Susz Triathlon Regulamin

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Susz Triathlon 2013. Regulamin"

Transkrypt

1 Susz Triathlon 2013 Regulamin Mistrzostw Polski w triathlonie na dystansie sprinterskim w klasyfikacji generalnej, młodzieżowców i juniorów (kobiet i mężczyzn) Otwartych zawodów na dystansie sprinterskim (grupy wiekowe) Susz, r. 1. CELE: Wyłonienie mistrzów Polski w triathlonie na dystansie sprinterskim w klasyfikacji generalnej, młodzieżowców i juniorów na rok 2013r. Popularyzacja triathlonu w Polsce. Promocja Miasta Susz. 2. ORGANIZATORZY I WSPÓŁORGANIZATORZY: Gmina Susz. Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu. Sport - Górski Jerzy Górski. UKS Towarzystwo Rozwoju Sportu Susz. 3. TERMIN, DYSTANS, TRASY: Biuro zawodów będzie się mieścić w hali sportowej Centrum Sportu i rekreacji w Suszu przy ul. Piastowskiej 5 C. Zawody na dystansie sprinterskim odbędą się r. Miejsce startu i mety znajduje się na plaży miejskiej w Suszu. Pływanie m Trasa wytyczona w jeziorze Suskim, pierwsza prosta o długości 200m, spodziewana temperatura wody 19 C - 22 C, start z linii brzegowej plaży miejskiej, pomiar długości GPS. Rower 20,24 km Dojazd ze strefy zmian do pętli ok. 120m, następnie dwie pętle okólne o długości 10,0 km i dojazd do strefy zmian 120m, trasa lekko pofałdowana, z trzema krótkimi odcinkami kostki brukowej na pętli, pomiar trasy GPS. Oznaczenia długości co 5km. Mistrzostwa Polski (wyścig II i III), dopuszczone tylko tradycyjne rowery szosowe z przepisowymi dostawkami, kask obowiązkowy. W wyścigu I dopuszczone rowery szosowe oraz inne w porozumieniu z organizatorem. Kask obowiązkowy. Zawody w konwencjach: Wyścig II i III z draftingiem. Wyścig I bez draftingu.

2 Poniżej link przebiegu pętli 10,0km https://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=wybickiego&daddr=wybickiego+to:pl a%c5%bcowa+to:piastowska+to:s%c5%82owia%c5%84ska+to:nieznana+droga+to:nieznana +droga+to:i%c5%82awska+to:i%c5%82awska+to:trasa+515+to:nieznana+droga+to:prabuck a+to:prabucka+to:s%c5%82owia%c5%84ska+to:piastowska+to:wybickiego&geocode=ffyvm wmd8a8naq%3bfbyzmwmd4banaq%3bfbyzmwmdragnaq%3bfsaomwmd8ggnaq%3bfv aqmwmd7a4naq%3bfqaumwmd3rcnaq%3bfrcvmwmdfbonaq%3bftiwmwmdbcenaq% 3BFcmxMwMdrjgnAQ%3BFeYPNAMduEwnAQ%3BFa73MwMdgskmAQ%3BFX60MwMd1gsnA Q%3BFVaqMwMd7A4nAQ%3BFSaoMwMd8ggnAQ%3BFZKWMwMduAYnAQ%3BFfmVMwMd 7Q8nAQ&sll= , &sspn= , &vpsrc=0&t=h&hl=pl&dirflg=w& mra=ls&ie=utf8&z=14 Bieg m Jedna pętla na alejce spacerowej wokół jeziora Suskiego, trasa płaska, nawierzchnia polbrukowa, odcinek ok. 1 km po nawierzchni szutrowej, oznaczenia długości co 1 km, pomiar GPS. 4. WYŚCIGI: I wyścig Otwarty dopuszczający wszystkie kategorie wiekowe. Wyścig poza klasyfikacją Mistrzostw Polski dopuszczający zawodniczki i zawodników bez licencji PZTri. Zawodnicy niepełnoletni (16 +) zobowiązani są do przedstawienia zaświadczeń lekarskich o braku przeciwwskazań do uprawiania triathlonu i zgody na piśmie opiekuna prawnego. W wyścigu obowiązują limity (pływanie 30, pływanie + rower 90, cały triathlon Zawodnicy zdublowani na trasie kolarskiej nie będą zdejmowani z trasy, mogą ukończyć zawody. II wyścig. Mistrzostwa Polski Kobiet w kategorii generalnej, młodzieżowej (20-23 lata) i juniorek (18-19 lat). Wymagane licencje zawodnicze Polskiego Związku Triathlonu, wymagane zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania triathlonu. W wyścigu obowiązują limity (pływanie 15, pływanie + rower 60, cały triathlon - 90 ). Zawodniczki zdublowane na trasie kolarskiej będą zdejmowane z trasy i dyskwalifikowane). III wyścig. Mistrzostwa Polski mężczyzn w kategorii generalnej, młodzieżowej (20-23 lata) i juniorów (18-19 lat). Wymagane licencje zawodnicze Polskiego Związku Triathlonu, wymagane zaświadczenia lekarskie o braku przeciwwskazań do uprawiania triathlonu. W wyścigu obowiązują limity (pływanie 12 30, pływanie + rower 50, cały triathlon 75 ). Zawodnicy zdublowani na trasie kolarskiej będą zdejmowani z trasy i dyskwalifikowani.

