Anna Zalewska-Faliñska Okno w Sienkiewiczowskim dworku 68cmx48cm Rados³aw Zaremba 21 cm x 29,5 cm rysunek piórkiem XXIII Aukcja Dzie³ Sztuki Rados³aw Zaremba 21 cm x 29,5 cm rysunek piórkiem Agnieszka Zawisza Drabinka (ma³a) 37cmx50cm olej 4
Roman Banaszewski Znajomy 50 cm x 70 cm pastel suchy 1990 r. Stanis³aw Wieczorek Z cyklu Katedry, Trzy Wie e serigrafia 9/21 70cmx50cm 2011 r. Zofia Bem-Gierdal Miasteczko w Prowansji 45 cm x 54 cm Józef Wilkoñ Konie 48 cm x 69 cm, papier Piotr Bogus³awski Trzy pory 21,5 cm x 21,5 cm akryl 1997 r. Janusz Wojnarowski Motyl 33 cm x 41 cm 2013 r. Bartosz Bremer Malinowa mysz czyli Balaton 68,5 cm x 49 cm Olga Wolniak Mansur 60 cm x 60 cm 2012 r.
Marta Tomczyk Z cyklu Miejsca. III 25cmx25cm intarsja 2/6 2009 r. Krystyna Brzechwa Nakarmiæ kruki 48 cm x 36 cm tusz i na papierze Henryk Waniek Na Rembrandcie 15 cm x 20,5 cm Krystyna Brzechwa Spacer z kotami 48 cm x 36 cm tusz i na papierze Henryk Waniek Na Rembrandcie I 15 cm x 20,5 cm Krystyna Brzechwa 62,5 cm x 42 cm pastel Henryk Waniek Na Rembrandcie 17 cm x 15,5 cm Iwona Cur Lewy 22,3 cm x 25 cm heliograwiura Iwona Cur Prawy 9 25 cm x 23,5 cm heliograwiura
Mateusz D¹browski Light 32 cm x 22,5 cm Katarzyna Stanny Bo e Cia³o w owiczu 60cmx40cm fotografia barwna na piance 2010 r. Jan Dobkowski 50 cm x 70 cm pastel 1993 r. Andrzej Dudziñski Cienie dawno zapomnianych przodków 76 cm x 61 cm 2001 r. Aleksander Franko Mimozy 44 cm x 59,5 cm Kazimierz Furga Szczyg³y 60cmx40cm akryl Justyna Staœkiewicz-Jonak A / P Sen IV 70,5 cm x 50 cm linoryt Rafa³ Strent Tablice 75,5 cm x 56 cm akwaforta z akwatint¹ 2/10 1996 r. Marta Tomczyk Z cyklu Miejsca Ia 25 cm x 25 cm intarsja 5/6 2009 r.
Stefan Rybi Nocny motyl 70 cm x 70 cm Katarzyna Gintowt 60 cm x 50 cm olej na tekturze Alina Skiba "Invitation to Life" 120cmx90cm grafika, rêcznie z³ocona Alina Skiba 56cmx74cm Krystyna Golus-Mo ejko Kwiaty polne 70 cm x 50 cm Aneta JaŸwiñska Ostropest, jeszcze wszystko jest mo liwe 100 cm x 70 cm akryl, pastel na tekturze 2006 r. Janusz Stanny Niedziela palmowa 45cmx26cm Krzysztof Kalinowski Punkt F 54,5 cm x 98 cm technika komputerowa Krzysztof Kalinowski Punkt D 54,5 cm x 98 cm technika komputerowa
Krzysztof Kalinowski Miasto 98 cm x 98 cm technika komputerowa 2010 r. Ma³gorzata Rapnicka- Przew³ocka Wie a 18cmx13cm olej p³ótno na p³ycie Janusz Kapusta 40 cm x 30 cm yrvhnika w³asna Jolanta Kolary Paw 30 cm x 30 cm Boris Kudlièka Powder Her Face, La Monnaie Brussel 36,5 cm x 28 cm rysunek technika mieszana Praca ofiarowana przez Galeriê Kudlièka Maria Kwiatkowska Bateria w ogniu (kopia autorska) 45 cm x 114 cm olej na desce 1969 r. Stanis³aw Rodziñski Krajobraz z domem 27 cm x 35 cm pastel Dorota Roqueplo El bieta Rufener-Sapieha Martwa natura 31 cm x 41 cm akryl na papierze
Sylwester Piêdziejewski Portal z Che³mna 70cmx50cm 2012 r. Franciszek Maœluszczak Miasto 50 cm x 35 cm Irena Popio³ek Psalm 50 35 cm x 50 cm 2010 r. Teresa Putowska Pogoda nad jeziorem 48,5 cm x 60 cm 2005 r. Krystyna Radziwi³³-Milewska Kwiaty w bibliotece 70 cm x 100 cm pastel sucha Karol Mazuœ Zawi³a metamorfoza w akcie I 80 cm x 60 cm akryl 2013 r. Stanis³aw Mazuœ Jarzêbina 50 cm x 60 cm olej, p³ótno na p³ycie Jan M³odo eniec 30 cm x 21 cm Piotr M³odo eniec Dwóch faciów, ulica 31 cm x 24,5 cm akryl na p³ótnie
Stanis³aw M³odo eniec 31 cm x 40 cm akryl na papierze 2013 r. Dorota Mo ejko-retmaniak Miejskie ycie 86 cm x 61 cm technika mieszana Beata Murawska Yellow Red Princess 41 cm x 27 cm Maksymilian Novak-Zempliñski Spatium 40 cm x 60cm olej na p³ycie Marian Nowiñski 56 x 38,5 cm i tusz 1995 r. Piotr Nowiñski 100 cm x 110 cm 2013 r. Krzysztof Paj¹k Acapulco 54,5 cm x 45 cm grafika pigmentowa 2/4 Darek Pala Bia³y wazon 50 cm x 50 cm Sylwester Piêdziejewski O³tarz z Che³mna 70 cm x 50 cm 2012 r.