GRZEŚKOWIAK OAZA CUP U11

REGULAMIN TURNIEJU. Warszawa Białołęka, czerwca Organizatorzy: Sponsorzy: Partnerzy: Projekt współfinansuje m.st.

REGULAMIN TURNIEJU 1

CHARYTATYWNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W PIŁCE NOŻNEJ ROCZNIK 2006 DZIECI DZIECIOM RAZEM DLA INNYCH

REGULAMIN Turnieju Piłki Nożnej Baltic Football Cup 2015 o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka

HARMONOGRAM GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D SOBOTA 14 GRUDNIA 2013 ARENA STRUMYKOWA BOS NIEDZIELA 15 GRUDNIA 2013 ARENA LEGIONOWO.

Stowarzyszenie Piłkarskie Nadzieje

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej LUBLIN 2014

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

LATO 2014 W TORUNIU WAKACJE Z ORLIKIEM na obiektach MOSiR TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN TORUŃ 2014 W PIŁCE NOŻNEJ

Regulamin IRZYK CUP. Roczniki Organizatorzy: UKS Bemowska Szkoła Sportu IRZYK, Kamil Marczak, Sebastian Groszek 2. Terminy turniejów:

HARMONOGRAM - HALA ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W SOKOŁOWIE MŁP.

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

Regulamin turnieju dla młodzieży szkół gimnazjalnych SKAWINA CUP 2011

Warszawa, luty 2013 REGULAMIN ROZGRYWEK

Regulamin Turnieju GRYFIK CUP o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

Regulamin halowych rozgrywek szkoleniowych Skrzatów, Żaków i Orlików. Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w sezonie 2017/2018 ORGANIZATOR

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

Agat Deweloper Cup 2013

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

Regulamin I Europejskiego Turnieju Piłki Nożnej

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Lublin 2012

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

IV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU PABIANICKIEGO ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Pabianice r.

VI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORZEŁ CUP (rocznik 2003 i młodsi) Zduńska Wola r.

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

1 ORGANIZATOR 2 CEL TURNIEJU

REGULAMIN ROZGRYWEK WIŚNIOWSKA LIGA MISTRZÓW W FUTSALU KAT. SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK SEZON 2017/2018

REGULAMIN X HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁCE NOŻNEJ rok 2012

REGULAMIN TURNIEJU LIDER WINTER KIDS CUP 2016

Turnieju Piłkarskiego Euro Cup Brynica 2012 ORGANIZATOR

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

K.S. GÓRNIK JAWORZNO ul. Wojska Polskiego 1, Jaworzno NIP , tel.:, fax. (032) Bank Spółdzielczy :

UKS SIATECZKA ZALAS UKS 6 TENCZYNEK r. godz. 8:00 13:00. Zespół Szkół w Tenczynku

Akademia Sandecja Velucci cup 2017

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

GRUPY ELIMINACYJNE ROCZNIK 2001 TERMINARZ GIER

PŁOCKA LIGA Orlik U-11

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

TURNIEJ MINI MISTRZOSTWA 2012

TURNIEJ. Mini Mistrzostwa Świata Jelenia Góra 2018

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

REGULAMIN ROZGRYWEK O MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZICZEK W PIŁCE NOŻNEJ W SEZONIE 2014/2015 (zawodniczki do lat 13)

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

KLUB SPORTOWY NADSTAL KRZAKI CZAPLINKOWSKIE Gmina Góra Kalwaria. o Puchar Dyrektora. OSiR Góra Kalwaria

PROGRAM TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Budowlanych. Poznań Patroni:

ORGANIZATOR 2 CEL ROZGRYWEK

ZAPROSZENIE. Zagłębie Cup 2012

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ DLA KLAS 4-6

Widok Skierniewice WIDOK CUP. serdecznie zaprasza do udziału w turniej piłki nożnej

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Z OKAZJI III MEMORIAŁU IM. TADEUSZA SZYBIŃSKIEGO POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY NIEPOŁOMICE

III MEMORIAŁ IM. MIECZYSŁAWA WASZAKA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA AMATORÓW KU PAMIĘCI MARSZAŁKA PIŁSUDSKIEGO r.

