Dozowniki Katrin. Kompleksowa linia dozowników do najważniejszego pokoju na świecie

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Dozowniki Katrin. Kompleksowa linia dozowników do najważniejszego pokoju na świecie"

Transkrypt

1 Dozowniki Katrin Kompleksowa linia dozowników do najważniejszego pokoju na świecie

2 NOWOŚĆ D O Z O W N I K D O R Ę C Z N I K Ó W W R O L I K A T R I N S Y S T E M, S T R O N A 8 D O Z O W N I K D O R Ę C Z N I K Ó W S K Ł A D A N Y C H K A T R I N, S T R O N A 1 2 Wielki krok w rozwoju funkcjonalności i wyglądu toalet Użytkownicy toalet publicznych wyrazili swoją opinię i wszyscy byli zgodni co do jednego. Chcą korzystać z czystej, higienicznej, estetycznej toalety, najlepiej wyposażonej w kilka dodatkowych funkcji, które zwiększyłyby wrażenie wysokiego standardu obsługi. Chcą, aby zachowanie właściwej higieny rąk było łatwe i przyjemne. Nasza najnowsza oferta dyspenserów, Dozowniki Katrin, spełnia właśnie te potrzeby. Przenieśliśmy kwestię wyglądu i funkcjonalności dozowników w toaletach publicznych na zupełnie nowy poziom. Nie ograniczaliśmy po drodze żadnych kosztów, całe lata poświęcając na prowadzenie badań, rozwój projektów i kolejne testy. I oto efekt. Kompleksowa oferta pozwalająca restauracjom, hotelom, biurom, szkołom i innym obiektom publicznym na wyposażenie najważniejszego pokoju na świecie w odpowiedni zestaw dozowników stanowiących nasze najnowsze osiągnięcie w dziedzinie technologii i wzornictwa. Dzięki tej broszurze można uzyskać nieco więcej informacji o dozownikach oraz akcesoriach Katrin. Prezentujemy wzornictwo, które nada każdej toalecie atrakcyjny wygląd. Można przekonać się, w jaki sposób dozowniki wpływają na niższe zużycie materiałów, eliminację zagrożeń wynikających z braku higieny, łatwość obsługi oraz, co najważniejsze, niezwykłą łatwość użytkowania. Im prostsze urządzenia, tym łatwiej użytkownikom zachować prawidłową higienę rąk. Kombinacja funkcjonalności i przemyślanego wzornictwa sprawia, że toaleta wygląda czysto, świeżo i atrakcyjnie. Dobrze utrzymana toaleta jest świadectwem staranności i solidności, a tego właśnie pragną użytkownicy.

3 DOZOWNIKI KATRIN KOMPLEKSOWA OFERTA, FUNKCJONALNE WZORNICTWO O pozostałych zaletach można przeczytać na stronie 7 NOWOŚĆ D O Z O W N I K K AT R I N S Y S T E M D O PA P I E R Ó W T O A L E T O W Y C H K AT R I N S Y S T E M T O I L E T, S T R O N A 1 4 D O Z O W N I K I D O M Y D Ł A K A T R I N, S T R O N A 1 2 D O Z O W N I K N A O D Ś W I E Ż A C Z P O W I E T R Z A K A T R I N, S T R O N A 1 8 K O S Z N A O D P A D K I H I G I E N I C Z N E, S T R O N A 1 9 K O S Z E N A O D P A D K I, S T R O N A 2 0

4 NA STADIONIE W BIURZE W RESTAURACJI W SZKOLE NA LOTNISKU Dobry wybór Istnieje wiele czynników decydujących o właściwym wyglądzie i funkcjonalności toalety. W jakim otoczeniu się znajduje? Ile osób z niej korzysta? Kim są? To tylko kilka podstawowych pytań. Toalety nie należą do najbardziej fascynujących tematów. Większość z nas nie poświęca im wiele uwagi. Aż do chwili, gdy potrzebujemy z nich skorzystać. Wtedy toaleta nagle staje się najważniejszym pomieszczeniem na świecie. Pomieszczeniem, które powinno właściwie pełnić swoją funkcję oraz wyglądać świeżo i przyjemnie. Toaleta od dawna ma status pomieszczenia niesłusznie zaniedbywanego. Z ankiet wynika jednak, że jest ona ważna dla wszystkich, a użytkownicy często są niezadowoleni, widząc, że toaleta publiczna nie jest czysta i odpowiednio utrzymana. Wzornictwo wnętrza, wygląd i wyposażenie toalety wiele mówią o tym, czy potrzeby użytkownika traktowane są poważnie. Jeśli w restauracji natkniemy się na źle utrzymaną toaletę, zaczynamy podejrzewać, że kuchnia może wyglądać podobnie. Źle utrzymane toalety w miejscu pracy sprawiają, że pracownicy czują się zaniedbywani, a przychodzący z wizytą goście mogą się zacząć zastanawiać, z kim robią interesy. Wielu uczniów unika szkolnych toalet, ponieważ są zbyt brudne. To nie jest dobre dla ich zdrowia. Czysta, ładna, dobrze utrzymana toaleta świadczy o staranności i solidności. 4

5 Wyższe standardy działania wymagają wyższej jakości ręczników i papieru. W SZPITALU + Prestiż poziom higieny Częstotliwość użytkowania + Zwiększona częstotliwość użycia oznacza zapotrzebowanie na dozowniki o większej pojemności. Jaki wybór jest najlepszy? Różne typy toalet wymagają różnego rodzaju dozowników, papieru i akcesoriów. Przy wyborze najbardziej odpowiedniego i użytecznego systemu higienicznego należy wziąć pod uwagę dwa ważne czynniki: 1) Częstotliwość użytkowania toalety. Czy jest wysoka czy niska? Czy liczba odwiedzających jest stała czy zmienia się w godzinach szczytu? 2) Zapotrzebowanie na jakość papieru. Czy toaleta używana jest sporadycznie czy stale? Czy istnieją konkretne wymagania dotyczące papieru? Odpowiedzi na te pytania to pierwszy krok w stronę właściwego wyboru dla danego obiektu. Mamy rozwiązania zdolne zaspokoić wszystkie potrzeby pod względem funkcjonalności, wzornictwa i ekonomiki użytkowania. To właśnie sprawia, że codzienne życie gości, klientów i pracowników staje się łatwiejsze. Pośrednio oznacza to wymierną wartość w postaci zadowolonych klientów, wyższych przychodów, większego zadowolenia z pracy i wyższej produktywności. Również z tej perspektywy toaleta rzeczywiście jest najważniejszym pokojem na świecie. Zapotrzebowanie na rozwiązania higieniczne jest różne w zależności od otoczenia. Dlatego właśnie opracowaliśmy kompleksową linię dozowników, aby móc spełnić oczekiwania różnych użytkowników w zakresie higieny, zdrowia i wygody. Chcemy, aby oferta rozwiązań higienicznych zoptymalizowanych dla wszystkich użytkowników i rodzajów otoczenia stała się możliwie tania i prosta. Elegancka restauracja i lokalny pub. Stadion piłkarski i prestiżowy teatr. Szkolne łazienki i łazienki szpitalne o bardzo wysokim standardzie higieny. Nowoczesne biuro i zakład produkcyjny. We wszystkich tych miejscach ważne jest dobranie odpowiednich produktów higienicznych i systemów dozujących. Jaki wybór jest najlepszy w twoim przypadku?

6 Toaleta marzeń dla użytkowników i pracowników obsługi OCZEKIWANIA UŻYTKOWNIKÓW WOBEC TOALETY MARZEŃ Dobrze utrzymana Częste, regularne kontrole Mydło, papier i papierowe ręczniki w zamykanych dozownikach Czujniki fotoelektryczne w kranach Miękkie, białe ręczniki podawane pojedynczo Osobisty charakter wystroju z dodatkami, np. czasopisma lub świece Kosz na śmieci z pokrywą Jasny kolor kafelków Automaty z chusteczkami kosmetycznymi, tamponami, prezerwatywami, podpaskami itd Plastikowe kubeczki Istnieje cały szereg czynników decydujących o tym, czy toaleta wygląda przyjemnie. Czystość i świeżość to elementy, które wymieniliśmy już wcześniej. Chusteczki i papier, aby należycie spełniały swoją rolę, powinny być miękkie i przechowywane w dobrze zaprojektowanym zamykanym dozowniku. Korzystając z naszej kompletnej oferty dozowników łatwo jest stworzyć łazienkę marzeń dla użytkowników a także dla pracowników obsługi obiektu. Jest to możliwe, ponieważ dozowniki mają cechy, które sprawiają, że uzupełnianie, czyszczenie i obsługa przebiega znacznie łatwiej. Oto kilka przykładów.

7 Atrakcyjne, kompaktowe wzornictwo. Odpowiednie do wszystkich rodzajów otoczenia, pomaga stworzyć wrażenie świeżości. Możliwość wyboru funkcji zamykania. Mydło, papier i ręczniki są chronione wewnątrz dozownika, a jeden ergonomiczny klucz pasuje do wszystkich dozowników. Przez okienka kontrolne widać, kiedy należy napełnić dozownik. Kompletna, starannie dobrana oferta obejmuje wszystkie rodzaje dozowników doskonale spełniających swoje zadania. Konstrukcja z plastiku ABS zapewnia dozownikom wytrzymałość, stwarza też wrażenie porządku i świeżości. Łatwość instalacji dzięki przemyślanemu rozwiązaniu z zastosowaniem wielu otworów w tylnej ściance.

