskujesz pozycje (16:18) Moze i te znaczniki nie sa zbyt legalne, ale w niczym nie przeszkadzaja. Ja (16:19) no w sumie tak, ale ukrytych warst uzywasz, badz uzywales, bo nie ukrywam juz od dluższego czasu sie szykujemy na Ciebie zanim komukolwiek zaproponujemy wspołprace chcemy jak najwiecej miec informacji o Twojej pracy (16:19) Rozumiem. Ja (16:21) takze no troche o Tobie wiem ( metodach) Ja (16:21) a czy nieuzywając ich tez potrafiłbys osiągnąć sukces? (16:21) Hmm... nie mam pojecia, bo nie probowalem... Ja (16:21) Aha ok, Ja (16:21) powiedz mi jeszcze puki mam czas Ja (16:22) ile czasu potrzebujesz RZECZYWIŚCIE na dopasowanie kodu do 1 strony? Ja (16:22) ile min? (16:22) Jeden dzien... Ja (16:22) o matko, myslałam ze pare min

13 Ja (16:23) chcialam juz pochwalic ze błyskawica a Ty caly dzien na 1 strone? (16:23) Ja sie nie spiesze... Ja (16:23) jak Ty te wszystkie zamowienia realizujesz skoro masz tyle? (16:23) Tzn. nie caly dzien. Ja (16:23) i cały dzien siedzisz i 1 strone caly czas robisz? (16:23) W ciagu dnia max. przystosuje 510 stron (16:23) Nie, nie. Ja (16:23) mi chodzi ile czasu dopasowujesz kod do 1 strony? (16:23) Mowie w ciagu dnia zrobie 510 stron, na wiecej nie mam czasu (16:23) 1 strony 1520 min. Ja (16:24) no o to mi chodzilo, teraz pochwale, ze idziesz jak błyskawica widze (16:24) Ja (16:24) ile chcesz za pozycjonowanie 1 strony dla owych 4 wyszukiwarek? (16:25) Hm, 15 Ja (16:25) tani jestes? Ja (16:25) dlaczego tylko 15? (16:25) No nie zdzieram... Ja (16:25) tzn to dobrze ale Piotrek za samo google bierze 3 cyfrową sumę (16:25) Ale jesli moze byc wiecej to mile widziane. Ja (16:26) no ale Piotrek wiem ze robi wszystko w 100% pewnie, a do Ciebie dopiero przekonania bede nabierała (16:26) I ma klientow za "100"

14 Ja (16:26) 300 wprawdzie Ja (16:26) to powazne firmy Ja (16:26) a jakich technik mi jeszce powiedz używasz Ja (16:27)? (16:27) 300 Ja (16:27) no powazne zgłoszenia mamy (16:27) Rozumiem. Ja (16:27) Ja (16:26) a jakich technik mi jeszce powiedz używasz (16:28) Najwiecej po tittle Ja (16:28) yy tzn / (16:29) No ze szukarka szuka po tittle strony... Ja (16:29) o tego to nie wiedzialam Ja (16:29) wiec wystarczy wymyslec dobry tytul i zdobywasz wyszukiwarke? (16:29) Nie tylko... Ja (16:30) a juz chcialam krzyknac eureka Ja (16:30) no ale i tak widze ze skoro piszesz ze po title to dobry jestes Ja (16:30) a co jeszcze wplywa na pozycje dobra? (16:31) Na WP klikohit (16:31) Na pewno domena. Ja (16:31) o włąsnie (16:31) Na pewno poziom merytoryczny strony. Ja (16:31) klikohit, Piotrek mowil o tym ze to klikniecia w adres

15 (16:31) Ja (16:32) powiedz mi jak to mozliwe, przeciez strone pozycjonujesz, i chyba nie klikasz w adresy co chwile, a pozycje uzyskujesz:? Ja (16:32) jak to mozliwe? (16:32) Klikohit tylko pomaga. Ja (16:32) i co klikasz tak? (16:32) Jesli strona jest czesto odwiedzana tym lepiej w pozycjonowaniu (16:33) Nie klikam... Ja (16:33) ehh widze ze tego nie zrozumiem Ja (16:33) a interia i onet? jak tam sie robi? (16:33) Onet dla mnie jest najlatwiejszy. Ja (16:33) a czemuz to? (16:34) A nie wiem, jakos tak, najlatwiej mi tam jest uzyskiwac pozycje. Ja (16:34) a interia? (16:34) Tez nie jest trudno. Ja (16:34) no to widze ze jakas tam wiedze masz Ja (16:35) teraz mi jeszcze powiedz taka rzecz... Ja (16:35) ostatnie mysle Ja (16:35)... Ja (16:35) na aukcji pozkazujesz screeny z pozycji, jednak niektore w rzeczywiscosci są bardzo daleko tej pozycji, albo nawet jej nie mozna znalesc? dlaczego? np. odchudzanie Ja (16:36) ile taka strona utrzymuje sie na wynikach? Ja (16:36) (szybciutko bo ide zaraz )

16 (16:36) Z tym odchudzaniem to nie wiem co sie stalo, byla bardzo wysoko i nagle bum, nie ma. Wydaje mi sie, ze klient zmienil strukture strony i tak wyszlo (16:36) Utrzymywac powinna sie dozytownio... Ja (16:37) z tego co ja wiem, to dozywotnio to niemozliwe, poniewaz inne strony tez sie staraja o pozycje Ja (16:37) no cuż.. Ja (16:37) ymm Ja (16:37) powiedz mi jeszcze Ja (16:37) miałam sie spytac czy wiesz co to jest Page Rank? pisz zybciutko bo za 23 min uciekam (16:38) Wiem. Ja (16:38) co takiego? (16:38) No im wiekszy tym lepiej dla strony (16:38) Ja (16:38) jak sie go uzyskuje? (16:38) Im wiecej linkow tej strony na innych stronach, tym wiekszy PG (16:38) PR Ja (16:39) ok widze ze wiesz Ja (16:39) anachor text co to? (16:39) Pierwsze slysze takie cos (16:39) Tego nie wiem... Ja (16:39) yhm Ja (16:40) cloaking co to? (16:40) Te terminy chyba z google (16:40) Bo tez nie wiem.

