Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "www.motobanda.pl www.youtube.com/motobandatv"

Transkrypt

1 Oferta na okres Czym jest projekt motobanda.pl? Motobanda.pl to projekt łączący w sobie pasję do motocykli oraz filmowania, całość okraszona została nowoczesną technologią IT. Najważniejszy cel? Stworzenie regularnej tv.motocyklowej online. Największej takiej platformy w Polsce, oraz jej ekspansja na kolejne rynki. Naszym głównym placem zabaw jest internet oraz imprezy motocyklowe. World Wide Web niepodzielnie zaczyna dominować wśród światowych mediów, trend ten powoli wkrada się także w Polskie realia. Obecnie szacuje się, iż więcej osób korzysta z internetu w laptopach i smartfonach szukając informacji niż ogląda stacjonarnej telewizji. Telewizja światowa powoli zaczyna przegrywać walkę z siecią, nie mówiąc o gazetach! Amerykański newsweek przeszedł już tylko wyłącznie na wersję cyfrową. W samym 2013 roku segment video w internecie zaczął mocno się rozwijać, a wydatki na reklamy w tym segmencie wzrosły aż o 30%. Jednakże rynek motocyklowy to także klimat i brać motocyklistów! Nie samym internetem człowiek żyje, pojeździć też trzeba. Staramy się więc być obecni na różnych imprezach, gdzie dajemy poznać się ludziom oraz tworzymy relację z imprez. Jak więc widać nasze działania są oparte na gruntownej znajomości rynku i trendów, nie tylko krajowych a także światowych. Wyprzedamy naszą krajową konkurencję, dążąc do światowych graczy. Dlaczego właśnie my? Bo jako jedyni w Polsce jesteśmy skierowani na video w sieci, i staramy robić się to w najwyższej formie - z każdym miesiącem lepiej. Nasz poziom startowy jest naprawdę przyzwoity, małe słowa "pochwały" i zachęty otrzymaliśmy od Darka Felisa- Obryckiego, speca w fotografii motocyklowej z 10letnim doświadczeniem. Liczby mówią dużo - podczas naszej 2,5 miesięcznej działalności - nasze produkcje video zebrały 3 krotnie większą liczbę wyświetleń niż produkcje motogen'u (który nota bene jest na rynku już 8 lat i ma znacznie większą liczbę fanów!). Nie mówiąc już o tym że największe portale takie jak scigacz.pl, motormania.com.pl czy motocyklonline.pl kompletnie leżą na polu filmów video. Nieskromnie dodamy tylko, iż nie wkładamy pieniędzy w reklamę naszych filmów. Jest to więc ruch naturalny, wspomagany dobrym pozycjonowaniem. Warto dodać iż wg. danych udostępnionych przez google, aż 96% naszych widzów - odwiedza nas ponownie! Co przekłada się także na pozytywne oceny.

2 Zalety reklamy w motobanda.pl: - Aktualny zasięg: strona jest wyświetlana blisko tyś razy w ciągu miesiąca. Filmy tyś wyświetleń miesięcznie, FB zasięg: miesięcznie (bez promowania postów). Wyniki wypracowane w ciągu 2.5 miesiąca bez nakładów finansowych na reklamę. - Szybko rosnące zasięg strony i liczba widzów. (Strona 15% na miesiąc, filmy blisko % na miesiąc, facebook 6-8% na miesiąc, wyszukiwanie motobanda.pl w google - wzrost o 117%). - Naturalny zasięg: My NIE kupujemy fanów czy widzów. Dzięki temu więcej jest u nas osób w wieku 20 lat niż 13. Główna grupa widzów na stronie lata, zaś na FB lata. (np. scigacz.pl ma 13-17). Źródło: google.com