8 DOZOWNIK DO RĘCZNIKÓW W ROLI KATRIN SYSTEM - Odpowiedni w każdym środowisku - Bardzo funkcjonalny, z dodatkowymi, przemyślanymi rozwiązaniami - Kontrolujący zużycie - Łatwy w użytkowaniu - Duża pojemność: listków na rolce wystarczające dla osób (zużycie zależy od jakości ręcznika) - Cichy - Nie wymaga konserwacji Dozownik do ręczników w roli Katrin System Wysokiej klasy teatry, uczelnie i biura o dużej frekwencji użytkownia - wymagają wyposażenia w najwyższej jakości dozowniki. Tu liczy się wytrzymałość dozownika, komfort użytkowania i duża pojemność. Dozownik do ręczników Katrin System to pakiet łączący w sobie techniczne innowacje i sprytne funkcje, które powodują, że jest on właściwym wyborem dla toalet publicznych. Każdy listek ręcznika jest higieniczny i nie dotykany przez poprzedniego użytkownika. Właściwy rozmiar listka minimalizuje ilość odpadów i odsługi przy jego uzupełnianiu. Automatyczne dozowanie ręcznika z nowej rolki, gdy wcześniejsza się skończyła, to cecha tego dozownika. Dozownik ten może być uzupełniany ręcznikami o różnych parametrach jakościowych. To ważne rozwiązanie, ponieważ toalety w teatrach, szkołach czy biurach mają różne potrzeby jakościowe.

9 Prosta konstrukcja z mniejszą ilością elementów. Wykorzystuje papier z rolki do końca i automatycznie dozuje drugą rolkę. Wbudowane pokrętło do wysuwania papieru. Łatwy do uzupełniania. Ręcznik zawsze czysty i niedotykany. Bardzo wytrzymała pokrywa. RĘCZNIK KATRIN SYSTEM - Delikatny i miękki - 3 różne jakości - Certyfikat jakości SWAN LABEL i ISEGA Czy ma znaczenie jaki ręcznik kupujesz? Mniejsza ilość ręczników, niższe koszty zakupu i niższa konsumpcja. To możesz uzyskać wybierając właściwy produkt do toalety. Wybierz ręcznik Katrin System, wykonany z selekcjonowanej makulatury, który bedzie miał wysoką pojemność wchłaniania. Wysoka pojemność wchłaniania to niższe zużycie. Dozowanie rozwiniętych listków obniża zużycie i redukuje dopady. Właściwy ręcznik, odpowiedni system dozowania dopasowany do toalety obniża koszty utrzymania higieny w obiekcie. Super chłonny papier obniża zużycie. Rozłożony listek w odpowiednim rozmiarze. Odpowiednia jakość papieru redukuje ilość odpadów.

10 ELEKTRYCZNY DOZOWNIK DO RĘCZNIKA W ROLI - Do toalet o bardzo wysokiej częstotliwości użytkowania - Bardzo wytrzymały automatyczny dozownik - Wystający listek ręcznika zawsze czysty i higieniczny - Łatwy w użyciu - po prostu oderwij i wytrzyj ręce - Duża pojemność listków na roli wystarcza dla osób (zużycie zależy od jakości papieru) - Kontrola zużycia Łatwy do uzupełniania. Niskie zużycie baterii wystarczające do osuszenia rąk przez ok. 53 tys. osób. RĘCZNIK KATRIN SYSTEM - Miękki biały ręcznik do higieny rąk - Wysoka pojemność i szybkość wchłaniania - Wytrzymały papier - Posiada certyfikat SWAN LABEL i ISEGA Odpowiedni rozmiar listka. Elektryczny dozownik do ręczników Katrin Toalety o dużej częstotliwości użytkowania wymagają spełnienia wyjątkowo wysokich wymagań. W przypadku gdy wiele osób korzysta z toalety w krótkich odstępach czasowych, papier i ręczniki kończą się bardzo szybko. Dlatego właśnie dozownik o dużej pojemności jest tak istotny. Należy dążyć do zapewnienia wysokiego poziomu usług oraz zadowolenia odwiedzających. Dozownik do ręczników Katrin to dozownik elektryczny, w którym automatycznie dozowane są listki ręczników w rozmiarze odpowiednim do osuszenia rąk. A wysoka pojemność to nie jedyna z jego zalet. Dozownik jest wykonany z solidnego materiału, co gwarantuje wyjątkową niezawodność działania. Jest łatwy do uzupełniania i prosty w użyciu. Wystarczy oderwać ręcznik i wytrzeć dłonie. Jedna rolka wystarcza, by osuszyć ręce przez 530 osób, a ręczniki podawane są szybko i równo idealne rozwiązanie dla często użytkowanych toalet. 0

11 1 1

12 DOZOWNIK DO RĘCZNIKÓW SKŁADANYCH KATRIN ROZMIAR L Do ręczników w listkach (ZZ i C-fold), bez blokady (Non-stop) i z blokadą (One-stop) Do toalet o dużej przepustowości Pojemność: może zostać uzupełniony trzema opakowaniami ręczników przed całkowitym opróżnieniem Kompaktowy, łatwy w montażu DOZOWNIK DO RĘCZNIKÓW SKŁADANYCH KATRIN ROZMIAR M Do ręczników w listkach (ZZ i C-fold), bez blokady (Non-stop) i z blokadą (One-stop) Pojemność: może zostać uzupełniony dwoma opakowania mi ręczników przed całkowitym opróżnieniem DOZOWNIK DO RĘCZNIKÓW SKŁADANYCH KATRIN ROZMIAR S Do ręczników w listkach (ZZ i C-fold), bez blokady (Non-stop) i z blokadą (One-stop) Do toalet o niskiej przepustowości Pojemność: może zostać uzupełniony jednym opakowaniem ręczników przed całkowitym opróżnieniem Ukośne boczne wypustki i nowo zaprojektowany otwór zapewniają optymalne działanie i dozowanie ręczników. Dozowniki do ręczników składanych Katrin Miękkie, higieniczne ręczniki w zamykanych dozownikach to tylko jedna z rzeczy, jakich użytkownicy oczekują od toalety. Nasze dozowniki do ręczników składanych sprawiają, że gościom łatwo jest zachować właściwą higienę rąk, ułatwiają także pracownikom obsługi uzupełnianie i konserwację. Zamykane dozowniki o wysokiej pojemności skonstruowane są w sposób gwarantujący dozowanie wszystkich ręczników składanych. Higieniczne, miękkie papierowe ręczniki podawane są pojedynczo. Dozowniki wyposażone są w okienko kontrolne, pozwalające pracownikom obsługi łatwo dostrzec, kiedy konieczne jest ponowne napełnienie. Solidna, wytrzymała konstrukcja sprawia, że dozownik może być używany nawet w najbardziej wymagającym otoczeniu. Dozownik do ręczników składanych dostępny jest w trzech rozmiarach, co umożliwia wybranie modelu odpowiadającego zużyciu papieru w danym obiekcie. 1 2

13 DOZOWNIK DO RĘCZNIKÓW KATRIN CENTRALNEGO DOZOWANIA ROZMIAR M Precyzyjne odrywanie przy minimalnym pyleniu Nowo zaprojektowany otwór ułatwiający rozwijanie papieru DOZOWNIK DO RĘCZNIKÓW KATRIN CENTRALNEGO DOZOWANIA ROZMIAR S Precyzyjne odrywanie przy minimalnym pyleniu Nowo zaprojektowany otwór ułatwiający rozwijanie papieru Łatwy w montażu, niewielki rozmiar Bezpieczna krawędź do odrywania z zabezpieczonymi ząbkami. Krawędź do odrywania łatwa do wymiany. Łatwy do uzupełniania. Dozowniki do ręczników Katrin centralnego dozowania Duży czy mały? Niezależnie od rozmiarów toalety goście zawsze chcą osuszyć ręce w sposób łatwy i higieniczny. Dozowniki uzupełniane ręcznikami w roli bez tulejek, zamykane, z funkcją dozowania centralnego mogą zostać z powodzeniem użyte w rozmaitych otoczeniach. Mniejszy model jest odpowiedni dla mniejszych toalet, podczas gdy dozownik M właściwy jest dla obiektów o dużym natężeniu ruchu. Oba modele są łatwe do uzupełniania dużą ilością ręczników jednocześnie, oba mają również krawędzie do odrywania papieru z zabezpieczonymi ząbkami. 1 3

14 DOZOWNIK DO PAPIERÓW TOALETOWYCH KATRIN SYSTEM - Odpowiedni w każdym środowisku - Bardzo funkcjonalny z przemyślanymi rozwiązaniami - Wytrzymały - Na dwie rolki papieru Katrin System - Duża pojemność: listków w zależności od jakości papieru - Hamulec szybkiego odwijania się papieru redukujący zbyt wysokie zużycie Może być uzupełniany gdy pierwsza rolka jest aktualnie używana. Papier zawsze dostępny. Łatwy do uzupełniania. PAPIERY TOALETOWE KATRIN SYSTEM - Miękkie i delikatne papiery - Trzy jakości - Długie i chłonne rolki - Delikatne dla skóry - Posiadają certyfikat SWAN LABEL Kolejna rolka wysuwa się gdy ostatni listek ze starej rolki zostanie oderwany. Dozownik do papieru toaletowego Katrin System Często małe detale mają wpływ na opinię użytkowników toalet. Tak jak wszystkie dozowniki z linii Katrin, dozownik do papieru toaletowego Katrin System został przemyślany w każdym szczególe. To dozownik o dużej pojemności, zapewniający dostępność papieru w toalecie. Zapewniają to dwie rolki, z których jedna rezerwowa wypada automatycznie po zużyciu poprzedniej. Katrin System Toilet jest łatwy do uzupełniania, a dodatkowym atutem jest dokładanie drugiej rolki jeszcze przed kompletnym opróżnieniem dozownika. To spowoduje, że nigdy nie zabraknie papieru w toalecie. 4