17 Ja (16:40) no równiez z google ale dotycza wszystkich wyszukwiarek Ja (16:41) Piotrek kazal spytac (16:41) Ja (16:41) od czego zaleza podwójne wyniki w onecie? (16:42) Jak podwojne Ja (16:42) ok nie wiesz, czasami są podwójne wyniki Ja (16:42) są to pozycje z wyszukiwarki i katalogu (16:42) Ja (16:42) onet clawler co to takiego? (16:42) Katalog to co innego i szukarka co innego Ja (16:43) tak ale wyniki sa czasami podwójne na wynikach (16:43) Nie wiedzialem... Ja (16:43) onet clawler co to takiego? (16:43) Nie wiem. Ja (16:44) jaki jest czas na dodanie strony do wynikow onet interia wp? Ja (16:44) odpisz bo juz ide (16:44) 1420 dni. Ja (16:44) dobra Ja (16:45) jak będę to sie dogadamy jeszce, pozdrawiam i dzieki wielkie za poświecony czas pap Mam nadzieję, że dokładnie państwo przeczytaliście text. Co prawda to haniebne zachowanie pokazywać rozmowę prywatną, ale lepiej chyba nie udowodnie brak wiedzy tego pana. Rozmawiający zadawał pytania, typu anachor text, cloaking, onet crawler itp. na te pytanie powinien bez

18 problemu odpowiedzieć nawet początkujący pozycjoner. Ten zarobił już na interesie 3000 zł. I pojęcia nie ma co to takiego. Pozatym pisze ze onet zdobywa po TITLE, żenada! Czy wyobrażają sobie państwo na jakie niebezpieczeństwo klienci narażają swoje witryny poprzez jego otymalizację? Wnioski proszę samemu wyciągnąć. 5. Ostatni punkcik. W nim napiszę trochę historii, prawdy itp. na najczęściej zadawane pytania. a) Jakie są ceny rzetelnego pozycjonowania w Polsce? zaczynają się już od 50 zł, dla jednej wyszukiwarki. Przeważnie jest to onet, wp, lub interia. Google jest wiere droższe i trudniejsze do uzyskania zadowalającego miejsca. Ceny optymalizacji dla google zaczynają się od 90 zł. żaden pozycjoner (mam nadzieję) nie posiada sztywnego cennika. Ja często przedstawiając cenę usługi patrzę wpierw na stronę, czy jest komercyjna, jakie przychody na miesiąc uzyskuje, dla jakiej kategorii wiekowej jest przeznaczona, oraz jak jest zbudowana, rozreklamowana w sieci. To oczywiście niektóre czynniki. b) Co zrobić, gdy zakupiliśmy usługę, a nie chcemy zostać wyeliminowani z wyszukiwarki? najlepiej jest udać się do firmy, przedstawić całą sytuację. Myślę, że za niewielkie pieniądze przeskanują stronę i usunął zagrażający kod. Nie podaje strony swojej firmy żeby nie było, że poradnik ten jest napisany przez konkurencje owych panów. Ale sam za ok. 30 zł byłbym w stanie takie cos zrobić. c) Dlaczego pozycjonowanie profesjonalne jest takie drogie? biorąc przykład linku sponsorowanego np. dla onet. Cena wynosi ponad 1000 zł w miesiącu. Dlatego też pozycjonowanie od 100 x zł. bardziej się opłaca i jest to w pełni słuszna cena. a 10 zł na allegro to cena za napisanie tytułu strony, oraz dodanie kodu spamu. Prawa autorskie: Informator ten został napisany przez osobę anonimową.

19 Każdy kto tylko chce może sprzedawać go za dowolną cenę. Sprzedawca, oraz osoby, które za darmo rozsyłają poradnik nie mają prawa być narażone na żadne konsekwencje. Autor pozostaje nieznany, proszę nie wnikać w autorstwo. Rozmowa na gg została przeprowadzona przez osobę działającą na forum, tam też znalazłem te rozmowę, którą użyłem w poradniku Jeśli można prosić to rozsyłajcie go użytkownikom allegro, umieszczajcie na swoich stronach www, najlepiej tych, które zostały optymalizowane przez oszustów.

Dobra pozycja w Google? Dlaczego warto nam zaufać?

Dobra pozycja w Google? Dlaczego warto nam zaufać? Pozycja w Google to główny czynnik wpływający na popularność Twojej strony internetowej WWW. Dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarkach strona zyskuje coraz więcej unikalnych odwiedzin, a co za tym idzie,

Bardziej szczegółowo

Pytanie: Jakie informacje potrzebujesz aby wypozycjonować stronę?

Pytanie: Jakie informacje potrzebujesz aby wypozycjonować stronę? Oferta pozycjonowania stron internetowych Czym jest pozycjonowanie SEO Marketing? FAQ pozycjonowania Pytanie: Co to jest pozycjonowanie strony? Odpowiedź: Pozycjonowanie jest to zbiór czynności mających

Bardziej szczegółowo

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe?

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe? Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Pozycjonowanie to wszelkie działania mające na celu podniesienie pozycji strony internetowej, na określone słowa kluczowe, w wyszukiwarce Google. Dlaczego

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi Podstawowe informacje na temat pozycjonowania Według badań Search Engine Watch 81% internautów

Bardziej szczegółowo

REJESTRACJA W KATALOGACH Zbuduj markę swojej firmy w Internecie...

REJESTRACJA W KATALOGACH Zbuduj markę swojej firmy w Internecie... REJESTRACJA W KATALOGACH Zbuduj markę swojej firmy w Internecie... Podstawą odnalezienia strony w Internecie bez znajomości jej adresu jest poprawna rejestracja w wyszukiwarkach i katalogach na słowa kluczowe.

Bardziej szczegółowo

SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY

SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY 1CONTENT 2 Zajmujemy się marketingiem internetowym. Zdobywaliśmy doświadczenie w znanych firmach pcozycjonerskich oraz agencjach interaktywnych. Wypracowaliśmy własne metody

Bardziej szczegółowo

Poradnik SEO. Ilu z nich szuka Twojego produktu? Jak skutecznie to wykorzystać?