3 5. KLASYFIKACJA I KATEGORIE WIEKOWE Klasyfikacje i Kategorie wiekowe Mistrzostw Polski K (klasyfikacja generalna kobiet Mistrzostw Polski) tylko wyścig II M (klasyfikacja generalna mężczyzn Mistrzostw Polski) tylko wyścig III K18 (klasyfikacja juniorek lat Mistrzostw Polski) tylko wyścig II M18 (klasyfikacja juniorów lat Mistrzostw Polski) tylko wyścig III K20 (klasyfikacja młodzieżówek lata Mistrzostw Polski) tylko wyścig II M20 (klasyfikacja młodzieżowców lata Mistrzostw Polski) tylko wyścig III Klasyfikacje i kategorie wiekowe poza Mistrzostwami Polski K (klasyfikacja generalna kobiet tylko wyścig I) M (klasyfikacja generalna mężczyzn tylko wyścig I) K 16 (juniorki młodsze lat) tylko wyścig II, M 16 (juniorzy młodsi lat) tylko wyścig I K (grupa wiekowa kobiet) tylko wyścig I M ( grupa wiekowa mężczyzn ) tylko wyścig I K (grupa wiekowa kobiet) tylko wyścig I M (grupa wiekowa mężczyzn ) tylko wyścig I K (grupa wiekowa kobiet) tylko wyścig I M (grupa wiekowa mężczyzn ) tylko wyścig I K (grupa wiekowa kobiet) tylko wyścig I M (grupa wiekowa mężczyzn) tylko wyścig I K+40 (grupa wiekowa kobiet) tylko wyścig I M (grupa wiekowa mężczyzn ) tylko wyścig I M (grupa wiekowa mężczyzn ) tylko wyścig I M (grupa wiekowa mężczyzn ) tylko wyścig I M +60 (grupa wiekowa mężczyzn ) tylko wyścig I 6. NAGRODY: Mistrzostwa Polski (wyścig II i III) Najlepsi wśród kobiet i mężczyzn w klasyfikacji generalnej, młodzieżowców i juniorów otrzymują medale i puchary, a zwycięzcy tytuły Mistrzów Polski na dystansie sprinterskim na 2013 rok. Za pierwsze pięć miejsc w klasyfikacji generalnej zawodniczki zawodnicy otrzymają ponadto nagrody finansowe oraz upominki rzeczowe. Za pierwsze trzy miejsca w kategoriach junior i młodzieżowiec zawodniczki i zawodnicy otrzymają nagrody finansowe oraz upominki rzeczowe.

