produkujemy idealne okna dla Waszego idealnego królestwa

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "produkujemy idealne okna dla Waszego idealnego królestwa"

Transkrypt

1 okna drewniane

2 33 lata tradycji Dlaczego okna z POZBUD-u? Nasza fi rma łączy najlepsze wielkopolskie tradycje rzemieślnicze z najnowszymi technologiami. Od ponad trzydziestu lat z pasją doskonalimy nasze produkty, wykorzystując do tego nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale także najnowsze zdobycze technologiczne. Ciągle się rozwijamy, dążymy do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Niech intensywny rozwój naszej fi rmy będzie gwarancją tego, że nasze okna to nie tylko doskonałe produkty, ale i zadowolenie naszych klientów.

3 produkujemy idealne okna dla Waszego idealnego królestwa Produkujemy okna, czyli to, co stanowi granicę pomiędzy światem zewnętrznym a Waszym królestwem. Naszym celem jest, by stały się one zarówno doskonałą barierą przed chłodem, zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi, jak i jego wizytówką, która podkreśli estetykę i styl, gwarantując Wam równocześnie komfort i zadowolenie na dziesiątki lat. Produkujemy idealne okna do Waszego idealnego królestwa.

4 SZANOWNI PAŃSTWO! Jesteśmy jednym z największych i najstarszych producentów okien i drzwi w Polsce. Dzięki wysokiej jakości, która jest efektem wykorzystania nowoczesnych maszyn, selekcjonowanych surowców oraz współpracy z najlepszymi producentami okuć, lakierów i szyb, nasze wyroby cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Oferujemy Państwu doskonałe produkty. Do Państwa usług jest sieć fachowych dealerów. Potwierdzeniem naszych zalet są liczne referencje, jakie uzyskujemy, oraz certyfi kat ISO Przyjęliśmy założenie, że zyski będziemy inwestować w jakość, a podstawową formą reklamy będzie zadowolenie naszych klientów i pozytywna opinia, jaką przekazują o nas innym.

5 2008/2009 intensywny rozwój firmy Rok 2008 i 2009 są latami przełomowymi dla naszej fi rmy. W roku 2008 zakupiliśmy Wielkopolską Fabrykę Mebli, dzięki czemu znacznie wzrosły nasze możliwości. W bieżącym roku nasza fi rma wzbogaci się o nową linię produkcyjną, która pozwoli na wyznaczenie nowych standardów w produkcji stolarki okiennej w Polsce. W ubiegłym roku akcje POZBUD-u zadebiutowały na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych, co nadało naszym staraniom nowy wymiar i przyniosło nowe możliwości realizacji celów, jakie sobie stawiamy dla maksymalnych korzyści naszych klientów i inwestorów, którzy nam zaufali.

6 NAJNOWSZE TECHNOLOGIE technologia Podstawowe cechy technologii okien i drzwi POZBUD-u to: Drewno egzotyczne o dużym ciężarze właściwym oraz jednolitej budowie, dającej wyjątkowo dobrą wytrzymałość i stabilność produkowanej z niej stolarki. Suche szklenie zastosowanie od strony wewnętrznej uszczelki przy listwie przyszybowej, zamiast silikonu, poprawiające estetykę okna; czterowarstwowe lakierowanie dzięki któremu dajemy aż siedmioletnią gwarancję na powłokę lakierniczą. CNC (Centrum Sterowane Numerycznie) bardzo precyzyjna obróbka stolarki z dokładnością do dziesiątych części milimetra. Stwarza ona możliwość wykonania elementów krzywoliniowych, okien eliptycznych, drzwi łukowych. Frezowanie dowolnych kształtów na płaszczyznach drzwi, bram garażowych.

7 2008/2009 inwestycje w jakość i technologie jakość Nowa linia produkcyjna, która powstaje na nasze zamówienie w fi rmie WEINIG i w tym roku zacznie działać w nowej fabryce POZBUD-u, jest pierwszą taką w Polsce i jedną z dziesięciu w Europie. Pozwoli ona na równoczesną produkcję sześciu różnych profi li okiennych ze znacznie większą wydajnością przy znacznie mniejszych kosztach produkcji i przy niemal całkowitej automatyzacji, a co za tym idzie, niezwykle wysokiej dokładności. Efekty jej działania pozwolą na przełomowy wzrost jakości naszych okien i jeszcze zwiększą ich konkurencyjność.