3 - Wysoki współczynnik powrotu widzów (aż 96%). - Współczynnik reakcji na reklamy znacznie wyższy niż w gazetach (gazety 2-3%, portale internetowe 6%, video powyżej 7%). - Google ocenia optymalizację naszej strony pod kątem wielu ekranów (komputery, smartfony, tablety) na 4/5. - Google ocenia kondycję strony oraz opinię o stronie na 4/5. - Szybko rosnący współczynnik interakcji naszych widzów. (Dane dotyczące tygodnia, w którym ani jeden post nie był promowany!). Motogen.pl ma wprawdzie dwukrotnie większą interakcję, ale przy blisko 36 krotnej przewadze fanów, natomiast świat motocykli ma mniejszą interakcję od naszej - a blisko 7 krotnie więcej fanów! Wnioski: Jeden nasz fan jest wart tyle, co kilku fanów na innych fanpagach. - Szybki wzrost rynku video w internecie (30% w roku 2013). Motobanda.pl jest jednym z prekursorów nowej platformy tv.motocyklowej online w Polsce! - Nie stoi za nami żaden duży importer, jesteśmy niezależnym wydawnictwem.

4 - Pozycjonowanie swoich produktów i firmy za pomocą materiałów video to nowy, wschodzący trend na świecie. Warto więc w niego zainwestować, dopóki rynek nie jest przesycony! - Dobrze wykonane materiały to prestiż dla firmy oraz doskonały materiał promocyjny! - Materiały video dobrze pozycjonowane i nagrane - zbierają widzów przez cały okres swojej bytności w sieci (lub przez okres ważności przedstawionych w nim informacji, np. tak długo jak dany produkt można kupić na rynku). Zaś informacje prasowe czy artykuły sponsorowane głównie przez okres od 1 tygodnia do 2 miesięcy, później są spychane na niższe pozycje lub usuwane z systemu portali. Nie mówiąc już o gazetach-makulaturze. - Produkcje nagrywamy w jakości Full HD, dzięki temu można je oglądać nie tylko na ekranach komputerów, ale także na telewizorach 55 calowych! A to już robi wrażenie na klientach/współpracownikach. Projekt motobanda.pl emituje produkcje video przez cały rok - także zimą. (Podczas gdy na większości pojawiają się powielane artykuły, i średnio 1 nowy test na miesiąc - my wypuszczamy regularnie nowy materiał video co tydzień, oprócz tego strona żyje swoim życiem, poprzez pojawiające się regularne newsy, artykuły, fotogalerie oraz video z sieci.)

5 Formy reklamy - tradycyjna Jako portal internetowy oferujemy bannery reklamowe wkomponowane w grafikę strony, umieszczone na naszych serwerach i niemożliwe do zablokowania przez adblockera. Jednakże nie tolerujemy reklam typu pop'up oraz ostro migających. Istnieje także możliwość wykonania reklamy przez nas, dopasowanej pod względem wielkości i grafiki do strony. Bannery są wykonywane przez materiały nadesłane przez zleceniodawcę lub wybrane przez nas. Wykonany banner można użyć wielokrotnie. Koszt stworzenia bannera: od 100 do 350zł. Podane ceny to koszt wyświetleń (licznik CPM). Wielkości bannerów są wyrażone w pixelach. Wszystkie cenny są cenami netto! Cennik bannerów: Nr. Nazwa banneru Wymiary Miejsce wyświetlania cena 1 Rectangle standard 1 369x221 prawa strona portalu, 50 zł wyświetlany zawsze pod social media, na stronie głównej i wszystkich pod stronach 2 Rectangle standard 2 369x221 prawa strona portalu, 40 zł wyświetlany u dołu portalu, na stronie głównej i wszystkich pod stronach 3 Rectangle Big 369x400 prawa strona portalu, 65zł wyświetlany w połowie, na stronie głównej i wszystkich pod stronach 4 Billboard standard 615x160 wyświetlany nad newsami 85 zł na stronie głównej, oraz w kategorii news 5 Billboard mini down 450x100 wyświetlany w dolnej belce strony, na stronie głównej i 34,90 zł pod stronach 6 Billboard pionowy 369x600 wyświetlany tylko w 100 zł określonej kategorii lub artykule Minimalny wymagany zakup reklamy wyświetleń.