4 Wyścig poza klasyfikacją Mistrzostw Polski (wyścig I) Za pierwsze trzy miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsze zawodniczki i zawodnicy dostaną puchary i drobne upominki rzeczowe. Wszyscy zawodnicy zawodniczki zostaną wyróżnieni okolicznościowymi medalami ukończenia triathlonu w Suszu w 2013 roku. Pula nagród finansowych w Mistrzostwach Polski na dystansie sprinterskim wynosi ,00 zł. Klasyfikacja generalna Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn I miejsce: 3.000,00 zł II miejsce: 2.000,00 zł III miejsce: 1.500,00 zł IV miejsce: 1.000,00 zł V miejsce: 500,00 zł Klasyfikacja Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów I miejsce: 500,00 zł II miejsce: 300,00 zł III miejsce: 200,00 zł Klasyfikacja Mistrzostw Polski Młodzieżowej (kobiety i mężczyźni) I miejsce: 500,00 zł II miejsce: 300,00 zł III miejsce: 200,00 zł 7. WARUNKI UCZESTNICTWA Prawo startu w zawodach posiadają osoby, które urodziły się w roku 1997 i starsze oraz opłacą opłatę startową (z wyjątkiem osób zwolnionych z opłaty). Osoby pełnoletnie startujące w wyścigu nr 1 (grupy wiekowe) zobowiązane są napisać oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do startu z własnej woli. Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są do przedstawienia badań lekarskich i zgody na piśmie opiekuna prawnego. Do startu w Mistrzostwach Polski wymagane są licencje zawodnicze Polskiego Związku Triathlonu (stałe lub jednorazowe) oraz badania lekarskie na zdolność do uprawiania sportu.

5 8. ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA Zgłoszenia do udziału w zawodach Triathlon Susz 2013 są przyjmowane za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego on-line dostępnego na stronie Zgłoszenia on-line przyjmowane będą do 10 czerwca 2013 r. Dowodem uiszczenia opłaty startowej jest nadanie, równoznaczne z pojawieniem się na stronie numeru startowego przy nazwisku zawodnika. O terminie zgłoszenia decyduje data dokonania opłaty za wpisowe przez uczestnika zawodów, za którą przyjmuje się datę zaksięgowania kwoty wpisowego na rachunku bankowym Organizatora. W przypadku wniesienia opłaty startowej w niewystarczającej wysokości (np. w wyniku przekroczenia terminu wpłaty określonego w niniejszym regulaminie) zawodnik jest zobowiązany do dopłacenia różnicy do wysokości kwoty, jaką winien był wnieść zgodnie z terminem, w jakim dokonał pierwszej opłaty. Decyduje data zaksięgowania wpłaty na koncie Organizatora. Istnieje możliwość wniesienia opłaty startowej za większą liczbę Uczestników na jednym blankiecie wpłaty (jednym przelewie). W takim wypadku w tytule przelewu należy wpisać Opłata grupowa oraz imiona i nazwiska uczestników, za których wnoszona jest opłata startowa. Podczas odbioru pakietu zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem celem weryfikacji danych osobowych. Nie ma możliwości przeniesienia raz wniesionej opłaty na innego uczestnika lub na inny rok. Rezygnacja ze startu. Jeśli chciałby Pan/Pani zrezygnować z udziału w Susz Triathlon, prosimy o wzięcie pod uwagę, że: do 30 kwietnia zwracamy 50% opłaty startowej, do 31 maja zwracamy 25% opłaty startowej, od 1 maja nie zwracamy opłaty startowej Wszystkie koszty wpłaty wpisowego pokrywa osoba wpłacająca. Obowiązuje limit uczestników osób. Opłata za udział w Susz Triathlon 2013 w zależności od terminu wynosi: do 28 lutego 80 zł do 31 marca 100 zł do 31 maja 150 zł do 10 czerwca 200 zł Pakiet startowy jest odbierany osobiście przez zawodnika, po okazaniu dowodu tożsamości. W ramach opłaty startowej każdy uczestnik Triathlon Susz otrzymuje: - 3 numery startowe (na koszulkę, kask, rower, wraz z czterema agrafkami, czepek) - pamiątkową koszulkę Triathlon Susz, - napoje (woda, izotonik), - gąbki nasączone wodą w punktach odświeżania, - medal na mecie, - worek na odzież ze ściągaczem, - kupon na posiłek podczas Pasta Party ( Piątek ), - folder informacyjny Triathlon Susz, - upominki od sponsorów i partnerów imprezy. - ubezpieczenie NNW na kwotę 10 tys. zł/os.