8 NAJNOWSZE TECHNOLOGIE softline Dzięki łagodnym, zaokrąglonym krawędziom, które umożliwiają bardziej równomierne pokrycie drewna powłoką zabezpieczającą i lakierem, profi l ten jest o 40% trwalszy, a dodatkowo zyskał niepowtarzalny i charakterystyczny wygląd przy zachowaniu dotychczasowej ceny. decoline Stosowany w obiektach zabytkowych tam, gdzie wymagana jest ornamentyka i dekoratywność. Profi l zapewnia styl starych okien, a cechy użytkowe technologię XXI wieku. warmline Cechuje się doskonałą izolacyjnością termiczną. Solidna konstrukcja z trójszybowym, niskoemisyjnym zestawem k=0,5w/m2k, gwarantuje pełną funkcjonalność, trwałość i estetykę.

9 innowacyjne rozwiązania ancientline System okien skrzynkowych ancientline powstał jako odpowiedź na konieczność zachowania maksymalnej zgodności z wymienianą stolarką w remontowanych obiektach zabytkowych. Posiada cechy użytkowe nowoczesnej stolarki, a wygląd i styl zabytkowej. nordicline Jest to system okien aluminiowo-drewnianych otwieranych na zewnątrz, z możliwością obrotu skrzydła (rozwiązanie to ułatwia m.in. mycie strony zewnętrznej). Choć konstrukcja okna jest stosunkowo nieskomplikowana, sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Okna drewniano-aluminiowe nordicline są produktem skierowanym głównie na rynek skandynawski i brytyjski. geminiline GEMINI jest innowacyjnym systemem okien aluminiowo-drewnianych, który opiera się na pomyśle pewnego połączenia dwóch niezależnych ram drewnianej i aluminiowej. Profi le aluminiowe systemu GEMINI poprzez swe znacznie grubsze ścianki, rozbudowaną, komorową konstrukcję oraz solidne narożniki uzyskują zdecydowanie większą sztywność.

10 NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI realizacje Gama możliwości kształtowania konstrukcji okiennych POZBUD-u jest praktycznie nieograniczona. Daje, w połączeniu z wysoką jakością, zdolność realizacji każdego, nawet najbardziej nietypowego zamówienia. Jako jedni z nielicznych posiadamy atest na okno z pakietem trójszybowym. Ponadto wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne technologie pozwalają nam na obsługę zarówno wymagających klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

11 Domy, osiedla mieszkaniowe, rezydencje, banki, urzędy, budynki zabytkowe, obiekty użyteczności publicznej oraz nowatorskie projekty architektoniczne stanowią dla nas tyleż wyzwanie, co w efekcie źródło satysfakcji Klientów i własnej dzięki świadomości oferowania produktów wyłącznie najwyższej jakości.

12 NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI drzwi tarasowe Oferowane przez nas drzwi tarasowe to doskonały sposób na powiększenie powierzchni mieszkalnej poprzez połączenie jej z tarasem lub ogrodem (także zimowym). Są one oparte o zaawansowane technologicznie systemy przesuwnopodnoszone lub składano-przesuwne fi rmy SIGENIA, pozwalające na zabudowę szerokości kilkunastu metrów z komfortową i łatwą obsługą skrzydeł ważących nawet 400 kg. W ramach tych systemów są dostępne dziesiątki rozwiązań ułatwiających użytkowanie i estetykę, w tym montaż bezprogowy, zabezpieczenia antywłamaniowe etc.

13 drewniane okiennice W naszej ofercie znajdą Państwo również drewniane okiennice. Oprócz tego, że zdobią okna, zapewniają ciszę i wzmacniają bezpieczeństwo każdego obiektu. Wykonane z najlepszego drewna, stylowe okiennice nadają niepowtarzalny styl budynkom, niezależnie od ich przeznaczenia. Obok zróżnicowanej, nieprzeciętnej stylistyki wyróżnia je trwałość i solidność, tak charakterystyczna dla wszystkich wyrobów fi rmy POZBUD.