15 DOZOWNIK DO PAPIERU TOALETOWEGO KATRIN GIGANT ROZMIARY S i L Specjalna końcówka pozwala zużyć rolkę do ostatniego listka Optymalna konstrukcja sprawia, że dozownik pasuje nawet to małych toalet Maksymalna średnica rolki dla modelu: Gigant S 240mm i Gigant L mm Bezpieczne odrywanie. Specjalna końcówka pozwalająca zużyć rolkę do ostatniego listka. Używana w razie potrzeby. DOZOWNIK DO SKŁADANEGO PAPIERU TOALETOWEGO KATRIN Wyjątkowo niezawodny Dozowanie tylko jednego listka za każdym razem Dozownik do papieru toaletowego typu Gigant oraz składanego papieru toaletowego Katrin Wielu gości skarży się na to, jak szybko kończy się papier w toaletach. Dozowniki do składanego papieru toaletowego Katrin oraz Katrin Gigant to dwa typy dozowników gwarantujących wyjątkową niezawodność. Dzięki kilku przemyślanym rozwiązaniom w dozowniku zawsze jest papier. Katrin Gigant ma wyjątkową funkcję, gwarantującą, że cały papier z rolki zostanie zużyty. Aby uzupełnianie i konserwacja stały się łatwiejsze dla pracowników obsługi, podajniki wyposażone są w specjalne okienko, w którym można zobaczyć ilość pozostałego papieru. 1 5

16 DOZOWNIK DO MYDŁA KATRIN 500 i 1000 ml Występujący w wersjach: na mydło w piance, wyposażony w pojemnik na mydło nalewane lub na jednorazowe wkłady Łatwy do uzupełniania DOZOWNIK NA MYDŁO W PIANCE KATRIN 500 i 1000 ml Wyposażony w specjalną pompkę Niezawodny, wypróbowany i przetestowany w działaniu Dozownik o pojemności 500 ml może być używane do dozowania środka dezynfekującego deski sedesowe Wytrzymała, łatwa w użyciu pompka. Łatwa wymiana wkładów. Dozowniki do mydła Katrin Umyć ręce w ciepłej wodzie z mydłem i osuszyć je ręcznikiem oto prosty sposób, aby zachować właściwą higienę rąk. Mimo to liczba osób, które deklarują, że myją ręce mydłem i wycierają je ręcznikiem, jest niepokojąco niska. Dozowniki do mydła dostosowane są do dozowania mydła w płynie lub w formie pianki. Zamykane dozowniki mają pojemność do 1500 porcji i skonstruowane są tak, aby zapewnić higieniczne użytkowanie, łatwe napełnianie i prostą obsługę. 1 6

17 MYDŁO DO RĄK ORAZ MYDŁO DO CIAŁA I WŁOSÓW KATRIN 500 ml i 1000 ml Skutecznie myje, pozostawia przyjemny zapach Mydło do ciała i włosów zawiera balsam i nową substancję zmniejszającą elektryzowanie się włosów Posiada certyfikat ekologiczny Nordic Swan 550 porcji (500 ml) lub 1100 porcji (1000 ml) Łagodne i nawilżające Hermetyczny, sterylny pojemnik Każdy wkład z mydłem wyposażony jest w jednorazowy zawór MYDŁO W PIANCE KATRIN 500 ml i 1000 ml Posiada certyfikat ekologiczny Nordic Swan Delikatne dla skóry 700 porcji (500 ml) lub 1400 porcji (1000 ml) Niskie zużycie Przyjemny zapach PIANKA DEZYNFEKCYJNA KATRIN 500 ml Przeznaczona do dezynfekcji desek sedesowych Wysoka skuteczność, testowana na zgodność z normami CEN 1276 / CEN 1650 Długotrwały efekt 700 porcji Przyjazna dla skóry Mydło Katrin Dezynfekcja deski sedesowej zapewnia zwiększony komfort i lepszą higienę. Należy nałożyć nieco pianki dezynfekującej na papier, przetrzeć deskę, po czym wyrzucić chusteczkę do toalety. Proste, szybkie i higieniczne. Ważne jest, aby po umyciu rąk na skórze pozostało wrażenie świeżości i przyjemny zapach. Pachnące mydło zawarte w zamykanym dozowniku to coś, czego wiele osób oczekiwałoby w toalecie. Oferujemy łagodne mydło w płynie do rąk, które nawilża skórę, a także piankę, która zapewnia uczucie komfortu. Wiele osób chciałoby również umyć deskę sedesową środkiem dezynfekującym przed skorzystaniem z toalety. Pianka dezynfekująca Katrin pomaga zachować najwyższe standardy higieny. 1 7

18 DOZOWNIK NA ODŚWIEŻACZ POWIETRZA KATRIN Dwa ustawienia zapachowe: działanie stałe lub co 2 minuty Wskaźnik wymiany żelu zapachowego / baterii Działa przez 30 dni przy pracy stałej lub 45 dni w przypadku przedziałów 2-minutowych Bardzo cichy Łatwy w obsłudze ODŚWIEŻACZ POWIETRZA KATRIN W ŻELU CYTRUSOWY, JABŁKOWY, KWIATOWY, O ZAPACHU RÓŻY Technologia żelowa zapewniająca stały zapach przez 4 tygodnie Żel zapachowy i bateria połączone w jednym elemencie Cztery zapachy w zależności od potrzeb W przypadku toalet wymagających bardziej intensywnego zapachu sugerowany jest żel o zapachu róży Odświeżacze i dozowniki Katrin Ankiety pokazują, że większość ludzi unika korzystania z nieprzyjemnie pachnących toalet. Żele zapachowe Katrin pomogą odświeżyć każdą toaletę publiczną. Łatwy w obsłudze dozownik migająca lampka wskazuje, kiedy należy wymienić żel za- pachowy lub baterię (zwykle po upływie miesiąca). W ten sposób toaleta zawsze pozostanie higieniczna. Nasz system zapachowy jest przyjazny dla środowiska, produkt nie zawiera żadnych metalowych części. Dozownik dzięki swoim rozmiarom jest łatwy w montażu. Wkłady zapachowe mają postać żelu i gwarantują stały zapach przez cały miesiąc. Nie zawierają alkoholu ani nie emitują szkodliwych substancji. 1 8

19 KOSZ NA ODPADKI HIGIENICZNE Wyjątkowa koncepcja dwa w jednym zarówno torebki higieniczne, jak i strunowe torby na śmieci znajdują się wewnątrz dozownika Kompaktowa konstrukcja DOZOWNIK DO TOREBEK HIGIENICZNYCH KATRIN Standardowe wyposażenie każdej damskiej toalety Torebki higieniczne łatwe w dozowaniu Łatwy do uzupełniania DOZOWNIK DO CHUSTECZEK KOSMETYCZNYCH Podajnik do chusteczek kosmetycznych Łatwy do uzupełniania Dozowanie jednej chusteczki za każdym razem Katrin higiena osobista kobiet Dyskretny system, który powinien znaleźć się w każdej damskiej toalecie. Pojemnik higieniczny Katrin wykorzystuje wyjątkową koncepcję dwa w jednym, w której torebki higieniczne umieszczane są wewnątrz podajnika. Nowoczesna, ulepszona konstrukcja dozownika sprawia, że jest obecnie jeszcze łatwiejszy w uzupełnianiu i użytkowaniu niż dotychczas. Dodatkowe wyposażenie toalety stanowi dozownik do standardowych chusteczek kosmetycznych. 1 9

20 KOSZ KATRIN Z POKRYWĄ 25 l i 50 l Duża pojemność Łatwy do zamontowania na ścianie Wytrzymała konstrukcja Może być używany z pokrywą lub bez Higieniczna funkcja pokrywy Łatwy do opróżniania KOSZ NA ODPADKI (40 l) Duża pojemność Łatwy do zamontowania na ścianie Wytrzymała konstrukcja Łatwy do opróżniania Kosze można łatwo zamontować na ścianie. Kosze na odpadki Katrin Papierowe ręczniki poniewierające się po podłodze stwarzają nie najlepsze wrażenie, którego użytkownicy toalet bardzo nie lubią. Kosze Katrin o dużej pojemności gwarantują, że toaleta zachowa czysty i świeży wygląd. Kosze są łatwe do opróżniania, mogą również zostać zamontowane na ścianie, aby zwolnić miejsce na podłodze i ułatwić sprzątanie. 2 0

21 2 1

22 DOZOWNIKI KATRIN DOZOWNIKI, RĘCZNIKI I AKCESORIA Dozownik do ręczników w roli Katrin System 370, 340, Elektryczny dozownik do ręczników w roli Katrin 429, 300, Dozownik do ręczników składanych Katrin, rozmiar S 259, 305, Dozownik do ręczników składanych Katrin, rozmiar M 389, 305, Dozownik do ręczników składanych Katrin, rozmiar L 519, 305, Dozownik centralnego dozowania do ręczników w roli Katrin, rozmiar S 336, 184, Dozownik centralnego dozowania do ręczników w roli Katrin, rozmiar M 388, 260, Dozownik do papierów toaletowych Katrin System 270, 150, Dozownik do papieru toaletowego typu Katrin Gigant, rozmiar S 261, 260, Dozownik do papieru toaletowego typu Katrin Gigant, rozmiar L 351, 340, Dozownik do składanego papieru toaletowego Katrin 307, 158, Dozownik do mydła w płynie Katrin (500 ml) z tankiem Dozownik do mydła w płynie Katrin (1000 ml) z tankiem Dozownik do mydła w płynie, 194, 100, , 100, Dozownik do mydła w piance Katrin (500 ml) Dozownik do mydła w piance Katrin (1000 ml) Dozownik do mydła w piance, 194, 100, , 100, Dozownik na odświeżacz powietrza Katrin 182, 100, Dozownik na torebki higieniczne Katrin 148, 102, Dozownik na chusteczki kosmetyczne 130, 270, Kosz na odpadki higieniczne Katrin 285, 285, Kosz na odpadki Katrin 40 l 6 szt. w opak. 500, 320,