6 - Organizator wystawia faktury Vat na żądanie. Konto organizatora, na które należy dokonywać wpłat: Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu Susz ul. Piastowska 5C Bank Spółdzielczy Susz Nr konta W tytuł przelewu należy wpisać imię nazwisko, opłata startowa Susz Triathlon dystans sprinterski 9. WYNIKI Oficjalne wyniki będą zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej organizatora 10. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH Dane osobowe uczestników Susz Triathlon będą przetwarzane w celach przeprowadzenia imprezy, wyłonienia zwycięzcy i przyznania, wydania, odbioru i rozliczenia nagrody. Dane osobowe uczestników Susz Triathlon będą wykorzystywane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926). Administratorem danych osobowych jest Organizator. Przetwarzanie danych, o których mowa w ustępie 1 niniejszego paragrafu w związku z udziałem w ramach Susz Triathlon obejmuje także publikację imienia i nazwiska uczestnika wraz z nazwą miejscowości, w której zamieszkuje - w każdy sposób, w jaki publikowany lub rozpowszechniany będzie projekt. Uczestnik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, lecz ich niepodanie lub brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia udział w Susz Triathlon Przez przekazanie do organizatora, prawidłowo wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego uczestnik wyraża zgodę i zezwalana wykorzystanie podanych przez niego danych osobowych na potrzeby przesłania do uczestnika informacji o przyszłych imprezach, produktach handlowych, a także na wewnętrzne potrzeby administracyjne i analityczne, zgodnie z ustawą o ochronie o danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 33, poza 883. Uczestnikowi przysługuje prawo do wycofania takiej zgody i może to zrobić w dowolnym momencie kierując korespondencję na adres organizatora Wszystkie informacje dotyczące uczestników uzyskane przez organizatora i zawarte w formularzu startowym zostaną zapisane w sposób elektroniczny i w każdym wypadku będą wykorzystywane zgodnie z ustawą o ochronie o danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r, dziennik ustaw nr 133, poza 883. Organizator zobowiązuje się do zachowania poufności tych danych i nie ujawnianie ich osobom trzecim.

7 11. POMIAR CZASU Elektroniczny pomiar czasu prowadzony będzie przez profesjonalną firmę pomiarową STS- TIMING 12. UWAGI KOŃCOWE *Zawody zostaną rozegrane bez względu na warunki atmosferyczne; * Ostateczne zamknięcie listy startowej nastąpi w dniu r. o godz. 23:59; *Rowerzyści poruszają się z zachowaniem zasad Ustawy Prawo o ruchu Drogowym; *Na całej trasie rowerowej obowiązuje zawodników kask rowerowy; *W przypadku awarii roweru w trakcie przejazdu należy usunąć się wraz nim na pobocze drogi w ten, aby nie zakłócić przebiegu wyścigu; *Za metą w namiotach znajdować się będzie strefa zawodnika, w której dostępne będą napoje i jedzenie dla zawodników; *Zawodnicy po ukończeniu zawodów będą mieli możliwość skorzystania z prysznicy w budynku Centrum Sportu i Rekreacji; *Udział w Pasta Party jest bezpłatny dla zawodników; *W czasie trwania zawodów organizator zapewnia opiekę medyczną; *Zawody przeprowadzone będą wg niniejszego regulaminu; *Wszystkie sprawy sporne powstałe podczas rozgrywania zawodów, rozpatrywać będzie komisja sędziowska; * Odbiór nagród rzeczowych może nastąpić wyłącznie podczas kończącej zawody ceremonii wręczenia nagród; * Odbiór nagród finansowych będzie się odbywał przelewami na konto po oficjalnych negatywnych wynikach badań Antydopingowych, kwota nagrody będzie pomniejszona o ustawowy podatek; * Interpretacja regulaminu należy do organizatora. 13. SKRÓCONY PROGRAM ZAWODÓW: PIĄTEK, :00-21:00 Targi EXPO (Hala Centrum Sportu i Rekreacji) 14:00 20:00 Wydawanie pakietów startowych, 16:00 20:00 Wstawianie rowerów do strefy zmian dystans długi, 19:00 Odprawa techniczna dystans długi (namioty w strefie dla zawodników), 20:00 Pasta party (namioty w strefie dla zawodników), 21:00 Przedstawienie teatralne "Histerie Miłosne (plaża miejska). 23:30 Koncert zespołu "Pączki w tłuszczu" - wokal i gitara TOMASZ KAROLAK Po koncercie NIESPODZIANKA SOBOTA, :00 21:00 Targi EXPO (Hala Centrum Sportu i Rekreacji) 07:00 07:45 Wydawanie pakietów startowych dystans długi 06:30 08:15 Wstawianie rowerów do strefy zmian dystans długi 08:15 08:45 Sprawdzanie listy startowej (wejście do strefy startowej pływania)