6 Większa wersja graficzna umiejscowienia reklam znajduje się na stronie

7 Formy reklamy - interaktywna. Wszystkie cenny są cenami netto! News sponsorowany znaków bez spacji, 6 zdjęcia standardowo. Emisja na stronie głównej minimum przez: 5 dni. Emisja w dziale news - nie mniej niż rok czasu. Cena (przy dostarczeniu wszystkich materiałów): 350zł. Cena przy pisaniu go przez nas na podstawie przesłanych danych: 550zł. Dodatkowy wpis na facebooku i twitterze: 50zł. Dokupienie miejsca na dodatkowe 4 zdjęcia: 20 zł Dokupienie kolejnych 5 dni emisji na stronie głównej: 199zł. Artykuł sponsorowany znaków bez spacji. 12 zdjęć standardowo. Emisja na stronie głównej minimum przez: 7 dni. Emisja w dziale artykuły - bez limitu (z zaznaczeniem artykułu sponsorowanego). Cena (przy dostarczeniu wszystkich materiałów): 650zł. Cena przy pisaniu go przez nas na podstawie przesłanych danych: 1000zł. Dokupienie kolejnych 7 dni emisji na stronie głównej: 249zł. + gratis wpis na facebooku i twitterze! Wydarzenie sponsorowane - wydarzenie zostanie oznaczone kolorem w kalendarzu oraz zostanie utworzona strona wydarzenia (możliwość umieszczenia na niej do 4 zdjęć). Dodatkowo pod kalendarzem zostanie umieszczona grafika wyróżniająca wydarzenie (120x245). Opis wydarzenia znaków bez spacji. Cena za emisję 5 dni: 250 zł Cena za emisję 10 dni: 400 zł Cena za emisję 30 dni: 999 zł

8 Reklama interaktywna w dziale "katalog motocykli". Oferta dostępna od września. Przeznaczona dla podmiotów handlujących częściami motocyklowymi oraz warsztatów. Szczegóły dostępne po kontakcie osobistym. Formy reklamy - video + specjalne Reklamy w naszych produkcjach video. Czas wyświetlania filmów z logiem: minimum rok. Cennik: Nazwa reklamy Opis dodatkowy Cena Duże logo przód filmu zł Małe logo przód filmu zł Duże logo, tył filmu zł Animacja przód filmu Czas trwania do 5 sek. 800 zł Grafika tył filmu Czas trwania do 5 sek. 400 zł Animacja tył filmu Czas trwania do 5 sek. 600 zł Link w opisie zł Adnotacja reklamowa Możliwość umieszczania jej już na filmach po "premierze", które zyskują oglądalność. 300zł za sztukę Opłata za miesiąc aktywności adnotacji. Możliwość zamówienia u nas animowanej reklamy (kontakt: Tel ). Uwaga: Aktualnie loga mogą być dodane jedynie do filmów których premiera dopiero się odbędzie!

9 Motobanda.pl jest jednym z pionierów w kategorii tworzenia motocyklowych produkcji video w Internecie, więc oprócz reklam na naszych filmach - oferujemy także produkcje video na zlecenie oraz ich dystrybucję. News Video - udostępniony na naszym portalu, kanale youtube, Video review - krótka prezentacja produktu, bez jego oceny. Tekst przygotowuje zleceniodawca. Czas trwania prezentacji ok 1:30 minuty. Cena: 350zł Video sponsorowane/ na zamówienie - czas trwania: do 8 minut. Produkcja może przedstawiać warsztat, sklep, salon, produkt. Video może mieć charakter testu lub prezentacji. Cena od: 1000 zł Spot video/klip (reklama sklepu, warsztatu, salonu, produktu). Czas trwania do 3 minut. Cena: od 1500zł***. Dystrybucja/Pozycjonowanie video - oprócz produkcji video, zajmujemy się także ich promowaniem w sieci. Bo nawet dobre produkcje, pozostawione same sobie - potrafią zaginąć bez echa. Cena: indywidualnie ustalana. Uwaga: w przypadku zamówienia 4 realizacji jednocześnie - przysługuje rabat w wysokości 18%! Współpraca - video testy odzieży, motocykli i akcesoriów na portalu motobanda.pl. Jesteśmy otwarci na współpracę z producentami odzieży, akcesoriów motocyklowych, sklepów oraz salonów. Przy dostarczeniu produktu na testy istnieje możliwość dużego rabatu lub darmowej reklamy przy danym materiale (w zależności od dostarczonego produktu). Szczegóły na Spytaj o szczegóły: Tel Podane ceny są aktualne do końca sierpnia. Projekt motobanda.pl emituje produkcje video przez cały rok - także zimą. Podane ceny są cenami netto!