23 Kosz na odpadki z pokrywą 25 l 2 szt. w opak. 550, 330, Kosz na odpadki z pokrywą 50 l 2 szt. w opak. 550, 420, Katrin System Towel M2 Plus 100m / rolka 6 rol. / opak Katrin System Towel M2 160m / rolka 6 rol. / opak Katrin System Towel M 180m / rolka 6 rol. / opak Katrin System Toilet Plus 85 m / rolka 36 rol. / opak Katrin System Toilet m / rolka 36 rol. / opak Katrin System Toilet 115 m / rolka 36 rol. / opak Mydło w płynie do rąk Katrin (500 ml) Mydło w płynie do rąk Katrin (1000 ml) Mydło w płynie do dozownika na mydło Katrin, 12 szt. w opak. (500 ml), 6 szt. w opak. (1000 ml) Mydło w piance Katrin (500 ml) Mydło w piance Katrin (1000 ml) Mydło w piance do dozownika na mydło Katrin, 12 szt. w opak. (500 ml), 6 szt. w opak. (1000 ml) Mydło w płynie do ciała i włosów Katrin (500 ml) Mydło w płynie do ciała i włosów Katrin (1000 ml) Mydło w płynie do dozownika na mydło Katrin, 12 szt. w opak. (500 ml), 6 szt. w opak. (1000 ml) Pianka dezynfekująca Katrin (500 ml) Do dezynfekcji desek sedesowych, do dozownika na mydło w piance Katrin, 12 szt. w opak. Odświeżacz powietrza Katrin: cytrusowy, jabłkowy, kwiatowy, o zapachu róży Bateria w zestawie. 6 szt. w opak. Do dozownika na odświeżacz powietrza Katrin Torebki higieniczne Katrin Plastikowe, 30 x 25 = 750 szt. Do dozownika na torebki higieniczne Katrin Torebki do kosza na odpadki higieniczne 4 x 50 = 200 szt. Do kosza na odpadki higieniczne

24 p a r t n e r s r e k l a m b y r a. s e A U G Metsä Tissue S.A.. ul. Mirkowska Konstancin-Jeziorna Tel Faks ul. Opolska Krapkowice Tel Faks

Nowość. Nazwa Linia System Kolor Materiał Wys. x Szer. x Gł. (cm) Szerokość (cm) Dł. rolki (m) / Ilość odcinków. 2 21 120 m/480 6 Karton

Nowość. Nazwa Linia System Kolor Materiał Wys. x Szer. x Gł. (cm) Szerokość (cm) Dł. rolki (m) / Ilość odcinków. 2 21 120 m/480 6 Karton Produkty Kategorie jakości: aby ułatwić Ci wybór produktów, których szukasz, podzieliliśmy nasze produkty na trzy kategorie jakości. Premium Gama produktów spełniających najwyższe oczekiwania klientów.

Bardziej szczegółowo

Odbiorcami naszych produktów są klienci indywidualni oraz instytucjonalni. Metsä Tissue jest liderem na światowym rynku papierów do pieczenia.

Odbiorcami naszych produktów są klienci indywidualni oraz instytucjonalni. Metsä Tissue jest liderem na światowym rynku papierów do pieczenia. Katalog produktowy Katrin. At Hand. Metsä Tissue jest jednym z największych dostawców papierów higienicznych i systemów dozujących w Europie. Odbiorcami naszych produktów są klienci indywidualni oraz instytucjonalni.

Bardziej szczegółowo

Dozowniki Prestige. Dozowniki Prestige

Dozowniki Prestige. Dozowniki Prestige Dozowniki Prestige Dozowniki Prestige Linia dozowników Clou Prestige Opracowana przez nas nowa linia dozowników Clou Prestige oferuje funkcjonalne rozwiązania higieniczne, zwłaszcza dla pomieszczeń intensywnie

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo i komfort dla osób poza domem

Bezpieczeństwo i komfort dla osób poza domem Katalog produktowy Katrin. At Hand. 2 Bezpieczeństwo i komfort dla osób poza domem Katrin gwarantuje komfort i funkcjonalność w toaletach publicznych, miejscach pracy, hotelach, szkołach, restauracjach

Bardziej szczegółowo

OPIS KOD PRODUKTU OPAKOWANIE POJEMNOŚĆ DOZOWNIK

OPIS KOD PRODUKTU OPAKOWANIE POJEMNOŚĆ DOZOWNIK LIT-SHP-PL_Outlined.indd 1 9/9/10 09:48:18 LIT-SHP-PL_Outlined.indd 2 9/9/10 09:48:22 LIT-SHP-PL_Outlined.indd 3 9/9/10 09:48:32 5361-02-EEU00 5161-03-EEU00 5665-02-EEU00 5167-03-EEU00 POJEMNOŚĆ DOZOWNIK

Bardziej szczegółowo

Rekomendowane produkty

Rekomendowane produkty Rekomendowane produkty Łazienka w której liczy się styl i prestiż W sytuacji, w której wywarcie odpowiedniego wrażenia jest kluczowe. Dodatkowo zwiększa dbałość o gości i niezauważalnie wtapia się w otoczenie.

Bardziej szczegółowo

Oferta dla Architektów

Oferta dla Architektów Oferta dla Architektów Katalog_architekci2.indd 1 2/9/09 1:59:30 PM Materiały dla Architektów Rysunki 2D i bloki 3D do wykorzystania w programach CAD format DWG, DXF. Bloki 3D do wizualizacji wnętrz z

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów Katrin

Katalog produktów Katrin Katalog produktów Katrin Metsä Group, czyli nasza rodzina Jedna z najważniejszych grup przemysłu leśnego na świecie. Aktywność w 30 krajach. Zatrudnienie: 12 500 osób. Lider rynku papierowych artykułów

Bardziej szczegółowo

Metsä Group, czyli nasza rodzina. Metsä Tissue poznajmy się bliżej. Zakład produkcyjny w Krapkowicach: nasza filozofia w działaniu

Metsä Group, czyli nasza rodzina. Metsä Tissue poznajmy się bliżej. Zakład produkcyjny w Krapkowicach: nasza filozofia w działaniu Katalog produktów Metsä Group, czyli nasza rodzina Jedna z najważniejszych grup przemysłu leśnego na świecie. Aktywność w 30 krajach. Zatrudnienie: 12 500 osób. Lider rynku papierowych artykułów higienicznych

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2013 Systemy higieniczne

CENNIK 2013 Systemy higieniczne CENNIK 03 y higieniczne Poniższa legenda wskazuje rekomendacje zastosowań systemów higienicznych Tork z uwzględnieniem wielkości natężenia ruch w toaletach. Bardzo często odwiedzane łazienki - duża liczba

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo i komfort dla osób poza domem. Znajdź całościowe rozwiązanie w Internecie przy pomocy kilku kliknięć. Katrin. At Hand.

Bezpieczeństwo i komfort dla osób poza domem. Znajdź całościowe rozwiązanie w Internecie przy pomocy kilku kliknięć. Katrin. At Hand. Katalog produktowy Bezpieczeństwo i komfort dla osób poza domem Katrin gwarantuje komfort i funkcjonalność w toaletach publicznych, miejscach pracy, hotelach, szkołach, restauracjach i ośrodkach zdrowia.

Bardziej szczegółowo

RĘCZNIKI. Warstwy. Kolor/białość

RĘCZNIKI. Warstwy. Kolor/białość RĘCZNIKI /białość listków pak. /kart. listek pakiet kart. RĘCZNIKI SKŁADANE 344013 KATRIN PLUS One Stop L 3 super biały 3-235 340 90 21 32 0,058 5,24 110,00 345171 KATRIN PLUS One Stop L 2 super biały

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Wymagane minimalne parametry:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Wymagane minimalne parametry: SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Wymagane minimalne parametry: Załącznik nr 4 do SIWZ 1. Dozownik mydła w płynie VIP 29 szt. Dozownik mydła w płynie przeznaczony do użytkowania w toaletach o podwyższonym

Bardziej szczegółowo

MERIDA UNIQUE. Wyjątkowe linie urządzeń dozowniki mydła w pianie podajniki ręczników papierowych w roli podajniki papieru toaletowego kosze

MERIDA UNIQUE. Wyjątkowe linie urządzeń dozowniki mydła w pianie podajniki ręczników papierowych w roli podajniki papieru toaletowego kosze MERIDA Wyjątkowe linie urządzeń dozowniki mydła w pianie podajniki ręczników papierowych w roli podajniki papieru toaletowego kosze MERIDA Wyjątkowe linie urządzeń szer. =, cm wys. =,0 cm gł. =, cm dozownik