8 10:00 20:00 Wydawanie pakietów startowych dystans sprint 08:30 Oficjalne rozpoczęcie Susz Triathlon :00 Start dystans długi 15:00 18:00 Wydawanie rowerów ze strefy zmian 17:00 Zamknięcie trasy dystans długi 17:00 18:00 Ceremonia wręczania nagród dystans długi 19:00 Odprawa techniczna dystans sprinterski (namioty w strefie dla zawodników) 20:00 Pasta party (namioty w strefie dla zawodników) 20:00 Koncert "Mesajah" 21:45 Przestrzenny pokaz laserowy 22:15 Beach Party Summer Specjal Edition - Susz Triathlon 2013 NIEDZIELA, :00-18:00 Targi EXPO (Hala Centrum Sportu i Rekreacji) 07:00 09:00 Wstawianie rowerów do strefy zmian 07:30-08:30 Wydawanie pakietów startowych aquathlon 07:30-11:00 Wydawanie pakietów startowych sprint 09:00 Odprawa techniczna Aquathlon (w strefie startowej pływania) 09:15 Start Aquathlon dzieci lat i dzieci lat Dz,-Ch. (150m 1000m) 09:35 Start Aquathlon Młodzicy (14-15 lat), Juniorzy młodsi lat K,M (400m - 2,0 km) 10:30 Start Open 18+lat K,M (750m 5800 m) ten start jest uzależniony jest od ilości startujących w przypadku mniej niż 30 uczestników osoby startujące będą miały możliwość startu wspólnie z Młodzikami i juniorami młodszymi na dystansie (400-2,0 km) 11:00 Krótka odprawa techniczna dystans sprint 11:30 Start wyścig sprinterski nr 1 (Grupy wiekowe) 13:30 Start wyścig sprinterski nr 2 (Mistrzostwa Polski Kobiet w kategorii generalnej, młodzieżowej (20-23 lata) i juniorek (18-19 lat). 15:00 Start wyścig sprinterski nr 3 (Mistrzostwa Polski Mężczyzn w kategorii generalnej, młodzieżowej (20-23 lata) i juniorów (18-19 lat). 17:00 Ceremonia dekoracji zwycięzców dystans sprint oraz aquathlon Przedstawiony program może ulec zmianie.

EuCO Susz Triathlon 2015

EuCO Susz Triathlon 2015 EuCO Susz Triathlon 2015 Regulamin Mistrzostw Polski w triathlonie na dystansie sprinterskim w klasyfikacji generalnej i młodzieżowców (kobiet i mężczyzn) Otwartych zawodów na dystansie sprinterskim (grupy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN 2. HARPAGAŃSKA DYCHA. bieg uliczny na dystansie 10 km. Sosnowiec, 29 marca 2015 r.

REGULAMIN 2. HARPAGAŃSKA DYCHA. bieg uliczny na dystansie 10 km. Sosnowiec, 29 marca 2015 r. REGULAMIN 2. HARPAGAŃSKA DYCHA bieg uliczny na dystansie 10 km Sosnowiec, 29 marca 2015 r. 1. ORGANIZATORZY - Stowarzyszenie Harpagan Sosnowiec - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu - Międzyszkolny

Bardziej szczegółowo

G. 2 (87-100) 6, NIP: 9562286503, REGON:

G. 2 (87-100) 6, NIP: 9562286503, REGON: Regulamin 4. Półmaratonu Dwóch Mostów I. CEL 1. Popularyzacja i upowszechnienie biegania, jako najprostszej formy upowszechniania kultury fizycznej, rekreacji i zdrowego stylu życia. 2. Promocja miasta