10 Uwagi: *Istnieje możliwość wysłania produktu do nas, gdzie zostanie nakręcony odpowiedni materiał video. **Do ceny należy doliczyć koszty dojazdu, liczone jako 35zł za 100 km w jedną stronę. *** W przypadku zamówienia klipu komercyjnego, do kosztów produkcji należy doliczyć licencję na muzykę użytą w klipie. Ceny oraz muzykę można sprawdzić na zaiks.pl lub zagranicznych portal z licencjami. ****W przypadku konieczności wynajęcia statystów/modeli, cena produkcji zostanie powiększona o ten koszt. Wyjątkiem jest gdy zleceniodawca zapewni własnych modeli.

Tomasz Pudlis Bartłomiej Dwornik. Reklama Internetowa. Bezpłatny przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw. Portal finansowy nr 1

Tomasz Pudlis Bartłomiej Dwornik. Reklama Internetowa. Bezpłatny przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw. Portal finansowy nr 1 Tomasz Pudlis Bartłomiej Dwornik Reklama Internetowa dla Firm Bezpłatny przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw Portal finansowy nr 1 Spis treści Dlaczego warto reklamować się w Internecie? Co

Bardziej szczegółowo

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU

dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU dla biznesu DODATEK SPECJALNY MAGAZYNU spis treści FACEBOOK DLA BIZNESU 4 6 Mobile first, mobile best Dlaczego Mark Zuckerberg wyprasza ze swojego pokoju zespoły projektowe? Jaki cel przyświeca Facebookowi

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Chcesz tanio, a przede wszystkim skutecznie, zareklamować swoją firmę, produkt, usługę, markę? Wiesz mało na temat reklamy w internecie, bo jeszcze nie miałeś

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com

Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com Partnerzy Wydawca Marta Smaga kierownik ds. rozwoju w Dziale IT i Rozwoju Money.pl Tomasz Bonek redaktor naczelny portalu Money.pl redaktor naczelny i prezes zarządu Interaktywnie.com Marta Smaga jest

Bardziej szczegółowo

Twoja firma w Internecie. Od czego zacząć?

Twoja firma w Internecie. Od czego zacząć? Twoja firma w Internecie Od czego zacząć? Spis treści Dlaczego Twoja firma powinna być w Internecie? Strony internetowe Facebook Kampanie Google 3 8 17 23 ul. Kościelna 44, 18-200 Wysokie Mazowieckie woj.

Bardziej szczegółowo

Poradnik mobile Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej Mobile IAB Polska.

Poradnik mobile Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej Mobile IAB Polska. Poradnik mobile Fot. Corbis/FotoChannels Poradnik jest pracą zbiorową członków grupy roboczej Mobile IAB Polska. Zespół redakcyjny: Agnieszka Ferenc, Natalia Malec, Anna Wątła. IAB Polska Poradnik mobile

Bardziej szczegółowo

Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach.

Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach. Aby zaistnieć w Internecie wystarczy zadbać o profesjonalną promocję i obsługę dla swojej firmy. Prezentujemy nowoczesne rozwiązania, które gwarantują skuteczność oraz odpowiednią pozycję w wyszukiwarkach.