Poradnik SEO. Ilu z nich szuka Twojego produktu? Jak skutecznie to wykorzystać? Poradnik SEO Poradnik SEO Internet to najszybciej rozwijające się medium. W Polsce jest już 15 mln użytkowników, ponad 90% z nich używa wyszukiwarki Google. Dziennie użytkownicy zadają ponad 130 milionów

Bardziej szczegółowo

Brandle.pl. Przykładowe opisy kampanii

Brandle.pl. Przykładowe opisy kampanii Brandle.pl Przykładowe opisy kampanii Opis kampanii to zestaw wytycznych dla wykonawców (agentów). Jest on najważniejszym elementem założeń, które tworzysz za pomocą kreatora kampanii. Poniżej stworzyliśmy

Bardziej szczegółowo

Usługa. brief. headway.pl

Usługa. brief. headway.pl Usługa brief Nasza misja Właścicielu małej firmy, nie musisz się znać na Internecie aby czerpać z niego korzyści. Zrobimy za Ciebie w sieci wszystko co niezbędne, gwarantując Twoją satysfakcję...lub, zwrócimy

Bardziej szczegółowo

Odkryj potencjał swojej strony internetowej

Odkryj potencjał swojej strony internetowej Odkryj potencjał swojej strony internetowej Do prężnej działalności w przestrzeni internetowej nie wystarczy posiadanie rozbudowanej strony internetowej. Aby witryna była widoczna dla użytkowników i potencjalnych

Bardziej szczegółowo

FILM - SALON SPRZEDAŻY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH (A2 / B1 )

FILM - SALON SPRZEDAŻY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH (A2 / B1 ) FILM - SALON SPRZEDAŻY TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH (A2 / B1 ) Klient: Dzień dobry panu! Pracownik: Dzień dobry! W czym mogę pomóc? Klient: Pierwsza sprawa: jestem Włochem i nie zawsze jestem pewny, czy wszystko

Bardziej szczegółowo

Oferta KEO dla Biznesu

Oferta KEO dla Biznesu Oferta KEO dla Biznesu Tworzenie stron internetowych Mottem przewodnim naszej pracy są estetyczne i miłe dla oka strony. Tworzone przez nas witryny są oparte na najnowszych technologiach i odpowiednio

Bardziej szczegółowo

Internetowa strategia marketingowa

Internetowa strategia marketingowa Strategie Marketingowe Marketing Internetowy dr Grzegorz Szymański Internetowa strategia marketingowa Pozycjonowanie Jest to jedna z najskuteczniejszych i najtańszych metod reklamy w Internecie. Skuteczne

Bardziej szczegółowo

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO) POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO) Nasza oferta różni się od ofert innych firm pozycjonujących. W Polsce firmy pozycjonujące strony przygotowują zestaw słów kluczowych pod które przygotowują pozycjonowanie.

Bardziej szczegółowo

Kroki dwa. do najlepszych pozycji w Google

Kroki dwa. do najlepszych pozycji w Google Kroki dwa do najlepszych pozycji w Google o mnie Wojciech Kłodziński Programista od 10 lat Branża SEO od 4 lat Założyciel Enterso sp. Z o.o. Zanim wystartujemy krótka rozgrzewka Nasze główne zasoby Kapitał

Bardziej szczegółowo

INTERNET - NOWOCZESNY MARKETING

INTERNET - NOWOCZESNY MARKETING STRONA INTERNETOWA TO JUŻ ZBYT MAŁO! INTERNET ROZWIJA SIĘ Z KAŻDYM DNIEM MÓWIMY JUŻ O: SEM Search Engine Marketing, czyli wszystko co wiąże się z marketingiem internetowym w wyszukiwarkach. SEM jest słowem

Bardziej szczegółowo

Wyszukiwarki stosują różne metody oceny stron i algorytmy oceniające za indeksowane strony różnią się w poszczególnych wyszukiwarkach, ale można

Wyszukiwarki stosują różne metody oceny stron i algorytmy oceniające za indeksowane strony różnią się w poszczególnych wyszukiwarkach, ale można Wyszukiwarki stosują różne metody oceny stron i algorytmy oceniające za indeksowane strony różnią się w poszczególnych wyszukiwarkach, ale można jednak wyróżnić 3 główne elementy, które brane są pod uwagę:

Bardziej szczegółowo

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl!

Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Zacznij zarabiać z programem partnerskim iparts.pl! Dołącz do Programu Partnerskiego iparts.pl! Polecaj sklep internetowy iparts.pl swoim klientom i zarabiaj na ich transakcjach! iparts Program Partnerski

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Aktywacja 4. Logowanie 5. Zakończenie

Spis treści. 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Aktywacja 4. Logowanie 5. Zakończenie 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Aktywacja 4. Logowanie 5. Zakończenie Spis treści 1. Wstęp Adlove to nowoczesna i bezpłatna usługa skracania adresów URL. Możesz zarabiać udostępniając linki w Internecie. Aby

Bardziej szczegółowo

Liczą się proste rozwiązania wizyta w warsztacie

Liczą się proste rozwiązania wizyta w warsztacie Liczą się proste rozwiązania wizyta w warsztacie Szybciej poznaję ceny. To wszystko upraszcza. Mistrz konstrukcji metalowych, Martin Elsässer, w rozmowie o czasie. Liczą się proste rozwiązania wizyta w

Bardziej szczegółowo

INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu

INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu Realizacja przez ASIB Press & Media PO PIERWSZE INNOWACYJNOŚĆ, FORMA REKLAMY, KTÓREJ JESZCZE NIE BYŁO NAJLEPSZA Z MOŻLIWYCH! SPRAWDŹ! PRZEGLĄD NAJBARDZIEJ

Bardziej szczegółowo

Oferta przygotowana przez BerMar multimedia. POZYCJONOWANIE oferta. e-mail: info@bermar.pl tel.: 00 48 (71) 725 61 22

Oferta przygotowana przez BerMar multimedia. POZYCJONOWANIE oferta. e-mail: info@bermar.pl tel.: 00 48 (71) 725 61 22 POZYCJONOWANIE oferta Elementy oferty W ramach usług związanych z poprawieniem rozpoznawalności marki oraz dostępności do informacji o firmie w sieci WWW oferujemy: Audyt serwisu WWW; Analizę pozycji strony

Bardziej szczegółowo

SzelkiMedia Make your businnes more useful. Informator. www.tamto.pl hello@tamto.pl tel: 519-589-211

SzelkiMedia Make your businnes more useful. Informator. www.tamto.pl hello@tamto.pl tel: 519-589-211 Informator Na wstępie chcemy podkreślić, że ten dokument nie jest sztywną ofertą i ma na celu przekazanie Państwu wstępnych widełek cenowych naszych usług. W tym dokumencie postaramy się też przekonać

Bardziej szczegółowo

Copyright 2015 Monika Górska

Copyright 2015 Monika Górska 1 Wiesz jaka jest różnica między produktem a marką? Produkt się kupuje a w markę się wierzy. Kiedy używasz opowieści, budujesz Twoją markę. A kiedy kupujesz cos markowego, nie zastanawiasz się specjalnie

Bardziej szczegółowo

POMAGAMY NASZYM KLIENTOM ZDOBYWAĆ SZCZYTY!