Bardziej szczegółowo

Organizatorem biegu jest Centrum Opatrzności Bożej. Współorganizatorem i producentem Fundacja Action-Life

Organizatorem biegu jest Centrum Opatrzności Bożej. Współorganizatorem i producentem Fundacja Action-Life 1. CEL IMPREZY 1. Popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu. 2. Promocja biegania wśród mieszkańców Warszawy. 3. Promowanie zdrowego stylu życia wśród lokalnej społeczności. 4. Promowanie atrakcyjnych

Bardziej szczegółowo

IV Bieg Skawiński na Rolkach

IV Bieg Skawiński na Rolkach Regulamin!!! IV Bieg Skawiński na Rolkach w ramach XIII Międzynarodowego Biegu Skawińskiego Skawina 9 maja 2015r. I. ORGANIZATOR Uczniowski Klub Sportowy Jedynka. II. WSPÓŁORGANIZATORZY 1. Gmina Skawina.

Bardziej szczegółowo

Biegu na 10 km. 2015. I. Organizator. II. Termin i miejsce. III. Punkty odżywiania, kontrolne. IV. Uczestnictwo. V. Zgłoszenia

Biegu na 10 km. 2015. I. Organizator. II. Termin i miejsce. III. Punkty odżywiania, kontrolne. IV. Uczestnictwo. V. Zgłoszenia r e g u l a m i n Biegu na 10 km. 2015 I. Organizator Organizatorem biegu jest Opolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, 45-221 Opole, ul. Chabrów 52, tel. 77 457 39 55, fax. 77 44-19-369, www.maratonopolski.pl,

Bardziej szczegółowo

I Bieg na Zakończenie Lata

I Bieg na Zakończenie Lata I Bieg na Zakończenie Lata I. ORGANIZATOR Maratończyk Maciej Łucyk, ul.żegockiego 15, 61-693 Poznań, NIP:7661821861, regon: 302346704 oraz Grupa Biegający Wągrowiec II. WSPÓŁORGANIZATOR Urząd Miasta Wągrowiec

Bardziej szczegółowo

Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r.

Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r. Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r. BIEG NA 10 KM I. CELE IMPREZY 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. 2. Promocja miasta Warszawy w Polsce i na

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. II edycji wyścigu kolarskiego CYKLO GNIEWINO. 1 Cel imprezy

REGULAMIN. II edycji wyścigu kolarskiego CYKLO GNIEWINO. 1 Cel imprezy REGULAMIN II edycji wyścigu kolarskiego CYKLO GNIEWINO 1 Cel imprezy 1. Popularyzacja i propagowanie kolarstwa oraz turystyki rowerowej w Gminie Gniewino 2. Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego

Bardziej szczegółowo

Regulamin. I Tradycyjnego Półmaratonu Biskupiańskiego Stara Krobia 12 września 2015r.

Regulamin. I Tradycyjnego Półmaratonu Biskupiańskiego Stara Krobia 12 września 2015r. Regulamin I Tradycyjnego Półmaratonu Biskupiańskiego Stara Krobia 12 września 2015r. Otwarte Mistrzostwa Powiatu Gostyńskiego Nauczycieli w Półmaratonie pod patronatem Starosty Gostyńskiego Dystans 21,097

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN zawodów w indywidualnej jeździe na czas mtb Kopa Nowoleska MTB Nowolesie 2015 1. Cel zawodów. wyłonienie najlepszych zawodników

REGULAMIN zawodów w indywidualnej jeździe na czas mtb Kopa Nowoleska MTB Nowolesie 2015 1. Cel zawodów. wyłonienie najlepszych zawodników REGULAMIN zawodów w indywidualnej jeździe na czas mtb Kopa Nowoleska MTB Nowolesie 2015 1. Cel zawodów. wyłonienie najlepszych zawodników startujących w poszczególnych kategoriach startowych, popularyzację

Bardziej szczegółowo

1.Upowszechnienie sportu i rekreacji wśród społeczeństwa Zbąszynia i okolic. 2.Popularyzacja masowych biegów jako jednej z form aktywnego wypoczynku.

