Burza już za nami...?

IV Edycja Ligi w Halowej w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

PYCHOFANI 50! DERBY NA REMIS!

PO REMISIE CZAS NA ZWYCIĘSTWO!

REGULAMIN KLUBOWEGO TURNIEJU SENIORÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA POZPN PŁOCK 2018

Słowo wstępne NR 67 (10/2009)

A w niedzielę mecz z Polonią...

ŚWIETNY WYSTĘP REPREZENTACJI KGP W PIŁCE NOŻNEJ W HOLANDII

I ZA NIC GO NIE ODDAMY!!!

Trzy mecze do końca rundy...

Pychowianko - OBUDŹ SIĘ!

Na zakończenie 29. kolejki Ekstraklasy Żółto-Czerwoni ulegli u siebie Podbeskidziu Bielsko-Biała 0:3 (0:2)

LKS Sanovia Lesko Derby LKS Sanovia Lesko 1-1 K.S Bieszczady Ustrzyki Dolne

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN GMINNO-MIEJSKIEJ HALOWEJ PILKI NOŻNEJ OPEN O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA SUSZ SUSZ HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA

POTRZEBNA MOBILIZACJA

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Rozgrywki III Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego - II Kolejka

Startuje IV liga! Jeziorak Iława podejmuje GKS Wikielec [RELACJA NA ŻYWO]

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

Regulamin Ligi Miejskiej Halowej Piłki Nożnej w Kędzierzynie-Koźlu w sezonie 2010/2011

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

PATRONAT HONOROWY: GMINA ZABIERZÓW PATRONAT MEDIALNY MIEJSCE ROZEGRANIA TURNIEJU

Regulamin turnieju. 1 Postanowienia ogólne

CZERWONA LATARNIA ŚWIECI NAD PYCHOWICAMI...

HALOWE MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

P R Z E P I S Y G R Y. w G r a b o w s k i e j L i d z e O r l i k a

REGULAMIN X HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁCE NOŻNEJ rok 2012

KLUB SPORTOWY NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE Gmina Góra Kalwaria. o Puchar Dyrektora. OSiR Góra Kalwaria

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH Liga Orlików Podokręg Piłki Nożnej Wadowice Sezon 2017 / 2018

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Trampkarzy i Młodzików sezon 2014/2015

Regulamin Kieleckiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej

VIII Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego - Finały

III Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Pół tuzina na dobry początek. Iskra Banie - Flota 0-6 (0-1)

Regulamin. I Warszawski Turniej Halowy PilkaNaHali.pl

Regulamin Halowych Mistrzostw Krakowa Juniorów Starszych i Młodszych - sezon 2013/2014

DATA I MIEJSCE: o godz. 9:00 rozpoczęcie turnieju, hala sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce ul. Traugutta.

O PUCHAR LATA WAWRZKOWIZNA (ROCZNIK 2006 i młodsi) Patronat Honorowy: Prezes GKS Bełchatów S.A. Marcin SZYMCZYK

Do spokoju daleko... Słowo wstępne. Dubel Jacek Usługi Blacharskie. Kontakt: Kraków, ul. Skalica 5, tel

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Pabianice ORZEŁ CUP grudnia /niedziela/ 2014r

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej LUBLIN 2014

Załącznik nr 2 do Uchwały nr 40/19/Z. Zarządu Śl. ZPN z dnia r.

Stowarzyszenie Piłkarskie Nadzieje

Podsumowanie Rozgrywek II Edycji Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) Kara 2 minut za używanie słów wulgarnych lub powszechnie uznanych za obraźliwe

REGULAMIN OTWOCKIEJ LIGI PIŁKARSKIEJ 1 I 2 LIGA

REGULAMIN NGK HLPZ 2018

LICELIAIADA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

Sezon 2009/2010. czas zacząć! Słowo wstępne. Liga ruszyła na dobre...

III Halowy Turniej Piłki Nożnej

#GRAMYDLADZIECI zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydent Pani Hanny Zdanowskiej.