POMAGAMY NASZYM KLIENTOM ZDOBYWAĆ SZCZYTY! POMAGAMY NASZYM KLIENTOM ZDOBYWAĆ SZCZYTY! nr.: 1 OD ROKU 2001 PRZEWODNIK PO USŁUDZE: Pozycjonowania UWAGA! Płacisz jedynie za pozycje 1 10 w Pozycjonowaniu Organicznym Ciągłym opłaty uzależnione są jedynie

Bardziej szczegółowo

Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik

Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik Niniejszy plik PDF jest skróconym przewodnikiem po książce Reklama w Internecie praktyczny poradnik autorstwa Artura Kosińskiego. Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik

Bardziej szczegółowo

Oferta pozycjonowania strony internetowej. Barbara Woś b.wos@s90.pl 698-833-065 32-725-39-40

Oferta pozycjonowania strony internetowej. Barbara Woś b.wos@s90.pl 698-833-065 32-725-39-40 Oferta pozycjonowania strony internetowej Barbara Woś b.wos@s90.pl 698-833-065 32-725-39-40 O NAS Naszą główną usługą jest pozycjonowanie stron internetowych (SEO). Nasi specjaliści posiadają 7 letnie

Bardziej szczegółowo

Pozdrawiam Andrzej Wegner, Consensus. Firma Usługowa.

Pozdrawiam Andrzej Wegner, Consensus. Firma Usługowa. Witam! Polecam Pani/Panu swoją usługę, zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych jestem włascicielem domeny grudz.pl" zarejestrowanej na potrzeby lokalnego rynku grudziądzkiego, serwerów

Bardziej szczegółowo

#1 Wartościowa treść. #2 Słowa kluczowe. #3 Adresy URL

#1 Wartościowa treść. #2 Słowa kluczowe. #3 Adresy URL #1 Wartościowa treść Treść artykułu powinna być unikatowa (algorytm wyszukiwarki nisko ocenia skopiowaną zawartość, a na strony zawierające powtórzoną treść może zostać nałożony filtr, co skutkuje spadkiem

Bardziej szczegółowo

Rozmowa ze sklepem przez telefon

Rozmowa ze sklepem przez telefon Rozmowa ze sklepem przez telefon - Proszę Pana, chciałam Panu zaproponować opłacalny interes. - Tak, słucham, o co chodzi? - Dzwonię w imieniu portalu internetowego AmigoBONUS. Pan ma sklep, prawda? Chciałam

Bardziej szczegółowo

Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads!

Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads! allegro ads.manual wstęp co to jest? Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads! Zaprezentuj pierwszy swoją Ofertę klientom dokładnie w momencie, w którym szukają jej w Allegro. Zapłacisz tylko wtedy,

Bardziej szczegółowo

Artykuły Sponsorowane

Artykuły Sponsorowane Artykuły Sponsorowane w największym polskim portalu Horeca i w efektach wyszukiwania z Gwarancją Skuteczności kim jesteśmy? Pierwszy polski portal gastronomiczny jest najstarszym i największym portalem

Bardziej szczegółowo

Czym jest sportoryko?

Czym jest sportoryko? Czym jest sportoryko? Jest unikalnym portalem społeczno-informacyjnym skupiającym osoby pasjonujące się podróżami, sportami ekstremalnymi jednym słowem aktywnym życiem. System rezerwacyjny Oddajemy do

Bardziej szczegółowo

Budowa profesjonalnego mediaplanu

Budowa profesjonalnego mediaplanu 2012 Budowa profesjonalnego mediaplanu Wojciech Szymański Kampania marketingowa e-usługi Rzeszów, 24 października 2012 Kompetencje prowadzącego Wojciech Szymański - kierownik Działu Promocji w Wyszukiwarkach

Bardziej szczegółowo

Samouczek Jak utworzyć e- portfolio

Samouczek Jak utworzyć e- portfolio Samouczek Jak utworzyć e- portfolio Drogi uczniu celem naszej zabawy jest utworzenie własnej strony w internecie, na której będą się znajdowały wytwory twojej pracy z lekcji fizyki. Mam nadzieję, że nie

Bardziej szczegółowo

Dzięki ćwiczeniom z panią Suzuki w szkole Hagukumi oraz z moją mamą nauczyłem się komunikować za pomocą pisma. Teraz umiem nawet pisać na komputerze.

Dzięki ćwiczeniom z panią Suzuki w szkole Hagukumi oraz z moją mamą nauczyłem się komunikować za pomocą pisma. Teraz umiem nawet pisać na komputerze. Przedmowa Kiedy byłem mały, nawet nie wiedziałem, że jestem dzieckiem specjalnej troski. Jak się o tym dowiedziałem? Ludzie powiedzieli mi, że jestem inny niż wszyscy i że to jest problem. To była prawda.