1.Upowszechnienie sportu i rekreacji wśród społeczeństwa Zbąszynia i okolic. 2.Popularyzacja masowych biegów jako jednej z form aktywnego wypoczynku. XXVII OGÓLNOPOLSKI BIEG ZBĄSKICH VIII PÓŁMARATON I. CEL IMPREZY: 1.Upowszechnienie sportu i rekreacji wśród społeczeństwa Zbąszynia i okolic. 2.Popularyzacja masowych biegów jako jednej z form aktywnego

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN Biegu Rozalińska 13-tka - 13.06.2015 (sobota)

REGULAMIN Biegu Rozalińska 13-tka - 13.06.2015 (sobota) REGULAMIN Biegu Rozalińska 13-tka - 13.06.2015 (sobota) 1. NAZWA IMPREZY: - Rozalińska 13-tka 2. TERMIN I MIEJSCE: - zawody odbędą się 13 czerwca 2015 (sobota) w Lusówku - biuro zawodów zlokalizowane będzie

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN 3. PKO NOCNEGO WROCŁAW PÓŁMARATONU Wrocław, 20 czerwca 2015 roku

REGULAMIN 3. PKO NOCNEGO WROCŁAW PÓŁMARATONU Wrocław, 20 czerwca 2015 roku REGULAMIN 3. PKO NOCNEGO WROCŁAW PÓŁMARATONU Wrocław, 20 czerwca 2015 roku I. CEL 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. 2. Promocja Miasta Wrocławia.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ZIMOWY ULTRA MARATON HRABSTWA KŁODZKIEGO DUSZNIKI ZDRÓJ 14.II.2015R 1. Cele imprezy Promocja Ziemi Kłodzkiej i Dolnego Śląska.

REGULAMIN ZIMOWY ULTRA MARATON HRABSTWA KŁODZKIEGO DUSZNIKI ZDRÓJ 14.II.2015R 1. Cele imprezy Promocja Ziemi Kłodzkiej i Dolnego Śląska. REGULAMIN ZIMOWY ULTRA MARATON HRABSTWA KŁODZKIEGO DUSZNIKI ZDRÓJ 14.II.2015R 1. Cele imprezy Promocja Ziemi Kłodzkiej i Dolnego Śląska. Popularyzacja długodystansowych biegów terenowych. Popularyzacja

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN 5-10-15 RUN

REGULAMIN 5-10-15 RUN REGULAMIN 5-10-15 RUN ORGANIZATORZY: Inception A. Gortel-Maciuk, M. Kosioski, A. Szmitka sp. j. Patronat honorowy: Gmina Wyry TERMIN I MIEJSCE Data: Miejsce rozgrywania biegu: Miejsce startu i mety: 13.09.2015r.

Bardziej szczegółowo

Regulamin: 2. Górska Pętla UBS 12:12

Regulamin: 2. Górska Pętla UBS 12:12 Regulamin: 2. Górska Pętla UBS 12:12 1. CEL IMPREZY Promocja walorów turystycznych rejonu Beskidów Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji Promocja Gminy Brenna Promocja aktywności

Bardziej szczegółowo

Zawody sportowe i imprezy towarzyszące rozegrane zostaną na terenie miasta i gminy Twardogóra.

Zawody sportowe i imprezy towarzyszące rozegrane zostaną na terenie miasta i gminy Twardogóra. I. ORGANIZACJA Powitanie Witamy na I Międzywojewódzkich zawodach ECHA DOLINY BARYCZY. Tegoroczna edycja zawodów odbędzie się na terenie miasta i gminy Twardogóra, znajdującej się w obrębie Parku Krajobrazowego

Bardziej szczegółowo

Uczestnikiem Maratonu Gór Stołowych może zostać każda osoba która do dnia zawodów ukończy 18 lat oraz posiada ważny paszport lub dowód osobisty.

Uczestnikiem Maratonu Gór Stołowych może zostać każda osoba która do dnia zawodów ukończy 18 lat oraz posiada ważny paszport lub dowód osobisty. WARUNKI UCZESTNICTWA: Uczestnikiem Maratonu Gór Stołowych może zostać każda osoba która do dnia zawodów ukończy 18 lat oraz posiada ważny paszport lub dowód osobisty. ZGŁOSZENIA I OPŁATA STARTOWA: ZGŁOSZENIA

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

REGULAMIN RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI Stan prawny na dzień 1 stycznia 2015 REGULAMIN RAJDOWYCH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI 2015 Polski Związek Motorowy Główna Komisja Sportu Samochodowego www.pzm.pl Spis treści: 1. Ustalenia ogólne...