Bardziej szczegółowo

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE

JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE JAK ZROBIĆ Z SWOJEJ STRONY NIEZWYKLE SKUTECZNE NARZĘDZIE DO MARKETINGU W INTERNECIE 2012 - Krzysztof Morawski 1 Do swobodnego kopiowania i rozpowszechniania! Zezwala się na: łączenie tej publikacji z innymi

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja kosztów w reklamie internetowej

Optymalizacja kosztów w reklamie internetowej Optymalizacja kosztów w reklamie internetowej Kilka słów o Netstel Jaka reklama w sieci - omówienie Dlaczego online? Porównanie internetu do mediów tradycyjnych Charakterystyka formatów reklamowych i modeli

Bardziej szczegółowo

E-zakupy - technologie informacyjne i komunikacyjne w sprzedaży

E-zakupy - technologie informacyjne i komunikacyjne w sprzedaży E-zakupy - technologie informacyjne i komunikacyjne w sprzedaży 1 2 Autor raportu Grzegorz Skiera (Silence!) Publikacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Bardziej szczegółowo

Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie?

Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie? Jak zarabiać w Internecie 100 euro dziennie? www.100eurodziennie.pl Jest to robocza wersja poradnika na temat zarabiania w Internecie. H. Bernaciak J. Gortatowska Sz. Miałkas M. Rogoziński P. Wójcik 1

Bardziej szczegółowo

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla kogo jest ten poradnik? Partnerzy Wydawca Dla kogo jest ten poradnik? Użytkownicy sieci pokochali zakupy online. Za niskie ceny, prostotę i wygodę, oszczędność czasu, dostępność nawet najdziwniejszych towarów. Z roku na rok wydają

Bardziej szczegółowo

Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy

Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy 1 Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy Łukasz Laskowski Zespół Systemów produkcji Rolnej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Brwinów

Bardziej szczegółowo

Pokaż swoją mocną stronę. Zakładanie strony WWW bez tajemnic

Pokaż swoją mocną stronę. Zakładanie strony WWW bez tajemnic Pokaż swoją mocną stronę Zakładanie strony WWW bez tajemnic Spis treści Po co mi strona internetowa? 3 Jaką przyjąć strategię w trakcie tworzenia witryny internetowej 6 Jak Wam się podoba moja strona WWW?

Bardziej szczegółowo

RAPORT WIDEO W INTERNECIE

RAPORT WIDEO W INTERNECIE 2015 STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ RAPORT WIDEO W INTERNECIE Partner złoty Partnerzy Wydawca everythingpossible - Fotolia Wideo w polskiej

Bardziej szczegółowo

Marketing i reklama w Internecie

Marketing i reklama w Internecie Marketing i reklama w Internecie Bartosz Małecki UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Bartosz Małecki UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE PRACA DYPLOMOWA WYŻSZE STUDIA ZAWODOWE - INŻYNIERSKIE. Dariusz GADECKI

WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE PRACA DYPLOMOWA WYŻSZE STUDIA ZAWODOWE - INŻYNIERSKIE. Dariusz GADECKI WYŻSZA SZKOŁA EKOLOGII I ZARZĄDZANIA W WARSZAWIE PRACA DYPLOMOWA WYŻSZE STUDIA ZAWODOWE - INŻYNIERSKIE Dariusz GADECKI DZIAŁALNOŚĆ PROMOCYJNA NA RYNKU USŁUG INTERNETOWYCH NA PRZYKŁADZIE IDM WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

Bardziej szczegółowo

reklamy online w Polsce

reklamy online w Polsce Raport Perspektywy rozwojowe reklamy online w Polsce Partner strategiczny Przedmowa Często słyszy się, że rynek online jest jak perpetuum mobile. Sporo w tym prawdy przedstawiciele branży zgodni są, że

Bardziej szczegółowo

Sprzedajemy. Bez wymówek!