REGULAMIN XXIII EDYCJI PLHFD 2018/2019 W PIGUŁCE

Finał XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Dziewcząt

O PUCHAR PREZESA GKS BEŁCHATÓW S.A. (ROCZNIK 2006 i młodsi) Patronat Honorowy: Prezes GKS Bełchatów S.A. Marcin SZYMCZYK

REGULAMIN HALOWA LIGA PODOKRĘGU ZABRZE 2018

KURS TRENERSKI UEFA A Analiza Gry drużyny Juniorskiej KOLEJARZ STRÓŻE OPRACOWAŁ: STANISŁAW SZPYRKA

LISTA ZAWODNIKÓW TURNIEJ ŁAF R.(SB)

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA I PRODUCENTA MEBLI SIMEX PATRONAT HONOROWY:

8. Drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników.

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

A1 juniorzy 2001 / B1 juniorzy młodsi 2003 / 2004

REGULAMIN HALOWA LIGA PODOKRĘGU ZABRZE 2017

Faceci z okładki - idole kobiet...

B1 (Junior Młodszy) C1 (Trampkarz)

a) b) c) d)

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

Zwycięstwo dla Trenera Jasieniaka...

REGULAMIN. Turnieju Piłki Nożnej (5 osobowej) Artykuł I - Cel rozgrywek 1 Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej w województwie śląskim.

Podsumowanie sezonu 2017/2018 WLF

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i

PROPOZYCJE FORM I ORGANIZACJI MAŁYCH GIER W RÓŻNYCH KRAJACH NA ŚWIECIE

Sezon 2009/2010 czas zacząć!

REGULAMIN Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Gawłuszowice

ANEKS DO REGULAMINU ROZGRYWEK MŁODZIEŻOWYCH W SEZONIE 2019/20. JUNIOR A1 (ur.2001 i młodsi) 9 drużyn 1 grupa

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

W NUMERZE: RELACJE Z MECZÓW AKTUALNA TABELA STRZELCY BRAMEK. czy wygrywasz, czy nie...

STOWARZYSZENIE KLUBU SPORTOWEGO. WITAMY W NOWYM SEZONIE!

KOLEGIUM SĘDZIÓW Lubelskiego ZPN OKRĘGOWE KOLEGIUM SĘDZIÓW Chełmskiego OZPN OKRĘGOWE KOLEGIUM SĘDZIÓW Bialsko Podlaskiego OZPN OKRĘGOWE KOLEGIUM

REGULAMIN ROZGRYWEK WIŚNIOWSKA LIGA MISTRZÓW W FUTSALU KAT. SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK SEZON 2017/2018

1. Organizator : Powiatowe Zrzeszenie LZS w Biłgoraju KS Księżpol. 2. Cel turnieju:

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Zduńska Wola r.

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

KRAKÓW, 3 października 2012 r.