Bardziej szczegółowo

I. Organizator. II. Partner generalny. III. Cele

I. Organizator. II. Partner generalny. III. Cele I. Organizator 1. Organizatorem imprezy Biegów Integracja poprzez sport, zwanej dalej Biegiem, jest Zespół Szkół w Ruszowie z siedzibą przy ul. Zgorzeleckiej 2 w Ruszowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Ruszowie

Bardziej szczegółowo

ActiveSports REGULAMIN GRAND PRIX WARSZAWY 2015

ActiveSports REGULAMIN GRAND PRIX WARSZAWY 2015 ActiveSports REGULAMIN GRAND PRIX WARSZAWY 2015 CEL IMPREZY: Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy ruchu. Propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PIKNIK RODZINNY Z TURNIEJEM GOLF I MINIGOLF Słubice 16.08.2015 r.

REGULAMIN PIKNIK RODZINNY Z TURNIEJEM GOLF I MINIGOLF Słubice 16.08.2015 r. REGULAMIN PIKNIK RODZINNY Z TURNIEJEM GOLF I MINIGOLF Słubice 16.08.2015 r. CEL ZAWODÓW: aktywizacja środowiska sportowego powiatu słubickiego; popularyzacja golfa i minigolfa wśród dzieci i młodzieży

Bardziej szczegółowo

Regulamin wyścigu rowerowego SZLAKIEM ORŁA BIAŁEGO

Regulamin wyścigu rowerowego SZLAKIEM ORŁA BIAŁEGO Regulamin wyścigu rowerowego SZLAKIEM ORŁA BIAŁEGO 1. Cel zawodów 1. Promowanie szlaku Orła Białego. 2. Popularyzacja kolarstwa górskiego i turystyki rowerowej w rejonie Augustowa 3. Wyłonienie najlepszych

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO WYŚCIGU KOLARSKIEGO DLA AMATORÓW

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO WYŚCIGU KOLARSKIEGO DLA AMATORÓW REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO WYŚCIGU KOLARSKIEGO DLA AMATORÓW W RAMACH Visegrád 4 BICYCLE RACE VIA ODRA GP POLSKI Jelenia Góra Karpacz Jelenia Góra 17 maj 2015 rok 1. CEL WYŚCIGU Integracja środowiska kolarskiego,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN RAMOWY GÓRSKICH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

REGULAMIN RAMOWY GÓRSKICH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI Stan prawny na dzień 1 stycznia 2014 REGULAMIN RAMOWY GÓRSKICH SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW POLSKI 2014 Polski Związek Motorowy Główna Komisja Sportu Samochodowego www.pzm.pl Spis treści: 1. Ustalenia ogólne...

Bardziej szczegółowo

Regulamin konkursu promocyjnego Radość z zakupów Termin konkursu od 28 kwietnia 2011 r. do 22 czerwca 2011 r.

Regulamin konkursu promocyjnego Radość z zakupów Termin konkursu od 28 kwietnia 2011 r. do 22 czerwca 2011 r. Regulamin konkursu promocyjnego Radość z zakupów Termin konkursu od 28 kwietnia 2011 r. do 22 czerwca 2011 r. I Postanowienia ogólne 1.1. Konkurs promocyjny skierowany jest do klientów detalicznych nabywających

Bardziej szczegółowo

Regulamin Główny. Turniejów Mistrzowskich PZG 2015 (Ci< Handlowy Polish Championships)

Regulamin Główny. Turniejów Mistrzowskich PZG 2015 (Ci< Handlowy Polish Championships) Turniejów Mistrzowskich PZG 2015 (Ci< Handlowy Polish Championships) 1. Komitet Turnieju a) Komitetu Turnieju składa się z trzech do pięciu osób. W skład Komitetu Turnieju wchodzą: Dyrektor Turnieju, Sędzia

Bardziej szczegółowo