SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO Z ZAWODÓW PIŁKI NOŻNEJ

PODLASKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

SPRAWOZDA IE SĘDZIEGO

SPRAWOZDANIE S DZIEGO

Problematyka wypełniania sprawozdań

Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ul. Ściegiennego 8, Kielce tel.: , SPRAWOZDANIE SĘDZIEGO

SPRAWOZDANIE SÊDZIEGO

Sprawy licencji klubowych i organizacji meczów

TABELA OPŁAT. Kluby uczestniczące w rozgrywkach wpłacają przed rozpoczęciem rozgrywek opłatę za uczestnictwo za każdy sezon rozgrywkowy w wysokości:

I. SKŁADKA CZŁONKOWSKA

Sprawy przepisowo-regulaminowe. Marcin Kret

REGULAMIN. Rozgrywek piłkarskich w kategorii oldbojów

Instrukcja prawidłowego wypełniania protokołu meczowego. Punkty 1-14 wypełnia gospodarz zawodów, według następujących zasad:

Podokręg Piłki Nożnej Gorlice

KOMUNIKAT Nr 16/2019

Uchwała nr 40/2017 Zarządu Lubuskiego ZPN z dnia 2 czerwca 2017 roku

a) b) c) d)

Kategorie wiekowe, skrócone przepisy gry, warunki udziału w zawodach, rodzaje rozgrywek

Turniej Piłkarski dla rocznika 2003 Poznań, 14 stycznia 2012

Agat Deweloper Cup 2013

Na podstawie art. 36 par. 1 pkt 9) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

ZASADY PROTOKOŁOWANIA MECZÓW SZCZEBLA CENTRALNEGO

HARMONOGRAM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROZWÓJ CUP Z OKAZJI DNIA DZIECKA r. GRUPA 1 GRUPA 2

W N I O S E K o przyznanie licencji dla klubu.... (pełna nazwa klubu)

A1 juniorzy 1998 / B1 juniorzy młodsi 2000 / 2001

Liga Halowa Orlików rocznik 2007 i mł. sezon 2017/18 I kolejka r. ( sobota) Hala w Pietrowicach Wielkich!!

ZAŁĄCZNIK DO RAMOWEGO REGULAMINU ROZGRYWEK W PIŁCE NOŻNEJ CZ. OZPN OBOWIĄZUJĄCY W SEZONIE

REGULAMIN ROZGRYWEK LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR POLSKI ROZGRYWKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA SEZON 2014/2015

Załącznik do Uchwały Nr 180/19/11 Zarządu Śl. ZPN w Katowicach z dnia r.

REGULAMIN rozgrywek w piłce nożnej o mistrzostwo IV ligi na sezon 2014/2015

REGULAMIN TURNIEJU 1

ANEKS do Regulaminu Rozgrywek Młodzieżowych Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej na sezon 2015/2016

Bramki wymiar 5 x 2 m. wymiar 3 x 1,55 m.

REGULAMIN ROZGRYWEK TURNIEJÓW ORLIKÓW I ŻAKÓW OPOLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ W SEZONIE 2013/2014

KOMUNIKAT nr WD.NSOZPN/17/18-19 z posiedzenia Wydziału Dyscypliny OZPN w Nowym Sączu w dniu11kwietnia 2019 roku

..., dnia r. W N I O S E K o przyznanie licencji dla klubu

Sulmierzycka Liga Halowej Piłki Nożnej. III edycja 2015/2016. o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach

III LIGA RAPORT DELEGATA MECZOWEGO ŚZPN/MZPN

TABELA OPŁAT związanych z uczestnictwem klubów w rozgrywkach piłki nożnej obowiązująca w Śląskim Związku Piłki Nożnej od r.

PROTOKÓŁ ZAWODÓW NR 1 PGNiG SUPERLIGA FINAŁ SENIORZY Miejsce rozgrywania zawodów (adres): I LIGA GRUPA PÓŁFINAŁ JUNIORZY

R E G U L A M I N rozgrywek w piłce nożnej o mistrzostwo Klasy A i B na sezon 2013/2014

CZĘSTOCHOWSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA GŁOGOWA MAŁOPLSKIEGO

B1 (Junior Młodszy) ) 2) 3) 4) 7.

IV Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej. o Puchar Burmistrza Gminy Rymanów.

REGULAMIN VI BRANŻOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ PIECZARKALIA CUP Organizator turnieju. WOKAS S.A Łosice, ul. Błonie 5A. 2.

A1 juniorzy 1999 / B1 juniorzy młodsi 2001 / 2002

Aneks do 19. Regulaminu młodzieżowych rozgrywek piłkarskich juniorów, trampkarzy i młodzików Małopolskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2014/2015".