Wstęp Przebudzeni Dość niespodziewanie zawodnicy Pychowianki odnieśli dwa kolejne zwycięstwa. Najpierw pokonali Gajowiankę, by następnie zwyciężyć odwiecznego rywala - Strzelcy/Koronę Kraków. Widać pracę, jaką wkłada trener Piotr Jarosz. Początek sezonu był trudny, lecz drużyna powoli zaczynała krzepnąć i dobre wyniki były kwestią czasu... Co dalej? Liczymy na utrzymanie się w B-klasie. Do dziś tak naprawdę, nie wiadomo ile drużyn spada, gdyż to zmienia się z dnia na dzień. Regulaminy spadków i awansów w tej klasie rozrywkowej są wyjątkowo niejasne. Pragniemy serdecznie podziękować panu Zbigniewowi Stochandelowi za naprawę maszyny do sypania linii boiskowych. Na szczęście są sympatycy, pragnący bezinteresownie pomóc Klubowi. Sprzęt został naprawiony, ulepszony i miejmy nadzieję, będzie nam na długo służył. Naszym dzisiejszym rywalem jest zespół Podgórza Kraków. Mecz ten, będzie miał dodatkowy smaczek, gdyż przez wiele lat z naszymi gośćmi związany był nasz obecny szkoleniowiec Piotr Jarosz, zaś barwy ekipy z ul.dekerta przywdziewał Mariusz Laurisz. Podgórze, to utytulowana drużyna o bogatej tradycji. Oto rys historyczny naszych gości: KLUB SPORTOWY PODGÓRZE KRAKÓW założony został w roku 1913.Jego barwy to biel i czerwień. Jest to najbardziej znany i utytułowany z naszych rywali. Obecnie posiada sekcję piłki nożnej: kobiet i mężczyzn oraz kręglarską. Prezesem klubu od 30 lat jest pan Ryszard Ściborowski, vice prezesem znany w piłkarskim świecie Marian Krawczyk. Początki Klubu datuje się na rok 1913. Wtedy to, za sprawą Rudolfa Korpsatcha, Władysława Hausnera, Wiktora Offena, Wilhelma Majchera i Franciszka Kozieła powstała sekcja piłki nożnej. Pierwszym prezesem był pan Antoni Dostal. Drużyna, podobnie do naszej utrzymywała się z własnych składek. Rozgrywała mecze w Galicji, na Śląsku i Morawach. Pierwsza Wojna Światowa przerwała działalność Klubu. Na froncie zginęli sportowcy KS Podgórze - bramkarz por. Wilhelm Stec oraz prawoskrzydłowy Stanisław Suder. Po odzyskaniu niepodległości, dochodzi do reaktywacji Klubu. W roku 1920 powstaje Krakowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, (którego spadkobiercą jest dzisiejszy MZPN). Rok 1921 Podgórze rozpoczyna w grupie B - mając za rywali między innymi rezerwy Wisły i Cracovii jak i krakowski Wawel. W tymże roku Podgórze pozyskuje teren, na którym to, zakłada własne boisko. Największe pasmo sukcesów - to lata 1932-1934. Wtedy to, bowiem drużyna uzyskuje awans do Pierwszej Ligi. Dodatkowo powstaje budynek Klubowy (jak dotąd przebierano się w szopie, która była własnością Hausnerów, odległej 500 metrów od boiska). Dwa lata spędzone w Pierwszej Lidze przynoszą sławę i fakt, że Podgórze Kraków notowane jest w Tabeli Wszechczasów Ligi Polskiej - znajduje się na 67 miejscu. W dzisiejszej ekstraklasie drużyna grała 2 sezony, rozgrywając 42 mecze. 11 razy wygrywał, pięciokrotnie mecze kończyły się remisem, zaś 26 razy opuszczała boisko jako pokonana. Bilans bramkowy, to 56 goli zdobytych i 103 stracone. Podgórze rywalizowało wtedy m.in. z Wisłą Kraków (0:4 i 1:10) Cracovią 2:4 i 0:3, po stronie sukcesów należy przypisać mecz z Legią Warszaw wygrany 2:0 remis z stołeczną Polonią 2:2 oraz zwycięstwo 5:0 także z Czarnymi Koszulami, remis z ŁKS-em Łódź 1:1. Choć w meczach nieoficjalnych, Podgórze miało nawet reprezentantów Gabinet Kosmetyczny Venus ul. Babińskiego 79 (Przy zakładzie fryzjerskim Ela) -manicure, pedicure, tipsy, utwardzanie paznokci żelem, zdobienie w żelu, henna Tel: 0504 932 164 Polski. Podczas II Wojny Światowej Kret, Hoduj, Kasina i Wacław zagrali w meczach z Anglią 4:0 i Iranem, 6:1 gdy to żołnierze Brygady Karpackiej w Afryce zorganizowali reprezentację Polski składającą się z graczy Wisły, Garbarnii czy CWKS-u Warszawa. Na przełomie lat 50 i 60 koszykarze Wawelu występowali w II lidze, zaś dyskobolka Ściborowska oraz sprinter Szczerba reprezentowali Polskę w lekkoatletyce. Istniały tez sekcje kajaków, żeglarstwa, brydża sportowego i tenisa stołowego. W roku 1993 kobieca sekcja Piłki Nożnej awansowała do I ligi. Jak zapewne większość z Was wie, z Podgórzem Kraków związany był obecny trener Pychowianki Piotr Jarosz a w sekcji kobiecej grały lub grają mieszkające w Pychowicach Barbara Wójcik i Renata Wilkosz. Obecnie B-klasową drużynę prowadzi pan Zbigniew Więcek. Klub posiada strony internetowe: www..podgorze. com (oficjalna) oraz www.podgorze. krakow.prv.pl.