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY HIGIENICZNE

PRODUKTY HIGIENICZNE PRODUKTY HIGIENICZNE Papiery toaletowe jumbo TEAM Dozownik TEAM do papierów toaletowych jumbo Wykonany z ABS, biały, z kontrolą dozowania; zamykany na kluczyk. 376468 maksymalna średnica rolki 20 cm Papier

Bardziej szczegółowo

PATROL CZYSTOŚCI 2009 RAPORT Z PIERWSZEJ AKCJI

PATROL CZYSTOŚCI 2009 RAPORT Z PIERWSZEJ AKCJI PATROL CZYSTOŚCI 2009 RAPORT Z PIERWSZEJ AKCJI Warszawa, 27. październik 2009 Cel akcji TOALETA2012.PL to kampania społeczna zorganizowana przez CWS-boco Polska mająca na celu zwrócenie uwagi na problem

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów Katrin

Katalog produktów Katrin Katalog produktów Katrin Metsä Group, czyli nasza rodzina Jedna z najważniejszych grup przemysłu leśnego na świecie. Aktywność w 30 krajach. Zatrudnienie: 12 500 osób. Lider rynku papierowych artykułów

Bardziej szczegółowo

DOZOWNIKI KATRIN INCLUSIVE. Gotowe na najtrudniejszą próbę: Prawdziwe życie

DOZOWNIKI KATRIN INCLUSIVE. Gotowe na najtrudniejszą próbę: Prawdziwe życie DOZOWNIKI KATRIN INCLUSIVE Gotowe na najtrudniejszą próbę: Prawdziwe życie Nowa seria Katrin Inclusive Praktyczne podejście do kreatywności Inkluzywność Projekt dla każdego Nowa linia Inclusive składająca

Bardziej szczegółowo

Rozwiązanie kompleksowe dla toalet KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL*

Rozwiązanie kompleksowe dla toalet KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* KIMBERLY-CLARK PROFESSIONAL* Ręczniki Składane ręczniki jednorazowego użytku umożliwiają osuszanie rąk w sposób dokładniejszy, bardziej wydajny i higieniczny niż ręczniki bawełnianie czy suszarki automatyczne.

Bardziej szczegółowo

newss.pl Baterie i akcesoria łazienkowe dla pensjonatów, hoteli i domów wypoczynkowych

newss.pl Baterie i akcesoria łazienkowe dla pensjonatów, hoteli i domów wypoczynkowych Możliwość kompleksowego wyposażenia budynków użyteczności publicznej, zwłaszcza tych, które przyjmują duże grupy gości jest dla osób zajmujących się zaopatrzeniem takich miejsc bardzo istotną cechą wyróżniającą

Bardziej szczegółowo

MERIDA UNIQUE. Wyjątkowe linie urządzeń dozowniki mydła w pianie podajniki ręczników papierowych w roli podajniki papieru toaletowego kosze

MERIDA UNIQUE. Wyjątkowe linie urządzeń dozowniki mydła w pianie podajniki ręczników papierowych w roli podajniki papieru toaletowego kosze MERIDA UNIQUE Wyjątkowe linie urządzeń dozowniki mydła w pianie podajniki ręczników papierowych w roli podajniki papieru toaletowego kosze MERIDA UNIQUE Wyjątkowe linie urządzeń szer. = 34,0 cm wys. =

Bardziej szczegółowo

Dozownik Ręczników Katrin System

Dozownik Ręczników Katrin System 90045 Katrin System, biały 403 x 335 x 216 mm 92025 Katrin System, czarny 403 x 335 x 216 mm Dozownik Ręczników Katrin System Jeden rozmiar, różne jakości papieru. Aby założyć rolkę, wystarczy włożyć ją

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej. GRUDZIE 2013 N wydanie 1

Profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej. GRUDZIE 2013 N wydanie 1 Profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej GRUDZIE 2013 N wydanie 1 693-207-203 Profesjonalne wyroby ze stali nierdzewnej 71 796-72-01 SPIS TREŚCI 1. Spis treści 1 2. Akcesoria łazienkowe ze stali nierdzewnej

Bardziej szczegółowo

Wybór najlepszych rozwiązań higienicznych

Wybór najlepszych rozwiązań higienicznych www.tork.pl Troska o wizerunek Twojej firmy zaczyna się na etapie planowania wyposażenia łazienki. Wybór najlepszych rozwiązań higienicznych Wskazówki do podjęcia świadomej decyzji Różne łazienki, wymagają

Bardziej szczegółowo

ZESTAWY SANITARNE WNĘKOWE - METALOWE

ZESTAWY SANITARNE WNĘKOWE - METALOWE ZWM 001 Materiał: Stal nierdzewna 304 polerowana (0,8 mm) Wykończenie: Połysk Pojemność: 1 rolka Sposób montażu: Półwnękowy Wymiary pojemnika (bez rolek papieru): Wysokość 140 mm, szerokość 140 mm, głębokość

Bardziej szczegółowo

1. Dozownik ze stali nierdzewnej 51 sztuk 2. Dozownik ze stali nierdzewnej 4 sztuki

1. Dozownik ze stali nierdzewnej 51 sztuk 2. Dozownik ze stali nierdzewnej 4 sztuki Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Dostawa wyposażenia łazienek w CB PAN w Jabłonnie 76/D/Adm/Jab/2015 1. Dozownik ze stali nierdzewnej - 51 sztuk matowy, uzupełniany jednorazowymi wkładami mydła w

Bardziej szczegółowo

Baterie i akcesoria łazienkowe dla pensjonatów, hoteli i domów wypoczynkowych - Developerium.pl

Baterie i akcesoria łazienkowe dla pensjonatów, hoteli i domów wypoczynkowych - Developerium.pl Możliwość kompleksowego wyposażenia budynków użyteczności publicznej, zwłaszcza tych, które przyjmują duże grupy gości jest dla osób zajmujących się zaopatrzeniem takich miejsc bardzo istotną cechą wyróżniającą

Bardziej szczegółowo

łazienki i toalety www.tork.pl

łazienki i toalety www.tork.pl Kompletne rozwiązania higieniczne zapewniające wysoki poziom higieny oraz komfort. łazienki i toalety www.tork.pl łazienki i toalety stanowią wizytówkę firmy 70% osób odwiedzających firmę* zwraca uwagę

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI

ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI DOZOWNIKI NA RĘCZNIKI PAPIEROWE 412-413 RĘCZNIKI PAPIEROWE 412,414 DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO 413-414 DOZOWNIKI MYDŁA W PŁYNIE 413-414 MYDŁA W PŁYNIE 413 PAPIER

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE nr EZ/7/2015 na dostawę i montaż urządzeń sanitarnych w pomieszczeniach laboratoryjnych budynku Tech-Safe-Bio

ZAPYTANIE OFERTOWE nr EZ/7/2015 na dostawę i montaż urządzeń sanitarnych w pomieszczeniach laboratoryjnych budynku Tech-Safe-Bio Warszawa, dnia 16.09.2015 r. ZAPYTANIE OFERTOWE nr EZ/7/2015 na dostawę i montaż urządzeń sanitarnych w pomieszczeniach laboratoryjnych budynku Tech-Safe-Bio Do niniejszego postępowania nie mają zastosowania

Bardziej szczegółowo

lekkie i eleganckie rozwiązanie

lekkie i eleganckie rozwiązanie Oferta Produktowa Zaprojektowane z myślą o nowoczesnych i funkcjonalnych łazienkach. lekkie i eleganckie rozwiązanie Linia dozowników Tork Aluminium to linia składająca się z 9 dozowników higienicznych

Bardziej szczegółowo

Linia dozowników Tork Aluminium. Przygotuj miejsce dla dozowników nowej generacji!

Linia dozowników Tork Aluminium. Przygotuj miejsce dla dozowników nowej generacji! Linia dozowników Tork Aluminium Nowoczesna i funkcjonalna linia dozowników Tork Aluminium została zaprojektowana do ekskluzywnych łazienek, w których ceni się higienę i komfort. Dozowniki zostały wykonane

Bardziej szczegółowo

ZLEWOZMYWAKI I KOMORY STALOWE DO PODBUDOWY

ZLEWOZMYWAKI I KOMORY STALOWE DO PODBUDOWY 142 ZLEWOZMYWAKI I KOMORY STALOWE DO PODBUDOWY KUBUS 146 PEAK 152 PLANAR 154, 156 PLANAR 8 158 PLANARIO 148 POLYEDRO 150 POLYEDRO LED LIGHT 150 ZLEWOZMYWAKI I KOMORY STALOWE DO PODBUDOWY 143 ZLEWOZMYWAKI

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI

ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI DOZOWNIKI NA RĘCZNIKI PAPIEROWE 408-409,411 RĘCZNIKI PAPIEROWE 408-409,411 DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO 408, 411 PAPIER TOALETOWY 408-409, 411 DOZOWNIKI MYDŁA

Bardziej szczegółowo

PRODUKTY KYOCERA TO: ECOSYS TASKALFA

PRODUKTY KYOCERA TO: ECOSYS TASKALFA WIELOFUNKCYJNE KOLOR JEDNYM Z GŁÓWNYCH POWODÓW, KTÓRYMI KIERUJESZ SIĘ PODCZAS WYBORU URZĄDZENIA JEST JAK NAJLEPSZE ODZWIERCIEDLENIE KOLORÓW? JEŚLI TAK, TO JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU! PRODUKTY KYOCERA TO:

Bardziej szczegółowo

Linia dozowników Tork Elevation

Linia dozowników Tork Elevation Linia dozowników Tork Elevation Najnowsza linia Tork Elevation została zaprojektowana z myślą o wszystkich rodzajach łazienek w miejscach publicznych. NajwaŜniejszą rolę w takich miejscach odgrywa design

Bardziej szczegółowo

TWÓJ ULUBIONY DESIGN W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE

TWÓJ ULUBIONY DESIGN W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE GROHE.PL OD XS DO XL TWÓJ ULUBIONY DESIGN W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE OD XS DO XL TWÓJ ULUBIONY DESIGN W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE Od lat GROHE oferuje szeroką gamę baterii umywalkowych w różnorodnej stylistyce.

