Do spokoju daleko... Słowo wstępne. Dubel Jacek Usługi Blacharskie. Kontakt: Kraków, ul. Skalica 5, tel

Trzy mecze do końca rundy...

PYCHOWIANKA W PYCHOWICACH!!!

Wielka szansa na podium!

Regulamin AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA STRUMIENIA. na sezon 2012/2013 roku.

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

Słowo wstępne NR 67 (10/2009)

DATA I MIEJSCE: o godz. 9:00 rozpoczęcie turnieju, hala sportowa im. A. Gołasia w Ostrołęce ul. Traugutta.

Idziemy na Mistrza...

Finał XIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Wielkopolskiego w Unihokeja Dziewcząt

Organizatorem turnieju jest Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie i GKS BARUCHOWO

Faceci z okładki - idole kobiet...

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

IV Edycja Ligi w Halowej w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

AWANS NA DZIESIĘCIOLECIE

Pół tuzina na dobry początek. Iskra Banie - Flota 0-6 (0-1)

MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Organizator turnieju, relacja, zdjęcia:

a) b) c) d)

Podsumowanie sezonu 2017/2018 WLF

REGULAMIN GMINNO-MIEJSKIEJ HALOWEJ PILKI NOŻNEJ OPEN O PUCHAR BURMISTRZA GMINY I MIASTA SUSZ SUSZ HALA SPORTOWO-WIDOWISKOWA

A1 juniorzy 2001 / B1 juniorzy młodsi 2003 / 2004

Reprezentacja MOW Wrocław w piłce nożnej osiągnęła ogromny sukces wygrywając

P R Z E P I S Y G R Y. w G r a b o w s k i e j L i d z e O r l i k a

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i

1. Organizator : Powiatowe Zrzeszenie LZS w Biłgoraju KS Księżpol. 2. Cel turnieju:

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

I Turniej w Halowej Piłce Nożnej Stalówka Cup Hala widowiskowo-sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głownie, ul. Generała Andersa 37

ZAPROSZENIE. Zagłębie Cup 2012

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

Regulamin Ligi Miejskiej Halowej Piłki Nożnej w Kędzierzynie-Koźlu w sezonie 2010/2011

KONFRONTACJA VOL. 5 REGULAMIN TURNIEJU

REGULAMIN TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PN. ULICÓWKA ROZDANIE SZÓSTE

REGULAMIN KLUBOWEGO TURNIEJU SENIORÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA POZPN PŁOCK 2018

REGULAMIN ROZGRYWEK JUNIORÓW, TRAMPKARZY, MŁODZIKÓW, ORLIKÓW I ŻAKÓW WIELICKI PODOKRĘG MZPN IX TURNIEJ HALOWY IM. K. DEMCZUKA W ROKU 2018/2019

ZASADY UCZESTNICTWA W TURNIEJU PRZEPISY I ZASADY GRY

PŁOCKA LIGA Orlik U-11

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

III Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego

Regulamin turnieju. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin. I Warszawski Turniej Halowy PilkaNaHali.pl

IX Prymasowski Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przez Parafialny Klub Sportowy KOZAL Gniezno

ZAPRASZAMY NA PYCHOWIANKĘ

REGULAMN ZBĄSZYŃSKICH ROZGRYWEK PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ KUVERT LIGA SEZON 2016/2017

MAŁOPOLSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ W KRAKOWIE KOMISJA DS. PIŁKARSTWA KOBIECEGO

REGULAMIN X HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁCE NOŻNEJ rok 2012

III MEMORIAŁ IM. STANISŁAWA SYRDY, KRAKÓW r.

LISTA ZAWODNIKÓW TURNIEJ ŁAF R.(SB)

III Pomorski Turniej Piłkarski o Puchar Zarządu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. REGULAMIN

REGULAMIN Świąteczny Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Turku - 9 kwietnia 2017r.