14 NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI techniki zdobienia Jeśli chcesz nadać swoim oknom indywidualny charakter, zafascynować swoich gości bogactwem kształtów i kolorów, zainteresuje Cię oferowana przez nas technika zdobień szkła oraz drewna w oferowanych produktach. Zdobienia szkła wykonujemy za pomocą technik witrażowych, piaskowania bądź grawerowania. Bogata gama surowców do produkcji okien w połączeniu z mnogością technik lakierniczych są w stanie zaspokoić każde życzenie. Całości możemy dodać elegancji, stosując różnego rodzaju szprosy (międzyszybowe, konstrukcyjne, ramkowe czy wiedeńskie).

15 obiekty zabytkowe Szczególnym wyzwaniem są dla nas realizacje związane z odtworzeniem stolarki w obiektach zabytkowych otoczonych opieką konserwatorską. POZBUD ma na swoim koncie realizację licznych projektów tego typu, w tym produkcję stolarki dla gmachu Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu, Teatru Wielkiego oraz wielu zabytkowych obiektów na poznańskim Starym Mieście. Pozwala nam to stwierdzić, że mamy olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie, a nasza kadra oraz możliwości są w stanie sprostać najtrudniejszym realizacjom.

16 NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI bramy garażowe Drewniane bramy garażowe oferowane przez POZBUD wyróżniają się solidnością i trwałością, a mnogość stosowanych systemów pozwala dobrać ergonomiczne i eleganckie rozwiązanie dla każdego obiektu. Podstawowe systemy bram garażowych oparte są na rozwiązaniach fi rmy NORMSTAHL, będącej liderem w swojej klasie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że potrafi my wyprodukować bramy, które będą się idealnie komponowały z pozostałą stolarką obiektu, zarówno jeżeli chodzi o rodzaj drewna, kolor, jak i stylistykę zdobienia.

17 ogrody zimowe Dzięki nowoczesnym konstrukcjom mroźne zimowe poranki czy chłodne wieczory można spędzać w pięknym, ciepłym ogrodzie w swoim domu. Jest to możliwe dzięki zbudowaniu zimowego ogrodu, coraz bardziej popularnego wśród miłośników tropikalnej zieleni i ciepła. Przebywanie w takim ogrodzie dostarcza radości, zwłaszcza zimą, a zastosowane przy jego budowie rozwiązania (szyby, okładziny, obudowy), które kładą nacisk na termoizolację oraz dystrybucję światła, są gwarancją przytulnej atmosfery oraz niskich kosztów eksploatacyjnych.

18 NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI elewacje w harmonii z oknami Rozszerzeniem oferty dotyczącej okien są produkowane przez nas fasadowe systemy elewacyjne z drewna. Niezaprzeczalny urok takich rozwiązań często jest wykorzystywany przez projektantów pracujących dla klientów o szczególnie wyrafi nowanych gustach i wymaganiach. Rozwiązania, które opracowaliśmy i stosujemy, pozwalają zarówno ich zadowolić, jak i zagwarantować wieloletnią trwałość i estetykę oraz idealną harmonię wszystkich elementów drewnianych wykonanych na obiekcie przy zachowaniu lub różnicowaniu kolorystyki i rodzaju użytych surowców.

19 produkcja masowa Gdy w grę wchodzi stworzenie produktu masowego dla dużych obiektów, istotnym elementem jest konkurencyjność rozwiązań przy zachowaniu wysokiej jakości i powtarzalności produkcji. POZBUD zatroszczył się o dobór odpowiedniego stosunku ceny do jakości i stworzył okna drewniane, które konkurują cenowo z oknami plastikowymi i zachowują lepsze parametry, dzięki czemu możemy się poszczycić wieloma udanymi realizacjami dla fi rm deweloperskich, które doceniły zalety i wiarygodność naszej fi rmy.

20 NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI u nas nic nie jest nietypowe Stosowana w fi rmie POZBUD technologia produkcji i procedury realizacji zleceń oraz doświadczenie naszej kadry sprawiły, że nie istnieje praktycznie pojęcie rozwiązań nietypowych, a co za tym idzie, nawet na pozór skomplikowane okna potrafi my wyprodukować w zwykłym toku. Konsekwencją tego jest krótki czas realizacji zleceń i konkurencyjność oferty. U nas nic nie jest nietypowe a wszystkie produkty są wykonywane z taką samą pieczołowitością i zachowaniem równych, wysokich reżimów technologicznych, gwarantujących trwałość, jakość, estetykę i powtarzalność.