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2012

Oferta reklamowa 2012 Oferta reklamowa 2012 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Andrzej Wojtal. Tajna wiedza o zarabianiu. w sieci

Andrzej Wojtal. Tajna wiedza o zarabianiu. w sieci Andrzej Wojtal Tajna wiedza o zarabianiu w sieci Copyright by Andrzej Wojtal & e-bookowo Projekt okładki: Jarosław Drążek ISBN 978-83-7859-040-8 Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo www.e-bookowo.pl

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

HumanTechnology. Projektowanie interakcji. czyli łatanie dziury w procesie produkcji

HumanTechnology. Projektowanie interakcji. czyli łatanie dziury w procesie produkcji HumanTechnology Projektowanie interakcji czyli łatanie dziury w procesie produkcji Czym jest projektowanie interakcji? Projektowanie interakcji, czyli współdziałania człowieka z komputerem, wykorzystuje

Bardziej szczegółowo

serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y

serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y Pokaż się tam, gdzie wszyscy szukają w Google! Ponad 90% użytkowników korzysta

Bardziej szczegółowo

TANIE ZAKUPY NA CAŁYM ŚWIECIE. PORADNIK SUPERKUPCA

TANIE ZAKUPY NA CAŁYM ŚWIECIE. PORADNIK SUPERKUPCA Przemysław Mielcarski: Tanie zakupy na całym świecie 2 Przemysław Mielcarski TANIE ZAKUPY NA CAŁYM ŚWIECIE. PORADNIK SUPERKUPCA Copyright by Przemysław Mielcarski & e-bookowo 2009 Grafika i projekt okładki:

Bardziej szczegółowo

Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym

Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym Sklepy internetowe Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym sposobem sprzedaży Twoich produktów - według badań GUS około 33% internautów korzysta z Internetu

Bardziej szczegółowo

Jak podnieść pozycje w Google?

Jak podnieść pozycje w Google? Jak podnieść pozycje w Google? STRONNET 2015 Zawartość Jak podnieść pozycje w Google?... 1 1. Tytuł strony... 3 2. Adres strony... 3 3. Opis strony... 4 4. Znaczniki h1 h2... 4 5. Słowa kluczowe w treści

Bardziej szczegółowo

Jak zainstalować szablon allegro?

Jak zainstalować szablon allegro? Jak zainstalować szablon allegro? W mailu z zakupionym szablonem otrzymali państwo plik zip z numerem szablonu w nazwie. Należy najpierw go rozpakować. W paczce znajduję się pliki: 1. index[nrszablonu].txt

Bardziej szczegółowo

Brandle.pl. Jak stworzyć kampanię?

Brandle.pl. Jak stworzyć kampanię? Brandle.pl Jak stworzyć kampanię? Czym jest kampania Brandle? Kampania to po prostu zbiór zasad. Najczęściej wiąże się z konkretnym celem, jaki chcesz zrealizować dla swojej firmy. Jeśli się zastanowisz

Bardziej szczegółowo

Krok 1. Znajdź produkt w sklepie korzystając z wyszukiwarki (Rys.1) Rys. 1. Wyszukiwanie produktu i dodawanie do koszyka

Krok 1. Znajdź produkt w sklepie korzystając z wyszukiwarki (Rys.1) Rys. 1. Wyszukiwanie produktu i dodawanie do koszyka Przewodnik jak złożyć prawidłowo zamówienie w sklepie Bombata.pl Dziękujemy za dokonanie zakupu w naszym sklepie. Przygotowaliśmy ten krótki przewodnik aby pomóc Ci w złożeniu prawidłowego zamówienia w

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie 1. Dlaczego reklama w Internecie cieszy się powodzeniem? W Polsce jest ponad 17 milionów Internautów; Przeciętny Internauta spędza w sieci ponad 50 godzin

Bardziej szczegółowo

Sztuka pozyskania i utrzymania klienta

Sztuka pozyskania i utrzymania klienta Sztuka pozyskania i utrzymania klienta Psychologiczne typy zachowań klienta Istotne różnice między markami Niewielkie różnice między markami Silne zaangażowanie Kompleksowe Zmniejszające dysonans Słabe

Bardziej szczegółowo

Test Iq Bezplatne. Kliknij tutaj: Test Iq Bezplatne

Test Iq Bezplatne. Kliknij tutaj: Test Iq Bezplatne Test Iq Bezplatne Kliknij tutaj: Test Iq Bezplatne Test Iq Bezplatne - Testowe Forum - Forum - WP.PL 1 post - Ostatni post: 3 dni temutest Iq Bezplatne Sprawdz tutaj: http://xyz/tester-iq Polecam :)...............................

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA TO TO FOTOGRAFIA SPRZEDAJE PRODUKT

OFERTA HANDLOWA TO TO FOTOGRAFIA SPRZEDAJE PRODUKT OFERTA HANDLOWA TO TO FOTOGRAFIA SPRZEDAJE PRODUKT Spis treści 1. O firmie 2. Zakres usług 3. Dlaczego My? 4. Schemat procesu usług 5. Tabela opłat 6. Forma i tryb rozliczania 7. Dodatkowe informacje 2

Bardziej szczegółowo

Nazwa firmy lub projektu: 1. Grafika

Nazwa firmy lub projektu: 1. Grafika Nazwa firmy lub projektu: Ogólne informacje o firmie i branży: Prosimy w kilku słowach opisać Państwa firmę, rodzaj produktów lub usług, elementy charakterystyczne dla Państwa branży, jej specyfikę, opis

Bardziej szczegółowo

Czym jest. Inbound Marketing?

Czym jest. Inbound Marketing? Czym jest Inbound Marketing? Co to jest Inbound Marketing? Inbound Marketing to skuteczny marketing internetowy służący do promocji biznesu i marki za pośrednictwem Internetu. Jest to strategia marketingowa

Bardziej szczegółowo

co-funded by the European Union Czego potrzebuję by czatować?

co-funded by the European Union Czego potrzebuję by czatować? co-funded by the European Union Czego potrzebuję by czatować? Dostępu do internetu i urządzenia umożliwiającego korzystanie z sieci, adresu internetowego czatu, dobrego nastroju do rozmów; Tworząc konto

Bardziej szczegółowo

Kielce, Drogi Mikołaju!