Bardziej szczegółowo

METRO DOBRA WIDOCZNOŚĆ NA OBIE STRONY PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA Z SYGNAŁEM ŚWIETLNYM MOCNY ZDERZAK Z ROLKAMI OPRÓŻNIANIE Z POMIAREM OSŁONY GUMOWE PO BOKACH

METRO DOBRA WIDOCZNOŚĆ NA OBIE STRONY PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA Z SYGNAŁEM ŚWIETLNYM MOCNY ZDERZAK Z ROLKAMI OPRÓŻNIANIE Z POMIAREM OSŁONY GUMOWE PO BOKACH Nowości METRO DOBRA WIDOCZNOŚĆ NA OBIE STRONY PAŁĄK BEZPIECZEŃSTWA Z SYGNAŁEM ŚWIETLNYM MOCNY ZDERZAK Z ROLKAMI OPRÓŻNIANIE Z POMIAREM ODPORNY NA UDERZENIA I KOROZJĘ - ZBIORNIK POLIETYLENOWY OSŁONY GUMOWE

Bardziej szczegółowo

Systemy pisuarowe Geberit. Dopasowane do potrzeb.

Systemy pisuarowe Geberit. Dopasowane do potrzeb. Systemy pisuarowe Geberit Dopasowane do potrzeb. Wszystkie zalety z jednego źródła. Elastyczność jest znamienną cechą systemów pisuarowych Geberit - oferują idealne rozwiązanie dla każdej sytuacji budowlanej.

Bardziej szczegółowo

Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów w różnych segmentach rynku. Katalog produktów Tork. ważny od 15 lutego 2014r.

Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów w różnych segmentach rynku. Katalog produktów Tork. ważny od 15 lutego 2014r. Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów w różnych segmentach rynku. Katalog produktów Tork ważny od 15 lutego 2014r. Nasze zaangażowanie Tork jest światowym liderem w swojej dziedzinie i największym

Bardziej szczegółowo

h i g i e n a p r o f e s j o n a l n a

h i g i e n a p r o f e s j o n a l n a ś r o d k i h i g i e n i c z n e Papiery toaletowe ałe rolki, składane PLUS Toilet 250 PLUS Toilet 250 104872 PLUS Toilet 143 169673 PLUS Toilet 300 Easy Flush Toilet 160 Toilet 200 105003 klej klej 3

Bardziej szczegółowo

Easy. Do codziennego profesjonalnego mycia obiektów i kuchni. O produktach Ecodos

Easy. Do codziennego profesjonalnego mycia obiektów i kuchni. O produktach Ecodos Easy Do codziennego profesjonalnego mycia obiektów i kuchni. O produktach Ecodos W zrównoważonym procesie mycia liczy się zarówno produkt jak i sposób jego użycia. Dlatego właśnie produkujemy wysoko skoncentrowane,

Bardziej szczegółowo

SCA Hygiene Sp. z o.o. Press Event

SCA Hygiene Sp. z o.o. Press Event SCA Hygiene Sp. z o.o. Press Event 20.04.2016 2 3 SCA jest czołowym światowym producentem wyrobów higienicznych i pochodzenia drzewnego Firma SCA to światowy lider działający w branży higienicznej i leśnej.

Bardziej szczegółowo

CWS_0026 03/2012. Kolekcja ParadiseLine

CWS_0026 03/2012. Kolekcja ParadiseLine CWS_0026 03/2012 Kolekcja Szanowni Państwo! Dołożyliśmy starań, aby prezentowana oferta urządzeń higieny CWS i materiałów eksploatacyjnych była aktualna, pełna i zawierała dokładne opisy produktów. Jednak

Bardziej szczegółowo

higiena profesjonalna

higiena profesjonalna higiena profesjonalna ABC Service, jest prywatną Grupą Kapitałową, której założycielai są Ryszard Brząkała i Ryszard Gawron. Powstała w 1991 r. rozpoczynając od świadczenia usług utrzyania czystości. Obecnie

Bardziej szczegółowo

Serwis Higieny. Drodzy Klienci! Styczeń 2014

Serwis Higieny. Drodzy Klienci! Styczeń 2014 Mydła, papiery, ręczniki Styczeń 2014 Drodzy Klienci! Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym katalogiem " Mydła, papiery, ręczniki" na rok 2014. W porównaniu do poprzedniej edycji, pojawiła się nowa,

Bardziej szczegółowo

DOZOWNIKI KATRIN INCLUSIVE. Gotowe na najtrudniejszą próbę: Prawdziwe życie

DOZOWNIKI KATRIN INCLUSIVE. Gotowe na najtrudniejszą próbę: Prawdziwe życie DOZOWNIKI KATRIN INCLUSIVE Gotowe na najtrudniejszą próbę: Prawdziwe życie Nowa seria Katrin Inclusive Praktyczne podejście do kreatywności Inkluzywność Projekt dla każdego Nowa linia Inclusive składająca

Bardziej szczegółowo

na bieżąco /według potrzeb/ 8. Odkurzaniu /zamiataniu oraz mycie powierzchni podłóg 2x w okr. letnim 3x w okr. jesiennozimowowiosennym

na bieżąco /według potrzeb/ 8. Odkurzaniu /zamiataniu oraz mycie powierzchni podłóg 2x w okr. letnim 3x w okr. jesiennozimowowiosennym załącznik nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń w obiektach Ministerstwa Zdrowia w Warszawie przy ul. Miodowej 15 i przy ul. Długiej 38/40 CPV 90919200-4, 90911300-9

Bardziej szczegółowo

IDENTITY STYLE FOR EFFICIENCY

IDENTITY STYLE FOR EFFICIENCY IDENTITY Style for efficiency Lucart Professional Identity Tym, którzy mają wysokie wymagania, Identity gwarantuje pełną satysfakcję. Kompletna linia rozwiązań do łazienek. Wysoka funkcjonalność produktu,

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX

SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX SYSTEMY DO SZUFLAD SMART BOX Styl i Komfort Różnice we współczesnym przemyśle meblarskim są szczególnie widoczne w małych szufladach funkcyjnych, zaprojektowanych z twórczą wizją. Firma SAMET połączyła

Bardziej szczegółowo

NOWA ERA W TECHNOLOGII SPŁUKIWANIA

NOWA ERA W TECHNOLOGII SPŁUKIWANIA NOWA ERA W TECHNOLOGII NOWY STANDARD W EFEKTYWNOŚCI W Ideal Standard stale dążymy do tego, aby naszym klientom proponować atrakcyjne i innowacyjne rozwiązania do łazienek. Obecnie, po kilku latach pracy

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załacznik nr do umowy nr Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pomieszczeń biurowych, ciągów komunikacyjnych, schodów oraz pomieszczeń sanitarnych w budynku Centrum Systemów

Bardziej szczegółowo

ŚRODKI HIGIENICZNE ŚRODKI HIRIENICZNE. Papier toaletowy, Ręczniki. Tira ręcznik celulozowy. Classic Harmony a 2 ręcznik kuchenny. Chusteczki Harmony

ŚRODKI HIGIENICZNE ŚRODKI HIRIENICZNE. Papier toaletowy, Ręczniki. Tira ręcznik celulozowy. Classic Harmony a 2 ręcznik kuchenny. Chusteczki Harmony Papier toaletowy 190 Ręczniki kuchenne, zz 190 Płyny do naczyń 191 Płyny uniwersalne 191 Płyn do wc 191 Kostka do wc 191 Płyn do szyb 192 Mleczko do czyszczenia 192 Odswieżacze powietrza 192 Spray do mebli

Bardziej szczegółowo

Kolekcja ParadiseLine

Kolekcja ParadiseLine Kolekcja ParadiseLine Kolekcja ParadiseLine Paradise Dry NT Screen 4513 Paradise Dry Individual n/a Paradise Dry Slim 4502 Paradise Dry NT 4512 Paradise Paperroll 4205 Paradise Paper Slim 4622 Paradise

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI

ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI ARTYKUŁY HIGIENICZNE I ŚRODKI CZYSTOŚCI DOZOWNIKI NA RĘCZNIKI PAPIEROWE 412-413 RĘCZNIKI PAPIEROWE 412,414 DOZOWNIKI DO PAPIERU TOALETOWEGO 413-414 DOZOWNIKI MYDŁA W PŁYNIE 413-414 MYDŁA W PŁYNIE 413 PAPIER

Bardziej szczegółowo

Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku. Katalog produktów Tork 2015

Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku. Katalog produktów Tork 2015 Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku. Katalog produktów Tork 2015 Tork jest światowym liderem w swojej dziedzinie i największym dostawcą profesjonalnych rozwiązań higienicznych

Bardziej szczegółowo

282 Papier toaletowy Infinity dwuwarstwowy, biały 100% celulozy 670 listków, 74 mb opakowanie 3 szt.

282  Papier toaletowy Infinity dwuwarstwowy, biały 100% celulozy 670 listków, 74 mb opakowanie 3 szt. 14 Artykuły higieniczne Papier toaletowy Velvet kolor biały IK1053 Papier toaletowy Infinity dwuwarstwowy, biały 100% celulozy 670 listków, 74 mb opakowanie 3 szt. LT5109 Papier toaletowy Jumbo LT1019