Przepisy Ligi Piłki Nożnej na Orlikach (GOSiR LEAGUE) Sezon 2017/ 2018

A1 juniorzy 2000 / B1 juniorzy młodsi 2002 / 2003

REGULAMIN ROZGRYWEK LIGI GMINY KRZYKOSY W PIŁCE NOŻNEJ. Sezon 2015/ Cel rozgrywek: Regulamin

Załącznik nr 2 do Uchwały nr 40/19/Z. Zarządu Śl. ZPN z dnia r.

Regulamin. ArcheoCup 2009

REGULAMIN ROZGRYWEK WIŚNIOWSKA LIGA MISTRZÓW W FUTSALU KAT. SKRZAT, ŻAK, ORLIK, MŁODZIK SEZON 2017/2018

A1 juniorzy 1999 / B1 juniorzy młodsi 2001 / 2002

VII GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SENIORÓW O PUCHAR BURMISTRZA ZBĄSZYNIA

PROJEKT UNIFIKACJI SYSTEMU WSPÓŁZAWODNICTWA MŁODZIEŻOWEGO W POLSCE

FORZA CUP 2015 III MIEJSCE zawodników z GKS Bełchatów 2006.

Sezon 2009/2010. czas zacząć! Słowo wstępne. Liga ruszyła na dobre...

LATO 2014 W TORUNIU WAKACJE Z ORLIKIEM na obiektach MOSiR TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN TORUŃ 2014 W PIŁCE NOŻNEJ

HALOWE MISTRZOSTWA SĘDZIÓW WIELKOPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ DLA KLAS 4-6

Pogrom w Tyńcu! Wspaniałe rozpoczęcie sezonu!

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

Mini Euro 2012 KIBICUJEMY RAZEM

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH Liga Orlików Podokręg Piłki Nożnej Wadowice Sezon 2017 / 2018

LKS Sanovia Lesko Derby LKS Sanovia Lesko 1-1 K.S Bieszczady Ustrzyki Dolne

NOWY STAW 2011

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK ŚWIDNICA

VIII Edycja Ligi w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza Janowa Lubelskiego - Finały

Startuje IV liga! Jeziorak Iława podejmuje GKS Wikielec [RELACJA NA ŻYWO]

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

Warunki i Zasady Uczestnictwa

11 CZERWCA 2017r. ( NIEDZIELA ) godz. 9.00

GRUPA I. MKS Przasnysz. KS CK Troszyn I. Narew Ostrołęka. ULKS Ołdaki. Rzekunianka Rzekuń II. GRUPA Mecze PKT Bramki Miejsce

6 meczy, 6 punktów 11 miejsce w tabeli wyraźne prowadzenie Borkowianki

10 lecie SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SŁUPSKU Jesteśmy na facebooku V LIGA SMS

Regulamin Halowych Mistrzostw PPN Kraków Juniorów i Juniorów Młodszych - sezon 2017/2018

B1 (Junior Młodszy) C1 (Trampkarz)

Regulamin rozgrywek Młodzieżowej Ligi Kibica

PATRONAT HONOROWY: GMINA ZABIERZÓW PATRONAT MEDIALNY MIEJSCE ROZEGRANIA TURNIEJU

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

Potrzebne bramki, potrzebne punkty

ZMIANY W PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ 2016/17 zagadnienia kluczowe Artykuł 12

REGULAMIN HALOWYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA SĘDZIÓW O PUCHAR PREZESA LZPN W ZIELONEJ GÓRZE ROK 2014 DREZDENKO

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA PARKU WODNEGO Relax

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) Kara 2 minut za używanie słów wulgarnych lub powszechnie uznanych za obraźliwe

Regulamin IRZYK CUP. Roczniki Organizatorzy: UKS Bemowska Szkoła Sportu IRZYK, Kamil Marczak, Sebastian Groszek 2. Terminy turniejów:

Słowo wstępu - nasz rywal - Piast II Wołowice Dzięki pewnemu zwycięstwu w ostatniej kolejce z Grzegórzeckim (7:1) i porażce Strażaka Rączna z Sokołem Rybna (1:2) Pychowianka na siedem kolejek przed końcem rozgrywek objęła fotel lidera!!! Porażka z Rybitwami spowodowała wielką mobilizację w obozie Pycho, przeprowadzono liczne rozmowy oraz szczególnie motywowano się na mecz z Grzegórzeckim. Efektem tego było bardzo dobre spotkanie, w którym zawodnicy wyciskając pot i krew wywalczyli trzy punkty. Plan udało się zrealizować w 100%. Po sukcesie z Grzegórzeckim, kolejnym rywalem Pychowianki będzie, w dzisiejsze popołudnie, Piast II Wołowice. Nasz rywal, okupuje wprawdzie dolne rejony tabeli, ale wiosną zdążył już zgromadzić 11 punktów, zwyciężając m.in. sensacyjnie Grzegórzeckiego Kraków. Nasz rywal, to Klub z dużymi tradycjami, tak oto przedstawia swą historię na stronie internetowej: 2 Historia piłki nożnej w Wolowicach, to lata 1910-1912. Młodzi ludzie uczący się i pracujący w Krakowie, zobaczyli jak gra się w piłkę nożną. Nie długo trzeba było czekać na nowe w Wolowicach. Na prawdziwe mecze piłkarskie trzeba było jednak poczekać do roku 1920. Pierwszymi przeciwnikami miejscowej drużyny, byli piłkarze z sąsiadujących miejscowości - Czernichów, Bielany, Tyniec, Liszki... Rok 1927 można przyjąć jako początek istnienia klubu. Jednak formalnie, klub został zarejestrowany jako LZS WOŁOWICE po wojnie, w roku 1947. Pierwszym prezesem klubu zaostał wybrany PIOTR JASIOŁEK. Przystąpiono do zorganizowanych rozgrywek. Od tego czasu. drużyna nieprzerwanie występuje na arenie ligowej. Koleje losów Piasta to wzloty i upadki nie tylko sportowe. W 1982 roku spłonęła doszczetnie szatnia klubowa wraz ze sprzetem sportowym. Drużyna stanęła na rozdrożu. Trzeba było wszystko zacząć od zera. Jednak ambitni młodzi chłopcy z Wołowic nie zawiedli. Średnia wieku zespołu to 17,5 lat. Większość juniorów od początku poczynała sobie bardzo dobrze. Na wiosnę 1983, klub awansował do klasy

Słowo wstępu - nasz rywal - Piast II Wołowice 3 B. Kadrę stanowili wówczas: Leszek Bębenek, Wiesław Karaś, Jan Jasiołek, Stanisław Kapusta, Ryszard Owca, Andrzej Bańdo, Krzysztof Galos, Bogdan Śmiech, Jan Kuś, Marek Jasiołek, Marek Bańdo, Bogdan Górny, Krzysztof Boroń, Jan Grzesiak, Andrzej Bębenek. W roku 1985, klub poraz pierwszy w swojej historii awansował do klasy A i w swym debiutanckim starcie wywalczył siódme miejsce. Niestety w skutek nieprzyjemnych zdarzeń, Piast został zdegradowany do klasy C Ponownie wołowicki klub zameldował się w rozgrywkach ligowych w 1987 roku. Wybrano nowy zarząd, którego prezesem został Stanisław Jagocha. Klub zaczął odmładzać drużynę. Następcy mieli po 15-16 lat, początki nie były więc łatwe. Na awams trzeba było czekać do roku 1999. Po dramatycznym ostatnim meczu, Piast wyeliminował rezerwę III-ligowego Świtu Krzeszowice. Z rezerwami Piasta (pierwsza drużyna występuje w V lidze), spotykaliśmy się dotąd 3 krotnie. Dwa razy wygrywali nasi zawodnicy, a raz padł remis. W bramkach: 9:3 dla Pychowianki. Do ciekawostek należy, że w pierwszym meczu, rozegranym między tymi drużynami (3:2 dla naszych zawodników), gola zdobył prezes Łukasz Górecki oraz Marcin Wojas. Serdecznie zapraszamy Kibiców, wspierajcie nas w tym ważnym meczu. Sprawmy, by dziesięciolecie, przyniosło nam radość z awansu!!! A.S.