21 i nic nie jest niemożliwe do wykonania Mamy nadzieję, że przedstawione w tym folderze informacje utwierdzą Państwa w przekonaniu, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych oraz że nawet to, co dla innych jest trudne lub przysparza problemów, które w konsekwencji rzutują na jakość i cenę, dla nas jest tylko rutynowym zleceniem, wykonywanym jednak z typową dla nas pasją i pragnieniem sprostania oczekiwaniom oraz wspólnej satysfakcji Państwa i naszej. Taki jest właśnie POZBUD, takie są nasze okna i takie będą Państwa okna, jeżeli skorzystają Państwo z naszej oferty.

22 CERTYFIKATY I NAGRODY

23

24 fachowe doradztwo Zdajemy sobie sprawę, że budowa i wybór odpowiednich materiałów i rozwiązań stawia przed inwestorem wiele dylematów, dlatego zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów: okien, drzwi, bram garażowych, ogrodów zimowych etc. Doradzimy w szerokim zakresie, od najbardziej ogólnych informacji po najdrobniejsze szczegóły. Nasi doradcy w kilkudziesięciu rozsianych po Polsce punktach handlowych w porozumieniu z kadrą inżynierską POZBUD-u rozwiążą dla Państwa każdą sprawę i dobiorą optymalne rozwiązania dla każdej inwestycji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, punktu handlowego lub nawiązania kontaktu telefonicznego bądź owego. Firma POZBUD oraz nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji. Do zobaczenia. POZBUD T&R S.A., Luboń, ul. Przemysłowa 8 tel , fax: Przedstawiciel handlowy

Oferta produktów 2009

Oferta produktów 2009 Oferta p r o d uktów 2009 GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA Wszystkie produkty DAKO są wytwarzane zgodnie z Normami Europejskimi, które stawiają przed producentem bardzo wysokie wymagania jakościowe oraz zapewnieniają

Bardziej szczegółowo

OKIEN I DRZWI W EUROPIE

OKIEN I DRZWI W EUROPIE DRUTEX S.A. ul. Lęborska 31 77-100 Bytów tel.: +48 59 822 91 01; 59 822 91 04 fax: +48 59 822 91 03 e-mail: drutex@drutex.com.pl NAJWIĘKSZY PRODUCENT OKIEN I DRZWI W EUROPIE DRUTEX NAJLEPSZE OKNA WWW.DRUTEX.EU

Bardziej szczegółowo

ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE

ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE ENERGOOSZCZĘDNE BEZPIECZNE NIEZAWODNE www.vetrex.eu ku 2010 p. z o.o.o. produkt ex Alphaline 90 Plus 2010 Nasze Okna Premium wyznaczają nowe standardy jakości w branży stolarki otworowej, czego potwierdzeniem

Bardziej szczegółowo

01. O Firmie YAWAL S.A.

01. O Firmie YAWAL S.A. 01. O Firmie YAWAL S.A. jest jednym z największych dostawców architektonicznych systemów profili aluminiowych w Polsce. Firma oferuje szeroką gamę nowoczesnych systemów, zarówno izolowanych termicznie

Bardziej szczegółowo

OKNA Akcenty architektoniczne 2014/15

OKNA Akcenty architektoniczne 2014/15 OKNA Akcenty architektoniczne 2014/15 SPIS TREŚCI Linie stylistyczne 6 OKNA Przegląd okien 10 studio home pure home soft ambiente 12 28 42 56 NR 1 WŚRÓD EUROPEJSKICH MA- Nasze zakłady produkcyjne w Traun,

Bardziej szczegółowo

NOWOŚĆ: S 8000 IQ plus o szerokości 83 mm. wyjątkowe stylowe komfortowe bezpieczne eleganckie. doskonałość. na miarę potrzeb