Sprzedajemy. Bez wymówek! Sprzedajemy. Bez wymówek! Spis treści 5-33 34-46 47-57 58-69 70-90 Marketing na miarę XXI wieku Sprzedawaj wielokanałowo Znajdź się na pierwszej stronie Google Offline wciąż żyje To dopiero początek Wstęp

Bardziej szczegółowo

OFERTA REKLAMOWA GRUPA POTRENINGU.PL

OFERTA REKLAMOWA GRUPA POTRENINGU.PL OFERTA REKLAMOWA GRUPA POTRENINGU.PL GRUPA POTRENINGU.PL TO NAJWIĘKSZA W POLSCE GRUPA SERWISÓW INTERNETOWYCH zrzeszająca osoby aktywne i prowadzące zdrowy tryb życia. Dzienna liczba użytkowników odwiedzająca

Bardziej szczegółowo

Wirtualni fani - realny zysk

Wirtualni fani - realny zysk magazyn firmy nr 2[3]_2010 Poradnik o usługach internetowych dla przedsiębiorców ekspert Wirtualni fani - realny zysk Doradca numeru: w numerze również Bezpieczne logowanie Oszczędności w Internecie Serwery

Bardziej szczegółowo

Strategie video w Internecie (wersja 2)

Strategie video w Internecie (wersja 2) Strategie video w Internecie (wersja 2) Praktyczny poradnik twórców VideoCMS.pl Rozpowszechnianie dozwolone. Zapraszamy do współpracy: info@divante.pl. Rozdział: Wstęp Spis treści Wstęp... 3 Rynek video...

Bardziej szczegółowo

E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe. ekomercyjnie.pl. nr 16. Dzień Darmowej Dostawy. Promocja

E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe. ekomercyjnie.pl. nr 16. Dzień Darmowej Dostawy. Promocja E-commerce sklepy internetowe aukcje zakupy grupowe ekomercyjnie.pl nr 16 Dzień Darmowej Dostawy LICZBY Promocja ANALIZY 4 Darmowa dostawa czyni cuda Krzysztof Bartnik 9 Statystyki oglądalności strony

Bardziej szczegółowo

MARKETING MOBILNY. www.interaktywnie.com/biznes/raporty

MARKETING MOBILNY. www.interaktywnie.com/biznes/raporty STYCZEŃ 2013 LUTY 2013 MARZEC 2013 KWIECIEŃ 2013 MAJ 2013 CZERWIEC 2013 LIPIEC 2013 SIERPIEŃ 2013 WRZESIEŃ 2013 PAŹDZIERNIK 2013 LISTOPAD 2013 GRUDZIEŃ 2013 MARKETING MOBILNY www.interaktywnie.com/biznes/raporty

Bardziej szczegółowo

Sklep internetowy. sukces trzeba zaplanować

Sklep internetowy. sukces trzeba zaplanować Sklep internetowy sukces trzeba zaplanować Copyright by Paweł Meyer Projekt okładki Jakub Piesik ISBN 978-83-272-3809-2 Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie i kopiowanie całości lub części publikacji

Bardziej szczegółowo

Reklama w Serwisach branżowych xtech.pl

Reklama w Serwisach branżowych xtech.pl Reklama w Serwisach branżowych xtech.pl Spis treści: Użytkownicy Serwisów xtech.pl 3 Reklama graficzna (display) 4 Reklama kontekstowa 5 Produkt 5 Nie przegap 6 Firma 7 Usługa 8 Reklama w e-biuletynach

Bardziej szczegółowo

Katalog usług promocyjnych dla miast

Katalog usług promocyjnych dla miast REKLAMA Media INTERNET eventy strategia Katalog usług promocyjnych dla miast outdoor i regionów 2011/2012 public relations KATALOG.indd 1 11-11-16 13:20 Czy wiesz jak wyglądać będzie gmina, miasto, region,

Bardziej szczegółowo

raport media online Sponsor Partnerzy

raport media online Sponsor Partnerzy raport media online Sponsor Partnerzy wrzesień 2010 1 spis treści 3 Najmłodsze medium połyka konkurencję Internet na rynku mediów rozpycha się łokciami. Coraz częściej wskazywany jest jako podstawowe źródło

Bardziej szczegółowo

Rola marketingu internetowego w przedsiębiorstwie

Rola marketingu internetowego w przedsiębiorstwie Uniwersytet Mikołaja Kopernika Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Katedra Ekonomii Kamil Sobolewski nr albumu: 207757 Praca magisterska na kierunku zarządzanie Rola marketingu internetowego w przedsiębiorstwie

Bardziej szczegółowo