Regulamin II Turnieju Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Widawa

REGULAMIN. I. Organizatorem Płockiej Ligi Młodzik U-12 jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

REGULAMIN III EDYCJI TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR MŁODZIEŻOWEJ RADY DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY 2016

REGULAMIN ROZGRYWEK SEZONU 2010/2011 RACIĄśKIEJ GMINNEJ LIGI PIŁKI NOśNEJ ORLIKI - 16

RAPORT DELEGATA MECZOWEGO PODKARPACKIEGO ZPN

1. W zawodach o mistrzostwo Ligi Trampkarzy mogą brać udział zawodnicy urodzeni w latach 2002/2003/2004 oraz 2005 posiadający zgodę rodziców i

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH Liga Orlików Podokręg Piłki Nożnej Wadowice Sezon 2015 / 2016

Uchwała nr 68/2017 Zarządu Opolskiego Związku Piłki Nożnej z dnia r. w sprawie wysokości opłat dyscyplinarnych

Zapisy w protokole meczowym wybrane zagadnienia

REGULAMIN ROZGRYWEK O MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZICZEK W PIŁCE NOŻNEJ W SEZONIE 2014/2015 (zawodniczki do lat 13)

I Liga Okręgowa JM 2 grupy po 7 drużyn II Liga Okręgowa JM liczba grup w zależności od liczby zgłoszeń po 7-14 drużyn

Na podstawie art pkt 9) Statutu PZPN postanawia się, co następuje:

MINI LIGA MISTRZÓW 2013 KARTA ZGŁOSZENIA DRUŻYNY DO TURNIEJU W MINI PIŁKĘ NOŻNĄ

REGULAMIN AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA PARKU WODNEGO Relax

STAROSTA BIŁGORAJSKI BURMISTRZ FRAMPOLA OSP KSRG FRAMPOL ====================================================

ROZGRYWKI PUCHARU POLSKI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO NA SEZON 2014/2015 REGULAMIN ROZGRYWEK DLA DRUŻYN LUBELSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ

REGULAMIN REKREACYJNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ GMINY CHOJNICE SENIORÓW SEZON 2017/ 2018 IV. ZGŁOSZENIE DRUŻYNY I ZAWODNIKÓW DO ROZGRYWEK

Rozgrywki Sportowe o Puchar Wójta w piłce nożnej i zawodach zręcznościowych w ramach projektu pn. Biesiada w Brodach 2016

REGULAMIN. Turnieju Piłki Nożnej (5 osobowej) Artykuł I - Cel rozgrywek 1 Celem rozgrywek jest popularyzacja piłki nożnej w województwie śląskim.

SĘDZIA. Stosowanie i interpretacja Przepisów Gry / kontrola nad zawodami, podejście taktyczne i zarządzanie podczas meczu z

TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA FRAMPOLA

1. Organizator : Powiatowe Zrzeszenie LZS w Biłgoraju KS Księżpol. 2. Cel turnieju:

K O M U N I K A T nr 15 / 15 ======================== I. SPRAWY WYDZIAŁU GIER I DYSCYPLINY PODOKRĘGU

GRZEŚKOWIAK OAZA CUP U11

B1 (Junior Młodszy) C1 (Trampkarz)

ZMIANY W PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ NOŻNĄ

ŚLĄSKI ZWIĄZEK PIŁKI NOŻNEJ ul. Francuska 32, 40-028 KATOWICE, tel.(32) 25 43 25, 25 21 78, fax. (32) 25 27 45 SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW III lig IV liga gr... Klasa Okręgowa gr... Klasa A ; B ; C ŚL.L.J.ST ŚL.L.J.MŁ O.L.J gr... R.L.J gr... Trampkarze.. gr. PUCHAR POLSKI. Zawody pomiędzy zespołami...... Miejsce zawodów.. data zawodów 20 o godzinie. Sędzia główny z KS.. nr kwitu.. Sędzia asystent 1 z KS.. nr kwitu.. Sędzia asystent 2 z KS.. nr kwitu.. Sędzia techniczny... z KS nr kwitu.. Rezultat dla. Rezultat do przerwy dla. Rezultat po dogrywce dla... Rezultat rzutów z punktu karnego dla Godzina rozpoczęcia zawodów..... czas trwania przerwy... min. godzina zakooczenia zawodów... Doliczony czas gry 1 połowa... 2 połowa 1. Napomnienia zawodników nr zawodnika nazwisko imię zespół krótki i precyzyjny opis przewinienia 2. Wykluczenia zawodników nr zawodnika nazwisko imię zespół krótki i precyzyjny opis przewinienia Przyjąłem do wiadomości: kierownik drużyny gospodarzy. Przyjąłem do wiadomości: kierownik drużyny gości. data 20 r. podpis sędziego...