NOWOŚĆ: S 8000 IQ plus o szerokości 83 mm. wyjątkowe stylowe komfortowe bezpieczne eleganckie. doskonałość. na miarę potrzeb NOWOŚĆ: S 8000 IQ plus o szerokości 83 mm wyjątkowe stylowe komfortowe bezpieczne eleganckie doskonałość na miarę potrzeb Przekonujące argumenty widok od wewnątrz widok z zewnątrz Styl Dobierając okna

Bardziej szczegółowo

3/4 drewniane. (3/4) okna. > str. 4

3/4 drewniane. (3/4) okna. > str. 4 okna 3/4 drewniane (3/4) okna d o d a t e k ISSN 1732-4017 marzec 2008 Nakład 20 000 egz. Stolarka otworowa w Polsce jest obecnie jednym z najbardziej konkurencyjnych oraz perspektywicznych działów gospodarki.

Bardziej szczegółowo

POZBUD 1973-2014 PREZENTACJA. www.pozbud.pl NATURAL WOOD

POZBUD 1973-2014 PREZENTACJA. www.pozbud.pl NATURAL WOOD 1 POZBUD 1973-2014 PREZENTACJA www.pozbud.pl NATURAL WOOD 2 MISJĄ FIRMY POZBUD JEST STAĆ SIĘ PRODUCENTEM NAJLEPSZEJ STOLARKI DREWNIANEJ ORAZ KOMPONENTÓW Z DREWNA W ARCHITEKTURZE NA RYNKU POLSKIM I EUROPEJSKIM

Bardziej szczegółowo

OKNA Akcenty architektoniczne 2015/16

OKNA Akcenty architektoniczne 2015/16 OKNA Akcenty architektoniczne 2015/16 SPIS TREŚCI Linie stylistyczne 6 OKNA Przegląd okien 10 studio home pure home soft ambiente 12 28 42 58 TECHNOLOGIE Wentylacja I-tec 74 Ryglowanie I-tec 76 Zacienienie

Bardziej szczegółowo

Każdy sprzedawca chce odnieść

Każdy sprzedawca chce odnieść METALOWA KLASYKA PODSTAWOWYM WYPOSAŻENIEM SKLEPÓW BRANŻY SPOŻYWCZEJ, PRZEMYSŁOWEJ, OUTLETÓW I HURTOWNI JEST SYSTEM REGAŁÓW METALOWYCH marcin Złoch mzloch@retail360.pl Każdy sprzedawca chce odnieść sukces

Bardziej szczegółowo

Strada di Architettura. W panteonie gwiazd architektury. Certyfikowane oznacza bardziej oszczędne. Nowości na targach to trzeba zobaczyć! 24-27.01.

Strada di Architettura. W panteonie gwiazd architektury. Certyfikowane oznacza bardziej oszczędne. Nowości na targach to trzeba zobaczyć! 24-27.01. FORUM B2B BRANŻY BUDOWLANEJ (01) STYCZEŃ 2012 24-27.01. Poznań2012 POZNAŃSKI MAGAZYN TARGOWY WYDANIE SPECJALNE ISSN 1230-8994 W panteonie gwiazd architektury Certyfikowane oznacza bardziej oszczędne Nowości

Bardziej szczegółowo

DODATEK INFORMACYJNO-PROMOCYJNY NR 1 (81) 28 stycznia 2010 r.

DODATEK INFORMACYJNO-PROMOCYJNY NR 1 (81) 28 stycznia 2010 r. Forum Biznesu Wydawca: Media Press ul. Mickiewicza 29 40-085 Katowice NR 1 (81) 28 stycznia 2010 r. Redaguje zespół Obejmujemy patronatem interesujące wydarzenia biznesowe redakcja@forumbiznesu.pl tel.

