Bełchatów Busko-Zdrój Bydgoszcz Ciechocinek 15:40 przez: Kielce 07:00 ś #ŁÓ przez: Włocławek, Toruń 06:55 22:10 23:35 przez: Włocławek 14:35 N n Częstochowa Człuchów Gdańsk Gdynia 00:48 15:00 15:00 ~ #ŁÓ przez: Piotrków Trybunalski 05:50 przez: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz 06:55 przez: Włocławek, Toruń przez: Poznań Gorzów Wielkopolski Karwia Katowice 09:00 09:00 przez: Włocławek, Toruń, Gdańsk 09:00 09:00 23:30 09:00 przez: Włocławek, Toruń, Gdańsk, Gdynia przez: Częstochowa 00:48 15:00 15:00 ~ #ŁÓ 6,7 L1 #ŁÓ 6,7 L1 #ŁÓ Kielce 04:21 06:00 07:00 12:00 4 ś #ŁÓ F Strona 1 z 7
Kołobrzeg Końskie 16:10 22:30 N5 F 7* przez: Piotrków Trybunalski 09:35 przez: Piotrków Trybunalski, Końskie 04:30 przez: Koszalin 23:15 L7 22:10 7 N5 e G przez: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Bobolice, Koszalin, stronie Morskie przez: Piotrków Trybunalski 04:30 Koszalin Kraków Krynica-Zdrój Lublin 23:15 L7 przez: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Bobolice 22:10 przez: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Człuchów, Biały Bór 06:55 przez: Piotrków Trybunalski, Częstochowa 05:50 przez: Częstochowa, Katowice 00:48 przez: Kielce, Busko-Zdrój, Tarnów 07:00 ś #ŁÓ przez: Radom 07:10 07:10 10:50 10:50 c8 rp1 c8 rt2 c8 t rp1 c8 t rt2 Strona 2 z 7
13:00 d Modlin przez: Warszawa 02:00 06:00 09:00 10:15 29810400 Nowy Targ Olesno 10:15 15:05 16:50 18:10 przez: Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Kraków 05:50 przez: Zduńska Wola, Sieradz, Wieluń, Gorzów Śląski 07:40 Opole Pęczniew 16:40 16:40 16P G u n9 07:40 16R u n9 przez: Zduńska Wola, Sieradz, Wieluń, Gorzów Śląski, Olesno przez: Małyń 10:50 5,6 + Piotrków Trybunalski 04:30 05:50 09:35 Poznań Przemyśl Przeworsk 23:30 przez: Kielce, Sandomierz, Stalowa Wola, Rzeszów, Przeworsk 06:00 przez: Kielce, Sandomierz, Stalowa Wola, Rzeszów 06:00 Radom 07:10 07:10 10:50 10:50 c8 rp1 c8 rt2 c8 t rp1 c8 t rt2 Strona 3 z 7
Radomsko Rzeszów Sandomierz Sieradz 13:00 18:30 d przez: Bełchatów, Kleszczów 15:40 06:00 Przyśpieszony 57 V x $ przez: Kielce, Sandomierz, Stalowa Wola przez: Kielce 06:00 12:00 16:10 22:30 F N5 F 7* przez: Piotrków Trybunalski, Kielce 09:35 przez: Zduńska Wola 07:40 7 N5 e G Skarżysko-Kamienna Stalowa Wola Staszów Suwałki Szczecin Tarnów 15:44 Przyśpieszony 18:25 F L rez = przez: Kielce, Sandomierz 06:00 09:35 Przyśpieszony 7 R. rez G przez: Piotrków Trybunalski, Kielce, Sandomierz przez: Kielce 04:21 4 przez: Warszawa 01:05 u n P 5-1 przez: Poznań, Gorzów Wielkopolski 23:30 przez: Kielce, Busko-Zdrój 07:00 ś #ŁÓ Strona 4 z 7
Toruń przez: Włocławek 06:55 09:00 09:00 22:10 23:35 stka przez: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz 23:35 Warszawa 01:05 02:00 03:15 06:00 u n P 5-1 07:30 09:00 10:15 10:15 29810400 Warta Wieluń 13:15 15:05 16:50 18:10 przez: Szadek 06:10 KPON-SOBROB #ŁÓ przez: Zduńska Wola, Sieradz 07:40 przez: Widawa, Rychłocice 11:30 13:00 16:10 19:30 przez: Widawa, Działoszyn 11:30 przez: Rychłocice, Osjaków 20:40 7 G przez: Widawa, Rychłocice, Dębiec 09:30 przez: Widawa, Konopnica, Osjaków 14:00 17:00 B c11 G 5,7 d10 G z Strona 5 z 7
Włocławek 06:55 09:00 09:00 14:35 N n 22:10 23:35 Wrocław Zakopane Zamość 05:35 u n P 4-712 przez: Częstochowa, Katowice, Kraków 00:48 przez: Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Kraków, Nowy Targ 05:50 przez: Piotrków Trybunalski, Kielce, Sandomierz, Stalowa Wola, Szczebrzeszyn 09:35 Zduńska Wola 07:40 Oznaczenia #ŁÓ Kurs wykonywany przez PKS Łódź Sp. z o.o. 91-729 Łódź ul. Smutna 28 tel. 42 $ kursuje 1 stycznia, w drugi dzień Wielkanocy, we wtorek po Wielkanocy % Nie kursuje 23-25.12, 30-31.12. + kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta) 16P kurs realizowany przez firmę Paratex 16R kurs wykonywany przez firmę Regio Travel 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 29810400 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 4-7 KRSJE W CZWARTKI, PIĄTKI, SOBOTY i NIEDZIELE 4-712 kursuje od czwartku do niedzieli 5,6 KRSJE W PIĄTKI i SOBOTY 5,7 kursuje w piątki i niedziele
5-1 kursuje od piątku do poniedziałku 57 kursuje w piątki i niedziele 6,7 KRSJE W SOBOTY I NIEDZIELE 7 kursuje w niedziele 7* kursuje w niedziele oraz dodatkowo 1 i 3 maja = nie kursuje 1 i 11 listopada B kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę C kursuje codziennie F kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze G nie kursuje 24 i 31 grudnia KPON-SOBROB Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie L nie kursuje 25,26XII, 1.I i 2dni Świąt Wielkanocy L1 KRSJE W OKRESIE FERII LETNICH L7 kursuje w okresie ferii letnich N nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy N5 nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne P KRS POSPIESZNY P3 kurs pospieszny R Nie kursuje 25-26.12. i 01.01. oraz w I dzień Świąt Wielkanocnych R. nie kursuje w dni świąteczne R6 kursuje cały rok nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII 4 kursuje od 26.06-01.09.2017r. V kurs przyspieszony ^ NIE KRSJE W PIĄTKI i SOBOTY W OKRESIE FERII LETNICH c nie kursuje 24.12 i 31.12 c11 NIE KRSJE W BOŻE CIAŁO. c8 nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i d nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w d10 nie kursuje w I i II Dzień Św. Wielkanocnych, 25 i 26.XII e nie kursuje 1 stycznia h nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII n NIE KRSJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ n2 nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII n9 nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę rez Obowiązkowa rezerwacja telefoniczna rp1 kursuje Regio Travel/Paratex rt2 kursuje Regio Travel t nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII u nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy x nie kursuje w 1 dzień Wielkanocy, 1 i 2 maja, w piątek po Bożym Ciele, 15 z nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała ~ NIE KRSJE W SOBOTY i NIEDZIELE W OKRESIE FERII LETNICH ś NIE KRSJE W WIELKĄ SOBOTĘ