Pychowianka Kraków - Grzegórzecki Kraków 7:1 (3:0) Bramki: 1:0 K.Piórkowski 16 min 2:0 G.Jeleń 41 min 3:0 G.Jeleń 45 min 4:0 W.Olko 62 min 5:0 Ł.Balicki 67 min 5:1 71 min 6:1 K.Dubel 74 min 7:1 Ł.Balicki 89 min Żółte kartki: K.Piórkowski 19 min G.Jeleń 34 min K.Dubel 82 min Ł.Balicki 90 min Po zeszłotygodniowej porażce z Rybitwami, zawodnicy Pychowianki z podrażnioną ambicją podeszli do spotkania z Grzegórzeckim. Rywal wciąż walczący o awans, mobilizował do ciężkiej walki. Spotkanie toczone w zimnej aurze, mogło się podobać. Mogłoby jeszcze bardziej, gdyby do niezłej gry z obu stron dostroili się sędziowie... ale po kolei... Pychowianka za sprawą Balickiego zaatakowała już w 2 minucie, kontrę gości chwi- Pychowianka: P.Fabryczewski, W.Ferdek, K.Kuzyk, S.Sukta, T.Piórkowski (46 min W.Olko), R.Tomasiak (59 min K.Du- bel), M.Pałach (75 min J.Lorek), P.Mrozek, Ł.Balicki, K.Piórkowski, G.Jeleń (69 min J.Pałach). Widzów: 60 Restauracja Pizzeria, ul. Skalica 23 A, Kraków Pychowice tel. (12) 376 67 92 otwarte codziennie 13.00 22.00 J&J Sport Center Kraków, ul. Winnicka 40, 30-394 Kraków -Skotniki 4

Pychowianka Kraków - Grzegórzecki Kraków 7:1 (3:0) lę później przerwał T.Piórkowski. Dobre tempo spotkania, akcja za akcję, zwiastowały ciekawe widowisko. Niestety, dziwne decyzje trójki sędziowskiej popsuły zawody. Kontrowersyjne, dziwne decyzje wprowadzały wielką nerwowość na boisku. Pychowianka przeważała w posiadaniu piłki, jednak więcej sytuacji bramkowych stwarzali rywale. Aż do 15 minuty. Wtedy Jeleń zagrał do K.Piórkowskiego, ten wyszedł na czystą pozycję i został sfaulowany, jednak gwizdek sędziny milczał. Za moment, Sukta idealnie obsłużył K.Piórkowskiego, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Prowadzenie uskrzydliło gospodarzy, którzy z inwencją natarli na przeciwnika. W 22 minucie, brutalnie sfaulowany został Balicki, sędzina wpierw ukarała faulującego kartką, po czym nakazała grać od... autu. 25 i 27 minuta, to próby strzału R o b b e - na, jednak bramkarz nie dał się zaskoczyć. W 38 minucie, jeden z rywali nie wytrzymał nerwowo i w nieparlamentarnych słowach obraził sędzinę, za co został usunięty z boiska. Co ciekawe, incydent dojrzał sędzia asystent, poszkodowana nie raczyła usłyszeć... Osłabiony Grzegórzecki został wypunktowany w końcówce pierwszej części. Najpierw M.Pałach zagrał do Jelenia, a ten sprytnym strzałem pokonał bramkarza. W 45 minucie, wychodzącego na pozycję sam na sam, sfaulował bramkarz. Rzut karny dla Pychowianki i czerwona kartka dla golkipera! Piłkę na jedenastym metrze ustawił Jelon i pewnym strzałem umieścił 5