Bardziej szczegółowo

Budynki referencyjne. Str. 2. Str. 6-7. lider na rynku ociepleń. biuletyn informacyjny BOLIX SA 3 / wrzesień 2011. Nowe wzorniki

Budynki referencyjne. Str. 2. Str. 6-7. lider na rynku ociepleń. biuletyn informacyjny BOLIX SA 3 / wrzesień 2011. Nowe wzorniki biuletyn informacyjny BOLIX SA 3 / wrzesień 2011 Nowe wzorniki i foldery BOLIX Str. 2 Wywiad z Panem Krzysztofem Gęgą, Kierownikiem Działu Technicznego Str. 3 Realizacje w BOLIX DECO i BOLIX HD opinie

Bardziej szczegółowo

Dystrybucja: produkty BLACHPROFIL 2 dostępne są w ponad 800 profesjonalnych

Dystrybucja: produkty BLACHPROFIL 2 dostępne są w ponad 800 profesjonalnych Katalog 2015 20 lat Blachprofil 2 W bieżącym roku mija 20 lat działalności naszej Firmy. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie zdobyte w tym czasie, przyczyniła się do zaufania jakiego udzielacie nam Państwo

Bardziej szczegółowo

Nr 3/2011(21) ISSN 1895-5452. www.el-plus.com.pl. Nowości rynkowe. s. 9-16. Odnawialne źródła energii. ENERGIA MÓRZ I OCEANÓW s.

Nr 3/2011(21) ISSN 1895-5452. www.el-plus.com.pl. Nowości rynkowe. s. 9-16. Odnawialne źródła energii. ENERGIA MÓRZ I OCEANÓW s. www.el-plus.com.pl Nr 3/2011(21) ISSN 1895-5452 Nowości rynkowe s. 9-16 Odnawialne źródła energii ENERGIA MÓRZ I OCEANÓW s. 42-44 reklama Schneider Electric Szanowni Państwo, Z przyjemnością prezentujemy

Bardziej szczegółowo

ZNIKAJĄCE CHMURY Biura zarządu Kopalni Bogdanka. PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

ZNIKAJĄCE CHMURY Biura zarządu Kopalni Bogdanka. PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej 4 (22) / 2012 ISSN: 2081-6413 ZNIKAJĄCE CHMURY Biura zarządu Kopalni Bogdanka PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej KSZTAŁTOWANIE ELEWACJI Od teraz

Bardziej szczegółowo

budma news Szanowni Państwo, W NUMERZE BUDMA 2009 targi na miarę oczekiwań całej branży Targi WinDoor-tech: Okno na ekologię Kamień wart Poznania

budma news Szanowni Państwo, W NUMERZE BUDMA 2009 targi na miarę oczekiwań całej branży Targi WinDoor-tech: Okno na ekologię Kamień wart Poznania W NUMERZE Szanowni Państwo, BUDMA 2009 targi na miarę oczekiwań całej branży W biznesie liczy się jakość 4 Optymizm przedsiębiorców nie słabnie 6 Dzień Inżyniera Budownictwa: Co daje paszport energetyczny?

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ III DOKUMENT REJESTRACYJNY

CZĘŚĆ III DOKUMENT REJESTRACYJNY CZĘŚĆ III DOKUMENT REJESTRACYJNY 1. OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA INFORMACJE ZAMIESZCZONE W DOKUMENCIE REJESTRACYJNYM I DOKUMENCIE OFERTOWYM EMITENT Nazwa (firma): Nazwa skrócona: Siedziba Adres Ceramika Nowa

Bardziej szczegółowo

* * * * * agencje reklamowe

* * * * * agencje reklamowe * * * * * agencje reklamowe 04 Panorama świątecznych gadżetów reklamowych W maju Starlink przedstawił zestawienie wydatków na reklamę. Potem pojawiły się prognozy wydatków na działania promocyjne na 2010

Bardziej szczegółowo

FORUM SPIS TREŚCI WRZESIEŃ 2014

FORUM SPIS TREŚCI WRZESIEŃ 2014 FORUM HANDLU I MONTAZY SPIS TREŚCI MYLNE ARGUMENTY CENOWE Rozmowa z Michałem Maciejewskim, dyrektorem handlowym firmy Eko-Okna CENY OKIEN Ile kosztują okna w poszczególnych regionach Polski? SONDA Zapytaliśmy

Bardziej szczegółowo

2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413. NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu. CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU

2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413. NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu. CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU 2 (9) / 2011 ISSN: 2081-6413 NIECODZIENNE ZESTAWIENIA Hala sportowa we Wrocławiu CENTRUM NAUKI KOPERNIK Kultura i nauka BETON W PROJEKTOWANIU SYSTEMOWE ROZWIĄZANIA KSZTAŁTUJĄCE PRESTIŻOWĄ PRZESTRZEŃ Beton