Kielce, Drogi Mikołaju! I miejsce Drogi Mikołaju! Kielce, 02.12.2014 Mam na imię Karolina, jestem uczennicą klasy 5b Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach. Uczę się dobrze. Zbliża się 6 grudnia. Tak jak każde dziecko, marzę o tym,

Bardziej szczegółowo

Tomasz Boiński: 1. Pozycjonowanie stron i zastosowanie mod_rewrite

Tomasz Boiński: 1. Pozycjonowanie stron i zastosowanie mod_rewrite Tomasz Boiński: 1 Pozycjonowanie stron i zastosowanie mod_rewrite Pozycjonowanie stron Promocja strony odbywa się poprzez umiejscowienie jej jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Wyszukiwarki indeksują

Bardziej szczegółowo

Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale:

Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale: lex.blog Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale: - nie masz czasu, - wiedzy i doświadczenia w promocji biznesu prawniczego, - nie masz czasu ani ochoty na naukę obsługi tego narzędzia,

Bardziej szczegółowo

Władza i Wpływ cz.3. Mapa władzy i wpływu Jak określić skuteczność tych relacji, od których zależy nasz sukces i powodzenie zawodowe.

Władza i Wpływ cz.3. Mapa władzy i wpływu Jak określić skuteczność tych relacji, od których zależy nasz sukces i powodzenie zawodowe. . Pełna jakość Biznesu, Pracy, Życia.. Dajemy klientom wsparcie na każdym etapie ich drogi do wartościowych sukcesów... 1 Narzędzie: Biznesowa Wartość Relacji Władza i Wpływ cz.3. Mapa władzy i wpływu

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie. Co to takiego?

Pozycjonowanie. Co to takiego? Pozycjonowanie Co to takiego? WSTĘP SEO to akronim angielskiej nazwy Search Engine Optimization, czyli optymalizacja witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek. Pozycjonowanie w uproszczeniu skupia się

Bardziej szczegółowo

ANKIETA STANOWIĄCA ZAŁĄCZNIK DO UMOWY DZIERŻAWY NAZWY DOMENY I SERWISU WWW

ANKIETA STANOWIĄCA ZAŁĄCZNIK DO UMOWY DZIERŻAWY NAZWY DOMENY I SERWISU WWW ANKIETA STANOWIĄCA ZAŁĄCZNIK DO UMOWY DZIERŻAWY NAZWY DOMENY I SERWISU WWW Prosimy o rzetelne wypełnienie wszystkich pól. Wyczerpujące informacje pozwolą nam nie tylko Państwa poznać, ale i znaleźć najciekawsze

Bardziej szczegółowo

Audyt SEO. sklep-budowalny.pl. +531 525 600 biuro@semtec.pl www.semtec.pl. Biuro obsługi: al. Grunwaldzka 2/5 80-236 Gdańsk

Audyt SEO. sklep-budowalny.pl. +531 525 600 biuro@semtec.pl www.semtec.pl. Biuro obsługi: al. Grunwaldzka 2/5 80-236 Gdańsk Audyt SEO sklep-budowalny.pl Spis treści 1 WSTĘP... 3 2 ZALECENIA OGÓLNE... 5 2.1 OPTYMALIZACJA NAGŁÓWKÓW NA WSZYSTKICH PODSTRONACH... 5 2.2 KONFIGURACJA PARAMETRÓW W GOOGLE WEBMASTER TOOLS... 6 2.3 USUNIĘCIE

Bardziej szczegółowo

stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury!

stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury! stronakultury.pl Numer 1 lider usług dla ośrodków kultury! Szanowni Państwo! Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług. Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

Szybki rozwój biznesu online. Czyli jak wystrzelić w biznesie GVO

Szybki rozwój biznesu online. Czyli jak wystrzelić w biznesie GVO Przemek Szczęch wita na dzisiejszej prezentacji pt. Szybki rozwój biznesu online Czyli jak wystrzelić w biznesie GVO Kim jestem, i moja historia od początku.. Wszystko zaczęło się od TWRPS Ebizneskurs.pl

Bardziej szczegółowo

Ziemia Międzyrzecka. Portal Społecznościowy. info@miedzyrzecz.biz reklama@miedzyrzecz.biz

Ziemia Międzyrzecka. Portal Społecznościowy. info@miedzyrzecz.biz reklama@miedzyrzecz.biz Ziemia Międzyrzecka Portal Społecznościowy OFERTA info@miedzyrzecz.biz reklama@miedzyrzecz.biz Pragniemy Państwu przedstawić wstępną ofertę i możliwości zamieszczania materiałów reklamowych na stronach

Bardziej szczegółowo

Oferta kompleksowej promocji na portalu Smaki z Polski

Oferta kompleksowej promocji na portalu Smaki z Polski Oferta kompleksowej promocji na portalu Tel. 668 206 470 Tel. 668 206 480 www.smakizpolski.com.pl biuro@smakizpolski.com.pl O nas to innowacyjna firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu

Bardziej szczegółowo

BRIEF AGENCYJNY STRONA INTERNETOWA. Informacje podstawowe. Pełna nazwa firmy. Adres firmy do faktury NIP. Osoba prowadząca projekt.

BRIEF AGENCYJNY STRONA INTERNETOWA. Informacje podstawowe. Pełna nazwa firmy. Adres firmy do faktury NIP. Osoba prowadząca projekt. BRIEF AGENCYJNY STRONA INTERNETOWA Informacje podstawowe Pełna nazwa firmy Adres firmy do faktury (ulica, nr, kod pocztowy, miejscowość) NIP Osoba prowadząca projekt E-mail / Skype Telefon Adres biura

Bardziej szczegółowo

to jest właśnie to, co nazywamy procesem życia, doświadczenie, mądrość, wyciąganie konsekwencji, wyciąganie wniosków.

to jest właśnie to, co nazywamy procesem życia, doświadczenie, mądrość, wyciąganie konsekwencji, wyciąganie wniosków. Cześć, Jak to jest, że rzeczywistość mamy tylko jedną i czy aby na pewno tak jest? I na ile to może przydać się Tobie, na ile to może zmienić Twoją perspektywę i pomóc Tobie w osiąganiu tego do czego dążysz?