TABELA 1 Pogoń II 19 41 2 Płomień 19 37 3 Libertów 19 34 4 TS Tyniec 19 33 5 Borkowianka 19 31 6 Podgórze 19 30 7 Rzozovia 19 28 8 Gajowianka 19 22 9 Strzelcy 19 21 10 Trzebol 19 19 11 Pychowianka 19 14 12 Zryw 19 12 STRZELCY 11- Mirosław Poniedziałek 8- Łukasz Kostrz 5-Oskar Patniak 3-Jacek Zegarmistrz 2- Piotr Mrozek, Jakub Pałach, Jacek Bogusz, Mariusz Laurisz 1- Dawid Łyś, Sławomir Sukta, Marcin Wojas TERMINARZ To już jest (prawie) koniec sezonu... Zapraszamy Was, drodzy Kibice do wspierania zawodników Pychowianki w kolejnych spotkaniach. Oto ich terminy: 10.06.2007 - Niedziela, 18.00 Rzozovia Rzozów - Pychowianka 16.06.2007 - Sobota, 17.00 Pychowianka - Borkowianka Borek Szlachecki Pychowianka - Gajowianka Gaj 5:1 (2:0) Bezapelacyjnie... Bramki: 1:0 Kostrz- 44 min - karny 2:0 Pałach 45 min 2:1 Ożóg 54 min 3:1 Sukta 65 min 4:1 Pałach 70 min- karny 5:1 Patnaik 89 min Pychowianka: Wojnar - Ł.Górecki,T.Piórkowski, Laurisz, Patnaik - Sukta (66 min Mrozek), Zegarmistrz (78 min Balon), Bogusz, Wojas - Kostrz (Musiał), Pałach (71 min M.Górecki) Gajowianka:Staszczak- Niedoba, Bylica, Sewiko, Kopta - Dudek, Skała, Ożóg, Mateusz Cholewa - Reiss, Marcin Cholewa Żółte kartki: Bogusz Widzów: 100 Spotkanie zaczęło się od wzajemnego badania sił. Będący wyżej w tabeli goście, nie kwapili się z frontalnym atakiem, gospodarze zaś, starali się uzyskać przewagę na boisku. Najpierw w 5 minucie akcję przeprowadzili Wojas z Patnaikiem, zakończoną uderzeniem tego drugiego. Wkrótce nie lada atrakcji dostarczył kibicom pies, który swym wbiegnięciem na boisko starał się uatrakcyjnić widowisko. W 9 minucie Gajowianka zdobyła gola, jednak arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Na kolejną ciekawą

PRALNIA I MAGIEL J.L. OCHOJNA akcję czekaliśmy do 19 minuty spotkania. Wtedy to, po akcji Kostrza uderzał Patnaik, chwilę później mocno kropnął Wojas i Staszczak z najwyższym trudem odbił piłkę przed siebie. Kanonada trwała na dobre, kolejnym snajperem okazał się popularny Eto - po jego strzale z bocznej linii pola karnego, bramkarz wybił piłkę na róg, po chwili Bogusz minąwszy dwóch rywali starał się zaskoczyć Staszczaka. Jedną z nielicznych kontr Gajowianka wyprowadziła za sprawą Macieja Cholewy, lecz linia obrony Pychowianki była czujna. Do groźnej sytuacji doszło pod bramnką Wojnara w 25 minucie meczu, gdy nasz golkiper tak niefortunnie wykopał futbolówkę, że ta spadła wprost pod nogi rywali i gospodarze byli w poważnych tarapatach. Od 30 minuty dał znać o sobie arbiter spotkania. Najpierw nie zauważył zagrania ręką w polu karnym Gajowianki przez jej zawodnika, za moment nie odgwizdał jedenastki po faulu na Boguszu, pokazując mu niesłusznie żółty kartonik. Gdy wydawało się, iż pomimo sporej przewagi Pychowianki, na przerwę oba zespoły zejdą przy bezbramkowym rezultacie, nastąpiły dwie minuty, które przesądziły o losach spotkania. Najpierw w 44 minucie nieprzepisowo powstrzymywany w polu karnym był Łukasz Kostrz, arbiter tym razem wskazał na wapno i sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość...1:0 - radość na boisku i trybunach! W błędzie byli Ci, którzy myśleli, z na tym zakończą się emocje w pierwszej połowie. Tuż przed gwizdkiem na przerwę, Eto dostrzegł dobrze ustawionego w polu karnym Jakuba Pałacha, który ze stoickim spokojem wymanewrował obrońców i pokonał Staszczyka Na drugą odsłonę gospodarze wychodzili ze sporym handicapem, dwubramkowe prowadzenie stawiało ich w uprzywilejowanej sytuacji. Choć, mając w pamięci mecze z np. Zrywem, kibice obawiali się, czy to wystarczy. Podopieczni trenera Piotra Jarosza, grali tym razem rozważnie, cały czas posiadając przewagę w polu. SNIADANIA * OBIADY DOMOWE * NAPOJE * PIWO * LODY *PRANIE *PRASOWANIE TANIO, SZYBKO, SOLIDNIE PYCHOWICE, UL.JEMIOŁOWA 5 Telefon : 267-25-63 Dla Was pierzemy bardzo tanio...dla Pychowianki za darmo!!!! UL.SKALICA 23 CODZIENNIE 10.00 24.00