REGULAMIN KLUBOWEGO TURNIEJU SENIORÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA POZPN PŁOCK 2018

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Pabianice ORZEŁ CUP grudnia /niedziela/ 2014r

Na podstawie art ust. 9) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

Regulamin Rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11. w roku 2019 POSTANOWIENIA OGÓLNE

I HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BEŁCHATOWA GIEKSA CUP (rocznik 2003 i młodsi) Bełchatów r.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ GRYF CUP 2012/13 SZCZECIN

VII HALOWY TURNIEJ SENIORÓW piłki nożnej o Puchar WÓJTA GMINY ZDUŃSKA WOLA

ROCZNIK 2007 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE i Wyniki na żywo na stronie:

ZST A ZSB CKZiU A CKZiU B

ROCZNIK 2008 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE III.2017 Wyniki na żywo na stronie:

Regulamin SLPP 2016/2017

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

8. Drużyna składa się maksymalnie z 10 zawodników.

OTWARTE MISTRZOSTWA DĄBROWY TARNOWSKIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOZNEJ REGULAMIN

ROJEWSKA HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ VII EDYCJA REGULAMIN NA SEZON 2017/2018

Organizator turnieju, relacja, zdjęcia:

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

PROGRAM X TURNIEJU STK REDECO CUP 2014 W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. Rocznik 2004 U Wrocław; 1-2 LUTY 2014r.

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PN. ULICÓWKA ROZDANIE SZÓSTE

REGULAMIN. Amatorskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. o PUCHAR WÓJTA GMINY KRZEMIENIEWO

REGULAMIN IT CUP PIŁKARSKICH MISTRZOSTW POLSKI BRANŻY IT, KRAKÓW r.

ROCZNIK 2009 PROGRAM TURNIEJU TURNIEJ ROZGRYWANY W TERMINIE II.2017 Wyniki na żywo na stronie:

POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOśNEJ

SCENARIUSZ. POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ pod hasłem <<CZERWONA KARTKA RASIZMOWI>>

URZĄD MIEJSKI W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ. FOOTBALL ACADEMY DĄBROWA TARNOWSKA

LICELIAIADA PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

ZAPROSZENIE. Gami-Pack Cup 2012

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

Śląska Liga Młodzików

Halowy Mikołajkowy Turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku. Turek

GRZEŚKOWIAK OAZA CUP U11 I. Cel rozgrywek 1. Wyłonienie zwycięzcy turnieju Grześkowiak Oaza CUP U11. 2. Promocja piłki nożnej wśród najmłodszych, wychowanie poprzez sport oraz możliwość rywalizacji chłopców z różnych regionów Polski. II. Organizacja turnieju 1. Rozgrywki prowadzi Dyrektor Sportowy wyznaczony przez Kórnickie Stowarzyszenie Sportowe Kotwica. 2. Miejsce rozgrywek: hala sportowa Oaza w Kórniku. 3. Termin rozgrywek: 14-15 listopada 2015 r. 4. Turniej Grześkowiak Oaza CUP U11 rozgrywa się na podstawie przepisów PZPN gry w piłkę nożną, zgodnie z niniejszym regulaminem oraz obowiązującymi postanowieniami dyrektora turnieju. 5. W trakcie turnieju obsadę sędziowską stanowi trzech sędziów, w tym jeden Sędzia Główny wyznaczony przez dyrektora turnieju. Każdy mecz jest prowadzony przez dwóch sędziów (sędziowie delegowani przez Wielkopolski ZPN ). 6. Czas trwania zawodów wynosi: a. 1x 20 minut w pierwszej fazie grupowej turnieju (sobota), b. 1x15 minut w drugiej fazie grupowej turnieju (niedziela), c. W fazie finałowej: - mecze o miejsca 5-16 1x15 minut,

- mecze o miejsca 1 i 3 2x10 minut Łączny czas gry każdej drużyny wyniesie 120 minut. 7. Mecze rozgrywane są na boisku ze sztuczną nawierzchnią. 8. Wymiary boiska: 40 x 20 m. 9. Wymiary bramek: 5 x 2 m. 10. Mecze rozgrywa się piłkami nr 4. III. Dopuszczenie do rozgrywek 1. W zawodach uczestniczyć mogą chłopcy urodzeni w 2004 roku i młodsi, 2. Każdy z zawodników zobowiązany jest posiadać ważną legitymację szkolną ze zdjęciem lub paszport potwierdzający datę urodzenia zawodnika oraz aktualną kartę zdrowia. 3. Przed rozpoczęciem rozgrywek w biurze zawodów nastąpi weryfikacja tożsamości zgłoszonych zawodników. 4. Zawodnicy muszą być ubezpieczeni przez macierzyste kluby. 5. Drużyny uczestniczące w zawodach winny przedstawić organizatorowi listę maksymalnie 12 zawodników z następującymi danymi: imię i nazwisko, datę urodzenia i numer na koszulce oraz maksymalnie 2 opiekunów ( trener i kierownik drużyny ). Zawodnicy przez cały okres rozgrywek mają obowiązek występować z tymi samymi numerami na koszulkach. 6. Zawodnicy mogą grać wyłącznie w obuwiu sportowym. Obowiązuje zakaz gry w metalowych korkach. Wskazana jest gra w butach halowych o płaskiej podeszwie ewentualnie typu TURF. 7. Liczba zawodników na boisku: 5+1 (pięciu graczy w polu plus bramkarz). 8. W czasie spotkania obowiązują zmiany powrotne we właściwej strefie zmian. IV. 4. Harmonogram turnieju