Bardziej szczegółowo

7 rzeczy. które musisz robić w Marketingu Internetowym

7 rzeczy. które musisz robić w Marketingu Internetowym 7 rzeczy które musisz robić w Marketingu Internetowym 7 rzeczy które musisz zrobić w Marketingu Internetowym Ten ebook jest skierowany do właścicieli małych przedsiębiorstw. Zawarliśmy w nim porady dla

Bardziej szczegółowo

Jak publikować na MiMamo.pl

Jak publikować na MiMamo.pl Jak publikować na MiMamo.pl Na początek musisz się zarejestrować. Rejestracja jest bezpłatna. Następnie, po rejestracji możesz się zalogować i korzystać z własnego konta. Na samej górze zobaczysz komunikat:

Bardziej szczegółowo

Prosta droga do informacji. Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl

Prosta droga do informacji. Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl Prosta droga do informacji Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl O portalu... Gdzie znajdziesz największą grupę polskich drogowców? W portalu drogowym edroga.pl. Ten największy portal branżowy

Bardziej szczegółowo

Twój Salon Kosmetyczny na. Twój doradca w internecie

Twój Salon Kosmetyczny na. Twój doradca w internecie Twój Salon Kosmetyczny na Twój doradca w internecie Czy prowadzisz już fanpage na Facebook Swojego salonu? TAK NIE Sprawdź na kolejnych slajdach czy wszystkie elementy są przez ciebie dobrze przygotowanie

Bardziej szczegółowo

Podstawy Efektywnego Marketingu dla ecommerce. Tomasz Kryk z ekspercimarketingu.pl

Podstawy Efektywnego Marketingu dla ecommerce. Tomasz Kryk z ekspercimarketingu.pl Podstawy Efektywnego Marketingu dla ecommerce Tomasz Kryk z ekspercimarketingu.pl Tomasz Kryk 727-903-288 2 Dla kogo? Do 10 000 UU Przy średnim koszyku 150 zł Przy średniej konwersji 1,7% Zatrudniający

Bardziej szczegółowo

Copyright by Wydawnictwo EPROFESS

Copyright by Wydawnictwo EPROFESS Copyright by Wydawnictwo EPROFESS Wydanie I, 2012 ISBN: 978-83-62435-30-2 Projekt okładki: Jacek Piekarczyk Wszelkie prawa zastrzeżone. Każda reprodukcja lub adaptacja całości bądź części niniejszej publikacji,

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl

Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?" Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Copyright by Złote

Bardziej szczegółowo

KONSPEKT ZAJĘĆ Z JĘZYKA POLSKIEGO ZŁOTA KACZKA

KONSPEKT ZAJĘĆ Z JĘZYKA POLSKIEGO ZŁOTA KACZKA GRUPA ŚREDNIA KONSPEKT ZAJĘĆ Z JĘZYKA POLSKIEGO ZŁOTA KACZKA Cel ogólny: tworzenie form 2 osoby l.poj. trybu rozkazującego. Cele operacyjne: uczeń będzie znał legendę o Złotej kaczce w wersji współczesnej,

Bardziej szczegółowo

Dla właścicieli obiektów, GdziePrzyjecie.pl to idealne miejsce, aby znaleźć klienta.

Dla właścicieli obiektów, GdziePrzyjecie.pl to idealne miejsce, aby znaleźć klienta. GdziePrzyjecie.pl to ogólnopolski katalog skupiający prezentacje lokali w których można zorganizować przyjęcie. Dzięki GdziePrzyjecie.pl w łatwy i prosty sposób można znaleźć idealny lokal, restaurację,

Bardziej szczegółowo

Twoja obecność na Opineo pokazuje klientom jaki masz do nich stosunek, czy zależy Ci na słuchaniu klienta i pomocy w rozwiązywaniu jego wątpliwości.

Twoja obecność na Opineo pokazuje klientom jaki masz do nich stosunek, czy zależy Ci na słuchaniu klienta i pomocy w rozwiązywaniu jego wątpliwości. O P I N E O.PL W J E D N YM Z D AN I U Twoja obecność na Opineo pokazuje klientom jaki masz do nich stosunek, czy zależy Ci na słuchaniu klienta i pomocy w rozwiązywaniu jego wątpliwości. Gdy klienci wpisują

Bardziej szczegółowo

Poznaj osiem kroków naszej współpracy:

Poznaj osiem kroków naszej współpracy: Oferta Poznaj osiem kroków naszej współpracy: 1 2 3 4 5 6 7 8 Spotykamy się z Tobą lub kontaktujemy telefonicznie/mailowo w celu zapoznania się z Twoimi potrzebami i przedstawienia Ci oferty. W zależności

Bardziej szczegółowo

ANALITYKA INTERNETOWA

ANALITYKA INTERNETOWA ANALITYKA INTERNETOWA Oferta cyklicznych analiz ruchu w witrynie www KILKA SŁÓW O NAS Zapraszamy do świata Yetiz Interactive, miejsca w którym kreacja, technika i marketing internetowy łączą się, aby dostarczyć

Bardziej szczegółowo

STRONA WWW A LANDING PAGE

STRONA WWW A LANDING PAGE Zajęcia 9 Czym się różnią? Przykład: http://www.expander.pl/ http://f.expander.pl/lp/20140124_hipo_kal_zdoln/index.jsp?lpid=20140124_hipo_ka l_zdoln&formtype=google_kredyt_hipoteczny&product0=99&idpartner=98&gclid=c

Bardziej szczegółowo

Nasz klient, nasz Pan?

Nasz klient, nasz Pan? przemyślane rozwiązania Nasz klient, nasz Pan? Nazwa przykładowego klienta Nie Propozycja ściemniaj! współpracy Co podać? 5 powodów dla których miałbym tu coś zamówić Mniejszy lub większy kryzys spotka

Bardziej szczegółowo

Lekcja 1 WPROWADZENIE DO SKUTECZNEJ STRONY

Lekcja 1 WPROWADZENIE DO SKUTECZNEJ STRONY WPROWADZENIE DO SKUTECZNEJ STRONY Po dzisiejszej lekcji będziesz wiedział: Jak zacząć pracę nad swoją własną witryną Co ma wspólnego autobus ze stroną internetową Na jakie aspekty techniczne powinieneś

Bardziej szczegółowo

List motywacyjny, który Cię wyróżni

List motywacyjny, który Cię wyróżni List motywacyjny, który Cię wyróżni Szukasz pracy i chcesz, żeby pracodawca wybrał właśnie Ciebie? Chcesz dobrze wypaść w jego oczach jeszcze przed rozmową? Chcesz napisać przekonujący list motywacyjny?

Bardziej szczegółowo

Jak tworzyć strony internetowe, aby były gotowe na pozycjonowanie?