Gajowianka nie mając nic do stracenia zaatakowała. W 63 minucie z dystansu uderzył Dudek, minutę później, Wojnar źle obliczył wyjście do piłki, Ożóg nie zmarnował takiego prezentu i zdobył kontaktową bramkę...1:2 Blady strach padł na kibiców, którzy oczekiwali pierwszego zwycięstwa na własnym boisku w tej rundzie. Jednak niesłusznie się martwili, bo tak dobrze i mądrze grającą Pychowiankę widzieliśmy po raz pierwszy w tym sezonie. W 65 minucie, do piłki znajdującej się w okolicach pola karnego, doskoczył Sławomir Sukta, wbiegł z nią w pole karne i plasowanym strzałem umieścił w siatce Staszczyka...3:1. Bramka ta, miała specjalną dedykację, lecz to pozostawmy zainteresowanym... W 67 minucie, rajd przeprowadził Wojas, kończąc go mocnym uderzeniem. Otwarcie grająca Pychowianka, nadziała się na kontrę, po której najlepszy w zespole gości Dudek zmusił Wojnara do wybicia piłki na róg. Losy spotkania rozstrzygnęły się w 70 minucie spotkania. Znakomicie grający Kostrz, został powalony na murawę w polu karnym, zaś skutecznie z 11-tu metrów uderzył Jakub Pałach Cieszą gole napastnika, który jeszcze rok temu marzył o grze w podstawowym składzie. Solidna praca na treningach, upór i ambicja procentują... Rywali nie rezygnowali z prób zmniejszenia porażki, co rusz Dudek strzelał, kiwał, lecz w pojedynkę nie był w stanie zbyt wiele zdziałać. Pychowianka również dążyła do poprawy rezultatu. Próbowali Patnaik z dystansu, Bogusz, Wojas. W rewanżu na bramkę Wojnara uderzali Dudek i Reiss. W 81 minucie faulowany był Mrozek, zaś pięknie z wolnego strzelił Laurisz. Piotr Mrozek mógł zapisać się do protokołu sędziowskiego, lecz w w 87 minucie po idealnym podaniu Kostrza przestrzelił w dogodnej sytuacji. Ostatni akord meczu, to popis Oskara Patnaika, który po podaniu Wojasa strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik spotkania na 5:1. Wielkie brawa za ambicję i mądra grę, oby już tak do końca rundy... Strzelcy/Korona - Pychowianka 1:2 (1:1) Zwycięskie ostatnie minuty Bramki: 0:1 Zegarmistrz 21 min 1:1 Ciastoń 35 min 1:2 Patnaik 89 min Pychowianka: Wojnar - Balon (46 min Bogusz). T.Piórkowski, Laurisz, Ł.Górecki - Sukta (89 min Pałach), Zegarmistrz ( 85 min M.Górecki), Patnaik, Wojas- Mrozek ( 89 min Musiał), Kostrz Strzelcy: Paluszkiewicz- Chwaja, Bieszczanin, Gaweł, Apanowicz( 61 min Bachul)- Orczewski, Nazim, Cieślak, Ciastoń - Berger, Jemioło ( 80 SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH DOMEB Paweł Prochal, Ewa Prochal min Kubis) Sędziował: Kazimierz Dziubek Żółte kartki: Ł.Kostrz O nielada niespodziankę pokusili się zawodnicy Pychowianki. Pokonując TAXI 6-CIO OSOBOWE Kraków Kraj Zagranica Ceny umowne Jerzy Piórkowski tel. 502 370 419 Materiały budowlane: wapno, cement, farby Systemy dociepleń Artykuły metalowe Więźby, pokrycia dachowe, tarcice Folie i systemy rynnowe Chemia budowlana, narzędzia Ziemia ogrodnicza KRAKÓW ul. Tyniecka 169 (Kostrze) tel. (0-12) 267-53-03