1. W zawodach wystąpi 16 zespołów. 2. I faza grupowa (sobota 14.10.2015): w 4 grupach (A, B, C i D) gra po 4 zespoły wg schematu każdy z każdym (o podziale drużyn na grupy zadecyduje organizator w oficjalnym losowaniu). W sobotę przed południem swoje mecze rozegrają drużyny z grup A i B (9:00 14:00), natomiast po południu rywalizować będą drużyny z grup C i D (14:30 19:30). O 14:00 OFICJALNE OTWARCIE TURNIEJU 3. II faza grupowa (niedziela 15.10.2015): a. z każdej grupy (A, B, C i D) pierwsze dwa zespoły awansują do Ligi Mistrzów (LM) grupy E (A1, B2,C1, D2) i F (A2, B1, C2, D1). Pozostałe zespoły grają w Lidze Europy (LE) grupy G (A3, B4, C3, D4) i H (A4, B3, C4, D3). b. We wszystkich grupach (LM i LE) wystąpią po 4 zespoły grające ze sobą wg schematu każdy z każdym. W niedzielę przed południem swoje mecze rozgrywają drużyny w Lidze Europy (grupy G i H 8:00 12:00), natomiast po południu rywalizować będą drużyny w Lidze Mistrzów (grupy E i F 12:00 16:00). c. Po pierwszym dniu rozgrywek konto punktowe i bramkowe drużyn jest zerowane. Klasyfikacje indywidualne zachowują ciągłość. 4. Faza finałowa: a. Mecz o miejsce 15: zespoły, które uplasowały się na 4 miejscu w grupie G i H, b. Mecz o miejsce 13: zespoły, które uplasowały się na 3 miejscu w grupie G i H,

c. Mecz o miejsce 11: zespoły, które uplasowały się na 2 miejscu w grupie G i H, d. Mecz o miejsce 9: zespoły, które uplasowały się na 1 miejscu w grupie G i H, e. Mecz o miejsce 7: zespoły, które uplasowały się na 4 miejscu w grupie E i F, f. Mecz o miejsce 5: zespoły, które uplasowały się na 3 miejscu w grupie E i F, g. Mecz o miejsce 3: zespoły, które uplasowały się na 2 miejscu w grupie E i F, h. Finał: zespoły, które uplasowały się na miejscu 1 w grupach E i F. 5. Przewidywane zakończenie turnieju godzina 18:00 V. Kolejność miejsc w tabeli 1. W fazach grupowych kolejność w tabeli ustala się według liczby zdobytych punktów. 2. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie drużyny, ostatecznie o zajętym miejscu w grupie decydują kolejno: a. Wynik bezpośredniego spotkania w aktualnej fazie grupowej, b. Korzystniejsza różnica bramek w aktualnej fazie grupowej, c. Większa liczba strzelonych bramek w aktualnej fazie grupowej, d. Mniejsza liczba straconych bramek w aktualnej fazie grupowej, e. Rzuty karne pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