Jak tworzyć strony internetowe, aby były gotowe na pozycjonowanie? SUNRISE SYSTEM SP. Z O.O. Jak tworzyć strony internetowe, aby były gotowe na pozycjonowanie? Wstęp Zagadnienia Ogólne zalecenia dotyczące tworzenia stron Omówienie wskazówek dla webmasterów Google Co robimy,

Bardziej szczegółowo

Tytuł ogłoszenia ma znaczenie!

Tytuł ogłoszenia ma znaczenie! Tytuł ogłoszenia ma znaczenie! Dawałeś kiedyś ogłoszenie swojej firmy albo działalności? To nie popełniaj tego samego błędu co wszyscy! Przedstawię Tobie teraz sposób jak ustrzec się błędu który jest dość

Bardziej szczegółowo

emits (SEO) Umowa o Web Positioning Umowa o świadczenie usług z zakresu SEO (Web Positioning) emits [Wpisz nazwę firmy] 2010-02-12

emits (SEO) Umowa o Web Positioning Umowa o świadczenie usług z zakresu SEO (Web Positioning) emits [Wpisz nazwę firmy] 2010-02-12 2010 emits (SEO) Umowa o Web Positioning Umowa o świadczenie usług z zakresu SEO (Web Positioning) emits [Wpisz nazwę firmy] 2010-02-12 EMITS Agnieszka Koch Emmerichstrasse 32 D-02826 Görlitz zwanym dalej

Bardziej szczegółowo

Umowa pozycjonowania

Umowa pozycjonowania Umowa pozycjonowania Zawarta w dniu xxx w xxx, pomiędzy firmą:.. reprezentowaną przez:. zwaną w dalszej części umowy... reprezentowaną przez:. zwaną w dalszej części umowy Klientem 1 Definicje i skróty.

Bardziej szczegółowo

edycja szablonu za pomocą serwisu allegro.pl

edycja szablonu za pomocą serwisu allegro.pl edycja szablonu za pomocą serwisu allegro.pl 2 Do obsługi Twojego szablonu nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie - jedyne czego potrzebujesz to aktywne konto w serwisie allegro.pl. Dokładne

Bardziej szczegółowo

NOWA STRONA INTERNETOWA WWW.MRSSPORTY.PL MRS.SPORTY

NOWA STRONA INTERNETOWA WWW.MRSSPORTY.PL MRS.SPORTY 1 NOWA STRONA INTERNETOWA WWW.MRSSPORTY.PL 2 STAN AKTUALNY 1. Przesłanie danych do logowania wszystkim, którzy mają stronę internetową 2. Dostępne są następujące materiały: Strona z najczęściej zadawanymi

Bardziej szczegółowo

Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów

Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów Co umieścić na stronie www, by klienci zostawiali nam swoje adresy email i numery telefonów 5 krytycznych punktów strony www, w których klient decyduje: zostawiam im swój email i numer telefonu, lub zamykam

Bardziej szczegółowo

StartUp IT / rozgrzewka

StartUp IT / rozgrzewka StartUp IT / rozgrzewka StartUp IT / rozgrzewka Ile osób na sali słyszało o Google? Kto już próbował reklamować się w wyszukiwarkach? Kto uważa że to ma sens? StartUp IT / Jak zdobyć Klienta za grosze?

Bardziej szczegółowo

Moje pierwsze wrażenia z Wielkiej Brytanii

Moje pierwsze wrażenia z Wielkiej Brytanii Moje pierwsze wrażenia z Wielkiej Brytanii Polska Szkoła Sobotnia im. Jana Pawla II w Worcester Opracował: Maciej Liegmann 30/03hj8988765 03/03/2012r. Wspólna decyzja? Anglia i co dalej? Ja i Anglia. Wielka

Bardziej szczegółowo

Postarajmy się przeanalizować koszty pozycjonowania stron internetowych oraz odpowiedzieć na pytanie: czy inwestycja w tę usługę jest opłacalna?

Postarajmy się przeanalizować koszty pozycjonowania stron internetowych oraz odpowiedzieć na pytanie: czy inwestycja w tę usługę jest opłacalna? Pozycjonowanie stało się niezbędnym elementem prowadzenia działalności biznesowej, której efekty pośrednio lub bezpośrednio zależą od dostępności oferty dla milionów internautów. Praktycznie geometryczny

Bardziej szczegółowo

Spis treści. 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie

Spis treści. 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie 1. Wstęp 2. Rejestracja 3. Logowanie 4. Moje konto 5. Program poleconych 6. Narzędzia Wydawcy 7. Zakończenie Spis treści 1. Wstęp Adlove to nowoczesna i bezpłatna usługa skracania adresów URL. Możesz zarabiać

Bardziej szczegółowo

Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach.

Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach. Aby zaistnieć w Internecie wystarczy zadbać o profesjonalną promocję i obsługę dla swojej firmy. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach.

Bardziej szczegółowo

OFERTA FIRMY CLICKMANIA.PL

OFERTA FIRMY CLICKMANIA.PL Warszawa, 4 listopad 2008 OFERTA FIRMY CLICKMANIA.PL Konfiguracja i zarządzanie kampaniami reklam tekstowych w wyszukiwarkach Szanowni Państwo, myślę, że po rozmowie telefonicznej, jaką odbył z Wami nasz

Bardziej szczegółowo

Trening INTEGRA Dodatkowe dialogi

Trening INTEGRA Dodatkowe dialogi Trening INTEGRA Dodatkowe dialogi Pobieranie pieniędzy z banku Wersja 1 - Chciałbym/abym wypłacić pieniądze. - Ile dokładnie? - 100 Euro - Proszę o okazanie dokumentu tożsamości. - Mam ze sobą mój paszport

Bardziej szczegółowo

Darmowa publikacja dostarczona przez PatBank.pl - bank banków

Darmowa publikacja dostarczona przez PatBank.pl - bank banków Powered by TCPDF (www.tcpdf.org) Ten ebook zawiera darmowy fragment publikacji "Jak zdobyć popularność i zjednać sobie wyszukiwarki?" Darmowa publikacja dostarczona przez PatBank.pl - bank banków Copyright

Bardziej szczegółowo