Po zmianie stron pierwsi zaatakowali gospodarze. Składną akcję przeprowadzili Berger z Cieślakiem, lecz znakomitą interwencją popisał sie Tomasz Piórkowski. W odpowiedzi z dystansu uderzał wprowadzony do gry Jacek Bogusz. Pychowianka coraz częściej dochodziła do głosu a Strzelcy jakby stanęli w miejscu. W 60 minucie koronkową akcję przeprowadzili Sukta z Boguszem, próbował ją wykończyć Zegarmistrz. Trzy minuty później z dystansu uderzał Kostrz. Kolejną ciekawą akcję odnotowaliśmy w 78 minucie spotkania, kiedy to strzelał Eto, Paluszkiewicz wybił na róg a po kornerze główkował Zegrar.Rywale odpowiedzieli za sprawą aktywnego w tym dniu Bergera. Gdy wydawało sie, iż mecz skończy się remisem, na strzał z dalszej odległości zdecydował się Oskar Patniak, a piłka lobem wylądowała w siatce Paluszkiewicza. Strzelcy desperacko rzucili się do ataków, lecz nie przyniosły one skutku. Drugie z rzędu zwycięstwo Pychowianki stało się faktem...cóż walka do końca popłaca i należy wierzyć iż w kolejnych meczach zwycięska seria zostanie podtrzymana. Strzelców, udowodnili, iż za wcześnie postawiono na nich przysłowiowy krzyżyk. Zwyciężając drużynę z ul.parkowej, przełamli niemoc na tym obiekcie, jeszcze za czasów rozgrywek w C-klasie, wizyty na boisku Korony kończyły się porażkami. Początek meczu nie zwiastował takiego rezultatu. Gospodarze przeważali, co rusz pod bramką Wojnara robiło się niebezpiecznie. Po stronie Pychowianki, pierwszy sygnał do ataku dał Łukasz Kostrz, sprytnie uderzając z wolnego po faulu na nim, minimalnie obok słupka. W 9 minucie Nazim pognał z piłką w pole karne gości, na szczęście Laurisz stanął na wysokości zadania.spodobać sie mogła kombinacyjna akcja Sukty i Wojasa jak również chwilę później kontra Kostrz-Mrozek-Patnaik. Wprawdzie nadal przeważali Strzelcy, lecz gola zdobyła Pychowianka. W 21 minucie po rzucie rożnym Wojasa piłka ugrzęzła w siatce. Kto strzelił?. Do gola przyznają się zarówno Jacek Zegarmistrz jak i Tomasz Piórkowski. Po zdobyciu gola piłkarze Pychowianki nieco cofnęli się i rywale z jescze większym zapałem ruszyli do ataku. W 28 minucie groźnie z wolnego uderzał Apanowicz. Do wyrównania wyniku doszło w 35 minucie. Łukasz Balon nie upilnował Ciastonia a ten z lini bocznej pola karnego umieścił futbolówkę w siatce Wojnara. Szczęścia strzałem głową próbował Berger, nieskutecznie. Koniec pierwszej połowy to piękny rajd Balona, niestety zawodnik ów, nie potrafił sporzytkować go celnym strzałem bądź podaniem do partnerów. Z autu Międzynarodowy mecz towarzyski PODGÓRZE KRAKÓW (POLSKA) - UNITED LONDON (ANGLIA) 5 : 3 ( 1:1 ) Bramki dla krakowskiej drużyny strzelali: Mariusz Laurisz 2, Krzysztof Niemirski 1, Tomasz Kaleta 1, Zbigniew Wiącek 1. W niedzielne popołudnie o godzinie 16:00 na stadionie klubu piłkarskiego KS Podgórze mieszczącego się przy ulicy Dekerta w Krakowie odbył się MIĘDZYNARODOWY MECZ piłkarski pomiędzy drużynami KS Podgórze (wraz z przyjaciółmi) oraz United Londyn. W meczu tym wystąpił zawodnik 10 11 naszego klubu MARIUSZ LAURISZ. Grający w naszym klubie na pozycji ostatniego stopera, pokazał się z jak najlepszej strony strzelając 2 bramki stanowił o sile krakowskiego zespołu.

Bez słów... Tel: +48 12 256 99 80 +48 12 256 99 82 +48 12 276 73 56 Fax: +48 12 256 99 81 Kom: 0 602 651 335 HURTOWNIA DROBIU MIĘSA I WĘDLIN Skawina ul. Lipowa 4 Zapraszamy: Pn So 6:00 15:00 Zamówienia przyjmujemy przez 24h na dobę 12 COPYRIGHT DAWID LITWIN 2007