3. Adnotacje sędziego doe normalne Złe a) przygotowanie i organizacja zawodów b) zachowanie zespołu gospodarzy c) zachowanie zespołu gości d) zachowanie publiczności e) zachowanie służb ochrony f) czy sprawdzono karty zgłoszeo (zaznaczyd) Tak Nie g) czy sprawdzono karty zdrowia (zaznaczyd) Tak Nie h) czy sprawdzono buty i stroje (zaznaczyd) Tak Nie Oznaczenie czasu: 1 (1 połowa pomiędzy 0-1 min.) 4 (2 połowa, pierwsza ) 91 (dogrywka, 1 polowa, pierwsza ) 45 (1 połowa) 90 (2 połowa, pomiędzy 89-90 min.) 45 + 1 (doliczony czas w 1 połowie = 45-4 min.) 90 + 2 (doliczony czas w 2 połowie = 91-92 min.) Kontuzje zawodników, zachowanie się osób towarzyszących drużynom i publiczności, zachowanie porządku przez organizatora zawodów, protesty drużyn, informacja o zakooczeniu zawodów przed upływem regulaminowego czasu gry i inne okoliczności w związku z odbytymi zawodami. Przyjąłem do wiadomości: kierownik drużyny gospodarzy. Przyjąłem do wiadomości: kierownik drużyny gości. data 20 r. podpis sędziego... Oryginały sprawozdao muszą byd dostarczone w ciągu 48 godzin do organu prowadzącego rozgrywki danej klasy.

Uwaga : wypełniony protokół należy zwrócid sędziemu najpóźniej na 30 min przed rozpoczęciem zawodów gospodarze :... kolor strojów :.. data zawodów :....... 20..... f nr NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA (wypisywad drukowanymi literami) data urodzenia (dd-mm-rr) ilośd amki minuty f nr NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA REZERWOWEGO (wypisywad drukowanymi literami) data urodzenia (dd-mm-rr) f funkcja :. amkarz ; M młodzieżowiec ; K kapitan rodzaj strzelonej amki : A standardowa B samobójcza C z rzutu karnego kapitan: numer. podpis. wykaz osób uprawnionych do przebywania na ławce dla zawodników rezerwowych NAZWISKO I IMIĘ (wypisywad drukowanymi literami) NUMER LICENCJI TRENERA F U N K C J A 1 T R E N E R 2 II T R E N E R 3 M A S A Ż Y S T A 4 O B. M E D Y C Z N A 5 K I E R. D R U Ż Y N funkcja : trener ; II trener drugi trener, kier drużyny kierownik drużyny, masażysta, obsługa medyczna, osoba funkcyjna Potwierdzam prawidłowośd powyższych danych w / w zawodników zgłoszonych do rozgrywek oraz posiadanie przez nich ważnych badao lekarskich w dniu meczu. Protokół dostarczono sędziemu na... minut przed rozpoczęciem zawodów. kierownik drużyny : ZMIANY ZAWODNIKÓW (wypełnia sędzia po zakooczeniu zawodów ) ( podpis w obecności sędziego) 1 2 3 4 5 7 nr NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA (wypisywad drukowanymi literami)... ( POTWIERDZENIE ZMIAN PRZEZ SĘDZIEGO ZAWODÓW ) ( POTWIERDZENIE ZMIAN PRZEZ KIEROWNIKA DRUŻYNY )

Uwaga : wypełniony protokół należy zwrócid sędziemu najpóźniej na 30 min przed rozpoczęciem zawodów goście :... kolor strojów :.. data zawodów :....... 20..... f nr NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA (wypisywad drukowanymi literami) data urodzenia (dd-mm-rr) ilośd amki minuty f nr NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA REZERWOWEGO (wypisywad drukowanymi literami) data urodzenia (dd-mm-rr) f funkcja :. amkarz ; M młodzieżowiec ; K kapitan rodzaj strzelonej amki : A standardowa B samobójcza C z rzutu karnego kapitan: numer. podpis. wykaz osób uprawnionych do przebywania na ławce dla zawodników rezerwowych NAZWISKO I IMIĘ (wypisywad drukowanymi literami) NUMER LICENCJI TRENERA F U N K C J A 1 T R E N E R 2 II T R E N E R 3 M A S A Ż Y S T A 4 O B. M E D Y C Z N A 5 K I E R. D R U Ż Y N funkcja : trener ; II trener drugi trener, kier drużyny kierownik drużyny, masażysta, obsługa medyczna, osoba funkcyjna Potwierdzam prawidłowośd powyższych danych w / w zawodników zgłoszonych do rozgrywek oraz posiadanie przez nich ważnych badao lekarskich w dniu meczu. Protokół dostarczono sędziemu na... minut przed rozpoczęciem zawodów. kierownik drużyny : ZMIANY ZAWODNIKÓW (wypełnia sędzia po zakooczeniu zawodów ) ( podpis w obecności sędziego) 1 2 3 4 5 7 nr NAZWISKO I IMIĘ ZAWODNIKA (wypisywad drukowanymi literami)... ( POTWIERDZENIE ZMIAN PRZEZ SĘDZIEGO ZAWODÓW ) ( POTWIERDZENIE ZMIAN PRZEZ KIEROWNIKA DRUŻYNY