Pychowianka Kraków - Grzegórzecki Kraków 7:1 (3:0) piłkę w siatce. 3:0 do przerwy i gra w przewadze dwóch zawodników ustawiły mecz. Trener gości w przerwie meczu dokonał czterech zmian i rywale z nowymi siłami próbowali napsuć krwi Pychowiance. Do pewnego momentu udawała im się ta sztuka i Fabryczewski kilkakrotnie był w opałach. W 55 minucie Olko wraz z Kuzykiem zażegnali niebezpieczeństwo, ten pierwszy wybił piłkę z pustej bramki. Pychowianka odpowiedziała akcją Dubla w 62 minucie. Nasz lewoskrzydłowy zagrał do Olko, który ładnym strzałem podwyższył na 4:0. Kibice na tę okazję odśpiewali nową piosenkę, sławiącą Pycho. Ko- 6 lejne trafienie było dziełem znakomicie dysponowanego tego dnia Balego. Łukasz pięknie kropnął pod poprzeczkę i bramkarz był bez szans!!! Ambitnie grający Grzegórzecki zdobył gola na 5:1 w 71 minucie meczu. Podrażniło to zawodn i k ó w z Pychowic. J a k u b Pałach z a g r a ł do Dubla, ten p o c i ą - g n ą ł l e w ą stroną i strzelił nie do obrony... W 89 minucie Balicki po raz drugi trafił do siatki, wieńcząc w ten sposób znakomity występ. Zwycięstwo dało Pychowiance fotel lidera. Czy tylko na tydzień? - oby nie. Przed nami kolejne mecze, każdy tak samo ważny i każdy ciężki. Hasło bij mistrza, obowiązuje niezależnie od ligi. Każdy będzie podwójnie mobilizował się na Pychowiankę. A.S.

Tabela i lista strzelców TABELA Nazwa Mecze Pkt. Z. R. P. Bramki 1 Pychowianka Kraków 19 40 13 1 5 82-32 2 KS Rybitwy Kraków 19 40 12 4 3 53-34 3 Strażak Rączna 19 39 12 3 4 49-24 4 Sokół Rybna 19 35 11 2 6 44-40 5 Grzegórzecki Kraków 18 30 8 6 4 35-29 6 Błękitni Czułówek 19 26 7 5 7 53-44 7 Rzozovia Rzozów 18 25 7 4 7 47-46 8 Trzebol Wielkie Drogi 19 22 6 4 9 32-43 9 Strzelcy Kraków 19 22 6 4 9 39-47 10 Piast II Wołowice 19 21 6 3 10 32-47 11 Polonia Kraków 19 20 6 2 11 28-44 12 Sparta 19 19 5 4 10 37-52 13 Powiśle Ochodza 19 17 5 2 12 41-64 14 KS Tyniec 19 16 4 4 11 25-51 Strzelcy Pychowianki Kamil Piórkowski : 30 Grzegorz Jeleń : 23 Łukasz Balicki : 9 Wojciech Solak : 8 Marek Pałach : 4 Wiktor Olko : 3 Oskar Patnaik : 1 Rafał Tomasiak : 1 Jerzy Lorek : 1 Jakub Pałach : 1 Kamil Dubel : 1 7

TAXI 8 - OSOBOWE Kraków Kraj Zagranica Ceny umowne Jerzy Piórkowski tel. 502 370 419 PRALNIA I MAGIEL J.L. OCHOJNA *PRANIE *PRASOWANIE TANIO, SZYBKO, SOLIDNIE PYCHOWICE, ul. JEMIOŁOWA 5 tel. kom. 0 509 182 427 Dla Was pierzemy bardzo tanio...dla Pychowianki za darmo!!!! 8 COPYRIGHT ŁUKASZ GÓRECKI 2013