3. W przypadku, gdy więcej niż dwie drużyny mają taki sam dorobek punktowy, o kolejności decyduje mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami. 4. W przypadku remisu w fazie finałowej rozstrzygają rzuty karne, każda drużyna wykonuje 3 rzuty karne. VI. Przepisy gry 1. W trakcie trwania turnieju stosuje się przepisy gry w piłkę nożną. 2. Obowiązują następujące wyjątki: a. Nie obowiązują przepisy dotyczące pozycji spalonej, b. Wszystkie rzuty wolne poza rzutem karnym są rzutami pośrednimi i muszą być wykonane w ciągu 5 sekund od momentu postawienia piłki na linii bądź gwizdka sędziego, c. Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi 5 m, d. Rzut karny wykonuje się z odległości 9 m od środka linii bramkowej, e. Podczas autów piłka wprowadzana jest nogą, w ciągu 5 sekund od momentu ustawienia piłki na linii i tylko po podłożu, f. Jeżeli piłka przekroczy linię końcową boiska, zawodnik (bramkarz) ma 5 sekund na wznowienie gry od momentu ustawienia piłki na podłożu (jeżeli wprowadza piłkę nogą) albo 5 sekund od momentu złapania piłki (jeżeli wprowadza piłkę ręką). W obu przypadkach wprowadzana piłka nie może przekroczyć połowy boiska bez dotknięcia piłki przez któregoś z zawodników będących na połowie drużyny wznawiającej grę, g. Jeżeli bramkarz chwyci piłkę w polu karnym do rąk lub przyjmie piłkę nogą (lub bez przyjęcia), może zagrać piłkę dowolnie bez ograniczeń (tzn. piłka może być zagrana bezpośrednio na połowę

przeciwnika). Nie może jednak przetrzymywać piłki w rękach dłużej niż 5 sekund. h. Za złe wprowadzenie piłki z autu bramkowego przyznaje się drużynie przeciwnej rzut wolny, wykonywany z linii środkowej boiska. VII. Kary 1. Niezależnie od kar przewidzianych w obowiązujących przepisach gry w piłkę nożną stosuje się następujące kary dyscyplinarne: a. Czasowe wykluczenie zawodnika z gry na 2 lub 5 minut w zależności od stopnia przewinienia. W przypadku straty bramki przez zespół grający w osłabieniu 2-minutowa kara dyscyplinarna ulega anulowaniu i można wprowadzić do gry ukaranego zawodnika. 5- minutowej kara dyscyplinarna nie ulega anulowaniu. Dopiero po upływie 5 minut można wprowadzić ukaranego zawodnika na boisko. b. Czerwona kartka powoduje wykluczenie zawodnika z całego meczu. Zespół gra w osłabieniu przez 5 minut bez względu na ilość straconych bramek. Po upływie 5 minut można wprowadzić do gry zawodnika innego niż ukarany czerwoną kartką. c. Czerwona kartka jest równoznaczna z zakazem gry ukaranego zawodnika w następnym meczu. W przypadku rażąco niesportowego zachowania dyrektor turnieju może na wniosek Sędziego Głównego zadecydować o wykluczeniu zawodnika z dalszych rozgrywek. 2. Drużyna nieprzestrzegająca postanowień niniejszego regulaminu zostanie wykluczona z rozgrywek na podstawie decyzji dyrektora turnieju. W takim przypadku spotkania rozegrane przez wykluczoną drużynę zostaną automatycznie zweryfikowane stosunkiem bramek 3:0 na korzyść drużyny

przeciwnej. Powodem dyskwalifikacji drużyny może być również rażąco niesportowe zachowanie zawodnika, trenera lub innej osoby towarzyszącej drużynie. 3. Wszelkie zastrzeżenia i protesty rozpatrywane będą w trakcie rozgrywek przez dyrektora turnieju po konsultacji z Sędzią Głównym. VIII. Opieka medyczna: Organizator zapewnia opiekę medyczna oraz wodę dla każdej drużyny w trakcie rozgrywania swoich spotkań. Za kontuzję, wypadki i inne zdarzenia losowe zaistniałe w czasie trwania turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności. IX. Nagrody: 1. Drużyny otrzymują pamiątkowe puchary, oraz medale. 2. Dla 3 najlepszych zespołów przewidziane są nagrody rzeczowe. 3. Wyróżnienia indywidualne otrzymują: Najlepszy strzelec turnieju Najlepszy bramkarz MVP - Najbardziej kreatywny zawodnik turnieju 4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie jak i interpretacji regulaminu w sprawach spornych. X. Przepisy końcowe 1. We wszystkich sprawach dotyczących rozgrywek Grześkowiak Oaza CUP U11, a nie objętych przepisami niniejszego regulaminu, decyzje podejmuje dyrektor turnieju. 2. Każda drużyna biorąca udział w turnieju zobowiązana jest do przestrzegania ładu i porządku na terenie obiekty, na którym rozgrywane są zawody sportowe. 3. Za ład i porządek w przydzielonych szatniach odpowiadają trenerzy i opiekunowie grup, za wszelkiego rodzaju szkody odpowiada cały zespół. 4. Przystąpienie zespołu do turnieju jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.