Bardziej szczegółowo

Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith. Geberit Sp. z o.o. ul. Postępu Warszawa Polska

Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith. Geberit Sp. z o.o. ul. Postępu Warszawa Polska Geberit Sp. z o.o. ul. Postępu 1 02-676 Warszawa Polska T +48 22 376 01 00 F +48 22 843 47 65 geberit.pl@geberit.com www.geberit.pl Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith PLpl/11.12 Geberit Sp. z o.o Więcej

Bardziej szczegółowo

Opis i minimalne wymagania do przedmiotu zamówienia pod nazwą:

Opis i minimalne wymagania do przedmiotu zamówienia pod nazwą: Opis i minimalne wymagania do przedmiotu zamówienia pod nazwą: Dostawę i montaż wyposażenia łazienek do żłobka Wspólny Słownik Zamówień (CPV): DOSTAWY KOD CPV 39712300-9 Aparaty do suszenia rąk 34928480-6

Bardziej szczegółowo

HIGIENA RĄK. Spirigel complete Nowa generacja alkoholowego żelu do dezynfekcji rąk

HIGIENA RĄK. Spirigel complete Nowa generacja alkoholowego żelu do dezynfekcji rąk HIGIENA RĄK Spirigel complete Nowa generacja alkoholowego żelu do dezynfekcji rąk Całkowita pewność Nowa generacja alkoholowego żelu do dezynfekcji rąk Spirigel complete to preparat o pełnym spektrum wirusobójczym,

Bardziej szczegółowo

Nr sprawy: ZP-4/2016 Warszawa, 1 sierpnia 2016 r.

Nr sprawy: ZP-4/2016 Warszawa, 1 sierpnia 2016 r. Nr sprawy: ZP-4/2016 Warszawa, 1 sierpnia 2016 r. Do Wykonawców biorących udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wg. Rozdzielnika dotyczy: odpowiedzi na pytania do postępowania nr ZP-4/2016

Bardziej szczegółowo

Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku.

Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku. Kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów różnych segmentów rynku. Witamy w Tork 3 Podejście oparte na zrównoważonym rozwoju 6 Łazienka 7 Pomoc w wyborze właściwego produktu 8 Rekomendowane produkty

Bardziej szczegółowo

Środki do utrzymania higieny Winterhalter nowy standard blasku

Środki do utrzymania higieny Winterhalter nowy standard blasku Orientacja na klienta Środki do utrzymania higieny Winterhalter nowy standard blasku Wydajność i komfort użytkownika są najważniejsze dla firmy Winterhalter. Dlatego stale pracujemy nad optymalizacją naszych

Bardziej szczegółowo

UMOWA Nr Załącznik nr 2 do Zapytania Ofertowego

UMOWA Nr Załącznik nr 2 do Zapytania Ofertowego Załącznik nr 2 do Zapytania Ofertowego UMOWA Nr.2015 W dniu.... w Stalowej Woli pomiędzy: Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Stalowej Woli z siedzibą przy ul. Dmowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola NIP:

Bardziej szczegółowo

SUSZARNIE MOBILNE SERIA M5

SUSZARNIE MOBILNE SERIA M5 SUSZARNIE MOBILNE SERIA M5 DUŻE SUSZARNIE MOBILNE MEPU SERII M5 WYSOKIEJ JAKOŚCI NIEZAWODNE SUSZENIE ZIARNA Nowa, praktyczna seria M5 mobilnych suszarni Mepu podkreśla ich niezawodność oraz łatwość obsługi.

Bardziej szczegółowo

DRUK Załącznik nr 2 do SIWZ nr SPZOZ/PN/45/2014 FORMULARZ PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, CENOWY

DRUK Załącznik nr 2 do SIWZ nr SPZOZ/PN/45/2014 FORMULARZ PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, CENOWY DRUK Załącznik nr 2 do SIWZ nr SPZOZ/PN/45/2014 FORMULARZ PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, CENOWY Zadanie nr 1 Ręczniki listkowe 1 Ręczniki jednorazowego użytku listkowe, jednowarstwowe - rozm 25 x 23cm, opakowanie

Bardziej szczegółowo

Katalog produktów Wyposażenie łazienek

Katalog produktów Wyposażenie łazienek Katalog produktów Wyposażenie łazienek Styczeń 2014 Drodzy Klienci! Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Wyposażenie łazienek na rok 2014. W aktualnym katalogu, w porównaniu do poprzedniej edycji,

Bardziej szczegółowo

Składanie. N4 Premium Biały 2 1/4 21,3 33, (5 100) N4 Premium Biały 2 1/4 21,3 33, (5 100)

Składanie. N4 Premium Biały 2 1/4 21,3 33, (5 100) N4 Premium Biały 2 1/4 21,3 33, (5 100) Tork Xpressnap N4 13670 - Większy poziom higieny dzięki zabezpieczeniu serwetek folią. - Duży wybór serwetek dla różnych potrzeb. - Możliwość umieszczenia personalizowanego nadruku. Naturalny 13670/15840/

Bardziej szczegółowo

CEM.ZP.261.1/17. Załącznik Nr 1 do Zapytania ofertowego

CEM.ZP.261.1/17. Załącznik Nr 1 do Zapytania ofertowego CEM.ZP.261.1/17 Załącznik Nr 1 do Zapytania ofertowego Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w siedzibie Zamawiającego na terenie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w budynku C3 w pomieszczeniach

Bardziej szczegółowo

MAŁA, PROSTA W OBSŁUDZE, BEZPIECZNA, SZYBKA

MAŁA, PROSTA W OBSŁUDZE, BEZPIECZNA, SZYBKA GETINGE 2000 MYJNIA-DEZYNFEKTOR ŁADOWANA OD FRONTU MAŁA, PROSTA W OBSŁUDZE, BEZPIECZNA, SZYBKA Getinge 2000 to sterowana mikroprocesorowo myjnia-dezynfektor do kaczek i basenów ładowana od frontu, przyjazna

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 FORMULARZ CENOWY. PAKIET nr 1: hotelowy szampon (żel), mydło. Cena jedn. netto. Wartość brutto. Wartość netto

Załącznik nr 1 FORMULARZ CENOWY. PAKIET nr 1: hotelowy szampon (żel), mydło. Cena jedn. netto. Wartość brutto. Wartość netto Załącznik nr FORMULARZ CENOWY PAKIET nr : hotelowy szampon (żel), mydło 2 Szampon i żel w, LANWAR 35 ml, zapach i kolor do wyboru; tuba półprzeźroczysta, matowa, bezbarwna; korek odkręcany w dowolnym kolorze;

Bardziej szczegółowo

Szorowarki step-on (rydwan) BR 55/40 RS Bp

Szorowarki step-on (rydwan) BR 55/40 RS Bp Szorowarki step-on (rydwan) BR 55/40 RS Bp Samojezdna szorowarka typu Step-on o konstrukcji umożliwiającej sprawne manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach. Może być wykorzystywana zarówno na dużych jak

Bardziej szczegółowo

Bezdotykowy dozownik na mydło ELEGANCE LUX

Bezdotykowy dozownik na mydło ELEGANCE LUX I. DOZOWNIKI MYDŁA Bezdotykowy dozownik na mydło ELEGANCE LUX Działanie: bezkontaktowy i higieniczny dozownik na mydło - sensor ruchu bezdotykowe dozowanie mydła - ekskluzywny wygląd - zasilanie : 9V DC

Bardziej szczegółowo

Akcesoria STRATOS. Dozowniki mydła w płynie. Opis. Akcesoria. Opis. Numer katalogowy. Akcesoria. Dozownik mydła w płynie, montaż natynkowy

Akcesoria STRATOS. Dozowniki mydła w płynie. Opis. Akcesoria. Opis. Numer katalogowy. Akcesoria. Dozownik mydła w płynie, montaż natynkowy AKCESORIA STRATOS Strona Dozowniki mydła w płynie, suszarki do rąk 343 Podajniki ręczników papierowych, zestawy 346 Pojemniki na odpady, zestawy 349 Pojemniki na papier toaletowy 354 Uchwyty na papier

Bardziej szczegółowo

Styl i nowoczesność. Katalog / Cennik 2013. Made in France. Rozwiązania higieniczne

Styl i nowoczesność. Katalog / Cennik 2013. Made in France. Rozwiązania higieniczne Made in France Styl i nowoczesność Katalog / Cennik 2013 do mydła i papieru, suszarki do rąk i włosów, wyposażenie łazienkowe Suszarki do rąk wykonanie aluminium JVD EXP AIR - Suszarka do rąk typu Jet

Bardziej szczegółowo

Clean Rim. Wydajniejsze spłukiwanie i higiena - do 30% zużycia wody mniej w twojej toalecie.