Bardziej szczegółowo

Wierzę, że ludzie są najcenniejszym zasobem każdej firmy

Wierzę, że ludzie są najcenniejszym zasobem każdej firmy Numer 01 czerwiec 2012 O s o b o w o ś c i m a r k i Wierzę, że ludzie są najcenniejszym zasobem każdej firmy Tomas Johansson Dyrektor Generalny Dahl, Szwecja Proces tworzenia tinos paros Głos rodziny

Bardziej szczegółowo

LEKKOŚĆ PRZESTRZENI Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ING Banku Śląskiego w Katowicach. SIŁA PROSTYCH ROZWIĄZAŃ Osiedle Santorini w Warszawie

LEKKOŚĆ PRZESTRZENI Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ING Banku Śląskiego w Katowicach. SIŁA PROSTYCH ROZWIĄZAŃ Osiedle Santorini w Warszawie 12 (19) / 2011 ISSN: 2081-6413 LEKKOŚĆ PRZESTRZENI Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe ING Banku Śląskiego w Katowicach SIŁA PROSTYCH ROZWIĄZAŃ Osiedle Santorini w Warszawie BUDYNEK INTELIGENTNY of stone.

Bardziej szczegółowo

U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce. PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce. PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego 3 / 2010 ISSN: 2081-6413 U SCHEIBLERA Apartamenty w byłej fabryce PARAGRAF Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego MEDIA CENTRUM Siedziba redakcji Dziennika Zachodniego I TATTILI DOTYK GŁĘBI

Bardziej szczegółowo

Firmy z certyfikatem SEO 2012

Firmy z certyfikatem SEO 2012 Firmy z certyfikatem SEO 2012 1. Andahaft Anda jest toruńską firmą działającą na rynku już od kilku lat. Swoją działalność skupia przede wszystkim na hafcie komputerowym. Haft wykonywany jest na różnych

Bardziej szczegółowo

Nr 26/14/15 LISTOPAD-GRUDZIEŃ

Nr 26/14/15 LISTOPAD-GRUDZIEŃ Nr 26 1 ISSN 1731-4402 MAGAZYN BRANŻOWY Nr 26/14/15 LISTOPAD-GRUDZIEŃ STREFA DOBREGO DACHU 12. 03. 2015 2 3 2 M A G A Z Y N B R A N Ż O W Y Dekarz Nr 26/2014/15 ISSN 1731-4402 OD REDAKCJI Z ŻYCIA IFD Zmiany

Bardziej szczegółowo

Nordlam 1.0. Nordlam 2.0

Nordlam 1.0. Nordlam 2.0 NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ W PRODUKCJI DREWNA KLEJONEGO Pasja do drewna NAJLEPSZE REZULTATY Z ZASTOSO- WANIEM DREWNA KLEJONEGO Koncepcje architektoniczne w parze ze świadomością ekologiczną. Zalety konstrukcyjne

Bardziej szczegółowo

większa wartość - niższe koszty

większa wartość - niższe koszty EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA większa wartość - niższe koszty EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA W BUDOWNICTWIE oraz przy TERMOMODERNIZACJI www.rehau.pl Budownictwo Motoryzacja Przemysł przyszłość zaczyna się już dziś

Bardziej szczegółowo

Nowoczesny monumentalizm Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie. Historia i science fi ction EC1 w Łodzi

Nowoczesny monumentalizm Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie. Historia i science fi ction EC1 w Łodzi 05 (45) / 2014 ISSN: 2081-6413 Nowoczesny monumentalizm Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie Historia i science fi ction EC1 w Łodzi Pozornie najprostszy Cosmopolitan w Warszawie Fot. Lech

Bardziej szczegółowo

nr 04(19)/2010 Biuletyn Informacyjny KARMAR S.A.

nr 04(19)/2010 Biuletyn Informacyjny KARMAR S.A. nr 04(19)/2010 Biuletyn Informacyjny KARMAR S.A. ECHO Drodzy Koleżanki i Koledzy, Już od 6 lat, od początku 2005 roku, z niektórymi w Was jesteśmy razem w firmie KARMAR SA. Jednak większość z 261 osób,

Bardziej szczegółowo