Koszt: 2,58 PLN z VT/min sługę świadczy Teroplan.. GRZIĄZ,.. Brodnica Busko-Zdrój 10:30 19:11 g przez: Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce 19:30 Przyśpieszony b V Bydgoszcz 07:40 08:05 P1 g przez: Świecie 05:20 07:40 09:45 13:00 P1 18:10 + przez: Michale 16:00 6 7 g przez: Górna Grupa, Świecie, Gruczno, Osielsko 05:55 08:10 09:00 10:30 11:40 12:30 12:30 14:30 C G Chełmno Częstochowa 15:30 16:30 18:30 m przez: Podwiesk 10:00 14:30 E przez: tolno 06:45 16:40 przez: Paparzyn, tolno E m 05:40 09:00 12:50 15:30 przez: Toruń, Włocławek, Łódź, Piotrków Trybunalski 10:00 10:00 ~ #ŁÓ trona 1 z 7
Koszt: 2,58 PLN z VT/min sługę świadczy Teroplan.. Elbląg przez: Kwidzyn 17:05 GRZIĄZ,.. Gdańsk Gdynia 05:35 08:14 Przyśpieszony 14:40 14:40 b V ^ #ŁÓ przez: Tczew 09:45 12:45 5 d* przez: Malbork 02:45 x przez: Gdańsk 7 d* # 05:35 14:40 14:40 ^ #ŁÓ przez: Malbork, Gdańsk 02:45 x 5,6 L2 #ŁÓ 5,6 L2 #ŁÓ Golub-obrzyń Grójec 05:30 przez: Toruń, Włocławek, Płock 23:20 xx Gruta 07:40 08:30 11:00 14:30 H F G3 Karwia Katowice 15:55 F H przez: tary Folwark 15:55 przez: Gdańsk, Gdynia, Władysławowo, Jastrzębia Góra 14:40 5,6 L2 #ŁÓ przez: Toruń, Włocławek, Łódź, Piotrków Trybunalski, Częstochowa, iewierz 10:00 10:00 ~ #ŁÓ trona 2 z 7
Koszt: 2,58 PLN z VT/min sługę świadczy Teroplan.. Kielce przez: Toruń, Włocławek, Łódź 19:30 GRZIĄZ,.. Kwidzyn Lipno Łasin Łeba Łódź 17:05 przez: Zbójno, Kikół 18:55 5,7 d* # przez: Gruta 15:55 F H przez: Rogóźno 15:30 przez: Gdańsk, Gdynia 05:35 przez: Malbork, Gdańsk, Gdynia, Władysławowo 02:45 x przez: Toruń, Włocławek 10:00 10:00 19:30 ~ #ŁÓ Malbork Mielec Nowe 02:45 x przez: Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce, Busko-Zdrój 19:30 przez: Warlubie 07:35 przez: Wielki Komorsk 07:20 10:20 12:30 15:20 16:35 trona 3 z 7
Koszt: 2,58 PLN z VT/min sługę świadczy Teroplan.. Ostrowiec Świętokrzyski 23:20 xx GRZIĄZ,.. przez: Toruń, Włocławek, Płock, Grójec, Radom, tarachowice przez: Toruń, Włocławek, Łódź Piotrków Trybunalski Płock Poznań Radom 10:00 10:00 ~ #ŁÓ przez: Toruń, Włocławek 23:20 xx przez: Bydgoszcz 07:40 08:05 P1 g 23:20 xx przez: Toruń, Włocławek, Płock, Grójec Radzyń Chełmiński 14:00 15:40 16:10 P przez: tary Folwark, Gruta 15:55 P N Rywałd Rzeszów łup 15:40 przez: Toruń, Włocławek, Łódź, Kielce, Busko-Zdrój, Mielec 19:30 przez: Gruta 08:30 14:30 H osnówka tarachowice 16:30 przez: Toruń, Włocławek, Płock, Grójec, Radom 23:20 xx Świecie 05:20 07:40 09:45 13:00 P1 trona 4 z 7
Koszt: 2,58 PLN z VT/min sługę świadczy Teroplan.. GRZIĄZ,.. 18:10 + przez: Górna Grupa 05:55 08:10 09:00 10:30 11:40 12:30 12:30 12:30 (f) C G 14:30 15:30 16:30 17:30 m 4 18:30 19:45 m przez: Wielkie twolno, Morsk 13:18 4 przez: artowice, Morsk 15:20 przez: Michale, artowice, Morsk 07:00 m Tczew 09:45 12:45 5 d* 7 d* # Toruń Warszawa 10:00 10:00 19:30 23:20 ~ #ŁÓ przez: Wąbrzeźno, Łysomice 10:00 12:10 16:40 przez: Radzyń Chełmiński 14:00 16:10 P przez: Brodnica 10:30 g P N xx trona 5 z 7
Koszt: 2,58 PLN z VT/min sługę świadczy Teroplan.. przez: Golub-obrzyń 05:30 GRZIĄZ,.. Wąbrzeźno Włocławek 10:00 12:10 16:40 przez: Mgowo 18:30 G6 przez: Błędowo 14:20 B przez: Toruń 10:00 10:00 19:30 23:20 ~ #ŁÓ xx Oznaczenia # kursuje 2.I, 2.XI, 23.XII #ŁÓ Kurs wykonywany przez PK Łódź p. z o.o. 91-729 Łódź ul. mutna 28 tel. 42 (f) kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych + kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta) 24 nie kursuje w dniu 24.12.2017 25 nie kursuje w dniu 25.12.2017 5 kursuje w piątki 5,6 KRJE W PIĄTKI i OBOTY 5,7 kursuje w piątki i niedziele 6 kursuje w soboty 6,7 KRJE W OBOTY I NIEZIELE 7 kursuje w niedziele kursuje od poniedziałku do piątku B kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele C kursuje w soboty, niedziele i święta kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt E kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt F kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze G nie kursuje w czasie wakacji letnich, ferii zimowych oraz szkolnych przerw G3 nie kursuje w okresie letnich wakacji i ferii szkolnych
G6 nie kursuje 24 i 31 grudnia H kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw L kursuje w okresie ferii letnich L2 KRJE W OKREIE FERII LETNICH Lx Kursuje z Ostrowca Św. w okresie ferii letnich w dni parzyste miesiąca od 26 Lxx Kursuje z Łeby w okresie ferii letnich w dni nieparzyste od 27 czerwca do 29 N nie kursuje 25.XII i pierwszy zień Wielkanocy P KR POPIEZNY P1 kurs pospieszny Kursuje w dni nauki szkolnej 4 kursuje w dni nauki szkolnej nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII V Kurs przyspieszony ^ NIE KRJE W PIĄTKI i OBOTY W OKREIE FERII LETNICH b nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII Nie kursuje 25.XII, 1.I i w pierwszy dzień w.wielkanocy d* nie kursuje w dniu 1.I, 1 i 2 dz. Wielkanocy, 1.XI, 24-26.XII g nie kursuje w dniu 24.XII m nie kursuje 24. i 31. grudnia ~ NIE KRJE W OBOTY i NIEZIELE W OKREIE FERII LETNICH