Clean Rim. Wydajniejsze spłukiwanie i higiena - do 30% zużycia wody mniej w twojej toalecie. Clean Rim Wydajniejsze spłukiwanie i higiena - do 30% zużycia wody mniej w twojej toalecie. 2 3 1 3 1 Miska WC podwieszana Gap Clean Rim / 2 Przycisk PL2 / 3 Akcesoria Hotel s 2.0 / 4 Zestaw łazienkowy

Bardziej szczegółowo

40% * Ogranicz zużycie, zwiększ poziom higieny. Ogranicz zużycie i koszty papieru toaletowego aż o. Tork SmartOne

40% * Ogranicz zużycie, zwiększ poziom higieny. Ogranicz zużycie i koszty papieru toaletowego aż o. Tork SmartOne Tork SmartOne Ogranicz zużycie, zwiększ poziom higieny. Ogranicz zużycie i koszty papieru toaletowego aż o *W porównianiu do tradycyjnego papieru toaletowego Jumbo Zużywaj mniej Zapobiegaj nadmiernemu

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Druk nr 2.4 Zamawiający: Gmina Zgierz (Zgierz, ul. Łęczycka 4, 95-100 Zgierz) (Wykonawca). (adres wykonawcy) - Poszczególne artykuły mają zostać dostarczone przez Wykonawcę do

Bardziej szczegółowo

ALSIDENT SYSTEM 25. Komory pochłaniające

ALSIDENT SYSTEM 25. Komory pochłaniające ALSIDENT SYSTEM 25 Komory pochłaniające Typ 2 Typ 1 Komory pochłaniające aby środowisko pracy było czystsze Korzystanie z komór pochłaniających zapobiega rozprzestrzenianiu się oparów i zanieczyszczeń

Bardziej szczegółowo

Produkty do zapewniania higieny rąk, łazienek i toalet. W celu zapewnienia zdrowszego i bardziej higienicznego miejsca pracy

Produkty do zapewniania higieny rąk, łazienek i toalet. W celu zapewnienia zdrowszego i bardziej higienicznego miejsca pracy Produkty do zapewniania higieny rąk, łazienek i toalet W celu zapewnienia zdrowszego i bardziej higienicznego miejsca pracy Podnoszenie higieny Koncentrując się na potrzebach Państwa firmy, dostarczamy

Bardziej szczegółowo

1

1 1 Czy wiesz że? Dozowniki, które napełnia się w pomieszczeniach niesanitarnych narażone są na zakażenia bakteryjne; Nieprawidłowe obchodzenie się z pojemnikami do przechowywania szamponów czy mydeł w płynie

Bardziej szczegółowo

Przenieś swoją łazienkę na wyższy poziom

Przenieś swoją łazienkę na wyższy poziom Tork Elevation nowa linia dozowników higienicznych Przenieś swoją łazienkę na wyższy poziom Przenieś swoją łazienkę na wyższy poziom z nowymi dozownikami Tork prezentuje najnowszą linię dozowników higienicznych.

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach zajmowanych przez Lubelską Agencję Wspierania Przedsiębiorczości

Bardziej szczegółowo

cociągle świeży zapach & kontrola zapachu Najbardziej ekologiczny na świecie system odświeżaczy powietrza 60 dni G W A R A N C J I na trwałość wkładu

cociągle świeży zapach & kontrola zapachu Najbardziej ekologiczny na świecie system odświeżaczy powietrza 60 dni G W A R A N C J I na trwałość wkładu DAY Najbardziej ekologiczny na świecie system odświeżaczy powietrza INNOWACJA W POWIETRZU cociągle świeży zapach & kontrola zapachu 60 dni G W A R A N C J I na trwałość wkładu CIĄGŁE UWALNIANIE ZAPACHU

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2016 ważny od 18 stycznia 2016

CENNIK 2016 ważny od 18 stycznia 2016 CENNIK 2016 ważny od 18 stycznia 2016 Opis systemu DOZOWNIKI Numer art. Nazwa artykułu arstw 460001 Tork Matic dozownik do ręcznika w roli z sensorem Intuition H1 Image Design Srebrny/ czarny Stal nierdzewna

Bardziej szczegółowo

5 LAT 2 LATA ISO ISO CERAMIKA MEBLE

5 LAT 2 LATA ISO ISO CERAMIKA MEBLE CAPRICE Nowa seria mebli CAPRICE Seria Caprice, od lat obecna w ofercie KOŁO, teraz w nowej, świeżej odsłonie. Lekkie, stylowe meble i akcesoria łazienkowe, pozwalające na wyjątkowe aranżacje. Nowoczesne

Bardziej szczegółowo

TOUCH FREE HYGIENE. miscea KITCHEN PRZECHODZI NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA

TOUCH FREE HYGIENE. miscea KITCHEN PRZECHODZI NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA TOUCH FREE HYGIENE miscea KITCHEN PRZECHODZI NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA miscea KITCHEN PRZECHODZI NAJŚMIELSZE OCZEKIWANIA 2 Nowa linia systemów uruchamianych przy użyciu czujnika miscea KITCHEN to całkowicie

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA O PRZETRARGU NIEOGRANICZONYM I o wartości poniżej Euro (tablica ogłoszeń, strona internetowa)

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA O PRZETRARGU NIEOGRANICZONYM I o wartości poniżej Euro (tablica ogłoszeń, strona internetowa) RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

1111111111 Desol Preparat kwaśny, posiadajacy właściwości usuwajace zabrudzenia takie jak: klej pobudowlany, rdza, kamień wapienny, beton, cement. Nie stosować na powierzchnie emaliowane oraz armature

Bardziej szczegółowo

SKRZYNIE TSTAK. Modułowy system przechowywania. stanleyworks.pl

SKRZYNIE TSTAK. Modułowy system przechowywania. stanleyworks.pl SKRZYNIE TSTAK Modułowy system przechowywania stanleyworks.pl STWORZONY DO PRACY STANLEY FATMAX TSTAK Zaprojektowany dla Ciebie nowy system modułowych skrzyń TSTAK, oferuje prawdziwą uniwersalność - bez

Bardziej szczegółowo

URZĄDZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ LINIA STALOWA

URZĄDZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ LINIA STALOWA URZĄDZENIA ZE STALI NIERDZEWNEJ LINIA STALOWA Dozowniki mydła w płynie Pojemniki na ręczniki papierowe Pojemniki na papier toaletowy Kosze na odpady inne elementy wyposażenia STALOWE URZĄDZENIA DO MONTAŻU

Bardziej szczegółowo

Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA

Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA Uponor Uni Pipe PLUS TECHNOLOGIA BEZSZWOWA Uponor Uni Pipe PLUS pierwsza taka technologia Firma Uponor opracowała rewolucyjną rurę produkowaną w technologii SACP (rura z bezszwową wartwą aluminiową): Uni

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2016 NA PRODUKTY FIRMY LAMIX

CENNIK 2016 NA PRODUKTY FIRMY LAMIX RĘCZNIKI SKŁADANE TYPU V V ELLIS PROFESSIONAL 2585 V Ellis Professional 3000 biały celuloza 2 2x18 + 3000 listków 51,15 zł 2592 V Ellis Professional 3200 biały celuloza 2 2x18 + 3200 listków 53,61 zł 2615

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do współpracy z Tork. Katalog Produktów Tork 2017

Zapraszamy do współpracy z Tork. Katalog Produktów Tork 2017 Zapraszamy do współpracy z Tork Katalog Produktów Tork 2017 Witamy w Tork Witamy w Tork 3 Zaspokajanie potrzeb Twojej działalności 4 Tworzenie wartości przez zrównoważony rozwój 6 Łazienka 7 Pomoc w wyborze

Bardziej szczegółowo

Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith

Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith Nowa era wzornictwa. Geberit Monolith Dla ludzi z charakterem. I dla tych którzy doceniają wyjątkowe wzornictwo. Jeśli chcesz stworzyć innowacyjną i nowoczesną łazienkę, możesz to zrobić z łatwością montując

Bardziej szczegółowo

CENNIK 2015 NA PRODUKTY FIRMY LAMIX

CENNIK 2015 NA PRODUKTY FIRMY LAMIX RĘCZNIKI SKŁADANE TYPU V V ELLIS PROFESSIONAL 2585 V Ellis Professional 3000 biały celuloza 2 2x18 + 3000 listków 51,15 zł 2592 V Ellis Professional 3200 biały celuloza 2 2x18 + 3200 listków 53,61 zł 2615

Bardziej szczegółowo

Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie im. Marii Skłodowskiej Curie, ul. M.C. Skłodowskiej 5

Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie im. Marii Skłodowskiej Curie, ul. M.C. Skłodowskiej 5 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego wyposażenia toalet, według wykazu w ramach projektu Edukacja przedszkolna na dobry start. Zakres i

Bardziej szczegółowo

Ogrzewacz akumulacyjny nowej generacji DuoHeat. Nowa koncepcja ogrzewania elektrycznego

Ogrzewacz akumulacyjny nowej generacji DuoHeat. Nowa koncepcja ogrzewania elektrycznego Ogrzewacz akumulacyjny nowej generacji DuoHeat Nowa koncepcja ogrzewania elektrycznego Nowa koncepcja ogrzewania Dimplex - lider na rynku ogrzewania elektrycznego. W odpowiedzi na potrzeby rynkowe firma

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO

BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO BEZPIECZNE MOCOWANIE: NAWET W PRZYPADKU LAMINOWANEGO SZKŁA HARTOWANEGO HSW EASY Safe. Bezpieczny ze szkłem hartowanym i laminowanym dzięki sprawdzonej technologii Clamp & Glue. ŚCIANA PRZESUWNA ŚCIANA

Bardziej szczegółowo

Firma MASMI ma dwa jasne cele swojej działalności : 1. zdrowie kobiet 2. dbałość o środowisko naturalne

Firma MASMI ma dwa jasne cele swojej działalności : 1. zdrowie kobiet 2. dbałość o środowisko naturalne MASMI jest hiszpańską firmą, specjalizującą się w produkcji pełnej gamy produktów higienicznych, wykonanych ze 100% czystej BAWEŁNY ORGANICZNEJ. Naturalne produkty nie zawierają celulozy, wiskozy, perfum,

Bardziej szczegółowo